world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

107-es szoba;; Davina szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: 107-es szoba;; Davina szobája 107-es szoba;; Davina szobája - Page 2 EmptyKedd Júl. 28, 2015 10:55 pm

Davina & Travis


Attól még, hogy vámpír vagyok és a bukóbbik fajta azért van bennem is annyi, hogy hazakísérjek egy nőt éjszaka. Nem mintha nem akarnék valamit tőle, mert ha ezt mondanám, hazugság lenne. Igen is akarok, csak a másik kérdés, hogy ő hogy áll ehhez a témához majd. Mert nem szeretném elcseszni az eddigi kapcsolatot, de viszont ha meg belemegy... akkor nem tudom mi lesz. Erre nem is gondoltam. Most nem is tudok azon gondolkodni, hogy mi lesz majd később.
-Nagyon utálod a vámpírokat, igaz?  - Pillantottam rá mosolyogva. Igazából nekem ez nem számít sokat. Attól még nem fogok lekókadni, nem fogom azt hinni, hogy engem is utál a többivel együtt. Lehet, hogy én más leszek számára. Ki tudja, lehet, hogy bejön neki ez a macsó énem. A mosoly nem tűnik el az arcomról.
Nekidőlök a falnak, oldalra billentem a fejemet. Szerintem ennek a nézésnek egyik nő sem tud ellenállni. Megvannak már a bevált módszereim, szinte mindig ezeket használom. Most valahogy előtört belőlem az ösztön. Mármint nem a vérszomj, hanem csak ez a nőcsábász. Na hát igen, meglátjuk meddig is fog ez tartani...
Miután eszméltem, hogy nem hátrál, egy pillanatra végigfutott a lehetséges esetek száma és történése a fejemben, majd kezemet az arcához emeltem, végigsimítottam az arcát és ha engedi, akkor megcsókolom. Hosszan és érzékien, semmi vámpírdologgal, mintha egy pillanatra ember lennék.  




A hozzászólást Travis Hewer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 28, 2015 11:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: 107-es szoba;; Davina szobája 107-es szoba;; Davina szobája - Page 2 EmptyKedd Júl. 28, 2015 10:44 pm

Nem tudom megmagyarázni, hogy pontosan miért is engedem meg neki azt, hogy haza kísérjen, hiszen tudom, hogy mi is a terve, de nálam nem fog beválni. Legalábbis ez a tervem. Amúgy pedig szerintem csak annyi állhat az egész mögött, mert nem akartam este, sötétben egyedül mászkálni New Orleans utcáin, hisz az itt élő vámpírok még csak most kezdenek el szórakozni, és nincs kedvem össze futni most egyikkel sem. Nem mintha Travis megvédett volna - legalábbis szerintem - de így még is jobban éreztem magam a hotelig vezető úton. Nem néztem mindig a hátam mögé, hogy követ-e valaki, aki a véremre szomjazik. Mondjuk, ha meg is harap, nem sokra jutott volna vele, mivel rendszeresen szedek verbénát.
- Jó hely, és nem sok vámpír van itt. - mondom mosolyogva mikor megállunk. Első sorban az volt a fontos, hogy amennyire csak lehet távol tartsam magam a vérszívoktól. Különösképpen a többi fajjal nem nagyon vannak bajaim, csak a vámpírokkal, őket viszont nagyon utálom. Vérfarkassal még nem nagyon találkoztam, boszorkányok azok... Nem nagyon foglalkoztatnak, az emberekkel pedig értelemszerűen nincsen bajom. Szóval csak a vámpírok azok akiket ki nem állhatok.
Meglepődök utolsó mondatán. Mennyi meglepetést tartogat még számomra az este folyamán? Először hazakísér, aztán azt mondja, hogy kedves vagyok...
Arcomról eltűnik a mosoly és nézem ahogy közelebb lép felém. Nem lépek hátrébb, hanem végig a szemeibe nézek. Nem tudok semmit sem kinyögni, nem tudok megszólalni.

to Travis
xxx ● zene xxx

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: 107-es szoba;; Davina szobája 107-es szoba;; Davina szobája - Page 2 EmptyKedd Júl. 28, 2015 10:32 pm

Davina & Travis


Persze csupa fül vagyok a mondandójára. Tipikus pasi, aki végighallgatja, végighallgatja de... nem biztos, hogy felfogja vagy érdekli. Na hát igen. Ilyen vagyok én is. Általában amikor másik vámpírról vagy ilyesmiről beszélnek nekem, akkor az nem teljesen érdekel. Valamilyen szinten igen, de nem tudom igazán elmagyarázni, hogy milyen érzés. Lehet, hogy csak azért, mert még nem találkoztam rendes vámpírral.
Ma már eleget ittam. Gyorsan regenerálódok meg minden, szóval ezt az egy whiskyt már meg sem éreztem. Körülbelül egy teljese üres üveg heverhet a szobámban, ami azt jelenti, hogy valószínűleg még meg kell látogatnom a hotel bárját amikor visszaérek, hogy adjanak nekem reggelire egy újabb üveggel. Lehet, hogy le kellene szoknom már erről a sok piáról, tuti azt hiszik, hogy alkoholista vagyok. Valójában az is... csak nem úgy üt ki rajtam. Kell más elfoglaltság a pia helyett.
Szóval Davinával az oldalamon lépek ki a bárból és indulok el a hotel felé, ahol lakik. Fura, azt hittem valami kis kertes házikó lesz vagy nem is tudom... minek a francnak gondolkodtam egyáltalán ilyenen?
-Láttam ezt a hotelt, egész lakhatónak tűnik. Megfordult a fejemben amikor megérkeztem, hogy ide jövök lakni. Kár hogy nem így tettem, akkor most hazakísértük volna egymást. - Ezekkel a hülye beszólásokkal néha eltemetném magamat a föld alá. Azért egy apró mosoly kíséretében kinyitom neki az ajtót amikor odaérünk. Nem leszek udvariatlan, az előtértől tovább nem megyek.
-Kedves csaj vagy. - Minek mondtam ezt egyáltalán? Na most van az a pont, amikor el kellene temetnem magamat. Valahogy totál nem úgy kezdem az egész dumát, mint a többinél. Azért nem mondom azt, hogy nem bírnám, ha most belemenne a játékomba... egy lépéssel közelebb lépek, de nem csinálok még semmit, előbb meg kell várnom a reakcióját.    




A hozzászólást Travis Hewer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 28, 2015 11:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: 107-es szoba;; Davina szobája 107-es szoba;; Davina szobája - Page 2 EmptyKedd Júl. 28, 2015 10:18 pm

107-es szoba;; Davina szobája - Page 2 Hotel-room-inspiration
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: 107-es szoba;; Davina szobája 107-es szoba;; Davina szobája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

107-es szoba;; Davina szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» 17-es szoba, Anna szobája
» Davina szobája
» A 27-es szoba
» 27-es szoba
» 209. szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Belváros :: The Palace Royale Hotel-