world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Recepció

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Henry Peterson
welcome to my world
Henry Peterson

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
35
► Total posts :
151

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Recepció Recepció      EmptyKedd Szept. 22, 2015 12:57 pm




Ms. Prim && Mr. Peterson

Let me have you for a lunch.

Mondhatnám azt is, hogy erre volt dolgom de ez nem igaz. Azt is, hogy türelmes vagyok de az sem. Azt sem mondhatnám igazán, hogy látnom kellett, mert nem igaz. Mégis itt vagyok. Ahogy belépek  az ajtón, nem lep meg, hogy sóvárgó tekintettel követi a párost akik kéz a kézben, andalogva haladnak tovább a szobájuk felé. Felvont szemöldökkel veszem elő a telefonom. Még nem láthat engem. Tárcsázok. Figyelem a reakcióit. Nem veszi fel, persze, hogy nem. Elvigyorodva csóválom meg a fejemet. Szeretem az olyan nőket akikben van kihívás és ebben a szende teremtésben, akit még nem mocskolt be a világ, van kihívás bőven. Nem, nem akarok összetörni. Persze, hallani akarom, ahogy könyörög érte, de ez már megint más tészta. Kényelmes tempóban, ráérősen lépek a pulthoz. - Kisasszony. - biccentek felé de a többséggel ellentétben nem könyökölök a márványlapra és még csak nem is dőlök elegánsan neki. Lenézek. Tekintetét kikövetelve billentem oldalra a fejemet. - Nem hívott. - hangomban nyoma sincs haragnak, sőt... mintha szavaimat elismerés lengné körbe azokat. Hanyag eleganciával nyújtom kezemet a nő felé. - Van egy asztal foglalásom amit azonban vétek lenne töröltetnem. - Mielőtt bármit is mondhatna, megállítom. - Tudom, hogy öt percen belül ebédszünete lesz Ms. Prim. Ez pedig csak egy ebéd. Nem esne jobban egy étteremben, mint az irodába zárva? - kérdem, fejemmel a személyzetis ajtó felé bökve. - Ígérem ezúttal nem magát kóstolgatom majd. - Vigyorodom el úgy, amitől a nők általában a falat kaparják. Azzal a mindent tudó mocskos vigyorral ami többet mond a szavaknál, azzal, ami miatt a nők többsége be akarja bizonyítani, hogy más mint a többi. Ennek a nőnek viszont erre nincs szüksége. Nem kell bizonyítania. Túlságosan is vonz a romlatlansága ahhoz, hogy bármit is tegyen. Már a bárban elbűvölt ártatlanságával, naivitásával, egyszerű lényével amit nem takargat, amit büszkén a világ elé tár. Szeretem a tisztaságot. Mindenben. - Nos, mi a válasza Ms. Prim? Velem tart egy ártatlan ebédre? - kérdem könnyedén és ha a nő bólint, megragadom kecses kacsóját és csókot lehelek rá. - Hol várhatom meg? - kérdem lovagiasan. Bizony, ilyet is tudok.

SZÓSZÁM || ZENE || MEGJEGYZÉS

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Recepció Recepció      EmptyHétf. Szept. 21, 2015 7:39 pm

Henry & Rose





Ritka alkalmak egyike, mikor én az asztal mögött kapom fel a telefont, és már-már csilingelő hangon közlöm a hívóval, hogy sajnálatos módon teltház van.
Közben meg hiába pillantok percenként az órára, az idő nem akar olyan gyorsan telni, mint amennyire én szeretném. Persze elvállaltam, hogy segítek, valahogy az ilyen kérések hallatán képtelen vagyok nemet mondani, és a munka se rossz, csak ép unalmas.
A telefonomat szuggerálom, mintha csak előre tudnám, hogy hamarosan felvillan a kijelző, hogy aztán remegő kézzel nyomhassam meg azt a piros gombot... újfent. Most már kíváncsi vagyok, kíváncsi arra, Henry vajon mikor un bele ebbe az egészbe, vagy én mikor adom meg magam.... Megrázom a fejem, nem erre még csak gondolnom sem szabad, az... az nem én lennék, és számomra semmi sem fontosabb annál, hogy ne okozzak csalódást, főleg magamnak. Viszont közben újra és újra felzengnek Mal szavai, és komolyan elgondolkodok azon, én miért ne úszhatnék csak úgy az árral, csak egyszer?
Aztán rendszerint egyből bevillan a két törpe arca, a megtört anyám, ahogy az ágyában fetreng, alkoholtól bűzlően... Nem, én nem akarok erre a sorsra jutni.

Ahogy belépnek, a mosolyom az arcomra varázslom, és már nyújtom is a megfelelő kulcsokat, csak félszegen tekintve végig a páron, akiken látszik, dúskálnak a boldogságban. Valami megmagyarázhatatlan érzés lesz úrrá rajtam, talán féltékenység, talán sóvárgás, mégis... elég ahhoz, hogy sóhajtva huppanjak vissza a kényelmetlen székbe, arcomat a kezembe temetve, és folyamatosan azt latolgatva, mi a fene üthetett belém. Az nem létezik, hogy egy férfi ekkora hatással legyen rám, vagyis de.. ez így van rendjén, csak ne ő... miért Ő? És miért egyre nehezebb elutasítani a hívását? Mi lett velem?


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Recepció Recepció      EmptySzer. Okt. 02, 2013 12:17 am

Josephine & Nick

Tél végére elegem lett az esőből, na meg annak a kikristályosodott formájából. Átkozottul fehér volt a táj; a fák kopaszon, meztelenül hajladoztak a tavaszt ébresztő hajnali szellőben. Finom illatot hozott, valami olyasminek az ígéretét, amit én már rég nem értettem meg. A kezdetet.
Emlékszem rá; míg átlátszó köntösben reszketett a hálószobaablak előtt. Egyik kezét a nyakára szorította, míg a másikkal az ablakkeretet markolta. Alakja fényjátékot vetett a bútorra, mintha csak az árnyéka fázott volna igazán, ő pedig kibújva abból nem tett ellene, hogy ne rázkódjon a teste. A háta mögé léptem, hogy egy plédet terítsek rá, de egy nyögés kíséretében kihátrált az érintésem elől.
- Ki akarok menni, Nick. Gyűlölöm a bezártságot. De se vadállat, se ember nem vagyok. Akkor hova kéne mennem?
- Majd jobb lesz. A vérszomj enyhül és megtanulod kontrollálni a vágyat - nem bírtam ki, hogy ne érintsem meg. Olyasvalami űr készült örök léket verni belé, amit egyedül képtelen lett volna hordozni.
- Nem! Nem lesz az. Ez nem kezdet, hanem körforgás - De akkor már csak apró kezének vehemens szorítását éreztem a fejemen és élősködő szívását a nyakamon...


Kell egy bagó. Most. Azonnal. Itt. A hotelban. El akarom szívni a recepciós szeme láttára. Úgy, hogy közben füstkarikákat eregetek az arcába, neki pedig még csak annyi joga sincs, hogy ellenkezzen. Ahogy nekem sem volt. Ha valakit megszelídítesz, azontúl felelősséget kell vállalnod érte. Felelőtlenül választottam társat. Meggondolatlanul. Egy örökkévalóságra. Nem tudtam ki ő. Csak azt, hogy hajlandó volt velem lenni. Egy ideig. Eszköz a túlvilág kikerüléséhez. Seggfej.
Bagó, igen, tényleg. Valóban jó szórakozás lenne.Tudtam, hogy két mozdulat választ csak el a kielégüléstől. A két percnyi örömtől. Ott lapult a kabátom belső zsebében, vele az öngyújtóval. Két mozdulat. Mégis megakadályozott valami. Valami egészen nyálas és bazi nagy. Dante...
- Mit keresel idebent, öreg? Mi a kicseszett francokat kerülsz ide? Bezártalak a kocsiba! - leguggoltam, megragadtam a dán dog nyakörvét és annak segítségével húztam közelebb magamhoz. - Megbuheráltad a zárat, mi?
Dante félrebiccentette a fejét, nyelvét olyanmódon öltötte ki, amitől elszállt az a cseppnyi sejtelmem is, hogy van annyira értelmes, hogy egymaga megoldja egy csúcsminőségű telepjáró gyerekzárát. Hülyének néz. Mostmár biztos.
- Emlékszel mit mondtam arról a kacsanyakról? Ott díszeleg a sütő tetején. - Egyre több nyálkupac csöpögött a farmerembe, ékes bizonyítékaként, hogy a kutya tisztába van minden szavammal. És nem csak a kutya, hanem annak összes, összezavarodott nyáltermelő mirigye is. - Ha nem húzol vissza marha gyorsan az anyósülésre nincs vacsora - nagyot taszajtottam rajta, az pedig zergemód rohant vissza a helyére.
Vigyorogva felegyenesedtem, mire egy köpcös, kecskeszakállas alakba ütköztem. Nem akaródzom túlzottan részletezni, hogy milyen tekintettel próbálta lejjebb dorongolni a magasságkülönbségünket, de a leghalványabb mértékben sem sikerült neki. Ugyanmár! Több mint öv évszázada eszek ilyen alakokat. Pont most térnék át mókusokra pusztán egy kecskeszerű szociopata pillantásától?
- Á'z a ku'tty idevalósh?
- A dög? Dehogy!
- Ahkor mit kerehött ide'bente?
- A gazdáját kereste.
Marcona fejjel odébb oldalgott.
- Rehmélem megtalálhja' mert hívjuk a sintőröket.
Sürgősen szövetségesre kellett találnom. Egy göndör szőke hajú lányhoz fordultam a recepciónál.
- Kisasszony, megtenné, hogy ad nekem egy szobát... alommal?
Nem aggódtam a válaszért. Mire jó az igézés, ha nem embereken gyakorolni?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Recepció Recepció      EmptyPént. Júl. 26, 2013 8:29 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Recepció Recepció      Empty

Vissza az elejére Go down

Recepció

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Recepció
» Recepció

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Hotel-