world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Régi Lockwood rezidencia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
52
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptySzomb. Márc. 26, 2016 2:21 pm





To: Little Wolf


Goodbye, My Little Wolf!

ღ zene: I'm So Sorry ღ megjegyzés: Thank you for the game, sweety! nááá Cool

Nyugodtan juttatom a tüdőmbe a teljesen haszontalan oxigént, melynek a jelentősége voltaképpen jelentéktelen a számomra. Nem befolyásolja sem az életemet, sem pedig a mindennapjaimat. Már-már csak megszokásból veszem magamhoz, egyféle módon mégis emlékként, miszerint egykoron, nos én magam is ember voltam. Ámbár a rövid ideig tartó fiatal korom, és a hosszú éveknek érzett elzárásom, jócskán megmutatta az emberi lét árnyoldalát. Mit legtöbben félnek, s melyben meg annyian hisznek, nos az csak egy enyhe fantázia, és egy csipetnyi képzelet szüleménye. Nem létezik a halál után mennyei megváltás, nem kerülsz az Úr szeme elé, nem fog senki sem számot venni a bűneidért, ahogy maga a pokol sem létezik, amelyben örökké éghetne a bűnös lelked. Hiába remélsz, imádkozol, esdekelsz, avagy zokogsz.. Hiába könyörögsz, csúszol, mászol, és hiszel mindhalálig valamiben.. Hiábavaló minden szó, amelyet kiejtesz az ajkaidon, és hiábavaló azon akarat, amely tőled származó. Hiába minden, ha az igazi kárhozatod maga az élet, ha a valódi érzelmed egyedül csupán a kínzó fájdalom, amely olykor társul az üres magánnyal. Meg kell tanulnod elfogadni azt, ami van, és együtt kell élned azzal, ami nincs. A választás, mint opció nem fellelhető. Egyetlen valamit kapsz, és abból nem törhetsz ki. Lassan fújom ki végül magamból, nos percek múltán az elhasznált levegőt, hogy ezáltal újabb, és újabb lélegzetvételt produkáljak. A szellő kellemesen érinti a fedetlen bőrömet, a sötétség lágyan vonja magába a tájat, a Hold lassacskán tetőpontra hág, és az óra nem sokára elüti a végidőt. A percek óvatosan telnek el, a pillanatok kételkedővé válnak, és minden szívdobbanás hangos robajjal töri meg a már beállt csendet. Egy utolsó könyörgés, mely végül megszűnik, mintha el sem hangzott volna. Egy utolsó kiáltás, mely betölti a teret, s nem sokkal később elhalkul, mintha sosem létezett volna. Hirtelen az óramutató megáll, a pillanatok nem mennek tovább, minden megfagy, és az egyedüli tény csupán a harc.
A nő átváltoztatása farkaskává, nos a lehető legkínzóbb módszer, amit az eddigiekben bármikor is alkalmaztam. A folyamat lassú, kínzó, és felemésztő. Minden másodperc fájdalmas üvöltésbe torzul át, és a gyötrelmes szenvedése, nos számomra csak egy kegyetlen mosolyt jelent az ajkaimon. A földön való kaparászás egyre erősebbé vált a részéről, ahogy önön vérét folyatta a megkeményedett talajra. Szavaim végül befejeződnek, a varázsige elhangzott, az átváltozás pedig percek múltán teljessé lesz. Még egy utolsó kortyolás az italból, és máris velem szemben áll a vérfarkas alakján. Vicsorítást hallat, míg én ezzel egy arányban oldalra dobom az üveget. Már éppen felkészülnék a támadására, amikor is hirtelen eltűnve az erdőbe fut. Egy pillanatra lezárom a szemeimet, ahogy eközben ellököm magamat a fától. Teszek néhány lépést előre, és kinyitva a szemeimet, nos körbepillantok. Kíméletlen mosoly fut át az arcomon, és egy ördögi pillantással szemlélem a környéket.
Váratlanul terülök el fekvőhelyzetben a földön, ahogy a hasamra esek. Néhány kavics felsérti ugyan a kezemet, de nem igazán törődöm ezzel a ténnyel. Pontosan a földre terített, érzem a hátamon a jelenlétét, ahogy rám nehezedik a súlyával, ámbár még mielőtt cselekedhetnék bármit is, nos a vállamba harap. Fogai kínzó méreggel fertőzik a testem, kezeim mellém csúsznak, ahogy azon nyomban megtámasztom önmagam. Ugyan egy pillanatra felszisszenek, de egyúttal el is hallgatok, és valami olyan következik be, amire nem számíthat még ő maga sem. Hangos nevetésben török ki, és miután leszállt rólam, egyetlen mozdulattal felkelek. Eleinte térdre állok, ahogy rápillantok a megharapott bőrfelületre a vállamon. A ruha anyaga teljes mértékben megsérült, és talán már kukába dobhatóvá is vált. Kegyetlen pillantással nézek a farkas irányába, fenyegető mozdulattal kerülök állóhelyzetbe, és ravasz mosolyt villantok ekkor. Egy gyors szerű varázslattal eltűnök a szemei elől, majd a hátánál jelenek meg. Az egyik közeli fának dobom, és még mielőtt felfoghatna bármit is, mellé suhanok. Bal kezemmel megragadom a bundáját, és felrángatom magamhoz.
-Tudod a halál, nos nem megváltás, hanem maga a pokol.-Suttogom érzéstelen hangszínen a számára, ahogy végül jobb kezemmel határozottan kitépem a szívét. Könnyű volt áthatolni a bundáján, és ezáltal a bőrén. Túl könnyű, így nem volt kérdéses megragadni az éltetőszervét, és majdan belőle eltávolítani. Elengedem immáron az elernyedt állat testét, amely rongybabaként hullik a földre élettelenül. Tökéletesen érzékelem, ahogy kihuny a fény a szemeiből, és eltávozik a kínzó másvilágra. Végül a szívre pillantok, amit lazán eldobok, míg utólag már csak a kezemen maradt vért figyelem. Ajkaimhoz emelem az egyik ujjamat, majd megkóstolom a farkas vérének ízét. Halk hümmögés tör fel belőlem, és elnyugtázom, hogy elmegy egynek. Még egy utolsó pillantást vetek az áldozatra, ahogy elégedetten mosolygok. Tudnia kellett volna azt a tényt, hogy ellenem nem győzhet, és mégis azt hiszi, hogy nyert, holott koránt sem. Karjaimat magam mellé engedem le, hátat fordítok a ténynek, és tiszta véres öltözékemre koncentrálok egy percig. Farkasvér borít be szinte rajtam mindent.
Néhány pillanattal később pedig egy varázslat által eltűnök. Hűlt nyomom marad, és semmi sem jelzi azt, hogy valaha is itt jártam volna.
Tudjátok, nos a halál nem a végzet, ahogy maga az élet sem a kezdet. Mindez csupán egy könnyed kis illúzió, amely nagyon könnyen megváltoztatható..


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyKedd Feb. 02, 2016 8:22 am




Kai && Hazel

how to get away with murder


- Szedd össze magad, Hazel! - üvöltött rám anyám, de én továbbra is sírtam. Figyelmeztetett, hogy ne másszak fel, de én mint makacs gyermek csak azért is megtettem, azt hittem sikerülni fog felmásznom a játszótér legmagasabb pontjára, mint a nagyok, de sajnos sikertelen tettnek minősült. Leestem, a lábamat csúnyán bevertem, több horzsolással gyarapodtam egy nap alatt, mint máskor egy hét alatt, ráadásul a térdemből is ömlött a vér. Pedig múlthéten már begyógyult..
- Kelj fel, Hazel, ne csapj ekkora hisztériát - lépkedett oda anyám a magassarkújában, útközben majdnem elesett a fűben. Persze, most sem hallgattam rá, tovább sírtam a fájdalomtól. Más anyuka egyből rohanna a gyermekéhez, nem pedig leüvölti a fejét. Mit vétettem ellene, amiért így viselkedett velem? Henryvel mindig olyan kedves, és lágyszívű, pedig ő sokkal komiszabb volt, mint én!
- Nem tudok anya, nagyon fáj - szipogtam, és törölgettem az arcomról a könnyeket. Az ölelésére vágytam, semmi másra. Meg egy gombóc fagyinak is örülnék, ha már itt tartunk. De semelyiket sem kaptam meg, helyette anyám erős kezével megragadta felkaromat, belemélyesztve pirosra lakkozott körmeit. Felkiáltottam, s még nagyobb hisztit vágtam le, mint az előbb.
- Ne anya, ez nagyon fáááj - kezdtem el megint sírni, mire felráncigált az ülőhelyzetemből. Alig bírtam megállni saját lábaimon, elviselhetetlen volt a fájdalom.
- Szedd össze magad, Hazel! - ismételte meg önmagát anyám, s elkezdett maga után vonszolni. Nagy nehezen, bicegve követtem őt, közben pedig halkan sírtam. Ki tudja, hogy ezek után mit fog velem tenni. De nem is csak tőle féltem, hanem apámtól is, aki még jobban be fog pöccenni rám, ha anyám elmondja neki a kis történetemet.


Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem leszek gyenge. Akkor voltam utoljára tehetetlen mással szemben, idővel megtanultam hogyan kell használni az öklömet, azzal egy szép monoklit okozva másnak. Természetesen, szüleimre sosem emeltem a kezemet, de azért rendesen visszaszóltam nekik, ha úgy véltem igazságtalanul viselkedtek velem, ami valljuk be elég sokszor volt. Persze, mindezt a mérhetetlen dühöm is tetőzte, próbáltam harcművészetet, bokszolást de semmi sem tudott lenyugtatni engem. Akkoriban még nem tudtam, hogy vérfarkas gén csörgedezett ereimben, de amint megöltem nevelőapámat és az első teliholdra került sor, minden világossá vált. Vagyis annyira nem, rohadtul ki voltam akadva, de pár kutatás után fény derült valódi mivoltomra.
Belső monológommal próbáltam elvonni figyelmemet az embertelen fájdalomról, mely most átjárta testemet. Piszkosul fájt, bármennyire is próbáltam küzdeni ellene, vagy pedig úgy mutatni, mintha mit sem éreznék belőle; nem sikerült. Gyenge voltam, anyám szavai ismét visszhangzottak bennem. "Szedd össze magad!" ~ de örültem, hogy az a boszorkány már nem volt jelen az életemben, kibírhatatlan volt vele az a pár év.
Kibírhatatlan... Ez a fájdalom is már az volt, a csontomig hatolt, átjárva testem minden egyes porcikáját. Én tényleg próbálkoztam, de a földre rogytam. Hangosan felkiáltva ragadtam meg a hajamat, visítottam, mint egy őrült és olyan dolgot tettem, amit még soha.
- Kérlek ne, haaagyd abba! - könyörögtem. Legszívesebben arcon köptem volna magam gyerekes viselkedésemért, én, mint Hazel Claire Hollis könyörgök egy átkozott lénynek?! Már azt hittem a világ nem fogja ezt megélni, de mégis sikerült elérnie nálam csupán egy ócska fejfájdalommal. Nagy nehezen feltoltam magamat, de ismét a földre zuhantam, ahogy egy számomra ismerős érzés kerített hatalmába.
- Ne... - súgtam magam elé, hisz jól tudtam mi fog bekövetkezni, de nem számítottam volna rá, hogy ilyen hamar. Még hangosabb kiálltás tört fel a torkomból, ahogy lábam eldeformálódott. Folyamatos üvöltésem elnyomta csontjaim törésének hangját, csodáltam, hogy még volt hangom. Kell nekem állandóan ilyen makacsnak és undoknak lennem, anyám megmondta, hogy egyszer a szemtelen stílusom fogja a vesztemet okozni.
Nem... Nem halhatok meg! Az ilyen gondolatokat gyors el kell űznöm a fejemből. Túl fogom élni, még a javamra is válhat az átváltozás, élvezettel fogom darabokra szaggatni őt.
Piszkosul lassú volt az átváltozás, a fájdalmat pedig nem tudtam semmihez se hasonlítani. Körmeim véresek voltak már a föld kaparásától, nem tudom mennyi ideje szenvedhettem, de sikerült átváltoznom.
Rögtön négykézlábra álltam, fogaimat támadómra vicsorítva. "Ki foglak csinálni" ~ gondoltam, mivel állatként nem tudtam beszélni. De ahelyett, hogy rátámadtam volna, az erdőbe futottam. Fel-alá futkostam, es kerestem egy olyan helyet, ahonnan nem fog látni. Először úgy voltam vele, hogy lassan fogom elvenni az életét, hadd szenvedjen a mocsok, de most már csak arra vágytam, hogy a teteme fölött állhassak.
Mikor már viszonylag jó szögben álltam, hátulról rátámadtam. A földre terítettem őt, és gyorsan cselekedtem, mielőtt még valamit tenne velem. Vállába mélyesztettem fogaimat, és ahelyett, hogy cafatokra téptem volna őt, leszálltam róla. Láttam milyen gyors, milyen erős, részben vámpír volt, és a mérgemmel lassú, kegyetlen halálra ítéltem őt, pont amilyenre terveztem.


pötty || waterfalls ||  Twisted Evil

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
52
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyHétf. Jan. 18, 2016 2:26 pm





Hazel & Kai


Kill you, darling!

ღ zene: Disturbed ღ megjegyzés: -

Olyan megvetendőek az érzések, nem de? Csak zűrzavart okoznak benned, káoszt villantanak fel tényként, s csupán ürességet hagynak maguk mögött. Remélsz, óhajtasz, hiszel... De mégis mi a fenének, ha minden egyes lélegzetvételben ott van az újabb bukás megjelölése? Érzelmi szintre kerülni, nos egyenlő a veszteséggel szemezni. Talán egykor voltak bennem emberi vonások, megringatott a család ténye, rosszul esett a kizárás gondolata.. Akkoriban féltékeny voltam a saját testvéreimre, csak mert mágiájuk volt, és éppen emiatt apám büszkén tekintett rájuk, míg engem lenézett szó szerint. Pedig nem az én hibám volt, hogy ennek születtem. Én nem kértem az életet, sőt ők maguk alkottak meg. De hát, ami elmúlt, nos az elmúlt, ugyebár? Az érzelmek elillantak belőlem, és mindenféle kétség nélkül mészároltam le egytől egyig őket. Színtiszta élvezet volt a nyakamba szúrni azt az üvegdarabot, hogy ezáltal megöljem az egész kovent. A tudata felbecsülhetetlen érzés, mert egyszerűen nem kifejezhető mindaz, amit a haláluk beállta adott nekem. Na jól van, ennyit a mese estről, kérlek! Tehát irány ismét a valóság, ahol ugyanis egy vérfarkassal van dolgom..
-Viszont ma este nem te ölsz, hanem én.-Mutattam eleinte rá, majdan a mondandóm végére magamra. Hangom tükrözi, hogy mennyire lenézően kezelem, s hogy szinte meg sem fordul a fejemben, hogy ő számomra ellenfél is lehetne. Miért is kezeljem voltaképpen másként, hisz csupán egy farkas, akivel könnyedén elszórakozhatok, akivel elüthettem az időt hasznosan, és közben még jót is mulathatok.-Remélem nem élted túlságosan bele magad a győzelmedbe, mert nem sokára búcsút inthetsz az életednek.-Jegyzem meg egy ironikus hangszín keretébe zártan, ahogy ördögi mosolyt öltök arcomon. Mutatni próbálja a számomra, hogy mennyire is erős, és hogy koránt sem fél tőlem, pedig szerintem érezheti minden megmozdulásában, hogy az idő nem sokára elüti a végzetét. S ha meghalt, akkor utána már nem lesz lehetősége a menekvésre. A túlvilágon örökre egyedül ragadt, s csak magát átkozhatja azért, hogy immáron nem élhet többet. Nem lesz sorsa, nem lesz szívdobbanása, s nem ronthatja a levegőt itt e földön.
-Ha még egyszer... mi?-Kérdezem meg kissé felemelt hangszínnel, ahogy a fülemhez rakom az egyik kezem.-Mondtál valamit?-Teszek fel egy újabb kérdést ironikusan, ahogy nevetve nézek az irányába. Lehet azt hitte, hogy bármi esélye is van, de ez koránt sincs így, sőt nagyon elszámolta magát, amikor úgy vélte felfedezni az esetet, hogy már szinte mindent tud rólam. Talán kissé túlságosan is sunyi voltam, és összezavartam őt a gondolatai közt, de minderre szükség volt, hisz másképpen nem igazán tudtam volna elvonni a figyelmét. Míg mostan tádám, hisz egy tökéletes támadáson vagyok túl. Bár annyira fáj, hogy nem válaszolt a kérdésemre... Ugyan már! Gondolom mindkettő erős, hisz a fa eleve nem dőlt ki, míg maga a feje is sértetlen maradt. Ezáltal pedig, nos egy pont a fának, és egy másik pont a fejének! Hm, hogy milyen kérdésekkel bír illetni, mintha egy kicsit is meghatna, hogy sértegetni óhajt, de hát szavai az egyik fülemen be, míg a másikon meg ki..
-Én nem kértem azt, hogy hátrálj, bár megpróbálhatod, de nem hagynálak elmenekülni, hisz te magad vagy a mai estém áldozata.-Mutatok rajta végig, miközben kegyetlen szavakkal illetem. Pillantásommal méregetni kezdem, ahogy mindinkább fenyegető léptekkel közelítem meg.-Illetve..-Suttogom nagyon halkan, ahogy egyre nagyobb fájdalmat okozok a fejében.-..még mindig jobb a helyzetem, mint neked.-Folytatom halkan, ahogy végül megállok nem messze tőle. Egy laza mozdulattal kerülök végül guggoló helyzetbe, és így tekintek rá, ahogy hallgatom az újabb szavakat, amiket felém intéz. Nevetni kezdek, hogy mennyire erőlködik a hiteles előadásmóddal, holott egyértelműen látszik rajta mindaz, hogy a fejfájás is igencsak kínozza. Bár igaza van, hisz ez nem olyan mértékű fájdalom, mint, amit az átváltozáskor kell megélnie. Szóval adott nekem egy jó ötletet!
-Tudok én ennél többet is.-Mondom egy ravasz mosollyal az ajkaimon, miközben egy hirtelen cselekedettel álló helyzetbe kerülök.-Szerintem élvezni fogod, ami nem sokára következik.-Hangom tele van kíméletlenséggel, ahogy egyetlen csettintéssel megszüntettem a fejfájását. Néhány lépést teszek az italos üvegem felé, amit nem régiben elejtettem, s majdan magamhoz véve beleiszok, ahogy kikötök az egyik fánál. Lazán döntöm neki a hátamat, ahogy az alkoholt kortyolgatom egy ideig, és őt szemlélem. Végül megemelem a szabad kezemet, és egy erőteljes varázsige ismétlésével elkezdem vérfarkassá változtatni, de nem szokványos módon. A fájdalmat a kétszeresére emelem, és a csontjainak az eltörését lassabbá teszem. Ő kevesellte, hogy csak ennyit tudok, tehát most.. szenvedje meg a létét.


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyCsüt. Jan. 14, 2016 8:22 am

Kai & Hazel
•••••• how to get away with murder ••••••

Csak ölném meg már ezt a szerencsétlent! Fogalmam sem volt, hogy mire vártam, egyszerűen rá kéne vetnem magam, és addig ütni a nyomorult fejét a földbe, míg szét nem loccsan. Elég elmebeteges gondolatok, de nem tudtam visszafogni magam. A teliholdat sosem tudom nyugton eltölteni, általában aznap senkivel se kommunikálok, kerülöm az embereket, a társaságot, nehogy véletlenül a rossz szavak hagyják el a számat. Mondjuk, nem mintha alapjáraton egy színtiszta kedves csaj lennék, mert nem voltam az. Pusztán elég kellemetlen lenne, ha odaszólnék a főnöknek, hogy cserélje már le a ruhatárát, mert olyan előnytelen göncöket hord, mintha egy mamut lenne. De várjunk, múltkor nem azt mondta, hogy terhes? Mindegy is, frászt érdekel engem, legalább ideiglenesen egy másik idegbeteg jön a helyére. Nem bírtam a főnököket, de gondolom ez már úgyis leesett. De nem csak a főnökökkel volt gondom, hanem az egész emberiséggel. Ezektől az elfuserált egyedektől a falnak tudnék menni, önnön vetném le magam egy magas szikla széléről. Na jó azért ne essünk túlzásokba, de az fix, hogy életemet mindennél jobban féltem. Hisz yolo meg minden, ahogy mondani szokták. Nincs kilenc életem, mint a macskáknak, s nem is vagyok vámpír, nekem tudnak ártani. De hamarosan nem.. Csak meg kell várnom, míg a telihold a helyére megy, utána pedig vígan, nevetgélve szaggathatom szét cafatokra a testét. Ó, de fogom élvezni!
Idegesítő nevetésénél csak hallgattam, néha ásítottam, mint aki már nagyon unja szánalmas mutatványát. Ki a francnak képzelte magát amúgy? Miért nem tud egyszerűen eltűnni innen, nem látja, hogy egy farkassal nem kéne kikezdeni?! Mindegy, nem mintha félteném az életét, legalább egy örök életre megtanítom neki, hogy velünk nem szabad ujjat húzni.
Kérdőn felszaladt a szemöldököm válaszára, teljesen eltérített engem ezzel. Hogy értette ezt? Részben boszorkány, de részben mi volt? Teljesen összezavart, azt se tudtam, hogy mit kerestem itt. Arra lettem figyelmes, hogy egyre csak közelített felém, én pedig mindig bambán álltam ott, mint kaktusz a sivatagban. Ez a hasonlat mégis honnan jött? A fenébe, biztos látja rajtam, hogy teljesen összezavart, de nem hagyom, hogy győzzön! Pár pillanatra igaz eltérített, de szerencsére gyorsan észhez tértem, mielőtt valami komolyat tudott volna tenni.
- Úgy látszik ez közös bennünk. Én azt a férfit öltem meg, aki felnevelt. És örömmel megismételném - suttogtam sejtelmesen, kihúzva a hátamat. Hadd lássa, hogy nem félek, hogy engem nem tud holmi rémmesékkel elijeszteni.
- Ha megégyszer - kezdtem bele a mondatomba, de egyszerűen eltűnt előlem. Egy gúnyos mosolyra görbültek az ajkaim, úgy tudtam, hogy felfogja adni a küzdelmet. Mindig feladják a gyávák. Épp megindultam volna, mikor megéreztem valakinek a kezét, sőt kezeit magamon. Egyig se tudtam volna elszámolni, olyan gyorsan történtek a dolgok. A következő pillanatban már a hűvös levegőt éreztem, ahogy hátrafújja hajamat, majd egy nagy koppanást. Nagy erővel csapódtam a fának, fájdalmamban felnyögtem, de nem is az ütközés volt kegyetlen, hanem utána az érzés. A földre esve egyből az orromhoz kaptam a kezemet, majd ahogy magam elé emeltem láttam, hogy azon testrészemet vér borítja. Ezért még meg fog fizetni..
- Azt hiszed ennyitől elkezdek hátrálni? - nagy nehezen feltápászkodtam, szembefordulva vele. - Elcseszett egy lény vagy, mondták már? - nevettem fel, s megéreztem a saját vérem ízét a számban. Pompásan festhetek. Nem is vált előnyömre ez, hisz a hihetetlen gyorsaság, és erő csak egy dologra utál. Vámpír volt, de egyben boszorkány is, ez meg hogy lehetett?
Összegörnyedtem, ahogy elkapott a fejfájás. Először azt hittem, hogy csak most kezdtem el érezni a fának való csapódás hatását, de ilyen érzés még sose kapott el ezelőtt. Biztos voltam, hogy ez az ő műve volt, s bármennyire fájt, próbáltam ellenállni neki. Sokkal rosszabb fájdalmakat kell átélnem az átváltozás során, hisz érzem, ahogy egyenként törnek el a csontjait, sokkal több kell holmi fejfájásnál, hogy fájjon.
- Csak ennyit tudsz? - tártam szét kezeimet, egy hatalmas vigyorral az arcomon. - Ó kérlek, már.. - csuklott el a hangom, mert azért nem volt kellemes ez a fejfájás. -, már kezdtem reménykedni benned - elkezdtem remegni, mert nem akart megszűnni ez az átkozott fájdalom. - Ha vársz egy pár órát, örömmel meg tudom mutatni, hogy mire vagyok képes - közöltem vele kissé rekedt hangon, s gyűlöltem magam amiért ilyen gyenge voltam vele szemben. Be kellett látnom, hogy se erőm, se kitartásom nem volt felvenni vele szemben a harcot.
Egyelőre.

••• - ••• © •••  
Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
52
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyKedd Jan. 12, 2016 11:38 pm





Hazel & Kai


Kill you, darling!

ღ zene: D.T.M ღ megjegyzés: -

Olyan vicces ez az egész helyzet, sőt maga az, ahogy ez a kedves kis farkas képes magáról mindazt elképzelni, hogy bármi esélye is van ellenem. S pont ellenem! Hát Istenem itt kell, hogy helyben meghaljak fetrengve a röhögéstől, ha csak erre gondolok. Mégis hogyan juthatott ilyen elhatározás az elméjébe, kérem szépen? Kissé merész ötlet, nos azt kell mondjam, míg nem utolsó sorban élénk, és bátor, de ezzel nem sokat ér, sőt holmi keveset, amikor is a mai este folyamán úgy is meg fog halni általam. Mégis mire fair tervezte azt el, hogy túléli, és még ennek fejében végez is velem? Oh, ugyan már! Olyan szépet álmodott el, hogy még mesébe sem illő ez a képzeleti szüleménye. S már nem azért, de jogosan tarthatom magamat többnek nála, hisz gondoljuk csak bele logikusan. Eretnek vagyok, azaz boszorkány, és egyben vámpír, ahogy nem mellesleg képes lennék elszívni a mágiát is belőle, bár nincs mindezzel tisztában azt aláírom, de hamarosan minden bizonnyal koppanni fog, amikor is szembe kell találkoznia ezzel a ténnyel. Nem akarom elkeseríteni, de túl naiv gondolatok fogták közre az elméjét. Talán a remény hajtja, s ezért is ennyire szőke.. Oh, mégsem az, mert barna a hajszíne, de számomra ugyan mindegy, hisz lehet belülről is szőke simán, sőt.. határozottan. Lehet, hogy nőtt neki belül is haja, ami a szőke színt képviseli, és akkor meg is van mindez most már magyarázva. Remek. Pipa.
-Nem lesz életem?-Kérdezem meg, miközben egy hatalmas nagy nevetésben török ki. Szinte abba sem bírom hagyni, ahogy végig futtatom a szavait ismételten a gondolataim sorai közt. Ez egyszerűen elképesztő, sőt nagyon, de nagyon mulatságos. Úgy látszik, hogy nem fogok búskomor ábrázattal ülni ma a hátsómon, hanem helyette egy jót mulathatok ezen a nőn. Olyan vicces, és hangulatfeldobó a jelenléte, hogy képtelen vagyok kibírni, hogy ne nevessek. Már percek óta röhögök, de még most is annyira szórakoztató.-Szerintem inkább a nevetéssel fogsz megölni engem, s még hozzám sem kell érned.-Jegyzem meg továbbra is a nevetve, ahogy eközben felé pillantok. Én mondom, hogy nagyon haláli ez a nő, hisz mit be nem tud képzelni magának. Úristen! Lassan mentőt kellesz hívni hozzám, mert meg fog fullasztani itten, azaz mégsem, mert nem is kell nekem levegő. Vámpír is vagyok, akkor meg min gondolkozom már? Teljesen elveszi a józan gondolatsoromat. Ah, annyira nevetséges!
-Részben igen, részben meg más is.-Mondom vigyorogva, ahogy a szemeibe nézek. Kíváncsi vagyok, hogy ezzel voltaképpen milyen reakciót váltok ki belőle, hisz tényleg fogalma sincs róla, hogy nemcsak simán ennyi vagyok, hanem esetlegesen több is. Bár, amit nem tud, nos az nem fáj, s ezt végképpen még fel is használhatom ellene. Milyen jó is, hogy ennyire tudatlan, naiv, és becsapható. Persze nem mondom azt, hogy nincs olyan személy, aki ne lenne képes legyőzni engem, de az biztosra vehető, hogy nem pont ő lesz, sőt... ehhez számomra sokkal nagyobb kihívás kell, s nem holmi harapófog, azaz mitugrász kiskutya. Tehát kétleném, hogy ezt az estét túléli, ámbár majd gondoskodom róla, hogy jól érezze magát. Esetleg még áshatok neki egy sírt is, ha óhajtja.. bár az megerőltető, de miért is ne? Ha ezzel megnyugszik a lelke, akkor simán benne vagyok..
-Én nem csak pusztán parancsolok, de célt is érek.-Jegyzem meg cinikusan, ahogy megközelítve, nos meg is állok vele szemben, és úgy nézek a szemeibe egészen mélyen, mintha épp a veséjéből szeretnék valamit kiolvasni. Úgy hiszem, hogy túl sokat gondol már magáról, sőt.. nagyon is. Pontosan ezért is lesz a veszte ez az éjszaka. Kegyetlen mosollyal mérem végig végül ismételten, ahogy alsó ajkamba harapok, és teszek felé még egy utolsó lépést. Így már alig két lépés távolság szünet van köztünk, ami nem sok, sőt eléggé közeli pozíció.
-Engem hiányolni? Ugyan már! Szerintem örülnek, hogy megszabadultak tőlem miután mindegyiket megöltem.-Hangom ironikusan csendül fel, ahogy tele van élvezettel, és végezettül pedig elnevettem az egészet. Egyszerűen fantasztikus volt a haláluk. Volt akiket külön kiemeltem, és pusztán személyre szabottan kaptak halált, s voltak, akik nem, de ők is örömmel távoztak el. Kegyes voltam velük, hisz nem kínoztattam őket évekig, mint, ahogy ők engem.. Nyomorultak!
-Nee, kérlek, nee.-Már szinte szakadok a röhögéstől, ahogy előkészül a harcra, és eközben felteszi még ezt a kérdését is.-Szerintem te se igyál ma már többet, de amúgy sem fogsz.-Mondom egy kegyetlen éllel, és egy ördögi mosollyal, ahogy egyetlen suhanással kerülök a háta mögé, és ragadom meg őt. Bal kezem a derekára, míg a jobb a vállára kerül, és egészen könnyedén lököm meg ezáltal, ahogy majdan egyetlen könnyed kézmozdulattal, azaz varázslattal elérem, hogy az egyik közeli fának repüljön.-Melyik keményebb a fa, vagy a fejed?-Kérdezem meg gúnnyal telt hangon, és mégis röhögve, ahogy egy újabb varázslat által mély fájdalmat okozok neki a fejében, így közelítve meg őt egyre fenyegetőbb léptekkel.


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyPént. Jan. 08, 2016 12:47 pm

Kai & Hazel
•••••• how to get away with murder ••••••

Rendkívül irritált a stílusa, s talán most az először gondoltam arra, hogy milyen jó lenne, ha vámpír lennék. A gyorsasághoz hozzápárosulna az erő, és egy szemrebbenés alatt képes lennék kivégezni őt. Persze, ez csupán egy pillanatnyi gondolat volt, hisz eszem ágában nem volt hibriddé változni, előbb választom a halált, mintsem Klaus pincsikutyájává válni. A múltkor Henry úgyis megtanított engem a támadásra és a védekezésre, csak fel kell idéznem a történteket, a rúgásokat, az ütéseket és remélhetőleg minél hamarabb arrébb fogom tenni őt, ha már magától nem hajlandó visszavonulni. Egy piszok volt, akire ráfért egy alapos lecke. Persze, én sem viselkedtem máshogyan, de nem tehettem róla. A telihold hetén, s főleg aznap a kelleténél is lobbanékonyabb vagyok, legszívesebben letépném a fejét a helyéről és azzal eljátszadoznék. Milyen kegyetlen gondolatok.. Természetesen, ez mind az agyamban játszódott le, sajnos nincs hozzá gyomrom, hogy ilyesvalamit tegyek egy halandóval. De lehet nem is halandó.. Ahogy újabb és újabb mondatok hagyják el a száját, kezdek méginkább megbizonyosodni arról, hogy ő nem csupán egy eltévedt, nagyszájú ember, akinek nincs jobb dolga, mintsem másokat irritálni a maga idegesítő stílusában. Sokkalta inkább tűnik egy beképzelt vámpírnak, de azt egyből ki tudnám szagolni, de most mégsem érzem azt az érzést.. Nem.. itt valami más lesz.
- Nyugi nem kell féltened. Pár perc és már nem is lesz életed - fenyegetőztem tovább, s nem is gondoltam abba bele, hogy akár ő is erős lehet. Nem féltem, nem rohantam el, mert nem voltam holmi gyáva liba, aki egyből elmenekül, ha a dolgok rosszra fordulnak. Ha kell, fel fogom venni ellene a harcot, és örömmel fogom a földbe tiporni. Mert én sosem vesztek, nem veszíthetek.
Ráncokba szaladt a homlokom, amikor rájött az én kis titkomra. Nem kellett sokat gondolkodnom, s eredményül egy ravasz mosolyra húztam a számat. - Idáig tartott kitalálni... boszi? - szaladt fel kérdőn a szemöldököm. Vámpír nem lehetett, azt megéreztem volna. A boszorkányok képesek ilyen hamar ráeszmélni az illetőre, így most már nem volt semmi kétségem affelől, hogy a természetfelettiek mely csoportját gyarapítja. Hát.. sosem szívleltem a boszorkányokat, ezek után sem fogom. Örömmel fogom elvenni az életét. Amikor utasításra szólított fel, könnyedén elnevettem magam. Fejemet hátravetettem, hagytam, hogy a jó érzés átjárja testemet.
- Mondták már, hogy vicces vagy? Aranyos, hogy azt hiszed a magadfajta képes parancsolni nekem - sóhajtottam egy nagyot, majd csípőre tett kezekkel tovább meredtem a szemeibe. Nem voltam zavarban, nem tartott terrorban, azt akartam, hogy lássa a szemeimben, mennyire elhatározott vagyok valójában, s én nem féltem senkitől. Inkább neki kéne tőlem félnie..
Közelített felém, de nem hátráltam, hanem lélekben már készítettem fel magam a harcra. Nincs más opció, vagy ő vagy én, de valamelyikünk nagyon pórul fog járni.
- Szerencse, hogy nem ismertem a családomat, de a tieid bizonyára hiányolnak már - húztam le a kabátom cipzárját, hogy még kényelmesebben tudjak mozogni. Kezeimet ökölbe szorítottam, és legszívesebben behúznék neki egy hatalmasat, de az túlságosan kiszámítható lenne.
- Úgy látszik nem tudunk dűlőre jutni.. Szóval.. támadsz vagy inkább hátrálsz? - adtam neki két alternatívát, és egy másodpercre sem vettem le róla a szememet. Figyelnem kellett minden apró mozdulatára, rezzenésére, hogy ne tudjon meglepetésként érni, amikor támad.

••• - ••• © •••  
Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
52
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyCsüt. Jan. 07, 2016 10:10 pm





Hazel & Kai


Kill you, darling!

ღ zene: Oh Death ღ megjegyzés: -

Egy újabb csodálatos este, amelyet a magam kis társaságában tölthettek, és persze mind eme képletet, nos semmi sem zavarhatja meg. Nem keresztezhetik az ünnepi hangulatomat, ahogy el sem ronthatják, így a magam kis módján mindenképpen éltetni fogom a visszatértemet, ámbár magam sem értem, hogy ez eddig miért is nem tettem meg. Volt rá alkalmam bőven, hisz voltaképpen már ez a harmadik éjszaka, amelyet a városban töltök, de mégiscsak valami okból kifolyólag mostan jutottam el mindehhez. Biztosan sok volt a dolgom, bár visszagondolva a történtekre, nos igen.. sok mindenkit kellett eltennem láb alól, sokakat kellett meggyilkolnom kegyetlenül, s ha a ma este is úgy hozza, akkor bővíteni fogom tovább a listám. Mostan persze nem akárkikkel, hanem vérfarkasokkal. S hogy miért pont velük? Talán a kis legendák miatt, amik azt sugallják, hogy a vérfarkasok a vámpírok ellenségei, s ha már így állunk, akkor ideje a javunkra tisztítani a farkas állományt. Amúgy is mostanában nagyon elszaporodtak, ami azt illeti, és közveszélyessé váltak. Kezdve Tyler-rel, bár kétlem, hogy pont ide óhajtana vonulni, sőt.. az is megeshet, hogy már a városban sincs.. Tudjuk milyen mély érzelmek fűzték a húgomhoz.. Úristen, nyálas szerelmi sztori, s mily tragikus, hogy ily hamar véget ért a románcuk kellege. Jah, hogy én okoztam? Nos ez van, kérem szépen, sőt amúgy is csak maguknak köszönhetik a halált, hisz ők juttattak el erre a szintre, s ők is voltak azok, akik ezzé neveltek. Itt a példány, akit óhajtottak, ha pedig netán nem tetszik, nos visszacserélési akció már nincs... meg amúgy sem élnek, akkor meg mi a fenéről is gondolkozom én? Ugyan mindegy már szerintem, hisz az is elég, ha tudom, hogy merre vagyok, s hová tartok. Milyen vicces is lenne elfelejteni az útirányt, és aztán máshol kikötni, de persze még koránt sem ittam annyit, sőt... vámpírként kétszer több idő lenne kidönteni magam, mármint nem faként, hanem, hogy részeg legyek.. Oh, érted te!
Könnyedén lépek ki végül a fák közül, hogy immáron megközelítsem az új társaságomat, mely nem is akárki, hanem egy nő. Minden bizonnyal farkas, vagyis sejtéseim szerint, mert máskülönben nem igen tartózkodna itt, vagy talán mégis? Emberként kissé, sőt nagyon is veszélyes az éjszaka közepén az erdő, és ezzel tudtommal ő is tisztában van, ha meg még sem, akkor így járt, s a végzete elé állt voltaképpen, tehát ne lepődjön majd meg, ha egyik pillanatról a másikra halottá válik, s majdan a túlvilági létben ébred. Oh, hogy mennyire is élvezetes lesz..
-Ajánlom, hogy ne szólj bele abba, hogy mit tegyek.-Vágok vissza az ő stílusában egy cinikus megjegyzéssel, miközben végig őt figyelem, és le sem veszem róla a tekintettemet. Minek néz ez engem voltaképpen? Hülyének, vagy egy embernek? Egyik sem vagyok, így mindkettő téves információ a részéről nyilvánvalóan..-S az életemet kellene féltenem? Nos kétlem.-Vonok vállat lazán, ahogy egy könnyed stílusra váltok, miközben úgy vigyorgok, mint valami idióta, bár az is vagyok részben, akkor meg ugyan mindegy az össz képlet..
-De mondták, csak tudod nem figyeltem oda a mesékre, farkaskám, hisz nehéz félni tőled.-Vettem oda gúnyosan, miközben alaposan végig mérem. Nem, nem férfi szemmel, hanem gyilkoshoz mérten. Szolidan, de mégis pontosan, hogy tökéletesen lássam, hogy mi van rajta, hogy milyen helyen okozhatok ezáltal számára sérülést, avagy hogyan is szúrhatnám le a lehető legkönnyebben, de mégis a leggyorsabb módon.-Amúgy nagyon értékelem tőled, hogy ilyen kegyesen védeni óhajtottál engem, de tudod nincs szívem, ami mindezért hálás is lehetne, így ad fel a reményt, kedvesem, és szépen te sétálj el a két lábadon, ha még meg akarod tekinteni a holnapi napfelkeltét.-Mondom teljesen nyugodtan, miközben ördögien mosolygok, és néha-néha még fel is nevetek olykor, hisz viccesnek találom a helyzetet. Még, hogy nekem kéne elmennem, és vigyáznom. Olyan kis vicces ez a nő, bár ettől még nem hagyom meg az életét!
-Nem megyek én sehova, kérlek, csak maximum te mész...-Mondom eltöprengve, ahogy közelebb lépek felé két lépéssel, így szüntetve a távolságot még inkább.-...meglátogathatod az elhunyt rokonaid, és ha már ott vagy, akkor üdvözöld az enyéimet is. Illetve nem kell aggódnod, hisz bőven el fogsz férni a méreteddel a temetőben.-Kegyetlen éllel beszélek, de mégis teljes megvetéssel. Pillantásomat az övéibe vésem mélyen, és ezáltal kivehetővé válik a szemeimből, hogy a könyörületnek nyoma sincsen, sőt.. olyan nézéssel illetem, hogyha a szemeimmel ölni tudnék, akkor már régen halott lenne.


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyCsüt. Jan. 07, 2016 1:49 pm

Kai & Hazel
•••••• how to get away with murder ••••••

Egyáltalán nem számoltam azzal, hogy valaki esetleg fel fog bukkanni. Hónapok óta használtam már a Lockwood barlangot, eddig még egyszer se kellett halandókkal, vagy egyéb természetfeletti lényekkel megbirkóznom. Csak én voltam egyedül, egy ártatlan lélek se tette be erre a környékre a lábát. Be kellett vallanom, kissé meglepetésként ért, ahogy meghallottam a lépteket. Titkon reménykedtem abban, hogy visszafordul, mert meggondolta magát, vagy mert rájött, hogy a telihold éjjelén veszélyes kint tartózkodni. Egy nap.. Egy hónapban egyszer vagyunk végre feljebb a mocskos vérszívóknál. Szóval nem féltem. Miért is tenném? A harapásom halált okoz a vérszívók számára. Klaus messze van, tudomásom szerint New Orleansban tengeti mindennapjait, ha valaki odaakarna menni hozzá a véréért könyörögve, hát az nem jönne össze egy könnyen. Miért is nem? Lássuk.. Először is, mire odaérne a hallucinációk már olyan erőssé válnának, hogy félúton elveszti az önkontrollt a saját teste felett. De ha mégis sikerülne mindezeknek ellenállni, és sikeresen eljutni New Orleansba akkor sem biztos, hogy hozzájut a hibrid ősatya véréhez. Hisz Klausnak mégis mi haszna származna abból? Ő nem fogja csak úgy osztogatni a vérét, nem szokott senkin se megkönyörülni.
Miután gondolataim megnyugtattak, kiittam az üvegből az utolsó kortyot, majd elhajítottam jó messzire. Éreztem a bennem tomboló erőt, mely már csak arra várt, hogy kiszabaduljon, s pusztítson. De nem fogom azt tenni, nem tehetem azt... Mint egy kutyát, úgy kell magam leláncolnom, nehogy kárt tegyek magamban, akár másokban. Hisz ilyenkor a vadászok is elő szoktak bújni, tisztában vannak a kockázattal, hogy az életüket teszik kockára, de az ügyesebbek képesek túlélni a napot és egyben le is teríteni egy-két fajtársamat: Nem egy embert vesztettünk már el a falkából. Sokan kicsúsznak az időből, és azelőtt változnak át, hogy leláncolnák magukat, egyesek pedig az én módszeremet el is vetik. Úgy vélik, hogy az anyatermészet azért tett miket ilyenné, hogy tegyünk is valamit, ne fojtsuk el. Nem hinném, hogy az úgynevezett "anyatermészet" csapkod örömében, hogy újabb és újabb emberi életet ontunk ki.
Gondolataim kissé elkalandoztak, pedig esküszöm csak egy sört ittam és az nem szokott hatással lenni rám! Az évek alatt megedződtem, sokkal több kell ahhoz, hogy becsiccsentsek. Egy fiatal férfi tűnt fel nem messze tőlem, s ahelyett, hogy hátrált volna, csak közeledett. Jobban tenné, ha visszafogna a beszédéből, alapjában véve is forrófejű vagyok és fel tudják húzni az agyamat, de a teliholdkor.. Nos, olyankor elég pár mondat, egy-két szó és képes vagyok egyik másodpercről a másikra egy véres fenevaddá változni.
- Ajánlom, hogy fordulj vissza és menj haza, ha félted az életed. Gondolom, hamarosan takarodó van - engedtem meg egy gúnyos mosolyt. Nem hinném, hogy a férfi fiatalabb lenne nálam. Velem egykorúnak néztem, max egy-két évvel lehetett idősebb. - Nem mondták? Teliholdkor jobban teszed, ha zárt ajtók mögé bújsz.. - sétáltam közelebb hozzá -, hisz olyankor ördögi lények futkároznak fel-alá az erdőkben - nem árultam el magam, se a falkámat. Csupán meg akartam félemlíteni, az emberek úgyis minden hülyeséget bevesznek. De nem voltam 100%-ban biztos abban, hogy ténylegesen halandó volt-e vagy sem, szóval a természetfeletti lényeket sem zártam ki.
- Szóval... - álltam meg tőle pár lépésnyire -, mi lenne ha dobnád a keményfiú stílust, és szépen visszamész oda, ahonnan jöttél? - biccentettem oldalra a fejemet, és egy angyali mosolyt varázsoltam az arcomra.

••• - ••• © •••  
Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
52
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptySzer. Jan. 06, 2016 10:18 pm





Hazel & Kai


Kill you, darling!

ღ zene: Boy Like You ღ megjegyzés: -

Az éjszaka fekete palástja magába zárta az egész tájat, ezáltal változtatva át mindent szinte sötét tónusúvá. Az ég színtisztán tündököl megannyi fényes csillaggal, míg a Hold felbukkanása immáron teljességgel jelzi a hónap fordulóként megjelenő telihold motívumot. Az időjárás egészen kellemes érzést nyújt, ámbár a hideg szellő könnyed játéka megzavarhatja az összképet. Olykor belekap a fák leveleibe, így suhogtatva meg őket... Falevelek? Nos, jó vicc, kérlek! Ugye, milyen figyelmetlen vagy, drága? Épp átverlek téged a gyönyörű gondolatsorommal, mert elhiszed, hogy falevelek ilyenkor vannak, holott nem is ősz van, hanem tél. Látod, látod, majdan legközelebb jobban oda figyelsz magadra, s egyaránt rám is, hisz én ilyen kis gonoszka vagyok. Nem hagyok nyugtot, sosem mondok igazat, kijátszalak szépen, és eközben mosolygok. Szóval... a szellő finoman mozgatja meg a hajtincseket, így borzolva össze ezáltal hajat, miközben a faágakat is igen csak mozgásra készteti. Mondani lehetne, miszerint hideg van, de jómagam mindezt nem érzem már csak két okból kifolyólag is. Egyrészt a vámpíri énem által meg se kottyan, míg másodsorban az ital szinte felperzseli a vérem.
Lassú, mégis ütemes léptek hangja veri fel a már beállt csendet, így okozva zajt az egész környezetben. A fák egyhangú sokasága követi egymást, s ha nem lenne sötét, akkor talán arra tippelnék, hogy mostan az erdőben járkálgatok.. Ha-ha, de vicces, hisz végül is ez maga az erdő! Határozott léptekkel váltok irányt végül jobbra, és veszem ezzel céltudatosan az irányt a régi Lockwood rezidencia felé. Úgy tudom, hogy a birtok egy részén elterül egy kisebb pinceféleség, amelyet mostanában a vérfarkasok használnak leláncolás gyanánt teliholdkor. Jobb kezemet könnyedén emelem meg, hogy az üveg száját ajkaimhoz emeljem, s majdan igyak belőle egy kortynyit. A whisky maró hatással folyik le a torkomon, hogy aztán a gyomromba jusson. Ámde, amilyen keserű, nos épp oly annyira élvezeti értéknek minősül, ha azt tekintem, hogy mennyire is megkedveltem. Mármint, nos.. nem vagyok alkoholista, csak egy-egy alkalomadtán, és néhány estén persze nem árt.. mint mondjuk a mostanin is. Egyedül kell voltaképpen megünnepelnem eme éjszaka a visszatértemet. S ha azt nézem, akkor már vagy a harmadik este tartózkodom Mystic Falls-ban, de még csak most jutottam el az ünnepi mércéhez. Jól haladok, igaz? Igaz! Akkor minden remek? Remek! Kérdés? Semmi.. Nos én magam is így gondoltam ezt el tökéletesen. Oh, de őrült vagyok már, hogy gondolatban csevegek önmagammal, de hát persze ez is kell, főleg, ha az ember megszokta a magányt, sőt az egyedüllétet, bár a hullákkal is jó csevegni, vagy mondjuk a... oh, ugyan, az én társaságom a legjobb, akkor meg felesleges is tovább gondolkoznom.
Egyre közelebb, és még közelebb lépkedtem a célállomásom felé, miközben nem sokára oda is érve, nos egyetlen egy női hang üti meg a fülem. Elsőre vészjóslóan hangzana egy ember számára, ámde engem mindez koránt sem ijeszt meg, hisz egyáltalán nincs mitől tartanom, avagy félnem. Mégis egyáltalán mitől kellene? Egy vérfarkas harapása sem halálos a számomra, s ha csak ennyit tud, akkor jócskán kevés velem szemben az esélye. Mély levegővétel keretén belül közelítek még inkább arra, ahogy egyféle füst, és ital illatának a keveréke csapja meg az orromat. Lazán túrok bele a hajamba, miközben hallgatom az újabb szavak elhangzását. Felhúzom kérdőn eleinte a szemöldökömet, majdan nevetve lépek elő, és nézek ezáltal rá.
-Oh, kedvesem, nos itt is vagyok. Már nem kell tovább hiányolnod.-Jegyzem meg egy gúnyos hanglejtés kíséretében, ahogy gyilkos pillantással méregettem.-Ugye tudod azt a tényt, hogy ilyenkor nem szabad kislányoknak itt bóklásznia?-Teszem fel a kérdést egy kegyetlen mosoly, és egy cinikussággal megejtve, miközben egyre csak közelebb kerülök hozzá egy-egy lépéssel. Végül könnyedén iszom bele a whiskymbe, ahogy ezt követően önfeledt nevetésben török ki.


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyVas. Jan. 03, 2016 5:40 pm

Kai & Hazel
•••••• how to get away with murder ••••••

Ráérős léptekkel haladtam a Lockwood barlang felé, hisz bőven volt időm az átváltozásig. Egy kicsit korán indultam el, de mivel otthon unatkoztam, így nem láttam más alternatívát. Egyedül voltam, s egyáltalán nem vágytam társaságra, nem mintha olyan széles lenne a baráti köröm. Igaz, hétvégente sosem unatkozom, mindig találok magamnak társaságot, de olyan, hogy igaz barát.. nos olyannal nem rendelkeztem. Hívhatsz magányos farkasnak, de válaszképp csak az arcodba nevetnék. Vannak kapcsolataim, nem vagyok elszigetelve az emberi társadalomtól, csupán senkit se engedtem még közel magamhoz, nem tárulkozok fel akárkinek, ahhoz el kell érni egy bizonyos szintet. Ami valljuk be elég nehéz, hisz rólam van szó. Meg az elcseszett életemről.
Egy nagyobb fadarabot átléptem, majd ahogy felnéztem kikörvonalazódott előttem a Lockwood rezidencia. Egyszer, talán kétszer volt szerencsém találkozni Tylerrel, és ha jól tudom az egyik rendezvényükön is részt vettem. Munkámnak köszönhetően könnyen hozzátudok férni az emberek aktáihoz, így nem esett nehezemre utána érdeklődni ennek a háznak. Évek óta nincs használatban, elhanyagoltan fekszik az erdő közepén. Én sem tervezek bemenni a nagy porba, no nem mintha az annyira zavarna engem. Amúgy sem a ház érdekelt engem, hanem a közelben fekvő barlang, amit már hónapok óta használtam. Mivel Tyler Lockwood rejtélyes körülmények közt felszívódott, így ott állt üresen a barlang, ami tökéletesen fel volt szerelve egy vérfarkas számára. Ott vészelem át a teliholdakat, leláncolva magamat, mint holmi vadállatot, de legalább sikerrel járok, hisz egyetlen egy halandó nem esett áldozatomul. Az pedig az elsődleges célom. Nem vagyok egy kedves ember, de egy gyilkos sem vagyok. Ugyanúgy vannak érzéseim, csak nem hagyom őket a felszínre törni. Egy gyilkossággal nehezen tudnék megbirkózni, így is kísértenek az emlékképek az első támadásommal kapcsolatosan, amikor elvesztettem a testem feletti önkontrollt az első telihold idején, újdonsült vérfarkasként. Hónapokig figyeltem a fiatal srác családját, akik szép lassan elhidegültek egymástól. Egy idő után felhagytam fura hóbortommal, hisz nem lehetett jóvá tenni cselekedetemet. Nem volt értelme tovább rágódnom a múlton.
A bejárati ajtóhoz vezető lépcsőn helyet foglaltam, majd kezemmel kibontottam az üveges sört, amit egész idáig cipeltem. Néha kijár nekem is egy lazítás. Sajnos, túl gyorsan próbáltam leszedni a tetejét, és sikerült megvágnom a kezemet. A vér egyből elkezdett kifelé szivárogni, s a pólómból gyorsan letéptem egy darabot, mellyel aztán sikeresen bekötöttem. Ennek a felsőnek úgyis mindegy volt, volt vagy egy tucat hasonló felsőm a szekrényemben. Úgysem fog sokáig vérezni, egy pár perc és megjavul sebem, ha már egy átkozott vérfarkas vagyok, legalább járjon valami pozitívum is mellé. Ittam egy kortyot, majd kabátom zsebéből elővettem a félig üres, mások szerint félig teli doboz cigarettámat. A számba helyeztem a mérget, majd meggyújtottam.
A messzi tájban gyönyörködtem, hallgattam az éjjeli bogarak zenéit, s figyeltem minden apró neszre. Nem lenne kellemes, ha valaki beelőzne a barlangban. Pár perccel később léptek ütötték meg a fülemet, s elnyomtam a földön a csikkemet. Kár érte.. A lépéseket egyre közelebbről hallottam, de sajnos nem tudtam egy illetőhöz párosítani.
- Ki van itt? - kérdeztem, de nem kaptam rá választ. Hangosan kifújtam a levegőt, majd kiittam az utolsó kortyot. Lehet, hogy a cigarettámat elpazaroltam, na de a sörömet nem fogom kiönteni holmi suhanc miatt. - Mi van nincs jobb dolgod csütörtök este? Gyere elő szívem, ne félj megmutatni magad - mondtam gúnyosan, és nagyon reméltem, hogy az illető előbb vagy utóbb meg fog jelenni. Nem féltem, hisz telihold volt. Olyankor sokkal erősebb vagyok, igaz forrófejűbb is, de azzal már sikerült megbékülnöm az évek során. Ráadásul az utóbbi időkben úgyis olyan lapos volt az életem, ideje némi pezsgést belevinni.

••• happy idiot ••• © •••  
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 7:15 am



Who the hell are you?
Tania & Jo

Végigmérem a lányt, újra és újra. Bizalmatlan vagyok irányába, és nem tetszik, hogy egyedül járkál az erdőben. Persze ettől én nem leszek az ő védelmező Teréz anyucija, de a tény, hogy nem ijedt meg a látványtól, az már alapjáraton felkelti az érdeklődésemet. Lehet, hogy tud róluk. Sok halandó kezd el kutakodni, és megtalálja, amit keres... Némelyikük ennél sokkal többet. De vajon a lánynak mi a titka? Megeshet, hogy ő is ezt a vámpírt nézte ki magának? Vagy csak véletlenül járhatott erre? Ezzel csak az a baj, hogy nem hiszek a véletlenekben, mert azok többnyire sosem azok. Tulajdonképpen nem is hiszek sok mindenben, főleg abban nem, hogy ebben a városban él valami olyan ember, aki nem tud ezekről a dolgokról, hiszen még a váltótársam a pubban is tud róluk, sőt védekezik ellenük, mert néha belecsempész egy-egy gyanús alak italába egy kis verbénát. Vagy az egész készletbe. Okos. Az tény, hogy volt már így pár vadászatunk, de persze erről mélyen hallgattam Darren előtt. Még a végén besértődne, hogy mással ölök. Hát nem lehet minden alkalommal a nyomomban. Szerencsére. Bár most azt hiszem itt kellett volna lennie, de mindegy...
- Nekem mindig szerencsém van... - mosolyodom el, de persze elteszem a fegyvert. Nem szoktam halandókat ölni, csak ha mondjuk megtámadnak, de itt ez a helyzet nem áll fenn, ahogy látom, így keresztbe fonom két karomat, és úgy folytatom. - És ha túl sokat tudsz...Mi a fenének vagy itt? Azt ne mond, hogy vadászni, mert ahhoz elég ügyetlen vagy, bár..- nyújtom el az utolsó szót, majd legyintek, és végigmérem a halott vámpírt egy félmosollyal az arcomon, majd meghallom kérdését. - Hogy ő? Sokszor elég annyi, hogy vámpír,ő speciel majdnem megölt tegnap egy nőt, de persze előtte biztos megtette. A lényeg, hogy a agyarai vannak, akkor azzal már ártott... De miért érdekel téged ennyire? - kérdezem tőle, ha már ennyire kíváncsi természet...

† music: music † note: nagyon rossz zacskó † words: XXX

Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyHétf. Szept. 08, 2014 7:20 pm



joanna & tania


- Tania Simmons. - mutatkoztam be nemes egyszerűséggel, és elengedtem a fülem mellett gyerekes stílusát. A pulcsim zsebébe dugtam a kezeimet, és egyik lábamról a másikra helyeztem a súlyomat. Hajtott a kíváncsiság, hogy hogyan nézhet ki egy halott vérszívó. Eddig csak képekről tanulmányoztam őket, de még sosem láttam élesben. Innen is kiderül, hogy még életemben soha de soha nem öltem vámpírt. Se élőlényt. Még egy légynek se tudnék ártatni.. Valahol legbelül úgy vélem, hogy ők is ugyanúgy élőlények, rendelkeznek lélekkel.. Tehát, ha nem kényszerítenek rá, vagy nem függ az életemtől függ, én soha az égvilágon nem szeretnék megismerkedni azzal az érzéssel, amikor egy másik egyedet fosztod meg az élettől. Az számomra a legeslegalja. Persze, keménynek határozottnak mutatom magamat mások előtt, de ez csak egy álca. Csupán egy látszat, hisz az egész életem egy nagy hazugság.. Jó hogy elhiszik.
Elkezdtem közelíteni felé, de még előtte felvettem a fegyveremet, és visszahelyeztem a helyére. Biztos nem fogom itt hagyni, és nem maradok védelem nélkül. Így végignézve őt.. nem tűnik éppenséggel stabilnak. De ahogy anyukám tanította ne a borítójáról ítéld meg a könyvet. Igaz, ezek nem az ő szavai, de öt évesen teljesen ebben a hitben éltem.
- Mielőtt még azt.. - böktem a fegyverére. -, elsütnéd, muszáj közölnöm, hogy sajnos ez nem a te szerencsenapod. - hanyagul jártam, egyáltalán nem rajongtam olyasmikért, mint például a helyes testtartás, vagy a kecses járás. Az erdő számomra a menedék, itt azt csinálok, amihez kedvem van. És senki sem gátolhat meg benne, vagy ítélkezhet felettem.
- Csak egy egyszerű halandó vagyok, aki túl sokat tud. - jelent meg egy grimasz az arcomon, és a vámpír oldalához értem. Arca szürke volt, és megduzzadt vérerei hálózták be egész testét. Mint egy bábu.. Leguggoltam hozzá, közelebbről megvizsgálva a holttestet. Szemei az ég felé meredtek, nekem pedig küszködnöm kellett a látvánnyal. Lecsuktam őket, és egy halk sóhaj hagyta el a számat.
- Ártott neked valamit?

314 cobrastyle extrán béna

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyKedd Szept. 02, 2014 8:30 pm



Who the hell are you?
Tania & Jo

Végre a nyomára akadtam a kis rohadéknak. Napokkal ezelőtt kezdett el bejárni a bárba, ahol dolgozom. Igyekeztem a közelébe férkőzni, hogy ne sejthessen semmit. Adtam az ártatlan lányt, ami nem is esett nehezemre. Ha nem tudnék a vámpírokról, akkor most színészképzőbe járnék, vagy valami ilyen helyre. Bár nem hiszem, hogy a személyiségem más lenne, szóval ezt is kizárhatom. Bár mondjuk a pultos meló sem az álommunkáim egyike, de kell a pénz a lakbérre, miközben a szakmáimat sem végeztem el. Sőt semmilyen szakmám sincs. A vámpírok mellett nem igazán jut idő ilyenekre, és apáék el is intézték, hogy más ne érdekeljen. Pedig sokszor tele van az a bizonyos hócipőm az egésszel. Ki akarok szállni, de még nem kaptam meg a végső löketet hozzá. Nincs senki olyan, aki a normális világhoz kötne. A kapcsolataim mind vadász körökből erednek, és az eddigi pasik közül alig volt olyan, aki nem tudott volna a szörnyekről, akik az éj leple alatt gyilkolnak. Szóval valahogy már feladtam az esélyt egy normális életre, csak ezt a létet ismerem, és megbékéltem vele. Szinte már rutinszerűen csinálom most is.
Ülök egy rohadt bokorral, vérző alkarral, hogy idecsalhassam végre azt a rohadékot, akit meg akarok kínozni. Feszült vagyok, mert lemondta a drága bátyám a mai vadászatot, és a gyorskajákat. Már a negyedik cigit szívom zsinórba, mikor megérkezik. Először a farkasmérges lövedéket kapja meg, de nem egyet, hanem többet egyszerre, ami kicsit felgyorsítja a halálát. Látom rajta, hogy szenved, így hamar véget vetek a szenvedésének, de nem nyugodtam le. Szerintem egy hadsereg vámpír is kevés lenne. Az adrenalintól felgyorsult szívveréssel pihegek, miközben meghallom a fa reccsenését, és felemelem a fegyvert tartó kezem. Pont úgy, ahogy a profik teszik, karót tartó kézfejemmel megtámasztom a fegyvert tartót, és célba veszem a bokrok közül kilépő lányt, aki szintén rám szegezi a sajátját.
- Ki a frász vagy te? - kérdezek válasz helyett, majd végigmérem. Talán velem egy magas, vagy egy kicsit magasabb. Így pár lépés távolságból nem tudom megállapítani. - Ha nem vagy az, mint ami ő volt, akkor talán életben maradhatsz - vonom meg a vállam, és nem viszonozom a mosolyát. Leeresztem a fegyvert, jelezve, hogy egyelőre nem akarom bántani. Hacsak meg nem győz arról, hogy megérdemli a halált.

† music: music † note: - † words: XXX

Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyKedd Szept. 02, 2014 3:21 pm



joanna & tania


Az erdő már gyerekkorom óta egyfajta menedéket jelentett a nagyvilág elől. A házunk egy erdő mellett helyezkedett el, hatalmas telkünk volt, és ahogy egyre nőttem, úgy merészkedtem el messzebbre. Ha rossz passzban voltam, vagy csak kikapcsolódásra vágytam, mindig egy tölgyfa árnyékában leltem meg. Ott tudtam igazán érvényesülni, mindent kizártam magam körül, és csak én voltam meg a gondolataim. No meg a természet, és a vele járó szépségei.
Közeledett az ősz..
A faleveleket, melyeket fekete cipőm alatt morzsoltam össze barna, piros és zöld árnyalataiban pompáztak. Madarak halkan csiripeltek nem messze tőlem, az ég pedig halvány rózsaszínben tündökölt. Egyre rövidebbek a napok is, hamarabb sötétedik. Tizennégy éves koromtól folyamatosan kijártam a rétre, és figyeltem a naplementét. Az jelentette számomra a teljes kikapcsolódást. Próbáltam lefesteni, de sajnos nem vagyok művészi hajlamokkal megáldva, így csak a képzeletemben maradt meg. Azóta nem láttam oly gyönyörű naplementéket..
Pulcsim cipzárját felhúztam, amint kezdtem érzékelni a hőmérséklet csökkenését. Még szerencse, hogy elhoztam magammal, különben itt fagyoskodhatnék. Miközben sétáltam, azon tűnődtem, hogy mi legyen a következő lépés.. Amióta találkoztam Chris-szel, azóta teljesen szétszórt voltam. Az érzelmeim labilisak voltak, azt hittem már rég kivertem őt a fejemből, de ezek szerint nem. Még van min dolgoznom. Egy nagy sóhajtás közepette elterültem a földön és beletúrtam az alattam lévő fűbe. Leveleket gyűjtöttem, és nyújtottam ki magam elé, megvizsgálva színüket, formájukat. Eszméletlenül csodálatosak voltak. Míg mások a festményekért, vagy a könyvekért vannak oda, én addig a természetért.
Lehunytam a szememet, és sikerült mindent kizárnom magam körül. Nem gondolkodtam, hanem a rovarokat hallgattam, a madarak szárnycsapkodásait, a szél süvítését. Majd egy kétségbeesett kiáltást.
Egyből kinyíltak szemeim, és felpattantam, kihúzva a fegyveremet a hátsó zsebemből. Tanulság: sose vándorolj védtelenül az erdőben. A hang felé kezdtem futni, és mikor megpillantottam a két alakot, halkan egy fa mögé lopództam és onnan figyeltem tovább az eseményeket. A hang tulajdonosa egy vámpír volt. Túl könnyű volt felismerni. Arcát lilás-vöröses vérerek hálózták be, szemei szinte vérben forogtak. Nem voltam elég közel hozzájuk, de pár méterről biztosan látnám a méretes tépőfogait is. A másik, aki kínozta egy fiatal lány volt, szerintem még nálam is jóval ifjabb volt. De tökéletesen értett a dolgához, hol vannak a gyenge pontjai, mit kell ellene használni.. Egy vadász volt.. Alig vagyok pár hete itt, mégis már számtalan természetfelettivel találkoztam az elmúlt napokban.
Megölte.
És még csak meg se rezzent a szeme.
Egy hideg gyilkos.
Véletlenül egy gallyra léptem, ami ripityára tört a súlyom alatt. Idekapta a fejét, én pedig visszabújtam a biztonságosnak vélt fa mögé. De tudja, hogy itt vagyok. Hisz látott. És én is láttam őt, s tudom mikre képes.
- Na jó, lebuktam. - léptem ki a fa mögül, és a pisztolyomat fölém emeltem. Óvatosan elhelyeztem magam elé. - Eléggé elintézted amazt. - biccentettem a földön elterült test felé. - És csak remélni tudom, hogy nincsenek hasonló terveid velem. - mosolyogtam kedvesen a lányra, miközben fürkésző tekintetemmel végigpillantottam rajta.

474 - béna lett

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyKedd Jún. 10, 2014 10:10 am

Szabad játéktér
• • JÁTÉK VÉGE
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyHétf. Jún. 09, 2014 9:57 pm





To the cute little witch




Furcsa ezt hallani, már mint egy embertől. mert az egy dolog, hogy mi vámpírok meghalunk és visszatérünk, de egy ember? Szokatlan az egész, mondjuk az is igaz, hogy a boszorkányok hatalma eléggé érdekes, és sok dologra képesek. Sokszor megdöbbentő és számomra is hátborzongató dolgokra, mivel ismertem néhányat, és nem mind volt olyan kis kedves és egyszerű lány, mint Arielle. Az egyszerű pedig itt arról szól, hogy apró dolgoknak örül vagy elszomorítják és nincs benne olyan ambíció és irányításra való hajlam, mint a boszorkányok többségében, legalább is, nos, csak akikkel kapcsolatba kerültem, azokból tudok ki indulni. Persze, ott volt a gyerekkori barátom, ő is boszorkány volt, ő sem az a típus, akikkel általában az élet összehozott, ha jobban meggondolom, Ari és közötte lehetne egy szinten párhuzamot vonni. De ez már egy felesleges eszmefuttatás lenne. A lány meghalt és visszahozták az életbe, érthető, hogy zárkózott lett és nehezen nyílik meg, különösen egy vámpír közelében, ilyen szinten van bennünk is közös, én is inkább befelé fordulok, mintsem mással kezdenék el cseverészni, ezért is vannak, most is ekkora hallgatások kettőnk között. Nincs igazán mit mondanom neki, és neki se sok nekem. Néhány szó, és hosszabb szünetek, ez jellemezte eddig az együtt töltött óráinkat.
A lányra emelem a tekintetemet és belenézek a szemeibe, mikor azt mondja, hogy már nem is tűnök, olyan vérszomjasnak, valóban nem vagyok az, első ránézésre, de ezt belőlem is ki lehet hozni.
- Nem számoltam, hány golyót szedtél ki belőlem, és mennyit magam, de több volt mint egy tucat. Nem hiszem, hogy bárki, jó hangulatban lett volna ilyen helyzetben… - jegyzem meg neki a nyilvánvalót, hogy emiatt voltam olyan pokróc. Máskor is az szoktam lenni, de nem acsargok annyit, mint egy veszett kutya, ha nem vagyok sebesült.  Akkor csak szimplán, antiszociális és undok vagyok.  – Megoldom. – csak ennyit mondok neki, amikor arról beszél, hogy reméli tudtom magam türtőztetni és nem harapom meg őt. Lássuk csak mik az esélyeim? Egy, verbéna a szervezetében, kiütném magam, kettő, a boszorkányok így sem szívlelnek itt, mi lenne még akkor, ha egyet közülük megtámadnék? Szóval, nincs más választásom, mint kordában tartani az éhségem, ami már mardos. Megsebesültem, ettem, de amennyi vérem elfojt és amennyi energia ráment a gyógyulásra, kezdek éhes lenni, eléggé komolyan, de még bírom, még nem fogom rávetni magam a lányra.
Kiszedek egy kis vakolatdarabot a hajából és az ajtót figyelem, jó lenne már elmenni innen, még az éjjel leple alatt, a hajnal már közeleg, érzem a csontjaimban, hogy hamarosan felüti majd a fejét, és akkor neccesebb lesz félmeztelen alvadt vérrel a mellkasomon és a hasamon haza osonni. Nem volt módom letakarítani magamat igazán. A póló túl véres volt, így csak elkentem magamon a véremet, ami mostanra rám száradt. Így azért nappal necces lenne.
- A véremre gondolsz? – Kérdezek rá, mert így hirtelen más nem jutott eszembe, nem ismerem azt amit csinált, csak az rémlik, hogy a vérem indította be a folyamatot vagyis a varázslatot, a többihez nem tudok hozzá szólni, de lehet nem erre gondolt, lehet van más olyan is, amit el lehetne távolítani? Ő tudja, én nem, így csak nézem, hogy mit kezd el csinálni. A kezeim karba fonom és lassú léptekkel haladok mögötte.
meglepettség költözik a képemre, ahogy figyelem, hogy a vérem az üvegcsébe kezd el vándorolni. – Boszorkányok…- suttogom halkan a meglepettséggel az arcomon, de rövidesen összekapom magam és már csak az érdeklődés marad, az után, amit csinál.
- Mindenképpen. – Válaszolom meg, hogy egy próbát megér a dolog, közben a dzsekim maradékát szedem össze, benne van a kulcsom és a telefonom is. Egy kis asztalra dobom vissza, miután megnéztem, hogy mi maradt benne éppen, hogy Arielle után sétáljak. Érdekel mire is jutott.
- Leleményes kis boszorka vagy te! – Szólalok meg mellette, és figyelem az ajtót majd kinyújtom a kezemet és valóban, nem ütközök ellenállásba, szabadon ki is léphetek a házból. Visszalépek, és elindulok a kis asztalhoz, hogy felvegyem onnan az agyon luggatott bőrdzsekim, majd megállok a lány mellett.
- Nos, ebben az esetben, akkor én távozom, kis boszorkám. – Pofátlanul kezet csókolok neki, egy pimasz mosollyal a képemen, ügyes kis boszorkány, ha fejlődik még és szorgalmasan gyakorol, félelmetes ellenfél is lehet belőle. Viszont, nekem ideje távoznom, hogy az éjszaka homálya még elrejtsen a kíváncsi szemek elől, így vámpír sebességgel veszek bele az éjszakába.

words: 700+
tags: Arielle N. Rhys & dominic leighton
Notes: Köszönöm a játékot!
music: Forsaken
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyKedd Jún. 03, 2014 9:17 pm

Dominic & Arielle
Csak a vállamat vonogatom, amikor visszakérdez. Szerintem így is nyilvánvaló a lényeg, hogy belebocsátkoznék a részletekbe. Igen, meghaltam, ráadásul egy vámpír kezei által, és igen, visszahoztak. Mármint Zach hozott vissza. Hálával kellene a bátyámra gondolnom azok után, amit értem tett, mégis csak aggodalmat és elhagyatottságot érzek. Azt hiszem, ez már így marad, amíg a dolgok végére nem érek, vagy amíg újra fel nem bukkan az életemben…
Ismét csak szótlanul bólintok a kérdésére. Helyes következtetés, a történtek miatt tartok a vámpíroktól. Amiatt, és mert sejtésem szerint ismét egy vérszívó szakított el a családom még egyetlen – remélhetőleg – élő tagjától.
- Már nem is tűnsz olyan vérszomjasnak, mint amikor ide keveredtél – mondom egy félmosollyal. És ez az igazság: már nem hiszem, hogy igazán bántani akarna, legalábbis amíg az ösztönei, az éhsége másra nem sarkallja. – Sajnálom, de még egy kis ideig, mindkettőnk érdekében, meg kell próbálnod uralkodni a szomjúságodon – húzom el a számat. Igazából most először gondolok bele, hogy ez milyen lehet. Ennyire függni a vér csábításától. Remélem elég erős ahhoz, hogy kordában tartsa.
Értetlenül és kissé meglepetten nézek Dominicra, visszatérve az ajtó megbűvöléséből, amikor ő nevetve fogad. Mi olyan vicces? Nem értem. Azt hittem, tetszik neki az ötletem, aztán mégis kineveti? Végül elém lép, és valami szöszmetet szed ki a hajamból. A málló vakolat egy darabja. Elmosolyodok, amikor meglátom.
- Köszi – pislogok fel Domra, majd megrázom a fejemet, hogy kihullhasson a hajamból, ha esetleg akadt még bele. Aztán az egyik vércsepp utacskára esik a pillantásom, és leesik az állam a felismeréstől. – Hmm… Atyaég! Azt hiszem, mégis ki tudom szabadítani magunkat. Ha sikerülne eltávolítani az egyik összetevőt… - az utóbbiakat már inkább csak magamnak motyogom, aztán elkezdek kutakodni a táskámban, és végül sikerült találnom benne egy kisebb, üres fiolát. Ez pont megfelel. Visszasétálok vele a korábbi vértócsához, és elkezdek mormogni egy nem rég tanult varázslatot. A szubsztancia begyűjtésére lehet használni, függetlenül annak halmazállapotától. A vércseppek hamarosan felemelkednek a földről, és egyenként összegyűlnek az üvegcsében. Amint itt végzek, fellelkesülve haladok tovább, egészen addig, amíg az összes vért fel nem szedtem.
- Egy próbát megér, nem? – kérdezem futólag Dominicra pillantva, majd az ajtóhoz sietek, szélesre tárom, és kigurítom rajta a fiolát. Egy kis vibrálást érzek magam előtt, ami azt sejteti, hogy sikerült a tervem. Előre nyújtom a kezemet. – Eltűnt – jelentem ki. – A fal eltűnt. Sikerült visszafordítanom. Szabadok vagyunk – fordulok lelkesen Dom felé. Nem is igazán a menekülés lehetősége villanyoz fel, hanem hogy ismét jól teljesítettem boszorkányként. Bárcsak Zach láthatná!


© | szavak: 403 | zene: ez| megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyVas. Jún. 01, 2014 12:06 am





To the cute little witch



Nem leszólásnak szántam neki, csak egyszerűen olyan fiatal még ez a lány, velem szemben legalább is, én az idén már 174 lettem, és csak egy évvel fiatalabb, mint amikor meghaltam. Mint amikor a nagybátyám megölt. Nem, nem Ben, hanem a mostohatestvére, ismertem őt, de nem akarok erről senkinek sem beszélni. Bosszúból megölt, csak, hogy lássa apámat szenvedni, mert gyűlölte őt, ahogy mindenki mást is a családból. Volt időm ezen gondolkozni, tudom jól, hogy mi mindent tett meg ő és mit én, amikor felébredtem. Megkaptam a vért, és én iszkoltam, inamba szállt bátorsággal előle és az egész rémálom elől. Ez pedig, hogy jött elő?! Szinte látok és hallok mindent, a szagokat is érzem. Hallom, ahogy apám a nevén szólítja. Megrázom a fejem és felkelek a lépcsőről, körbenézek a szobában és susmorgást hallok.
- Hallod? – Nézek a lányra, és feszülten nézek körbe, hallottam a házról, tudom, hogy itt ezen a birtokon több boszorkányégetés is volt, az ezernyolcszázas években elég sok mindent történt erre és annak az évszázadnak vagyok én is a szülötte, halottam a történeteket, és a suttogásokat is a boszorkányok szellemeiről is. Egy darabig ebben nem hittem, de most, hogy itt vagyok és vámpírként élek, nem mondhatom, hogy ezekben éppen nem hiszek, viszont ha ez igaz, tényleg itt vannak, akkor akár ki is cseszhetnek velem. Remek.
Visszapillantok a lányra és lassan leülök a lépcsőre, felesleges pattognom, azt, hiszem, ha a boszorkányok keresztbe akarnak nekem tenni, akkor hiába állok, harckészen akkor is megteszik, nem egyet ismertem és talán Camille is itt van a közelemben és nem ellenem, hanem mellettem szólal fel. Már, ha a szellemek képesek egymással kommunikálni, ebben nem vagyok otthon.
- Ezt most értsem úgy, hogy meghaltál és visszahoztak? – Nézek a lányra leplezetlen megrökönyödéssel, Amaraval beszélgettem sok mindenről, és érintőlegesen ilyen téma is előjött. De sosem nyaggattam, hogy erről részletesebben is számoljon be, de ha jól rakom össze a morzsákat, akkor ez lehetséges, és akkor Arielle megjárta a túlvilágot? Damon is emlegetett valamit ezzel kapcsolatosan korábban. Aztán pedig, tovább mesél és megvilágosodok, szóval ez tényleg lehetséges dolog. Végig nézek a lányon és kicsit oldalra döntöm a fejemet, nem hittem volna, hogy ez valóban igaz, hogy valaki erre képes legyen.
- Értem, tehát, emiatt voltál úgy megrettenve tőlem? – Kérdezek vissza, és figyelem őt, még mindig hihetetlenül hangzik ez az egész, de nem mondom, hogy nem igaz, ahhoz, túl sok helyről hallottam apró kis morzsákat és helló, én is itt vagyok?!
- Nem akarlak bántani, csak azért kérdeztem meg, mert elég sok vért vesztettem, és kezdek egyre éhesebb lenni. – Válaszolom meg, mi miatt is kérdeztem, hogy verbénázik-e biztosan, és elég rendszeresen teszi-e ezt, mivel tényleg kezd felhorgadni bennem a vérszomjam, mivel a sebesülések miatt vesztett vér, az erdőn át, idebent, a sebgyógyítás, kivett belőlem, nem is keveset és a verbéna is okozott kárt. Majd meglepetten veszem tudomásul, hogy a lány felpattan és elrohan, csak hallgatózom merre megy és mit csinál, de úgy látszik, hogy ez a ház nem csak engem sózott be, de kiderül, hogy ő nem a boszorkányok miatt pattant fel.
- Hmm… ez egészen jó ötlet. – Nézek rá, enyhén felvont szemöldökkel, majd egyszer csak felfelé görbülnek a szám szélei és elnevetem magamat. Utána felkelek, és ha hagyja, akkor kiveszek a hajából egy kis vakolat darabot.


words: 535
tags: Arielle N. Rhys & dominic leighton
music: Forsaken
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyKedd Május 27, 2014 6:03 pm

Dominic & Arielle
Ezúttal összehúzott, enyhén gyanakvó tekintettel méregetem Dominicet. Zsenge kis húsz éves? Ezt most miért mondja. Próbálom kivenni szavaiból az esetleges leszólást, mert ezt aligha szánta bóknak. Bár lehet, hogy csak egy egyszerű, semmitmondó megjegyzés volt a részéről, de számomra nem az. Számomra inkább olyan valami, amitől ismét azt érzem, hogy túl gyenge, és túl fiatal vagyok, aki egyedül teljesen egyedül maradt a világban. És nagyon... sőt egyre jobban utálom ezt az érzést. Egyre sürgetőbbnek érzem a késztetést, hogy változtassak ezen, hogy tegyek valamit, bármit, annak érdekében, hogy erősebb, keményebb legyek, aki nem riad meg a saját árnyékától, aki nem pirul el minden alkalommal, ha bókolnak neki, vagy másképpen próbálják zavarba hozni. Sóhajtok egyet, amivel igyekszem kiengedni mindazt, ami hirtelen összegyűlt bennem. Mindennek nem most van itt az ideje.
- Nem emberek... nem élők - bököm ki a hajamat csavargatva. Minek tartsam vissza az igazságot? Nem sokat számít. Hisz ha egyszer végre innen kiszabadulunk, valószínűleg soha többé nem látom. Ráadásul... mivel ő vámpír, nyilván nem én vagyok az egyetlen, akit egyszer már megöltek. - Halott voltam. Évekkel ezelőtt megölt egy hozzád hasonló. Engem és a szüleimet. Zach, a bátyám hozott vissza nem olyan régen. - Az utóbbiakat már mintha a korhadó padlónak mondanám, azt szuggerálom közben a tekintetemmel. Még mindig fájó erről beszélni, és hát nem is állhatok elő a valós történettel akárkinek, aki rákérdez, hol múlattam az elmúlt éveket. De azt hiszem, minden alkalommal könnyebb lesz, amikor elmondom valakinek. Egyszer talán képes leszek úgy mesélni erről, mintha nem is velem történt volna. Egy kis horrorsztori az éjszakában.
- Az elhangzottakra alapozva már talán az sem lep majd meg, ha elárulom, hogy naponta veszek magamhoz verbénát. Ma is fogyasztottam a reggeli kávémmal - válaszolom meg ezzel a kérdését is, csak hogy kétsége se maradjon afelől: nem járna jól, ha megkóstolna. Aztán egyszer csak támad egy ötletem, felpattanok, és a kijárathoz sietek. Résnyire még nyitva volt, becsukom, és közben egy varázsigét kezdek ismételgetni halkan. Talán negyedszer vagy ötödször suttogom el, amikor érzem, hogy már működik a bűbáj. Ez jó lesz. Visszatérek Dominic mellé.
- Megbűvöltem az ajtót. Magától fel fog tárulni abban a pillanatban, amint lehullik a bennünket itt tartó fal. Így tudni fogjuk, amikor már újra szabadok leszünk - jelentem be elégedetten, majd visszaereszkedek a székre.

© | szavak: 375 | zene: ez| megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptySzomb. Május 24, 2014 1:19 pm





To the cute little witch




Antiszociális vagyok az esetek többségében, és sokszor elég pokróc is a természetem, de én is tudom, mikor kell ezzel felhagyni és nyugodtabb hangnemet megütni. Ilyen ez a mostan helyzet is, be vagyok zárva ide a boszorkánnyal, tett egy hangszigetelő varázslatot, így a beszéd nem fog kihallatszódni, vagyis ez alapján nem találnak ránk, de ettől még eljöhetnek erre is, és benézhetnek. Az lesz a szívás, a nappaltól nem tartok, ott a karperecem az megvéd a nap fényeitől. Camille kitűnő munkát végzett, az ékszer még mindig működik, a lapis lazuli kő is tökéletes még benne, szóval a Naptól nincs tartani valóm csak a vadászoktól. De ha betévednek ide, majd akkor megoldom a problémát, még mindig gyorsabb vagyok, mint ők a sebesüléseim ellenére is, pont akkor lőttek meg, mikor ettem, a lány életben maradt ennek hála, nem tudott elragadni a vérszomjam. De a sebek attól még elég kellemetlenek voltak, mostanra már teljesen hegmentes a mellkasom és a hátam is. A pólóm teljesen használhatatlan a dzsekim se sokkal jobb, de az talán jó lesz arra, hogy haza mehessek benne, a belvárosban lakom, ott azért félmeztelen grasszálni feltűnő lenne. Bár valószínűleg megvárom az éjjelt, ha nem tudok hajnal előtt haza jutni, akkor a szaggatott bőrdzsekim is elég lesz.
Amikor azt mondom, lazuljon el, nem fogom bántani, akkor elmosolyodik, egészen mások lesznek a vonásai ennek hála. Most jobban megnézem őt magamnak, kellemes az arca, jó ránézni, és csinos is, nem utasítanám vissza, ha bele akarna mászni az ágyamba.
Figyelem ahogy a zavara egyre nagyobb lesz, tehát betaláltam a dolgok közepébe, érthetetlen, hogy egy ilyen csinos lány még ennyire tapasztalatlan legyen, mivel úgy pirong ha megmozdulok vagy jobban rám néz, miközben én itt feszítek póló nélkül, hogy az valami hihetetlen. Nem mondom, hogy nem áll neki jól, mert igen is jól fest elpirulva. De azért, ennyire nem kellene.
- Zsenge kis húszéves…- jegyzem meg séta közben, bár én is csak 21 voltam, amikor vámpírrá tettek. Szóval, nem nézek ki többnek nála, na jó csak egy kicsivel. Ha még meg is borotválkozom, eléggé feltűnő, hogy mennyire kölyök voltam még a halálom pillanatában. Így inkább mindig borostás a képem, az legalább egy keveset segít és nem akarnak állandóan igazoltatni a különböző kluboknál.
- Nem emberek között, elég érdekesen hangzik, ha azt vesszük, hogy a vámpírok se… hogy is fogalmazzak, hogy ne legyél olyan vörös, mint a pipacs…. – Aztán rá szegezem a tekintetemet és nem folytatom, nem emberek én sem vagyok az a vérfarkasok sem, de valami azt súgja nem éppen így gondolhatta a dolgot. Félredöntöm kicsit a fejemet és alaposabban megnézem őt magamnak, van benne valami kislányos báj. Még gondolkozom ezen a témán, valami nem egészen olyan mint lennie kellene, és ebben több is lehet, de majd kihúzom belőle, viszont most az jobban érdekel, meddig is vagyunk összezárva.
- Pár óra biztosan… Vagy több… - végig nézek a szobán, ez valamikor nappaliszerűség lehetett és a bejárattól botorkáltam el ide, a falon ott a tenyerem lenyomata, ami véres és a padlón is van egy adag, bízom benne, hogy ez valóban csak pár órát fog jelenteni. Különben lesznek gondjaink. – Valóban szeded a verbénát? Mikor vettél be belőle utoljára? – Érdekel, mert jobb tudnom, egyfelől, mert lesz visszatartó erő, másfelől ha még is megharapom és van, még benne elég nem tudom komolyabban bántani. Az már más kérdés, hogy kiütöm magamat. Kinyújtóztatom a lábaim és bokánál keresztbeteszem, majd a hátam a falnak támasztom, és egy pillanatra lecsukom a szemeimet, hogy vegyek egy mély lélegzetet. A bal csuklómon ott figyel a karperecem, ezüst és a közepén van egy lapis lazuli kő.

words: 585
tags: Arielle N. Rhys & dominic leighton
music: Forsaken
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyHétf. Május 19, 2014 11:40 pm

Dominic & Arielle
Érdeklődve vonom fel a szemöldökeimet, és biccentem oldalra kicsit a fejem, amikor azt mondja, lazítsak. De mire a mondat végére ér, őszintén elmosolyodom. Talán nem is olyan veszélyes, mint amilyennek először tűnt. Megtámadták, szinte szó szerint szitává lőtték, majdnem bele is halt, hát persze, hogy morcos volt. Aztán még azt is rá kellett zúdítanom, hogy bezárva maradunk egy időre. De remélhetőleg tényleg nem akar ártani nekem, miután lehiggadt. Ha sikerül szépen és kellemesen elcsevegnünk, még a végén hamar elmúlik ez a pár óra ebben a viskóban összezárva.
Lesütöm a szemeimet, majd lassan, zavartan pillantok újra fel rá. Lebuktam, elszóltam magam, vagy rájött, mindegy. Már tudja, hogy milyen tapasztalatlan vagyok a férfiak terén, és hiába töltöttem be már a tizenkilencet, folyamatosan pírt csal az arcomra, hogy itt vagyunk így egy szobában, ő póló nélkül, mert szét kellett tépnie.
- Én… néhány hónap múlva húsz leszek… - vallom be, majd lecsusszanok az asztalról, fogok egy széket helyette, és közelebb merészkedek hozzá, követem, amíg le nem ül a lépcsőre. Nem foglalok helyet a tövében, meghagyom a személyes teret, de nem akartam a szoba másik végében sem maradni, úgy nem túl élvezetes beszélgetni. Persze az ő vámpírhallásával talán nem gond, de nekem zavaró lenne. – Tisztában vagyok vele, hogy a legtöbb korombeli már nem ennyire tapasztalatlan. Talán én sem lennék az, ha máshogy alakulnak a dolgok, de az elmúlt éveket… nem emberek között töltöttem – magyarázom kicsit felszabadultabban. Nem is tudom, mitől sikerül így felengednem. Meglehet, az az oka, hogy a vámpír már nem olyan harapós. Bár ettől még nem biztos, hogy okos dolog túl sokat mondani. Ismét elbizonytalanodom, és inkább elhallgatok. Csak akkor szólalok meg újra, amikor nekem szegezi a kérdést. A varázslat kellemesen semleges téma.
- Pár óra. Bizonyos esetekben több nap is lehet, a feláldozott vér mennyiségétől függően, de szerencsére ehhez nem folyt elég véred, szóval ha minden jól megy, két-három órán belül megszabadulhatsz tőlem. Ha nem… nos… - Csak ne akarjon belőlem inni. Az okozna pár bajos pillanatot közöttünk.
© | szavak: 327 | zene: ez| megjegyzés: bocsi bocsi
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyVas. Ápr. 13, 2014 12:27 am





To the cute little witch





Méregetem a lányt és nem igazán tudom eldönteni, hogy mit kezdjek vele, a szavai őszintének tűnnek, úgy érzem igazat mond, és ha elhiszi, akkor az neki igaz is, remélem, hogy valóban az. De majd megkérdezem Amaratól a dolgot. Viszont amit itt látok ebből a lányból, abból nem hiszem, hogy tényleg olyan nagyon nagy varázsló lenne, vagyis boszorkány, de sosem lehet tudni, belőlem se néznek ki sokan sok mindent, hányszor kaptam meg az életben, hogy csak egy csinos arcú fiú vagyok, és közel sem erős vagy férfi. Sokakat megtéveszt a külső. De nem bántom őt, csak letelepszem a lépcsőre, ahonnan mindent szemmel tarthatok és figyelem őt, miközben beszélgetünk.
- Lazíts, nem foglak bántani, ha nem adsz rá okot. –Szusszanok egyet. – Ha már segítettél neki, és belőlem is kiszedted a golyókat ez a legkevesebb. – Nem vagyok én mindig olyan pokróc, minta milyen az előző percekben is voltam, de nem volt kellemes az estém, szóval, talán el lehet nézni nekem a dolgot. Közben felteszek neki egy kérdést amire fülig vörösödik, és ezzel felkelti a figyelmemet, így felé fordulok, és így nézem őt.
- És én még azt hittem, hogy a vér látványa zavar…- jegyzem meg neki, mikor eszembe jut, hogy milyen zavarban volt, amikor elkezdtem eltépni a cuccaim, majd rá hagytam a dolgot, és hagytam, hogy turkáljon a sebemben, eléggé zavarban volt, de betudtam a sebeknek és a vérnek. Ehhez képest a végén kiderül, hogy az volt a gond, hogy félmeztelen vagyok. Meglepetten nézek rá, és ahogy elnézem a fején találhattam a szöget, a tekintete elég sok mindent elárul, ha tudod, mit kell figyelni.
- Hány éves is vagy? – Kérdezek rá, miközben újra vissza helyezkedek a lépcsőn, hogy kényelmesen legyek el. Közben a lányon gondolkozom és a viselkedésén, hogy vajon mi történhetett vele, ami miatt így viselkedik, bántották volna? Úgy? Én meg morgok vele és még fenyegetően is fellépek? Sosem néztem jó szemmel, ha erőszakoskodnak egy nővel, bántják őket, vagy erővel fektetik meg egyiket, másikat, ha meg még gyerekkorúak is, na azt tényleg nem bírom, emlékszem, egyszer megöltem egy fickót, aki az erdőben tepert le egy alig 11 éves kislányt, négy éve lehetett, azt hiszem, szegény gyerek sokkos volt, azt sem tudta hol van. Végül csak a kórházig vittem el, és megigéztem egy ápolót, aki kint dohányzott, hogy mi lett vele nem tudom, nem kísértem figyelemmel.
- Mit mondtál, meddig tart ez a varázslat? – Bevallom nem figyeltem oda rá, amikor mondta a golyók sokkal jobban lekötötték minden figyelmemet.

words: 405
tags: Arielle N. Rhys & dominic leighton
music: Forsaken
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyHétf. Ápr. 07, 2014 8:45 am






to the angry vampire
nothin' goes as planned.

Lassan hátrálok, amikor fenyegetve közelebb jön, felvonom enyhén a szemöldökeimet, és igyekszem nagyon közömbösnek látszani, mint akit nem tud megijeszteni, mint aki meg tudja védeni magát, de a szemeimben ott ül az árulkodó félelem. Dominic golyókkal a mellkasában is elég morcos és fenyegető volt, nem akarom próbára tenni a türelmét most, hogy kezdi visszakapni az erejét. A igazi gond valójában az, hogy hiába vagyok felvértezve okosságokkal és varázserővel a vérszívók ellen, még sosem öltem meg egyet sem közülük, és most sem biztos, hogy képes lennék rá.
Velem szemben azonban ők szerintem bármikor megtennék, velem is, a családommal is megtették már, így mondhatni egy-null a javukra, amitől hajlamos vagyok kicsit elbátortalanodni, ha így belegondolok. Bár ez még nem jelenti azt, hogy szükség esetén ne tudnám összekapni magamat, és a sarkamra állni. Ez a gondolat segít valóban nyugalmat erőltetni magamra, és összeszedetten válaszolni a kérdéseire, és így elmondhatom azt, hogy igazából sohasem ártottam Amarának - és tulajdonképpen senki másnak sem - épp ellenkezőleg. Ha nem is megmentettem, de élhetőbbé tettem az életét.
- Igen, megszabadítottam az átkától - bólintok, de azt csak magamban teszem hozzá, hogy az egész Zach miatt volt. Egy szívesség, amiért cserébe infókat reméltem a bátyámról. De ha róla van szó, nem lehetek elég óvatos, úgyhogy ezt inkább nem teszem hozzá hangosan is.
Amint felteszi a férfiakra vonatkozó kérdését, érzem, hogy azonnal lángba borul az arcom, és zavartan csavargatom a hajamat. Egy ideig mindenhova nézek, csak rá nem, de aztán rájövök, hogy még mindig várja a válaszomat, tehát jó lenne valami értelmeset, de lehetőleg rövidet, tömöret felelni neki.
- Zach... ő... nem tudom, igazából... még sosem volt senkim, szóval nem tudom, arra hogyan vélekedne - motyogom, majd nyelek egyet. Hát ez nem sikerült épp velős, egyszerű válaszra. De közben jövök rá, hogy ez a kérdés két dolog miatt is kínos. Az egyik az, hogy - számomra persze egyértelmű és érthető okokból - még sosem volt dolgom férfival. A másik a bizonytalanságom, hogy a bátyámat vajon valóban érdeklem annyira, hogy aggódjon értem, és zavarná egy férfi a közelemben? Hisz most sincs itt. Szemrebbenés nélkül elhagyott, magamra hagyott. Ezek után már nem lehetek biztos semmiben. Bárcsak már hazajönne!


bocsi, ez gyenge lett :$ ₪ So Far Away ₪ 357 ₪
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyHétf. Ápr. 07, 2014 12:14 am





To the cute little witch




Amara említésére azonnal felkapom a fejem és figyelek a lányra, tudni akarom, mi van vele, hiszen a barátaim ként tartom számon a lányt. Édesen esetlen és nem tud kiigazodni ebben a világban, nem egyszer találkoztam már vele és ültünk le egy kávé, tea vagy sütemény mellé, amit elmajszolt, közben megvitattuk az élet nagy dolgait, és ő is kihúzott belőlem, olyan információkat, amiket nem szívesen osztok meg bárkivel a múltamról. Vele valahogy ez másképpen alakult, szívesen beszélgetek vele, és úgy fest ő is élvezi a társaságomat, nem zavarja a hosszúra nyúló séta sem a városban. Azt hiszem tűzbe tenném már érte a kezemet, szóval nem tetszik, hogy bajba került és én erről nem tudtam. Talán egy pillanatra kiül az arcomra egy kis aggódás is, mivel tényleg nagyon megkedveltem a lányt. De azonnal rendezem a vonásaimat is, nem kell, hogy Arielle tudjon róla, hogy viszonylag közel állok Amarahoz.
- Nem mintha bármi közöd lenne hozzá. – Morranok fel elsőnek, de utána csak szusszanok egyet és bólintok. – Kedvelem őt. Így jobb ha tudod, ha bármikor ártani akarsz neki velem gyűlik meg a bajod, és az ellenségeim nem élnek sokáig! – Jelentem ki neki és meg is fenyegetem egy kicsit, hogy jobb ha eszébe nem jut semmi aljasság azzal a szegény lánnyal szemben, na jó nem szegény, csak kicsit elesett, olyan édesen elesett, a fene essen Silasba! Bár ahogy elnézem Arielle is valamilyen szinten hasonló kaliber.
- Szóval, megszabadítottad ettől? – Itt kicsit meglepődök, és más szemmel kezdek nézni a lányra. Tudtam néhány dolgot erről és azt is, hogy Amarának ez mennyire volt rossz, hogy fájdalmas volt a számára, de leginkább mentálisan, hiszen ő is megélte a természetfeletti lénye halálát, minden egyes alkalommal. Így azért azt hiszem megkönnyebbülés nekem is, hogy nem szenved ezzel tovább. Bonnie nevének említése nem hoz lázba, őt nem ismerem. Aztán csak a lányon tekintek végig és aprót biccentek az elismerésem jeléül, ismertem boszorkányokat, egyikkel még egészen komoly kapcsolatom is volt, persze nem a hűségről szólt, e elég sűrűn visszajártam hozzá, és talán valahol szerettem is Camille-t. Amara néha közvetít közötte és közöttem, ő látja, hogy ott van a közelemben és nem hagy magamra. Talán most is próbál valami okosságot elsuttogni nekem, hogy a lány mit tehetne meg a varázslat feloldása miatt, de ahogy elnézem Ariellett ő nem látja a szellemeket.
Közben én elkezdem összeszedni magamat, megnézem a ruhám, letörlöm a vért ami feleslegesen színezi a bőrömet, csak a hülyének és a vaknak ne esne le, hogy mi az ami rám száradt, így igyekszem ledörgölni, mert úgy fest félmeztelen kell majd haza grasszálnom alkonyat után. Kellemetlen nekem, határozottan, na, nem mintha a fáznék, csak egy félmeztelen pasi mindig feltűnő az utcán.
Aztán felteszek neki egy kérdést és a választ várva közelebb megyek hozzá, egészen közel állok meg előtte, hogy lehajolva a hajába tudjak beleszagolni, és tökéletesen érezzem, hogy igazat mond-e nekem. Amúgy az éhség is dolgozik bennem, erősen, de uralkodnom kell magamon, és az mostanában nem megy rosszul, így egy szusszanás után ellépek tőle, és csak biccentek egyet, majd amikor ura vagyok a vonásiamnak válaszolok is.
- Hiszek neked, őszintének tűntél… - a lépcsőt nézem ki magamnak, poros és koszos, de úgy tűnik le lehet rá ülni, és innen egészen jól szemmel tarthatom a lányt és a teret is amiben éppen össze vagyunk zárva.
- Valahogy sejtettem, hogy a nagytestvér nem díjazna, de vajon más pasit sem, vagy csak a vámpírokkal vannak fenntartásai? – Kérdezek vissza, ahogy elhelyezkedem keresztben a lépcsőkön és a lábaim a korlátnak támasztom meg, még a hátam a hideg falnak vetettem, így felfelé is el tudok pillantani.
- Bűbáj, ami nem engedi ki a hangokat. – Aprót biccentek, mivel ezt ismerem Cam is többször alkalmazta, mikor nála vendégeskedtem nappal vagy amikor néhány napékszert készített nekem, de mind közül a karperec a legértékesebb a számomra, a gyűrű se rossz, de a karperechez kellemes emlékek kötnek. Azt hiszem, ha nyugtalan vagyok azóta is hajlamos vagyok végig simítani az anyagán, nem mondanám, hogy megnyugtat, de amolyan pótcselekvésnek nagyon is jó. Mint amilyen most is, persze, lehetnék teljesen nyugodt is, de balahogy még nem vagyok az, alig fél órája lehetett, hogy kiluggatták a bőrömet, vagy még annyi sem telt el.


words: 685
tags: Arielle N. Rhys & dominic leighton
music: Forsaken
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia EmptyVas. Márc. 30, 2014 10:45 pm






to the angry vampire
nothin' goes as planned.

Egy kisebb grimaszt vágok a kontrázásra. A vámpírok maguk szolgáltatják a tökéletes okokat arra, hogy a fajtánk, vagy bárki más nehezteljen rájuk. Mindaz az unszimpátia, amit ellenük érzünk, nem véletlen, de nem fogok neki magyarázkodni, vagy elmesélni az okokat, ami a bátyámban és bennem ellenszenvet ébresztett. Egyébként meg ez a férfi nem ártott a családomnak, és azt leszámítva, hogy korábban elég harapós volt velem – szerencsére csak átvitt értelemben – nincs okom semmit a fejére olvasni.
Elég egyértelműen felkapja a fejét Amara nevének említésére is. Nem hiába mondják, hogy milyen kicsi ez a város. Úgy tűnik, bárkit hozok is szóba, Dominic kivétel nélkül tudja, kiről van szó.
- Kedveled őt, igaz? – kíváncsiskodok, mielőtt ismét válaszolnék a kérdésére. Mint valami vallatás, de akkor már legalább én is kérdezősködjek kicsit. A hangszínéből és a tekintetéből ítélve pedig valóban érdekelheti Amara. – Én nem ismerem őt személyesen. Csak annyit tudok, hogy kétezer éve elátkozták, hogy átélje minden természetfeletti halálát, miközben azok átkelnek rajta a túlvilágra. Úgy nevezték őt, hogy „A horgony”, egy kapocs a két világ között. Azt volt a feladatom, hogy ezt az átkot levegyem róla, ami csak úgy volt lehetséges, hogy másra teszem. Erre volt egy önként jelentkező, Bonnie, akit ez a varázslat visszahozott a halálból. Mint mondtam, bonyolult mágiát kellett használnom… majdnem bele is haltam… - A mondandóm végét már csak motyogom, és közben ismét elönt a bűntudat, mert eszembe jut a bátyám. Van egy olyan sejtésem, hogy nem fog neki tetszeni mindaz, amit megtettem a távollétében. De talán megérti majd… előbb-utóbb, hogy mindezt érte csináltam. Csak hazajönne már végre!
Felülök egy poros, kopott asztalra, ami a szoba kevés, megmaradt bútorzatához tartozik, a hajammal babrálok szórakozottan, láb lógatva egy ideig, és közben Dominicot figyelem, amint összeszedi magát. Kezd visszatérni a szín az arcába most, hogy a lőtt sérülései rendbe jöttek, és nem veszt több vért.
- Öhm… - egy pillanatra megmerevedek a kérdésére, és ismét zavarba jövök. Csak nézek rá nagy szemekkel. Igazából jogos a felvetése, mármint az ő szemszögéből. Gyanús lehet neki, hogy épp vámpírcsapdát állítottam, aztán pedig megmentem. Nem is gondoltam ebbe bele korábban. – Én nem… Nem gyűlölöm a vámpírokat, vagy ilyesmi. Nem azért gyakorolom ezt a fajta mágiát, hogy a fajtádat irtsam, csak magamat és a bátyámat szeretném megvédeni – árulom el, és a szemeimbe ezúttal jól látható szomorúság költözik. Elszorul a torkom a gondolatra, hogy Zach veszélyben van, hogy az a vérszívó valószínűleg most is épp őt üldözi. Mintha a családunkon átok lenne. – Bár Zach valószínűleg nem díjazná, hogy segítettem neked – sütöm le a szemeimet, és már én sem tudom, hogy amiatt szégyellem magam, mert a bátyámban nincs sok könyörület a fajtáját illetően, vagy azért, mert bennem meg igen. Annak ellenére, amin már egyszer átmentem.
- Ó, a vadászokat illetően talán tudok segíteni – csusszanok le az asztalról, majd a táskámból előkotrok egy kis üvegcsét. – Sima konyhasó van benne – magyarázom meg rögtön, majd szórok belőle valamennyit a tenyerembe. – Ezzel el tudom érni, hogy ne hallhassanak meg bennünket, mintha itt sem lennénk. Elterelheti az üldözőidet – teszem még hozzá, majd körbefordulok magam és Dominic köré is hintve belőle, az apró fehér szemcsék pedig még a levegőben lángra lobbannak, de csak egy pillanatra, aztán eltűnnek, mintha nem is lettek volna. Egy féle álcázó, vagy ha úgy tetszik, hangszigetelő bűbáj, és szerencsére csak ennyi kell hozzá.


♥ ₪ So Far Away ₪ 541 ₪
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood rezidencia Régi Lockwood rezidencia Empty

Vissza az elejére Go down

Régi Lockwood rezidencia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Régi Salvatore Birtok
» Lockwood barlang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-