world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Wickery híd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 3 EmptySzomb. Május 26, 2012 2:00 pm

To; Jason.


Jess a lábamra tette a kezét, majd lágyan simogatni kezdte. Sajnos, ez kevés ahhoz, hogy beinduljak, de mitagadás, nagyon jól esett a közeledése. Már nem is tudom, hogy mikor voltam utoljára valakivel ..., amióta David lelépett, játszom a szent apácát, ami nehezemre esik. Ezzel nem azt sugallom, hogy egy ribanc vagyok, aki mindenkivel lefekszik, de nagyon nehéz visszafognom magam. Szerencsére nem is kellett ezzel sokat harcoljak, mert Jess végre választ adott a kérdésemre. Kellemesen csalódtam benne. Azt hittem, hogy kinevet majd, és őrültnek fog tartani, de a válasza alapján, legbelül ő is elhiszi a "meséket". Habár, beszéd közben folyton mosolygott, így nem biztos, hogy komolyan is gondolta az elhangzottakat.
Végülis, ő amolyan vad rocker, akitől nem áll távol a természetfeletti. Talán még szeánszozni is szokott, vagy az is lehet, hogy valami sátánista szekta tagja. Na, de inkább nem gyártom tovább az őrült elméleteket, hanem megpróbálok megfogalmazni egy elfogadható választ Jess kérdésére. Nehéz úgy beszélni a természetfelettiről, ha te magad is az vagy.
- Először is ..., Edward Cullen bekaphatja! Másodszor pedig, szerintem többről van szó, mint hófehér, vérszomjas vámpírokról. Lehet, hogy neked még nem tűnt fel, de túl nagy csönd van a világban. Túl nagy ... - a legelső vicces megjegyzésemet komor, és határozott hangnem váltotta fel. Úgy szeretném megosztani valakivel azt, hogy mi is vagyok valójában, és, hogy rajtam kívül még milyen lényeg élnek körülöttünk, de nem lehet ..., nem tudom, hogy hogyan reagálna az egészre. Talán megkönnyebbülne, vagy teljesen kiborulna - én pedig nem szeretnék senkit megfosztani a nyugalomtól, csak az a baj, hogy így magamban őrlődöm, és elnyomom az érzéseimet.
- Szerintem, a napsugarak már nem veszélyeztetik a fajuk kihalását, valószínűleg találtak valami módszert, hogy megvédjék magukat, és, ebben az esetben, hamarosan eljön az a nap, amikor uralomra törnek. - még soha nem beszéltem ennyire komolyan, de végülis, amit mondok, az a színtiszta igazság. Jess meglepetten nézett rám. Féltem, hogy szegény sokkot kapott, vagy valami, ezért hangosan felnevettem, majd kiszálltam a kocsiból.
Túl sokat beszélek, ezért jobb lesz, ha befogom a szám - és, mi tudná jobban leépíteni az agyam, mint az alkohol?! Kinyitottam a csomagtartót, és a csomagom legaljáról előkotortam egy üveg whiskey-t, amit arra az esetre tartogattam, amikor David térden állva fog bocsánatot kérni tőlem.
Visszaszálltam a kocsiba, majd felvont szemöldökkel mutattam be Jess-nek az leendő útitársunkat. - Ő itt a legjobb barátom, Jack Daniels ..., és nagyon szeretne közelebbről megismerni téged! - mutattam az üvegre, majd ismét nevetni kezdtem. Remélem, hogy Jess is abbahagyta a fantáziálgatást, sőt, remélem, hogy el is felejtette az előbbieket.
Miután megtörtént a bemutatkozás, rögtön inni kezdtünk - és én, ha egyszer elkezdem, képtelen vagyok abbahagyni. Olyan ez, mint a vámpíroknál a vér iránti vágy ..., engem, és a fajtársaimat csak az alkohol képes megfékezni, ja, és persze a sisakvirág, amivel nem szeretnék találkozni. Állítólag még a szíved is kimarja, annyira keserű - persze, ez csak a vérfarkasokra érvényes.
Jess meg én nagyon jól elvoltunk, talán pár óra telt el, de alíg tűnt pár percnek. Sajnos a whiskey időközben elfogyott, de Jess nem tűnt szomorúnak. Talán, ő is rejteget pár üveg finomságot itt valahol. Hirtelen rámnézett, és láttam rajta, hogy valami komoly dolgot fog mondani - már amennyire képes ilyen állapotban komolyan beszélni. Felőlem bármit kérdezhet, le is teperhet itt helyben, csak arról ne érdeklődjön, hogy mégis honnan tudok ennyi mindent a természetfelettiekről. Nem fogom tudni kimagyarázni a dolgot, és akkor majd be kell vallanom, hogy vérfarkas vagyok.
- Na, mi van?! - kérdeztem riadtan.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 3 EmptyPént. Május 25, 2012 10:37 pm

- Mégsem volt annyira olcsó próbálkozás.. - gondoltam magamban mikor a csaj egészen szorosan hozzám bújt, és mivel nem vagyok az az elutasító fajta én viszonzásul átkaroltam őt, és vetettem rá egyet abból a csábos mosolyból amit csupán kevesek kapnak meg a Jessy féle tárházból. Mindig is tetszettek az eféle lányok, mint amilyen Kira is, bár ez pont ellentétes azzal, hogy az egyetlen nő akivel több mint egy hétig jártam pont egy egészen más karaktert képviselt, bár az ízlésem mellett szóljon, hogy a srácok a mai napig csodálnak, hogyan tudtam befűzni, hiszen köztudottan nem az a magát könnyen adó nő a Diana, ám kétség kívül a suli legszebb lányai közül való.
Mielőtt még válaszoltam volna a lány által feltett kérdésre ismét vetettem egy beható pillantást az immár lábát is rajtam pihentető másik félre, aki ugyan elsőre kissé gyorsan közeledő típusnak tűnt, biztos voltam benne, hogy ennek ellenére egy igaz vadmacska, és nem adja magát olyan könnyen mint azt esetlegesen a közönséges pórnép gondolná róla, akik csupán vágyakoznak arra, hogy egy napon úgy fognak kinézni mint Kira. A kezemmel simogatni kezdtem az igencsak tökéletesnek mondható lábait, és úgy gondoltam ha már föltett nekem egy kérdést, én arra tisztességes választ fogok adni.
- Őszintén szólva lehet, hogy bolondnak fogsz tartani, de néha tényleg elgondolkozom azon, hogy igazak a pletykák az emberi alakot öltő vérszívókról. Hiszem, hogy minden pletykának van alapja, így ezt sem vetem el teljesen. - adtam a tőlem telhető leghosszabb és egyben legtartalmasabb választ, amit csak lehetett, ám mindezt kissé mosolyra húzott szájjal tettem, mert ha ő teljes őrültségnek is tartja az egészet velem ellentétben, így nem fog egészen biztosan az őrült kategóriába sorolni.
- És te Kira? Mit gondolsz ezekről a természetfeletti lényekről? Ja és ha lehet kímélj meg az Edward Cullen-ról való áradozástól. -nevettem el magam hangosan, és reméltem, hogy a lány nem veszi sértésnek a mellékes megjegyzésem, hiszen jelen pillanatban ő hihette azt, hogy bekategorizáltam, ám úgy hiszem van ő olyan okos kislány, hogy csupán poénnak vegye az egészet, mivel valójában annak is szántam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 3 EmptyPént. Május 25, 2012 8:51 pm

To; Jason.


Szerencsére Jess nem az a kíváncsi fajta, vagy csak magasból tesz a dolgokra, mert nem kérdezősködött tovább. Tömören válaszolt, majd tovább szívott ..., volna, ha én nem kaptam volna ki a kezéből a cigit, amit végülis én sodortam. Soha nem használtam ki azt, hogy előkelő családból származom, de mindig mindenem megvolt, és ez ellen nem tehettem semmit - na jó, nem is nagyon akartam tenni semmit, hisz bármit elvehettem. Megvoltak a suli legnépszerűbb tagjai, rengeteg tudatmodosító szert próbáltam ki, és a tabuk fölött is simán átsiklottam. Azt hiszem, hogy nem is kellett keresnem ezeket a dolgokat, mert ők bukkantak rám. Persze, én is szabályok szerint élek, de a legtöbbet megszegem, elvégre azért vanak, vagy nem?!
Túl sokat morfondírozok. Olyan sokat, hogy észre sem vettem, hogy időközben Jess kocsija is lerobbant, és az átkozott még a cigit is visszalopta. Kezd minél egyértelműbb lenni számomra az, hogy Isten kibaszottul utál engem: - nem elég, hogy a határnál lerobban a saját kocsim, még a megmentőmét is el kellett ronta. Ateista vagyok - talán ez megmagyarázza a főnök utálatát.
- Basszus ... - fakadtam ki a szokásos módon. A kocsi állapota abszolút nem érdekelt, de próbáltam eljátszani, hogy mennyire sajnálom a dolgot, miközben csak azon járt az agyam, hogy miként fogok bejutni a városba. Ma még itt éjszakázhatok, de hamarosan telihold, akkor pedig tudjuk, hogy mi fog történni ..., bundát növesztek, és lemészárlok mindenkit. Lehet, hogy kicsit debil vagyok, amiért ilyen katasztrófa helyzetet kreálok, de idegbajt kapok, ha ma nem találkozhatok vele.
A következő mondatát nem is reagáltam le. Jess kiszált, és körülnézett, én pedig tovább kutattam, hátha találok valami szórakoztatót. Találtam is ..., még egy kis füvet, amiből másodpercek alatt csinos kis cigarettát sodortam - ha az út szélén kell megrohadnom, legalább élvezettel csináljam.
- Olcsó próbálkozás! - válaszoltam lenézően, miután Jess visszaült a kocsiba. Neki talán nagyon nevetségesek, és hihetetlenek ezek a "mesék", de nem is sejti, hogy mi történik a sötétben. A legrosszabb rémálmaiban sem gondolta volna, hogy a vámpírok, és vérfarkasok már több ezer éve előbújtak a mesekönyvből, és vérben forgó szemekkel vadásznak az ártatlan emberekre. Mindenhol ott vagyunk, és bárkire lecsapunk, aki az utunkba kerül. - Mi van, ha ez nem csak mese?! - szorosan hozzá bújtam, majd szándékosan, provokatívan kérdeztem a dologról. Az átkozott vérszívókkal ellentétben, én nem vagyok annyira izgatott az esetleges lelepleződés miatt. Na jó, talán egy picit, de ez az ártatlan csevej senkinek nem árthat.
Kíváncsi voltam, hogy Jess mit válaszol. Valószínűleg kinevet majd, és ostoba libának hív, de ő dönti el, hogy miben hisz. Minden esetre, hogy oldjam a hangulatot, a lábamat az ölébe raktam, és pajzánul elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 3 EmptyPént. Május 25, 2012 12:36 am

Miután végre mindketten elfoglaltuk a helyünket az autóban ismételten beindította az autómat, amelyre mint életem egyetlen megmaradt értelmeként gondolok, majd sikerrel elindultunk a szeretett Mystic Falls felé. Nem igazán szándékoztam a csajt házhoz szállítani, úgy voltam vele, hogy ha a haverhoz értünk vagy jön ő is velünk a buliba, vagy elindul gyalog hazafelé mert hogy én taxit nem játszok az egészen biztos.
- Igencsak önellátó vagy ami azt illeti. –fordultam Kira felé miközben az az egyetlen, az autóban úgymond nyilvános helyen található füves cigit kezdte el jókedélyűen magáévá tenni és nagy unalmában az én motivációimról kezdett kérdezősködni.
- Kirúgtak az előző sulimból így kénytelen vagyok itt befejezni a gimit. De már csak pár hónap is vége, éljen a szabadság! – emeltem magasba az öklömet, mintha valami játékot nyertem volna, és a mellettem ülő szőke lény felé fordultam, aki úgy tűnt nem igazán akarja velem megosztani a saját füvemet.
- Nos miközben te mesélsz, ebben én következem. Tudod, a melodrámához nem árt egy kis bódítószer. – vettem ki a kezéből azt ami végülis az enyém, majd inkább az cigi adta élvezetekre koncentrálva, mintsem a lány monológjára élveztem az ACDC éppen soron következő számát.
- Nos, jól teszed. – adtam valami választ őszintén megvallva azt sem tudom mire, majd átadtam neki a sodort gyönyört és újfent az útra, valamint a zenére koncentráltam.
Már félúton voltunk a kifelé vezető híd valamint a hőn szeretett városkánk között, amikor érdekes kattogó hangot kezdett hallatni az autóm, majd pár pillanat múlva egy métert sem volt hajlandó megtenni nem előre, sem hátra.
- Ó bébi ne csináld ezt velem. – próbáltam meg még párszor újra indítani a masinát sajnos sikertelenül.
- Nos Kira kedves itt ragadtunk…kettesben. – kacsintottam a lányra egy sokat sejtető vigyor kíséretében, majd a már majdnem elszívott cigit a számba véve szálltam ki a kocsiból és néztem szét a kihalt úton, ám mint ahogyan azt sejtettem fákon és némi avaron kívül aligha került más a látóterembe.
- Tudod sokan mesélik, hogy rejtélyes lények laknak az erdőben és szeretnek emberekre támadni. Ha túlságosan félnél szólj, akár össze is bújhatunk. – ültem vissza az autóba a lány mellé, és ezúttal már sokkal jobban végigmértem mint az eddig eltöltött idő alatt bármikor, hiszen valószínűleg huzamosabb ideig fogjuk egymást társaságát élvezni, mint ahogyan azt előzetesen gondoltam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 3 EmptyPént. Május 25, 2012 12:02 am

To; Jason.


Miután a tag minimum leszőkézett, végre rászánta magát, és megnézte a motort. Remélem, hogy a füst legalább kicsit megcsípte az orrát, de végülis az ilyen sehonnai drogosok ezt meg sem érzik. Mondhatjuk, hogy otthon van a témában, de nem mintha én nem szívtam volna szét az agyam. Végülis mindegy, most a hülye kocsi számít, ami a látottak alapján nem szándékozik beindulni.
Elkápráztatott, hogy a fiú végre bemutatkozott. Vajon hol tanították neki ezt az udvariasságot?! Közölte velem, hogy a kocsim nem fog működni, ráadásul még vontatóra is szűkségem lesz. Na szép, még lakhelyem sincs, erre lerobban a kibaszott kocsim.
- Először is, nem vagyok a cicád, másodszor pedig, tetszik a zakód! - szigorú-, ugyanakkor kacér mosolyt villantottam rá, majd teljes erőmből belerúgtam az átkozott tragacsba. Kiszedtem a bőröndjeimet, majd bezártam az ajtót, mert így, vagy úgy, de az én átkozott tragacsom, és nem akarom, hogy ellopják - na jó, nem mintha valakinek szűksége lenne rá.
Nem kellett kétszer mondania, hamar beszálltam az autójába, majd kényelmesen elhelyezkedtem. Általában mindenhol otthon érzem magam, tehát a beilleszkedéssel nincs gondom, ha pedig nem tetszik neki, akkor gyerünk, rakjon ki, nekem aztán mindegy.
Elindultunk, én pedig időközben hívtam az autómentőket, akik kedvesen elmagyarázták, hogy eszük ágában sem áll kijönni Mystic Falls-ig az autómért. A hangulat útközben kissé feszült volt, de hamar megoldottam a dolgot. Szólíts neveletlennek, de elkezdtem kutatni, habár nem találtam érdekes dolgokat, csak pár lemezt, és egy kis hasist, természetesen. Nem vagyok profi a dologban, de egy használható cigit sikerült megsodornom, elvégre, találkoztam már dúrvább dolgokkal is, többekközt a híres acid-bélyeggel, ami pillanatok alatt képes volt elmosni az összes tényt, amiben hittem.
- Mondd csak, Jess ..., mi szél hozott Mystic Falls-ba? - rágyújtottam, majd felvont szemöldökkel kérdezősködtem. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért pont Mystic Falls a célpontja, elvégre, a drogdillerek nem itt őshonosak. Miközben Jess a szomorú életéről mesélt, megpróbáltam teljes mértékben odafigyelni. Bármennyire is hihetetlen, nekem is van szívem, de vele ellentétben, én pokolibb kínokat is megéltem már, lásd: - a holdtölte alatti átváltozások. Hirtelen eszembe jutott a kín, amit oly' sokszor át kell élnem, és tényleg őszintén mondom, hogy senkinek sem kívánok ehhez hasonló fájdalmat. Na jó, Klausnak talán ..., ő megérdemli.
- A pasim lelépett. Anyám, és a húgom gyűlölnek, tehát, úgy döntöttem, hogy David után jövök, és szépen helyrerázom a kisfiút! - válaszoltam tömören, de a legjobb részt kihagytam. Viszont, nem mondhattam el, hogy mi vagyok, hisz ki tudja, milyen sokkot kapna szegény. Így is elég megviselt, nem akarok még több gondot rázúdítani. Felhangosítottam a zenét, majd kinéztem az ablakon - ez valójában elterelési hadművelet volt, vagy valami hasonló, de a lényeg, hogy semmiképp nem akartam a családról beszélni. Inkább álljunk be, csak a lelkizést hagyjuk.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 3 EmptyCsüt. Május 24, 2012 8:24 pm

Wickery híd    - Page 3 Scaled.php?server=163&filename=xxxmi

Éppen az ágyamon feküdtem félmeztelenül immár a harmadik szál füves cigiz szívva a mai nap folyamán és már kezdtem úgy érezni magam, hogy képes leszek elviselni a körülöttem élő primitív emberek jelenlétét. Mikor ránéztem az órára csalódottan tapasztaltam, hogy alig múlt el 6 óra, így kénytelen voltam kicsit változtatni a menetrenden, hiszen a havernál rendezett házibuli még korántsem indult be, azonban nem akartam a szükségesnél több időt eltölteni ebben a halál unalmas házban, ami még az anyám nyavalygásával is kiegészülve fejfájdító volt a számomra. Nagy nehezen föltápászkodtam ülő helyzetbe, és fókuszálni kezdtem az ajtó mellett lévő széken található ruhakupacra, és próbáltam kivenni, hogy van e valami elfogadható fölső a számomra, majd végül a legfölül lévő fehér trikót vettem magamra. – Tökéletes. – jegyeztem meg magamnak miután egy kis dezodort fújtam frissítésként magamra, hiszen annak ellenére, hogy nem vagyok egy minta gyerek a megjelenésem még mindig kifogástalan maradt. Megpróbáltam a lehető legfeltűnés-mentesebben távozni otthonról, és kikerülni anyámat, ám sajnos ez nem sikerült.
- Jason Donovan azonnal állj meg! – hallottam meg az anyám idegesen süvítő hangját a konyha felől, ám még mindig próbáltam úgy tenni, mint aki az egészből semmit sem vett észre, de ezúttal a másik fél gyorsabb volt és követelőző tekintettel állt elém az ajtóban.
- Meddig akarod még ezt művelni? Nézz már magadra, megint be vagy drogozva igaz? – szögezte hozzám a nyilvánvalót, mire próbáltam kikerülni, azonban sehogy sem akart elállni előlem.
- Igen be vagyok. Most boldogabb vagy? A nagy őszinte anya-fia kapcsolat létrejött. De nyugi, nem kell sokáig szégyenkezned miattam, amint betöltöm a 18-at megszabadulsz tőlem örökre! – válaszoltam neki gúnyos hangon mire egy pofonnal válaszolt és könnyes szemmel nézett rám, azonban ez a megjátszott melodráma már egy ideje nem hat meg.
- Apád ezt nem hagyná. – mondta ki az ilyenkor szokásos mondatot, amire tőlem sem várhatott az eddigiektől eltérő választ.
- Gondoltál volna erre akkor, amikor azzal a másik férfival hancúroztál miközben őt megölték. – válaszoltam érzelemmentes hangon, majd végre arrébbállt és ki tudtam szabadulni a lakásból. Már korántsem hatottak meg a történtek, és képes voltam hamar túltenni magam a régmúlt történésein. Az apámtól örökölt BMW-be pattantam amelyet azóta vezetek, hogy a halála után nem sokkal megszereztem a jogsit, és az egyik barátom háza felé indultam, akivel később majd együtt indulhatunk a várva várt házibuliba. A nemrég beszerelt hangszóróknak köszönhetően tökéletes hangzásban hallgathattam a kedvenc számaimat, és éppen a Highway to hell-t énekeltem az ACDC énekesével párhuzamban, amikor egy szemrevaló lánykát láttam egy igencsak füstölő járgány fölé görnyedni. Nem kellett sokáig gondolkoznom, hogy megálljak e neki segíteni, és miután lehúzódtam az út szélére a sármos vigyoromat az arcomra húzva indultam el felé.
- Lehet meglepő, de ez a felismerés még jósgömb nélkül is ment volna. – adtam válaszul, mikor a lány közölte, hogy ez az autó bizony lerobbant, majd miután a másik bemutatkozott a már kevésbé füstölő motor fölé hajoltam.
- Hát cica ez bizony vontató nélkül egy métert se halad innen, maximum az alattunk lévő folyó medrébe tudnám neked besegíteni. – fordultam a lány felé vigyorral az arcomon, és úgy döntöttem immár nekem is illene bemutatkoznom.
- Egyébként Jason vagyok, de neked csak Jess. – kacsintottam egyet felé, majd az autóm felé indultam.
- Na mi van, nem jössz? – kérdeztem mikor már az ajtót nyitottam, és közben kérdőn felvontam a szemöldököm jelezvén, hogy nem szándékozom percekig várni őnagyságára.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 3 EmptyCsüt. Május 24, 2012 6:58 pm


To; Jason.

Összekulcsolt kézzel feküdtem az ágyamon, és hallgattam anyu szokásos lelkifröccsét, ami nem nagyon érdekelt, hisz ez az utolsó reggelem Richmond-ban. Már mindent becsomagoltam - a ruháimat, végülis azok a legfontosabbak; pénzt; lemezeket, és a közös képünket Daviddel -, és készen álltam arra, hogy elinduljak. Feszülten ugyan, de végighallgattam anyu elméletét a Mystic Falls-i emberekről: - szerinte primitívek, és veszélyesek. Úgy mondta mindezt, mintha ő nem a környékről származna. Szép lassan - és udvariasan, ezt illik hozzátennem - felpattantam az ágyból, megragadtam a bőröndömet, majd egy enyhe öleléssel elbúcsúztam anyutól. Egy pillanatig sem gondoltam meg magam. Magamban már jó ideje eldöntöttem, hogy hol szeretnék tovább élni, ezért beindítottam az autót, és azonnal a gázra léptem. Nem néztem vissza, de tudom, hogy anyu sem ejtett könnyeket miattam - valószínűleg megkönnyebbült, hogy elhagyom a családi házat.
Azt hiszem, útközben az összes számot meghallgattam, ami létezik - és ez komoly, mert az út eléggé hosszú-, és fárasztó. Az I get arround felénél tarttottam, amikor elhagytam a "Welcome to Mystic Falls" táblát. Elégedett lehetek saját magammal, elvégre sikerült megmenekülnöm a richmondi előkelő társaságtől, és valószínűleg David sem fog tudni elrejtőzni előlem - bárhol is van, én megtalálom, és a hajától fogva fogom visszaráncibálni magamhoz. Fogta magát, elhagyott, és beállt hibridnek - na szép, mégis mit képzelt magáról?!
Már azt hittem, hogy az életem kezd helyreállni, és egy habostortához hasonlítani, amikor hirtelen leállt az autóm. Igen, csak úgy simán megállt a híd szélén. Úgy látszik, hogy még az öreg tragacs is ellenem van, de nem baj, majd lecserélem egy jobbra, őt pedig dobom a süllyesztőbe. A richmondi élet alaposan felkészített a normális életre, ezért nem esik nehezemre a piszkos munka. Megsúgom, hogy a nővéremmel ellentétben én nem egy elkényesztetett plázacica vagyok. Kiszálltam, és felnyitottam a motorháztetőt, amiből úgy áradt ki a füst, mintha a Sátán próbálna a felszínre kúszni. Talán egy cső repedhetett el, vagy mi, de az biztos, hogy egy ideig itt kell tanyáznom - hmm..., az "ideig" nem is tartott olyan sokáig, mert pár perc múlva megállt egy autó. Ezek szerint a szerencse beijedt, és úgy döntött, hogy inkább mellém áll.
Egy fiatal srác szállt ki a kocsiból, és a szokásos sármos léptekkel közeledett felém. Nem nyűgöz le az ilyesmi, mert a hozzá hasonló egyedeket tucatszámra gyártják, de vészhelyzet van, úgyhogy ő is megteszi.
- Lerobbant ... - jelentettem ki, még mielőtt szegény megtudott volna szólalni. Valójában ez részemről utasítás volt, vagy mi a csoda, hogy segítsen, de sajnos a szüleim nem tanítottak meg az udvariasságra - legalábbis, nem sikerült megtanítaniuk. Úgy láttam, hogy őt sem zavarja a dolog, de ez a külsejéből is könnyen leolvasható. Ő a bajkeverő - szerencséje, hogy én is ezzel a titulussal bírok, tehát nem lesz köztünk incidens.
- Amúgy, Kira vagyok! - udvariasság mód bekapcsolva. Kezet nyújtottam, és bemutatkoztam - elvégre, ő az én megmentőm, habár még nem nyúlt hozzá a kocsihoz, és tanácsot sem adott, de ígyis megérdemli a kedvességet.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Wickery híd Wickery híd    - Page 3 EmptyCsüt. Május 17, 2012 3:42 pm

Wickery híd    - Page 3 Wickerybridge_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Wickery híd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-