world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Városszéli szórakozóhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 6:53 pm

JER & ANNA


Van annál rosszabb, mint mikor két ember szereti egymást, de mégsem lehetnek együtt? Nincs. Ez a legrosszabb az egész világon.
-Tudom, de akkor is elakartalak hagyni. -néztem rá könnyes szemekkel. Majd letöröl rólam pár könnycseppet, és én halványan rámosolyogtam, majd én is letöröltem róla pár kósza könnycseppet. Aztán hirtelen felállt, és elment. Már azt hittem, hogy itt hagyott amikor vissza tért, egy szál vörös rózsával.
-Jaj, nagyon köszönöm szépen. - és próbáltam úgy mondani ezt, hogy ne kezdjek sírni még jobban. Jó érzés újra fogni a kezét, és érezni, azt, hogy itt van mellettem, és nem csak oda képzelni őt. Amikor megláttam azt hittem, hogy csak álmodok, mert ha tényleg csak álom, akkor nem akarok soha felébredni, örökké álmodni akarok, de csak vele senki mással. Ha másképp nem lehetek vele, akkor az álmaimban lehessünk együtt. Aztán elfordult tőlem, de a kezemet nem engedte el, más esetben nem is lenne rossz, de hamarosan elkel búcsúznunk, és kitudja, mikor láthatjuk még egymást. Lehet, hogy holnap újra találkozunk, vagy holnapután, esetleg egy hét múlva, vagy hónapok múlva, de az is lehet, hogy soha többé nem fogjuk látni egymást, nem fogja megfogni a kezem, nem törli le a könnycseppjeimet, és nem kapok tőle soha többé ilyen szép rózsát, mint most. Ezért minden alkalmat meg akartam ragadni, és finoman arca után nyúltam, és felém fordítottam. Láttam a szemeiben a fájdalmát, majd ő s sírni kezdett. Én még most is boldog vagyok, még ha nem is látszik, de százszázalékosan az vagyok. Ez is egy fájó, és szép emlék lesz később, amikor majd vissza gondolunk mindketten erre a pillanatra, akkor is sírni fogunk, mert együtt éltük át ezt is. Az imént kapott rózsámat leraktam az asztalunkra, de véletlenül meglöktem a poharam ami nagy puffanással ért földhöz, és tört darabokra. Az én szívem is így van jelenpillanatban, de boldog, akár mennyire is fáj, próbálom nem mutatni, és így inkább boldognak tüntettem magam. Megöleltem, nem bírtam már tovább az ölelése nélkül, és nagyon bánnám azt, ha most találkoztunk volna utoljára, és nem érezhettem, az illatát, és az ölelését. Amennyire csak lehet, és amennyi energiám van, úgy szorítottam meg, szeretném megállítani az időt, és örökre így maradni. Az ölelésében szeretnék meghalni, és nem úgy ahogy meghaltam.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:47 am

Anna és Jer

-Héhé, nyugodj meg szerelem. Már miért haragudnék meg ezért? Csak megakartál óvni. De én mindig is tudtam, hogy nem lennél képes bántani. Kivéve azt az időszakot amikor az édesanyádnak akartál feláldozni. - Ezt már egy hamiskás mosoly kiséretében mondtam. Letöröltem a könnyeket Anna arcáról. Nem szeretem ha sír. Az nekem is nagyon rossz. Bár nekem is néhány könnycsepp gördült le az arcomon. Igen az örökké és kevés idő lenne számunkra, ebben én is biztos vagyok. Jó lenne Annat ugyanolyan vidámnak látni mint rég. Megláttam egy másik asztalon egy vázában néhány gyönyörű vörös rózsát. Odamentem és kivettem a legszebbet majd visszamentem az asztalunkhoz. Átnyújtottam a rózsát.
-Tessék, majdnem olyan szép mint te. - Remélem most már nem fog semmi olyan az eszünkbe jutni ami fáj. Még mindig fogtam Anna kezét, de tudtam hamarosan el kell búcsúznunk. A szórakozóhely sem tart örökké nyitva. A sors megadta, hogy ha még csak pár órára is, de újra láthattuk egymást. Elfordultam tőle, de a kezét nem engedtem el. Nem bírok tovább a szemébe nézni. Elsírom magam ha arra kell gondolnom hamarosan vége ennek a szép estének. Ha tovább nézem Annat akkor meglátja mennyire szánalmas vagyok. És nem akarom, hogy lássa amikor a könnyeim előtörnek. A szívem darabokban. Hiába találtam rá az igaz szerelemre, el vagyok veszve. Mind örökre egyedül. Nem vagyok képes elengedni őt. Egyszerűen nem vagyok képes rá. Kész vége, eddig bírtam ki sírás nélkül, olyan fájdalom gyötör mint akkor mikor Anna meghalt. Akkor a gyógyszerek és a vére volt a megoldás a fájdalomra, de végül ez sem működött. Meg kellett birkóznom a fájdalommal, de most ez sokkal rosszabb. Mert van esélyünk az elbúcsúzásra. Elengedtem a kezét. Letöröltem a könnyeim majd újra visszanéztem rá. Már cseppet sem tűntem vidámnak. Egy teljesen lelkileg roncs ember nézett rá. Szánalmas vagyok. Akárcsak rég, most sem változott semmi. Gyenge vagyok. Mindig is Elena volt az erősebb és nem én. Akárkit veszítettünk is el azóta mióta Damon és Stefan megjelentek itt, én sose tudtam kezelni. A nővérem pedig mindig erősnek mutatkozott csak, hogy nekem jobb legyen. Először Vicki majd Anna tűnt el az életemből. De a második személy ezerszer jobban fáj.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptySzer. Júl. 31, 2013 11:16 pm

JER & ANNA

Annyira boldog vagyok, hogy ezt már semmivel nem lehetne fokozni. Annyira örülök, hogy hallgattam a megérzéseimre, ha nem tettem volna most meg azt a lépést, hogy bejövök ide, akkor most elszalasztottam volna ezt a pillanatot, nem láttam volna Jeremy-t se, és nem is tudtam volna meg azt, hogy még mindig szeret. Azt hittem már rég elfelejtett, és túl lépet rajtam, de örömmel tölt el az, hogy nem csak én ragaszkodom ennyire hozzá, hanem ő is hozzám.
- Én is, hidd el!- mosolyogtam rá könnyes szemekkel. Még fogalmam sincs, meddig fogom sírás nélkül ezt az egészet, de nem sokáig az biztos. És még azt sem tudom, hogy a szellemek sírnak-e egyáltalán, mert hanem én most elkezdem a sírást. Lehet, hogy nem nézne annyira lököttnek, ha most elsírnám magam, de lehet, hogy igen, és ha annak is nézne, attól eltérően szeret, és most ez a legfontosabb. Aztán megfogta a kezem, és a szemembe nézet, álltam a tekintetét, és észre vettem a könnyeket az ő szemeiben is, ettől nekem még nagyobb sírhatnékom támadt. Majd jött a cselekedete után a kérdése is.
- Még az sem volna elég, még az is túl rövid lenne.- néztem továbbra is a szemeibe, de már minden gyes szó után éreztem, hogy hamarosan utat törnek maguknak a könnyeim, és meg sem állnak, míg a padlóra nem cseppenek le. Minden olyan szép, és jó volt vele, és sajnos rövid ideig tartott. De éppen addig, hogy rájöjjünk arra, ki is az igazi számunkra.
Annyira nagy gombóc lett a torkomba, mert nem akarok sírni, hogy alig tudok beszélgetni is. Majd jött az a kérdés ami előhozta azt a rossz emléket, amikor elakartam hagyni őt. Amikor ő aludt belopództam a szobájába, és melléje feküdtem. Figyeltem ahogy alszik, még akkor is nagyon aranyos.
- Igazából megakartalak óvni téged. - behunytam a szemem, és úgy folytattam - tőlem akartalak távol tartani, féltem attól, hogy...- itt megálltam, és kicsordult pár könnycsepp, de folytattam-...hogy bántani foglak. De aztán rájöttem arra, hogy ezzel bántanálak a legjobban.- fejeztem be, és már majdnem zokogva, most épp csak hullanak a könnyeim. Mennyire buta voltam akkor, hogy elakartam őt hagyni.- Kérlek ne haragudj ez miatt rám. - néztem rá tiszta könnyes szemekkel.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyHétf. Júl. 29, 2013 8:14 pm

Anna és Jer

Hát ő is szeret engem. Soha nem képzeltem volna, hogy ezt hallom tőle. De boldoggá tett azzal, hogy elmondta. Ránézek és látom, hogy várja mit mondok erre. Mást nem is mondhatnék.
-Nagyon örülök annak, hogy te is így érzel. - Mást nem tudtam mondani, úgy gondolom a többi szó csak felesleges fecsegés volna. Megfogom a kezét és a szemébe nézek. Most mit ne mondjak, igen, lassan a sírás határán vagyok. Ez nem valami férfias tudom, de nagyon fáj az, hogy nem lehetek Annaval. Ez az este szép volt mind addig amíg rá nem jöttem mit is érzek igazából. Nem is lenne vele semmi baj, ha lehetséges lenne ez a szerelem. De nem az. Örökre Anna mellett szeretnék maradni és most már tudom, hogy ő is mellettem. Bárcsak lenne valami módja annak, hogy újra visszatérhessen. Bármit megtennék ezért. Vagy esetleg nekem kéne azzá válnom ami ő, szellemmé.
-Mit szólnál hozzá, ha örökre együtt lehetnénk? - Egyedül csak ez a megoldás maradt. Most már le sem veszem a tekintetem róla. Félek attól ha egyszer nem nézek oda eltűnik és nem látom többé. A régi emlékek folyton kisértenek. Jó lenne megvalósítani őket újra. Mindig is tudtam hogy igazából Annat szeretem. Ő volt az igazi. Egy valamit szeretnék még kérdezni tőle. Csak nem tudom, hogy kezdjem.
- Igazából azon az utolsó estén miért akartál elhagyni? - Muszáj volt megkérdeznem. Nagyon fájt, hogy nem tudtam elbúcsúzni tőle. Talán mégse volt olyan felhőtlen a kapcsolatunk mint én gondoltam. Nekem ő volt a legfontosabb és jobban belegondolva most is nagyon fontos számomra. Egy valamit még meg kell tennem. Csak némi bátorságot szedek össze. Kisimítom a haját az arcából. És megcsókolom. Az első csókunk jutott az eszembe. Meg azok az SMS-ek amiket titokban váltottunk nehogy az anyja rájöjjön a kapcsolatunkra. Milyen szép emlékek. Emlékszem arra amikor a szellemek visszatértek, Elena nem akarta, hogy Anna a közelemben legyen mert esélyünk sincs egy normális életre. Akkor jöttem rá, hogy Anna a legfontosabb számomra.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyHétf. Júl. 29, 2013 1:46 pm

JER & ANNA

Fel sem tudná fogni azt, hogy most mennyire boldog vagyok ebben a pillanatban, szavakba nem is lehetne megfogalmazni. Ha cselekednem kéne, akkor először is amennyire csak tudnám megölelném, majd puszit nyomnék az arcára. Már csak az a tény maga, hogy itt ülök mellette, és beszélek vele, számomra többet jelent mindennél. Örömmel tölt el az, hogy nem csak én gyűlölőm azt a pillanatot amikor elveszítettük egymást. Jer, mindennél fontosabb volt számomra, ahogy persze most is az, mindig is az lesz számomra, ezen nem fogok soha változtatni. Senki nem lenne képes erre, hogy megváltoztassa a dolgokat bennem.
- Ezt örömmel hallom – mosolyogtam rá, és próbáltam erős maradni, és nem el sírni magam, de már nem kel túl sok hozzá. Az a rengeteg sok szép emlék, amit együtt töltöttünk, mind nagyon hiányzik. Szeretném, azt, ha minden ugyan olyan lenne, mint régen. Ismét én lennék a Földön a legboldogabb lány. De jelen pillanatban, minden egyes apró dolognak örülők ami egyszer vele kapcsolatos. Még az is örömmel töltene el, ha most azt mondaná, hogy távoznia kell, mert a barátnőjével kell találkozzon, akkor legalább tudnám azt, hogy ő boldog, és ez nekem is sokat jelentene.
- Nagyon jól esnek most ezek a szavak. -tényleg nagyon jól esik, ha ilyeneket mond, de ha így folytatja, akkor nem tudok továbbra is erős maradni, és akkor tényleg elsírom magam. De nem sírhatok, azzal szerintem mindent tönkre tennék, és én nem akarok semmi rosszat sem tenni. Élvezni akarom ezt a szép pillanatot, és próbálok nem arra gondolni, hogy mennyire boldog voltam akkor. De akármennyire próbálok, nem arra gondolni, egyre több emlék zúdul rám.
Megdöbbenve hallgatom végig a mondani valóját, majd kissé furcsán nézek rá.
- Miért néznélek idiótának? Azért, mert vagy annyira bátor, hogy beismerd az érzelmeidet? - néztem rá komolyan, és lehet, hogy egy nagyon picit fel is emeltem a hangom, de nem volt szándékos, csak kicsit ideges lettem, amiért ezt mondta. És közben azon gondolkodtam, hogy nincs barátnője, és még mindig engem szeret. - Tudod, most nagyon boldog vagyok. - közöltem vele, majd  nyeltem egyet, hogy amikor kimondom amit szeretnék ne sírjam el magam, s gyorsan hozzátettem. - Én is szeretlek még mindig. - a tekintetét kerestem, de ő nagyon elvolt a pohárvíz bámulásával. Nagyon zavarban vagyok, és nem tudom, hogy miért is. Talán azért amiket mond nekem, vagy azért, mert volt annyi bátorságom, hogy én is bevalljam azt amit iránta érzek. Mennyire jó is lenne, most őt szorosan megölelni, és soha el nem engedni, vagy csak szimplán a szemeibe nézni. De, ahogy észre veszem, jól szemügyre veszi a második pohár vízét, amit egy ideig kortyolgatott. Most, hogy jobban belegondolok, a vizem is kihűlt, de azért még megiszom a maradok folyadékot is. És várom, hogy rám nézzen, ha nem is teljesen, akkor legalább csak félszemmel.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyVas. Júl. 28, 2013 8:48 pm

Anna és Jer

-Hogy ne gondolkoztam volna rajta? Minden nap az eszembe jutottál. Átkoztam azt a napot amikor elveszítettelek. - Látom a könnyeket a szemében. Ugyan úgy hiányoztam neki akár csak ő nekem. Eszembe jutnak az együtt töltött pillanatok. Mikor titokban lopózott be a szobám ablakán csak, hogy találkozzunk. Mindenki előtt titkoltuk, hogy együtt vagyunk. Minden este róla álmodtam. Az elvesztése öngyilkossághoz vagyis vámpírrá váláshoz ösztönzött. Majdnem sikerült is, ha egy kicsit több gyógyszert veszek be akkor már az érzéseim nem léteznének. Nem fájt volna a halála, az elvesztése. De most még is minden jól alakult. Élek és látom őt. Újra itt van velem és most már nem szeretném soha többé elengedni. Olyan jól esik, hogy aggódik értem. Valakinek vagyok annyira fontos, hogy félt a haláltól. Butaságok sora az amit elkövettem. Annyi mindenkit veszítettem már el, hogy egyáltalán nem riasztott meg a halál gondolata. Talán ezért is voltam olyan vakmerő, hogy olyan helyzetekbe kerültem ahonnan más már rég kihátrált volna. Most belegondolva úgy éreztem, hogy odaát várnak engem. A szüleim és mindenki aki számított. De most Anna döbbentet rá, hogy itt a helyem. Ő és Elena meg a többiek még számítanak rám.
- Anna most, hogy itt vagy, többet jelent számomra mint bármi más. - Ezt ki kellett mondanom. Nem bírtam már tovább magamban tartani. Hiányzik, jobban mint bárki más az életemben. És igaza van abban, hogy jobban kellene vigyáznom magamra. Ezentúl minden más lesz. A vámpírok nem lesznek a lista elején. És ha rosszra fordulna a dolog akkor még időben eltűnök és nem kockáztatok. Rendeltem még egy pohár hideg vizet csak, hogy most már végképp józannak tűnjek. Ezt már csak kortyolgattam. Hidegebbnek tűnt mint az előző. Közben próbáltam összeszedni a bátorságom egy igen fontos vallomáshoz. Azt se tudom hogyan kezdjem. De ha nem mondom ki akkor örökké bánni fogom. Lehet, hogy ma találkoztunk utoljára.
-Anna van itt még valami amit nem mondtam el. Furcsán fog hangzani, de remélem nem haragszol meg rám. Tudod... én... még mindig szeretlek. Na jó most már nézhetsz idiótának. - Hogy is mondhattam ezt. Valószínűleg ő már nem érez irántam semmit. Egy jó nagy hülye vagyok. Most csináltam magamból bohócot. Nem baj, én csak az igazat mondtam. Ami régen történt az most sem múlt el. Az emlékek itt vannak velem és senki sem veheti el őket. De ha nem tartom butaságnak amit az előbb mondtam neki akkor miért nem merek a szemébe nézni? Gyáva vagyok. Félek attól amit hallani fogok. Jeremy Gilbert egy gyáva nyúl. Vámpírok ellen bármikor kiállsz, de egy lány válaszától rettegsz. Mintha csak egy égi csapás volna. Mutasd bátornak magad és nézz a szemébe. Eleget lested már azt a vizes poharat lassan már az lesz nagyon furcsa és nem a vallomásod.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyVas. Júl. 28, 2013 5:33 pm

JER & ANNA

Figyelmesen hallgattam Jer-t, mikor arról mesélt, hogy mit csinál mostanság. Kicsit le is sokkoltam, mikor meséli, hogy majdnem meghalt pár hülye vámpírharcban. Senkinek nem lenne könnyű feldolgozni azt, ha ő meghalna. Még belegondolni is rossz, hogy ő meghal valamikor. Mert valamikor ő is megfog, de ne egy vámpírharcba, és nem egy autóbalesetbe, hanem mondjuk egyik éjjel lefekszik, és nem kell fel többet. Vagy lényegében ne is haljon meg soha, éljen örökké, legyen mindig vidám, és boldog. Legyen mellette valaki aki szereti, és akit viszontszerethet.
-Jobban is vigyázhatnál magadra. -mondtam neki s közben még a fejemet is megráztam. Mert nem tudnám elviselni, hogy valami baja essen neki. Majd válaszoltam a nekem feltett kérdésére.
-Az igazat megvallva nem is tudom, csak egy megérzés volt- vállat vontam- Bár, ha jobban belegondolok, akkor csak is jó lehetett. - néztem rá, s közben rá is mosolyogtam. Rendelt két pohár hideg vizet, egyet nekem, és egyet magának is. Amint kihozták azt,  ő egy szuszra meg is itta. Én meg csak kortyolgattam belőle, és a tekintettét éreztem magamon, ezért félszemmel ránéztem. Valamin nagyon gondolkodott. Majd vissza pillantottam a poharamra, és azon kezdtem el gondolkodni, hogy mennyire jó is volt vele minden. Emlékszem mindenre, amikor úgy tudta meg, hogy vámpír vagyok,hogy direkt megvágta a kezét, és én nem bírtam tovább a friss vérillatát, ezért neki is estem hamar a tenyerének, de azért vigyáztam vele, nehogy megöljem. Arra is emlékszem, hogy csókolt meg, minden egyes pillanatra emlékszem. Őt soha semmi kép nem fogom elfelejteni. Ha ő még hallani se akar majd felőlem, én akkor is mindig ott leszek mellette, ha szüksége lenne majd rám.
Nagyon örülök annak, hogy nem menekült most el tőlem, és, hogy nem ijedt meg tőlem. Bár lehet, hogy magában most azt gondolja, hogy biztos csak túl sokat ittam, és azért látom őt. De még ha ezt is gondolná, akkor is boldog vagyok, mert legalább látjuk egymást, ha nem is a legjobb helyen, de találkoztunk. Felé kaptam a fejem, mikor a nevemet mondta, majd előre meredten bámultam, és próbáltam össze szedni magam, hogy válaszoljak a kérdésre.
- Nem is egyszer, minden nap agyalok ezen. - mondtam.- Ha még élnék, akkor minden percet veled töltenék.- itt kicsit bekönnyesedett a szemem, hiányzik.- Már megunnál engem annyit lennék veled- tettem hozzá kissé kuncogva, hogy eltereljem attól, hogy észrevegye a könnyeket a szememben. - És te gondolkoztál? - kérdeztem én is meg tőle.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyVas. Júl. 28, 2013 11:22 am

Anna és Jer

-Én is éltem az életem. Vámpírokat hajkurásztam és néhol majdnem meg is ölettem magam. De ezen kívül teljesen hétköznapinak mondható az életem. Esténként beülök valahová kiereszteni gőzt. - Bár az igazat nem mondtam el. Mostanában nem jól alakulnak a dolgok körülöttem. De ez majd változni fog.
-Ez a megérzés jónak vagy rossznak bizonyult? - Ki tudja, mostanában nem vagyok valami felemelő társaság. Teljesen az agyamra ment a vámpírok ki irtása. Még álmomban is kisértenek. Tiszta elmebaj. Régen a drogok miatt voltam kirekesztett. Most pedig amiatt, hogy nincs időm semmi másra csak az öldöklésre. Teljesen megváltoztam. De Anna nem. Ugyanolyan szép és humoros mint régen. Jó érzés újra viszont látni őt. Még ha nem is vagyok teljesen beszámítható állapotban. Nekem is jól esne egy pohár hideg víz. Kijózanodnék tőle, ha nem is teljesen, de legalább egy picit. Rendeltem két pohár vizet amit rögtön hoztak is. A vodka után ez igen kellemesnek bizonyult. Egy szuszra meg is ittam ami a pohárban volt. Majd ránéztem Annara. Eszembe jutott egy vámpír aki kegyelemért könyörgött. Mikor elengedtem volna akkor támadott hátba. Meg kellett ölnöm. Na az a vámpír kinézetre hasonlított Annara. Talán azért is akartam megkegyelmezni neki. Már olyan rég láttam egy ismerős arcot is. Elenat is ritkán látom. Nem szeretném ha ilyen állapotban látna. De úgy látszik Annat nem zavarja amit teszek. Még mindig itt van és beszélget velem. Egy ideje már nem beszélgettem senkivel sem. Egyedül csak a csapossal amikor rendeltem. Hiányzik már az, hogy valakivel megbeszéljem azokat a dolgokat amik bántanak vagy elkeserítenek. Anna amíg még élt mindig mellettem állt és ha mások nem is, ő mindig megértett és meghallgatott. Az élet fintora volt, hogy meghalt. De szerencsémre, már ha ezt lehet szerencsének nevezni, látom a szellemeket.
-Anna, gondolkoztál már azon, milyen lett volna ha életben maradsz és nem kell elválnunk egymástól? - Ez a kérdés ma este már nem egyszer megfogalmazódott bennem. Kíváncsi vagyok arra mit fog válaszolni. Még én se nagyon tudom mi lett volna akkor ha mind ez meg sem történt volna.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 10:48 pm

JER & ANNA

-Köszi - mosolygok kedvesen, mikor engedélyt kapok, hogy leüljek a mellette álló üres székre. Kihúzom, majd kényelmesen ráülök. Azt tán megkérdezi, hogy kérek-e valamit. Még magam sem tudom kérjek-e valamit, vagy sem. Hosszas gondolkodás után végül úgy döntök, hogy egy pohár hideg víz most nagyon jól esne.
-Igen egy nagy pohár hideg víz most jó esne. - aztán halkan nevetni kezdtem, mikor ránéztem az asztalra, és láttam előtte a félig üres poharát. Amiben gondolom nem víz volt, hanem gondolom vodka. Nem kérdezek rá, hogy mi is van benne, mert az igazat megvallva nem is annyira érdekel, a pohárban lévő folyadék, csak kicsit vicces így a helyzet. Félszemmel mindig őt figyeltem, és észrevettem rajta, hogy valami nagyon nincs rendben vele. És most nem tudom, hogy megkérdezzem vagy nem, mert lehet, hogy olyanon gondolkodik, amiről nem szeretne beszélni. Amit meg is értek, mert mindenkinek van olyan dolog, hogy nem szívesen beszél róla, csak, ha nagyon muszáj. És én nem szeretek senkire semmit rákényszeríteni, ha megkérdezem, hogy mi a gond, és elmondja akkor annak örülök a legjobban, mert érzem, hogy bízik bennem. De, ha azt mondja, hogy most erről inkább ne, akkor később se dobom fel, hogy kivesézzük ezt a témát. Ha akkor nem akart róla beszélni, akkor később se akar majd. Majd párpercen belül, megtudtam, hogy min is agyalt idáig, vagy nem teljesen, de ez is motoszkált a fejében.
-Hát...-haboztam egy kicsit, és kissé kikerekedett szemekkel néztem rá, mikor befejezte a mondatát. Most lebuktam, gondoltam magamban.- Tudod, egy megérzés volt. -nyeltem egy nagyot majd folytattam - Éreztem, hogy lesz itt valaki. És te itt voltál. De először tényleg csak a hajam miatt jöttem be - kuncogtam, és próbáltam azt is bizonyítani, hogy nem csak egy kifogás volt a hajam. Mondatom befejezésével, ismét őt figyeltem, megitta a maradék italát, és rendelt még egy újabb adagot. Szóval nem vizet iszik, hanem vodkát. Ami lényegében nem is annyira rossz, csak akkor, ha az ember túlzásba viszi az ivászatot.
-Igazából semmi különöset, éltem az életemet, na és te? - pillantottam rá kíváncsian.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 6:31 pm

ANNA AND JER

-Természetesen szabad, ülj csak le. - Most belegondolva milyen faragatlan vagyok. Még meg sem kínáltam semmivel.
-Szeretnél inni valamit? - Én már teljesen megfeledkeztem arról a kevéske konyakról ami a poharamban maradt. Pedig már rég volt olyan pillanat, hogy elfelejtkeztem az italról ami jobbá teszi a napomat. De most még is csak Anna van itt. Mennyire örülök annak, hogy tévedtem a továbblépésével kapcsolatban. Milyen érdekes az, hogy régen Anna mint vámpír a barátnőm volt most pedig mint szellem a legjobb barátom. Velem már annyi furcsaság történt, hogy jobban belegondolva ez természetes. Az utóbbi időben borzasztó rossz napokat hagytam magam mögött. Kudarcot kudarcra halmoztam. Egyik vámpír a másik után csúszott ki a karmaim közül. Ráadásul mintha minden ellenem lenne még a fegyvereimet is ellopták, hogy kik arról fogalmam sincs. Tehát összevetve ez a mai nap az utóbbi idők legszebb napja. De még mindig nem tudom mit is keres itt igazából? A haj igazítása nekem egy kicsit sántít. Megérzésem szerint valami más áll a háttérben. De minek is gondolkodom rajta? Majd ő elmondja nekem.
-Anna, nem akarod elmondani nekem, hogy miért jöttél ide? Tudom, hogy a hajad csak egy a kifogások közül. - Kíváncsian várom a válaszát. De tudom, hogy nekem van igazam. A pohár vodka ismét az eszembe jutott. A maradékot megittam és mivel úgy gondoltam ma nincs értelme józannak lenni rendeltem még egy pohárral. Talán a holnapi napom jobb lesz. Már csak Annatól függ, hogy a mai napom, hogy alakul. Nem lenne rossz egy időre felhagyni a vámpírok hajkurászásával. Már unom, hogy akár hányat elkapok valahogy a kétszeresére nő a számuk. Mint egy ördögi kör. Vadászom őket, ők pedig csak szaporodnak. Több ilyen görbe estét kellene tartanom. Mintha az eszem is jobban forogna.
-Anna, te mit csináltál azóta mióta nem láttuk egymást? - Ezt a kérdést nem tudom miért tettem fel. Hisz lényegtelen. Kezdek kevésbé figyelni arra ami körülöttem van. Igen erről a jó öreg vodka tehet.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 10:57 pm

JER & ANNA


A női mosdóba igyekeztem, mert úgy éreztem, hogy rám fér az, hogy kicsit belenézzek a tükörbe. És általában nagyon jó megérzéseim vannak, a megérzéseimben mindig is megbíztam, és meg is fogok.  Szóval a tükör előtt állok, és bámulom az önarcképemet. Közben meg azon gondolkodom, hogy mit is keresek én itt? Egyáltalán miért tértem be ebbe a szórakozóhelybe? Mert az is biztos, hogy nem csak a külsőm miatt, tehát fogalmam sincs, de ez is egy megérzés volt, talán egy jó, talán nem, de most már mindegy, mert már itt vagyok. Közben az újaimmal átfésülöm a hajamat, és igazíttok is egy keveset rajta. Miután a mellékhelyiségben végeztem, ki akartam menni a erről a helyről, de egy ismerős arcot vettem észre. A bárpultól állt fel épp, és egy csendesebb sarokba húzódott meg. Nem bírtam már ott tétlenül állni, és nézni őt, miközben ő a kelleténél is többet iszik. Lassan feléje sétáltam, majd mikor oda értem megálltam előtte. Látszik rajta, hogy mennyire megvan lepődve, és erre én csak mosolyogni tudtam. Aztán jött a sok kérdése, kérdést kérdésre halmozott meglepődéségére. Én csak álltam ott, és mosolyogtam rá. Rég nem találkoztunk az tény.
-Szia. - köszöntöttem kedvesen őt, és válaszoltam a kérdéseire. - Igen, tényleg én vagyok az. Rosszul hitted, és ugyebár nőből vagyok, ezért bejöttem megnézni, hogy áll a hajam- mesélem neki nevetve, hogy mit is keresek itt, ezen a lepukkant helyen. Azt már nem említem, meg, hogy egy megérzés volt, és ezért jöttem ide be.
- Én is nagyon örülök, hogy újra találkoztunk.- mondtam megint csak mosolyogva, majd ez egyik székhez nyúltam, ami mellette állt üresen. - Szabad? - néztem rá, majd a székre. És vártam, hogy válaszoljon. Alaposan szemügyre vettem őt, fáradtnak látszik, nagyon is, és a poharát nézve jó kedve van. Vagy csak volt míg meg nem jelenetem. De nem bírtam volna úgy kimenni innen, hogy ne beszéljek vele, legalább egy annyit, hogy szia. Szerintem most már egy nagyobb beszélgetés előtt állunk, vagy nem ez most már tőle függ. Ha arra kér, hogy távozzak, akkor megteszem.. Én már ennek is örülök, hogy láthattam őt.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptySzer. Júl. 24, 2013 9:00 pm

ANNA AND JER

Na hát a mai borzasztó vámpírhajsza után ki kell kapcsolódnom. Egészen addig minden jól ment amíg el nem értünk a városközpontig ott ugyanis megléptek előlem. Nem jó dolog ezt mondani, de sajnos kudarcot vallottam. Most meg mint egy alkoholista itt ülök a bárpultnál és a második vodka adag csúszik le a torkomon. A szórakozóhely nevét sem tudom. Csak annyi volt a lényeg, hogy valahol kieresszem a kudarc utáni gőzt. És ahogy elnézem még hosszú ideig itt leszek. Intettem a csaposnak, hogy kérek még egy kis vodkát jéggel. Az italommal elvonultam egy csendes sarokba. Nem kell nekem a nagy felhajtás. Nem bulizni jöttem. Egy kicsit már jobban érzem magam. Most már tudom hol hibáztam és azt is tudom miként fogom kijavítani. De mi az isten? Szerintem túl sokat ittam. Hisz már nagyon régen nem láttam szellemeket. De nem képzelődöm, ez Anna.
-Anna, tényleg te vagy az? De, hogy? Azt hittem már tovább léptél. Mit keresel ezen a lepukkant helyen? -Kérdések sokasága buggyant elő belőlem. Örülök neki, hogy újra látom. Anna mindig is megértett engem. Ő zökkentett ki abból a fájdalomból ami Vicki halálát követte. És persze miattam halt meg. Ez örökké kisérteni fog. De most még is itt van.
-Örülök, hogy újra látlak. -Csak ennyit bírtam kinyögni. Még mindig a meglepődés hatása alatt állok. Már el is felejtettem a vodkát. Pedig még félig teli a poharam vagy félig üres, a fene tudja. Ez már nem érdekel. Teljesen kijózanodtam. Mintha egy korty se ment volna le a torkomon. Utoljára akkor láttam Annat amikor minden szellem visszatért a túlvilágról. Akkor Anna az édesanyjával távozott. Vajon most miért van itt ismét? Miattam? Mintha a személyi őrangyalom lenne. Vigyáz arra, hogy ne csináljak baromságot. Persze én ennek ellenére minden nap ezt teszem. Vámpírok után kajtatok. Részegen térek haza majd másnap mindent kezdek elölről. Félelem és veszély érzet nincs bennem. Talán ennek köszönhető az is, hogy nem egyszer majdnem meghaltam. őrültségek sokaságát követtem el az utóbbi időben. Talán ez hívta vissza Annat, de ki tudja. Lehet, hogy teljesen más oka volt rá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptySzer. Május 01, 2013 12:10 pm

cassandra + stefan + cara
are you kidding me?


Mostanában túlontúl gyakran tört rám az éhség, és nem is volt kedvem tenni ellene. Most legyek fakír, és mondjam azt magamnak, hogy "Nem, Stefan, nem ehetsz, mert nem vagy olyan!" ? Mégis, ennek ki dőlne be? Jelen álláspontom szerint, én biztosan nem. Mert hát... nézzük csak végig az egészet... volt egy fiú, aki megölte az apját, és úgy vált vámpírrá... utána a nyakába kapott egy koloncot, nevezzük nevén, Lexit, ő kis szerény, semmire nem képes hülyévé "nevelt". Így teltek az évek, míg valahogy ki nem kötöttem Chicago-ban, Klaus és Rebekah Mikaelson társaságában. Nem hazudom, ha azt mondom, életem legjobb időszaka az volt. Még így, ripperként is maximum árnyéka lehetek annak, aki akkor voltam. Ez nem rossz egy bizonyos értelemből, mert így legalább csak megjavítani akarnak, nem rögtön nyársra tűzni, amihez még úgy sincs kedvem, mint megjavulni.
Nem zavart az, hogy egy népes kis bár mellett találtam magamnak egy gyönyörű kis hölgyeményt. Nem volt túl idős, tehát a vére rendkívül ígéretes, és zamatos. Ez kell nekem, mert ez fel fog tölteni. Energia, élet, minden, ami csak kell.
Egy pillanat múlva már ott álltam mögötte, és mélyen, komoly tekintettel igéztem belé a következőket: - Nem mozdulsz. Még csak meg sem rezzensz. Pislogást sem akarok látni - nyúltam máris a nyaka után, és végigsimítottam ütőerén. - Éhes vagyok... rád éhezem... - súgtam már fülébe, majd kegyetlenül nyakába haraptam. Élvezetet okozott volna az is, ha hallom közben sikoltozását, de nem akartam lebukni, viszont itt és most voltam éhes, ergo nincs időm elvonszolni innen valahová.
Mikor végeztem, élet már aligha volt benne... nem töröltem meg ajkaimat, csak néztem rá, az élettelenül pislákoló szemekbe, majd elengedtem, és belöktem a legközelebbi bozótosba. Nem törődöm ilyesmikkel. Találja meg valaki, aztán temesse el. Fáradt vagyok most ehhez.
Felsóhajtottam, és az égnek emeltem tekintetemet, miközben éreztem a friss vért végigszáguldani minden eremben. Milyen csodálatos, isteni érzés... csak tudnám, miért ekkora öröm ez... ja, de hát pontosan tudom...! Minket erre teremtettek, ez a MI feladatunk. Az enyém legalábbis. Belőlem mindig, mindenkor kitörhet egy ördög, egy átkozott éhező ragadozó, aki úgy csap le az áldozatára, mint szomjazó a sivatagban az egyetlen vízforrásra.
Egy italra vágytam. Innom kell valamit, mert valami keserű érzés mégiscsak marja az arcomat. Talán drogos volt a kislány? Hát... jó, legalább meghozta a kedvemet némi tequilához.
Belépve a kis helyiségbe, rögtön megcsapott az a tipikus kupleráj-szag. Facsarta az orromat, főképp mert minden érzékszervem érzékenyebb, mint egy emberé, de egy idő után meg fogom szokni ezt is.
Már indultam is befelé, későn véve észre, hogy az ajkaimon még vér vöröslik, de rögtön nyúltam is oda, hogy letöröljem. Ekkor viszont már hallottam egy hangot, és a lányra néztem, meg a barátnőjére. Merész húzás...
- Remélem, jól hallottam, hogy innen jöttek hangok irányomba - mondtam nekik, mikor már majdnem teljesen egymás előtt álltunk, és végigmértem őket. Tökéletes alkat... most először támadt a fejemben igazán perverz és pimasz gondolat, de hát... mindent a szemnek... a kéznek csak egy kicsivel többet, de jelenleg azt sem szabad.
- Esetleg megtudhatnám becses nevüket? - néztem rájuk felváltva. Áh, nem tetszik ez nekem. Már nem olyan a hangulat, mint az előbb. Ezekben a nőkben van valami igencsak hátborzongató. Olyan, mint én, mikor vadászni készülök. Rossz... ómen...


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 9:36 pm


Cassandra & Cara & Stefan

Ki máson, ha nem Liam-en gondolkodtam volna, mikor egy doboz jégkrémmel a kezemben ültem újdonsült lakásom kanapéján a régi szobámból elhozott tv-t bámulva, ami ugyan nem a legújabb darab volt, de amíg a képet adja én újat biztosan nem veszek. Egy óriásira nyúlt póló és egy rövid sort volt rajtam, elég szánalmas képet festhettem, ami azt illeti, pedig elvileg már rég túltettem magam a pasin. Éppen azon gondolkodtam, hogy valamivel föl kéne dobni a kedvem, elvégre is 21 év után végre egyedül élek, egy ismeretlen városban ahol eddig nem sok barátom akad. Ezen a gondolaton fölbuzdulva álltam föl a kanapéról és raktam vissza a fagyóba a nyalánkságot, amikor megszólalt a telefonom és gyors léptekkel közeledtem volna felé, ám sikeresen fölakadtam a konyhaszekrény egy, még eldolgozatlan munkalapjának sarkában, és mire sikerült kiakasztanom a rajtam lévő rongyot az az áldott készülék már rögzítőre kapcsolt. Nos, egy dolgot ebből az esetből megállapíthatok; a város új, de a szerencsétlen karmám is ideköltözött velem.
Amint lehallgattam a pár napja szerzett barátnőm, Carának az üzenetét hamar széles vigyor kúszott az arcomra és gyorsan az új ruhákkal teli szekrényemhez futottam. Gondolkodás nélkül választottam ki egy királykék, testhez simuló, és igencsak rövid ruhát, egy hozzá illő fekete magassarkút és egy ezüst lánccal ellátott ugyancsak fekete táskát. A fürdőszobai tükörben hamar nyugtáztam, hogy bizony elég jó csajnak mondhatom magam, még így smink nélkül is. A szokásos vörös rúzs, kis alapozó és máris kész voltam az estére. A hajam semmi különleges beavatkozást nem igényelt, a szőke zuhatag szelíd hullámokban omlott a vállamra. – Ácsi! – szólítottam föl magamat és abban a pillanatban le is esett, hogy egy vadász csajnak nem biztos, hogy egy elegáns szórakozóhely jelenti a bulit, aztán tekintve, hogy milyen helyen futottunk mi össze… Életem leggyorsabb átöltözését produkáltam, mikor lerúgta magamról a cipőt, ledobtam a ruhát, fölhúztam egy rövid farmernacit és egy csini fehér toppot.
– Na ez egy fokkal ideillőbb lesz, azt hiszem. – szóltam magamhoz ismét, ám az a fekete cipő megbabonázott. – Te maradsz! – állapítottam meg miközben fölhúztam a lábamra a szépséget és a táskát se cseréltem másikra. A kis ’cuki’ bűbájok úgyis a fejemben vannak, nem vagyok az a varázskönyvvel mászkáló fajta boszi.

- Miss! – üdvözöltem Carát a rögzítőn hagyott üzenetéből ismert helyre érve igencsak felvillanyozott stílusban, szerintem fogalma sincs róla, hogy milyen életmentő volt a hívása.
- Hmmm… én a Dögös Duóra szavazok. – kacsintottam a lányra, majd pár méter séta után már az említett szórakozóhelyre értünk. Hát Cassy… jól tetted, hogy átöltöztél. Nem éppen egy elegáns és strasszokkal kirakott helyre érkeztünk, de a most rajtam lévő ruhában kellemesen éreztem magam még ebben a kisvárosi környezetben is.
Nem nagyon ellenkeztem mikor kérte, hogy választhasson, elvégre is az ötletgazdát illeti ez a megtiszteltetés, aztán nem rossz az ízlése a csajnak amúgy se, szóval nyugodtam bíztam rá magam. Amikor a kiszemeltjére tekintettem az addig őszinte jókedv ráfagyott az arcomra és hamar beugrott, hogy bizony én ezt a vámpírt ismerem, vagy ha nem is… ki köpött mása annak aki megölte még a 20-as években a dédapámat. Egy régi képen fedezte föl a nagymamám az alakot, aki szemtanúja volt a saját apja halálának, majd később a férje is egy vámpír kezei közt lelte a végzetét. Na igen, ez a boszorkányok világában nem ritka dolog, a két faj csatározásából mindig is kerültek ki veszteségek, sajnos sokszor a mi oldalunkról.
- Tökéletes lesz. – válaszoltam immár teljesen átszellemülve és alig vártam, hogy a kezeim közé kerüljön ez a jelenlegi állapotát nézve változatlanul romlott vérszívó, aztán Cara se az a kegyelmet sűrűn osztogató vadász. Azt hiszem igencsak kellemes estének nézünk elébe.
- Hello szépfiú! – köszöntem oda egyértelműen a kiszemelt férfira nézve, huncut mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 7:11 pm

Egy hatalmas, unott sóhaj hagyta el a szám. Fel-alá mászkáltam a lépcsőn az emelet és a földszint között, miközben egy karót hegyezgettem, azon tanakodva, mivel lehetne feldobni a ma esti vadászatot. Annyira egyhangú itt minden. Néhány kör után felvillant a fejem felett az a bizonyos képzeletbeli égő.
» Cassy! – kiáltottam fel és a telefonhoz rohantam. Hagytam neki egy üzenetet, voltaképpen csak annyit, hogy szórakozni akarok, és találkozunk a külvárosban.
Hallottam egy helyről, ami állítólag kifejezetten népszerű a vámpírok körében. Telepakoltam a táskám gyakorlatilag mindennel, amire egy vadászat alkalmával szükség lehet, s napnyugta után találkoztunk is a klub környékén.

» Egy boszorkány és egy vadász… – néztem rá és egy pillanatra elgondolkodtam, majd széles vigyorral az arcomon folytattam – Olyanok lehetnénk, mint a Fantasztikus Négyes! Hm… – vontam vállat – két ember minusszal.
A Cassandra-val kötött barátságunk nem egy régóta húzódó dolog. Néhány hete találkoztunk egy kissé elfajult házibuliban, szerencsétlen, de mégis szerencsésnek mondható körülmények közt. Láttam azt a védtelennek tűnő lányt, akire erőszakosan, rendíthetetlenül rámászott egy srác. Mikor megláttam, a „kedves lovagjával” gyakorlatilag felmostam a padlót. Ez után tovább is álltam, a dolog itt annyiban maradt, egészen addig, amíg össze nem akadtam egy csapat vámpírral, akik szépen felkentek a falra, ám akkor megjelent ez a tündéri(nek nem mondható) szőke lány és kihúzott a slamasztikából… mágiával. Fantasztikus volt.

A kocsmába belépve alaposan szemügyre vettem a terepet. A pult felé haladva, menet közben elemeltem a biliárdasztaltól egy dákót és arra támaszkodva megálltam.
» Had válasszak én! Kérlek, kérlek! – néztem Cassy-re csillogó szemekkel. Nem tellett sok időbe, megtaláltam az „igazit”. A hátsóajtón a raktárból egy magas, kifejezetten szemrevaló férfi lépett elő, épp mikor odapillantottam. – Cass, őt akarom. Tetszik a haja. – mosolyodtam el büszkén, ahogy meghúzgáltam a lány pólóját, s a vámpírra mutattam. Csak aztán vettem észre, hogy szemei vérben forognak, s a szája sarkában igencsak frissnek tűnő vér csillog. – A mocsok… – suttogtam, hangosan gondolkodva. Sokat sejtetően a „boszorkányomra” néztem, miközben a vámpír felé biccentettem a fejemmel, majd elindultam.

| Talán kissé összecsapott lett, de nem akartalak tovább várakoztatni titeket és egy hosszú unalmas kezdővel sem akartam húzni az időt. Puszpusz. |
Raymond & Petrelli & Salvatore

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptySzer. Márc. 06, 2013 11:05 pm

Vége




And the best men win!


Révetegen nézem végig, ahogy Jeremy egyenként döf karót a vérszívók szívébe. Rémisztő és döbbenetes, ám valahol lenyűgöző egy tizenhat éves kölyköt látni, aki élvezettel öl, egy teremtett gyilkológépet. Az én fajtám alkotta. Egy boszorkány elhintette lelkükben a vágy magját, amely az ölés tüzeként csirázott ki bennük és most ott lobog az Ő szemében is. Mert bizony Jeremy az Ötök egyike. Egy Vadász, és én az imént mentettem meg az életét.
- Tessék? – ocsúdok fel kérdésére gondolataimból. – Ja, nem… nem köszönöm. Inkább futok. Elvégre azért indultam el ma, illene befejeznem, amit elkezdtem.
Kedvesen mosoly keretében megveregetem a vállát. Csak úgy formálisan, amolyan „jó munkát végeztél” stílusban, némi „ideje indulnoddal” az érintésemben.
- Menj csak, ezt a hármat én elintézem – Látom rajta, hogy a második mondatát megbánta ezért feddőn hozzáteszem még. – Nem fogok szólni a nővérednek, efelől nem kell aggódnod. Viszont cserébe én is kérnék némi diszkréciót. Nem szeretném, ha bárki is tudomást szerezne arról ki, vagyis mi is vagyok valójában. Szeretnék megmaradni egyszerű testneveléstanárnak a köztudatban. Gondolom megérted…
S bár nem annak szántam, az utolsó mondat talán kissé már fenyegetően hathat. De nagyfiú már, biztos nem fog megsértődni ezen. Sőt! Abból az ízelítőből, amit az erőmből kapott, nem hinném, hogy egyhamar eljárna a szája. No meg az előző elszólásából kiindulva, a testvére, Elena, mit sem tud a kisöccse magánakcióiról. A lebukást pedig nem hinném, hogy kockáztatná, azzal hogy az első embernek, vagy akárminek is, elújságolná a nagy hírt.
- A suliban találkozunk, és ne számíts semmilyen kivételezésre – ezzel a mondattal veszek tőle búcsút, miközben beszáll a kocsijába, s csak akkor megyek vissza, amikor már eltűnt a szemem elől.

A hátsó udvarban a hullák már egy kupacban várnak, mellettük a sebhelyes arcú dühödt tekintettel mered rám
- Nem erről volt szó – köpi a szavakat. – Azt mondtad miénk lesz a Vadász!
- Te még itt vagy? – konstatálom némi unalommal, de leginkább érdektelenséggel a hangomban. – A helyedben nem jöttem volna vissza. Egyébként is azt mondtam, segítek, hogy a kölyök eljusson a Teremtődhöz. Ezt a szavamat állni is fogom.
- Átkozott boszorka, megöletted Őket! – Eléggé ki van bukva. Igen, ez már inkább kiabálás, semmint puszta vád.
- Ó, gyakorlatilag egyiküket sem én öltem meg – emelem föl védekezőn karjaimat.
Láttam, ahogy a férfi keze ökölbe szorul haragjában. Azonnal nekem fog rontani.
- Kár a pazarlásért – motyogom csak úgy magamnak lemondóan, s nagy lendülettel lököm előre jobbomat. A kicsapó villámlás telibe kapja a felém száguldó vámpírt, aki egy kisebb repülés után halk puffanással, háttal csapódik bele a kavicsos földbe. A villámlás döreje elnyomja ordítását, de így is tudom, nagyon fájhat neki.
- Képesek vagytok ti nyomorultak kikapcsolni az érzéseiteket, ehhez képest te mégis itt nyivákolsz, mint valami kutya. Élhettél volna, ehelyett visszajössz bosszút állni. Azt hitted neked majd sikerül végezni velem? – hitetlenkedve teszem fel a kérdést. Aztán elnevetem magam. – Mennyire ostoba és szánalmas!
– Igen – köhögi a szót némi vér társaságában. A mellkasán tátongó seb nem igazán kezdett még el begyógyulni. A szénné égett hús lassabban regenerálódik. A kilátszó csontok is feketén meredtek az égbe. – Nekem… már majdnem sikerült
Ettől a mondattól eltűnik a mosoly az arcomról. De csak egy pillanatra, ám mikor visszatér, már valami egészen más – egészen szociopata - színezete van.
Lassan fél térdre ereszkedek.
- Igazán megvetlek téged – simítok végig lágyan sebhelyes arcán. Még egy kis vért is letörlök a szája széléről. – De ezt nem kellett volna!
Felemelem balomat, hogy jól lássa, amint ujjaimon kékes szikrák futnak végig, ahogy varázserőm összpontosul benne. Majd hirtelen, nagy erővel csapom a kezem a mellkasába. Pont oda, ahol a szíve is van. A bőre azonnal sisteregni kezd és a vékony húsréteg is rögtön égni kezd az ütésemtől összetört bordák között. Érzem, hogy az orromból vér serken, de nem érdekel. Nem kellett volna kezet emelnie rám. Rég jutott már ennyire közel hozzám valaki, és nem igazán viselem jól, ha megpróbálnak megfojtani.
Az egész nem tart sokáig, a fájdalmas üvöltés is elhal lassan. Ütésem után, csak egy füstölgő, hamuval szegélyezett üres lyuk marad.

Néhány perccel később már az autóm felé lépkedek magam mögött hagyva egy halom égő tetemet. A falánk lángok pillanatok alatt körülölelték az élettelen testeket és hamarosan a szél hordja majd szét, ami megmaradt belőlük.



To be continued…
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptySzer. Márc. 06, 2013 7:58 am

JEREMY AND WALENTYNE

Jól van azt hiszem a tanárom rendbe jön. De ez a nyaktekerős módszer igazán bizarr. Ezt még sohase próbáltam. De egyszer mindennek eljön az ideje. Ezeknek már úgy se számít hogy mivel végzünk velük. Ha már mind kitörte a nyakát egyen két leszúrom őket. Mégis csak eredményes volt a mai nap. Megölhettem 6 vámpírt ha jól számolom. A jegy igazán sokat növekedett. A térkép már hamarosan elég nagy lesz ahhoz hogy utat mutasson. Na végeztünk is ez a három se fog már több vizet zavarni. Ennyivel kevesebb van már a városkánkban. Remélem a hullák eltüntetését Walentynere bízhatom. Ugyanis már az elején jól szerepelt benne mint nyom eltüntető. A megmaradt fegyvereimet összegyűjtöttem és a táskámba tettem bele. Tudom hogy Walentyne megmentette az életem, de attól még nagyon furán viselkedik. És akár hogy próbálom nem tudok benne jobban megbízni. Lehet hogy csak paranoiás vagyok. Mindenben a veszélyt és a gonoszt keresem. Mondjuk ez nem csoda. Mikor Denverben voltam azt hittem hogy Kol a barátom, de erre kiderült hogy egy ősi még pedig Klaus fivére. A csalódások folyamatosan érnek. És szerintem ezzel próbálok meg védekezni ellene. A jóban is a rosszt látom. A vámpírok szerencsére elég nagy mértékben rosszak és gonoszak na meg alattomosak. Rajtuk ki tudom élni a haragom amelyet ez a világ okozott számomra. Na de mindegy. Most inkább koncentráljunk a jelenlegi helyzetre.
- Ha gondolja hazavihetem. Lenyúltam a nővérem kocsiját. - Na hát ezt nem kellett volna neki is tudni. Remélem nem nyom fel a nővéremnek. Ő ugyanis nem tud az én éjszakai akcióimról semmit. Szerinte jobban kellene vigyáznom magamra. Túl sokat aggódik. Ma is ép bőrrel megúsztam. Na jó igaz hogy ez nem csak nekem volt köszönhető. Ajánlom hogy a kocsit ott találjam ahol hagytam. Mert ha nem, akkor nekem végem. Milyen mulatságos hogy nem az üldözötteim végeznek velem hanem a vámpír nővérem. Ránézek Walentynere és eszembe jut hogy ő látta hogy van egy tetoválásom mégse lepődött meg. Talán a kutat utánam verzióm nem is olyan nevetséges. Majd kiderül.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyKedd Márc. 05, 2013 8:11 pm

The Strangler



A vérszívó szorítása nagyon erős volt, már kezdtem csillagokat látni, ahogy egyre kevesebb levegő jutott el az agyamig. Ha megfulladok, nem sokat tudok majd tenni, hogy megvédjem Jeremy-t. Először magamat kell kiszabadítanom a vasmarok fogságából. Remélem addig kihúzza a kölyök. Utolsó erőmből elektromosságot gerjesztek. Kezeimet a vámpír csuklója köré fonom, hogy minél többet vezethessek belé ebből a gyengécske villámlásból. A teste megrándul, és azonnal elenged, ahogy átjárja az energia és ahol hozzáérek, a bőre is megperzselődik. Pont mielőtt elájulnék. Sajnos még azelőtt elfut, hogy Jeremy le tudná lőni. A nyílvessző tompa koppanással csapódik a falba.
Levegő után kapkodva roskadok a földre. Hangos zihálásomat Jeremy hangja töri meg.
- Túlélem – felelem sípoló hangon. Krákogok párszor, hátha jobb lesz. Biztos, hogy néhány napig még fájni fog. Kezemet végighúzom nyakam kivörösödött részén. Szinte érezni az ujjai nyomát a bőrömön.
- A rohadék – nyögöm. Kezd elfutni a harag, bár örülnöm kéne, hogy ennyivel megúsztuk. A három dermedt muskétás felé emelem a tekintetem és lassan feltápászkodom. Eddig úgy gondoltam itt hagyjuk őket, csak tűnjünk el innen, de most már minden vágyam végezni velük. A varázserőm eléggé megcsappant, bár ha szükséges még tudok produkálni valamit, viszont sokkal egyszerűbb ötletem támad. – Tekerjük ki a nyakukat.
Odasétálok a hozzám legközelebbi ’szoborhoz’ és egyszerűen megragadom a fejét két kézzel – egyiket az álla alatt, másikat hátul a fején támasztom meg -, majd nagyot rántok rajta oldal irányban. A mozdulatot hangos reccsenés követi, a test pedig ernyedten borul a földre.
Ő már nem fog több bajt okozni. Persze ettől még nem hal meg, de így Jeremy egyesével le tudja majd őket szúrni. Nem szeretnék egy vámpírt sem elhappolni előle. Hagy nőjön csak a térkép a testén. Minél hamarabb teljesedik ki a jegy, annál hamarabb érem el a célom.
Amíg Jeremy a másik két vámpírral foglalatoskodik, addig körbejáratom a tekintetem az udvaron. Az egyik halott vámpír szívéből egy nyílvessző áll ki, az jó lesz ezeknek a szívébe is. Gondolom ez lenne a másik szökött virágszál. Meg kell hagyni ügyes a kölyök, bár fogalmam sincs, hogy szerezte vissza a nyílpuskáját. Biztos ennél volt, rúgok bele az élettelen testbe, miután kihúztam belőle a lövedéket. Aztán ott van az akit Jeremy dobott ki. Azt a karót is újra lehet hasznosítani.


A hozzászólást Walentyne Matthews összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 06, 2013 11:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyKedd Márc. 05, 2013 11:22 am

JEREMY AND WALENTYNE ( Mi lesz most?)

Mikor Walentyne elkiáltotta magát hogy földre egyből ugrottam is. Tudtam hogy valami varázslatot fog használni és nem akartam én lenni a célpont. De még milyen varázslatot. A három vámpír csak úgy repült a falnak. Nem szívesen lettem volna a helyükben. Ami ezután jött az se volt semmi. Megdermedtek mintha kőből lennének. Walentyne szólt hogy most lépjünk le mert több ilyen esélyünk nem lesz. Ezzel egyetértettem. Már indultunk is volna, de mit ad az isten a tanáromat elkapják és engem is célba vettek. Most mihez kezdek? Egy karóm maradt ha ezt fel akarom használni akkor mindenképp jól kell céloznom. Még szerencse hogy a suliban az egyik legjobb célba dobó vagyok. Ez a tehetség most lehet hogy az életünket menti meg. Hát akkor jó, nesze! Már dobtam is. Sajnos elvétettem és nem a szívét találta el. Ez csak lelassítja. Most kell cselekednem. Mert ha nem akkor a tesitanárommal együtt itt halunk meg. Ennél a fura fickónál volt a nyílpuskám. Mekkora szerencse hogy elejtette. Gyorsan a földre vetettem magam és odapördültem a fegyveremhez, amint jól megmarkoltam felugrottam és céloztam. Ez az utóbbi már célba talált. Gyorsan egy másik nyilat tettem bele és a tanáromra támadt sebhelyesre szegeztem. Annak látszólag több esze volt mint a társának, elengedte Walentynet és menekülőre fogta a dolgot. A hátra maradt három vámpír még mindig kőszoborként meredtek ránk. Odafutottam Walentynehoz hogy megnézzem nem esett-e valami baja.
- Ugye megmarad? - Tettem fel neki a kérdést. Látszólag semmi baja nem volt, de kitudja. Remélem minél hamarabb rendbe jön mert három barátunk még ma szeretne a túlvilágra kerülni. Nekem meg se nyilam se karóm nem maradt már. Milyen fura. Mintha előre ki lett volna számolva hogy pontosan mennyi kell ahhoz hogy túl éljük ezt a kalandot. Nem is olyan rossz együtt dolgozni. Talán egyszer, de csak talán, szerzek magam mellé egy partnert. Addig is Walentyne beugrónak elmegy. Ilyen fárasztó és esemény dús napom is régen volt már.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyKedd Márc. 05, 2013 10:37 am

The power of goodbye


Az árnyékból lassan kibontakozó alakok hosszú idő után először töltenek el aggodalommal. Hat vámpír egyszerre? Ez már azért túlzás, nem? Még sosem harcoltam ennyi ellen, pláne úgy nem, hogy közben a saját testi épségem mellett máséra is vigyáznom kell. Az erőtér semmit sem ér ellenük, mert biztos nem egyszerre fognak mind a hatan ránk rontani. Egy irányító varázslathoz is idő kellene azalatt pedig, a többi kitépi a torkunkat. A villám sem válhat be, ilyen gyorsan nem bírok tüzelni. Olyan varázslat kell, ami távol tartja őket, de mégsem foglalja le minden erőmet.
Amíg ezen gondolkoztam, Jeremy megmozdult mellettem, az egyik vámpír pedig karóval a szívében rogyott térdre. A szerencsétlen erőtlenül markolászta a nyelet, de hiába, már késő volt. Elszürkült, fájdalomtól eltorzult arccal borult előre a porba. Egy elismerő biccentést intéztem a kölyök felé, majd tekintetemet visszaemeltem a vérszívókra. Maradt öt, azok közül is kettő eltűnt. Minden bizonnyal hátulról fognak felbukkanni, de két vámpírral már könnyen el tudunk bánni, csak előbb ezt a hármat kell hatástalanítani… és a terv már készen is állt a fejemben.
Az egész egy másodperc alatt futott át az agyamon, ugyanis halott társukat látván a maradék három hangosan üvöltve ront ránk szinte azonnal.
- Jeremy földre! – adom ki az utasítást, és szabadjára engedem az erőmet. Épp, hogy nem érnek el bennünket. Az erőtér, amit felhúztam, kínzó gátként állja útjukat. A fejükhöz kapva görnyednek össze, mozdulni sem bírnak.

Egrediar

Kiáltom kezeimet előre lökve, mire a láthatatlan pajzs felfénylik körülöttünk, majd hirtelen, nagy sebességgel szétterjed, a vámpírokat pedig messzire sodorja tőlünk. Csak úgy nyekkennek a szemközti falon.

Manere immobile cruciat’ compedis!

Lendítem feléjük kezemet egy második lépés gyanánt. Ekkor mintha csak belefagynának az időbe, mozdulatlanná dermednek. Egy hang nem hagyja el a torkukat.
- Indulás, ki kell jutnunk innen, mielőtt a másik kettő nekünk nem esik. Ez a varázslat nem tart sokáig, nekem pedig fogy az erőm – s már iszkolnánk is kifelé, ha a semmiből felbukkanó sebhelyes arcú ürge előttem nem teremne és a nyakamnál fogva fel nem emelne a földről. A szemem sarkából látom, ahogy egy másik árny suhan Jeremy felé…
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyHétf. Márc. 04, 2013 9:55 pm

WALENTYNE AND JEREMY

Oké ha máshogy nem úszhatjuk meg akkor együtt tudok működni. Láttam hogy Walentyne kieszelt valamit remélem be is válik. Ne menjek néhány méternél messzebb tőle? Rendben. Ha ez kell ahhoz hogy elintézzük a vérszívókat erre is képes vagyok. Mondjuk abban igaza van hogy abszurd ötlet volt őt gyanúsítani a fegyverek eltulajdonosításával. Végül is mire lett volna ez jó neki. Ahogy elnézem nagyon koncentrál. Biztos valami védőpajzsot vagy mit épít körénk. Jobb ha most nem zavarom meg. Pedig legalább öt vagy hat vámpír vett minket körül. Nem úgy tűnik mintha annyira félnének az erőtértől. Ha sikerül nekik betörni a pajzs mögé akkor már csak rajtam a sor. Mit tervelt ki Walentyne? Remélem nem csak ezt a pajzsos dolgot mert ezzel hosszú távon nem bírjuk sokáig. Bízom abban hogy tudja mit csinál és hogy többen már nem jönnek. Az én gyenge "fogpiszkálóim" nem lesznek elegek ellenük. Valamit ki kell találnom ha a zseniális Matthews úrnak a terve dugába dőlne. Milyen jól jönne számomra ha tudnék tervet kiötleni, de ebben a szorult helyzetben sajnos nehéz az ésszerű gondolkodás. Ha elterelném a figyelmüket akkor Walentynenak sikerülne valami igét elmormolni még mielőtt végeznek velem. Kár hogy megígértem nem fogok hősködni. Ezek a rohadékok meg lenyúlták az összes fegyverem. De meg van mit csinálok. Az igaz hogy az erő téren ők nem tudnak bejönni de én bármikor bármit ki tudok hajítani. Mondjuk így 3, 2, 1. És hopp egy már oda is. Huh ezen egy kicsit bepipultak. Azt hiszem ez a trükk kétszer már nem fog sikerülni.
- Remélem tanár úr hogy magának egy kicsit jobb ötlete van. - Be kell hogy valljam most az egyszer ötletem sincs mit kéne tenni. Örülök annak hogy nem egyedül vagyok ebben a kilátástalan helyzetben. Már rég el tettek volna láb alól ha Walentyne nem volna itt. Na annyi az önbecsülésemnek. Ahogy elnézem közben mintha kettővel kevesebb lenne ott kívül mint az előbb. Ez nem tetszik. Ezek valamit forralnak. És abból soha nem sül ki semmi jó ha a vámpírok tervet készítenek.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyHétf. Márc. 04, 2013 7:20 pm

Foolish Child and the Bad Teacher


Nem úgy néz ki, mint aki hisz nekem, sőt inkább azzal az „amikor kérdez is hazudik” tekintettel néz rám. Sebaj, minden kezdet nehéz… de, hogy elvettem volna a fegyvereit?!
- Hát persze, hogy én tettem! – tártam szét a karom, és megpróbáltam nagyon rajtakapott képet vágni, majd hangszínt váltottam. – Mond csak, úgy nézek én ki, mint akinek szüksége van a kis fogpiszkálódra? Komolyan Jeremy, használd már az eszed!
Hihetetlen és szomorú is egyben, hogy egy ilyen fiatal gyereket ekkora teher nyom. Nem elég, hogy elvesztette a családja nagy részét, ő maga is lassan gyilkológéppé válik és az utolsó élő – vagyis már szintén vérszívó - rokona megölésére is olthatatlan vágyat fog érezni. Ha már most nem érzi. Hogy is várhatja el tőle bárki is, hogy értelmesen gondolkodjon és felnőttként viselkedjen? Még csak egy kölyök, a legnagyobb problémájának annak kellene lennie, hogy írnak-e holnap dolgozatot, vagy hogy a kiszemelt lány elmegy-e vele randira. Ehelyett vámpírokra vadászik, vagyis… úgy néz ki most már ők vadásznak ránk.
Nyilván valóan nem vagyunk egyedül. Jeremy látszólag fegyvertelen maradt, nekem pedig gyorsan ki kell találnom valamit, hogy lehetőleg mindketten sértetlenül kijussunk innen.
- Az előző vámpírokon volt napfénygyűrű, minden bizonnyal ezeken is lesz valami, máskülönben nem tudták volna elvinni a fegyvereidet… – mondom fennhangon, hogy a bekerítőink is tisztán halljanak, miközben elindulok Jeremy felé. Minél közelebb vagyok hozzá, annál kisebb területre kell koncentrálnom az erőmet. – … és mit tudunk ezekről a megbűvölt tárgyakról? Boszorkányok készítik őket; boszorkányok, akik felruházzák erővel, de ugyanúgy meg is tudják fosztani azokat tőle.
Persze ez nem ilyen egyszerű, de ezt nekik nem kell tudniuk. Mindössze időt akarok nyerni, hogy felmérjem a terepet és Jeremyt biztos közelben tudjam.
- Van egy tervem, de kérlek, ne hősködj és ne menj néhány méternél messzebbre tőlem – súgom, amikor közvetlen mellé érek, majd lehunyom szemem, hogy így koncentrálva egy kisebb erőteret vonjak magunk köré.
Ennek nagyjából úgy kellene működnie, mint amikor egy boszorkány az elméjével bénít le egy vérszívót, csak ezt én most egy két méteres körzetben akarom kiterjeszteni. Tehát, amikor a vámpírok egyszerre rontanak ránk, fájdalmas meglepetésben lesz részük.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyHétf. Márc. 04, 2013 5:55 pm

JEREMY AND WALENTYNE

Meg fogok őrülni. Azt hiszi mert boszorkány majd fejet hajtok előtte. Hát akkor nagyon téved. De mindegy is, túl teszem magam a történteken. Az igaz hogy a büszkeségem egy csöppet megcsappant. Még hogy ő van meglepődve azon amit itt látott. Micsoda hülyeség. Ezzel a dumával hogy jogosan vagyok vele szemben bizalmatlan azt hiszi bevágódhat nálam. Az istenért kérem, most jöttem rá hogy a tesitanárom akiben bíztam boszorkány és szerintem nem épp a legjobb fajtából.Én már nem értek semmit. De lehet hogy így jobb. A mai után remélem elválnak útjaink és én folytathatom azt ami a kötelességem ő pedig azt amiért idejött legyen az bármi. Mától csak annyi közöm legyen ehhez az emberhez mint diáknak a tanárához. A holttest már teljesen porrá égett és a hamut felkapta a szél majd szanaszét hordta az országúton. Körülnéztem de a holmim között nem láttam a nyílpuskám.
- Maga rakta el a nyílpuskám? - Hirtelen csak ő jutott az eszembe. Hisz simán elrakhatta valahová amíg én nem figyeltem. Mi van velem? Mitől lettem ilyen gyanakvó? Ez nem én vagyok. Ez nem Jeremy Gilbert.
- Bocsánat hogy meggyanúsítottam. De remélem megérti hogy magán kívül nem nagyon jöhet szóba senki. - Még egyszer körülnéztem, de sehol sem volt. Pedig emlékszem hogy eltettem. Itt volt a táskám mellett. Vagy már tényleg kezdek megőrülni? Mi a fene? A karók is eltűntek. Itt valami nem stimmel. Ez nem lehetett Walentyne hisz végig figyeltem. De ha nem ő volt akkor viszont rajtunk kívül van még itt valaki. Jobb lesz ha a tanáromat is figyelmeztetem.
- Vigyázzon rajtunk kívül van még itt valaki! - A gyanúm beigazolódott. Egy árnyat láttam Walentyne mögött elsuhanni majd még egyet és még egyet. A fene,itt vannak a meggyilkolt barátunk cimborái. Na már csak ez hiányzott. Fegyverem már alig van. Tehát nagyjából védtelen vagyok. A boszorkány meg egyedül nem biztos hogy képes lesz mind kettőnket kihúzni a bajból. Még az a szerencse hogy néhány karó maradt az ingem belső zsebében. Ez már nem kellett volna mára. De legalább bebizonyíthatom ennek a " harcos boszinak" hogy tudok én is veszélyes lenni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyHétf. Márc. 04, 2013 2:18 pm

- Azt hiszel, amit akarsz - egyenesedek ki, amikor végre letettük hátul a tetemet. Most jön a második lépés. El kell tünteti a föld színéről is. Ezt elérendő vetek egy jelentőséggteljes pillantást Jeremy-re aztán teszek vagy három lépést hátra, megvárom, míg ő is így tesz, majd kezeimet a földön heverő test felé irányítom és halkan elmormolok egy latin igét:

Ignis ardet malum corpus
Pulvis et cinis relicta est


A hulla hangosan ropogva gyullad ki szavaim nyomán. Egy pillanatig megigézve meredek az ég felé nyújtózó lángokba. Milyen egyszerű varázslat, akkor fél éve miért nem tudtam ugyanilyen könnyedén elvégezni a fordítottját?! Gyorsan elhessegetem a gondolatot, most nincs időm az önostorozásra. Visszatérve a jelenbe, kissé megemelem a fejem és a tűz fölött nézek át a kölyökre, szemeimet az övéibe fúrva folytatom.
- Ennél azért okosabbnak hittelek. Boszorkány vagyok, ha nem tűnt volna fel, abból is a harcosabb fajta. Az fel sem merült benned, hogy talán nem ők voltak az első vámpírok, akikkel találkozok? – Nem is értem igazából, szerintem ő sem saját magát. Persze biztos zavarban van. Még egy emberről derült ki, hogy természetfeletti. Ráadásul ez épp most mentette meg az életét. Az egója most a padlón van, így nyilván az eddiginél is nagyobb lesz az arca, hogy palástolja megszeppentségét. Bár, némi paranoia is keveredik a levesbe.
- Figyelj, a bizalmatlanságod jogos, ezt aláírom. Nem ismersz, nem tudsz rólam semmit. Lehet igazad van és követtelek, az is előfordulhat, hogy már hetek óta ezt teszem. De megeshet, hogy csak erre futottam és megláttalak. A gondolom meg sem fordult a fejedben, hogy talán kettőnk közül én vagyok a legjobban meglepődve. Egy 16 éves diák egy hátizsáknyi fegyverrel a kezében vámpírokat öl. Nekem mit kellene gondolnom Rólad?
Még nem döntöttem el a melyik szerepet fogom játszani a kettő lehetséges közül. Előbb megvárom erre mit reagál, aztán majd az alapján választok. Valahogy rá kell vezetnem, mekkora szerencséje is van, hogy egy boszorkány vette a védelme alá.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 EmptyHétf. Márc. 04, 2013 11:08 am

JEREMY AND WALENTYNE (Jürgen és Időjós) Smile

Ez a tanár meg van húzatva. Mi az hogy nyeljem le a büszkeségem? Meg hogy többet is veszíthettem volna annál. Jól van oké, lenyelem a büszkeségem ha már ezt szeretné, na de hogy elkezd nekem itt kioktatást adni az már kész. Meg mi az hogy Jürgen? Amúgy is nem öngyilkosságnak készült. Elég régóta vagyok már ebben a szakmában. Öltem én már hibridet is vámpírt meg egy tucatot. Úgyhogy ne ő mondja már meg nekem hogy mit tegyek. De abban igaza van hogy a hullát el kell tüntetnünk még mielőtt valaki megtalálná. Így fogtam és segítettem hátracipelni a holttestet. De itt vége, többet nem működök együtt ezzel az időjós figurával. Az addig oké hogy a tanárom de itt vége is az ismeretségnek. Bár mit ne mondjak elég hatásos volt a fellépése. Az a villám, az összes mocsoknak inába szállt a bátorsága. Vajon mióta űzi ezt a vámpírölő szakmát? Lassan már azt se hiszem el neki hogy WALENTYNEnak hívják. Nagyon titokzatos. Jobb lesz ha utána járok ennek a tesitanárnak. Nagyon gyanús számomra hogy pont erre futkorászott amikor én is itt voltam és bajban. Ki kell derítenem hogy valójában miért jött Mystic Falls-ba mert hogy nem csak tanítani az biztos. Az is lehet hogy fekete mágiát használ. Na végre talán valami izgalmas is történik a mai vesztett ügy után. Jobb lesz ha vigyázol Walentyne! Ha rajtam múlik kiderül az igazság.
- Ugye nem hiszi el hogy beveszem az éppen erre jártam bocsánat futottam dumát. Ennél azért több kellene ahhoz hogy átverjen. Nagyon fura hogy ilyen nyugodtan viselkedik. Más ember még ha tudna is a vámpírok létezéséről nem viselkedett volna ilyen nyugodtan egy csata kellős közepén. Ha hülye lennék biztos nem ugrott volna az az eszembe hogy talán maga figyelt engem. Nem igaz? - Ez az ember nem tudja még hogy kibe botlott bele. Kiderítem a titkát ebben biztos lehet. A Gilbertek nem adják fel egykönnyen.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Városszéli szórakozóhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-