world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

♪ a nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: ♪ a nappali ♪  a nappali EmptyKedd Márc. 04, 2014 11:49 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
to Georgina


Mintha csak álmodnék. Számtalanszor megálmodtam már, hogy újra látni fogom. Nem csak a szívembe lopta be magát Georgina, hanem az álmaimba is. Gyakran azt gondoltam, hogy ez csak egy rossz rémálom, hogy ott újra láthatom, hogy csak az elmém csúfol ki, mert még mindig reménykedek a viszontlátás örömébe. De aztán csodával határos módon végre tényleg újra láthatom. Még mindig ugyan olyan gyönyörű, sőt még gyönyörűbb, mint ahogyan az emlékeimben élt. Az évek során sok emlékem megfakult, de mindig vissza tudtam emlékezni hófehér bőrére, selymes hajára, finom illatára, sőt még a hangjára is, pedig oly rég hallhattam már.
Pár pillanata még ragadozóként táplálkozott áldozatából, most pedig olyan, mint egy játszani akaró kislány. Túl öregnek érzem már magam az efféle játszadozásokhoz, de neki képtelen vagyok nemet mondani. Nem akarom újra szomorúnak látni, sőt sírni sem, soha többet. Ha ez boldoggá teszi, hát megteszem. Utána eredtem, gyorsabb vagyok nála, de hogyan is hagyhattam volna le? Hiszen arról fogalmam sincs, hogy merre tartunk ilyen sietősen. Pár pillanat alatt már oda is értünk otthonához.
- Szóval mióta élsz itt? - Tetszetős a környék, biztosan mindig efféle helyeken húzta meg magát a hosszú évek során, miközben előlem menekült, vagyis csak azt hitte előlem. Nincs hová menekülnie, de szerencséjére én itt vagyok neki, ha már úgy érzi teljesen összeomlana a saját kis világa.
- Mindig is kiváló ízlésed volt. - Kíváncsian vezettem végig tekintetem a szobában. Mintha csak vissza csöppentem volna a múltba. Ki nem bírom állni a mostani modern, minimalista stílusú berendezést, itt itthon érzem magam. Kedvemre valóak ezek az efféle régi bútorok. Feltehetőleg egy kézzel faragott, szépen megmunkált fotelban foglalok helyet. Kezeimet finoman felvezettem a lakkozott karfára.
- Aztán nehogy eltűnj ismét.  - Akkor is azt hittem, hogy ismerem mikor egy szó nélkül elhagyott, ezért nem állíthatom azt, hogy most kizárt, hogy meggondolta magát és nem fog az első adandó alkalommal ismét köddé válni. Nem mondom, hogy nem tartok attól, hogy ha kilép a nappaliból talán újra minden kezdődik elölről. Ez nevetséges! Nem retteghetek titkon mindig attól, hogy ha kilép a látókörömből az egyet jelent azzal, hogy újra elhagy. Meg kell tanulnom ismét bízni benne, de ezt előbb ki kell ébrednie, ez nem olyan dolog, ami pillanatról pillanatra bekövetkezhet, még hosszú út áll előtte, hogy bizonyítsa kiérdemli ismét bizalmamat.
Csörömpölésre kaptam fel fejem, nem tudtam nyugton, ölbe tett kézzel ülni, ezért felkelve a fotelból indultam Georgina után. Fogalmam sem volt arról, hogy mi merre lehet. Ezért a hangok forrása után eredtem, de már nem ráérős tempóban, hanem szélsebesen.
Nem volt időm gondolkozni. A pillanat töredéke alatt cselekednem kellett. Minden olyan gyorsan történt, de azt tudtam, hogy Georginát még az életem árán is megmenteném. Nem veszíthetem el, éppen hogy csak rátaláltam. Megragadva a férfi karját teljes erőmmel saját maga felé toltam kezét, így a nála lévő karó szívében végezte. Nem jósolok neki hosszú életet ezek után, szerencséje lehet, ha lesz neki még pár másodperce az élők között. Úgy dobtam félre a férfi testét, mintha csak egy régi, megunt rongybaba lenne. Nem akartam vele tovább foglalkozni, inkább ölelő karjaim közé zártam megsérült kedvesemet.
- Szerencsére időben közbe tudtam lépni. - Természetesen féltettem, hiszen az én létezésemnek csak miatta van értelme, ha már nem élne, vele együtt halnék én is. Különös módon keveredett bennem a féltő, szerető férfi és a csalódott, dühös is.
- Mégis mi lett volna veled, ha nem lettem volna itt? Mit keresett itt ez a férfi? - Finoman eltoltam magamtól, végig nézve rajta a sérülései nem túl vészesek, nem is olyan sokára még a helyük sem fognak látszódni. Nem, mintha nem tudtam volna már előre a válaszát, hogy miért támadta meg az a férfi, de szeretném Georgina szájából hallani a választ. Szeretnék tévedni, elhinni, hogy nem annyira naiv, mint amilyennek most gondolom ez végett. Azt hittem jó mestere voltam, talán mindent ott rontottam el, hogy túl finoman bántam vele, hiszen Georgina az egyetlen személy, aki képes meglágyítani még az én fagyos szívemet is.

▽▽▽



▷ - ▷ - ▷ remélem tetszik (: ▷ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: ♪ a nappali ♪  a nappali EmptySzer. Feb. 26, 2014 9:05 pm




Johann
Hold me I'm fallin', hold me I'm fallin'!
[You must be registered and logged in to see this image.]

M
egingatom fejem. Nincs miért menekülnöm, az ok egyszerűen már nem létezik. Johann ezúttal is  a vesémbe lát, és ez a tulajdonsága mindig rám hozza a frászt! Sokszor tényleg úgy érzem sokkal jobban ismer, mint én saját magamat, hiszen a fenébe is… Ismét igaza van! Nem is előle menekültem, hanem saját magam elől… az egykori szörnyeteg köntösbe bújtatott Arianna elől, aki immáron Georginaként öli az ártatlanokat, példaként ezt a pincérlányt, aki rosszkor volt rossz helyen és most a méretes kukába végzi. Igazi álszent vagyok  Az előbb még arról beszéltem mennyire megvetem a gyilkolást, aztán tessék – mint a falra hányt borsó! Szánalmasan viselkedem, de jelenleg a bennem pulzáló erő némiként elfeledteti. Az új név végül is nem hozott nagy változást… a  sorsom kegyetlenül utolért.
Könnyedén vágom bele a sötét zöld kukába a lány elernyedt testét, egy utolsó pillantást sem vetek rá, mert félő, a bűntudatom éhes vadként támad rám. Nem az első eset lenne ugye bár…
- Rendben van, kövess! - Hirtelen huncut fény gyullad sötét íriszemben és hozzá teszem: - Akarom mondani kapj el, ha tudsz! - Gyermeki játékosságom felszínre tör, a bennem tomboló harmónia miatt végre vidáman viselkedem. Meg sem várom Johann reakcióját, vámpír sebességre kapcsolva szaladok a külvárosban elhelyezkedő házamig. Útközben egyszer sem állok meg, akár egy sötét árnyék úgy haladok végig a fényárban úszó nyüzsgő városon. Jó tesz a futás, egészen felszabadulok tőle, no meg elnyertem Johann bocsánatát, ami mellesleg nagyon nagy dolog. Örömmel tölt el, hogy ennyi év után, még képes szeretni és elnézni sérelmeit. Igyekezni fogok, mindent megteszek, hogy újra visszanyerjem bizalmát, hogy teljes mértékben boldogok lehessünk. Boldogság…már nem is tudom milyen boldognak lenni. Túl rég volt már, hogy ezt éreztem, azt hiszem itt az ideje leváltanom a berögzött savanyúságom.
- Isten hozott nálam! - Állok meg büszkén a kovácsolt vas kapu előtt. Otthon édes otthon! - Kerülj csak beljebb! - Azzal belépek az udvarra és meg sem állok a bejáratig. Ez a ház a kedvencem, bútorzatát a régi korok ihlették, s vannak darabok, amik valóban oly öregek akár csak jómagam vagyok. Sok ékszert, ruhát, bútorzatot őriztem meg a csodás tizennyolcadik századból. Kétségkívül imádom születésem századát, minden vámpírnak van egy adott kor, amit sosem tud elfelejteni, csak a gyorsan fejlődő világ mi elmossa lassan emlékeit.
A nappaliban vezetem, s az egyik díványra dobom bőrkabátom, bent sokkal kellemesebb meleg fogad.
- Mindjárt jövök, addig nyugodtan helyezd kényelembe magad. - A mesteremnek bármit, kijár neki a vendégszeretet, sőt kedvem támad felbontani egy tőle eltulajdonított palack bort. El is indulok a pince felé, amikor hirtelen észbe kapok. Nem lehetek ennyire feledékeny! Ajajj! A három nappal ezelőtti megölt vadász holttestét lent őrzőm, bűntudatból hoztam haza és nagy reményemben megitattam a véremmel, azonban hiába vártam és vártam, nem mozdult meg, pedig esküdni mernék, hallottam szíve halk, erőtlen dobbanását. Amint kinyitom az ajtót az átható hullaszag elfog jutni a nappaliig, talán ha gyors leszek… villám sebességgel ragadom meg a boros üveget és indulnék is rögvest vissza kedves vendégemhez, amikor nem várt arcot pillantok meg. Megvetés, őrjítő mennyiségű harag árad belőle, - földbe gyökeredzik a lábam, a vadász, akit egészem eddig halottnak hittem makk egészségesen áll előttem. Egy pillanatig sem habozik, az általa kreált fa karót jó mélyen az oldalamra fúrja. Hangos reccsenéssel ér földet a több ezer dollárt érő mennyei bor. Fájdalmas hörgést hallatok, megragadva a belőlem kiálló karót ösztönösen megpróbálom eltávolítani. Mire kirántanám, a következő a jobb vállamat éri, - nagyban játszik, újabb éles karó mélyed a húsomba a falhoz rögzítve remegő, vérben úszó testem.  Pokoli fájdalom ölel körül.                                  
- Megfogsz dögölni te mocskos vérszívó! Utolsó kívánság? - A jeges félelem szinte arcom csap,  képzeletben magam előtt látom, ahogy holtan csuklom össze. Nem halhatok meg! Nem hagyhatom Őt egyedül!
- Johann! - Sikoltom minden erőmet beled adva, s máris lendül a vadász keze, hogy újabb karóját ezúttal szívembe szúrhassa. Pilláimat összeszorítva búgom erőtlenül – Szeretlek! -


SZAVAK SZÁMA: 636 ZENE:[You must be registered and logged in to see this link.]MEGJEGYZÉS: tudom...késtem :$

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: ♪ a nappali ♪  a nappali EmptyVas. Feb. 23, 2014 11:54 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: ♪ a nappali ♪  a nappali Empty

Vissza az elejére Go down

♪ a nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Augustin kúria-