world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Régi Lockwood rezidencia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia - Page 3 EmptyVas. Feb. 12, 2012 5:05 pm

Szokásomhoz híven ma éjjel is az erdőt jártam, ahogy szinte minden nap. Az a jó a sötét éjszakában, hogy ilyenkor kevés ember és teremtmény mozdul ki. Általában... De nem itt Mystic Falls-ban! Igaz, hogy ember valóban nem sok jár ki ilyenkor az erdőbe, de vámpírok elég gyakran. Mindenesetre ennek ellenére ritkán támadnak rám. a lényeg az, hogy ilyenkor az este közepén, az erdő legmélyén zavartalanul gyakorolhatom a mágiát. Most a vérfarkasokkal kapcsolatos igéket tanulmányoztam és a jövőbe látást próbáltam elérni. Pár próbálkozás után sikerült is végrehajtanom a jövőbelátást, de csak néhány kép tűnt fel előttem. Újra próbálkoztam, most valamivel tisztábbak voltak a képek, már inkább olyanok voltak, mint egy kis rövidfilm. Egy rövidfilm egy lányról. Csinos ruhában, szabálytalanul vezetve. A következő kép pedig már az volt, ahogyan az erdőben jár, fájdalmaktól szenvedve. Arrafele vettem az irányt, amerre láttam, hogy meg fog érkezni. Közben sejtettem valamit, ezért magoltam a varázsigéket a kis könyvemből. Sétáltam már egy ideje a kút irányába, ahova a lány a vízióban kikötött, mikor meghallottam egy hangos kiáltást. Összecsuktam a könyvet és elkezdtem az ordítás irányába rohanni. Olyan gyorsan, ahogyan csak a tüdőm bírta. Közben valami beszédet is meghallottam, ekkor már a hangból tudtam, hogy közel járok. Kiértem egy kisebb tisztásra, ahol megpillantottam a kutat, és mögötte azt a lányt az víziómból. odaszaladtam hozzá, s letérdeltem mellé. Elképesztő fájdalmai voltak, és a földön össze-vissza rángatózott. Felnéztem az égre.
- Telihold! Akkor ő biztosan egy farkas... - tettem a megállapítást és a könyvemet újra elővettem. Felálltam, és egyik kezemet fölé tartottam, majd a következő szavakat kezdtem el hangosan mormolni:
- Asinta Mulaf Hinto! - ezzel a fájdalmán tudtam csökkenteni. Nem teljesen, de jelentősen redukáltam a fájdalomérzetét, és ekkor már tudtam kommunikálni vele.
- Bármilyen furcsa is, ami most veled történik, de próbálj meg nyugodt maradni. Segítek neked, amiben tudok. - nyugodt hangnemmel próbáltam rá is átterjeszteni nyugalmamat, hogy legalább így is könnyebbé tegyem neki az átváltozást. Gyorsan lapozgattam a könyvet, hogy mi van még, amivel tudok rajta segíteni, végül találtam egy oldalt, ahol a vérfarkas átváltozásának felgyorsítása volt leírva. Pontosan követtem ami a lapon le volt írva. Sikerrel jártam. Pár másodperc múlva már nem egy lány, hanem egy farkas volt előttem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia - Page 3 EmptyVas. Feb. 12, 2012 4:37 pm

Száguldozva mentem az autóúton, szerencsére senki nem volt a közelemben, így annyival mehettem, amennyivel akartam. Az eső lassan elkezdett szemerkélni. "Imádom ezt az időt" - gondoltam, és mosolyogva feltekintettem a sötét égre. Épp a kedvenc számom szólalt meg a rádióban, egyből feltekertem a hangerőt, és elkezdtem táncolni miközben vezettem. Amikor a szövege is megszólalt, azt még tátogtam is. Egy kívülálló azt hinné, hogy épp most szöktem meg az elmegyógyintézetből. Újra kitekintettem az ablakomon, és megpillantottam a szép, kerek holdat. Telihold.. A teliholdakat gyűlölöm a legjobban, akkor valamiért ingerültebb vagyok, és fogalmam sincs, hogy miért. Letekintettem a ruhámra. Gas nadrág, Prada magassarkú, a felsőmről nem is beszélve. Oldalra fordulva pedig ott hevert az anyósüllesen a Louis Vuitton táskám. Hangosan felsóhajtottam. Milyen szép is az élet..
Hirtelen a nyakamhoz kaptam, elkezdett fájni. Gyorsan félrehúzódtam, és kiszálltam a kocsiból. Összegörnyedtem, a fájdalom már elérte a mellkasomat. Elkezdtem kiabálni fájdalomban. Beljebb futottam az erdőben, hátha valami lélek lesz erre. Néha-néha egy-egy fatörzsnek ütköztem, és pihentem. El se tudom mondani, hogy mennyire fájt. A fogaimra is kihatott. - Áááá! - kiáltottam, felnézve az égre. Megpillantottam egy kutat, és nagy nehezen odavonszoltam magamat. A szélére támaszkodtam, belepillantva a vízbe. Olyasmit láttam, amit eddig még nem. Többször pislogtam, alig tudtam hinni a szemeimnek. A szemem.. aranysárga színben pompázott, és a fogaim.. Mintha megnőttek volna. Erősen végig húztam a nyelvemet a fogamon, azután megéreztem a saját vérem ízét..
- Mi történik velem? - kiabáltam, és egy újabb fájdalom hullám járta végig a testemet. E következtében már a földre rogytam. Megfogtam egy nagyobb fűcsomót, és nyomban kitéptem. Ott feküdtem a sáros földön, izegve-mozogva a fájdalomtól. Most jön el a halál.. És ekkor hallottam ropogást, a saját csontom törését. Egy újabb hangos sikoly hagyta el a számat..
Vissza az elejére Go down



Admin
welcome to my world
Admin

► Residence :
♔ Depends...
► Age :
12
► Total posts :
182

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia - Page 3 EmptyVas. Nov. 27, 2011 9:32 am

.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-mysteries.hungarianforum.com



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Régi Lockwood rezidencia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Régi Salvatore Birtok
» Lockwood barlang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-