world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Gilbert nyaraló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptySzer. Ápr. 18, 2012 9:56 pm

Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m2olt3Nypz1rr0pbzo1_500

Eleinte semmit sem hallottam, majd Elena szívverése üti meg éles füleim. Ez egyből elárulja nekem, hogy készül valamire. Tudom, hogy vissza akarja adni, amit vele tettem, és meg is értem. Mikor megitattam a véremmel, tisztában voltam vele, hogy meg fog gyűlölni ismét, de vállalnom kellett a következményt, a cél érdekében, ami Elena célja is.
- Nincs rá szó, mekkora felelőtlenség volt, de tudom, hogy nem lennél képes vámpírrá változni, előbb halnál meg. És igazad van, nem volt fair tőlem, de meg kellett tennem, és nem kihasználás céljából. - Tudom, nem hinné el, de ez az igazság. Mit szépítsem. Majd végül, mivel nem tesz semmit közeledem a ház felé, és ekkor jelenik meg hirtelen, és nekem támad. Még szerencse, hogy gyors vagyok, és a verbénás injekció nem ér célba. Igaz, hogy nem árt nekem, de lelassított volna, majd mikor lefogom, rájön, hogy esélye sincs megsebezni sem. Meghallom a szavait. Megállok vele szemben, határozott tekintettel.
- Akkor tessék. Állj bosszút, és el is mehetsz, de akkor nem tudlak megvédeni... - Tárom szét a karjaim, hogy ha akar, kitombolhatja magát. És persze a védelmet nem fenyegetésnek szántam, de ha elmegy, nem biztos, hogy meg fogom tudni védeni. Lehet, hogy befolyásos vagyok, de annyira nem, mint azt gondolja.
- Nem akartam fájdalmat okozni, de ha elmondom mit tervezek, már nem lettél volna olyan hihető, és Klaus is ismeri az embereket. Igazi félelmet kellett lásson az arcodon. Azt a rettegést, ami minden egyes porcikádat átjárja, hogy ne higgye, hogy blöff az egész. És igen, ezt be kellett vállalnom. Vállalnom kellett azt, hogy meggyűlölsz azért, amit teszek, de ha ezzel Klaust egyezségre bírom, és nagyobb védelmet tudok nyújtani, már megérte... - Hangom elhalkul, már-már éppen, hogy csak hallható. Igazat mondok, és be kell látnia Elenának, hogy rosszul színészkedik. Ez így volt a legjobb, és habár fájdalmat okoztam, Klaus minden bizonnyal tombol, és hamarosan meglátogat majd.... Felpillantok, hiszen Elena hangja csendül fel ismét .
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptySzer. Ápr. 18, 2012 9:38 pm

Gilbert nyaraló  - Page 2 Xp1vnl

Nem tudom hány percet várakozhattam, de már kezdtem az egészet megunni, sőt fáradt is voltam. Nem tudom, hogy a vér miatt, de nem is nagyon érdekel. A lényeg, hogy Elijah jelenjen meg, és én pedig szabadon megtudjak szökni. Ennyiről szól az egész. Az ajtó nyitását hallom meg, és gyorsan a falhoz préselem a testemet. Egy karót a farzsebembe rakok, míg a kezemmel egy verbéna fecskendőt szorongatok. Végig hallgattam azt, amit Elijah mondott, de eszem ágában sem gondoltam arra, hogy válaszoljak neki. Próbáltam egyáltalán nem lélegezni, de az nem sikerült, így csak nagyon halkan vettem a levegőt, de a szívem dobogása egyre gyorsabb lett. Remek, ezt már biztos meghallja. Ha ismerne engem, tudná, hogy nem leszek vámpír soha. Inkább meghalok, de én nem fogom más életét kioltani, én nem bírnék megküszködni a vérszomjjal.
Lépéseket nem hallottam, ergo nem tervezi, hogy besétál. Lehettem volna annyira okos, hogy nem tudok majd egy ezer éves vámpírt átverni. Tehát mással kell, hogy próbálkozzak.
- Tudod, fájt amit ma műveltél velem. - kezdtem bele a mondandómba, és próbáltam nem elcsuklani közben. - Bíztam benned, sosem hittem volna, hogy ezt teszed. Főleg azok után nem, amik nem rég történtek köztünk. - hunyom le a szememet egy pillanatra, és már készen is áll az injekció. Már csak Elijah kell hozzá.
Egy hangos levegőt vettem, mintha aki épp küszködne az érzelmeivel. Hirtelen meghallottam a cipője lépéseit, itt az ideje. Gyorsan előugrottam, és minden összemosódott körülöttem, ami a következő pár pillanatban történt. Rátámadtam Elijah-ra, aki persze mindenre számított, és sikeresen elhajította a fecskendőt. Ideges voltam, hogy nem sikerült elérnem amit akartam.
- Tudod, csak visszaszerettem volna vágni. Nem kellemes érzés, amikor épp a barátod megszeretne téged ölni, és erősen fojtogat. - néztem rá szúrósan, de nem tudok rá örökké haragudni. Azok a szemek, teljesen elvarázsolnak engem, és amúgy se vagyok az a haragtartó típus. Pillantásom elgyengült, hagytam, hogy az érzéseim előretörjenek, és a tört is eldobtam.
- Miért? Tudom, hogy Klaus elleni terved miatt, de tényleg ezt kellett bevállalnod, hogy elérd a célodat? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet, és addig nem fogom hagyni, hogy elmenjen míg nem kapok az összes kérdésemre választ.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptySzer. Ápr. 18, 2012 9:20 pm

Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m2olt3Nypz1rr0pbzo1_500

Csörög a telefonom. Eleinte elgondolkodom, hogy felvegyem-e, hiszen sejtem mit szeretne. De tévednem kellett. Persze benne volt a pakliban, hogy vámpírrá akar majd válni, hiszen akkor megszűnnének a gondjai, de ezt is el fogom intézni, mint mindig. Persze nem volt benne a tervben, hogy megitatom a véremmel, de akkor ez tűnt a leghelyesebbnek. Azért, hogy elérjem a célomat. De már számításba vettem mindent. Hiszen Elenának is van gyenge pontja, ahogy mindenkinek, de még nekem is. De ezeket megpróbálom kiküszöbölni. Végighallgatom a mondandóját, és elgondolkodom. Egyből eszembe jut, hogy mi van akkor, ha azt akarja elérni, hogy elmenjek hozzá, és ki tudja tölteni rajtam a mérgét, hiszen fehér tölgy karója nincs, csak más egyéb fa karók, melyek az ő erejét számításba véve nem ütnek ki, csak lelassítanak. Így hát beültem a kocsimba, és magam vezettem oda, de jóval messzebb álltam meg, hogy még véletlenül se hallja, hogy megérkeztem. Vámpírsebességgel közelítem meg az építményt, majd megállok az ajtó előtt. Könnyedén nyitom ki a kulcsra zárt ajtót, majd megállok hátrébb a bejárattól. Nem megyek be, és nem véletlen. Kintről szólalok meg.
- Választhatod ezt az utat is Elena. Lehet, hogy Klaus téged békén hagyna, de vajon a szeretteiddel is így tesz? Vajon őket ezzel megvéded a haragjától? Én figyelmeztettelek, hogy nem lesz könnyű Klaus-t megfélemlíteni, és te ezzel tisztában voltál. De te tudod, tedd meg, ha szeretnéd... Minden szerettedet még én sem tudom megvédeni, hiába szeretném... - Közlöm vele felemelt hanggal, hogy hallja minden egyes szavamat. Megadom neki a lehetőséget, de még előtte figyelmeztetem a következményekre. Tisztában volt a következményekkel, hogy áldozatokat kell hoznia, és nem értem, hogy mire ez az egész. Néha tényleg képes mindent túldramatizálni, de tudom, hogy megnyugszik majd...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptySzer. Ápr. 18, 2012 8:55 pm

Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m1e9txvH861qedzelo1_250Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m1e9txvH861qedzelo2_250

Egy idő után nagy nehezen feltápászkodtam a helyemről, megtörölve a szememet. Az utam egyből a közeli mosdóba vezetett, ahol jéghideg vízzel lemostam minden fájdalmat az arcomról. Szemeim még mindig vörösek voltak, ahogy az orrom is a sok orrfújástól. A nyakam egy picit volt piros, még mindig fájt a szorítástól, de már enyhül minden egyes percben. Pár óra és már semmi sem fog látszódni, semmit se fogok érezni, de legbelül marni fog, hogy Elijah ezt tette vele, mikor én megbíztam benne. Felmentem a szüleim szobájába, és amint beléptem az ajtón megcsapott anyukám parfümének az illata, és elég nehéz volt visszatartani az újabb könnyeket. Olyan, mintha még mindig itt lennének, így gyorsan beléptem a szekrénybe, ahol az eldugott ajtót megkerestem. És tádám, ott volt minden akárcsak 1 évvel ezelőtt, mozdulatlanul. Megfogtam pár karót, és verbéna injekciókat. Bármi ami jól jöhet egy Ősvámpír ellen. Úgy érzem magamat, mint Buffy a vámpírgyilkos. Lepakoltam mindent a nappaliba, és egy halk csipogást hallottam. Megfogtam a telefonomat, és kijelezte, hogy van egy új sms-em. Az első mondatnál rájöttem, hogy Elijah-tól származik. De azért elolvastam, ennél sablonosabb szöveget ki se találhatott volna. Inkább azt bánta meg, hogy nem ölt meg rögtön. Elhelyezkedtem a kanapén, és tárcsáztam a számát. Igazából át se gondoltam, hogy mit fogok neki mondani, majd rögtönözök. De egyben biztos vagyok, nem az az Elena Gilbert leszek, akit megismert.. Párszor kicsengett, majd felvette.
- Helló Elijah. Persze, rendben vagyok, soha nem voltam jobban. De így volt némi időm gondolkozni. Sokkal könnyebb lenne az életem, ha vámpír lennék, nem gondolod? Klaus békén hagyna, világgá mehetek azt tehetem ezután, amit akarnék. Többé engem nem lehetne bántani. Rengeteg eszköz van itt, ami segítségével könnyen és gyorsan végezhetek az életemmel. Vagy ha egy kicsit extrémebbet szeretnék, ott van a tó. Köszönöm, hogy megadtad a lehetőséget a halhatatlansághoz. - feleltem gúnyosan, majd kinyomtam a telefont. Kifújtam a levegőt, és már most megbántam amit mondtam neki. De sebaj, evvel legalább idecsalogathatom, és váratlanul rátámadhatok. A lényeg, hogy megsebesítsem, és akkor el tudok menni. Nem hiszem, hogy most el tudnék.. Akkor rám találna. De így előnnyel fogok indítani, ha tényleg sikerül mindez.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptySzer. Ápr. 18, 2012 8:12 pm

Csak egy üzenet a telefonon, semmi több. Levelet nem akartam írni, el sem olvasná. Szörnyű dolgot tettem, és nincs mentségem, de meg kellett tennem. Elena szavai a fejemben cikáznak, és igaza volt. Egy szörnyeteg vagyok, semmi több. Kihasználtam, ezt mondta, és igaza volt. Gyűlöl, és igaza van, hiszen van miért, de beszélnem kell vele, hogy tudjam, nincs semmi baja. Nem akar látni, ezért is írtam inkább üzenetet. Talán válaszol rá, vagy felhív, de mindenképpen hallani akarok felőle, pedig csak pár órája váltunk el. És én tettem tönkre a dolgokat. Bűntudatom van miatta, és nem érdemlek megbocsájtást. De vajon mit írhatnék neki, amivel kifejezek minden érzést, anélkül, hogy a bocsánatát kérném tettemért? Lassan születik meg az üzenet, hiszen nehezen megy a szavak megfogalmazása.

"Elena!
Ma megbocsájthatatlan dolgot tettem, és nem várom el, hogy megbocsáss valaha is. Tudom hihetetlen, de az életed megőrzése miatt tettem, amit tettem, és ami éjjel történt, nem azért történt, hogy kihasználjalak, hanem mert minden egyes pillanata visszaadta az emberségemet, ami miatt hálával tartozom. Csak arra kérlek, ha megkapod, hívj fel. Tudnom kell, hogy minden rendben.

Elijah... "
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptySzer. Ápr. 18, 2012 5:32 pm

Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_lj6lv5Urt41qedzelo1_500

Elijah is szintén vizet kért, s újra elismételtem azt, amit az előbb tettem. A kezébe adtam, majd egy másik fotel szélének dőltem, és lassú kortyokban ittam a vizet. Elijah-ra néztem, aki oly tökéletesen tudja mindig ugyanazt az arckifejezést kimutatni. Vajon mennyi időbe telhetett míg sikerült ezt neki így begyakorolnia? Amint megemlítette Klaus-t egyből elfintorodtam. Már a neve hallatán is görcsbe rándul a szívem. Legszívesebben a Pokol legmélyebb körébe küldeném, és remélném, hogy soha többé nem tudna feljönni. De evvel nem csak én vagyok így, sokan utálják. Bár ki szereti a kőszívű, kegyetlen, önfejű hibridet? Kétlem, hogy valaki tud iránta mély érzelmeket táplálni.. Ha pedig akad ilyen, akkor biztos idegbeteg.
- Hát, evvel nem mondtál semmi újat. Mi is ezen töprengünk már elég rég óta. - mosolyogtam mikor végre szóhoz jutottam. Újra lepörögtek előttem a tegnapi este eseményei. Ahogy a beállított frizurájába beletúrtam, a szenvedélyes csókjaink, ahogy vigyázott rám.. Akár egy porcelánbabával, nehogy megsérüljek. Ha csak egyedül az estét helyezem előtérbe, és nem gondolok a szeretteimre, és a barátaimra akkor azt mondanám, hogy tökéletes volt. Soha senki nem bánt így velem, bár Stefan-nal más volt. Az inkább romantikus. Elijah-val olyan izgalmas volt az egész, mivel tiltott.. Senki sem hinné el, még ha el is mondanánk, hogy mi tényleg lefeküdtünk.
A következő mondatánál már kérdőn felvontam a szemöldökömet. ,, Akire senki sem számítana.. " Mégis mit tervez? Ugye nem akar semmi őrültséget tenni?
- Támogatlak, amennyiben nem egy nagy hibát vétesz el. - néztem komolyan a szemeibe, hisz Elijah mégis mit tenne? Igazából, fogalmam sincs. Remélem nem lep meg nagyon. A lényeg, hogy senkinek se essen bántódása, ez alól persze Klaus kivétel. Egyre furcsábban pillantottam rá, mikor mondja, hogy nekem nem lesz semmi bajom, de Klaus azt fogja hinni. Mit tervez? Amint kiittam a poharamból az utolsó cseppet, letettem, és lassan körbenéztem a szobában. A kandalló mellett találtam pár hegyes szerszámot, ha kell akkor használom. De nem hiszem, hogy Elijah engem bántana. Nem tenné, főleg nem azután, ami a tegnap este történt. És megígértük egymásnak, hogy többé nem szúrjuk a másikat hátba. Nem bontaná meg ezt a kapcsot, ami köztünk van. Tekintetétől teljesen kirázott a hideg, melyet minden egyes porcikámban éreztem. Ugyanígy nézett rám, mikor Rose és Trevor elrabolt. Rettegtem tőle, és ezt ki is mutattam. Olyan, mintha pár perc alatt teljesen kicserélték őt. A szavai sokként értek engem, és a következő pillanatban, már nem ült.
- Mi? Mégis mit fogsz tenni? - remegtem, és pár lépést hátrébb tettem. Oldalra néztem a kandallóhoz. Csak párat kéne lépnem, és el is érem. Talán vagyok olyan gyors, és hamarabb odaérek, mielőtt Elijah letudna engem állítani. Hirtelen erősen a falnak csapódtam, és az erős kezeit éreztem, amint körbefonják a nyakamat. Rémültem tekintettem szemeibe, és nem bírtam megtalálni a hangomat. Kezeimmel kapálóztam, de semmi haszna. Már alig bírtam tovább, fájt, amit művelt velem.
- Elijah.. - nyögtem ki ennyit. A fájdalom teljes mértékben hallatszódott a hangomban. Újra nagy erőt vettem magamon, és a fejemben próbáltam egy ésszerű mondatot összerakni.
- Kérlek, engedj el. - könyörögtem neki, hátha ez beválik, és elérem a kedvesebbik énjét, aki rájön, hogy mekkora hibát vét el. De nem engedett el, sőt még csak nem is lazított a szorításon.
- Nem bírom tovább! - emeltem fel a hangomat, és próbáltam ellökni magamtól, de mozdulatlanul maradt. Hirtelen elkezdtem remegni, és már alig bírtam tovább. Itt fogok meghalni.. Elijah "karjaiban", vagyis inkább kezeiben. Lehunytam a szememet, és lassan patakokban csordultak le a könnyeim. Nem hittem volna, hogy csak azért használta ki a tegnapi estét, hogy egy erősebb kötődés alakuljon ki köztünk, mert erre egyáltalán nem számítottam. Bármit is tettem, Elijah nem hagyta abba a szorítást, bele kell törődnöm, hogy meghalok, gyorsan a csuklóját az ajkaimhoz nyomta, és időm sem volt ellenkezni. Amint megéreztem a folyékony nedűt a számban elfintorodtam a szörnyű ízétől, majd megnyugodtam mikor erővel feltöltődött, de tudom, hogy ezt nem azért adja, hogy jobban legyek. Hanem, mert vámpírrá akar tenni. A fejemet ide oda próbálom rángatni, de ettől csak azt értem el, hogy még jobban odaszorítsa a kezét. Véglegesen elengedett, és a telefonját elrakta. Összegörnyedtem a fájdalmamban, de végül felegyenesedtem. A nyakamban nem szűnt meg a fájdalom. Ezek után még bocsánatot is mert kérni.
- Tűnj el! Mégis mit képzeltél? Hogy így kihasználhatsz engem? Azt hittem barátok voltunk. Erre volt az egész este? Ha erre ment ki ez az egész, akkor legalább nem kellett volna lefektetned! Soha többé nem akarlak látni! - tört ki belőlem minden érzelem szinte egyhuzamban. Gyűlölet, csalódás, fájdalom.. A lelkemet teljesen porrá zúzta.
- Vissza se gyere. - emeltem fel a hangomat, és elkezdtem dörzsölni a nyakamat, a fájdalomtól. Még szerencse, hogy nem harapott meg. Erősen felszerelkezek, tudom, hogy van pár eldugott fegyver a házban, és készen fogok állni, hogy ha Elijah betoppan. Bár nincs nekem fehér tölgyfából készült karóm, de legalább pár órára kiüttetem, és avval is időt nyerek, hacsak az emberei el nem kapnak időben. Nem néztem rá, hanem amint meghallottam az ajtó bezárását, egyből kulcsra zártam, majd az ajtónak dőltem. Hirtelen elkezdtem zokogni, és ismét remegni. Ezt már nem bírtam tovább. Eddig megtudtam birkózni Klaus-szal, de az, hogy már ellenfordulnak olyanok, akiket szeretek, ez már lehetetlen kibírni. A földre rogytam a térdeimre hajtva a fejemet, és kiengedtem a magamban felgyülemlett, elrejtett érzelmeket.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptySzer. Ápr. 18, 2012 10:20 am

Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m2bcjmYfBa1qjs23to2_250Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m2bcjmYfBa1qjs23to3_250
Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m2bcjmYfBa1qjs23to5_250Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m2bcjmYfBa1qjs23to4_r1_250


Megint itt vagyunk. Eszembe jut az akkori eset, mikor azt hittem, hogy Elena nem képes senkinek sem ártani, mégis belém döfte azt a tőrt. Emlékszem azt akarta, hogy adjam a szavamat, különben megöli magát. Akkoriban csak egy dolog érdekelt, mégpedig a bosszú. A bosszú, mely oly erősen él bennem Niklaus ellen mind a mai napig, hogy szinte már felemészt. És a legszörnyűbb az egészben, hogy a saját fivérem váltotta ezt ki. Néha már magam sem tudom, helyes-e, amit teszek vagy nem, mert már néha magam sem tudok különbséget tenni. Hiszen élek és itt vagyok Elena szülővárosában, és ezzel félelmet keltek néha, pedig csak meg akarom akadályozni, hogy ne essék baja, hiszen én okoztam ezt az egészet azzal, hogy képtelen voltam megölni Niklaust. De megértő volt velem szemben, hisz Nik mégiscsak a testvérem, akármilyen is. Ezek a gondolatok az ajtóban törtek rám, és olyan erőteljesen, hogy magam is meglepődtem. Igaz, hogy vannak olyan helyek, melyek felerősítik az emlékeket. Mindenesetre egy pillanatig még némán állok, és csak később jut el tudatomig, hogy be vagyok hívva a házba. Felnézek az ajtófélfára, majd egy elégedett mosollyal lépek be a házba. Helytelen az elégedettség, mikor egy emberi életről van szó, de nem tehetek róla. Hiszen eszembe jut, mit tervezek, csak Elena beleegyezése kell, és utána elérem, hogy Niklaus az én oldalamra álljon.
- Niklausról lenne szó… Le akarom állítani… - Jelentem ki a magam ridegségével, miközben a hátam mögött összekulcsolom a kezem. Olyan szavakat keresek, melytől Elena egyszerre rémül meg és érzi magát biztonságban. Megkérdezi, hogy kérek-e valamit, ezzel gondolkodási időt hagyva, és jelzek, hogy jó lesz az, amit ő is iszik. Leülök a kanapéra, és amíg megkapom, amit kértem, behunyom a szemem. Elenát látom, és magamat, amint szenvedélyes csókban forrtunk össze az éjjel. Különös, hogy még mindig eszembe jut, de nem zavar, csak kicsit megrázom a fejem, és kinyitom a szemeim, éppen jókor, így Elena az érzelemtelen Elijah-val találja szemben magát.
- És félek, olyan módon kell elérnem, akire senki nem számít majd… - Jelentem ki kissé túlságosan is rideg arccal, és erre csak akkor jövök rá, mikor rémület ül ki Elena arcára. Minden bizonnyal azt hiszi, hogy meg akarom őt ölni. Pedig nem így van, de pár másodpercig hagyom, hadd higgye.
- Ne aggódj, neked nem esik bántódásod, de Klaus-nak azt kell hinnie. Kivonok a forgalomból pár hibridet, főleg akik a környékre merészkednek, és elhitetem vele, hogy neked is ez lesz a sorsod, ha nem teszi meg, amit akarok, de ahhoz hihetőnek kell lenned. És nekem is… Nem akarom, hogy a terv kudarcba fulladjon, és szerintem te sem, mert akkor nem lesz nyugtod. Így garantálom neked, hogy egy jó ideig nyugtod lesz tőle. – Mondom ki a rideg tényeket kissé démoni hangnemben, ami ijesztő lehet Elenának, de ha nem játssza hihetően a szerepét, akkor oda a tervnek, és soha nem lesz nyugta. Bár teljes mértékig én sem vagyok biztos a terv sikerességében, de mégis az a fő szempont, hogy tudjuk a másik gyengéit, és az egyik Elena. Nekem sem kellemes egy halandó életével játszani, de ezt hívják úgy, hogy a szükséges rossz. Megformálódott a tervem, de szükségem van Elena beleegyezésére is. És persze nem lehetek itt végig, mert az feltűnő lenne. Nehéz helyzetben vagyok. Most jut eszembe először, hogy nem kellett volna lefeküdnöm vele, hiszen egy újfajta kötődés alakult ki köztünk, ami veszélyeztetheti az életét. Igen törődöm Elenával, ahogy anno Katerinával, de Elena rendkívül hálás azért, hogy élheti az életét. Bár nekem sem életcélom élete végéig védeni őt, és nem is tervezem, de most ez a szükséges. Pedig egy kegyetlen vámpír vagyok, aki gyilkol, ha kell, és fenyeget, és persze kínoz is, ha arra van szükség, de most mégis megtorpantam valami miatt. Miért? Mindig is ez a kettősség okozta a vesztemet Niklausszal szemben és mással szemben is. Nem tehetek ellene, pedig mindig is igyekeztem. Túlságosan törődöm másokkal, ezzé hagyva rengeteg támadási felületet Klaus-nak. De mindig is ez akadályozott meg a kéktelen gyilkolásban. Az a valami, amit sokszor gyűlöltem magamban, és ez az, amit Elena kicsit visszahozott az éjszaka. És ez az emberségem. Minden vámpírt megállít egyszer, kit előbb, kit később, de mindig is ott marad. Ezzel tudunk beolvadni a tudatlan halandók közé. Néha felhangzanak fejemben Klaus szavai, mikor is azt mondta, hogy az emberségem meggyengít engem, és igaza volt. Mély levegőt veszek, és Elenára pillantok fagyos, már-már démoni tekintettel, és az italomba kortyolok.
- Nem akarlak bántani Elena, de olyat kell tennem, amit te is megvetsz… És bár nem akarom, hogy meggyűlölj - állok fel nyugodtan, és Elenára pillantok, aki még mindig nem ült le. Egy másodpercig nem teszek semmit, majd nekitolom a falnak vámpírsebességgel, és megszorítom a nyakát. Persze nem annyira, hogy belehaljon, csak el akarom érni, hogy szemeiben félelem csillogjon. Igazi, valódi félelem, és nem megjátszott. Hogy Klaus is higgyen a szemének… - de ha elmondom, mit tervezek, nem lehetsz elég hihető, és Klaus nem fog hinni nekem - Préselem ki a fogaim közt a szavakat, de még nem engedem el őt. Mikor már a félelem valódivá válik Elena tekintetében, akkor sem engedem el, hanem a mobillal felveszem, ahogy a nyakát szorítom, és mikor Elena könnyezni kezd. Hirtelen ötlettől vezérelve megharapom a csuklómat, és az ajkaihoz teszem, hogy igyon a véremből, majd elveszem a csuklómat. Talán egy 10 másodperces videó lehetett, de Elenának örökkévalóságnak tűnhet. Lassan engedem el, és szemeimben megbánás csillog. Nehezen kezdek neki a bocsánatkérésnek.
- Sajnálom Elena, ha elküldesz, megértem, de ez kell ahhoz, hogy Klaus egy időre békén hagyjon. Így lerövidül a határideje, hisz 24 órája van, amíg kiürül a szervezetedből a vérem. – Lehajtom felemet, és teszek pár lépést a kijárat felé, de még nem hagyom el a házat. Visszapillantok Elenára, aki még a nyakát dörzsölgeti, és csalódottságot és gyűlöletet látok a szemeiben, de lehet, hogy csak odaképzeltem.
- Csak arra kérlek, maradj itt, és ne engedj be senkit ebbe a házba. Vigyázni fogok rá, hogy ne essék bántódásod, vannak embereim, akik megvédenek. De csak pár napról lenne szó. Hamarosan visszatérek a fejleményekkel, - Hangom rideg, és kissé elutasító, de nem tehetek róla, hiszen ezt a lépést nem terveztem bele a tervbe, de akkor nem lettem volna elég hihető. Ideje mennem, érzem, hisz még sok dolgom van, és lassan megérkeznek az embereim, akik figyelik Elenát. Nekem Klausszal van dolgom, és kíváncsi vagyok, mit szól majd hozzá.
- Remélem, képes leszel megbocsájtani nekem valaha. Nincs mentség az előző tettemre, és nem is fogok keresni mentséget. Csak megértést kérek, és türelmet… De nekem most ideje mennem Elena. Ígérem, még ma visszatérek, de legkésőbb holnap. – Nézek rá semleges tekintettel,és közben végigsimítom az arcát, hiszen közelebb mentem hozzá. Közben az érzelmeimet visszazártam arra a helyre, ahonnan nem jöhetnek elő. Sokkal jobb lesz így. Hiszen így is túl közel kerültünk egymáshoz, és felrúgtuk a határokat. Miután Elena is válaszolt az ajtó felé sétálok felsőbbrendűen, kinyitom, és egyszer még visszanézek, és elhagyom a házat. Persze megvárom, míg kattan a zár, mely azt jelzi, hogy bezárta mögöttem a bejáratot, de nem kell tartanom, hiszen Klaus nem mehet be a házba, és nem is azzal fog foglalkozni. De most irány hibrid vadászatra.

Number of Word: 1.163.
Music: Ryan Star - Losing Your Memory


A hozzászólást Elijah összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 18, 2012 10:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 8:09 pm

Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m1i5dyzKQA1qg076no1_250Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m1i5dyzKQA1qg076no4_250

Gondolataim teljesen elkalandoztak. Az életem egy dologról szól: Maradj életben. Állandóan menekülnöm kell, védenem a szeretteimet, és nem szabad meghalnom, mert akkor az előbb említettek kerülnek Klaus gyilkos "karmai" alá. És én azt nem hagyhatom. Minden rajtam függ, ha elvétek egy hibát, egy rossz lépést, annak a kárát nem én szívom meg. Vagyis a legvégén igen, mikor sorra elhullanak mellőlem a szeretteim.
Aggasztott az a tudat, hogy kihallgatnak minket. Olyan, mintha egy akciófilmben lennék, aminek sosincs vége. Állandó fordulatokban, életveszélyes helyzetekben találom magamat. Néha csodálkozom magamon, hogy nem kapok ideg összeroppanást. Bár, a feszültségemet a futással, illetve az írással szoktam levezetni. Sajnos az utóbbit az elmúlt időkben eléggé elhanyagoltam, de ez is meg fog változni idővel. Majd ha lecsitulnak egy kicsit a dolgok körülöttem. Egy pillanatra letekintettem a kezemre, ami az asztalon pihent, s észrevettem, hogy remeg. Lehunytam a szememet egy pillanatra, és mély levegőket vettem. Nem szabad félnem, most nem. Ennél már sokkal rosszabb helyzetben is voltam. Most csak Elijah-val megyek el a nyaralónkba, ott semmi bajom nem eshet. Ott is vannak fegyverek, bár Elijah-ból nem nézem ki, hogy bántana engem.. De lehet, hogy evvel az estével azt akarta elérni, hogy érzelmileg kötődjek hozzá, hogy többé ne is jusson eszembe őt hátba szúrni, de erre ő fogja ezt a lépést megtenni. Nem tudom.. Igazából teljesen össze vagyok zavarodva. Mert tényleg nagyon kedves, de néha rá sem ismerek, és állandóan egy falat állít mindenki elé, és fogalmam sincs, hogy néha mit gondol, vagy érez. Végül Elijah-ra pillantottam, aki kérdőn nézett rám. Egy apró pillanatra egy fura arckifejezés jelent meg az arcomon, majd rájöttem, hogy mit is kérdezett. Megcsóváltam a fejemet, és elszégyelltem magam, hogy néha alig figyelek rá, és a gondolataimba burkozok.
- Persze, mehetünk. - pattantam fel a helyemről. A maradék kávémat, kiöntöttem már nem bírtam lenyelni. Így is már meg lett a hatása, a remegés. Gyorsan a nappaliba mentem, és megfogtam a táskámat, belebújtam a cipőmbe, végül felvettem a kabátomat. Megigazítottam a nyakamon lévő sálat, ami a kis lilás foltot takarta, amit még Elijah okozott nekem. Nem tudom, hogy mikor fog elhalványulni, de remélem hamarosan. Nem nagyon szeretnék arra az estére visszagondolni. El sem hiszem, hogy én ilyet mertem tenni. Hogyan fogok Stefan szemébe nézni? Vagy Damonéba? Már nem volt időm, se kedvem felrohanni a szobámba, hogy telepakoljak egy bőröndöt. Úgyse maradunk sokáig, illetve rengeteg ruhám van lent a nyaralónál. Mindig tartok ott a vészhelyzetekért. Elijah pedig.. nem tudom, talán van valami, ami az apukámé volt, és feltudja venni. A kocsi már a ház előtt parkolt. Elijah ezt mikor végezte el? Bár, állandóan a mobiljába írt, biztos akkor amikor nem figyeltem oda. Beszálltunk a kocsiba, s egyből kigomboltam a kabátomat, és lehámoztam magamról, hogy ne legyek rosszul. Pár óra innen, úgy érzem szótlan lesz az utunk. A fejemet a hideg ablakhoz döntöttem, és lehunytam a szememet. Annyira jól esett, ahogy a hideg átáramol a testemen, megnyugtató érzést keltett bennem. Talán jól esik majd ez a pár nap kikapcsolódás, lehet, hogy tervezni fogunk, de nem kell majd félnem, hogy Klaus esetleg megtalál, hisz nem tud belépni a házba. Hallottam, ahogy szöszmötöl, de nagyon nem érdekelt.Végül mikor már kezdett hangos lenni, kinyitottam a szememet, és az ablak tükrözte, hogy jelenleg mit művel. Alig akartam hinni a szemeimnek. Tudom, hogy vámpír, de azért nem hittem, hogy vagyunk olyan jóban, hogy előttem mer inni egy tasak vért!!? Mi lesz a következő lépés? Boxerban fogja előttem tenni-venni magát? Bár, azért még mindig jobb, mintha egy élő emberi nyakat csapolna le, de akkor is ijesztő. Azért ráemeltem a tekintetemet, egy amolyan kérdő pillantással, hogy komolyan gondolta-e. De nem vett rólam tudomást, az se érdekelte, hogy én ennyire kiakadtam. Végül is, elfordítottam tőle a tekintetemet, és úgy tettem, mintha nem rázott volna meg a dolog.. annyira. Bár, azért egyszer már ivott a közelemben vért, sőt a szemem láttára, de akkor szó szerint a halál szélén volt.
Hamar elértük a tó szélét, és befordultunk a számomra ismerős utcába. Amikor megjelent előttem a ház, kíváncsian, fészkelődve a helyemben tekintettem ki az ablakon. Hogy én mennyit voltam itt.. Imádom ezt a helyet. Annyi szép emlék köt hozzá. Amint leállt a kocsi, egyből kipattantam, magammal ragadva a kabátomat. A nap sugara egyből megcsapta az arcomat, s melegítette. Nem is volt szükségem még egy rétegre, kellemes volt az idő. A virágok most kezdtek el kibontakozni, a fák már a legszebb zöld színben pompáztak. Mélyen beszívtam a tó és a fenyőfa keverékének az illatát. Máris jobban érzem magam, élettel tölt meg ez a hely. Egyből előveszem a kulcsot a zsebemből, amit még az előszoba szekrényéből vettem ki, és tárva nyitom az ajtót. Besétáltam, a fogasra téve a kabátomat, majd Elijah hangját hallottam meg. Egy pillanatra lefagytam, majd rájöttem. Vámpír.. lehet, hogy volt már itt, de akkor nem hívtam be. Hanem kimentem, hogy leszúrjam őt, miután én is azt tettem magammal. Megfordultam, és egy pillanatra elgondolkoztam, hogy jó ötlet őt ide behívni. Végül legyőztem a kételkedéseimet, és engedtem a kísértésnek.
- Dehogyis, gyere be. - hívtam be őt, majd bezártam kulcsra utána az ajtót. Fő a biztonság. Elálltam az útját, és a konyhába léptem.
- Kérsz esetleg valamit? - tettem fel a kérdést, bár alig pár órája hagytuk el a Gilbert házat, és már az út alatt.. "nassolt". De így illedelmes.
- Közben amúgy nyugodtan mondhatod, hallgatlak. - erőltettem az ajkaim szélére egy halvány mosolyt, és addig öntöttem magamnak egy pohár vizet. Bedugtam a konnektorba a hűtőt, behűtöttem pár üdítőt. Majd lemegyek vásárolni, míg Elijah nem őriz engem felügyelet alatt, hogy legyen mit ennem.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 9:26 pm

Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m1i5dyzKQA1qg076no2_250Gilbert nyaraló  - Page 2 Tumblr_m1i5dyzKQA1qg076no3_250

Néha még bevillannak az este történtek, és bár nem lett volna szabad, mégis kellemesen éreztem magam. De miért nem volt szabad? Nem értem, hiszen Elena független… És a vágyaknak nem lehet parancsolni. És valahogy Elenával visszakapok abból, ami nem vagyok, és ami már soha nem is leszek. Camyrin elvesztésével elveszett az emberségem, és Elena emlékeztet rá. De nem hagyhatom, hogy eluralkodjon rajtam az a felem. Mindig is küzdés egy vámpírnak elfogadni, hogy az emberi része mindig is ott marad, és előbukkan, ha akarja, ha nem. És ez folyton a legrosszabb pillanatban jön elő, mikor nem is számítana rá a vámpír. Néha rettenetesen hiányzik az emberi felem, de végül mindig megbánom, hisz meggyengít, és én ezt nem engedhetem meg annyi ellenséggel a hátam mögött. Egy Ősi vámpírnak sok az ellensége, hiszen irigyek, hogy örökké élünk, nem árthat nekünk semmi, kivéve a fehér tölgy, amit már régen elégettünk. Igézni tudjuk a vámpírokat, és mindenkinél erősebbek vagyunk. Fordított esetben lehet, hogy én is féltékeny lennék, de nem hiszem. Nem tudom, nem akarok a fordított esetbe kerülni. Ezért akadályoztam meg anyámat, és rendkívül ragaszkodom létemhez. Jobban, mint bármi máshoz, és képes lennék bármit megtenni, hogy életben maradjunk a családommal. Család… Nevetséges ezt a szót használni, hisz annyira elhatárolódtunk és elidegenedtünk egymástól, hogy még csoda, ha szóba állunk egymással. Ez a lehető legnagyobb hátránya a vámpírrá válásunknak. De vajon mi a jó benne? Hiszen örökké élünk, ráérünk olyan dolgokat véghezvinni, amihez egy halandónak ideje sincs, és néha már magam sem tudom, miért vagyok itt. Emberként hittem az örökkévalóságban, de most meg is élhetem, ha óvatos és gyanakvó vagyok. Elenára pillantok, aki olyan dolgokban is hisz, amire én már nem is emlékszem. Egy szörny vagyok, akivel lefeküdt, és most fenyegettem meg, hogy Stefannal, ha kiderül a titok. Nem tudom milyen emberséget lát bennem, de meglep. Hiszen annyi fájdalom érte, mégis hisz az emberi jóságban, és abban, hogy mindenkiben megtalálható. Képes mások álarca mögött észrevenni a jót és az emberséget. Én ezt a mai gondolkodásommal naivságnak mondanám, vagy jóhiszeműségnek. De ennek ellenére helyén van az esze, remélem. A hangja riaszt fel gondolataimból… Elém teszi a kávét, és közli, hogy tud egy helyet. Belekortyolok a kávémba, s mintha a véráramlásom megindulna, pedig éhezem. Nagyon is. És nem emberi ételre. Közel két napja lehetett, hogy utoljára ettem, mikor Bekah-val összefutottam a régi Salvatore birtokon. De szerintem van annak már több napja is. Miközben a papírt olvasom, csak egyre tudok gondolni, mégpedig a vér, de nem látszik rajtam. Pedig jelenleg Elena szabadon hagyott bőre alatt cikázó erekre tudok gondolni. Ez néha undort kelt bennem, hogy egy olyan lény vérkeringését akarnám megcsapolni, akit kedvelek. Aki a barátjának tart, és védelmet kap tőlem, így hát hamar megiszom a kávém, és felállok.
– Indulhatunk? – Teszem fel a világ legsemmitmondóbb kérdését, de tény, hogy sürgetővé vált a dolog. Amint Elena magához veszi a kabátot, vagy amit szeretne el is indulok a kijárat felé. Lassú de határozott lépésekkel sétálok a kocsim felé, ami még mindig ott áll, ahol kiszálltunk este. A sofőrnek intek, hogy szálljon be, majd besegítem Elenát is. Végül én is beszállok, majd felírom a címet, hogy hova menjen. Szerencse, hogy a sofőröm megbízható az igézésnek hála. Sosem lehetek elég biztos semmiben. Az út nagy részét némán tettük meg, és én újfent a gondolataimba merültem. Mi lehet a titok? Miért tud Elena kedvesen bánni olyan szörnyekkel, akik több száz, vagy akár több ezer ember halálát okozták már. Előveszek egy tasak vért, ami nem kórházi, sosem fogyasztok olyat. Kitöltöm pohárba, és megiszom, majd egy másodikat is előveszek, de azt tasakból iszom meg. Elena meglepett tekintetére nem felelek, hisz tudja mi vagyok. Hirtelen feltűnik a kis faházikó, és a tó is. Csend van, de tudom, hogy Klaus itt is rálel Elenára. De elintézem, hogy ne értesüljön róla. A Lexus lassan parkol le a házban, bár szeretném, ha a garázsba kerülne, de majd később. Kiszállok, és kisegítem Elenát. Előveszi a kulcsokat, és bemegy, de én megállok az ajtóban. Kérdő tekintettel pillant rám, de csak ennyit mondok.
– Ide nem vagyok behívva – Jelentem ki a tőlem megszokott felsőbbrendűséggel. Eszembe jut a legutolsó eset, mikor itt voltam, Elena majdnem meghalt, de végül én kerültem a koszos pincébe. Akkor még más volt a helyzet. Most már védem az életét, és képes vagyok elmenni a végletekig, hogy Klaus azt higgye, meg akarom ölni a lányt, pedig meg sem fordul a fejemben. Visszapillantok Elenára, aki hezitál, hogy beengedjen –e.
– Felőlem idekint is megbeszélhetjük, de kissé kényelmetlen lenne… - Jegyzem meg, de hangom nyugodt, és szinte már-már alig hallható…
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Admin
welcome to my world
Admin

► Residence :
♔ Depends...
► Age :
12
► Total posts :
182

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 EmptyVas. Nov. 27, 2011 9:29 am

Gilbert nyaraló  - Page 2 Lakehousefront_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://world-of-mysteries.hungarianforum.com



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Gilbert nyaraló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Jeremy Gilbert
» Elena Gilbert
» Elena Gilbert's little book

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-