world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Városhatár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Aaron Moonroe
welcome to my world
Aaron Moonroe

► Residence :
New Orleans
► Age :
29
► Total posts :
19

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyKedd Nov. 22, 2016 6:51 am


Aaron & Sharon

Not innocent, probably more than I deserve, but I'm selfish and I do not want to let go

Próbálom összeszedni a gondolataimat, hogy valami frappáns magyarázattal tudjak előrukkolni, nem volna jó, ha elmondanám neki, miszerint azért jöttem el, azért távoztam Richmondból, mert felütötte a fejét, hogy vadászok táboroznak ott. Nem tudom melyik lenne a kellemetlenebb: ha mikor elmondom megrémülne, mert egyedül hagytam -az eshetőség ha nem ember-, vagy ha gyávának tartana emiatt. Bár az utóbbi lehet igaz, hiszen tényleg elmenekültem a városból. Ennyire betojtam volna, vagy csupán attól féltem tényleg, hogy bajba sodrom Sharon-t? Nem tudom mivel rukkoljak elő, tudom, hogy megérdemli a magyarázatot, de az őszinte történetet.
Ledermedek mikor felhozza: lehet van már valakije. Erre egy percig sem gondoltam. Valahol reméltem, hogy szeretett annyira, hogy megvár, vagy megkeres. Sosem gondoltam arra, hogy elakarna felejteni, pláne mivel most itt áll velem szemben. Nem tudom megállapítani azt sem, hogy hazudik-e, felzaklatott és ebben az esetben ezt kivenni lehetetlenség. De talán nem is akarom, nem akarom, hogy hazudjon, fél év távlatából csupán annyit mondhatok el, hogy senkim nem maradt. Most pedig visszatér az életembe a nő, akit szerettem, akit szeretek. Mindent fölbolygat és nem tudom mit érezzek, hogy milyen viselkedést tanúsítsak vele szemben, vagy mire számítsak.
- Tulajdonképpen ha összejöttél valakivel, mit keresel most itt? Vagy talán menekülsz? - Kérdésem legkevésbé sem gúnyos hangnemben megejtendő, de azért ez mégis csak érdekelne -felettébb érdekelne-.
- A magyarázatom egyszerűbb mint hinnéd. Egyetlen köze az igazi valómnak van hozzá. - Nem óhajtom elmondani neki, hogy egy gyáva nyúl voltam, okos, magától is rájön. Ha nem is azonnal, de idővel majd rájön, miszerint a pasija egy gyáva nyúl. Senki nem gondolta volna ezt pont egy farkastól, igaz. Egyszerűen számomra is nevetséges, ez és az egész helyzet. Nyilván magam is össze vagyok zavarodva.
Ismételten megfogom a kezét és karjaimba veszem fel. Nem szeretném ha lelépne ismét, ennek jobb is ha férfiasan hangot adok. Mert hát erre nem lehet mást mondani. Egészen a belvárosig viszem, ahol aztán leteszem a lábaira és tovább már a kezét fogva megyek.

köszönöm a játékot Smile || Skinny Love || 319
✖ K.P ✖
nowkiss

Folytatás a Tate lakásban
Szabad Játéktér!!
Vissza az elejére Go down



Sharon Tate
welcome to my world
Sharon Tate

► Residence :
✗ New Orleans
► Total posts :
46

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyHétf. Nov. 21, 2016 4:27 pm

to my love, Aaron
- Tudod, engem csak az zavar, hogy nem mondod el, hogy miért hagytál ott, hogy mi történt amiért úgy vélted jónak, hogy ott hagyjál engem. - mondom miközben ránézek a vállam fölött pár pillanatra, majd egész testemmel felé fordulok végül. - Most pedig azt akarod, hogy folytassuk ott ahol abba hagytuk, de ez lehetetlenség, Aaron, ezt te is jól tudod, főleg mivel mind a ketten változtunk. És amúgy is: honnan tudod, hogy eközben, amíg te Isten tudja hol voltál, nem jöttem össze valakivel, hogy túl tudjak lépni rajtad? - szinte fel sem fogom a szavakat amiket kimondok, csak úgy jönnek belőlem. Dühös vagyok rá, igen, elkeseredett vagyok, kétségbeesett, mivel itt vagyok Klaus városában és az életemet kockáztatom ezzel, és egyben szomorú is vagyok, mivel újra látom azt a férfit akibe olyan hosszú idő után sikerült beleszeretnem.
Világéletemben egyedül voltam, sosem engedtem senkit sem annyira közel magamhoz, hogy egy nap túlságosan is fájjon az elvesztése, Aaronnel viszont nem tudtam megtenni ezt, akarva avagy akaratlanul is, de beférkőzött a bizalmamba, én viszont annyit megakartam tartani, hogy haladjunk lassan, mert nem akartam megint túlságosan megégetni magamat, és még ebben a tempóban is elszenvedtem egy nagy fájdalmat. Nagyon szerelmes lettem belé, mindent megtettem volna érte, erre pedig arra leszek figyelmes, hogy szinte elnyerte őt a föld, senki nem tudott róla semmit.
Gondolataimból vissza térve a valóságba fordulok vissza az út felé, ahonnan jöttem, és amelyen gondolkodom, hogy talán jobb lenne még sem itt lenni, hiszen, ha Aaron közelében vagyok csak még jobban fog fájni a jelenléte, és, ha Klaus megtudja, hogy itt vagyok és még mindig dühös rám... Akkor nekem végem!
Amikor megérzem Aaron kezét az enyémen, lehunyom gyengéden a szemeimet miközben veszek egy mély levegőt és próbálon rendezni a gondolataimat, de sehogy sem megy, szimplán csak hagyom, hogy arrébb húzzon a határtól.
■ ■ kártyavár by szabyest ■ ■ hug ■ ■credit
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Aaron Moonroe
welcome to my world
Aaron Moonroe

► Residence :
New Orleans
► Age :
29
► Total posts :
19

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyHétf. Nov. 21, 2016 7:07 am


Aaron & Sharon

Not innocent, probably more than I deserve, but I'm selfish and I do not want to let go

Nem mondanám, hogy nem érzem át azt a kínt, amit Sharon érzett és érez. Mióta az eszemet tudom egyedül vagyok. Egyetemre sem véletlen nem volt alkalmam menni, pénzügyekben senki nem segített volna és valamiből megélnem is meg kellett, ezért maradt a munka. A szüleimre azóta nem számíthatok igazán mióta világra jöttem, éppen csak nem dobtak ki egy sikátor kukájába. Csalódás volnék? Mert nem vagyok farkas mióta erre a romlott világra jöttem? Lehet csalódás vagyok, de más romlott lelkületűekkel szemben én teszek azért, hogy jobb legyek, hogy jobbá váljak. - Tisztában vagyok vele, hogy nagy hibát vétettem, és azzal is, hogy elfelejteni sem lesz könnyű, de ha újra kezdhetnénk, talán jobb lennék. Olyan aki hozzád való, akire nem mondhatják neked, hogy nem érdemelt meg. - Látom amint szinte egy világ omlik össze előttem és azt kell mondjam, nem csodálkozok. És nem azért mert jó pasi vagyok..vagy nem, hanem mert a saját bőrömön tapasztaltam milyen érzés kitaszítva élni, úgy, hogy mindenkit elvesztek és mindenki eltol magától. Saját magamat vélem felfedezni Sharon szemeiben -nem, nem a tükörképemet.
- Ha egyszer átjöttél azon a nyamvadt határon, ne menj vissza. - Hangomat megemelem idegesen úgy mondom mind ezt, nem azért mert dühös vagyok rá, hanem mert magamra neheztelek. Hagytam, hogy a félelmem irányítson és most ezzel elveszítem őt. - Csak adj még egy utolsó esélyt, hogy megpróbáljam jóvá tenni a hibáimat. - Süt belőlem az őszinteség, hitegetni nem akarom, olyat nem mondok amit tudom, nem lennék képes betartani. De ezek olyan dolgok amikre magam is képes vagyok. Nem kell hozzá egyetemi végzettség, csak a test és a lélek. Az akarat egészen pontosan, abból pedig az utóbbi időben sok van nekem.
Hátulról fogom meg a kezét s húzom vissza a határtól. Mivel az imént ellépett tőlem, talán rossz gondolat lenne azt hinni mindent megold ha megölelem ismét. Nem lesz tőle semmi jobb. Ha ki szeretném engesztelni, az nem egy öleléssel fog történni. Talán kezdhetném egy csokor virággal, vagy csokikkal. Esetleg ha ezek nem vállnak be, akkor az orra alá dughatnék egy gyűrűt. Az csak kiengesztelné!

Macsó-nacsó folytatás :3 || Skinny Love || 334
✖ K.P ✖
nowkiss
Vissza az elejére Go down



Sharon Tate
welcome to my world
Sharon Tate

► Residence :
✗ New Orleans
► Total posts :
46

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyVas. Nov. 20, 2016 9:51 pm



 
Aaron & Sharon


F
urcsa személyiségem van, mondhatni eléggé összetett, hiszen sosem lehet tudni, hogy mikor leszek dühös, mikor fogok sírni, mikor leszek boldog. Néha még jó magam sem tudok kiigazolódni saját magamon, nem hogy még mások igazolódjanak ki rajtam.
Az is igaz, hogy én tudom róla, hogy ő vérfarkas, viszont alkalmam nem volt arra, hogy elmondhassam neki, hogy én mi vagyok, valahogy mindig kerültem ezt a témát, talán pont azért, mert eddig mindenkit csak bajba tudtam sodorni magam körül, főleg azokat akik védtek és segítettek megtörni a kötődést, azt amit én csak átoknak nevezek, mert az.
Furcsa belegondolni, hogy itt és most volt az első csókunk. Amikor rájöttem, hogy szerelmes vagyok belé, valahogy teljesen máshol és más helyzetben képzeltem el a csókunkat, de most, itt állva, rájöttem, hogy ennek igen is itt kellett megtörténnie, 3 év közös munka és fél év szünet után, New Orleans városának a határán, kétségbeesve, meglepődve, és további sok-sok érzéssel együtt.
- Te nem tudod milyen érzés volt rádöbbenni másnap reggel, hogy téged is elveszítettelek és ismételten magamra maradtam. - mondom ugyan olyan halk hangnemben, miközben hátrébb lépek két lépést tőle. Magam sem tudom, hogy mit érzek most jelen pillanatban iránta vagy az egész szituációval kapcsolatban. Össze vissza kavarognak bennem a gondolatok.
Hátat fordítok neki és a város táblájához sétálok vissza, ahol eddig álltam, majd nézek magam elé. Nézem az utat és a horizontot.
- Hogyan tovább? Mert én nem hiszem, hogy tudom onnan folytatni, ahol fél évvel ezelőtt abba hagytuk... - mondom halkan.


nem hallgattam semmit ▪️▫️  love  ▪️▫️ xxx szó ▪️▫️ ©️

Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Aaron Moonroe
welcome to my world
Aaron Moonroe

► Residence :
New Orleans
► Age :
29
► Total posts :
19

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyVas. Nov. 20, 2016 9:39 pm


Aaron & Sharon

Not innocent, probably more than I deserve, but I'm selfish and I do not want to let go

Egy szó mint száz, igaza van. Én hagytam magára, akkor mikor talán a legnagyobb szüksége lett volna egy jó barátra, egy támaszra aki mellette van jóban-rosszban. De elkellet jönnöm, nem lettem volna képes ott maradni. Rettegésben éltem volna mindennapjaimat, azt várva, mikor csap rám le egy vadász, vagy talál meg a selejtes családom és fordul ellenem. Nem, kizárt, hogy én ki tudtam volna állni a próbákat Richmondban. Muszájnak éreztem, hogy eltávolodjak onnan és az ott lakóktól. Nem találtam jobb megoldást, minthogy New Orleansba jöjjek. Gondoltam volna csak egy kicsivel hamarabb arra, miszerint kit hagyok ott. De nem tettem, hibáztam, ideje, hogy ezt belássam.  
- Sajnálom. - Elmondhatnám, hogy hibáztam, magyarázkodhatnék, majd nyalizásként még azt is elmondhatnám milyen csodálatos nő és milyen csinos ma, de távol álljon tőlem, hogy ilyenné váljak. Sosem voltam olyan típus aki tette a szépet, vagy magyarázkodott. Nem mondom, hogy többet nem teszek ilyet, mert nem tudhatom mit hoz a holnap, nem ígérek olyat, amit talán be sem tartok. De mit mondhatnék? Örülök, hogy itt van, örülök, hogy átkarolhattam és megcsókolhattam. Bánom-e? Dehogy, életemben először csókoltam meg és már nagyon szerettem volna. De ha nem jövök el, talán meg sem merem tenni.
- Idővel talán el fogom tudni mondani mit miért teszek és talán megérted miért hagytalak ott. - Mondom lelombozódva, ugyanis ebben a pillanatban is elmondanám, sőt nekem is sokkal jobb lenne, de ezt a pillanatot nem erre szántam. Egész idő alatt azon gondolkoztam mi lehet Sharonnal, vagy hogy hol lehet és mikor látom ismét. Most hogy itt áll előttem csak arra tudok gondolni, hogy a határon ami előttünk fekszik, ne engedjem át. Ne engedjem, hogy ezúton ő hagyjon el, ő lépjen le. Magam mellett tudjam tartani és megadni azt amit már egy félévvel ezelőttig is megkellet volna. Szeretetet és szerelmet; gondoskodást.
- De egyelőre legyen annyi elég, hogy sajnálom. - Hangom őszinte, vele mindig őszinte voltam, sosem tudtam volna neki hazudni, vagy elhallgatni előle dolgokat. Hiszen munkatársakként indultunk, de mára már ez több még barátságnál is.

Macsó-nacsó folytatás :3 || Skinny Love || 331
✖ K.P ✖
nowkiss
Vissza az elejére Go down



Sharon Tate
welcome to my world
Sharon Tate

► Residence :
✗ New Orleans
► Total posts :
46

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyVas. Nov. 20, 2016 9:16 pm



 
Aaron & Sharon


J
ó volt kizökkenni a mindennapokból, amikor érettségi után elkezdtem munkát keresni és legnagyobb örömömre viszonylag hamar sikerült is találnom egy jól fizető munkát amit még élveztem is.
Eltűntem New orleansból olyan gyorsan ahogyan cska tudtam, miután nagy nehézségek árán ugyan, de sikerült megtörnöm a Klaus iránti sarjkötődést, így végre nem kell teljesítenem akaratomon kívül a hülye parancsait és a piszkos feladatokat amiket rám szabott avagy rám szabott volna. Magam mögött hagytam mindent és mindenkit, ahbár az utóbbi kicsit nezemre esett, mert sok mindenkit szerettem meg ebben a városban, de elkerülhetetlen volt ez a tettem, muszáj voltam eltűnni innen, csak így maradhattam életben, csak így tudtam újéletet kezdeni valahol messze innen, tiszta lappal, ott, ahol senki sem ismer.
A szerelem nem volt a terveim közt, még is úgy alakult, hogy beleszerettem az egyik munka társamba, Aaronbe, akiről a későbbiekben kiderült, hogy vérfarkas. Olyan, mint én, csak az elcseszett vámpírság nélkül. Neki nincs szüksége arra, hogy vérrel táplálkozzon, nekem annál inkább szükségem van, hiszen a fele természetemet a vámpír teszi ki.
Aaron ott hagyott, elment máshova, amit eléggé nehezen tudtam feldolgozni, viszont miután megtudtam, hogy Klaus emberei kerestek engem, eléggé megriadtam, és nem tudom, hogy ezeknek az embereknek valami tervük van velem és Klaus tudta nélkül vágtak bele magánakciókba, avagy tényleg a nagy hirdhedt gonosz hibrid akar bosszút állni rajtam, ahogyan azt anno megígérte.

Veszélyes vízekre eveztem akkor, amikor vissza tértem ide, lassan lépem át New Orleans városának a határát, és a táblát figyelem, egészen addig, amíg hangokra nem leszek figyelmes. Megfordulok és a másodperc tört része alatt földbe gyökeredzik a lábam, úgy meglepődök.
- Aaron... - suttogom a férfi nevét, miközben figyelem közeledő alakját, és hagyom, hogy magához húzzon, szorosan ölelem meg, majd lágyan csókolom vissza, amikor váratlanul megcsókol.
- Te hagytál magamra.. - emlékeztetem a tettére.


nem hallgattam semmit ▪️▫️ love ▪️▫️ xxx szó ▪️▫️ ©️

Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Aaron Moonroe
welcome to my world
Aaron Moonroe

► Residence :
New Orleans
► Age :
29
► Total posts :
19

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyVas. Nov. 20, 2016 8:17 pm


Aaron & Sharon

Not innocent, probably more than I deserve, but I'm selfish and I do not want to let go

Több mint féléve már, hogy New Orleansba jöttem, hogy ott hagytam az előző munkahelyemet és az életem eddigi legfontosabb dolgát, Sharon-t. Vegyes érzelmek lepik el az agyamat ha rá gondolok. Egyszerre bánom és nem is. Ha ott maradok talán már nem élnék és az ő életét is veszélybe soroltam volna. De az is lehet, hogy boldogok lehetnénk együtt. Mindenesetre hiányzik piszkosul. Nem tudom mit mondhatnék ha ismét szembe kerülnék vele. Talán, hogy „Szia Shar, rég láttalak, hogy vagy?” Micsoda sablon szöveg. Ő ennél többet érdemel, ezt magam is jól tudom, de mi van ha nem is tudnék szóhoz jutni? Látni szeretném nyilván, de mi van ha látnám? Jobb lenne, vagy rosszabb? Jobban fájna az amit tettem? Annyi megválaszolatlan kérdés, hiszen álmaim nőjét hagytam ott és mentettem az irhámat.
Csak remény veszetten sétálok az utcákon akárcsak egy kóborló lélek, keresem a helyemet, amit egyre kevésbé találok. Nem bírok már tovább várni, várni arra, hogy egyszer megjelenjen Sharon, az ajtómban álljon, én pedig beengedjem. Régen láttam, de ami ennél is rosszabb, hogy nem is keressük egymás társaságát. A városhatárához érve egyre inkább eluralkodik testem felett a fájdalom és szúró érzés kerít magába a mellkasom tájékán. Lehetséges, hogy olyan valakit engedtem elmenni -pontosabban hagytam ott- akivel tán’ az életem élhetném le? A nagy bú közepette észre sem veszem, hogy valaki áll előttem. Majd mikor felemelem tekintetemet a földről akkor sem kapok egyből észbe, hogy kit látok magam előtt. Majd mikor tisztul bennem a kép akkor is magamat hitegetem, miszerint rosszul látok.
- Shar..? - Szemeim élesen tágulnak ki a lány láttán és testem reflexszerűen kezd el mozogni anélkül, hogy tudomást szereznék az egész dologról. Még számomra is ismeretlen érzés kerít hatalmában és abban a pillanatba szorosan átkarolom és magamhoz húzom, majd már kevésbé ösztönösen meg is csókolom.
- Azt hittem nem is látlak többé’ - Magam sem tudom mit beszélek..hiszen én hagytam ott, én jöttem el és léptem tovább. Mégis én lepődök meg? Na várjunk csak, tulajdonképpen az imént mit is csináltam? Megcsókoltam volna? Mi ütött belém? Az is megeshet, hogy csak képzelődök, és mégis fogtam és minden szó nélkül szinte megcsókoltam.

Macsó-nacsó kezdés 3.0 || Let Her Go || 349
✖ K.P ✖
nowkiss
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptySzer. Dec. 17, 2014 2:40 pm

Szabad játéktér!

Folyt. kórház
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptySzomb. Dec. 06, 2014 11:12 pm

Alden & Jeremy

Borzalmas egy hülye kérdés ami elhagyja a férfi száját. Nem ismerem a lányt, nem tudom megérdemli-e a segítségem, de senkit nem hagyunk a sorsára még ha maga az ördög is az. Vérzett és a halálán volt már, ott feküdt az erdő közepén, lehet, hogy valójában egy gonosz némber, de ott akkor csak egy ártatlan volt aki pórul járt.
-Találtam, igen, de a felelősség az enyém mindaddig míg fel nem épül, én találtam rá, ha hagyom meghalni az az én lelkemen szárad, márpedig bőven van már ami az én számlámra írható, ezt nem nyelném már le. - Mondom teljesen komolyan. Érdekel a lány sorsa, legalább is addig míg meg nem tudom, hogy biztosan felépült-e. Lehet nem tűnök többnek, mint egy kölyöknek aki nagyot képzel magáról, de ha egy kicsit is élt volna abból amit nekem eddig kellett éppen annyira megértené, hogy felelősséget akarok vállalni. Éppen eléggé bújtam már meg a háttérben, ha lehet akkor szeretnék tenni valamit ha tudok.
-Rendben, vigyük a kórházba, de ott szeretnék maradni mellette. - jelentem ki határozottan, ellentmondást nem tűrve. Nem bízom a pasasban. Volt nála vámpírvér, orvos vagy mi a csuda, az se kizárt, hogy az az őrült fajta, mint Shane volt, kell a csudának, hogy a lány végezze kísérleti patkányként a műtőasztalán.
Felkapom a karomba a lányt, légzése már szinte teljesen egyenletes, rendbe fog jönni, még ha ezzel a löttyel is, de rendbe fog jönni.
-Mutassa az utat. - bízom rá, hogy vezessen, nekem épp elég arra figyelnem, hogy a lányt kényelmesen tartsam a karomban, azért nem akarom, hogy fájó végtagokkal kelljen ami talán amúgy is elkerülhetetlen lesz. Kics9t jobban megnézem magamnak a lányt, túl békés az arca ahhoz amin keresztül ment, talán álmodik, valami szebbről, ezért irigylem, nekem mostanában rémálmaim vannak, főleg a volt szellem barátnőm és a jelenlegi szellem barátnőm miatt. Fogalmam sincs mikor mit kéne tennem és hogyan, tanácstalanság vagyok. Márpedig tanácsot nem kérhetek senkitől, mert aki tanácsot adhatna az a barátnőm akivel éppen tanácstalan vagyok, Őrülten szeretem és mégse lehet az enyém, a rémálmok pedig mind róla szólnak ahogy folyamatban elveszítem mindig másmilyen formában, rémes.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyHétf. Dec. 01, 2014 10:36 am

Jeremy & Alden


A "találtam az erdőben" kifejezésre valami egészen bugyuta mosoly ült ki arcomra. Az emberek csak úgy más embereket találnak az erdőben? Eléggé viccesnek tűnik. - Ha "csak úgy" találtad miért érdekel a sorsa? Miért vállalnál érte és a tetteiért felelősséget? - néztem rá kérdőn. Mert ez önmagamra kivetítve teljesen természetes volt, hiszen a napjaim ebből állnak. Olyanokért vállalok felelősséget akiket nem is ismerek, még akkor is, ha tusom, hogy az élet kegyetlen döntései miatt talán ha napjai lehetnek hátra. Megfigyeltem, milyen nehezen ismerjük el saját felelősségünket, és milyen könnyen hárítjuk másokra vagy az eseményekre azért, ami velünk történik. Tudat alatt sokszor jobban szeretjük a jól ismert kalitkánkat és ülőrúdjait, mint a szabadságot, hogy kirepüljünk a nyitott ajtaján. Márpedig az ajtó nyitva van. Miért van ez így? Nem azért, mert jobban félünk a szabadságtól, mint a kényszertől?
- Vigyük a kórházba. Ott megfigyelés alatt tudom tartani, kaphat infúziót a kiszáradás ellen, és egy kis adrenalint a sokk ellen. -Néztem végig a lányra - Beviszem sokkos betegként az intenzívre, és onnantól meg van oldva a helyzet. - Figyeltem a fiút. Volt nekem benne valami egészen különös. Nem tudnám megmondani, hogy mi volt az, de valami egészen bizarr.
Eltöprengtem a lányra pillantva. Az élet nem más, mint döntések sorozata. Egyszer tévútra visznek, máskor pedig hozzásegítenek ahhoz, hogy megvalósítsd az álmaidat. Gyakran egyetlen apró, látszólag semmiségnek tűnő döntésnek van a legnagyobb hatása életünkre. Honnan tudhatnánk előre, mikor döntünk helyesen? Hogy jó szakmát, társat, barátot, életutat választottuk-e? Sehonnan. Az életben sajnos nincs lehetőség arra, hogy egy pillanatra belenézhessünk egy másik életbe, hogy kiderüljön, milyen lenne a sorsunk, ha minden másként alakul.  Ha a bárban másik lány lép oda hozzánk, ha másik állásajánlatot fogadunk el, ha... Rengeteg a ha. De érdemes-e egyáltalán azon gondolkodni, mi lett volna, ha? Szerintem nem. Valamiért azokat a döntéseket kellett meghoznunk, valamiért azt az állást és azt a fiút kellett választanunk. Mindennek úgy kellett történnie, ahogyan megtörtént. Nem másként. Mégiscsak hiszek valamiben. A sorsban. És abban is, hogy a történetünk előre meg van írva. Ő több mint valószínű, hogy rossz döntést hozott, de talán ennek is valamiért meg kellett történnie.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyVas. Nov. 23, 2014 7:12 pm

Alden & Jeremy

Igazán nem vagyok az a sűrgessünk meg mindent ember, de ha ránézek a lányra már az utolsókat rúgja és ez az alak még mindig inkább engem méricskél minthogy a segítségére lenne a sérült lánynak. Nem tudom, de valamiért nem bízom ebben a fickóban, de hát a bizalom nem minden, ha tud segíteni felőlem akár maga az ördög is lehet csak tegyen végre valamit. Kihoztam az erdőből, elhoztam idáig, nem akar végig nézni, hogy ezek után mégis meghaljon. Annyi halált éltem át, láttam ahogy szép lassan mindenki vagy teljes halált hal körülöttem vagy vámpírrá változik. Az, hogy nekem is sikerült 3 alkalommal meghalnom már hátborzongató és épp eléggé tudom milyen a túloldalt lenni, nem kellemes, figyelni várni és tudod, hogy ez örökké fog tartani, rémes. Visszatértem, igen, ez nem volt benne a pakliban, nem szabadott volna, hogy így történjen. De így legalább tudom milyen élni és aztán nem létezni, ez nem hiányzik a lánynak, lehet családja, szerelme, vagy kitudja kije még, semmiképp nem ezt érdemli.
Végül a pasas előkotorja a segítséget, a vámpírvért. A lány utolsó mentsvára az a vér, undorodom ugyan ettől, de enélkül menthetetlen. Ha kell mellette fogok maradni addig míg a vér nem ürül ki a szervezetéből, míg nem szívódik fel. Miután a lányban van a vér megnyugszom és a fickó is bemutatkozik. Kezet rázok vele, de még mindig bajsejtelmem van vele kapcsolatban, ez más szinte hozzám tartozik.
-Jeremy Gilbert. Nem, nem ismertem a lányt, találtam az erdőben. - Hangom elég tárgyilagos. Ez már nem az első eset, hogy feltépett torkú lányokkal akadok össze. Mintha ez már az életem része volna. Hátborzongató, de kezdek hozzá szokni. Itt ez mintha napjában megtörténne. A pasasban van valami ami nem hagy nyugodni, vámpírvérrel sétálgat mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog. Áhh, valami stiklije van, érzem, ha pedig félre csalnak az érzékeim akkor is tudom, hogy van valami vele.
-Esetleg tud valami helyet ahová elvihetnénk? Nem hagynám itt az utca közepén. - Gondolom Ő sem, már csak a nyilvánosság miatt, mellesleg a lány ki van még ütve. A vér a szervezetében már nem okozhat károkat, de 24 órán keresztül jobb lenne megfigyelni, erre vállalkozom. A karjaimba kapom a lányt aki még mindig nincs eszméleténél és várom, hogy a doki mutasson egy helyet ahol biztonságba helyezhetem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyKedd Nov. 18, 2014 9:58 am

Jeremy & Alden


Magam is tudtam valahol a lelkem mélyén, hogy a lánynak gyakorlatilag nincs tíz perce a halálig. Egy dolog tudni, hogy a halál vad, megállíthatatlan sebességgel közeleg, s más látni, ahogy lecsap. Mindig is nehéz volt elfogadnom az orvoslásban az egysíkú, agyatlan gondolkodást. Sokkal egyszerűbb lenne aláíratni minden beteggel egy beleegyező nyilatkozatot, és a vámpírvér mindent megoldana. Mekkora üzlet lehetne benne, mekkora hatalom...Talán túl sok is...Vegyük például a titkokat! Nyilvánvaló titok vagyok én magam is. Hiszen a környezetemben csak a közvetlen doki vagyok. Mennyi titok, mennyi kétely, mennyi rejtély. Mindenkinek az emlékei között akadnak olyanok, amelyeket az ember nem mindenki előtt tár fel, legfeljebb a barátai előtt. Akadnak olyanok is, amelyeket még barátainak se tár fel, legfeljebb saját magának, de magának is csak hétpecsétes titok gyanánt. És vannak végül olyanok is, amelyeket még saját maga előtt se mer feltárni, és ilyen dolgokból minden rendes ember emlékezetében épp elég halmozódik fel. Sőt úgy áll a dolog: minél rendesebb ember valaki, annál több ilyen emléke van.
Nem értem ez a kölyök hogyan is gondolta, hogy ilyen közvetlen...vagy hívhatnám bolondnak is. Honnan is tudhatná ki vagyok? Teljesen átlagos kinézetű, teljesen átlagos ember vagyok...jó nem éppen, de hasonlítok az elképzeléseimre.Végig rá néztem miközben hozzám beszélt, és lefuttattam magamban az elképzeléseim. Éppenséggel van nálam vámpírvér, de semmiképpen nem erre a célra szántam...de istenem, orvos vagyok a fenébe is.
Táskámhoz nyúltam, magamhoz húztam a fekete pántjánál fogva, és mélyen beletúrtam. Az egyik kis zsebben meg is találtam  a keresett fiolát. Mindig rájövök, hogy ebből többet kéne levennem, és magamnál tartanom, mint egy két fiola. Könnyedén megemeltem a lány fejét, és kifeszítettem görcsbe rándult állkapcsát. Vérvesztesége nagy volt, izmai, és az elméje már kezdte feladni. -Jókor jó helyen. - néztem rá, és beleöntöttem szájába a vért.- Nem is tudod micsoda mázlista vagy.- Mondtam az öntudatlan lánynak majd a fiúra néztem. NYilván nem a párja volt, akkor lényegesen hevesebben reagált volna az egész helyzetre. De az, hogy honnan szedte ezt a csajt, nem tudom, de ma volt a szerencse napja. - Dr. Alden Whitz - nyújtottam már megtörölt kezem neki, bemutatkozás gyanánt. - Ismerted? - pillantottam a lány felé. Elpakoltam táskámba majd átdobtam a vállamon, és figyeltem a fiút tovább.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyPént. Nov. 14, 2014 5:27 pm

Alden & Jeremy

A lányt sietős léptekkel vittem, vére már az én pulcsimat is átáztatta, a nedü illata az orromat bántotta már, az oxigén friss illata nem igazán jutott el hozzám, a lány légzése is egyre akadozottabb a sok vértől. Gyors segítség kellene, persze mondhatnám rögtön, hogy kellene egy vámpír, de honnan teremtsek elő most egyet? Mármint olyanra lehet ráakadnék, mint amilyen desszertnek használta a szerencsétlen lányt, de olyat a hátamra se kívánok púpnak. Az egyre átfagyott, csúszós úton nem volt valami könnyű cipelni a lányt, de ha lassítok ott az esély rá, hogy a karomban hal meg. Jelenleg az egyetlen esélye én vagyok és mindent meg kell tennem, hogy életben maradjon. Előttünk egy ember alakja kezdett körvonalazódni. Meg van rá az esély, hogy a vámpír tért vissza, hogy befejezze a lakomáját, de az se kizárt, hogy egy olyan emberbe akadok aki tud segíteni, még ha csak egy kocsija van az is valami. Gyorsabban kezdtem a lábaimat szedni és hamar össze is találkoztunk. A férfi látszólag elgondolkodva állt, nem volt az arcán rémület ami persze szöget ütött a fejemben, de ki ér most rá ilyesmivel foglalkozni?
Nem vagyok orvos, de ránézésre is megtudom állapítani, hogy a lány hol sérült meg. A férfiról nem képzeltem volna, hogy bármit is konyít az ilyesmihez, hisz mekkora esélye van annak, hogy az egyetlen ember akivel összefutok az egy orvos vagy éppen egy olyan figura aki tud a vámpírokról?
A sállal kezdi el a vérzést elállítani, de már így, mint kívülálló is látom, hogy nem fog sok eredménnyel szolgálni. És aztán Ő is közli azt amire már rájöttem. Azonban több, mint kizárt, hogy a kórházig túlélné. Egy percig megkockáztatom magamban, hogy esetleg elszólom magam és megmondom ki végzett ilyen csúnyán a lánnyal. Ám nem is igazán lenne elszólás mivel sejtem, hogy nem tudatlan emberrel van dolgom.
-Vámpírvér kellene neki. - Mondom a legnagyobb egyszerűséggel. Most vagy őrültnek fog nézni vagy felfogja, hogy egy oldalon állunk és csak így tudjuk megmenteni ezt az ártatlant. Ha van nála V akkor már előrébb is vagyunk, de ha nincs akkor már nagy a gubanc, a lány egyre pocsékabb állapotba sodródik és ha csak tétlenül állunk a probléma felett a végén még elvérez és akkor már felesleges volt lefutni a köröket.
-Higgye el, bármit is tennénk nem lenne rá elég idő, hogy segítsen, neki most azonnal van szüksége valami igen erősre és a véren kívül más nem elég ütős, hogy azonnal hasson és pótolja a vérét és begyógyítsa a sebeit. - Úgy érzem magam, mintha előadást kellene tartanom pedig tökre felesleges, ha benne van ebben az egészben akkor nagyon is tudja mi a dörgés, feleslegesen jártatom a számat.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyVas. Nov. 09, 2014 10:50 pm

Jeremy & Alden

Úgy éreztem, mintha egy rémálom fogságába estem volna, egy olyanba, amelyben még akkor is kénytelen vagy futni, amikor tudod már, hogy véged, de a lábaid mégsem mozognak elég gyorsan. Az életem olyan, mint egy érme, amelynek az egyik oldalára az van írva: katasztrófa, a másikra pedig az hogy: várni a katasztrófára... az egész élet ebből áll. Nincs megrendítőbb, mint ha az ember meghajlik az ismeretlen alatt. Az események szenvedő részesei vagyunk. Az élet örökös történés; mi csak gyötrődünk alatta. Soha nem tudjuk, honnan csap le ránk hirtelen a véletlen. A katasztrófa és a boldogság úgy köszönt be hozzánk, majd tűnik el, mint a váratlan látogató.
Leggyakoribb váratlan látogatóim a betegeim, az esetek. Nem tudok másra koncentrálni, mint a munkámra, ez az egy hoz az életembe megnyugvást. A munka? Labor, laboris, masculinum. A munka, gyermekem, a munka mindennek a teremtője. A munka, az munka. Aki nem dolgozik, ne is egyék. Imádkozzál és dolgozzál. Munkával dicsérjük a teremtőt, mert a teremtő is munkával teremtett. A munka felszabadít, a munka változtatja az embert állattá... Pardon, éppen fordítva. A munka mindennek a kezdete, a szorgalom, ugye, amely a munka alapja, előbb-utóbb diadalt arat! Tehát, munkával mindent elérhetsz.
Miközben sürgető lépteimmel haladtam az áldozat felé, igyekeztem felmérni állapotát. Nem festett túl jól, arca és nyaka, valamint a válla is csupa vér volt. Haja csimbókokban az alvadt vértől tapadt arcára. Vére patakokban lüktetett a felsebzett bőr alatt.
Odaértem hozzá, és felmértem a helyzetét, ami nm volt túl rózsás...mondatom akár így is. Nem minden sérülés felszínes. A legtöbb seb mélyebb, mint gondoljuk. Nem láthatjuk szabad szemmel. És aztán vannak olyan sebek, amik váratlanul érnek. Bármiféle seb vagy betegség esetén a trükk az, hogy mélyre kell ásni és megkeresni a baj forrását,ami itt egyértelmű volt.
A fiúra néztem, aki vele volt. - Vámpír...- mormoltam el orrom alatt, de jól hallhatóan. Lefektettem a földre a lányt, és letekertem nyakamból a sálat. Több csomót kötöttem rá, és a sebbe nyomtam, így elszorítva a lüktető vörösséget. Vérének édes fémes illata megtöltötte a levegőt, vörös permettel elborítva a talajt is. Mégis hogy tálaljam azt, hogy kéne egy kis vámpírvér, avagy a klinika, ehhez így, infúzió és gyógyszerek nélkül semmit nem ér. - Vagy kórház, vagy meghal, vagy...- haraptam el mondandóm végét.  - Orvos vagyok, de nem Isten, sürgősen kórházba kell vinnünk. -  mondtam neki, majd eszembe jutott a kézitáskám, melyben van pár fiola vámpírvér. De mégis hogyan tereljem el a figyelmét? Vagy talán nem is kell, mert ő is "más"? Nem tudom, de jobb lesz, ha mihamarabb utána járok.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:58 pm

Alden & Jeremy

Lassan beköszönt a tél, a fagyos ridegség. Mindent betakar majd a jég és a hó, akár egy hatalmas fehér takaró, de a különbség annyi, hogy bármennyire is élvezed a takaró adta kényelmet és meleget, a hótakaró más, nem érzel mást, mint hideg, szúró fagyot és kellemetlen érzéseket. Nem szeretem a telet, valahogy a legrosszabb emlékeimet hozzák elő belőlem, ez olyan, mint a tavasz. Tavasszal mindenki jókedvű, szép gondolatok lengik be őket, csak arra tudnak gondolni milyen jó napjuk is van és, hogy mennyire jó lesz a következő, kedvenc emlékük tőr elő és újra átélik azokat. Télen a táj sivár és kihalt minden utca, az emberek magukba temetkeznek, komorak és gondterheltek, többet vannak egyedül és többet tudnak ezáltal gondolkodni azon vajon miket rontottak el a múltban és mi miért történt akkor régen és vajon milyen csapás éri őket holnap vagy a jövő héten. Az elmúlt évek nekem se voltak felhőtlenek, most se tudok úgy lefeküdni, hogy ne ezen járnának a gondolataim. Minden felborult körülöttem, a nővérem vámpírrá változott, magamról kiderült, hogy vadász vagyok, a sors fintora, hogy egyetlen "élő" rokonom halálára vágyom. Persze ezt már tudom kezelni, sőt, igazán nem érzem magam többnek, mint az átlag emberek. A barátaim vagy vámpírok vagy Matt. Az akit szeretek pedig boszorkány volt, de már szellem. Ezzel együtt élni nem könnyű akárki is mondaná. Nincs olyan nap, hogy ne botlanék valami természetfelettibe. Én próbálok megmaradni az akinek lennem kell, ott szeretnék állni Elena mellett, normális életet akarok mindezzel együtt ami most van, és azt akarom, hogy Bonnie újra létezzen, újra átölelhessem és újra megmutathassam neki mennyire szeretem.

Persze ezek csak dolgok amiket akarok, de vannak azok akik ezzel szemben keresztbe tesznek nekem. Rég felhagytam azzal, hogy vadászként járjam az erdőket vámpír után kutatva. De olykor tesznek róla, hogy mégis így tegyek.
Most csak a szokásos edzésemet tettem az erdőben, futottam, mint általában, mikor egy mozdulatlan testre lettem figyelmes az erdei úton feküdt, körülötte vér, sok vér. Nem nehéz kitalálni vajon mi történt. Volt pulzusa, gyenge, de akkor is még életben volt. Gondolkodás nélkül kaptam a lányt a karomba és indultam el a legközelebbi ösvényen ami rövidebb, mintha visszafordultam volna. Azonnali orvosi segítségre lesz szüksége a lánynak, ha túl akarja élni. Futólépésben haladtam, tulajdonképpen az edzésem meg is volt mára.
A hó szállingózni kezdett holott még az ősz közepén vagyunk, nem igazán foglalkoztam vele, nem sokkal később kiértem az erdő fái közül és elindultam az úton, amin gyakorta megfordulnak emberek.

A sötét lassanként leszáll és nekem még azelőtt kórházba kell juttatnom a lányt. Elég durván feltépték a nyakát és a vérvesztesége is komoly gond.
Egy alakot látok meg velem szemben, nem tudom ki az, nem látom csak a körvonalait, de segítség kell, és Ő fog segíteni, ezt garantálom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:09 am

Jeremy & Alden



Sétáltam, gondolataimba temetkezve, magam elé merengve, kissé búskomoran kabátom zsebének mélyére dugva kezeim.Nincs bennem semmi különös, ezzel magam is tisztában vagyok. Hétköznapi életet élő átlagember vagyok, hétköznapi gondolatokkal. Nem emeltek emlékművet a tiszteletemre, és a nevem is hamarosan feledésbe merül. De szívvel-lélekkel kutatok önmagam kis világában.
Furcsa, ahogy az idő az ember fölött tovamegy. Események, emberek, gondolatok jönnek és mennek, érzések hullámzanak az ember lelkén keresztül, aztán egy idő múlva nem marad belőlük semmi. Elkallódnak szerte az életben, mint apró haszontalan holmik a házban. Itt-ott valami leszakad az emberből, valami láthatatlan kis lelki cafat, odaakad egy ajtókilincshez, egy-egy ablakpárkányhoz, rozoga padlóhoz, keskeny sétaúthoz. Az ilyeneket emlékeknek nevezzük, tiszteljük őket hosszabb-rövidebb ideig, aszerint, hogy mekkora bennünk a romantika. Aztán szépen és észrevétlenül végképpen elmaradnak mellőlünk, mint halk szavú régi barátok, vagy mint az élet, aki velünk indult s valahol egyszer lemaradt.
- Az anyját!  - kiáltottam fel, mikor valami kis jégtócsán megcsúsztam. Kezemmel egyensúlyozva maradtam talpon ebben a már igencsak télies időben. Van valami szép a télben...valahol. Éjjel, amíg aludtam, történt valami: vége a nyárnak. Felébredek, hallgatom a szelet, nézem a sötétbarna lombot az ablak előtt, s nem érzek semmiféle őszi bánatot. Örülök, hogy vége a nyárnak. Örülök, hogy nem hozott semmit. Örülök, hogy nem tántorodtam meg a boldogtalanságba vetett hitemben. Örülök, hogy nincsenek többé illúzióim a megoldásról. Tessék, ősz, rajta! - gondolom. Rakd ki kellékeidet, ereszd le avas zsinórpadlásodról avítt színfalaidat, hullass lombot, nyögesd szeleidet, átkozz és temess! Üdvözöllek, tél és pusztulás hírnöke. Nem védekezem. Beleegyezem. Várlak.
Tovább haladtam egy pad felé, gondoltam megpihenek egy pillanatra. De nyilván az ember fiának egy percre sem lehet nyugta a többi embertől, mert miért is lenne? Túl egyszerű lenne, ha minden úgy menne, ahogy a nagykönyvben elő lenne írva. Vagy nem? Lehet, hogy csak én szeretem az egyszerű dolgokat. Az igazán kínos mindig az volt, amikor döntenem kellett, ez okozta mindig a legnagyobb kínszenvedést. Viszont amint meghoztam a döntést, attól kezdve nem haboztam többet, hanem egyszerűen csak véghez vittem, amit elhatároztam - és rendszerint hatalmas kő esett le a szívemről, hogy már minden eldőlt.
A távolban egy sziluettet véltem felfedezni...várjunk csak! Nem is egy, hanem két ember sziluettjét. Milyen jó is lehet nekik, egymás karjaiban, szerelmesen, csodás téli napon sétálni, az élet gondjairól megfeledkezve, csak és kizárólag egymásra koncentrálva. Miközben leültem a padra, csak szüntelenül bámultam az egymást ölelő szerelmeseket. Milyen szép is lehet a szerelem. Cinikus gondolataim közben elmerengtem...Sokan vannak, akik azt állítják, hogy a szerelemnek nem lehet parancsolni. Ez az emberiség egyik nagy tévedése! A szerelmi fellángolásunkat ugyanúgy lehet nevelni, irányítani, mint bármi mást: szülőt, testvért, kutyát vagy matektanárt. Azt kérdezitek: hogyan? Egyszerű. Önmeggyőzéssel. Csupán őszintén kell válaszolni néhány kérdésre. Vajon a sok millió ellenkező nemű közül miért pont ő tetszik? Mert szebb és csinosabb mint a többi? Na, bumm! És akkor mi van? Vagy talán mert látszik a szemén, hogy okosabb is? Hát igen. Véletlen adottság. Nem az ő érdeme. Így született. Vagy talán nem két lába, két keze és egy feje van neki is, mint a többieknek? Nevetséges! Pont olyan, mint más. Ilyeneket kell mondogatni magunknak szépen, lassan, nyugodtan, miközben közeledünk a kiválasztott személyhez, hogy bebizonyítsuk: minket nem vakít el a szerelem. Vagy talán az számít, hogy ha látjuk a kedves személyt, kiszárad a szánk, kiguvad a szemünk, remegünk, mint a kocsonya és a szívünk ki akar ugrani? Röhej! Ez csak biokémia! Az a helyzet, hogy az adrenalin-szintünk emelkedik. Meg a vérnyomásunk. Meg a cukrunk. Ez kérem tananyag! No, most aki mindezt bölcsen és pontosan átgondolja, az a szerelmi fellángolást könnyedén kézben tudja tartani.
Másik irányba fordultam, ott inkább találtam ínyemre valót, végre dolgozhatok, ez legalább leköt. A munka. Az orvosok sok mindent adnak egy betegnek. Gyógyszert adunk, vagy tanácsot. És legtöbbször osztatlan figyelmet is kapnak tőlünk. De a legnehezebb, amit egy betegnek megadhatunk, közölni az igazságot. Az igazság kegyetlen. Az igazság kellemetlen. És nagyon gyakran az igazság fáj. Az emberek azt mondják, az igazat akarják hallani. De tényleg akarják? És néha azért mondjuk ki az igazat, mert nem bírjuk megállni. És néha kimondjuk, mert minimum ennyivel tartozunk...De nem értem rá tovább foglalkozni merengő, egyre a távolba haladó csodálatos gondolataim tökéletesítésével.
Felpattantam, és rohantam a probléma elébe.
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyKedd Szept. 30, 2014 4:12 pm


Holloway & Rhodes
i hate monitoring
Csak egy gúnyos mosollyal válaszolok a burkolt fenyegetőzésére, hogy láthassa, mennyire veszem őt komolyan. Engem ugyan nem ijeszt meg. Sőt, én a helyében szintén nem próbálkoznék még egyszer, mert ha még egyszer a képembe fújja a füstöt, meglehet, hogy nem a cigarettáját töröm kettőbe, hanem a kezét. Mindezt igyekszem szavak nélkül, csupán a tekintetemmel a tudtára hozni. Csak hogy mindketten tudjuk, hányadán állunk. A megjegyzésére sem válaszolok azonnal. Joanna egyébként is egy kötekedős csajnak tűnik, most pedig, hogy még meg is sérült, és biztos vagyok benne, hogy érzi, csak még morcosabb lett. Nem fogom alá adni a lovat, teljesen higgadtan töltöm ki a két italt. Az alkohol segíthet kicsit közvetlenebb légkört kialakítani, már amennyire a kettőnk teljesen ellentétes, ütköző stílusa ezt engedi. Megemelem a poharamat felé, majd lehajtom a tartalmát. Az anyját! Erősebb, mint gondoltam. Valószínűleg őrizgették itt már egy ideje.
- Hogy mit akar? – visszhangzom a kérdést, miután a poharam talpa a pulton koccant. – Együttműködést. Az ilyen esetekhez elsősorban – bökök fejemmel ismét a kócerájra, amit magunk után hagyunk. Az egység, aminek dolgozom bár nem új, és valóban behálózza az egész országot, de még mindig nem vagyunk túl sokan, és néha nem árt, ha találunk olyan embereket, akiket szükség esetén mozgósíthatunk, és együttműködésre bírhatunk egy-egy akció erejéig, hogy az még eredményesebb legyen. Persze az ilyen részletekkel nem untatom a nőt, felesleges.
- Pontosan ilyen embereket keresünk, mint te és a bátyád, akik nem csak hogy jók a harcban, de ismerik is a környéket, kiismerték már a helyi vámpírokat, és időnként hajlandóak összedolgozni velünk – válaszolom meg terjedelmesebben a kérdését. New Orleans azok a városok közé tartozik, ahol még nem vagyunk elegen, ahol még nem ismerjük ki magunkat eléggé, és nem vetettük még meg a lábunkat. Ezért is küldtek engem ide, a vérfarkasból lett bérgyilkost, hogy alapozzam meg az utat, amin az egységünk aztán járni tud. Egyik első lépés pedig együttműködőket találni.
- Persze nem ingyen. A kormány tud fizetni, és nem csak pénzben. Gondolom egy hozzád hasonló vadász számára a farkas méreg is szinte felbecsülhetetlen kincsnek számít – jegyzem meg csak úgy mellékesen, miközben a szemeim egy pillanatra borostyánszínre váltanak, és így elárulom, hogy nem csupán egy átlagos halandó vagyok. A főnökeim sejtették már a dolgot, hogy nem csupán verbénát használnak a golyóikhoz. Az utánuk maradt elhullott vámpírokból aránylag könnyen ki lehet következtetni, hogy mi végzett velük. Persze mostanáig nem lehettem biztos a dolgomban, amíg határozottan el nem árulta magát. A farkasmérgem igazából nem olyan dolog, amit szívesen hagyok lecsapolni, de ha jó célt szolgál, és ezzel meggyőzhetem őt, érdemes bevetnem. Előveszek egy névjegykártyát, amin csupán a nevem van, és két telefonszám. Az egyik hozzám tartozik, a másik az ügynökséghez. Joanna elé csúsztatom.
- Nem kell most válaszolnod. Gondolkozz el az ajánlaton. Beszéld meg a bátyáddal, ha előkerül. És ha döntöttél, jelentkezz – teszem hozzá, és részemről ez a végszó. Szerintem mindketten érezzük, hogy nem leszünk legjobb barátnők, ez szigorúan üzlet, szóval nem fogok egész délután itt cseverészni vele. Elmondtam már mindent, amit tudnia érdemes, ha viszont kérdése lenne, ott a telefon, és legközelebb megbeszéljük. Így hát, mint aki jól végezte a dolgát, szépen ki is sétálok a bárból, és eltűnök a ránk köszöntő éjszakában.


Ticking Bomb • 522 • Köszi a játékot! Élveztem. ♥ • ©


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyKedd Szept. 30, 2014 2:57 pm



Who the hell are you?
Sadie & Jo


Pont nem a sérülés fog a leginkább izgatni. Fáj, és érzem, piszkosul érzem, de nem tudok ellene mit tenni. A bátyám biztos kiakadna ezért a húzásomért, hogy miért lövök keresztül magamon, de az Darren, ez pedig csak valami csaj, aki őt kereste. Állítólag. Persze egy szavát sem hiszem, bármennyire is szeretném... Kit is áltatok? Nem is akarok hinni neki, sőt egyelőre nem hinném, hogy öribarik lehetnénk valamikor. Csak figyelem, ahogy a sebemre emeli tekintetét, legalábbis amit a kabát mocskos anyaga láttatni enged belőle.
- Ne kapd fel a vizet... - mosolyodom el gúnyosan, majd előveszek még egy szál cigarettát, és ismét rágyújtok. - Ezzel azért nem próbálkoznék még egyszer - nem fenyegetem, csak tényeket közlök. Nem szeretem, ha a cigimhez érnek, vagy a fegyvereimhez, kivéve, ha én adom. Végigmérem, ahogy magyaráz, majd jelvényt mutogat. Ó hogy nem gondoltam rájuk előbb. Anyáék mintha emlegettek volna valami titkos egységet, persze sosem mondták, hogy az FBI-hoz tartoznak, nyilván nem tudták.
- Hát ez csodálatos. Remélem én is az egyik zavaró tényező vagyok azon a bizonyos radaron - szándékosan kérdezek rá, hiszen biztos vagyok abban, hogy nem csak vámpírokat iktatnak ki, hanem olyanokat is, akiknek a vadászat a hivatásuk. Persze lehet, hogy csak én festem az ördögöt a falra, de minimális paranoiám van, ami arra enged engem következtetni, hogy mindenki meg akar ölni, mert vadászok. Persze elég szép számban gyűjtöm az ellenségeket pusztán csak a stílusommal, hát még ha egy két erősebb vérszívót is felbosszantok. az az igazi móka. Amíg meg nem ölnek. Végül is nem csinálhatom életem végéig úgy, hogy hajszálon múlik az életem.
- A Mercedes amúgy is az autókra emlékeztet - vonom meg pont a sérült vállam, melyről eszembe jut a fájdalom. Érdekes, hogy bizonyos szinten ki tudom kapcsolni a fájdalomérzetet. De csak egy bizonyos szintig. Sajnos. Ha tehetném, akkor teljesen kikapcsolnám. Figyelem, mit tesz most, és követem én is, elveszek egy whiskey-nek látszóitalt, majd leveszem a kabátom, és egy kicsit a sebbe öntök. Felszisszenek, mert piszkosul fáj.
- Még jó, hogy nem öl meg a farkasméreg - jegyzem meg, mintha magamnak mondanám, majd leteszem az italt, miután a vállamon lecsorgatok egy kicsit a kimeneti sebre is, majd felülök az egyik biztosan álló bárszékre, és elveszem a kitöltött italt. Beleszagolok, és meglepve nyugtázom, hogy tényleg whiskey. - Na szóval kedves Sadie - hangsúlyozom ki a nevét erősebben, majd végül beleiszok a pohárba. - Mit is akar pontosan az FBI egy magunkfajta vadásztól mint én és a bátyám?  - kérdezem, nem kerülgetve a forró kását. Már a tudattól is rosszul vagyok, hogy pont minket találtak meg. Bár elég hosszú a lista a felmenőink között, és szinte egytől-egyig vadász családból származom. Már az 1600-as évekből vannak feljegyzések, amik azt bizonyítják, hogy nem most kezdtük. Már a vérünkben van, és sajnos ezért nem éri meg gyereket vállalni nekünk. Mert nem kerülheti el azt a sorsot, amit mi sem kerülhettünk el, és ahogy az előbbi kis példa bizonyítja, máshoz nagyon nem értek, csak ehhez . Hidegvérrel ölni, és nem megbánni.

† music: music † note: akkor sem nyomi, tökéletes *-* † words: 493

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyKedd Szept. 30, 2014 2:36 pm


Holloway & Rhodes
i hate monitoring
A vállát nézem én is, akárcsak ő. Aztán ismét bólintok. Tisztában vagyok vele, hogy egy ilyen sérülés nem öli meg, nem komoly, begyógyul, sok idő nem is kell neki, még halandóként sem. Bár az ő esetükben egy heg biztos marad utána. Nem beszélve arról, hogy azért elég kellemetlen érzés. Főleg miután az adrenalin hatása elmúlt. Tulajdonképpen ez fajtól függetlenül igaz mindenkire. Éppen ezért nem sokan vállalnának be egy ilyen manővert, persze ha nem volt jobb választása, érthető. Merész és okos húzás. És azt hiszem, az elhangzottakkal is egyet kell értenem. Én is beáldoznám magamat, ha nincs más választásom, csak hogy még egy-két fenevadat letöröljek a föld színéről. Tehát ami a harcot illeti, a főnökeim szerintem elégedettek lesznek vele. Ami viszont a stílusát... igazából kezd irritálni. Nem annyira, hogy felhúzzam magam rajta, szerencsére farkashoz mérten még elég türelmes személy vagyok, nem ilyen könnyű kihozni a béketűrésemből. Inkább olyan módon zavar, mint egy légy, ami folyton ott zümmög körülötted, csak a szemed sarkából látod, nem igazán akarsz foglalkozni vele, de azért mégis ott van, és nem hagy neked teljes nyugtot. Amikor a képembe fújja a füstöt, teljes higgadtsággal sétálok hozzá, megfogom a cigarettáját, és letöröm a végét, csak hogy eloltsam, és a lehullott hamut el is taposom, biztos ne füstölöghessen tovább.
- Örülnék, ha nem hívnál többé aranyomnak – jelentem ki halálos komolysággal. Aztán a zsebembe nyúlok, és kibillentem elé a jelvényemet. - Az FBI-nak dolgozom, azon belül is egy olyan titkos csoportnak, ami veszélyes természetfeletti lényekkel foglalkozik, esetenként ki is iktatjuk őket... ahogy a jelenlegi ábra mutatja – bökök a mögöttem levő elhullott vérszívókra.
- Sarah Mercedes Rhodes a teljes nevem – árulom el, csak hogy ne mondja, hogy nem tud rólam semmit. Most már legalább ezt tudja. - Igazából senki nem hív Mercedesnek – vágom egy kisebb fintorszerű vigyort. - Szólíthatsz Sadienek, ha leszoksz az aranyomozásról – vonom meg a vállam, majd elsétálok a nő mellett a falhoz, ahol régi bárhoz méltón italok sorakoznak egy polcon. Bár elég szegényes a kínálat, de tekintve, hogy ez a hely már csak vámpírok számára üzemelt nem túl legálisan, nincs min meglepődni. Két poharat is kerítek, tisztának tűnnek, aztán whiskyt töltök mindkettőbe.


Ticking Bomb • 358 • de de de de nyomi :') • ©


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyKedd Szept. 30, 2014 7:37 am



Who the hell are you?
Sadie & Jo


Gyűlölöm a kis rohadékokat, de azt még jobban, hogy a bátyám úgy döntött, kámfort játszva tűnik el a föld felszínéről. Most legalább ki tudom adni minden dühömet és haragomat, ami idáig felgyülemlett. Ahogy átlövök magamon keresztül, a pillanat hevében csak egy apró szúnyog csípésének megfelelő fájdalom jut el a tudatomig, és harcolok tovább a mocskokkal. Akit érek, mind kap egy karót, esetleg egy mérgezett golyót a szívébe. Némelyiknek mindkettő jut, és arcom teljesen érzelemmentes, mikor a kezeim között meghal egy, majd követik a társai. Miért is sajnálkozzam? Ők csak vérszívók, hiába mondják, hogy nem ölnek, akkor sem valók az életre. Ők torzszülöttek, és csak mérgeznek azzal, ha életben hagyják őket. Néha azt kívánom, bár lenne erőm az Ősi család kiirtásához, nem lenne több gondom. Talán boldog életet is kezdhetnék, és örökre kiszállhatnék ebből a szar melóból. Gyűlölöm a "munkám", csak Darren miatt csinálom. Egy báty miatt, aki lelépett, és egyedül hagyott. Az eszméért, ami már talán magzati korunkban anyánk vérével jutott a szervezetünkbe. Nem sajnálom egyik vérszívót sem, és ahogy Mercedes eltalálja a mögöttem lévő vámpírok egyikét, én magam sietek oda, hogy kegyetlen hidegvérrel küldhessem át a másvilágra.
Még egy ideig elnézem a hullát egy ijesztő félmosollyal az arcomon, mikor a vörös lány megszólal mellettem. Kibillent az emlékeim közül, de mégis eszembe juttatja, hogy ilyenkor Darren és én együtt iszunk annak örömére, hogy még pár vámpírral kevesebb. Eszembe juttatja a vállamat is, mely érdekes módon a kimondás után sajdul fel.
- Ez a sérülés nem öl meg. A golyó viszont megöli a vámpírokat. Kockáztatnom kell, nem szándékozom meghalni - vizsgálom meg a sérülésemet alaposabban, de már alig vérzik. Talán a harc hevében elállt, vagy a szorosabb kabát teszi. - Soha nem a gyávaságomról voltam híres. Ha kell, a saját szívem lövöm keresztül, de hála az égnek, ahhoz nem kell folyamodnom - engedek meg magamnak egy félmosolyt. Lehet, hogy egoistán hangzik, de tényleg elég, ha olyan helyen sérülök meg, ami nem halálos. A golyó elvégzi a dolgát a vámpírban, mivel én magam nem vagyok az, így egy kis kellemetlenséggel megúszom. Jobban szemügyre veszem a sebet, egy aprót felszisszenek, majd inkább egy cigarettáért nyúlok a zsebembe, ám mikor a tűz megperzseli a végét, egy pillanatra a nő felé kapom a fejem.
- Miféle vizsga, aranyom? - kérdezem, majd ismét beszél, én pedig nyugodtságot erőltetve magamra, kifújom a füstöt, egyenesen Mercedes irányába. - Akkor itt az ideje, hogy elmond, ki is vagy, kik a megbízóid, és mi a frászt akarnak tőlem? Ha mindent tudsz rólam, akkor illő lenne nyílt lapokkal játszanod, nem igaz? - kérdezem, és jogosnak vélem minden kérdésemet. Hiszen ő tudja, hogy van egy bátyám, tud rólam, arról, hogy vadász vagyok, én meg csak tudok egy nevet, majd jön nekem a vizsgájával, meg a megbízóival. Jól tettem, hogy nem bíztam meg benne első pillanattól. Bár nem mintha most bíznék benne...

† music: music † note: dehogy nyomi, tökéletes *-* † words: 457

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyKedd Szept. 30, 2014 12:01 am


Holloway & Rhodes
i hate monitoring
Dulakodás zörejei, ütések hangja, fegyverdörrenések és hasonló finomságok hallatszanak odakintről néha, ami annak a jele, hogy bár nem láthatom, de Joanna valószínűleg egész jól boldogul odakint. Ha nem így volna, akkor már valószínűleg halott lenne, és nem sok zaj szűrődne ide hátra. Egyik feladatom az, hogy őt szemmel tartsam, kifigyeljem, de közben itt ez a csapat vámpír is, akiket le kell gyűrnöm, mielőtt összetalálkozhatnánk újra a vadászlánnyal. Az egy dolog, hogy képzett harcos vagyok már nem is olyan kevés tapasztalattal a hátam mögött, és farkas-gyűrűm is nem csekély segítséget jelent ezekben a harcokban, hisz megnöveli az erőmet, a sebességemet, az átváltozás tetszőleges irányításáról már nem is beszélve. Természetesen eszem ágában sincs átalakulni, csak magamat kínoznám, miközben kiszolgáltatottá tenném magam a vámpírok előtt. Ám megnyújtani a szemfogaimat, és borostyánszín szemeket villogtatni az ellenségre már alapjáraton nagy előny. Rettegést szül bennük már csak az is, hogy így láthat, hisz nagyon kevesen tudnak róla, hogy az én fajtám számára is létezik egy ilyen kiskapu. Azt hihetik, hogy hibrid vagyok, és így vagy úgy, de a félelmük nem alaptalan, hisz a mérges ugyanannyira halálos rájuk. Ketten meg is hátrálnak, csak egynek bátorsága szembe szállni velem, nekem az pedig csak jó, ha nem kell egyszerre hármat levakarni magamról, és megkaróznom. A bátrabbik vérszívó hamar be is végzi. Szinte sajnálom. Szinte. Majd a másik kettő után vetem magamat, egyiknek a hátán kötök ki, míg a másikba egy golyót röpítek, és közben kiesünk egy folyosóra, épp arra, ahonnan Joanna közelít. Nos, kettőnk számára a maradék már szinte gyerekjáték. A férfival birkózom még egy ideig, de szerencsére nem húzódik el nagyon a dolog, és már ennek a fickónak is karó áll ki a mellkasából. Ami azt illeti, arra még szükségem lesz. Amin a vámpír bevégezte, ki is rántom belőle, és szinte ugyanazzal a lendülettel vágom egy vérszívó csajba, aki Joanna mögött lép éppen a folyosóba. Úgy dobom el a fadarabot, mint késdobálósat játszanék, mellkason találja a nőt, amitől kiterül, de szüksége lesz még egy szúrásra ahhoz, hogy úgy is maradjon. Próbálok annyira objektíven állni mindehhez, amennyire csak lehet. Figyelmen kívül hagyni a sok vért, amit épp most ontottunk ki, koncentrálni arra, hogy ezek csak vámpírok, ráadásul veszélyesek, és jót teszünk a világnak azzal, hogy eltakarítjuk őket a föld színéről. Időnként muszáj ilyeneket mondogatnom magamnak, nehogy elfelejtsem, és letérjek a kitűzött utamról.
- A saját válladat lőtted keresztül? – állok meg végül Jo mellett, amikor minddel végeztünk. – Merész ötlet – billentem kicsit oldalra a fejem. Gondolom, nem egy vámpír tette ezt vele. Az ennél komolyabb sérüléseket okozott volna. Én már csak tudom, bár az én sebeim hamar begyógyulnak. Most sem maradt már rajtam túl sok. Néhány karcolást és horzsolást kaptam, de már egyik sem látszik.
- Hmm… azt hiszem, átmentél a vizsgán – támasztom meg a vállamat a falnak a vadásszal szemben. – A megbízóim pontosan ilyen elszánt harcosokat keresnek, mint te – jegyzek meg egyelőre csak ennyit. Nem mondok többet, nem akarok mindent azonnal ráborítani.


Ticking Bomb • 482 • nyomi lett, már fáradt vagyok :/ • ©


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyCsüt. Szept. 25, 2014 8:08 am



Who the hell are you?
Sadie & Jo


Még szép, hogy én megyek elől. Ott vannak az izgalmasabb részek, persze nem mindig, mert lehet, hogy a raktárban várakoznak, mindenesetre itt elől még a nap halvány sugarai érik a befedett ablakokat. Több forgatókönyv lezajlik az agyamban, amik között ott van az is, hogy visszafordulok, és haza megyek, de csak nem hagyhatom Piroskát itt egyedül. Van nekem is egy pici lelkiismeretem, még akkor is, ha ez nem látszik, mert nagyon el tudom rejteni. Figyelem, ahogy hátra indul, én pedig hangtalan léptekkel megyek előre és örömmel látom, hogy dupla ajtós a csehó. Befelé nyomom, de úgy tűnik belülről ki van támasztva. Okosak. Remélem Mercedes szerencsésebb hátul, de ha máshogy nem, akkor hangosan török rájuk, így szembeállva az ajtóval határozott mozdulattal rúgok bele, pontosan ott, ahogy a két ajtó összeér és a másik oldalon lévő fa gyorsan enged az akaratomnak, így a belépőm kicsit hangosabbra sikeredett. Felém egyből négy vámpír közeledik. Remek, de nincs időm gondolkodni, kihúzom a biztosítékot a verbéna gránátokból, és egyből feléjük hajítom, én pedig elugrok az egyik rozzant asztal mögé, hogy előkaphassam az egyik fegyverem. Amíg szenvednek, lőni kezdek, de csak kettőt találok el, kettő mellé.
Lesz ez még jobb is. A másik kettő eltűnik, én pedig felállok. Tudom, hogy felelőtlenség, de teljesen mindegy, hogy guggolok, vagy állok. Nem is figyelem, hogy az, akivel jöttem, mit csinál. Az ablakok felé nézek, és eszembe jut, hogy kinn még valamennyire éri a nap az ablakot, így ahol rongy, vagy zsák takarja a fény útját lerántom, és a koszos elhagyott bár máris halvány napfénnyel telik meg. Egy szerencsétlen hátra menekül, de nem veszem észre, ahogy egy hátulról támad rám. Valamit suttog a fülembe, de az adrenalintól nem hallom. Az egyik fával borított ablaknak lököm, és közben keresem a karót, amit végre meg is találok, de mégsem tudom használni. Egy pillanatra úgy érzem, felsültem de ekkor támad egy ötletem. A vállamhoz szegezem a fegyvert, miközben a vámpír vonszol valahová.
- Kettőnk közül csak én gyógyulok meg! - röhög a fülembe, de sajnálom, hogy most nem látja a mosolyomat.
- Tévedsz aranyom. Ez téged megöl, engem megsebez! - nevetek fel, és lövök, a fájdalom keresztülhasít a kulcscsontom alatt, de csak felszisszenek, holott érzem, ahogy a vérem átáztatja a kabátomat. De nem szenvedhetek, hanem az előbb meglőtt vámpír felé sietek a karómmal, és szíven találom. Legalább nem szenvedett sokat. Most már figyelmesebb vagyok, a szemem sarkából mozgolódást látok, és szinte oda sem pillantva lövöm keresztül a szívét a vámpírnak, mely holtan esik össze. Aztán még egyet megölök szerencsére, így elfelejtem, hogy megsérültem. A fájdalom tompul, de ez csak az adrenalin miatt lehet. Nem tudom hányan vannak még, de elindulok a raktár felé, ahol Mercedest láttam eltűnni, hogy a segítségére siessek. Ide úgysem jönnek ki, mert a fél bár halvány napfényben úszik még.

† music: music † note: - † words: 457

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptySzomb. Szept. 13, 2014 11:04 pm


Holloway & Rhodes
i hate monitoring
Kezd enyhén fárasztó lenni Joanna bizalmatlan és szkeptikus stílusa. Mindaz, amit mondok neki, legalább annyira igaz, mint amennyire nem, szóval már nem fáradok magyarázkodással, további mesékkel, bármilyen válasszal. Úgyis azt gondol, amit akar, és tulajdonképpen mindegy is, hogy mi a véleménye, amíg azt teszi, amit én szeretném, hogy tegyen, ami nem más, mint hogy elkísérjen engem a vadászatra. A továbbiakban már minden attól függ, hogy ott hogyan alakulnak a dolgok. Annyi a biztos egyelőre, hogy így, vagy úgy, de az a csapat vámpír mind ott fog pusztulni, mivel ha rajtam múlik, egészen biztosan nem éli meg egyikük sem a holnapot. Ami pedig Joanna Hollowayt illeti, hát ez most csak rajta áll.
Felvont szemekkel, de kivételes reflexekkel kapom el a felém dobott gránátokat. Ilyet ritkán használok, ennél jóval kisebb patronokkal szoktam dolgozni, amit a kormány emberei fejlesztettek ki, kis helyen is elférnek, és ahhoz képest egész nagy hatáskörük van, de ha már így alakult, ez is megteszi. Zsebre vágom azokat is, csak egyet zárok a tenyerembe, szabad kezembe pedig verbénás fagolyókat rejtő fegyvert fogok. Mindketten teljesen felfegyverkezve, rajta készen állunk már. Összeszorított ajkakkal bólintok Holloway utasítására. Nem szoktam másokkal együtt dolgozni, azt pedig direkt nehezen viselem, ha harc közben bárki dirigál nekem, de most nem ellenkezek. Meg akarom ismerni a nő taktikáját, és ez aligha lenne lehetséges, ha az én szabályaim szerint játszunk. Azt kell hinnie, hogy most ő irányít, ezért azt teszem, amit mond, és a hátsó ajtó felé indulok.
- Bent találkozunk – szólok még hátra fojtott hangom, majd megkerülöm az épületet. Amint a sarkon túlra érek, kicsit megszaporázom a lépteimet. Ujjaim hamar a kilincsen, ám mielőtt lenyomnám, fülelek egy kicsit, hogy meghalljam, ha van valaki a közelben. Egyetlen szívdobogást, egy személyhez tartozó nyugodt légzést sikerült kiszűrnöm, így amint belököm az ajtót, rögtön a hang forrása felé tartom a fegyveremet, és egyenesen a szívébe eresztem az első golyómat. Szegény pára hamar bevégzi. Útközben találkozom még két társával. Az egyikük hasonló sorsra jut, mint az előbbi, bár csak a harmadik golyó által. Túl gyorsan mozog. A harmadik viszont nekem ront, kilöki a kezemből a fegyvert, de ugyanazzal a lendülettel visszakézből be is húzok neki. Végül dulakodás közben beesünk egy helyiségbe, ahol a többi vámpír is tartózkodik. Azonnal közéjük dobom a verbéna gránátot, az lefoglalhatja őket, amíg én az előbbivel küzdök. Ismét a farkasom kiváló reflexei, ereje és gyorsasága van a segítségemre, amikor sikerül elkapnom a fickó öklét közvetlenül az arcom előtt. A lendülete azonban elsodor, hátra esek, de szinte ugyanabban a pillanatban talpra is ugrok. Rávetem magam a vámpírra, és egy ügyes mozdulattal sikerül lerántanom őt a földre, ahol a lábszáram mellé erősített karóval azonnal szíven is szúrom. Aztán előveszek egy újabb pisztolyt, és bevetem magam a tömegbe.


Ticking Bomb • 447 • sorry a lassúság miatt • ©


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptySzer. Szept. 10, 2014 7:39 am



Who the hell are you?
Sadie & Jo


Valahogy még örülök is neki, hogy nem kell majd egy kocsiban utaznom vele. Nem hiszem, hogy képes lennék türtőztetni magam. Sajnos olyan heves a természetem néha, amit nem tudok visszafogni. Persze, hogy vizsgáztat, de azért mégis gyanús, hogy jön valaki, aki a bátyámat akarja, és nem hallott rólam?
- Érdekes, mert mindig párban dolgozunk, és akik őt keresték, ismertek engem is - érntem meg mutató ujjammal ajkaim, mint aki gondolkozik, hiszen ez tény, hogy akik ismernek és ismerik a családot, tudják, hogy mindig párban dolgozunk. Persze most ez kivételes alkalom, és csak kétszer vadásztam Darren nélkül, most ez a harmadik, de ha tényleg olyan sokat tudna rólunk, tudná ezt az apró kis dolgot. Mondjuk most is jobban esne, ha nem kellene nélküle egy tök ismeretlen csajjal vadásznom, mert rá még az életem sem bíznám, a bátyámmal pedig kölcsönösen védjük a másik seggét. Viszont egy idegennek nem fogom, hiszen semmit nem tett le az asztalra. Tehát levonhatjuk a következtetést, hogy nem bízom benne. És szerintem ő sem bennem, hiszen dönthetek úgy, hogy lelécelek, miközben szorosan felzárkózom a kocsimmal az ő kocsija seggébe. Sokan nem szeretik, de ügyelek, hogy a akkora legyen a féktáv, hogy ne törjem össze. Mikor közeledünk én már egy kanyarral előbb leoltom a fényszórókat, és az út lejtésének köszönhetően csak legurul a kocsim az épület mögé pontosan Mercedes csodakocsija mellé. Kiszállok és halkan taszítom be az ajtót. Felnyitom a csomagtér ajtaját ahonnan pontosan hat darab verbénagránátot veszek elő, és töltényeket a két fegyveremhez. Elég kellemetlen szagot eredményez, hogy némelyik lövedék mind farkasméregbe, mind verbénába van áztatva. Egy-egy csak verbénás, ami szintén meg van jelölve, de a legtöbb farkasméreggel átitatott. Megtöltöm a két tartalék tárat, majd zsebreteszem, és egy karót a csizmámba teszek, egyet pedig a belső zsebembe a már említett másik mellé. Lezárom a csomagtér ajtaját, hogy egy cigarettát gyújtva válaszolhassak a kérdésre.
- Tudod nyuszi én mindig készen állok. Fogd meg! - dobok felé apró szünettel két verbénagránátot. Nem láttam nála, talán még jól jöhet. Szerencse, hogy nagy zsebem van a ma felkapott nadrágom szárán, így elfér oda kettő és a kabátomba egy, a maradékot pedig kézbe veszem. Azt hiszem jobb a meglepetés erejével indulni, így a csikk kiesik a kezemből, és a földre hull, parazsából apró kis parázsszilánkok válnak le, amíg fél pillanat múlva ki nem alszik a pocsolyában.
- Menj a hátsó bejáraton. Én elől megyek! - utasítom, mintha megtehetném, de ő akart jönni. Nálam több a verbénagránát, és egymás után majdnem az egészet el fogom sütni, hogy legyen időm fegyvert rántani. De egyelőre még csak elindulok, jeges és rideg tekintettel, s remélem, megfogadja az utasításaimat.

† music: music † note: - † words: 469

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    EmptyKedd Szept. 09, 2014 9:55 pm


Holloway & Rhodes
i hate monitoring
Vizsga, hát persze, hogy vizsga, mi más lenne? Még ha igaz lenne is az a sztori, amit előadok, és nem lenne senki felettem, akinek jelentenem kell, természetesen akkor is próbára tenném ezt a nőt, mielőtt bármi komolyba fognék bele, hisz az én életem és másoké is attól függhet, hogy mennyire megbízható és tapasztalt. Ez szerintem visszafelé is igaz, és meggyőződésem, hogy ő is tesztel engem, ez pedig így van rendjén.
- Segítség kell, de az nem jelenti, hogy belevetném magamat a bajba anélkül, hogy biztosra mennék. A bátyádról tudom, hallottam, hogy jó, de rólad nem tudok az ég világon semmit. Csak amit most elmondasz – tárom szét a karomat. Mondjuk ezzel nyilván ő is így van. Nem ismer engem, és a szavam kevés a bizalomhoz. Éppen ezért is fogunk most egy kis közös kalandot szervezni, aztán minden kiderül.
- Saját magamnak dolgozom – felelem közömbösen, és közben lecsusszanok a székemről. Végül is nem mondtam ezzel sem nagy hazugságot, mert bár a kormánytól és az FBI-tól kapom a megbízásokat és a fizetésemet, és valahol egy jelvényem is van, amit szinte soha nem használok, mégis nem tartozom túl sok elszámolással senkinek. Minden a saját belátásom szerint csinálok, egyedül, a küldetéseket is gyakran megválaszthatom, bár nem vagyok válogatós. Mindig jól indokolt ügyeket kapok, amiket talán megfizetés nélkül sem utasítanék vissza. A lelkiismeretem nem hagyná.
Nem tiltakozom, a feltételei nekem is megfelelnek. Kocsiba pattanunk, és a külvárosba hajtunk. Tudom a címet fejből is, könnyedén meg is találom, és közben kihasználom a lehetőséget, hogy informáljam a feletteseimet. Egy üzenetet küldök, amire hamar kapok is választ pár új utasítással. Tudomásul veszek mindent, aztán törlöm az egészet. Sosem lehetek elég elővigyázatos. A járművel egy épület mögött parkolok le. A túloldalon egy enyhén lepukkant pub található, sejtésem szerint az alatt húzódnak meg a vámpírok. Nem akarok azonnal nagy feltűnést, azért is álltam meg kicsit távolabb, hisz egy ilyen helyen még a kocsim is látványosságnak számít.
- Na, készen állsz? – kérdezem Joannát, amint megérkezik, majd felnyitom a csomagtartómat, és magamhoz veszek még egy-két hasznos tárgyat, fegyvereket első sorban. Akad nálam elég így is, de inkább több legyen, mint kevesebb.


zene • 348 • Kicsit rövidebb, kezdek fáradni (: • ©


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    Empty

Vissza az elejére Go down

Városhatár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-