world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Sűrű rengeteg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyKedd Nov. 12, 2013 8:27 pm

marcus & henry
to my mate
Tudtam, hogy Marcus sosem viccel. Ha ő komolyan gondol valamit, hát akkor azt egyértelműen be is tartja, ez az egyetlen, amit róla mindig is örökérvényűnek titulálhattam. Imádtam ezt a második életmódot. Volt egy életem messze innen... amit az átlag kisemberek nem remélhetnek, és nem ismerhetnek. És itt van ez... amit mások nem tudhatnak. Maga Hazel sem tud arról, hogy milyen szörnyűségeket tudok művelni, ha arról van szó. De hát... egyértelműen meredek történet. De okom volt ilyenné válni. Beavattak... és ez fontosabb volt nekem minden egyes magam alá tepert nőnél is.
Nem szívesen nyúltam Anita-hoz, hiszen mindketten emlékeztünk még, hogy mit tett velem anno, mikor egy kis játékra akartam invitálni. Magányos volt ő is, magányos voltam én is, de sajnos nem az lett a vége, amit én el tudtam volna képzelni. Sajnálatos módon... na mindegy, borítsunk rá fátylat, csak éppen mikor ilyen nőkkel van dolgom, nem szívesen keresem velük a további testi kontaktust.
Azt azonban mindig is határozottan állítottam, hogy Marcusnak több gyakorlata volt... mindent együtt csináltunk, de az ő domináns szerepe mindig megmutatkozott. Nekem is volt domináns szerepem, csak éppen nem ezen a terepen... ilyenkor általában sodródtam az árral, de ez sosem volt egyenlő azzal, hogy gyáva lennék, vagy valami... éppen ellenkezőleg.
Csak felsóhajtottam, ahogyan láttam Anita heves tekintetét. Hiába minden, hiába Marcus, egyszerűen sejtettem, hogy ez a nő itt és most nem fog, vagy nem tud, vagy egyáltalán nem is akar beszélni.
- Minden nő megbolondul egyszer. De hogy ennyire - jegyeztem meg, mikor odaértem Marcus mellé. Nem állt szándékomban nekem is kórházba vonulni, hiszen ez a nő eléggé... érdekes ma.
Zsebre vágtam a kezeimet, és kissé közelebb merészkedtem hozzá, majd felsóhajtottam. Szokatlan volt a nyugodtságom, ahhoz képest, hogy szívem szerint a fél karját kitéptem volna a helyéről ennek a nőszemélynek, de egyelőre én is arra voltam kíváncsi, amire Marcus. Csak mikor jobban szemügyre vettem őt, a tekintetem akaratlanul is megakadt valamin.
- Szeded még rendesen a verbéna adagodat? - kérdeztem egészen halkan, ahogyan tekintetét vizslattam, mely olyan üresen csillogott, mintha valaki egyszerűen minden észt, és öntudatot kiszippantott volna belőle.

337 szócska nagyon béna, még gyakorolnom kell. :/   credit

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzomb. Júl. 27, 2013 10:12 am


Henry + Marcus

- Megőrültél? – vertem ki Anita kezéből a puskát mielőtt elsüthette volna de az őrült bestia nem hagyta magát. Gregor vérétől voltak mocskosak a kezeim amikkel Anita vállára szorítottam. Erre nem számítottam. Árulás, ismét. Pierre épp Gregort látta el, Henry pedig segített lefogni Anitát. - A fához! – intettem a fejemmel, hogy hova lenne érdemes kikötözni a nőt, hogy majd aztán kihallgassuk. Túl hirtelen történt minden, azt sem tudtam, hogy jutottunk idáig. Mikor végeztünk a kikötözéssel lehunytam a szemem, hogy kitisztuljon a fejem.
Soha nem árultam zsákbamacskát. Amikor azt mondtam Henrynek, hogy ideje vadászni, komolyan is gondoltam. A város hemzsegett a természetfeletti lényektől és már hánynom kellett a rengeteg „állattámadástól”. Épp itt volt az ideje annak, hogy a vadászok kilépjenek kényelmes árnyékuk mögül és cselekedjenek. Értesítettem még pár barátomat a kis kalandról amire készültem és már úton is voltunk a terepjáróval Henry felé. - Hoztam pár régi barátot. – csaptam be a kocsiajtót és kezet rázva Henryvel intettem közös barátaink felé. Ott volt a nagydarab orosz, Gregor akinek a képe egyáltalán nem volt bíztató mégis aki ismerte, pontosan tudta, hogy milyen szelíd apuka is valójában és ott volt a szöges ellentéte is, Pierre a francia kölyökképű kegyetlen állat akinek egyedül az ő istene parancsolt. Alacsony, szikár alkat akitől nem rettennek meg az emberek. Öreg hiba. És persze ott volt még Anita. Róla első pillanatban levette az ember fia, hogy nem a nő akinek minden következmény nélkül rá lehet csapni a seggére. Henry egyszer régen megtette és Anita cserébe eltörte két ujját. Életemben nem röhögtem olyan jót mint akkor. Hosszú fekete tincseit feltűzte, rikító zöld szemei pedig már most a fákat fürkészték. Egyik sem volt amatőr vadász; mind jó barát és mind a társaság tagjai; azaz ma mind Rose és Owen vesztesége miatt voltunk itt. - Dobd fel a cuccod és indulunk! – szóltam majd mikor mindenki végzett és beszállt már adtam is rá a gyújtást a motorra és az irányt pedig fel a hegyekbe vettem.
- Mégis mi a franc bajod van? Épp most lőtted le a társad aki egy három éves kislány apja! – bőszültem fel és mielőtt még ráeszméltem volna mit is csinálok, az alkarom már a nyakát szorította, készen arra, hogy ezért kinyírom ezt a szukát. - Pierre, vidd a kocsit és indulj a kórházba. Ha kérdik, vadászbaleset. – Jobban szerettem volna én magam menni de Pierrenek volt némi tapasztalata az orvoslás terén, arról nem is beszélve, ha ő meg Henry itt maradnak akkor azonnal megtorolják barátunk sérülését amiből remélhetőleg még felépülhet. Pierre csak bólintott és mintha csupán egy zsák homok volna, úgy kapta fel magára az oroszt. - Gyerünk Anita, beszélj mielőtt még túl késő lenne! – téptem bele tincseibe, hogy a szemébe nézve követelhessem a választ.




•• Words: 444 •• Music:  Forsaken •• Note: Nyugodtan irányítsd az npc-ket. ••
Vissza az elejére Go down



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Jún. 18, 2012 6:46 pm

Az este ma is, mint mindig oly hirtelen uralkodott el a tájon, hogy szinte észre sem lehetett venni a sötét és a világos közti átmenetet. De mégis mindenki érzi az éj közeledtét, hiszen az utcák elcsendesednek, csak alig pár ember kószál sietősen hazafelé. Vagy esetleg buliba, de mindenkinek az a legfontosabb, hogy ne legyenek egyedül. A város tudatlan fele is érzi, hogy valami Mystic Falls-ban megváltozott, veszélyesebb kint kószálni, s már nem az az unalmas kisváros, ami alig két évvel ezelőtt volt. Egyre többen szereznek tudomást a természetfelettiről, de most már veszélyesebb nem tudni, mint tudni a vámpírokról és a hozzá hasonló lényekről. Az utcák már csendesek, s egyetlen lény sétál ráérősen csak az utcán. Legalábbis azt hiszi, hogy egyedül van, de mit sem sejt az őt messziről, és napok óta követő öt különös szerzetről. Semmit sem sejtve tűnik el a rengeteg fái között, hogy valami vacsora után nézzen, ugyanis az alak nem más, mint Stefan, aki most lelkiismeret nélkül öli az ártatlan embereket, mit sem törődve azzal, kit bánt meg a szerettei közül és kit nem.
Ahogy sétál az erdőben Alexis-be botlik, és nem sejti, hogy a lány egy vadász, ráadásul vámpír is. Bár a titok hamar kiderül, Alexis mégsem támad Stefanra, hiszen mintha valami láthatatlan kapcsolat lenne közöttük. Nem is figyelnek semmi másra, ami körülöttük zajlik, így a különös csapat szétszóródik, és némán figyelnek, majd egy két ág szándékos eltörése, s ez volt a jel. A csapat tagjai két vámpír, két vérfarkas, és egy emberi lány, akit a többiek védenek, hiszen hatalmas információi vannak bizonyos vámpírokról.
A két vámpír összezavarásképpen ide-oda suhan az éj sötétjében, így a két meglepett nem koncentrál másra, csak a vámpírokra, így a két vérfarkas megtölti a puskát, és lőnek. Mindketten találtak, s Stefanék érzik, ahogy a lövedékek szétroncsolódnak a testükben, de ráadásul még marnak is, hiszen vasfűvel voltak átitatva. Az egyik vámpír Stefant veszi célba, s egyből le is kerül a férfival a földre, így nem láthatja, hogy Alexis-t a másik férfi vámpír támadja meg, és egyenesen a nyakának ront, hogy lecsapolja. Így végre Alexis is megtudja, hogy milyen is az áldozat szerepében lenni...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzer. Jún. 13, 2012 2:44 pm

Sűrű rengeteg Stefan_Salvatore_by_Bells1012 Sűrű rengeteg 5.Sasha-Pieterse-–-Alison-DiLaurentis-Pretty-little-liars-150x150
Stefan & Alexis



Félelem. Ha ezt szót hallom, ez első arc, ami a mai napig beugrik, Racher arca, azon az éjszakán és a rettegés a szemeiben. Nem önmagát féltette, hanem a családját, a gyerekeit, engem is. Az valós félelem volt. De amiről mi beszéltünk, inkább csak burkolt utalások valami egészen másra, aminek nem sok köze van az erdő állataihoz. Ha jelenleg meg kellene neveznem egy dolgot, amitől tényleg félek, az saját magam lenne. Mert most tényleg féltem. Attól, ahogy erre a fiúra néztem, amit róla gondoltam, és még inkább attól, ami után egyre jobban vágytam. Amikor az állattámadásokat említette, meg sem rezdült az arcom, nem volt miért. Hallottam már sokszor, sosem hitem el, mert tudom az igazat. Nem igazán lepett meg Stefan válasza. Azt hiszem csalódtam volna, ha hirtelen átváltozik félős nyuszikává. Jobban tetszett az az oldala, amit eddig láttam. De az ezt követő megjegyzésére megengedtem magamnak egy titokzatos mosolyt és sokat sejtető gonosz pillantást. Nagyon jól mondta: amikor a legkevésbé számítunk rá. Bólintottam a megállapítására, nem feszegettem tovább ezt a témát. Egyszerűen csak néztem a szemeit, azt a szép zöld szempárt és hallgattam amit mond. Újabb mosolyt sikerült kiérdemelnie. Ha jobban belegondolok, általában egy hónap alatt se szoktam ennyit mosolyogni, mint az elmúlt tíz percben. Ez pedig kizárólag neki köszönhető. Bár alig tudtam róla valamit, élveztem a társaságát. Még jó hogy összefutottunk véletlenül; ahogy Stefan mondta.
- Nem hiszek a véletlenekben...- jelentettem ki határozottan, egy újabb huncut mosoly kíséretében. És ez tényleg igaz. Elég, ha arra az éjszakára gondolok, amikor a fogadott családomat megölték. Ott voltam, láttam, túléltem. Biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül maradtam életben. Ennek az oka azonban olyan titok, amire még nem sikerült fényt derítenem. Ha már a titkoknál tartunk...tehát titokzatosnak tart.
- Azt nem hiszem. Nekem nincs túl sok titkom. - igen, füllentettem, de mégsem kezdhetem az első találkozásunkat egy részletes élettörténettel. De abban biztos voltam, hogy Stefan életében is akad jó pár felfedezésre váró titok. És én a legnagyobb örömmel fedezném fel ezeket. Hogy miért? Kíváncsiság...mert tudni akarom! Mindig ez volt a gyengém. A tudásvágy. Persze nem holmi iskolai egyenletek vagy példák után, hanem emberek, vámpírok és hasonló létező dolgok után. Amilyen létező az előttem álló vámpír is. Annak ellenére, hogy elméletileg halott, érzem a kezemmel a mellkasán az élet jeleit. A szíve fölött pihen a kezem, miután megpróbált megharapni. De nem hagytam. De nem is bántottam. Választás elé kényszerítettem.
- Akkor jól gondold meg mit teszel!- mondtam, még mindig határozottan. Pedig már éreztem a kételyt magamban. Az elejétől kezdve bizonytalan voltam Stefan- nal kapcsolatban, de most, végképp elbizonytalanodtam. Úgy mondta az előző kijelentését, mint aki tényleg letett arról a szándékáról. Hogy én legyek a vacsorája. De mi van, ha tévedek? Mi van, ha csak játszik? Vadász vagyok, nem adhatok kegyelmet, nem lenne szabad, de mégis, olyan szívesen... Értette, hogy mire utaltam. Vacsorát akartunk mindketten találni. De amit mondott és ahogy mondta! Nem tudtam leplezni, hogy mennyire tetszik a hozzáállása! A hangom már egyáltalán nem volt határozott, inkább kérlelő.
- Ne provokálj...- a szemeit néztem, de nem láttam semmi különöset. Különös alatt rosszat, hátsószándékot, vagy sunyiságot értek. Egyszerűen tiszta és őszinte volt a tekintete. De bennem akkor is ott maradt a kisördög, aki nem hagyott nyugodni. Óvatosan ért hozzám. Semmilyen hirtelen mozdulatot nem tett. A kezemet arrébb söpörte a mellkasáról, biztonságba helyezve a szívét. És én hagytam. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de nem ellenkeztem.
- Talán már nem csak a véredet akarom... - A következő pillanatban már mögöttem állt, a kezeimet a hátam mögé fogta. Nem volt durva, sem erőszakos, egyszerűen fogva tartotta a karjaimat. Az első másodpercben reflexből ki akartam szabadítani önmagam, és megmozdítottam a kezemet, de ő továbbra is fogta. Azt akarta, hogy ne mozduljak. És én is ezt akartam. Az eszemmel még mindig tudtam, hogy nem szabad, hogy nem lenne szabad, de már rég legyőztem önmagamban ezt a gondolatot. Csak arra figyeltem, hogy mi következik. Nyugtatni próbál. Nyilván érzi, hogy feszült vagyok. Persze, hogy az vagyok...kiszolgáltatva egy ismeretlen vámpírnak mindenki az lenne. De amikor megéreztem ajkai érintését a nyakamon, a világ körbefordult velem. Csókjai helyén a bőröm valósággal fellángolt. Olyan volt Stefan nekem, mint egy elvonóról kijött alkoholistának a pia: az édes kísértés. Bár mondhatnám, hogy megpróbáltam ellenállni, de ez a gondolat oly távoli emlék volt, hogy annak valódiságában is kételkedem. Hátrahajtottam a fejem, hagytam, hogy az édes érzés eluralkodjon rajtam. Majd lassan szembefordultam vele, megérintettem az arcát, az ajkát, kezem lesiklott a nyakára. Ujjaimmal éreztem a vére lüktetését, egyre nehezebb volt ellenállnom. Az első csók kimondhatatlanul édes volt, gyengéd, majd mohó, egyre követelőzőbb. Akartam őt. Érezni akartam az csókjait, a testét, a vérét. Hozzá hasonlóan ajkaimmal és kezeimmel elkezdtem felfedezni a testét, és ahogy egyre jobban megismertem, az el nem múló vágy úgy hatalmasodott el rajtam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyVas. Jún. 10, 2012 6:19 pm


To Alexis...

Hm.... helyben vagyunk. Állattámadások. Valami ilyesmit fog Damon is előadni, ha a Tanács megtalálja a lány holtestét itt, az erdőben. Feltéve, ha eljutunk addig. Mert látszik rajta is, - pont mint rajtam - hogy egyáltalán nem ijed meg egy vadidegentől, éjnek idején, egy sűrű erdőben. Sőt... már ez is elkezdett gyanús lenni. Különben is... minek jönne ide egy ember éjféltájt? Sétálni nem a legalkalmasabb időpont. Na mindegy - gondolom, úgyis kiderül majd, hogy mi lesz. Nekem nincs miért aggódnom.
- Őszintén szólva én sem. Te tudod, mindig akkor támadnak az emberre, mikor a legkevésbé számít rá. - Mondom könnyedén, de sejtelmesen, a lány arcát fürkészve. Egy átlagos ember már megijedt volna-e szavaktól, de az ő meg sem rezdült. Pedig itt, Mystic Falls-ban, vámpírok, vérfarkasok, hibridek, boszorkányok, és vadászok között... nem éppen a legkellemesebb környezet egy embernek. De itt ugyanúgy meghalhat egy vámpír, mint egy ember. Ugyanúgy egy mozdulat vagyunk az ősöknek. Nem is értem, hogy hagyhatja akárki, hogy csak úgy erre mászkáljon. Szegény lánynak, még baja esik... Majd mikor erre rákérdezek, pimaszul válaszol. Tetszik. Nem hagyja magát befolyásolni. Hallgattam tovább, amint visszakérdez. Hogy hogyan találnék ki? Úgy, hogy ismerem, vagy csak elindulnék az egyik irányba véletlenszerűen, a kitaposott úton. De mivel ezt nem mondhatom, inkább csak lazán mondom, ami eszembe jut.
- Nem tudom. Látod, hol lennék én nélküled? - Kérdezem, mosollyal. - Még jó, hogy véletlen összefutottunk. - Véletlen. Jah... én kerestem meg, hogy legyen vérem. Ráadásul kitűnően választottam! Külsőre is elsőrangú, és a vér is kitűnő, az illata alapján. Bár... most már elgondolkozom, hogy megkóstoljam-e. Először meg akarom ismerni. Megfogott a titokzatossága. Meg is igézhetném, de pont ez fogott meg benne. Én akarom megismerni, és nem azt akarom, hogy ő mondja el, hogy kicsoda, vagy éppen micsoda is ő. A következő kérdésére már kapásból feleltem.
- Éppen annyira, mint te. - Mondom ismét sejtelmesen. Lehet, hogy ő megfejthetetlen, viszont akkor én is az vagyok. Itt, az erdőben, miközben beszélgetünk, mindketten otthonosan érezzük magunkat, és ahhoz képest, hogy hűvös szél fúj, nem látszik rajta, hogy fázna. Viszont itt már többet nem nagyon tudok meg róla, így az egyik irányba mutatok, hogy minél előbb kiérjünk innen. Viszont feltűnt, hogy meglepődik, hogy merre indulunk. Tehát ismeri az erdőt. Tudja, hogy rossz irányba megyünk, de nem szól. Most akkor ki befolyásol kit? De legalább már elindultunk, így elkezdhetem az akciómat. Illedelmesen előre engedem. Apám megtanított az udvariasságra, nála az első, amit megtanultunk, az illem volt. Legalábbis nekem. Damon semmit nem tanult. Viszont most egyáltalán nem ezért engedtem magam elé. Így mögé kerülhetek. Persze először megpróbálom szóval tartani. Mivel jobbat nem tudtam kitalálni, improvizáltam, egy elég gyengét. De a válaszom már a ,,támadásommal" együtt jött. Mikor azonban már haraptam volna, ő egy hirtelen mozdulattal kiszabadítja magát, és most ő kerül fölénybe. Érzem a kezét a mellkasomon. Pedig, fel voltam készülve erre! Tudtam, hogy vigyázni kell. De erős volt ős is, és a vágyam is. Mikor megéreztem a vére illatát, már szinte magaménak mondtam. A szemét fürkészem, miközben válaszol. Fenyeget... egyre inkább megtetszik. Most már egyértelmű számomra, hogy nem ember. Csak tudnám, hogy mi. Hibrid? Vámpír? Egy vérfarkas nem lehet ilyen gyors. Vagy mégis? Nem tudom...
- Igazából még egy picit magamnál szerettem volna tartani. - Mondom belátóan, hagyom, hogy még ő uralja a helyzetet. Egy mozdulattal megölhetne, de nem fog. Tudom. Éppoly kíváncsi lehet, mint én. A következő mondata több dolgot is világossá tesz. Vámpír. Táplálkozni jött. Vajon én voltam a célpontja, és ő látott meg előbb, vagy én őt? Mert akkor körülbelül meg tudnám, hogy ki az idősebb, és tapasztaltabb. De így... Kóstoltam már vámpírvért, és tudom, attól erősebb leszek, mint az emberitől. Talán itt lenne a alkalom, hogy ismét vámpírvért igyak. Ha idősebb is pár évvel, legyőzhetném, hiszen mostanában óriási tapasztalatot szereztem. De nem akarom bántani. Nem biztos, hogy tudnám, de nem is akarom. Csak megismerni.
- Szóval, meg akarsz kóstolni. Akkor egy tanács: ne a szívemet célozd. - Mondom, és felemelem bal kezem lassan, és arrébb söpröm az ő kezét, gyengén lassan, végig a szemébe nézve. Amint elérem, hogy ne legyek életveszélybe, mögé suhanok, és egyből két karját fogom meg határozottan. Így remélhetőleg a meglepetés ereje velem van, és így a fülébe tudok súgni.
- Nyugi... - Mondom, és remélem, nem mozdul semmit. Ha így történik, akkor beleszagolok a levegőbe, s így megérzem csodás illatát. Karjait még mindig határozottan, de gyengén fogom, vigyázva a hirtelen mozdulataira. Aztán odahajolok nyakához, de ha türelmes, akkor nem mozdul, mert csak apró csókokat teszek. Most én ismerem meg őt. Kíváncsi vagyok, nem-e izgul, hogy nem-e harapok. De nem teszem. Egyelőre... hiszen a vér illatát érzem, de most még vissza tudom fogni magam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzer. Jún. 06, 2012 7:17 pm

Sűrű rengeteg Stefan_Salvatore_by_Bells1012 Sűrű rengeteg 5.Sasha-Pieterse-–-Alison-DiLaurentis-Pretty-little-liars-150x150
Stefan & Alexis



Finom illata van. Nem is emlékszem, mikor volt utoljára ilyen illatos vacsim. Főként, hogy még dolgoznom sem kell érte. Önként idejött. Svédasztalos vacsora. Bár kétlem, hogy eltévedt. Nem lenne ilyen nyugodt, a helyében- feltéve, ha ember lenne- már rég bepánikoltam volna. Más dolga van itt. Volt itt. De amíg ez nem derül ki, játszom a szerepemet. Bár vannak ötleteim, és rá egyik sem vet túl jó fényt. Sőt! Túl jó jövőképet sem.
- Igen, én is hallottam ezekről. De még egyszer sem találkoztam semmilyen állattal. Úgyhogy nem igazán félek.De gondolom te sem. Vagy tévedek? - Na persze. Állatok?! Vámpírok, vérfarkasok, hibridek. Inkább. Bár ha jobban belegondolok, mindannyian állatok vagyunk valahol legbelül. Egyesek kívül is. De nem Stefan. Érdekes, külön kiemelte azt, hogy mostanában. Arra gondolt, hogy amióta megérkezett Klaus és családja, vagy arra, hogy elszaporodtak a vámpírok? Talán mindkettőre. Elmosolyodok a következő megjegyzésére. Kettőre? Elég lesz egy is. Bár ha tényleg olyan finom vagy, lehet repetáznék egyet máskor is. Ezzel csak egy baj van. Hullából nem lehet...
- Azt majd eldönti a fiatal szépség.-mondtam kacéran, és nem mutattam ki a valódi érzelmeimet anyám kapcsán. Sosem ismertem, Rachel helyettessítette ebben a szerepben, és őt is elvesztettem. De most nem engedhettem meg magamnak, hogy ez az emlék akár egy pillanatra is kizökkentsen.- Ha nem állnék veled szóba, hogyan találnál ki az erdőből?- nem kötekedésnek szántam, egyszerűen igyekeztem megcáfolni, a lehető legpimaszabb módon. Nem lepett meg, hogy nem válaszolt a következő kérdésre. Számítottam erre. De legalább nekem sem kell üres kifogásokat keresnem. Kérdésre kérdéssel. Ügyes fiú. A csibészes mosoly végig ottmaradt az arcán, miközben beszélt.
Talán. Mindig ilyen titokzatos vagy?- Ha tudná, hogy vadász vagyok, nem csevegne így velem, és főként nem jönne még közelebb hozzám. Pedig ezt teszi. De egy csöppet sem zavar. Sőt! Egyre jobban izgatja a fantáziámat ez a fiú. Ezzel az egy szóval rövidre zártam a témát, a meglepetés sokkal izgalmasabb! Ó! Indulni akar? Arra? Egy pillanatra kérdőn nézek rá. Hiszen az út nem arra van. És ha tényleg eltévedt, honnan tudja, hogy merre kellene menni? Stefan, te kis hamis! De legyen meg az akarata.
- Persze, induljunk! Ne maradj le!- kacsintottam barátságosan, és megtettem az első lépést. Maga elé enged. Igazi úriember! Nem tehetek mást, mosolyogva előrelépek és elindulok. Pedig tudom, hogy nem szabad. Soha nem szabad hátat fordítani nekik, mert bármelyik pillanat az utolsó lehet...Ennek ellenére meg kell tennem. Elindulok, hallom, ahogy mögöttem jön. Figyelek a lépteire, nehogy hirtelen mögém lépjen. Meglepett, hogy kérdezett. Azt hittem azonnal rám fogja magát vetni. Talán arra vár, hogy még beljebb érjünk az erdőben.
- Azt hittem megegyeztünk abban, hogy jobb, ha nem feszegetjük ezt. Buli? Nem igazán. Bár... nevezhetem annak is - végül is elég morbid bulinak titulálni azt, hogy mások vérét iszom, de a részletekbe nem akartam belemenni, inkább ráhagytam. Mindkettőnknek jobb, ha azt hiszi, hogy egy átlagos fiatal vagyok, aki szórakozni volt. Legalábbis egyelőre jobb, ha ezt hiszi. Egészen...eddig. A következő dolog, amit érzékeltem, az az, hogy mögöttem áll. Érzem a testét a testemnek simulva. Az egyik kezével megállított a haladásban. A másikkal a hajamat söpörte félre. Már éreztem a leheletét a nyakamon. Tehát ezért jött. Táplálkozni. Attól tartok most éhen fog maradni. Egy hirtelen és gyors mozdulattal kiszabadítottam magam, és szembe fordultam vele. Ugyanoda léptem vissza, ahol az előbb álltam, de már szemtől-szemben álltunk. Egyik kezemet a mellkasára tettem, pont a szíve fölé, készen arra, hogy kitépjem.
- A helyedben nem tenném. Kivéve, ha már nincs szükséged a szívedre.- elég komolyan mondtam ahhoz, hogy ne vegye félvállról a fenyegetésemet. Ennek ellenére valahol belül, nem tudom, hogy miért, de nem akartam megölni. Annak ellenére, hogy vámpír. Készen álltam arra, hogy gyilkoljak, de csak ha muszáj. Csak rajta múlik, hogy életben marad, vagy sem.- Az igazság az, hogy én is más miatt jöttem. Ha jól sejtem, Stefan, ugyanazt akartuk.- Egy apró mozdulattal megnyaltam az ajkamat, és a tekintetemet pár másodperc erejéig a nyakára fordítottam. Arra a sértetlen nyakra, mely oly csábítóan kínálta magát. De uralkodtam magamon. Visszanéztem a szemeibe, és vártam. A várakozás mindig veszélyt hordoz magában, de nem akartam megtenni az első támadó jellegű lépést, most, hogy tisztázódtak az erőviszonyok. Két vámpír egymás ellen.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzer. Jún. 06, 2012 3:56 pm

To Alexis

Mikor megfordult, el is mosolyodtam. Fiatal, és kifejezetten csinos lány állt előttem, aki nyilván felhívja a férfiak figyelmét. Sajnos rendesnek, ártatlannak tűnt, nem volt az a kihívós típus. Kár, megismertem volna közelebbről is. Ráadásul amilyen fiatalnak kinézett, lehet hogy volt körülbelül 20 éves, az én szememben kislány volt. Még jó, hogy mostanában nem nagyon engedek utat a szívemnek, mert most biztos azt mondaná, hogy szegényt csajt ne bántsad. Azonban most csak megcsillant a szemem rajta, és a tőlem kitelő legtermészetesebb formámat vettem fel. Habár... nem tudom, hogy van-e nekem olyan, mert mostanában amiken keresztülmentem... Viszont mióta ismét emberi vért iszok, magamra találtam. Egész nap szórakozok, csajozok, és iszok. Egészen más lettem. Persze, tervezem a dolgokat Klaus ellen, például a vérvonalat is megszakítottuk. Legalábbis a magamét és Annáét. És persze egész sok szövetségest gyűjtöttünk össze. Anna, én, Matt, Alaric, Bonnie, és persze Damon. Ennek nem örülök, neki inkább Elenára kellene vigyáznia, de az ő dolga. Kizártam magamból az érzelmeket, Elena így már nem érdekel, az ő dolga, ha történik vele valami. Egy cseppnyit felnevetek a lány szavain. Vaddisznóval...
- Hát igen, sajnos eléggé sok az állattámadás... főleg mostanában. - Mosolygok rá gonoszan, persze teljesen ártatlanul. Kezet fogok Alexis-el, és megjátszott csodálkozással hallgatom szavait. Mással... érdekes, ilyet azért csak úgy egy átlagos ember nem mond. Kezdem érezni, - persze lehet, hogy csak a paranoia beszél belőlem - hogy nem csak nekem vannak titkaim. Mintha tudná, hogy más is van az erdőben, és nem csak vadállatok. Bár, ki minek nevezi a vámpírokat. Drága apám is például e nemes szóval illette a vámpírokat, mikor kiderült, hogy több van belőlük Mystic Falls-ban, mint kéne. Nos, akármit is tud a lány, vagy akármi is ő, én folytatom a beszélgetést.
- Akár kettőre is. Bár... Nem tudom, ilyen fiatal szépségeknek érdemes-e egy vadidegennel iszogatniuk. Anyukád nem arra nevelt, hogy ne állj szóba idegenekkel? - Kérdezem meg kihívóan. Gyanítom, a lány nem csak egy ártatlan kislány... jelenleg teli van titkokkal, amik megfejtésre várnak. Rákérdez, mit keresek itt az éj közepén, és mivel nem találtam ki erre sem semmiféle okot, márpedig azt mégsem mondhatom, hogy téged, csak egyszerűen kitérek a kérdés elől.
- Én ugyanezt kérdezhetném. De szerintem most mindkettőnknek jobb, ha erre nem válaszolunk, igaz? - Mosolygok rá, egy pillanatra felvont szemöldökkel. Mert az biztos, hogy ő sem egy buliból megy haza, ráadásul az sem látszik rajta, hogy ivott volna. Egy ilyen lányt senki nem engedne el csak úgy egyedül éjszaka sétálni, szóval neki is másféle indokai lehetnek. Közben közelebb léptem pár lépéssel hozzá, de még mindig van köztünk 2 lépésnyi távolság. Lemondok az ötletről. Hátulról kéne megcsapolni. Meg is idézhetném, de kezdek kételkedni ennek a sikerében. Nem átlagos lánnyal van dolgom, gondolok itt külsőre és belsőre is egyaránt. Sőt... kifejezetten különlegessel, szóval jobb ha vigyázok, meglepetést is okozhat.
- Akkor, elindulunk? - Mutatok abba az irányba, ahonnan jöttem. Ha elindul velem, magam elé engedem, fél méterrel mögötte haladok, egyre jobban le-lemaradva. Szeretnék a háta mögé kerülni, hiszen onnan jobb lenne az ivászat. Meg egyébként is... ha tényleg nem csak egy átlagos emberrel van dolgom, akkor is jobb ha én vagy oka háta mögött. Csendesen lépkedek, de tartom a tempót, miközben beszélgetéssel próbálom terelni a figyelmét.
- Azért hadd próbáljam kitalálni, hogy mit csinálsz itt... talán valamiféle buliból tartasz hazafele? - Kérdezem, majd mögé lépek. Egyre inkább érzem, hogy most lesz a megfelelő alkalom, és remélem, nem vette észre, hogy már mögötte vagy, és nem mellette néhány lépéssel lemaradva. A válasz után szorosan mögé suhanok, és bal kezemmel a jobb karjánál fogva megállítom. Jobb kezemmel apró, gyengéd mozdulattal a haját félretolom a nyakából, majd még halkan a fülébe súgok.
- Én valami egészen más miatt jöttem. - Súgom, és megpróbálom cselekvésre szánni magam. Megpróbálom megharapni, és a vérét mohóan kiszívni. Persze csak akkor, ha nem tesz ellene semmit...


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Jún. 04, 2012 7:09 pm

Sűrű rengeteg Stefan_Salvatore_by_Bells1012 Sűrű rengeteg 5.Sasha-Pieterse-–-Alison-DiLaurentis-Pretty-little-liars-150x150
Stefan & Alexis



Unalmas napok vannak a hátam mögött. Az erdőbeli találkozásom Matt-el volt az utolsó izgalmasnak nevezhető esemény. És különös módon azóta őt sem láttam. Éppen ezért döntöttem úgy, hogy ma ismét körülnézek az erdőben. Na jó, hátsó szándékom is volt. A friss vámpírvérnél nincs jobb egy ilyen éjszakán. Szerencsére nincs telihold. Ha az lenne, nem sétafikálnék ilyen nyugodtan az erdőben. Éjfél is elmúlt már, az idő tökéletes lett volna egy kis éjféli nassoláshoz. Az ösvényen lépkedem szépen lassan, nem sietve. Végül is nem én vagyok a préda. Gondolataimba beletemetkeztem, és nem figyeltem kellően a külvilágra. Nem szoktam így elbambulni, de most hagytam, hogy elkalandozzanak a gondolataim. A legtöbb figyelmet Mikael kapta, és az a kérdés, hogy miért? Napok óta ezen gondolkodtam, és sehová nem jutottam. Éppen ezért már csak akkor vettem őt észre, amikor mögöttem volt. Megköszörülte a torkát. Elég volt a tudat, hogy valaki mögém osont, azonnal az jutott eszembe, hogy nem lehet ember. Azt fél füllel is észre kellett volna vennem. De semmit nem hallottam, még egy apró neszt sem! Ennek ellenére biztosra kell mennem, meglehet, hogy tévedek, és egyszerűen tényleg halandóa, aki képes nagyon csendben járni. Hamarosan kiderül. Kíváncsian fordultam hátra, és már előre örültem neki. Helló, vacsora! Vagy reggeli, vagy inkább éjféli csemege. Mindegy minek nevezem, a lényegen nem változtat. Feltéve, ha tényleg az, aminek gondolom. Nem mutattam ki az örömömet, próbáltam meglepettnek tűnni. De amikor megláttam, önkéntelenül is mosolyra húzódott a szám. Szeretem, ha az étel szépen van becsomagolva, de azért ennyire! Jóképű, fiatal srác állt immár előttem. Kezdem azt hinni, hogy Mystic Falls nem csak a vámpírok miatt különleges. Még egy csúnya, vagy átlagosnak mondható emberrel sem találkoztam. Erre az újabb bizonyíték itt állt előttem, egy átlagon felüli srác. Már épp meg akartam szólalni, és felajánlani „önzetlen” segítségemet, amikor újabb mondat hagyta el a száját. Barátságosnak tűnik a mai vacsorám. Ezzel csak az a baj, hogy nem szeretem, ha az étel barátságos, vagy érzelgős.
- A frászt hoztad rám!- mondtam tettetett felháborodással és ijedtséggel.- De azért örülök, hogy veled futottam össze, és nem egy...vaddisznóval.- tettem hozzá gyorsan -Én Alexis vagyok.- Közelebb lépek hozzá, és a kezemet nyújtom neki.- Neked is szerencséd van, hogy velem találkoztál, és nem valami...mással.- jegyzem meg, és a legártatlanabb mosolyomat veszem elő, szemben az ő sokat sejtető huncut mosolyával. Ha játszani akar, tőlem megkaphatja. Kifejezetten tetszik nekem ez a móka.- Segítek Neked, megmutatom a helyes utat, utána pedig meghívhatsz egy italra.- Azt már csak gondolatban tettem hozzá, hogy úgy néz ki ő lesz az az ital. Ha csak fele olyan finom, mint ahogy kinéz...Ennek ellenére nem mozdultam meg. Eszemben sincs elvinni innen.- De azt még nem árultad el, hogy mit is kerestél az erdőben éjszaka?- Ha ezt ő kérdezte volna meg hamarabb, fogalmam sem lett volna, hogy mit hazudjak neki. A legjobb válaszom az lett volna, hogy Téged!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Jún. 04, 2012 4:38 pm

To Alexis


Vámpír vagyok, és a vámpíroknak táplálkozni kell. Mostanában ez igen jól megy... bár egyszer nem ártana az európai vért kipróbálni. Állítólag a franciának kitűnő zamata van... majd egyszer. Szívesen elutaznék oda, valószínűleg el is fogok. Amint végeztem Klausszal, és hibridjeivel. Viszont mivel nem volt semmi dolgom, és úgyis beesteledett, elindultam egy kis vérfrissítésre. Na jó, lehet, hogy nem lesz olyan kicsi, hiszen mostanában a Ripper formámban vagyok. Ergó, amint megérzem a vér ízét, átmegyek vadállatba. Tulajdonképpen élvezem. Jól el lehet szórakozni a gyönge emberekkel. Az apróbb örömök teszik igazán naggyá az életet. Szóval este 11-12 óra körül kilépek az utcára, és elindulok az erdő fele. Remélem járnak oda éjjeli sétákra árva lelkek, akiket megkóstolhatok. Hűvös szellő fúj, de nem fázok. Ha hideg lenne, azt sem érezném, de nincs hideg. Egy szál pólóba és farmerba kényelmesen lépkedek a néma utcán, ami teljesen kihalt. Mi van, emberek, bezárkózunk estére? Az oké, hogy hallanak néhány dolgot a vámpírokról, amit nem kellene, ( Ennek egy része miattam van...) de egyből el is hiszik őket? Miért nincs az, hogy egyből csak egy elmegyógyintézetből szökött bolond az, aki vámpírokról beszél, mert köztudott, hogy nem léteznek. Hát, ez van, itt, Mystic Falls-ban már mindenki hallott a vámpíros állattámadásokról. Elérem az erdőt, és letérek a kitaposott útról, majd utamat át a bozóton és a fák sokaságán át folytatom, olyan halkan, hogy kizárt hogy észrevegyenek. Persze az utat figyelem közben, mert ha arra jár egy ember, egy mozdulattal ott teremhetek, megkóstolni, vagy... vagy szórakozni vele. Kicsit olyan vagyok, mint... mint a macska az egérrel. Szeretek vacsora előtt játszani az áldozattal. 10-20 perce kóborolhatok ide-oda, mikor meglátok egy alakot. Az úton halad. Egyedül. Nem vesz észre, előre néz. Fiatalnak tűnik... csinos teremtést hozott elém a sors. Vajon a vére is van olyan jó, mint a külseje. Mögé suhanok, majd megköszörülöm a torkom, az meglepetés és egy ijesztőbb hatás elérése végett.
- Elnézést, eltévedtem az erdőben. Tudnál segíteni? - Kis hatásszünet, de még a válasza előtt közbeszólok. - Egyébként, Stefan vagyok. Te? - Kérdezek rá a nevére, az ártatlan átvezető szöveggel kísérve, huncut mosollyal. Kíváncsi vagyok, hogy amilyen kislánynak kinéz, az éjszaka kellős közepén le-e áll beszélgetni egy idegennel, egy sötét erdőben. Vajon mennyire bátor csajjal van dolgom?
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzomb. Május 19, 2012 7:35 pm

Sűrű rengeteg Tumblr_m3vatlkXvG1qj7hvgo1_500

Emlékek záporoznak lelki szemeim előtt, ezzel ismét felszakítva milliónyi sebet, amit beforrtnak hittem, és felszakíthatatlannak. Ő volt a kulcs a vámpírrá válásunknak, és ő volt a kulcsa anyám minden egyes tervének, hogy minket elszakítson tőle... Örökre. Sokáig abban a tudatban is éltem, hogy sikerült neki. Megint olyan emlékek jönnek elő a semmiből, melyek létezéséről semmit nem tudtam eddig. Valamiféle elfeledett érzés növekszik lelkemben, de a démon, aki bennem lakozik, még sikeresen elnyomja eme érzelmet. De meddig még? Meddig tudok így tenni? Tatiára emelem sötét tekintetemet, de nem szólalok meg, hiszen én kérdeztem. A csend olyan nyomasztó, hogy szinte fojtogat, és hagyom, hogy az emlékek magával ragadjanak. Emlékszem, mikor megtudtam, hogy anyám készül valamire, és Tatia élete veszélyben forgott. Tudom, nem lett volna szabad, de kihallgattam, amint apámmal beszéltek erről. Vagyis az, hogy meg akarták ismerni hazugság volt. Ekkor már vámpírok voltunk, és még éppen abban az időszakban voltunk, mikor igyekeztünk megbékélni a helyzettel. Már arra nem emlékszem, hogyan is jöttünk rá arra, hogy a vérünk gyógyír és egy hozzávalója a halhatatlanságnak is egyben. Talán véletlen volt, de már nem számít. Csak azt tudom, hogy mindenképpen Tatiával akartam beszélni, hogy hagyja el a várost, mert ha nem teszi, anyám megöli, de nem ment el. Erőszakos voltam vele, mert meg akartam menteni az életét. A véremet adtam neki, és emlékszem akkor elzavart. Később még megkeresett egyszer, és megköszönte, hogy próbáltam megmenteni, de nem tehettem semmit. Klaus vérfarkas énjét bezárták, Tatia pedig menekülőre fogta, hiszen a falu halottnak hitte. Ezután anyámat is elvesztettem, és sokáig gyűlöltem Mikaelt egy olyan tett miatt, amit el sem követett.
Mikor feltűnt a második Petrova lány, Tatia mása, eleinte hittem, hogy ő olyan, mint Tatia, de tévednem kellett. Csak egy önző, számító nő, aki mindig csak a saját érdekeit tartja szem előtt. Majd több mint 500 év után megjelent Elena is. Elena, aki nagyon hasonlít a nőre, kit egykoron megmentettem. És most nem a külsőjére értem, hanem a belső tulajdonságaira. Elena ugyanolyan önzetlen, jószívű nő, mint Tatia. Bár nem tudom, hogy most az előbb említett hölgy, vámpírként milyen lehet, de majd kiderül.
Gondolataimból először a hangja riaszt fel, ahogy a halott lányhoz beszél. A fának szorítom, de ez egy reflex volt, szinte már tudatlanul teszem. Csak akkor eszmélek fel, mikor felszólít, hogy engedjem el. Lassan eresztem el, miközben az arcát fürkészem. Érzem a megvetését, és a meglepettségét is, hiszen ha módomban áll, sosem ölök. Embert nem, vámpírt már annál inkább. De szemeimből látszik, hogy ez nem én vagyok. A tekintetem az igazi gonoszt tükrözi, mely csak akkor jön elő, ha rengeteg csalódás ér. Nem tudom, Tatia mennyire emlékszik arra, milyen ember voltam, de nem is érdekel. Jelen állapotomban még a halott lány sem zaklat fel, bár eddig sem zaklatott fel egy halott test. Lassan ismét felveszem a rideg külsőmet, és gyanakvóan tekintek a nőre.
- Vámpírok vagyunk, ilyen a természetünk... Néha ölünk, hogy éljünk! - Zárom le a lány esetét igen hamar. Remélem nem akar róla tovább fecsegni, hiszen ő sem ismerte. Ahogy én sem, hiszen mint említettem, még a nevét sem tudom. Ahogy a barátnőjéét sem, aki alig pár száz méterre tőlünk fekszik az avarban. Nincs név, nincs bűntudat. Nem várt szavak az előbbiek, és a nő arcára döbbenet ül ki egy röpke pillanatra, de hamar átveszi a vádló tekintete. Arcom rezzenéstelen, s hangom rideg, mikor megszólalok.
- Én ráérek. Gondolom te is Klaus miatt vagy itt, hogy megöld, vagy bosszút állj nem igaz? - Vetem oda gúnyosan. Igen, ez tényleg nem én vagyok. Sosem voltam ilyen, csak ha elegem lett mindenből. Most is valami ilyesmi történt. Régi emlékek kerülnek elő, melyeket igyekszem elnyomni, visszazárni oda, ahol nem lelhetek rá, de ahogy Tatia a szemembe néz, egyre nehezebb. Egy rövidke pillanatra lehunyom szemeim, és mély levegőt veszek. Végre kitisztult a fejem a régi keserédes emlékektől, és teljes figyelmem a nőre fordítom, de érzelmeim már nem ülnek ki az arcomra. Ezt a tulajdonságomat mindenki gyűlöli, de ez van.
- Ha nem sietsz, engem érdekel, miért jöttél ide? - Szólalok meg ismét, de hangom kicsit megcsuklik. Alig észrevehető, de Tatia valószínűleg már észre is vette. Nekidőlök az egyik fának, pont amelyiknek az imént löktem neki, és onnan nézek rá. Hangomból egy cseppnyi gúny hallatszik ki, de persze ez megszokott volt eddig is nálam. Úgy érzem ennél feszültebb nem is lehetnék ebben a percben. Eddig nem tudtam mi hiányzott, de Tatia megjelenése volt az, ami felborított mindent, vagy inkább újra felzaklatott mindent. Pedig éreztem, hogy ismét le tudok nyugodni. De most, ismét minden a felszínre jött, és éreztem a bennem felgyülemlő haragot...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzomb. Május 19, 2012 5:57 pm


tatiana & elijah

Halkan fújom ki a levegőt, miközben fehér köpenyemet a fogasra akasztom.
Az első napom orvosként Mystic Fallsban - nem mondhatnám, hogy eseménytelenül teltek az órák, míg az ügyeleten rohangáltam. Pedig Chicago után az itteni forgalom elenyészően kevés. Ott huszonkét betegem volt egy emeleten, és azt még nyugodt műszaknak neveztük. Itt, ha tíz volt sokat kell mondanom. Nem is ez nehezítette meg oly drámaian az eltelt huszonnégy órámat, hanem a hasonmásom, Elena létezése. Mystic Falls nem kimondottan nagy, és nem mindenki ismeri Elena Gilbert nevét sem, mégis... ma legalább hárman szólítottak az ő nevén, majd csodálkoztak, mit keresek orvosi köpenyben a kórházban. Kimagyarázni az ilyen dolgokat lehetetlen - nem marad más, mint az igézés, amit egyáltalán nem szeretek. A halandók egyetlen kiváltsága a szabad akaratuk, én pedig gyűlölöm megfosztani őket ettől is.
De vannak krízis helyzetek, mikor nem tehetek mást, ehhez az alantas eszközhöz kell nyúlnom. Ma megigéztem három munkatársamat, amire egyáltalán nem vagyok büszke. Hogy is lehetnék? Túlságosan emberi maradtam ehhez - nem vált belőlem vérszomjas baltás gyilkos, mint a társaim többségéből, akiket ugyanúgy elért a vámpírlét, mint engem.

A kocsimhoz vezető úton konstatálom csak, milyen gyorsan besötétedett. A kulcs már ott pihen a kezemben, az ajtó nyílik, az orromat pedig megcsapja a menta és az alma jellegzetes illata. Az ilyen légfrissítőket szeretem, nem is igen használok mást.
Ujjam a kormányon dobol, miközben néhány gyors mozdulattal kifarolok a parkolóból, és végre hazafelé veszem az irányt. Az idős hölgy, aki kiadta nekem a házát csodálkozott egy darabig. Nyilván ismerte Elenát, és meglepődött, mikor egy hozzá megszólalásig hasonló, fiatal nő egyszercsak bekopogott hozzá. Nem kényelmes dolog bőröndből élni, de még nem döntöttem el, maradok-e. A kórházba is csak azért jelentkeztem be orvosnak, mert üresedés támadt, és mert nehezen bírnám ki különösebb munka nélkül. A táplálékszerzés nem lenne gond akkor sem, de... nem szeretek bele gondolni, hány millióan élnek ezen a bolygón, akiknek talán segíthetnék. Nem szeretem elfecsérelni az időmet. A gyors, pergő munkához szoktam hozzá a leélt századaim során - csak semmi lazsálás.

Az autó lazán, elegánsan vág utat magának a forgalomban. Már megvan néhány éve, és remekül sikerült összeszoknunk. Olyan, mintha nem is én irányítanám.
Alig öt perc múlva már kiérek a belvárosból, és magam mögött hagyom a külváros legtöbb kockaházát is, melyek fehérre meszelt falaikkal olyanok, mint megannyi világító lámpás a korai éjszakában.
Szánt szándékkal választottam szállást a határtól nem messze elhelyezkedő apartmanban - az erdő miatt. Az erdőben bárkinek a halálát okozhatod, bárkinek csontját törheted... ott nem hallja senki.
Néha pedig, ha nem akarok a kórházból vért lopni kénytelen vagyok az erdőben egy-egy embert...

Valaki sikít.
A hang orkánként robban belém, egyenesen az erdőből. Vámpír vagyok, elég idős ahhoz, hogy a hallásom kitűnő legyen még a fák közt is. Az út mentén állítom le a kocsit, kipattanok és ösztönszerűen beiramodok, a zaj irányába. Valakit bántanak... talán meg is ölik... talán...
Nem kell sokáig rohannom, alig két perc múlva már tökéletesen be tudom lőni, honnan származik a fájdalmas nyögdécselés. A fák közt álló sötét alak szinte szúrja a szemem, pedig már nincs világos. Nem tudom, miért... ösztönösen nekirontok. Érzem, ahogy a teste az enyémnek ütközik, és megtántorodik. Azonnal a lábamnál fekvő lányhoz ugrok.
- Ne félj... ne félj, segítek. Segítek. - arcomra azonnal felkúsznak a vérszag keltette erek, most azonban nem érek rá ezzel foglalkozni. Fölharapom a csuklómat, és a lány szájához tartom. Nyelje. Nyelje már le! De nem teszi.
A karjaimban hal meg. Érzem, ahogy lassan kihűlnek a tagjai, felvéve a halál görcsös feszességét. Hallom a fejem fölött a gyilkos hangját, talán ismerős is, de csak távolról. Nem értem, mit mond. A lelkemben felkavarodó érzésektől nem értek, nem hallok, nem látok. A lány szemire simítom a kezem, és lecsukom mindkét szemhéját. Nem lehetett idősebb húsz évesnél...
És már érzem is. Alig állok fel, az ismeretlen vámpír neki vág egy fának és saját testével odaszögez. Csak nem gondolja, hogy ennyiben hagyom?! Rápillantok - és egy másodpercre megáll az idő.
- Elijah?! Mit keresel itt? - a kérdéseink, az övé és az enyém szinte egyszerre hangzanak el, majd dermedt csönd követi. Néhány pillanatig hallgatok, majd lassan szóra nyitom a szám...
Nem merem elhinni. Ő, itt? Persze, tudtam, hogy Mikaelson-ék itt vannak, hiszen ezért, vagy részben ezért jöttem, de... azt hittem, Klausba fogok botlani. Erre Elijah...
- Hosszú történet. Hosszabb, mint annak a lánynak az élete volt, akit az imént meggyilkoltál. - vetem oda vádló hangon, majd egy jelentőség teljes pillantást vetek a leszögező kezeire. - Megtennéd...? - utalok ezzel arra, azonnal engedjen el. Nem is ismerek rá.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzomb. Május 19, 2012 3:35 pm

Sűrű rengeteg Tumblr_m48ultGaLt1qlvrbko1_500

To; Tatia

Mégis elhagytam a várost. Napok óta nem is érdekel mi folyik ott. Jobban lekötnek a vadászatok, és az, hogy ismét megbékéljen háborgó lelkem. Ami miatt a démoni felem előtérbe került. Érzem, hogy nekem sem jó így, de ha ott maradok, akkor nem tudok változtatni. Sok nekem, és ha még ki is csúszik az irányítás a kezeim közül, akkor végleg elvesztem a fejem. Mégis a sok gond ellenére Camiryn megjelenése, majd viharos távozása volt az, ami miatt kicsordult az a bizonyos pohár. Fájt, amit mondott, hogy Klaus miatt jött, és én mintha itt sem lettem volna, mi több, még menekült is az elől, hogy beszéljünk. Akkor eldöntöttem, hogy nem fog érdekelni többé, de mégis érdekel, és még mindig Őt szeretem tiszta szívből - már ha lehet ilyet mondanom -, és az életem része marad, ha akarom, ha nem. Legyen akármilyen vonzalom a szívemben Elena iránt, mégis Camiryn lesz az, aki kelleni fog egy életen át. És ezen nem tudok változtatni és nem is akarok. Viszont ha menni akar, hadd menjen, nem fogom visszatartani, nem is tudnám. Így csak hagyom, hogy a régi sebek, mik nemrég felszakadtak, összeforrjanak, és ismét elrejthessem őket a feledés homályába. Elhatároztam, ha törik, ha szakad visszatérek a régi rideg, zord és bizalmatlan énemhez, mert akkor nem érhet sem csalódás, sem fájdalom többé. Túl sokan kerültek közel igaz valómhoz, és nem akarom, hogy ez tovább folytatódjon... De most ki kell tombolnom magam, le kell vezetnem a feszültségem, mert ha nem teszem, abba bele fogok őrülni. Több ezer éves vagyok, több mindent megéltem már, mint azt bárki el tudná képzelni, most mégis tanácstalanul sétálok a sűrű rengetegben, miközben áldozatom menekül előlem. Helyesbítek, áldozataim, hiszen ketten vannak. Most remélem, hogy anyám még mindig érzi az áldozatok félelmét és fájdalmát, ahogy túlvilágon is érezte őket minden egyes percben. Tudatni akartam vele, hogy még mindig él bennem a düh iránta, ahogy Finn iránt is él, és élni fog. Nem érdekelt, hogy magam alatt vágom a fát, és ismét az életünkre tör, hiszen meg fogjuk akadályozni. Az élni akarás a legnagyobb összetartó erő a családban, hiszen ha erről van szó, a világ végére elmegyünk, csakhogy segítsük egymást. Hiszen mindig is egy család leszünk, a rengeteg bonyodalom, és gyűlölködés között is. Felrémlik egy emlék, mikor Camirynnel ismerkedtünk, akkor jött a képbe Tatia is a maga szépségével, és segíteni akarásával. Fiatal volt, és a legszebb lány a faluban. Emlékszem, Niklaus és én nagyon is oda voltunk érte, de közben Camirynhez is egyre szorosabb szálak kötöttek. Végül mégis Tatia hagyott el mindkettőnket, mert képtelen volt dönteni. Mindkettőnket szeretett, csak más módon. Akkor is megtörtem egy kicsit, és nem sejtettem, hogy anyám mire készül. Csak pár évtizede tudtam meg, hogy anyám az ő vérét adta nekünk, mikor vámpírrá tett minket.
Gondolataimból egy reccsenés riasztott fel, és a hang irányába fordultam. Az egyik áldozat. Már majdnem teljesen megfeledkeztem róluk, mikor véletlenül jelet adott magáról. Az éhség ismét a gyomromba mart, és oly hirtelen teremtem a lány előtt, hogy összerezzent a félelemtől. Éreztem, ahogy szíve hevesen ver, és minden egyes porcikája remegve jelezte a halál közeledtét.
„Kérlek szépen ne ölj meg!” - Könyörgött az életéért, de hatástalan volt. Halk zokogás kíséretében buggyant ki belőle az élni akarás, de mit sem törődtem vele. Éhes voltam, és dühös a világra. Szemeim feketévé váltak, és szemfogaim megnyúltak.
- Ígérem nem fog fájni! - suttogtam a fülébe, majd fogaim felhasították vékony bőrét, és éreztem az éltető nedűt lefolyni száraz torkomon. Egyúttal éreztem, ahogy testem élettel telik meg, és valami megfoghatatlan erővel. Ezzel egy időben a lány teste egyre gyengébb lett, míg végül elájult. A halál rothadó keze észrevétlenül ragadta el, s biztos vagyok benne, hogy nem érezte a közeledtét. Elengedem az élettelen testet, és letörlöm az államat.
- Én mondtam... - Suttogom az éjszaka sötétjébe. Semmi szükség nem volt rá, hiszen a lány már nem élt, még a nevét sem tudtam. A bárban szedtem fel a barátnőjével együtt. Ő is itt van a közelben, érzem a vér illatát a levegőben, tehát megsérült. Magára hagyom a testet, és igyekszem felkeresni a másik lányt, hiszen még nincs vége a ma esti vadászatomnak. Ridegen, és kegyetlen tekintettel állok meg a másik barna hajú lánnyal szemben. Arca koszos, sminkje is elkenődött már, biztos a sírás miatt. Könnyei még mindig nem apadtak el. Tartotta a szemkontaktust, de nem szólt semmit. Talán rájött, hogy semmi értelme sem lenne, hiszen nincs esélye velem szemben. Szemfogaim ismét láthatóvá váltak, és ismét átadtam magam a vér iránti vágynak. Mikor elengedtem volna a testet, valami, vagyis inkább valaki ellökött a testtől. Nem volt nagy lökés, csak határozott, ebből rájöttem, hogy vámpír az illető. Felállok, s miután letöröltem ajkaim, csak azután szólalok meg.
- Ne fáradj, már meghalt! - Hagyják el a rideg és kegyetlen szavak az ajkaim, de a nő még mindig az áldozat felé hajolva próbálja megmenteni. Mély levegőt veszek, és elkapom a barna hajú nőt, hogy a fának szoríthassam. Akárki is ő, nem lehet erősebb nálam, hiszen Ősi vagyok. Mindemellett férfi is, és ezáltal erősebb. De mikor meglátom az arcát, hamar el is engedem. Mit keres ő itt? Először Elenának hiszem, de ő sosem szokott követni, ráadásul nem érzek a nőben semmiféle emberit. Katerina sem lehet, mert ő nem ment életeket, inkább elveszi azokat. Így az egyetlen, aki most itt velem szemben állhat az:
- Tatia?! Te nem lehetsz életben, mégis hogyan...? - Suttogom a sötétségbe, s szavaim még egy ideig rátelepszenek a néma csendre. Nem lehet ő itt. Mégis miért? Hisz elhagyott minket, vagyis nem szeretett. Akkor miért vált ki belőlem olyan érzelmi hullámot, amire Elena képes csak? Vajon megkapom a választ kérdéseimre, vagy néma hallgatás lesz a válasz, ahogy Camirynnél is volt? Rápillantok, és ajkait először a nevem hagyja el, majd hosszú csendes percek telepszenek ránk...


Number of Words: 947
Music: Ryan Star - Losing your memory
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyVas. Ápr. 29, 2012 8:01 pm

Haven és Anna.


Miután elmeséltem a történetem egy részét Haven-nek, hosszú csönd következett. Én csak bámultam a tájat, ő pedig a vezetésre koncentrált - nem mintha szűkségszerű lett volna. Aztán hirtelen a csöndet megszakította Haven hangja. Belekezdett, s elmesélte, hogy mi történt vele, s hogy hogyan változott vámpírrá.
Meglepődtem, hiszen nem számítottam arra, hogy mégis beszélni fog erről. Mi nők, kiszámíthatatlanok vagyunk.
A történet számomra nem volt meglepő, hisz én is hasonló dolgokon mentem keresztül ... talán, még kegyetlenebb a múltam. Legbelül megértettem, hogy mit érezhet, de nem éreztem át, nem is akartam átérezni. Minek?
Haven sem tűnt szomorúnak; rezdületlenül és határozottan mesélt. Egy könnycsepp sem csordult le az arcán, s egy remegés sem hagyta el a testét.
- A szerelem mindennél erősebb, Haven. - válaszoltam. - Viszont, legyengít bennünket. Felszínre hozza az emberségünket. - folytattam. - ... és én, Haven ... utálok ember lenni! Az ember a gyengeség, és a jelentéktelenség szimbóluma. És, mi nem vagyunk gyengék, sem jelentéktelenek, hm?! - kérdeztem, de Haven nem válaszolt. Egy enyhe bólíntással jelezte az egyetértését, és ez a bólíntás számomra több volt, mint elégséges.
- ... tudod, hogy hol van a Salvatore panzió? - kérdeztem; Haven meglepődött, de azt felelte, hogy természetesen tudja az utat, és odavisz. Pár perc alatt odaértünk, és mindketten kiszálltunk az autóból. A vér erős illata keringett a levegőben. Biztos voltam benne, hogy Damon épp most evett, vagy még mindig eszik. Stefan-t nem ismerem eléggé, de tudom, hogy gyáva és nem iszik ember vért.
- Ezzel mire célzol? - kérdeztem Haven-t. De hirtelen rájöttem, hogy nem messze tőlünke egy fiatal férfi kocog az utcán. Haven vámpírgyorsasággal ott termett előtte, és szokásához híven megragadta a férfit, majd mohón inni kezdett belőle.
Felnevettem.
Közben Haven jól elszórakozott a férfival, s úgy láttam, megfogadta a tanácsomat. Megigézte a férfit, majd beültette az autóba.
- Örültem a találkozásnak, Haven! - köszöntem el tőle, és az irányt a Salvatore vendégház felé vettem. Biztos voltam benne, hogy Damon kiugrik a bőréből, ha meglát. Reméltem, hogy tud valamit Klaus-ról, és segíteni fog nekem ...

~ Vége! ~


[Köszönöm a játékot, Haven! Remélem, még összefutunk! Smile]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 10:59 pm

Haven and Anna
Mielőtt Anna belekezdhetett volna a mások számára horror mesére emlékeztető monológjába, a kesztyűtartóból előhúztam díszes cigarettatárcámat és megkínáltam egy szállal. Kis tétovázás után vett egyet és mindkettőnkét meggyújtotta. Nagyot szívtam belőle és ő is, majd lassan fújta ki a füstöt és annak gomolygásába meredt. Újabb slukkot szívott és belekezdett történetébe. Nem nagyon rázott meg a dolog, hisz majdnem ugyan ez volt az én történetem is, annyi kis kivétellel, hogy én sosem szerettem Steven-t. Bár szerettem volna. Talán azt is meg tudtam volna neki bocsájtani, ha vámpírrá változtat, hogy aztán együtt élhessünk. Na persze, megint a naiv gondolataim. Már jó tíz perce csend volt, mikor úgy döntöttem, én is megosztom az én átváltozásomat. Láttam rajta, hogy meglepődött amiért mégis belekezdtem mondókámba.
- Abban az időben nem volt beleszólása egy lánynak, hogy kihez megy hozzá. Apám akkoriban sokat ivott a húgom elvesztése miatt, és megismerkedett néhány fiatallal az egyik kocsmában. Én már akkor 25 éves voltam, amolyan vénlány, akit anyámék szerint senki nem fog elvenni. A kortársaimnak már 4-5 gyereke volt ennyi idős korára, nekem pedig még csak udvarlóm sem akadt. Apám tehát össze akart boronálni egy Steven Wood nevű emberrel. Valamilyen úton-módon a házánál kötöttünk ki, ahol erőszakkal magáévá tett, majd átváltoztatott. Az erdőben ébredtem és egy megigézett nő mellettem szúrta magát hasba. Az utolsó csepp vért is kiszívtam belőle és ekkor fogadtam meg, hogy az emberek nem érdemelnek könyörületet. A férfiak meg még úgy se. - meséltem. Kifejezetten érzéstelen arccal mondtam el mindezt, hisz 130 év alatt volt már elég időm a történtek feldolgozására. Anna nem tűnt meglepettnek, tudta, hogy csak egy férfi miatt lehetek ilyen. - Szerelembe sosem estem. És nem is kívánok. - tisztáztam. - Nem szerelemre kellenek a férfiak, akiket felszedek magamnak. Ó, egyáltalán nem. - mosolyodtam el huncutul. - Hova szeretnél menni? - kérdeztem, mikor elértük a Mystic Falls táblát. Válaszolt, szóval arra vettem az irányt. Mikor odaértünk leállítottam a motort és mindketten kinyitottuk az ajtót, hogy szívhassunk a levegőből. Egyértelműen vér szagot éreztem. Akkor nem megyek egyedül haza. - gondoltam magamban, és elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 8:31 pm

Haven és Anna



Sűrű rengeteg Normal_knightley30

Haven hirtelen elkapta a fejét, és arról kezdett beszélni, hogy fel akar szedni magának valakit. Túl érzékeny pontot érintettem meg; tudom, hogy milyen rossz érzés, folyton ugyanarra a személyre gondolni; én is nap, mint nap átélem. Elmosolyodtam, és nem faggattam tovább - fölösleges lett volna, egy magafajta nő, úgysem osztaná meg senkivel a bánatát.
- Buli? - halk nevetésbe kezdtem; nem igazán szoktam meg a "modern" kifejezéseket. - Felőlem! - bólintottam; régóta nem "buliztam" már; megigéztem az embereket, hogy szórakoztassanak. Szűkségem van egy kis kikapcsolódásra, és valakire, akivel kikapcsolódhatok. Miután beleegyeztem, Haven az erdő szélén parkoló autójához vezetett. Mint minden más holmija, az autó is tökéletesen illett a személyiségéhez. Hirtelen a kezembe nyomott egy kis tükröt és egy vérvörös színű rúzst. Szeretem az élénk színeket.
Út közben a tájat szemléltem; Haven néha rámpillantott. Tudtam, hogy akárcsak én, ő is régóta kitörölte a "sajnálat" szót a szótárából. A motor zaját hirtelen elnyomta Haven lágy, és határozott hangja.
- Nem bánom! - válaszoltam. - Remélem megérted, hogy nem foglak beavatni a legsötétebb titkaimba. - aztán belekezdtem a monológomba; Haven egyszerre koncentrált a vezetésre, és rám. - Naív és törékeny lány voltam, s a férfiak éltek a lehetőséggel, hogy kihasználhatnak és bánthatnak. 27 évesen estem először a szerelem csapdájába. - azt viszont nem árultam el, hogy ez a csapda még most is fogva tart; az elmémbe furakodik és várja elmúlásomat. - Naív voltam, de nem buta! Hamar rájöttem, hogy szerelmem tárgya sötét titkokat rejtegetett. - Haven elővett egy doboz cigarettát, és megkínált vele. Igyekszem nem rászokni - ez nálunk sokkal nehezebb, mint az embereknél, mivel az alkoholhoz hasonlóan, a cigaretta és a más tudatmodosító szerek is korlátozzák az éhségünket. Rágyújtottam; a füst ellepett mindent. Egy pillanatra a múltban találtam magam; azon a csodálatos éjszakán. - Más lány sikoltozva rohant volna el, de én maradtam. Nem féltem, mert nem valójában nem is volt okom a félelemre. Azon a csodálatos éjszakán elvette az ártatlanságomat, s ugyanabban a pillanatban, amikor a szűziesség fátyla kiszakadt belőlem, egyszerre sorvadt el a jóság utolsó szikrája is bennem. Az aktus után rámnézett; a tekintete fagyos volt; a szíve elérhetetlen és láthatatlan. Kezei a vállamra tapadtak, s lassú mozdulatokkal belémharapott. Az érzés, amit akkor átéltem, szebb volt, mint a percekkel korábbi orgazmus, amiben részem volt. - sóhajtottam; majd mély levegőt vettem és folytattam tovább, amit elkezdtem. - Szívni kezdte a véremet; körülöttem forgott a világ, éreztem, hogy lassan minden összedől. Pár óra telhetett el, amikor felébredtem. Az utolsó dolog, amire emlékeztem, a vérének íze volt, amit erőszakkal csöpögtetett a számba. Minden érzés felerősödött bennem, s ezáltal a szerelmem is erősebbé vált. Legyőzhetetlenné vált! Egy fiatal, zsenge lány felém tartotta a csuklóját, és megkért, hogy igyak belőle. Nem tétováztam; beleharaptam a puha bőrébe, és pillanatok alatt kiszívtam az összes vért belőle. Teljes volt az átváltozásom. Soha többé nem hagyta, hogy beszéljek hozzá; rájöttem, hogy kihasznált engem, és szórakozott azon, hogy megkeserítette az életemet. - befejeztem a mondanivalómat; úgy éreztem, ennyi bőven elég. Haven-t csöppet sem lepte meg a történet; legalábbis a lényeges részletek nem. Talán vele is, ehhez hasonló "szörnyűség" történt. A saját szerencsétlenségemet utólag inkább áldásnak nevezném.
Nem szóltunk egymáshoz; nem volt szűkség szavakra. Én nem faggattam tovább, mert úgysem árulná el nekem. Amit én elmondtam neki, semmi a valósághoz képest. Vártam, hogy mikor érkezünk már meg, és kezdünk el szórakozni; közben azon törtem a fejem, hogy hogyan tudnám észrevétlenül megkérdezni, hogy halott-e Klausról, vagy az Ősökről.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 1:05 pm

Cale and Car
Néhány pillanat után kiáltott Calleigh, és megkért, hadd jöjjön velem. Mosolyogva egyeztem bele, és egyszerű mozdulattal felkaptam biciklijét, és a csomagtartóba tettem.
- Ülj be nyugodtan. - szóltam kedvesen, és kinyitottam neki az ajtót. Kissé összehúzta magát, de nem vettem rossz néven, természetes, ha meg van ijedve. Én is beültem és gyújtást adtam az autóra. Az úton viszonylag szótlan volt, de úgy gondoltam, hogy majd a Grillben nagyobb biztonságban fogja magát érezni és esetleg megtudhatok róla valamit.
- Szóval ide valósiak vagytok. - törtem meg a csendet. - Be kell valljam, nem hiszem, hogy találkoztam bármelyik ősöddel. Habár nem vagyok öreg, nem régóta vagyok csak vámpír. - mondtam, miközben oldalra biccentettem a fejem. Igazából már nagyon is hozzászoktam a vámpír léthez, de sokszor hiányzott, hogy ember legyek. Azt az életemet viszont kifejezetten sivárnak éreztem. Csak az újabb bálok, a pompom és a fiúk számítottak. Kellett az a harapás, hogy felnőhessek. Ha nem történik meg, akkor még ma is az a külsőségekre adó, sznob Caroline lennék, aki voltam. Ez idő alatt megtanultam értékelni amim van. Habár nagyon sok rossz dologgal járt a vámpírság - gondolok itt a gyilkolásra és az örökös harcra - összességében azt hiszem, hogy mindannyiunknak szüksége volt egy kis felrázásra. Persze boldogabb lennék, ha nem tapadna vér a kezemhez, de mostanra megbarátkoztam vele. Nem én választottam a sorsom, már csak a legjobbat kell kihoznom belőle. És igyekszem is. Bekapcsoltam a rádiót, hogy törje a csendet, és a gázba tapostam, hogy mielőbb a Grillbe érjünk és mielőbb kiismerhessem ezt az új boszorkányt. Nem árt, ha akad valaki Bonnie mellett, ha épp harcra kerülne a sor. Lassan megérkeztünk, és a kavicsos parkolóra hajtottam, majd leállítottam a motort.
- Itt is vagyunk. - néztem a lányra és kinyitottam az ajtót.
Folytatás a Grillben
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 12:37 pm

Sűrű rengeteg 285ehh

Próbáltam magabiztosnak tűnni, de tartok tőle, ez nemigen jött össze.
Bemutatkozom egy vámpírnak?! Egyáltalán szóba állok vele?! A nagyi ki fog nyírni, az tuti. Így is kiakasztom néha, és most még ez is. *sóhajtottam*
Azonban meglepetésemre ő sem volt ellenséges velem. Távolságtartó igen, de barátságtalan... egyáltalán nem. Mintha csak egy átlagos tinédzser lány lenne.
- Caroline. *suttogtam utána* Gyönyörű neve van, meg kell hagyni. De akkor most, hogy bemutatkoztunk, már ismerjük is egymást? Vagy ez amolyan felmérjük az ellenfeleinket dolog? *bizonytalankodtam* Eddig minden oké. Azonban nyilvánvaló, ő táplálékért jött ide, én pedig gyógyfüvekért. A vak is látja, hogy mik is vagyunk. Ő sem ostoba, tudja... és tart is tőlem. Pedig ha tudná, hogy nem vagyok olyan erős még. *szomorodtam el* Nehéz boszorkánynak lenni. vagyis inkább nehéz azzá válni; a természet csak erőt ad, de használni nem tanítja meg. Ez csak amolyan kezdőlökés, te pedig tégy vele, amit csak tudsz. *kissé elvesztem a gondolataimban, annak ellenére, hogy egy percre se kéne lankadni a figyelmemnek. Észre sem vettem, de a vasfüvet szorongattam leginkább a gyógynövények közül. * Valószínűleg ezért sem vált rögtön olyan bizalmaskodóvá velem ez lány. * A gyógynövényeket gyorsan a táskámba pakoltam, hogy ne érezze magát fenyegetve - bár ezzel gyakorlatilag lefegyvereztem magam - majd felpillantottam és rámosolyogtam. Aztán ami még meglepőbb, ő is. Ledöbbentem.
Ahogy közelebb lépett, furcsamód nem éreztem a veszélyt, óvatos volt, nehogy megijesszen.
A kérdése azonban enyhén mellbe vágott. Zavarba ejtő volt, hiszen rátapintott a lényegre.
- Ennyire látszik? *kérdeztem szomorkásan* - Mindig is sokat hallottam rólatok, de te vagy az első, akit élőben láthatok. *mondtam és éreztem, hogy elpirulok* De ő szemmel láthatólag nem jött zavarba, inkább büszke volt, hogy ő az 'első kapcsolatom' a vámpírokkal. Hangja barátságos volt és lágy. Jó volt, hallani, hogy velem cseveg.
- Oh... igen, ami azt illeti, eléggé. A héten költöztünk ide. * jöttem zavarba * - Viszont a családunk gyökerei mindig is Mystic Fallsben voltak. *húztam ki magam büszkén* Elvégre mégsem hiheti, hogy valami jött-ment varázsolni tudó népség vagyunk, akik csak úgy idekeveredtek.
Újra idegesebb lettem, mikor megkérdezte, nem-e vihetne haza. Bár kedves volt és olyan ártatlannak tűnt, kissé még mindig féltem a gondolattól, hogy talán akárcsak meg is haraphat... úgyhogy reflexből tiltakoztam. Azonban a "Nem foglak felfalni" válaszán akaratlanul elmosolyodtam. Nem tudtam eldönteni, mit is csináljak. Vagy megbízom benne, és vele megyek vagy félénk maradok és kihagyom a remek alkalmat, hogy megismerjek egy vámpírt közelebbről. Féltem, na, ez ellen nem tudtam mit tenni, így megbeszéltem vele, hogy beülünk a Grillbe beszélgetni. A Grillt ismertem, tetszett a hely, bár még ahhoz sem voltam elég nagy. A pultos hölggyel múltkor sikerült összebarátkoznom. Isteni alkoholmentes koktélt tud csinálni.
Caroline megindult az autó felé, én viszont kezdtem egyre nyugtalanabb lenni. Majd összekapva magam utána szaladtam és kiáltottam: - Caroline, várj! * ő pedig mosolyogva fordult meg, mintha csak tudta volna, hogy ezt fogom tenni. Hihetetlen, de ilyen rövid idő alatt kiismerte a kíváncsiságom.
- Esetleg mégis veled mennék, ha nem baj. *pirultam el ismét* - Ha el tudnád hozni a biciklim a csomagtartóban, veled mehetnék. *pislogtam rá reménykedve, hogy beleegyezik és óvatosan, de mégis sokat megtudhatok, hogy is lett egy ilyen szépség vámpír* Annyi kérdésem volt, de féltem nem fogja őket megválaszolni. - Kérlek, egyezz bele, kérlek! * drukkoltam magamban és igyekeztem a lehető legbájosabb nézésem elővenni. *
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 12:11 am

Haven and Anna
Anna-val egy közeli tisztást vettünk célba, hisz messziről hallottuk néhány fiatal férfi hangját. 20-30 közötti példányokra gondoltunk. Vérük élénkpiros, fiatal, friss, édes. Egyikük felénk rohant, és mondott néhány szót megnyerő külsőnkről. Szó mi szó, tisztában voltunk adottságainkkal. Anna-ra pillantva láttam, hogy a férfi nyakát mámorosan, kissé ijesztően bámulja, de nem szóltam. Én arrébb álltam, mert pár méterre tőlünk egy férfi nagyon nézegetett, és intett, hogy menjek közelebb. Ha tudná kivel szórakozik, meggondolta volna magát, örüljön, hogy nem törtem le az ujját, mellyel az előbb közelebb invitált. Bájosan mosolyogtam, hisz nem akartam egyből pánikot kelteni. Egy másik férfi is odajött és kezet csókolt. Bemutatkozott. Peter Wood. Wood. Az agyamat hirtelen elöntötte a düh és az agresszió, és eltörtem a férfi nyakát – csak mert Wood volt a vezetékneve. A másik rémülten nézett. Nem sokáig, hisz nyakába haraptam és úgy szívtam a vörös lét, mintha hetek óta nem táplálkoztam volna. Elkaptam még kettőt és azokkal is végeztem. Anna rám szólt, hogy talán nem ártana élveznem a társaságukat mielőtt véget vetek szánalmas életüknek. Igaza volt, azonban arra gondoltam, hogy ha élvezni akarom valaki társaságát, akkor szakítok arra időt, most egyszerűen gyilkolni akartam.
- Törődj a magad dolgával. Én is ezt teszem. - szóltam vissza kedvetlenül. Rátalált ő is megfelelő áldozatára, és rajta is sikeresen eluralkodtak ösztönei, hamar széttépte a helyes arcú fiút. Nem volt nehéz meglátni az elkeseredést a szememben, neki is sikerült, és közelebb lépett. Megsimította fejem és a bánatomról kérdezett. Én azonban, meg sem hallva kérdését, témát váltottam. Nem fogom megbeszélni senkivel a zűrös ügyeimet. Nem fog senki gyengének látni. Márpedig amikor Steven Wood-ra gondoltam, gyengének éreztem magam.
- Valakit fel kell szednem. - vigyorodtam el ránézve. Valami civilizált környezetre vágytam, ahonnan hazavihetek bárkit, majd otthon elfogyaszthatom egymagam. - Mit szólnál egy bulihoz? - tettem fel kérdésem. Szeretem elérhetőnek mutatni magam, pedig elérhetetlen vagyok. Ezeknek a földönfutóknak legalábbis mindenképp. Anna hamar beleegyezett, és beültünk az autómba, mely még mindig az erdő szélén állt. Elővettem egy kozmetikai tükröt, hogy minden odaszáradt vért letörölhessek, fújtam egy kevés parfümöt, majd a tükröt Anna kezébe adtam. Gázt adtam és elindultunk miután felbőgött a motor. A lányra néztem, aki az ablakon bámult kifelé. Kissé meggyötörtnek tűnt. Nem vagyok jó az együttérzésben meg a sajnálkozásban, az illendőségről meg nem is beszélve, de azért próbáltam normális lenni vele.
- Mesélj magadról. - szóltam halkan, miközben az utat figyeltem. Nem mentem túl gyorsan, mert meg akartam tudni kivel kerültem szembe. A történetét.


A hozzászólást Haven Rose Johnsen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 23, 2012 1:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyVas. Ápr. 22, 2012 11:23 pm

Haven és Anna


Haven válaszán elmosolyodtam, közel 300 éve nem találkoztam hozzá hasonló lélekkel. Határozott és magabiztos, olyan nő, aki képes irányítani másokat.
- Nekem sincs szűkségem SENKIRE! - válaszoltam, a csöppet sem tapintatos mondatára. Soha nem voltak barátaim, sem szövetségeseim. Amióta átváltoztam, egyedül küzdöttem meg minden problémával; átléptem minden határt, és megszegtem az összes szabályt. Egyedül Andrei volt az, aki valaha szeretett. De, mindenki máshoz hasonlóan ő is jelentéktelen, és eldobható számomra. Szilárd meggyőződésem, hogy Haven is hozzám hasonlóan él. Őt is átverték; és mint általában, őt is egy férfi verhette át.
Válaszként bólintottam, majd elindultunk.
Nem messze az erdőtől, a tisztás környékéről hangok szűrődtek ki. Szerencsénkre egy csapat - jóképű - férfi táborozott a közelben. Abban a pillanatban, ahogy közelebb léptünk, az egyik férfi odarohant, és fecsegni kezdett. Azt hiszem, mondatait bóknak szánta, de számomra nem jelentettek mást, mint ostoba szavak összességét.
- Mi a baj, hölgyem? - kérdezte az egyik férfi. Pontosabban sikított, vagy dühöngött. Ezt utólag nehéz megálapítanom, mert a hangja nem hatott meg, csak a benne lüktető, friss és meleg vérre tudtam koncentrálni. Néhány lépésre tőlem, Haven már javában falta a férfiakat; én vele ellentétben, ha férfi áldozatról van szó, szeretem lassan csinálni. Ettől sokkal izgalmasabb; végignézni, ahogyan szenvednek, számomra maga a menyország.
- Állj le, Haven! - kiáltottam, miközben nevetésben törtem ki. - Először használd ki, hagyd, hogy kényesztessen, csak utána öld meg! - nem tévedtem, Haven valóban egy férfi miatt vált ilyenné. Ez megmagyarázza azt, hogy milyen mohó, ha megtámad egy férfit. Miután finoman elküldött a "pokolba", újra kilökte szemfogait, szemei pedig vérben forogtak; és nekilátott az újabb falatnak.
Közben észrevettem, hogy az egyik fatörzsön ül egy férfi. A göndör fürtjei eltakarták a szemét; remegett - félt, s mégsem menekült el. Közelebb léptem, és megdöbbentem. Feltűnt a hasonlóság közte, és Klaus között. Eldöntöttem, hogy ő lesz az áldozatom; letérdeltem elé, és mélyen a szemébe néztem: - Nem lesz semmi baj! - nyugtattam. Beleborzongok, hogy Klaus hatására emberinek érzem magam; gyenge és törékeny vagyok. De most itt az alkalom. Nem bízhatom magam a szerencsére, bármikor összefuthatok vele - feltéve, hogy életben van. A férfi finoman megragadta a nyakamat, s forró bőr az enyémhez simult. A karjaimmal lágyan körülfontam a testét, és hagytam, hogy kényesztessen. Sajnos, a vérszomjam rajtam is eluralkodott, és hirtelen mozdulattal a nyakába haraptam. A vértől lucskos nyelvem pajkosan játszadozott az övével, a csókokat viszont újabb harapások követték. A férfi teste elgyengült, majd lassan kicsúszott a kezeim közül. Kíváncsi voltam a nevére; a mocskos fantáziámnak köszönhetem, hogy szeretem feljegyezni az áldozataim nevét. A kezeimmel megszorítottam a nyakát; Zayn - mert közben kinyögte a nevét - oxigénért küszködött; az utolsó, halálos csapással lesújtottam rá. A vére sűrű volt, szétomlott a fogaim alatt. Éreztem, hogy az erő beáramlik a vérembe. - Ez a férfi is halott! - mondtam, de közben a magány üvöltő félelme újra eluralkodott rajtam.
- Ki bántott meg téged ilyen mélyen? - közelebb léptem, majd megsimogattam Haven fejét.
Eső zúdúlt ránk, s elmosta a vér szagát, ami órák óta uralkodott a levegőben.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyVas. Ápr. 22, 2012 8:42 pm

Haven and Anna
A lemenő nap sugara élesen világított a szemembe, míg én az utat pásztáztam. Messze akartam jutni Mystic Falls-tól, hogy aznapi vacsorámat kiélvezhessem, majd eláshassam. Leálltam az út szélére, és felnyitottam a csomagtartót. A nő kétségbeesetten és borzasztó ijedten nézett rám. Erőlködés nélkül felemeltem és kivettem a csomagtartóból, majd leoldottam a szájáról kötést. Talán a saját perverzióm csupán, de nem riaszt vissza a sikoltozás és a kapálózás, sőt, ellenkezőleg. Akkor tud igazán ragadozó énem a felszínre törni. A lány megpróbált elfutni, de nem esett nehezemre semmi idő alatt vele szembe kerülni. Hátrált, és megpróbált másik irányba szaladni, de ismét előtte termettem. Hagytam, hogy az erdőbe szaladjon, egy kis játékhoz nekem is volt kedvem. Nem telt sok időbe, hogy újra utol érjem, pedig engedtem egérutat. Úgy látszik nem sokat sportol, hisz szánalmas csigalassúsággal futott az életéért. Meg is torpantam és szinte elnevettem magam a nyomorán.
- Remélem tisztában vagy vele, hogy nem jutsz ki innen élve. - mondtam, miközben gonosz mosoly terült el angyali arcomon. Hasba rúgott, majd elszaladt. Egy fa mögé bújt, és azt hitte, nem tudom hol van. Persze nagyon is tisztában voltam vele, mivel azt a rúgást szinte meg sem éreztem, nem hogy a fonalat is elvesztettem volna. Fel-alá járkáltam, miközben fenyegető dolgokat mondogattam. Azt hiszem, ha ember lennék, inkább én ölném meg magam, mint hogy a vámpír énemmel találkoznom kelljen. A háta mögé osontam, és elkaptam a torkát.
- Bakk! - szóltam huncutul és a nyakába mélyesztettem fogaim. Az utolsó csepp vért is kiszívtam gyenge testéből, és hoztam egy ásót a csomagtartóból, hogy eláshassam a hullát. Élveztem, hogy félnek tőlem, és hogy azt teszek, amihez csak kedvem van. Néha eszembe jutott, hogy hogyan nézne rám anyám ha most látna, és mennyire csalódott lenne. De arra is emlékszem, amit akkor éreztem, mikor Steven Wood megalázott, majd átváltoztatott. Miután elföldeltem a tetemet a hangok után mentem, amiket már egy ideje hallottam, de addig nem kívántam megkeresni a forrásukat, míg be nem fejeztem a játszadozást. Gondoltam ha ember, akkor majd elfogyasztom őt is. Ha nem, akkor meg úgyis mindegy, hisz nem maradok sokáig a környéken. A kútnál egy barna hajú nő állt nekem háttal. Mosakodott. Megfordult, majd néhány pillanattal később már egy fához nyomott, torkomat szorítva. Valószínűleg abban a pillanatban meghaltam volna, ha még ember lettem volna. Mivel azonban már 150 éves voltam, nem okozott nagy gondot lefejteni hűs ujjait nyakamról. A nevemről kérdezett.
- Haven Johnsen. Akivel nem szeretnél rosszban lenni. - mondtam, miközben végeztem néhány fejkörzést, hogy az esetlegesen eltört csigolyák a helyükre mozduljanak. Nagyon magabiztosnak tűnt, és én is az voltam. Tisztában voltam vele, hogy vámpírral van dolgom, de hogy milyen idős, azt nem tudtam. - Te ki vagy? - néztem rá, miközben arcát kémleltem. Karakteres állkapcsa volt, szemöldöke is hangsúlyos, ajka pedig kívánatosan telt. Gyönyörű volt, amolyan férfifaló dög benyomását keltette. Nem is áll olyan messze tőlem . - tisztáztam magamban. Eme gondolatra gonoszan elmosolyodtam. Talán valaki olyanra lelek benne, aki megért. Azért nem akartam nagyon közeledni hozzá, hisz mégis csak egy idegen. Szólt néhány szót, de igazán a vége ragadt meg, hogy "legjobb személyt fogtam ki". Miből gondolja, hogy én barátkozni akarok? Zavarodottan néztem rá, de magabiztos maradtam.
- Nincs szükségem senkire. Se barátra, se ellenségre, se szövetségesre. - válaszoltam szűkszavúan. Láttam rajta, hogy tetszik neki, hogy ilyen határozott vagyok. És feltételezem az ellenségességem is. Bennem az emberek nem bízhatnak meg és nem engedek senkit magamhoz közel, még ha azt hitetem el velük sem. Válasza után egyértelművé vált, hogy szövetségesét keresi bennem, legalább az éjszakára. Nem különösebben voltam már éhes, a gyilkolási vágy azonban még mindig vonzott.
- Keressünk néhány férfit az éjszakára. - mosolyogtam rá és felhúztam szemöldököm.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyVas. Ápr. 22, 2012 7:50 pm

Haven és Anna


A világvége mégsem jött el akkor, amikorra várták.
Visszatértem, és még mindíg készen állok átadni a testemet és a lelkemet Klausnak. Viszont, az évek során, az emberekhez hasonlóan a szabályok is megváltoztak: ezentúl én írom a történetet.
A városszélén megpillantottam egy arra sétáló lányt; vállig érő, vörös haja és méregzöld szemei voltak. Az elém tárult látványnál már csak a mézédes vér illata volt tökéletesebb. Megragadtam a lány nyakát; kilöktem éles, hófehér szemfogaimat és a nyakába haraptam. Kezdtem magamba szívni a vért, melynek melegsége elöntötte a jéghideg testemet. Miután befejeztem a táplálkozást, gondosan elrejtettem a holtestet - egy csöpp vér sem maradt benne; aztán kerestem egy forrást, ahol lemoshattam magamról a vért. Egy pillanatig némán gyönyörködtem a saját képmásomban; a valóság és a képmás észrevétlenül közeledett egymáshoz. Hirtelen rájöttem, hogy áll mögöttem valaki. Megfordultam, és megpillantottam egy fiatal - úgy vélem, velem egykorú - hölgyet. Barna szeme, szabályos orra és ragyogó, piros ajkai tökéletesen illetek az arcához. A könnyű szellő kibontotta göndör fürtjeit. A látványtól, ami elém tárult, egy pillanatig tétováztam; aztán szemvillanás alatt megragadtam a nyakát - képtelen lennék megölni, akár egy nimfa, úgy szobrozott előttem. Elterveztem, hogy kiszívom a friss vérét, majd átváltoztatom. A terveim elszálltak, amikor könnyedén levette nyakáról a hideg kezemet.
- Ki vagy te? - kérdeztem határozottan. A válasza gyors és kielégítő volt; hangja pedig ugyanolyan határozottan és erősen csengett, akárcsak az enyém. Nem ámítás, lelkitársra leltem.
Egy ilyen korban, ahol minden romlófélben van, szűkség van egy megváltóra, akiben sem szánalom, sem szeretet nincs. Mi lehetne alkalmasabb erre, mint két nő szövetsége?
Közben a napfény elhanyatlott, s átadta helyét a hold éles sugarainak. A fény megvilágította arcát, amin gonosz mosoly tornyosult. Nem kétséges, hogy ez a nő a vámpírság összes előnyét kihasználja. A szemében viszont tükröződik a magány, és a csalódottság.
- Vár ránk valami! Valami hatalmas és csodálatos! - törtem meg a csendet, ami percek óta uralkodott körülöttünk. Biztos voltam benne, hogy a hajnalt a vér fogja vörösre festeni, s mindenki tudomást szerez arról, hogy visszatértem. Haven a holdra nézett, s a hold is visszanézett rá. Ez a találkozás nem volt véletlen. Már a neve is okkal "Haven" (Kikötő) ... együtt fogunk partra szállni, és új világot teremtünk: egy világot, ami vérből születik majd.
- A lehető legjobb személyt fogtad ki magadnak, Haven! - érthetően, de furcsán beszélek angolul; ezért Haven is kérdően nézett rám. Talán nem értette a tájszólásom, talán meglepődött, hogy hirtelen rátámadok, és zaklatni kezdem. Végülis, mindegy is. Arcomra különös mosoly költözött, s elszabadult bennem a mámor. Ma este véget ér a világ; s a hajnal az új világunk hajnala lesz.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 8:03 pm

Cale and Car
Az autómat igen nagy kényelemmel támasztotta a boszorkány, de ahogy meglátott, kicsit elbátortalanodott. Bemutatkozott, barátságosnak tűnt.
- Én Caroline vagyok. - mondtam, miközben méregettem, és kisimítottam néhány tincsemet. Kicsit összekócoltam a hajam futás közben. - Mi járatban? - kérdeztem gyanúsan. Azt hiszem teljesen biztos volt benne, hogy tudom, hogy boszorkány, mert felmutatta a növényeket, amiket összeszedett. Minden volt benne. Vasfű, és néhány szál verbéna is, amit nagyon furcsálltam, hisz elvileg kiirtották az összest a vámpírok. Tehát ő is tisztában van azzal, hogy én mi vagyok. Remek. Összefontam a karjaimat. Azért megvártam a válaszát, de bebizonyosodott, hogy igazam volt.
- Hadd kérdezzek valamit... Nem láttál még vámpírt, igazam van? - mosolyodtam el. Olyan kis bátortalan volt, hogy muszáj voltam mosolyogni. Átsuhant az agyamon, hogy vajon nem kellene-e felfalnom, hisz még biztos nem túl erős. Aztán arra is gondoltam, hogy ott van a kezében az az átkozott verbéna, mi van, ha tudja használni, illetve az előbb tömtem tele a bendőm egy őz vérével, talán elég lesz egy időre. Próbáltam felmérni, hogy fél-e tőlem. Félelmet nem láttam rajta, így közelebb mentem.
- Új vagy a városban? - kérdeztem. Bólintott, én pedig sóhajtottam. - Akarod, hogy haza vigyelek? - megrázta a fejét. - Nem foglak felfalni. - mondtam, bár nem voltam benne biztos. Felhívta a figyelmem az egyik fához támasztott biciklire. Udvariasan visszautasította az ajánlatomat, de felajánlotta, hogy beüljünk valahova. A Grill-t tanácsolta. - Legyen. - mosolyogtam rá. Jobb is, ha több ember is a közelben van, hisz nem akartam bántani.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 1:41 pm

Sűrű rengeteg 285ehh

Kezdtem egyre jobban tájékozódni Mystic Fallsban. Mivel sosem bírtam megmaradni a seggemen, úgy döntöttem, itt az ideje a rejtélyesebb tájak felé venni az irányt. A nagyi szerint a hatalmas erső igazi gyógynövényparadicsom, ha ügyesek vagyunk. Ígyhát búzgón jelentkezve, felajánlottam neki, hogy kibirngázok arra és feltöltöm az otthoni készleteket. Az utóbbi két évben ideje nagy részét L.A.-ben töltötte nálunk, hogy felkészítsen engem és anyát az itteni életre, hogy úgy mondjam. Mivel anya olyan sokáig tagadta magában, mik is vagyunk, neki nehezebb visszakapnia az erejét. Talán, ha én is motiválom, könnyen a segítségére lehetek. - elmélkedtem, miközben egy kisebb adag zsályát találtam egy bucka tövében. Ahogy felvettem és a többi közé tettem, valami olyan történt, amire eddig még nem volt példa...
Ahogy felegyenesedtem, egy gyönyörő szőke lányt pillantottam meg velem szemben álvan, kissé zavartan. Megborzongtam, hiszem, ez volt az első dolog, amire a nagyi ügyelt, mikor megtudtam, hogy boszorkány vagyok: felismerni a vámpírokat. Azonban még sohasem találkoztam ilyen közelről egyel sem. Éreztem, hogy a szívem egyre hevesebben ver, akaratom ellenére. A bénultságtól nem igazán tudtam megszólalni. Próbáltam öszpontosítani, de abban korántsem voltam biztos, hogy ha megtámadna, meg tudnám-e magam védeni. Vasfű sem véd. A nagyi szerint az az egyszerű halandók védelmét szolgálja, nekünk nincs rá szükségünk.
Éreztem, hogy rémesen bután festhetek, ahogy csak bámulom őt. Pedig ő már megszólított, de nekem fogalmam sem volt róla, mit mondjak.
Gyönyörű volt, meg kell hagyni. Hogy lesz egy ilyen meseszép lányból vámpír?! Szőke haja meg-meglibbent a szellőtől. Arca sima volt és szemmel láthatólag sosem nevezte még senki csúnyának. Miért is tette volna, hiszen meseszép volt. A helyzet elég kínossá kezdett válni. Úgy éreztem próbál felmérni. Mintha csak átlátna rajtam. De az erőm nem érezheti, az képtelenség.
Próbáltam emlékezni, mit is mondott a nagyi, felismerem, aztán eldöntöm barátságos-e, ha nem, azonnal lépek és használom az erőm. De basszus, az én erőm még nincs igazán kész erre. - nyugtalankodtam -
Azonban a lány egész hirtelen futásnak eredt. Az eszemben azonban rögtön ott kezdett kalapálni: "Ne hagyd elfutni! Ő az első vámpír, akit megiserhetsz. Használd ki! Ez a te nagy pillanatod, Cale!" Erőt vettem magamon és utána eredtem. Meg sem próbált villámgyorsan eltünni, ami meglepett. Azonban így is gyorsabb volt, mint én. Remek kondiban van. - állapítottam meg -
Majd hirtelen támadt egy jobb ötletem és letértem a főút mellé. Ahogy sejtettem, egy pofás kis járgány parkolt ott. Éreztem, hogy az övé. Ha még sokmindenre nem is, de erre kiváló az erőm.
A szívem már a torkomban dobogott és mondanom sem kell, nem a futástól...
csupán pár másodperc és ott állt újra velem szemben a szőkeség. Mégcsak nem is zihált. Futástól összegabajodott tincsei így is tökéletesen álltak neki. Újból megszólított. Ekkor összeszedtem minden bátorságom és válaszoltam, de igyekeztem magabiztosnak tűnni, hátha a korom miatt se venne komolyan.
- Oh, semmi különöset, én csak... azt hiszem az előbb nem sikerült valami túl jóra a találkozásunk. - megköszörültem a torkom -
- A nevem Calleigh. - mosolyodtam el zavartan, de a köztünk lévő távolságra ügyeltem, hiszen semmit sem tudtam róla. Lehet ő a város egyik legnagyobb ragadózója és én leszek a következő áldozata.
De nem, az nem lehet, annyira barátságosnak tűnik... annyira bájos. - gőzködtem magam és görcsben álló gyomorral vártam, mi következik most.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyPént. Ápr. 20, 2012 12:40 pm

Cale and Car
Ahogy elhagytam a Mystic Falls táblát, a gázra tapostam. Már régóta kórházi véren éltem, és úgy éreztem, mintha csak épp éhen nem halnék, de sosem voltam teljesen elégedett. Alig bírtam a szemfogaimat behúzva tartani, inkább felhangosítottam a rádiót, hogy megpróbáljam elterelni a figyelmem legalább addig, míg az erdőbe nem érek. Már 7-8 kilométerrel elhagytam a várost, így leállítottam az autót az út szélén, kiszálltam és bezártam. Mély levegőt vettem, hogy érezzem az állatok szagát. Ez valamilyen üregi állat lesz. Kevés. Bentebb rohantam az erdőben és ismét mélyet szippantottam a levegőből. Valami őz félének éreztem a szagát. Egy fokkal jobb. Füleltem, és igyekeztem nagyon halkan a hangok után suhanni. Az egyik fa mögül lestem az őzet. Fiatal példány volt. Hát ettől nem fogok jól lakni. Mögé osontam, majd egy egyszerű mozdulattal eltörtem a nyakát és az utolsó csepp vért is kiszívtam az állatból. Hogy lehet ennyire más az állat vére, mint egy emberé? Vér-vér. Megtöröltem a szám és csináltam egy fejkörzést. Már alig emlékeztem az érzésre, mikor a meleg vér beáramlik a számba. Mámorító. A fiatal őz vére azonban nem elégített rendesen ki. Arra gondoltam, hogy hazamegyek, és iszok a kórházi vérből. Végül is jóból is megárt a sok. - nyugtáztam magamban, ám még én magam sem hittem el, hogy ez a vér esetében is így van. Hirtelen valami új illat csapta meg az orrom. Valami friss, fiatal, édes. Vérszag. Egy ember. Megtöröltem még egyszer a számat, hátha maradt rajta egy kis vér. Igyekeztem az őz közeléből eltűnni, elvégre nem kell itt mindenkinek mindent tudnia. Már majdnem kiértem az erdőből, mikor egy lányt láttam meg. Törékenynek tűnt, az arca bájos. Észrevett és megtorpant. Az arcomat kémlelte, majd elsápadt. Újra megijedtem, hogy vér maradt a számon. Attól rettegek a leginkább, hogy valaki meglátja. Megnyaltam a számat, annak nem volt vér íze. Akkor meg mit bámul?
- Van valami baj? - szóltam hozzá kedvesen. Még mindig csak bámult, teljesen le volt fagyva. - Ismerjük egymást? - kérdeztem gyanakodva. Megrázta a fejét. Közelebb léptem, ő pedig hátrált. Megálltam. Úgy nézett rám, mint aki valamit tud. Ha nem lennék vele tisztában, hogy a Bennettek az egyetlen boszorkányok a környéken, azt hinném, hogy... Ő pedig nem lehet Bennett. Várjunk csak. Miért vagyok én ebben biztos? Lehajtottam a fejem. A teste megfeszült. Boszorkány. Hátat fordítottam neki, és emberi tempóban elfutottam. Nem mertem a vámpírsebességgel kockáztatni, mi van, ha tévednek az érzékeim és ember? Megkerültem az erdőt és az autómhoz siettem. ő azonban az oldalát támasztotta.
- Mit akarsz? - kérdeztem meglepődve, bár a válaszától féltem. Féltem, hogy tudja, mi vagyok.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg EmptyHétf. Feb. 20, 2012 5:13 pm

Sűrű rengeteg Ella_Montgomery

Szépen berendezkedtünk alig pár nap alatt. A ház maga a tökéletesség, a béke és a nyugalom szigete. Most, hogy mindennel meg vagyunk, úgy éreztem jó lenne egy kicsit kimozdulni, és nyakunkba venni a várost. Utolsó állomásunk a Grill nevű hely volt, ahová nem kellett volna bejönnünk fiammal Alex-szel. Rögtön megakadt a szemem egy férfin, akit már vagy tíz éve nem láttam. Igazából már kezdtem remélni, hogy fel sem bukkan, mert azért eléggé rossz érzéssel töltött el, hogy adósa vagyok. De végül is nem lenne itt mellettem a fiam, és akkor most valószínű, hogy a diliházban kötöttem volna ki. Egy szőke lánnyal beszélgetett, és nem is jött oda, de szemeiben furcsa csillogást láttam, és egy fejbiccentést, melyet úgy értelmeztem, hogy itt az idő, hogy az adósságomat lerójjam. Persze egy kicsit talán örültem is neki, hogy végre nem kell aggódjak, mikor jön el a pillanat, vagy melyik utódomat fogja az adósságommal felkeresni. Másnap meg is látogatott, és megosztotta velem mit akar, és most itt vagyok a várostól nem messze, egyedül, és egy hívásra várva. Előttem egy üres fekete Lexus. Vajon a srác segíteni fog? Két nap alatt kiderítettem mi kell a varázslat sikerességéhez. Ezt a dolgot hamarosan megoszthatom egy boszorkány társammal is. Összerezzentem, mikor a telefonom megcsörrent. Ez Elijah. Rápillantottam a készülékre, és igazam lett. Bezártam hát a kocsimat, és lassú határozott lépésekkel megindultam a megbeszélt irányba. Közben gondolataim messze jártak, hisz sokat kiderítettem tíz év alatt Elijah-ról, és mindenki félelemmel emlegette. Véleményem szerint egyáltalán nem félelmetes, de lehet, hogy azért látom így, mert megmentette a fiamat. Hálám kevés hozzá, hogy valaha megtudjam ezt neki hálálni. Kis részvétet is érzek iránta, ugyanis keresi a szerelmét, akit vagy 500 éve nem látott. Te jó ég 500 év!!! A szerelem ennyire erős lehet? Hogy ennyi időt kibír? Számomra annyira hihetetlen, hogy egy vámpír képes érezni is, nem hogy kábé ezer éve ugyanazt a nőt szereti szüntelenül. Csak irigyelni tudom azt a nőt, akit szeret. De már megint elkalandoztam, és ez rossz szokásom. Csak azt veszem észre, hogy Elijah alakja tornyosul felém, ami mondjuk senkinek nem nehéz mert elég pöttöm termet vagyok. Összekulcsolom ujjaim magam előtt, majd minor bemutatnak mosolyogni kezdek.
- Mariah Read, örvendek...Elijah, jó újra látni. - Nyújtok kezet a fiatal férfi felé. Erősen megszorítom, majd még egyszer Elijah felé fordulok - Ne aggódj Elijah, mindent elmondok, amit neki tudnia kell... - Biccent, és már ott sincs. Nézem még egy darabig az irányt, amerre eltűnt, majd visszafordulok Nate felé. Látom rajta, hogy halvány foglma sincs arról, hogy mit akar tőle Elijah, de lehet, hogy még azt sem sejti, hogy ki is Elijah valójában? Mindegy, én majd mindent elmondok neki.
- Elijah egy Ős vámpír. És mi nem azért kellünk neki, amit Klaus-szal akar tenni. Nekünk meg kell találni egy nőt akit szeret...De bolond vagyok, hogy csak így rádrontok, szólj, ha valamit nem értesz jó? - Nézek rá kedvesen, mert én már csak ilyen vagyok. Remélem nagyjából érti a dolgokat, de ha nem az sem baj, mert én beavatom Fiatalnak látszik, de biztos erős, ha megéreztem. Hát igen felmerülhet a kérdés, hogy mért nem a fiammal csinálom meg a varázslatot, de ő rokon, és egy elveszett szerelmet rokonnal nem lehet megtalálni. Nate mondjuk nem tudhatja, hogy van fiam, de ez most nem is ide tartozik egyenlőre.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg Empty

Vissza az elejére Go down

Sűrű rengeteg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Sűrű rengeteg
» Sûrû erdõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Közel s távol :: A határon túl...-