world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Jeremy Gilbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Jeremy Gilbert Jeremy Gilbert EmptyHétf. Dec. 31, 2012 1:43 am

Jeremy Gilbert
Tutto é permesso in guerra ed in amore.


• Név;
Jeremy Gilbert
• Becenév;
Jer
• Kor;
16
• Születési adatok;
Mistic Falls, 1994. augusztus 16.
• Faj;
Vadász
• Play by;
Steven R. McQueen




• Érdeklődési kör; Szeretek rajzolni
A hobbijaim a rajzolás és a sport is valamilyen szinten. Szeretem az ősöm naplóját olvasni amiből egyre többet tudok meg a világunkban élő lényekről.
Hogy mit szeretek? Hát nézzük csak amit igazából szeretek az az izgalom amiben mostanság bőven van részem. Szeretem azt az új erőt amit kaptam mert ezzel megtudom védeni magam a vámpírokkal szemben. Erősebb vagyok náluk és ez tetszik.
Érdekelnek a régi tárgyak a szimbólumok amiknek köze van a Vadász jegyéhez ami már a testem része.
• Kapcsolat a családdal;
Jó viszonyt ápolok a nővéremmel bár a családom az utóbbi időben megfogyatkozott. Egy autóbalesetben elvesztettük a szüleinket a Wickery hídnál. Igazából már csak Elena és én maradtunk a család. De bonyolódott a helyzet miután Elena vámpír lett én meg vadász. Próbálom leküzdeni a vágyat hogy megöljem őt. Bonnie segítségével ez a vágy enyhült de nem szűnt meg. Most az egyetlen célom hogy a vadász jegyét kiteljesítsem és ezzel megmentsem a nővérem.


• Ismerj meg jobban!

Elég ingadozó lelki állapotú vagyok. A szüleim halála után drogoztam és az alkoholba temettem a bánatom. Régebben vidám voltam és kalandvágyó. A nővérem hogy megvédjen a vámpíroktól amikről csak később tudtam meg hogy léteznek egy vasfüves karkötőt adott nekem amit később April Young-nak ajándékoztam mert nekem mint vadásznak erre nem volt már szükségem. Mikor vadásszá váltam teljesen átalakultam belsőleg és külsőleg is. Egy darabig élveztem hogy erősebb vagyok mint más normális ember, izmosabb lettem, magasabb és mindenek felett magabiztosabb lettem. De ezekkel a jó dolgokkal rossz dolgok is jöttek. Vágyat éreztem arra hogy vámpírt öljek. Még a nővéremet is megakartam ölni. A jó tulajdonságaim pl: az együtt érzés a vidámság vagy a segítőkészség elhalványulni látszik. Elő tőr belőlem a sötét énem a bosszú amit eddig elfojtottam a vámpírokkal kapcsolatban. De egy valami maradt ami még önmagammá tesz az a szeretet amit érzek Elena és Bonnie iránt. Damon próbál segíteni, de nem könnyű visszafojtanom a gyilkos énem egy vámpír jelenléte mellett. De mióta vadász lettem egy valamit megtanultam hogy ne hagyjam hogy más irányítson. Most én vagyok a magam ura és nem befolyásol holmi igézés. Az is lehet hogy egy kicsit önfejűbb és makacsabb lettem de határozottabb is. A régi énem elveszett akkor mikor megtudtam hogy vámpírok vesznek körül. Aki most vagyok az az új Jeremy Gilbert aki nem hagyja hogy újra elveszítsen mindent maga körül. Mindent megfogok tenni annak érdekében hogy a jelenlévő probléma ne álljon Elena és én közém. Minél hamarabb be szeretném fejezni a küldetésem, hogy Elena újra ember lehessen. És minden ami elmúlt jelenné válhasson.

Amit általában viselek az a gyűrűm ami az ősöm Jonathan Gilbert tulajdona volt. Van egy karkötőm amit Elenától kaptam. A karkötőben verbéna található ami megvéd a ráhatástól az igézéstől.
A kinézetem hát hol is kezdjem. Barna színű a hajam és barna a szemem is. Magas vagyok és az utóbbi időben meg is izmosodtam.
Érdekelnek a régi tárgyak a szimbólumok amiknek köze van a Vadász jegyéhez ami már a testem része.
A külsőm már nem az a kisfiús aki nem rég még voltam. Megváltoztam. Ha úgy tetszik férfivá értem. A tetteim is ezt mutatják és bizonyítják.
• • • • • • • • •
A nevem Jeremy Gilbert Mistic Falls-ban születtem. Van egy nővérem Elena Gilbert. Átlagos srác voltam addig míg a szüleim autóbalesetben meg nem haltak. Ezután kezdődtek csak a gondok jelentkezni. Nem bírtam feldolgozni hogy már nincsenek velem ezért drogozni kezdtem és rossz bandákba keveredtem. A gyámunk Jenna néninek, anyukánk húgának nem volt könnyű dolga velem. Elena is próbált segíteni de őrá se hallgattam. Volt egy lány Vicki aki nagyon tetszett de ő rám se nézett mert egy buta kölyöknek tartott. Egy buli után Vicki-t az erdőben találtam meg vérző nyakkal. Nagyon megijedtem hogy valami komoly baja esett ezért hívtam a mentőket. Minden egyes nap amíg fel nem épült a kórházban voltam vele. Ő értékelte a gesztust és most az egyszer úgy éreztem van nála esélyem. De amint felépült megváltozott a helyzet és újra Tyler Lockwood-dal lógott és ügyet sem vetett rám. Egyszer az egyik nap csak úgy megjelent a házunkban és furán viselkedett. Aggódni kezdtem és hívtam a bátyját hogy jöjjön érte mert valószínűleg olyan szert vett be ami ártott neki. Nem sokára Elena és Stefan is megjelent és Stefan azt tanácsolta hogy fektessük le az egyik szobában had pihenjen. Én felmentem hozzá hogy megnyugtassam de az ellenkezőjét értem el vele. Nyugtalan lett és elrohant. Stefan a nyomába eredt. De nem találta meg. Napokig nem hallott róla senki. Először akkor jelentkezett mikor a Halloween buli volt a suliban. Azt mondta hogy menjek el vele és mulassunk. Én persze egyből indultam is. Mikor megláttam Vicki-t elég furán nézett ki. De ami a legfurább volt az a viselkedése. Megtámadott. Stefan hirtelen megjelent és közbe avatkozott. A szemem láttára átszúrta Vicki-t egy nagy fadarabbal. Teljesen összeomlottam, a szüleim elvesztése után még Vicki-t is elvesztettem. Elena hogy segítsen megkérte Damon-t hogy törölje az emlékeim erről az estéről. Persze erről én mit sem sejtettem. Az agymosás után jobban éreztem magam. Újra rajzolni kezdtem és abba hagytam a drogozást is. Tanultam amit már jó rég nem csináltam. Az apám holmijait átnéztem és az ott talált Gilbert naplókat olvasgattam. Később összeismerkedtem egy Anna nevű lánnyal amint az később kiderült ő egy vámpír. Lassanként rájöttem arra hogy mi történt Vicki-vel és hogy törölték az emlékeim. Haragudtam Elena-ra amiért ezt tette velem. Kiderült hogy Anna eleinte csak a véremet akarta hogy azzal felébressze az anyját a kriptában. De ahogy több időt töltöttünk el együtt ez megváltozott. Sajnos John az apám fivére megölte Anna-t és még egy tucat másik vámpírt is. Az én szerelmi éltem egy kész csődtömeg bármit is próbálok ellene tenni.

User
15 • Most játszom ilyet először • -

Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Gilbert Jeremy Gilbert EmptyCsüt. Jan. 03, 2013 1:34 am

Sajnáljuk!

Hm-hmm... Hol is kezdjem? Először is: kicsit helyre pofoztam a karakterlapodat, amit sokadik próbálkozásra sem sikerült teljesen hibátlanul kitölteni. De ez legyen a legkisebb baj! A nagyobbik, ami miatt most még mindenképpen tartóztatnom kell téged, az a hiányosságok. Nem írtál külső jellemzést, és az érdeklődési kör is kimaradt, tehát egy rövid lista, vagy pár mondat arról, hogy mit szeret, milyen hobbikat űz Jeremy, valami leírni, hogyan is néz ki, mit visel általában.
Az az igazság, hogy kezdőhöz képest egész ügyesen fogalmazol, inkább a helyesírás az, amire kicsit még nem árt majd odafigyelni. A hiányzó dolgok pótlása után is újként egyelőre majd mint mentorált, tudlak majd elfogadni, ami azt jelenti, hogy mielőtt mielőtt beszabadulnál a játéktérre, tanulhatsz egy-két dolgot a szerepjáték mikéntjéről. Mivel egyértelműen hadilábon állsz a kódokkal, a fentebb emlegetett dolgokat inkább küld el nekem privát üzenetben.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Gilbert Jeremy Gilbert EmptyCsüt. Jan. 03, 2013 7:18 pm

Elfogadva!

Rendben, Jer. Köszönöm a gyors választ, így már el tudlak fogadni, de a korábban írt feltételekkel, tehát az oktatósarokban kezdesz majd. Hamarosan menni fog neked oda egy kis instrukció.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Gilbert Jeremy Gilbert Empty

Vissza az elejére Go down

Jeremy Gilbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jeremy szobája
» Elena Gilbert
» Gilbert nyaraló
» Elena Gilbert's little book

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Brave warriors-