world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Sűrű rengeteg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzer. Nov. 12, 2014 4:35 pm

Victor & Daryl
Én nem mondom, hogy élvezetem lelem ezeknek a szerencsétleneknek a kínzásában, de tény, hogy tisztább minden ha az elkorcsosult életüknek véget vetek. Ezek már nem vámpírok, még csak utánzatoknak se mondanám őket. Ha egy gyerek kezébe adnék egy piszkavasat az is képes lenne leszúrni őket, mert amilyen szerencsétlenek maguktól sétálnának oda és nyársalnák fel magukat.
Fogalmam sincs honnan lettek ennyien, de szinte tömegjárás van. Az utóbbi egy néhány évben megtriplázódott a korcsok száma és ez csak egyre rosszabb lesz, egyre többen lesznek és szép lassan fény derül a kilétünkre, mert nem bírják kordában tartani az éhségüket.
-Ez így van, de egy dolog azért pozitív, nincs az a gond aminek ne tudnánk kitörni a nyakát. - Mondom miközben lecsavarom az egyik kölyök fejét a nyakáról. nagyot reccsen ahogy eltörik a gerince és szép lassan legurul a feje, mint egy labda. Ha végzek az egyikükkel kettő jön a helyébe, honnan jönnek ennyien? A tanakodás közben kicsit elkalandoztam és máris a karomba fúródott egy fenyőág. Ezen a ponton érzem úgy, hogy tényleg vége a vámpíroknak, ha már karót se tudnak normális állapotba hozni akkor egyáltalán mire képesek, agyaruk van? mert ebben is kételkedem már. Kirántottam a fenyőágat és visszaküldtem a feladójának. Nem vagyok kegyetlen, hogy sokáig szenvedjen így pontos a célzás és többé már nem fog fájdalmat érezni, de semmi mást se.
-Ohh, innen mindent jól belátni. - Küldtem válaszul egy vigyort is. A fiatalok szép lassan vagy elmenekültek vagy meghaltak. Victort akcióban látni felemelő, jóval tapasztaltabb nálam és bár nekem se okozott fejtörést ez a pár fiatal, de neki pláne nem.
Látványos művelettel intézte el azt a négyet míg már csak egyetlen egy maradt.
-Csak tessék, a tiéd. - Adtam át az utolsót mert gondoltam itt valami rendezetlen ügy lehet. Én pedig nem vagyok mások mulatságának elrontója. A fiatal kölyök szinte remegett mindaddig míg Victor cipője főzelékké nem varázsolta az arcát.
-Nos ez a munka sok mocsokkal jár barátom. - Az én ruhám is mindenhol vér volt és egyéb idegen eredetű anyag. Elfogadtam a cigarettát és meggyújtottam, nincs is jobb egy mészárlás utáni cigarettánál.
-Erre felé szaladt az áldozatom, elkaptam és kivégeztem, ekkor hallottam meg a csata zajait és gondoltam jövök mulatni. - Számomra igazán jó szórakozás volt ez az egész, rég volt valami kis kihívás az életemben, mondjuk ez igazán nem számított annak.
-A Nap végzi a dolgát előbb, mint mi végeznénk. - Szívott bele a cigarettába és ráhamuzott az egyik hulla fejére.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Okt. 13, 2014 7:22 pm

Daryl&Victor

Fáj, már tényleg fájdalmat okoz Victor számára, hogy ezeket az ostoba kölyköket kell megölnie. Nem sajnálatról volt szó, egyszerűen a tudatlanságuk volt az, ami bántotta a vámpírt. Nem ismerték fel, hogy egyszerűen nincs esélyük a győzelemre. Talán Daryl felbukkanásáig még volt is egy halvány reménysugár a számukra, de sötét felhők takarták el azt a fényt. Már csak a véreső volt az, ami hiányzott, bár ahogy végignézett az eseményeken… erre se kellett már sokat várniuk.
- Azt kell mondanom Daryl, hogy talán igazad van. A magunkfajtákat akaratlanul is megtalálja a gond.- mondta egy barátságos mosoly társaságában, miközben végzett egy újabb ifjú vámpírral. Kellemetlen, mintha tehetetlen csecsemőket mészárolna. Annyira kellemetlen.
Bár továbbra is folyt a mészárlás, némi akadályba ütközött Victor. Egyiküknek sikerült egy fakarót a gyomárba szúrnia, ám rosszul is járt. Azzal a vérrel, amit egy másiktól szerzett, ismételten újult erővel folytathatta a harcot.
- Remélem élvezi a kilátást, Mr. Dicekns.- nem megrovás volt ez a részéről, akkor nem is mosolygott volna mellé. Ez már nem jelentett túl sok fáradtságot a számára. Maradtak talán négyen, és még az az egy, aki eddig csak figyelte az eseményeket, az, aki miatt ide kellett jönnie.
Használva a vámpírgyorsaságát két vámpír előtt termett, és mielőtt mozdulni tudtak volna, már a gyomorszájukon hatolt be Victor kézfeje, megragadta a gerincoszlopukat, és először eltörte őket, majd kitépte a törött darabokat. Pont elég nagyok voltak ahhoz, hogy a maradék kettőnek a szívébe állítsa őket.
[color=dimgray]- Nos, azt hiszem, már csak egy maradt. Engedelmeddel Darly.[/colro]- biccentett az említett vámpírnak, majd az immár menekülő mögött jelent meg. Elkapta a nyakát, és lerántotta a földre. Rálépett a nyakára, szemeiben gyilkos indulat tombolt, ajka gonosz vigyorba torzult.
- Azt hiszem, nem kell elmondanom, hogy mi is fog most következni.- felemelte a talpát, és tiszta erőből belesarkalt a vámpír arcába. Amiből nem maradt más, csak véres, pépes massza. Megismételte még néhányszor, hogy a feje nagyjából elpusztuljon.
- Oh, a mindenit. Milyen mocskos lett a cipőm.- sajnálkozva rázta a fejét, miközben visszasétált Darylhez, majd elővette a cigeretáját, rágyújtott, majd Daryl felé nyújtotta.
- Nos, téged mi hozott a környékre? Azt hiszem, hogy az én okomat már tudjuk.- félmosoly játszott az ajkán, miközben körbemutatott a hullákon.
- Megérdemlik, hogy itt maradjanak. Majd a napfény elvégzi a dolgát, nem érdemlik meg a temetést.- lehet durván hangzott, de egyrészt fárasztó is lenne, másrészt pedig maguknak keresték a bajt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzomb. Szept. 20, 2014 8:34 pm

Victor & Daryl
Ahogy meghallottam a csata összetéveszthetetlen zajait egy percig sem gondolkodtam és bele vetettem magam a sűrűjébe. Az egyedülálló bérgyilkos melónak is megvannak az élvezetes részei, a csendes megfontoltság, a magunkra számítás és az, hogyha hibázunk azért csak mi vagyunk a felelősek. Azonban régebben...nos úgy 50 évvel ezelőtt részese voltam az utcaharcoknak és a megrendezett illegális verekedéseknek. Nem volt olyan alkalom, hogy vesztettem volna, de ez érthető is, ám nem csak emberekkel hozott össze a sors, voltak vámpírok, vérfarkasok is akik azt hitték képesek felülkerekedni rajtam. Imádtam harcolni és ilyen módon ledolgozni a feszültséget. Hát éppen ezért állok örömmel Victor oldalára és tisztítom meg a környezetet ezektől az alakoktól. Van bennük bátorság és spiritusz is. Gondolkodás nélkül vetik rám magukat és már messziről kellene érezniük, hogy Victor azonban jóval erősebb náluk, mégis megállás nélkül támadják. Ilyenkor mondom, hogy a világ romlásnak indult, már az emberek se jó alapanyagok a vámpíroknak. Egy hirtelen szőke fejű srác kimeresztett agyarral a torkomnak ugrik, de a nyakánál fogva tartom magam előtt és bármennyire is kapálózik a szorításom nem enged, majd mintha csak egy szösz szemet pöckölnék arrébb úgy töröm ki az izgága kölyök nyakát. Élettelen teste lehullik a földre mintha soha nem is lett volna élő.
-Üdv Victor! Nem hiába így találkozunk, ez a nekünk való haver! - Mialatt Victorra figyelek három vámpír próbált meg bekeríteni. Nevethetnékem támadt ahogy köröztek körülöttem, mint az keselyük a döglött hús fölött. Nem akartam lelombozni őket, hogy nem éppen ma kezdtem el ezt a szakmát, hisz annyira erőlködtek. Hogy könnyebb helyzetbe kerüljenek karba font kézzel álltam és vártam. Sose szerettem gyorsan elvégezni a munkát, a szórakozást meg még úgy se. Ketten összenéztek majd a két oldalamról támadtak, vártam míg közel érnek majd a kezeimet oldalra tettem és egyenesen belerohantak. Karjaim két szívet markoltak, egy pillanat erejéig mindkét srác szemébe néztem és a félelem amit láttam teljesen feldobott. Kirántottam a karjaimat a mellkasukból és a két szív ott volt markomban. Ledobtam a porba őket majd lehajoltam és az egyik hulla ruhájába töröltem a kezeimet.
-Hé pajtikám, megpróbálod te is? vagy van annyi eszed és odébb állsz? - Néztem a kölyökre akin látszott hogy nem tudja mit is kéne tennie. Ott viaskodott benne a bosszú vágy és a félelem is. Végül elszaladt, nem lepődtem meg, a helyében már bele se kezdtem volna az egészbe, mennyi idős is lehet? Olyan 4 éves körül? Fiatal még, 4 év vámpírléttel én még nem vagánykodnék.
Victor felé sandítottam és láttam, hogy vannak még jó páran akik élvezettel ostromolják, a fejemet csóváltam és muszáj volt nevetnem. Victor nem éppen az a fajta akit ezeknek lenne esélye legyőzni, még én is tartok az erejétől és jó okom van rá. A fiatalokban nincs félelem érzet, kár, ezért vagyunk ennyire kevesen, mert meggondolatlanok és túlbuzgóak. Sokan vannak és mégsem értik, hogy nem minden a létszámban ismerszik meg.
-Victor, ideje lenne ennek a kis játéknak véget vetnünk, nem gondolod, hogy sokat szórakoztál már haver? - Nevettem fel majd rávetettem magam az egyik kölyökre.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzer. Szept. 03, 2014 5:38 pm

Darly & Victor

Egyre közelebbről érezte az ismerős illatot, ami egyre szélesebb mosolyt csalt az ajkára. De a várakozás unalmas, és mivel van társasága, van mivel elütnie az időt. Ami jelenleg egy vámpír arcát jelent. Abba az ocsmánynak annyira nem nevezhető arcba sújtott le újra és újra az ökle, ami pedig megmaradt, azt félredobta. Ha túl is élte az illető, egy darabig nem lesz gondja vele. Annyit ért csak el, hogy az egyik ellenfelének sikerült hátulról elkapnia a derekát, és egy fa, vastag tőrzsének dobta Victort. Egy pillanatra kiszaladt a tüdejéből a levegő, és a látása is homályos lett, de hamar visszatért minden a normálisba. Éppen időben, hogy egy felé tartó csizma orrát elkerülje, majd megragadta a lábát, és ellökte magától. Így a másik vámpír elvesztette az egyensúlyát. Magában ez még nem lett volna túl nagy baj. De az már igen, hogy időközben Victor is talpra állt, majd elrugaszkodott a talajtól, és a cipőjének mindkét talpa a földön fekvőnek az arcába érkezett. Összetörve a fejét, mint egy érett dinnyét. Szétfröccsent a vér, de nem mindegyik ezzel foglalkozott, sokkalta inkább, hogy megérkezett az, akire várt Victor. Elég időt adva arra, hogy elkapjon egy vámpírt, lerántsa, és a karját a nyaka köré kulcsolja.
- Üdv, Daryl! Ahogy látom, mi már csak mindig így találkozunk!- mondta vidáman, majd rántott egyet a vámpír nyakán, ami egy hangos reccsenéssel tört el. Igaz, ebbe nem halt bele, de legalább egy időre kiütötte. De ismét sikerült VIctornak elbambulnia, és a gyomrába kapott egy fadarabot. Fájdalmasan felnyögött, de el is kapta azt, aki megszúrta. Rámarkolt a csuklójára, és addig szorította, még el nem törte, és nem gyengült a fogása a fadarabon. Victor kirántotta a hasából a fát, majd a fogait belemélyesztette a vámpír nyakába. Pótolnia kellett a vért, amit vesztett, és a sérülését is gyógyítania kellett. Nem ivott túl sokat, ideje se volt rá, de ahhoz elég volt, hogy folytatni tudja. A karozó vámpírnak pedig elsőnek az állába döfte a fát, majd kirántotta, és a szívébe. Utána pedig rárontott egy másikra, aki egy talpalással akarta megállítani Victort, aki elkapta a rúgónak a lábát, megpördítette, és néhány társához dobta. Ledöntve őket a lábukról, elég időt hagyva a férfinak, hogy villámgyorsan ott teremjen, és egymásután tépje ki a szívüket. Egy fél pillanatra Darylre nézett, aki a jelek szerint, nagyon is boldogult.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyVas. Aug. 31, 2014 3:59 pm

Victor & Daryl
Több meló, több senkiházi a földbe temetve. Már lassan azon gondolkodom, hogy jobb lenne nem inni abból a vízből ami feljön a földből, a sok hulla úgy fekszik itt szanaszét, mint a sakktábla kockái, minden egyes lépésnél valaki fölött haladsz el. Az, hogy valakit megmérgezne a víz nem veszélyeztet engem, nem iszom vizet, az már majdnem szentségtörés volna. Vagy vér vagy egy jó Burgundi bor. A képet szorongatva amit kaptam egyenesen követem annak a kis mocsoknak a szagát. Fél karral én nem próbálnék meg menekülni, a szaga olyan erős, hogy kiszagolnám jó pár mérföldről is. Mégis addig menekül míg a végén össze nem esik, miért nem tudják az ilyenek belátni, hogy velem szemben esélyük sincs? Bennük van az, hogy addig meneküljenek míg erejük engedi, holott tudják, hogy az idejüket és az én időmet húzzák, az elkerülhetetlent nem lehet elkerülni, akire egyszer x-et tettek az nem sokáig szív már levegőt. Ha lenne bennem valamivel több emberség akkor talán hagynám, hogy még egy-két percig éljen és megvárnám, hogy maga végezzen elkeserítően szerencsétlen életével, ám abban számomra hol az élvezet? Nem, már nincs miért emberséget tanúsítanom. Elvesztettem azt akiért érdemes lett volna abbahagynom amit eddig tettem, de elvesztése után ez maradt nekem csupán, ölni, hogy én életben maradjak. Önző dolog, de a világ is önző. Hát miért viselkednék én másképp? A szag egyre erősebben érződik. Itt van valahol a féreg, érzem, hogy a közelben van. Vérének és a rettegésének szaga szinte vonz. Ám hirtelen csap meg egy ismerős illat. Elvigyorodom, de nem akarok célt téveszteni ezért a kocsonyaként remegő alakhoz lépek először, alakja úgy remeg mintha a tundrán fagyoskodna. Lábamat ölelve könyörög, hogy engedjem el, hagyjam meg hitvány életét. Tőlem csak egy gúnyos, megvető vigyort kap, majd hirtelen tépem le a fejét és hajítom a sűrűbe. Nem vesződöm az eltemetésével, ember erre nem jár, majd az állatok eltakarítanak utánam. Az illatot követve akadok újabb szagokra. Victor nincs egyedül, jóval többen vannak. A hangok most már eljutnak a fülemig, nem beszélgetés, nem vitatkozás, ott mészárlás folyik. Hamar berobbanok a tánctérre és a nekem háttal álló vámpírnak tépem ki a szívét, bemutatkozás helyett. Jó pár szem rám szegeződik, de én csak egy szempárt keresek, mikor megtalálom egy haloványat biccentek és beszállok a buliba én is. Sebességemmel egyik korcs sem vetekedhet, Valamelyiknek olyan gyorsan tépem le a fejét, hogy torkára forr a szó. Élvezettel figyelem ahogy azt hiszik erőfölényben vannak. A sok hullát látva megbizonyosodom afelől, hogy Victor sem csak nézelődni jött ide. A brutális csonkításokat nézve Victor tényleg nem kis ellenfél. Az egyik nekem rontónak kicsavartam a kezét majd kitéptem a fogsorát, vére a ruhámra ömlött, de nem érdekelt. Rögtön találtam magamnak más elfoglaltságot. Faágat ragadva belevágtam egy suhanc szívébe miközben a másik alól kirántottam a talajt. Olyan régen volt ehhez hasonló csatározásban részem, hogy teljesen elöntött az adrenalin, azt hiszem a halandók erre mondják azt, hogy totál mámor. Attól tartottam, hogy elrozsdásodtam az idők alatt, de jó látni, hogy nem érhet meglepetés. Ugyanolyan gyorsan ölök ahogy eddig, ez örömmel tölt el. Az pedig, hogy régi cimborámmal ismét összefutottam még jobb. Három vagy négy hónap is eltelhetett azóta, hogy utoljára láttam. A sok kis mocsok feltűnése nem lep meg, több a vámpír ebben a városban, mint kutyában a bolha.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Aug. 25, 2014 6:07 pm

Daryl & Victor, második menet
Ismét ebben a városban, pedig a könyökén akar kijönni. Túlságosan kellemetlen, hogy a dolgok legjava itt akar összpontosulni. Mintha az egész bolygó közepe lenne, minden szál itt fut össze, a boszorkányság szövete itt a legerősebb. Megfoghatatlan a maga valójában, és ez kifejezetten zavarta Victort. Számára se kedves emlékek helye volt ez. Itt töltött megannyi évet elzárva a királyától, a feladatától, és mire kiszabadult, mondhatni elévült a legfontosabb küldetése. Hasztalanná vált bosszút állni azon a nőszemélyem, mivel már halandó volt, a halált várta. Szánalmas vég egy szánalmas vámpírnak, de túlságosan fájdalommentes. Victor kivételesen szerette volna, ha minden egyes életben töltött percét agonizálva töltené, de hát sajnos nem adatik meg minden, amit akar. Most se a saját akaratából jött ide, egyszerűen kénytelen volt, kénytelen volt visszatérni ebbe a porfészekbe.
- Sötét éjszaka, amikor a farkasok se vonyítják a holdat, fogadj a karjaidba, vad vár, aki kiérdemelte a sorsát.- ostoba vámpír, aki rossz helyen volt, rossz időben, akit most el kell tűntetnie, és minő meglepő, hogy ide menekült. Az ostoba, bár talán annyira mégse. Hiszen kevesen hallhattak Victorrol. Klaus legjobb vadászáról. Bár nem szereti ha túlságosan is híres, de azzal sose volt baja, ha némileg megremegtek a nevétől az illetékesek. Tessék, még egy dolog, amit elvett az a nőszemély.
- Jobb lenne, ha előbújnál, akkor megkímélnéd magadat a fájdalomtól, gyorsan végeznénk.- beleszagolt a levegőbe, kizárva a fák, nővények, és állatok illatát, szagára akadt a kereset személynek, és a jelek szerint, többnek is. Csalódott fintor suhant át az arcán, remélte, hogy nem lesz nagyobb vérontás, de csalatkoznia kell. Sorban jelentek meg a vámpírok, hangosan nevetve, obszcén szavakat ismételve. S’ ott volt az a személy is, akiért jött.
- Gyerekek, jobb lenne, ha nem avatkoznátok bele a felnőttek dolgaiba.- erre is csak egy hangos nevetés volt a válasz, és még valami olyasmi, hogy Victor hátsójába akarnak helyezni egy fadarabot. Nagyon nem hangzik kellemesnek. De legyen, akkor itt vér fog folyni, nem is kevés.
Az egyikük Victor felé ugrott, az első hiba. Túl hangos volt, és kiszámítható. Pár pillanat volt, és kész. Victor oldalra lépet, és a földre ejtette a vámpír szívét, a teste pedig immár élet nélkül, hangos puffanással érte el a talajt. Legalább ettől egy kicsit megbénultak, de nem eléggé. Ahhoz nem, hogy elmeneküljenek. Immár mind, egyszerre támadtak. Victor elkerülte az első ütést, és baljával megragadta a vámpír alkarját, jobbjával rátenyerelt a vállára, utána kirúgta a lábát, így a fél térdre ereszkedett vérszívi ki volt szolgáltatva. Nem is volt rest a vadász, egy rántással tépte ki a kart a helyéből, és rúgta távolabb a fájdalmában kiáltozó sérültet. De nem volt még vége, egyikük hátulról akart támadni, Victor pedig a vámpírok gyorsaságával fordult meg, és a még kezében lévő, letépett karral ütötte arcon a támadóját. Majd egy másik arcába dobta azt, elterelve elég időre a figyelmét, hogy előtte teremjen, majd a mutató és középsőujját beszúrta az ellenfele álla alá, beakasztotta, és kitépte az állkapcsot a helyéről.
- Véres lett a ruhám, nem kellett volna. Mondtam gyerekek, haza kellett volna mennetek.- de már késő volt, sértet büszkeségük nem hagyta annyiban. Folytatták tovább. Ám a vérszagon kívül valami más is megcsapta Victor orrát. Egy ismerős illat, ami egy sejtelmes félmosolyt csalt az ajkára. De még megérkezik a vendég, addig is egy újabb ellenfelére vetette magát. Elkerülte az arcára mért ütést, majd gyomorszájón vágta a vámpírt, aki a fájdalomtól összeakart görnyedni, Victor pedig kihasználta a kínálkozó alkalmat. Megragadta a vámpír tarkóját, és gyorsan, erősen lefelé rántotta, még a térdét felfelé. Csattanás, roppanás, és ahol régen arc volt, ott csak egy véres, pépes massza, a fej pedig letépve, és messzire repült.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyCsüt. Jún. 26, 2014 9:30 pm


Shannen & Zachary

► Let's play a GAME!


- Szerinted félek tőled? - fakadok ki az előttem lévő, már lassan poshadásnak induló nőnek. - Már nem ismersz! Nem tudod, hogy az évek alatt, amióta nem láttál min mentem keresztül, milyen dolgokkal kellett szembenéznem, mi erősített és mi tört meg. Lehetséges, hogy emlékszel valakire a múltból, de az felejtsd el. Már nem az a személy vagyok, mint aki ezelőtt voltam. Megtanultam értékelni a dolgokat, megtanultam, hogy mi a fontos és mi nem. A legfontosabb pedig, hogy megtanultam mi az a szeretet.. - nem is megtanultam, hanem ismét tudom mi az, ezt pedig Arielle-nek köszönhetem. Szinte semmire sem emlékszem a gyerekkoromból, semmi emberi kapcsolatra, semmi érzelemre, de a húgom mindent visszahozott, újra emlékszem. Már senki sem veheti el tőlem, még Shannen sem..
Arielle, egyedül hagytam, még New Orleans-ban, semmit sem mondtam neki, semmit sem tud rólam. Nem tudja, hogy hol vagyok, hogy jól vagyok-e vagy egyáltalán élek-e még. Semmit. Felemészt a lelkiismeretem, nem hagyhattam volna kétségek között, tudatnom kellett volna vele, hogy mi is történik most, de tudom, ha ezt megtettem volna akkor már nem élne, szembeszállt volna Shannen-el abból pedig nem ő jött volna ki jól. Így csak reménykedni tudok abban, hogy nem szedett össze elég információt ahhoz, hogy megtaláljon, az ő érdekében.
- Akkor ebben hasonlítunk, én is nagyon szeretek kísérletezni. Már hosszú ideje azon gondolkodom, hogy mit szólnál ahhoz, ha egyszer, így az éjszaka közepén elkezdenél égni, nem hinném, hogy annyira tetszene. - próbálom elterelni a figyelmem a húgom felől, s a tőlem néhány méterre lévő vámpírt ingerelni. Mennyire egyszerű lenne felgyújtani, mennyire élvezetes lenne látni, ahogy máglyán ég el, úgy ahogy ő azt megérdemli. Azt kapná, amit megérdemel, de most örökre a túlvilágon maradna, nem jöhetne vissza. Agyamon átröpülő ötlet egy röpke pillanat alatt cselekedetté válik. Apró kézmozdulattal egy szabályos tűzkör közepén találja magát a vérszívó.. - Ideje felpörgetni az estét. Kezdjünk el játszani!


zene: The good life | megjegyzés: béna.. | szószám: 307  ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzer. Jún. 11, 2014 2:02 am

Zach & Shannen


Bábuként akartam rángatni. Azt akartam, hogy végig azt tegye, mit én akarok. Még akkor is, ha nem áll tudatában ennek. Úgy lépkedtem a Zachary feliratú bábuval, ahogy csak akartam. Hisz… mindig minden összefügg mindennel. Ha azt hitte volna, hogy idejövök konkrét terv nélkül, nagyot kell csalódnia. Ha nem is lesz a mostani kis találkozónk akkora nagy durranás, már az is a kezdete valaminek, nemde? A kezdete annak, ahogyan megalázom, megszégyenítem, szenvedést hozok rá és végzek vele. A vég kezdete.
Jelentéktelen kis szavain nem bírtam nem felnevetni. Azt képzelte, olyat tud hozzám vágni, amivel esetleg kihozhat a sodromból. Talán sikerült is volna neki, ha nem pont ez lett volna az egyik célom. Azzal, hogy engem próbál hergelni, saját magát is húzza. Számomra ez csak emlékeztető, hogy az egyszerű némberek, mint ő, milyen könnyen manipulálhatóak. Ő pedig pontosan ilyen. Egy egyszerű kis senkiházi.
-Ó, ne siess annyira előre. Mindent a maga idejében – válaszoltam higgadt hangon, kimérten. Tekintetemet egy pillanatra sem vettem le róla, nem hagytam, hogy elszökhessen pillantásom elől. A rabom volt, a foglyom. Lánc nélküli, láthatatlan rabiga volt az övé, amit én ajándékoztam számára. Ez volt az, amit érdemelt, semmi több. A pusztulás édes drága kegyelem lett volna, amit csak a kiváltságosok kaphatnak meg ilyen helyzetben. De ő… ő minden, csak kiváltságos nem. Ő pont azok közé tartozott a kezdettől fogva, akikre a sors szabta ki ezt a büntetés. A büntetés pedig jelen esetben én voltam.
Fejemet oldalra billentve mértem végig látványosan az előttem álló alakot. Fiatal volt, erőtől duzzadó. Ha jól taktikázik az ember, akkor egy valódi időzített bomba. Egyszer még zokogva fog nekem könyörögni azért, hogy álljak le. Térden állva fogja a nevemet nyögdösni, kezeit összekulcsolva fogja az ég felé emelni és imádkozni fog, hogy bárcsak megszűnne már a szenvedés, amit én hoztam rá… rájuk. Hiszen a drága kis húga sem maradhat ki a szórakozásból. Miért is maradna? Egy családhoz tartoznak. Nehogy már a kis Arielle lemaradjon a műsorról.
-Ez nem egy éjszakáról szól, Zachary. Ez annál sokkal több. Ez az életedről szól – mondtam kezeimet széttárva. Arcomon elégedett, győztes mosoly jelent meg. Akárhányszor nyeregben érezte magát, letaszítottam. És újra. És újra, és újra, és újra. És ez nagyon jó érzés volt. – Szerinted ismét vissza tudnád hozni a húgodat a túlvilágról? Természetesen a helyes válasz nem. De tudod… amilyen kíváncsi természet vagyok, a tények ellenére is igen kíváncsi tudok lenni. És kísérletezni is szeretek. Főleg, ha nagy a tét. Nehogy véletlen ismét be kelljen vetni a hókuszpókuszodat, ami már úgyis teljesen hasztalan lenne…

×× words: 413 ;; notes: bocsánat a késésért és a minőségért is Rolling Eyes××


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyCsüt. Május 22, 2014 7:57 pm


Shannen & Zachary

► Let's talk, BITCH!


Olyan érzésem van, mintha Shannen húzná az időt, talán nincs egyetlen kivitelezhető terve sem. Remélem azt tudja, hogy azzal nincs elintézve minden, ha azt mondja, hogy akkor most megkínoz, mert tudom, hogy ezen gondolkozik, de egy ilyen egyszerűnek tűnő dolgot is nagyon szépen fel kell építeni. Ezért felesleges volt iderángatnia. Jelenleg úgy érzem magam, mint amikor valaki verekedni akar veled és arra vársz, hogy kezdődjön, aminek kezdődnie kell, mert amúgy érdektelen az egész szituáció. Félreértés ne essék, egyáltalán nem becsülöm le az ellenfelem, mert tudom, hogy kivel állok szemben, de nem ehhez szoktam, ez a vámpír a legravaszabb, akit ismerek, szóval sokat várok tőle. Tudom kicsit ironikus, de már szeretném elkezdeni, azt akarom, hogy vége legyen az egésznek, így vagy úgy, de vége legyen...
- Eddig csak üres szavakat hallottam tőled, szóval kíváncsi lennék, hogy mi lenne az az ösztönzés, amivel rá tudnál bírni arra, hogy vállaljam a múltban elkövetett tetteimért a felelősséget. - már kezdek unatkozni, érdekelne egy kis izgalom. A jelenlegi helyzetünkben Arielle-t nem tudná bántani, így vállalkozom arra a kis ösztönzésre. Nem tudom elképzelni, hogy milyen kis bemutatóval készült, így vámpírként meg van kötve az ember keze. Ha boszorkány vagy akkor könnyen használhatod a fantáziádat, mert szinte mindenre képes vagy, csak az erőd nagysága szabhat korlátokat.
- Sokat gondolkoztam útközben, hogy vajon mire vagy képes, mint vámpír. Most azt látom, hogy semmire, pedig reménykedtem, hogy nagyot fog szólni ez az éjszaka! - hergelem tovább Shannen-t. Mivel vérszívó lett, így fokozódott minden a szervezetében, nem tudom, hogy meddig mehetek el. Emlékszem hosszú évekkel ezelőtt kötélből voltak az idegei, igaz csak látszólag, mivel kontrollálnia kellett magát, nehogy könnyen vessen véget ellenfele életének. Nemesebb ez a nő, mintsem egy mozdulattal öljön. Fura, mert már nem félek annyira, mint napokkal ezelőtt. Most szemtől-szemben azt érzem, hogy képes vagyok irányítani a dolgok menetét, egyszer már sikerült, másodszor is fog.


zene: The good life | megjegyzés: bocsi a késésért és a minőségért is | szószám: 305  ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyKedd Márc. 11, 2014 12:48 am

Zach & Shannen


Láttam az undort a nyamvadt kis képén minden egyes pillanatban, ahogy rám nézett. Láttam a dühöt a szemeiben, a gyűlöletet és a haragot. Szemei szinte izzottak, mikor tekintete rám tévedt, mást sem engedett mutatni, csak azt, hogy mennyire gyűlöl. Én pedig… nem igazán foglalkoztam ezzel. Nekem sem volt a szívem csücske ez a pitiáner kis boszorkány soha, szóval egálban voltunk. Gyűlöletünk és bosszúvágyunk kölcsönös volt, mindketten a másik szenvedését akartuk. Mindketten a múltban megtett egymást ért tettek miatt akartuk a mási szenvedését. Ő megölt… megpróbált megölni, én megkínoztam. Mindkettőnknek nyomós indoka volt arra, hogy szenvedést okozzon a másiknak.
A soha nem várt találkozó pont úgy zajlott, ahogy terveztem. Eljött a kis bárány, én pedig átvettem az irányítást. Még egyikünk szájából sem hangzottak el szavak, mikor már markomban éreztem a szinte kézzel fogható fölényt. Ő nem gondolkodott, csak dühe által kitaposott útján ment tovább egyenesen, míg nekem gondolatmenetek százai hálózták be agyam legelrejtettebb zugait is egy tökéletes terv után kutatva. Bár… az összes tervem szinte tökéletes volt. Mindegyiknek ugyanaz volt a vége: szenvedés Zachary számára. Ennél tökéletesebbet pedig el sem tudtam volna képzelni. Élete végéig húzódó kínzása alatt könyörögni fog azért, hogy vessek véget ennek az egésznek. Térden csúszva fog könyörögni azért, hogy öljem meg. Minden percben sikolyok fogják elhagyni a száját a fájdalomtól, minden pillanatban azt fogja kívánni, bárcsak halott lenne. Meg fogja bánni, hogy ujjat húzott velem. Nagyon erősen meg fogja bánni. Elbúcsúzhat mindentől, ami egykoron fontos volt neki, kezdve a szabadságával. Mindent elveszek tőle. A kényelmes kis életét, a vidám perceit, az összes örömteli pillanatát – már, ha van olyanja -, a szabadság bódító érzését, a biztonságot adó erejét, aztán végül azt a személyt, aki a legközelebb áll hozzá. Ez lesz szenvedésének legutolsó lépcsőfoka. Kíváncsi lennék, hogyan fogja megmagyarázni az édes drága kicsi egy szem húgocskájának, mibe id keverte őt bele a tuskó bátyja. Megnézném a kis vörös riadt tekintetét, mikor szembesül vele, hogy se számára, sem a testévre számára nincs tovább innentől kezdve. Az utazásuk véget ért, az életük véget ért. Mindez Zach meggondolatlan döntése miatt. Vajon mit fog szólni a kis Arielle, mikor megtudja, hogy bátyja önzősége és hiúsága őt is romlásba vitte? Küzdeni fog? Bele fog törődni a sorsába? Ha olyan önfejű, mint a testvére, akkor ő is nagyon szenvedni fog. Milyen nemes feladatnak is ígérkezik mindkettőjüket megfosztani drága kis életüktől. A Rhys család nagyon a végét járja. A tűzzel játszottak és nagyon meg fogják égetni magukat.
Pimaszsága egyáltalán nem volt meglepő. Szinte számítottam arra, hogy azt hiszi, ő irányíthatja a beszélgetésünket. Gondolom a sorságról is ugyanez volt a véleménye… Tévhitben élt a drága kis áldozati bárányka.
-Hallgatom – válaszoltam, majd mélyet szívtam még mindig égő cigarettámból, a füstöt pedig egyenesen a boszorkány felé fújtam. Miközben szánalmas kis kérdését kibökte, a köztünk lévő távolságot füst fedte be.
Emlékeztem. Hogyne emlékeztem volna. Emlékeztem a… próbálkozására. Harsány nevetésem törte meg a kettőnk között lévő csendet. A kezemben lévő csikket eldobva léptem közelebb hozzá. – Arra a szánalmas kis kísérletedre gondolsz, aminek már a gondolata is egyszerűen nevetségesnek hatott? – nevetésem egyszerre volt lenéző és szánalmat sugárzó. – Istenem, Zachary, sosem tanulsz a hibáidból? – kérdeztem, miközben hangom szépen lassan halkult el, majd visszatért a normális hangszínem.
Azt hittem, ennél szánalmasabb már nem lehet. De úgy tűnik, tévedtem. Az én… „halálomról” felesleges beszélni. Lényegtelen téma kettőnk között. Az semmi volt ahhoz képest, amit én fogok neki okozni. Mindenért meg fog fizetni. Minden múltban elkövetett ellenem irányuló tettéért lerója a tartozását. Meg fogja bánni azt is, hogy a világra jött. Zokogva fog kúszni, hogy öljem meg végre. Kezet foghat mindenkivel, aki közel áll hozzá. Nem csak a személyes tárgyait veszem el tőle. Elveszem azt, amiért érdemes élnie…


×× words: 602 ;; notes: - ××


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyVas. Márc. 02, 2014 11:33 pm


Shannen & Zachary

► Let's talk, BITCH!


Nagyon rég éreztem ilyet, mint most. Akárhányszor erre a nőre nézek az undor fog el. Sosem fogom megbocsájtani neki, hogy meg akart ölni, de azt sem, hogy előtte nagyon erősen megkínzott.. Remélem nem gondolja, hogy a mai este olyan lesz, mint az évekkel ezelőtti volt. Már tudom mire számíthatok, tudom mire kell készüljek, plusz neki már nincs ereje, nekem pedig van. Azt hiszem, hogy ma este erőfölényben vagyok, még akkor is, ha ő ezt most nem is látja. Minden erőmmel azon leszek, hogy ne is jöjjön rá. Elveszítette a kapcsolatát a természettel, de ahogy vámpír lett nagyon sok kiskapu nyílt előtte. Mindent fokozottan érez, könnyen megérzi, ha félek, ha valamit rejtegetek...
Nagyon rég álltunk már így egymás előtt. Reméltem, hogy ez sosem fog bekövetkezni. Nagyon nehezen sikerült elmenekülnöm tőle, hatalmas erő kellett ahhoz, hogy sikerüljön megölnöm őt, valamit a csatlósait. Minden este figyelt valaki, az erőmet pedig néhány varázslattal elvették. Hosszú napokig éheztettek, szinte már nem is voltam magamnál, egy valaki segített át mindenen, az pedig Arielle. Tudtam, hogy ott van velem, ő adott erőt. Volt egy célom, csak az lebegett a szemeim előtt, vissza akartam őt hozni, ehhez pedig minden eszközt felhasználtam. A végletekig elmentem, a napi adag ételt és italt - ami szinte semmi sem volt - félreraktam, sokáig semmit sem ittam és ettem, azért, hogy azon az estén, amikor meg kell ölnöm az engem felügyelő vámpírt legyen erőm, képes legyek megölni. Tudtam, hogy az életemet nem veszi el történjen bármi, ezt maga Shannen parancsolta neki. A szenvedésemet akarta, valamit ő akart megölni, ezt senki sem vehette el tőle.  Ennek a tudatában volt erőm néhány követ olyannyira élesre csiszolni, hogy elég erő kifejtésével egy vámpír szívéhez tudjam juttatni. Lassú procedúra volt, mindennap csak rövid ideig készíthettem a fegyveremet. Naponta fél órára őrizetlenül hagytak, ilyenkor kellett mindenkinek a jelenkori vérszívó előtt megjelenni, természetesen előtte elintézték, hogy minden mozdulat fájjon, nehezen tudjak megmozdulni. De arra Shannen briliánsnak nem mondható elméje nem jött rá, hogy engem fizikálisan kell gyengíteni, máskülönben semmit sem érnek ellenem..
Több napba telt míg elkészült az életemet megmenthető eszköz. Az a nap is közeledett, amikor képes voltam elvégezni a tervemet. A menekülést a hold állásához igazítottam, abból nyertem az energiát. Oda kellett figyelnem, hogy ne telihold legyen, amikor menekülni akarok, mert akkor az erdőben élő vadakkal is meg kellett volna küzdenem, akkor pedig biztos, hogy darabokra szaggattak volna. Tehát egy héttel a holdtölte előtt kellett lépnem. Mikor eljött a nap, akkor olyan erőt éreztem magamban, amit addig nem. Éreztem, hogy csak egy karnyújtásnyira vagyok a szabadságtól, nem veszíthetem el.
Az őr hozta a napi élelmet, ekkor döftem belé a kicsi, de mégis hatásos kavicsot. A kajaosztáskor - mintha valami menzán lettem volna - volt hozzám a legközelebb a vámpír, így ilyenkor tudtam a legnagyobb erőt kifejteni. Sikerült megölnöm, a tervem egyik része sikerült, már csak a boszorkányt kellett eltüntetnem - meg persze a kutyáit..
A múltban való sétámat egy kellemetlen kérdés zavarja meg. Arra kér, hogy Arielle élete, valamit az enyém között válasszak, nem tartom fair-nek ezt a kérdést. - Míg döntök, addig én is feltennék egy kérdést! - kaján vigyorral az arcomon nézek szemeibe. Tudom, hogy nem szereti, ha valaki megzavarja abban, hogy ő irányítson, de azt hiszem, hogy ezt a kérdést imádni fogja. - Emlékszel még hogyan is öltelek meg?


zene: The good life | megjegyzés: béna, béna, béna | szószám: 542  ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Feb. 24, 2014 12:46 am

Zach & Shannen


Már messziről hallottam a kocsi hangját. Fokozatosan lassult le, majd végül megállt. A motor elcsendesült, aztán teljesen elnémult. Jelzésértékűen adta tudatomra, hogy megérkezett a prédám, akire vártam.
Már sokszor elképzeltem, hogyan kínzom meg. Annyi meg annyi variáció lepörgött szemeim előtt megannyi alkalommal, hogy a végén már számon sem bírtam tartani. Zseniális elme szüleménye volt az összes lehetőség, jobbnál jobb ötletekkel ajándékoztam meg magam, ezért nem is tudtam előre kiválasztani a módszeremet. Úgy döntöttem végül, hogy amit a helyzet hoz, arra esik a választásom. Végül is… mindegy volt. Amit én találok ki, az csakis briliáns lehet. Ehhez kétség sem férhet. Eltökélt voltam, magabiztosan kezeltem a helyzetet, szinte biztos voltam a saját sikeremben. Shannen Walsh soha nem vall kudarcot. Shannen Walsh ötletei mindig tökéletesek, sosincs bennük hiba és kivitelezhetőek. Miért is ne lenne kivitelezhető megkínozni ezt a nyomoroncot?  Erre vártam már hosszú ideje. Ez vezérelt ide, Mystic Falls-ba. Ezért tettem meg a hosszú utat, nem másért. Nem jópofizni jöttem, sem bájcseverészni. Célja volt a jöttemnek. Komoly célja. Ha pedig ő ebben nem hajlandó együttműködni, teszek róla, hogy az legyen. Igen meggyőző tudok lenni, ha a helyzet úgy kívánja. És, ahogy Zachary-t ismerem, el fog jönni az a pillanat, amikor saját hibájából belerántja a kettőnk kis elrendezetlen ügyébe azt a személyt is, aki a legközelebb áll hozzá, aki a legfontosabb számára. Vajon az életét is képes lenne érte kockáztatni? Egészen biztos. Ha a drága kicsi húga élete forogna a kockán, szinte száz százalék, hogy feláldozná magát érte. Vagy mégsem? Ennyire önző és romlott lenne? Nekem az sem okozna gondot. Előbb végeznék a lánnyal, aztán vele. Számomra ez az opció is teljesen megfelelő. Nem látok benne semmi kivetni valót. Ha a szeme láttára oltom ki a testvére életét, azzal is csak szenvedést okozok neki. Még nekem lenne megtiszteltetés, ha bebizonyítaná, hogy mekkora egy rohadék is valójában.
Lépteket hallottam, egyre közeledő lépteket. Hát megérkezett a kis madárka. Elégedett mosoly kúszott arcomra, majd előrántottam egy cigarettát és nem zavartatva magam, meggyújtottam azt. Szembe fordultam a régi ismerős arccal, majd alaposan végigmértem. Semmit sem változott. Ugyanaz a régi Zachary volt, mint aki egyszer végzett azokkal, akik akár egy keveset is jelentettek nekem. Végiggondolva, hogy mit tett, sötét gondolatok pörögtek át agyamon. Csak az ő szenvedése és kínzása járt az eszemben, de egyelőre ennek nem mutattam külső jeleit. Ravasz mosolyom továbbra is ott ült a szám szélén, mely elégedettségemet jelezte.
Hang vételére csak felkuncogtam, majd slukkoltam egyet a kezemben égő szálból. Zachary, Zachary, Zachary… ha tudnád, hogy ezzel mit szabadítasz magadra. De hát, sebaj. Neked már úgyis mindegy. Hamarosan nem fogsz többé gondot jelenteni nekem, ahogy senki másnak sem – gondolataim egyre inkább arra terelődtek, hogy mi lesz a jövőben. Csakis arra tudtam gondolni, hogy mennyire fog szenvedni a boszorkány. Lassan kifújtam a szürke füstöt a sötét éjszakába, majd leendő áldozatomra pillantottam. – Elcseszted – válaszoltam foghegyről. Ez az igazság. Ha nem követett volna el akkora baklövést, hogy gondol arra, hogy én előtte járhatok egy lépéssel, akkor lehet, hogy ma már nem állnék itt. De elszúrta. Alaposan. És ez csakis az ő hibája. Senki nem kényszerítette rá, hogy öljön meg valakit, akinek vámpírvér van a szervezetében. Habár nem tudott róla, de legalább gondolkodhatott volna egy keveset. Tényleg azt hitte, nem tűnt fel, hogy a csapatom létszámra alaposan megcsappant? Ennyire amatőrnek nézett? Mindent csakis egyedül magának köszönhet.
Magabiztos, szinte már parancsoló hangját nevetségesnek tartottam. Ő akarja itt a nagyfiút játszani? Inkább be kéne húznia fülét, farkát és össze kéne tennie a két kezét, hogy még életben van és lélegezhet. Nem tartana sokból ezen az állapoton változtatni, de a lassú halált választottam neki. Minden egyes elvett életért bűnhődni fog.
-Jól tudod te azt – hideg válasz szaladt ki számon. – Vállalod a felelősséget azért, amit tettél, vagy esetleg… - szünetet tartottam, majd ismét szívtam egyet cigarettámból – kell egy kis ösztönzés?
Megköszönhetné, hogy még hagytam számára választási lehetőséget. Ha okos, akkor tudhatja, hogy így is, úgy is számára rossz vége lesz a dolgoknak..



×× words: 647 ;; notes: elnézést a késésért és a minőségért Embarassed××

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Feb. 17, 2014 8:31 pm


Lily & Sean




Halkan lihegve próbáltam összeszedni magamat. Ez sikerült is szinte pár másodperc alatt. Köszönöm vámpírlét. Sok előnye és sok hátránya volt ennek a dolognak. Szerettem mert gyors voltam, erős és megkaphattam mindent amit csak emberként kívántam magamnak: szépséget, kecsességet, a manipulálásról nem is beszélve. De a vele járó gondokat senki nem szerette volna magáénak tudni, ahogy én sem. A vér szaga eddig gyűlölettel töltöttel egy évvel ezelőtt azonban ez vált a mindenemmé. Semmi nem létezette csak a vasas íz, az illat, és a gondolat ahogy a fogamat egy újabb emberi húsba tudom vájni. Felbecsülhetetlen. Morbidnak éreztem ezt a fajta rajongást és vonzalmat. Gyilkos voltam és nem tudtam hova tenni magamban az érzelmeket. 1 év alatt 13 embert öltem meg…13-at. Mikor még éltem el sem tudtam képzelni, hogy akár megfenyegesse valakit mára viszont a létemé vált.
A gondolattól is kirázott a hideg. Ha akárki rám néz ki gondolná, hogy bántanék valakit…pedig elég ha provokál és elszáll az agyam és Bumm!

Bumm! Felkaptam a fejemet a zajra és annak irányába néztem. Pupilláim kitágultak és valósággal fókuszálni kezdtek az előttem álló férfira.
- Úristen! – suttogtam bele a levegőbe. Ott állt előttem Ő! Alkohol szag áradt a testéből a vére szinte minden porcikájába eljutatta a mámorító italt. Lehunytam egy pillanatra a szememet s próbáltam elnyomni magamban a késztetést, hogy a nyakának essek de ekkor ütötte meg valami még az alkoholnál is szörnyűbb szag az orromat. Nem magával a szaggal volt gond hanem a hozzá tartozó képpel ami egyből beugrott. Vicsorgó fogsor, villódzó szemek, habzó száj és fél méteres karom. Klaus műve volt…ezt akarta. Engem eltenni láb alól, hogy ne tudjam befolyásolni Seant és miután én már nem vagyok a képben ő úgy teszi a csatlósává a fiút ahogy csak akarja. Ezek szerint sikerült neki.  De azzal nem számolt, hogy túlélem és visszatérek. Magam sem tudom miért jöttem vissza. Az emlékek miatt, a családom miatt vagy Miatta, de jelenleg éreztem, hogy szívemet elönti a melegség és az a régi érzés ami mindig elfogott mellette újra életre kelt bennem. A hiánya maró volt, egy év alatt sok minden történik az emberrel de egy nap nem telt el, hogy ne gondoltam volna rá és ne éreztem volna úgy mintha egy részem teljesen máshol lenne, mintha fél lennék ebben a hatalmas világban, mintha fej nélkül rohannék a semmibe. De most újra itt volt a lelkem beleborzongott abba, hogy újra a közelében lehet annak aki a másik felét viseli.
- Sean! – nem mertem közelebb lépni. Féltem. Pedig tőle nem kellett volna, de nem is a személyétől a testétől hanem sokkal inkább attól, hogy mi van ha már talált mást, ha már boldog nélkülem és most csak púp vagyok a hátára, hogy újra megjelentem itt.
- Sajnálom! – szinte csak az ajkamat formáztam hang nem is jött ki a számon de tudtam, hogy ő érti…talán szavak nélkül is.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyPént. Feb. 14, 2014 2:39 pm

<
Lily & Sean

I saw it in the sunlight, dark skies of my life
But the darkness did not disappear. The clouds are gathering.


Piálni sosem késő elkezdeni, legalábbis én ennek a híve vagyok az utóbbi egy évben. Hogy egészséges-e azt nem tudom, de csillapítja háborgó lelkemet, s arra a néhány órára segít elfelejteni a gondokat, a fájdalmakat, melyek nap, mint nap bennem élnek. Melyek nem tudom feldolgozni, s túl lépni rajtuk. Melyek teljesen felemésztenek, bárhogy is próbálok túllépni rajta.
Megint elérkezett egy mélypont, amin valahogy át kellett evickélnem. A vodka jótékony hatása segített némileg, de miután az üveg mégis félig teli volt, tudtam, ennél sokkal kedvezőbb érzelmi állapotot is teremthetek magamnak, ha megiszom a maradékot.
Komótosan sétáltam be az erdő mélyére, majd kissé már kótyagosan, de közel sem részegen táboroztam le az egyik fa tövébe. Halkan magamba dudorásztam az egyik Guns N' Roses számot, s először nem is érzékeltem a körülöttem lévő hangokat és eseményeket. Beletelt néhány hosszú percbe, míg orromat megcsapta egy bizonyos szag. A vámpírok szaga...
Lassan felemeltem fejem, s körbenéztem. Fel azért nem álltam, egyelőre nem éreztem a veszélyt. Csupán a fák között pásztáztam, hátha megtalálom a szag tulajdonosát.
Aztán hallottam meg a hangot, ami, ha konkrétabban akarok fogalmazni, akkor zene volt, ráadásul nem kicsit borzalmas. Csak pár pillanat volt az egész, majd újra csönd lett, s csak fojtott lihegést hallottam.
Végül, nagy nehezen csak feltápászkodtam, hisz kíváncsiságom legyőzött. nem léptem ki rejtekemül szolgáló fa mögül, csupán kilestem. Aztán mint akti megcsíptek, hirtelen visszahúztam fejem a takarásba.
Zihálni kezdtem, szinte átjárta testemet valami furcsa, sötét remegés, amit nem tudtam hova tenni. Nem is voltam képes hinni a szememnek. Biztos, hogy a képzeletem csúfos játékot űz velem, mert akit láttam, az nem lehet itt. Már csak azért sem, mert egy éve meghalt. Ott voltam a temetését. Virágot dobtam a koporsójára... megsirattam.
Mély lélegzetet véve kiléptem a fa mögül, így szemben állva a szőke, fának támaszkodó lánynak. Mereven néztem rá, szinte pislogás nélkül, mert még mindig nem tudtam elhinni, hogy itt áll előttem. Ami már csak azért is volt félelmetes, mert éreztem a szagát. Vámpír szagot.
Közelebb léptem kettőt, nem ügyelve arra, hogy lépteim csendesek maradjanak. Fel akartam hívni magamra a figyelmet, azt akartam, hogy rám nézzen.
- Lily? - suttogtam a fák nyirkos lombjai közé elképedt, rekedt hangon.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Feb. 10, 2014 9:21 pm


Lily & Sean




Tehát…mondjuk azt, hogy minden rendben. Hitessük el a világgal, hogy tökéletesen vagyunk, majd törődjünk egy kicsit mások problémájával, felejtsük el a miénket és ha ezzel megvagyunk érezzük át, hogy mennyire jó is nekünk, hogy egyáltalán itt vagyunk saját magunknak. Ezek közül mindent megtettem. Mosolyogtam minden nap, ha valaki megkérdezte, hogy mi a helyzet rögtön rávágtam, hogy semmi és áttereltem a szót arra, hogy na és vele mi van. Ilyenkor az emberek többségének megered a nyelve, ömlik belőlük a lelki áradat én pedig szíves örömest engedek el mindent a fülem mellett és gondolataimba merülve mosolyogva bólogatok az illetőre. Ekkor elszokott hangzani a következő mondat: Hé Lily figyelsz? Ez többnyire kizökkent a mélázásból és bőszen folytatom a bólogatást az alany pedig a fent említett csöpögős áradatot.
A mai nap sem volt más. Egy gimnáziumi osztálytárssal futottam össze, mindig is ő volt az osztály és az iskola kedvence. Hosszú barna loknijai leértek a derekáig, szemöldöke csodásan ívelt volt, minden reggel sminkelve és kipihenten érkezett az iskolába  és a legújabb divat szerint öltözködött. A focicsapat egyik cserejátékosával járt és ezért sokan sugdolóztak a háta mögött de a szemébe senki nem merte volna megmondani a véleményét.
- Lily?! Hát te? Mármint… tudod… nem akarok bunkó lenni de azt repesgetik rólad, hogy te…öhm izé. Meghaltál. – Na igen. A hazudozás profi mestere voltam, csak arra kellett figyelnem, hogy mindenkinek ugyanazt hazudjam.
- Óh igen, sokaktól hallottam már ezt a téves dolgot de mint látod itt vagyok! – mutattam magamra. Egy fekete melegítő alsó volt rajtam, ugyanilyen színű sportmelltartóval és neon sárga sportcipővel. Egyik fülemben hangosan szólt Rihanna egyik legújabb száma, de úgy gondoltam megadom a tiszteletet régi „ellenségemnek”. Ugyanis mi sosem voltunk nagy puszipajtások. Persze szerettem volna a csapatába tartozni ahogy mindegyik lány de nekem sosem sikerült. A fogszabályzóm és a kerek szemüvegem nem engedett. Egyedül azzal tűntem ki a tömegből, hogy hosszú évek óta párkapcsolatban éltem. Büszke voltam Sean-ra és mindig is büszke leszek rá és a kapcsolatunkra.
- Igen, látom. Örülök neked… de akkor mégis mi történt?-
- Autóbaleset… - igen, mindenki ezt a storyt tudja. Autóbalesetet szenvedtem, egyedül vezettem, senki nem látott, senki nem volt mellettem. Bevertem a fejem, kisebb agyrázkódást szenvedtem és elmentem vidékre, hogy kipihenjem a sokkot. Egy évbe telt s most, hogy helyre jöttem, felépültem a „betegségből” visszatértem. Senki nem tudja az igazságot…
- És jobban vagy már? -
- Aha.- mosolyodtam el majd vissza dugtam a fülest a fülembe és bekapcsoltam a zenét.
- Ha nem haragszol…- láttam, hogy a csodalány szemei lassan kitágulnak és rám mereszti szemeit. Le volt döbbenve. Hallottam ahogy a pulzusa a kezdeti nyugalomból ütemesebbé vált.

Az erdő felé tartottam. Minden nap naplementekor erre szoktam futni. Emelkedők, és lejtők, a madarak csicsergése na meg az üvöltő zene a fülemben. Rohantam mintha valaki elől menekülnék. A hajam már össze-vissza állt, kócos voltam és a kezdetben fejem tetején lévő lófarok már lecsúszott a tarkómra és pár tincs már zavart a látásban. Megtámaszkodtam egy egyik fán és halkan lihegve próbáltam újra összeszedni magam. Kikapcsoltam a zenét és a tényleges csöndre figyeltem az erdőben. Néha nekem is kellett a kikapcsolódás. Szét voltam csúszva és a vámpírlétem óta sok mindent meg tanultam értékelni… a semmittevést, a szabadságot.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyPént. Feb. 07, 2014 2:48 pm


Shannen & Zachary

► Let's talk, BITCH!


Hiábavaló volt a menekülés, hiába szerettem volna Arielle-t védeni. Nem sikerült. Elbuktam. Shannen rám talált, ezt egy újabb levéllel bizonyította. Ismeri a gyenge pontomat, tudja, hogy visszahoztam a húgomat. Nem sok ember van az életemben, akit magam elé helyezek, de ő ilyen. Jobban érdekel a boldogsága mint az enyém. Belőle nyerek erőt. Nagyon rossz érzés volt, amikor magyarázat nélkül hagytam ott New Orleans-ban, de ettől szerettem volna megóvni. Shannen Walsh-tól szerettem volna megóvni. De ez láthatóan nem sikerült. Persze még így is választási lehetőséget kaptam, de ez is csak egy látszat. Ismerem ezt a nőt, ismerem a trükkjeit. Megkínoz, aztán jöhet Arielle, de ezt nem fogom hagyni.
Mondhatni hosszú út vár rám. Ma este térek ismét vissza Mystic Falls-ba, de ezt senki sem fogja tudni, egyedül én és a vámpír. Szomorú, nemde? Ami azt illeti nem érdekel. Nem azért megyek vissza, hogy egy nagyot bulizzak az emberekkel -, akiknek nagy részét nem is kedvelem -, hanem, hogy egy fejezetet lezárjak az életemben, valamint az újat óvjam.Lehet, hogy nyálas, de nem érdekel. Hónapokkal ezelőtt bárkit képes lettem bárkit megöletni, hogy magamat mentsem, de mára ez megváltozott. Figyelnem kell a húgomra, mert már nem lenne arra erőm, hogy újra visszahozzam, illetve nem is tehetném meg. Az teljesen felborítaná a természet egyensúlyát. Egyszer meg tudtam tenni, egy emberi áldozattal, de többször erre már nincs lehetőség, nincs kiskapu.
Minél közelebb érek a városhoz annál jobban érzem a görcsöt a gyomromban. Olyan, mintha jókedvűen mennék a halálba, pedig ez messze nincs így. Nem meghalni megyek, és közel sem vagyok boldog. Mitől is lehetnék vidám? Shannen Walsh egyik legnagyobb ellensége vagyok, de ezt meg lehet érteni. Megöltem néhány ölebét, a nagyobb probléma, hogy őt is. Persze ő vámpír lett, hála a romlatlan, tökéletes elméjének, előregondolkozott, végül is ez az én szerencsém, igazából már mindegy, hogy eggyel több vagy kevesebb olyan személy, aki meg akar ölni. Nem is tartom számon, hogy mennyien vannak. Remélem egy nap majd összeállnak és ők lesznek az új bosszúállók. Az nagyon tetszene! De ez csak egy álom marad, az én életemben ilyen jó dolgok sosem történnek...
Megérkeztem. A kocsit leállítom, néhány másodpercig nem is szállok ki. Természetesen megfordult a fejemben, hogy elmeneküljek, de nem tehetem. Nem lennék rá képes. Hatalmas levegőt veszek, s el is indulok. A kocsi miatt nem aggódom, nem jár erre senki, aki ellopná, habár most az lenne a legkisebb problémám. Még nem tudom, hogy hol van, de ez nemsokára ki fog derülni, csak be kell lépnem az erdőbe, rögtön meg fogom érezni. Ahogy sejtettem, máris tudom hová kell mennem. Ez nem volt nehéz.
- Neked nem halottnak kellene lenned, ribanc? - kérdéssel válaszolok kérdésére. Azt hiszem, ha nem élne mindenkinek könnyebb lenne - főleg nekem. - Halljuk miért is vagyunk itt! - hangom magabiztos, parancsoló. Remélem nem gondolta, hogy irányíthat engem..

zene: --- | megjegyzés: béna, sajnálom, hogy ennyit késtem | szószám: 459  ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyVas. Jan. 19, 2014 1:13 am

Zach & Shannen


Ideje volt elkezdeni játszadozni. Az én haragomat senki sem úszhatja meg. Senki az égvilágon. Nem is értem, hogyan fordulhatott meg a fejében, hogy nem érem utol, hogy nem kapom el és nem nyúzom meg elevenen...? Azt hittem, ennél azért okosabb. Legalábbis én ezt vártam tőle. Ha már megpróbált végezni velem, arra számítottam, hogy lesz esetleg valami "b" terve ellenem, de eddig nem úgy tűnt. Sejtésem beigazolódni látszott, mi szerint csak egy szerencsétlen kretén, aki azt hiszi, hogy a szerencse csettintésre az ölébe hullik. El kell keserítsem majd, hogy ez nem így van. A kis üzenetemet minden bizonnyal megkapta, amiben csak az állt, hogy meg fogom ölni. A következőben viszont már a testvérére is kitértem. Mivel mással tudtam volna megfogni?
Megtaláltam a gyengepontját. Ha egy kicsit is józan gondolkodású, nem feszíti tovább a húrt, vagy tényleg elbeszélgetek a testvérével. Szerintem nem akarja őt is belevonni ebbe az egészbe. Vagy igen? Képes lenne a leányzó életét is kockára tenni? Őt is feláldozná azért, hogy mentse a saját bőrét? Képes lenne ilyen eszközökhöz folyamodni? Őszintén szólva... nem érdekelne az sem, ha igen. Csak ő szenvedne többet. És ő minél többet szenved, én annál többet és annál jobban szórakozom. Nekem csak jó származna abból, ha ismét rossz döntést hozna. Még többet szenveden. Megérdemelten.
Újabb üzenetem, mint már korábban említettem a testvérével volt kapcsolatos, és a következőképpen íródott:

Te szerencsétlen!
Ideje lenne találkozni, nem gondolod? Van egy kis... megbeszélnivalónk. De ha nem szeretnél velem csevegni, akkor elbeszélgetek én szívesen a húgoddal is. Arielle, ugye? Nem, tudom, vajon mennyire örülne, hogy a te gyávaságod miatt vele végzek először, de kénytelen leszek megtenni, ha nem dugod elém a mocskos képedet. Minden rajtad áll, Zachary. Kezdhetem a testvéreddel is, de jobban preferálnám, ha vennéd a fáradtságot és felemelnéd a segged, hogy vállald a tetteid következményeit. A falkád sorsát ismerve, remélem tudod, hogy nem viccnek szánom, amit mondok.
Éjfélkor legyél  a sűrű rengetegnél, ha szeretnéd biztonságban tudni a lányt.
Én várni fogok rád.


Akárhogy döntött, így is, úgy is szenvedésre van ítélve azért, amit tett. Az ilyen nem érdemli meg a halált sem... Csak jó hosszú és fájdalmas kínok után.
Jobban szerettem az éjszakát a nappalnál lényemből kifolyólag, ezért választottam egy esti időpontot. Ha nem tetszik neki, azt tudom sajnálni. Jelen pillanatban én irányítom a szálakat, neki semmi beleszólása a dolgokba. Annak az időnek már rég vége. Azóta minden száznyolcvan fokos fordulatot vett. Kezdve azzal, hogy nem haltam meg. Most pedig itt vagyok a kis városkájában, hogy bosszút álljak minden múltbeli tettéért. Meg fog fizetni mindenért. Minden egyes meggondolatlan döntéséért. A létezéséért. Minden egyes levegővételért...
Fekete ruhám beleolvadt az éjszaka sötétjébe, zajt is mindössze magassarkúm kopogása okozott. Előbb érkeztem direkt. Mindig előbb érkezem. Berögződött szokás.
Egy rövidebb séta után a sűrű rengetegben találtam magam, amit a napokban fedeztem fel. Ideális helyszín egy... beszélgetéshez.
Várakozás közben cigarettára gyújtottam, ahogy azt mindig is szoktam. Korábban megfordult a fejemben, hogy árthat nekem, ezért le kéne szokni róla, de most már teljesen mindegy. Semmi sem árthat már nekem. Maximum az, ha nem bosszulhatom meg, ami a múltbéli kis incidensünket.
Egy fának támaszkodva szívtam magamba a nyugalmat árasztó füstöt, majd miután körtáncot járt a tüdőmben, ki is fújtam. Így tettem, amíg meg nem érkezett az én kis áldozatom. A prédám.
-Hiányoztam? – kérdeztem miközben a közeledő alakot figyeltem. Ahogy közelebb ért, egyre jobban nőtt bennem a cselekedés iránti vágy, egyre inkább szenvedést akartam neki okozni. De semmit sem szabad elsietni. Mindennek eljön a maga ideje. Időnk pedig van bőven.
A vadászat elkezdődött.


×× words: 577 ;; notes: - ××

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyPént. Aug. 02, 2013 2:17 am


Brigitte & Melissa

Már nagyon régen nem ettem, éhes vagyok, vadásznom kellene. Ami a legjobban esne most, az ember vér lenne. A friss, ínycsiklandó ember vér, amit oly régóta nem ittam már. Természetesen diétáról szó sincs, egyszerűen nincs időm vadászni. De sajnos nem hiszem, hogy találkozom emberrel az erdőben, épelméjű ilyen időben nem jön kirándulni. Csak én lehetek az a hülye, aki ilyenkor reménykedik, de ha ember nincs, ott vannak az erdő lakói. A nyúl vére nem olyan finom, mint amit én szeretek, de valamit muszáj ennem, talán, esetleg ha látnék egy őzet… hm, az már jobb lenne. De még mindig nem olyan jó, mint az emberé. Kicsit sajnálom szegény állatokat, mert ők nem tehetnek semmiről, ártatlanok, én meg megölöm őket, de mennyivel másabb, mint ha egy ártatlan embert ölnék meg.
Halkan kell menni, nem szabad elsietni, mindig a lábam elé kell néznem. Két kezemen nem tudnám megszámolni, hányszor léptem rá egy korhadt faágra, ami elreccsent a lábam alatt, és elmenekült a vacsorám. Nem szabad újra elkövetnem ezt a hibád, aztán a száraz falevelek sem megbízhatók a földön. Azok is adnak ám ki hangot.
Lassú léptekkel haladva elérek egy magas fenyőhöz, mely már idősebb, mint a nagymamám. Gyönyörű szép volt, de akkor hirtelen meg hallok egy kis mozgást a mellettem lévő bokorban. Már érzem is az illatát, ez egy mókus. Pont, amit a legjobban utálok. Szerintem a mókus vérének borzalmas az íze, nem tudom mások hogyan ihatnak belőle. Arról nem is beszélve, hogy olyan gyorsan felmásznak egy fára, hogy még meg sem látod őket. Azt hiszem, ezt passzolom. Nem telik el sok idő, hirtelen megpillantok egy nyulat, majd a következő pillanatban már erősen szorítom a két kezemmel és a szemfogaimat mélyesztem belé. Nagyon jól esett már. Jó erősen megharaptam, ezért nagyon megeredt a vére és csak folyt, folyt le a torkomon. Mikor végeztem megtörlöm a számat, felállok és elindulok a csörgedező patak hangjának irányába. A nyúl szőrét szeretném lemosni a kezemről, más esetben az utolsó cseppet is eltüntetném, de ez egy állat volt. Ilyenkor nem szoktam.
Indulás előtt, leseprem magamról a maradék szőrszálakat, a pulóverem ujját is jobban felhajtom, hogy ne legyen vizes.

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzomb. Jún. 22, 2013 6:07 pm


Henry &Hazel



A telihold felé emelem fejemet, és egy hangos vonyítással jelzem ittlétemet. Hamar meghallom a társaim hangját egymás után, vagyunk egy páran ebben az erdőben eme szerencsétlen éjszaka. Igen.. azok járnak rosszul, kik erre fele kóvályognak ilyen sötétben, ráadásul egyedül. A turisták védtelenek, nincsenek fölszerelve a farkasok ellen, hisz ki gondolná, hogy Mystic Falls városát havonta egyszer ellepik a farkasok? Senki, ez rá a megfelelő válasz. Eltüntetjük a holttesteket, és mindenki próbál rá választ találni, okolni a tetteseket. Csak, hogy őket sosem találják meg..
Körmeimet a nedves talajba vájom, és farkasszemet nézek az előttem álló áldozattal. Valamit szorongat a kezeibe, de nem tudom kivenni, hogy pontosan micsodát.
Hosszú, rózsaszín nyelvem végigfut fogaimon, és növekszik bennem az étvágy. Emellett hallom a közelben lévő folyónál tevékenykedő kacsák hápogását, látom a mókusokat a fák tetején. A látásom, szaglásom, hallásom mind fölerősödött. 
Az ismerős illatot mélyen magamba szívom, és mielőtt menekülőre fogná, elrohanok balra, hogy kikerüljek látószögéből. Átszelem az erdőt, a gallyak fölhasítják bőrömet, de nem csinálok belőle nagy ügyet. Táplálkozni akarok, most ez a legfontosabb!
Hirtelen megtorpanok és egy nyulat pillantok meg a közelben. Pár másodperc után - mely egy örökkévalóságnak tűnt - elmegyek. Nekem nagyobb lényre van szükségem, mely lecsillapítja éhségemet. Követem az ismerős illatot, hallom szívének dobogását,
légzését, egy szóval mindent. Mikor már érzem, hogy nem nagy a köztünk lévő távolság, lassan lopakodok feléje, nem keltve nagy hangzavart.
Rögtön letámadok rá, belemélyesztve fogaimat alkarjába. Amint erős tépőfogaimmal átlyukasztom bőrét, érzem testének beleremegését. "Többet akarok!" ~ súgja a tudatalattim, és betegesen várom az áldozatom szétmarcangolását. Kihúzom fogaimat, és hátrálok. Harc nélkül olyan unalmas lenne az egész.. De minek váratni a dolgot? Biztos vannak még többen, amint végzek evvel az eggyel, jöhet a többi is. Tekintetem szinte szikrákat szór, a vére szétmaszatolódott az arcomon, és alig várom, hogy holtan lássam őt. Egy utolsó, diadalommal teli vonyítás után, ismét felé veszem az irányt..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyPént. Jún. 21, 2013 8:16 pm

Hazel + Henry
my dear sister



Az éjszakai vadászat mindig kielégítő volt. Mikor éppen nem volt kedvemre való nő, és nem volt szórakozási lehetőség, ezt választottam New Yorkban is. Bár meg kell vallani, ott ritkán fordult elő, hogy Angela nem legyeskedett körülöttem, hiszen az a nő... egy minden lében kanál kis csitri. De éppen ezért imádom annyira. Persze ez nem szerelem. HAH! Azt még nem látta a világ, hogy Henry James Peterson fejét ténylegesen, és végleg elcsavarta egy nő! Még mit nem... előbb leszek nyugdíjas, mint házas... ezt mindenki tudja rólam. És aki nem, annak majd nem győzöm kihangsúlyozni. Volt már rá példa, hogy egyes nők túl komolyan vették a közeledési szándékaimat, de gyorsan rá kellett jönniük, hogy hoppá, tőlem aztán ne várjanak aranykarikát, mert sem gyűrűt nem adok nekik, se házat, se gyereket, se biztos megélhetést. Adok nekik valamit, persze... de ezek közül egyiket se. És ezt Angela is pontosan tudta, mielőtt belevágott. Tőlem idővel se várjon semmi egyebet némi vágynál, és néhány szenvedélyes éjszakánál. Ezekben mester vagyok. Félő, hogy másban, mint például gyereknevelés, már nem lennék.

És ott van még Hazel is... áh, rá inkább nem gondolok munka közben, mert csak elvonja a figyelmemet arról, ami valójában a célom. Vele majd foglalkozom holnap. Remélhetőleg. Jó ideje szeretnék vele foglalkozni, csak épp ő azt nem akarja... pedig eddig még senki nem csalódott a kezelési módszereimben... de mindegy. Egyszer mindenki ágyába bejutok. És amúgy is... ez nem vérfertőzés. Együtt nőttünk fel, de közös vér nincs az ereinkben.
Már eleve balsejtelmes éjszaka volt ez... akárhogy közeledtem, egyre inkább növekedett bennem a rossz érzés, és ahogy valami kiáltást hallottam, kitágultak a pupilláim. Ez egyértelműen egy női hang volt. Jellemző... nyilván egy vámpír csillapítja éppen az éhségét...
A zsebembe nyúltam, megkaparintva a pisztolyt, és úgy lépdeltem előre. Néhány fatöltény... biztonság esetére. De arra egyáltalán nem számítottam, amit látnom kellett.
A szemeim elé egy fenevad tévedt... és ekkor, az én rendíthetetlen testem is megtelt félelemmel. Cselekedni se voltam képes.
- Mi a pokol?!  


|| Words: xxx || Music: this || Notes: öhm....||

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Május 27, 2013 4:14 pm


Henry && Hazel



A bőröm szinte parázslik, olyan, mintha lángok nyaldosnák testem minden egyes pontját. Egy ember nem is tudná megérteni, átélni ezt a fájdalmat. Nekik is van egy bizonyos tűrőképességük, de ez szerintem nagyban meghaladja azt, amit ők a kellemetlen, vagy a fájdalmas szócskával fejeznek ki.
Kegyetlenül fáj.. Nincs is annál rosszabb, mikor hallod, hogy a csontjaid sorról sorra eltörnek, s eldeformálódnak. És ez történik minden egyes áldott teliholdkor. Persze az első átváltozásomhoz képest ez maga a Paradicsom, azt az estét soha az életemben nem óhajtom újra átélni. Fogalmam sem volt arról, hogy mi fog történni velem. Majdnem kórházba mentem! Szerencse, hogy nem jutottam el odáig.. Ha mindez kitudódna, hogy havonta egyszer egy fenevaddá változok, nem is tudom mi történne velem. A tudósok biztosan ketrecbe zárnának engem, akárcsak egy állatot, és én lennék a kísérleti nyuluk. Nem.. ez ugyanolyan, mintha Klaus pincsi kutyájává válnék, mert elveszteném azt az egyetlen egy dolgot, ami éltetett egészen idáig. A szabadságot.
Egy hangos sikoly töri meg a viszonylag idill, békés éjszakát. Térdeim nem bírják tovább a fájdalmat, összerogynak, és számban érzem a talaj keserves ízét. Megnyúló körmeimet a földbe vájom, és hosszú csíkokat húzok magam után. Valamivel.. muszáj.. elvonnom.. a fájdalomról.. a figyelmemet.
Másra kéne összpontosítanom, például.. egy másik egyedre. Egy élőlényre, kinek lépteit, lélegzetvételét tökéletesen ki tudom venni nyöszörgésem mellett.
Ekkor ég a tudatomba, hogy eme éjszakán nem tartózkodom egyedül az erdőben. Nagy nehezen próbálok lábaimba életet vinni, melyek már nem is állnak rendesen, de olyan, mintha a Stonehedge-t próbálnám elmozgatni a helyéről. Immár egy morgás tör fel torkomból, és tudom, hogy már csak pár perc, maximum tíz és átváltozok. Beálltam erre az úgymond szisztémára, miszerint szenvedek órákat a csontjaim törésével, majd minden hirtelen következik be egymás után, szinte egy szemrebbenés alatt változok át vérfarkassá.
Egyre közelebbről hallom őt, érzem illatát, szíve dobogásának az ütemét tökéletesen ki tudom venni. Ki a franc járkál itt ilyenkor? A szülei nem tanították meg, hogy veszélyes este, egyedül, ráadásul teliholdkor az erdőben járni? Nem nézett horror filmeket? Kész öngyilkosság.
Kezeim hátra törnek, melynek következtében törzsem megemelkedik, és hangosan fölkiáltok. Bekövetkezett..
Lábaim alatt érzem a falevelek recsegését, megerősödött szaglásommal, illetve látásommal kiveszem az idegen alakját a fák mögül. Morgok a dühtől, idegességemben a nyál patakként folyik le arcomról, és csökkentem a köztünk lévő távolságot. Éhes vagyok.. ideje táplálkozni, szétmarcangolni az áldozatomat. Csak nem vagyok benne biztos, hogy ez az egy kielégíti az étvágyamat..

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyKedd Feb. 19, 2013 9:16 am



Lily & Tyler


+18?
T udom, hogy helytelen amit teszek, amit tenni fogok, de képtelen vagyok ösztöneimen tovább uralkodni. Egy felnőtt férfi vagyok, s egy férfinak vannak szükségletei, amelyeket ki kell elégíteni, különben.. Nem, nem is akarom tudni. Lily kemény hónapokat vészelt át, és igazából a büszkeség fog el, úgymond, hogy elveszem a "szüzességét". Persze, ezen már rég túlesett, de elég rég nem volt férfival dolga, és pont velem sodorta össze a sors.. Ez tényleg egy puszta véletlen, vagy ennek így kell történnie? Fogalmam sincs, s Jack is jó barátom, mit szólna ahhoz, ha a barátnőjével feküdnék össze? Most komolyan egy másik férfin fogok rágódni? Lockwood, mi a fene történt veled? Eddig nem állított meg, hogy valaki más már foglalt, akkor is elcsábítottad. Különben is.. amiről Jack nem tud, az nem is fáj neki.
- Rám se fogsz ismerni, drágám. Csak figyelj, s tanulj. - kacsintok rá, és már nem érzem magam kiszolgáltatottnak, tapasztalatlannak, mint amikor először lefeküdtem evvel az istennővel. Azt hittem, hogy soha többé nem érinthetem selymes bőrét, dús ajkán végigsúrolni sajátomét, erősen megragadni a combját.. De nem. Az enyém lesz. Mert egy Lockwood-nak senki se tud ellenállni.
A csókolása fenomenális, érzem rajta vágyódását, és egy széles vigyorra késztet. Mi lenne, ha egy kicsit játszadoznék vele..? Megérdemli, amiért évekkel ezelőtt.. öhm.. összetörte a szívem.
Felsziszegek, és gyengéden ráharapok alsó ajkára, mikor körmeit a hátamba vájja. Meghúzom ajkát, kezeim még mindig a derekánál ténferegnek.
- Csodálatos vagy, Lily. - súgom az ajkaira, és megtámasztom a felhúzott combját a derekamnál. Ágyékomat az övéhez nyomom, és már érezheti, hogy milyen hatással van rám.
Hirtelen egy közeli fának csapódok, szememből ég a buja vágy, és követem őt pillantásommal. Magamba iszom minden egyes mozdulatát, lépését.
- Durván szeretem. - motyogom halkan, és testében gyönyörködöm miután lekapja magáról a felsőt. Testével hozzám simul, s ujjaim bebarangolják egész felsőtestét. Bőre olyan, mintha tejben lenne áztatva. Kellemes illata csiklandozza az orromat.
- Lehet, hogy évekkel ezelőtt te irányítottál, kedvesem, de azoknak az időknek már vége. - egy laza mozdulattal fordítok a helyzeten, így most őt nyomom a fához. Nem kell féltenem őt attól, hogy a kéreg a bőrét felsérti, mivel vámpír. Mily szerencse, sokkal nehezebb dolgom lenne egy törékeny emberi lénnyel, de nem lenne lehetetlen. A szótáramban nincs olyan szó, hogy lehetetlen. Időközben a felső is lekerül rólam, s gyorsan Lily háta mögé nyúlok, és egy kézzel kicsatolom melltartóját. Lehámozom róla, és félredobom. Végig simítok rajta az egyik kezemmel, míg másikkal tartom őt.
- Olyan puha a bőröd. - dünnyögöm, és mohón megcsókolom. Élete legjobb estéjében fogom őt megjutalmazni. Azt akarom, hogy évszázadokkal múlva is visszanézzen erre a napra, és elfogja őt a vágyódás irántam. Azt akarom, hogy felemlegesse ezt a napot, hogy soha ne felejtsen el..
Ujjaimmal mellbimbóját ingerlem, és örömmel veszem észre, hogy elérem nála a kellő hatást. De ez nem elég az én "bosszúmhoz", ennél sokkal többre vagyok képes.
Nagy nehezen sikerül róla leráncigálnom a farmert, és mivel nem akarok ugyanennyit vacakolni a falatnyi kis bugyijával, egyszerűen letépem róla, hogy két felé szakadjon a vékony anyag.
- Véletlen volt. - vigyorgok, és kárpótlásul nyakát kezdtem csókokkal behinteni. Óvakodok, nehogy megharapjam őt, mert biztos lennék benne, hogy Klaus egy csepp vért sem adományozna, hogy megmentsem Lil életét.
Ujjaimmal körözök combján, s mutató- és középső ujjamat beléje dugom. Készen áll már rám.. Ingerlem őt, hol gyorsabban, hol lassabban, de nyomban abbahagyom, mikor érzem, hogy közel van a mámorító orgazmushoz.
- Nos, drágám.. Mennyire akarsz engem? - haladok feljebb csókjaimmal, és aprókat harapok. - A döntés csakis tőled függ. Könyörögj, könyörögj, hogy folytassam tovább. - súgom fülébe, és egy széles vigyor foglal helyet az arcomon. Így kell megmutatni, hogy ki itt a főnök.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzer. Feb. 13, 2013 7:43 pm


Lily & Tyler



Fogalmam sem volt arról, hogy Tyler megszakította a kötődést, hisz valamiért ezt elfelejtette említeni. Ez azt jelenti, hogy akkor Jacknek is van esélye, bár amint Ty mondja, nehéz eset.
- De miéééért? – húzom el a szót, miközben a fejemet rázom.- Nem igazán értem, miért állt be a sorba. Ha itt vagyok, biztos, hogy nem történik ez meg, de hát ha jól tudom, ezért lettem eltávolítva a képből… Hogy ne hátráltassam. – vonok vállat és düh jelenik meg az arcomon. Akárhányszor csak eszembe jut, viszketni kezd a tenyerem, és azt kívánom, hogy Klaus itt álljon előttem és csak úgy egyszerűen, következmények nélkül egyenesen a szívébe döfhessem a karót. De mint tudjuk, ez nem ilyen könnyű, sajnos.
Ahogy végigsimítok Tyler mellkasán, jót mosolygok, hisz nagyon jól tudom, hogy vágyik rám. A férfiaknak olyan nyilvánvaló az arckifejezésük ilyenkor, szinte olvasni lehet a gondolataikban. Bénán leplezik, ennyi az egész.
Lépteim közben egy pillanat múlva megtorpanok, mert Tyler kezét a derekamon érzem, megjegyzésére pedig felnevetek.
- Hát hogyne… Azóta mindennap rólad álmodom. – mosolyodok el, majd hallgatom, ahogy a fülembe suttog és hirtelen végigfut rajtam a hideg. Hát hogyne hiányozna, te jó ég… Már vagy három hónapja nem volt dolgom férfival, az sem volt valami jó, ugyanis valami szerencsétlent fogtam ki ilyen téren. Ösztöneim hatására már fordulnék is meg, de mire megtenném, Tyler már pár lépéssel arrébb van, így egy mély lélegzetvétel után le is nyugszanak a kedélyeim. Jobb is, ha ez most nem történik meg, mert lefogadom, hogy utána gyötörne a lelkiismeret furdalás Jack miatt. Igaz, hogy fogalmam sincs róla, hogy hányadán is állunk, de a jelek nem túl bíztatóak. Akitől eddig hallottam bármit is, mind azt mondták, hogy Klausért bármit megtenne.
Felvonom a szemöldököm és megcsóválom a fejem.
- Biztos sokat fejlődtél azóta… - ül ki az arcomra a széles vigyor, és újra végigmérem a tekintetemmel. Nem lesz ez így jó. Mért néz ki ilyen jól? Mért, mért, mért? Folyton csak a jó pasikkal találom szembe magam, és még elvárják, hogy ne essek kísértésbe? Hát ne haragudjon a világ, de ez így nem fog menni, és senki ne is várja el tőlem, mert nem fogok megfelelni az elvárásoknak, ahogy általában sosem.
- Igazad van. Végül is milyen jó, ha ilyen hatással lehetek életem végig mindenkire, mint rád. – vonok vállat mosolyogva. Igaza van, ez tényleg nagy előny, de sosem tapasztalom majd meg, hogy milyen anyának lenni, és életem végéig attól retteghetek majd, hogy mikor döfnek karót belém az egyik utcasarkon, vagy épp mikor fulladok verbénába a kocsmában… Vicc az egész, komolyan mondom, de hát ez van, ezt kell szeretni, el kell fogadni, hogy ez lettek, ez vagyok és leszek.
A megérzéseim ismét nem csaltak Carolinenal kapcsolatban sem. Őszintén megvallva nem csodálom, hogy tönkrement a kapcsolatuk. Nem tudom, hogy mi volt az oka, nem is igazán érdekel, de nekem Care sosem volt a szívem csücske.
- Éppenséggel nem is akartam róla beszélgetni. – vonom meg a vállam, és figyelem, ahogy Tyler egyre közelebb jön, s végig mélyen a szemébe nézek. Nagyon közelít, és sejtem, hogy nem lesz ennek jó vége. Vagyis igazándiból jónak biztos jó lesz, de más szempontból nem igazán lenne ez helyes. Jó.. Nem érdekel senki és semmi. Átadom magam a pillanatnak és kész. Ty menekülést nem hagyva támasztja kezét a fának, és közelebb hajol.
- Hát ha így van, akkor mutasd mit tanultál az évek során, Lockwood! – mondom, mikor szája már szinte az enyémhez ér és egy pillanatra mosolyra húzódik a szám, egészen addig, amíg Tyler szája az enyémre nem tapad. Úgy csókolom, mint aki már vagy egy éve nem látott férfit. Egyik kezem a hajába túr, a másik pedig a pólója alá nyúl, és végigsimít a hátizmán, körmeim kissé végigszántják a bőrét. Felhúzom az egyik lábam és megtámasztom Tyler csípőjén, majd gondolva egyet, hirtelen nekilököm a szemközti fának.
- Azért ez más lesz, mint régen. – mosolyodok el, majd ledobom magamról a felsőm és villámsebességgel Tyler előtt termek. Még jó, hogy más lesz, hiszen egy olyannal csinálom, aki fajtabeli. A „múltkori” ember volt, és hát… meg kellett igéznem utána, hogy ne emlékezzen a szuperélményre, mert azt hiszem nem tudta volna hova tenni a dolgot.
Lehúzom róla a felsőt, és eldobol valahova messzire, majd testem az övéhez simul, s újra megcsókolom.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzomb. Feb. 09, 2013 3:05 pm



Lily & Tyler

Még mindig nem vagyok eléggé meggyőződve afelől, hogy a vadászok nincsenek a nyomomban. Simán kinézem azokból az istenverte emberekből, hogy rohannak ide-oda az erdőkben, és kutatnak utánam. Mi az, hogy már a piában is verbéna van? Mi a franc történt evvel a várossal? Alig egy évvel ezelőtt még teljesen normális volt mindenki, és a lakosság felét nem a természetfeletti lények alkották. Hihetetlen ez az egész helyzet. Lily is milyen fiatal volt, a húszas évei elején volt, mikor meghalt. Közeledett az esküvője, gyerekeket kellett volna nemzenie Jack-nek, erre Klaus megölte. A nyomorék. Miért? Mi késztette a nagy Hibridet erre? Így akarta maga mellé állítani Jack-et, vagy tudomást szerzett arról, hogy milyen kapcsolatot ápoltam Lil-lel a múltban, és így akart bosszút állni rajtam? Fogalmam sincs, de egy dologban biztos vagyok. Nem fogom ezt annyiban hagyni, szenvedni fog, amiért tönkretett egy ártatlan emberi életet. A velejéig romlott az a férfi, bárhova lép, ott pusztítást hagy maga után.
Kérdőn felszalad a szemöldököm Lily kérdése után. Talán még nem említettem neki? Egy széles vigyorra húzódnak ajkaim, és egy büszke képet formál az arcom.
- Egy barátommal megszakítottuk a kötődést az Appalache hegységekben. Rengeteg kellett szenvedni, de megérte. Most a többi hibridnek segítek, és ígérem Jack-en is próbálkozok, csak Klaus annyira a bizalmába férkőzött. – forgatom meg a szememet. A fő talpnyaló. Borzalmas. Hányszor próbáltam arra utalni, hogy Lily él, de mintha egyik fülén be, a másikon ki. Sehogyan se reagálta le, Klaus úgy irányítja őt, mint egy marionett bábút.
Tekintetem ismét rákalandozik, és iszom arca látványát. Megfeszülök mikor kezét érzem a mellkasomon, el akarom kapni őt, de elsétál. Komolyan? Lehunyom a szememet, és próbálom helyretenni magamat. Csak direkt csinálja.. Pontosan ezeket az érzelmeket akarja felkelteni bennem. Mindig ilyen nő volt, elérte, hogy a férfiak a tenyeréből táplálkozzanak. Egy igazi femme fatale. De drágám.. már nem vagyok fiatal, már én uralkodok.
- Ne tagadd, hogy nem voltunk jók együtt. Lemerem fogadni, hogy azóta rengeteget álmodtál rólam. – követem őt, és megragadom vékony kis derekát. Mögé állok, haját az egyik oldalra söpröm, és felszabadult nyakára fújom ki a meleg levegőt.
- Hiányozhat egy férfi érintése. – cirógatom kulcscsontját. – Meséltem már mennyire szeretek játszadozni? – súgom fülébe, megharapom fülcimpáját, és megfordulok, ott hagyva őt. Neki sokkal nehezebb lehet, hány hónapja nem lehetett dolga? Míg nekem.. hát eltelt azóta már 3-4 hét. Ez nem olyan súlyos állapotban, amelyben ő van. Lefogadom, hogy teljesen ki van rám éhezve. Figyelem, amint a fának dől, és egy hangos kacaj hagyja el a torkomat.
- Én is rengetegszer vágytam erre, de idővel meg tanulod szeretni ezt. – vonom meg a vállamat. – Gondolj csak az előnyökre. Örökké ilyen csinos, és fiatal maradsz. Bármit megkaparinthatsz, oda mehetsz, ahová szíved akarja. – próbálom jobb kedvre deríteni őt. Utálom az önsajnálkozó embereket.
Lefagyok, mikor kiejti Caroline nevét. Még mindig aggaszt, hogy Klaus-szal ment el a bálra, biztos, hogy az álarcoson is ő lesz a gavallérja. De hogy mit eszik azon a férfin.. nem tudom. Undorodom Klaus-tól, és lassan már a gyűlölködés fog el, mikor az ex szőke barátnőmre gondolok.
- Caroline-nal úgy egy hónapja szakítottunk. Ne beszéljünk a részletekről, mert már túltettem magam rajta. – emelem fel kezemet, és most, hogy a fánál tartózkodik, esélyem van őt becserkészni. Lassú léptekkel csökkentem a köztünk lévő távolságot, és kezeimet a fának támasztom. Nem tud elmenekülni.
- Nincs senkim, ahogy neked sem. Úgy vélem, hogy a sors akar nekünk ezzel üzenni valamit, és nem hagyhatjuk cserben őt. – motyogom szinte már az ajkaira, és megszakítom a szemkontaktust. Lehunyom a szememet, és ajkaimat végig húzom száján. Éhesen, mohón tapadok szájára, testemmel szorítom a fához, míg az egyik kezemet a derekára helyezem. Lassan simogatom őt, ujjaimmal behatolok felsője alá, és ugyanezt folytatom csupasz csípőjén.
Teljesen magával ragad a pillanat, és meglep, hogy még mindig ilyen hatással van rám, és.. Mindegy. Basszus Lily, a puszta léteddel az őrületbe tudsz engem kergetni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyKedd Feb. 05, 2013 6:39 pm


Lily & Tyler



Ha Tylert is magam mellé tudnám állítani a Klaus elleni tervemben, akkor már egész jól állok, ha azt vesszük. Bár nem kételkedem abban, hogy ő ellenem lenne, de… Várjunk csak? Ha ő is hibrid, akkor… Ez az egy ami visszatart, hogy Klaus csatlósai közt több olyan „ember” is akad, akit szeretek, és nem akarom, hogy bármiféle véletlen folytán bajuk essen. Márpedig ha azt vesszük, erre nem kis esély van, hiszen kötődnek a vezérükhöz. Ebből a szempontból nem bírom Elenát, hogy ilyen lehetőséget adott az ősi vámpírnak. De természetesen ez eltörpül amellett, hogy miért szeretem. Megjegyzésemre Tyler úgy reagál, ahogy gondoltam. Nem esett volna jól, ha esetlegesen azt mondja, hogy nem tud segíteni.
- Te… nem kötődsz hozzá? – kérdezem, hiszen nem úgy tűnik, mint aki lesi a parancsait. Miről maradhattam le ebben az egy évben? Azt hiszem elég sok minden kiesett az életemből, amíg Los Angelesben tartózkodtam és „élveztem” az életet. Pontosabban szenvedtem, mint a franc, hogy távol kell lennem a szeretteimtől. De hát túléltem, a lényeg az, hogy most újult erővel itt vagyok.
- Nem is olyan rossz öltet. Megfontolom az ajánlatot. – mosolygok, és sanda pillantással ránézek. – Felidéznéd az emlékeket, huh? – kérdezem, miközben végigsimítok a mellkasán és arrébb sétálok. Szeretem húzni a férfiak agyát. Határozottan. Tudok ilyen kis ribanc is lenni, ha olyan kedvem van, és őszintén megvallva most éppenséggel lenne kedvem, ugyanis… mióta nem voltam férfival? Inkább nem is gondolok utána, mielőtt még sírógörcsöt kapnék.
Emlékszem, hogy mennyire összetörtem a szívét, amikor visszautasítottam. Pedig én igazán nem akartam megbántani, utálom ezt csinálni, de elég furán néztek volna ránk az emberek, hogy ekkora a korkülönbség köztünk. Most már ilyen fel sem tűnne, de akkor… Még a végén börtönbe vittek volna kiskorú megrontásáért. A gondolatra felnevetek, majd Tyler kérdésére kissé eltűnik a mosoly az arcomról.
- Úgy ismersz, mint aki ilyen egyszerű cselszövésekhez folyamodik? Még nincs pontos tervem, de nem kell sok idő hozzá, hogy előálljak valamivel. – vonok vállat. Igazándiból ezt a „cselszövős” oldalamat még nem igazán ismerheti senki, mert sosem voltam olyan, aki ilyen hatalmas bosszúállásokon törte az agyát. Egészen addig, amíg nem kényszerítettek rá. Ezt ugyan nem hagyhatom annyiban. Felfigyelek rá, hogy Tyler a fejét rázza. Mi baja van? Idegrángás?
- Tudom, hogy ott vannak… Itt is van a bökkenő, de valahogy meg fogom oldani. Viszont én senki mással nem akarok végezni, csak Klausszal. – mondom, és kérdőn tekintek rá. – Ötlet?
Senki mással, főleg nem Jackkel, márpedig Max azt mondta, hogy ő lesz az egyik első, aki majd Klaus védelmébe siet. De könyörgöm. Nem lehet, hogy ellenem jöjjön. Nem hinném, hogy fontosabb lenne neki az az undorító hibrid, mint én. Lehetetlen. Vagy mégsem? Talán mielőtt szembe megyek vele, meg kéne beszélnem a dolgot vele négyszemközt. Azt hiszem félek a találkozástól, mert fogalmam sincs, hogy mit fog szólni hozzá, hogy élek, mit reagál majd. Talán ettől félek a legjobban, hogy a szemembe mondja, hogy már halott vagyok a számára. És a legrosszabb az egészben, hogy teljesen igaza lenne.
- A francba is nem lehetne, hogy egyszerűen csak visszakapom a régi életem? – dőlök neki egy fának és mélyet sóhajtok. Mennyivel egyszerűbb lenne visszacsöppeni a régi kerékvágásba, de mint tudjuk, az élet nem ilyen egyszerű. Sosem volt az.
A kérdésemre kicsit késve kapom meg a választ, de felkapom rá a fejem, és rögtön hallgatózni kezdek, hogy nem hallok e mozgolódást.
- Akkor minden oké. Egyedül vagyunk… - jelentem ki, és Tylerre nézek. Elég frusztráló, hogy ez így van, ugyanis meg kell hagyni nagyon jól néz ki, és félő, hogy az ösztöneim felülkerekednek rajtam, s ennek következtében ki kell elégítenem a vágyaimat. Nem tudom, hogy melyikünk bánná meg hamarabb a dolgot. Azt sem tudom, hogy egyáltalán van-e barátnője.
- Te Tyler… Mi van Caroline-nal? – nézek rá érdeklődve, hiszen mielőtt „meghaltam” vele volt együtt. Viszont van egy sanda gyanúm, hogy ez már nincs így, és a megérzéseim sosem csaltak…


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg Empty

Vissza az elejére Go down

Sűrű rengeteg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Sűrű rengeteg
» Sûrû erdõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-