world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Wickery híd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



Ariana Fray
welcome to my world
Ariana Fray

► Residence :
» New Orleans
► Total posts :
59

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptySzomb. Feb. 20, 2016 8:13 pm

Lysandra  & Ariana
••••••  ••••••
Lelkileg teljesen meg vagyok gyötörve, nem tudom elviselni Brandon hiánya. Szívem szerint tényleg felkeresném őt, de közben pontosan jól tudom, hogy azzal csak még jobban magam ellen fordítanám őt, mert nem azt tenném, amit ő kért tőlem. Időt kért és azt, hogy hagyjam őt békén. Félek attól, hogy végleg elfogom őt veszíteni, hogy minél több idő telik el a kis össze veszésünk óta, annál távolabb fogok tőle kerülni, míg végül szinte csak egy emlék leszek a számára. Egy erősebb társat fog keresni a tervének eléréséhez, én pedig mehetek a fenébe. Igen, kb így képzelem el én a jövőnket... Túlságosan megbántottam őt, és fogalmam sincs arról, hogy bármikor is képes lesz-e megbocsájtani nekem. Mostanában nem is teljesen vagyok önmagam, nem megyek mások közé, nincs hangulatom emberekkel találkozni, a barátokat is hanyagolom, a legjobb barátnőm meg... Nah, őt inkább hagyjuk is. Szóval nem túl sok olyan dolog van, ami boldogságot hozhatna az életembe, sorra történnek velem a rossz dolgok, semmi jó dolog nincs az életemben.
Kicsit elgondolkodok Lys kérdésén. Vajon ez lenne a helyes hozzá állás, a részemről? Hagyni az egészet a fenébe? Fogalmam sincs... Belefáradtam abba, hogy én küzdjek másokért, és habár nagyon szeretem Brandont, de nem akarok még érte is küzdeni. Lelkileg teljesen le vagyok amortizálódva, egy idegroncs vagyok, nem akarok ezzel is fáradozni... Egyszerűen csak azt akarom, hogy mellettem legyen, magától értetődő legyen, hogy ott vagyunk egymásnak, bármiről is legyen szó.
- Silver egy nagyon erős és idős boszorkány. Ő ölte meg a szüleimet, ő tett arról, hogy a vérfarkas átkom aktív legyen, és mikor legutóbb találkoztunk, majdnem megölt. Nos, ő lenne Silverston. - mondom, a hangomban pedig hallani lehet az undort és a megvetést.

••• © •••
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Nidhyana Chaaya
welcome to my world
Nidhyana Chaaya

► Residence :
Δ mystic fall's
► Total posts :
32

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptySzer. Feb. 10, 2016 9:44 pm

Ariana Lysandra
be careful who you trust. the devil was once an angel.
Most jól esik a friss levegő. Így pláne, hogy a folyó felett vagyok, ahol egyaránt jól érezni a levegő finom érintését. Nem érzem magamon a forróságot, az idegességet, feszültséget, ami voltaképpen belülről megemészt, hanem valami nyugodt érzés fog el így hosszú idők után. Ritkán van az a pillanat, amikor én jól érzem magam, vagy csak kicsit is azt mondhatom magamról, hogy kiegyensúlyozott vagyok. Folytonosan hajt a bosszúvágy a miatt, amit végtére is a családom művelt velem, főleg az apám, és nem volt elég nekem az, hogy végeztem a családom minden egyes tagjával. Azért, mert én úgy érzem, hogy még ennél is több büntetést érdemelnek. De most már ezt nem vihetem végre, elvégre most már ez nem adatik meg, ugyanis mind halott. Meggondolatlanul cselekedtem, úgy hirtelen söpörtem végig családom minden egyes tagján, és még arra is vettem a fáradságot, hogy még a kis aprócska ágaknak is utánanéztem, és akikhez aligha volt közöm, még azokkal is végeztem. Egyes egyedül én maradtam. Rosszul tettem. Oly’ hirtelen történt minden, hogy ki sem élvezhettem a pillanat örömeit. A gyűlölet elöntötte elmém, ezáltal hirtelen futott el felettem az idő. Ennek köszönhetően pedig nem a családomon állok újonnan bosszút, hanem másokon, akik voltaképp nem tehetnek arról, ami velem történt. De a hallucinálás... mindenkiben mást látok, mint aki. Hiába is próbálom elfojtani az e féle hallucinálásokat elmém előtt, olyan akár, mint halottnak a csók. Őrült lettem.
Csendben hallgatom a lány szavait, míg én bámulok mereven a folyón túlra. Míg a mellettem ülő feszült, látszólag nagyon bánatos, én egészen kiegyensúlyozott vagyok. Gondolataim egy férfin járnak, akit már nagyon régen nem láttam. És amennyire ismerem sorsom, és jövőm íróját, jól tudom, hogy már nem is fogom őt látni. Az élet ilyen játék, ebbe bele kell törődni.
Egy mély levegőt vége fogadom el eme tényt, aztán erőt veszek magamon, és igyekszem a nő szavaira koncentrálni. Nem mondhatnám magamról, hogy jó tanácsadó lennék, hiszen én mindenben a fájdalmat látom,a halált, a reménytelenséget, és a gyötrelmet. Ez nyilván nem pozitív egy ilyen nő számára, akinek a fájdalomküszöbe voltaképp nem nagy, így hát jobban teszem, ha csöndben maradok. Vagy mégsem?
Túl sokat nem tudok róla, így szavait érthetetlenül hallgatom. Lehet, hogy említette még a múltban a dolgait, de amennyire én figyelek... Szóval, továbbra is hallgatok, és elgondolkozom azon, hogy milyen ostoba dolog a szerelem. Minek is az? Fájdalommal jár, olykor aztán olyan vagy a másik szemében, mint egy játékszer, s ha rád un, akkor utálva, és röhögve taszít téged a pokol szájába. Minden nyálas érzelem egy átok, egy esély arra, hogy még jobban porrá légy lélekben.
- Miért nem hagyod az egészet? – kérdezem végül mosolyogva, hiszen ha jól tudom, és ha az emlékezeteim nem csalnak, akkor Brandon talán a párja lehetett. Én pusztán csak magamból indulok ki. Én nem könyörögnék a helyében egy férfinak sem, ámde én senkinek sem könyörgök. Vagy egyet értenek velem, vagy pedig halál. Ez a két választás létezik velem szemben.
- Ki az a Silver? Csak nem valami újabb zöldfülű? Azt hiszem, én kellek ide. A pillanat tört része alatt tenném egyenlővé a porral. – Ördögi mosoly kúszik ki arcomra, ezáltal elgondolva a pillanatot, jobban mondva egy újabb gyilkosságra gondolva.
Vissza az elejére Go down
http://fymalachaiparker.tumblr.com/



Ariana Fray
welcome to my world
Ariana Fray

► Residence :
» New Orleans
► Total posts :
59

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptySzer. Feb. 10, 2016 3:57 pm

Lysandra  & Ariana
••••••  ••••••
Az agyam az folyamatosan kattog. Szívem szerint felkeresném Brandont és beszélnék vele, rendezném vele ezt az ügyet, de tudom, hogy ezzel csak rontanék rajta, főleg mivel megmondta érthetően, hogy ne keressem őt, mert egy kis idő kell neki. Szinte fizikai fájdalom, hogy nincs velem. Eleinte csak egy játékszer volt a kis tervemben, de aztán szép lassan beleszerettem. Szerelmes lettem. Okolhatnám a bennem lakozó farkast amiatt, hogy felkerestem Silvert és terveztem ellene eléggé durva dolgokat, de annak nincsen semmi köze hozzá. Nem foghatom a farkas génekre ezt a bűnömet. Csak abban tudok lenni, hogy Brandon meg fog tudni nekem bocsájtani, mert nem tudom, hogy mihez kezdek nélküle... Ha már őt is elveszítem... Akkor ténylegesen nem lesz senkim. Már így is túl sok embert veszítettem el, ő az utolsó személy akit hozzá akarok írni ahhoz a listához.
Gondolataimból Lysandra hangja ébreszt fel.
- Szia. - nézek fel rá, majd nézem ahogy leül mellém. Pár pillanatig nem szólalok meg, csak próbálom össze szedni a gondolataimat, hogy valami értelmeset tudjak kinyögni, de nem hiszem, hogy sok sikerrel fogok járni.
- Figyelj, ne haragudj, ha megzavartalak, de muszáj beszélnem valakivel, és nincsen senki akivel tudnék. - nézek végül rá, és nem hazudok. Tényleg nincs senkim.
Valamennyit tud már arról, hogy a családommal mi történt, dióhéjban azt is elmondtam már neki, hogy tudom, hogy ki a szüleim gyilkosa.
- Múltkor össze futottam Silverstonnal a boltjában. Mondanom sem kell, hogy kb mi lett a vége... - mondom miközben vissza nézek magam elé, a tájat szemlélem a tekintetemmel és az alattunk lévő vizet. - Tönkre tettem egy tervet, ezt meg Brandon is megtudta, és persze én vagyok a rossz. Jelen pillanatban szálka vagyok a szemében, szerintem. Beszélni sem akar velem, és nem úgy tűnt, mint aki hamar meggondolja magát... - ahogy mesélek neki, a lelki szemeim előtt újra megjelennek az emlékképek, ettől pedig csak még fájdalmasabb minden. - Ha őt végleg elveszítem, akkor tényleg nem lesz senkim... - mondom végül halkan.

••• © •••
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Nidhyana Chaaya
welcome to my world
Nidhyana Chaaya

► Residence :
Δ mystic fall's
► Total posts :
32

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyKedd Feb. 09, 2016 9:20 pm

Ariana Lysandra
be careful who you trust. the devil was once an angel.
Szépen lassan húzom végig a hegedű húrjain a vonóját, mely valami gyönyörű hangot kelt életre. Hogy jelenleg mit játszom? Másoknak kedvenc bandájuk van, világsztárok, de az én kedvencem David Oistrakh, egy huszadik századi hegedűművész, aki voltaképpen abban az időben óriási sikereket ért el, kár, hogy a maiak nem tisztelik az e féle művészeket.
Egyik kedvencem tőle a Clair de Lune, más néven a Holdfény, amely igen csak kitűnik művei közül. Egyszerűen gyönyörű, ahogyan a húrokkal játszott, ahogyan elhúzta a hangokat, érezni lehet minden egyes zendülésében a hold szépségét, és ezúttal a fájdalmát is. A sötét éjszakát, annak rémületét, de mindez mellett egyaránt a nyugtató oldalát is. Mindig is álmom volt, hogy egyszer hegedűművész lehessek, ámde ez teljes valósággal megvalósíthatatlan. Hogy miért? Álmodozni gyenge dolog, voltaképpen nem válik valóra egy álmod sem, mindez csupán csak puszta, nyers, és őszinte, vagy is, eredendő. Régen rengetegszer játszottam hegedűn, jobbára inkább kiskoromban, hiszen a hegedűmet apám később összetörte. Mi más is történhetett volna?
A gondolatokat elzavarva folytatom tovább eme gyönyörű hangokat kicsikarni a hangszerből, ezáltal pedig lelkem is megnyugvást lelve mindebbe. Szemeim lehunyva vannak, míg én ülök, s könnyedén húzom a vonót. Ezek a szép hangok segítenek, hogy lenyugodjak. Ugyanis... megint öltem. Emberek életét ontom ki, ártatlanokét, akik voltaképpen egyáltalán nem ártottak nekem, de még is szükségem van arra, hogy érezzem a fájdalmat. Az övét, és az én fájdalmamat.
A vértől eredendően tehát a hangszer, s karjaim is vérben pompáznak, de mindezzel nem törődve folytatom tovább eme tevékenységet.

- Ariana.– Szólalok fel az ismerős lány mögül, aki a Wickery Hídon ült, ezáltal lábait lelógatva a víznek. Mondhatni, régebb óta ismerem, a kórházból, ámde ez mindegy is, hiszen nekem nincs szükségem senkire sem. Én nem építek fel senkit sem, én rombolok, és tönkreteszek! Kétszínű vagyok, tudom, de szeretek szórakozni az emberekkel. Látni a fájdalmukat, látni tekintetükben azt, hogy ugyanazt érzik, amit egykoron te. Ne csak én szenvedjek már az életben!
Kaptam tőle egy üzenetet, ezáltal elhívva ide, így hát jöttem is, amint tudtam. De nem örültem az üzenetnek, hiszen éppen akkor játszottam a hegedűn lenyugtatás céljából. Még ugyan nyugodt vagyok, és nem gyötörnek hallucinációk, de ez viszont változhat a jövőben most.
Rezzenéstelen arccal foglalok mellette helyet, ahogyan leülök, ezáltal én is lelógva hagyva lábaimat, le a csobogó víznek. Arcom, s karom, ruhám teljesen tiszta, hiszen mielőtt eljöttem, gondoskodtam arról, hogy ne látszódjon az, hogy öltem.


Vissza az elejére Go down
http://fymalachaiparker.tumblr.com/



Ariana Fray
welcome to my world
Ariana Fray

► Residence :
» New Orleans
► Total posts :
59

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyKedd Feb. 09, 2016 8:41 pm

Lysandra & Ariana
•••••• ••••••
Enyhe kifejezés az, hogy teljesen ki vagyok bukva. Most már senkim sincsen. Mindenkit elveszítettem. A szüleim le lettek mészárolva lassan 3 évvel ezelőtt, egy kisgyerek halálát én okoztam, ezzel pedig kiváltva a vérfarkas átkomat. Fogalmam sincsen arról, hogy a szüleim mit tehettek, vagy esetleg mit nem tettek meg, de nem hiszem, hogy olyan vérmes dolgot követtek volna el, aminek ez lett volna a következménye. Nem sima megölésről volt itt szó, szó szerint le lettek mészárolva, kegyetlen módon. Ahogy az pedig később kiderült, a gyilkos pontosan jól tudta, hogy én az egész kis akcióját végig néztem. Tudta, hogy ott voltam. Ez a személy meg nem más, mint a hülye egyetemi tanárom. Szívem szerint húznék el az óráiról, sőt, be sem mennék, de akkor azzal csak magamnak rontanék, hiszen a jegyeim leromlanának, sőt, ki is rúghatnának, azt pedig nagyon nem szeretném. Az egyetemet sikeresen szeretném elvégezni. Megölte a szüleimet, és kishíján engem is, amikor én ki akartam deríteni, hogy a szüleimmel miért művelte ezt. Csináltam egy kis magánakciót, ezért pedig elveszítettem azt a férfit, akit oly annyira szerettem... Brandon teljesen berágott rám, meg is értem, hiszen az egész tervünket elrontottam. Megértem azt, hogy haragszik rám, csak fáj a hiánya, egyszerűen hiányzik nekem. A csókja, illata, az érintése, az, hogy húzzon közel magához, megöleljen és éreztesse velem azt, hogy biztonságban vagyok vele, minden rendbe fog jönni. Most, hogy Brandont is elveszítettem, tényleg nincsen senkim, nem támaszkodhatok senkire sem. Nem beszélhetem ki a gondjaimat senkinek. Vagyis... Akad egy lány, még régebben találkoztunk össze a kórházban, amikor én sokkos állapotban voltam, és nem voltam hajlandó napokig megszólalni. Össze futottam egy lánnyal, beszélgettem vele. Viszonylag normálisan el lehet vele beszélgetni, kedves a maga módján. Még most is szoktunk beszélgetni, ő az utolsó reményem. Egyszerűen nem bírom ki azt, hogy nem tudom kibeszélni magamból a sok fájdalmat.
Felhívtam, és mondtam neki, hogy nagyon jó lenne, ha tudnánk találkozni, mert szükségem van egy barátra, egy olyan emberre akivel kibeszélhetem ezeket a dolgokat. Úgyhogy mondtam neki, hogy találkozzunk délután 3 körül a Wickery-hídnál.
3 óra előtt pár perccel érek oda a megbeszélt helyszínre, Lys még nincsen ott, így hát leülök a híd szélére és nézem az alattam elterűlő vizet és gondolkodok.

••• © •••
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptySzer. Dec. 30, 2015 1:07 am

Az egész életem egy óriási nagy kudarcnak bizonyult, aligha volt számomra olyan pillanat, amikor azt mondhattam volna magamról, hogy igazán boldog vagyok. Soha nem volt ilyen...még ha olyasféle pillanatban éltem,akkor is azon járt az eszem, hogy vajon mindez mikor múlik el, és mikor fog valaki hátba szúrni. De hiába is próbálok élni a jónak, amely valójában jelen van, csak nem számomra, nos... valamiért az élet mindenáron ki akar tagadni a szép, s a jó alól. De végtére is, valami újabb meglepetés ért. Számomra is egészen hihetetlen, s kezdem azt hinni, hogy a sors, és az élet űz belőlem gúnyt. Bármennyire is tűnik nekem ez az egész hihetetlennek, és csodálatosnak, de még is félek elmerülni az érzésbe, hiszen... Elena bármikor meggondolhatja magát. Pontosan tudom jól, hogy számára mindig is Damon az igazi, ami ellen nem tehetek semmit. De mindez hiába, hiszen Elena pont most van azon a ponton, amikor nem tudja magát kontrollálni. Vámpír lett. Valóra vált egy rémálmom.
Óriási nagy hibának érzem, hogy visszajöttem Mystic Fall’s-ba. A saját önzőségem vezérelt, s csak mentem az árral szemben, nem törődve a következményekkel, azzal, hogy valójában akiért ide jöttem, mekkora kárt is okozhatok az ittlétemmel neki. Gondoljuk csak végig, hogy vajon ha én nem jöttem volna ide, akkor most hogyan alakulna az élete. Bárhogyan is, de akkor most nem kellene itt lennünk, ahol most vagyunk. Elena boldogan élne valakivel, aki mellett biztonságban tudhatná magát. Nem, mint velem, vagy akár Damonnel. Mi mellettünk csak is a veszély leselkedik rá, és azt hiszem, kötelességem megvédeni még akkor is, hogyha Damon figyelmen kívül hagyja őt.
Pár napja már próbálom Elenát elérni, hiszen amióta vámpírrá vált, egyelőre nem figyelt oda rá senki sem, de még Damon sem, aki miatt végtére is köszönhető az, hogy Elena vámpír lett. Valamilyen szinten hálás vagyok neki, hiszen ha ő nem...
Míg a gondolatok sorra futottak elmémben, én a Wickery híd felé tartok autómmal,  s ezúttal a távolsági lámpát bekapcsolva rajt, hogy jobban lássak bármit is. Valamiért olyan érzés fogott el, mintha a Wickery hídnál lenne, hiszen ezen helyen pecsételődött le az egész élete, mikor is olyanná vált, mint a magamfajták.
Amikor is gondolataim közt kutatgattam, valami furcsa látványnak leszek a részese. Az autó motorját egy pillanat alatt leállítom, ámde a teret még bevilágítja annak lámpája, majd mikor teljesen tisztán kezdem látni a képet, mintha valami rémet véltem volna felfedezni.
- Elena! - Ejtem ki a nevét teljesen ledermedve, amikor arra leszek figyelmes, hogy az egyik járókelőt kapta el, s végül annak vérét kezdi el szívni. Mikor annak illata orraim érzékeihez jutnak el, hirtelen lehunyom a szemeimet, hiszen óriási nagy önuralomra van ahhoz szükségem, hogy ne csatlakozzak Elenához.
Végül gyorsaságom segítségével egy könnyed mozdulattal vonom magamhoz Elenát, ezáltal eltaszítva őt az embertől, akiből az iméntiekben táplálkozott. A vérszag még engem is kísért, de nem szabad azt tennem, amit Elena, hiszen akkor azt fogja hinni, az a helyes, holott nem.
Magammal szembe fordítom, ahogyan szív alakú, jéghideg arcát tenyereimbe veszem gyengéden, s hajtincsét eltűröm tekintete előtt, és akkor leszek figyelmes arra, hogy Elena tiszta vér az áldozata végett.
- Mit tettem veled... – suttogom magam elé kétségbeesetten, miközben az ő csokoládébarna tekintetét figyelem. Beleőrülök a tudatba, hogy még is mennyire szeretem őt, és ezt tettem vele...




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptySzer. Dec. 23, 2015 10:08 pm



Elena x Stefan


Ki gondolta volna, hogy a mindig jó kislány, figyelmes, tanulékony Elena Gilbert egyszer vámpír lesz? Vicces, mert én sem hittem volna, hogy ez megtörténhet, velem. Jó, persze volt egy hangyányi esély, amikor megtudtam, hogy tényleg létezik természetfeletti de sosem hittem volna, hogy egyszer majd én is a része leszek. Rossz. Nehéz. Mintha egy vashenger lenne a gyomromban, nem bírom elviselni a torkomat mardosó éhséget, és ezt Stefan állatkáinak a vére sem csillapítja. Emberi vért akarok, a szervezetem követeli, pedig én tényleg szeretnék olyan lenni, mint Stef, mert ő annyira tiszta, és kedves. Pont ezért szerettem belé, de én nem ő vagyok. Néha már nem merek tükörbe nézni, megijeszt az ami visszanéz rám. Mintha egy apró Damon bebújt volna a fejembe, és onnan sugdosná a szokásos perverz-undorító gyilkossági tippjeit. Pedig én nem akarok gyilkos lenni, a legkevésbé sem. Az az Elena Gilbert akarok lenni, aki voltam. Ki gondolta volna, hogy kétszer fogok ugyanott meghalni egy kicsit. Először, amikor a szüleim odavesztek, mert a kocsi belezuhant a folyóba, Stefan pedig nem őket mentette, hanem engem. Akkor valami meghalt bennem kicsit, azon az éjszakán. Most pedig, hogy másodszorra is a folyóba zuhantam egy autóval, Rebekah Mikaelson cselekedetei miatt, Stefan ismét megmentett. Kihúzott a folyóból, Damon pedig megitatott a vérével, pedig jól tudta, hogy sosem akartam vámpír lenni. Most pedig itt állok, ezen az átokverte hídon, ami már kétszer is a vesztemet akarta okozni, és arra várok, hogy valami történjen. A szemem sarkából látom meg az idegent, aki síri nyugalommal, fülhallgatóval a fülében kocog. Mintha nem félhetne semmitől, mintha nem leselkedne rá semmilyen szörnyeteg a sötétből. Pedig sajnálatos módon, én pont ilyen sötétben leselkedős szörnyeteg vagyok. Egy pillanat alatt termek előtte, kiszanálva a vámpír gyorsaságomat, megragadom a vállát, mélyen a szemébe nézek és érzem, ahogyan előbújnak az erek a szemem alatt. Hallom a szíve dobogását, azt, ahogyan a vér folydogál az ereiben, és nekem nem kell több. Már rá is tapadok arra a csinos kis nyakára, és ez annyira idegen nekem. Mintha Katherine lennék, pedig nem ő vagyok. Csak iszom és iszom, nem állok le, akkor sem amikor már érzem, ahogy elernyednek a karjai, s már csak én tartom a testét. Sosem akarok elszakadni ettől a mennyei érzéstől.

Words: ennyi ✗ Music: ide ✗ Note: valami ✗ ©
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyHétf. Júl. 13, 2015 9:13 pm

Felhúzom a szemöldökömet mikor azt mondja, hogy nem számított arra, hogy én ülök a kocsiban. Oh, értem, szóval ha nem én lettem volna, akkor simán hagyja, hogy az adott személy meghaljon? Vagy éppensséggel szárazra csapolja? Ez egy részről megnyugtató, hisz akarata ellenére -gondolom - mondta nekem azt, hogy nem számított arra, hogy én vagyok az, vagyis tényleg mást nem mentett volna meg, szerintem. Törődik, foglalkozik velem, tudom, tudom, hogy igazam van, még akkor is, hogy nem vallja be, de ez az igazság, fontos vagyok neki, legalábbis jobban, mintha csak szimplán kellék lennék a kis játékában. Hisz megmentett. Ami azt illeti, az adósa vagyok, ha ő nincs akkor nem tudtam volna kiszabadulni a kocsiból és most én is ott égnék az immáron ronccsá avanzsálódott autómban. Ahogy ebbe belegondolok a hideg futkos tőle a hátamon, megborzongok.
Ösztönösen a sebhez emelem a kezemet mikor Enzo megemlíti az evést. Ahogy a kezem hozzá ér a vérhez, pár ujjam is véres lesz. Nem félek Enzotól, de ma jobb, ha inkább nem játszadozok a tűzzel. Nem ez a legjobb napom, nem akarom úgy zárni az estét, hogy megcsapolnak. Vagyis igazából nem tudna belőlem túl sokat inni mivel vasfűvet szedek, de akkor sem kellemes érzés a vámpír harapás. Nem akarok kockáztatni. Hátrébb lépek párat és Enzora nézek.
- Jobb ha megyek. Köszönöm, hogy megmentettél. Nem hittem, hogy ezt fogom valaha is mondani, de az adósod vagyok. - mondom elköszönés képpen és elindulok haza. Remélem még sötétedés előtt haza érek.
To Enzo
•• köszi a játékot Smile •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyHétf. Júl. 13, 2015 8:55 pm


Sarah & Enzo



  Sarah úgy tűnik, hogy már egészen jól van, legalábbis már fel tud állni, és a kocsija miatt siránkozni. Persze nem ad hangot az elkeseredettségének, de sejtem, hogy a benne lévő értékeit siratja. Furcsa kellemes bizsergést érzek annak a gondolatára, hogy Sarah most már az életével tartozik nekem, az adósom lett. Mindig jól jönnek az ilyen kapcsolatok, pláne ha az illető egy csinos hölgyemény. Igyekszem gátat szabni ezeknek a gondolatoknak és sikerül is, bár helyette SArah hevesen dobogó szíve veszi át a szerepet. Ami szintén nem túl jó. Le kellene lépnem. Mentőt akarok hívni, de végül a lány meggyőz, hogy nem kell, jól van és amúgy sem akarja, hogy egész éjszaka pesztrálgassák. Ráhagyom, felnőtt nő, azt csinál, amit akar, de óva intem attól, hogy valami bajba keveredjen. Semmi kedvem egy újabb ifjú vámpírt tanítgatni Mystic Fallsban. Vagyunk már elegen, talán túl sokan is...
A megfogalmazásom úgy tűnik, hogy elég rossz volt, és szerencsére Sarah nem veszi észre az aprócska aggodalmat a hangomban, amit én viszont igen. És kicsit frusztrál is, de ezen ráérek majd később gondolkozni. A lány számon kéri rajtam, hogy én álltam kint az úttest közepén, és hogy miattam rántotta félre a kormányt. Egyszerűen megvonom a vállamat.
- Nem számítottam rá, hogy te ülsz a volánnal. - ennyire egyszerű. Ezzel az egy mondattal le is zárom a témát. Hogy ebből mit szűr le, az az ő dolga.
- Megleszel? Éppen... köhöm. Vacsorázni akartam. - jelentem ki és kicsit lehalkítom a hangom és zavartan félrenézek. Nem tudom, mennyire van tisztában a lány a dolgokkal, de tudnia kell, hogyan táplálkozunk. Nyelek egy nagyot és egy fél pillantást vetek a vérző fejére, majd megköszörülöm a torkomat. Remélem érti a célzást. A célzást, hogy menjen tőlem jó messzire, vagy kénytelen leszek feltépni a torkát másodperceken belül.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyHétf. Júl. 13, 2015 7:51 pm

Hallgatom a szavait, fel is fogom azokat, de én az égő kocsimat nézem. Nem így képzeltem el a késő délutánomat, kora estémet mikor elindultam ide felé. Azt terveztem el, hogy szépen csinálok pár csendélet képet. Lefotózom a naplementét, a növényeket, s minden gyönyörűséget amit a természet adott, amiben gyönyörködhetünk, ha megállunk pár pillanatra és figyelünk arra, ami körbe vesz minket. Ez volt a tervem, és nem az, hogy balesetem lesz és vámpír vér kerül a szervezetembe.
- Igen, tudom, hogy vigyáznom kell magamra. - mondom háttal állva neki. Matt ezt is elmondta, mint ahogy minden mást is. Tényleg nagyon jó barátom lett, iszonyatosan örülök, hogy válaszolt mindenre amit kérdeztem. Nem koppintott le, nem éreztette velem, hogy unja már ezt a témát, hanem normálisan, segítőkészen válaszolt. 24 órán keresztül vigyáznom kell arra, hogy nehogy valami komolyabb bajom legyen, mert ha például, ha olyan súlyos balesetet szenvedek, hogy nem élem túl, akkor a vér segít nekem, de úgy, hogy én is vámpír leszek és ahogy Enzo is mondta, többé nem fogok undorodni a vértől, úgy mint most, hanem kívánni fogom. Ezt pedig semmi képpen sem szeretném, szeretek ember lenni, szeretem az életemet és nem akarok vérszívó lenni.
Enzo következő mondata hallatán felé fordulok és közelebb lépek felé pár lépést. - Galibát okozni? Te ezt most komolyan mondod? Ha jól emlékszem akkor te álltál az úttest kellős közepén, miattad kellett félre rántanom a kormányt és miattad lett balesetem! - szegezem neki eme mondatokat, immáron erőteljesebben. Én galibát okozni? Még is mit képzel ez magáról? Ő volt itt a hibás, nem én!
To Enzo
•• :3 •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyHétf. Júl. 13, 2015 7:34 pm


Sarah & Enzo



  Úgy tűnik, hogy a vérem gyorsan száguld Sarah ereiben. Nem is csoda, úgy dobog a szíve, mint az állat, szinte dörömböl a bordáin. A szíve, mely pumpálja a forró, éltető vért és...
~Enzo, szedd össze magad!~szidom meg magam gondolatban és picit megcsóválom a fejemet. Vetek egy pillantást a lány arcán lévő vércsíkra, de igyekszem em koncentrálni rá. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha ettem volna már valam(k)it, de sajnos az ereim porzanak a vér nélküliségtől és így elég nehéz koncentrálni. Mégis igyekszem, és nem akarok egy tapodtat sem távolabb menni a lánytól, amíg nem bizonyosodom meg róla, hogy jól van és nem fog másodperceken belül belehalni a sérüléseibe. A vámpírvér tényleg gyorsan dolgozik, ám sajnos megvan az a hátránya, hogy nem ürül ki olyan gyorsan a szervezetből, mint kellene. Persze ettől a pár kortytól nem lesz baja, hogyha most azonnal nem töri ki a nyakát, vagy nem ugrik bele a folyóba, de azért elhatározom, hogy szemmel tartom. Csak ma este. Abból nem lehet baj, nemde? De miért is érdekel engem ennyire Sarah hogyléte? Hamar meggyőzőm magam, hogy nem a lány érdekel, hanem az, hogy az én hülyeségem miatt (minek is segítettem neki?) nehogy ő is a vérszívók csoportját erősítse. Stefan a puszta kezével tépné ki a szívemet, ha megtudná. Persze nem fogja megtudni, és nem is fog megtörténni az, hogy Sarah átváltozik, úgyhogy nem is értem miért agyalok ilyesmiken. Látom, hogy mozdul, és azt is, hogy a kocsija felé néz.
- Ja, hát annak annyi... - találom ki a gondolatát és egy aprócska, elégedett mosoly jelenik meg a szám szegletében. Nem vagyok gonosz, sem undok, de ez most kicsit megmosolyogtat, hogy a lány a gépe miatt aggódik és nem amiatt, hogy pár perccel ezelőtt majdnem meghalt. Ahogy mocorogni kezd, kihasználom a pillanatot és távolabb lépek tőle, majd felállva veszem elő a mobilomat és tárcsázom 911-et, ám Sarah leállít. Visszafordulok felé és összehúzom a szemöldökömet.
- Tudod, hogy milyen hatása van a vámpírvérnek? Ha bármi hasonló bajod történik és nem lesz ott senki, akkor holnap reggelre a vért fogod nyalogatni valami szerencsétlenről - mondom határozottan és mélyen a szemébe nézek. Kegyetlen megfogalmazás, de sajnos ez van, és szeretném, ha Sarahban tudatosulna, hogy most aztán vigyáznia kell magára. Ismerem a sztorit a Gilbert lányról, aki hasonló körülmények között lett vámpír - véletlenül.
- Örülnék, ha nyugton feküdnél a kórházban egy éjszakát. Akkor nem okozol több galibát. - az első mondatom határozottan hangzik és szinte lágyan, enyhe érzelemmel töltve, így hozzászúrom az utolsó, gonosz mondatot, nehogy véletlenül túl érzelgősnek tűnjek...
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyHétf. Júl. 13, 2015 6:45 pm

Érzem ahogy egyre jobban vagyok, a fejem sem vérzik már, bár így is eléggé megviselt a baleset. Életemben nem volt még semmilyen balesetem, mindig vigyáztam magamra, de mióta megismertem Enzot vonzom a bajt. Furcsa módon ez nem zavar, mert itt van Ő. Valamilyen furcsa okból kifolyólag örülök annak, hogy itt van. Mármint nem csak itt, velem, hanem Mystic Fallsban, valahol a közelemben. Ez még akkor is megnyugtat, amikor tudom, hogy csak játékszer vagyok a számára, de ez nem érdekel mindaddig amíg itt marad.
- Köszönöm. - köszönöm meg neki a megjegyzése után, miközben láthatóan szemetforgatok. "Örülök" hogy még most is képes ilyen flegmának lennie.
Ahogy jobban érzem magam, a kocsim felé fordulok amit immáron lángok ölelik közre. Nézem ahogy ég, benne a telefonommal, táskámmal és a... És a gépemmel. Nem volt olcsó, az egyik legjobb fényképezőgép volt és most tessék, ott ég a kocsival együtt. Milyen szerencsés napom van, nem igaz? Gyűjthetek megint pénzt, hogy ilyet, vagy ennél jobbat tudjak venni. Hát nagyon örülök neki.
Enzo szavaira vissza fordulok felé. - Nem... Nem kell mentő, ne hívd őket. Jól vagyok... - mondom halkan, majd óvatosan felállok ügyelve arra, hogy ne szédüljek meg. Igazat mondtam, tényleg kezdem jól érezni magam, a vére segített, és nincs kedvem semmi hülye vizsgálatokhoz, nincsen komolyabb bajom, maximum csak lelki, de azon nem nagyon tud bárki is segíteni.

To Enzo
•• :3 •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyHétf. Júl. 13, 2015 5:21 pm


Sarah & Enzo



  Az idő sürget, és bizony nem sok időnk van. Az autó percek alatt felmelegszik és felrobban, a detonáció pedig a földre taszít minket. Testemmel védem Sarah-t, így ő annyira nem érzi, de egy normális embert jócskán odanyomna a földhöz a robbanás. Az autó lángokban áll, én pedig határozottan nyomom a csuklómat az enyhe bólintás után Sarah ajkaihoz. Érzem, ahogy enyhén megremeg az ajka, de végül kinyitja a száját és lassan nyalni-szívni kezdi a véremet. Furcsa remegés járja át a testem, ahogy a lány ajka a kezemhez ér, de nem foglalkozok vele. Csak néhány korty, néhány nyalás és már el is veszem a szájától a véremet. Ennyi éppen elég lesz, hogy helyre hozza a sérüléseit, de igen hamar ki fog ürülni belőle, mielőtt még véletlenül megöli magát. Észre sem veszem, de még mindig lágyan fogom a tarkóját, enyhén felemelve a fejét, a kezemmel pedig a derekát fogom és védem a földön fekvő lányt. Hátranézek az autóra, kicsit elfintorodom, majd vissza a lányra, aki immár fáradt, de értelmes tekintettel néz rám. A kérdésére elkomorulok és mélyen a szemébe nézek. Elgondolkozok valami frappáns, humoros, csípős válaszon, de végül úgy döntök, hogy ez most nem olyan helyzet, hiszen meg is halhatott volna, és még korán sem hárult el a veszély. 24 órán belül még egy ilyen fantasztikus ötlet és hipp-hopp, Saraht is köszönthetjük a vérszívók körében.
- Nem tudnád csak simán megköszönni? - fintorodom el, majd lassan felültetem a lányt, ha hagyja magát.
- Hívok egy mentőt, aztán majd hazavisznek - húzom elő a telefonomat és már pötyögöm is a számot.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyVas. Júl. 12, 2015 10:08 pm

Miután Mattnek volt az a bizonyos balesete, amiről Enzo tehet, pár nap múlva felkerestem Mattet, hogy tudjunk beszélni pár dologról. Kérdezgettem, ő pedig válaszolt legnagyobb örömömre. Legalább ő válaszolt arra amit tudni akartam, nem úgy mint mindenki más itt körülöttem. Elmondott mindent amit tudni akartam, elmondta, hogy a vámpír vér miatt gyógyult meg. - mert hogy Enzo ugyebár vámpír - Mesélt valami napfénygyűrű izéről is ami arra jó, hogy a vámpírok tudjanak nappal is közlekedni, ne csak éjszaka, mikor már a nap nyugovóra tért. Szóval tényleg nagyon sok mindent megtudhattam, és nagyon örülök annak, hogy Matt ilyen segítőkész volt és beavatott ilyen dolgokba. Biztosra veszem, hogy ha ezeket másoktól kérdezem meg, akkor nem biztos, hogy kapok választ rájuk.
Pár pillanatig hezitálok mikor a számhoz emeli a csuklóját. Igaz, hogy rábólintottam, hogy oké, legyen, de akkor is bennem van az, hogy ez még számomra teljesen új dolog, nem tudom milyen, viszont azt tudom, hogy segít rajtam. Jobban leszek tőle.
Iszok Enzo véréből pár kortyot majd kicsit elhúzódok, hogy többet nem akarok inni. Olyan furcsa íze van a vérnek, nem is értem, hogy a vámpírok hogyan szerethetik. Jó, persze, nekik ez teljesen természetes, míg nekem ez még most is annyira furcsa.
- Ha csak kellék voltam neked, most miért segítettél? - kérdezem még mindig nagyon halkan, de tudom, hogy kitűnő hallása miatt még így is tökéletesen hallja. Még nem nyertem vissza az energiámat, de érzem ahogy percről-percre kezdek jobban lenni.

To Enzo
•• :3 •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyVas. Júl. 12, 2015 9:56 pm


Sarah & Enzo



  Nem gondoltam volna, hogy ekkora balesetet okozok, azt meg pláne nem, hogy éppen egy ismerős - nem is akármilyen - fog ülni a volán mögött. A helyzet az, hogy be kell vallanom: eléggé megijedek, mikor meglátom, hogy Sarah a sofőr. Az nem is érdekel, hogy van-e valaki más az autóban, habár persze amikor kiveszem a lányt, még bekukkantok a hátsó ülésre. Csak táskát látok ott és egy fél pillanatra megfordul az agyamban, hogy biztos a gépe van benne. Elhúzom a számat, röhejes a dolog és tuti, hogy a lány a fényképezőgépe miatt fog a legjobban sírni és nem az élete, vagy az autója miatt. Hogyha nem sürgetne az idő, erre a gondolatra el is mosolyodnék, de most nincs erre idő és jobban érdekel, hogy kimentsem a lányt az immár égő autóból. A híd széléhez suhanok vele, kicsit beljebb az erdő felé, hogy ne tűnjünk fel egyből annak, aki esetleg erre kocsikázik. Bár remélem, hogy nem fog erre jönni senki, most nem tudnék vele foglalkozni. Lefektetem a lányt a földre, sejtem, hogy azért olyan komoly baja nincsen, nem tört el a gerince, vagy ilyesmi, maximum belső vérzései lehetnek. Látom, hogy homályosan mered a semmibe, és igyekszem lágyan pofozgatni, hogy térjen magához. A csuklómhoz emelem a kezem, megharapom magam és kérdőn, várakozóan nézek a lányra, aki lassan, erőtlenül bólint. Ezek szerint már kutakodott a vámpírok után és tudja, hogy Matt az én véremtől gyógyult meg. Még szerencse, mert a végén én lettem volna a hibás, ha a véremmel itatom. Eljátszadozok a gondolattal, hogy mit szólna Stefan ahhoz, ha én változtatnám át szeretett unokahúgát, de jelen pillanatban most jobban aggódok azért, hogy Sarah egyáltalán túlélje a balesetet. Hogy mit csinálok?! Ajajj...
Az ajkaihoz rakom a csuklómat és lágyan a tarkója alá nyúlva emelem fel a fejét, hogy inni tudjon.
-Csak néhány korty kell és minden rendben lesz. - suttogom megnyugtató hangon.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyVas. Júl. 12, 2015 9:47 pm

Furcsa módon megnyugtat az, hogy Enzo itt van velem. Talán a tudat, hogy ha ő velem van akkor komolyabb bajom nem lehet, ő megment engem. Mikor útoljára találkoztunk, eléggé goromba voltam vele, nem éppen a legkedvesebb énemmel búcsúztam el tőle, de most mit tehettem volna? Nem fogom neki soha sem bevallani - legalábbis nem szándékozom - de rosszul esett az, amikor kimondta, hogy csak kellék voltam az ő kis játékában. Nem voltam/vagyok más számára csak egy játékszer. Vagyok? Nem tudom, nem tudom, hogy mit gondoljak erről az egész dologról, talán még mindig csak egy kellék lennék? Nem tudom, de ez már kezd újdonság lenni. Mióta Enzo belépett az életembe, rájöttem, hogy elég sok mindent nem tudtam, és nem tudok. Van pár dolog amit még nem értettem meg teljesen, de igyekszem, és megtudok bírkozni mindennel, csak el kellene mondaniuk azt, amit annyira titkolnak előlem. Mindenki. Mindenki titkolózik, mindenki tud róla, csak én nem. Pedig itt történik minden előttem, ezt pontosan jól tudom. Az életben muszáj erősnek lenni, pont ezért van az, hogy simán eltudnék fogadni mindent, nem futnék el sírva mikor megtudnám azt a bizonyos nagy titkot. Ami lehet nem is olyan nagy.
Gondolataim egyből vissza kalandoznak a jelenbe, mikor meghallom a robbanást és megérzem Enzo testét. Mikor távolabb emelkedik tőlem szemeibe nézek, nézem ahogy megharapja a csuklóját. Nincs kedvem most egynél több emberhez, így hát a mentősökhöz sem, pont ezért alig láthatóan bólintok, hogy adjon a véréből.

To Enzo
•• :3 •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyVas. Júl. 12, 2015 9:36 pm


Sarah & Enzo



  Az autó egyre hangosabban és jobban ég és sejtem, hogy már csak párpercünk van arra, hogy felrobbanjon. Felmérem a terepet és sejtem, hogy a robbanás melege és ereje nem fog eljutni a híd széléig, de kicsit beljebb megyek az erdőbe. Nagyon remélem, hogy nem fog most senki erre jönni, mert baromira nem akarok magyarázkodni. És persze most Sarah a legfontosabb, aki a karomban lógva közel vanaz ájuláshoz. Gyengén, szinte hangtalanul mondja a nevemet, amire lenézek rá, mélyen a szemébe. Most először láthat aggodalmat, valamiféle őszinte érzelmet a szememben, de vélhetőleg erre nem nagyon fog emlékezni és meggyőzi magát, hogy csak képzelődött. Lassan lefektetem a földre és lágyan megpofozgatom az arcát.
- Hé Kicsi Lány! Maradj velem, oké? Minden rendben lesz! - hadarom a szavakat halkan és megnyugtatóan, igyekezve visszahozni Saraht az életbe, hogy tudatánál legyen. Az autó ekkor dönt úgy, hogy nem bírja már tovább és mindenképpen fel kell robbannia. A hang hatalmas, beremeg az egész híd, de szerencsére nem szakad le és nem is esik nagyobb baja, csak a korlát kap lángra kicsit. A fa nagy durranással dől ki, a lökéshullám pedig elér minket. Sarahra hajolok, a testemmel védve őt. Nekinyomódok, de tartom magam, így éppen hogy érintkezik a testünk, nem nehezedik nagy nyomás a lányra. Nézem az arcát, és hogyha a tekintetünk találkozik, akkor a csuklómhoz emelem a kezemet és beleharapok. Nem mondok semmit, de hogyha a lány eszméleténél van, akkor várok, mélyen a szemébe nézve valamiféle megerősítést, vagy engedélyt várva arra, hogy megitassam a véremmel. Nem akarom elveszíteni, de úgy gondolom, hogy nincs olyan rossz állapotban, hogy a mentő ne tudná ellátni, így meghagyom neki a választást.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyVas. Júl. 12, 2015 9:16 pm

Mikor délután elindultam nem gondoltam arra, hogy balesetem lesz. Mindig figyelek a vezetésre, főleg ilyen esős időben mikor csúszik eleve az út.
Mikor a kocsi megáll fejjel lefelé, minden erőmet össze szedem, hogy próbáljak kiszabadulni, de nincs hozzá elég energiám. Vérzik a fejem, a biztonsági övnek a kikapcsolóját pedig pechemre nem érem el. Pillanatról pillanatra fogy az erőm és fel is adom a próbálkozást mikor érzem, hogy nekem nincs esélyem innen kijutni.
Mikor már végképp feladnám, akkor megérzem, hogy valaki kiment a kocsiból és immáron, pár másodperccel később messze a kocsimtól, egy védelmező kar vesz körül.
- Enzo?... - kérdezem halkan. Olyan furcsa, hogy itt van, hisz napokon keresztül nem láttam, most pedig itt van... Megmentett engem ahelyett, hogy ott hagyott volna a kocsimban ami felrobbanhat. Itt van és véd engem. Nem szállt ki az életemből, nem hagyott el. Mindeddig azt hittem, hogy nem érdeklem, de látom rajta, hogy ez nem igaz.
Ahogy nézem őt, érzem, hogy tekintetem kicsit elhomályosul, érzem ahogy a vér végig folyik a halántékomtól végig az arcomig, míg aztán pár vércsepp a földre hullik.

To Enzo
•• :3 •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyVas. Júl. 12, 2015 9:00 pm


Sarah & Enzo



Igazából unatkozom. Habár Mystic Falls nem valami kis város, pont elég kicsi ahhoz, hogy ne történjen benne semmi. Elválalltam egy melót egy szerelőműhelyben, Stefan ötlete alapján egész jónak tűnt a dolog. De valahogy az sem nagyon köt le, és utálok minden nap könyékig olajos lenni. Bár az egyik szőke csaj szerint egész dögös voltam olajosan, meg is d*gtam a motorháztetőn, ami azt illeti. Most azonban szabad napom van, az idő elég kellemes a vadászáshoz, és elhatároztam, hogy kisétálok a Wickery hídhoz. Ott sok baleset történik, no meg nem sokan járnak azon az útszakaszon, nyugodtan bántódása eshet egy-egy magányos autósnak. Azt persze álmomban sem gondoltam volna, hogy a) ismerni fogom a magányos autóst, hogy b) nem én fogom okozni a balesetet- közvetlen persze, és c) hogy ennyire érdekelni fog az illető. Előbb érzem meg az illatát, minthogy felfoghatnám, mi is történik. Az autó éles visítással fékez, ahogy állok az út közepén, pontosan előttem, majd megcsúszik a vizes úton, és felborul. Perdül egyet-kettőt és nekivágódik egy fának az út szélén. Egy fél másodpercig döbbenten állok az úton, ahogy felfogom, hogy kinek az autója csapódott neki a fának, hogy vélhetőleg ki ül a volán mögött és hogy mi történhetett vele.
Aztán vámpírgyorsasággal indulok meg az autó felé, amiből elkezd folyni a benzin. Ami persze nem jelent jót, ezt normális ember is tudja, pláne az, aki egy autó-javítóműhelyben dolgozik. Feltépem az ajtót és döbbenten pislogok az ülésen vérző fejű Sarah-ra. Megérzem a vér fémes szagát és a nyelvem hegyén érzem az ízét. Éhes vagyok, vadászni jöttem. A szemem elváltozik, a fogaim kihegyesednek, de igyekszem visszafojtani a lélegzetemet. Letépem a lányról a biztonsági övet, majd az ölembe kapom, és elsietek az autótól, a híd legtúlsó végéhez. A testemmel védem a lányt, és érzem a tűz melegét, ami lassan elharapódzik a kocsi belső terében, és lassan vánszorog a motor felé.
- Sarah! - szorítom magamhoz a lányt a karomban, és nézem az arcát. Látom a vért, ahogy folyik le a fején, és azt, hogy a látása enyhén homályos, mintha nem tudná hol van.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyVas. Júl. 12, 2015 7:12 pm

Három nap telt el azóta, hogy legútoljára láttam Enzot, azóta nem tudok róla semmit. Talán tényleg kiszállt az életemből? Soha többé nem fogom látni őt? Őt, aki fenekestül felforgatta az életemet, aki megvilágította a sötét pontokat a családomat illetően, aki felfedte előttem a való világot, azt amit én eddig észre se vettem. Elveszítettem őt?
- Nem is volt az enyém. - mondom magamnak miközben vezetek, s figyelek az útra. Enzo sosem volt az enyém, nem tudom, hogy akarnám-e, hogy övé legyek, s ő az enyém. Nem tudok semmit... Még is hogyan veszítettem volna el őt, mikor nem is volt soha sem az enyém?
Mondjuk eléggé furcsálom azt, hogy egyetértett velem abban, hogy jobb nekem nélküle, hisz akkor mi értelme volt mindannak amit tett? Hogy belépett az életembe? Semmi értelme nincs úgy, hogy kiszállt. Az volt a terve, hogy tönkre tegye Stefant, megmutassa nekem a rossz énjét, mert hogy állítólag a fiatalabbik Salvatore fivérnek van egy ripper énje, aki gyilkol. Semmit nem tudok a rokonaimról azon kívül, amit Enzo megosztott velem, éss úgy látszik egy hamar nem is fogok tudni többet.
Ahogy a családon gondolkodok meglátok hirtelen egy alakot az úttest közepén. Gyorsan félre rántom a kormányt, a kocsi bukfencezik egyet? Kettőt? Talán többet? Nem tudom, bepánikoltam és nem akartam senkit sem elütni, Enzot pedig végképp nem, nem akarok ártani neki.
A kocsi fejjel lefelé van valahol az úttesten, vagy az árokban, pontosan nem tudom. Érzem ahogy vérzik a fejem, s próbálok valahogy minél hamarabb kiszabadulni innen.

To Enzo
•• ratyi kezdő, sorry :/ •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Kendra Hastings
welcome to my world
Kendra Hastings

► Residence :
❦ Mystic Falls, New Orleans. Épp ahol vagyok.
► Total posts :
46

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptySzer. Júl. 08, 2015 10:49 pm

Kath & Kendy
Nem ismerem ezt a nőt, nem ismerem azt, hogy ki lehet az a bizonyos személy aki védi őt, de van egy olyan érzésem, hogy nem igazán akarom megismerni őt. Szinte semmit nem tudok még az életről, nem láttam világot, egész életemben csak egy-két városban voltam és ott is csak pár napig. Szívesen mennék el New Orleansba, de nem ilyen körülmények között. Nem úgy, hogy pár perccel ezelőtt majdnem sikerült meghalnom, illetve nem is úgy, hogy megforduljon akár csak pár pillanatig az, hogy a szerelmemet itthon hagyjam, azt az embert aki a világot jelenti nekem, akiért az életemet adnám, ha arra kerülne sor. Jacet mindennél jobban szeretem, és mindig csak azt néztem, hogy neki minél jobb legyen, hogy boldog legyek. Mellette más ember lettem, nem foglalkoztam mindig a vámpírléttel, egy időre sikerült elfelejtenem azt, hogy mi vagyok, mikor vele voltam, elterelte a gondolataimat és ez iszonyatosan jól esett, hisz mindig éreztette velem azt, hogy szeret, és nekem ez mindennél többet jelent. Végre vagyok valakié, számítok valakinek.
Nem bírom mit mondani Katherine szavaira, és jobbnak is látom, ha inkább csendben maradok. Van egy olyan érzésem, hogy sikerült eléggé felhúznom a makacsságommal, de hát most komolyan, mit várt tőlem? Alig pár perce ismerem.
- Mikorra kell meghoznom a döntést? - kérdezem miközben felkelek a földről.


Δ Lassan zárhatunk, szerintem Δ Whispers in the dark Δ xxx

✖ K.P. ✖
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyKedd Jún. 23, 2015 11:21 am




kendra && katherine
your choice, little vamp

Kockára tettem az életét? Minden habozás nélkül. Tudja kivel van dolga, hiszen nem vagyok akárki. Katherine Pierce. Ez a nevem. Ez a név az, amivel talán a nagymamák az unokáikat ijesztgetik, ha rosszak. Sose bízz egy túlélőben, ameddig meg nem tudod, hogy mit tett a túlélés érdekében. Most pedig még emberként is képes vagyok irányítani egy vámpírnak az életét. Hogyan? Manipulálom. Úgy csavarom a dolgokat, hogy én jöjjek ki belőle jól. Miért? Megint az a túlélés, amit előző soraimban említettem. Más nem vezérel, hiszen már van otthonom, van értelme a létemnek. Nem kell menekülnöm, de egy plusz újonc mindig jól jön mellém. Ő még nem tud kontrollt parancsolni magának, ezért nekem kell megtanítanom. Fogalma sincs a helyes életről, így kedvemre formálhatom az ártatlan lelkét.
Láttam, hogy ez viszont nem tetszett neki. Nyers volt, kicsit szemtelen, ez viszont nekem nem volt ínyemre. Pluszba még nem is akar velem jönni. Ez a lány felháborító!
– Idefigyelj... – guggoltam le mellé, tenyereimet összedörzsölve. – engem annyira érdekel az életed, mint egy patkányé. Egy rossz szó, mozdulat, vagy bármi, halott vagy, érted? Lehet ember vagyok, de fogalmad sincs kivel állsz szemben, így én a helyedben kicsit moderálnám magam. – komoly tekintettel, s éles hanggal közöltem vele, hogy egy percembe kerülne az életétől megfosztani. – Emlékezz csak vissza pár perccel ezelőtt mi történt. Akkor is ki volt az aki miatt majdnem meghaltál? Én. Ha pedig most megölsz, vagy esetleg egy hajam szála meggörbül általad, azt életed végéig bánni fogod, mert nem fognak megölni, ó dehogy fognak... – nevettem fel szánakozóan. – örökké élsz, Kendra. Aki pedig mögöttem áll, az nem ismeri azt, hogy kegyelemdöfés. Évszázadokon keresztül szenvednél. Mondd, mit szeretnél? Szenvedni? Elintézhetem, hogy az a valaki, aki itt tart meghaljon, akkor pedig velem jöhetsz. Nos, még mindig az a véleményed, hogy nem jössz? – tértem át fenyegető hangnembe, de ehhez a kislányhoz úgy tűnik az kell. Feltápászkodtam a földről, majd arrébb sétáltam kicsit. – Hagyok gondolkozási időt! – álltam meg a partvonalon, majd a vizet néztem. Kegyetlen vagyok, de ezt kell tennem. Kendra rosszkor volt rossz helyen, valójában ennyi a bűne.
a hozzászólás Kendrának készült, ? szót tartalmaz, és írás közben a hey mama című számot hallgattam.



Vissza az elejére Go down



Kendra Hastings
welcome to my world
Kendra Hastings

► Residence :
❦ Mystic Falls, New Orleans. Épp ahol vagyok.
► Total posts :
46

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptySzomb. Feb. 14, 2015 7:04 pm

Kath & Kendy
Egyszerűen nem bírom elhinni azt, hogy ez az idegen nő kockára tette az életemet. Az megint más, hogy megakartam halni, de amíg a gyűrűmet nem vette el tőlem nem tudtam azt, hogy nem akarok meghalni. Az ékszerem után ugrottam, természetesen féltem a haláltól, féltem attól, hogy mennyire lesz fájdalmat. Inkább folytatom azt amit eddig is csináltam, próbálok beletörődni ebbe a vámpíros dologba és elfogadni azokat a tényezőket amik ezzel járnak, bármennyire nehéz is.
Elkapom a dzsekimet mikor oda dobja hozzám, majd felállok a földről. "Úgy hiszem elfogadtad az ajánlatomat" Szemeimet megforgatom mikor meghallom ezt a mondatot. Nem nagyon volt választásom, vagy meghalok vagy vele tartok. Akármennyire is nehéz az életem, de eszembe kell jutnia annak, hogy itt van Jace nekem, miatta muszáj élnem. Nem is tudom... Jó, hogy rá számíthatok és habár ő is küzd a természetfeletti dologgal, de nem tudja elképzelni, hogy nekem milyen nehéz lehet. Vért inni pedig undorodok tőle, attól félni, hogy bárkit megölhetek... Nem hibáztatom érte, én például nem tudom elképzelni milyen minden teliholdkor átváltozni, annyit tudok, hogy nagyon fájdalmas mivel minden átváltozásánál ott vagyok vele, hogy éreztessem neki; én vele vagyok. Igaz, ezzel az életemet kockáztatom, de nem számít.
- Kendra vagyok. - felelem neki nyersen és erőltetetten felnevetek mikor közli velem, hogy nem akar bántani és ez az egész egy teszt volt. Mi vagyok én basszus, valami kísérleti patkány, vagy mi?
- Nem nagyon van kedved elmenni innen, ide köt valami... - pár pillanatig gondolkodok. - Valaki. - javítom ki az előző mondatomat.
New Orleans... Régen elakartam innen menni, de... Nem is tudom, hogy mi lenne a helyes döntés.


Δ kicsit gyengusz lett, de a kövit jobbra írom, ígérem Wink Δ xxx C Δ xxx

✖ K.P. ✖
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyHétf. Feb. 02, 2015 4:46 pm

Kendra & Katherine

it's your choice.

Kényelembe helyeztem magam a híd túlsó oldalán, amit úgy tettem meg, hogy nekidőltem a korlátnak. Karjaimat összefontam mellkasom előtt, és felvont szemöldökkel néztem a még mindig a hídon álló lányt. Vártam mit lép, mivel eléggé kiszámíthatatlan számomra, de ha a sejtéseim jók akkor pillanatokon belül ugrik. Szerintem megvárja amíg már ég, és csak azután jön meg a kicsi esze.
Így is tett, mivel már dobta is le a dzsekijét és ugrott a vízben, nyoma sem maradt. Ráérősen ellöktem magam a korláttól, majd odasétáltam a ruhadarabhoz, és puszta kedvességből felvettem az aszfaltról.
- Ennek a lánynak lesz mit javítanom a stílusán. - borzongtam meg amikor tanulmányoztam a dzsekit, és figyelve arra, hogy ne hagyjam el a kezemben tartottam. Lenéztem a hídról, és a lányt láttam ahogy mászik a partra, és gyors léptekkel vettem irányt felé. Mikor megérkeztem csak lassú ütemmel kezdtem tapsolni, hiszen egyszerre voltam meglepve, és egyszerre éreztem magamban a szánakozást felé. - Nesze! - dobtam le neki a kabátkáját, és örültem, hogy végre nem nekem kell utána hordozni a cuccokat. Szívem szerint otthagytam volna a hídon az ízléstelen textildarabot, de inkább elhoztam, higgye azt, hogy egy kicsit is érdekel engem. - Úgy hiszem elfogadtad az ajánlatom. - állapítottam meg elégedett mosollyal, és kicsit jól esett, hogy a vízbe ugrott az életéért amit én sodortam bajba. Ezzel megtudtam, hogy annyira nem hülye, mint hittem, bár még nem tudhatom biztosra, bármikor meglephet. - A nevem Katherine. - mutatkoztam be neki, de nem nyújtottam a kezem vagy ilyesmi, hiszen nem úgy tűnik, mint aki barátkozni akar, ahogy én sem. Én partnert keresek a "bűnözésben". - Téged hogy hívnak? - kérdőn néztem rá, sokkal barátságosabban. - Nézd, én nem akarlak bántani, de ez egy teszt volt. Egész okos vagy. Átmentél! Nem fogom többször kockára tenni az életed, ha ettől félsz. - nyugtattam meg, mert nem erre megy ki a játékom. Jelen esetben az én fenekemet kéne megmenteni, és ő tökéletes lesz erre. Kitudja, lehet még egész jóban is leszünk. - Viszont velem kell jönnöd, elhagyjuk a várost. - jutott eszembe Klaus ajánlata és, hogy már igazából ott élek. - New Orleans vár rád, újonc vámpír. - mosolyodtam el aljasan, de nem vele voltam már gonosz, hanem inkább vártam, hogy már odaérjünk és "vicces" dolgokat csináljunk. Elleszünk mi ketten együtt.

✖ remélem jó. ✖ castle walls ✖ idk

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Kendra Hastings
welcome to my world
Kendra Hastings

► Residence :
❦ Mystic Falls, New Orleans. Épp ahol vagyok.
► Total posts :
46

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    EmptyHétf. Feb. 02, 2015 3:59 pm

Kath & Kendy
Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem lepődtem meg azon amikor visszautasított. Hisz eleinte ő mondta, hogy ha elfogadom a hülye kis ajánlatát akkor vissza adja a gyűrűmet. Én elfogadtam. Legalábbis azt, hogy vissza követelem a gyűrűmet beleegyezésnek szántam.
- Még is mit akarsz még? Elfogadtam azt, hogy veled tartok? Mit vársz még, hah? – teszem fel a kérdésemet dühösen. Kezd elegem lenni belőle. Nemsokára a napsugarak elérnek minket. Habár ő tok nyugodt, persze hisz nem neki forog kockán az élete hanem nekem.
- Neeee!! – kiáltok fel és egy suhanással ott termek a híd korlátjánál és lenézek a vízre. Szóhoz nem tudok jutni, nem hiszem el, hogy ezt tényleg megtette. Kinek képzeli magát, hogy ezt csinálja? Semmi joga nem volt eleve ahhoz sem, hogy elvegye a gyűrűmet, ahhoz végképp semmi joga nem volt, hogy a vízbe dobja.
Még pár pillanatig nézem a vizet, majd pár másodperccel később érzem, hogy a nap elkezdte égetni a bőrömet. Gyorsan ledobom a földre a dzsekimet és beleugrok a vízbe. A víz eléggé hideg volt, de most jól esett ahogy a bőrömet elkezdte lehűteni. Elkezdtem lefelé úszni a vízben a gyűrűmet keresve és nemsokkal később meg is találom. Még a vízben vissza húzom az ujjamra és elkezdek felfelé a felszín felé úszni.
Kimászok a partra és leülök. Pár vizes hajtincset kisimítok a szememből, majd a híd felé nézek. Nem megyek oda, nincs hangulatom beszélgetni azzal a nőszeméllyel.


Δ csak neked <3 Δ Prayey In C Δ xxx

✖ K.P. ✖
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    Empty

Vissza az elejére Go down

Wickery híd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-