world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Travis Hewer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Travis Hewer Travis Hewer EmptyKedd Júl. 28, 2015 1:44 pm




Travis Christopher Hewer
BECENEVEK
Nincs ilyenem
KOR
Huszonhárom
SZÜLETÉSI DÁTUM
1900.05.04.-1923.09.20.
SZÜLETÉSI HELY
London
FOGLALKOZÁS
Naplopó
CSALÁDI ÁLLAPOT
Ez mit jelent?
FAJ
Vámpír
PLAY BY
Chace Crawford

Külsőmet tekintve... nos, általában fülig érő, barna hajkoronát viselek, de ez igazán változó, attól függ milyen kedvem van. Szemem szürkéskék, ezért a nők általában megvesznek. Na meg persze ha hozzáteszem azt a csábos mosolyt amivel próbálom őket megbolondítani! 183 cm magasságommal eléggé kimagasodom a tömegből. Vonalaimra mindig is vigyáztam, az edzés sem volt utolsó, a lényeg, hogy minél dögösebb legyek. Általában nem viselek szakállat, sőt a borostát is utálom, de ha túl lusta vagyok, akkor az ott marad addig, még rá nem tudom venni magamat arra, hogy változtassak. Öltözködésem egyszerű és nagyszerű. Szeretem az ingeket, az öltönyöket, használom is, de viszont sokszor látni egyszerű laza cuccban. Követem az aktuális stílust, eddig a kétezres éveké jön be a legjobban.  

Jellememről is tudnék sokáig fecsegni, de hát a legegyszerűbb azt mondani, hogy gyere és ismerj meg! Ez a mondat nálam nem mindig szokott jól végződni. Szeretem a vérszomjam. Szeretem a nőket. Szeretek játszadozni és csábítani. Nem szoktam ám sokszor használni az idézgetést, próbálok a saját személyiségemmel belehatolni a nőkbe. Általában összejön. A nők szeretik a rossz fiúkat. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen világot fogunk élni. Az 1900 években még nem így volt. De hát azóta már sok idő telt el! Magamnak való vagyok, nem szeretek osztozni. Tipikus bunkó pasinak mondanak, de hát manapság az én álláspontom szerint már nem nagyon lehet másképp boldogulni. Szeretem elérni a célomat és megkapni amit akarok. Sokan utálnak mert könnyen keresztbe tudok tenni másoknak.
Azért van egy rendesebb énem is valahol legbelül, de ezt nehéz előhozni belőlem. Vannak napok, amikor magam alatt vagyok a múlt végett és ilyenkor sokkal sebezhetőbb leszek.  
B.
21
-
Valamikor még emlékeztem arra, hogy milyen volt embernek lenni. Még talán az átváltozásom utáni 20-30 évben. az már nem most volt. Egy örökkévalóságnak tűnik ez az idő. Voltak jobb és rosszabb időszakaim nekem is, volt amikor bujkálnom kellett, de volt amikor elég jól tudtam élni, elvegyülni az emberek között. Ezeket az időszakokat szeretem... amikor nem kell hetente új helyre költöznöm és nevet sem változtatnom.
Nem szeretek aludni. Amióta vámpír vagyok, csak akkor tudok ha valami elvonja a figyelmemet. Ez lehet akár a szex, akár a pia, a vér... ezekbe a dolgokba menekülök általában. Legtöbbször egyszerre. Nem mondhatnám, hogy rosszul megy sorom... de azért mégis van valami.
Álmok. Az álmok megőrjítenek. Sőt, ezek igazából nem is álmok, hanem megtörtént esetek. Mintha a sors direkt ki akarna tolni velem, újra és újra lejátssza a fejemben életem fordulópontját, életem legrosszabb napját. A családom. Ezt látom amikor lehunyom a szememet. A szokásos ősz első családi portréját készítettük.  Mindig annyira szerettem ezeket a napokat. Olyan vidámak voltunk. A húgommal sokat hülyéskedtem, anya és apa pedig nagyon szerették egymást. Tökéletes családi idill volt. Igaz, már alig várták, hogy végre megnősüljek, anya totális lázban égett, hogy megszervezhesse a lakodalmat. Aztán hirtelen összefolyik a tisztán átlátható kép. Minden elszürkül, és piros árnyalat lepi be a vászon nagy részét. Próbáltam megmenteni őket, de tényleg. Az a valami olyan erős volt... egyszerűen nem tudtam még a közelébe sem férkőzni. Megigézett. Csak álltam egy helyben és néztem. Nem tudtam mozdulni, a lábaim a földbe gyökereztek. Még a szememet sem tudtam becsukni. Miért érdemlem ezt? Miért pont az én családom? Nem lehet minden olyan felhőtlen mint ahogy az ember azt elképzelte.
Vér, vér mindenhol. Annyira elhomályosodott minden, hogy az alakot sem tudtam teljesen kivenni. Odajött mellém, végignézett rajtam. Motyogott valamit, de én nem tudtam oda figyelni. Csak néztem magam elé, a húgom ijedt, hófehér arcát figyeltem. A következő pillanatban fémes ízt éreztem a számban, igen, ez vér... miért kell nekem vért innom? Erre a kérdésre már nem kaphattam meg a válaszomat, elsötétült előttem minden. Meghaltam.

Órákkal később eszméltem fel, egy hideg, nyirkos pincehelyiségben. Teljesen sötét volt benn, egy csöpp napfény sem érte a helyet. A levegő dohos volt és nagyon sűrű. Úgy éreztem, alig kapok levegőt. Megpróbáltam feltápászkodni. Sikerült. Valamire rátámaszkodtam, de gondolkodni sem volt időm, elkezdtem érezni az égető éhséget, fájdalmat a torkomban. Szomjas voltam. Őrülten szomjas. Nem vízre vagy alkoholra. Csak egy szó járt a fejembe végig: VÉR.
Nem értettem mi történik, miért vágyom a vérre. Kezemmel a torkomat fogtam és csak szenvedtem.
-Itt az idő öcskös. - Az ajtó kinyílt, a fentről szűrődő fény bántotta a szememet. Csak pár másodpercig volt nyitva, azt hittem kimehetek. Ezek szerint nem. Egy lányt hozott ide, megviselt, maga elé bambuló lányt. Az orrom egyből kiszúrta: vér. A ruhája csupa vér volt. Megfigyeltem messziről, még nem közeledtem. Arcom már teljesen átváltozott, szemfogaim megnőttek. Megtapogattam őket. Mi lett belőlem?
-Gyere. Nekem lejárt az időm. - Ruhácskájának gallérját odébb húzta, oldalra fordította a fejét. Megláttam a lüktető eret a nyakában, teljesen elöltött a melegség. Egy pillantás alatt ott termettem, átkaroltam, és ösztönszerűen belevájtam a fogaimat a nyakába.
 
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Travis Hewer Travis Hewer EmptyKedd Júl. 28, 2015 5:42 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!

Mit is mondhatnék? Az előtörténetedet még eltudtam volna olvasni 1-2 órát.Bár eléggé szörnyű lehetett, hogy nem menthetted meg a családodat, igazán sajnálom!
Nem gondoltál arra, hogy azért álmodsz a családoddal, mert képtelen vagyok elfogadni a halálukat? Vagy éppenséggel így igyekeznek neked üzenni, hogy le kellene hagynod az életstílusoddal mert félnek, hogy levadászlak.  Twisted Evil
Na, nem rabolom tovább drága időd, mehetsz is játszótársat keresni, hamarosan egy admin ad neked színt is.

Érezd jól magad nálunk! Wink
 
Vissza az elejére Go down

Travis Hewer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Travis & Davina - Párizs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Children of the night-