world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Eldugott barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2013 11:47 pm

to Kol Mikaelson



Mennyire viccesek a vámpírok. Azt hiszik, hogy ők mindenki felett állnak, de ebben nagyon tévednek. Nagyon könnyen végzek egyszerre többel is, sőt egy ősit is meg tudok ölni. Igaz az macerásabb, de, ha minden szükséges eszköz a birtokodban van, akkor nem igazán tudnak megállítani.
Kol egyre közelebb jött majd megdicsérte a hozzáállásom.. Komolyan, most hálásnak kellene lennem, hogy egy ilyen személy dicsért meg? Rossz vicc, nagyon rossz.
Lassan a nyakamra helyezte a kezét, s egy erős mozdulattal a falnak lökött. Ez az esemény elég gyorsan történt, szinte nem is érzékeltem, már csak azt, hogy a falnak csapódás után a földön vagyok. Becsületes benne, hogy nem csak a szája nagy, hanem cselekszik is. Ez a többi elsőre nem igazán mondható el.
- Tudod én sem vagyok az a kedves fajta. - mondom halkan, kissé fenyegető hangon. Nem szeretem, ha lenéznek. Szeretem, ha tudják kivel van dolguk, mikor valaki nincs ennek a tudatában illik megmutatni, de ez most nem így lesz. Jelenleg szükségem van az ősi segítségére, többek között ezért is jöttem el erre a találkozóra.
- Egy varázslatról lenne szó, de erről majd később. - gondolok itt arra, hogy szeretném megölni Kalus-t. Nem mondhatom el neki a dolgot, mert akkor felesleges is lenne várnom a segítségét. Ravasznak kell lennem, igaz egy vámpírt nem nehéz átverni... - Annyi a kérdés, hogy várhatom a segítséged vagy inkább menjek haza? - kérdeztem, természetesen egy igen vagy egy nem szóra várva. Úgyis igent fog mondani, mert tudja, ha nemet mond, akkor én itt hagyom, valamint azzal a ténnyel is tisztában van, hogy a fenyegetés nálam nem ér semmit.
- Miről is lenne szó pontosabban? - kérdezek rá, arra a dologra, amiért idehívott.
Most kimondottan jó pillanatomban hívott ide. Már rég itt sem lennék, de mivel nekem is származik valami jó ebből, ezért vagyok még itt. Az utóbbi napokban minden a terveim szerint alakul. Klaus kis boszorkányával szorosabbra fűztem a viszonyom, elkezdtem tanítani, persze abból egy jó kis együttlét kerekedett ki. Hmm, az volt aztán egy szép este, de most nem is ez a fontos, ennyire nem kellene elkalandoznom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 10:53 am



Zachary, my mate


S ejtettem, hogy nem fog olyan könnyen, gyorsan és problémamentesen menni a dolog mint azt ahogy elterveztem. Zachary nem az a tipikus behódoló boszorkány mint Nicole. Benne több tartás van és nem fél senkitől és semmitől.
-Nagy kár érted... – jegyzem meg halkan. Nagy kár bizony. Ha nem lenne ilyen vámpír gyűlölő és csökönyös talán még társak is lehetnénk. Nem sok barátra tettem szert, habár nem is igazán kerestem őket. Jobban szeretek egyedül dolgozni mindenféle visszatartó személy nélkül, de most valahogy szükségem lenne egy „pótkerékre”. Őt el tudnám képzelni annak. Ráadásul Nik arca is eltorzulna ha meglátná Zach-et velem. Most jó testéri viszonyt ápolunk de ha valami netán történne, arra az esetre szeretném magam valahogy bebiztosítani.

A kis megjegyzésére felkaptam a fejem. Mi az, hogy én járok rosszul? Ő most komolyan megfenyegetett? Az emberi naivitás határtalan méreteket öltött az elmúlt száz évben amíg én egy koporsóba voltam zárva. Ki gondolta volna, hogy az emberi gondolkodás és a megítélőképesség ennyire rossz irányba haladt? Fel se tudom fogni, hogy mi okozta ezt. Vagy csak pusztán ennyire sokat képzel magáról? Mindenesetre nem ijedtem meg, még egy kis mosolyt is eleresztettem felé.
-El sem tudod képzelni barátom, hogy most mennyire megijedtem. De tetszik a hozzá állásod meg kell hagyni. – közelebb lépek és megveregetem a vállát. Ez nagy nap lesz számára. Kol Mikaelson a segítségét kérte és még el is ismerte a bátorságát. Fogadok ha hazamegy inni is fog rá valamit.
- Nem vagyok üzletember. – a válláról gyorsan a nyakára csúsztatom a kezem, megszorítom a torkát és a mögötte lévő falnak lököm, elég erősen. Ez jól esett. Nem is tudom miért csináltam... Erőfitoktatás valószínűleg. Volt már egy két ilyen boszorkánnyal dolgom mint vele de egyikük sem okozott nagyobb problémát.
Leporolom magam és a földön ülő férfi felé nyújtom a karomat. Ekkorát azért nem akartam rajta lökni, de ha már így sikerült...
-Nézd meg Zachary milyen poros lett a ruhád... legközelebb legyél kicsit okosabb és először gondold végig mit mondasz nekem. – segítek neki feltápászkodni és egy nagy vigyorral az arcomon állok tovább egy helyben. – eléggé heves vérmérsékletű vagyok mostanában. – Nem csak mostanában.. ha jobban belegondolok mindig is ilyen voltam. Nem szerettem soha ha nekem szablyák meg a szabályokat vagy más veszi át az irányítást helyettem.
-Mond el mit szeretnél és meglátom mit tehetek érted. – magasabb volt nálam ezért felpillantottam rá de nem méltattam nagy figyelemmel. Megigazítottam magamon a fekete kabátomat, és türelmetlenül sétálni kezdtem fel, le.


No hard feelings mate, but we are not buds.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyPént. Jan. 18, 2013 10:21 pm

to Kol Mikaelson



A minap mélyebben beleástam magamat ismét a Rhys család történelmébe. Imádok kutakodni a múltban, legyen szó bármiről. Természetesen leginkább a saját történetem érdekel a legjobban, nagyon sokat lehet belőle tanulni, valamint érdekes is. Leginkább a Salemmel kapcsolatos dolgok érdekelnek.
Gondolataimat a telefonom rezgése zavarta meg, egy sms érkezett, méghozzá Kol Mikaelson-tól.
Az üzenetben ez áll: „Azonnal gyere az eldugott barlanghoz. Van egy kis problémánk.” Nem tudom mit képzel, hogy csak úgy ugráltathat vagy valami, de végül is még a hasznomra lehet ez a találkozó. Igaz ne várjon sok jót ez az ősi, mert nem vagyok a vámpírok bábuja, sőt...
Lassan összeszedem a dolgokat, amikre szükségem lehet a mai nap. A családi grimoire-t természetesen nem hagyhatom ki, erre mindig szükségem van.
Miután elkészültem már indultam is. Sajnos, nem sajnos, már nagyon jól ismerem az eldugott barlangot... Itt tudtam meg, hogy Anna Petrova volt az a vámpír, aki végzett a családommal. Lehetséges, hogy régi emlékek, sebek fel fognak szakadni, de muszáj elmennem erre a találkozóra, mert így jobban kiismerhetem az ősi családot.
Mivel a házam szinte az erdő mellett van, ezért a legkisebb feltűnés nélkül be tudok menni, s egyenes irányban mehetek a barlanghoz. Szeretnék minél hamarabb odaérni, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért is lettem elrángatva. Már látom a hatalmas üreg bejáratát. Ha nem jártam volna már itt, akkor nem biztos, hogy felismerném, hogy ez a hely a bejárat, de jelenleg már könnyű dolgom van.
Mikor odaérek megálltam a bejáratnál, s arra vártam, hogy észrevegyen. Pár másodperc múlva ez meg is történt, majd intett, hogy menjek beljebb...
Egy gúnyos mosolyt veszek az arcomra. Nem gondolja komolyan ezt a stílust, főleg nem velem szemben. Mivel engem keresett ezért gondolom tudja, hogy nem a szívem csücskei a vámpírok.
- Azért ne ilyen hevesen, mert még a végén te jársz rosszul és nem én! - fenyegetem meg, miközben szúró tekintetekkel nézek rá. Aztán a falhoz sétálok és úgy folytatom a társalgást. - Nem garantálom, hogy tudok segíteni, mivel mindennek ára van. Bár gondolom ezt te is tudod. - fejezem be mondandómat.
Egyértelműen megtudom csinálni ezt a varázslatot, igaz nagyobb koncentrációt igényel, de nem a legnehezebb. Persze csak úgy, kedvességből nem fogom. Meg fogja fizetni, nem is akármivel..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyPént. Jan. 18, 2013 6:10 pm



Zachary, my mate


Zaklatottan sietek ki a Grill-ből. Ha nem lett volna az a sok ember én esküszöm... de nem akartam megkockáztatni azt, hogy mindenki megtudja mik is vagyunk igazából. Most először helyeztem másokat magam elé. Hihetetlen.. a tékozló fiú aki hazatér és valami csoda folytán mások érdekeit kezdi védeni. Ez valami családon belüli öröklött tulajdonság. Mindenkinek megvan a gyenge pontya. Rebekah-nak az érzései és a vágya azután, hogy valaki feltétel nélkül szeresse és hogy Nik ne csak egy csatlós személyére találjon benne, Klaus-nak Caroline és a hasonmás Elena, Elijah-nak az ígéretei, nekem pedig... Nem. Nekem nincs gyenge pontom, a nőket nem a gyenge pontjaimhoz sorolnám hanem egy teljesen más kategóriába raknám őket.
Ezek a vadászok... egyre több gondot jelentenek nekem. Először Matt, most meg az összes többi. Miért nem mennek el máshova szerelmet találni meg vámpírokat ölni? Muszáj itt idegesíteniük mindenkit? – Ezeket a kérdéseket teszem fel magamban amint az autómba szállok. Előcsúsztatom a telefonomat a kabátzsebemből és írok egy üzenetet Zachary-nek.
„ Azonnal gyere az eldugott barlanghoz. Van egy kis problémánk.” – amint bepötyögtem rányomok az elküldésre és már úton is vagyok a barlang felé. Gyorsan száguldok a fák el mosódnak ekkora sebességnél, a lehúzott ablakon besüvít a szél. A hajam már össze vissza áll ezért néha – néha beletúrok, hogy mégis csak nézzek ki valahogy.
Percek kérdése és már ott is vagyok. Kiszállok és a sűrű, kusza erdőn keresztül átvágva a barlang elrejtett bejáratánál találom magam. Talán egyszer jártam már itt de akkor is csak szét nézni. Nem hittem volna, hogy egy ilyen okból kifolyólag látogatok majd vissza. Segítség? Nekem? Vadászok ellen? Egy boszorkánytól aki ráadásul férfi? Hm, nem egy tipikus Kol probléma az biztos. Szeretem egyszerűen és tisztán intézni az ügyeimet de most cselekednem kellett.
Miért pont Zach? Róla már sokat hallottam. Egyszer kétszer Nicole is megemlítette, vagy ha nem ő akkor épp Klaus hozta szóba. Aki Nik érdeklődését felkelti terv előkészítés szinten az már biztos ért valamit ahhoz amit csinál. Miközben rá várok körülnézek bent. Nincs ott semmi érdekes... Néhány ős régi rajz a falon, talán 400 – 500 éves. Nálam mindenesetre nem idősebb, mosolyodok el magamban és egy kölnitől átitatott ember szagát érzem egyre intenzívebben. Ez ő lesz. Megfordulok és mint eddig még soha, most sem tévedtem. Teszek rá egy két pillantást, intek neki, hogy nyugodtan jöjjön beljebb, ne a bejáratnál álldogáljon.
-Áh, örömmel látom megkaptad az üzenetemet. Remek. – kissé gúnyosan szólok hozzá, mert nem ismerem még annyira és nem tudom mekkora ereje van. Félni nem félek.. ugyan már még viccnek is rossz, hogy majd pont egy ilyentől ijedek meg. Nevetséges.
Közelebb sétálok, lassan, magabiztosságot sugallva.
-Az utóbbi időben meggyűlt a bajom a vadászokkal. Az egyik közülük ráadásul vámpír. Van valamiféle varázs ige amivel könnyen le lehetne őket gyengíteni? Csiribiri csiribá gyorsan kérném. – csettintek párat az ujjammal és a kar órámra mutatok. - Ja igen. Ez egy privát megbeszélés, szeretném ha így is maradna. Nem véletlenül jöttünk ide a semmi közepére. Nem szeretném kitépni a kis dobogó szíved a helyéről, barátom. – fejezem be végül és hagyom, hogy ő is szóhoz jusson.

No hard feelings mate, but we are not buds.


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2013 8:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 12:27 am


Rebekah & Emma


A gondolataim egyre messzebb szállnak, és bár testben jelen vagyok, elméletben már aligha mondható ez el. Egyre gyakrabban fordul elő, hogy elragad a múlt, vagy az álmodozás, pedig ezt aligha mondhattam el magamról pár hónapja. Sőt, ha azt vesszük, mióta vámpír vagyok sokkal realistábban látom a világot, leszoktam a reménytelen vágyak kergetésével - ilyen esetben megvárom mikor ők jönnek el hozzám - és megláttam a világ sötét oldalát, a halál és a gyilkolás univerzumát. Egy olyan helyet ahol a gyermeki álmoknak nincs helye, ahol muszáj felnőni, és magabiztosnak lenni. Most mégis, kezdek megtörni, és egyre egy olyan személlyé válni, akit már eltemettem magamban. Az álca erős, de kitudja meddig tart. Minden vámpír lelkében ott van még az emberség, akit bár elzárhatunk meg nem semmisíthetünk. Még a legtapasztaltabb vámpírok is képtelenek teljesen kiűzni magukból a gyengeséget.
- Hmm... - bólintok elismerően, legalább is annak szánva ezt a gesztust. Nem tudom mennyire előnyös, ha valaki ennyire jól felismer engem. Emma tehetsége igazán lenyűgöző, de sajnos ő se több egy a tucatvámpírokból, tehát nem lehetek vele kegyesebb. Maximum egy igazán picit. Mert az a Rebekah akit itt ebben a városban ismernek, sokkal többet elér, mint az a lány akit csak pár embernek mutattok. Talán jobban járok ha jobban bemutatom neki az előbbit, csakhogy mindig emlékezzen rá - még ha vadászok verbénát égetnek a nyelőcsövén, hogy áruljon el valamit rólam - ki vagyok. Látok benne reményt, olyan villanásokat a szemébe amik egyszer engem is jellemeztek, de ezt kedves szavakkal sose fogom tudni még jobban megerősíteni.
De nem most. Még nem. Jelenleg el kell nyernem a bizalmát, és valljuk, nekem se árt ha néhányan ellenség helyett barátnak tekintenek.
- Kedvesek? - nem tehetek róla, hirtelen elkaphat a nevethetnék. Édes a a naivsága, és most nem is rossz értelembe mondom. Bár lehet kéne tartanom egy történelmi órát is neki? Nem is rossz ötlet. - Én inkább a tökkelütött szót használnám mindegyikre. Niklaus pedig úgy tűnik igazi hírnévre tett szert. - a végét már kicsit túl keserűen mondom, talán még az irigykedés is kihallatszik a hangomból. De nem értem. Miért pont Nik az, akinek a nevét mindenhol megjegyzik, én pedig, mint a húga, jó ha az ötszáz évesnél idősebb vámpírok fejébe maradok meg?! Értem én, hogy a hibrid, meg minden gonoszok atyja, de hahó, a Mikaelson család nem egyedül belőle áll. De nem vagyok féltékeny. Én? Ugyan. Már teljesen beleszoktam - se.
Felugrik a szemöldököm, ahogy a hangja egy teljesen új színt vesz fel. Nem tetszett ez nekem, a hangulat pedig hirtelen megfagyott. a viccelődés, és a jókedv alig egy másodperc alatt elmúlt. Scarlett, Scarlett, mintha ilyes néven emlegette volna a nővérét, akiből amúgy csöndben megjegyzem totálisan szétment az agyam. Egy vámpír ne ragaszkodjon ennyire a testvéréhez, kivéve ha amaz szintén nem gyarapítja mesés fajunkat. Valahogy a jó testvéri viszony ott szakad meg, ha nem vagytok ugyan olyanok, legyen az ember, vérfarkas, bármi.
- Álljunk csak meg egy pillanatra. - tettem fel a kezem, és újra végiggondoltam az egészet. Emma nővére, egy vámpírvadász. Aki valószínűleg meg akarja ölni. Ez a lány túl naiv, ha azt hiszi hogy csak azért mert egy méhből jöttek nem bántja őt. - Te most komolyan azt kéred tőlem, hogyha meglátok egy vadászt aki történetesen hasonlít rád, ne öljem meg? - már a feltételezés is pusztán nevetséges volt, és valahogy éreztem, hogy most muszáj egy kicsi ízelítőt adnom neki abból, hogy mások milyen kegyetlenek is lehetnek. Lassú léptekkel sétáltam elé, majd mikor alig pár centi választott el minket egymástól, továbbra is fogva tartva a tekintetét, elővettem a rideg énem.
- Jól figyelj rám, mert csak egyszer mondom el. Felejtsd el őt. Felejts el minden emléket, minden együtt töltött karácsonyt és szülinapot, mert ezek már nem számítanak. Ő egy vadász. Rád vadászik. És tudod mit? Ha továbbra is elhiteted magaddal, hogy ő mindig a nővéred, akit annak idején ismertél, akkor meg is fog találni, majd gondolkodás nélkül a szívedbe szúr egy karót, ahogy ezt már sok millió alkalommal megtette. - erős akarat kellett hozzá, hogy ne forduljak igézéshez, inkább beleöltem mindent, amit most Mikeal iránt érzek. Nekem is végig kellett járnom az utat, hogy megszabaduljak kislánykorom olyan pillanataitól amit oly' sokáig féltve őriztem. Bárki is akarja az életed, legyen az barát, vagy családtag, többé már nem gondolhatsz rá kellemesen, ha közben jövőt is akarsz.
- Tehát döntsd gyorsan. Képes vagy egyedül átértékelni magadban az emberi életed, vagy esetleg - léptem egyet oldalra, lassan egy egészt kört téve körülötte, hogy megadhassam a hatást a mondat végének. Amikor a másik oldalára értem, közelebb hajoltam a füléhez, mintha csak egy hétpecsétes titkot osztanék meg vele. - szükséged van a segítségemre? - hiszen ha Nik képes volt Stefanból újra előhozni a ripper énjét, mennyire lehet nehéz megigézni egy fiatal vámpírlányt, hogy megtanulja végre, ki az igazi ellensége?
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 6:21 pm


Rebekah & Emma

Nos, jól esik olyan emberrel találkozni, aki egykor törődött veled. Noha hónapok teltek azóta, hogy láttuk egymást, mégis úgy gondolok Rebekah-ra, mint egy jó barátra. Nekem sosem voltak barátaim, Bekah viszont azt hiszem azzá lett az idők folyamán.
-Ha emlékszel, nekem is itt kezdődött az „életem”. – Formáltam idézőjelet ujjaimmal, hisz vámpírlétem itt indult útnak. Itt nyaraltunk a nagyszüleimnél, amikor azon az estén elragadott Derek és soha többé nem láthattam a családomat. A pillanatot Rebekah hangja törte össze.
-Nem, elég sokat tapasztaltam. Jártam erre arra a világban, tanultam ezt azt. – Mondtam büszkén, de kicsit sejtelmesen. Nem akarom azonnal beavatni minden trükkömbe. Meg különben is, az, hogy megmutatom, sokkal többet ér, mintha beszélnék róla. Egyébként sem tudok olyan jól beszélni, mint a nővérem. - Mellesleg, emlékszem még, miket mondtál, amikor összeakadt az utunk. Ritkán felejtek el dolgokat. – Kocogtattam meg mosolyogva a fejemet. Amióta vámpír vagyok, azóta elég sok olyan dologra tudok visszaemlékezni, amikre egy normál ember nem lenne képes. Kiskori pillanatok kúsznak be olykor az elmémbe és ezek az emlékek rendszerint megmosolyogtatnak. De ezeket a foszlányokat beárnyékolják azok a momentumok, amik arról tanúskodnak, hogy vámpírok raboltak el és kihasználtak. Minden egyes pillanata annak a szörnyű három évnek a fejemben van. Nem akarom, hogy ezek elrontsák a kedvemet, hiszen Bekah épp itt áll velem szembe és az elmúlt napokban rám fér egy kicsi a jóból.
Az, hogy megemlítettem a bátyát, nem volt véletlen. Nagyon is érdekel, mi is valójában Klaus. Hallottam róla, nagyon sokszor hallottam a nevét más vámpírok szájából. Érdekel, naná, hogy érdekel.
-Klaus bátyádról. A többieket nem ismerem, de biztos roppant kedvesek lehetnek. – Mosolyodtam el. - Sokat beszélnek róla, bárhol jártam a városban, valakibe mindig botlottam, aki a Klaus nevet emlegette. Meg aztán, a Mikaelson név nem túl sűrű, nem volt nehéz összerakni a kirakóst. – Arra a mondatra, hogy vadásszunk le pár szerencsétlent, teljesen felvillanyozódtam. Úgy pattantam fel a rönkről, mintha legalább egy cukorkás boltba vinnének. Éhes vagyok, haragszom a nővéremre, nem is jöhetett volna jobbkor ez az alkalom. Az pedig, hogy Rebekah-val tehetem meg ezt, már csak hab a tortán.
De a lelkesedésem eltűnt abban a percben, mikor eszembe jutott Scarlett. Habár haragszom rá, mégsem tudnám megölni. Azt sem hagynám, hogy Rebekah tegye meg. Meg kell ezt beszélnünk, nem akarom, hogy baja essen.
-Valamit el kell mondanom. – Kezdtem bele nehézkesen. Nem egyszerű elmondani, hogy a nővérem vadász lett. - Emlékszel a nővéremre, Scarlett-re ugye? Na szóval vadász lett. – Torkomból fájdalmas sóhaj szakadt fel. - Szeretném, ha nem esne bántódása. Fogalmam sincs, merre szokott tevékenykedni, de fel fogod ismerni. Egy az egyben olyan vagyok, mint Ő. – Kicsit büszkén hangzott az, amit mondtam, de annak ellenére, hogy a nővérem az ellenségem lett, szeretném, ha megöregedne.
-Na merre kezdjük? – Tereltem el gyorsan a témát azzal, hogy ide oda járattam a fejem a barlang szája és az erdő mélye között. Valamit csak kitalálunk. - Te is hallottad ezt? – Néztem az erdő felé. Gallyak ropogását hallottam, ahogy a több tonnás autókerekek ripityára törik őket. Férfihangokat hozott fülembe a szél, gépek robaját. Gonosz mosoly húzódott a számra, de hagytam, hogy Rebekah döntsön. Felőlem maradhatunk még egy kicsit, mert ha nem is vette észre, én azért lopva végignéztem az öltözékemen. Nem tudom mi baja vele, nekem tetszik, ahogy öltözöm, de mint régen, most is biztos lesz egy két jó tanácsa. Előre hátra billegtem a talpamon, szemem végig Rebekah tartva.
Valamit csináljunk… szuggeráltam a lányt égkék szemeimmel.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 4:24 pm


Rebekah & Emma


Vannak dolgok, amik már mindennapossá váltak az éltemben. Például, hogy nincsenek barátaim; mármint nem azokra az igézett halandókra gondolok, akik mindig a nyakamba vannak a suliba. Nem. Olyan emberek, - vagy gyakrabban természetfeletti lények – akik mindig ott vannak mellettem, és akikre bármikor számíthatok. Néha, nagy ritkán az utamba ötlött egy ilyen alak, de a kibírhatatlan természetem miatt, meg a folytonos hangulatváltozásaimat okolva nem tartott sokáig. Jött, és ment, mint mindenki, akit megismertem eddig. Egyedül Niklaus volt állandó az életemben. Minden más múlandóvá vált, amikor apám önző módon felajánlotta az életem a dicsőségért. Sosem nyert tőlem bocsánatot. És most már esélye sincs rá. Bár ha belegondolunk, még mindig jobb egy apa, aki csak egy ivadékának akarja a halálát, mint egy anya, aki az összeset máglyán akarja látni. Néha magam se tudom eldönteni, hogy az emlékek, amik még az ábrázolják milyen összetartóak voltunk egykor valósak e, vagy csak álmok, amibe annyira hinni akarok.
Igazából, csak azért keltette fel az érdeklődésem a lány, mert látok benne lehetőségeket. Túl sok mostanában puhány, vegetáriánus vámpír, akik elmehetnének a fajunk szégyenének is ennyi erővel. Muszáj néha kitanítani pár potenciális jelöltet, hogy nehogy felbontsák az arányt. És ki tudja? Lehet egyszer hasznomra is válhat a jövőben. Hiszen tartozik nekem, élete végéig. Ha ott hagyom, biztos megölik az épp arra járó vadászok. Óvatlan is figyelemfelkeltő volt – hiszen két utcával arrébb halottam, ahogy feltépi az áldozata torkát, és kíméletet nem ismerve egyszerűen kinyel belőle mindent. De pár tanács, jó pár pár önkontroll gyakorlat és már is sokkal kifinomultabb lett. Nem kifejezetten szeretem átadni a taktikáim, de mindenki kivételt tehet pár évszázadonként, igaz?
- Mivel ez itt az én otthonom, azt hiszem nekem ártana megkérdeznem, hogy mi szél hozott errefelé. - billentem oldalra fejem, hamiskás mosolyt vetve rá, talán egy csipetnyi felsőbbrendűséget is tartalmaz. Nem tehetek róla, noha teljesen akaratlan mimika volt, úgy tűnik túl sok időt töltött a mindenlébenkanál hasonmáska tíz kilométeres közelébe. Neki ennél több jut, hiszen többszöri alkalommal se értette meg, hogy kivel érdemes vigyázni. Miért nem képes meghúzni magát, mint a többi halandó, anélkül hogy minden cselekedetével csak veszélyezteti a családom? Ráadásul olyan dolgokba üti bele az orrát, amihez finoman szólva semmi köze.
Felszalad a szemöldököm, majd csipkelődve jegyzem meg. - Akkor gondolom nem járnék jól, ha vadászként engem vennél célba. - elhaladok mellette, és leülök az egyik sziklára, hagyva, hogy az arcom megfürödjön a gyér fényben. Az igazság az, hogy mindig is imádtam az őszt. A kedvenc évszakom, a szeles, ám még napsütötte időjárás, a barnás árnyalatok, az elszáradt falevelek hegye, mind, mind olyan romantikus hangulatot csempész az életemben. Csak jobb kedvem lesz tőle. Emberkoromban mindig forró teát - akkor még ízesített vizet - kortyolgattunk, miközben a marha bátyáim a levelekben verekedtek. Becsukom a szemem, és egy percre engedem hogy elárasszanak az emlékek - majd újra visszatérek a rideg valóságba, ahol az eget már vastag felhők takarják el előlem.
- Köszönöm. - fordulok Emma felé, és apró, de hálás mosollyal ajándékozom meg. Leplezetlenül méreg végig az ő szerelését. Nem rossz, nem rossz... De lehetne jobb. Ha egyszer már sikerül az önkontrollját tökéletesre fejleszteni, mindenképp elviszem egy nagy bevásárlásra. Lehet, hogy ember korába tökéletes lett volna az ilyen divat, de vámpírként muszáj, hogy a külsőnk is sugározza, hogy van bennünk valami más. Őszintén; mennyire stílusosabb a tűsarkú kopogás egy kihalt átjáróban? Hatásvadász. Imádom ha már a vadászat elején félelem költözök az áldozat szívébe. Így majd abban a tudatban hal meg, hogy tudta, hogy veszélyben van, mégis túlságosan is gyenge volt, hogy tegyen valamit... Micsoda keserű sors!
És most akarattal voltam szarkasztikus.
- A bátyáimról, vagy a bátyámról, Klausról? - érdeklődöm, hiszen azért nem mindegy, hogy a történetünket hallotta, vagy csak a hírét a nagy Hibridnek, aki most fő gonosznak tekint a természetfeletti nép.
- Oh, tehát gyakoroltál? Öröm hallani, hogy az oktatásom nem ment kárba. - lassan felálltam, és összefontam a kezem a mellkasom alatt, aféle gondolkodó arcot vágva. Mindig öröm, ha ilyen fiatal vámpírok ilyen nagy érdeklődést mutatnak az igazi énjük felé. Tetszik, ahogy kihasználja az adottságait; ilyen arccal, bizony igen kevesen mondanának nemet neki. Okos. Nagyon okos.
- Rendben. - csaptam össze a kezem, és arcomon megjelent egy vészjósló vigyor. Azt említette, hogy egy vadásztól szerzett információt - nocsak, ennyire elszaporodtak volna a kis mitugrászok? Amikor legutóbb szórakozásból megpróbáltam kiirtani mindenkit, aki kiképezte magát, elég szépen teljesítettem. Úgy tűnik ez nem volt elég. - Mit szólnál levadásznánk azokat, akik ránk vadásznak?
És kiejtve milyen ironikus. Szinte lírai. Pont ezért tetszik.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 2:36 pm


Rebekah & Emma

Az a bizonyos nap emléke élénken él az emlékezetemben. Amikor még fiatal voltam, vad és tombolt bennem a vér iránti mérhetetlen vágy. Akkor jött Rebekah és minden szó nélkül a segítségemre sietett. Hálával tartozom neki, Ő volt az, aki megmutatta a vámpírlét minden csínját-bínját és akinek köszönhetően ma már képes vagyok féken tartani magamat.
Jól ismerem minden mozdulatát, minden gesztusát. Ajkaimról a mosoly egy pillanatra sem tűnt el, amikor felém közeledett. Semmit sem változott, bár nem volt oly rég az első találkozásunk.
-Nem gondoltam volna, hogy pont ebben a városban fogunk találkozni. – Löktem el magam a sziklától és pár lépéssel leküzdöttem. Nem tudtam, hogy megölelhetem e vagy az már túllépne a „barátságunkon”. Így csak annyit tettem, hogy visszamosolyogtam rá, majd kezeimet zsebre tettem.
-Meg kell hogy mondjam, elrejtőzni előlem nem tudsz. Úgy értem, hogy megismerlek, bármit is csinálsz. – Mosolyogtam töretlenül és semmiképp sem sértésnek szántam az előbbi mondatomat. Csupán sikerült megismernem, bár még mindig nem ismerem annyira, mint ahogy szeretném. Nővérem helyett nővérem volt, amikor fékezhetetlen szörnyeteggé változtam, Ő mellettem volt. Sosem voltak barátaim – bár ez betudható annak, hogy éppen akkor raboltak el, amikor az életem virágzásnak indult – de Rebekah talán az. Az egyik legkedvesebb és leghűségesebb barátom. Már ha inkább én tartozom neki hűséggel, semmint Ő nekem.
Fura gondolatok lepték el az agyamat. Nem is tudnám megmondani, hogy miért éreztem úgy, oka van annak, hogy most előttem áll. Talán most jött el az idő, hogy letörlesszem a felém tett nagylelkű viselkedését. Bár ezt sosem éreztette velem. Hogy hálával tartozom neki, amiért kiemelt a porból és életerős vámpírrá tett. Mégis valami azt súgja, hogy történni fog valami. Valami egészen más, mint azelőtt, amikor megtanított mindenre.
-Semmit sem változtál Bekah. Ugyan olyan jól nézel ki, ki pár évvel ezelőtt. Hallottam a bátyáidról is. Legalábbis amit néhány vadászból kiszedtem. El sem tudod hinni, mennyit fejlődtem, ha az életemről van szó. – Haraptam alsó ajkamba, majd elégedett vigyorral leültem egy korhadt fatörzsre, hellyel kínálva magam mellett Rebekah-t. - De még mindig van mit tanulnom. – Sóhajtottam, majd felé kaptam a tekintetem.
-Mit fogunk együtt csinálni? Kész vagyok bármit megtenni egy kis szórakozásért. – Csillant fel a szemem, de a nővérem vadász témát gondosan kerültem. Nem szeretnék rá vadászni, az végképp teljesen összezavarna. - Mert ugye csinálunk valamit? Ne hagyj unatkozni, ha már találkoztunk. Egyébként meg, amúgy is éhes vagyok. – Biggyesztettem le alsó ajkam és úgy néztem rá, mintegy ártatlan kislány. A külsőm tökéletes passzolt ehhez a szerephez. Néha élvezem, hogy ártatlan kislánynak tűnök, noha belül érett nő vagyok.


A hozzászólást Emma Montgomery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 05, 2012 9:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyVas. Okt. 21, 2012 9:08 pm


Rebekah & Emma

Az elmúlt időben azt hiszem elvesztettem egy kicsit önmagam. Túlságosan is beleéltem magam a normális emberek világába, és közben megfeledkeztem róla, hogy igazából ki is vagyok én. Lehet külsőleg semmivel se térek el a többi polgártól - ez lényegében nem igaz, mivel már a szépségem is puszta jelenség - de a lényem, egy ragadozóé. Erről nem szabad megfeledkeznem, akármilyen csábító is a gondolat, hogy magam mögött hagyjam. Szükségem van egy kis fájdalomra. Egy kis friss vérre.
Stefan Bambi diétáját már elég rég lehúztam a listámról, és őszintén a tasakos vér se ér fel ahhoz, mint mikor a szemfogaid kivillannak a vágytól, a fejedben minden értelmét veszíti, és csak arra tudsz gondolni, hogy akarod annak a lüktető érnek a tartalmát. A megállás gondolata, pedig mint valami hirtelen előbukkanó jelzőtábla a kihalt úton, csapódik neki az elmédnek. Ízlelni akarod, de nem lehet. Az elmúlt ezer évben olyan önuralmat fejlesztettem ki, aminek hála már teljesen el tudom nyomni magamban a szomjat, ha muszáj. De emlékszem milyen kín volt, mikor el kellett szakadnom a mámorító forrástól, mikor vissza kellett fognom magam, hogy ne bukjak le. Számtalan ember halt meg, csak mert óvatlan voltam, és telhetetlen. Megszámolni is képtelenség.
Ha a bátyáim nincsenek velem, talán megőrültem volna. Eszetlenül mészároltam le volna falvakat, nem érdekelve hogy az áldozat gyerek vagy nő. Halhatatlanul sose kerített kétségbe a halál gondolata - az emberek semmire se mentek a vézna karójukkal, a tűz okozta sebek pedig idővel begyógyultak. A verbénáról pedig akkor még csak legendák keringtek. Ha a boszorkányok akkor felfedték volna magukat, és nem ítélték volna őket minden természetfeletti lénnyel máglyára, talán lett volna esélyük. Biztos vagyok benne, hogy százfajta mód létezik, hogy egy vámpírt hatástalanítani lehessen. Milyen kár, hogy a halandók olyan buták voltak, hogy az utolsó lehetőségüket is elporlasztották.
Néha találkoztam olyanokkal viszont, akik egyedül voltak. Szinte még gyerekek voltak, túl gyengék még így is, hogy reményük legyen a jövőre. Csak a titoktartás miatt is, de saját magam is sokaknak szúrtam a szívébe karót, hogy örökre hallgassanak. És most, alig pár hónapja, egy régi ismerős által találkoztam valakivel, akinek a tekintetében megpillantottam azt a lányt aki egyszer én voltam. Akinek nem volt tapasztalata a vámpírlétről, aki túlságosan is félt, hogy megálljon, így hát csak ölt. Nem vagyok irgalmas szamaritánus, de most az egyszer kivételt tettem.

- Ereszd el! - mint éles ostor, úgy csattant a hangom a kihalt szobában. A falat véres kézlenyomat díszítette, a nő pedig erőtlenül emelte fel kezét felém. Segítséget várt? Pedig nem az életéért jöttem. Csupán túl sokadik alkalom lenne már, ha ő is beállna az áldozatok közé. Ennek a lánynak tanulnia kell a feltűnésmentes táplálkozásról, ha életbe akar maradni.
- Mondom - léptem közelebb, és hátulról megragadva arrébb löktem. - ereszd el! - egész arca mocskos volt, még a haja is összetapadt az alvadt vértől. Ha valaki ismeretlen vámpír erre keveredne, most valószínűleg olyan lenéző pillantást vetne a lányra, mintha valami eltaposni való bogár lenne. A fiatalok nem igazán értik, hogy nálunk mennyit számít az etikett. Egy vámpír akkor lesz igazán vámpír, ha tud úgy ölni, hogy nem piszkítja be a kezeit.
A nő nyöszörgése közben elhalt. Undorodó pillantással szemléltem végig szakadt ruháit, és őszülő, csomós haját. Még a szaga is rettenetes volt.
- Szerencséd, hogy senkinek nem fog hiányozni. - morogtam bosszúsan, majd visszanéztem a sarokban kuporgó szőkeségre. Fáradtan sóhajtottam. Ma még igen hosszú napnak nézünk elébe, ha holnap utánig - mivel Nik nem igazán értékeli a kiruccanásaim - legalább azt elakarom érni, hogy a ruháit ne kelljen folyton tisztítóba hordani. Meg hát, talán mégse lenne szerencsés, ha egy ilyen alkalmon, véletlenül állattámadás történne ugyanabba a mosodába, nem igaz?
- Gyere. Még nagyon sok dolgunk van.


A fák öleléséből kibontakozva ismerem fel az alakját, lelassítva lépteim. Szél fújta hajamból kikapok egy elszáradt levelet - ezenkívül még a magassarkúmban se se kár, pedig a tegnapi eső után jó pár sártócsát kellett kikerülnöm. Az erdő közepén vagyunk, több mint tíz méteres körzetben semmi mozgás nem érzékelhető. Kár. Olyan szívesen vacsoráztam volna gyanútlan túrázóból.
- Emma. - ejtem ki lágyan a nevét, mintha csak imát olvasnák fel a bibliából. A neve nagyságot jelent; a germán zivatarok istenének egyik megfelelője. Mit ne mondjak, igen találó egy ilyen heves vérmérsékletű lányra. - Meglepő, milyen hamar viszontlátjuk egymást. - talán öt méter áll közöttünk, amit emberi lépésekkel szelek át, arcomon pedig szelíd mosoly tükröződik vissza. Tisztelettel beszélek hozzá, talán kicsit olyan pillantással mintha a nővére lennék. Pedig nem vagyok az. Kár, hiszen mindig is vágytam egy húgra, főleg négy fiú testvér mellett. Néha fárasztó ennyi önfejű marhával egy házban élni.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyVas. Okt. 21, 2012 2:07 pm


Rebekah & Emma

Amióta találkoztam a nővéremmel, a harag egyre csak gyűlt bennem. Olyannyira, hogy lemészároltam egy családot valahol a mystic falls-i határ mentén. Könnyűszerrel behatoltam a viskójukba és öltem meg őket. Kegyetlen démonná változtam, amit hosszú idő óta elnyomtam magamban. Vigyáztam, óvakodtam ettől az énemtől, sosem engedtem, hogy eluralkodjon rajtam a mérhetetlen vágy, ám ha vámpír vagy, az érzelmeid a tripláján tombolnak benned és történhetnek az enyémhez hasonlító „balesetek”.
És élveztem… élveztem minden egyes percét. Élveztem, hogy az életükért könyörögtek, ahogy az apa védelmezte a családját. Rám támadt, megpróbált egy karóval leszúrni, de mielőtt megtehette volna, törött nyakkal rogyott a padlóra. Ezután már nem volt akadálya annak, hogy bevégezzem a sorsukat. Minden csepp vért eltűntettem a testükből, nem hagytam semmit sem kárba veszni.
Persze a pusztításom után kitisztult az agyam és a vér egy része távozott belőlem. Megfeküdte a gyomrom, vagy talán az anya mormolt el valami varázsigét, mert az utolsókat lélegezve elkapta a csuklóm és a fülembe suttogott valamit. Nem értettem milyen nyelven beszélt, sosem hallottam még azelőtt.
Napokig ténferegtem az erdőben, nem mertem bemenni a városba, nem akartam gyengének mutatkozni, nem akartam könnyű prédává válni. Élni akartam, de napról napra egyre rosszabbul lettem. Hetek teltek el, míg végre erőre kaptam, míg végre elért az üzenet az egyetlen személyhez, akiben megbíztam. Pietro-t még Olaszországban ismertem meg, amikor Francesca De Marco néven éltem életemet Firenzében. Varázsló és meglehetősen jól ért hozzá. Nem kellett titkolnom előtte kilétemet, azonnal rájött, ahogy annak az olasz étteremnek a teraszán összeakadt a tekintetünk. Sokkal több volt egy barátságnál, sosem engedtem, hogy az ágyába csábítson.
Pietro vette le rólam a rontást. Ha nem érkezik meg, valószínűleg kiszáradtam voltam. Nagyon erős varázslat volt, napokig önkívületi állapotban voltam, képes voltam rárontani, szemfogaimat csattogtatva alig néhány centire a nyaki ütőerétől.
Akkor egy eldugott barlangban tengettük a napokat és mire észbe kaptam, ismét erőmben teljes voltam. Pietro visszautazott Firenzébe, én pedig minden nap eljöttem a barlanghoz. Gondolkodni, kiszellőztetni a fejemet, mert azóta az éjszaka óta más sem jár a fejemben, csak Scarlett arca, rajta a megvetés és az undor.
Az erdő nyugodt, csak az állatokat hallani. A szél lágyan lengette a faágakat, sípoló hangot kiadva, aztán mindez megszűnt. Csend telepedett az erdőre és szinte biztos voltam benne, hogy hozzám hasonlóan az a másik is lélegzet visszafojtva fülel.
Kiléptem a barlang nyújtotta biztonságból és a körülöttem elterülő fákat kémleltem. Semmi mozgás, egy hang se, mégis tudtam, hogy valaki van az erdőben.
Karjaimat összekulcsolva dőltem a barlang nyirkos falának, majd cipőmmel ráléptem egy gallyra. Nagyot reccsent és hamarosan a lélegzetvételhez társuló arcot is megpillantottam.
Ajkamra mosoly húzódott, ahogy kibontakozott alakja a fák közül.


A hozzászólást Emma Montgomery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 05, 2012 9:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyCsüt. Május 31, 2012 8:16 pm

To; Ben.

Egyértelmű volt, hogy Benji szórakozik velem. Valójában az egész fölösleges volt, mert a kéz, ami pár másodperce erősen az ajkaimra tapadt, most óvatosan simogatni kezdte a testem. Annak ellenére, hogy hibrid, eléggé átlátszó ..., ilyen reménytelen próbálkozással semmit sem fog elérni. Az egy dolog, hogy maximum megerőszakol, de az ilyesmit a helyében szégyelném, mintsem büszke lennék rá. A nagy zűrzavarban megfeledkeztem arról, hogy csak az alsóneműben vagyok - viszont, az sem maradt sokáig rajtam, mivel Benji hirtelen letépte rólam. Úristen, ha a perverzió fájna ..., Benji már rég alulról szagolná az ibolyát.
Hagytam, hogy kedvére rángasson össze-vissza, és alaposan megnézze a testem, elvégre, használja ki az időt, amíg még él. Egy ilyen mocskos faj, mint az övé, nem érdemel mást, csak halált. - Ez neked erőszak? - kérdeztem gúnyosan, de azonnal meg is kaptam a választ: - az idióta a földre lökött, majd rámfeküdt. Mindez alátámasztja, hogy fogalma sincs arról, hogy mit is jelent valójában a szexualitás.
Keze ismét a számra tapadt, de most olyan erősen szorította, ahogy csak tudta. Tisztában voltam vele, hogy nem viccel. Két lehetőség van: - vagy a perverzitás miatt csinálja, vagy pedig meg akar ölni. Fulladozni kezdtem, de az egyik kezemmel megpróbáltam kapálózni, mint a hülye horror filmekben. A baj csak az, hogy ez nem horrorfilm, hanem a kegyetlen valóság. Hirtelen elengedett, én pedig szaggatottan ugyan, de kis levegőhöz jutottam, azonban még örülni sem tudtam, mert valami ismét betömte a számat. Viszont, ez most nem egy kéz volt. Ben ajkai értek a számhoz, majd hevesen csókolgatni kezdtek a nyakamon át, egészen a köldökömig. Aztán úgy döntött, hogy mégsem fog tovább menni, ezért felállt - mármint, felállt a földről -, és a szokásos alattomos lépteivel elindult, majd helyet foglalt a koszos földön.
- Anyádat nevezd könnyű prédának, ne engem! - fakadtam ki dühösen, majd gyorsan visszahúztam a fehérneműmet, amit az előbb letépett rólam. Fogalmam sincs, hogy mit képzel magáról, de az biztos, hogy David nem fog ilyenné válni. Azért, mert erősebb, még nem jelenti azt, hogy bármit megtehet velem, hisz attól még primitív marad. - Ja, bocsi ..., elfelejtettem, hogy számodra Klaus jelenti az anyucit. Jó érzés a biztonságos szoknyája mögé bújni, mi? - folytattam, még mielőtt rendesen lereagálhatta volna az anyázásomat. Nem szokásom mások családjával gúnyolódni, de ez a helyzet ilyen mondatokat követel. Láttam rajta, hogy az előbbi viselkedésemmel eléggé felhúztam, ezért jobbnak láttam, ha távozom. Elindultam kifelé, közben pedig figyeltem arra, nehogy ismét hátulról "támadjon" meg. Már majdnem elértem a kijáratot, amikor a már jól ismert fájdalom köszöntött rám. Legszívesebben síkitottam volna, de próbáltam elnyomni a kínt, ami egyre jobban fokozódott. Az átváltozás már nagyon hamar megy, ezért elég egyetlen pillantást vetnem a teliholdra, máris bundát növesztek, elveszítem az eszméletem, és fogalmam sincs, hogy mi történik, miután átváltozom. Legalább annyi vígasztal, hogy a ruháim nem fognak elszakadni. A szemem színt váltott, és ezzel a blackout is bekövetkezett.
Pár óra múlva ...
Meztelenül ébredtem a hűvös barlangban, és szokás szerint semmire sem emlékeztem. Furcsáltam, hogy ugyanott vagyok, ahol pár órával ezelőtt álltam. Talán Benji nem engedett ki, vagy valami, de az biztos, hogyha rajtam múlt volna, lefutottam volna a farkas maratont.Összeszedtem a szakadt rongyokat, ami az alsóneműmből megmaradt, majd kimentem a barlang elé, ahol a ruháim hevertek. Gyorsan felöltöztem, majd megpróbáltam elhagyni a helyet, de egy ismerős hang megtörte a csöndet.
- Te még itt vagy? - kérdeztem riadtan, mikor Benji előlépett a sötétből.


A játszótársam eltűnt, tehát a játéktér szabad! Smile


A hozzászólást Kira M. O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 12:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptySzer. Május 30, 2012 6:15 pm

Eldugott barlang - Page 2 Tumblr_lfp7vaHT7C1qcqbdbo1_500

to; Kira



Nekem nem kell semmit kétszer mondani. Ahogy elindult befelé, egyből utána mentem. Nagyon sötét volt, alig lehetett látni. Ő valahol előttem járt már, de a szagról pontosan tudtam, hogy merre. Utána eredtem, és mikor utolértem, a kezemet az ajkaira raktam, mint valami betörő, vagy pschiopata gyilkos.... „gyilkos”. Mert az is vagyok. Most viszont nem ezzel a szándékkal tettem, amit tettem.
-Remélem nem ilyedtél meg. Nem annak szántam. – mondtam, majd a másik kezemet lassan végigcsúsztattam a combján, egészen fel a derekáig. Ott megáltam, és egy igen laza, de határozott mozdulattal letéptem róla a bugyiját. Felesleges ruhadarab volt, amúgy is egy csomószor láttam már lányokat bugyiban. Nem izgatott fel cseppet sem.
-Ne haragudj, előre szólok...- nem fejeztem be a mondatot, hanem a másik kezem is a derekára helyeztem, hogy kellő erőt tudjak mozgósítani. Magam felé fordítottam, és olyan közel hajoltam hozzá, hogy az ajkaink majdnem összeértek.
-Nem szeretem az erőszakot, de azt hiszem, most az egyszer tehetek kivételt. – mondtam, majd félmosolyra húztam a szám, és egy nagyobbnak mondható lökéssel a földre küldtem. Nem illik nőket bántani, de ő akarta, hogy legyek ilyen. A parancs az parancs.
Fogtam magam és ráfeküdtem. Miért ne? Tudom, hogy nem lenne ellenére ha ott rögtön megerőszakolnám. Úgyis egy szál semmiben volt. Rajtam se volt már póló, szóval még a ruhákat se kell letépni róla. Hisz önszántából ledobta őket.
Befogtam a száját, de nem úgy mint az előbb. Most annyiban különbözött a dolog, hogy tényleg komolyan gondoltam. Olyan erősen fogtam, hogy szinte nyelni se bírt. Aztán olyan történt, amit én se vártam volna. Megcsókoltam... na nem a betapasztott száját, hanem a nyakát. Egyre lejjebb és lejjebb csókolgattam, egészen a hasáig. Ott vártam egy kicsit, majd újra lefelé indultam. Amikor már azt hihette volna, hogy tényleg megerőszakolom, akkor hirtelen feláltam, és helyet foglaltam az egyik poros „ülő alkalmatosságon”... pontosabban, a földön.
-Nem szeretem a könnyű prédát, ha érted mire gondolok. – letöröltem a szám szélét, és megvakartam a mellkasomat. Körbe néztem, és undorítónak találtam a helyet. Ugyan ki inna vértasakból, amikor emberekből is simán lehet? Szánalmas némelyik vámpír komolyan...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 9:41 pm

To; Ben.[/center]

A tag önző kijelentései az agyamra mentek, de valahol örültem is annak, hogy így beszél, hisz mindezzel saját magát minősíti. Elképzelem, ahogyan ez a híres Klaus összehívja a szolgáit, majd megpróbálja betanítani őket. Már maga az átváltozás is vicces lehet ..., szerintem valami futószalagon szállítják a szerencsétleneket, miközben fentről a szájukba csöpögtetik a hasonmás vérét. Meg kell hagyni, nagyon vicces lehet - legalábbis, az én képzeletemben az -, de ki tudja, hogy milyen fájdalmas, és hosszú folyamat ez valójában.
Úgy hiszem, Benji ismét az udvariasságát akarta bizonygatni, mert hirtelen a vállamra terítette a kabátját. Nem tudom, hogy milyen amatőr trükk ez, de, hogy nálam nem jött be, az biztos. Az is meglehet, hogy nem tetszett neki a látvány, és ezért próbálta "elrejteni", de kit érdekel az ő véleménye?!
- Tudod, Benji ..., ez fordítva is igaz! - fakadtam ki, de próbáltam visszafogni magamat. Legszívesebben a fejéhez vágtam volna az összes mocskos kifejezést, amit ismerek, elvégre ki ő, hogy pattogjon itt nekem ..., de még sem tettem, mert könnyű szerrel kinyírhat. Úgy tartják, hogy jobb félni, mint megijedni, és én inkább meghúzom a határokat, és csak egy bizonyos pontig pofázok. Lobbanékony vagyok ugyan, de nem hülye. Nem fogom elcseszni az életem egy olyan jelentéktelen dolog miatt, mint a civakodás.
Szerintem Ben megpróbált utánozni, mert pár perc múlva levetette a felsőjét, de velem ellentétben, ő nem kezdte el dobálni, hanem óvatosan a földre tette. Milyen kis figyelmes ..., és vicces. Meggyőződésem, hogy saját magától nem ezt csinálta volna, csak a vezér hatására lett ilyen ... gáláns?!
Bevallom, elégedett voltam a látvánnyal, mert legalább kizökkentett az unalomból. Időközben távolabb lépett, ezért alattomos léptekkel közelítettem újra felé. - Az erőszakra szavaznék ... - nevettem fel. Persze, nem arra céloztam, hogy szétverjen, mint az állat, hanem inkább spékelje meg a dolgot egy kis erotikával, vagy valami hibrid dologgal. A hídon részem volt egy borzalmas szexben, és őszintén kezdem megunni David felkutatását, tehát ... valakinek csak el kell szórakoztatnia, elvégre egy magányos, és kiéhezett lány vagyok, és körülbelül két órám van hátra az átváltozásig.
Kacsintottam, mivel Ben nem tépte le a fejem, így sikeresen túléltem az elmúlt két percet, majd a barlang bejárata felé indultam. Tök mindegy, hogy mit fog csinálni, a lényeg, hogy ne itt kint tegye. A bejárat már ismerős volt számomra, hisz nemrég jártam ott, csak valaki megzavart. Sötét volt, és alíg lehetett levegőt kapni. Furcsáltam, hogy a falra néhány gyertyatartó van felfüggesztve. Lehetséges, hogy élnek itt, - de ki olyan tőbunkó, hogy egy ilyen helyen éljen?! -vagy egy másik vérfarkas használja. Minden esetre még bennebb merészkedtem, de ami ott várt, rámhozta a frászt: - vértasakok hevertek a földön. Undorító, mégis hogyan képesek vért inni ..., fúj!
- Gyere már! - kiáltottam hangosan, mert a feltérképezés közben Benji lemaradt, vagy elhúzott. Tovább bóklásztam a sötétben, amikor hátulról egy kéz tapadt a számra. Ismét egy olcsó trükk ..., lehet, hogy nem látok a sötétben, de a szagot megismerem.


A hozzászólást Kira M. O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 12:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 6:19 pm

Eldugott barlang - Page 2 Ed

to; Kira



Mindenre számítottam, de arra nem ami következett. Egyszer csak, ki tudja milyen okból, elkezdett vetkőzni. Ledobta magáról a nadrágját, a felsőjét és a melltartóját. Biztos azt hitte, hogy majd ezzel zavarba hoz.. kár, hogy nem tudta amit mindenki más rajta kívül. Nagy nőcsábász hírében állok, és egy ilyen látvány valahogy már nem olyan izgalmas.
-Már akinek... neked pl most én vagyok a megváltás drága. – tudtam, hogy halálra unja magát, másképp nem vetkőzött volna. Nem volt nehéz leszűrni. Jó „ember ismerő vagyok.
Amikor közelebb jött hozzám, akkor már kezdett érdekelni. Minimálisan... mint mondtam, ehhez több kell. Aztán olyat tettem, amit szerintem nem várt. Levettem magamról a dzsekimet és rátettem a vállára.
-Minden rendben. Miért ne lenne? – súgtam a fülébe, majd hátráltam, és nekidőltem a barlang falának. A kezeimet keresztbe tettem, és amolyan gúnyosan szexi nézéssel próbáltam rá nézni.
- Alábecsülsz te engem, az pedig nem jó. – céloztam a kis kísérletére. Kíváncsi voltam, hogy ezek után mit fog lépni. Előtte viszont úgy gondoltam, hogy talán én több érdeklődést felkelthetek benne.
A kezeimmel, amik az előbb még keresztben voltak, levettem a pólómat, és leraktam magam mellé a földre. Nem akartam dobálózni, az olyan tinis dolog. Abból a korszakból már rég kinőttem.
Tovább nem vetkőztem, mert az meg túl kurvás, és amúgy sem áll jól a férfiaknak. A pólót is csak azért kaptam le, hogy megcsodálhassa az izmaimat. Beképzelt vagyok igen, de kit érdekel? Úgy élem az életem, ahogy nekem tetszik. Senkinek se lehet beleszólása. Ha Kira-nak valami nem tetszik, akkor nyugodtan elmehet, és kereshet magának más helyet, ahol átváltozhat. Viszont... ahogy levettem a viselkedéséből, látszott, hogy ő is élvezi a társaságom.
-Na? Mi legyen? Legyek erőszakos, vagy dumálni akarsz, netán esetleg valami mást csinálni? – tettem fel a kérdést jogosan. Nem volt ötletem, hogy mit tegyek. Vagyis volt.. de ahogy láttam, nem volt olyan hangulatban, hogy Hibrid szexeljen velem... bár, ki tudja mi fog még történni a hátralévő órákban. Lehet, hogy még meg fog lepni valami jó ötlettel, a fantáziám nagy, mindent el tudok képzelni, ami történhet.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 12:40 am

To; Ben.

Az idióta volt képes a fához lökni, ami nem egy kellemes érzés. Azt hiszem, ezzel csak dicsekedni akart, de én azt mondom, hogy lehetsz bármilyen erős, ha egyben egy talpnyaló rabszolga is vagy. A termetem, és a külsőm ellenére nem vagyok az a törékeny fajta, úgyhogy csak rajta, üssön meg, vagy harapja át a torkom, ezzel úgysem bizonyít semmit, csupán azt, hogy egy gyáva féreg, aki nála gyengébbekkel kezd ki. Ki sem kellett mondanom az előző gondolatomat, a puhány máris fölsegített. Megfogta a felhorzsolt kezem, majd óvatosan felhúzott a földről. Ezt nevezem vendégszeretetnek: - úgy a fához tol, hogy megreped a gerincem, utána pedig fullad meg a nyáltól, úgy próbál meg kiengesztekni. Ezt nem is a hibridségre fognám, inkább a férfiakra. Mind egyformák.
Benji következő kijelentésétől kezdtem úgy érezni magam, mint egy kísérleti nyúl. Mégis mi jó abban, ha végignézi azt, ahogyan átalakulok - mert feltehetően ez a szándéka, ugyanis, ha minden igaz, akkor pár óra múlva telihold lesz -, majd meztelenül ébredek?! Persze, gondolhattam volna, hogy perverz, de ez már beteges.
- Te magad vagy a feszültség! - jelentettem ki dühösen. Már nagyon elegem van a hibridekből, nem elég, hogy elragadták a pasimat, még van képük utasítgatni. Legszívesebben a lehető legellenszenvesebben ordítanám, hogy Klaus csak kihasználja. Nem vagyok ostoba, tudom, hogy mi történik körülöttünk. A tag magányos, és teljesen érthető módon megoldást kellett találjon, de ez rabszolgatartás. Természetesen, én is örülnék neki, ha tucatnyi jóképű, és erős férfi szórakoztatna, miközben a gyengébbik nem minden szavamra ugrana, de ennyire nem lehet kihasználni a jóságot, és a naívságot, persze, amiből akad itt bőven, ahogy elnézem.
Észrevettem, hogy Benji feltűnően bámul, vagy nevezhetjük stírölésnek is, ezér túgy döntöttem, hogy kissé feldobom a hangulatot. Bevallom, hogy zavarba akartam hozni, már amennyire ez lehetséges egy hibrid esetében, ezért lassan vetkőzni kezdtem. Pár perc alatt melltartó-bugyira vetkőztem, majd gyakorlott mozdulattal elkezdtem kikapcsolni a melltartómat is. Félreértés ne essék, eszem ágában sem volt szexelni vele, ugyanis tegnap délelőtt érdekes aktusban volt részem, egy bizonyos autó hátsóülésén, szóval, ezt az opciót kihúznám, habár ..., megjegyzem, ez a Benji gyerek jóképű, és vonzó, de természetesen, neki is van egy szépséghibája, mégpedig az, hogy ő egy kibaszott hibrid.
Közelebb léptem hozzá, kéjesen elmosolyodtam, miközben és egyre jobban sejtettem, hogy most sem fogok unatkozni. - Minden rendben? - suttogtam, miközben próbáltam a lehető legközelebb hajolni hozzá. Nem szokásom ilyen olcsó cselekkel próbálkozni, de valóban nagyon unatkozom ebben a városban. Az itteniek bizonyára hangosan kinevetnének, mert Mystic Falls a rejtélyek városa, de amióta megérkeztem, nem találkoztam mással, csak részeg, és ostoba emberekkel, akik tonna számra nyelik a hamburgert. Nem is érdekel Benji reakciója, felőlem meg is üthet, ha akar, csak történjen már valami, lehetőleg még mielőtt feljön a hold, ami úgy látom körülbelül egy óra múlva fog megérkezni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyHétf. Május 28, 2012 9:54 am

Eldugott barlang - Page 2 Tumblr_lfp7vaHT7C1qcqbdbo1_500

to; Kira



Nem volt valami kedves, de nem is számítottam másra egy vérfarkastól. Ők mindig valahogy azt képzelik, hogy bárkit meg tudnak ölni, csak mert büdösek és szőrösek. Én is farkas voltam régen, de nem voltam ennyire szemtelen. Mióta Hibrid vagyok, azóta kezdtem felvenni ezt az arrogáns stílust. Mostmár nem félek se a vámpíroktól, se a farkasoktól. Főleg nem egy csajtól.
-Milyen kár. Pedig azt hittem, hogy ez egy csodás kapcsolat kezdete, de ha nem akkor nem. Tudok én máshogy is játszani kicsiszívem. – majd egy gyors mozdulattal a falnak löktem. Hallatszódott ahogy nekicsattan, de annyira nem volt erős, hogy kárt tegyen benne. Figyeltem rá, megpróbáltam nem megölni. Csak azt akartam megmutatni, hogy itt még mindig én vagyok az alfahím. Mondhat bármit, nem ijeszt meg az üres szavaival. Klaus is ezt tette volna, én pedig az ő hű követője vagyok. Nem hagyhatom cserben, és nem lehetek valami gyenge nyálas kis hibrid. Okkal változtatott át, mert látott bennem valamit, amit még én se láttam addig magamban.
Közelebb mentem a lányhoz, és felsegítettem. Nehogy a végén azt mondja, hogy nem vagyok egy úriember. Megfogtam a kezét óvatosan, és segítettem neki felállni. Most így közelebbről megnézve, még talán azt is megkockáztatom, hogy az én esetem volt. Szőke haj, nagy szemek, formás testalkat. Kár, hogy ilyen velem amilyen. Ki tudja...
A kérdésre, hogy miért keresem, azonnal tudtam válaszolni.
-Talán gond, hogy eljöttem a koszos kis barlangodba, hogy találkozzak valakivel a fajtádból? Puszta véletlen, hogy pont te lettél az a szerencsés, aki eltölthet velem egy szép estét – bizony... lehet neki nem olyan szép, de nekem öröm lesz végignézni az átváltozását, ha egyáltalán megtörténik. Nem láttam még soha kivülről, csak belülről éltem már át egy párszor. Most viszont itt az alkalom, hogy ezt is megcsodáljam.
- Gondolom ismered Klaus-t, és biztos azt hiszed, hogy ő küldött. Pedig nem. Magamtól jöttem, szóval ne félj annyira. Relax kislány, nem kell a feszültség. – általában nyugis vagyok, úgyhogy nem szeretem a komolyt játszani. Meg nincs is hozzá hangulatom így este. Vetettem a lábára még egy pillantást, és lehet, hogy elég feltűnően csináltam. Nem zavartattam magam, nem érdekelt hogy tudja vagy nem, azt hogy bejön.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyVas. Május 27, 2012 11:46 pm

To; Ben.

Furcsáltam, hogy a hibrid épp engem keres, de tudhattam is volna, hisz több, mint valószínű, hogy Klaus küldte ki, hogy alapanyagot gyűjtsön a hibridgyárba. Ki kell ábrándítanom, mert nekem eszem ágamban sem áll beállni hibridnek. Lehet, hogy meglepő, de inkább változok át minden teliholdkor, mint szolgáljak egy tapintatlan, és arrogáns félvámpírt. Rühellem a vámpírokat ..., büdösek, és ostobák, ráadásul semmi keresnivalójuk nincs a világban. Fölöslegesek. És ezt bátran a szemükbe is mondom, ha kell.
- Nos, kedves Benji ..., veled ellentétben, én csöppet sem örvendek a találkozásnak. Tudod, semmi kedvem jópofizni holmi hibridekkel. - három, kettő, egy ... és az agyam kikapcsolt. Mégis hogy lehetek ekkora idióta?! Az igaz, hogy rühellem a vámpírokat, de ez itt más. Egy másfajta szörnyeteg, akinek akaratom ellenére is meg kéne adnom a tiszteletet. Sajnos önfejű vagyok, ezért nehéz rákényszerítenem magam az ilyesmire. Minden esetre, azért megpróbálom, de azért illik itt leszögeznem, hogy a Benji nagyon hülye kutyanév.
- Amúgy, Kira vagyok! - mondtam, miközben egyre bennebb merészkedtem a barlangban. Minden tele volt undorító pókhálókkal, amiket már jó ideje meg kellett volna szoknom, de lássuk be, a richmondi barlangok szebbek. Minél bennebb jutok, annál több furcsa dolog jelenik meg. Ilyen például a vértasak, ami közvetlenül a lábam előtt hevert. Na, csak ez hiányzott ..., találtam egy jó kis helyet, erre kiderül, hogy az olcsó vérszívók menedéke. Felvettem a földről, és undorral néztem rá. Mégis hogy képesek vért inni?! Számomra az egész abszúrd, de az én fajom sem jobb. A vámpíroknak mégis van egy jó oldaluk: - nem növesztenek büdös bundát, de ettől eltekintve, ők sem illatosabbak, elvégre, már jó ideje meghaltak. A hideg is kiráz a gondolattól, hogy a szerveik megrohadtak. Fúj ...
- Miért mondtad, hogy engem keresel? - kérdeztem a lehető legkedvesebben, már amennyire kedves tudok lenni egy hibridhez. Megpróbáltam félretenni a mérhetetlen utálatot, és felváltani kíváncsiságra. Az sokkal idegesítőbb, és hatékonyabb.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyVas. Május 27, 2012 10:35 pm

Eldugott barlang - Page 2 El6
to; Kira


Épp a szokásos dolgaimat intéztem, amikor eszembe jutott, hogy teli hold van. Tudtam, hogy a városban hova mennek ilyenkor a farkasok átváltozni. Egy eldugott barlangba, a semmi közepén. Én is jártam már ott, jó kis hely, meg kell hagyni. Többször viszont nem kell menjek. Hibridként már feljebb vagyok azon a bizonyos ranglétrán mint a mezei farkasok.
Miért ne menjek el, és nézzem meg, hogy ki fog odabújni? Kíváncsi természetemnél fogva, nem hagyhattam ki a lehetőséget. Nem minden este változnak át, úgyhogy ki kell használni az alkalmat.
Fogtam magam, kocsiba ültem, és az erdő felé vettem az irányt. Útközben egy lerobbant kocsit láttam, nem is tudtam mire vegyem a dolgot. Mit keres egy tragacs leparkolva az erdőben? A másik, és fontosabb kérdés, kié az a tragacs leparkolva az erdőben? Talán minden kérdésemre választ kapok a barlangban.
Ahogy odaértem, kiszáltam, és befelé vettem az irányt. Nem volt bent senki, biztos hamarabb ideértem mint ahogy kellett volna. Körülnéztem és az emlékek hirtelen beugrottak. Nem szerettem átváltozni, fájdalmas egy dolog volt. Hálla Klaus-nak erre már nem kell figyeljek. Klaus... hátha találok neki valaki érdekeset itt.
Ahogy ezen gondolkoztam, hangokat hallottam kintről. Nem kellett sokat várjak, és már meg is pillantottam a szerencsés illetőt, aki velem fog egy kicsit társalogni. Szag alapján bisztos voltam benne, hogy vérfarkas. Már messziről megérzem az ilyet. Gondolom, ő is tudja, hogy én mi vagyok. Remek, legalább fél egy kicsit. Nem kifejezetten miattam, hanem Klaus-tól.
Furcsa kérdéssel indított. Mit keresek itt? Nem is arra volt kíváncsi, hogy ki vagyok, hanem, hogy mit keresek itt. Érdekes...
-Éppenséggel téged. Vagy valami hasonlót. – nekem mindegy volt, hogy ki jön, de tulajdonképpen örülök neki, hogy ilyen csinos meglepetés suhant be a bejáraton. Lehetett volna rosszabb is. Mondjuk egy 40-es fickó, de most szerencsém volt vele, mert szemrevaló volt az tuti.
- Benjamin Bess. Szólíthatsz Benji-nek is ha akarsz. Örvendek. – nyújtottam felé a kezem, egy kis felsőbbrendűséggel és arroganciával. Elegáns voltam, pedig általában egy bunkó vagyok. Most a higgattságomat akartam bizonygatni, ezért voltam olyan, amilyen. Ki tudja, mi fog történni még. Érdekes egy este lesz, az biztos. Még jó, hogy eljöttem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyVas. Május 27, 2012 10:12 pm

To; Ben.

Alíg érkeztem meg a városba, máris szerencsésen túl vagyok egy üdvözlő szexen, és még a kocsimat is ingyen javították meg.
Amelia kedves volt ugyan, és felajánlotta, hogy nála alhatok, de a telihold idejére mégiscsak találnom kell egy helyet, ahol elzárhatom magam a külvilágtól.
Mivel a városnézéshez semmi kedvem nem volt, úgy döntöttem, hogy kocsiba szállok, és megkeresem azt a bizonyos barlangot, vagy zúgot, ahol mazochista módon kikötözhetem magam. Már profi felszerelésem van: - láncok, bilincsek, és sisakvirág. Mindez a zökkenésmentes átváltozás elengedhetetlen kelléke, hisz nélkülük mindenkit széttépnénk, aki útban áll.
A dolgok rendben mentek, ezért habozás nélkül kocsiba szálltam, és annak ellenére, hogy egyáltalán nem ismerem a várost, mégis felfedező útra indultam. Persze, azt elfelejtettem, hogy a sors utál engem, és soha nincs igazi mázlim. A kocsim ismét lerobbant, ráadásul az erdő szélén - ennyit az ingyen autószervízről.
Ott álltam a semmi közepén, ahol semmi sem volt - nem beszélve a mobil térerőről. Kissé feszélyezett állapotban voltam, mert nem szeretem az ilyen helyzeteket, mert szokásomhoz híven, ilyenkor összeesküvés elméleteket gyártok saját magam ellen. Pár perc alatt minden lehetőség lezajlott előttem: - megtámad egy vámpír, elnéztem a naptárat, és ma lesz telihold, vagy a legrosszabb, ami történhet, hogy jön Klaus, megitat a mocskos vérével, majd kitöri a nyakam.
Mindezek ellenére bennebb merészkedtem, hisz, ha már itt vagyok, ne álljak tétlenül. Nem messze az úttól, találtam egy csinos-, de ugyanakkor hátborzongató barlangot. Még mielőtt sikerült volna közelebb jutni a barlanghoz, hirtelen egy férfi termett ott. Még örülni sem volt időm, hogy megtaláltam a megfelelő helyet.
- Te meg hogy kerülsz ide?! - kérdeztem nem túl kedvesen, majd körülnéztem. Ilyenkor a saját bőrömet próbálom menteni, több-kevesebb sikerrel. Az idetévedt idegen illata ismerős volt - alíg ugyan, de érezni lehet rajta a vérfarkasok jellegzetes illatát. Ennél rosszabb, és egyben jobb dolog nem is történhetett volna velem: - azt hiszem, egy hibrid akadt rám, és, ha ez valóban igaz, akkor tudni fogja, hogy hol találom Klaust, akire ráfér egy alapos fenékberúgás, de az is meglehet, hogy kinyír, még mielőtt bármit is kérdezhetnék.
Erőt vettem magamon, és egy erőltetett mosolyt villantottam, elvégre nem tudhatom, hogy milyen képességekkel van felruházva, sőt, jobb, ha nem is tudom meg. Legalább tízszer annyira erős, mint én, így már biztosan rájött, hogy vérfarkas vagyok, de a biztonság kedvéért jobb lesz, ha nem hangoztatom. Vele ellentétben, én nem fogok alkut kötni az ellenséggel, és szolgasorba állni.


A hozzászólást Kira M. O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 12:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 4:45 pm

Eldugott barlang - Page 2 Tumblr_ld6hcz6Bk81qealwto1_400
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Eldugott barlang Eldugott barlang - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Eldugott barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Eldugott sziklakert
» Barlang
» Lockwood barlang
» Titkos barlang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-