world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Régi Salvatore Birtok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 10:37 am

Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_m0uxrq6uFq1r96ie5o1_r3_250Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_m0uxrq6uFq1r96ie5o4_r1_250

Az én kis húgom mindig is heves és lobbanékony volt, jobban mint Klaus. Mindig is jobban odafigyeltem rá, már amikor tudtam. Nem lehet irányítani, és nehéz hatni rá, de idővel belátja, hogy nekem volt igazam. Mindig is féltettem, bár nem sűrűn mutatom ki, hiszen az érzelmek kimutatása még családon belül is igen veszélyes lehet. Látom az első hírem hallatán, hogy nem kicsit lett dühös ismét. Tudtam, hogy azt hiszi, hogy viccnek szánom, de tudhatná, hogy nem viccelek.
- Rebekah, ilyenekkel soha nem szoktam tréfálkozni. Tudod nagyon jól. Csak fogadd el, hogy anyánk ismét félrelépett, bár a történetet nem ismerem, engem is hideg zuhanyként ért a tudat. Szerinted nekem ez öröm? - Kelek ki egy kicsit a kelleténél is jobban magamból. Ha visszagondolok arra a napra, igencsak feszültté válok. Majd egy kicsit elmélyedek a gondolataimban, és csak utána folytatom a mondandómat, amit nem nagyon akartam elmondani, de tudnia kell. Hiszen ha nem tőlem, akkor megtudja Klaus-tól, és az én drága fivéremnek meg van az a szokása, hogy máshogy adja elő a dolgokat, ahogy kellene. Ez pedig jelen esetünkben nem lenne túl szerencsés. Nem akarom bántani a testvéreimet, de ha a létünk múlik rajta, kénytelen leszek megtenni. Anyánk fájdalmas téma nekem is, szememben fájdalom csillog. Rebekah-nak sosem féltem kimutatni az érzelmeimet.
- Igen anyánk, a Bennett boszorkányok szabadították ki, és Damon Salvatore-val karöltve az életünkre törnek... - Tudok ennyit mondani, mielőtt a nakamnak ugrik, újfent. Nem tudom hányszor kell még ezt eljátszanunk, hiszen a higgadtságomnak hála mindig hamar felülkerekedem, plusz többet ettem mint ő. Hirtelen mozdulattal szorítom a másik fának, és torkon ragadom. Kiereszti a szemfogait, hogy rám támadjon, de végül a földre kerülünk, és én vagyok fölötte. Még mindig a torkán van az egyik kezem, a másikkal pedig az épp szabad kezét fogom le, hiszen ő is a torkomat szorítja. A düh hatalmas hullámban tör rám, és addig szorítom, amig le nem nyugszik végre.
- Nem hazudok. Tudod, hogy ilyen dolgokban sosem hazudok, de lenyugodnál végre? - Szizegem dühösen az alattam fészkelődő lány arcába. Várnom kell pár percet míg végre lenyugszik, és a fogai sincsenek kint. Akkor leszállok róla, felsegítem. De még mindig sértődött arcot vág. Hihetetlen, hogy ily hosszú idő után nem tudja, mikor hazudok, és mikor beszélek véresen komolyan. Pedig tudhatná, hogy az ilyen dolgokban mindig is komoly vagyok. Féltem a testvéreimet.
- Anyánk úgy gondolja, rosszat tett azzal, hogy vámpírrá tett minket, és vissza akarta vonni az átkunkat. Ez volt mindig is a terve, ezért hozták vissza a Bennett boszorkányok. Klaust akarták elpusztítani, de anyánk mindőnket emberré akar változtatni, mert azzal büntették, hogy minden egyes általunk kioltott életért szenvedjen. Azt hiszi, hogy rosszat tett nekünk, mikor vámpírrá változtatott minket, és jóvá akarta tenni, de ezzel csak árt nekünk, és a halál feneketlen torkába taszít... Jobban védte Sarah-t, mint ahogy minket védett valaha...Ő már nem az, akit Niklaus megölt. - Oda kellett szúrnom, de tudja szerintem. Vagy nem tudom, de hinnie kell, hogy komolyan gondolom. Soha nem teszek meggondolatlan döntéseket, mindig mindent megfontolok, minden eshetőséget, és csak utána döntök, csak utána cselekszem. De Bekah csak azt nézi, hogy az anyánk, és tovább nem lát az orránál. Szegény húgom mindig is naív volt, és ha nem figyelnénk rá, és régen sem figyeltünk volna rá, régen a vesztébe rohant volna.
- Ismerhetnél már annyira, hogy nem a levegőbe beszélek. Szerinted nekem nem fáj? Én nem érzek semmit sem ez miatt? Még Klaus is érezte ennek a súlyát. Láss egy kicsit az érzelmeid függönyén túl is. Tudom, hogy nehéz.- Nézek rá dühösen, szemeimben fájdalom apró szikrája jelenik meg. Ritkán vagyok ennyire nyílt az érzelmeimmel, de most Bekah kihozta belőlem. Arcom rideg, de a szemeim és a hangom beszél. Látom, hogy húgomat is meglepte ez a kitörés. és talán ebből rájön, hogy nem hazudok neki. Nem koholmány, nem sejtés, hanem a puszta tények.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 9:52 am

Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_lz5wjxZNYc1qbb552o2_250 Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_lzh1ea45bZ1r609rbo4_250
Rebekah && Elijah

A vér iránti vágyam végre kissé megszűnt, már nem égeti a torkom a vérszomj. E következtében azért már mondhatni, kicsivel nyugodtabb vagyok, de azért még mindig idegesít, hogy Elijah elvette tőlem a kiszemelt áldozatot. Na, de mindegy is, az a lényeg, hogy most már jól vagyok. Mondatára, félvállról szólok oda.
- Mindjárt gondoltam. - szólok neki oda. Elijah mindig megbeszélte velem a fontos dolgokat, ugyanúgy, ahogy a család összes többi tagjával, akire tartozott a a dolog. Ő is mindig a szívén viselte a család ügyét, akárcsak én, bár az én esetemben ez máshogy mutatkozik meg. Ő sokat tett is a családért, míg én inkább a háttérben próbáltam meg összetartani magunkat. Többé, kevésbé sikerült is, de inkább az utóbbit mondanám.
Elveszem a zsebkendőt, amit a bátyám nyújt, és letörlöm a maradék vért a szám körül. Én sosem hordok magamnál csak ezért zsebkendőt, minek? Vagy lenyalom a szám az utolsó vércseppig, vagy ott a kezem, aztán ha hazaérek, rendesen letisztítom magam. Igaz, Elijah más, mint én. Talán az én személyiségemnek a szöges ellentéte. Ő nyugodt, még a legdurvább helyzeteket is próbálja harag nélkül kezelni, én meg a bolhából is elefántot csinálok, csomó mindenre ideges leszek.
Elkezdi ontani az okosságot, még hogy én a kedvenc húga, még jó, hiszen én vagyok az egyetlen... Mosolyra húzódik a szám, ám amikor folytatja a mondatát, egy pillanat alatt lehervad az arcomról, amit az előbb kiültettem rá.
- Hogy micsoda? - kelek ki magamból. Hát ez fantasztikus, végre sikerült kicsit lenyugodnom, erre felhúz ilyen hülyeséggel. Egy féltestvér? Aki mellesleg lány? Na nem... Ezt nem hagyom annyiban. Nem fogok osztozkodni semmin vele, és ha egyáltalán közeledni mer majd a család felé, megbánja, hogy megszületett...
- Ugye most csak viccelsz Elijah? Megöllek, ha csak viccelsz, komolyan mondom! - fenyegetem meg. Ha tényleg csak poénkodik, akkor megfojtom. Ilyennel ne idegesítsen fel, hiszen tudja, hogy utálom, ha valaki a nyomomba akar érni, és ki akar túrni a helyemről. Na nem. Azt nem engedem...
És még van valami információja? Hát, lehet, hogy ez mára nekem bőven elég volt, köszönöm.
- Mond, ennél rosszabb már úgysem lehet... - mondom, de most ezután még idegesebben. Ezt nem hiszem el. Ő is nagyon jól tudja, hogy mennyire utálom, ha osztozkodni kell. Jó, persze ezt a testvéreimmel szívesen megteszem, de nekem csak négy fivérem van, és nem lesz húgom, az is biztos. Nyugodtan állok, és várom, hogy jöjjön a következő adag, ami remélem már nem lesz ilyen sokkoló... De tévedek. Szemeim elkerekednek.
Anyánk? Mi? De, hogy? - kérdezek. Fogalmam sincs, hogy térhetett vissza, hiszen ő már meghalt... És emberré akar minket tenni? Na jó, ez tényleg viccesen hangzik.
- Ugyan már Elijah. Anya nem tenné ezt velünk. - mondom, majd amikor azt mondja, hogy egy ideig nem hoz ránk veszélyt, a torkának ugrok.
- Mit tettél vele? - kérdezem haragos hangon. Ha bántotta, kinyírom. Nem kímélem, az egyszer biztos. Nem tudom elképzelni, hogy anyánk ilyet akarna tenni. Miért? Mi lenne ezzel a célja?
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptySzer. Márc. 14, 2012 9:55 pm

Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_m0uxrq6uFq1r96ie5o1_r3_250Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_m0uxrq6uFq1r96ie5o4_r1_250

Vadászat. Milyen remek időtöltés, nem csak emberként állatokra, hanem vámpírként emberekre is egyaránt. Ha ehhez folyamodom is, soha nem ölöm meg az áldozataimat, csak étkezem belőlük. Hiszen elég egy kis igézés, és már semmire sem emlékszik. Nem is tudom, miért jártam a Salvatore birtok felé, talán kerestem valamit? Nem tudom, de azt igen, hogy nem is baj, hogy erre jöttem. Igazán élvezetes volt régebben is, mikor fitogtattam a gyorsaságomat, vagy a higgadtságomat. Klaus is ezért szeretett velem jó viszonyt ápolni, hisz a higgadtságom kihúzta őt a bajból. De nekem ez a feladatom. Vigyáznom kell a testvéreimre, hisz én vagyok a legidősebb. Nekem mindig figyelnem kell rájuk. Persze ez csak az én felfogásom szerint van így, de az az igazság, hogy a gyanakvó természetem miatt lehetséges az, hogy anyám nem a végzetünkre tör, hanem csak csendesen pihen egy titkos helyen. Rebekah-nak is tudnia kell, bár tudom, hogy mennyire ragaszkodik hozzá, tudnia kell. És tudja, hogy csak akkor hozok drasztikus döntéseket, ha okom van rá.
- Ne légy olyan meglepett, húgom, kiszabadultam. És sok mindent kell megbeszélnünk... - Jelentem ki még mindig a fölényes stílusomban, de ezt megszokhatták már. Hiszen én mindig is ilyen voltam, és soha nem is leszek más. A félmosolyom ismét felbukkan az arcomon, miközben húgom dühödt arcát szemlélem. Kicsit élvezettel tölt el, hogy sikerült felhúznom. Semmit sem változott, ugyan az a lobbanékony lány maradt aki volt, csak a kor más, amiben vagyunk. Kicsit túl van modernizálva, de ezen már régen túlléptem. Most nem ez az elsődleges. Klaus megértette az anyánk általi veszélyt, Bekah is meg fogja. Csak előbb lépjen túl a sértettségén, hogy lenyúltam a kis vacsoráját. Mikor megszólal csak elengedem a fülem mellett, majd visszatérek az én áldozatomhoz, aki nyöszörögni kezd. Nyugodt léptekkel sétálok hozzá, majd leguggolok.
- Egy vadállat elől menekülsz, ami rád támadt! Minket felejts el- Igézem meg, és ezzel elfelejt minket, és eszeveszett rohanásba kezd. Bekah most nem figyelhet rá, hiszen az én áldozatomat csapolja éppen. Addig nyugodtan állok, és várok, mint aki egyedül van. Megigazítom a zakómat, majd a zsebembe nyúlok. Egy kendőt veszek elő, hogy megtörölhesse a száját, hiszen ahogy látom a keze a legelérhetőbb számára, de én mindig is illemtudó voltam. Sokan szeretik ezt bennem...
- Ugyan Bekah, tudod, hogy te vagy a kedvenc kishúgom... Apropó... Van egy féltestvérünk. Sarah Moonlight. Vetélytársad akadt. Nik sem örült neki... - Zúditom rá az információkat nyugodt hangnemben. Ez a legidegesítőbb bennem, hogy az egetrengető dolgokat is képes vagyok elbagatelizálni. Talán pont emiatt figyelnek oda rám. És hiába kicsinyítem le, érzik a súlyát, ám a hangsúlyom az ami idegesítő szokott lenni.
- Ugyan Rebekah, ne légy megsértődve, hiszen annyi információm van. Ha sértődősködsz, hogy mondjam el? - Kérdem angyali mosollyal, mivel hallom a hangjában a sértődést.Ismerem Bekah-t, és tudom milyen hirtelen haragú, néha talán jobban is mint Niklaus. Látom az arcát a húgunk hallatán, és kissé ideges is lett. Talán még dühöt is érzek anyánk ellen, így még jó is, hogy felcseréltem a két információt. Jól tudom forgatni a lapokat, és habár a tények mindig az igazat közlik, néha igen nyers módon tálalom.
- Fontos dolgokat kell elmondjak neked Rebekah. Anyánk visszatért, és kiderítettem, hogy emberré akar minket változtatni. Tudod mit is jelent ez? Halálra ítél minket, és ismét a fejünk felett akart dönteni... De egy darabig nem okoz veszélyt - Jelentem ki, s hangom megremeg. Csak akkor remeg meg a hangom, ha rossz élményem van a témával kapcsolatban, és ezt a család előtt nem mindig tudtam titkolni. Rebekah-val máshogy közlöm a tényeket, mert ő mindig is kedves volt számomra. Nem mintha a többi testvéremet nem szeretném, de Rebekah az egyetlen lány testvérem, hiába mondja anyám, hogy Sarah is az. Egyenlőre abbahagyom a beszédet, majd leülök egy padmaradványra, egyenlőre jobb, ha itt beszéljük meg a dolgokat...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptySzer. Márc. 14, 2012 8:04 pm

Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_lz5wjxZNYc1qbb552o2_250 Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_lzh1ea45bZ1r609rbo4_250
Rebekah && Elijah

Itt az ideje, hogy keressek valami áldozatot magamnak mára, és jól belakmározzam belőle. Először csak körülnézek az utcán, és látom, ahogy egy lány a fák sűrűje felé igyekszik. Hm, nem jó ötlet, édesem, de ha ezt akarod. Pechedre, pont ott leszek én is...
Kerülök egy keveset, hogy a lány ne vegyen észre, majd megpillantom a régi Salvatore birtokot. Nem jártam itt korábban, de tudom, hogy itt éltek még elég régen. Ma már csak pár rom áll itt, amiből azért kissé lehet következtetni, milyen lehetett a ház.
Felugrom az egyik fa első ágára, és onnan várok az áldozatra. A legjobb, váratlanul támadni... Itt nem láthat, így majd egy hirtelen mozdulattal előtte termek, egy kicsit játszadozom vele, aztán iszom belőle. Ha mázlija van, akkor még életben is hagyom. Árgus szemekkel kémlelek ki a fák sűrűjéből, amikor megpillantom a lányt. Szám gúnyos vigyorra húzódik, aztán pár pillanattal később, hallom, ahogy felszisszen és a földre esik. Hoppá. Felsértette a lábát. A vérszag csak úgy árad szét a levegőben, én pedig mélyet szippantok belőle. Csakis az artériája lüktetését hallom, és mikor feláll, leugrom a fáról, egyenesen elé.
- Helló. - mondok ennyit hatalmas vigyorral az arcomon és egy pillanatig, csak nézem, ahogy eszmél. Arcán eluralkodik a félelem, és megpróbál kikerülni, megpróbál elfutni... Nem tudja, kivel áll szemben. Sajnos, esélye sincs, csak ezt ő még csak nem is sejti. hagyom, hadd menjen kicsit arrébb, higyje csak azt, hogy megmenekült. Pár pillanat viszont, és mögötte termek. Éppen mélyeszteném a fogaimat a nyakába, amikor egyszerűen eltűnik előlem a lány. Egy pillanatig azt sem tudtam mi van, mire rájöttem, hogy valaki ellopta előlem. Dühösen fújtatok, majd gyors tempóban futok neki a bátyámnak, Elijahnak, és ellököm a lánytól jó pár méterre.
- Elijah... - motyogom magam előtt és dühös képpel meredek rá. Tudja nagyon jól, hogy mennyire utálom, ha elszedik előlem az áldozatomat. Előtte termek, és már megragadnám a nyakát, de késő, ugyanis ő gyorsabb volt, így a fának szorít.
Nálunk már nem szokás a nagy családi ölelkezés. Néha kezdjük már megunni egymást, hiszen azért bárki belegondolhat, hogy több, mint ezer éve ismerjük egymást. Szóval ez egy egészen szokványos fogadtatás nálunk. Érzem, ahogy szemfogaim visszahúzódnak, szemeim pedig visszaállnak az eredeti állapotba.
Mikor elenged, sértődött arckifejezéssel állok előtte.
- Azt hiszem, nem én vettem el a te vérhordozódat, nem? - kérdezem sértődötten, majd arrébb sétálok és keresztbe fonom karjaimat. Nem igazán tudtam róla, hogy itt van ő is. Igazából fogalmam sem volt arról, hogy melyik fivérem van éppen kint a koporsóból és melyik nincs...
A közelgő neszre felkapom a fejem. Értetlenkedve nézek a bátyámra, majd amikor int felé, és mondja, mi van, halkan felnevetek.
- Ó, milyen kedves vagy. Ez lenne a testvéri szeretet? - nézek rá kérdőn, majd most nem gondolkodom el azon, hogy nem kell az ember, hiszen vérre van szükségem, mielőtt még szomjan halok itt.
Pár pillanat alatt végzek vele, ezúttal nem játszadozom. Belemélyesztem az ütőerébe a szemfogaimat, és az utolsó csepp vért is kiszívom belőle. Elengedem az ernyedt testet, és hagyom, hogy a földre rogyjon.
Aztán visszatérek szeretett fivéremhez, és letörlöm a szám körül a vért.
- És mi járatban? - kérdezem most már kicsit békésebben, de azért még mindig benne van a hangomban a sértődöttség.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptySzer. Márc. 14, 2012 5:22 pm

Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_m0uxrq6uFq1r96ie5o1_r3_250Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_m0uxrq6uFq1r96ie5o4_r1_250

~ Rebekah részére ~

Sikeres beszélgetést zártam a tegnap folyamán az én kedves Niklaus fivéremmel. Nem hittem volna, de azért hála istennek, még mindig fontos neki a családi kötelék. És ennek nagyon is örülök. Ám most éhes vagyok, és vadászatra vágyom. Hogy ölnék is? Nem tudom, nem hiszem, de most friss meleg nedűre van szükségem, és ezt mindig megszerzem magamnak. A házvezetőnőm elment itthonról, ezért most felkerekedtem, hog valami ízletes vacsora után nézzek. Tőlem ez nem feltétlen a várt viselkedés, de most nem tud érdekelni. Soha nem ölöm meg az áldozataimat, csak akkor, ha vámpír és keresztbe akar nekem tenni. Nem tudom, miért a régi Salvatore birtok felé vettem az irányt, de most itt vagyok az én kis áldozatommal, akit megigéztem, hogy a környéken maradjon. Kiszállok a kocsimból, és ismét megigézem, hogy rettegjen, és meneküljön. Hagyok neki előnyt, hiszen én vagyok a gyorsabb. A kocsit bezárom, majd ahogy lassú léptekkel az erdő sűrűjébe sétálok ismerős illat üti meg az orrom. Az lehetetlen, hogy ő itt van, hiszen Nik őt is egy koporsóban tárolja. Halkan követem az illat tulajdonosát, mikor is meglátom egy fa legalsó ágán a távolból. Ő nem vett észre, hiszen ha jól sejtem az áldozata vérzik, és a vérszomj uralkodott el rajta. Érdekes gy tudatállapot, mikor semmi máson nem jár az agyad, csak a véren. És megőrjít, de egyben elbódít az illata. Olyankor sebezhető vagy, és nem tudsz másra gondolni, szinte alig hallassz más zajt, csak az áldozat nyaki ütőerére koncentrálsz. Majd hallok egy más neszt. A húgom áldozata. Mindig is szeretett vadászatokat szervezni magának. Meg is látom a nőt... Pedig általában férfit szokott, bár ebben a modern korban nem szabad válogatni. Most egy pillanatra megfeledkezem a saját áldozatomról, és Rebekah-ét veszem célba. Mindig is utálta, ha az áldozatát valaki elorozza tőle. De mivel velem még nem volt alkalma összefutni, majd megbocsájtja. A szőkeség eltűnik a faágról és most játszik az áldozattal, de én egy gyors mozdulattal nekiiramodom, és eltűnök a női áldozattal. Érzem, ahogy a friss vér lefolyik a torkomon, szemeim feketére váltanak. Nincs jobb annál, mint mikor becserkészed más áldozatát. Nem vagyok rá büszke, de ez is a részem. Gyors vámpírlépteket hallok, majd ellöknek az áldozattól, és két méterrel odébb ördögi mosollyal és véres szájjal tekintek a hugomra. Letörlöm ajkaim.
- Helló húgocskám. Csak nem a tied volt? - Kérdezem angyali mosollyal, és kicsit Klaus-os hangsúllyal. Illik hozzám ez a stílus is, de nem ez a megszokott. De mikor az éhség diktál, akkor nem válogatunk. A lányban, aki Rebekah kezei között van, már alig van élet, de húgom tekintete megérte, hogy elhalásszam előle a nőt. A düh szinte vágható, mely vöröses szemeiből árad, fogait kieresztve ront nekem. Én a fának szorítom a torkánál fogva.
- Hát így kell fogadni rég nem látott fivéredet, Bekah? - Kérdezem, majd csak akkor engedem el, amikor már nem izzanak vöröses-feketén a szemei. Megállok vele szemben Elijah-s felsőbbrendűségemmel, gúnyos félmosolyommal, mint aki várja a csodát, de ebben a családban már rég nem az ölelkezés a szokás. De régen is volt. Mikor Rebekah-t láttam, akkoriban Klausszal ontották a nyomort, de most mintha nem látnám sehol az én kedves fivéremet. Halk neszt hallok, lépések, majd kifáradt zihálás. Az én áldozatom. Teljesen megfeledkeztem róla. Félreállok, és a kezemmel a hang irányába intek.
- Az enyém volt, de mivel elvettem a tied, megkaphatod az enyémet... - Várom, hogy neki iramodjon, és én lassú léptekkel indulok utána. Tudom, hogy éhes, hiszen eléggé dühös most rám, de úgy is lenyugszik, és akkor majd tudunk normálisan beszélgetni...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 23, 2012 7:30 pm

Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_lzrcg9vzka1qebuzgo1_250

Úgy tűnik nem voltam eléggé világos, amit a jelenlegi példa is mutat. Stefan Salvatore azt gondolhatja, hogy én biztos azért vagyok itt, mert a testvérem nekem üzent, de én tudom, hogy ő nekem nem üzenget, viszont másnak igen. Kicsit elidőzöm azon, hogy Klaus figyeltet pont Stefannal. Igazán találhatott volna valami tapasztaltabbat. Bár lehet, hogy talált, de én lerendezem azt is.
- Figyeltessen csak ha ettől szebb lesz a napja... Én tisztában vagyok azzal, hogy nem az enyém a főszerep, és ha nem voltam elég világos, akkor most leszek. Engem az érdekelne, hogy kinek üzen és mit... Remélem így érthető voltam. Viszont üzenem Niklaus-nak, ha akar valamit, keressen fel... - Világosítom fel az ifjabb Salvatorét, mert én nem félek, hogy figyel. Eddig is el tudtam intézni úgy az ügyeim, hogy Klaus nem tudott róla, eztán is el fogom tudni. Ismerem a módszereit, és kiszagolom a kémeit. Tisztában vagyok vele, hogy Klaus azért nincs most itt, mert tervez valamit, és addig vissza sem tér, amíg el nem ér haditervének Mystic Falls nevezetű pontjáig. De addig is visszaküldte a kis csicskását, ahogy manapság hívják őket.
- Igazából ha nem érdekel, akkor minek mondjam el, hogy már nem te vagy, aki megdobogtatja a lány szívét? - Mondok csak ennyit, és tudom, hogy felbőszíti. Még ha kívülről nem látszik a szemében ott lesz az a különös csillogás. Majd kér, hogy engedjem el, de valahogy még élvezem is a szenvedését. És az erőfölényt is kihasználom, mellyel megáldott az ég. Ez is rám vall, de kevesen ismerik csak ezt a formámat, általában csak az ellenségeim, akik tartanak tőlem. Stefan nem volt az ellenségem, ám most, hogy Klaus szolgája lett, így már benne sem bízom meg többé. Élvezet lesz látni a szenvedését.
- Azt hiszem még nincs itt az ideje, hogy távozz. Csak ülj le szépen és mesélj el nekem minden üzenetet, amit át kell majd adnod az eredeti címzettnek... - Állok meg a magam laza könnyed stílusában. Stefan talán még emlékezhet rá, hogy én minden véresen komoly dolgot néha képes vagyok elbagatelizálni, vagyis úgy beszélek róla, mintha csak az időjárást hoztam volna fel témának...
- Tudod mit Stefan nem is érdekel, csak adj át egy üzenetet azonnal a fivéremnek. Most telefonon! Mégpedig azt, hogy sürgősen jöjjön a városba! És most eredj, menj, és ne kerülj a szemem elé, amíg nem találkozom Klausszal! - Adom ki az utasítást, mert elvégre erősebb vagyok, és megtehetem ezt is. Ha kell egy szempillantás alatt végzek vele. A telefont felé nyújtom, hogy halljam, mikor átadja neki az üzenetet, majd megvárom amíg elmegy, és mehet amerre lát...

* Vége *
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptySzer. Feb. 22, 2012 10:00 pm

Remegés, idegesség, szomjúság és ezek mellé a bájosan nyájas és önmagát megjátszó Ősvámpír komolyan zseniális párosítás. " Klaus annyit üznet neked, hogy figyel. Ennyi azt hiszem nem te vagy tervének kulcs szereplője. Ha később még mond valamit átadom." Na igen ennyit a magázásról már megint összekevertem, de már kifejezetten ideges votam az éhségtől. "És mid lenne cserébe számomra? Csak nem Elenáról? Nem érdekel már az a lány." Ennyi és se szó sebeszéd le kellett ülnöm remegtem és a poloba kívántam, hogy pont most talált rám. Idegeim pattanásig feszültek, s gyomromba ugráltak a tesztoszteronok. Érdekes érzés volt... Mint egy felbőszült vadkan ki prédára vár, de csak nincs kiút az éhségből. "Most már elmehetek?" Imádkoztam, hogy engedjen, mert éreztem másodpercek töredéke és szétrobbanok...

//Bocsánat a hossza miatt, de ebből nem tudtam pillanatnyilag többet kifacsarni.//
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptySzer. Feb. 22, 2012 2:12 pm

Régi Salvatore Birtok - Page 3 Tumblr_lzrcg9vzka1qebuzgo1_250

Milyen ironikus, hogy alig pár napja bíztattam Elenát, hogy az egykor megismert Stefan Salvatore visszatér majd egy szép napon, de lehet, hogy tévedés volt. Jelenleg csak egy roncs remeg a vadászatért előttem, és már-már szánalomra méltó ez a szerencsétlen. A bátyám néha elveti a súlykot. Mikor meghallom amit mond, mintha csak a bátyám mondaná ezt, azzal a különbséggel, hogy Stefan-ból részinformációkat ki is szedhetek akár.
- Nem véletlenül vagyunk itt mind a ketten. Ha nem lenne itt az ideje az információd átadásának, akkor nem találkozhattunk volna, tehát hallani szeretném... Most! - Kezdem nyugodt hangon, de hangomból valamilyen megmagyarázhatatlan dolog hallatszik ki, ami nem düh, és nem gonoszság. Kicsit talán mind a kettő, de kihallható a fenyegető halál is. Bár én tudom, hogy egy dolog fog csak itt meghalni, és az fivérem bolond játéka lesz, ezt Stefannak nem kell tudnia. Tisztában vagyok a jelenlegi erőfölényemmel, és ha akarnám egy mozdulat lenne csak, és Stefan feje utazna vissza csak Klaushoz. De mivel nem vagyok még agresszív, ezért csak állok, és hallgatom.
- Még nem mész te sehova, gondolom ezzel tisztában vagy. És gondolom azzal is, hogy habár Niklaus igézését nem tudom levenni, rakhatok rád másikat, hogy elárulj nekem egy két dolgot...Azután meg visszavidd az üzenetem Niklausnak... - Járkálok fel alá, majd utolsó mondatomnál farkasszemet nézek a férfival, kinek izzó vörösek a szemei, mint egy gyilkosé...Egy éhes gyilkosé. Gúnyos és gonosz vigyorra húzódik a szám egy röpke pár másodpercre. Ahogy így végignézem a velem szemben álló vámpír roncsot, eszembe jut Elena és Damon, kik összejöttek, mióta eme férfi elment innen. Most itt állok vele szemben, és azon gondolkodom, hogy ezt az információt még felhasználhatom-e, elvégre csak Damon nem tudhat arról, hogy Elenának hiányzik Stefan, fordítva nem tettem semmiféle igéretet.
- Ha megosztod velem Fivérem üzenetét, és is megosztok veled valamit Stefan, ami neked fontos lehet, habár most nem is hiszed, hogy az! - Jelentem ki annyira nyugodtan, hogy már maga ez idegesítő lehet bennem. Engem nem zavar a férfi magázása, nem zavar, hogy menni akar, mert seperc alatt megállítom, nekem néhány információ kell, és azt megszerzem, ha törik, ha szakad...Ha kell, akár még meg is kínozhatom, vagy kiéheztetetm... Bár egyik sem az én stílusom, és nem illik hozzám egyáltalán, attól még képes vagyok rá...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptyKedd Feb. 21, 2012 5:28 pm

Gúnyos vigyorom összeszűkült, s inkább komorabban néztem Elijahra. Menni szerettem volna már vadászni, a gyomrom korgott, s a remegéseim egyre elviselhetetlenebbek lettek ez a késő délutáni napszak viselt meg a legjobban, mellé még szürke idő is bahh a hideg is kiráz. Kellemetlen.
- Még nincs itt az ideje, amikor kell megtudja Klaus üzenetét. - Feladatomat átmenetileg teljesítettem, annyi volt a célom, hogy Elijah megtudja Klaus igen is figyeli, s számon tartja minden egyes lépését. - És most megbocsájtana? Elhalaszthatatlan feladatom van. - Lekaptam magamról a szemüveget megmutatva neki piros szemeimet, majd ragadozó testtartásba ereszkedtem. Gondolataim máris következő prédámon jártak. Mozdulatlanná merevedtem várva engedélyét, hisz tudtam ha Ő vissza akar tartani meg is fogja tenni. Miközben várakoztam ( az a pár másodperc is felért számomra pár órával) végig gondoltam, hogy milyen arcot fog vágni Elena vagy akár Damon ha meglát. Az biztos, hogy örülni nem fognak valószínüleg időzített bombaként kezelnek majd. Íme a tökéletes rosszfiú Stefan Salvatore ki bármelyik pillanatban meggyilkolhat akárkit. Tetszelgős szerep, ám egy idő után egyhangúvá válik, de mivel hónapokra eltűntem új hatása lesz ennek a kis színjátéknak. Azért remélem most nem fognak bezárni a kamrába, hátha belenyugszik végre a drágalátos Elena, hogy tényleg megváltoztam visszavonhatatlanul, csak ez a fránya remegés...
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptyVas. Feb. 19, 2012 7:43 pm

Lassan vezetem az autómat, most nem kell sofőr. Valahogy idegesítene, meg különben is, nem kell mindenről tudnia, mert még a végén kifecsegi a dolgokat olyanoknak, akiknek nem kellene. Jelen pillanatban már eltávolodtam a kocsimtól, és a régi Salvatore ház felé veszem az irányt. Keresek valamit, vagy inkább valamit. Egyik kedves ismerősöm olyan információval lepett meg, amit nem hagyjatok szó nélkül. Stefan Salvatore visszatért, és ha nem sietek, utoljára tudom meg fivérem tervét. Most itt vagyok hát, hogy kiderítsem, mik a világhatalomra törő tervének újabb darabkája. Lassan hangtalanul közeledem, majd végül halk neszezést hallatok, mint egy eltévedt ember, aki áldozat lehet. Végül alakom előtűnik a fák közül, s teljes valómban látni engedem magam.
Stefan állt előttem, de nem az a Stefan aki szerelmesen álmodozik Elenáról, hanem az eszét vesztett gyilkos Stefan állt előttem. Bár az igazat megvallva nem hatott meg a gúnyos vigyorával, hiszen akár egy másodperc is elég lenne, és ő már nem lenne. De nincs okom bántani, ezért csak felvettem a felsőbbrendű félmosolyomat, és a rideg és gonosz arcomat.
- És az új Stefan Salvatore... - Szólalok meg köszönésképpen, zsebre dugom kezeimet, miközben végigmérem. Lemagáz, mikor már eddig is tegező viszonyban voltunk, de nekem ez csak olyan, mintha megadná az elvárt tiszteletet. Nekem egyáltalán nem tűnik ridegnek és ellenségesnek, csak szimplán tetszik a helyzet. Szóval számított rám, meglepő. Tényleg. Valószínű hát, hogy a kedves fivérem nekem is üzent?
- Mi célból küldött vissza a fivérem ebbe a városba? Milyen üzeneted lehet tőle, ami nekem is kellőképpen fontos lehet? - Kérdezem ellent mondást nem tűrő hangon, és ahogy sejtem, úgyis el fogja nekem mondani, hiszen a fivérem tudja, hogy itt vagyok. Persze ez nem is baj, hiszen hadd tudja csak. A tervemről úgy sincs semmi fogalma, így nem kell aggódni, bár én nem vagyok az az aggódós típus. Ha megölni nem is tudom Klaust, megállítani meg kell tenni. Bár az Elena életébe kerülne. Őt pedig nem szeretném, hogy meghalljon, vagy esetleg vámpírrá váljon. Így is túlságosan belecsöppent a dolgok közepébe, bár ahogy ismerem belemenne a dologba. De sajnos Klaus nem, így ez a része a dolgoknak kilőve. Viszont a karós megoldás Mikael-lel megfűszerezve igazán remek ötlet. Csak legyen zökkenőmentes. Jelenleg a fákat szemlélem, de most visszaemelem a férfira a tekintetem, és a köztünk lévő 5 méter távolságot fél méterre csökkentem...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptyVas. Feb. 19, 2012 6:23 pm

- Hogy kerülök megint ide? - Merengve álltam a régi ház kellős közepén pár romon, s visszaverték a kongó falak kérdésem, mit leginkább csak költőinek éreztem, hisz nem igen tudott rá ki válaszolni. Valahogy mindig arra jutottam, hogy el kell hagynom Mystic Fallsot. Akkor miért, miért kell megint itt állnom megtörve? Kedvenc technikám szó nélkül megpattani bárhol is vagyok, s a visszatérés nem szerepel kedvenc terveim közé, főleg, hogy nem látnak szívesen, de feladatom van. Mint egy robot fogom teljesíteni Klaus kívánságait. Elfeledni, hogy kivagyok és belső évődésem nélkül végezni napi feladataimat könnyebb mint tudni miket tettem, s kit szeretek szerelmesen. Sima terv, ám annál nehezebb kivitelezni, Még mindig remegek néha, s elkapok pár pillanatot Stefanként, olyankor nehéz, fájdalmas. Utálok sebezhető lenni, de szerencsére egyre kevesebb a rosszullét. A ripperség kezdi átvenni felettem a hatalmat ennek számos következményei vannak, szokatlan következmények, ám Klaus mindig megnyugtat, hogy ez normális. Büszkén "nevelget" mint legújabb kincsét más szóval csicskását.
Piros a szemem, irritál a fény így megint rajtam van pilóta formájú elmaradhatatlan fekete napszemüvegem, emellett sötét karikák terpeszkednek az arcomon, s bőröm fakóbb mint valaha. Öltözékem szürke, fekete és egyéb komor ruhadarabokból áll, s hajam kusza, ápolatlan. A külső nálam már mellékes tényező, csak a vér az mi éltet már. Szabadság? Szerelem? Szeretet? Idill? Mind semmiséggé törpül szomjúságom mellett, könnyen kizártam őket. Annyi a különbség mostani és ezelőtti visszajövetemkor, hogy most megszilárdultam és már nem akarok más lenni. A belenyugvás édes dolog. Elgondolkoztam, eszmélek hirtelen, s rájövök mélázásom közben csatlakoztak hozzám, Megmerevedek vadászó testtartásban reményeim szerint egy eltévedt kedves kislány jött erre kíváncsiságból. Lassan örülni kezdtem a sült galamb számba repülésének ám vigadalmam korai volt a rideg mosoly ráfagyott arcomra, s jött helyette a gúnyos vigyor. - Gondoltam, hogy nem sokára élvezhetem társaságát Elijah. - A magázódás egyik legújabb találmányom, hogy még ellenségesebb lehessek az emberekkel ez esetben vámpírokkal.
Vissza az elejére Go down



Admin
welcome to my world
Admin

► Residence :
♔ Depends...
► Age :
12
► Total posts :
182

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 EmptyVas. Nov. 27, 2011 9:30 am

Régi Salvatore Birtok - Page 3 Salvatore__640x551___500x430__www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 19, 2012 6:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-mysteries.hungarianforum.com



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Régi Salvatore Birtok Régi Salvatore Birtok - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Régi Salvatore Birtok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Régi Lockwood rezidencia
» STEFAN SALVATORE • • THIS IS NOT MY WAY
» Salvatore kripta
» Damon Salvatore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-