world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Gilbert nyaraló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptySzer. Júl. 31, 2013 5:03 pm

Elena és Jeremy

-Oh, persze van még valami. Remélem van még szabad szoba ugyan is ideköltözöm. - Megittam a whisky-t majd visszaadtam a poharat. azzal a kevés holmival amivel jöttem elindultam egy szabad szobát keresni. Majd visszajöttem és újra a nővérkém felé fordultam. Nem mondom elég rossz ez a helyzet. Teljesen megváltozott. De majd én visszarázom a régi önmagába. Kerüljön akármibe. Ahogy látom van itt egy szerencsétlen aki vérbankként dolgozik. Elena rosszabb mint Katherine. Töltöttem magamnak egy újabb pohár whisky-t majd leültem egy székre. Nem nagyon érdekel, hogy Elena örül-e annak, hogy itt vagyok vagy sem. Ezen nem változtathat. A Gilbertek makacsak és önfejűek. Amíg nem lesz önmaga nem megyek el innen.
-Örökké ott fogsz állni vagy leülsz és beszélgetünk egy kicsit. - Teszem fel a kérdést. Közben kinézek az ablakon a tóra ami olyan tükörfényes és ragyogó. Emlékszem a régi családi nyaralásokra itt a tónál. Itt törtem el 10 évesen a karomat mert a sekély vízbe ugrottam. Itt éreztem a legjobban magam. Elenaval annyi mindenen mentünk keresztül. Ez az érzelemmentes állapota is múlandó. Lépéseket kell tennem, először is ezt a nyálgép vértasit kell eltüntetnem. Minél több bosszúságot okozok Elenanak annál dühösebb lesz és a düh már egy érzés.
-Tudod egy picit lehetnél körültekintőbb is. A barátod vére mindent elborít. - Ezzel le is zártam a beszélgetésünk. Gondolkodnom kell azon miként tüntetem el a fickót. A szobában kipakoltam a ruháim ami két pólóból és egy farmernadrágból állt. Leültem az ágyra és elkezdtem szövögetni a tervem. Biztosan meg van igézve. Tehát ki kell kerülnöm Elena éberségét. Okos és biztos számít arra, hogy vissza akarom kapcsoltatni vele az érzéseit. Résen lesz. Jobb lesz egy hangyányit előtte járnom. Már tudom is, hogy fog mind ez megvalósulni. Fogtam magam és kimentem a stégre. Lehet úszom egy kicsit. Felfrissülve könnyebb elviselni a nővérem. Levettem a pólóm és beleugrottam a hűsítő vízbe. Jól esik a hideg vízben úszni. A vérkeringésemnek is jót tesz. Jaj Elena ha tudnád mi vár még rád. Nem is számíthatsz kegyelemre. Mindent megteszek hogy visszakapjalak.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptySzer. Júl. 31, 2013 12:04 pm


Jeremy && Elena


Élvezem, ahogy a nap fényei csak úgy táncolnak bőrömön. Persze mindezt nem tehetném, ha nem hordanám a lapis lazuliból készült gyűrűmet az ujjamon. Pár perc alatt képes vagyok szénné égni, ha e nélkül tartózkodnék kint a napon.
- Alejandro! - üvöltöm a férfi nevét, és kimászik a vízből. Vizes hajszálai az arcába lógnak, csöpög le róla a víz, ráadásul izmai megfeszülnek, mely következtében egy halk sóhaj tör fel a torkomból. Felülök, és kicsit lejjebb húzom napszemüvegemet, hogy jobban szemügyre vehessem őt. - Kérlek.. nyújtsd ide a csuklódat. - csettintek az ujjammal, és azt teszi, amire kérem, akarom mondani parancsolom őt. Mennyire jó egy megigézett humánt a háznál tartani. A fene fog kóborolni az erdőben, hogy találhasson magának vacsorát!
Megragadom kezét, és egyből előbújik belőlem a szörnyeteg. Arcomon vérerek tömkelege jelenik meg, fogaim megnyúlnak, áthasítva a fogínyemet. Átpukkasztom bőrét, és nagy kortyokban veszem el
tőle a vért. Úgy a második kortynál egy autó motorhangja üti meg a fülemet. Kihúzom szemfogaimat a bőréből, és lenyalom az elmaszatolt vért a csuklójáról.
- Mindjárt jövök, csak előbb van egy kis elintéznivalóm. - paskolom meg a vállát, és egy apró nyári ruhát kapok magamra. Megigazítom a hajamat, és visszalibbenek a nyaralóba. Ajtót nyitok, és rezzenéstelen arccal bámulom az illetőt. Jeremy Gilbert-et, a halott öcsémet.. kivel felgyulladt a régi házam, vele együtt a régi életem. Ki játszadozik velem?
- Értem. - bólintok, és semmilyen érzelem nem keletkezik az arcomon. Megfordulok, és elsétálok az ajtótól, úgyis tudom, hogy követni fog. Már csak ilyen az emberi faj. Le sem lehet őket rázni.
- Bonnie? Most akkor ki a fenét fogok ugráltatni? - teszem fel magamnak a kérdést, és kiveszek két pohárt a szekrényből. Mindkettőbe öntök az arany színben fénylő whisky-ből, és az egyik poharat Jeremy kezébe nyomom.
- Még valami más, vagy csak ezért jöttél? - szalad fel kérdőn a szemöldököm, s belekortyolok italomba.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyHétf. Júl. 29, 2013 4:12 pm

Elena és Jeremy

Hát újra itthon vagyok. De nem így képzeltem el a hazatérésem. Nem úgy, hogy Bonnie meghal miatta. Ennek nem így kellett volna történnie. Itthon, vajon milyen lesz újra itt Mystic Fallsban? Szellemként teljesen más volt. Voltam és kész. Senki nem látott és hallott. És persze mindenki azt hiszi meghaltam. Pompás. Majd ezt lesz érdekes megmagyarázni. De előtte is, Elenanak tudnia kell, hogy életben vagyok. Ez a legfontosabb, a többi még várhat. Szívesen elmondanám neki, hogy mi történt Bonnieval, de megesküdtem, hogy hallgatok róla és füllentésképpen az anyukájánál nyaral sztorit fogom előadni. Nem tudom, remélem elég szavahihető leszek. Hát akkor mindent bele. Hajrá Jeremy, mondd meg a nővérednek, hogy élsz és virulsz. Remélhetőleg nem kap szívbajt amikor meglát.
-Szia Elena. Hidd el nem szellemet látsz. Én vagyok az. - Na tessék, látszik összeszedett vagyok. Hablatyolok itt mindenfélét. A lényeget meg kihagyom.
-Bonnie egy varázslattal visszahozott az élők sorába. Hihetetlenül hangzik de igaz. - Ez olyan akár egy rémtörténet. "Hihetetlen, de az ifjú gimnazista srác visszatért a halálból." Fura lesz újra itt élni Elena mellett úgy mintha minden rendben lenne. Pedig nincs így. Bonnie halott és ezen már semmi sem változtat. Nem szeretek hazudni Elenanak, de muszáj lesz.
-Bonnie azt üzeni, hogy az anyukájánál tölti a nyári szünetet. És, hogy nagyon hiányozni fogsz neki. - Lényegében az igazat mondtam. A második fele igaz. Mennyi minden megváltozik most. Elena fősulira megy. Mystic Falls pedig itt marad védelmezők nélkül. Nehéz heteknek és hónapoknak nézünk most elébe. És majd csak akkor lesz igazán nehéz amikor megtudják az igazat Bonnieról. Nem is tudom mit fogok majd mondani nekik. Lényegében még én sem fogtam fel igazán, hogy nincs többé. Kegyetlen a sors. Bonnie nem ezt érdemelte. És Elena meg a többiek sem azt érdemlik, hogy hazudjak nekik a legjobb barátnőjük haláláról. Jaj Jeremy, te mindig a legnehezebb helyzetekbe kerülsz. És általában rosszul vergődsz ki belőlük. És még a nővéred állapota is mondjuk úgy kikapcsolt és érzelemmentes. Érdekes lesz az már biztos.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyVas. Márc. 03, 2013 5:27 pm

I keep my promises Elena



Nem lep meg Elena reakciója. A kislány a következő hibát is elvétette. Nincs bennem félelem, ismerem a halált, láttam és megéltem. A fojtogatás ellenére is elröhögöm magam. Nem szorítok rá a kezére, felesleges. A tőr már régóta az ingem ujjában pihen. Csak egy kis nyomás és máris a nő mellének feszül.
- Igen az, Elena. Természetes. De sose engedd, hogy ezt lássák rajtad. Mert abban a percben halott vagy. Ahogy kitörnéd a nyakam a tőr a szívedbe fúródnak. Ó, Elena, sose becsüld le az ellenfelet. Azt hittem ez egyértelmű. – még csak köhintenem sem kell mikor elenged. Persze, fájt és a nyoma is meglesz de muszáj, hogy felvértezzem. Rebekah ezerszer rosszabb nálam. Vigyorogva pillantok fel, megnyalom ajkaim.
- Persze, hogy nem akarlak megölni, ne legyél valami buta picsa. – mit is mondtam? Ja, mondom újra, nem szoktam visszafogni magam. Asszem Anna ezért szeretett belém. Mert nem csak az egóm meg a pofám nagy.
- Felkészítelek Elena. Ha meg akarsz halni, legyen. Tőlem. Sosem ígértem apádnak, hogy életben tartalak, az az ő tisztsége volt. Én azt ígértem, segítek neked. Itt vagyok, nem? Mindazonáltal elsiklottál egy igen fontos részlet felett. – a világért sem fognám be – mint mondtam, nem először járok itt, ergo ismerem a házat, a terepet Elena. Mennyire ismered ahol a karnevál lesz? Alaposan ismerd meg, minden részletét. Emlékezz minden rohadt fűcsomóra mert megmentheti az életed. Megölhetsz most ha tudsz. Cserébe a levegőbe repülhetne a ház. Aknák. – rántom meg a vállamat. – Persze, nem élesek ne aggódj. Elmondom újra. Segíteni jöttem. Bízhatsz bennem de ehhez az kell, hogy te is bízz bennem. Bízz abban, hogy mikor a verbénát a tűzbe dobom azért teszem, hogy a lehető legokosabban és gyorsabban cselekedj. Hogy mikor a tőrt a mellkasodnak szorítom értékeld mindazt amid van. Halál kell? Tőlem legyen. De akkor annyit vigyél magaddal amennyit csak képes vagy. – újra ledobom magam a kanapéra. Mennyivel jobb dolgom is lenne! Kimondottan nem tetszik, hogy újra tanárbácsi vagyok. A legutóbbi alanyból gyilkost faragtunk Henryvel. Fegyvert kovácsoltunk Rose gyengeségeiből. Sőt, magából Roseból is ami azt illeti, mindezt a túlélés érdekében.
- Rebekah könnyen felismeri ha hazudnak neki Elena. Tudom, hogy tőrbe csaltad már egyszer ezért valószínűleg nem fog megint közel engedni magához. Engem igen, mert a fejem akarja. De ki mondta – hajolok előre és támaszkodom meg térdeimen – hogy én egyedül vagyok Elena? – elvigyorodtam. Dráma, dráma hátán és én élvezem. – Innom kell valami erőset. Whisky jó lesz, köszönöm. – dőlök hátra – döntsd el képes vagy-e megbízni bennem. Ha nem akkor pedig ne vesztegesd a drága időm Elena. – ejtem ki a nevét hidegen miközben a plafonra emelem a tekintetem és lehunyom. Tőle függ, nem tőlem.
Órák múltán végül egyezségre jutottunk. Ő elfogadta, hogy nem ártani akarok neki és a szövetségünk létrejött. Az éjszaka csendjében, alkunkat mélyen zsebre vágva távoztam a nyaralóból. Az alku a mi titkunk, ahogyan ez az este is.

|| Words: 430 || Music: Rule nr1.   || Note: - ||


A hozzászólást Marcus Doyle összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 08, 2013 4:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptySzomb. Feb. 23, 2013 10:12 pm

Marcus & Elena


A kételkedés egy másodpercre sem szűnik meg bennem. Van valami ebben a férfiban, ami hogyan is mondjam.. hátborzongató? A járása, a beszéde, és még milliónyi kis dolgot feltudnék ide sorolni. Talán szólnom kellett volna Damon-nek, hogy egy vadásszal fogok "üzletelni" a nyaralóban. Mi van, ha baj ér engem? Senki se fogja tudni, hogy hol keressen engem. Több eszem lehetett volna..
Mit tegyek? Az időt már nem lehet visszaforgatni, és azt se tudom, hogy egy vadászt hogyan kéne kiűzni a házból. Érzem, ahogy izzadnak a tenyereim az idegességtől, szívem egyre gyorsabban ver.
Kérdőn felszalad a szemöldököm, mikor azt feleli, hogy apámat vérből, s halálból ismerte. Ezt meg hogyan érti? A fel nem tett kérdésemre egyből megkapom a válaszomat, mintha csak a gondolataimat olvasta volna.
Kényelmetlenül helyezem át a súlyomat az egyik lábamról a másikra, és félrebiccentett fejjel meredek a sebére. Csúnya volt, és még mindig látszott a fehér heg. Soha nem fog elmúlni neki.. Mindig ott fog maradni, és emlékeztetni fogja őt arra a napra.
- Értem. - bólintok. Ezért hajlandó segíteni? Mert John megmentette az életét? Tudom, hogy nem volt egy szent, sőt életem nagy részében gyűlöltem őt, de.. mégsem érdemli meg azt, hogy halála után így beszéljenek róla az emberek. Ráadásul, ha John nem lett volna, a vadász már nem élne. Egy kis tiszteletet mutathatna iránta.
- Csakugyan? Szerintem teljesen természetes, ha mindketten tartunk a másiktól. - szűkülnek össze a pupilláim, s nem veszem le róla a tekintetemet. Elvégre én vámpír vagyok, megtámadhatom őt, átlyukaszthatnám hosszú fogaimmal a nyakát, és szívhatnám vérét a végsőkig. De én nem vagyok ilyen. Emellett ő is egy vadász, aki biztosan minden reggel verbénát tesz a kávéjába, aki nem fog csak úgy, minden felszerelés nélkül bejönni a házba.
Kicsit aggaszt, hogy szó nélkül rá mer gyújtani a nyaralóba. Ki nem állhatom a füst illatát, visszataszít. Emberként se rajongtam érte, most pedig, hogy mindent jobban hallok, látok, érzek végképp elment tőle a kedvem, s a gyomrom is görcsbe rándul, mikor megérzem. Az ablakhoz sétálok, és kibuktatom. Gondolom nem kell neki magyaráznom, mivel nálam tartózkodunk.
- Rendben, és tudnál időben végezni Rebekah-val? Gyorsabb, erősebb nálad, elég egyetlen egy mozdulat és halott vagy. - megiszom a maradék teát, és a mosogatóba helyezem el bögrét. - Tisztában vagyok vele, hogy mi a következménye, ha egy vámpír használja a tőrt. - állok vele háttal, és megforgatom szemeimet. Ennyire ostobának hisz engem? Nem egyszer fordult meg a fejemben, hogy talán könnyebb lenne a halál, de nem tehetem ezt a szeretteimmel. Következményei lennének annak, ha az öngyilkosságot választanám. A családom, a barátaim mind belepusztulnának, könnyítene a saját dolgomon, hisz végre békére lelhetnék, megnyugodnék, de ők nem. Miattam szenvednének, és ezt nem tehetem velük. Nem vagyok önző.
Mikor kérdésekkel kezd el bombázni, nyomban megfordulok, és felkészülök a legrosszabbra. Talpra áll, és egy vadász kiszámíthatatlan, akár a következő percben egy tőrt hajíthat felém. Bármi megtörténhet..
- Nem ölnél meg. - állok meg a konyhasziget mögött. - John megmentette az életedet, ennyivel tartozol neki. - próbálom őt meggyőzni, de hogyan, amikor én se hiszek magamban? Nagyot nyelek, és próbálom összekaparni a földről a szétszórt bátorságomat.
- Azért, mert közös cél vezérel minket. Rebekah leterítése. - követem őt pillantásommal, és a fénykép mögé nyúl. Mit keres? Idegesen összefonom mellkasom alatt a karjaimat, és amint megpillantom a verbénát a kezében hátrálok egy lépéssel. Kimeresztett szemekkel bámulom őt tovább. Hirtelen a tűzbe dobja, és rá pár másodpercre megérzem. Beszívva a levegőt, a verbéna a szervezetembe kerül, marja a torkomat, amit hangos köhécseléssel jelzek. Előre nyúlok, valami támaszért, égeti a retináimat. A konyhapult szélét markolom két kézzel, miközben továbbra is hangosan köhögök. Hogy...
A düh kezdi átvenni a hatalmat a testem fölött. Erősen próbálok koncentrálni, még mindig sajog a testem, de szerencsére az előbb kibuktattam az ablakot és a káros levegő viszonylag hamar elkezd távozni a szobából. Gyorsan Marcus-t a falhoz lököm, kezeim a nyaka köré fonódnak, és szorongatom őt. Nem ölöm meg.. vannak még terveim vele.
- Első szabály. - kezdem el utánozni őt, és az átkozott monológját. - Sose légy egyedül egy vámpírral. Egy éhes vámpírral. - sziszegem. - Második szabály.. még egy ilyen mozdulat, kitépem a nyelvedet, s megetetem veled. - engedem el, és elsétálok mellőle. Megsimogatom nyakamat, habár ez semmit sem segít rajta. Hála ennek az őrült vadásznak..
- Akkor tudsz segíteni vagy nem? Mert van jobb dolgom is, mint veled harcolni. És mindketten tudjuk, hogy semmit sem érsz ellenem. - a drága, kedves, jóindulatú Elena eltűnt, és most már nem is fog visszajönni. Bánhatja is Marcus, én megpróbáltam barátságos lenni, én kértem a segítségét, én kerestem föl, és ez a hála? Rossz emberrel kezdtél ki.. Vadász.
|| Words: 743 || Music: spectrum|| Notes: - ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:08 pm



I keep my promises Elena


Látom, hogy fél… hogy megrezdül mikor kezet nyújtok, hogy elgondolkodik, beengedjen-e. Kérdőn vonom fel a szemöldökömet. Mi a francnak hívott ha utána retteg. Mennyivel jobb dolgom is lehetne. Honnan ismerem Johnt? Vicces kis történet.
- Vérből és halálból ismerem. – Nem akartam drámai lenni, nem volt az én stílusom de ő volt kíváncsi az igazságra, minek kerteltem volna? – Ugyan, ne nézz így. Tudod mivel foglalkozott apád ahogy azt is, hogy ki nem állhatta a vámpírokat. Elkeseredett harcot vívott egy olyan szektával aminek tagjai brutális gyilkosságokat hajtottak végre, mondanom sem kell kikkel. Egyik alkalommal mikor bevetésen voltam, apám megmentette az életem. Egy vámpír a szívemre pályázott – bontottam ingem első három gombját, hogy megmutassam azt az ocsmány heget ami már sok éve díszítette mellkasom. – Leölte a dögöt én pedig túléltem de John sosem az a fajta ember volt aki becsületességből cselekedett. Nem fogom bemocskolni az embert aki feláldozta magát érted de attól még egy pöcs volt. – rántottam meg a vállam… sosem voltam az az ember aki nem azt mondja amit gondol.
- Tőlem nem kell félned. – pillantottam rá ültőmből miközben elvettem a kávét. Egy biccentéssel köszöntem meg és nem raktam bele az ég világon semmit sem. Így az igazi; feketén. Na ez az amit sosem tudtam megértetni Annával. A kávé magában jó. A keserű íz az ami emlékezteti az embert arra, hogy mindig képes lenyelni a legnagyobb szart is. Persze ettől még nem vált kevésbé jóvá az íze, de hozzászoktam egy idő után és most már nem is kéne cukorral meg tejjel tömve. Aprót kortyoltam belőle és Elenara pillantottam. Láttam, hogy a kezdeti idegesség helyét átvette egyfajta bizonyosság. Biztos nem a bizalom de talán a remény? Az még rosszabb. Tekintetem elkomorodott és cigarettát húztam elő. Nem volt szó róla, hogy mesedélutánt kell majd tartanom de akkor legyen.
- Jól ismerem a családot Elena. Nem kell bemutatnod egyiket sem. – vált tekintetem kifürkészhetetlenné miközben mélyet szívtam le. Elvigyorodtam, ahogy arra gondoltam, én leszek a csali… vagy Henry.
- Három másodperc elég ahhoz, hogy a kisasszonyt ne érdekelje más mint én. Régóta vadászunk egymásra. Mondhatom voltak áldozatok mindkét oldalon. – A húgomra gondoltam. Arra a kislányra aki tíz éve veszett el de akit addig fogok keresni még élek. Klaus pedig nem téged akar majd kettétépni de szerencsédre, tudom mivel lehet őt megfogni. – persze eszem ágában sincs megemlíteni Annat. Még csak az kéne, hogy egy kis újonc vámpír úgy akarjon halálos ítéletet mondani a feje felett, mint ahogy Elena tört pálcát Rebekah felett. Persze, sok szörnyűséget elkövetett a nő és ő maga a halálát kívánta de nem tartotta érdemesnek rá John lányát, hogy átverje az ősi vámpírt. Túl ifjú, túl gyermek volt még.
- Leszúrom. Ha te teszed meg, ismétlem, bele fogsz halni. Nyilván ha a halált keresed… - pillantottam rá elgondolkozva hisz sok mindenkit ismertem aki nem bírta el e létnek a terheit és pusztította el magát inkább mintsem így éljen. – Ha a halált keresed, akkor ez biztosan végezni fog veled. Ha nem akkor majd a karneválon hagyod, hogy tegyem a dolgom. – ittam ki a maradék kávét. A következő kérdésre megcsóváltam a fejem. Okos kislány, okot keres a bizalomra.
- Mondhatok akármit. Honnan tudod, mi az igazság? Honnan tudod, hogy… - nyomtam el a cigit és vettem le lábaim – hogy nem azért vagyok itt, hogy… - emelkedtem meg – megöljelek? Nem tudhatod. És ha ez a hasznom? – pillantottam rá széttárva karjaimat. – Elena, mégis mi a francért engedtél be egyáltalán? – léptem a kandalló mellé ahol percekkel ezelőtt megálltam és előhúztam a verbénát amit az egyik kép mögé ejtettem, hogy felmutassam. – Sose engedj be egy ismeretlen vadászt a házadba. Első szabály. – A verbénát a kandallóban lobogó tűzbe dobtam, aminek füstje azonnal fojtogatni kezdte a vámpírt. Megcsóváltam a fejem. – Nyolcadik szabály. Ne hagyd, hogy itt álljak valamivel ami veszélyes rád Elena. – nagyot fújtam. Nem gondoltam, hogy ilyen tapasztalatlan. Na de majd most megtanulja. Én persze továbbra is mozdulatlanul álltam a tűz és füst uraként. Hmm, ha jobban belegondolok szeretek drámai lenni.
- Rebekah állandóan végezni akar velem. Amint felébred a hosszú alvásból, utánam ered. Már évek óta játsszuk ezt a játékot de Klausnak hála mindig idejében tért nyugovóra Bekah. Elvette tőlem azt a két embert akikért bármit feláldozok Elena. Bármit és bárkit. Megtalállak Maria. Itt vagyok Anna.
|| Words: 696 || Music: Rule nr1. || Note: - ||

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyHétf. Feb. 18, 2013 10:56 am

Marcus & Elena


Idegesen járkálok a Gilbert házban csípőre tett kézzel. Érzem saját feszültségemet, amint egyre gyülemlik, és lassan felemészti egész testemet. Átkozott vámpírok! Miért kell mindennek felerősödnie? Bárcsak lenne egy mód.. egy esély, hogy ismét ember lehessek. Bármit megtennék, hogy visszakapjam a régi életemet.. bármit. Én nem ezt akartam, soha nem szerettem volna vámpír lenni. De mégis azzá váltam, akivé soha nem akartam. Egy vérszívóvá, egy gyilkossá, és nem tehetek semmi mást, csak bele kell törődnöm.
A vízforralóba öntök vizet, s bekapcsolom, addig kikeresem a kedvenc teámat: Twinnings English Breakfast. Remek, van itt, azt hittem, hogy már rég elfogyott, de van pár. Mikor a kapcsoló jelezte, hogy kész van a víz, előveszek két bögrét, de csak az egyikbe rakom bele a filtert, s öntöm tele vízzel. Nem tudom, hogy Mr. Doyle mikor óhajt betoppanni, de legalább meleg teával fogom fogadni, s nem kihűlttel.
A bárpulton foglalok helyet, és unottan kavargatom a poharamban lévő löttyöt. Sokkal jobban örülnék mondjuk a vérnek. Vér.. a friss, mámorító ízét már a számban érzem. Ahogy feltölt energiával, életed ad nekem, lassan csurog le a torkomon, kiélvezve minden egyes cseppjét.
Megrázom a fejemet, ennek nem most van itt az ideje. Egy vadásszal fogok tárgyalni, és nem szabad kellemetlen helyzetbe sodornom magamat, vagy a végén még balul is elsülhet az egész találkozás, és egy tőrrel fogom végezni a szívemben.
Autó dörmögése csapja meg a fülemet, tekintetem kivándorol a járdára, s látom őt. Határozott léptekkel közelít a ház felé. A kétség kezd szétáramolni testem minden egyes résébe. Mit tegyek? Fogadjak egy vadászt a nyaralómba? Mi történik, ha tényleg meg akar engem ölni? Nem tudom vele felvenni a harcot, hisz egy tapasztalt vadászról beszélünk..
Végül is lassan, de elérek az ajtóig, és kitárom. Egy zavart félmosolyt erőltetek az arcomra, csakis az udvariasság kedvéért. Nem tudom magamba tartani félelememet, már az első mondatánál. A frászt hozza rám, még a tarkómon is égnek mered a szőr!
- Elena Gilbert. - biccentek, és arrébb állok az ajtóból, hogy ne gátoljam az útját. Hülyeség beengedni egy vadászt a házba? Nyilvánvaló, de muszáj. Le kell teríteni Rebekah-t, és egyedül nem fog menni.
Fura volt, mikor John Gilbert-et úgy említette, mint az apám. Vérszerint ő az, de... mégsem ő nevelt fel, életem nagy részében ki nem állhattam őt, viszont, amit tett.. hogy feláldozta az életét értem. Minden bűnét megbocsátottam, és sajnálom is, hogy nem volt elég időnk a kibékülésre.
- Honnan ismerte őt? John Gilbert-et? - vonom fel kérdőn a szemöldökömet, és továbbra is arcát tanulmányozom. Tudom, hogy John élete nagy részét nem a városban töltötte, és bizonyára nagy ismeretségre tehetett szert, de mégis érdekelt.. Mikor elsétált mellettem, a szemöldökeim nyomban felszaladtak. Erre nem számítottam. Halkan, szaggatottan kifújom a levegőt, és a konyhába sétálok.
- Így van. - szedem elő a kávéfőzőt, meg a hozzávalókat. A tea nem vállt be, nem is fogom feleslegesen őt kínálni vele. - Rebekah Mikaelson-t, csak hogy tisztában legyünk a nevével. - rakom fel a tűzhelyre, és már csak várni kell rá. Megfordulok, és hátamat az egyik pultnak döntöm úgy pillantok, már a kényelembe helyezkedett Marcus-ra.
Kicsit meglepődök, hogy ilyen hamar beleegyezett. Tervez valamit, vagy neki is problémái akadnak a Miss-szel?
- Rebekah-t könnyű tőrbe csalni. - egy apró mosolyra görbülnek az ajkaim a saját kis szóviccemen. - A vágya, hogy ember lehessen, szerelembe essen, stb. És az utóbbi nagyon elvakítja őt. Kell egy alany, ki el tudná a figyelmét vonni, pl. Matt Donovan, de ő sosem egyezne ebbe bele. - csóválom meg a fejemet, és mikor a kávé elkezd fortyogni, leveszem és öntök a másik, kikészített pohárba.
- A kávéd. Tejjel, vagy vízzel iszod? - vésem pillantásomat sötét barna szemeibe, és a biztonság kedvéért elé rakom a cukrot is. Megfogom a saját, langyos teámat, s már nyugodt szívvel tudom kortyolgatni, anélkül, hogy megégetné nyelvemet.
- A lényeg, hogy Klaus-t, a bátyát messziről kerüljük el. Ő megérzi, ha valami baj van, és bosszút fog állni. - igazából ettől tartok, a bosszútól, hogy Klaus mit fog kiötletelni, amint megtudja, hogy a kicsi Elena Gilbert leszúrta a húgát.. Másodjára.
- Szerintem a bál lenne a megfelelőbb hely, ahhol véghez vihetjük a tervünket. El tudjuk csalogatni, anélkül, hogy nagy felfordulást okoznánk. - kortyolok a teámba, mely lassan legördül a torkomon. Valami zavart engem, amelyet nem tudok tovább magamban tartani.. - Marcus.. - ha már tegeződünk, nyugodt szívvel szólíthatom a keresztnevén. -, neked mi jó származik ebből? Miért segítesz? - rázom meg a vállamat, s tekintetemet lassan az övébe fúrom. Minek szövetkezne egy vadász egy vámpírral, hogy leterítsen egy Ősvámpírt?
|| Words: 740 || Music: burning desire|| Notes: elnézést a késésért ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyPént. Feb. 08, 2013 11:47 pm



I keep my promises Elena.

- Elena Gilbert. A lány aki túl sokat vesztett már. – lépteim csendesek, szavaim szintén. Mi a frászt keresek én itt? Mit érdekel engem ennek a kislánynak a sorsa? Mindenkié megvan írva és nekem nincs időm arra, hogy megmentsem csak mert túl sokat vesztett. Én is… többet mint azt ő el tudná képzelni. Ó, Maria, kedves húgom, ne félj… megtalállak. Annát is megtaláltam.
Szóval akkor mégis miért vagyok itt? Áh, igen… John. Te rohadt szemét. Miattad várok bebocsátást egy olyan történetbe amire magasról teszek. Te meg a francos tartozás.
- Helló. A nevem Marcus Doyle. – mutatkozok be ezúttal személyesen is, hisz a telefonon már elmondtam, hogy ismertem az apját akinek az üzenete csak most jutott el hozzám. Ja, szavatartó ember vagyok és lerovom a tartozásom. Lehet késtem egy évet de itt vagyok. Ez a lényeg, nem?
- Apád sokat mesélt erről a házról. – már csak megszokásból kopogtatom meg az ajtófélfát – Tudom, hogy mivé lettél – a hangomban nincs gúny vagy vád. Anna vámpír mégis a szerelmem. Az egyetlen aki Maria elvesztése után életben tartott és az egyetlen aki miatt ebbe a rohadt kisvárosba jöttem.
- Szóval, tekintve, hogy én ember vagyok és eleget utaztam, megkínálhat egy bögre kávéval, nem fogok nemet mondani. – lépek be mellette a házba és nem hibáztatom ha továbbra is megrökönyödve áll. Már rég nem volt félelem a tekintetemben. Ahogy rég elhagytam az udvarias fázisokkal való felesleges szócséplést is.
- Szóval ha jól értettem azért vagyok itt – mentem el pár felesleges dísz mellett és megpaskolva a kandalló oldalát fordultam vissza – mert le akarod teríteni a nagy vad édes kicsi hugicáját. – most ott volt a gúny a hangomban. Ó, édes kicsi Rebekah, a mi játékunk sosem fog a végéhez érni, ugye? Csak azt tudnám, hogy a véres pokolba tetted rá a mancsod az én Annámra. Kissé talán hirtelen csaptam össze kezeim.
- Persze, hogy segítek. Mivel vámpír vagy te nem szúrhatod bele a tőrt de ne aggódj, szíves örömest teszem meg helyetted. – Így érne véget? Egyszerűen leszúrom? Tőlem rendben van. Még csak az kéne, hogy valami idióta tini drámába csöppenjek mikor még azt sem bírom elviselni ha Anna kiakad valamin. Szerencsére hamar felfogta, hogy nem érdekel hány éves, a hisztivel nálam semmit nem ér el, akármennyire is szeretem és adnám érte az életem. Persze, szerencsémre én is hamar felfogtam, hogy kit nem szerencsés feldühíteni mert úgy tör ketté mint egy pálcikát. Már ha épp nem játszani akar veled előtte. Ó, Rebekah, hogy közeleg a vég. Már Henry is tud rólad. Ez a pici lány itt, meg végezni akar veled. Meg tudom érteni.
- Csupa fül vagyok ami a részleteket illeti. – leülök és lábaim egyetlen könnyed mozdulattal dobom az asztalra.
|| Words: 439 || Music: Hear me roar! || Note: - ||
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyHétf. Május 21, 2012 5:54 pm

Egy aprót bólintok jelezve neki, hogy megértem. Az álmok engem is felszoktam kavarni, de nagyon.. Még anno voltak olyanok Damon-nel, amikor Stefan-nal voltam együtt, hogy fúú.. Lehunyom a szemeimet, mikor hideg ujjai ismét megérintik arcomat. Bőre selymes volt, és ismét azt a hatást keltette ki belőlem, mint eddig is. A hideg egészen a fejem búbjától a lábujjamig végig futkosott.
- Köszönöm. - súgtam halkan, és a kezére raktam a sajátomat. A szemeibe tekintettem és egy gyengéd mosolyra húztam a számat. Jól esett amit mondott, hogy nem vagyok Katherine, s nem is tekint annak. Bár, tudom nem volt szép, hogy ezt tettük, de.. nem ítél el. És ezt tisztelem benne, bár Elijah-t mindig is tiszteltem, s felnéztem rá. Az újabb válaszára csak bólintottam. Nem vagyok tapasztalt a vámpírok terén, és soha nem is akarok az lenni. Nem tudom, hogy milyen lehet évszázadokon át élni. Látni, ahogy elhullanak lassan melletted a szeretteid. Nem állapodhatsz le egy helyen, nehogy feltűnjön az emberiségnek, hogy nem öregedsz. Én nem tudnám végignézni, ahogy Jeremy lassan megöregszik, s meghal..
Szerencsére hamar megitta a saját kávéját, megfogtam a táskámat, s be is ültem a kocsijába. Szerencsére a sötétített üvegek miatt nem kellett bekötnöm magamat, meg amúgy is hátul ülünk, szóval mindegy. Hamar ő is követett, s elindult a kocsi. A hideg ablaknak döntöttem a fejemet, érezve a hűsítő hatását. Egy pillanatra lehunytam a szememet, s úgy hallgattam reá, mikor meghallottam a hangját.
Alig bírtam elhinni, amit mondott. Kiakasztó komolyan. Azt hiszi, ha kétszer lefeküdtünk egymással akkor elmondhatja, hogy kivel barátkozhatok és ki nem? Kérlek.. ne nézzen engem ennyire naivnak. Mikor elmondta felegyenesedtem.
- Ők az életem részévé váltak.. Stefan és Damon is egyaránt megmentették az életemet. Nem próbáltak megölni, ahogy te. - fontam össze a kezemet a mellkasom alatt. - És csak Klaus ellen fogtak össze. De ha bántani mered egyikőjüket, esküszöm. - tekintettem el, megrázva a fejemet. A szemeimben lassan gyülekeztek a könnyek. El sem hiszem, hogy így megfenyegette Damon-t. Nem is tudom, hogy hogyan reagálnék, ha valamit tenne vele.. Hisz szeretem Damon-t.. Szívből.. Az út most rövidebbnek tűnt, és örültem is, mivel nem bírtam már egy légtérben tartózkodni Elijah-val. Kiszálltam, s gyors léptekkel az ajtóhoz sétáltam, de ő is követett. Remek..
- Rendben, köszönöm. - bólintottam, s tekintetem akaratlanul is az ajkára siklik. Hirtelen megcsókolt, nem is tudtam gondolkozni. Csak álltam ott, s gyengéden viszonoztam. Amint elengedett egyből beviharoztam az ajtón. Remélem nem látta meg senki. Különben is Elijah-t megpróbálom a múltban tartani..

BEFEJEZVE!
(köszönöm szépen a játékot.)
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyPént. Május 18, 2012 6:23 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m41fr4YeB51r1s648o1_500

Elena személye megnyugtat, de egyben fel is zaklat. Nem tudom eldönteni, mit is érzek iránta, de azt tudom, hogy mára már nem akarom megölni. Megvédeni viszont annál inkább az én drágalátos öcsémtől. És azt is világosan állíthatom, hogy nem csak azért, mert a szavamat adtam, hanem azért is, mert észrevétlenül lopta be magát az életembe. Hihetetlen, hogy pont én gondolom ezt, pedig semmivel sem vagyok több, mint Niklaus, hiszen én is csak egy járulékos veszteségnek gondoltam, hogy Fivéremet elpusztítsam. Most pedig egyezséget kötöttem vele, Elena megvédése érdekében. Néha kicsit gusztustalan, amit teszek, de nem lehet bűntudatom, hisz mindent okkal tettem. Ez a legrosszabb abban, ha valakit jobban megismerünk, mert akkor egy idő után fontossá válik az életünkben, sőt az életünk része lesz. Ez történt most is, és teljesen észrevétlenül. De ha még ez nem lenne elég, még szeretkeztünk is már másodjára. Egy pillanatra feleszmélek, mikor Elena hangja tettetett ridegséget tükröz.
- Ne haragudj Elena, de az álom… És nekem furcsa kifejezni az érzelmeimet, de ettől még ne gondold azt, hogy csak eszköz vagy. Amikor rád nézek, nem Katerinát látom, hanem téged, Elena Gilbertet, csak az álom… - Említem másodjára is, és Elena ismét egy férfit lát, akinek, mintha köze sem lenne a vámpírsághoz. Végigsimítom arcát kezemmel, és érzem azt a vágyat, melyet tegnap este is éreztem. Furcsa tőlem ez a határozatlanság, vagy érzelmi hullámvasút, kinek hogy tetszik, de úgy érzem, lelkemben kezdenek összekuszálódni a dolgok. Tényleg el kellene hagynom egy időre a várost, és majd egyszer visszatérni, de nem tudom itt hagyni Elenát. Nem tehetem meg újra vele, hogy cserbenhagyom. Az az idő, amióta itt vagyok Mystic Falls-ban, valahogy kezdi megszerettetni velem a várost, és ez igen nagy baj számomra, aki halhatatlan vagyok, és még egy ideig biztos eme földön fogok létezni. Nem barátságot kötni jöttem ide, hanem a hasonmás életét figyelemmel kísérni. De mára részese is lettem. Felállok a kanapéról, hogy a pulthoz menjek, és szembekerülök Elenával. Mélyen és hosszan nézünk farkasszemet, mintha valami nem engedné, hogy félrenézzünk. Most én voltam a gyorsabb, és kisiettem a kávémért, majd vissza a kanapéra Elena mellé.
- A ridegségem nem ellened szólt, sosem ellened szól, hanem a külvilágnak. De sajnos annyira lefoglal, hogy életben maradjak. Anyám és Finn eltűnt, és aggaszt a tény, hogy az életünkre akarnak törni. Te semmiről sem tehetsz, arról pedig végképp nem, hogy hasonmás vagy… - Iszom ki a kávém maradékát, majd az ajánlatára egy bólintás a válasz, majd be is szállunk a kocsimba. Én vezetek, hiszen egyedül jöttem ide. Egy ideig csendesen fürkésszük a tájat, én az álmon töprengek, Elena pedig ki tudja. Majd egy pillanatra elterelődik a figyelmem, és ismét csak a köztünk lévő, vagy éppen születendő érzelmek veszik át a gondolataim fő témáját. Vajon mi ez közöttünk? Miért kötöttünk ki ismét egymás ágyában? Aggaszt a tudat, hogy Elena képes lesz megint valamivel ártani nekem, és félő, hogy azt már sosem bocsájtom meg neki. Ha a Salvatore fivérek nem lennének, talán Elena is képes lenne saját döntéseket hozni, de a két fiatal vámpír nem hagyja, hisz nem látják Elenában az önzetlenséget, és mártíromságnak nevezik.
- Véleményem szerint a Salvatore fivérek csak visszafognak a szabad döntéshozatalban, és amíg jelen vannak, csak emészteni fogod magad Elena. Nem ellenük beszélek, de tény, hogy amíg itt vannak és versengenek, nem fogsz tudni döntést hozni kettejük között. Mellesleg lefogadom, hogy most is törik valamin a fejüket a Fivérem ellen, de ha így van, hidd el, letöröm a lelkesedésüket, és akkor nem fog érdekelni a módszer… Így kérlek, figyelmeztesd őket, főleg Damont, hogy messzire elér a kezem, és ha bármit terveznek ellenünk, viszonozni fogom. – Hozom felszínre egy röpke pillanatra az Eredeti vámpír Elijah fenyegető stílusom, de komolyan kell venniük, mert ha nem, akkor mind a két oldalon nagy veszteségek lesznek. Ezután arcom ismét emberibb lesz, de nem olyan, mint éjjel volt. Direkt említem meg Damon nevét, hiszen eddig, amiket ellenünk Eredetiek ellen elkövettek, majdnem mind az ő fejéből pattantak ki. Szinte nyilvánvaló, hogy gyűlöl minket, Ősieket, és már csak a reklámtábla hiányzik a házuk elől. Kicsit mindig felhúzom magam Damon említésére, így mély levegőt véve, némán fordulok be Elena házának utcájába. Lassan érkezünk meg a házához, és még jó ideig nem szállunk ki. Mintha egyikünk sem akarna elválni a másiktól. Tény, hogy nem akarom magára hagyni, de pár telefon, és máris figyelni fogják a lányt. Kiszállok, kinyitom neki az ajtót, majd elkísérem a házig.
- A szavamat adom, hogy nem kerül fény a mi titkunkra. Köszönöm a tegnapi éjjelt, ismét visszaadtál egy kis emberséget, habár rövid ideig is. Kérlek vigyázz magadra, és kérlek, értesíts, mindenről, amit fontos tudnom! – Kérem meg, majd ismételten mélyen egymás szemeibe nézünk. Tekintete az ajkaimra siklik, ahogy az enyém is az övéire. Érzem, hogy nem kellene, de végül egy szenvedélyes csókot adok neki. Nem volt hosszú, rövid volt, de annál inkább maradandó emlék, legalábbis nekem. Tisztáznom kell, mit érzek, bár tudom, Elena a két Salvatorét szereti. Még egy pillanatra ránézek, és végigsimítom az arcát. Lassan hagyom ott, és bár nem nézek hátra, magamon érzem a tekintetét. Beszállok a kocsiba, és csak onnan nézek vissza rá egy rövid pillanatra. A kocsim halkan morran fel, jelezve, hogy gyújtást kapott. Sebességbe teszem, és elindulok, magam mögött hagyva Elenát, kicsit kétségek közt, hiszen nem tudom, mit terveznek, és ez aggaszt. Ideje lesz kiderítenem…

//Kérlek, írj majd egy zárót, mert Elijah kíváncsi Elena válaszaira, és meg kell tudnia, mert nem lehet így vége. Így legalább te fejezheted be a játékot! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy //

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptySzer. Május 16, 2012 9:12 pm



Nem is vettem észre, hogy mikor nyomott el az álom, de már rám fért egy bökkenő mentem álom. Egész este Elijah-t öleltem szorosan magamhoz, és nem engedtem el. Jól esett, hogy nem egyedül alszok, hanem valaki ott van a közelemben. Otthon ezt a plüss koala macimmal enyhítem, amit még anno Stefan nyert nekem. Az éjszakám álmatlanul telt. Ennek részben örülök, mert legalább nem kísértenek engem a szokásos rémálmaim.. Reggel egy résen a nap éltető sugarai egy résen bevilágítottak egyenesen a szemembe. Lassan kinyitottam, és ásítottam egy hatalmasat. Elmosolyodtam mikor megpillantottam magam mellett Elijah-t. Olyan békésen aludt, nem volt szívem felkelteni őt. Lassan, némi szenvedés után sikerült átmásznom rajta, és felkaptam magamra gyors a fehérneműimet. Épp a felsőt vettem fel, mire Elijah halk nyöszörgés szerű hangokat adott ki. Odasiettem hozzá, letérdelve mellé.
- Elijah.. Elijah.. - súgtam halkan, kezemmel végig simítva az arcán. Pár másodperc múlva kinyitotta a szemét, és egy apró mosolyra húztam a számat. Egyből elöntötte a szívemet a melegség, amint felnézett rám a hatalmas sötét barna szemeivel. Kezem libabőrös is lett tőle. Fura, hogy ilyen hatással van rám, és hogy ilyen jó kapcsolatunk lett a hónapok során. Pedig az elején hát eléggé nehézkesen indult, miután elraboltak, és hozzá vittek. Akkor egy igazi vámpír állt előttem, érzelmek nélkül, aki bűntudat nélkül gyilkolt meg másokat. Nem is vette figyelembe, hogy az adott embernek/vámpírnak van-e szerelme, barátja.. De, aki most előttem van, az nem az az Elijah akit egykoron megismertem. Azóta teljesen más lett, persze néha vannak olyan pillanatai, amikor részben úgy viselkedik, de a tegnap este elfeledtette velem az együtt átélt rossz dolgokat.
- Csak egy rossz álom volt. - nyugtattam meg őt, és egy lágy csókot leheltem arcára. Pont ahogy belekezdtem a mondatomba, az ő száját is szinte majdnem ugyanaz hagyta el. Leültem a kanapéra mellé, és a szemeibe tekintettem. Kezem a csupasz combomon pihent, eléggé alulöltözöttnek éreztem magamat. Viszont udvariatlan lenne felállnom, s öltöznöm, miközben ő beszél.
Ahogy újra a tekintetébe véstem a sajátomat a mosoly menten lehervadt az arcomról. Szomorúan vettem tudomásul, hogy a tegnapi Elijah eltűnt.. Ismét a rideg, visszautasító énje került előtérbe. Lehunytam a szememet, és ökölbe szorítottam a kezemet. Ilyen többé nem történhet.. Ezt már most eldöntöttem. És nem is fog kitudódni. A tegnapi este a múlté, mégis mit hittem? Hogy szabad ilyet művelnünk? Néha felvetődik bennem az az elmélet, mi van, ha csak kihasznált? És csak egy (több) estére kellettem neki? Ha jól tudom, anno szerelmes lett Katherine-be. Mi van akkor, ha őt látja bennem? De inkább mellőzöm ezt a gondolatot. Elijah nem ilyen, remélhetőleg.. Hisz ahogy bánt velem, ahogy rám nézett.. A világ legboldogabb nőjének éreztem magamat miatta. Egy halk sóhaj hagyta el a számat, és felálltam a helyemről. Felvettem a nadrágomat, és a konyhába átsétáltam.
Elővettem a kávéfőzőt, bögréket, cukrot, tejet, mindent ami a kávé főzéséhez kell. Úgy érzem most rám fér egy nagy adag. Ahogy láttam Elijah-ra is, a rémálma miatt. Nem is hittem, hogy a vámpírok is tudnak álmodni. Főleg rosszakat.. Azért kíváncsi vagyok, hogy mi rázta ki őt ennyire. Már minden össze volt készítve csak fogalmam sincs, hogy hány főre készítsek. Visszasétáltam a nappaliba.
- Kérsz.. - kezdtem el a mondatomat, de elbóbiskolt. Megráztam a fejemet, majd elkezdtem főzni a kávét. Előkészítettem úgy neki, ahogy múltkor is kérte. Addig a sajátomba most kivételesen raktam tejszínt, és két kanálnyi cukrot is. Miután a negyedét megittam odalépkedtem Elijah-hoz, aki kezdett ismét magához térni.
- Készítettem kávét, a pulton találod. - feleltem neki érzelemmentesen. Nekem miért kell kimutatni, ha ő képtelen ezekre? Különben is nem szabad semmi érzelmet táplálnom iránta. Nekem még döntenem kell Stefan és Damon között. Nem szeretnék egy szerelmi négyszögbe kerülni. De én és Elijah.. mi sose. Max kétszer ágyba bújtunk a másikkal, de az érzelmek terén, mi nem jönnénk ki jól a másikkal. Leültem a székre, és lassan elkezdtem kortyolgatni a meleg kávémat.
- Úgy gondoltam, hogy miután megisszuk akkor visszamehetünk Mystic Fallsba. Meg van, amiért jöttünk, hogy leállítsuk Klaus-t egy kis időre. Nincs értelme tovább itt maradni. - vontam meg a vállamat, és gyorsan be is fejeztem az italomat. Elmosogattam gyorsan, és a felsiettem a szobámba. Pár dolgot összepakoltam a táskámba, amit le is hoztam. Alig várom már, hogy a saját házamba legyek. Túl sok emlék fűződik ehhez a helyhez, sőt eggyel már gazdagodott is..
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptySzer. Május 16, 2012 5:18 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m3rweq38hi1qdqd9po1_500

Minden egyes porcikáját éreztem, és jelen pillanatban úgy éreztem, hogy semmi más nem kell most nekem, csak Elena Gilbert. Testünk összeolvadt, mintha egyek lennénk, és akartam, hogy ezek a pillanatok örökké tartsanak, de a keserédes mellékhatás az volt, hogy tudtuk mind a ketten, hogy egyszer ez is – mint minden -, véget ér, hiába akarjuk az ellenkezőjét. Éreztem, és láttam Elena szemében a vágyat, és a tüzet. Ujjaim nyomán libabőrös lett, melyre egy félmosoly költözött ajkaimra. Ismét megcsókoltam, s csípőm gyorsabban mozgott. Elena egész teste beleremegett vágyának kiteljesedésekor, s végignéztem rajta. Halk sóhaj hagyta el ajkamat, mikor én is elértem azt a pontot, ami megkoronázza a szeretkezést. Melléfeküdtem, s végigsimítva arcát, csókkal zártam le mindazt, amit ma éjjel tettünk. Közben élveztem, ahogy ujjai táncot járnak a mellkasomon. Behunytam szemeim, de még egy ideig magamon éreztem a tekintetét, míg ismételten elnyomott az álom, ahogy őt is. De most nem volt olyan békés és megnyugtató álmom, mint az előző alkalommal.
Egy sötét erdőben találtam magam, vagyis fás terület volt, de ahol én voltam, ott inkább egy nagy tér volt. Amolyan szertartási hely. A sötétséget csak a rémisztő hideg múlta felül, és legbelül félelmet éreztem. Soha nem éreztem ilyen félelmet. Igazából emberkorom óta nem éreztem félelmet. Sőt, fázni sem szoktam, hiszen a vámpírok nem fáznak. Most mégis így történt. Próbáltam mozdulni, de nem tudtam. Senkit nem hallottam a közelben. Nem tudom mennyi ideig kémleltem a sötétséget, mikor felgyúltak a fények. Egy kicsit hunyorogtam, de senkit nem láttam, és lelkemben aggodalom lett úrrá. Végül suttogás ütötte meg füleim, de nem tudtam behatárolni, hogy merről jöhet. Igyekeztem jobban fülelni, hogy legalább a suttogást megértsem, és rá kellett jönnöm, hogy ez nem egy szimpla suttogás, hanem varázsige. Felálltam a földről, de egy pillanat alatt ismét térdre rogytam, most a fájdalomtól. Lépteket hallottam, majd végre emberi hangot. De a hang, mintha a túlvilágról jött volna. Anyám volt az.
– Mi folyik itt anyám? – Vontam kérdőre Esthert fájdalomtól gyötörve, de nem felelt, csak nézett rám érzelemmentes, kissé démoni tekintettel. Majd újabb léptek hangzottak fel a csendes éjszakában, és egy hang. rideg és kegyetlen, de mintha bocsánatkérő is lenne. Ezt a hangot millió közül felismerem.
- Sajnálom Elijah. Nem volt más választásom. Csak így lehet Klaus-t elpusztítani… - Szólalt meg Camiryn, kiről hittem, hogy soha nem tenne ilyet, de tévednem kellett. Meg akartam szólalni, de a fájdalom oly heves volt, mely ismét belém nyilallt, hogy csak egy nyögés hagyta el ajkaimat. Megtörve néztem anyámra, de ő nem hagyta abba a kínzást. Próbáltam összeszedni a maradék erőm, és kérdéseket feltenni, de igencsak nehéz volt.
- Miért? – Suttogom megtörve, és a fejemhez kapok. Beleőrülök, és nem tudom, melyik fájdalmasabb. Anyám arcát látni, vagy a kín, amit okoz. Sokára jött a felelet, melyeket csak nagy nehezen hallottam meg, hiszen a vér szinte lüktetett a halántékomban.
- Klaus és te vagytok a legerősebbek. Klaus gonosz, te jó vagy, és a jó mindig legyőzi a gonoszt… Összekötöttünk titeket, így Klaus veled együtt hal meg. Sajnálom Elijah, nem volt más választásom! – Hallom ismét Camirynt, hiszen anyám a megölésemmel van elfoglalva. Oldalra fordítom fejem, és mellettem Niklaus fekszik. Szemeiben az élet már alig pislákol, miközben én a földre rogyok, és mellette fekszem. Szólni nyitja ajkait, de csak valami hörgés féle szabadul fel, és megindul a vér a szájából. Ismét a két szeretett nőre pillantok, majd vissza Klaus-ra, akinek szemeit fájdalom könnyei hagyják el. Ajkaival eközben három szót formál hang nélkül:
„Örökkön-örökké! Fivérem!” Eközben az élet lassan elszáll a testéből. Szemei üvegessé válnak, arca merevvé, s érzem, hogy szememet égetik a fájdalom könnyei. Szabadjára engedem őket, és még erőm maradékával rájuk nézek. Fejemben négy szó cikázik össze-vissza, s bár szólni nem tudok, tekinttemben mégis eme négy szó tükröződik: „Soha nem bocsájtok meg!” Érzem a halált, ami egyre közelebb ólálkodik hatalmas karmaival, s lehunyom szemeim. Hirtelen a nevemet hallom, és ismét kinyitom. Elena? De ő itt sincs…

„Elijah! Elijah!” Hirtelen nyitom ki szemeim, s Elena világosbarna íriszeivel találom szembe magam. Csak álom volt, én mégis verejtékben úszva ébredtem. Felülök, de még kell egy kis idő, hogy rájöjjek, hol is vagyok. Az este emlékei lassan csordogálnak vissza elmémbe, és ismét Elenára nézek. Felébreszthettem. Vajon mit gondolhat most? Igyekszem nem erre gondolni, miközben felöltözöm, de a zakót nem veszem fel. Elena felül a kanapén, én pedig mellé ülök. Kérdőn néz rám, de nem tudok mit mondani. Kell még idő, míg összeszedem a gondolataimat.
-Csak egy rossz álom. – hagyja el ez a pár szó ajkaimat halkan. De az igazság teljesen más, és látom Elenán, hogy tudja. Kezdek kiismerhetővé válni, és ez nem a legjobb. Jól esne egy kávé, de nem vagyok illetlen, hogy csak úgy kiszolgáljam magam. Arcom ismét felveszi megszokott rideg merevségét, és elfordítom a fejem, míg Elena felöltözik. Gondolataim elkalandoztak, és még mindig az álmon töröm a fejem. Nem is figyelem, hogy Elena mit csinál éppen, és nem tudom mennyi idő telhetett el, de csak arra eszmélek fel, hogy kávé illatát érzem. Hátradőlök a kanapén, és Lehunyom szemeim. Felvillan anyám kegyetlen arckifejezése, majd Nik fájdalommal teli tekintete, amint azt a három szót igyekszik kimondani. Majd ahogy elhagyja az élet utolsó szikrája is. Harag lobban fel bennem a semmire. Hisz én élek, ahogy Nik is. De az álom ismét eszembe jutatta a hármunk fogadalmát. Melyet habár meggyötörtek az évszázadok, mégis bennünk élnek. Elena hangja jut el füleimhez.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyKedd Május 15, 2012 8:15 pm


To; Elijah


Kezeimet a nyaka köré fonom, s néha belemélyesztem a körmömet a bőrébe, annyira jó amit művel. Meg persze alig tudom magamat kordában tartani, direkt teszi szerintem ezt, hogy még jobban fokozza az így is hatalmas vágyamat iránta. De úgyse fáj neki, ha pedig véletlenül felszakítom a bőrét, hamar beforr. Ez az egyik előnye, hogy valaki vámpír. De én ezt soha nem fogom megtapasztalni. Inkább előbb legyek halott, minthogy valaha én is a halhatatlanok közé kerüljek.. Csókjai még mindig szenvedélyesek voltak, s a hideg is kirázott. Felemeltem a mellkasomat, mikor magához húzott. Az egyik kezemmel végig simítottam a mellkasán, közben kibújtam a melltartómból, vigyázva, nehogy megszakítsuk a csókunkat. Minden egyes csókja egy bizsergést hagyott maga után. Lehunytam a szememet, sóhajaim száma egyre jobban gyarapodott, érintéseitől. A hajába túrtam, mely mindig is tökéletesen áll. Belekarmolok egy párnába, és egy hangosabb kéjes nyögés hagyja el a számat. Tekintetünk újra megtalálja a másikét, teljesen elérzékenyültem mikor egy apró mosolyra görbül Elijah ajka. Kócos haján egy széles mosolyra húzom a számat, így még sose láttam. Mindig jól be van lőve. Sötétbarna szemeibe pillantok, s minden gondolatomat kizártam. A föld mintha már nem forgott volna tovább, és egyedül Ő rá koncentráltam, sőt összpontosítottam. Senki másra. Ujjaink összefonódtak, s felsóhajtottam mikor megéreztem őt a legérzékenyebb pontomnál. Nem kellett hozzá 5 perc se, végül beteljesült mindkettőnk vágyunk, amire már vártunk.. Először lassú tempót vett fel, de egyre gyorsítottunk. Most nem voltunk olyan gyengéd a másikkal, mint az első együtt töltött esténken. De így is fantasztikus érzés volt.

Már csak pár lökés kellett, s tudtam, hogy hamarosan elérem a csúcsot. Jól is tippeltem, pár percen belül elértem a "Mennyországba", s nem sokra rá Elijah is követett engem. Egy utolsó érzéki csókot leheltem kívánatos ajkaira. A kanapéhoz préseltem magamat, helyet szorítva neki. Fejemet a mellkasára hajtottam, majd ujjaim lassú táncot jártak a mellkasán. Alig akartam elhinni, hogy tényleg megtettük.. már másodjára.
- Ennek tényleg nem szabad kitudódnia.. - súgtam, abba nem hagyva a mellkasa cirógatását. Szívem még mindig hevesen vert, kell vagy egy fél óra mire újra a megszokott tempóra átvált.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyVas. Május 13, 2012 6:41 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m3rweq38hi1qdqd9po1_500

Amikor Elenát megismertem, nem volt több számomra, csak egy feláldozható áldozat a cél érdekében. Akkor még azt néztem szem előtt, hogy Klausszal végezzek, vagy legalább is megakadályozzam azt, ami miatt most védem Elenát. Már nem emlékszem, hogyan is kezdtünk el társalogni, hiszen első körben a Salvatore fivérek átszúrták a szívemet, és talán utána látogattam meg őt a házukban. Akkor egy olyan egyezséget kötöttem vele, amiben elkerülhetetlen volt a halála, de azóta sok minden történt. Rengetegszer becsaptuk a másikat, és ezek az átverések és hazugságok melyek azóta is szégyenfoltok az életemben, de mindezek mostanra már elhomályosodni látszanak. De az emlékük örökre ott maradhat. Nem tudom, hogy képes leszek mindig megvédeni, Elenát, de amíg igen, addig mindent meg is teszek ennek érdekében. Lehet, hogy Ősi vagyok, de az nem azt jelenti, hogy mindenre képes vagyok. De most ez nem is számít semmit. Hiszen a vad csókok és az ölelések mindent elfeledtetnek, és ismét emberibbnek érzem magam. Mintha a vérkeringésem felgyorsulna, s halott, hűvös végtagjaim élettel töltődnének fel. Élvezem ezt az érzést, és néha ez sokkal többet jelent mint bármi más. Most nem érzem kegyetlen vámpírnak magam, aki a fél vámpírtársadalmat félelemben tartja. De ha nem is a felét, legalábbis egy jó részét. De most eszembe sem jut sem Klaus, sem más, csak Elena van és én. És ez a ház. Ujjaim ismét felfedezik testének minden apró kis részletét, miközben szenvedélyesen csókolom. Addig húzom az időt, míg már másra sem tud gondolni, arra, hogy annyira akarja azt a bensőséges perceket, hogy felemészti a vágy. Felülök, és magamra húzom, így könnyen megszabadítom a melltartójától, majd óvatosan visszafektetem, és ajkaim apró érintésekkel hintik be ajkait, nyakát, és a hasát is mindenhol, végig a fehérnemű vonalán, majd vissza. A melleinél kicsit elidőzök, mielőtt visszatérek az ajkaihoz. Bőre selymes, és emberi. A szemeibe pillantok, és megfeledkezem a több évszázados álcámról, és egy félmosoly tükröződik arcomon, miközben szemeimben érzelmek kavalkádját veheti észre a lány. Egy pillanatra abbamaradnak a gyengéd érintések, és végigsimítom az arcát. Szemeimben jelen pillanatban boldogság van és élet, ami régóta kiveszett belőle. Észrevétlenül veszem le róla az utolsó ruhadarabot, és végigsimítom a belsőcombját, és a legérzékenyebb pontját is. Egy kicsit hangosabb sóhaj hagyja el az ajkát, melyre elmosolyodom. Mikor az én alsóneműm is eltűnik, gyengéden hatolok belé, és lassan kezdek mozogni, így fokozva Elenában a már így is elhatalmasodott vágyat... Lelkemben hatalmas káosz uralkodik, és csak egyetlen érzést érzek tisztán. Akarom Elenát. Mintha éltető nedű lenne úgy vágyom minden egyes érintésére és csókjára. Különös érzés, de igen kellemes. Elena társasága fontos lett számomra, de nem gondoltam volna, hogy valaha is egy ágyban kötünk ki.

Music: Plumb - Cut
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyVas. Május 13, 2012 11:42 am

Gilbert nyaraló  Tumblr_m3rweq38hi1qdqd9po1_500

Minden egyes érintésétől egyre jobban akartam őt. Úgy bánt velem, mintha én lennék az egyetlen nő a földön. Gyengéden, óvatosan nyúlt hozzám, mintha egy törékeny porcelánbaba lennék. Körmeimet végig húzom a hátán, fokozva a vágyat. Kezeim végül a tarkóján alapodnak meg. Megszakította fantasztikus csókunkat, és egy ideig egymás tekintetébe fúrtuk a sajátunkat. Egy apró mosolyra húzom a számat, s közelebb húzom magamhoz, hogy újra érezhessem selymes, hideg ajkát a sajátomon. Nem tudom, hogy mi van köztünk, de nem akarom, hogy véget érjen. Lehet, hogy furább lesz egymás közelébe járni, de.. nem tudom. Nem vagyok tisztába a saját érzelmeimmel, s csak most egyedül rá számíthatok. Neki köszönhetem, hogy nem őrültem bele mindenbe. Stefan mondhat bármit amit akar Damon-nel kapcsolatban, hogy ő majd vigyázz rám, de nem is tudom megmondani, hogy mióta nem láttuk egymást. Elijah meg mindvégig mellettem állt, az érdekemben hozott döntéseket, megvédett.. És most sikerrel is járt, egy ideig nem kell rettegnünk Klaus-tól. Az adósa vagyok.
Időközben sikerült róla lehalásznom az ingét, ami a földön végezte. Végig simítottam meztelen felsőtestén, a csókunkba mosolyogva. Az én felsőmtől is megfosztott, sőt még én kerültem a falhoz. Derekára siklott a kezem, átkarolva őt. Az érintéseitől megbolondultam, annyira felkeltette a bennem rejlő vágyat. Néha egy-egy kéjes sóhaj elhagyta a számat, jelezve neki, hogy fantasztikus amit ő csinál. Sóhajaim száma egyre gyarapodtak, mikor a melleimnél jártak a kezei. Alig bírom visszafogni magamat, de talán pont ezért jó, hogy hagyunk magunknak időt felfedezni a másik testét.
A kanapén kötöttünk ki, végig simítottam a hátán. A csípője köré fontam a lábamat, a következő pillanatban a nadrágom került le rólam. Csak a fehérneműim voltak már rajtam. Viszont ott van még az ő ruhája, az lesz egy kicsit neccesebb. A kanapé anyagába mélyesztem bele a körmeimet, szinte már szenvedek az érintéseitől. Azután felnézett rám, úgy, mintha a szerelmese lennék, s soha nem szeretne engem elengedni. Csodálatos sötét szempárai csak úgy csillogtak, és végre képes voltam valamire, amire eddig nem.. Kiolvasni az érzelmeket Elijah tekintetéből. Egy széles mosolyra húztam a számat, és nem az a rideg vámpír feküdt rajtam, akit eddig ismertem, hanem egy érző, szenvedélyes vámpír, aki nem merte eddig megmutatni ezt az oldalát.
Válaszként végig simítottam az arcán, és szenvedélyesen megcsókoltam Őt. Pár perc után kezeim lesiklottak az övéhez, és némi birizgálás után sikerült kikapcsolom. Ezt még gyakorolnom kell. A nadrágját nehezebb volt lerángatnom róla, de a segítségével sikerült. Már csak 3 ruhadarab választ el minket a testi gyönyörtől.

zene ~ Ed Sherran - Give Me Love
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyPént. Május 11, 2012 8:00 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m3rweq38hi1qdqd9po1_500

Mik ezek az érzések? Miért érzek így? Hiszen helytelen,amit teszünk, mind ketten tudjuk, de mégis megtesszük. Olyan vágy uralkodik bennem, aminek nem akarok ellenállni. Valami vonz Elena felé, és úgy érzem ez az érzés kölcsönös. Ismét kellemes meleg árasztja el halott végtagjaimat, mintha ismét ember lennék.Kezeim a hátán pihennek, mióta magamhoz húztam, és gyengéden simogatom, miközben másik kezemmel a hajába túrok. Mikor a falnak tol,a vágy hirtelen fellobbant, és legszívesebben már most az ágyba vinném, de nem teszem. Meg kell adni mindennek a maga idejét, és sorrendjét. Remegő kezei az ingem gombjaival küszködnek, és egy pillanatra abbahagyom a csókunkat, hogy a szemébe nézhessek. Igazából mondani akartam valamit, és már szóra is nyílik a szám, mikor ismét megcsókol, és az ing eltűnik rólam. Én is megszabadítom őt a felsőjétől, majd fordítok helyzetünkön, és most az ő háta simul a falhoz. Gyengéden simítom végig a nyakát, a hasát, és nadrágjának vonalát, s közben érzem, hogy a vágy ismét fokozódik benne. Sóhajai keserédesen hatnak, de pont ettől annyira érdekes. Először gyengéden, majd kicsit erőteljesebben kezdem masszírozni a mellét, miközben a nyakát csókolgatom finoman. Nem tudom, hogy történik ez velünk, de mind a ketten akarjuk. Ez egy olyan tiltott gyümölcs, amiről senki nem tud, pont ezért olyan jó. Nem véletlen küldtem el az embereimet. Amikor megfogtam a kezét búcsúzásképpen, már akkor éreztem, hogy akarom Elenát érezni, a fiatalos szenvedélyét, a tüzet akartam látni a szemében, mely akkor lobban fel, mikor hozzáérek, vagy a közelében vagyok. Gyengéden fektetem le a kanapéra, és ajkaimmal ismét felfedezem a hasát, miközben óvatosan veszem le róla a nadrágot. A fehérnemű vonalát is végigszántják ajkaim, és lassan térek vissza az ajkaihoz, de még nem csókolom meg.
- Akarlak Elena! - Suttogom bele a szoba csendjébe. Erre egy szenvedélyes csók a válasz, de úgy érzem nem kellenek szavak, anélkül is tudom,mire vágyik most...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyPént. Május 11, 2012 4:38 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m3rweq38hi1qdqd9po1_500

Miután megszakítottam a csókunkat, először elég furán pillantott rám. Nem is tudom megmagyarázni, hogy jelenleg milyen érzések kavarodhattak benne, hisz még magam sem tudom. Kellett neki pár másodperc, mire visszatért a régi énjéhez. Egy ideig csak álltunk, közel egymáshoz, összekulcsolt ujjakkal, majd elengedett és hátrált. Egy pillanatra csalódottan eltekintettem, s újra erőt vettem magamon, hogy azokba a csodálatos szempárba nézzek..
- Nem, nincs miért sajnálkoznod. Ugyanúgy én is folytattam.. - halkultam el a mondatom végére, ráharapva az alsó ajkamra. Melegség töltötte el a szívemet, amikor meghallottam.. ,,szeretek a közeledben lenni". Automatikusan nyúltam a nyakamhoz, hogy megérintsem a medálomat, amit mindig akkor szoktam tenni, ha zavarba jövök. Akkor eszméltem fel, hogy nincs is ott amikor a csupasz mellkasomat megérintettem. Hisz Rebekah erőszakkal elvette tőlem, majdnem megölt engem aznap este. És ki volt ott mellettem? Ki mentett meg tőle, hátat fordítva saját húgának? Elijah..
Lehunyom a szememet, mikor gyengéden végig cirógatta az arcomat hideg ujjaival. Bevallom isteni érzés fogott el. Kirázott a hideg, libabőröm lettem az érintésétől. Kérdőn felvontam a szemöldökömet, majd ajkunk újra súrolja a másikét. Apró csókok következtek, amelyeket szenvedélyes csókok váltották fel. Kezeim a derekán pihennek, miután közelebb húzott magához. Innen már nincs visszaút, de nem is akarom, hogy legyen. Nem akarom, hogy ez a pillanat véget érjen. Olyan jó így élni.. abban a tudatban, hogy nem lesznek következmények, felelőtlen dolgokat tehet az ember.
Egy hirtelen ötlet vezérelt engem ahhoz, hogy a falnak toljam, így azt tettem. Persze, nem szakítottam meg fantasztikus csókunkat. Kezeim bejárták felső testét, masszírozva őt. Izmos mellkasát tökéletesen kitudtam tapogatni még a sötét ingén is keresztül. Lassan elkezdtem szenvedni a gombokkal, kezeim remegtek, mivel hirtelen eksztázisba jöttem. Úgy látszik nem csak én hozok felszínre számára egy új érzést, hanem ő is ugyanezt teszi velem. Bár, helytelen amit teszünk, de engem nem érdekel. Az se, hogy pár órával ezelőtt, majdnem megölt, persze mind csak színészkedés volt. Hála neki, most Klaus leszállt rólunk, bár ki tudja mennyi ideig? Azért, megnézném az arcát, ha megtudná, hogy mit csinál a bátyja, és a.. "vértasakja".
Miután a gombok megvoltak, kezeim felbarangoltak az arcához. Végig simítok az állán, egy középkori szobrásznak maga lenne a tökéletes ideál Elijah alakját kőbe vésni. Másik kezemmel átkaroltam a nyakát, és egyre vadabbul csókoltam őt.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyCsüt. Május 10, 2012 5:57 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m3rweq38hi1qdqd9po1_500

Ezek az érzések lassan felemésztenek. Nem tudom mi ez, ami most bennem eluralkodik, de biztos, hogy több, mint barátság, de nem szerelem. Ez a vágy megfogalmazhatatlan, és leírhatatlan érzés. Mikor hozzámér, mikor megcsókol, vagy csak a közelemben érzem Elenát, mintha minden más lenne. Mintha az emberi felem kerekedne felül, és elfelejtem, hogy ki is vagyok valójában. Ha Elenával vagyok, nem érzem szörnynek magam. Nem érzem a kegyetlen gyilkost, aki bennem lakik. Mintha eltűnne, és nem maradna más, csak Elijah Mikaelson, az Ember. Pedig nem vagyok ember, még messziről sem. A világ tudatlan felének talán, de akik tudnak a természetfelettiről, Elijah egy kegyetlen gyilkos, kitől sok vámpír fél, mint Klaustól, vagy a többi testvéremtől. Az Ősi családot félelmetesnek ismerik, de azt hiszem tettünk is róla, hogy így legyen. De Elena olyan más. Nem fél attól, aki valójában vagyok, és olyat lát bennem, amit rég elveszettnek hittem. És talán olyan dolgokat is odaképzel, ami nincs is ott.
Nem tudom, miért csókoltam meg ismét. Mikor magára hagytam, akkor is éreztem ugyanazt a vágyat, amit nem is olyan sokkal előtte, de hittem, hogy már nem fogom érezni, de mégis. Van köztünk valamilyen kötelék, mely eltéphetetlen a sok csalódás ellenére is. Mikor megszakítja a csókunkat, egy pillanatra Camirynt látom, s lehunyom szemeim. Mikor ismét kinyitom, Elena áll előttem, és a kérdésére választ is vár. De mi a megfelelő válasz? Hisz én sem tudom, miért tesszük ezt. Azt tudom, hogy Elena olyan dolgot hoz az életembe, amit soha nem hittem, hogy valaki képes lehet rá Camirynen kívül. Hiszen Camy vámpírként adta vissza az emberségem, bár az is más volt. Megmagyarázhatatlan érzések kavarognak bennem, s mikor feleszmélek, kezeink még mindig összekulcsolva pihennek, és tekintetem akarva akaratlanul is oda siklik. Hirtelen engedem el a kezét, és hátrálok két lépést, mintha áramütés ért volna az érintésétől. Mély levegőt veszek, és tekintetem ismét elvész az övéiben. Sokára szólalok csak meg. Nem hittem volna, hogy több mint ezer évesen nem találom majd a szavakat.
- Sajnálom. Nem tudom, miért tettem, amit tettem. Valamit érzek, valamit, ami leírhatatlan. Őszintén bevallom, szeretek a közeledben lenni. Visszaadsz valamit, amit azt hittem, rég elveszítettem, és ezért hálás vagyok. Sajnálom, amit az előbb tettem... - Mondom egészen halkan, de úgy hogy hallja. Végig simítom az arcát, és nem engedem el tekintetét. Egy pillanatra lehunyom a szemem, de az érzelmeim nem akarnak nyugodni.
- És kérlek ne haragudj azért sem, amit most tenni fogok... - Suttogom szinte már alig hallhatóan, és arcom egyre közelebb kerül az övéhez. Nem tehetem meg, de meg kell tennem érzem. S ajkaim óvatosan érintik a lányét, először apró csókokkal hintem, majd szenvedélyesen csókolom, miközben magamhoz húzom ismét. Érezni akarom a közelségét, az érintését, és az egész lényét magamhoz közel, most erre van szükségem...

Music: Christina Perri - Thousand Years
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyCsüt. Május 10, 2012 12:48 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m3rweq38hi1qdqd9po1_500

Talán percekig nem szóltunk egymáshoz, csak a másik tekintetét fürkésztük. Valamiért semelyikünk sem akarta megszakítani a csendet. Fekete pupilláiban láttam tükörképemet, amint bánatosan figyelem őt. A szívem egyre erősebben kezdett el verni, és eszembe jutott a közös esténk.. Milyen érzés volt vele lenni.. Teljesen más volt. Az elmúlt hónapban állandóan csak szomorkodtam, és tényleg semmi boldogság nem volt az életemben. De arra a pár órára ő visszaadta nekem az örömöt.. És olyan jó érzés volt. Meglepett, amikor megszorította a kezemet. Egy ideig a kezünket néztem, majd újra visszatekintettem sötétbarna szemeibe.
- Rendben. - húztam egy reménytelen mosolyra a számat. Valamiért, legbelül egy ismeretlen ok miatt nem akartam, hogy elmenjen. A bensőm súgta nekem, hogy ne engedjem el a kezét, hagyjam, hadd maradjon itt. Végül is hagytam őt, és mikor az ajtónál volt, gondolkodás nélkül szóra nyitottam a számat.
- Vigyázz magadra. - súgtam, és fogalmam sincs, hogy miért mondtam ezt neki. Klaus nem bánthatja őt.. De mi van, ha mégis.. Azt nem bírnám ki, ha elveszteném Elijah-t. Most benne bízhatok meg a legjobban, és nem tudom, hogy mit tennék, ha nem lenne.. Miután meghallottam, ahogy maga mögött becsukta az ajtót, elterültem a kanapén és egy hangos, lehangoló sóhaj hagyta el a számat. A mellkasomra tettem a kezemet, és elkezdtem számolni a szívem dobogásait. Fogalmam sincs, hogy mit érzek Elijah iránt. De tudom, hogy nem szabad. Várnom kell Stefan-ra, megígértem neki, annak ellenére, hogy mondta, hogy éljem tovább az életemet. De nélküle nem tudom.. Emellett ott van a fivére, Damon Salvatore. Fogalmam sincs, hogy vele milyen kapcsolatot ápolok. Az elmúlt időben alig találkoztunk, de tudom, hogy szerelmes belém, viszont én rengetegszer elutasítottam őt.
Amíg Elijah távol volt, addig egy kicsit rendbe szedtem a házat. Lefürödtem, átöltöztem, jót tesz velem ez a csendes légkör. Kilométer választ el engemet a másik szomszéd házától. Senki nincs a közelben. Egy kis ideig az erkélyről gyönyörködtem a tájban. Ahogy a nap éltető sugarai táncot jár a tó felszínén, amely úgy csillog, mintha gyémántok lennének elrejtve. A nappali álmodozásomból a csengő ébresztett fel. Gyorsan szedtem a lábamat, és kinyitom az ajtót. A hátát pillantom meg, de máris jobb kedvem lett tőle.
- Elijah. - álltam el az útból, hogy be tudjon jönni. Igazából, nem hittem volna, hogy visszajön.. De nagyon örülök, hogy így tett. Közelebb lépett, és legbelül megnyugodtam. Ha tényleg igaz, amit mond akkor legalább nem kell egy ideig aggódnom Klaus miatt. De vajon most tényleg tudott rá a testvére hatni? Mi, van ha egy csapdába vezeti Elijah-t? Ismét a kínos csöndre került sor, s ismét egy lépést tett felém. Felpillantok szemeibe, melyekbe mindig is eltudok veszni, s most is ugyanez történt. Az agyam, és a szívem teljesen különböző dolgokat diktált, majd már automatikusan lehunytam a szememet, mikor közelített az arcával. Ajkunk először lágyan súrolták a másikét, hagyva időt egymásnak, hogy ha mégis meggondoltunk magunkat. De semelyikünk se tett így.. Kezeimmel átkaroltam a nyakát, és hozzápréseltem a testemet. Karjaiban majdnem elolvadtam, és nem akartam, hogy ez a pillanat valaha is véget érjen. Nem tudom, hogy mi van köztünk, de én abban már biztos vagyok, hogy kezdek valamit érezni iránta.. Talán, azért ilyen jó vele lenni, mert rizikós, és tiltott amit mi teszünk. De ameddig nem tudnak róla a többiek, addig senkinek az érzéseit sem bántjuk meg. Kezeimet végig húzom a kezén, s végül összekulcsolom az ujjainkat. Ahogy a csókjaink egyre szenvedélyesebbé váltak, az agyam még mindig ellenkezett. Végül elhúzódtam tőle, s egy ideig nem tudtam megtalálni a hangomat. Az ajkai olyan kihívóan tekintettek rám, újra akarom érezni az ízüket, és mintha hallanám, ahogy szólítanának..
- Mit művelünk mi? - súgtam alig hallhatóan, és próbáltam magamat visszafogni, hogy ne tapadjak megint rá. Pedig nagyon szeretném... Csak először meg kell tudnom a válaszát.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptySzer. Május 09, 2012 10:08 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m2ho5alaEX1qjs23to1_r1_500

A szemeibe pillantok. A szemekbe, melyek könnyektől vörösek, s mely könnyeket én okoztam. Remélem megbocsájtja valaha. Rápillantok, de szólni nem tudok, csak az arcát kutatom. Lassan állapodom meg barna szemein. Nehéz nekem bármit is mondanom ebben a pillanatban. A telefonom ismét rezegni kezd, még szerencse. Csak egy szöveges üzenet, hogy Klaus ott van, és ideges. Nem szívesen hagyom magára, annak ellenére, hogy tisztában vagyok vele, hogy figyeli pár emberem, de meg kell tennem. Végül is nem küldhetek senkit Klaushoz magam helyett.
- Klaus nálam van. Mennem kell Elena. De ígérem, hogy visszajövök, amint véget ér a találkozó. - Szorítom meg a kezét, majd leteszem a poharamat az asztalra. A kezének melege érintése ismét felerősíti a vágyat, melyet nem is olyan régen éreztem. Elkapom tekintetem, és az ajtó felé pillantok. Sietősen távozom, de hazafelé végig Elena jár a fejemben és az első csók. Lassan parkolok le a ház elé, majd felvillan Camiryn arca, és Mi első csókunk. Ez kissé összezavart, de tovább nem volt időm ezen gondolkodni. Két órán keresztül beszélgettünk Klausszal, míg végre magamra hagyott, mert hitte, hogy pihenni térek, pedig nem. Vissza kell mennem Elenához, hiszen a szavamat adtam, és végül is vissza akarok menni hozzá. Nem tudom, mi ez az érzés, amit érzek, de nem szerelem, csak valamiféle vonzódás. Néha olyan érzés támad fel bennem, mintha Camiryn lenne velem, ami lehetséges, hiszen közvetve egy vérvonal. Hiszen Elena Camiryn egy leszármazottja. Lassan parkolok be a ház elé, de még nem megyek be. Érdemes? Helyes döntés? Vagy megint az ágyban kötünk ki? Megígértem, így kiszállok a kocsiból. Halkan kopogok az ajtón, miután elküldtem az embereimet. Sokáig várok, míg végül megfordulok, hogy beszálljak a kocsiba, és ott várjam meg a lány ébredését..

Gilbert nyaraló  Tumblr_lzxf83A3cs1qgowo9o1_r1_500

Kattan a zár, és az ajtó is nyílik, vagyis Elena nem alszik. Amint kinéz, a hátamat láthatja meg először, majd meghallom a nevem. Furcsa Elenától hallani. Kicsit megrázom a fejem, hogy ne vegye észre, majd megfordulok, és tekintetem az övébe fúrom. A köztünk lévő távolságot olyan 30 centire csökkentem, és csak úgy szólalok meg.
- Nem kell tartanod egy ideig Klaustól tartanod.Egyezséget kötöttem vele. - Jelentem ki, majd egyikünk sem szól. Nem értem ezt a hirtelen támadt csendet, de nem is baj. Csak nézem a szemeit, és feltámad bennem egy érzés. Mégpedig az, hogy ismét érezni akarom a közelségét, hogy ismét embernek érezhessem magam. Valahogy elviselhetőbb volt, mint az állandó hadakozás. Igy talán kissé úgy tűnik, mintha kihasználnám Elenát, pedig nem. Beljebb lépek, így a távolság ismét csak csökken, mert Elena, mintha odaragadt volna áll. A közelségétől kissé ledermedek, majd arcom közelít az övéhez. Eleinte Elena meglepődve néz, majd, mintha azt érezném, hogy ő is akarja, bár lehet, hogy csak én képzelem bele az egészem. Ám mikor ajkaink lágy, de egyben szenvedélyes csókban forrnak össze, Elena fiatalos hevességének érzékelésére megbizonyosodom, hogy nem csalt a megérzésem. Percekig szorítjuk egymást, és mintha a csókot egyikünk sem akarná megszakítani...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 7:50 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m30i245lbG1qeysf2o1_250Gilbert nyaraló  Tumblr_m30i245lbG1qeysf2o3_250

Próbáltam rajta észlelni akár egy cseppnyi érzelmet is mikor feltettem azt a bizonyos kérdést, ami már rég megfogalmazódott bennem. De semmi.. Egy hint remény felvillant bennem, amikor lehunyta a szemeit, de miután újra rám pillantott, elszállt a reményem, hisz ugyanúgy nézett rám, mint általában. Ridegen és visszautasítóan. A hideg is kirázott ettől a nézéstől. Nem értem, hogy miért ilyen. Tudom, hogy a múltban elég szörnyű dolgokat vétettem ellene, de azóta megváltoztam. És teljesen máshogy állok Elijah-hoz is. Miért nem tudja ezt észrevenni? De az a baj, hogy túl sokat várok el az emberektől. Azt hittem, hogy Stefan újra normális tud lenni, de az a baj, hogy nem.. Klaus teljesen megváltoztatta őt, egy szörnyeteggé tette, és innen már nincs visszaút. Sajnos, soha többé nem lehetünk már együtt, annak ellenére, hogy még mindig fülig szerelmes vagyok belé. Nem lehetek olyasvalakivel együtt, aki embereket csapol le. A tasakba még beleegyeznék, de az, hogy élő embereket öldögél a szabadidejében, abból nem kérek.. Lehet, hogy így fáj, de azt nem kérhetem tőle, hogy változzon meg. Pár hónapja ugyanazt csinálom, időt adok neki. De sajnos ez idő alatt Damon-nel közelebb kerültünk egymáshoz, és rájöttem, hogy iránta többet érzek, mint barátságot. A hab a tortán, hogy Elijah-val le is feküdtem, de számomra ő egy barát. Nem tudnék vele soha többet elképzelni, az az este.. mindketten eléggé a mélypontunkon voltunk, és megtörtént. Próbáltam az ő szemszögéből nézni az életet, miután meghallgattam a magyarázatát. Sajnos, eléggé tapasztalatlan vagyok, mivel nem is vagyok vámpír, illetve nem éltem 1000 évet eme Földön. Szóval tényleg nem kellett volna feltennem a kérdésemet.. Elhúztam a számat, miközben gondolkodtam, és lesütöttem a szemeimet. Az a probléma, hogy nem értem. Értem, amit mondott, de azt nem, hogy hogyan bírja ezt az egész macerás dolgot, hogy senkinek sem meri kimutatni az érzéseit. Nem unja már ezt? Nem gondolja, hogy végre valakinek igazán kimutathatná, vagy legalább próbálkozna? Nem olyan rossz az emberiség.. Csak az őszinte embereket kell kifogni. Egy példával jött, hogy könnyebben megértsem az egészet. Felfigyeltem rá, azokba a sötét barna szemekbe, és csöndesen hallgattam végig. Szívem hol erősebben dobogott, hol alig éreztem.
Újra el kellett néznem mikor felelevenítette a mai dolgokat. Nem bírtam a szemébe nézni, fáj, hogy megtette, de egy részem belátta, hogy helyesen cselekedett.. Lehet, hogy most egy kis időt nyertünk evvel Klaus-szal szemben, és sajnos tényleg nem vagyok jó színésznő. Sosem voltam az, sosem leszek.
- Igen, értem. - súgtam halkan, és megropogtattam az ujjaimat idegességemben. Nagyot nyeltem, és hátradőltem a kanapén. Elgondolkoztam az életen. Minek élek igazából? Soha nem lehet normális életem, hisz állandóan vámpírokkal vagyok körülvéve. Egy hasonmás vagyok, akit Klaus állandóan fog üldözni. Még, ha összeházasodnék egy halandóval, és születne gyerekünk, akkor a gyerekemnek ártanék. Vinné tovább a vérvonalat, aminek sajnos velem kell végződnie. Nem hagyhatom, hogy többen is szenvedjenek. Viszont néha magam sem értem, hogy miért élek még. Bárhova lépek, ott emberek meghalnak Klaus miatt. Itt az ideje, hogy ennek véget vessünk, és ne kelljen örökké rettegésben élnünk.
- Elijah. - pillantottam újra rá. - Nem haragszok, amit tettél. Inkább köszönöm, mert ha evvel tényleg sikerül legyőzni Klaus-t, akkor az adósod leszek, örökre. - mosolyodtam el. Vagyis nem örökre, hanem addig amíg élek. Nem tervezek vámpírrá változni, soha nem fogok embert ölni. Különben is az a normális, ha az ember meghal. Az órára pillantottam, és már alig vártam, hogy a saját otthonomban legyek, és ne itt..
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 11:22 am

Gilbert nyaraló  Tumblr_m2ho5alaEX1qjs23to1_r1_500


A percek órákká sűrűsödnek, az órák napokká, hetekké, s végül azt veszem észre, hogy évszázadokat töltöttem el úgy, hogy egyedül voltam, hiszen senkit sem engedtem a zord külsőm mögé. Vannak vámpírok, kik engem „szolgálnak”, és voltak olyanok, kik a kezeim által haltak meg. Kegyetlen ragadozó vagyok, és nem akarom, hogy valaki megismerhesse a legbelül rejtegetett maradék emberi oldalamat. Annyira hozzászoktam az érzelmeim elrejtéséhez, hogy már nem tudom, hogyan is mutassam ki őket. Persze más a helyzet a harag, a düh és a kegyetlenség és az emberi érzelmek között, hiszen azok tesznek gyengévé. Én abból a korból jöttem, ahol a férfiak nem sírnak, mert az a nők feladata. Egy férfi sosem látszódhatott gyengének azáltal, hogy kifejezi az érzelmeit. Egyetlen személy ismerhette eme oldalát, és az a felesége volt. Most pedig itt van Elena, aki tudni akarja, miért rejtőzöm a ridegség álcája mögé. Felvonom szemöldököm a kérdései hallatán, de nem válaszolok egyből. Mellém ül, és én megérzem az illatát. Egy röpke pillanatra lehunyom a szemem, majd újra kinyitom, és rápillantok. Szemeimben ugyan az a semleges ridegség van. Ha nem Elena tette volna fel a kérdést, már biztosan nem élne az illető, de Elenát nem fogom bántani. Hiszen védem az életét Klaus-tól.
- Ha te is ennyit éltél volna a földön, mint én tudnád, miért teszem. Az érzelmek kimutatása nekünk, vámpíroknak végzetes is lehet, hiszen az érzelmek láthatóvá válása a gyengeség jele. És most érvelhetsz azzal, hogy az érzelmek erőssé tesznek, és igazad van, soha nem tagadtam. Nekem is vannak érzelmeim, de nem mutatom ki, mert sok ember ezért is gyenge. Nem tudják leplezni az érzelmeiket akkor, amikor kell, és felfedni, amikor éppen kell. – Magyarázom el neki az észérveimet, melyeket, ha az én oldalamról figyel, megérthet. Kissé elgondolkodom, hiszen ez úgy hangozhatott, mintha az élet egy nagy sakkjátszma lenne, és az ügyesebb győz, de nem járok messze az igazságtól.
– Vegyünk például téged. Klaus sakkban tud tartani a szeretteiddel, mert félted őket, de ugyanakkor te is megtehetnéd ezt vele, hogy megölöd magad, ha szeretteid közül egyet is bánt. Mivel a vámpírrá változásodat nem hinné el, hiszen tudja, hogy azt nem tennéd meg önszántadból. Vagy itt vagyok én. Belőlem ki sem nézné, hogy képes lennék vámpírrá tenni téged, de mégis elhitettem vele, akármennyire is nem én vagyok. És miért? Mert nem ismersz annyira, hogy tudtad volna, hogy blöffölök. Így a megfelelő reakciót váltottam ki belőled. Klaus-t pedig könnyű meghátráltatni, hiszen minden egyes vámpír tudja, mivel lehet sakkban tartani, csak nagy részük nem elég bátor, hogy megtegye… Így már érted? – Hozok fel pár példát az érthetőség céljából. Elena arca kissé elkomorul, mikor felhozom a délelőtti eseményt, de meg kellett tennem, hiszen így talán megérti, miért vagyok az aki. A lány szívverése hol felgyorsul, hol lassabbá válik, de ez normális emberi reakció. Iszok a vízből, majd a poharat az asztalra teszem. Elenára pillantok, aki még mindig a hallottakat emészti, de meg tudom érteni.
– A vámpírok élete egy sakkjátszma, ahol a leleményesebb és az okosabb marad életben, főleg, ha Ősi vámpírról van szó. S nekünk igencsak akadnak ellenségeink, akik a megfelelő pillanatra várnak, igaz? – Teszek fel egy újabb kérdést, hiszen Elena is végezni akar Klausszal. De Klaus a fivérem, és akármilyen gonosz is, attól még a családom tagja, és akárhogy is nézem, az életem nagy részében jelen volt és mellettem állt. Csak az utóbbi időben vett igen nagy fordulatot a világszemléletünk, de remélem, ezt is ki tudom küszöbölni. Elhallgatok, mert úgy érzem, már eleget beszéltem, most hagyom, Elena hadd eméssze a hallottakat…

Number of Words: 574

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 8:13 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m2bcjmYfBa1qjs23to3_250Gilbert nyaraló  Tumblr_m2bcjmYfBa1qjs23to5_250

Tekintetétől ismét kirázott a hideg, nem értem miért kell állandóan lökdösnie. Mármint el magától, mintha nem szeretné, hogy megismerjem az igazi énjét.. Azt akit láttam benne tegnap este. Nem bírom ezt tovább, ezt az állandó hangulatingadozásait. Szavaira nem is igazán figyeltem, mert erőt gyűjtöttem. Erőt, hogy kérdőre vonjak egy 1000 éves vámpírt, és arra, hogy az érzéseiről beszéljen. Nehéz lesz, mivel Elijah nem éppen mondható egy lelkizős típusnak, sőt a kapcsolatunk se olyan szoros. De az utóbbin változtatni lehet. Beljebb sétáltam a konyhában, és hallottam, ahogy leül a kanapén. Ismét öntöttem magamnak egy pohár vizet, amit hamar meg is ittam. Kifújtam a levegőt, a pulzusom hirtelen megugrott. Elijah már sejtheti, hogy valamire készülök. Besétálok a nappaliba, és leülök mellé a kanapéra. Tekintetemet mélyen az övébe vésem.
- Mond.. miért teszed ezt? - tettem fel a kérdést, és az arcomon próbáltam nem nagyon kimutatni, hogy ez nekem fáj.
- Tudom, hogy a köztünk lévő viszony eléggé fura, mivel mindketten megbántottuk a másikat, de ez nem te vagy. Tudom, hogy nem vagy ilyen rideg, és visszautasító. Elrejted az igazi énedet. És fogalmam sincs, hogy miért. - pillantottam le a szőnyegre. Nagyot nyeltem, és alig hittem a saját füleimnek, hogy én ebbe az egészbe belekezdtem. Most már fogalmam sincs, hogy hogyan is folytassam tovább, annyira össze vagyok zavarodva. De ha egyszer már elkezdtem, akkor véghez is kell vinnem.
Elijah egy kicsit hasonlít Damon-re, vagyis Damon Elijah-ra, mivel az utóbbi az idősebb. Damon is állandóan egy falat épít maga köré, amit néha áttudok lépni, de van amikor teljesen kizár engem mindenből, és fogalmam sincs, hogy mire gondol. Nem értem, hogy miért teszik ezt. Ez valami természetes dolog a vámpíroknál? Hogy ne bízzunk meg senkiben, mindenkit utasítsunk vissza? De az is lehet, hogy bennem van a baj. Már teljesen bizonytalan vagyok, mindenben. Annyit tudok, hogy az életem romokban hever, és ebből nem lábalhatok ki addig, amíg Klaus él. Végül újra szóra nyitottam a számat, hogy befejezzem a félbehagyott mondandómat.
- Bocsánat, hogy így kérdőre vontalak, de ezt már megfigyeltem. - halkultam el, és így a végén újra átgondolva nem ezt kellett volna mondanom. Hanem azt a másik mondatot, ami már megfogalmazódott a fejemben.. De lekéstem. Kíváncsian vártam, hogy erre mit fog felelni.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 6:50 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m2ho5alaEX1qjs23to1_r1_500

Egy pillanatra, mintha eljátszott volna a gondolattal, hogy nekem esik, és meg is érteném, de végül arra az elhatározásra jutott, hogy nem teszi. Az arcán valamiféle kötődést vélek felfedezni, és őszintén szólva nagyon is meglep, hiszen nem számítottam volna rá. Az életével játszottam ma, megfenyegettem, és olyan félelmet hoztam a felszínre, amit soha nem érezhetett, vagy ha igen, akkor már nagyon régen lehetett. Lelkiismeretem ellen való volt, amit tettem, és szerencse, hogy Elena megbocsájtást adott nekem. De vajon meddig még? Hiszen a viselkedésem néha ellentmond szavaimnak, és erről én tehetek. Ez nálam amolyan védekező reakció, ha túl közel kerülne hozzám valaki, akkor igyekszem eltaszítani, bár Elenával más a helyzet. Mégis úgy érzem kezd egyre közelebb kerülni az igazi Elijah-hoz, és ezt nem engedhetem. Így felveszem az érzelemmentes, rideg arcomat, és úgy tekintek Elenára.
- Hiszek neked Elena. Nos, ami Klaus-t illeti, ha sikerül a kis akció, akkor nem kell attól tartanod, hogy kegyetlenkedésbe kezd. Ha nem, vagy csak félig, akkor az bármikor robbanhat. De ennek az az ára, hogy nekem is alkut kell kötnöm, és nekem is teljesítenem kell néhány kitételt, de talán megszabhatom, hogy miket, és igen jól bánok a szavakkal... - Hangom rideg, és egy kissé túlvilági. Korántsem az éjjeli Elijah, aki mintha ember lenne, úgy viselkedett. De az emberi léttől igencsak távol állok... Nem hazudhatom magam annak ami nem vagyok, és ezt mindenkinek meg kell érteni, Elenának is. Lehet, hogy ő látja bennem a jót, de én már régen nem látom magamban, hiába cselekszem jót, a sok rosszat úgysem egyenlítheti ki soha.
- Elena. Nem vagy fogoly, csak javasoltam, hogy amíg lezajlik az egész, távol légy tőle. Még nem tudom, de valószínű Klaus még most őrjöng, s mire hazaérek, már várni fog rám. Holnapra már otthon lehetsz, és erről telefonon értesítelek majd... - Jelentem ki, majd beljebb megyek. Végigmérem Elenát, és eszembe jutnak az éjszakai pillanatok. Hirtelen eszembe jut, hogy megérintsem, de inkább csak leülök a legközelebbi székre és onnan figyelem őt. Nem hiszem, hogy helyes lenne ismét olyat tenni, ami miatt emésztené magát.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  EmptyVas. Ápr. 22, 2012 9:43 pm

Gilbert nyaraló  Tumblr_m2ho5alaEX1qjs23to1_r1_500

Széttárta a karjait, mint aki várná a halált. Azt akarta, hogy álljam ki rajta a legsötétebb bosszúmat, de képtelen lennék ehhez. Persze a gondolat áthaladt, és egy pillanatban akár meg is tettem volna, de felelőtlenség lenne. Az igazat megvallva nem vagyok képes bántani a szeretteimet. És igen Elijah is közéjük tartozik. Nem tudom, hogy az este miatt lett szorosabb a kapcsolatunk, vagy már előtte is, de tudom, hogy számomra fontos. Persze, annyira nem, mint Caroline, Bonnie, vagy még Damon..
- Nem foglak bántani. - csóváltam meg a fejemet, és egy lépést tettem előrébb, hogy közelebb legyek hozzá. Felmutattam az üres tenyereimet, ergo nincsen nálam semmi fegyver, és szerintem nem vagyok olyan erős, hogy elbánjak egy Ősi vámpírral.
- A fegyverek a nappaliban vannak, a nagy része pedig egy eldugott helyiségen. Különben is.. a bosszúmat Klaus számára tartogatom. - húztam a mondatom végére egy apró mosolyra a számat. Elég lelki erőt kell ahhoz összegyűjtenem, hogy segítsek a Salvatore testvéreknek, illetve Elijah-nak legyőzni a világ legerősebb teremtményét; Klaust.
Csöndben végig hallgattam a mondandóját, és igaza volt. Nem vagyok valami jó színésznő, bármennyire is próbálkozok. Stefan egyszer ezt már eljátszotta velem, amikor a legsötétebb ripper korszakát élte. Majdnem levezetett a Wickery hídról, ahol a szüleim meghaltak, és egyben meg is mentette az életemet. Azt az estét soha nem tudom elfelejteni, állandóan visszatér rémálmokban... Mi lett volna, ha tényleg lehajt, és meghalok. Visszatérnék vámpírként, az mennyire befolyásolná a szeretteim életét? Lefogadnám, hogy Klaus a szemem láttára mindenkivel végezne, majd végül velem. Vagy inkább életben hagy, hogy örökké bűnhődjek a cselekedeteimért.
- És sikerült ez az egész? - kérdeztem meg aggódva, s végül újra bementem a konyhába, és a pultnak támaszkodtam, majd onnan figyeltem Elijah-t. Nem változott semmit se amióta elment, nem érte őt bántódás. Ez legalább egy jó jel.
- Mármint akkor ott volt Klaus? Látta a videót? - tettem még hozzá gyorsan, mielőtt válaszolni tudhatott volna. Olyan jó.. Kikapcsolódni jöttem ide, azt hittem remek időt fogunk itt eltölteni, egy kicsit ellazulok, erre Elijah rám támadt, és feszültebb vagyok, mint mielőtt eljöttünk.
- Illetve a legfontosabb kérdés.. Mikor mehetek haza? - néztem rá pislogva. Remélem, nem akar örökre itt tartani, mint egy foglyot.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Gilbert nyaraló Gilbert nyaraló  Empty

Vissza az elejére Go down

Gilbert nyaraló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Jeremy Gilbert
» Elena Gilbert
» Elena Gilbert's little book

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-