world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Boszorkánytemető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyVas. Jan. 05, 2014 9:20 pm


to weston


Az arcán átsuhanó érzelmeket figyelem egyre nagyobb érdeklődéssel. Csodálkozás, értetlenség, meglepettség, hitetlenkedés… kérdések. Sok-sok kérdés. A szemöldököm kicsivel feljebb kúszik a homlokomon, ajkaim is felfelé görbülnek. Meg tudom őt érteni, csak szórakoztat a felismerés, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ennyi mindent tud egyszerre érezni. Bár én a nap 24 órájából mintha 14-ben így éreznék. A világ csupa csoda, mióta visszatértem ebbe az életbe, minden annyira lenyűgöző, elképesztő, vonzó és érdekes. Most még Weston is az, és valamiért nem tudom levenni róla a szemem. Megváltozott. Persze, már hogy a francba ne változott volna, hiszen elmúlt tizenhárom év. Felnőtt. Ahogyan én is. Nem, nem úgy. A kettő között ég és föld a különbség. De a lényegen nem változtat. Más lett, mégis, ahogy őt figyelem, lassan felismerem benne a fiút, akit egykor ismertem. A szemei. Na azok szinte ugyanolyanok. A csodálkozás benne, vagy a mosolya. És tényleg nem sokat nőtt, bár ezt nem könnyű megállapítani. Akkor is alacsonyabb voltam tőle, kis törpe, és most is.
- Adams – bólintok, mert fejben én is kimondom vele együtt a nevét. Tudtam, hogy ő az. – Hát tényleg te vagy. – Oldalra billentett fejjel figyelem. Olyan kis szerencsétlenek vagyunk, ahogy így egymást bámuljuk némán, nagy, csodálkozó szemekkel, de ki vetne meg bennünket ezért, azok után, amik mögöttünk vannak. Megszólal, de a szavai csak fél erővel jutnak el hozzám, csak az utolsó mondatra tisztul ki fejemben a hangja, de arra muszáj a homlokomat ráncolnom.
- Ha rám ejtenél egy gerendát, az… biztos piszkosul fájna – pislogok a nagy faelemek felé. Hát, nem is biztos, hogy túlélném. Amíg én a túlélési esélyeimet latolgatom, Weston rászánja magát arra, ami már az én fejemben is megfordult. Elém lép, majd megölel. Én azonban elsőre meg sem tudok mozdulni, illetve csak csapkodok két oldalt a karjaimmal, mint egy kacsa. Furcsa helyzet. Furcsa és kész. Végül mégis visszaölelem, amitől el is mosolyodok.
- Azt hiszem, neked hiába jönnék a sablonszöveggel, hogy az elmúlt éveket Detroitban meg Chicagoban töltöttem, és sokáig lánykollégiumban tanultam. Pedig szerintem szépen kitalált és megszerkesztett mese, nem gondolod? Egy egész éjszakát dolgoztam rajta – halkan nevetek magamon, aztán felnézek erre a fiúra, és sóhajtok. Az igazi sztori az olyan… kiábrándító. De az még rosszabb, hogy nincs kivel megosztanom, főleg most, hogy Zach is elment. Szóval rászánom magam, hogy megosszam Westonnal. Ő boszorkány, nagyobb az esélye, hogy meg is érti.
- Leülünk? – mutatok az egyik padra, ennek a rozoga templomnak egy régi maradványára, majd némi habozás után én helyet is foglalok. – Egyáltalán mit keresel itt? Mármint ebben a temetőben. A bátyám azt mondta, hogy rajtunk kívül senki nem jár ide, és most, hogy ő lelépett, biztos voltam benne, hogy senki nem lesz itt – vonok vállat, majd fellesek Westonra. – Még egyszer bocs a fejed miatt. – Szégyenlős pillantást vetek rá, majd lesütöm a szemeimet. Hmm… azt hiszem, kicsit antiszociális lettem a szellemként töltött évek alatt, pedig mennyire igyekszem, hogy visszarázódjak a hétköznapi életbe.

▽▽▽



▷ 477 ▷ how we operate ▷ ez meg nagyon nyomi :$$ ▷ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyHétf. Dec. 30, 2013 8:55 pm

Arielle & Weston
are you real ?
Arielle? - teszem fel magamban a kérdést. Zach testvére? Az az Arielle aki...? Nem, az nem lehet, sőt, egyenesen kizárt. Magától értetődik a következő kérdés. Miért? Csupán annyi az ok, hogy ő halott. Zach mesélte, még régebben. Miért hazudna nekem? Meg hát az a helyzet, hogy a holtak nem ilyen élénkek, elevenek és erőteljesek mint Ari. Ari, hát már becézem is? Arról nem is beszélve, hogy mi a fenének teszek fel magamnak ennyi kérdést? A végén még megbolondulok... meg az arckifejezésem se semmi, ha jobban belegondolok. Úgy nézhetek ki, mint egy állatkertben mesterséges megtermékenyítéssel szaporított láma. Nyitott száj, beszűkült pupillák. Már csak abban bízok, hogy a nyálam nem csurog. - Őőő, izé. Adams. Weston Adams. - nyögöm ki végül, összezavarodottságomban.
Amint helyére tettem a gerendát, felé fordulok, hogy jobban megvizsgáljam azt az arcot, ami az előbb majdnem az utolsó volt, amit életemben láttam.
Ez a vörös haj, nem tudok betelni ezzel a színnel. Kicsit a vér színére emlékeztet, de a két árnyalat sokban különbözik. Ez a vörös lágyabb, melegebb, nem pedig félelmetes, taszító, és undorító mint a másik.
Aztán itt vannak azok a zöldes barna, de közelebbről megtekintve inkább csak barna szemek. Itt bent nem süt nap, nincsenek csillagok, vagy lámpák amiknek a fénye tükröződhetne, de ez a szempár mégis csillog. Hogy mitől? Fogalmam sincs, de a legfurább az egészben, hogy már ezelőtt is láttam ezt az íriszt ilyen tökélyben pompázni.
Volt az a pár nyár, amikor a "szüleim" Mystic Falls poros kis városába küldtek a nagynénémhez nyaralás címszó alatt, pedig valójában ők léptek le valami meleg, felkapott helyre kipihenni a semmittevő életmódjukat. Mondjuk valahol örültem is neki, mert a nagynéném százszor jobb ember volt, mint ők. Kiengedett a házból, nem szólt bele abba, hogy mit, mikor hol és kivel csinálok, ez volt a legszebb. Jó, a történethez hozzá kell rakni azt is, hogy abban az időben nem lehettem több mint 12, vagy 13, így a komolyabb tini dolgok még várattak magukra. Hát innen ismerem őt. Ő volt az egyik legkedvesebb kincsem nyaranta. - Azt hiszem tudom mire gondolsz. - megrémült arccal pillantok felé. - Nézd meg, alig nőttem pár centit. - és a rémületből hangos nevetés, kacaj, hívjuk aminek akarjuk tör elő. - De te? Most te nem vagy halott? Úgy értem, ha most "véletlen" én is rád ejtek egy szál gerendát semmi bajod nem lesz? Vagy mi van? - a lassan már megszokott "hö?" kifejezés táncol az arcom minden egyes izmán. Megfogom a kezét, és közelebb húzom magamhoz, egy ölelésre, de félek, hogy ez még mindig csak egy hallucináció, miközben én félholtan fekszek még mindig a földön.

427 :$ credit


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyVas. Dec. 29, 2013 12:46 am


to weston


A pánik fog el lassan. Atyaég, tényleg megöltem valakit? Nem hiszem el, hogy ennyire veszettül ügyetlen vagyok. Eljövök a világ végére kicsit gyakorolni, hogy biztos ne jelentsek életveszélyt senkire, de a balszerencse ide is alattomosan követett. De nem értem. Nem is láttam, mikor lépett be. Jaj nekem, ráejtettem azt a fél gerendát. Megöltem. Szegény srác. Zach ki fog nyírni. Ah, meg is érdemlem. Elbújnék a föld alá. Ébredj fel, kérlek! Még lélegzik. Térj magadhoz!
- Nehogy meghalj itt, kérlek – folyamatosan motyogok idegesen, nem is tudom, mely mondatokat mondom ki hangosan, és melyik marad meg csak a fejemben, mert annyira letaglóznak a saját szerencsétlenségem határai. Aztán megszólal, én pedig azonnal elengedem. Részben meglepettségemben, részben amiatt aggódva, hogy nehogy most tegyek benne nagyobb kárt.
- Ó, de jó! Élsz – sóhajtok fel, és kicsit hátrébb is csusszanok a padlón, hogy elég levegőt biztosítsak neki. – Zach, igen. Zachary Rhys. Ismered? – kicsit megdobban a szívem, akárhányszor valaki felkapja a fejét a bátyám neve hallatán, mert abban reménykedek, hogy közelebb kerülhetek általuk hozzá. Hátha valaki tud olyan infóval szolgálni, ami segít megtalálnom őt, vagy megtudni, mi illetve ki elől menekült el a városból.
- Ő a bátyám. Én Arielle vagyok – mutatkozom be én is, mert az illem úgy kívánja. Tekintetemmel követem a srác kezét, mely az arcomhoz közelít, majd kissé gyanakodva nézek a szemébe, de nem mozdulok, hagyom, hogy befejezze a mozdulatot. Tulajdonképpen szívességet tesz vele, mert az zavaró hajfüggöny nélkül magam is jobban látok. Felállunk, Weston pedig nekikészül, hogy eltakarítsa az életveszélyes rumlit, amit én hagytam magam után. Várjunk csak? Weston. Elsőre nem keltett bennem gyanút a név, hisz ezrek élhetnek ezzel az országban. De az erejét használva már deja vu érzést kelt bennem, mintha ismerném őt. Egy másik életben.
- Te nem véletlenül…? Milyen Weston vagy? – fejezem be máshogy a kérdést, mert inkább nem tippelnék. Ha az, akire gondolok, akkor valóban ismertem egykor, több mint tíz évvel ezelőtt, még kislányként. Egy-két nyarat töltött csupán Mystic Fallsban, de az én kis buta, ártatlan szívem akkoriban csak érte dobogott. Furcsán érzem magam ettől a felfedezéstől, csöppet bambán meredek rá, míg ő befejezi a varázslatot a gerendákkal.

▽▽▽



▷ 350 ▷ how we operate ▷ ez meg nagyon nyomi :$$ ▷ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyPént. Dec. 27, 2013 10:04 am

Arielle + Weston


who are you again?


Otthon vagyok. A levegőben terjedő ízletes ebéd illata már vagy két órája csábít a konyhába, de nem mehetek. Megtiltották.
Egy olyan kis jelentéktelen dolog miatt, amiért igazán nem kellett volna.
Az új barátaimmal voltam a kosárpályán és jót szórakoztunk késő délután, így hát késtem egy órácskát itthonról. Persze ezt ők úgy fogták fel, hogy én el akartam szökni, és legalább egy, de minimum két hónap szobafogságot fogok kapni, hogy megtanuljam a dolgok helyét az életben. Gratulálok nekik, taps-taps.
De miért ne kockáztathatnám meg? Elég idős vagyok már, hogy eldöntsem mit akarok. Már tizenhat éve húzom az igát, már több mint tizenkét éve rabszolgáskodok ebben a házban, ahol csak cselédnek néznek. Itt az idő, hogy megpróbáljam a lehetetlent, és szembeszegüljek ezekkel a ... szörnyekkel, akik szülőknek nevezik magukat.
Egy két nagy levegővétel és "Meg tudod csinálni Weston" után egy gyorsnak mondható, de mégis valamelyest lomha mozdulattal nyitom ki a szobám ajtaját, ami szemben van egyenest a lépcsővel.
Lemegyek. Némelyik lépcsőfok úgy nyikorgott, mint egy húsz éve nem olajozott ajtó. A nyikorgás... olyan ismerős. Mintha...

Kinyitom a szemem, de már nem a házunk belső terét látom magam előtt, hanem egy vörös hajú lányt, kétségbeesett arccal, amint épp engem pofozgat. Ja igen, emlékszek már. A boszorkánytemetőben voltam, azaz még mindig ott vagyok, és valami nagy erő "levett a lábamról". - Héé. héé. Attól, hogy bokszzsákosat játszol velem, attól még nem leszek jobban.  - lassan felülök, kezemmel a tarkómat kezdem el felderíteni, és keresem, hogy hol tört be a fejem, mert annyira sajog, hogy nem tudom elképzelni, hogy ne így történt volna. - Zach? Mármint Rhys? - értetlenkedek egy kicsit. Honnan ismeri Zach-et, és hogy érti azt, hogy rajtunk kívül? Kik ők? Valami titkos társaság vagy mi? - Ki vagy te? - kérdően és meglepetten nézek a nőre, akinek a csodásan vöröslő haja a nagy ijedségben az arcába hullott. Jobb kezemmel közelítek felé, de csak óvatosan. Van egy ilyen mondás, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap. Tehát amelyik kutya nem ugat, az harap? De miért gondolok ilyenre? Biztos nem fog megharapni, csupán a jó szándék vezényeli karom. - Weston vagyok. - egy tincs, két tincs. Oldalra seprem őket lassan, hogy tisztán lássam az arcát, és a szemeit. Talán nem tévedtem sokat azzal az angyalos kérdéssel, mert a kinézete megvan hozzá. Bár az is igaz, hogy még sosem láttam angyalt... lehet, hogy a valóságban ronda teremtmények, feltéve ha léteznek. - Ha megengeded, ezt visszarakjuk a helyére, ahová való. - feltápászkodok a hideg, és poros földről, és egy úttal magammal húzom felfelé a lányt is. Nehogy nekem megfázzon miattam.
Felemelem a gerenda darabot az erőmmel, nem a két kezemmel, ami pontosan rám esett egy 5 perccel ezelőtt és a helyére rakom. Ide-oda ingázott, mire végül megérkezett a pontos helyére, de ez betudható annak is, hogy még mindig úgy érzem magam, mintha egy traktor hajtott volna át rajtam. Mert a szerelem nem könnyű... de azért egy traktor sem.


|| Words: 479 || Music: chasing cars || Notes: na? :$ ||

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyPént. Dec. 27, 2013 1:22 am


to weston


Nem jártam itt már vagy…  Mennyi is? Mióta visszatértem az életbe, nem jöttem egyszer sem. Eszembe sem jutott, az az igazság. Több mint tíz éve hozott Zach ide először, még kicsik voltunk mindketten. Akkor többször is jártunk itt. Ha el akartunk szökni a szüleinktől, bármi gond elől, kicsit elbújni, ha játszani akartunk, vagy mondjuk titokban gyakorolni bárki óvó vagy figyelő tekintete nélkül, akkor ide jöttünk. Sok emlék köt ide, de ezek csak aközben elevenednek fel bennem, ahogy a temetőhöz közelítek, a régi, elhagyott sírok, erősen megkopott, sőt, megrongált keresztfák és sírkövek között járok. Lassú léptekkel közelítem meg a középen álló romos templomot, éppen azért, hogy időt hagyjak feldolgozni a feltörő képeket. Felpillantok az égre, sűrű gomolyfelhők gyülekeznek felettem. Szinte ironikus ez a borongós időjárás egy ilyen helyszínen, mintha egy régi horror filmbe csöppentem volna. Már csak Dracula hiányzik. Illetve… tekintve, hogy a város tele van Dracula társaival, az a gondolat cseppet sem humoros, hogy akárcsak egy közülük itt felbukkanjon. Nem hiányoznak. De ez is csak azt juttatja eszembe, amiért tulajdonképpen kijöttem. Szinte biztos vagyok benne, hogy egy vámpír miatt lépett le a bátyám. Gyakorolni akarok, erősödni, fejleszteni az erőmet, hogy Zach hasznára lehessek, amikor végre sikerül majd ráakadnunk, bárki is az ellenfele.
Emlékszem az első varázslatokra, amit itt végrehajtottunk. Zach kilocsolt egy üveg vizet, aztán azt tanította meg nekem, hogy váltogathatom az elemek formáját, hogy lesz vízből tűz. A kis patakocskát egyszerűen lángra lobbantotta, egy csíkban égett a temető közepe, majdnem felgyújtott közben egy szegény, rémült nyulat is. Elmosolyodom az emlékre, aztán az erőmmel belököm a templom félig leszakadt ajtaját, amely nyekeregve adja meg magát nekem, és besétálok az omladozó kőfalak közé. Kicsit… kisebb, mint emlékeztem. De a célnak éppen megfelel. És legalább megóv az esőtől, amivel sajnos nem számoltam, pedig a felhők mennyiségéből és színéből ítélve egész délután zuhogni fog. Csak úgy szórakozásból kipróbálom azt, amire a bátyám tanított, de ezúttal a földet próbálom lángokká alakítani. Kiestem a gyakorlatból, csak többszöri nekifutásra sikerül. Visszafelé szerencsére nem bajlódok ennyit. Aztán úgy döntök, kicsit veszélytelenebbé teszem a helyet, a düledező falaktól elálló faszerkezetet kezdem el rendezgetni az erőmmel, amiből az lesz, hogy kisebb-nagyobb gerenda darabok lebegnek végül minden felé. Igazából szórakoztató, vicces látvány, bár egy halandó ettől nyilván fejvesztve menekülne. Össze kéne kapnom magam, és valami komolyabbat csinálni ehelyett. A nagy faelemek lassan elfogynak a levegőből, már csak pár darab marad, abból az egyik azonban sajnos szabályosan rázuhan valakire, aki ebben a pillanatban lép be a nyikorgó, rozoga ajtón.
- Atyaég! – kapom a szám elé a kezemet. Ez meg hogy került ide? A fene, nagyon megsérülhetett?! Futólépésben közelítek felé, majd landolok mellette térdre hullva. – Annyira ügyetlen vagyok. Sajnálom, de nem számítottam itt senkire. Zach szerint senki nem jár ide rajtunk kívül – motyogom zavartan, bár ez a megfogalmazás így nem teljesen helyes, mert az elmúlt években is csak ő jött el. A hátára fordítom a srácot, és pofozgatni kezdem, hogy észhez térjen. – Jaj, ne! Kérlek, ébredj fel. Még csak telefon sincs nálam, hogy hívhatnám a mentőket – egyre rémültebben kezdem rázni szegényt. Lassan rám tör a pánik, hogy kinyírtam valakit. Ennyire ügyetlen pedig én sem lehetek.

▽▽▽



▷ 513 ▷ how we operate ▷ kis nyomi :$ ▷ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 9:35 pm

Arielle + Weston


are you an angel?


A volán mögött ülök, és tövig nyomom a gázpedált. A kora esti sötétség megnehezíti a látási viszonyokat, és csak néhány az út mellé elvétve helyezett lámpa világítja meg az utat előttem. Esik. Már legalább négy órája zuhog az eső szakadatlanul, szünetmentesen. Az ablaktörlő lassú ide-oda mozgása már tényleg kezd idegesíteni. Vennem kell egy új kocsit...
A külváros szélén lévő Boszorkánytemetőhöz indultam, és ahogy látom jó helyre érkeztem. Majd feltétlenül meg kell dicsérjem a könyvtáras és a kocsmai pultos remek helyismeretét. Bolondnak néztek elsőre, de pár ösztönző dolcsi után hamar beadták a derekukat, és meséltek a helyi "legendákról".
Miért pont ide jöttem? - gondolkozok hangosan, de a választ már magamban fogalmazom meg, miközben lelassítom a döcögős autó sebességét, és leállítom a motort az út szélén.
Zachary mesélt egy ilyen helyről, de azt sosem volt időnk megbeszélni, hogy hol is található. Így hát kutakodtam egy kicsit.
Az épület lepusztult volt, és jó pár méterre beljebb volt az úttesttől, mint azt ahogy képzeltem. Sosem voltam még egy ilyen helyen, ahol már előttem is jártak más, erőteljesebb boszorkányok, és ha abba gondolok bele... hogy volt aki... Nos igen, egy kicsit összeszűkül a torkom, de mégis nyelek egy nagyot.

A bejáratnál egy néhol hiányos, némelyik zárjánál pedig rozsdás ajtó fogadott. Látszik, hogy nem járnak ide mások olyan gyakran. De ki is járna ide, nem? Zachary-t ismerem csak, aki a városban élő boszorkány, na meg jómagamat, ez kettő. Közülünk én sosem jártam itt, tehát marad Zach, ami egy. Ha feltételezzük, hogy minden évben eljön ide legalább egyszer valami fura ok miatt, akkor is, no lássuk csak... nagyon régen volt itt. A matek sosem ment különösebb képen jól... ez csak sacc/kb.
Megrázom a fejem, hogy a hülye kis számításaimból kirázódjak, és belököm az ajtót, ami nagy recsegés, ropogás után nyílik csak ki. Olaj... valaki hozzon már egy kis olajat. Tisztára mint egy rosszul szerkesztett horror film.
- Hahó. - próbálkozok a régi jó öreg felkiáltással. - Van itt v... - hirtelenjében a jól kigondolt kérdésem befejezése előtt nagy ütést érzek a hátamon, majd a földön találom magam, a fal mellett. Forog velem a világ is, levegőt is csak nehezen kapok. Mintha kiszívták volna belőlem az összes oxigént.
A földre rogyok, karjaimmal tartom magam, és úgy lihegek mint egy versenykutya. - Mi a... ez mi ... - próbálok kinyögni valamit, de egy értelmes szó sem ugrik be a fejembe. Valami itt nagyon nincs rendben. Valaki itt nagyon nagy erőket próbál megmozgatni, csak tudnám minek. Kísérletezés?
Szemeim csak néhány másodperc után kapják vissza a látásukat, és azt is csak homályosan. Mintha egy női alak jönne szemben, vagy csak képzelődök? Lehet, hogy bevertem a fejem, és hallucinálok? - Angyal vagy és értem jöttél? - ennyit sikerül csak kinyögni, mielőtt a biztonságot nyújtó padlóra nem rogyok.


|| Words: 450 || Music: chasing cars || Notes: kicsit változtattam :$ ||

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyHétf. Jún. 24, 2013 9:35 am

Bonnie and Jeremy


-Bonnie! - Hallom ahogy síkit, de nem tudom merre van. Meg kell találnom. -Bonnie, hol vagy? - Egyre haladok beljebb ebben a rémséges épületben. Eddig nem tűnt fel, hogy félhomályban így el lehet tévedni benne. Vagy csak a halott boszorkányok űznek velem tréfát, hogy ne találjam meg Bonniet. Pedig akárhogy próbálkoznak nem állíthatnak meg. Ezek a helyiségek mind egyformák. Szerintem nem egyben voltam már mióta bejöttem. Körbe-körbe járkálok. -Hagyják abba! - De tudom hiába beszélek hozzájuk semmi haszna. Nem figyelnek rám. De miért bántsák Bonniet? Ennek semmi értelme. Van előttem egy kisebb szoba vagy valami olyasmi. Mintha Bonnie lenne az. Bár az is lehet, hogy megint rosszul látom. Mikor bejöttem ide akkor is mintha őt láttam volna, de ez nem így volt. Hirtelen éles fájdalom hasított a fejembe. összeestem. Szorítottam a fejem, mintha szét akart volna robbanni millió apró darabra. Most már biztos, hogy a boszorkányok keze van a dologban, ez az ő kedvenc játékuk. De ez csak azt bizonyítja, hogy közel vagyok Bonniehoz. A fejem egyre jobban fáj. Valószínűleg Bonnieval is ezt művelik. Most már felkelni sincs erőm. De akkor is fel kell állnom, segítenem kell Bonnienak. Nagy nehezen, de érzem, hogy képes vagyok elindulni a szoba felé. Minden egyes lépésnél a fejem egyre jobban fáj. Most már tényleg úgy érzem, hogy szét fog robbanni. Már látom a szoba belsejét is. Ott van Bonnie. Csak még pár lépés. Igen már itt vagyok bent. Letérdelek Bonniehoz. A fejfájás enyhül. Tehát belátták ezzel nem állíthatnak meg. -Bonnie itt vagyok, hallod nem lesz semmi baj. - És én még azt hittem, hogy Bonnie elment mert megunta a várakozást. -Hagyják már abba, nem látják, hogy szenved? - Hogy képesek a saját leszármazottjukat kínozni. Értem, hogy valahogy megakarják büntetni mert használta a sötét mágiát, de ez már szerintem sok. Vajon Bonnie miért jött ide? Mit szeretett volna? Vagy csak azt remélte visszakapja az erejét? Ahogy elnézem ezeket a boszorkányokat nem épp együtt működőek.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyVas. Jún. 23, 2013 7:29 pm

A figyelmem elkalandozik, miközben várakozom, és régi történetek jutnak eszembe, ahogy Elenán tűnődöm. Felidézem, amikor először találkoztunk, én még mindig emlékszem erre, ahogy segítettük egymást évről évre az iskolában. Eleinte a gyermeki dolgok, később a "nagylányosak" érdekeltek minket. Kuncogva jut eszembe, amikor elmesélte első csókját Mattel, és szeretnék megállni nagyjából itt az emlékezésben, de persze ez nem így működik, és végül végigfut az agyamban sok-sok esemény, ami ide vezetett. A jelen állapothoz. Ahhoz, hogy a legjobb barátnőm, akit kiskölyök korom óta ismerek, vámpír legyen.
Sóhajtva felállok, és közelebb sétálok az épülethez. Megállok előtte, és nézek felfelé rá. Érzem őket. Érzem az energiáikat, még így is, hogy a varázserőmtől megfosztattam. Óvatosan, körültekintően kell viselkednem, próbálom megszólítani a szellemeket, gyűjtöm hozzá az energiát, de mindig, amikor végre azt hinném, eredményre jutok, olyan, mintha kisiklanának az elmémből, ahj, ezt olyan nehéz megmagyarázni! Eltelik néhány perc a hasztalan próbálkozásommal, és aztán meghallom Jeremy hangját.
-Jeremy! Itt vagyok.-
Fülelek néhány pillanatig, a hangját mintha bentről hallottam volna, így még odakiáltok, biztos, ami biztos.
-A hátsó bejáratnál. Te hol vagy?-
Toporogni kezdek, amíg várom a válaszát, de talán nem hall, akkor azért nem válaszol. Aztán egy sokkal kínzóbb kép tolakodik a fejembe, arról, hogy talán a szellemek... kínozzák őt, hiszen az ő nézőpontjuk szerint Jeremy miatt tértem a "sötét útra". Érzem, ahogy a torkom elszorul, és azonnal előrelendülök, mindenfajta megfontolás nélkül, hogy a falak közé lépjek.
-Jeremy!-
Kiáltom ismét, de azután érzem, ahogy a tagjaimból kifut a vér. A fejem - nincs jobb szó rá - tombolni kezd belül, mintha ezernyi apró sejtem akarna elszakadni egymástól, úgy kezd kínozni a fájdalom, én azt sem hallom, hogy felüvöltök kínomban, hogy sikoltozni kezdek, a testem pedig rángatózni a fájdalomtól. A kezeimet a fejemre szorítom, mintha ezzel egyben tarthatnám, és olyan érzés, mintha az ujjaim alatt ott lennének a kiválni kívánó agyam darabjai.
-Ne!-
Kiáltok fel, és valami utolsó, Isten tudja milyen szalmalángba kapaszkodva találok magamban annyi lélekjelenlétet, hogy felfogjam, a házban vagyok, és összekaparok magamban annyi erőt, hogy könyörögni kezdjek a szellemeknek, hagyják abba.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyVas. Május 05, 2013 8:53 pm

JEREMY AND BONNIE

Huh, ránézek az órára és tudom hogy késésben vagyok. Pedig megígértem Bonnienak hogy időben ott leszek. Ez van, én valahogy mindig elkések. Pedig tudom hogy szüksége van a segítségemre. Vagy legalább is a támogatásomra. Nem lehet olyan könnyű számára most hogy nincs varázsereje. Tudom milyen érzés az ha az ember ki van szolgáltatva és nem nagyon tehet ellene semmit. Mikor még csak átlagos voltam minden nap éreztem hogy hasznavehetetlen vagyok. Biztos ő is úgy érzi most védtelen. Nem volt fer dolog az őseitől hogy megfosztották az erejétől. Hisz ők is tudják hogy Bonnie mire képes a varázserejével. Ő egy Bennett. Ha ő nincs nagyjából mi se tartanánk sehol. Remélem valami módon tudok neki segíteni. Az ősi boszorkányok se lehetnek ennyire szívtelenek. Majd ha eluralkodik itt a pokol akkor rájönnek mit is tettek. Gyorsan szedem a lábam. Így is már olyan sokat késtem. Szerencsére pontosan tudom hol van a boszorkánytemető. Az igaz hogy Bonnie nem mondta el teljesen mi a terve. De megbízom benne. Nem sokára meglátom a helyet ahová egy picit késve érkezem. De Bonniet sehol sem látom. Ez meglep. Azt mondta itt lesz és vár. Jobban körülnézek de még így se fedezem fel. Az is lehet hogy bement. Egy próbát megér. Még egyszer utoljára körbe pillantok majd egyenesen az épület felé veszem az irányt. Bemegyek. Odabent hirtelen nem látok semmit mivel félhomály uralkodik. De egy idő után a szemem megszokja ezt a fényt. Hirtelen eszembe jut hogy miért is jöttem be.
-Bonnie, itt vagy? Bonnie! -Kiabálok bele a levegőbe. Még mindig egy neszezést se hallok. Itt van egyáltalán? Vagy megunta a várakozást és elment. Ez nem valószínű. Komolyan gondolta amikor idehívott. Nem az a fajta aki ilyesmivel űz tréfát.
-Bonnie! -Próbálom meg újra. Valamit mintha hallottam volna. Tovább megyek. Pókháló és por mindenhol. A boszorkányok nagyon tudnak ítélkezni arról mi jó és mi rossz, de szerintem egy kicsit abba is bele kellene nézniük hogy Bonnie mit tett eddig azért hogy az egyensúly ami nekik annyira fontos, megmaradjon. Előrébb haladok majd meglátok egy árny alakot.
-Te vagy az Bonnie?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyVas. Május 05, 2013 9:53 am

[Jeremy]

Ülök egy farönkön, és a házat nézem, amiért őseim az életüket adták. Ahol annyi erő halmozódott fel, ami egy boszorkány számára felfoghatatlan. Nézem az erő jelképét, amivel rendelkeztem, és összeszorul a szívem. Elvesztettem. Olyan sokáig tartottam magam áldozatnak az elején, ó, pedig ha tudtam volna, mire képes lehetek a mágiával! De nem... bolond voltam, és inkább... inkább csak sajnáltam magam, amiért nem lehetek átlagos.
Azután "ráéreztem az ízére". Sokat vesztettem, többet is, mint amennyit ép ésszel ki lehet bírni, talán nem is vagyok ép elméjű. Megrázom magam, nincs időm, nincs erőm ezen gondolkozni, mert vissza kell kapnom valami sokkal fontosabb dolgot - a mágia hatalmát. Gyöngének, sebezhetőnek, és hasznavehetetlennek érzem magam nélküle. Olyannyira az életem részévé vált, hogy nem tudok róla lemondani. Nem akarok róla lemondani, nem, amíg ekkora a veszély. Vajon elmúlik valaha az üldöztetés, a folytonos fenyegetés? Lesz, amikor ismét hétköznapi ember leszek, aki dolgozik, és a legnagyobb problémája nem a fizikai fenyegetettség lesz, hanem az, hogy a gyereke iskolába megy? Nem tudom elképzelni. Lehetetlennek tartom, pláne, hogy Elena is vámpír lett. Ő volt a támaszom, bár korábban is természetfeletti lény volt, a hasonmás, de mégis ember volt. És most... vámpír. Előbb Caroline, majd ő. Egyedül Matt maradt, de vajon meddig?!
Jeremy késik, nem kell óra ahhoz, hogy tudjam. A biológiai órám jól működik, a megérzéseim, legalább ez megmaradt. Ismét a házra nézek... be kell mennem. Ha kell, könyörgök a szellemeknek, hogy adják vissza az erőmet. Nem foszthatnak meg tőle, nem! Bennett vagyok, nem tehetnek ki ekkora veszélynek, nem tehetik ezt velem, hiszen vér vagyok a vérükből!
És valahol, mélyen belül tudom, hogy megtehetik. Elárultam őket. A természet törvényei pedig nálunk, a természettel szimbiózisban működő boszorkáknál így működnek. Ha rombolod, elfordul tőled.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 7:16 pm


Jason & Hazel


A szívem majd kettéhasadt, pedig nem szoktam ilyet érezni. Egyáltalán nem. De mégis a tudat, hogy majdnem megöltem őt teljesen megrémít. Ha egy ismeretlen túrázó lett volna, akkor nem viselt volna meg ez az egész. Abba lassan beletörődnék, talán órák kellenének ahhoz, hogy túl tegyem magamat. De Jason-t viszont régóta ismerem, jóba is vannak a bátyámmal. Hogy fogadná azt a hírt, hogy az egyik barátja meghalt? Ráadásul Jason elég fiatal, alig pár évvel idősebb nálam. Még alig élt, alig látott valamit a világból. Nem áll jogomban megfosztani tőle az életet. De mit tegyek, amikor egyszerűen nem tudok ép ésszel gondolkodni? Hogy nem én veszem át az irányítást az elmém felett, hanem ösztönösen vadászok? Mert ez vagyok. Egy ragadozó.
A fának dőlt, én pedig letérdeltem, és ráültem a lábaimra. Lejjebb húztam a pulcsit, és kezeimet a combomra raktam, majd egy kiálló szállat kezdtem szekálni. Kifújtam a levegőt, és mintha egy másodpercre hagytam, hogy visszatérjen az a régi, el feledt énem. Aki félt, ki nem volt bátor, és másokra hagyatkozott. De nem.. Csak egy röpke másodpercre engedtem, majd visszatértem. Mindenféle érzést lemostam az arcomról, és egy közeli fa levelét kezdtem el nézni.
- Jason, ez nem ilyen könnyű. Ezek a titkok.. megölhetnek engem. Ha téged is beleavatlak, belekerülsz ebbe az egészbe, és nem tudom, hogy képes leszek téged megvédeni. – súgtam. Ha tudomást szereznek a többiek, hogy elárultam a féltett titkuknak egy embernek, talán lesznek olyanok, akik ellenszenvvel fognak rá pillantani. Mert ő is egy fenyegetés lesz számunkra, hisz bármikor elszólhatja magát Klausnál, vagy akár a Tanács tagjainak, és akkor nekünk annyi. Magamat még épphogy meg tudom védeni, de Jason-t már nem lennék képes. Vagy, ha igen akkor mindkettőnk komoly bajba sodródna. De nem úgy tűnt, mint aki könnyen beleegyezik abba, hogy ne áruljam el. Egy hangos sóhaj tört fel a torkomból.
- Ha elmered árulni valakinek, akkor legközelebb tényleg feltépem a torkodat. – szűkültek össze a pupilláim, és próbáltam minél fenyegetőbben hangzani. Ha van esze, akkor rájön, hogy ez csak tréfálás. Kétszer öltem embert. Egyszer az apámat, viszont az önvédelem volt. Egyszer pedig az első átváltozásomnál. Attól a gyomrom is görcsbe rándul..
- Igen, vagyunk egy páran. És más lények is léteznek, a mesék igaziak, viszont egy kicsit elferdítik a valóságot. – húztam el az ajkamat. Én se vagyok egy filmbeli vérfarkas. Mi teljesen mások vagyunk. – A város hemzseg tőlünk. Vannak vámpírok, boszorkányok, vérfarkasok – mutattam magamra -, és immár hála a Hasonmásnak hibridek is. – forgattam meg a szemeimet, majd rájöttem, hogy bizonyára nincs tisztában a hibrid fogalommal. – Félig vérfarkas, félig vámpír. – magyaráztam el gyorsan neki.
Sok információt daráltam le neki oly’ kis idő alatt, így hagytam neki pár percet, hogy felfogja őket. Nem könnyű, evvel tisztában vagyok. De csoda, hogy eddig nem is hallott semelyikről sem. Hisz mégis a város felét Mi képezzük. A természetfelettiek.
- A gyilkosságok bizonyára a vámpírokhoz vezethetőek vissza. Nekünk nem szükséges vért fogyasztani a túléléshez. Nekik, illetve a hibrideknek viszont nélkülözhetetlen. Teliholdkor pedig eléggé elveszítjük az eszünket, de akkor sem végzünk tömegmészárlást. – próbáltam a keletkezett képet kiverni a fejemből, kisebb-nagyobb sikerrel. A fejem még mindig nagyon hasított, és majd szétrobbantam legbelül. Utálom a teliholdakat, és a velük járó érzéseket. Remek.. Már megint azon kapom magamat, hogy legszívesebben önként beállnék Klaus hadseregébe.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 6:41 pm

Jason & Hazel

Egészen pontosan mit is sajnál? Még mindig nehéz számomra fölfogni, hogy ő az aki az előbb még farkasként üldözött. Azt sajnálja, hogy rám támadt, azt sajnálja, hogy kificamítottam a bokám, vagy azt, hogy mindezzel a farkas dologgal szembesülnöm kellett? Persze kimondani nem mondtam eme kérdéseket, de a tekintetemen ez mind átfutott, amíg a másikat figyelem, ahogyan fölvesz a pulóverem, majd fölállt. Nem tűnt vadállatnak, semmilyen állatias dolgot nem tükröz se a külseje se a viselkedése. Pont mint a filmekbeli farkasemberek. Vagyis nem… ő szebb volt náluk, persze ebben a pillanatban ez lényegtelen volt. Akkor is gátlástalanul harapta volna ketté a torkomat abban a formájában. Vajon egy kis csírája marad az emberi énjéből mikor átváltozik, vagy valóban irányíthatatlan lesz? Akár a saját bátyját is megölné, vagy arra még úgy is képtelen lenne. Nem tudom. Talán egyszer ezt is megkérdezem tőle, de most egyszerűen nem tudtam megszólalni, nem tudtam értelmes szavakat formálni. Csak meredtem magam elé és folyamatosan dolgoztam föl az elmúlt pár perc eseményeit. Ki gondolta volna, hogy eme ártatlan séta ilyen csúf véget ér?
Fura volt az áldozat szerepét betölteni, pláne egy nővel szemben. Világ életemben az uralkodó felet alakítottam minden kapcsolatomban, én hagytam faképnél a csajokat, én játszottam az érzéseikkel, én agyabugyáltam el a beszólogató köcsögöket... most pedig? Egy tinédzser elől futottam. Röhej az egész. Vagyis annyira nem az, hiszen tényleg majdnem itt hagytam a fogam, de mégis inkább nevetni tudnék kínomban, mint komoly fejet vágni.
- Nehéz, de csak-csak sikerül. – szólaltam meg mielőtt folytatta volna a megkezdett mondatát a nő, és valóban, egyre könnyebb szívvel gondoltam vissza a dolgokra, hiszen még mindig élek, és tudatában vagyok olyan dolgoknak, ami azt hiszem magyarázatot adnak mindenre. A sok állattámadás…megmondtam én, hogy itt 1-2 őzön kívül nincs semmi, és lám igazam lett. Ekkor hasított belém a felismerés, hogy talán Hazel az, aki megölte azt a sok-sok embert, itt, az erdő környékén és akaratlanul is nyeltem egy hatalmasat.
- Te ölted meg azt a sok embert? Vagy vannak társaid? Úristen, esetleg más lények? – tettem föl a lényegi kérdést, ami most a fejemben motoszkált, mit sem törődve, hogy a lány folytatta a magyarázkodást, de már rég nem arra voltam kíváncsi, ami nyilvánvaló volt, hiszen a szemeim előtt változott át, nincs ezen mit tovább tarkítani. Óvatosan próbáltam valamivel kényelmesebb pózt fölvenni, miután csaknem feküdtem fejem a fának döntve, de most sikerült úgy helyezkednem, hogy immár a hátamat támasztott a fa és tekintetem már tisztán a lányra emeltem, és az arcát vizslattam. Vajon hogyan válhatott olyan lénnyé? Vagy már egészen kiskorától kezdve ilyen volt? Egyszer majd azt is megkérdezem, de ez csupán részletkérdés most. Jobban érdekel az imént föltett kérdésre kapott válasz.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 2:28 pm


Jason & Hazel



Ott ültem reszketve, kitágult íriszekkel Jason előtt. Alig tudott eljutni a tudatomig, hogy majdnem végeztem vele. Ismét előjött az első gyilkosságom emlékei, bár ha úgy nézzük a második, hisz valamivel mégis kellett aktiválnom az átkot. De visszatérve az előző félbehagyott gondolatomra, szörnyű látvány volt úgy látni az ismeretlen férfit, magam mellett szétmarcangolva. Feltépett torokkal, a vér mindenütt ott volt, mindent borított. A gyomrom felfordult már az emlékképtől, és attól is, hogy ezt elképzeltem. De Jason-nel.
Meg akartam őt ölni, a húsába akartam vájni hosszú tépőfogaimat, érezni akartam vérének az ízét, és örömmel szaggattam volna őt darabokra. Meg is tettem volna, ha nem lett volna nála a fegyver, mellyel leszúrt, és leterített magáról. Ez által megsebesített, és vissza tudtam változni. A telihold még mindig ingerlékennyé tesz engem, de ma már nem fogok ismét átváltozni. A düh, és az érzékenység mellett helyet foglalt a bűntudat is, melyet rég nem éreztem. Már vagy évek óta, és nem viccelek. Jason egy ártatlan ember.. Végig kellett néznie az egészet, menekülnie kellett az életben maradásért. Csak egy hajszál választotta el őt a biztos haláltól.
- Sajnálom. – csúszott ki az ajkaimon, majd a pulcsiját felém dobta. Egyből magamhoz rántottam, és felkaptam magamra. Szerencsémre, egy kicsivel ért véget a térdem felett, így mindenemet takarta. Nagy nehezen felálltam, a sebem még mindig érzékeny volt, de begyógyult. Azt hiszem. A közeli fának támaszkodtam, hogy visszanyerjem az egyensúlyomat, és sajnálkozva Jason-re emeltem pillantásomat. El sem tudom képzelni, hogy milyen lehet ez neki. Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok egy hibrid. Hisz pár másodperc alatt el tudom vele feledtetni ezt az egészet, könnyen menne. De én csak egy egyszerű vérfarkas vagyok, és az is akarok maradni. Legalább is úgy vélem. Már a saját gondolataimmal sem vagyok tisztában. A tudat, hogy örökkévalóságig élhetek, hogy korlátlan hatalmat gyakorolhatok az emberek felett nagyon kecsegtető, és vágyok utána. Igen. Eddig nem mertem magamnak bevallani, de ez az igazság. De sajnos, minden jónak van egy hátulütője. Ennek pedig, hogy A Nagy Úrhoz lennék láncolva, és állandóan azt tenném, amit kimond. Én pedig szabad akarok lenni, a magam ura akarok lenni, nem mondhatja meg más, hogy mit tegyek, s mit ne. Mindig is ilyen lázadó voltam, úgy látszik ezt sosem fogom kinőni.
Ezért is szeretek a szabadban rohangálni a telihold alatt. Mások őrültnek tartanak, hogy így kiteszem magamat a veszélynek, hogy akár elkap engem Klaus, de egyszerűen nem érdekel. Nem fogom magamat leláncolni, hogy hadd szenvedjek, és közben vedelem a vizet, melyben farkasfű rejlik. Azért ennyire mazochista még én sem vagyok.
- Tudom, nehéz felfogni, azt amint az imént láttál, de.. – húztam el a számat. De mi? Fogalmam sincs, hogy hogyan tudnám tovább folytatni. Ki kell neki tálalnom, nincs más lehetőségem. Nem akarom, hogy holnap mindenki engem akarjon elkapni, nem akarok egy kísérleti alannyá válni!
- Szóval, egy vérfarkas vagyok, mint láttad. Nincs ellenszer, tehát minden teliholdkor ki kell ezt bírnom. Sajnálom, ami veled történt – és ezt most komolyan értettem, pedig nem gyakran hangzik az én számból. -, de rosszkor voltál rossz helyen. – na ez egy kicsit erősre sikeredett. Hisz, ki az az őrült, aki este, ráadásul későn az erdőben bolyong? Nincs is nála semmilyen túrafelszerelés, vagy valami, tehát ne adja be azt nekem, hogy csak a növényeket jötte megvizsgálni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 10:20 pm

Jason & Hazel

Próbáltam minél inkább lenyugtatni magam és egyenletes ütemben, szépen lassan lélegezni, ám még mindig nem találtam felfogható magyarázatot az általam látottakra. Majdnem minden másodpercben kikukucskáltam a fa mögül és megnyugodva konstatáltam, hogy nyoma sincs az annak az állatnak akire számítottam, ám még mindig görcsösen ragaszkodtam a bicskámhoz, melynek hatását már éreztem a tenyeremben és a csuklómban egyaránt, ám eszem ágában sem volt gyengíteni a fogáson. Ki tudja mekkora erővel kell belevágnom majd ebbe a ki tudja mibe, hogy az megérezze a pengét a húsában, de bár a lábamat szinte mozdítani se tudtam a kezem teljesen épp, és harcra kész állapotban állt. Mikor már kezdtem elhitetni magammal, hogy csak képzeltem az egészet hatalmas ordítás, vagyis inkább vonyítás törte meg az általában nyugodt erdő csendjét, és tudtam, hogy nincs messze ezen zaj forrása. Sajnos valóban nem jutottam sokáig. Még egy utolsó kísérletet tettem arra, hogy lábra álljak, de sajnos nem ment. Olyan fájdalmat éreztem a bokámban, mint eddig még soha. Több éven keresztül jártam különböző futóversenyekre, és erre egy életre-halálra menő sprintben egy rohadt gyökér kibabrál velem.
Nem igen volt több időm a sportban elért eredményeimről elmélkedni, ugyanis egyre közelebb hallottam eme lény lépteit, és bár nem láttam, éreztem, hogy már nagyon közel jár hozzám. Bizonyára a szagom vezette el idáig, és mivel nem tudok mozdulni bizonyára rám is fog találni. Mozdulatlanul hagyatkoztam immár csak a fülemre, mint legfőbb érzékszerv, és egyszercsak megláttam, ahogyan egy óriási farkas vetődik egyenesen az én irányomba, és szúrtam. Még mindig az arcomban éreztem az állat leheletét, és föl voltam rá készülve, hogy a dárdakánt szolgáló fadarabot is belé mélyesztem, ám egyik pillanatról a másikra az lehullott a földre, közvetlenül mellém, majd nem sokkal később már egy női alak rajzolódott ki előttem. Egy nagyon is ismerős női alak, amire bár valahol számítanom kellett a nemrégen bekövetkezett jelenet után, de mégis szinte sokkos állapotba kerültem. Tényleg egy vérfarkassal állok szemben. Lehet akár 1-2 perc is eltelt mire mozdulni tudtam, mindaddig meredten néztem a lányra. Csupán ekkor esett le, hogy az teljesen meztelenül fekszik az avarban, és bár nem volt új a látvány,a mint ez eljutott az agyamig levettem a pulcsim és felé dobtam. Nem vitt rá a lélek, hogy akár egy milliméterrel is közelebb kerüljek hozzá. Fogalmam sem volt mit higgyek, egyáltalán most tudna e ártani nekem, vagy immár biztonságban érezhetem magam. - Jézusom egy tizenéves csajtól csinálom össze magam… - gondoltam magamban, és egyszerűen nem tudtam hova tenni magamban a dolgokat. Túl sok volt.
- Nem tudok lábra állni. – bukott ki belőlem, bár semmi köze nem volt a gondolataimhoz, és igazából a lány sérülése se volt éppen szemet gyönyörködtető látvány, de ez a pár szó volt csupán jelen pillanatban, amit ki tudtam préselni magamból.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 12:55 pm


Jason & Hazel



A fájdalom elviselhetetlenné vált. A könnyek gyorsan csúszkáltak lefelé az arcomon, a földbe martam mellkasom felemelkedett a földről, és a gerincem minden egyes csigolyája kezdett átdeformálódni. Kiabálás helyett, állati morgás hagyta el a torkomat. Még pár percig szenvedtem, átkoztam magamat, amiért nem indultam hamarabb el, hogy az erdő mélyébe érhessek. Ott legalább nem találkoztam volna Jason-nel.. Összeszorítottam szemeimet, és immár négykézláb álltam.
Felnéztem a teliholdra, és egy hangos farkas vonyítás tört fel belőlem. Körmeimet a nedves talajba mélyesztettem, és pár másodpercen belül a távolból újabb vonyítások csengtek fel. A falkám vonyítása. Remélem, Klaus ma nem szeli át az erdőt, kutatva irántunk.
A látásom erősebb lett, figyeltem, amint a kis állatok tevékenykedtek a fán, hallottam a közelben lévő patak csorgását, és egy ismerős illat csapta meg az orromat. Mélyen magamba szívtam, és nyelvemet végigfutottam hosszú, erős tépőfogaimon. Éhes vagyok! Húst akarok! Elkezdtem rohanni, szimatolva, és egyszer sem vesztettem el a nyomát a bájos illatnak.
Már közel jártam hozzá, éreztem. Az illata, mely belőle áradt egyre erősebbé vált, és lélegzetvétele is egyre közelebbről szólt. Lassítottam, egy fa mögé osontam, és kikukucskáltam, figyelve a földön fekvő tápanyagot. Nem fog tudni elmenekülni tőlem. Most szépen rávetem magamat, és jól lakok. Szám nyitva volt tárva, nyelvem lelógott, számból folyt a nyál, s lihegtem. Finom falatnak tűnik. Felfedtem magamat, és gyorsan cselekedtem. Ráugrottam az áldozatomra, kimutatva a fogaimat. Széttártam a számat, és már készen álltam, hogy egy hatalmasat belé harapjak.
De ekkor egy erős szúrást éreztem meg az oldalamba. A fájdalom átjárta a testemet, és leestem a lényről. A földre zuhantam, nyöszörögve. Tehetetlen voltam, és gyenge. Fogaimat összeszorítottam, és az előző fájdalomzuhatag ismét rám tört. Hangosan felvonyítottam, és most hamarabb ért mindennek véget.
Kábultan, sajgó testrészekkel feküdtem a földön. Nagy nehezen magamhoz tértem, és kinyitottam a szememet. Ujjaimat végighúztam a füvön, és a fejemet fogva ültem fel. Ekkor vettem észre, hogy testemet semmi sem takarta, így gyorsan kezeimmel próbáltam felfedni a fontosabb részeket. Értetlenül néztem körbe, míg valakin meg nem akadt a tekintetem. Jason.. Ne.. mit tettem? Felfedtem előtte a titkomat, melyet eddig senki se tudott.
- Ez nem az volt, aminek látszott. – próbáltam megmagyarázni, de tudtam, hogy ez alól nem fogok jól kijönni. Az oldalam szúrt, és oda kalandozott a pillantásom. Véres volt a derekam, és még egy kicsit látszódott a nyílt seb. Pár perc, és be fog forrni az egész. Mi nem gyógyulunk olyan gyorsan, mint a vérszívók.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyPént. Okt. 26, 2012 9:20 pm

Jason & Hazel

Egyre inkább agresszivitást véltem fölfedezni Hazel hangjában, ami nem igazán tetszett, hiszen egyrészt semmi oka nem volt rá, másrészt tényleg jószándékkal közeledtem felé, bár a csajoknál mint tudjuk minden fordítva működik. Nem is akartam ezzel tovább húzni az időt és határozottan fogtam meg a kisasszony kezét, jelezvén ezzel, hogy bizony most velem fog visszafáradni a városba, tetszik ez neki vagy sem. Ekkor még inkább határozottra vette a figurát, kissé elfojtott hangon adta ki az utamat, ám mostmár kezdett megijeszteni a viselkedésével. Úgy rándult ki a keze az enyémből, mintha minimum egy izomkolosszussal lett volna dolgom, és megmondom őszintén a csuklóm kissé meg is érezte ezt. Miközben azt masszírozgattam teljesen szembefordultam a lánnyal ki immár valóban rosszul festett, és ha nem tartanám totális őrültségnek még mintha valamiféle morgó állathangot is hallani véltem felőle.
Ezt követően már tényleg egy horrorfilmbe illő jelenetnek voltam a szemtanúja, és bár először valami viccnek hittem az egészet, és próbáltam mosolyogva nézni a dolgot, jelezvén ezzel, hogy nem veszem be, bár jó próbálkozás volt, a természetellenes testtartás egyik pillanatról a másikra komoly vonásokat helyezett az arcomra. Fölfogni se tudtam mi történik, ám a csontok repedésének egymást követő pattanó hangjai rádöbbentettek arra, hogy mindez már valóban nem vicc. Sajna az ámulattól még mindig nem voltam képes megmozdulni és csak ara tudtam gondolni, hogy nagyanyám nem viccelt azzal, hogy minden filmnek van valami valóság alapja, és bizony a teliholdra föltekintve a vérfarkas legenda igencsak igaznak kezdett hatni előttem.
Mikor újfent meghallottam a másik hangját az már szinte hisztérikus és egyben valóban vészjelző is volt, és minden erőmet belevetve kezdtem el kifelé futni az országút felé. Annak ellenére, hogy a hold fénye elég szépen megvilágított egy-két foltot, a fák árnyékának köszönhetően alig láttam valamit abból mégis merre tartok. Szép számmal csapódtak a lábamnak, a kezeimnek, no meg az arcomnak a hasító fájdalmat okozó ágak, de mikor az ember az életéért fut nem igazán foglalkozik az efféle kis sebekkel, azonban egyik pillanatról a másikra a földön találtam magam, amikor egy kiálló gyökérben megakadt a lábam. Ugyan próbáltam fölállni, de a sebesült alsó végtagom nem igazán akart engedelmeskedni. Valószínűleg kibicsaklott a bokám. Remek. Nem volt más ötletem mint a pár méterre lévő fa törzse mögé kússzak, majd elővettem a kis bicskámat és egy viszonylag éles faágat is sikerült a kezembe fognom. Ha valóban egy farkas fog felém közeledni gondolkodás nélkül belé kell szúrnom.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptySzer. Okt. 17, 2012 7:51 pm


Jason & Hazel



Szétrobbanok. Nem tudom az érzéseimet kontrollálni, és úgy érzem itt fogok helyben összeesni. Mi a fenét keres itt ilyen későn Jason, egyedül a fényes telihold alatt? Nem hallotta a regéket, vagy még nem világosult fel a város természetfeletti lényeiről? Ha átváltozok, és ő még mindig itt lesz szét is marcangolhatom őt. Nem az a típusú farkas vagyok, aki odacammog a prédájához, hagyja, hogy ráüljenek, és úgy bánjanak vele, mint egy háziállattal. Az kéne, ha még cirógatnának, és úgy dorombolnék, mint Jacob az egyik Alkonyat részben. Borzalmas, nevetségessé teszi a fajunkat, az ilyen bugyuta könyvek, és filmek, főleg a vámpírok szemeiben, akik így is nagy ellenségünk. Azt hiszik ők uralják az egész földet, de nem. Ez csak egy téveszme. Hisz miénk. Lehet, hogy ők sokkal erősebbek, és gyorsabban tudnak velünk végezni, de elég letépni, lehúzni - mindegy! - azt a csinos kis napfényvédő ékszerüket, és hamuvá porladnak a napon. Ők mindennap veszélynek vannak kitéve, mikor mi nem.
Mi normálisan beleolvadhatunk az emberek közé, csak a telihold idején necces az ügyünk. Felturbózott érzésekkel vagyunk felruházva, és egyszer egy hónapban egy vérengzős állattá változunk. Persze, nagy szenvedéssel jár, de inkább elviselem ezt, mint vért szipolyozzak egy életen keresztül.
- Abban nem lennék olyan biztos. - fűztem hozzá egy megjegyzést, morogva az orrom alatt. Ismét összeszorítottam az öklömet, és kifújtam a levegőt. Egy halk morgás tört fel a torkomból, s biztos vagyok benne, hogy ezt emberként sosem adnám ki. Kezdődik. Az átváltozás.
- Tűnj. El. - mondtam még higgadtan, tagolva a szavakat. Tudatára kell adnom, hogy el kell innen mennie, ráadásul gyorsan, és messze. Hogy ne találjak rá, és ne találjam a testrészeit cafatokba széttépkedve reggel.
- Neked kéne a testőr, mert ma egyikünk... - nem bírtam befejezni a mondatomat, de szerintem fogalma sincs, hogy mit hadonászok itt össze-vissza. A fájdalom belém hasított, és hangosan felkiáltottam, összeszorítva a szemeimet. Széttártam a karjaimat, mintha oldalról fognának, és hátravetődtem a kemény földre. Elkezdődött. Hallom, ahogy a csontjaim eltörnek, szétrepednek, majd lassan átdeformálódik. Minden érzékszervem felerősödött. Látás. Hallás. Szaglás. Még mindig éreztem Jason illatát, közelről.
- Fuss! - forogtam a hasamra, és belemartam a fűbe. - Vagy meghalsz. - vicsorítottam, és fájlaltam az ínyemet, ahogyan a nagy tépőfogaim lassan kezdik felsérteni. Kitéptem a fűcsomót, és elhajítottam. Újabb kiáltások, már-már állati morgások törtek fel a torkomból. Hülyeség volt idejönnöm. Ott kellett volna maradnom a megszokott helyemen. Nem.. Ebből nem lesz jó vég.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyVas. Okt. 14, 2012 8:19 pm

Jason & Hazel


Nos, ami azt illeti fogalmam sem volt arról, hogy miből kéne repetát kérnem, hiszen azon kívül, hogy megtörtént a dolog nem emlékszem semmire, így a 10-es skálán való minősítés is elmaradt a részemről. Egyértelmű volt, hogy fanyar humornak szánta a kis megjegyzését, de nem nagyon volt kedvem rajta nevetni. Hiába bizonygatja a lány ebben a szent minutumban is, hogy ő már 18 vagy 19, és nem 15, én akkor is a barátom kishúgát látom benne, hiába csupán 3 év van köztünk. Más esetben még lehet bele is mennék egy kis kacér játszadozásba, de ez a Henry iránt való tiszteletemből fakadóan még meg sem fordulhat a fejemben.
Ahogy jobban szemügyre vettem a lényt kissé hajszoltnak tűnt, mint aki mindjárt itt fog összeesni előttem, ám pár pillanat múlva megint magabiztosan állt a lábán. A régi Jason itt elsütött volna egy poént arról, hogy a csaj már a látványától is elájul, persze pozitív értelemben, de jelenleg inkább megtartottam magamnak, és kissé el is mosolyodtam rajta.
- Hidd el, tudok vigyázni magamra. – válaszoltam a biztonságomat firtató kérdésre, és valóban, miért is lenen félnivalóm itt, a semmi közepén. Az állattámadások is eléggé megritkultak az utóbbi időben, aztán ha szembe is jön egy, és esetleg megpróbálna rám támadni, akkor pedig ott van a kulcstartómon fityegő bicskám, amit majd fölhasználok ellene. Mondjuk egy nagy medve ellen nem sokat érne, de amióta itt élek pár őzön és nyúlon kívül nem sok állatot láttam erre. Bár egyszer volt az a szitu a kutyával, akit a csajok farkasnak néztek, és ráuszítottak minket, férfiakat, majd mikor ráugrott egyikünkre össze-vissza nyalogatta őt. Na, persze a csajoknak más sztorit adtunk elő. Miközben erre gondoltam ismét kissé elmosolyodtam, de hogy a másik ne nézzen hülyének kissé közelebb léptem hozzá és kedves, korántsem parancsoló hangon kezdtem el neki beszélni.
- Van egy ötletem. Azért, hogy egyikünk se féltse a másik testi épségét, jobb lenne, ha együtt elindulnák vissza a városba. Vedd úgy, hogy fogadott testőröd van… több mint testőröd. – húztam föl kissé a szemöldököm a kis afférunkra utalva, majd a visszavezető út felé fordultam és vártam, hogy a másik előre induljon. Persze a saját döntése, és valószínűleg dacolni is fog, de bizony én addig innen nem mozdulok, amíg biztonságban nem tudom a kisasszonyt. Ekkor jutott eszembe, hogy meg sem kérdeztem miért bóklászik ilyenkor az erdőben, de az igazság az, hogy nem is nagyon érdekelt. Biztos csak a fejét szellőzteti, és dacból bizonyára nem szólt a bátyjának, hogy az majd még keresse is őt.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:17 pm


Jason & Hazel



Talán túl későn értem be az erdőbe. Hamarabb kellett volna elindulnom, de én hülye mindig találtam valami kifogást, ami miatt elkéstem. De a lényeg, hogy itt vagyok. Viszont, lekötözni már nem tudom magam, mert..
Egy hangos kiáltás tört fel a torkomból, és a földre estem ledobva a táskát, melybe a farkasfű, a lánc, és a biztonságkedvéért egy kötél volt. Ide-oda forgolódtam fájdalmamban, egyre hangosabb kiáltások közepette.
Harag. Ez egy szörnyű negatív tulajdonság, mely minden emberben lakozik. Nincs olyan ember, aki nem haragudna valakire. A probléma, hogy a telihold közelében ez az érzést, mintha meglökték volna, és nagyon hamar be tudok gurulni. Ilyenkor nem lehet semmivel se lecsitítani, török-zúzok. Alapból problémám van a düh kezelésével, az átok pedig a legrosszabbat is kihozza belőlem.
Fájdalom. Hogy éreznéd magad, ha éreznéd, ahogy a csontjaid egyesével széttörnek, s újra deformálódnak? Ha órák alatt egy szőröz farkassá válnál? Ne rettenj el.. Ilyen az élet. A vérfarkasok kapták meg a legnagyobb átkot. A vérszívólnak ott van a napvédő gyűrűjük, de mi kaptunk valamilyen csecsebecsét a hold ellen? Nem hiszem.. Az egyedüli "reményünk" talán Klaus lenne, de senki nem akar önként jelentkezni, mint a személyes csicskása. Inkább szenvedünk, havonta egyszer, mintsem, hogy egész életünkben - sőt egy örökkévalóságig - őt kelljen szolgálnunk.
A fájdalom elmúlt, és gyorsan felkeltem. Az érzékszerveim megerősödtek. Tisztábban látok, annak ellenére, hogy sötét van, s már elmúlt 10 óra. A szaglásom intenzívebb lett, meg tudom állapítani, hogy a 10 méterre lévő mókus mit ebédelt! A hallásom pedig.. precíz.
Lépteket hallottam a közelből, és egy fa mögé osontam. A fejem zúgott, és mintha milliónyi tűket szurkáltak volna az agysejtjeimbe. Leguggoltam, a hajamba markolva, és majdnem kitéptem az összes hajtincseimet. Csak egy hajszálon múlt. Halkan nyöszörögtem, és a húsomba martam hegyes körmeimet. Hagytam, hogy felsértse a bőrömet, s a vér lefolyjon róla. Ennél rosszabbul már úgysem lehetek. Vagyis igen! Majd mielőtt beteljesül az egész átváltozás. Nagy nehezen felkeltem, és az illető elé cammogtam. Már az illata ismerős volt, de nem tudtam kivenni, hogy mégis ki az.
- Na hát Jason. - játszottam el a meglepődött lány szerepét. - Már azt hittem, kérsz repetát a múltkori éjszakából. De rájöttem, hogy akkor nem az erdőben keresnél. - kacsintottam, s megtántorodtam. Elhúztam a számat, mikor a kellemetlen érzés belém ütött, majd eltüntettem a keletkező ráncokat a homlokomról.
- 19 vagyok, nem pedig 15, apuci. - egy gúnyos pillantást vetettem rá. Mégis kinek képzeli magát? Csak, azért mert Henry barátja nem hatalmazza fel arra, hogy vigyázzon rám, s jelentse neki minden egyes lépésemet. Egy felnőtt, felelősségteljes, érett nő vagyok. Némi túlzással, de a lényeg. Nem. Vagyok. Gyerek!
- Különben is.. Tudok magamra vigyázni. De a kérdés.. - csökkentettem a köztünk lévő távolságot egészen addig, amíg csak fél méterre álltam tőle. - hogy te tudsz e magadra? - vontam kérdőre a mellkasára bökve. Egy egyszerű halandó, telihold estéjén az erdőben kószál. Ebből csakis rossz sülhet ki.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 11:02 pm

Jason & Hazel

Rengeteg idő eltelt azóta, hogy újfent kimozdultam volna mindaz után, ami az elmúlt időszakban történt velem. A költözés, anyám folyamatos zaklatása telefonon... aminek azt hiszem pontosan meghatározható oka van, és bizony nem a szeretet vezérli, amit egyetlen pici fia iránt érez. Fogalmam sincs hogyan tudta meg, hogy apám a vártnál nagyobb összegű vagyont hagyott rám. Nem igazán közöltem senkivel az összeget, ami a bankkivonaton találtam egyenlegként, miután levettem a lakás megvásárlásához szükséges pénzt, de valahogy csak megláthatta valami pletykás nőszemély, vagy csak szimplán egy gondolatolvasó egyén járhatott a közelemben. Valószínűleg ha életem egy korábbi szakaszában hullik az ölembe ez a vagyon sokkal nagyobb meggondolatlansággal költöttem volna el azt, de apám élettapasztalatát mutatja, hogy csupán 21 éves koromra kaphattam meg fölötte a kezelési jogot. Mindenképpen az egyetem elvégzésébe szeretném fektetni egy részét, amit nemrég el is kezdtem, ám a szomszédomon kívül nem sokan tudnak erről az új projektről. Na igen Piros néni megér pár szót, hiszen hiába hogy elmúlt már 80 éves, úgy szalad föl-le a lépcsőn, a liftet nagy ívből kerülve, hogy néhány középkorú nő is megirigyelhetné. Igaz kicsit pletykás, de a komoly dolgokat tekintve megbízható, és mivel igencsak segítőkész vagyok ha éppen a ház előtti járda lesöpréséről van szó, sokszor vagyok vendége egy kis házi kosztra, amit egy olyan anya mellett, ami nekem megadatott nemigen volt módom megízlelni.
Most is kedves biccentéssel jeleztem a hölgy felé, hogy észrevettem ahogyan lelkesen integet az ablakból ahogyan én a lassan sötétségbe boruló városba indultam egy kis esti sétára. Mostanában sokat jártam ki, főleg ebben a napszakban, hiszen ekkor van a legkevesebb ember az utcán, egyrészt ilyenkor már mindenki a családjával nézi az esti sorozatokat, másrészt pedig az állattámadások is nagyban közrejátszanak abban, hogy azon a röpke 10 perces úton, amíg elértem az erdőhöz egy árva lélekkel sem hozott össze a sors. Eléggé magányos farkas lettem mostanában, az úgynevezett barátok se igazán érdeklődnek irántam, aztán a sok emlékezetkieséses időszak is visszavet abban, hogy újfent velük találkozzak. Mára már más ember lettem, bár egy kis flörtölésben még mindig benne vagyok, a bulik száma az eddigiekhez képes a negyedére csökkent a skalpok száma pedig…nos, másnak sosem vallanám be, de az elmúlt 1 hónapban egy nővel sem létesítettem intim kapcsolatot. Akaratlanul is felrémlett az utolsó légyottom, amire ugyan emlékezni nem emlékszem, de a másnap reggeli ébredés körülménye tiszta képet adtak arról, hogy bizony sikerült lefeküdnöm egy régi jó barát ici-pici húgával, aki bizony már mégsem olyan kicsi, ahogyan azt a bátyja utoljára lefestette előttem. Mindenesetre az volt az utolsó eset, hogy ellenőrizetlen italt gurítottam le a torkomon, és most már kétszer is meggondolom kitől fogadok el egy hűsítő welcome-sört egy buliba érkezve.
Ekkor tűnt fel, hogy talán mégsem vagyok olyan magányos mint hittem, hiszen egy alak tűnt föl előttem a sötétben, ami később egyértelműen egy nőhöz tartozott, majd mikor már egész közel ért hozzám egy pillanatra azt hittem, hogy időközben megszereztem a gondolatkivetítés képességét, hiszen Hazel állt meg teljes valójában, közvetlenül előttem.
- Szervusz kislány. – köszöntem rá kissé érces hangnemben, hiszen pontosan tudtam, hogy nem éppen tiltakozott mikor mámoros hangulatomban érett nőnek néztem, aki tudja kezelni az egy éjszakás kaland fogalmát, ám a remény hal meg utoljára, így még élt bennem a képzet, hogy talán mégsem vette ő azt az estét annyira komolyan. Ha tudatomnál vagyok bizonyára nem történik meg a dolog, és azt, hogy mennyire is szégyellem tettem bizonyítja azt, hogy azóta nem sikerült elég bátorságot gyűjtenem ahhoz, hogy a leány bátyjának szemébe nézzek.
- Nem biztos hogy egy te korod béli lánynak ilyenkor az erdőben kéne császkálnia. - jegyeztem meg pár pillanattal később ezt az igencsak közhelyes megállapítást, ám ami azt illeti, volt benne igazság.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyVas. Aug. 19, 2012 7:17 pm

Lexi . . .


Gondolataim egyre hevesebben kavarogtak, testem pedig megfeszülten kezdett már-már lefagyni. Döbbenetes, hogy évekig titkoltuk a kis Avery létezését. Igazság szerint, még magamnak sem mertem bevallani, hogy gyáva módon elhagytam a gyerekemet. Inkább a munkába menekültem, s elfojtottam a bánatomat, de ebben a pillanatban a szívem jobban mar, mint az elmúlt években valaha. Áltathatnám magam azzal, hogy csak egy áldozat voltam, s ugyanannyira vagyok hibád, mint Elena, de fölösleges volna. Tény, hogy fiú gyermekként hasonlítok anyámra, de minden erőmmel igyekszem kiölni magamból a génjeit, pont úgy, ahogy a feltörekvő düht próbálom kizárni. A fejemben minden homályos, de szemeim előtt a világ élénkebbé vált, s ez által természetfelettibbé. Már nem vagyok ember, így már a környezet sem tűnik emberinek. Emberként soha nem bántottam volna Elenát. Emberként ostoba, és naiv voltam. Viszont, most mindent tisztán látok. Hibás vagyok, de a hibát nem okkal követtem el. Valósággal kényszerítettek, hogy átadjuk a babát, s a legrosszabb az, hogy Elena még csak nem is próbált meg fellázadni. Hogy tehet ilyet egy anya? Egyáltalán, nevezhetjük anyának? Kezeimet ökölbe szorítottam, s feszülten a fába ütöttem.
- Stefan - böktem ki a nevet. - ... de - folytattam halkan, de hangom elcsuklott. Végül is, nincs jogom Stefan-t okolni a történtekért, elvégre, önszántamból vállalkoztam erre. Csupán egy dolog maradt ki a számításaimból, s ez nem más, mint az elfojtott érzelmeim felszínre törése. Ki gondolta volna, hogy az évek során gondosan magamba zárt fájdalom villámcsapásszerűen tör majd belém? S nem elég, hogy hirtelen taglóz le, még mennyiségben is elviselhetetlenné teszi a létezést. Képtelen vagyok levegőt venni, mert fáj. Fáj, ott, odabent. - Az én döntésem volt. Hiba lenne bárkit is vádolni. - Lehajtottam a fejem, s odébb léptem pár lépést. Azzá váltam, amitől a legjobban rettegtem, s félek, hogy képtelen leszek visszafogni magam, akárcsak az őz lemészárlása közben. Valósággal élveztem. Ilyen volnék? Ilyen volna az igazi énem? Bármennyire nehéz, próbálok abba a hitbe kapaszkodni, hogy nem vagyok rossz ember, s minden okkal történt. Így legalább esélyt kapok megtalálni, s megismerni Avery-t. Nincs olyan hatóság, aki képes lenne elvenni tőlem őt. Felkeresem, és megpróbálok mindent megmagyarázni neki. Szorosan magamhoz ölelném, s soha többé nem engedném el. Csupán erre vágyok, erre a csöppnyi érintésre. Lexi keze vállamra csúszott, s én megkönnyebbülten sóhajtottam fel szavai hallatán. Beleegyezően bólintok, majd ölelésébe menekülök. Azt hiszem, barátokra van szűkségem. Kedvességét ugyan értékelem, magyarázatát mégis fülem mellett engedem el, s szemhéjamat összeráncolva próbálok elindulni. A vadászat szó hallatán furcsa-, negatív érzés tört belém, talán ezt is az éhséggel azonosítanám. Nem vagyok gyilkos, s remélhetőleg soha nem is leszek az, de ahogy meghallottam a szót, hirtelen Elena arca jelent meg előttem, prédaként. Elena volt az egyetlen lány, akit igazán szerettem, s szentül hittem, hogy soha, még véletlenül sem lennék képes bántani, de most, hogy az Avery hiánya miatt érzet fájdalom felerősödött, képes lennék most azonnal a falhoz szorítani a lányt, majd kecses nyakába harapni. Fejemet megrázva próbáltam elterelni a gondolataimat, de az emlékeimben rejtőző ismerős illatok nem hagytak nyugodni.
Lassan elindultam Lexi után, majd gyorsítva a tempón, próbáltam meg vámpírsebességgel suhanni. Nem jutottam messze, csupán a közeli fáig, de a gyorsaság, és a szabadság érzésének egyvelege mosolyra kényszerítette a szám. Végre szabad lehetek. - Azt hiszem, jobb, ha - kiálltottam a lány után, majd a hátam mögé mutattam - ..., ha hazamegyek. - Fejeztem be a mondatot, majd egy pillanatnyi fázis késés után megfordultam, s testemet elengedve suhantam a tisztás felé. A homály lassan eloszlott, s a világosság lassan felváltotta az éjszakát. Stefan elmesélte, hogy mi történik akkor, ha napvédő ékszer nélkül lépek a fényre. Elégek, és porrá válok. Viszont, én még nagyon is élni akarok. Nem magamért, hanem a kislányomért. Magabiztosan fordultam meg a morgás hallatán, bevallom, azt hittem vámpírként könnyen elbánok bármilyen vaddal, de ez egy pillanat alatt ugrott rám, s harapott húsomba. Beleremegtem. Kínzó fájdalmat éreztem, s testem kezdett legyengülni. Óvatosan felnyitottam szemeimet, de a farkast már elnyelte a leszálló köd. Vérfarkasok. Köztudott, hogy harapásuk halálos a vámpírokra, s a gyógymód ugyan máig ismeretlen volt, most már előttem sem rejtély. Csak, és kizárólag Klaus átkozott vére képes meggyógyítani, s hiába undorodom a gondolattól, hogy könyörögjek neki, most nincs más választásom. Túl kell ezt élnem. Averyért muszáj lesz. Nehezen felálltam a földről, majd bal kezemmel a mellkasomon virító sebhez nyúltam. Tenyeremet megpróbáltam a véres sebhez érinteni, de a kontaktus annyira égő volt, hogy azon nyomban el is kaptam kezemet. Tekintetem ide-oda táncolt, gondolataim pedig gyorsabban száguldottak, mint valaha. Mégis kitől tudnék segítséget kérni? Cikázó szemeim megakadtak egy ösvényen. Elindultam felé, magam mögött hagyva a tisztást, az erdőt, és Lexi-t, előttem pedig nem volt más, csak egy megmentő név: - Rebekah.

Lezárva!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 11:08 am

MATT DONOVAN


A hozzászólás 515 szavas lett, közben EZT hallgattam. Lexi EZT a ruhát viseli.

Érdekes, hogy mennyire megváltozik az ember, amikor átváltozik. Ez nem külsőleg látható, hanem belsőleg. Habár mindenképpen riasztó Mattet látni véres szájjal, úgy hogy még csorog-csöpög le a száján a vér, de akkor is. A változás belül történik. A test elhal, minden izom erősebb lesz, a szem gyorsabb mozgásokat lesz képes követni… De ami a legnagyobb változáson meg y keresztül az a szív, az érzések és a gondolkozás. Ezt látom Matt szemében. Szinte látom minden egyes gondolatát, hogy mennyire undorodik magától, hogy mennyire nem szeretne az lenni, ami most éppen lesz és hogy mennyire utálja azokat, akik ezt tették vele. Közelebb sétálok, hiszen a fiú a nevemet mondja. Hallom és érzem a hangján, hogy remeg és fél. Nem tudja, hogy mit kell ilyenkor tenni, hiszen nincs itt mellette senki. Nekem szerencsém volt. „Szerencsém”, na igen… Nekem ott volt a férjem, aki segített nekem, megmutatott mindent. Igen, mondhatom, hogy nekem szerencsém volt. De minimum könnyebb volt. A srác halkan suttogja a nevemet, ám hangosnak érzem a csendes erdőben, ahol most nem mozdul semmi. Az állatok nyilván az őz hibájából tanulva elrohantak, más meg nem jár a sötét erdőben. Minden csendes. A srác lassan közelebb sétál hozzám, én pedig várok és nézem a lépteit, a mozdulatait. Már evett. Már átváltozik. Már életben marad és nem hal meg. Azért ez jó hír a többi borzalom mellett. Matt a fejét lehajtva lép hozzám közelebb, én pedig nem igazán tudok mit mondani. Habár tudom, hogy a Jó, a Kedves, a Tüneményes vámpír hírében állok, most valahogy nem igazán jönnek a szavak, hiszen nem ismerem Mattet. Csak egyszerűen tudom, hogy a Mystic Falls-i bagázsba tartozik és a Grillben pincér. Most pedig itt áll előttem véres szájjal.
-Ki tette ezt veled? – jön az első kérdés, Matt kérése után, hogy segítsek rajta. Hogy lehet egy ifjú vámpíron segíteni? Nos, egyszerűen. Megeteted, elmeséled neki a dolgokat… De Matt ezt már mindig tudja. Lassan közelebb lépek hozzá, és a vállára teszem a kezemet, és úgy nézek fel rá.
-Minden rendben lesz, Matt, nem lesz semmi baj. Látom, már ettél, de az őz nem olyan finom. – kacsintok pajkosan a fiúra, habár tudom, hogy ez most nem a vicc helye, így a nevető gödröcskéim, amik néhány pillanatra bájosabbá és ragyogóbbá tették az arcomat, hamarosan el is tűnnek. Mikor a fiú nyöszörögve közli, hogy fél, egyszerűen nem is gondolva arra, hogy milyen a kapcsolatunk, magamhoz ölelem a fiút.
-Nem lesz semmi baj. Még 1 óra sincs, de napkelte előtt valami fedett helyre kell mennünk. Én is enni jöttem ide az erdőbe, úgyhogy vadászhatnánk együtt. Mit gondolsz? – beszélek halk, nyugodt hangon és kíváncsian, kedvesen mosolyogva nézek a fiú szemébe, oldalra döntött fejjel.
-Az érzékszerveid habár most még nem olyan kifinomultak, egyre erősödnek majd. Ki fogod tudni szagolni a zsákmányodat. – magyarázok neki pici, majd lehunyom a szememet és beleszimatolok a levegőbe. Egy közeli tisztáson néhány őz alszik, így elhatározom, hogy az ő édes almukat fogjuk megzavarni.
- Gyere, kövess! – szólalok meg halk hangon, majd futni kezdek. Néha hátranézek, hogy Matt követ-e, és hogyha látom, hogy esetleg lemaradt, akkor megállok és bevárom, de gyanítom, hogy hamar rá fog érezni a gyorsaság ízére.


coded by jules @ caution 2.0.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyPént. Júl. 20, 2012 8:39 pm

Lexi . . .



Félénken dugtam ki a fejem a fa mögül: - talán nem szabadott volna ilyen erősen tombolnom, de képtelen voltam megfékezni magam. Szemeimmel óvatosan kémleltem a helyszínt, s hirtelen egy sötét árnyat pillantottam meg, de ahogy egyre jobban közeledett, kezdett kitisztulni a kép, s belém tört a felismerés édes érzése.
- Lexi? - suttogtam magamban, de alig mondtam ki a nevét, azonnal le is lepleztem magam. Még egy pont Matt Donovan részére ... néha úgy érzem, hogy én vagyok a legnagyobb nyomorék a környéken. Persze, eszem ágában sincs bújkálni Lexi elől, de jobb szerettem volna nem leleplezni magam ..., legalábbis nem ilyen gyorsan. Lassan előrébb léptem, fejemet szégyenkezve hajtottam le, miközben lépteimmel egyre közelebb értem a lányhoz. Nem ismerem, csak annyit tudok róla, amennnyit Elena elmesélt, na meg, a Grill-ben is volt szerencsém pár szót váltani vele. Viszont, amit tudok róla, az épp elég ahhoz, hogy megbízzak benne. A jók közé tartozik, ahogy én is ... remélem, hogy így van. Habár, elhatároztam, hogy vadász leszek, a tervem mégse úgy alakult, ahogy azt elképzeltem. Vámpírrá váltam -, apropó, a Grill, holnap be is adhatom akár a felmondásom. Így ugyanolyan szörnyeteg vagyok, mint amilyen Damon, vagy Klaus.
Az említett férfiakra gondolva a szívem megtelt undorral, s legszívesebben most azonnal felkeresném őket, hogy letéphessem a fejüket, mégis, az Avery iránt érzett önzetlen szeretetem képes visszatartani, de Elena mindenképp megkapja a méltó büntetést amiatt, hogy eldobta a kislányunkat. - Segíts rajtam! - szólaltam meg, majd lassan felemeltem a fejem. Ajkaimat vér festette vörösre, s bevallom, nagyon röstelltem magam emiatt. Az imént említett vadászat nem csupán a vámpírok felé irányulna, de tény, hogy főként az ők számát akarom gyéríteni, viszont a gyűlöletem az említett férfiak-, Tyler, valamint Elena felé irányul. Nem gyilkolni akarok - képtelen is vagyok az ilyesmire, azt hiszem -, csupán segíteni az olyan embereken, akiket kihasználtak a vámpírok. Az elmúlt órák alatt minden egyes igézet eszembe jutott, s a legfájóbb az, hogy Caroline sem kímélt ezen a téren. Átvertek, így joggal érzem magam kitaszítottnak, és nem kívánatos személynek. Az előttem álló nő azonban képes átérezni mindezt, s képes a helyes útra téríteni, épp úgy, ahogy azt Stefan esetében is tette. - Félek. - suttogtam ismét, szakadozott hangomon. Tőmondatokban beszélek, hisz testem annyira remeg-, szívem annyira szorít, hogy képtelen vagyok ép kifejezéseket formálni. Csak az imént ízlelt vérre tudok gondolni, és a bosszúra, amit főként Elena irányába tervezek.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 9:46 pm

MATT DONOVAN


A hozzászólás 369 szavas lett, közben EZT hallgattam. Lexi EZT a ruhát viseli. Megj.: Kicsit rövid lett, lesz hosszabb isé s bocsi a késésért!

Ismét itt az étkezés ideje. Szörnyű, hogy itt mennyire durván őrzik a kórházi vértasakokat. Igazából mióta itt vagyok, alig ettem embervért, átszoktam Stefan undorító állat-kosztjára. Nagyon remélem, hogy ő is ezt eszik, mert amúgy tuti, hogy ki fogom belezni, hogyha ő issza a zamatos embervért, engem meg erre a sz@rra kényszerít. Lee ki is röhögött, mikor meséltem neki és megígérte, hogyha vére ráveszi magát, hogy a városba jöjjön, hoz nekem egy rakás tasakos vért. Ami persze szintén nem olyan finom, mint a friss embervér, de hát aki a kicsit nem becsüli… A lényeg, hogy most itt vagyok az erdőben és igazából arra gondoltam, hogy frankón becsalogatok valakit abba az elhagyatott házba, amiről Stefan naplójában olvastam. Igazából a kis suhanc ficsúrokat tutira érdekelné egy izgis, elhagyatott ház, én pedig elég könnyen csábítok. No, nem a manipulálással, hanem egyszerűen a külsőmmel, hiszen valljuk be: elég szexisen nézek ki. Szőke vagyok, kicsit teltebb, nagy melleim vannak és bájos mosolyom. És ami azt illeti, buta sem vagyok, szóval tuti nyerő vagyok minden pasinál. Az mellékes, hogy én már egy férfit választottam ki az egész örökkévalóságra, hiszen ezért is változtattam át Lee-t, hogy az egész életemet vele töltsem. És ezt meg is fogom tenni. Eszembe jut Lee arca, és elmosolyodom, miközben hihetetlen sebességgel kerülgetem a fákat az erdőben. Sajnos néhány recsegős gally a talpam alá kerül, amit nem tudok kikerülni, de igazából nem is érdekel, hiszen éjszaka van. Nem, nem este 8-9-1, esetleg 11 óra. Nem, éjszaka, kb. hajnali 1 óra lehet. Ki az az idióta, aki ilyenkor az erdőben sétálgat? Így hát igencsak meglepődök, amikor egy őz tetemet találok a talpam alatt. Megállok és körbenézek, beizzítva vámpír érzékszerveimet. Megvizsgálva az őzet rájövök, hogy az elkövető biztos, hogy vámpír volt. Ja, lehetett valami nagyobb állat is, de éltem már annyit, hogy meg tudjam különböztetni a vámpírharapást az állattámadástól. Óvatosan felállok, és ismét körbenézek, amikor egy fa mögött egy szőke srácot pillantok meg.
-Matt? – sétálok közelebb a sráchoz, és hitetlenkedve pislogok rá, ahogy fa mögül kukucskál ki. Mikor meglátom az ajkait, és azt, hogy éppen vér csöpög a nadrágjára, hátrahőkölve riadok meg tőle.
-Jézusom, Veled meg mi történt? – nézek rá kimeredt, csodálkozó tekintettel, habár legbelül már tökéletesen tudom, hogy mi is történt a sráccal. Átváltozott.


coded by jules @ caution 2.0.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2012 11:40 am

Lexi . . .


Egyedül voltam.
Testem nehezebbnek tűnt, a tüdőm levegőért kiáltott, s az elmém elborult.
Nehezen sikerült felállnom-, majd megtalálnom az egyensúlyt, még mielőtt újra a földre zuhantam volna. Pontosan tudtam, hogy mit kell tennem, hisz Stefan alaposan felvilágosított, de nem gondoltam arra, hogy mindezt egyedül kell végigcsinálnom. A láng rég kialudt, körülöttem nem volt más, csak a sűrű erdőből kiáramló sötétség. Valószínűleg senki sem gondolt arra, hogy éjfél után nehezen fogok emberekkel találkozni ..., itt. Rég nem reménykedem, de legalább egy tasak vért itt hagyhattak volna. Legalább annyit, ha már Matt Donovan létezése úgy sem számít senkinek.
Alaposan körülnéztem, nehogy elkerülje a figyelmem a pohár, vagy a tasak, amiben emberi vért hagytak nekem, de akármilyen hévvel kerestem, nem sikerült rábukkannom. Itt hagytak, hogy egyedül küzdjek meg az átváltozás okozta problémákkal. Alaposan feladták nekem a leckét, ez nem kétség ..., ha Matt Donovan eddig nem volt férfi, most végre a talpára áll.
Reményem már majdnem elveszett, de hirtelen megpillantottam az edényt, amibe valószínűleg a véremet csöpögtették. Az egész morbidnak tűnt, de tudtam, hogy nincs visszaút. Lassan ajkaimhoz emeltem az edényt, s hagytam, hogy az a pár csepp vér a nyelvemre csöpögjön. Az íze mámorító volt: - hirtelen észrevettem a földön mászkáló bogarakat, hallottam a halk neszeket, egyszerre éreztem maró fájdalmat, és nyugtató boldogságot. Aztán mindennek vége szakadt, s nem maradt más, mint a leírhatatlan éhség. Mintha tűkkel szúrnák, úgy sajgott a foghúsom, s a forró láz sem segített az érzésen. Robbanásszerűen nőtt ki a két szemfogam, miközben arcomat hegszerű erek lepték el.
Nem hittem volna, hogy ilyen gyors az átváltozás, és bevallom, valamiért vártam, hogy folytatódjon ..., a fájdalmas részét jobb szeretném elkerülni a továbbiakban, de a mámor, amit a vér ízlelése közben éreztem, leírhatatlan vágyat váltott ki belőlem.
Próbálkoztam, de nem tudtam úgy suhanni, mint ahogy azt Stefan, vagy Damon teszi. Úgy éreztem, hogy a talaj ingatag alattam, s testemet kötéllel irányítják. Szaladni kezdtem, s egyre jobban gyorsítottam a tempón: -, ha embert nem is, legalább egy állatot találok az erdőben. Az őz hirtelen lépett ki elém, látványomtól megtorpant. Azt hittem, hogy el fog szaladni, de nem ez történt ..., koránt sem. Úgy bámult rám, mintha egy felsőbbrendű lényre nézni, tekintetével pedig szinte kérte, hogy szétmarcangoljam. Kezemmel lágyan hívogattam, mire ő közelebb merészkedett, és én abban a pillanatban, habozás nélkül lecsaptam rá. Úgy éreztem magam, mint egy szörny, aki most lépett elő egy horror filmből: - egyik kezemmel lefogtam a gyönge testét, másikkal pedig a nyakát szorítottam, majd fogaimmal lesújtottam rá. A vére koránt sem volt olyan ízű, mint az emberé, de valahogy ez is elég volt ahhoz, hogy kicsit csitítsam az éhségem. Szőre ajkaimat csiklandozta, szíve hevesen dobogott, s hallottam, ahogyan mély levegőt vesz. Tudta, hogy mi fog következni, mégis közel jött. Talán mindez előre el volt tervezve, ahogy az egész elcseszett életem. A prédám lábai lassan összerogytak, könnyű teste a földre zuhant, s kiszállt belőle az élet.
A düh, amit éreztem, egyre jobban próbált kitörni belőlem: - minden emlék, amit elfelejtettem, vagy, amit elfelejtettek, hirtelen fellebbent előttem, s alig tudtam megragadni párat, olyan gyorsan pörögtek a fejemben a gondolatok. Láttam apámat, aki mindig önzetlenül szeretett minket. Láttam anyát, aki a maga furcsa módján próbált gondoskodni rólunk, végül mégis saját magát választotta. Láttam a testvéremet, aki a drog okozta függőség miatt megőrült, s egyenesen a vesztébe rohant. Láttam Elenát, aki önmagát is becsapva próbált szeretni engem, s végül mindent tönkretett. Tönkretette mindenki életét. Hogy miért? Az önzőség, és a kéj okozta érzésért, ami úgy sem fog viszonzásra találni. Már tisztán láttam, hogy Elena Gilbert halálra van ítélve, s magával fogja rántani Mystic Falls összes jóindulatú emberét. Mégis, az előbb felsoroltak közül mindeniket képes lennék elfelejteni, s megbocsájtani, hisz a legfájóbb emlék felülmúlja mindezt. Láttam a kislányomat, akit önző módon örökbe adtunk, s még csak nem is hagytuk, hogy megismerjen minket. Semmi nincs, ami jobban fájna, mint a kislányom emléke, s senkit nem gyűlölök jobban, mint Mirandát, aki fejéből kipattant az örökbeadás ötlete, s Elenát, aki lemondott a gyerekünkről.
Tombolnom kellett, s ehhez muszáj volt áldozatot találnom. Az adrenalin túltengett bennem, kicsattantam az erőtől. Fákat döntöttem ki, mindenen átgázoltam, ami az utamban állt, a számból vér csorgott ki, s a burok lassan kezdett magába zárni. Megjelent az igazi énem, akit egész életemben elfojtottam ..., Matt Donovan egy puhány tinédzser volt, de ott ..., a boszorkánytemetőben véget ért az élete. Egy jó cél érdekében halt meg, és ezzel minden ballépése eltörlődött. Egyetlen emlék maradt meg belőle, ami nem más, mint a kis Avery fájó emléke.
Hirtelen zajra lettem figyelmes, ezért ledobtam a kezemben lévő rönköt, majd riadtan bújtam be a fa mögé. Normális ember ilyenkor nem jár az erdőben, ezért bizonyára egy természetfelettivel hoz össze a sors.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Boszorkánytemető Boszorkánytemető - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Boszorkánytemető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-