world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Wickery híd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyVas. Feb. 01, 2015 5:56 pm

Kendra & Katherine

it's your choice.

Láttam a fák kecses és szerteágazó lombjai mögül a nap sárga és pirosas árnyalatban pompázó sugarait, és már tudtam, hogy kettőnk közül melyikünk bőrét fogja selymesen simogatni, majd átmelengetni, és melyikünkét fogja szénné égetni, és a lelke átszáll a másvilágra; halott lesz a nap miatt.
Mivel én már nem vagyok a vámpírok sorába számolható, ez a lány viszont igen, így már meg is van válaszolva számomra ez a kérdés. Ő fog meghalni, mivel amilyen gyorsan csak tudtam lekaptam a kezéről a gyűrűjét, ami nem mellesleg ritka ronda, és ha nekem ilyen lenne, én is szívesen ugranék le a hídról, vagy hagynám, hogy a nap halálba vigyen. De az ő életét kockává tettem, és csak egy aljas mosolyt villantottam felé. Nem fogok neki kegyelmezni, hiszen ő senkim se, sőt, azt se tudom ki ez, de segítséget ajánlottam neki. Ha nem fogadja el, akkor nyugodtan égjen hamuvá, engem nem fog megrázni még egy hisztis tinédzser halála.
- Nem. - mondtam gorombán és ezennel megtagadtam tőle az életet, és aligha van pár perc addig ameddig feljön a nap teljesen és a lány a másvilágra megy. Amennyire idegesítő képe van, meg is érdemelné, de a külsőségek miatt ne ítéljünk el semmit. Bár már eleve rossz pont nálam az, hogy ugyanazt csinálja, mint a mártír Elena is még kicsit régebben. - Mondd, úgy nézek ki, mint aki nem beszél komolyan? - néztem rá szúrósan, és már egyre barátságtalanabb kezdtem lenni. Nem akartam eleinte bántani, de úgy tűnik ahhoz kell folyamodnom, hogy a lány egyáltalán szóba álljon velem. Ő akarta, én próbáltam kedvesen nyitni, ő elküldött. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Nem fogom neki visszaadni, úgy döntöttem még játszunk egy picit.
Körülbelül egy perce van arra, hogy valahogyan visszaszerezze tőlem, de eddig sikertelenül próbálkozott. Úgy látom elfogadja az ajánlatom, de tudnom kell mennyire bírja a strapát, és mennyire tud jól dönteni veszélyhelyzetekben.
- Kell a gyűrűd? - vontam fel szépen ívelt szemöldökeim és kérdőn néztem rá. Az öklöm szorításából visszább vettem, és a gyűrű már könnyebben megszerezhető volt némi erőszakkal, de ez a lány nem úgy tűnik, mint aki azt pártolja. - Akkor ugorj érte. - vigyorodtam el aljasan és egy gyors mozdulattal dobtam le a hídról a napfénygyűrűt körülbelül félperccel a halálos időpont előtt. Hallottam ahogy a vízbe esett az ékszer és a gúnyos vigyorommal néztem erre az esetlen lányra. - Ha ugrassz, egészen biztos túl akarod élni.. ha meg nem, akkor itt maradsz és elégsz a szemem láttára. - húztam oldalra a szám és adtam meg neki a következő lehetőségét. Jót szórakoztam, és remélem ez a féleszű a gyűrűje után vetődik gondolkodás nélkül, mivel a vízben még túlélném és a vámpírléte miatt meg is találná a gyűrűcskéjét. - Sok sikert! - fordultam meg és indultam el a híd másik oldalára, hogy majd ott megvárom. Ha hallom a sikolyát akkor halott ügy, ha pedig nem, akkor talán mégis van az agyában a káposztaleven kívül valami. Jobban belegondolva hasznos lenne nekem, például úgy irányíthatom, mint egy marionettbábút. Közvetítene mindenkiről, nekem pedig kisujjamat sem kéne megmozdítanom. Na meg biztos egy szavamba kerülne és meg is ölné azokat akiknek épp az életemre fáj a foguk. Sok lehetőséget látok ebben a kislányban.

✖ remélem jó. ✖ castle walls ✖ idk

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Kendra Hastings
welcome to my world
Kendra Hastings

► Residence :
❦ Mystic Falls, New Orleans. Épp ahol vagyok.
► Total posts :
46

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptySzomb. Jan. 31, 2015 8:43 pm

Kath & Kendy
- Hé, Kendy, gyere játszani tök jó lesz. – mikor meghallottam az én bájos legjobb barátnőm hangját oda szaladtam hozzá, éppen hó angyalt csinált a kertünkben. Nevetve mellé feküdtem és én is elkezdtem az angyalt csinálni, majd pár perc múlva mind ketten felkeltünk a földről és megszemléltük a művünket. Pár perc múlva mindkettőnkből kitört a röhögés. Halványan elmosolyodok mikor eszembe jut egy gyerekkori emlékem. Milyen rég volt már ez… Hiányoznak a régi idők. Akiket ismerek és vámpírok – amiből nincs sok – azt mondják, hogy egy idő után el lehet fogadni ezt a vámpíros dolgot. Hát nem tudom, hogy ezzel ők hogy vannak, de én sehogy sem tudom elfogadni azt amivé váltam. Akármennyire is szeretném, nem megy… Hiányzik az emberi életem, egyszerűen hiányzik az aki régen voltam.
A visszaemlékezésemből az ébreszt fel mikor a nő elveszi tőlem a gyűrűmet. Automatikusan a fejemet oldalra fordítóm és ránézek, miközben a kezemmel tartom magamat, hogy le ne essek.
Mondhatni eléggé meglepődök azon, hogy elvette a gyűrűmet. Persze egyszer úgy is le kellett volna vennem csak… Nem is tudom, lehet meggondoltam volna magamat és nem vettem volna le azt az egyetlen dolgot ami megvéd a naptól. És ami immáron nincs rajtam, a nap pedig perceken belül elkezdheti égetni a bőrömet. Most kell döntenem, nem később mivel nincs időm. Vagy meghalok úgy ahogy mondta; kb 2 perc alatt fájdalmak közepette, vagy élek tovább és meglátom mi lesz…
Gyorsan átmászok a híd másik oldalára, a biztonságosabb oldalára, és immáron már szemtől szembe vagyok a nővel.
- Vissza adod a gyűrűmet? – kérdezem tőle és azt a kezét nézem amiben a napfénygyűrűm van. Pár pillanat múlva pedig a fák felé nézek, a lombjaik tetejénél már lehet látni a napsugarakat és most már tényleg csak percek, sőt másodpercek kérdése, hogy mikor kezdi el égetni a bőrömet.


Δ csak neked <3 Δ Prayey In C Δ xxx

✖ K.P. ✖
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyPént. Jan. 30, 2015 6:24 pm

Kendra & Katherine

it's your choice.

Csak mellette álltam és vártam a reakcióját, de nem nagyon akartam kedveskedni vele. Gyengének tűnt, nekem pedig pontosan ez kell. Ráadásul úgy tűnik halvány lila gőze sincs afelől, hogy ki vagyok, így plusz pontjaim vannak abban, hogy segítséget kérjek tőle. Alig észrevehetően a kezére pillantok, minden ujját végigpásztázom tekintetemmel és kiszúrtam a gyűrűt. Minek is hordana egy tinédzser gyűrűt? Eljegyezték? Nem hinném, hiszen akkor nem akarna leugrani erről a hídról. Napfénygyűrű? Pontosan! Nem könnyű rájönni ki a vámpír, és ki nem.
Mikor ráeszméltem ez a lány micsoda, letöröltem a mosolyt a képemről. Eleve eléggé bunkó volt, így nem kellett tovább játszanom az eszem, hiszen felesleges.
- Add ide! - nyúltam gyorsan a gyűrűért és meg is szereztem fürgeségemnek köszönhetően. Lassan felkel a nap, ő meg égni fog, szó szerint. - Van kevésbé fájdalmas halál is, de akkor nyugodtan hagyd, hogy hosszú másodperceken keresztül hamuvá égessen a nap! - kezdtem el a fejmosást, mivel meg kell szereznem amit akarok,és minden eszközömet bevetem azért, hogy sikerüljön. Nem fog egy kis fiatal lányka kifogni rajtam, így ne is álmodozzon róla, hogy nem engedelmeskedik nekem. - Új életet kínálnék neked, nem kellene bűntudatban élned, nem kellene a halálvágy oda a lelkedbe, és boldog lennél, csak velem kell tartanod. - tartom szorosan a markomban a napgyűrűjét, és a mellkasom előtt összefonom karjaimat. Pár pillanat múlva felvonom a szemöldököm, és vártam a válaszát, de nem érkezett semmi. - Te döntésed. Most meghalsz, pontosabban olyan két perc múlva, vagy visszakéred a gyűrűd és velem tartasz. - mondtam nemet nem elfogadó arckifejezéssel, mivel utálom, ha bárki is nemet mond nekem. Olyan nem létezhet. Nem szoktam hozzá. - Senki sem bántana többé. - lágyabb hanglejtéssel ígértem neki, bár nem őt nem bántanák, hanem inkább engem kéne neki védenie. Szükségem van valakire aki kimenti a hátsóm, mivel minden sarkon egy ellenségem van aki arra vár, hogy diadalittasan ünnepeljen mikor meghalok öregségbe. Bár sajnálom őket, hogy az álmukat megint összetöröm, és talán úgy fog ez sikerülni ha ez a lány megadja magát nekem. Úgy hiszem ő sem akar meghalni, így esélyt adok neki arra, hogy legyen választása. Gondolom sosem akart vámpír lenni ezért van így maga alatt. Csak úgy, mint az én moslékagyú hasonmásom, Elena, akinek inkább fel kellene kötnie magát, mert másra úgysem jó. Talán még arra hasznos, hogy Damon rajta elégítse ki intim vágyait, de amúgy értéktelen. Nem is értem miért van oda érte mindenki. Ugyanolyan, mint én, talán állíthatom, hogy rosszabb, de mégis mindenki az ő talpát nyalja. Nem baj, egyszer még lesz bosszú. Nem is akármilyen.

✖ remélem jó. ✖ don't let me go ✖ 417

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Kendra Hastings
welcome to my world
Kendra Hastings

► Residence :
❦ Mystic Falls, New Orleans. Épp ahol vagyok.
► Total posts :
46

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptySzomb. Dec. 27, 2014 5:23 pm

Kath & Kendy
Csak nézem ahogy a nap szép lassacskán kezd felkelni, ahogy nézek előre lehet látni a narancssárgában pompázó eget ami arra enged következtetni, hogy nemsokára a nap sugarai lágyan simogatni fogják a bőrömet. – legalább is amíg a gyűrű rajtam van – Ahogy ez eszembe jut automatikusan a kezemre nézek amin még rajta van a gyűrű. Legszívesebben most bedobnám a vízbe és várnám a kegyelmes  halált, de félek… Félek attól, hogy milyen fájdalmakkal fog az járni amikor a nap kegyetlen módon kezdi el égetni a testemet amíg egyszer csak meghalok. Viszont ha tovább élek akkor a bűntudat fog egyszer csak megölni. Megtehetném azt, hogy kikapcsolom az érzéseimet, már hallottam róla és nem akarok amellett dönteni, hogy megváljak az érzéseimtől, amik még arra emlékeztetnek, hogy valamikor még ember voltam aki nem gyilkolt. Tudom mivel jár az ha az „ember” ki van kapcsolva. Semmi sem érdekli, hideg vérrel öl meg bárkit, aztán mikor valamilyen okból kifolyólag még is vissza kapcsol akkor a bűntudat rosszabb mint azelőtt volt. Itt nincsen igazából jó döntés, rossz sincs. Habár ha jobban belegondolok, az volt rossz döntés, hogy vámpír lettem. Választhattam volna a halált, de én a hülye szerelem miatt ezt az életmódot választottam, most pedig nincs itt mellettem az a srác aki miatt ilyen lettem. Eltűnt, én pedig bele fáradtam már abba, hogy megtaláljam annak a módját, hogy megtudjam, hogy mi van vele. Az sem biztos, hogy egyeltalán életben van-e még, de ha jobban bele gondolok már nem is nagyon érdekel. Legalább is ezt mondogatom magamnak arra várva, hogy elhiszem…
Gondolataimból az ébresztett fel mikor a nőszemély oda jött mellém és kérdezett tőlem valamit. A kérdését nem teljesen értettem mivel nem nagyon figyeltem rá az elmúlt pár percben, a saját gondolataimba zárkóztam. Miközben a híd szélébe kapaszkodok az egyik kezemmel hátra fordulok és ránézek. Meglepődöm mikor kedvességet látok az arcán, mikor ide jött hozzám nem nagyon érdekelte, hogy mi van velem. Nem ismer, nem értem miért érdekli ez a dolog. Csak menjen el.
- Ne haragudj meg, de most nem nagyon akarok senkivel sem beszélni… - mondom még mindig a nőre nézve és remélem nem sértődik meg. Bár az én helyzetemben már oly mindegy hogyan reagál, kb olyan 10 perc múlva úgy is meghalok.

Δ csak neked <3 Δ Say Something Δ xxx

✖ K.P. ✖
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyKedd Dec. 23, 2014 7:43 pm

Kendy & Kath

Gúnyos mosolyt vetettem a lányra amikor láttam arcát. Sütött róla a kétségbeesettség, a halálvágy, az, hogy lelkiismeret furdalása van. Na de mi baja lehet ennek a fiatal lánynak? Viszonylag szép és bárkit megkaphatna. Talán letört a műkörme? Ebben az elcseszett világban már az is hatalmas probléma a serdülők körében, így simán levetheti magát a hídról ezért. Szerelmi probléma? Megértem, de attól még nem kell öngyilkosnak lenni. Nem kell feladni, de ezt szánalmas elmével nem lehet felfogni. Családi ügy? Az én családom meghalt, megöltem magam? Én előtte öltem meg magam a vámpírlétért, viszont az mára már semmi. Én megjártam a poklok poklát, erre ez a kislány a legkisebb gondok miatt perceken belül meghalhat. Odasétáltam mellé, és előhúztam a kedves énem. Talán még jó küldönc lehet vagy micsoda ha elérem bizalmát.
– Mi a baj? – mosolyogtam rá a lehető legszebben és remélem elhiszi, hogy minden mozdulatomat a jó szándék vezérli és nem akarom őt bántani. Azt nem is akarom. Csupán csak kellene valaki akivel elüthetem az időt és talán ugyanannyira aljas, mint én. Lehet ő még kis esetlen, de ez megváltozhat, olyanra formálom törékeny lelkét amilyenre csak akarom. Legalább valami jó is van ebben a napban.

▼idk▼  ▼Dangerous▼  ▼remélem megfelel▼  


Vissza az elejére Go down



Kendra Hastings
welcome to my world
Kendra Hastings

► Residence :
❦ Mystic Falls, New Orleans. Épp ahol vagyok.
► Total posts :
46

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyHétf. Dec. 22, 2014 9:23 pm

Kath & Kendy

Ott állok a Wickery híd szélén és készülők arra, hogy eldobjam magamtól az életet amivel a sors oly kegyesen megajándékozott. Hogy miért akarok így dönteni? Azért, mert nem bírom ezt a sok fájdalmat ami mostanában ér, nem hiszem, hogy tudnék boldogulni a vámpír léttel. Nem bírom megszokni a vér ízét, a tudatot, hogy ha akár egy másodperc erejéig is elvesztem a fejemet akkor akár meg is ölhetek egy ártatlant, aki nem tehet semmiről sem. Egészen sokáig bírtam így élni, beismerem. Most viszont elértem arra a pontra, hogy nem bízom abban, hogy tudom ezt tovább csinálni. Nem tudom, és nem is akarom tovább csinálni. Ilyenkor szokták mondani az emberek azt a dumát, hogy könnyebb elmenekülni a problémák elől, mint megoldani. – szarkazmussal – Én megpróbáltam megoldani, megpróbáltam élni vele és megszokni, alkalmazkodni ehhez az élethez, de egyszerűen nem sikerült. Lehet gyávának és minden egyébnek nevezni, de én ezt már nem akarom tovább folytatni. Nemsokára fel kel a nap, a gyűrűmet beledobom majd a vízbe, és egyszer s mindenkorra vége lesz mindennek. Meghalok és végre megszűnik a folytonos bűntudat és fájdalom.
Egy hangot hallok meg a hátam mögül. Óvatosan, pár pillanatra hátra fordulok, majd vissza és nézek tovább magam elé, nézem a horizontot és várom, hogy a nap felkeljen. Nem vagyok hajlandó, és hangulatom sincsen ezzel a nővel beszélgetni. Habár nem ismerem, de valami azt súgja, hogy nem is akarom megismerni.


▼xxx▼ ▼Say something▼ ▼Lesz jobb is. Smile


Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyPént. Dec. 12, 2014 4:07 pm

Kendra & Katherine

you jump i jump.. just kidding!


Lassú léptekkel haladtam előre a besötétedett utcán, és az egész világra haragudtam, mintha ami velem történt mindenki hibája lenne. Pedig tudom ki a hibás, és annak a neve nem más, mint Elena Gilbert. Nem csodálkozom, hogy ezt tette velem, mindig aljas volt és önző, csak ezt rajtam kívül más képtelen elfogadni,-illetve felfogni. Értetlenek.. Hiába mondok bármit is a Salvatore testvérpárnak, nem bíznak bennem, holott egykoron még én voltam minden vágyuk. Persze ezt is egy csinos hazugsággal értem el, mivel az árva ártatlan lány szerepe tökéletes két még elég fiatal férfinek. Akkoriban találtam meg egyetlen igaz szerelmem, Stefan-t. Most is olthatatlanul tombol bennem az iránta érzett vágy, ami nagyon fájó lenne, ha hagynám, hogy elnyomja a csöppnyi örömöm, amit az éltet, hogy még élek. Na igen, sajnos csak még. Kitudja mikor halok meg, hiszen így sebezhető vagyok, bár ugyanúgy egy túlélő.
A Wickery híd felé vettem az irányt, hogy a tónál legyek, és egy kicsit a friss levegőn. Meglepő milyen jót tesz ez a szervezetnek, így ajánlanám a barátaimnak, ha lennének barátaim. Nem is bánom, mind elárul egyszer. Egy lányt találtam a korlátnál, és eléggé zaklatottnak tűnt.
- Ugorj már! - kiáltottam oda neki már szenvedésemben, hiszen ha más esetben lennék inkább jót vacsoráztam volna. Eléggé kis szendének tűnik, szóval egy apró részét felidézhetek a régi Katherine Pierce-ből, és kicsit játszadozhatok vele. Talán felfogadom valamiféle szolgának, aki megvéd, és mégis a lábtörlőm. Fogadni merek nem annyira okos, hogy észrevegye szavaimban a manipulálást és a rafináltságot, mert ha mégis, akkor ő tényleg az én emberem. Ha pedig nem, akkor tökéletes lesz számomra.



igyekeztem <3old money©

Vissza az elejére Go down



Kendra Hastings
welcome to my world
Kendra Hastings

► Residence :
❦ Mystic Falls, New Orleans. Épp ahol vagyok.
► Total posts :
46

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptySzer. Dec. 10, 2014 5:15 pm

Kath & Kendy

//majd ha lesz energiám, kódba rakom a reagot Very Happy //

Őszintén mit csinálok én itt Péntek délután? Hát én magam sem tudom pontosan. Már jó pár ideje itt lakok, de még sincsen sok barátom. Úgy érzem most nem vagyok képes barátkozni, nem is tudom, hogy egyeltalán itt akarok-e maradni. Még is miért éljek itt? Új életet akartam kezdeni és amennyire csak lehet elfelejteni a természetfelettiek létezését. - mondom amennyire csak tudom, hisz teljesen a lehetetlennel egyenlő, mivel vámpír vagyok - Erre nem hogy olyan helyre jöttem volna ami normális, hanem hemzseg a vámpíroktól, vérfarkasoktól és kitudja, hogy milyen lényektől még.
Sosem tudtam teljesen elfogadni azt amivé váltam. Ha így vissza gondolok a múltra, bárcsak meghaltam volna. Nem tudom elviselni ezt az egész vámpíros dolgot, nem tudok vele együtt élni. Az érzés mikor emberi vénából iszol, s az emberek szemében látod a félelmet, de akkor is iszol, mert nem bírsz leállni... Borzalmas, bárcsak ne kéne nap, mint nap át élnem... Bármennyire is szeretnék nem bírok leállni, ahogy a vér folyik lefelé a torkomon, mámorító érzés, de mikor abba hagyom az ivást elfog a bűntudat érzés, hogy megint egy ártatlan embernek okoztam fájdalmat, mert azért valljuk be; a vámpír harapás nem kellemes.
Úgy döntöttem, hogy egy kicsit teljesen egyedül szeretnék lenni, nincs szükségem érdeklődő emberek tekintetét magamon érezni. Ki akarom szellőztetni a fejemet, végig gondolni mindent, hogy mit is akarok kezdeni az életemmel. Tovább élni így, vagy szépen leveszem most a napfénygyűrűmet és hagyom, hogy a nap porrá égesse a testemet. Fájdalmas lenne, de legalább sikerülne véget vetnem a folytonos lelkiismeret-furdalásnak. Vagy szimplán csak kéne keresnem valakit aki már jó ideje vámpír és érzéketlen, segíthetne nekem. Mert esküszöm, az érzések visznek a sírba...
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptySzomb. Szept. 27, 2014 1:13 am


Anthony & Miranda



Nem tudom, hogy lehet ennyire hideg. De komolyan! Egész nap elviselhető volt az idő, erre most... Ez az én nagy pechem. Ennél már csak az lehetne jobb, ha az eső is eleredne. Amilyen szerencsés vagyok mostanában, egyáltalán nem csodálkoznék, ha ez megtörténne. Hazáig gyalogolni az esőben, igen felemelő érzés lehet. Bár mondjuk én szívesen kihagynám, akármilyen tetszetős is a dolog. Mikor hátrapillantok a vállam felett, még mindig látom az autót. Olyan, mintha még mindig csak pár métert mentem volna. Lassan nem tudom eldönteni, hogy tényleg ilyen lassú vagyok, vagy csak a képzeletem játszik velem, és éppen kezdek bekattanni. Mondjuk lehet lassú vagyok, és ennek a dermesztő hideg az oka. Talán tényleg jobban járnék, ha nem sétálgatnék, hanem visszaülnék a kocsiba. Ott legalább meleg van. Ráadásul lassan korom sötét lesz. A fenébe!
Mielőtt még esetleg meggondolhatnám magam, és visszafordulnék, lépések zajára kapom fel a fejem. A srác látványától, hirtelen majd kiugrom a bőrömből. El sem hiszem, hogy végre rám talált az a bizonyos, eddig számomra teljesen ismeretlen, szerencse. Ráadásul szó szerint rám talált! De vajon mit kereshet itt ilyenkor? Az emberek nem igazán szoktak naplemente után az erdőben sétálni, és még előtte sem. Talán ő is úgy járt, ahogyan én. Akkor viszont nem sok hasznom lesz belőle. Maximum annyi, hogy szerzek egy társaságot magamnak amíg a városba nem érek. Mondjuk ez is több, mint a semmi. Kétségkívül...
- Helló! - Köszönök vissza frappánsan, miközben megjelenik az az örömteli mosoly arcomon, amit a látványa okozott. Már a puszta tudat is jó, hogy legalább nem vagyok egyedül. Ő pedig egész normálisnak tűnik... Pontosabban, nem tűnik vámpírnak. Bár ezt nem a külső határozza meg. De ha veszélyes lenne, talán már a torkomnak is ugrott volna. Nem tette! - Talán nem kellene, de mást nem igazán tehetek... - Alig láthatóan megrántom a vállam, majd fejemmel hátrabökök az autóm irányába, ami még látótávolságon belül van. Ebből az egyszerű mozdulatból valószínűleg mindenre rá is jön. Nem olyan nehéz kikövetkeztetni, ahogy azt sem, hogy mennyire fázom. Most kezdem csak érezni, hogy remegnek a végtagjaim. - Nos, ha értesz az autókhoz, azt hiszem tudsz segíteni. Ellenben, nem valószínű. - Egy igencsak savanyú mosoly jelenik meg arcomon, és csak remélni tudom, hogy a srác segíteni tud rajtam. Nagyon nem szeretnék halálra fagyni itt.


Words: 371 ♣ Music: prayer in cNote: bocsi a késésért Embarassed  ♣ ©
Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyPént. Szept. 19, 2014 10:37 pm



Tony & Miranda
perfect new toy
Most nem vágytam senki társaságára. Ezért is indultam meg a város kihaltabb része felé. Zsebre tett kézzel haladtam az út kellős közepén. Páran megdudáltak és kiabáltak, hogy idióta vagy éppenséggel barom. Ha tudnák, hogy ez a barom mennyire könnyedén ki tudná tépni őket a kocsiból anélkül, hogy túlságosan megterhelné ez a kis mozdulat rögtön befogná mindegyik a száját egytől-egyig. A gondolataim a húgom körül kavarogtak. Talán nem kellene ilyen erősen azon próbálkoznom, hogy megváltoztatom. De akkor mégis, hogyan tanulhatná meg, hogy az a kis törékeny, mindenkit babusgató leányzó nem fogja tovább bírni pár napnál ezen az elcseszett világon. Ha én nem vagyok vele, akkor tönkremegy. Lehet, hogy ez az első pillanatban nem fog feltűnni neki, de bármennyire is próbál, majd új életet kezdeni nélkülem visszafog jönni hozzám. Hogy miért vagyok ebben ilyen biztos? Azért mert mégis csak a húgom és összeköt minket a vér ebből adódóan én vagyok az egyetlen biztos pont az életében, ami nem fog csak úgy felszívódni, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog. Elég sok mindenki felszívódok ebben a világban. Egy pillanatra hunyom le a szememet. Egy apró pillanatra követem azt, ami érdekel és minden a porba hullik. Nevetséges. Mindig odafigyelek a környezetemben történő változásra, mert ez az, ami életben tart engem, ami eddig életben tartott. Most pedig még azt sem vettem észre, hogy megváltozott az időjárás. Kezdek túlságosan sok időt tölteni a gondolataimban és a cselekedet valahol csigatempóban követi és pár évtizedre rá talán el is érkezik az a pillanat, amikor bekövetkezik ez az egész. Komolyan már saját magamon tudnék röhögni. Egyszerűen nevetségessé váltam. Az árnyékom vagyok. Vagy még az sem. Az mögött is elbújhatok. Nem tudom, hogy mikor volt utoljára, mikor ennyi ideig nem csináltam semmit. Furcsa módon nem is zavart ez a tétlenség, mert fel sem tűnt az idő múlása, ahogyan különböző dolgokra fókuszáltam. Például arra a boszorkányra. Akit előbb vagy utóbb, de meg fogok szerezni magamnak. Kerül, amibe kerül. Szükségem van egy pártfogóra. Mindig jól jön főleg egy ilyen világban.
Arra eszmélek fel, hogy léptek zaját hallom és felkapom a fejemet. Meglátok egy törékenynek tűnő leányzót és akaratlanul is egy hatalmas vigyor kúszik a képemre. Tökéletes! Ez egy jel arra, hogy itt az ideje újra kezdenem mindazt, amit az utóbbi időben annyira hanyagoltam. Szokásos álcámat magamra öltve lépdeltem egyre közelebb a leányzóhoz. – Helló. Segíthetek valamiben? Ilyen későn nem kellene egyedül mászkálnod. – Játszom meg a hős lovagot, aki alól már csak a fehér ló hiányzik.



† késtem. Neutraljungle † 401 † made by
Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyVas. Szept. 14, 2014 5:40 pm


Anthony & Miranda



Miért van az, hogy egyeseknek annyi pénze van, hogy átlagosan porsche-val száguldozhatnak az utcán, míg másoknak, mint például nekem, alig van pénze összeszedni egy nyomorult volkswagen-re, ami néhány kilométer után gondol egyet és megáll az út közepén. A hétvégére sokkalta jobb terveim voltak annál, mintsem, hogy itt álljak a semmi közepén, telefon nélkül, egy lerobbant autóval. Kár, hogy a fősulin autószerelést nem tanítanak. Nem tudom eldönteni, hogy mivel járok jobban. Ha fogom magam és megindulok a város felé, remélve, hogy mire visszaérek még itt lesz az autó. Vagy pedig maradok, és várom a csodát, hátha erre téved valaki. Aki természetesen nem egy, ömm... vámpír. Valahogy még mindig nem tudtam megbarátkozni ezzel a kifejezéssel. És azzal sem tudok megbarátkozni, hogy úgy vonzom magam után azokat a természetfeletti lényeket, mint mágnes a fémet. Én már csak azt csodálom az elmúlt év után, hogy élek. De persze még nincs vége! Nagyon nincs. És utálom, hogy tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy veszélyben vagyok, hogy veszélyes lények vannak körülöttem, de fogalmam sincs, hogyan védhetném meg magam tőlük. Vagy hogyan tudnék egy lenni közülük... Akkor legalább nem kellene attól rettegnem, mikor futok újra össze egyel. Azt hiszem most sem az idegesít legjobban, hogy itt ragadtam. Hanem hogy mi történhet. De ebbe inkább nem akarok belegondolni. Igazából bárhol történhet velem bármi. Még a Whitmore is tele van velük.
Előkeresem a hülye kis készüléket táskámból, és ismét megpróbálkozom testvérem hívásával, ugyanannyi sikerrel természetesen, mint eddig. Nincs semmi térerő.
- A fenébe! - Mormogom az orrom alatt, miközben kiszállok a kocsiból, és elindulok szerencsét próbálni. Abban reménykedem, hogy majd a városhoz közeledve esetleg már tudok telefonálni, de igazából annak is örülnék ha szembe jönne velem valaki, aki tud rajtam segíteni. Próba szerencse alapon indulok meg lassan az út szélén. Hideg van. Legalábbis én fázom, így kicsit szaporítom lépéseimet, bár olyan mintha alig két métert mentem volna. Soha nem érek a városba. Utálok gyalogolni. Utálom a hülye kocsit, és utálom, hogy nem tudok hazautazni anélkül, hogy bármi baj is történne. Alig egy napot tudok otthon lenni, és még ezt a kevés időt is elveszítem azért, mert nem tudok egy normális autót venni, ami nem robban le folyamatosan.

Words: 358 ♣ Music: Sok zene♣ Note: lesz jobb is :$ ♣ ©
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyHétf. Május 12, 2014 10:01 am

Adelina és Jeremy
A legszebb álmomból zavart fel a telefonom csörgése. De míg káromkodtam egy sort felkeltem és megnéztem ki hív ilyen tájt. Amint a kijelzőn megjelent Adelina neve rögtön visszahívtam. Találkozót kért a Wickery hídnál. Csak ennyit mondott én pedig mint akit vízzel öntöttek nyakon ugrottam és gyorsan magamra kaptam pár göncöt és halkan kiléptem az éjszakába. Ha Adelina hív az csak egyet jelenthet. Van valami információja ami nekem jól jöhet. Alig két hónapja ismerkedtem meg vele és az se volt valami kellemes. Hát hogy is mondjam...megakartam ölni, de végül sikerült üzletet kötnünk így még most is szabadon rohangálhat. Nem mondanám, hogy vadászhoz illő dolog volt üzletelni egy vámpírral, de változnak az idők és nekem alkalmazkodni kell hozzájuk. És jobban megismerve Adelina-t nem az a vérszomjas irányíthatatlan lény mint a legtöbbje. Természetesen Elena erről nem tud, még csak az kellene, hogy tudjon róla. Persze beletörődött már, hogy nem zárhat ki semmiből, de sose díjazza a magánakcióimat. Damon mellett pedig nem tudom, hogyan is gondolhatta Elena, hogy sokáig nyugton maradok. Damon rengeteg olyan helyzetbe sodort már amiről Elena nem tud. Szerintem igazán tudom már, hogy mit csinálok. Megöltem egy Ősit, számtalan vámpírt és még sorolhatnám. A halálból is visszatértem több alkalommal is. Tudom mit csinálok. Lassan a híd közepére sétálok majd lebámulok a vízbe. A szüleim ugyanitt vesztették életüket pár évvel ezelőtt. Azóta annyi fura dolog történt velünk, hogy szinte megfeledkeztünk róluk. Számtalanszor megakartak ölni minket, kiderült, hogy vadász vagyok és ezáltal a nővérem halálát is kívántam. Ezekhez képest a szüleink halála felejthető dolog. Egy percre sem volt időnk rájuk gondolni. Mostanában pedig pláne nem. Minden egyes nap valami újabb veszedelem tűnik fel és szerintem nem meglepő ha azt mondom, hogy mindnek köze van vagy a nővéremhez vagy a családunkhoz. Ránézek telefonom kijelzőjére ami éjfélt mutat. Idegesen megkocogtatom a híd fából készült korlátját majd sóhajtok egyet. Nagyon remélem, hogy Adelina nem most kezdi az árulást, mert nagyon meg fog fizetni, ha igen. Megmondtam neki, hogy kegyes leszek és üzletet ajánlok, egyből belement és már két hónapja adja nekem az infókat, eddig nem volt vele semmi gond, hát remélem most sem lesz. Már majdnem megnyomtam a gyors hívó gombot mikor éreztem valakinek a tekintetét a hátamon. Elmosolyodtam majd zsebembe süllyesztettem a készüléket.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 7:45 pm





To William

This is not my day

Hangos csattanás, erős szédülés, némi hányinger, aztán kellemesen nyúlós hideg sötétség és végül a semmi.
Hogyan lehet egyszerre lebegni és nem érezni semmit? Se fájdalmat, se a ruha anyagát a bőrömön, sem azt, hogy az autómban ülök. Vagyis az imént még ott ültem most azonban nem is tudom, mintha egyszerre lennék sehol és mindenhol egyszerre. Mi történt? Vajon meghaltam? Ilyen lenne? Vagy ez most valami egészen más.
Kezem kapaszkodóért nyúlna, de nem találok semmit, a levegőt markolom, bár abban sem vagyok biztos, hogy valóban sikerült kinyúlnom és összeszorítanom a markomat. Olyan könnyednek és egyszerűnek érzem most magam. Nem nyom semminek sem a súlya, nincsenek gondok, nincs semmi sem, ami aggasztana, nincs olyan, ami különösebben érdekelne. De akkor mi ez az egész? Hol vagyok? Miért vagyok itt? Mi a fene történt?

Kissé homályosan látok még, amikor megpróbálom kinyitni a szemeimet. A fejem iszonyatosan hasogat és az első pár pillanatban nem igazán sikerül helyre tennem, hogy mi is történt. A homlokomhoz nyúlok, valami ragacsos van rajta. A ujjaimra kenem, hogy megnézzem mi is az. Vér. Vér? Lenyitom a napellenzőt, aminek a belső részében van egy tükör. Tényleg vérzik a fejem, közvetlenül a hajtövemnél és a karom is. Ahogy felemelem, akkor látom meg, hogy az alsó karom külső részét is a saját vörös vérem festi meg és ha már itt járunk, az is pokolian fáj.
Remegő kézzel nyúlok a biztonsági öv kapcsához, hogy kiszabadítsam magam. Ez azonban nem megy, tekintve, hogy beragadt. Remek. Próbálom még egy ideig kinyitni, de csak nem akarja az igazságot, nekem meg nem feltétlen kellene hosszasan üldögélnem egy olyan autóban, amivel az imént kenődtem fel egy fára. Ha tudnám, hogy ez, hogy történt?!?
Ezzel azonban ráérek később is foglalkozni és végiggondolni, hogy mi történt, most azaz első, hogy ki innen, de azonnal. Kapkodva próbálok szabadulni, majd amikor nem megy, a kezem a kapocs fölé teszem, lehunyom a szemeim és erősen próbálok koncentrálni, miközben hangtalanul mozgatom az ajkaimat. Varázsolok. Mert muszáj, mert nem akarok az autóban égni, ha esetleg fel találna gyulladni ez a monstrum.
Halk kattanás jelzi, hogy sikerült, végre elenged a biztonsági öv. Az ajtót nyitom ki, neki kell, hogy veselkedjek és löknöm kell ahhoz, hogy kinyíljon. Újabb fájdalom, ez most a vállamban. Halkan nyögök fel, vagy inkább vinnyogok, mert fáj, de legalább sikerül kikászálódni a járműből. Előbb az egyik lábam, majd a másikat teszem ki. Ahogy rá tudom helyezni a testsúlyom, imbolyogva ugyan, de elindulok. Kezeimet kissé oldalra tartom el, hogy segítsen az egyensúlyozásban és igyekszem minél hamarabb minél messzebb jutni az autótól.
Amikor már úgy ítélem, hogy elég messzire sikerült botorkálnom a tök sötétben, amiben alig látok kettőig, megállok és az egyik fának vetve a hátam, leguggolok, amíg átgondolom, hogy mi a fene történt?  
Az még megvan, hogy fáradtan pislogva vezettem a sötétben a híd felé, aztán már csak az ugrik be, hogy lehajtottam az útról, majd egy hatalmas csattanást hallottam. Úgy tűnik sikerült nekivezetnem egy fának, és persze ilyenkor nincs egyetlen teremtett lélek sem erre, ráadásul a telefonom, minden más cuccommal együtt az autóban maradt. Vérzek, fáj a fejem és a karom, és ezentúl még szédelgek is. Ennél jobb befejezése nem is lehetett volna ennek a napnak. De tényleg…

***

szószám: -; zene: -; megjegyzés: lesz még jobb is Embarassed
a 100. reagom a tiéd  *-* 

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptySzer. Júl. 24, 2013 4:31 am

Eddig életem nem állt másból, mint abból, hogy anyuék és én némán harcoltunk, harcoltunk azért, hogy meggyógyuljak. De ha egyszer nincs arra gyógymód, akkor miért érdekeljen? Őszintén, már bele törődtem, nem vágyom másra, csak arra, hogy minden második héten ne piszkáljanak valami új dokival. Mert ebbe örülök bele, abba, hogy tudom szeretnek, de lassan megfojtanak ezzel a szeretettel, mert lassan de az idegbajba kergetnek az orvosokkal. Komolyan, úgy tesznek mintha éppen a rák utolsó stádiumában szenvednék és napok lennének hátra az életemből. Igen tudom én nagyon jól, hogy ez is komoly betegségnek számít, főleg ha onnan nézzük, hogy Mystic falls-on kívül még nem jártam soha sem, de valahogy nem akarok nem vágyom rá, ami abnormálisan abszurd. Tudom én, hogy az a kimondhatatlan betegség az oka, hogy nem léphetem át szülővárosom határát. De édes istenem miért akarnék elmenni innen? Hiszen minden itt van amit szeretek, a családom, a szüleim akik óvnak még a széltől is, igen néha túlságosan is, óvnak mindentől, itt van akkor még a bátyám is, aki habár szeret, már a feje tetején jön ki az én betegségem, anya túlzott aggodalma, és az, hogy folyton folyvást orvoshoz cipel, itt vannak a barátaim, a számlák, a ház ahol élünk, a munkahelyem. Ez mind-mind fontos nekem, és emiatt nem is hiányzik más az életemből, nem akarok máshova menni, sőt megkockáztatom még annak is a gondolatát, hogy nem is érdekel más város, ország. Tudom, hogy más amerikai Európára vágyik, hogy egyszer el látogat a Vatikánba, vagy megnézi a párizso Notredamot, vagy esetleg a berlini fesztiválon iszik egy jó, hideg sört, esetleg olyan részeire utazik a világban ahol még nem járt senki, amiről még nem hallott senki sem, aminek a nevét angolul ki sem lehet mondani, vagy leírni annyira értelmetlen. Nem, én nem vágyom másra, csak reggel fel kelek, elkészülök, majd be megyek a hotelbe, elvégzem a napi munkám, haza megyek, amikor idő van megkapom a fizetésem, kifizetjük a számlákat. Anyu sokszor csodálkozik, hogy én hogy vagyok képes ezt így fel fogni, hogy miért nem akarok én is meggyógyulni. De az igazság egészen mást rejt, mint amit mutatok kifelé. De amikor egy évben tizenötezerszer visznek el az orvoshoz, amikor minden második héten más dilidoki kérdezget, mindig ugyan azt ugyan abban a sorrendben, majd kitalál valami agyi gyakorlatot, hogy fejleszd a nem is tudom mit. Mikor olyan hülyén nézz rád és azt gondolja rólad, hogy te valami hibbant tyúk vagy és csak beképzeled magadnak, hogy körülötted forogjon a világ… kinek van ehhez kedve mindig?
Ahogy állok a hídon, amit oly sokszor meglátogattam, mindig ide menekültem ha magányra vágytam, csak, hogy most nem voltam egyedül. Halvány mosollyal fordulok a férfi felé, pillantásomban kedvesség csillog.
-Haliho, Josie vagyok,- nyújtom felé a kezem, miközben a másikkal elsöprök arcomból egy aranyló tincset. A szellő ami gyengéden cirógatja arcom, most bele kap hajkoronámba, úgy játszik vele, mintha nem lenne fontosabb dolog az életben.
-Ha… ha zavarom, akkor el is mehetek…- pillantok aggódva az idegenre amikor még mindig nem szólal meg, csak áll és bámul, a hideg futkoss a hátamon tőle.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyVas. Ápr. 21, 2013 1:21 am


Úgy nagyjából kilencvenkilenc százalékig biztos vagyok benne, hogy az elkövetkező napok valamelyikén meg fogom találni Monát, amint Mystic Fallsban bóklászik. Talán oda kellett volna láncolnom valamihez, mielőtt elindultam. De annak meg az lett volna a vége, hogy nem elég, hogy én gonosz nem értem meg, de még fizikailag is bántalmazom. Mondjuk igazán szüksége lenne már néhány illemtan leckére. Sajnos... túlságosan is sok mindent ki kellett hagynia a betegsége miatt, most pedig az összes dolgot egyszerre akarja bepótolni. Ennek pedig... nem lesz túl jó vége. Nevezhet vészmadárnak, de láttam én már jó néhány ronda dolgot az évszázadok folyamán. Lehet, hogy meg van győződve róla, hogy én csak el akarom rontani a szórakozását, de valójában... inkább törődök vele.
Annak idején nekem is volt családom. Feleségem, lányom és két fiam... azonban mind a mai napig nem tudom, hogy mi lett velük. Ez talán érzéketlenség? Nem. Egyáltalán nem. Miután anyámat átváltoztattam, egyszerűen nem akartam megkockáztatni, hogy őket is erre a sorsra ítéljem, ha esetleg rosszabbra fordulna a sorsuk. Nehéz tartóztatni magunkat, ha megvan bennünk ez a... lehetőség. Így tehát anyámmal egyszerűen csak... eltűntünk.
Azóta pedig hosszú évszázadok teltek el. Jobb, ha nem bolygatjuk a múltat.
Épp elég, hogy néha már a puszta létünkkel kapcsolatban felmerülnek bizonyos... kétségek. Más pillanatokban pedig gyengének tartom magam ezért a viselkedését. Hát igen, ilyen vagyok én. Néha még magamat sem tudom kiismerni. Nyilván én bonyolítom túl a dolgokat. Egyesek véleménye szerint ahhoz aztán remekül értek.
Még jó, hogy mindig is hidegen hagyott, mit pletykáltak rólam.
A feltételezés pedig, hogy akár tévedhetek is... sért.
Ha nem tehetem meg azt amit akarok, ott és akkor, amikor akarom... mi értelme van még mindennek? Az élet nem szórakozás. Ezt már jól tudom. A mi életünk meg főleg nem, bár persze a legtöbben attól még annak veszik. Én mindig megszerzem, ami kell... ha valami magára vonja a figyelmemet, onnantól fogva mindent megteszek, hogy a nekem tetsző módon alakuljanak a dolgok. Felesleges erőszak nélkül is tökéletesen meg lehet lenni.
Meg kellene keresnem Annát – fut át a fejemen a gondolat. Nem tudom, lenne-e értelme hosszabb időre Mystic Fallsban maradni. Sosem bírtam a kötöttségeket. Már az is nagy szónak számít, hogy egy hónapot ugyanabban a városban töltök el. Elég nagy a világ... igaz, hogy jó párszor bejártam már, de sosem fogok ráunni. Egyelőre viszont nem tudom, hogy ez a város mennyire érdekes. Ha felkelti a figyelmemet néhány itteni dolog, akár maradhatok is még. Pedig ez a látogatás eredetileg pusztán egy régi barát felkeresésének indult.
Mindenképpen mérlegelnem kell majd a lehetőségeket. Amiket pletykálnak Mystic Fallsról... nos mondjuk úgy, hogy ha a fele is igaz, halálra unni biztosan nem fogom magam. Az meg már megint más lapra tartozik, hogy talán valami kedves, idegen jótevő átsegít majd a másik oldalra. Puszta szívjóságból... és mert vámpír vagyok.
A nagy tekergés közben valahogy sikerül egy hídnál kikötnöm.
És nem vagyok egyedül.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyPént. Ápr. 19, 2013 8:16 pm

Altair & Josephine
Wickery híd    - Page 2 Tumblr_inline_mhla9ikSiZ1qz4rgp

Muszáj ki szellőztetnem a fejem, egyszerűen muszáj, az ajtó túloldalán hallom anyu kérlelő és ideges hangját. Vezsek egy mély levegőt, majd bele túrok a szőke tincseimbe, bele pillantok a tükörbe, mérgesen törlöm le a könnyeim. Fogok egy hajgumit, határozott mozdulatokkal fogom össze lófarokba, bár így is simán a hátam közepéig ér. Magamra rángatok egy farmert, meg a Converse cipőm, egy rózsaszín trikót, a fekete bőrdzsekim. Még egyszer utoljára bele pillantok a tükörbe majd elindulok kifelé. Hirtelen anyámba ütközöm, ő zavartan kapja el a pillantását.
-Anya,- motyogom ahogy a zsebembe süllyesztem az egyik kezem, kíváncsian méregetem felvont szemöldökkel, mire ő elkapja rólam a tekintetét,- anya mi a fene folyik itt?- hangom kicsit keményebb mint szeretném, de könyörgöm, miért van az, hogy minden egyes beszélgetésünk ugyan azzal végződik? Tulajdonképpen a bátyámmal folytatott társalgásaink is, és az apával lerendezettek is. Nem léphetem át Mystic falls határát…. vagyis hát elméletben megtehetném, de gyakorlatban egyszerűen képtelen vagyok. Még a gondolatra is hogy itt kéne hagynom, görcsbe rándul a gyomrom. Az orvosok agora fóbiát állapítottak meg nálam, az hogy pontosan mit is jelent, halványlila gőzöm sincs. annyit tudok, képtelen vagyok kilépni vagy elhagyni a várost. És tudod mit? Nem is akarok, jól érzem magam itt, egyszerűen csak megszoktam, és minek erőltessem ami nem megy? Tehát ahogy újra bele nézek anyám szürke tekintetébe, látom a vágyta, a kétségbeesést, hogy nem tudd rajtam segíteni, de én nem is akarom. Meg ha egészen őszinte akarok lenni saját magammal, minek? Mindegyik orvos aki valaha átutazott Mystic Falls-on, ugyanazt szajkózta, hogy biztos van rá valami gyógymód, biztos találni valamit, olyan nincs, hogy ne legyen, hiszen manapság már a rákot is gyógyítják. Bár be kell vallanom, hogy elég nagy hülyeség az én apró betegségem össze hasonlítani egy olyan fontos dologgal, mint a rák. De hát, ők tudják, ők az orvosok.
-Kislányom csak… - fel emelem a kezem, majd elsétálok mellette, egyenesen ki az utcára, friss levegő kell, magány kell, nem akarom folyton azt hallgatni, hogy orvos kell, úgy kezelnek mintha óráim lennének a haláltól. Nem veszem észre, de ahogy sétálgattam a Wikery-hídhoz jutottam, a nap pont most készül lenyugodni, én a korláthoz megyek, arra támaszkodva bámulom a gyönyörű látványt.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptySzer. Jan. 23, 2013 7:20 pm

Damon & Elena

Meghaltam. Fel se bírom fogni, hogy tényleg ez történik velem.
Megfulladtam. Ez csak egy álom lehet, kérem.. nem válhat belőlem vámpír, emberi vért kéne fogyasztanom, hogy beteljesüljön az átváltozás. Érzem, ezt a fura, szokatlan maró érzést a gyomromban, szó szerint éget engem az éhség belülről, csak még nem tudom, hogy mire is vágyok. Nem lehetek egy gyilkoló gép, nem válhatok azzá. Nem így kellett volna véget érnie az életemnek. Nem most, nem itt, s nem így. Egy fontos döntés elé vagyok állítva, és fogalmam sincs, hogy hogyan kéne cselekednem. Egész életem során áldozatokat hoztam, úgymond én voltam a mártír, és hová vezetett ez a sok jótett? Egyenesen a halálba. A saját halálomba!
Egyszer itt ért véget az életem a szüleimmel együtt. Eltemettem a régi, bulizós énemet, és egy új ember született ujjá. Többé nem versengtem, nem csavartam minden egyes fiút az ujjaim köré, hogy aztán egyszerűen el tudjam dobni. Nem. Sokkal visszafogottabb lettem, és most tényleg meghaltam. Ha emberi vért fogok fogyasztani, akkor teljesen át fogok változni.
Már nem vagyok ember, soha nem is leszek már az. Jelenleg kapaszkodok abba a kis fonalba, ami a halál, s az élet között húzódik. Ha engedek az éhségnek, élni fogok tovább, de már csak vámpírként. Viszont, ha hagyom magam kiszáradni, lassú lesz a halálom. Szenvedni fogok, s a halál lehúz majd magához, és Elena Gilbert rövid életének a végét fogja jelenteni. Mit akarok? Erre a kérdésre még magam se tudom a választ.
Damon-t figyelem, ő hogy tud ennyire nyugodt maradni, és nem túlreagálni a dolgokat, mint én? Majd szétrobbanok, és úgy érzem, mindjárt ki fogom engedni magamból az összes felgyülemlett érzelmemet. Az arcomat simogatja, más helyzetben megnyugtató lenne, sőt élvezném is, de jelen pillanatban nem tudok rá koncentrálni. Elhúzom a fejemet, és üres tekintettel meredek magam elé.
Szeret. Ismét kimondta, és még a mai napig sem tudom ezt viszonozni. Miért? Talán Stefan miatt nem, vagy mi más állít meg engem, hogy ne mondjam ki? A csalódástól rettegek, hogy egyik nap elhagy engem, és felkerülök a hosszú listájára, amin a meghódított lányok nevei szerepelnek? Remélem, hogy csak a félelem beszél belőlem, és tényleg nem ilyen.
- Én sem akarok meghalni, Damon. Sőt.. legkevésbé sem szeretném Jeremy-t magára hanyagolni. Szüksége van rám, de.. nem tudnám kontrollálni magam a közelében. És féltem őt, ez nagyon kockázatos. – rágom az alsó ajkamat, és tördelem az ujjaimat.
Figyelem őt, magamba iszom minden egyes hangosan kiejtett szavát. Bízik benne, hogy meg tud engem tanítani, de nem tudom, hogy sikerrel járnék-e vele. Damon múltja.. hogy is mondjam, nem éppen volt stabil, és ha feltételezzük fel a legrosszabbat történne valami köztünk, akkor magamra maradnék. Semmilyen segítség nélkül. Félek kockáztatni, nem merek fejest ugrani a mély vízbe, mert lehet, hogy nem tudok majd a felszínre úszni, s elveszek..
- Tényleg csak ez az egy lehetőségem van? – pillantok fel rá dús szempilláim alól, és magához ölelt. A nyakába temetem az arcomat, és mélyen beszívom illatát. Egy röpke másodpercre egy mosoly jelent meg az arcomon, amely nyomban el is tűnt.
- Nem állok még készen erre. – súgom, és hallom saját rekedt hangomat. Nem tudok küzdeni a gombóc ellen, hangosan elkezdek sírni, és nem fogom vissza magamat. Az ember nem tudja nyugodtan kezelni azt a tényt, hogy meghalt! Ráadásul döntenem kell, és nincs sok időm, talán pár órám van hátra a kiszáradásig. Ez a döntés befolyásolni fogja a saját, illetve a szeretteim életét. Fontolóba kell vennem a dolgokat. Erősen szorítom magamhoz, és belátom, hogy még nem halhatok meg. Nem lehetek ilyen önző Jeremy-vel szemben.
- Rendben. – egyezek bele, és lefejtem magamról Damon karjait, és hátrálok az öleléséből. – De kérlek, ne engedd meg, hogy bárkinek is ártsak. – tekintetem komoly, és tényleg így gondolom. Nem érdekel, hogy abban a pillanatban mit mondok, nem szabad senkinek se elvennem az életét, pláne egy ártatlan embernek, aki nem tehet az egészről. Bele is halnék abba a tudatba, ha én ölnék meg valakit, egyszerűen nem bírnék az életem hátralévő részében – ami egyenlő az örökkévalósággal - úgy élni, hogy egy gyilkos vagyok.
|| Words: 659 || Music: Somebody, that I used to know|| Notes: Gondoltam nem kell tovább húzni, és ha szeretnéd belekezdhetünk egy újba. ^^ ||

VÉGE!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 7:59 pm



Elena & Damon




Vágytam rá, hogy Elena vámpírrá váljon, de bele sem gondoltam a következményekbe, egészen eddig. Nem gondoltam, hogy ez őt mennyire érzékenyen fogja érinteni. Ő Elena, akire vigyázni kell, akit féltek, mindennél, még az életemnél is jobban. Ő nem akarta ezt. Én akartam, csakis az én érdekeimet néztem, mint mindig. Nem érdekelt, mit gondol, arra törekedtem, hogy minden úgy legyen, ahogyan én akarom. Ha nem ittam volna belőle akkor este, ha nem itattam volna meg a véremmel, minden más lenne. Más, de nem jobb. Halott lenne, ami azt jelentené, hogy egy részemet vele együtt temetném el Elena Gilbert sírjába.
Most él, de van-e értelme egy olyan életnek, amit gyűlöl és megvet? Igazam volt, mikor azt gondoltam, jobb neki Stefannal. Mellettem megváltozna, olyan irányba, amit ő nem biztos, hogy szeretne. Egész életemben homokba dugtam a fejem, valahányszor problémát okoztam, de most nem tehetem meg Elenával. Szüksége van rám. Miattam vált vámpírrá, amit még a legrosszabb rémálmában sem akart volna.
- Nyugodj meg, Elena. Nincs semmi baj. Minden rendben lesz. - magamra erőltettem egy mosolyt és igyekeztem megnyugtató hangon beszélni, azonban a szavakat legalább annyira szántam magamnak, mint Elenának.
Megnyugtatóan simogatom Elena arcát, habár tudom, egy megnyugtató érintés ebben a helyzetben semmit sem ér. Én is átestem ezen. Csak Katherine miatt akartam vámpírrá válni, azonban, mikor megtudtam, hogy halott, én pedig vámpír, csak egyetlen dolgot akartam: meghalni, és csak egyetlen ember miatt nem tettem: Stefan miatt.
- Sajnos nem csak egy rossz álom. Tudom, hogy nem akartad ezt és már én sem akarom, ha te nem. Csak azt akarom, hogy boldog légy és tudom, hogy nehéz lesz, de meg kell próbálnod túlélni ezt. Jeremynek szüsége van rád és nekem is. Szeretlek és nem akarlak elveszíteni. Meg kell próbálnod küzdeni, érte, értünk. - Elena kezéért nyúltam és megszorítottam. Bármit megtennék, hogy újra mosolyogni lássam.
- Hé, halgass meg, Elena. Túl későn értem ide és már nem tudtam... segíteni rajtad. De melletted állok és most segíteni fogok. Nem hagylak cserben, ígérem. Itt leszek melletted, ameddig azt nem mondod, hogy már nem akarsz. Együtt leszünk és boldogok leszünk. Megtanítalak vadászni, anélkül, hogy ártanál valakinek, ha ezt szeretnéd. Megmutatok neked mindent, amire csak kíváncsi vagy. - odahajoltam Elenához és erősen magamhoz szorítottam.
- Vért kell innod.

Játék vége!


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 23, 2013 7:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyKedd Jan. 08, 2013 8:50 pm

Damon & Elena

Hirtelen a Wickery híd egyik oldalán találom magam. Ide-oda forgolódok, és csak egy retina égető fényt tudok kivenni, semmi mást. Mintha ez lenne az egyedüli fényforrás. Kezemmel eltakarom, és csak egy kis résnyi látást hagyok meg magamnak. Pár fájdalmas pillantás után már nem is tűnik olyan kellemetlennek. A szüleimet pillantom meg, Jenna és Alaric-kal együtt. Mit keresnek a híd túlsó oldalán? Elkezdek feléjük sétálni, viszont arcuk az elkeseredettséget tükrözik. Nem értem mi hozta ki belőlük ezt a negatív érzelmet, de nem állok le. Alig várom, hogy ismét szüleim karjába tudjak borulni, és hallgatni anyukám mézédes hangját. De egy kérdés zavar engem, annak ellenére, hogy próbálom eltemetni magamban. Élek még egyáltalán, vagy a halál ilyen békés lenne? Hirtelen a lábaim, mintha a földbe gyökereznének, és nem vagyok képes tovább haladni. Az anyukám arcára egy aggódott kifejezés ül ki. Hirtelen távolodni kezdenek tőlem, próbálok utánuk kiabálni, de még magam se hallottam a saját hangomat. Helyette egy elfojtott nyögés törik fel a torkomból. Állnak egy helyben, és minél messzebb kerülök tőlük, annál kisebbek lesznek. Nem is ők távolodnak, hanem... én.

Minden kezd felerősödni körülöttem. Hallom a baglyok suhogását, a madarak lágy csiripeléseit, s szárnyuk csapkodását, a mókusok rohangálását, egyik fáról a másikra, és élelem után kutatnak. Egyszóval mindent. Az illatok is kezdenek kiformálódni, és mélyen orromon keresztül magamba szívom az éltető oxigént. Kellemes bizsergés halad végig a testemen, és vacogok, fázok. A szél enyhén fúj, de testem mégis remeg. Egy meleg, lágy dolgot érzek az ajkamon, olyan puha, akár a selyem. Két masszív kéz erősen tart engem. Kinyílódnak szemeim, számon keresztül lélegzem be a levegőt, és riadtan nézek először fel, majd oldalra. Ruhám csuromvizes, apró testemre tapad. Egy arc tűnt fel a sötétben, melynek a tulajdonosa Damon Salvatore.
- Mi.. mi történt? – dadogok, és fel akarok ülni, de nem vagyok képes rá. Próbálok visszaemlékezni, hogy mi is történt velem utoljára, de zsákutcába ütközök. Lehunyom a szememet, és erősen koncentrálok rá. A bál villan be, Elijah, a veszekedés, Katherine.. Katherine neve.
Ismét erőt gyűjtök, és már fel tudok ülni, s egyenesen Damon riadt tekintetével találom magam szembe.
- Próbálok emlékezni. – motyogok, de inkább csak magamnak szögezem a mondandómat. Hol is tartottam? Persze, Katherine-nél, utána elviharoztam. Igen! Erre emlékszem, vezettem, és.. telefonáltam, majd Katherine előteremt a semmiből, és.. nem..
- Ne.. – mondom ki hangosan a gondolatomat. – Nem lehet. Damon, ugye ez nem lehetséges? Kérlek, mond, hogy ez csak egy rossz álom. – ragadom meg a kezét, és gyengéden megszorítom. Tekintetemből süt az aggodalom, és nem is merek belegondolni. – Mond, hogy időben kimentettél. – súgom, és lassan könnyek kezdenek lecsordulni az arcomon. Képtelenség, hogyan élek akkor most? Hisz, nem ittam vámpír vért, nincs a szervezetemben.. vagyis, de. A múltkori esetnél ittam Damon-ből. Megmasszírozom halántékomat, kérem mondja valaki, hogy ez egy rossz átverés, vagy egy rémálom!
Csipkedem a tenyeremet, de semmi sem történik. Ez a jelen. Meghaltam, és feléledtem. Minden jel erre utal. Az élesebb látás, a szaglás, a hallás.
- Nem változhatok vámpírrá. Én.. nem.. – rázom meg a fejemet, és térdeimet felhúzom magamhoz, hogy át tudjam őket ölelni. Nem.. Nekem ma meg kellett volna halnom, ez nem helyénvaló. Nem játszhatom át a halálomat.. ismét.
|| Words: 516 || Music: Somebody, that I used to know|| Notes: nem lett valami jó, de kérlek nézd el. ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyHétf. Jan. 07, 2013 9:14 pm



Elena & Damon




Hazaérve éppen egy üveg whiskey-t bontottam volna ki, mikor megéreztem a telefonom rezgését a zsebemben. Egy üzenet Elenától. Összeszorult a szívem, vajon mit akarhat? El akarja mondani, mennyire utál most, amiért az ő neve helyett Katherinet mondtam a bálon, mikor éppen szeretkezni készültünk? Valószínű.
Nagyot sóhajtottam és lenyomtam a "lejátszás" gombot.
Egyáltalán nem azért hívott, amire számítottam. Meglepett, ismét. Jó nagyokat kortyoltam a whiskeyből - hisz ha felbontottam, nem veszhet kárba - majd felkaptam a zakómat és bepattantam a kocsimba. Az út odafelé egy örökkévalóságnak tűnt. Ideges voltam, bár megnyugtatott, hogy Elena felhívott és beszélni akar velem, de azután, hogy "és" nem mondott semmit sem, csak letette.
Leparkoltam a kocsit és mielőtt kiszálltam volna, még belenéztem a visszapillantó tükörbe. Hiába mondják, hogy nem csak a külső számít, azért mégis számít valamit. Próbáltam húzni az időt, mielőtt kiszálltam volna. Az ülésen ülve végignéztem az úton és lassan a kilincs után nyúltam. Próbáltam húzni az időt, mert ha Elena szakítani akar velem... a legtöbb emberrel ellentétben én nem akarok hamar túl lenni a szakításon.
Szeretem őt és nem akarom, hogy elhagyjon.
Hosszú sóhajjal szálltam ki az autóból és lassan csaptam be magam mögött az ajtót. A híd közepére sétáltam, de sehol nem láttam senkit.
- Elena? - körbefordultam magam körül és végig kémleltem az erdőt, a folyópartot, a hidat, a folyót, de sehol semmi. Már épp vissza akartam menni az autóhoz a telefonomért, mikor különös hangokat hallottam a folyóból. Azonnal a híd korlátjánál teremtem és megláttam, amitől tartottam.
A folyó fenekéről egy autó két fényszórója világított a magasba, az autóban valószínűleg egy csepp levegő sem volt már.
- Elena! - kiáltottam és egy pillanaton beül mintha ezernyi érzelem futott volna át rajtam. Féltem attól, hogy elveszítem őt, hogy nem láthatom többé, bele sem akartam gondolni, min mehetett keresztül, míg a víz elárasztotta a tüdejét és nem maradt már oxigén a szervezetében.
Miközben ezek a gondolatok végigfutottak az agyamon és a fájdalom, a bűntudat, hogy nem voltam mellette, mikor kellett volna fájdalmasan kínoztak, a testem már cselekedett. Anélkül, hogy tudatában lettem volna, lerúgtam magamról a cipőimet és már ugrásra készen álltam a híd korlátján.
Visszatér. Vámpírként fog visszatérni. - a gondolat szöget ütött a fejemben. Nem vesztegethettem tovább az időt, azonnal a vízbe vetettem magam. Úsztam, míg el nem értem a folyó fenekét, majd egyetlen ütéssel betörtem az ablakot, aminek szilánkjai elvesztek a víz rengetegében. Beljebb úsztam Elena felé mit sem törődve az üvegszilánkokkal, amelyek a hasamat karcolták. Kettészakítottam a biztonsági övet, amely Elena holttestét - istenem, de nehéz kimondani, még csak gondolatban is - az üléshez láncolták és fogva tartották.
Felfelé úsztam, Elena testét magammal húzva a felszín felé és közben hálát adtam az Istennek, amiért a múltkor megitattam őt a véremmel. Ha nem tettem volna..., most tényleg a mozdulatlan holttestére találtam volna rá és nem reménykedhettem volna benne, hogy feltámad.
Óvatosan kihúztam a vízpartra Elena testét és a fejét az ölembe fektettem.
Mit fog szólni? Gyűlölni fog, amiért az én vérem által vált vámpírrá? Megérteném, elvégre én erőltettem, hogy igyon a véremből, de mégis csak én mentettem meg a végső haláltól.
- Elena? - suttogtam és a haját kezdtem simogatni. Nincs más dolgom, minthogy várjam, hogy magához térjen, de ilyenkor a percek mintha órák lennének és a másodpercek is csak vánszorognak.
- Szeretlek, Elena. - fogtam a két tenyerem közé arcát és puha csókot leheltem ajkaira.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyHétf. Dec. 03, 2012 9:32 pm


I was supposed to grow up..




Elvesztem a nagy tömegben, és már a türelmem kezdett fogyóban lenni. Végül is átgázoltam mindenkin, és nem érdekelt, amikor valaki egy-egy nem odaillő mondatot szegezett felém. El kell innen mennem, jó messze. Ahol nyugodtan átgondolhatom az egészet, friss levegőre van szükségem, a tömeget mellőznöm kell. Mindjárt felrobbanok, valaki szabadítson ki innen! Nagy nehezen átvergődtem az embereken, és a parkoló iránya felé fordultam. Gyorsan szedtem a lábaimat egymás után, szinte már futottam. Pont most hordtam az egyik legmagasabb cipőmet, mindjárt össze fogok esni. Fájt a lábam eleje, pedig nem a cipő a hibás. Hanem én. Elszoktam a magassarkúktól, mert mindig tornacsukában látnak engem az emberek. Csak különleges alkalmakkor húzok a lábamra, és valljuk be őszintén ez ritkán van. És olyankor is kudarcba fullad az egész este. Hamar megtaláltam a kocsimat a többi között ott kukucskált az enyém, a táskámat a hátsó ülésre vetettem, és beültem a volán mögé. Magam alá tuszkoltam a már így is gyűrött ruhámat, mert történt már velem olyan, hogy mikor becsuktam a kocsi ajtaját becsípte a ruhát, majd tönkretette. Ez a ruha pedig túl szép, és értékes ahhoz, hogy kidobjam. Lehajtottam a visszapillantó tükröt, és elszörnyedtem a látványtól. Egy mogyoróbarna szempárral találtam magamat. A szemei ki voltak sírva, szinte már vörös volt. A szempillaspirál a rengeteg könnytől szétfolyt az arcán, undorító feketés-szürkés színnel bemocskolva őt. Ajkai lefelé konyultak, tekintete nem sugárzott az örömtől. Szomorú, és egyben csalódott volt. A szíve darabokban volt, keserves pillantással meredt rám. És ez a lány, aki annyit szenvedett már az élete során, hogy lassan már hozzászokhatna.. Én vagyok.
Hátranyúltam a táskámért, és kihalásztam a kulcsomat, illetve egy zsebkendőt is előkotortam. Annyi sok mütyürke van benne, hogy csodálom magamat azért, amiért megtalálom őket. Visszapillantottam a szomorkás lányra a tükörbe, és a zsebkendő segítségével letöröltem az arcomról a koszt. Talán egy fokkal festettem jobban. Orrom is piros színben pompázott, szemeim, mintha besüllyedtek volna az arcomba. Borzasztó látvány tárult elém. És egyetlenegy név képes volt így elrontani az estémet. Katherine Pierce.. Miért kísért mindig engem, holott nem is tartózkodik a városban? Hónapok óta nincs se hír, se nyom felőle. Szinte már az ünnepelés gondolatát is megfontolja az ember. De tévedtem. Ez egy lecke arra, hogy bármennyire is messze legyen valaki, sosem fogod kitörölni őt az emlékezetedből. Mindig ott fog lapulni, talán a sarokban, és néhanapján eszedbe jutnak a vele kapcsolatos borzalmas emlékek.
Kifújtam az orromat, és bekapcsoltam a biztonsági övemet. Amióta a szüleim egy tragikus autóbalesetben vesztették el az életüket jól meggondolom, hogy mikor és mikor nem szabad volán mögé ülnöm. Amikor egy-egy bulin veszek részt, ahol alkoholt is fogyasztok természetes, hogy taxival megyek haza. Most se kéne vezetnem, főleg ilyen állapotban nem. Először le kéne vezetnem a bennem felgyülemlett negatív érzelmeket, és csak utána. Mert így bármi történhet, elég egyszer nem odafigyelnem, vagy ha üvegessé válik a tekintetem, máris ront a látásomon. De mégis itt ülök a autómban, a kezemben szorongatva a kulcsot. Behelyeztem, és elfordítottam. A kocsi hangos dörmögéssel jelezte, hogy életre kelt. Kifújtam a levegőt, és egy utolsó pillantást vetettem az Alapítók Házára. Hát ez a nap nem éppen úgy alakult, hogy terveztem. Alapból is rossz ízzel jöttem el, hisz nem lettem beválasztva a legjobb öt közé, holott mindenki tudja, hogy nekem ott a helyem. Ott kellene tündökölnöm a felvonuláson. Integetnem kéne a népnek, egy nagy vigyorral ajándékoznám meg a többieket, sugároznám az önbizalmat, a magabiztosságot, hogy az emberek egy boldog lányként nézzenek rám. És ne az jusson először az eszükbe, mikor valaki megemlíti a nevemet, hogy a lány, aki elvesztette a szüleit.
Egy kocsi dudálása rángatott vissza az összekuszált gondolatmenetemből, és hátrapillantottam. Már félig-meddig kiálltam, és elgátoltam az utat másoktól. Elpirultam a szégyentől, és most a vezetésre koncentráltam. Az ilyen kis hibák miatt születnek meg a problémák. Kiálltam a kocsival, és elnézést kérve felemeltem a kezemet. Kihajtottam a parkolóból, és a fejem után mentem, semmilyen kitűzött cél nélkül. Most az egyszer az ösztöneimre fogok hallgatni, ők veszik át az irányítást. Ujjaim végigfutottak göndör hajamon, míg a másikkal szorosan fogtam a kormányt, nehogy hirtelen letérjek az útról. Nem a város belvárosa felé hajtottam, hanem pont kifelé. Nem akartam menekülni, akár egy gyáva nyuszi, de mégis azt tettem. Azért vannak a problémák, hogy azokkal szembeszálljon az ember, és ne próbálja kikerülni őket. Az élet tele van akadályokkal, melyeket sajnos át kell ugrani. Ha az ember leragad egynél, onnan már nem tud fejlődni. Nem szabad soha elveszíteni a reményt, hisz ha valaki valamiben hisz, azt meg is tudja valósítani. Tehát, ha próbálkozik többször és többször, akkor sikerülni fog neki. Sikeresen át tudja majd ugrani az akadályt, és haladhat tovább az úton. Szintén az függ tőlünk, hogy az élet melyik útján haladunk. A nehezebbiken, mellyel végül elérjük a várva várt megnyugvást, de egyben tele van akadályokkal. Vagy akár lehet a könnyebbiket, mely első gondolatra tényleg nagyon kecsegtető tud lenni, és az ember tényleg megfontolgatja a döntését. De ez nem a helyes út. A racionális, ésszerű gondolkodók erre hamar rá tudtak jönni, de vannak, akiknek több időbe telt ezt beismerni. És az is lehet, hogy mire kinyílt az ember csipája, akkor már bajba került. És onnan nincs már többé visszaút.
Erősen az útra koncentráltam. A kormányon nyugodtak a kezeim, az egyik tizenegy, míg a másik kettő óránál. De nem bírtam nyugodt maradni, a különböző gondolatok csak úgy támadtak engem. Próbáltam más irány felé terelni a gondolataimat, de mindig visszajöttek, felháborgatva engem. Nem hagytak nyugton.. Bekapcsoltam a rádiót, és hangosra vettem a zenét. Egy mai napi sláger dübörgött belőle. Nekem valahogy közelebb állnak a régimódi zenék, még a huszonegyedik század előtti. Manapság ezek a technók, és diszkó zenék – fogalmam sincs, hogy hogyan hívják őket – eléggé nem tartoznak a kedvenceim közé. Sőt, egyenesen irritálnak. Az ember erre nem tud táncolni, csak ugrálni, de azt is őrülten. Szinte már veszélyesek ezek a zenék.
Ismét Damon képe villant be elém. Hosszasan lehunytam a szemeimet, és próbáltam őt kiverni a fejemből. De bármit is tettem, ott volt előttem. Jéghideg tekintete rám szegződött, és próbált elbájolni velük. Sikerült is.. Szívem hevesebben kezdett el verni, tenyereim izzadtak. Szerelmes vagyok. Érzem, ahogy a pillangók repdesnek a gyomromban. Kissé nyálas, de az iránta érzett érzelmeim valódiak. Csak abban nem vagyok biztos, hogy ő mit táplál irántam? Éreztem rajta a vágyat, és senki más nem tekintett úgy a szemeimbe, mint én. Katherine-t látta mindvégig bennem? Elvégre több, mint egy évszázadon keresztül kereste őt, próbálta kinyittatni azt a helyet, ahol anno 25 vámpírt tuszkoltak be. Teljesen összetört miután kiderült, hogy valami probléma van, mivel nem volt köztük. Akkor láttam először szomorúnak, még ha csak egy röpke másodpercig is tartott az egész. De amikor az érzelem végigfutott az arcán, egy pillanatra megsajnáltam őt.
Nem bírtam tovább tétlenkedni, cselekednem kell, méghozzá most! Meg kell beszélnünk ezt az egészet Damon-nel, mert annak nincs értelme, hogy itt halmozódnak bennem a megválaszolatlan kérdések, és minden egyesnél feszültebb leszek. Kezemmel még mindig tartottam a kormányt, de az egyikkel elengedtem, és fél szemmel a táskámért nyúltam. Kikaptam belőle a mobiltelefonomat, és hol az útra pillantottam, hol pedig a képernyőre, miközben kikerestem a számát. Megnyomtam a zöld gombot, mely a hívást jelezte. A fülemhez tartottam az érintőképernyős mobiltelefont, és csengett, csengett, és csengett. Lassan számoltam magamban az elmúló másodperceket, de még mindig nem történt semmi. Hangos sípszó következett, és a hangpostára kapcsolt engem. Egye fene, úgyis nála van a mobilja, s meg fogja nézni. Hatásosabb ez, mint az SMS.
- Helló Damon. – kezdtem bele rekedten, majd megköszörültem a torkomat, és ismét neki kezdtem. – Akarom mondani, szia. Meg kell ezt az egészet beszélnünk, mert annak semmi értelme nem volt, hogy én elviharoztam. – fújtam ki a levegőt, és egy szöszt lesöpörtem a műszerfalról. Egy röpke másodpercre nem figyeltem az útra, sőt nem is fogtam a kormányt. Gyorsan ismét megragadtam mielőtt valamilyen komolyabb baj történt volna velem, és a kocsival. A szüleim már ezért is rágták volna a fülemet, hogy vezetés közbe telefonálok. Arról inkább nem is beszélek, hogy mit szóltak volna, ha az előbbi mutatványomat végigkísérték volna.
- Tíz perc múlva találkozzunk a Wickery hídnál. És.. – nem tudtam befejezni a mondatomat, a sípszó ismét megszólalt, jelezve, hogy lejárt az időm. Túlságosan elhúztam az időt, és a lényeget kifelejtettem belőle. -, szeretlek. – súgtam immár magamnak. A képernyő sötéten jelzett, és ledobtam magam mellé az ülésre. Csak, hogy onnan lepattant le a földre. Az ajkaimra haraptam, nehogy valamilyen durva, sértő szó törjön ki belőlem. Nem szoktam káromkodni, és nem is most szeretnék rászokni. Jól körbenéztem, mielőtt cselekedtem volna. Hátul senki se volt, előttem, s mellettem sem voltak kocsik. Kezemmel tartottam a kormányt, viszont a tekintetemet levettem az útról, és lehajoltam, hogy felvehessem a mobilomat a földről. Visszaraktam a helyére, és mikor felnéztem, hirtelen minden leállt körülöttem. Túl hamar történtek a dolgok, szinte már egybefolytak. Az út közepén állt valami, pontosabban valaki, aki kísértetiesen hasonlított rám. Ugyanazt a ruhát viselte, haja pontos mása volt a sajátomnak, még a díszek is megegyeztek, a tekintete egybefolyt az enyémmel, és fogva tartott. Tekintetemmel az arcát fürkésztem, egyedül dühben lobogó pillantását tudtam kivenni, illetve a levakarhatatlan gúnyos mosolyát. Szívem dobogását már a torkomban éreztem, és minden gondolat kiszállt a fejemből. Nem tudtam koncentrálni a vezetésre, egyáltalán nem. Az a lány, aki szembe állt velem én voltam. Ez hogyan lehetséges, mikor én itt ülök a kocsi mögött, és másodpercek választanak el tőle? Miért nem megy el, hisz látja, hogy itt száguldozok egyedül, és.. Katherine. Csak ő lehet, egyből rá kellett volna jönnöm. Lehet, hogy a külsőnk kísértetiesen hasonlít, sőt ugyanaz, mint a másiké, de van valami a tekintetében, a puszta kisugárzásában, ami nekem nincs. A gonoszság. Ott izzik benne, és minden egyes tetténél egyre nagyobb, s nagyobbá válik. De már nem tudtam visszafordítani a tettemet, hisz amikor megpillantottam őt, a lányt az úttesten, lábam automatikusan a fékre taposott, és elrántottam a kormányt. A kocsi lesiklott az útról, de én még mindig őt néztem, ahogyan ő is engem. Mikor végre észbe kaptam, és tekintetemet visszafordítottam az útra – vagyis a talajra – a vér szinte lefagyott az ereimben. Egyenesen a folyó felé hajtott a kocsi, és nem tudom megállítani. Százhuszonöt kilométerrel mentem, ha talán a felével mentem volna, könnyebben le tudtam volna állni. De így, képtelenség.. Erősen tapostam a fékre, de nem csinált semmit, az események túl gyorsan következtek egymás után. A csöndes, zárt légteret az én sikoltásom szakította félbe, és elvesztettem az irányítást a kocsi felett. Már nem volt talaj a kerekei alatt, és az eséstől, illetve a gravitációs vonzástól fejemet erősen belevertem a kormányba. Mintha lekapcsolták volna a villanyt, úgy vált minden körülöttem sötétté.
Fáztam, ajkaim remegtek a hidegtől. Mintha békésen aludnék, és valaki hideg zuhannyal keltene fel. Zsongott a fejem, szét akart robbanni, és ez az érzés nem akart megszűnni. Nagy nehezen elkezdtem szemeimet rebesgetni, de még mindig nem gyűjtöttem össze annyi erőt, hogy kinyissam. A fény lassan kezdett beszűrődni, és a víz hangja egyre hangosabbá vált. Várjunk.. Mi van??
Egyből kinyíltak a szemeim, és sokként ért engem a felismerés, hogy a víz a mellkasom alatt húzódik, és a kocsi egyre mélyül. Nem, nem, nem.. Mi történt? A fejemhez kaptam a kezemet, és mikor elemeltem tenyerem piros színben pompázott. A vértől. A saját véremtől. Gyorsan kellett cselekednem, nincs idő a semmittevésre, különben életemet fogom veszteni, ugyanott, ahol a szüleimmel meg kellett volna halnom másfél évvel ezelőtt. Most nincs itt senki, aki meg tudna engem menteni a gyilkos folyótól. Több lehetőség is felmerült bennem. Például az ablak lehúzása, de akkor még gyorsabban áramolna be a víz, és még balul is elsülhet az egész. De ha gyorsan ki tudok mászni a kocsiból, és onnan a felszínre úszni? Akkor sem sikerülne, a terebélyes ruhám megakadályozna engem, a súlya lehúzna a víz aljára, és ott veszteném az életemet. A sokk kezdett eluralkodni felettem, hangosan vettem a levegőt, ki tudja, talán most utoljára tudom magamba szívni az oxigént. Miért kellett eljönnöm arról az átkozott bálról? A víz már a nyakamat is elérte, és én még mindig a kocsiban ültem. Gyorsan kikapcsoltam az övemet, és lerúgtam a lábamról a cipőmet. Akkor is ki fogok innen szabadulni, nem adom meg Katherine-nek azt az örömöt, hogy ő vetett véget az életemnek!
- Segítség! Valaki segítsen nekem! – arcomat már a kocsi tetejének kellett préselnem, centiméterek választanak el engem attól, hogy ne kapjak többé már levegőt. A rés egyre kisebb lett, és mélyen magamba szívtam az oxigént, és elmerültem. A víz ellepte az egész kocsit, és így már egyre gyorsabban süllyedt lefelé. Ajkaimat erősen összepréseltem, és már csak perceim voltak hátra. A kétségbeesett pillanatok közepette az előző tettemet próbáltam megvalósítani. Fáztam a víz alatt, de nem remeghettem. Nem kockáztathatom a saját életemet, mert csak ennyi levegőm maradt hátra. Nyomogattam az elektromos ablaknyitót, de semmit nem csinált. A saját fizikai erőmre számíthatok már csak. Akkor kellett volna cselekednem, mikor még volt rá esélyem. Kezeimmel, könyökömmel az összes erőmet összekaparva ütögettem az ablakot, de nem történt semmi. Még csak egy kis horpadásnak, egy karcolásnak se volt nyoma. A víz túlságosan nagy erővel nyomja a kocsit a túlsó oldalról, és ekkora erővel én nem tudok szembeszállni. Az ajtónyitásával is próbálkoztam, de avval se mentem semmire.
A kocsi többé már nem süllyedt, elérte a tó fenekét. Sírtam, de könnyeim elvesztek a vízben. A levegőm egyre fogyatkozott, ki akartam nyitni a számat, az oxigénlelés reményében, de helyette úgyis csak vizet szívnék be. A remény kezdett elszállingózni. De küzdöttem. Küzdöttem a végsőkig, mert Anyu arra tanított engem, hogy sose adjam fel. Az erőm is kezdett elfogyatkozni, a mellkasom már fájt, a torkom mart a levegőhiánytól, és nem bírtam már tovább tartani. Pár levegőbuborék elhagyta az orromat, és a kezeimet ökölbe szorítottam. Lehunytam a szemeimet, mert már egy semmirekellő voltam. Igaza volt Matt-nek, még Rebekah is többet ér nálam. Ő biztos nem hanyagolta volna el a saját gyerekét, nem lett volna egy befolyásoló, döntésképtelen tini, hanem a saját gondolataira hallgatna. Igen, nehéz lett volna az elején, de én naiv voltam, s hiszékeny. Nem is hallgattam meg Matt érvelését, hanem már egyből kész tények elé állítottam, miszerint nem tarthatjuk meg a gyereket. Még beleszólni se tudott.. Önző voltam, és nem szabadott volna így viselkednem vele. De az időt már nem lehet visszapörgetni, hisz ami egyszer megtörtént, az megtörtént. Így már értem, hogy miért volt ma úgy kiakadva rám Matt. De eddig jóba voltunk, mitől gondolta meg így magát? Töprenghetek rajta, de nincs értelme. A válaszra sosem fogok már rálelni..
Ahelyett, hogy tudással gazdagítottam volna a világot, vagy valami jót tettem volna, csak ártottam mindenkinek. A családtagjaim, illetve a barátaim szerettei sorra elhullottak. Ki miatt? Miattam! Mindenkinek a haláláért én vagyok felelős, mégis mindenki az én életemet helyezte előtérbe. Az én hibám, hogy már a szüleim nem élnek. A nevelő, illetve a vérszerinti szüleim. Bonnie miattam vesztette el nagymamáját, és anyukája miattam lett vámpír. Jeremy miattam vesztette el a nagynénjét, Caroline pedig az apukáját. Eddig ezt miért nem láttam be? Hogy akárhova megyek, ott pusztítok? Miért voltam vak átvitt értelemben? Miért a halálom szélén kellett kinyílódnia a szemeimnek, és mindezt belátnom? Talán ezek után, hogy megbántam a bűneimet a mennybe kerülhetek, vagy örök kárhozatra lettem ez által ítélve? Fogalmam sincs, de remélem, hogy ismét tudok egyesülni a családommal, hogy legalább a túlvilágon boldogságra tudjak lelni. Annyit szenvedtem már az élők között, hogy nekem is kijár a boldogság. De miket gondolok én! Én csak szenvedni tudok. Szenvednem kell azokért az életekért, akik miattam már nem élnek. Szó sincs a boldogságról, én.. a velejéig romlott vagyok. Még a vámpírok, sőt Klaus is jobb nálam. Talán mikor még a szüleim éltek, akkor volt még remény számomra, de haláluk után tönkrementem, és egy olyan emberré váltam, aki sosem akartam lenni. Még a saját testvéremről is lemondtam, holott, ha nagyon ragaszkodtam volna hozzá, meg tudtam volna őt védeni Klaus-tól és a hibridjei elől. Ehelyett a könnyebb utat választottam, letértem a helyes vonalról, és igézés által elküldtem őt Denver-be. Bűnhődnöm kell, meg kell fizetnem a tetteimért.
A szívem elszorult a keserves gondolatoktól, és már csak másodpercek választottak el a haláltól. Ugyanúgy éreztem magam, mint amikor Anna Petrova vetette rá kezeit a szívemre, és majdnem megfosztott tőle, avagy ha Stefan nem jött volna időben, akkor már halott lennék. Egy ugyanolyan kis fonalba kapaszkodtam, mint anno mikor majdnem a vérveszteségbe haltam bele. Ez a fonál reprezentálja a halál és az élet közötti állományt. Ha elengedem, meghalok, és onnan már sosem lesz második esély. Nem fohászkodhatok senkinél sem, hanem megszűnök létezni, és egy újabb sírfelirattal fog gazdagodni a temető. De ha kitartok, és erősen kapaszkodok bele, még talán van remény. Talán..
Nem bírtam tovább tartani, levegőre van szükségem, ráadásul most! Felköhögtem, és egyre nagyobb buborékfelhők hagyták el az ajkaimat. Az összes oxigéntől meg lettem fosztva. Ideje szembenéznem a halálommal, melyet mindig is kijátszottunk. De most nincs itt senki, aki meg tudna engem védeni, vagy menteni. Itt az idő, hogy szembesüljek a sorsommal, melyet kiszabadtak rám. Lehunytam a szemeimet, és kis részre kinyitottam az ajkaimat. A víz egyből beáramolt a szervezetembe, megtelítve vele a tüdőmet. Magam elé néztem, és nem láttam semmit már csak a sötétséget. Nem volt semmilyen fényforrás, egyedül én voltam elveszve ebben az átkozott folyóban. Nem küzdöttem tovább, nem volt semmilyen értelme. Meg fogok halni, és ez ellen már semmit se tudok tenni. Levegő.. kell.. Nem.. Damon.. Sajnálom.. Mindenki.. Sajnálom.. Hibáztam.. Bűnhődni fogok..
Elena Gilbert, tizennyolc éves, jeles tanuló. 2010 májusán ugyanitt, ugyanebben a folyóban, ugyanennél a hídnál vesztette el szüleit. Ő is az autóban tartózkodott, mikor a baleset történt. De hívhatjuk isteni csodának akár, sikerült felúsznia a felszínre, és megmenekülnie. Aznap lett árva, az öccsével együtt. Gyámjukként a nagynénijüket nevezték ki. De vissza a haldokló Elena Gilbert-re. Remek jövőkép állt előtte, tele volt tervekkel, egy életvidám lány volt. Most pedig az élete tele van szenvedéssel. Már csak másodpercek választják el őt a haláltól. A közelben senki se tartózkodik. Az időjárás is jelzi, hogy ez nem egy nap a boldogságra az ünnepelésre, hanem az elsiratásra. A sötétszürke bárányfelhők egyre csak sokasodnak, és néhol elvétve már apró cseppeket is ejtenek. Nem is olyan messze, alig két kilométerre az emberek boldogan cseverésznek, készülnek a közelgő felvonulásra. Nem is sejthetik, hogy holnap mekkora tragédiaként fogják átélni a Gilbert lány halálát. Hisz olyan fiatal volt, olyan szép.. Nem így kellett volna meghalnia, nem most. Hanem évtizedek múlva, mikor az öregség viszi el őt. De az élet tele van váratlan fordulatokkal, és ez is az egyike. Különben minden olyan természetes lenne, és az ember hamar megunná.
A lány megszűnt mozogni, tekintete nem mozgott, csak figyelt előre, bámult a végtelenbe. Olyan békésen nyugodott, a körülményekhez képest. Elena Gilbert.. meghalt..
Number of words: 3045
Music: This This and This.
Notes: Thanks a lot Kath..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 12:02 am

To; Jason.


Majdnem az összes ruhát letéptük egymásról. Csupán a melltartóm - amit Jess-nek köszönhetően többé már nem tudok viselni - maradt rajtam. Többször is végighúzta a kezét a testemen, én pedig hagytam, hadd csinálja, elvégre ezzel nekem is örömet okoz. Jess sem tétovázott, szó szerint fogta magát, és vadul belémhatolt. Én mondom, ilyen igénytelen aktusban még soha nem volt részem. Ajkaink időközben néha egymásra akadtak, s Jess száján érezni lehetett még a cigi, és a Jack Daniel's ízét.
Az egész aktus alatt nem éreztem semmit. Az izgalom sem volt jelen, és be kell, hogy valljam, nem is élveztem annyira a dolgot, tehát röviden: - untam. Átfutott az agyamon ugyan, hogy én is munkához látok, de végül úgy döntöttem, hogy jobb ezt nem folytatni, és minél előbb abbahagyni. Ezzel nem Jess teljesítményét akarom lealázni, csak a módszerét nem tartom megfelelőnek, de persze, biztosan vannak olyan Mystic Falls-i tyúkok, akik az ilyen szexre buknak. Egészségükre ...
Természetesen, minden jó nőhöz illően, megpróbáltam eljátszani az orgazmust, vagy valami hasonlót, amitől Jason magabiztosabb lett. Erősen a hajába markoltam, majd halkan sikoltozni kezdtem. Azt hiszem, mindez a csekély kis dolog kielégítő volt Jess számára, mert az idétlen mosolyával tekintett rám. Félreértés ne essen, nagyon bírom a tagot, csak az előbbi etye-petye talán fölösleges volt. Végülis mindegy, nem szoktam megbánni az ilyesmit, úgyhogy lassan felhúztam a bugyimat, majd szép sorban a többi rongyot is magamra öltöttem.
Jess kijelentésére enyhe mosollyal válaszoltam, miközben idegesen a terepet fűrkésztem. Talán tizenöt perc telhetett el, ami alatt a szokásos őrült dolgokról dumáltunk, és meg is érkezett az autómentő. A megmentőm arcán kis értetlenség jelent meg, mire úgy döntöttem, hogy tapintatosan közlöm vele a fejleményeket.
- Nem szóltam volna? - kérdeztem, és megpróbáltam úgy tenni, mintha minimum alzheimer-kóros lennék. - Basszus ..., teljesen kiment a fejemből, hogy szóltam a kibaszott autómentőknek. Bocsi ... - néztem rá idióta bociszemekkel. Valójában csak egy üzenetet dobtam valami öreg pacáknak, akiről időközben eszembe jutott, hogy valami szervízben dolgozik. Kövér, illemtelen, és perverz az ürge, de jelenleg nem érdekel sem a túlsúlya, sem pedig a szexuális élete - fúj, az végképp nem -, csak keresse meg a kocsimat.
Intettem neki, hogy nem messze innen megtalálja, és nem túl finoman azt is hozzátettem, hogy tolja vissza a hájas seggét értem, mert ideje lakást keresnem. Úgy döntöttem, hogy amíg a kövér disznó megkeresi a kocsimat, még egy kis időt Jason-nel töltök. Saját magamnak is bevallom, hogy egy olcsó ribanc vagyok, de ezt teszi velem a magány, és a telihold. Apropó, telihold ..., hamarosan ismét befurakodik a szürke hétköznapjaimba.
- Köszönöm! - Jess fölé hajoltam, majd lágy csókot nyomtam a homlokára. Mindazok ellenére, amit gondolok, legbelül mégis hálás vagyok neki, hogy megpróbált kimenekíteni a magány szorító karjaiból. Hirtelen rácsimpaszkodtam, és olyan erősen szorítottam, ahogy csak tudtam. Néha még saját magamnak is ellentmondok a tetteimmel, de ezzel senkinek nem akarok fájdalmat okozni, csak próbálom élvezni az életet úgy, hogy közben kikapcsolom az agyamat. Többnyire ez sikerül is, nemde?!
Az autómentő időközben visszatért, én pedig a szokottnál is magabiztosabban szálltam ki az autóból. - Nézd meg a tükröd! - kiáltottam, miközben hátrafele haladtam. Egy adott pillanatban Jess nem figyelt, ezért kihasználtam az alkalmat, és a zsebemben lévő ajakrúzzsal felírtam a telefonszámom a lenyitható tükörre. Őszintén remélem, hogy még fogunk találkozni a közeljövőben, például valami iszonyat állat bulin, ahol remélhetőleg egy kényelmes ágyon is kipróbálhatjuk a szexet. Ráadásul, a természetfelettiekről szóló cuccot sem sikerült lezárnunk.
Beszálltam a vén fószer tragacsába, majd rászóltam, hogy indítsa be az autót, máskülönben én fogok vezetni. Lassan letértünk a hídról, és Jess autója kilépett a látóteremből, én mégis integettem, mint valami autista.

( Részemről vége, de te még írhatsz reagot. Nagyon szépen köszönöm a játékot, és ne haragudj, hogy tapintatlan volt hozzád a kis Kira. love )
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyHétf. Május 28, 2012 3:11 pm

Mivel semmilyen nemű ellenkezést nem tapasztaltam a lány részéről, mitöbb, ha lehet még hevesebben közeledett felém, mint ahogyan én azt előzetesen gondoltam volna, semmi perc alatt megszabadultam a pólójától, majd újabb vérmes csókcsatába kezdtünk. Nem volt nehéz fölvenni a gyors ritmust, és ahogyan észrevettem Kira nem volt az a sokat tökölő típus, így mikor valósággal magára rántott a hátsó ülésen tudtam, hogy nem fogunk megállni ezen szinten. Megmondom őszintén kicsit kiéhezettnek is tűt a csaj, bár megtudom érteni, hiszen ki tudja mióta kajtat azután a gyerek után akiért most végülis egymás karjaiba sodort az élet, és ha egy numeránál nem is lesz több köztünk, mind ő, mind pedig én is csak nyertem az egészen. Igencsak tapasztalt nő révén pontosan tudta hogyan kell egy férfit kellőképpen felspanolni, és csókjai melyekkel elárasztotta a testem egyre inkább erősítették a vágyat, és hamar készen álltam a bevetésre. Miután a szűk hely ellenére sikerült mindkettőnkről letornászni a maradék textilt is, egy határozott mozdulattal a lányba hatoltam, és egy egyenletes ritmust fölvéve haladtunk mindketten a csúcs felé. Kezeimet a már teljesen bepárásodott üvegnek támasztottam, és még gyorsabb tempóra kapcsoltam miközben ajkaink is ismét egymásra találtak, majd mikor elértük az aktus tetőfokát vigyorral az arcomon csusszantam vissza előre, és levegő után kapkodva csodáltam tovább a lány tökéletes testét immár teljes, csupasz valójában.
- Elég heves típus vagy. – vigyorogtam felé fordulva miközben visszahúztam magamra a nadrágomat, és kíváncsian kerestem az elégedettséget a másik arcán. Igaz nekem is volt már hosszabb numerában részem, ám főleg a helyszűke miatt egyáltalán nem lehet elégedetlen velem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptyVas. Május 27, 2012 9:06 pm

To; Jason.


Jess komoly-, és riadt arckifejezése a frászt hozta rám. Megfordulni sem mertem, mert attól féltem, hogy egy vámpír, vagy valami szörnyű lény van a hátam mögött, ugyanis Jess tekintete arrafelé szegezödött.
- Mit? - kérdeztem tőle rémült arccal, de alíg mondtam ki, Jess máris önfelett nevetésbe kezdett. Gondolom, hogy elégedett volt magával, amiért sikerült rámijesztenie. Persze, neki nagyon viccesnek tűnik a dolog, de, ha valóban megjelenne egy vérszívó, akkor nem tartaná ennyire szórakoztatónak a helyzetet. Minden esetre, az előbbit még visszakapja ..., hamarosan!
Lehet, hogy anyunak igaza volt, és az itteni emberek tényleg primitívek, és még hülyének is nézik az embert, mert Jess újabb elcseszett trükkel próbálkozott. Zavaróan közel hajolt hozzám, majd szó szerint kidobta a kezemből az üveget, amit már jó ideje a kezemben szorítottam. Olcsó trükk, de azt egy szóval sem mondtam, hogy nem élvezem. Így még érdekesebb a dolog.
Nem ellenkeztem, hanem hagytam, hogy megcsókoljon, és tegye a dolgát - érted, hogy mire célzok. Mitagadás, ez a Jason gyerek jó pasi, én pedig unatkozom, és magányos vagyok. Egy ilyen helyzetben, minden hozzám hasonló lány hagyná, hogy "megvigasztalják".
Nem szeretem az előjátékot, sem pedig a lassítást. Úgy gondolom, hogy semmi értelme, és az egész csak időpocsékolás.
- Gyere! - kacsintottam rá sejtelmesen, majd megragadtam a felsőjét, és nehezen ugyan, de a hátsóülésre csusszantam, és őt is magammal rántottam. Miután sikeresen hátrajutottunk, és az ülésen heverő üvegtől is megszabadultunk, én vadul csókolni kezdtem. Levettem róla a felsőjét, ami nagyon fölöslegesen volt ott, ahol volt, majd a nyakától, a mellkasán át, egészen az izmos kocka hasáig csókolgatni kezdtem. Közben a kezem végigfutott a testén, majd hirtelen mozdulattal kibontottam az övét, a nadrágjába nyúltam, és megragadtam a férfiasságát, ami már érezhetően készen állt.


A hozzászólást Kira M. O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 12:28 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 EmptySzomb. Május 26, 2012 3:12 pm

Úgy vettem ki Kira szavaiból, hogy a csajos vámpírra tett megjegyzésemet egyáltalán nem vette magára, mi több igazán jól reagálta le, amire föl is nevettem, ám ezután olyan komolya kezdett beszélni a természetfeletti lények világáról, mint aki valóban találkozott efféle teremtményekkel és egy pillanatig ki is rázott a hideg a feltételezéseitől, de inkább attól, hogy mindezt ijesztően komolyan adta elő, már-már hinni is kezdtem a dologban. Ami azt illeti ezelőtt is hallottam már ezt-azt az ilyen dolgokról, amelyek egyes közismerten hívő személy szerint egyre nagyobb mértékben vannak jelen a csöppnyi kis városunkban, de még sohasem volt olyan alkalom amikor én ezen komolyabban is törtem volna a fejem. Sokkal nagyobb gond volt a számomra, hogy befűzzek egy éppen szembe jövő csajt, vagy egy nagyobb összeruccanást szervezzek a haverokkal, amelyek rendszerint vad ivászatba torkolltak, melyeknek bizony meg is lett a következménye. A sok fejfájós, émelygős nap azonban sohasem vette el a kedvem egy-egy újabb bulitól.
Mikor többé-kevésbé felfogtam, hogy Kira miről is beszél pontosan nem igazán tudtam, hogy ezt most hogyan is reagálhatnám le anélkül, hogy teljesen kizárnám annak a lehetőségét, hogy mindaz igaz amit a csaj mond, de emellett azért lássa, hogy egyenlőre nem gondolkodom a világuralmat átvevő vámpírokon szerencsére a lány se gondolta úgy, hogy ezt a témát tovább kéne elemezgetni, így kíváncsian vártam mit hoz majd elő a csomagtartóból. Nagy szerencsémre egy üveg piával pattant vissza az anyósülésre, mire én újra csibészes mosolyra húztam a számat, és csöppet sem zavartatva vettem át tőle az üveget, amelyet előtte még be is mutatott nekem, nem mintha még nem találkoztak volna az útjaink ezidáig Mr. Daniels-el.
Felváltva adtuk egymásnak az üveget, amelyből sajnálatos módon hamar elpárolgott a tartalma, és immár sokkal jobb hangulatban tudtam arra koncentrálni amelyhez a legjobban értek, méghozzá a hódításhoz.
- Hallod ezt? – kérdeztem Kirától a lehető legkomolyabb arckifejezéssel, majd pár másodperc után újfent csibészes mosolyra húztam a számat.
- Lazíts már! Most nincsenek körülöttünk természetfeletti lények, és ami azt illeti senki más sincs úgy 5 km-es közelségen belül, úgyhogy relax van. – mondtam, majd már-már zavaróan közel hajoltam hozzá, majd kivettem a kezéből a már teljesen kiürült piásüveget és a hátsó ülésre dobtam. Ezután visszafordultam a lányhoz és ismét szemtől szembe találtam vele magam, és miután nem láttam nagy ellenkezést úgy döntöttem bepróbálkozom egy csókkal, miközben a kezemet a fölsője alá csúsztattam, és magabiztosan haladtam fölfelé a lány testének az ívet követve.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Wickery híd Wickery híd    - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Wickery híd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-