world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Kápolna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyHétf. Okt. 13, 2014 7:45 pm

Virginia&Victor

- Nos, igen, Kol mindig is egy kicsit… máshogy gondolkozott. Hogy finoman fogalmazzak.- egy félmosolyt is megengedett magának. Mert tényleg elég finoman fogalmazott ezzel. A testvérek közül vele volt a legnehezebb szót érteni, bár nem volt lehetetlen, de egyszerűnek se nevezné. Titkon nem is bánta, hogy királya jó néhány évre elzárta egy koporsóba Kolt. De az már a múlt, a jelenben talán minden jobban fog alakulni. Csak Virginiat kell majd valahogy távol tartania Koltól, és fordítva, de ez talán még nem annyira lehetetlen feladat.
- Nem kell megköszönnöd. Ez csak természetes, ha egy olyas valakivel találkozok, aki nálam jóval fiatalabb, és útmutatásra van szüksége ahhoz, hogy ne csak egy eszetlen ragadozó legyen, hanem egy igazi éjszakai vadász. S’ azt kell észrevennem, eddig is sikeresen rejtőztél előle, ezek után se lesz máshogy. Csak addig kell ügyesnek lenned, még a királyomat megtalálom, utána nyugodtan eljöhetsz.- bizalom gerjesztően mosolygott Virginiara, reméli, hogy célt is fog vele majd érni. S’ átadta a telefonját is, a számára oly nehezen kezelhető, és rémes eszközt. Ám szerencsére Virginia ért hozzá, és még a számot is áttudta írni. Utána pedig mosolyogva veszi vissza, ránéz, majd elrakja a zsebébe.
- Ördögi szerkezetek. Hatásósabb mint a galamb volt, de valahogy abban jobban megbíznék most is. De már az is csak egy sport lett, semmi egyéb.- bár sok minden, ami régen komoly dolog volt, mára silány mása lett csak. Ahogy a vadászat is. Azokban az időkben az élelem miatt vadásztak, nem azért, mert jó szórakozás volt. Szégyen, és gyalázat.
- Azt hiszem, hogy igazad van. További sok sikert, és várd a hívásomat. Nem kell attól tartanod, hogy megölnének, elég öreg vagyok már ahhoz, hogy tudjak magamra vigyázni, és természetesen abban az esetben is jelentkezek, ha nem járnék sikerrel Kolnál. De nem kell tartanod attól, hogy abban az esetben nem találnék ki valamit.- mosolyogva közelebb hajolt Virginiahoz, és egy apró csókot nyomott a homlokára. Leginkább egy atyait.- Vigyáz magadra.- majd kihasználta a vámpírok gyorsaságát, és eltűnt.

//köszönöm a játékot, és ellnézést, hogy ilyen sokára írtam.//
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptySzomb. Szept. 27, 2014 6:20 pm


Victor & Virginia


Pár pillanatra elgondolkodom szavain. Próbálok mérlegelni, hogy miben is adhatok neki igazat. Talán mindenben... viszont én akkor sem tudok így gondolkozni. Az áldozataimat nyugodt lelkiismerettel ölöm meg, és nem tudok, nem is akarok megállni. Jó, persze kivétel mindig akad. De ahhoz bizony, tényleg óriási akaraterő kell, amiből én nem rendelkezem túl sokkal. A vér íze egyszerűen elveszi az eszem, és onnantól nincs megállás, egészen addig, míg az illetőből van mit szívni. Valószínűleg van más megoldás is, de én ehhez tartom magam, erre tanított teremtőm, és a megszokás ugyebár nagy úr. Ahogy az éhség is! A kettő összevetve már veszélyes egy emberre nézve. "Nekünk a testünk a fegyverünk, addig nekik megannyi eszköz áll ehhez a rendelkezésükre." Ezzel már csak ott a probléma, hogy mi a saját életben maradásunkért ölünk, míg ők... ők mások életét féltik. Nem csak magukat védik azokkal a fegyverekkel, hanem vadászni indulnak, hogy minél több hozzánk hasonlót megöljenek. A gondolkozásom talán kicsit... Furcsa, de berögződött, és ezt nem fogja senki kiverni a fejemből. Ettől függetlenül, a vita elkerülésének érdekében, most mégis egyetértően bólintok Victornak. - Igen, talán igazad van. Csakhogy a teremtőm, ezt kissé máshogy nevelte belém. - Ismét csak megvonom a vállam, erről én aztán igazán nem tehetek. Amíg ember voltam, eszembe sem jutott volna mások életét elvenni, de száz évvel ezelőtt minden megváltozott. Aztán már nem az érdekelt, hogy mást életben hagyjam, hanem, hogy én életben maradjak. Bevallom, nekem is néha eszembe jut, hogy nem jó amit csinálok, de ez ellen nem tudok már mit tenni. Ez vagyok én!
Következő szavaitól, mintha egy kicsit megnyugodnék. Bár akkor is furcsállom az eszement ötletet, hogy a saját életét kockáztassa miattam, hiszen fordított esetben, nekem eszembe sem jutna ilyesmi. Persze ezt a kis megjegyzést inkább megtartom magamnak, és jó kislány módjára, megköszönöm neki azt, amit éppen tenni készül. - Rendben. Hát mindenesetre köszönöm! Remélem te nagyobb sikerrel jársz Kolnál, és remélem nem talál rám, még mielőtt bármit is tehetnél ellene. - Amilyen pechem van, el tudom képzelni, hogy rám talál. Száz évnyi menekülés után, tényleg nagy szerencsétlenség lenne pont akkor a nagy találkozás vele, mikor már végre látom a fényt az alagút végén. Elveszem a felém nyújtott telefont, és pár pillanat alatt benne is van a szám. Egy vámpírnak nem igazán okoz gondot, néhány szám megjegyzése. Többek között ez is egy előny az emberekkel szemben. Én bármire tudok emlékezni, míg ők még az előző napi ebédet is hajlamosak elfelejteni. - Meg is volnék. - Ezzel visszaadom a telefont, majd körülnézek, és felteszem a következő kérdést. - Lassan tényleg indulnunk kellene, még a végén ismét társaságunk akad. Nem gondolod? -






•• Words: 421 •• Music: lovers on the sun•• Note: Nyamm ••
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptySzer. Szept. 03, 2014 4:26 pm

Virginia & Victor

- Tedd azt.- mondta nyugodtan. Mert hát erre nagyon mást nem is tud mondani. Virginianak kell döntenie a saját sorsáról, és arról, hogyan is éli a hosszú életét. Victor csak pár tanácsot adhat ebben, ha pedig a segítségét kéri, akkor segít, de csak ennyi. Persze akkor lehet kivétel, ha a saját sarjáról van szó, de mivel abból csak egy van, ezen nem kell törnie a fejét. Sam már elég idős, és tud magáról gondoskodni, meg tanulta amit meg kellett, tökéletes vadász utódja volt Victornak. Ám mivel visszatért, ideje átadni a stafétát, és másodiknak lenni.
- Én máshogy. Halálig sose táplálkozom, csak annyit, amennyit szükséges, de akkor is megnézem, hogy kiből, és abban az esetben feleslegesek a szép vagy éppen ocsmány szavak. Főleg, mivel nem fog rá emlékezni. Ne gondolj úgy magadra, mint akinek ez ténylegesen a hatalmában van. Hiszen egy ember is dönthet arról, hogy ki él, és ki nem. Csak még nekünk a testünk a fegyverünk, addig nekik megannyi eszköz áll ehhez a rendelkezésükre.- sok vámpírral szemben ez előnye Victornak. Nem nézi le az embereket, nem jobban, mint saját magukat. De azzal is tisztában van, hogy nem ember. De mégis, egy emberi rendellenesség miatt van előnye a vámpírokkal szemben. Amiről azért mindent nem árul el Virginianak. Inkább csak halványan mosolygott. Bár ez betudható annak is, hogy elég sok vértől szabadult meg a mai éjszaka folyamán.
- Azt hiszem, hogy ha valakit egy éjszaka alatt kétszer is megmentek, azt már nem kéne idegennek nevezni. Kol pedig legyen az én gondom, nem a tied. Mondhatni bonyolult a múltam az Eredeti családdal, ezt is megoldom valahogy.- még egy előny. Nem hátrány, ha valaki Klaus belső köreibe tartozik, vagy tartozott. Még ki kell derítenie, hogy hányadán is áll a királyával. De talán ahhoz még elég jó a kapcsolatuk, hogy ne engedje Kolnak, hogy lemészárolja.
- Telefon… telefon…- tapogatta a zsebeit, és szüksége volt egy pár pillanatra, mire megtalálta az említett eszközt. Még az átlagosok közt is átlagos volt, semmi érintőképernyő, semmi extra, VIctornak tökéletes. - Tessék, remélem te jobban boldogulsz velük, mint én.- mondta egy hamiskás mosollyal az ajkán.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyVas. Aug. 17, 2014 2:59 pm


Victor & Virginia


Elgondolkodom pár pillanatra, azon amit mond, és végül arra jutok, hogy igaza van. Valóban azt kellene fejlesztenem, amiben tényleg jó vagyok, hogy még jobb legyek benne. A túléléshez erre van szükségem, na meg ha meg akarom védeni azokat, akiket szeretek... Na, mondjuk nincs túl sok belőlük, de őket megbecsülöm, amennyire csak tudom.
- Azt hiszem, ez igazából nem rossz ötlet. Talán majd elgondolkodom még ezen... - Nem tudom, hogy kitől is tanulhatnék újabb szavakat, vagy bármit is, de vámpír vagyok, és szerencsére vannak olyan képességeim, amivel a legtöbb embert rá tudok venni dolgokra. Szóval azt hiszem fel tudom találni magam.
- Nem tudom te, hogy vagy vele, de nálam, ha valakinek van pár kedves szava, akkor már nyert ügye van. Azzal már ad okot arra, hogy megérdemli az életet. Persze nem gondolom, hogy én eldönthetem, ki érdemli meg, vagy ki nem... De mégis megtehetem. - Kicsit megvonom a vállam, miközben egy halvány mosoly is játszik arcomon. Annyit beszélünk már kajáról, hogy lassan megéhezem... Bár valószínűleg neki sokkal rosszabb lehet, elvégre rendesen megcsapoltam ma, még ha valamennyit vissza is szolgáltattam. A kijelentése, miszerint a szíve nem a megszokott helyen van, megvallom őszintén... Nagyon felkeltette a figyelmem, de természetesen nem állok neki faggatni, hiszen ahogy ő is mondja... Mindenkinek szüksége van titokra. A titkok nagyban tudják erősíteni a embert, vagy ebben a esetben inkább vámpírt.
- Dehát... Egy idegen miatt kockára tennéd a saját életed? Kol nagyon veszélyes! - Mondom meglepetten. Nem értem miért tenné kockára az életét értem... Még csak nem is ismer. Mi van ha átverem? Hogy bízhat meg valakiben ilyen könnyen? Jó... Mondjuk nem valószínű, hogy át merném verni. Az ilyen idős barátokra mindig szükségem lehet... Nem igazán szeretném ellenségnek. Van éppen elég belőlük, ráadásul azt hiszem érti a dolgát... Könnyen megölhet. Talán még félnem sem ártana.
- Rendben. Akkor add a telefont, és előre is mindent köszönök. - Mosolygok rá őszintén, majd előveszem az én kis csodafonomat.



•• Words: 319 •• Music: changes •• Note: Nyamm ••
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyHétf. Júl. 14, 2014 5:59 pm

Virginia & Victor

- Nos, választékosabban beszélj, ismerj meg új, idegen szavakat. Ha a beszélgetőtársad nem tudja, hogy miről is beszélsz, csak bólogat, akkor már félig nyert ügyed van. Habár lehet ebben nem nekem kellene tanácsot adnom. Kimaradt pár év, így az én szavaim nem feltétlen a legjobbak.- de legalább az angol akcentusa megmaradt, talán ha nem sikerül bezárni egy pár évre, egy idő után levetkőzte volna. Bár akkor oda lett volna még egy egyéni jellemzője, azt pedig sajnálná.
- Tudtam, hogy Te az a fajta hölgy vagy, akihez a szép szavak vezetnek. Bár minden hölgy ilyen lenne. Véleményem szerint, így az élet is könnyebb lenne, sokkal könnyebb. Ami pedig azt illeti, egyet tudok veled érteni abban, hogy van, akit vacsorának szolgáltál fel. Akadnak akik csak az éjszakára hajtanak, és mivel mi vámpírok vagyunk, ezt könnyen ki tudjuk deríteni.- elég csak megigézni őket, és úgy csicseregnek, mint a kismadarak, természetesen ha verbénát isznak, az némileg bonyolít a dolgokon.
- Mindenkinek szüksége van titkokra, és ezt még megtartanám magamnak.- ha mindenkinek elmondaná a születési rendellenességét, akkor oda lenne a meglepetés ereje, márpedig egy olyan helyzetben, ahol szíven akarják szúrni, ez kifejezetten rossz lenne.
- Igen, komolyan mondom. S’ nem kell tartanod Koltól. Habár nem az én fivérem, de ahogy mondtam, a fivére nemzett. Azt hiszem, ha megkérem arra, hogy szóljon pár szót az érdekedben, akkor megteszi. Ellenkező esetben, akkor én védelek meg tőle, és ha én meghalok, reményeim szerint, Királyom néhány évre elzárja a testvérét… jó néhány évre. Afelől se kell félned, hogy megtudja, hogy merre is vagy. Szedem azt a nővényt, amitől nem tudnak megidézni.- bár ezeket leszámítva, némileg még így is hátrányban van az Őssel szemben, de mivel nem egy kezdő, így esélye is van.
- Odaadom a telefonomat, és hívd fel magadat vele, és mentsd el a számokat. Még nem nagyon értek hozzájuk. Így ha megtaláltam Niklaust, akkor megüzennem a tartózkodási helyemet. S’ megtanítalak arra, hogy ne sajnáld, utáld azt, ami vagy, hanem büszke legyél rá.- egyszer már tanított egy vámpírt, vele se sült fel, és nem hiszi, hogy VIrginiaval felsülne.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyKedd Júl. 08, 2014 4:27 pm


Victor & Virginia


Fejleszteni? A beszédemet? Ez nem hiszem, hogy olyan dolog, amit fejleszteni tudok. Mindig is nagyon jól értettem ahhoz, hogy tökéletesen és feltűnés mentesen ki tudjam magyarázni magam, még a legszorultabb helyzetekből is. Azt tudom, hogy ez egy fantasztikus képesség, főleg egy olyannak, mint amilyen én vagyok. Ráadásul, ez mellé, még nagyon jó színész is vagyok. De persze ha valaki lesből támad, ezekkel a bizonyos képességekkel nem megyek semmire. Minek kellene fejleszteni? Egyáltalán hogyan lehet az ilyesmit fejleszteni?
- Fejlesszem? Hogyan? - Kérdezek vissza kíváncsian, bár Victor már egészen biztosan megszokta ezt tőlem. Szörnyen kíváncsi a természetem, és soha nem tudom visszafogni magam. Még szerencse, hogy ő ezt nem bánja. Legalábbis eddig nem volt vele gondja, ahogy észrevettem.  
- Igen, azt hiszem nálam egy bókkal sokkal többet el lehet érni, bár még úgy sem garantált semmi. Azt hiszem többször került az asztalra, vacsoraként, egy bókoló, udvarias férfi, mint az ágyamba. Ez igazából attól is függ, hogy mennyire vagyok éhes... Na meg száz év bőven elég arra, hogy lássam, ki az aki komolyan is gondolja, azt amit mond. - Megvonom a vállam. Na, és azt hiszem egy kezemen meg tudom számolni azok számát, akik nem csak azért bókoltak, hogy ágyba vigyenek. Aztán mégis találkoztam Blake-vel, akit eredetileg megölni akartam, és egész máshogy alakult az egész.
- Ezt hogy érted? - Kérdezek vissza ismét, mivel nem igazán értem mire fel ez a mosoly. Ha valakit mellkason szúrnak, az már félig siker az illetőnek. Ott a szív, és ha nem téveszti el, akkor simán megölheti a vámpírt. Szóval ezt most tényleg nem igazán értem. Az rendben, hogy idős... Nagyon idős... De nem teljesen halhatatlan attól ő sem.
- Hogy mi? Ezt most komolyan mondod? - Hatalmasra nyílnak szemeim, és szinte alig tudom elhinni, hogy most éppen felajánlotta azt, amit soha senkitől nem kaptam meg. Tanítani akar? Ohh... - Én benne vagyok, és nagyon hálás lennék érte, de... Koltól meg tud védeni? - Hitetlenkedve rázom a fejem, hiszen Kol egy ős, és engem ő változtatott át. Nem pedig Klaus. Nem hagyná, hogy átpártoljak testvéréhez. - Adjak telefonszámot? Vagy... ? - Mosolygok rá még mindig kissé meglepetten, és hitetlenkedve is egyben.  




•• Words: 355 •• Music: changes •• Note: Nyamm ••
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyCsüt. Júl. 03, 2014 12:33 pm

Virginia & Victor

- Nocsak. Ezek szerint, kifejezetten ügyesen forgatod a szavakat. Ez egy nagyon hasznos, és jó tulajdonság. A véleményem szerint, fejleszd.- ha ügyesen használja, akkor majdnem bármire képes lehet, legalábbis olyanokra, amikre szavakkal képes lehet. Kimagyarázni magát a legtöbb helyzetből, vagy éppen megszerezni ezzel bármit. S’ nem úgy, ahogy régen tették a nők, a testükkel. Habár, a legjobb tudomása szerint erre ma is képesek a nők, sőt, talán gyakrabban élnek vele, mint a régi időkben. Talán a nők változhattak a legkevesebbet az elmúlt évszázadok alatt.
- Arra már egy ideje rájöttem, hogy te nem vagy olyan nő, akinél ez működne. Ahogy észrevettem, érted inkább küzdeni kell. Udvarolni, bókolni, ahogy azt illik.- természetes, hogy a legtöbb nővel, vagy legalábbis azokkal szemben, akik ezt megérdemlik, nos, velük szemben így kell bánni. Nem ajtóstul és merev férfiassággal rontani a házba, előtte illik kopogni is.
- Velem szemben nincs is szükséged az önbizalomra. Mivel nem vagy az ellenségem, így semmi okom sincs arra, hogy megpróbáljak ártani neked. Ami pedig azt illeti, nem olyan egyszerű megölni, még akkor se, ha a mellkasomat keresztüldöfi egy karó.- mondta sokat sejtető vigyorral az ajkán. Nem csoda, a szívét nem pont ott kell keresni, ahol másoknak van, ez egy hatalmas előny a legtöbbekkel szemben.
- Természetesen nem, régen se így gondolkoztam. Nem bántottam a nőket, legalábbis addig nem, még az nem volt szükségszerű, és nem kaptam utasításba. Abban az esetben megérdemelte a sorsát, és azt, hogy levadásszam.- boldogan csillan fel a szeme az emlékek miatt. Amikor a királya kiadta ezeket az utasításokat, élvezettel vetette bele magát a vadászatba. Ám a vidámság hamar elszáll, és gyengéden elmosolyodva rázza a fejét.
- Fiatal vámpírok sorsa, legalábbis ha hanyag a tanítója. Ajánlok neked valamit, amint megtaláltam a királyomat, és ismét az oldalán leszek, keres meg, és majd tanítalak én. A sarjam már mindent tud, és jól végezte, végzi a dolgát. A szabad időmben pedig foglalkozok veled is. Oh, és mivel a királyom Klaus, és ha megkérem arra, hogy vegyen a védelmébe téged is, akkor már nem kell félned Koltól se. Oh, és mivel nekem is van már, az az okos szerkezet, a telefon, könnyebben el tudsz majd érni.- talán felelőtlenség ezt felajánlania, de legalább lefoglalja magát, és ki tudja, hogy mikor lesz hasznos egy újabb szövetséges.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyKedd Júl. 01, 2014 3:37 pm


Victor & Virginia


Tehát, ha az ember szerelmes a teremtőjébe, akkor az árváltozás után, ilyen dolgok történhetnek. Na, most érzem magam igazán szerencsésnek. Én teljes mértékben bele voltam zúgva teremtőmbe, talán szerettem is. Akkor simán megtörténhetett volna kettőnk között is ez a bizonyos szolga kapcsolat. Bár azt hiszem, hogy még így is igencsak hasonlított a kapcsolatunk, arra hiszen, Kol teljes mértékben uralkodó típus.
- Nem mindig buknak meg. Pár héttel ezelőtt én is belefutottam egybe. Nagyon kevés hiányzott ahhoz, hogy megöljön, de végül a szám megmentett. Valahogy ki tudtam magyarázni magam, és végül elengedett. - A nagy összecsapás végül inkább beszélgetésbe ment át, és meg is állapodtunk. Bár azóta nem is találkoztam vele, és remélem nem is fogok, mert addigra már biztosan tudni fogja, hogy hazudtam neki, azért hogy elengedjen.
- Igen... Valószínűleg van olyan nő, akinél működhet, de az kétségkívül nem én vagyok. - Megvonom a vállam, és elmosolyodom. Soha nem tartoztam a könnyű esetek közé. Mindig szerettem ha harcolnak értem, legalább egy kicsit, és azt hiszem ez így van rendjén.
- Önbizalom? Van önbizalmam, csak mondjuk egy emberrel szemben, nem pedig egy hétszáz éves vámpírral, akit nagy valószínűséggel megölnének, ha rám bízná magát. Nem szeretném, hogy miattam vesszen kárba az a sok-sok év. - Valószínűleg ezt ő nem teljesen érti, hiszen ő mindig idősebb volt szinte mindenkinél. Gondolom ő sem hagyná kárba veszni, mondjuk Klaus éveit. Bár lehet nem ugyanúgy vélekedünk ezen a téren, hiszen ő eleve egy vadász, gondolom jól képzett. Én pedig... Örülök ha ki tudom törni valakinek a nyakát.
- Azért remélem, hogy te már nem így gondolkozol... - Célzok a nők másodrendűségére, miután végre ivott belőlem, és nem kényszerít arra, hogy én védjem meg őt. Aztán következő szavai kicsit lesokkolnak, csak némán meredek rá, és végighallgatom, majd lehajtom a fejem, de csak mert nem akarom, hogy lássa az arcomon átsuhanó fájdalmat.
- Nem akarok meghalni, de nem szeretem azt ami vagyok. Mindenkinek csak ártani tudok. Mégis ki tanított volna meg nekem bármit is? Az elmúlt száz évben sehol nem maradhattam pár hónapnál tovább, mert attól féltem rám talál. Egy ideig velem volt egy másik vámpír, de igazából ő sem tudott sokkal többet nálam. Nem igazán tudott tanítani. Még egy vadásszal sem tudok elbánni... - Keserűen nevetek fel, de még mindig csak a földet bámulom.




•• Words: 377 •• Music: changes •• Note: Nyamm ••
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyHétf. Jún. 30, 2014 12:47 pm

Virginia & Victor

- Nem tudom, gondolom, ha az a kapcsolat is eltűnik, ami okozta, akkor lesz vége. Például ha a szerelem a kiváltó oka, és ha kikapcsoltatja az érzelmeket a teremtő, akkor így elszáll az ok is, és vége a kapcsolatnak, de ez csak egy tipp. Nem vagyok benne biztos.- tanácstalanul hagyták el a szavak az ajkát. Olyan kérdések ezek, amikre nem tud konkrét választ adni, csak spekulálhat, találgathat, semmi egyebet nem tud tenni. Talán nem ártana felkeresni egy vámpírt, aki az ilyen dolgokkal foglalkozik, és tőle megkérdezni. Már ha létezik egyáltalán ilyen valaki.
- Érthető ok, nagyon is érthető. Bár van abban valami vicces, hogy az emberek, vagy inkább nevezzük őket a nevükön. Vadászok. Ahogy ezek a vadászok ránk támadnak, és belebuknak. Mintha egy hangya akarná megölni a medvét. Csak tömegben, vagy a meglepetéssel van esélyük. A saját, morbid módján ez vicces.- csak éppen Victornak sincs nagy kedve ezen nevetni. Tekintve azt, hogy manapság már fejlettebb a technológia és hatékonyabban tudnak harcolni az emberek, kellemetlen. Régebben íjak és kardok, manapság pedig puskákkal támadnak a vámpírokra. Talán mégse annyira vicces az erőlködésük.
- Pedig van egy olyan gondolatom, hogy talán van olyan nő, akinél ez a szöveg működhet. Legalábbis azokból, amiket láttam, erre tudok következtetni.- habár ezt csak a TV-ben látott dolgok alapján tudja gondolni. Ahol elég, ha valaki valamilyen szerelő, és a ház asszonya már kész is az aktusra.
Lemondóan sóhajt Virginia erősködésére, miszerint innia kell belőle, vagy nem mennek sehova. Makacs egy gyermek.
- Ennyire nem hiszel magadban? Vámpír vagy, nem ártana valamennyivel több önbizalom.- mondta nyugodtan, majd megfogta Virginia karját, és belemélyesztette a fogait, és lassan inni kezdte a vért. Nem akar túlzásba esni, ezért is csak annyit vesz magához, amennyitől erősebbnek érzi magát. Nem szárítja ki a nőt.
- Ennyi elég lesz. Ha többet fogyasztanék, akkor meg van rá az esély, hogy nem bírok majd leállni. És igen, nem volt gond. Akkor ez volt a szokás. A nők csak másodrendűek voltak, a férjnek volt mindig igaza. Mindegy mi volt.- nem mondja, hogy szép idők voltak azok, mert tagadhatatlan, hogy megvolt a szépsége, de azért enyhén túlzásnak tartotta.- Mégis, hiába utálod magad, nem akarsz meghalni. Jól gondolom? Inkább élsz tovább így? Akkor talán mégse annyira utálod ezt a létformát. Az a véleményem, hogy nem tanítottak meg arra, hogy hogyan is legyél vámpír. Elfogadni magad, és élvezni azt az életet, ami megadatott a számodra.- némileg csalódás Victor számára, hogy egyre több olyan vámpírral találkozik, aki nincs kibékülve azzal, ami.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyPént. Jún. 27, 2014 1:08 pm


Victor & Virginia


Erős kapcsolat? Miféle erős kapcsolat? Mármint... Minket is erős kapcsolat fűzött össze, de mégsem történt ilyesmi. Vagy talán a mi erős kapcsolatunk, nem olyan volt, mint ami szükséges ehhez a szolgaság kialakulásához. Még szerencse. Ez olyan mintha megfosztanának a saját akaratomtól. Szörnyű! Semmiképp nem szeretnék ilyesmit még látni sem. Nemhogy átélni.
- És hogy lehet megszüntetni ezt a kapcsolatot? - Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy tudja, de nem veszíthetek semmit azzal, hogy megkérdezem. Ha már úgyis annyira belejöttem ebbe a faggatásba. Tényleg lassan kezd hasonlítani valami vallatásra. Még mindig nem értem, hogy viseli el. Én nem lennék rá képes. Többnyire idegesít, ha valaki folyton kérdezősködik, és inkább elküldöm melegebb égtájakra.
- Óh, ilyesmiért én nem haragszom. Az ok pedig azt hiszen érthető. Kétszer is megtámadtak... Nem igazán volt erőm, és kedvem se nevetni. - Kicsit megvonom a vállam, jelezve, hogy bizony nem én tehetek róla, hanem az az ostoba vadász, aki bennem hagyta kétszer is a karóját. Én pedig nem vagyok valami mazochista őrült, hogy élvezzem azt... Sokkal inkább sírhatnékom volt, bár azt sem sűrűn teszem. Sőt! - Öhm. Megjegyezheted ugyan, de nem ajánlom, hogy ezzel próbálj bárkit is elcsábítani. - Ismét felnevetek, és szinte el tudom képzelni az a pofont, amit Victor kapna, majdnem minden nőtől, ha ilyesmivel próbálkozna. Bár biztos akadna vevő rá... Ki tudja. Viszont ha magamból indulok ki, én azt hiszen csak nevetnék rajta.
- Hát ha tényleg élni akarsz még, akkor igyál belőlem, és meg tudsz minket védeni... Mert én ugyan nem mozdulok innen addig, amíg nem iszol! - Nagyon makacs tudok ám lenni ha akarok, és most bizony akarok. Nem akarom egyikünk életét sem kockára tenni, és én jól tudom, hogy nem vagyok elég erős ehhez. Nem megyek ebbe bele, ha kell egy hét múlva is itt fogunk állni.
- "ha a férj megverte, az nem volt gond"? - Kérdezek vissza elképedve, idézve azt, amit ő mondott. Hát egyáltalán nem ilyen fajta családot tudtam elképzelni magamnak. Sokkal jobbat! - Nekem nem az a bajom, hogy nem tudom ki lenne alkalmas arra, hogy átváltoztassam. Sokkal inkább az, hogy utálom azt ami vagyok, és senkinek nem kívánom ezt az életet. - Mondom még mindig kissé értetlenül meredve rá.



•• Words: 363 •• Music: changes •• Note: Nyamm ••
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyCsüt. Jún. 26, 2014 8:16 pm

Virginia & Victor

- Pontosan nem tudom. Talán ha emberként is erősen kötődött a vámpírhoz. Szerelem, vagy valami más érzelemtől van fűtve. De ezek csak tippek. Láttam ilyen kapcsolatot, de a kialakulásáról nem tudok, a miértjéről.- tanácstalan volt a hangja, erről tényleg csak ennyit tudott. S’ biztos abban, hogy mások se tudnak sokkal többet, még a királya se. De hát neki nem is ez volt a dolga, hanem uralkodni. Ahogy Victornak se az volt, hogy tudás tárháza legyen, hanem vadásszon.
- Nos, a rövid ismeretségünk alatt nem túl gyakran nevettél. Ezrét bátorkodtam ezt mondani, de kérlek, nézd ezt el nekem.- mondta nyugodtan, és kimérten. Ahogy egy angolra jellemző.- Áh… értem. Tehát ez a megdolgozást lehet arra érteni, hogy szexuális kapcsolatot létesítek egy hölggyel. Ezt meg fogom jegyezni.- kajánul elmosolyodott, de már tudja, hogy ezt nem fogja mondani egy hölgynek se. Talán ahhoz túlságosan is… rámenős lehet.
Virginia reakcióján kicsit meglepődik. Nem érti, hogy mi a probléma. Ha előre figyelmezteti a hölgyet, akkor fel tud majd készülni az esetleges támadásokra, és hárítani is képes lesz azokat.
- Márpedig komolyan mondom, és igen, rád merem. Mivel jelenlegi állapotomban nem kifejezetten vagyok képes eredményesen harcolni. Nem éltem még eleget, az ezredik életévemet szeretném még elérni. Szép kerek szám.- milyen jól is hangzik ez. Ezer év, tökéletes, remek, és ritka. Az egyik legidősebb lehet az Eredetik után, csodás.
- Mit tartasz normális családnak? Az én időmben az volt a normális, ha a nő szült, ha a férj megverte, az nem volt gond. Ez volt a normális. Bár az idővel változtak ezek a szokások is. Manapság pedig, amiket hallottam… nos, nem nevezném éppen normálisnak. Tönkretenni? Ugyan, erős ez a szó. Nem minden jöttmentből kell vámpírt teremteni, hanem csak abból, aki ezt megérdemli. Ezért van nekem is csak egy sarjam. Lehetett volna megannyi, de nem. Én választottam valaki olyat, aki méltó volt erre. Tegyél te is így. Csak azt, aki megérdemli, és te is akarod. Persze tudom, az igazi, sajátot nem pótolhatja, de nem is olyan szörnyű, mint képzeled. Elmondtam erről, amit akartam. Nem akarlak meggyőzni az igazamról, vagy a véleményedet átformálni. A te életed, te döntesz róla.- nyúlkálni kezdet a zsebében, hogy előhalásszon egy szál cigeretát, remélhetőleg sikerül is neki, ha pedig nem, talán Virginia segít ebben.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptySzer. Jún. 25, 2014 11:16 pm


Victor & Virginia


Sóhajtok egy jó nagyot szavai után. Úgy tűnik én értettem félre, és ez már nem történhet meg velem. Még szerencse. Ez nagyon... Kegyetlen. Vagy nem is tudom. Egyáltalán mitől alakulhat ki ez a bizonyos kapcsolat? Valószínűleg ha már nem mindenkinél jelentkezik, akkor lehet valami oka. Nagyon ritka jelenség lehet, hiszen én erről nem tudok semmit, pedig több mint száz évet éltem már. Nem olyan hű de sok, de egy halandó sem éri már meg ezt a kort.
- És azt tudod, hogy mitől alakul ki ez kapcsolat? - Teszem fel az újabb kérdést, de lassan kezdem komolyan szégyellni magam. Annyi kérdésem van, amikkel folyamatosan bombázom, hogy csodálkozom azon, hogy egyáltalán még itt van. Én a helyében már faképnél hagytam volna magamat. No, de persze ő úriember.
- Kikérem magamnak, én szoktam nevetni. - Mondom frappánsan, még mindig vigyorogva, majd következő szavaitól, ismét felnevetek. - Ó, hát tényleg nem mai gyerek vagy! Én sem úgy gondoltam, hogy téglát adtál a kezükbe... Sokkal inkább másra gondoltam. - Még mindig vigyorgok, mint egy idióta, és bármennyire is próbálkozom, nem tudom eltüntetni arcomról. Úgy tűnik végre nem csak én tanulok valami újat ettől a férfitól, hanem fordítva is. De aztán lehervad az a fene nagy mosoly arcomról, és a helyet átveszi némi idegesség. Még, hogy nekem kell a többit elintézni? Ő most komolyan rám akarja bízni a saját életét is? Na ne... Kétszer is megmentette az életem, erre most én meg fogom ölni? Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet.
- Mi? Dehogy! Ezt nem mondhatod komolyan. Rám mernéd bízni az életed? Túl sokat éltél már, vagy mi? - A szemeim majd kiesnek, úgy nézek rá. Egyszerűen nem akarom elhinni. Soha senki nem bízott bennem, akkor ő most mégis miért teszi? Örülök ha saját magamat meg tudom védeni, bár mint kiderült ez sem mindig jön össze.
- Soha nem lehet igazi, normális családom. Mielőtt ez lett belőlem, arról álmodoztam, hogy majd lesz egy férjem, mellé pedig két gyermek. És ezt nem tudja pótolni egy újabb vámpír. Sőt! Nem akarom senkinek az életét tönkretenni, azért, hogy nekem jobb legyen. Nem szeretem azt ami vagyok, és nem akarom másra ezt ráerőszakolni. - Lassan megrázom a fejem, és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ő tényleg azt akarja, változtassak át valakit. Miért tenném? Nem tudom elfelejteni, hogy én mennyit szenvedtem ez a szörnyeteg miatt, ami bennem lakozik, amikor vámpír lettem. Nem akarok másnak ilyen fájdalmat okozni.




•• Words: 400 •• Music: changes •• Note: Nyamm ••
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptySzer. Jún. 25, 2014 7:11 pm

Virginia & Victor

- Nem, tenni nem tudsz ellene semmit. De ez a kapcsolat azután alakul ki, hogy az átváltozásod végbement. Ha eddig nem jelentkezett, nem is fog utána. S’ csak akkor szabadulhatsz fel alóla, ha a teremtőd akarja. Észrevetted volna már magadon, ha ilyen kapcsolatod lenne valakivel. Nem akarnál mást, csak örömet szerezni neki, mindent megtennél, amit mond, akkor is, ha csak képletesen érti. Nem lennél képes elhagyni. Az a véleményem, hogy kedves Virginia, te nem állsz senkivel ilyen kapcsolatban.- próbált megnyugtató hangon beszélni, bár nem tudja, hogy ez mennyire sikerül neki. Habár a hangja általában nyugodt volt, de hogy valakit megnyugtasson a hangjával… azt még gyakorolnia kell. Manapság a szavak is máshogy hatnak az emberekre, hogy elérje a megfelelő hatást, a megfelelő szavakat is meg kell találnia.
- Gyakrabban kellene nevetned. Kifejezetten jól áll.- halványan elmosolyodott, és társult a nevetéshez.- Megdolgozni? Nem, nem dolgoztam velük, hanem nemi kapcsolatot létesítettem a hölgyekkel.- javította VIrginiat, habár erre nem nagyon lett volna szükség. Csak VIctor nem ismerte ezeket a helyettesítő szavakat. Lehet jobban járt volna, ha meg se szólal. S’ mikor felkínálja a vérét Virginia, akkor udvariasan és gyengéden eltolja magától a hölgyet, és lassan megrázza a fejét.- Nem, köszönöm, de nem kérek. Fizikailag gyengültem, de a hallásom még így is elég jó. Észre fogom venni, ha közelít egy vadász, és akkor pedig, a többit neked kell elintézni, hölgyem.- mondta mosolyogva. A véleménye szerint képes lesz elbánni egy vadásszal Virginia. Kapott elég vért ehhez a művelethez.
- Oh, kedvesem. Ezen nem kell szomorkodnod. Nekem se lehet gyerekem, de helyette lehet sarjad. Aki lehet olyan neked, mintha a saját magzatod lenne. Tapasztalatból beszélek. Eddigi éveim során, csak egy valakit változtattam át. Megérdemelte azt, hogy vámpír legyen, és azóta is olyan a számomra, mintha a húsom és vérem lenne, mintha a fiam lenne. Elég sok év van még előtted, találhatsz egy ilyen valakit. S’ akkor még átlépheted azt a zavaró időszakot is, amikor a sírásával felébreszt.- mondta gyakorlatiasan.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:40 pm


Victor & Virginia


Attól, amit mesél, kicsit ledöbbenek. Valószínűleg úgy nézhetek ki, mint egy kislány, aki most tudja meg, hogy szülinapja van. Igen... Majdnem mondhatom ajándéknak ezt a sok információt. Valamiért én mindig mindenre kíváncsi vagyok, és szeretek tudni mindenről. Hiszen a tudás hatalom. A tudás nagyon sokmindenre jó, főképp arra, hogy meg tudjam magam védeni, ha esetleg arra kerülne sor. Fogalmam sincs miért segít nekem ennyit ez a vámpír. Mármint... Nem elég, hogy kétszer is megvéd, még olyan információkat is átad nekem, amire valószínűleg szükségem lesz. Sajnos. Nem tudhatom, hogy mikor futok össze Kollal, de jobb tudni az ilyesmit előre. Nem szeretnék semmiféle szolga lenni mellette. Azt nem igazán bírnám ki...
- És ez a... Ez a szolgakapcsolat ellen lehet valamit tenni? Mármint... Megelőzni, vagy valami hasonló? - Hangomból kihallatszik a rémültség, és szerintem ő is pontosan hallja. Kicsit kétségbeejtő arra gondolni, hogy esetleg én kerülök majd olyan helyzetbe. Pedig jól tudom, hogy Kol egyáltalán nem örül, és nem is örült, annak, hogy annak idején olyan csúnyán megszöktem tőle. A fenébe!
Következő szavai hallatán, egy pillanat alatt elszáll a kétségbeesés, és őszintén nevetek fel. Nem tudok, nem nevetni mikor ilyeneket beszél. Nagyon bizonyítani akar, én pedig csak vigyorgok, mint egy idióta.
- Óh, jaj de nagyon büszke valaki magára! Szegény nőket jól megdolgoztathattad... - Vigyorgok még mindig, a fejemet rázva, majd a következőt is hozzá teszem. - Na, de ha túl sokat ittam, akkor szívesen adok vissza belőle... Így hogy védesz meg, ha erre járna mégegy vadász? - Közelebb lépek hozzá, ha esetleg úgy döntene, elfogadna tőlem vért, bár tartok tőle, hogy amilyen udvarias, nem fog. Pedig én komolyan gondolom. A végén majd nekem kéne őt megvédeni, ami valószínűleg kudarcba fulladna, hiszen semmi tapasztalatom nincs. Jó... A semmi kicsit túlzás, de a 700 éves vadászhoz képest, én eltörpülök.
- Én már valószínűleg az "életképes fiúgyermeknél" megbuknák... - Mondom kissé fájdalmasan, hiszen soha nem lehet saját gyerekem, és ez ellen nem tehetek semmit. Pedig mit meg nem adnék egy normális életért.




•• Words: 324 •• Music: changes •• Note: nem Victoria vagyok Razz ••
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyKedd Jún. 24, 2014 4:44 pm

Virginia & Victor

Atyai módon elmosolyodik Victoria kérdésén. Kíváncsi gyermek, akinek megannyi kérdése van. Feltehetőleg a tanítója nem volt a megfelelő, kihagyhatott pár apróságot a leckékből, főleg azt, ami az önuralomra vonatkozik. Bár, talán csak a személyisége válogatja.
- Meg tanultam annak lenni, és ami azt illeti. Egyszerű, egy emberi vadásztól nem fogok ideges lenni. Ahhoz túl kevés, és nem jelentett rám fenyegetést. Mielőtt vámpír lettem, vadász voltam, és nem vámpír, hanem a vadász szó, rendes jelentését értsd ez alatt. Ott pedig türelmet kellett tanulnod, nyugalmat, és miután átváltoztam, folytattam ezt a foglalkozást, csak éppen már másokra vadásztam. Azokra, akiket a királyom kijelölt. S’ ismerjük el, egy vámpír nem olyan, mint egy farkas, vagy őz. Nagyobb nyugalom szükséges hozzá. De, hogy megnyugtassalak, bennem is szokott tombolni az indulat, csak én képes vagyok elnyomni. Az idő nekünk dolgozik, ezt jegyezd meg. Az idő a lényeg, idővel te is megtanulhatod elnyomni magadban, és előtérbe helyezni a nyugalmat.- mondta immár barátságos mosollyal az ajkán. Valamennyire megtaníthatná Victor is Virginiat, de a fő leckét magától kell, az élet a legjobb tanár, és a legkegyetlenebb is.
- Igen, a szolgakapcsolat. Eddigi életem során, talán két alkalommal ha láttam ilyet. Nem túl kellemes látvány. Főleg akkor nem, ha az, akivel kialakul, rendelkezik némi szadista hajlammal. Ilyen esetekben csak tetőzi a bajt az a tény, hogy az alacsonyabb rendű fél ezt boldogan elfogadja, mert ezzel örömet okozhat a mesterének. Kellemetlen…- az ilyen kapcsolat rossz, nagyon rossz. Victor szerencsésnek mondhatja magát, ilyen kapcsolat nélkül is hűségesen szolgálja Klaust. Ám, ha mégis lenne köztük szolga-mester kapcsolat, az se változtatna semmin, a hűsége így is úgyis állandó.
- Hehehe, na igen.- szélesen elvigyorodott.- De talán a jelenlegi vérmennyiségemnek tudható be ez a bágyadtság. Nem pedig az éveimnek. Régen, még nem zártak be, nem hagytam magam után egyetlen egy olyan hölgyet se, aki képes lett volna felkelni a közös éjszakánk után, csak másnap este. S’ nem azért, mert vérét vettem.- büszkén tolta ki a mellkasát, ami elég komikusra sikeredhetett, tekintve a jelenlegi állapotát.
- Fogjuk rá a kimaradásomra. Az én időmben egy nőnek nagyjából annyi volt a dolga, hogy életképes fiúgyermeknek adjon életet, és lássa el a férjét. Ez a mai szabadság… kicsit fura, de nem nevezném rossznak. Csak fura, egy olyan valakinek, mint én vagyok.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyVas. Jún. 22, 2014 6:02 pm


Victor & Virginia


Nem tudom elképzelni se, hogy mégis mivel lehetne ezt a vámpírt felidegesíteni. Ha tényleg igaz amit mond, és eddig nem sikerült senkinek felingerelni, akkor valószínűleg a megtestesült nyugodtság, higgadtság és a többi hasonló kifejezés. Egyszerűen képtelenség... Hétszáz éves vámpír és nem gyűrte le egyszer sem, az a bizonyos fenevad, amit ő is magában hordoz, ahogy az összes többi vámpír is. Nem tudom, hogyhogy nem hozta ki a sodrából az a tény, hogy valaki évtizedekre bezárta valahová. Én ha a helyében lennék, már mindent felforgattam volna annak érdekében, hogy megtaláljam az illetőt, és olyan halált adjak meg neki, amilyet érdemel. Lehet, hogy kegyetlen vagyok, de kétlem, hogy én vagyok az egyetlen, ha a szabadságról van szó.
- Hogy csinálod? Hogy tudsz ilyen nyugodt maradni, még akkor is ha éppen ránk támad egy vadász? - Kérdezem tőle teljesen elvarázsolva. Bárcsak én lennék ilyen nyugodt. Mennyivel könnyebb lenne kibírni mellettem, ha nem kellene attól rettegnie az illetőnek, hogy egy árva szócskával teljesen ki tudja belőlem hozni azt a bizonyos állatot. És én nem tudom visszafogni magam, de ő... Hihetetlen.
- Szolgakapcsolat? - Nem sok kell ahhoz, hogy tátott szájjal meredjek rá, de szerencsére még éppen időben észhez kapok, és legalább a számat sikerül becsukni, de ettől függetlenül még lesül rólam a meglepettség. Talán tényleg szerencsésnek tarthatom magam? Járhattam volna sokkal, de sokkal rosszabbul is. Vajon volt neki szolgája is? Én miért nem voltam az? Egyre több kérdés merül fel bennem, nem is biztos, hogy jót tesz nekem ha ezzel a férfival beszélgetek. Túlzottan ismeri az ősi családot. Vajon képes lenne lebuktatni is?
- Az már bajnak számít, ha szer kell ahhoz, hogy megtörténjen a merevedés. Vagy csak túlzottan meg öregedtél... - Húzom széles mosolyra ajkaimat, nem tudom kihagyni ezt az élvezetet. A szám sajnos sűrűn nincs összhangban az agyammal, és olyan dolgokat vagyok képes kimondani, melyeket máskor nem. Mondjuk ennek sokszor meg is iszom a levét.
- Elég érdekes elméleteid vannak a nőkről. - Oldalra billentett fejjel nézek fel rá, és próbálom megfejteni ezt a nagy nyugodtságot.




•• Words: 334 •• Music: changes •• Note: bocsi a késésért :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyHétf. Jún. 02, 2014 5:25 pm

Virginia & Victor

- Talán én is abba kezdenék, ha a megfelelő dologgal ingerelnének. De szerencsére ez még nem történt meg.- mondta mosolyogva, miközben végig simított a tarkóján. Talán csak Klausal lehetne kihozni a sodrából, de mivel a teremtője elég erős, és tud magára vigyázni, így erre nem sok esélyt lát. Bár akkor jobb, ha nincs senki a közelben, amikor kitör belőle a vad vámpír. Egy hurrikán által okozott pusztítás kifejezetten apróságnak számítana ahhoz, amit Victor követne el.
- Szerencséd van, hogy nem igézett meg vámpírként. Akkor pedig kifejezetten nagy gondban lennél. Bár a szolgakapcsolat még rosszabb lehet.- nem találkozott még olyan vámpírral, aki így járt volna, de hallotta a pletykákat Victor is. S’ azok alapján ez a fajta kötödés elég rossz. Bármit megtesz a mestere utasítására, a legörültebb dolgokat is. Kiáll a napfényre védelem nélkül. Bár ez függ attól is, aki átváltoztatta. Victor reméli, hogy ha így járt volna Klausnál, erre nem került volna sor, legalábbis semmi hasonlóra. Így is kifejezetten sok mindent megtesz Klausnak, még mester-szolga kapcsolatra sincs szükség. Az így kiérdemelt hűség az igazi, erősebb bárminél. S’ így megvan a kölcsönös tisztelet is, legalábbis reméli, hogy megvan. De lényegtelen, hogy igen, vagy se, az a lényeg, hogy Victor tiszteli a királyát.
- Hm, talán még rosszul is esik ezt hallani. De úrivámpír vagyok, aki nem vár el semmi viszonzást a segítségéért. Meg úgy hallottam, hogy létezik valami szer, ami elősegíti a merevedést…- belőle is kibuggyan a halk kuncogás. Abszurdnak tartja ezt a témát.
- Nos, régen az voltam. Manapság nem tudom pontosan, hogy milyenek is a hölgyek, így némileg ez gondot okoz. Szükséges lesz a tapasztalatszerzés. De talán nem változtak annyit, csak az öltözködés. Egy nő mindig nő marad. S’ elnézést, amiért ennyire elnyújtottam ezt a témát.- mondta némileg meghajolva, és majdnem sikerül megfejelnie a földet, talán sok volt a vérveszteség.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyPént. Május 23, 2014 8:41 pm


Victor & Virginia


Jó, valószínűleg igaza van. Tényleg mindenkiben benne van a bosszúvágy, bár nem mindenkiből tör ki. Vegyük példának az embereket, akiket annyiszor megbántottak, megaláztak, hogy szinte mindenkiben ott az a harag ami nem túl szép gondolatokat vonz magával. Bár a halandók esetében többnyire megmarad gondolatnak, esetleg vágynak... Persze van kivétel. No, de egy vámpír már magában ragadozó lény, így legtöbb esetben nem tartják magukban a bosszút. De persze itt is van kivétel.
- Tudom, egyszerűen csak nem tudom elképzelni, ahogy nagy őrjöngésbe kezdesz. - Mondom egy kissé szégyenlős mosoly kíséretében, elvégre az imént is lazán kitörte a nyakát annak a vadásznak, aztán adott a véréből... Másodszor. Pedig ő is pontosan tudja, hogy igazából nincs túl sok szükségem rá. Vámpír vagyok, így nem halok bele ilyesmibe. Legyengülök ugyan, de nem halok bele. Ő ennek ellenére, mindkétszer felajánlotta a saját vérét, a saját erejét, a saját biztonságát. Mégis hogy gondolhatnék ezek után róla bármi rosszat?
- Igen... Kol egy bonyolult lélek. Egészen addig tudtam vele bánni amíg úgy nem gondolta, hogy jobban festenék vámpírként. Viszont az nekem már kevésbé tetszett, így nem sokáig maradtam mellette. - Vonok vállat mintha csak egy teljesen átlagos dologról mesélnék neki. Márpedig Kol semmiképp nem átlagos. Ahogy az sem az, hogy évekig menekültem előle, de természetesen ezt nem tervezem megosztani vele. Ha már annyira jóban van a testvérével, nem hiányzik, hogy eláruljon... Még ha ennek elég kicsi is a valószínűsége, miután kétszer is megmentette az életemet.
- Erekcióra valószínűleg nem is lesz szükséged, szóval emiatt igazán nem kell aggódni. - Nem tudom kibírni kuncogás nélkül... Dehát ő kezdett bele a témába, aztán ne is panaszkodjon, ha valami nem tetszik neki. Viszont következő szavai hallatán felvonom szemöldököm. Elég érdekes gondolatai vannak, az egyszer biztos.
- És ha jól értelmezem, te ebben jó vagy? - Kicsit oldalra billentem fejem, és kíváncsian pillantok végig rajta.



•• Words: 303 •• Music: Red Lights •• Note: bocsi a késésért :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 5:54 pm

Virginia & Victor

- Ahogy azt hiszem mindenkinek van kin. Nem vagyok kivétel én se. Pont egy olyan gyarló lélek vagyok ezen a téren, mint bárki más.- mondta sejtelmesen mosolyogva. Ami még vicces, hogy azon, akin bosszút akar állni, nos, azon a személyen elég sokan akarnak. Talán kénytelen lesz még sorba is állni, ha kivitelezni akarja a megtorlását.
- Én elég sokat, tekintve, hogy Klaus volt az, aki teremtett. De azt hiszem, szerencsésebb vagyok, mint Te. Kol… nos mondjuk úgy, Kol egy igen bonyolult lélek. Tudni kell vele bánni.- nem mondja, hogy tud, mert nem. Bár nem is sokat találkozott a herceggel, és természetesen a tiszteletet megadta felé is, de nem kifejezetten kedvelte. Elijah az egyetlen a fiútestvérek közül, aki felé szimpátiát táplál. Rebeca pedig a hercegnő, vele úgy is illik bánni.
Lassan tényleg úgy érzi magát, mint ha egy hordó lenne, amiből kedvére ihatnak. Ez a kis vámpírhölgy már kétszer is. Ha nem lett volna tanúja az egésznek, akkor azt is feltételezhetné, hogy felbérelte azt a férfit, hogy tegye ezt, hogy kapjon egy kis vámpírvért.
- Kedvesem, azt hiszem nem. Annyira megcsapoltál, hogy azt hiszem, kellemetlen következményei lennének számomra a bemutatódnak. Egy kis időre szükségem van, jelenleg egy tisztességes erekciót se tudnék produkálni.- bár lehet, ez egy olyan tény volt, amit nem nagyon kellett volna megosztania, de véletlenül kiszaladt a száján. Ez a világ tényleg ilyen hatással kezd Victorra lenni. Alkalmazkodik, és nem a jó értelemben, nagyon nem.
- Oh, kérlek, egy nő keze mindig finom. Csak egy apró kis mocsok réteg kerül rá. De mindegyikben ott van belül az úrinő, pont a szajha mellett. Csak ügyesen kell bánni velük, hogy ki tudjuk csalogatni azt, amelyikre szükségünk van.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptySzer. Ápr. 09, 2014 7:26 pm


Victor & Virginia


Most tényleg jól értem amit mondott? Ő is bosszúra éhes, csak sokkal türelmesebb? Mondjuk ezt nem csodálom. Ha jól sejtem volt ideje megtanulni azt a türelmet, főleg ha tényleg sokáig volt valahová bezárva. Hm...És le merem fogadni, hogy az bosszú is éppen az ellen irányul, aki évtizedekre eltette láb alól. Ezen azt hiszem nem is csodálkozom, elvégre én sem igazán bírom a bezártságot.
- Szóval neked is van kin bosszút állni? - Vonom fel szemöldököm kissé pimaszul. Nagyon kíváncsi lennék, hogy egy hozzá hasonló nyugodt lélek, ugyan milyen módon állna bosszút bárkin is? Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hosszú kínzási rituálékat szervezne. Ő valószínűleg az a csendben, és gyorsan gyilkoló fajta. Vagy mégsem?
- Klaus? Róla nem sokat tudok. Tudom, hogy a testvére, de valahogy soha nem mesélt nekem túl sokat a családjáról. - Tudom, hogy mindig szerette a családját, kivéve mikor egy koporsóba lett zárva évekig. De ezt szerintem Victor is megértené, elvégre ő is be volt zárva valahová.
Miközben már másodszor iszom belőle, érzem ahogy egyre szorosabban fogja derekam, és talán részben ez is ösztönöz végül arra, hogy ne igyak belőle többet. Mivel hát nem áll szándékomban mégegy idősebb vámpírt magamra haragítani.
- Héj! Azt akarod, hogy megmutassam mit tudok? - Vonom fel ismét szemöldököm, miközben el is mosolyodok. Persze tudom hogy ellene nem lenne esélyem, de azért nem kellene neki ennyire alul becsülnie, hiszen bennem is van erő. Csak mondjuk nem mindig tudom használni. Talán még jól is jönne ha bemutatna nekem néhány trükköt... Vagy nem? Valahogy mindig bizonytalan vagyok. Annyi megválaszolatlan kérdés van a fejemben, hogy meg sem tudom számolni.
- Azért a kezem nem olyan finom, de rendben. Ha kellek, valahol megtalálsz. - Azt én sem tudom, hogy hol, hiszen otthonom nincs, de az biztos hogy a városban leszek. Azt hiszem kezdem egyre jobban megszeretni ezt a várost, tehát egyenlőre maradni is tervezek.



•• Words: 307 •• Music: hey brother •• Note: lesz jobb is :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 2:33 pm

Virginia & Victor

- Ez igaz, a mai fiatalok elvesztették azt, ami vámpírrá tette a vámpírt. Megvadult kutyák, akik csak enni akarnak. De azért a fiatalok is képesek figyelni a részletekre, csak manapság ezek a technikai vívmányok elveszik az eszüket. De azért a bosszú mindenkit éltet, mindegy, hogy mennyi idős. Ez azóta megvan, amióta csak létezik az ember, megtorolni a sérelmeket, ebben én se vagyok más, csak türelmesebb.
- nem akar képmutató lenni azzal, hogy elkezdi híresztelni, hogy a bosszú nem érdekli. Pedig mennyire érdekli, sőt, nagyon másra se tud gondolni. Akörül forognak a gondolatai, azzal kel, azzal fekszik, de ha beteljesíti, akkor végre nyugodtan aludhat. Virgi mosolyát pedig viszonozza, a kis szeleburdi lány. Kol említésénél pedig Victor fanyarul elmosolyodik, és végigsimít a tarkóján.
- Igen, hallottam már róla. Voltaképpen a testvére volt az én teremtőm, Klaus.
- kiderült hát a nagy titok, vagy talán mégse az. Kinek mit jelent ez a név, és az, ha egy sarjával találkozik. Victornak számít ez a név, neki még jelent valamit a teremtő és teremtett kapcsolat. Ám ahogy látta, manapság sok vámpírnak elég az, ha valaki megharapja, átváltoztatja, és kész, utána nem is nagyon foglalkozik tovább semmivel, éli a saját kis életét. Ezért teremtett csak egy valakit Victor, szigorúan megnézi, hogy ki érdemli meg, és ki nem.
S’ ismét megcsapolják, bár ha jól érzi, jobban csapra verték, mint a hordót. Kicsit elnyílnak az ajkai, és erősebben fog rá Virgi derekára.
- Nincs mit, elég erősen tudsz szívni, azt meg kell hagyni.
- engedi hogy ellépjen tőle Virgi.
- Azt vettem észre, hogy megtudod.
- mondta egy gonosz vigyorral az ajkán, miközben végighúzza a tenyerét ott, ahol megharapták.
- Soha ne mond, hogy soha. Kerülhetek olyan helyzetbe, ahol egy finom női kéz még jól jöhet, kedvesem.
- halványan elmosolyodott.
- Mivel még egy ideig maradok ebben a városban, azt hiszem, talán alkalmad is lesz segíteni.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyVas. Márc. 23, 2014 8:16 pm


Victor & Virginia


Hétszáz? Aztamindenit! Hű! Nem gondoltam volna, hogy találkozni fogok még valaha idősebb vámpírral. Mármint úgy értem... Sokkal idősebbel. Mert ugyebár ő már szinte ősinek számít nálam. Bár kevésbé félek tőle. Ő nem tud megigézni, és ez bizony sokat számít. Nagyon sokat! Ráadásul kétszer is megmentett, szóval kétlem, hogy most el akar rabolni és megkínozni. Mondjuk az már inkább vicces lenne számomra. De azt ne kérdezze senki, hogy miért.
- Nem pont így értettem ezt. Az idős vámpírok tényleg sokmindent megélhettek már. Viszont én részben arra is gondolok, hogy a mai vámpírokat nem igazán érdekli más, csak a vér, mondjuk a bosszú, és a szórakozás. Nem érdekli őket, hogy mi folyik körülöttük. Nem körültekintőek. És ez részben rám is vonatkozik, de nem teljesen, hiszen a teremtőm sokmindent próbált belémverni. Viszont te mindenre figyelsz, rögtön kiszúrod a dolgokat, és a kellő tudásod is megvan. Ebből sejtettem, hogy nem velem egykorú lehetsz. - Mosolygok rá kissé büszkén, elvégre igazam volt, tehát megfejtettem a rejtélyt. De aztán következő kérdése hallatán rögtön le is fagy az a mosoly. Soha nem tudom eldönteni, hogy én ennek örülök-e vagy sem. Az, hogy Kol a teremtőm alapjában véve nem rossz, de én mégsem tudok annyira örülni neki. Valószínűleg a gond az, hogy én nem akartam ez lenni, tehát mindig bennem marad az a bizonyos gyűlölet. - Kol. Kol Mikaelson. Gondolom hallottál róla... - Jegyzem meg teljesen egyhangúan, így biztosan észreveheti ő is, hogy ennek én azért annyira nem örülök.
Aztán következő szavaira már nem reagálok semmit, legalábbis egyelőre. Jelen pillanatban azt tartom előrébb, hogy én jól legyek, nem azt hogy ő. Szóval gondolkodás nélkül lépek közel hozzá, és harapom át bőret a nyakán, majd iszom is véréből, de most kicsivel többet, mint amennyire igazából szüksége van, kihasználva az alkalmat.
- Nos... Köszönöm, ismét. - Mondom mikor befejezem az ivást, és hátrébb lépek egy lépést. - Viszont, nem hiszem hogy segítségére lenne szükségem. Meg tudom magam védeni, csak ma ez nem jött össze. - Mondom egy vállvonással. Hülye lennék bevallani, akár még magamnak is, hogy nem vagyok elég erős... még ha ez így is lenne.
- És azt kétlem, hogy segítségre lesz szükséged, de ha kell én szívesen segítek... Már tartozom neked annyival. - Nevetek fel.



•• Words: 367 •• Music: hey brother •• Note: lesz jobb is :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptySzer. Márc. 05, 2014 6:24 pm

Virginia & Victor

- Lehetek éppen fiatalabb nálad is, a tudást nem mindig az évek adják, rövid idő alatt is tapasztalhatsz annyit, mint évszázadok alatt. Csak úgy unalmasabb az élet, az már szentigaz. Na, de nem akarok bölcselkedőnek látszani, és hangzani, még ha annak is tűnök. Hétszáz vagyok, plusz még egy-két év.- szerencsére még nem annyira vén, hogy ne emlékezzen a korára, bár ha nem kap némi felvilágosítást a sarjától, akkor igen csak gondban lenne. Valahogy nehéz számolni a napokat, ha nincs annál jobb dolgod, hogy figyelsz a mozgásodra, nehogy még jobban összenyomják a testedet. Victornak se volt.
- Miért? Ki volt a teremtőd?- amikor még aktívan dolgozott, akkor nem volt jellemző, hogy sok vámpírnak van gyűrűje, vagy bármi más, ami védi a Napfénytől. Manapság meg elég sok valakin látott már. Pedig ténylegesen csak a kiváltságosoknak lehetne, akik kiérdemelték, akiknek engedik.
S’ következet némi váltás a perbeszédben, aminek a következménye egy másodjára leszúrt vámpír lány, egy élettelen vadász, és a titok leleplezése, hogy a vámpírlány hajléktalan. Ami azért vicces, egy vámpír, akinek nincs hol aludnia, pedig hamar megtudna győzni bárkit arról, hogy fogadja be éjszakára, másnap pedig felejtse el.
- Ej-ej kicsi vámpírka, valakinek kezelésbe kellene vennie, és vigyáznia rád. Ha így haladsz, hamar több bajba kevered magadat, és nem mindig lesz ott valaki, hogy megmentsen, de ha mégis, hát lehet nem ingyen. De rendes leszek megint.-mondta mosolyogva.- De lehetőleg ne híreszteld, hogy találkoztál velem, a végén sokan a nyakamra járnának, azt pedig nem nagyon szeretném.- félrehúzza a ruháját a nyakánál, és természetesen nem azt a részt kínálja fel, ahol a tetoválása van, arra lehetőleg vigyázni szokott.- Azért lehetőleg hagyj majd bennem is valamennyit, a végén én fogok segítségre szorulni.- mondta vigyorogva, és várva, hogy a kis hölgy megkezdje a táplálkozást. Ha pedig végre összeszedte magát, lehet addig marad vele Victor, még valami biztonságos helyre nem fog kerülni, a végén még több vadászba fog botlani, VIctornak pedig nagy kedve nincsen még több testet eltüntetni, pedig még a mostanival is kezdenie kell majd valamit.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 1:03 am


Victor & Virginia


Mégis miért kellene nekem legközelebb is felkeresnem őt? Azért mert nem válaszol meg egy-két kérdést? Ennyire azért én sem vagyok kíváncsi. Nem megyek az emberek, ez esetben vámpírok után, azért mert nem válaszolnak meg pár kérdést. Ráadásul... Mi az, hogy "is"? Most úgy csinál mintha én kerestem volna! Az lehet, hogy a bajt én kerestem magamnak, de a hozzá járó megmentőt nem éppen. Na, persze azt sem mondom, hogy nem örülök neki, de egyre furcsábbnak tűnik nekem ez a fickó. Túl sok minden történt vele, túl sokmindennel találkozott. Mégis mennyi idős lehet? Illik az ilyet megkérdezni? Végülis ő nem nő...
- Azt azért megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy? Vagy ez is hadititok? - Teszem fel végül a kérdést, de csak mert kíváncsiságom ismét képes volt legyőzni. Bár ha jobban belegondolok, elég sűrűn előfordul velem. Hát ez van! Még szép, hogy kíváncsi vagyok a korára, miután úgy beszél és úgy viselkedik, mintha az őskorból jött volna, plusz egy kőomlást is túlélt, mert figyelmetlen volt... Szóval nem tökéletes. Ez megnyugtató! - Csak mert nem tűnsz mai gyereknek. Túl sokmindent tudsz... - Teszem hozzá, mielőtt félreértené. Mondjuk nekem teljesen mindegy igazából, hogy hány éves, mert nem félek tőle. Senkitől nem félek, Koltól se féltem, bár azért néha meg is kaptam a magamét.
- Hm... Azt hiszem az én teremtőm elég kiváltságos volt ahhoz, hogy kapjon gyűrűt. És nekem is könnyedén tudott szerezni. - Vonok vállat büszkén... Mert igen, nagyonis örülök annak, hogy engem egy "kiváltságos" vámpír változtatott azzá, ami vagyok. Az már más, hogy nem szeretem magam... De a lényeg, hogy akkor legalább nem egy olyan tette, akit senki sem ismer, és mondjuk már rég meghalt. Így legalább büszke lehetek valamire. Bár kétlem, hogy ő is az lenne azok után amit tettem.
Ezután jön az éles fájdalom a hátamban, amit a vadász szavai követnek. Pár pillanat leforgása alatt, Victor mellettünk terem és kirántja belőlem... ismét, azt a karót. Ennek hatására fel is ordítok fájdalmamban, majd ha nem tart meg a férfi, valószínűleg le is fejelem a földet. Iszonyatosan fáj... Ráadásul ez már a második lyuk a kedvenc felsőmön... Legalább meghagyhatta volna nekem a vadászt. Én is szívesen kitörtem volna a nyakát, és akkor még messze nem lett volna édes az a bosszú.
- Igen... Bizonyára tartanék otthon, ha lenne otthonom. Mert nincs. Igencsak feleslegesnek tartottam, mert úgysem maradok sokáig. Szóval... Kénytelen leszek beérni veled. - Mosolyodok rá bájosan, mintha ezzel megvehetném vérét. És talán meg is vehetem. Addig tökéletesen megfelel amíg nem támadnak ránk újra, vagy nem találok magamnak egy vacsorát.



•• Words: 417 •• Music: hey brother •• Note: cöcöcö ;P ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna EmptyVas. Feb. 23, 2014 12:33 pm

Virgina & Victor

- Titkok nélkül mit érünk? Meg ha mindent elmondok, nincs okod kérdezni, na meg esetleg máskor is megkeresni.- halványan elmosolyodik, és kacsint még kacsint is egyet. Az embereket a titkaik tesznek érdekessé, akkor ez kiváltképpen igaz a vámpírokra. Eltelik az a sok száz év, és ha nincs egy titok se, akkor hamar sótlan, és unalmas lehet.
- Figyelmetlen voltam, és túlságosan elbíztam magamat.- nagyon kíváncsi ez a kis vámpírlányka, csak táplálni kell a kíváncsiságát, és már meg is szerezte magának, persze csak akkor, ha ilyesmit tervezne. De jelenleg még nem gondolkozik ilyenben, inkább csak élvezi a társalgást, nem egy olyan vámpír, aki már azért hasra esik Victor előtt, mert nagyon idős. Nem annyira szereti, ha csak azért akarnak a kedvében járni, mert öreg, és erős, az olyan értelmetlen.
- Régen elég ritkaságnak számított egy ilyen gyűrű, manapság elég elterjedt. Az én időmben még csak a kiváltságosak kaphattak.- s talán azért is, mert nem volt annyira elterjedve a módszer se, amivel létre lehetett hozni egy ilyen tárgyat. Beszélne tovább, de egy idegen illat csapja meg az orrát, majd a fülét is elérik a hangok.
- Ezt nem kellett volna.- szerencsére egy hétszáz éves vámpír már kifejezetten gyorsnak számít. Pillanatok alatt Virginia mellett volt, egy mozdulattal kirántotta a hátából a karót, utána pedig megtartja Virginiát, nehogy eldőljön. Még a másik karjával a vadász nyakát ragadta meg, majd nekitolta a kápolna falának.
- Ostoba ember, igen, csak egy ember, nem egyike az Ötöknek. Túl gyenge vagy. S’ most mit csináljak? Adjam a mocskos véred ennek a szegény kis vámpírlánynak? Áh, nem hiszem, biztosra veszem, hogy teli van méreggel. Inkább megöllek.- egy apró csuklómozdulat, és az ember nyaka meg is adta magát, volt és nincs.
- Na, most mi legyen? Kéred a véremet, vagy inkább megmondod a címed, és vigyelek haza? Bizonyára tartasz otthon is némi vért.- kérdezte barátságos, gyengéd hangon.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Kápolna Kápolna Empty

Vissza az elejére Go down

Kápolna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Leégett kápolna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-