world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Gyorsforgalmi Út

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Tawny St. Jacques
welcome to my world
Tawny St. Jacques

► Residence :
☤ new orleans
► Age :
29
► Total posts :
19

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Gyorsforgalmi Út Gyorsforgalmi Út EmptyVas. Feb. 08, 2015 9:11 pm

– Ó, persze, hogy nem! – Önmagát meg nem hazudtoló hangsúllyal ironizált, amit még egy olyan is felismert volna, aki a normál és az említett között világ életében nem tudott különbséget tenni. – Én is hasonlóan látom…! – Ha nem a barátnője ült volna mellette, minden bizonnyal tovább folytatta volna, így azonban kénytelen volt görcsöt kötni a saját nyelvére, hogy még csak véletlenül se sértse meg a lányt, ehelyett inkább csak tudálékosan bólogatott, mintha egy a jármű műszerfalán ücsörgő bólogatós kutya lett volna – éppen csak nem voltak rajta hatalmas barna foltok és telepedett meg az arcán az a bárgyú, rezignált mosoly párosítva azzal a hipnotikus bámulással, ami rendszerint az őrültbe kergette az ember – és esténként bizony ijesztőnek is bizonyult.
Persze, tényleg nem tévedtünk el! Azt én is látom! Füstölgött tovább magában és abban a szent pillanatban megfogadta, hogy ha az alapvetően kedves és jó szándékú, azonban alkalomadtán igencsak bosszantó barátnője – aki tulajdonképpen az egyetlen is volt, tehát egy személyként versenyezhetett a „BFF” kategóriában révén, hogy inkább ellenségeket szerzett magának idestova és messze földön – még egyszer ráveszi, hogy elmenjen vele bárhová is. Elhatározta magában, hogy nemet fog mondani. Szinte biztosra vélte, hogy a legközelebbi alkalommal pontosan így fog tenni – persze, éppen úgy, mint ahogyan most is vagy az ezt megelőző alkalmakkor is tette, viszont most – ahogyan ő fogalmazott – istenuccse nemet fog mondani egy újabb olyan ragyogó ötletre, amiben autó és buli szerepel. Mi több, egy életre elhallgattatja, ha ez a két szó újra szerepelni fog a lány mondatában – a kétes értelem nem véletlen, még pontosan ő sem jutott döntésre, hogy miként némítaná el barátnőjét, viszont nem egy elképzelés bontogatta szirmait koponyája tartalmában.
Az igazat megvallva nem is panaszkodhatott volna, hogy így alakult a helyzet, egyfelől mert nem igazán volt kedve odamenni, mindössze csak beadta a derekát a kiskutya tekintetnek, másfelől most legalább oda sem találtak, mert a legutóbbira noha sikerült oda érni, éppen annyi késéssel, hogy már gyakorlatilag az egésznek vége lett. Már mindenki távozott haza vagy máshoz, esetleg teljesen részegen kóvályogtak kezükben a már teljesen kiüresedett alkoholos üveggel. Az remek móka volt! Nem számított, legalább volt még ingyen pia.
Persze, míg ezen elhatározásra jutott nem gondolta volna, hogy esetleg az este folyamán halál közeli élményben is része lesz. A kocsi az egyik pillanatról a másikra adta meg magát, nem éppen zökkenőmentesen. Reflexszerűen próbált szilárd pontot találni a mozgó járműn, egyetlen biztonságos felületnek csupán az ajtó és műszerfal hatott, így abban megkapaszkodva rimánkodott az ő nyomorult kis életéért. Inkább ugrott volna a leggonoszabb vámpír karjai közé, semmint hogy egy fára felcsavarodva találják meg a hulláját. Egyik sem volt ragyogó koncepció, viszont az utóbbi legalább igazán hozzáillő lett volna. Amint a jármű mozdulatlanná vált, kieresztette tüdejéből a levegőt. Ezt megúsztuk. A kósza gondolatot természetesen a mellette ülő lány hamar feledtette vele, így a következő javította: ezt megúsztam, de ő nem fogja.
– Legközelebb.. akarom mondani a nem legközelebbi alkalommal nem megyek veled sehova! Legfeljebb gyalog, de hogy őszinte legyek még azt is fontolóra veszem… – jegyezte meg élces hangon még mindig a műszerfalba kapaszkodva. – Vagy ha fizetsz, de drága barátnőm, nincs az a pénz, amennyit te fizetni tudnál, hogy újra beüljek melléd!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Gyorsforgalmi Út Gyorsforgalmi Út EmptyHétf. Jan. 26, 2015 11:38 pm



ain't waiting for superman



- Nem. Nem tévedtem el. – jelentem ki magabiztosan, csak azért sem engedve az igazamból. Ugyanis ha egy autóban a kormány mögött ülök, akkor én vagyok a főnök, akkor nincs olyan, amiből engednék. Nem tévedhettünk el. Elvégre is azt mondták, hogy a városhatár utáni első keresztútnál kanyarodjak jobbra… Vagy netán balra lett volna?
Hosszan kifújom magam elé a benntartott levegőt, hogy még egyszer végiggondoljam a dolgot, és lecsillapodjak. A lábamat lassan felengedem a gázról, mert a tudatom peremén tisztában vagyok vele, hogy hiába hagytuk magunk mögött New Orleans, attól még valamekkora sebességkorlátozás még itt is él, és a fekete Toyota Suprám többel hasítja a levegőt, mint azt az erre kiszabott tábla meghatározza. A nyüzsgő, forgalmas nagyvárosi utcák után jó ideig haladtunk előre a gyorsforgalmi úton, majd mikor kezdtem elbizonytalanodni az irány felől megérzésszerűen utat váltottam egy-egy lehetőségnél. Így sikerült végül egy olyan puszta közepi útra jutnunk, ahol már legalább egy negyed órája egy lélekbe sem botlottunk. Nem magamra meg a kocsimra célzok, persze. Nem is lenne baj, ha egyedül kocsikáznék, és eltévednék, már volt ilyen, és mindig hazataláltam.
Ám de most terveink voltak, bizony Tawny és én buliba készültünk. S nem is akármilyenre! Greg Thompson az egyetem címeres ökre – de legalább gazdag – a családja vidéki farmján tartja, amiről eddig mindenki csak ámuldozott. Látnunk kellett a saját szemünkkel! Persze, ha így folytatjuk, akkor nem lesz abból semmi. Használhattunk volna GPS-t, igen, csakhogy nem bízom meg azokban a kütyükben. Fogalmuk sincs a forgalomról, és ami azt illeti, állandóan azt krákogják, hogy mit szabad, és nem azt, hogy mit lehet. A kettő közt ugyanis egy univerzumnyi különbség van.
Ahogyan a kocsi az irányítom alatt lassul, kitisztul a fejem, és megvilágosodom: hívjuk fel Greget vagy bárkit, aki a buliban van, majd ők elirányítanak minket! Mondjuk ahhoz nem ártana tudnunk, hogy hol vagyunk. A nyakam nyújtogatom, hátha kiszúrok egy táblát vagy valami, de akkor meghallottam a kattanó hangot. Vele együtt az autó kerekei kifúló hangot adnak, a jármű megugrik alattuk, a kormány magától megindul a kezem alatt, és a sebességmérő mutatója esni kezd. Reflexből rántom félre a kormányt, és taposok a fékre, mialatt egy apró sikkantás hagyja el a számat. Nem életveszélyes a szituáció, voltam már ennél neccesebben is, de az más, akkor számítottam rá, most teljesen elterelődött a figyelmem, és hirtelen azt sem tudom, hogy mi történt. A helyzet akkor kezd világosodni, mikor a Toyota egy rántással megáll, és ott maradunk az úttest szélén két keréknyomnyi helyen felszedve a fűt.
- Hű! Ez izgi volt! – vigyorodom rá jó barátnőmre, aztán elfordítom a kulcsot, hogy életre keltsek a motort, de az csak püffeszkedő, gyenge próbálkozást hallgat, aztán feladja. Még egyszer megpróbálom, de semmi változás. A motor bedöglött, elkáromkodom magam. - Hogy az a…! Többé se adom Ronnie kezébe. – bosszankodom az autószerelőt szidva, aki éppen a hétvégén próbált ki pár dolgot a kicsikémen. Idegesen kattintom ki az övem, és lököm ki az ajtót. Ez kellett már csak: buli helyett lerobbanni a semmi közepén. De legalább nem unatkozom, míg Tawny itt van.

tag: tawny | words: 494 | lesz még jobb is Wink

Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Gyorsforgalmi Út Gyorsforgalmi Út EmptyCsüt. Ápr. 25, 2013 9:36 pm

* * *
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Gyorsforgalmi Út Gyorsforgalmi Út Empty

Vissza az elejére Go down

Gyorsforgalmi Út

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-