world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Aaron Moonroe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Aaron Moonroe
welcome to my world
Aaron Moonroe

► Residence :
New Orleans
► Age :
29
► Total posts :
19

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Aaron Moonroe Aaron Moonroe EmptyPént. Nov. 18, 2016 9:50 pm




Aaron Moonroe
BECENEVEK
Aaron
KOR
Huszonkettő
SZÜLETÉSI DÁTUM
1994. 11. 10.
SZÜLETÉSI HELY
USA Los Angeles
FOGLALKOZÁS
Állatorvos
CSALÁDI ÁLLAPOT
Kapcsolatban(?)
FAJ
Slaves of the Moon-Vérfarkas
PLAY BY
Cody Christian
• Szemeim kékek, hol pedig borostyán fényükben pompázva mutatkoznak meg. Hajam természetes barna, zselézett mikor úgy tartja kedvem. Alapvetően a képekről mindenki kisfiús arccal ismerhet meg, ugyanakkor szakállas vagyok és a legkevésbé sem kisfiús arcom ugrik neked ha kekeckedsz. Ruhatáram változatos, minőségét és színeit a hangulatom adja. Hol fekete bőrdzseki, hol pedig nagymamis kötött pulcsi a viseletem része, tényleg változatos a ruhatáram. Felsőtestem kigyúrt, ezért teszek nap mint nap, magasságom pedig az életmódomhoz alkalmazkodva százkilencven centi. Átlagos vagyok mint egy ma született bárány..vagy ez nem így van? Pediglen ártatlannak nem mondanám magamat. Gerincem, nos az is átlagos, oda figyelek, meg aztán az életmódom nem is engedi a gerincferdülést.
× Szőrös vagyok, testemet mindenütt szürkés szőr borít, lábaim keskenyek és kecsesek. Lábujjaim hegyén éles karmok húzódnak végig. Testem kecses, akár a lábaim, füleim hegyesek és szőrösek. Orrom mindig nedves és rendkívül jó. Szemeim világítanak és vonyítok a Holdra. Állkapcsom erős akár egy vadállaté, agyaraim tűhegyesek és hófehérek.
• Sebesen szaladok, mint akit üldöznek, hazáig meg sem állok, a barátaimnak vonyítva jelzek. Ez vagyok én. ×
• Könnyen felbosszantható vagyok és ha egyszer felbosszantottál akkor menekülj míg utol nem ér a fogsorom. Ha igazán dühbe gurulok ugyanis harapok, a szó legszorosabb értelmében. Stílusomból adódó a járásom is, ami elsősorban kicsit bicegősnek vagy részeg fószeresnek tűnhet. A nőkkel gyengéden bánok, bár vannak hibáim, mikor mégsem. Sok ellenségem van és kevés barátom, mióta eszemet tudom egy falkát szeretnék, alapítani egyet vagy csatlakozni egyhez az nem lényeg. Idáig mindig kidobták az irhámat. Elviselhetetlen személyiségem az életemben is nyomot hagy. 
Alexandra
17
Egyedül vagyok
• 1994 őszén egy kora szülött csecsemő sírt fel. Ez voltam én. Örömmel vittek haza a szüleim, egészen addig örültek az új jövevénynek, amíg ki nem derült, hogy a vérfarkas családba egy ember gyerek jött. -legalábbis mindenki ezt gondolta- Ki lettem közösítve, teliholdas éjszakákon bezártak a szobámba. Sírtam, toporzékoltam, az ajtót vertem. Nem tudtam mi miért történt velem. Ahogy nőttem kezdtem mindenre rájönni, megtanultam kiszabadulni a szobám adta fogságból és a szüleimet követni. Láttam ahogy átváltoznak, majd idővel kezdtem eltávolodni tőlük, féltem attól amik. Persze ők erről mit sem tudtak, azt hitték a kamaszkor teszi, azt gondolták, csak magányra vágyok. Nem gondoltak bele, hogy tudom mindennek az okát. Tudom miért nehezteltek rám és hogy miért taszítottak ki a családomat körül ölelő titkok rengetegéből. Mind-mind azért mert azt hitték én magam ember vagyok.

• Aztán jött az iskola, a sok stressz, ami évről évre csak nőtt és nőtt. És akkor 17 évesen elvesztettem a fejemet. Az évfolyamomba járt egy igen csak bunkó gyerek. Nagynak hitte magát, azt gondolta, hogy bármit elérhet ha van sok pénze. Nos nálam is ezt gondolta, de bizonyosan mondom, nem jött be. Megvesztegetett. - Akkoriban volt egy nagy szerelmem, az évfolyam legmenőbb csaja, de ez a barom őt is el akarta venni. - Tehát nyújtott nekem tíz ezer dollárt, ha lemondok a csajról. Nem akartam és neki ez nem tetszett. Másnap behazudta mindenkinek, hogy ő már lefeküdt a nagy szerelmemmel. Persze csak kamu volt az egész, de abban az esetben hirtelen elöntötte az agyamat a düh és minden addigi érzelmem kitört belőlem. Neki estem a srácnak, fojtogattam, míg az iskola diri szedett bennünket szét. Persze én még ekkor sem álltam le, mire a szemtanúink rendőrt hívtak. Végtére is egy zsaru sokkolóval leszerelt - akit későbbiek folyamán el is kellett hallgattatnom - és ekkor látta meg a szemeimet, amik akkorra borostyán színűkben tündököltek. Ki akart tálalni pár ismertebb vadásznak, mire én megöltem. Akkor először öltem, de mai napig nem bánom amit tettem. Elterelődött rólam a gyanú és nyugodt szívvel folytathattam a tanulmányaimat. Igaz elvesztett önbecsüléssel és kevesebb kontrollal, illetve hát vérfarkasként.

• Idővel felnőttem, befejeztem a gimnáziumot és ott hagytam a családomat. Elhagytam Los Angeles-t és Richmond-ba vetett a sorsom. Ekkor már farkasként távoztam a házból, amelybe emberként születtem bele. De igazán kontrollálni sosem tanultam meg magamat, betudható ez a gyerekkori traumám következményének, vagy annak, hogy a családom kitagadott azért ami vagyok. Mindenesetre ebből kifolyólag könnyen bepöccenek és akkor támadok.
• Az iskola után nem mentem egyetemre, hanem állatorvosnak álltam Richmond-ban. A klinikán töltött idő alatt egy kedves ember -pontosabban egy hölgy- társaságában dolgozhattam. Bár mai napig nem tudom, hogy minket mégis mi kötött össze és, hogy mennyi kettőnk között a távolság. Úgy értem, hé fogalmam sincs, hogy ember-e, vagy ha nem akkor micsoda. A kutyák ugyan annyira szerették mint engem, de cica közelben nem láttam sűrűn. Nem sokat tudok róla így vissza gondolva, pedig egy jó három évet tudhatunk magunk mögött. De az idő telik és én New Orleans-ba költöztem, mikor megtudtam, miszerint Richmond a vadászok városa, ott maradni természetfelettiként nem a legbiztonságosabb.
Minden bizonnyal ha vissza gondolok a gyerekkoromra..nem is volt gyerekkorom, és azóta költözök mióta vérfarkas vagyok. 
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Aaron Moonroe Aaron Moonroe EmptyVas. Nov. 20, 2016 4:52 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Üdv köztünk, Aaron!
Nagyon érdekes karaktert hoztál nekünk, egy vérbeli vérfarkas. Nagyon tetszett az előtörténeted, hiszen nagyszerűen kifejtettél minden részletet, mindenre odafigyeltél, éppen ezért hülye lennék nem elfogadni téged. Egyébként ha ez megnyugtat, én is "magányos farkas" vagyok, majd egyszer összefuthatunk és alapíthatunk egy falkát. Razz Mindenesetre most szaladj, foglalózz -ha még nem tetted- majd irány New Orleans utcái. Wink  
Vissza az elejére Go down

Aaron Moonroe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Slaves of the moon-