world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Boszorkánytemető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 1:01 pm

Játék lezárva!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 3 EmptyKedd Május 22, 2012 10:21 pm

Bonnie arra utasított, hogy álljak be a pentagramm közepére, ezt azonnal meg is tettem. Úgy éreztem magam, mint aki épp a világot készül megmenteni, kevesebb-, több sikerrel - de végülis, körülbelül olyasmit fogok végrehajtani. Klaus halála teljes mértékben megegyezik a világ újjászületésével.
Miközben izgatottan álltam a kör közepén, a fura nő, akinek időközben a nevét is megtudtam, egy tasakot adott át Bonnie-nak. Távol álltak tőlem, ezért nem láttam, hogy mi van benne, de az arckifejezésekből le tudtam szűrni, hogy bármi is az, nem Klaus kedvére való. Bonnie enyhén rámmosolygott, majd kedvesen bólintott. Ezt követően maga is beállt a pentagrammba, majd elkezdte a varázslatot. Próbáltam koncentrálni, de az ismeretlen nyelvű szöveg nem sokat mond számomra, csupán annyira lettem figyelmes, hogy ugyanazt a szöveget hajtogatta többször is. Gondolom, hogy ez felerősíti a varázslatot, vagy valami hasonló előnnyel jár.
Hirtelen viharba borult az ég, mintha egy futószél közeledne. A hideg szél mégis lágyan simogatta az arcomat, és békét sugallt számomra. Jöhet bármilyen vihar: - akár tornádó, akár jégeső, én nem fogok kilépni innen, legalábbis élve biztos, hogy nem.
Bonnie hirtelen valamilyen energialöketet kapott, vagy mi a csodát, mert még erőteljesebben folytatta a varázsigét. Azonban, az állapot nem tartott sokáig, ugyanis Bonnie rámnézett, majd alaposan felmért. Azt hiszem, így próbált elbúcsúzni az emberi énemtől. Pár másodpercig úgy tűnt, hogy meggondolta magát, és nem helyesli a halálomat, de hamar visszatért a magabiztossága. Úgy érzem, hogy büszke volt rám, s ez nagyon megtisztelő, és megnyugtató - annyira, hogy még a szemem sem rebbent; talán most először voltam igazán bátor.
Miközben a Grimoire-ból felolvasta a varázsigét, próbáltam visszaemlékezni a legboldogabb pillanatokra az életemben. Eszembe jutott Sharmilla, akivel pár napja sikerült újra összefutnom; Sharms, és én jóban voltunk, és mindig érdekelt, hogy jól van-e. Ő egy olyan barát, akit lehetetlen elfelejteni, még akkor is, ha nem töltöttünk együtt olyan sok időt. Emlékezni fogok a sok hülyeségre, amit kitalált, és természetesen a fotóira, amelyek csodálatosak. Olyan volt, mintha filmkockán pörögne le előttem az élet. Bevillant egy kép Alexis-ről, aki nemrég segített elsajátítani pár trükköt a harc terén. A sorban Tyler következett, és a nem túl kellemes incidensünk a bárban. Annak ellenére, hogy az este akkor tragédiába torkollott, az elején minden simán ment, mintha még mindig a legjobb haverom lenne. Tyler vicceit, és csajozási tippjeit soha nem fogom elfelejteni. Valaki valószínűleg csatornát váltott, mert a Mikaelson villa báltermében voltam, és Rebekah-val táncoltam. Hmm ..., Rebekah. A lány, aki annyi év magány után kis színt varázsolt az életembe. A lány, aki képes volt mosolyt csalni az arcomra. A lány, aki megmutatta, hogy nem minden az, aminek látszik. A pillanatot az elragadó Zoe zavarta meg, persze, ez nem volt rossz dolog, ugyanis Rebekah-hoz hasonlóan, Zoe-ban is kellemesen csalódtam. Az idegen-, francia lány, alíg pár óra alatt belopta magát a szívembe. Ha már a szívügyeknél tartunk, Caroline és Elena sem maradhattak ki az emlékeimből. Újra átéltem az együtt töltött szép pillanatokat, és igen, valóban csak a jóra tudtam emlékezni. Mindkét lány ugyanolyan erősen szerettem, s még most is szeretem őket. Épp miattuk fogok ma este meghalni ..., Bonnie keze által, akit a legjobban tisztelek. Soha nem mondtam még neki, hogy mennyire büszke vagyok rá, és soha nem is öleltem még át igazán. Legalább annyi fájdalom érte őt az életben, mint engem, de velem ellentétben, Bonnie soha nem adta fel, és soha nem tört össze. Számomra ő szimbolizálja az erőt, és a reményt.
Körbenéztem, és láttam, hogy Stefan, és Anna arca csöppet sem rezdült meg. Stefan egy pillanat erejéig elcsüggedt. Ez várható volt tőle, hisz ő is a jók közé tartozik, és a vámpírsága nem gátolja meg abban, hogy törödjön másokkal. A nő azonban kegyetlen tekintettel bámult rám, sőt, azt hiszem élvezte a dolgot. Nem is vártam el semmilyen sajnálatot a részéről, hisz így még biztosabb voltam abban, hogy sikeresen végrehajtja majd a tervet. Remélem, hogy amikor Klaus szíve leáll, Anna ugyanilyen tekintetet vet majd rá!
Bonnie kimondta az utolsó varázsigét, előttem pedig minden elsőtétült. Viszont, az életem szép pillanatairól szóló kis összeállítás nem szakadt meg. Láttam magam előtt a személyt, aki nélkül képtelen vagyok élni. Akinek a hiánya felemészt. Aki egyszerre tudott jó-, és rossz pillanatokat okozni. Aki folyton bosszantott, bosszantása mégis annyira édes volt, hogy hagytam, hadd tegye. Aki a példaképem volt, és akire büszke voltam a történtek ellenére is. Akire vigyáztam, és aki vigyázott rám ...
- ... Vickie! - hagyta el a név a torkomat, majd a földre zuhantam. A sötétség elnyelt, és magába zárt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 3 EmptyKedd Május 22, 2012 8:39 pm

Boszorkánytemető - Page 3 BONNIE

A természet is a mi oldalunkon állt. Szükségem is lesz a hatalmára a rituálé befejezéséhez. Mielőtt elkezdhettem volna, Anna egy csomag hamut nyújtott át nekem.
- Nem kell félned! Jó kezekben lesz! - mondtam, majd utasítottam, hogy álljon távolabb a pentagrammtól. Még egyszer körbenéztem, hogy minden rendben van-e és, hogy mindent elintéztem-e. Miután mindenről meggyőződtem, én is beálltam a sóval rajzolt pentagrammba. Ám mielőtt elkezdtem volna a kántálást, Stefanhoz és Annához fordultam.
- A végén szükségem lesz a véretekre, hogy teljes legyen a varázslat. - mondtam, majd miután egyöntetűleg bólogattak, elkezdtem a varázslatot. Hangos kántálásba kezdtem.
- Fes Matos Ex Solves Exis Pa Unis Animotos Di Conjuncto Sol Facto Fes Matos De Vos Male. Fes Matos Ex Solves Exis Pa Unis Animotos Di Conjuncto Sol Facto Fes Matos De Vos Male. Fes Matos Ex Solves Exis Pa Unis Animotos Di Conjuncto Sol Facto Fes Matos De Vos Male. - mondtam el egymás után háromszor is a varázsigét. A szél hirtelen csapott fel és az ég is úgy nézett ki, mintha a világ legnagyobb felhőszakadása lenne készülőben. A szél pedig csak fújt és fújt. Hatalmas energiahullámot éreztem a testemben, az hatalmam felerősödött. Ezért nem is késlekedtem, hanem újra elkezdtem mondani ( szinte már kiabáltam) a varázsigét. Éreztem, hogy eddig minden a legnagyobb rendben halad. A rituálé legrosszabb része azonban csak most következett. Matt halála. Gyorsan odafordultam hozzá és még egy utolsó pillantást vetettem rá. Büszkék lehetünk rá. Én mindig úgy fogok emlékezni rá, mint amilyen valójában volt. Ezek a gondolatok haladtak át az agyamon, miközben készültem arra, hogy véget vessek az életének. Az emberáldozat körül égő gyertyák lángjai úgy néztek ki, mint sok hatalmas tűzoszlop. A varázsigét a könyvből kezdtem el olvasni, kezemet pedig Matt mellkasa elé tettem. Egy gyilkos vagyok. Egy vérszomjas gyilkos, aki megöli a barátját a vámpírok érdekeiért és kedvéért. Nem, ez nem lehet igaz! Matt volt az, aki önként jelentkezett erre a szerepre. A gondolatok csak úgy áramlottak a fejemben, míg végül nem maradt más, csak a varázsige szavai, mellyel véget vetek az egyik barátom életének.
-Ocoros Mecante, Aleora Subsitos! Ocoros Mecante, Aleora Subsitos! Olo Santire, Dis Et Brav! Ocoros Mecante, Aleora Subsitos! Ocoros Mecante, Aleora Subsitos! Ocoros Mecante, Aleora Subsitos! Olo Santire, Dis Et Brav! Ocoros Mecante, Aleora Subsitos! - kántáltam a varázslatot. Matt a szomorúság egy csöppnyi érzését sem mutatta. Láttam rajta, hogy az élet egyszerűen csak elhagyja a testét és ő ez ellen még, ha akarna se tehetne már semmit sem. Holtan zuhant össze a fűben és ezzel párhuzamosan, a lebegő tűzoszlopként világító gyertyák egyszerre engedték szabadjára lángjaikat. Sötétség borult ránk. Sötétség, mely egy ártatlan ember halála miatt került a felszínre. Figyeltem a körülöttem lévő két vámpír arckifejezést, azonban lehetetlenség volt bármit is leolvasni róluk. A rituálé második szakasza ezzel ért véget.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 3 EmptyVas. Május 20, 2012 11:01 pm

A "hamarosan hívlak" kevesebb időbe telt Stefannak, mint gondoltam. Csak két napja búcsúztunk el, ő ma már hívott is, hogy induljak a boszorkánytemetőbe. Először azt hittem, csak látni akar, mert megkívánt. Ez ésszerűbb lenne, nem?
A boszorkánytemető már ismerős hely számomra, gondolom, hogy a szellemek nem fognak szívesen látni, mivel én is elvettem pár boszorkány életét. Mi mást tehetne az ember, ha nem tartják tiszteletben a "kéréseit"?
Stefan már javában készülődött a rituáléra, amikor odaértem. Úgy látszik megcsinálta a házifeladatot, mert nem csak a külseje volt vonzóbb, hanem a kisugárzása is más lett. Szorosan átöleltem, mintha már ezer éve barátok lennénk - ez elég fura gesztus tőlem, mert nincsenek barátaim, legalábbis én nem tudok róluk. Mitagadás, tetszett a látvány, a tervünk pedig zseniális volt.
Egy ilyen korban, ahol beképzelt korcsok irányítanak, eljött az ideje, hogy valaki a trónra lépjen, és hatásosan megleckéztesse őket. Mi bír nagyobb fenyítéssel, mint a vezér halála? Nem szólva arról, hogyha a hőn szeretett alfa meghal, vele hal a hadsereg is.
A boszorkány sem késett, s nem is tétovázott a dologgal. Udvariasan bemutatkozott, én pedig próbáltam felvenni a lépést a kedvesség terén. Nem szokásom hízelegni, de nem is érzek ellenszenvet - mint ahogy később azt megtudtam - Bonnie iránt.
- Anna. Anna Petrova. Nem is hiszed el, hogy én mennyire örülök a randinknak! - kezet nyújtottam, majd felvont szemöldökkel, határozott hangnemben köszöntöttem. Úgy vélem ez a boszorkány kedvére volt, mert nem próbálta meg használni a fejfájásos trükköt - nem mintha sikerült volna neki, én nem Klaus vagyok.
Aki ez után érkezett, kikényszerítette belőlem a nevető görcsöt. Egy vézna, szánalmas és gyenge férfinak nem nevezhető valami törte meg az idilli hangulatot.
- Ez lenne Matt? - súgtam Stefan fülébe a nevetésem közepette. Nem hiszem, hogy egy ilyen szerencsétlen ember képes megtörni a köteléket, de szerencse, hogy itt van nekünk a boszorkány. Illik megemlítenem, hogy ő az egyik legerősebb a fajából, így csöppet sem kételkedem a rituálé sikerességében.
A fiú izgatottnak, és riadtnak tűnt. Azt hiszem a lenéző tekintetem sokat segített az önbizalma elvesztésében, de, mint azt már korábban említettem, nem fogok jópofiskodni, főleg nem idegenekkel.
Stefan betartotta a szavát, és a vérével itatta meg a fiút. A végén mindenki boldog lesz, és a kedves Matt is javíthat a kinézetén. Bonnie utasítására, majdnem Stefannal egyidőben megkarmoltam a kezem, a véremet pedig a kezében lévő edénybe csöpögtettem.
Bonnie szerint elkezdhetjük a rituálét, ezért válaszul bólintottam, majd ráhagytam a dolgot. Legalábbis majdnem, még eszembe jutott valami.
- Használd fel ezt is, a jó cél érdekében! - előhúztam a hamuval teli tasakot, majd átnyújtottam Bonnie-nak. Ha ez nem képes megállítani Klaust, akkor semmi!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 3 EmptyVas. Május 20, 2012 9:38 pm

Boszorkánytemető - Page 3 Tumblr_ljmaukuoiX1qd439io1_500

Életem egyik legunalmasabb délutánját töltöttem otthon, amikor hirtelen megcsörrent a mobiltelefonom. Stefan keresett. Azonnal felvettem és figyeltem minden egyes szót, amit felém intézett. Egy rituálé? Szakítsam el őt és egy másik vámpírt Klaus-tól? Ehhez áldozzuk fel Matt-et? Na, ez egy kicsit túlon túl sok információ volt így egyszerre, konkrétan alig bírtam lélegzethez jutni, annyira bestresszeltem a hallottaktól. Először természetesen nemet akartam mondani, mivel eszem ágában sem volt feláldozni Matt-et, csak azért, hogy ők szabadon élhessenek. De miután Stefan azt is elmondta, hogy Matt-el vámpírvért itat előtte és vámpírként fog visszatérni, mellesleg mindezt azért, hogy megölhessék Klaust, na ekkor már eléggé komolyan el kellett gondolkozzak. Klaus. A leggonoszabb teremtmény az egész világon. És esélyünk lenne arra, hogy végre elpusztítsuk. Már a lehetőség is igen kecsegtetőnek tűnt. Mielőtt beleegyeztem volna, biztosítottam Stefan-t, hogy mindent meg fogok tenni célunk elérésének érdekében. Matt Donovan. Az utóbbi időben igazán közel kerültünk egymáshoz és nagyon megszerettem. De, ha van olyan bátor és képes feláldozni az emberségét azért, hogy megvédjen minket, akkor nem állhatok az útjába! Őszintén szólva, nem is tudnék egy nagyobb célt megemlíteni, amiért érdemesebb lenne meghalni. Büszke vagyok rá. Miközben ezeken gondolkodtam akarva-akaratlanul is elmorzsoltam pár könnycseppet. Végül tudatosult bennem, hogy milyen nagy az emberi motivációkincstár. Mégis, a barátainkért feláldozni magunkat, nos erre nincsenek szavak. Mielőtt letettem volna a telefont, biztosítottam Stefant, hogy mindent kézben fogok tartani és mindent viszek majd, amire szükségünk lesz. Gondolok itt a varázskönyvre, gyertyákra és sóra. Stefannak még azt is megemlítettem, hogy a legideálisabb helyszín a boszorkánytemető lenne a varázslat elvégzéséhez, mivel a halott boszorkányok energiái felerősítenék az enyémet, így lenne a lehető leghatékonyabb a rituálé. Miután mindent megbeszéltünk, egyszerre tettük le a telefont. Ekkor voltam képes csak felfogni, hogy mekkora teher keletkezett a vállamon. A varázslat sikerességén áll vagy bukik minden. Így hát a teljes határozottság birtokában, elkezdtem összepakolni a dolgokat. Úgy néz ki, hogy még a szerencse is velünk van, mivel ma éjjel telihold is lesz. Egy újabb plusz erőforrás, mely a segítségemre lehet. Mélyen magamba szívtam a levegőt, majd kiléptem az ajtón és elindultam a boszorkánytemető irányába. Láthatóan még nem voltam elkésve, mivel még csak Stefan és egy számomra ismeretlen nő várakoztak a temetőnél.
- Sziasztok! Remélem mindenki készen áll. - mondtam, majd kezet nyújtottam a lánynak.
- Bonnie Bennett vagyok. Örülök, hogy megismerhetlek. Én leszek ma este a boszorkányotok. -mondtam, majd halk zajra lettem figyelmes. Matt érkezett meg. Mikor megláttam, vegyes érzelmeket mutatott az arca. Úgy éreztem, hogy az arcom a szomorúság minden szintjét képes lett volna megmutatni ebben a pillanatban. Magamhoz öleltem Matt-et, majd a többiekhez is odafordultam.
- Nos, a hold tele van. Kezdhetjük is a rituálét! - mondtam, majd újra Matthez fordultam.
- Még meggondolhatod magad. Nem muszáj ezt csinálod. - nyilvánítottam ki kétkedésemet. Matt azonban határozottan kijelentette, hogy meg akarja tenni. Muszáj megtennie. Nem kívántam újra ellenkezni. Gyorsan a sóval lerajzoltam egy pentagrammot és utasítottam Matt-et, hogy álljon középre. A gyertyákat az emberáldozat körül helyeztem el és meggyújtottam őket. A varázskönyvben gyorsan kikerestem a megfelelő varázslatot, majd a többiekhez fordultam.
- Kezdjük hát el! - kiáltottam és hangomat egy rettentő erejű mennydörgés kísérte.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 3 EmptyVas. Május 20, 2012 8:55 pm

Már majdnem sikerült elsajátítanom pár trükköt, amikor hirtelen megcsörrent a telefonom. Stefan volt az. Izgatottan, és remegő hangon avatott be az új fejleményekbe. Nagyon furcsáltam, hogy telefonon keresztül mondja el, hisz a dolog ez élet-halál kérdése volt, olyan, amit nem lehet telefonon keresztül kicseverészni. Bármennyire is szerettem volna Alexisszel maradni, és tovább edzeni, a barátaim sokkal fontosabbak, mint a saját erőnlétem. Ráadásul, most nem csak a barátaimról volt szó, hanem rólam is, és sok más életről: - meg fogjuk ölni Klaust. Még a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy ilyen hamar eljön ez a nap. Összeszedtem a holmimat, beszálltam a kocsimba, és meg sem álltam a boszorkánytemetőig, ahol Bonnie, Stefan, és egy ijesztő nő látszólag már régóta várt rám.
Szomorúnak tűntek, de egy csöppnyi remény látszódott az arcukon, kivéve ugyebár a hölgynek, aki úgy nézett rám, mintha halálra lennék ítélve.
- Mi a fene folyik itt? Mégis hogyan akarjátok megölni Klaust? - faggadtam őket kíváncsian, végülis most először vontak be egy ilyen fontos tervbe. Eddig folyton csak tartalék voltam, vagy nem is tudtam a dolgokról. Stefan nem habozott, azonnal elmondta, hogy miről van szó, a mondandóját pedig Bonnie egészítette ki.
- Megteszem! - vágtam rá szemrebbenés nélkül. Ha valóban a nyomorult kis életem szűkséges ahhoz, hogy Klaus meghaljon, akkor nincs min törni a fejem. Ez egy lehetőség, amit meg kell ragadnom, s most nem nyafoghatok. Habár kicsit kételkedtem a dolog sikerében, mert eléggé abszúrdan hangzik. Mit tudhat ez a nő, amire Klaus nem számít?
Stefan következő lépése volt a legfurcsább dolog, ami eddig velem történt. Hirtelen előttem termett, a kezébe harapott, majd a számba nyomta azt. Azt hajtogatta, hogy nyeljem le a vért, és nyugodjak meg. Hát, ebben a helyzetben senki nem tud lenyugodni. Az adrenalin szintem az egekbe szökött az izgalomtól. Végre eljött az én időm is: - nem csak a vadászat terén lettem tapasztaltabb a mai nap folyamán, hanem a segítségemmel - jelzem, az ÉN segítségemmel - talán megölhetjük Klaust, és talán ..., talán én is vámpírrá változom majd. Akkor nem fogok kilógni a sorból, nem én leszek a szerencsétlen pultos srác a Grillből. Azt hiszem, amióta csak megtudtam, hogy léteznek vámpírok, magam is azzá akartam válni, csak bevallani nem mertem sem önmagamnak, sem másnak.
Bonnie tűnt a legszomorúbbnak, és ezt teljes mértékben megértem, elvégre újra elveszíti az egyik barátját - már, ha barátnak nevezhetjük egymást. Nagyon kevés időt töltöttünk együtt, de én ezalatt a kis idő alatt is a szívembe zártam, mert csodás dolgokat vitt véghez, és csodás jövő áll előtte, még akkor is, ha ő ezt képtelen elhinni.
Miután Stefan alaposan meggyőződött arról, hogy igenis lenyeltem a vérét, elengedett. Az előbb azt hittem, hogy nem létezhet ennél furcsább dolog, de ezek szerint tévedtem, mert Stefan, és a fura hölgy egy időben vágták meg a tenyerüket, a vért pedig egy edénybe csöpögtették. A hölgy intett Bonnie-nak, gondolom ez volt a jel, hogy kezdheti a rituálét.
Bonnie egy pentagrammot rajzolt a földbe, és megkért, hogy álljak be a közepére. Kezdtem úgy érezni magam, mint egy áldozati bárány, de ezt is megpróbálom elviselni. Mindent elviselek, cserébe a semmiért.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 3 EmptySzomb. Május 19, 2012 9:35 pm

Boszorkánytemető - Page 3 Witch_house_www.kepfeltoltes.hu_

Boszorkánytemető - Page 3 19221330hzB3M6UW
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Boszorkánytemető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-