world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Folyó mentén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptyKedd Dec. 31, 2013 10:24 am



Angi & Nadia

NICE TO MEET YOU AGAIN


Félelem... a szó, melyet már évtizedek óta nem ismerek. Egy szó, mely mára már nem jelent nekem semmit. Csak egy a sok közül azon szavak szótárában, melyek nem valóak vámpír kezébe, szájába... talán már a szótárunkba sem?! Ideje lenne szabadalmaztatnom egy szótárt kifejezetten vámpírok számára! Melyből hiányoznának az olyan finomságok, mint a félelem... fájdalom... és minden negatív érzelem. Nem adnék helyet a szerelemnek, a szeretetnek, hiszen ha bármi utat tör bennünk, képes letörni azt a láthatatlan koronát, melyet minden vámpírnak hordoznia kellene magán. Egy koronát, amiért mi vagyunk azok a teremtmények, kiknek nem lenne szabad érzékennyé válnia... el kellene tüntetni az összes állatvér-ivót. Az összes zacskóvér-ivót. Mindet, az összeset!
Néha elgondolkodom, honnan származnak ezek a gondolatok. De hát a legjobb tanárom volt... Maga az élet volt a mesterem. És azért nem kell figyelmen kívül hagyni azt sem, hogy kinek a vére folydogál az ereimben, nemde?

Türelmesen vártam. Ami nem volt épp a legfőbb erényem. Ha már idáig jöttem, siethetne az, akivel beszédem lenne. Ó, az a fergeteges olasz éjszaka... hát igen, én, aki mindenhol járt már legalább egyszer... mindig szívesen lát olyanokat viszont, akikkel pazarul szórakozott. Annak ellenére, hogy az illető azóta már vérfarkassá változott. De Angela mindig is szimpatikus volt számomra. Egyesek szerint gusztustalan trióban csinálni az efféle dolgokat, de kit érdekel mások véleménye?! Szeretek szórakozni. És szórakoztatni is.
- Késtél - jegyeztem meg, háttal álltva neki, de a lépéseit már tökéletesen hallottam. Nem tudom, mit vártam ezúttal. Tudtam akkor is, hogy egy ügyvédbe szerelmes. Micsoda borzadály...! Ezek az emberi viszonyok... nem is igazán tudom felfogni, hogy van-e egyáltalán értelme a szerelemnek. Hiszen lássuk be, a happy end sosem jön el. Élnek boldogan évekig, aztán az egyikük meghal. Majd a másikuk. Ebben mi a franc a happy end?
- Reméltem, hogy ezúttal bemutatsz annak a különleges férfinak - billent oldalra a fejem, majd felé fordultam, és a kezeimet a mellkasomra fontam. - Örülök, hogy eljöttél. Szükségem van az információidra - húztam ki magam kecsesen, a hangom megannyi türelmet, mégis határozottságot tükrözött, melyről mindig is tudtam, hogy megvannak bennem.

Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptyPént. Dec. 13, 2013 10:22 pm


Blake & Virginia


Hogy mit lehet tenni az éhség ellen? Enni! Más választ nem igazán tudok találni, valószínűleg mert nincs is. Szóval nem kell csodálkozni azon, hogy már megint itt vagyok és áldozatra várok. Meghozzá szó szerint. Sajnos van egy ostoba szokásom, méghozzá az, hogy jobb szeretek vadászni az erdőben. Persze szó sincs arról, hogy esetleg kis állatkákon élek, sokkal inkább azon az elven vagyok, hogy "inkább várj és kínozz, mint ott legyen helyben és kedveskedj". Jó... tudom, ez hülyén hangzik, de azért értelme mégis van. Lefordítom. Én egy olyan vámpír vagyok, aki igencsak szeret eljátszani egy-egy áldozatával. Nem az a fajta vagyok aki bevánszorog egy bárba és ismerkedőset játszik, mert ha nem teszi előfordulhat, hogy a kiszemelt emberke verbénázik, és esetleg lebuktat. Szóval az erdő egy olyan hely, ahová valaki mindig betoppan, előbb vagy utóbb biztosan. És hat általában olyanok jönnek az erdőbe, akik nem tudják, hogy mi folyik körülöttük. Potenciális kaja! Nekem pedig most pont erre van szükségem. Tegnap este óta éhezem. Ez nem jó. Változtatni kell, de rögtön. Ugyanis én egy igényes vámpír vagyok, nem szeretem magam kiéheztetni, de szerintem ezért nem kövezhet meg senki.
A folyónál sétálgatok, de csak mert jól tudom, hogy ott mindig akad valaki, aki épp nyugalomra vágyik. Hát meg is kapja... De sajnos csak miután megöltem. Aztán már örök nyugalomra térhet. Igazából én csak segítek rajtuk... Én is jól járok, és ők is. Na de szerencsére az áldozat nem várat magára sokáig. Pár másodpercig csak figyelem a férfit, és azon agyalok, milyen ostobasággal menjek oda hozzá. Eltévedtem? Esetleg fürdeni akarok? Mondjuk az valószínűtlen lenne ilyen hidegben, még ha én nem is érzékelem az időjárást. Végül egy gonosz mosoly kíséretében indulok meg az áldozatom felé. Elkezdek futni... azaz kocogni, emberi tempóban, majd mikor a srác halló és látó távolságán belülre érek, egyszerűen csak elszínlelek egy bokaficamot és a földre zuhanok, majd még egy kissebb sikítás is elhagyja ajkaimat, csak hogy felhívjam magamra a figyelmet. Ha erre nem lép semmit a srác, akkor bolond, elvégre minden emberben ott van a segítőkészség. Szóval merem remélni, hogy benne is ott bujkál. Szinte előre látom az arcát, mikor megtudja, hogy a lábamnak semmi baja. Viszont az ő nyakának annál inkább lesz baja.




•• Words: számolgass •• Music: counting stars •• Note: bocsi a késésért :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptyPént. Nov. 22, 2013 11:59 am

Virginia Stanson

Mivel már az összes cipőm és bakancsom tele van azzal, hogy folyton a szállodában gubbasztok, és nem szívok egy gramm friss levegőt sem csak napjában maximum egyszer, ezért kénytelen vagyok felfedezni újdonsült otthonom. Miután vagy ezredszer sétáltam körbe a felújítás alatt álló házamban, elindultam felfedezni a környéket. Így keveredtem ide, ennek a sekély folyónak a partjára. Nem vagyok már gyerek, hogy a mólóra leülve lábam a vízbe lógassam, vagy köveket dobáljak a hullámok közé. Alapos körültekintés után egy sziklához sétálok, ami alkalmasnak tűnik arra, hogy néhány percig innen nézelődjek. Túl nagy errefelé a csend, valahogy nem megy nekem ez a beilleszkedés dolog.

Sóhajtok, aztán egyet újra és megint, végül dühösen morranok egy rövidet. Nevetséges, hogy itt álmodozok mint valami kókatag vénlány. Be kell fejeznem az állandó panaszkodást, és meg kéne próbálni pozitívan létezni, de ha nem megy hát mit csináljak…? Unatkozom, és ilyesmi még sosem fordult elő velem azelőtt. Már tervezgetni sincs kedvem, mert lila ibolyám se született még azt illetően, hogy mivel tudnám elkápráztatni Mystic Falls lakóit. Milyen boltot vagy szórakozóhelyet, kávézót, éttermet vagy akármit létesítsek, ami még nincs és/vagy életképes lenne a terepen. Mert valamit muszáj lesz kitalálnom. Van éppen elég vaj a fülem mögött ahhoz, hogy látszatból valami tisztességesbe fogjak végre.

De talán majd Dee segít. Holnap érkezik a városba, és tudom, hogy tőle aztán jobb kedvre derülök én is. A lányt ismerem már vagy ezer éve. Reménytelenül szerencsétlen típus. Éppen ezért képes arra mindig és minden esetben, hogy felvidítson. Igazi jó barát, és most szükségem van rá.

A folyó vizét nézve elgondolkodok azon, hogy mit is fogok én csinálni ebben a városban – azon kívül, hogy letelepedek persze. Szórakozottan kezdem el forgatni a kezemben a telefonom, aztán halványan elmosolyodok. Végül is, miért ne? Nem kell sokat keresgélnem, és már meg is találtam régi kedvesem telefonszámát. Monique ugyan eddig még sosem vette fel, ha én kerestem, de nekem is lehet szerencsém! Tárcsázok is, és izgatottan várom, hogy történjen valami. De semmi. Aztán ahogy szoktam: újra meg újra hívom, aztán a negyedik könyörgő üzenet után visszasüllyesztem a telefont a zsebembe. Nevetséges amit művelek. Fogalmam sincs, hogy miért hiányzik ennyire, de biztos vagyok benne, hogy nem csak arról van szó, hogy szerelmes voltam. Valószínű, hogy az egészbe belekeveredett a függőségem is. Az, hogy mennyire imádtam ahogy a vállam, nyakam csókolgatása közben aprókat harapott belém. A kéjes mosolya, és ahogy véremtől vöröslő ajkai közül kibuggyant a kacagás. A csókja is hiányzott, ami fémesen édes-sós ízű volt, az én ízem tulajdonképpen.

Fejem a két tenyerembe temetem, majd egészen apróra összehúzom magam. Gyűlölöm ezt az egészet, legfőképpen magamat amiért hagytam, hogy így történjenek a dolgok. Nem lehet igaz, hogy én, aki megannyi kísértésnek ellenállva soha nem váltam függőjévé egyetlen drognak sem alkoholnak  egy ilyen ostobaságon elcsússzak! Egyáltalán létezik ilyesmi? És ha igen, akkor mi a neve? Harapásfüggőség, vagy mi? Kétségbeejtő dolgok ezek.

Olyannyira úrrá lett rajtam a pánik, hogy észre sem veszem, hogy egy ideje már nem vagyok egyedül. Az egyre közeledő léptek bár nagyon halkak, azért nem tökéletesen észrevétlenek. Valószínűleg jó lehet lopakodásban, bárki legyen is az. A lemenő nap fényében, és a folyóparti fák lombjának félhomályában esélytelen vagyok kivenni az alakját. Gyanakvó tekintettel meredek a hangok irányába, és csak várok.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptySzomb. Aug. 03, 2013 12:05 am

Melissa és Jeremy

Nagy levegőt vettem és eljöttem a fától amihez néhány másodperce még odavoltam szögezve. Megigazítottam a pólóm majd ismét szemközt álltam a vámpír ladyvel. Hogy miért utálom a vámpírokat? Nos ennek milliónyi okát feltudnám sorolni, de mire a végéhez érnék már meg is unnám. De azért a legfőbb okot még elárulhatom.
-A gyűlölet a vámpírok iránt csupán a gyilkolásuk miatt van. Anélkül ölnek meg egy embert, hogy tudnák mit okoznak vele. Nem érdekli egy vérszívót sem, hogy áldozata mit él át miközben vérét veszik csupán azért, mert rosszkor volt rossz helyen. Az ember nem arra született, hogy vérkészletként szolgáljon az éjszaka szülötteinek. Megvetem a gyilkos vámpírokat. Ők nem érdemelnek mást csak a halált. - Röviden akartam közölni, de elég hosszú monológ lett belőle. Meg hát miért ne mondjam meg a véleményem? Hisz ő kérdezte. Persze még sorolhatnám az okokat mit miért tettem ellenük, de mind felesleges lenne. Amire kíváncsi volt azt megtudta. És, hogy váratlanul rám támad-e nos az már kiderült. Képes lenne eltörni a nyakam egy pillanat alatt. De szerintem nem fogja. És, hogy miből gondolom így? Még magam sem tudom. Nem néz ki olyannak mint aki élvezné, hogy fiatal tizenéveseknek az életét ontsa ki. Bár a bosszú gondolata biztos még mindig ott motoszkál a fejében. A helyében már rég végeztem volna azzal aki megpróbált ártani nekem. De úgy tűnik a kérdezgetés sokkal jobban érdekli. Belegondolok abba mit is mondott az imént. Mikor ember volt szeretett ide járni a folyóparthoz. Nos régebben én is sokat jártam ide kiszellőztetni a fejem. Ha valami zavart vagy bántott mindig itt gondoltam át. Ez egy olyan megnyugtató hely.
-Emberként mit találtál érdekesnek a folyópartban? Nekem csak a nyugalmat jelentette. - Na most végre egy olyan kérdés is előtört belőlem ami igazán érdekel. Közben egy törött ágat tettem a vízre és néztem ahogy szépen tova úszik majd megakad egy nádcsomónál. A víz tükörsimának látszik. Tiszta és a felhők visszatükröződnek róla. Mondhatom igen szép látványt nyújt. Most biztos azt hiszi valamelyest megriadtam az előbbi fához rántástól, de egy csöppet sem. Vadász karrierem alatt engem aztán jócskán rángattak össze vissza. Volt már bordatörésem nem is egy. Kificamodott boka és egyéb nyalánkságok. Ez már engem egy picit sem rémített meg. A vámpírok nagyon ritkán tudnak rám ijeszteni. Ahhoz elég ügyesen kell végezniük a dolgukat, hogy én megrémüljek tőlük. De azért jobb ha nem adok ötletet a hölgynek mivel hozza rám a frászt.
- Tudod kezd kíváncsivá tenni engem hogy eddig miért nem említetted, hogy mit akarsz tőlem. Mert gondolom nem csak cseverészni fogunk. - Várom már erre ugyan mi lesz a válasz.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 1:16 pm

Jeremy&Melissa

Örültem, amikor olyan szépen eldobálta azokat a csúnya karókat, mondjuk úgysem ártott volna nekem, mert biztos vagyok, hogy újból nem kísérletezi meg azt, hogy ismét megpróbál megölni engem.
- Engem sok minden érdekel - egy kisebb mosoly kíséretében jelentettem ki ezt a nagyszerű mondatot.
Hogy mióta vagyok vámpír?! Tíz éve egy véletlen, de mégsem teljesen véletlen baleset folytán lettem ez a szörnyeteg, már azelőtt sem voltam egy példakép senki számára, ezután meg tényleg nem... - Néhány éve - többet nem is fűztem ahhoz a kérdéséhez, melyet feltett nekem a vámpírlétem korával kapcsolatban.
Ez a Gilbert gyerek se semmi, ezt meg kell hagyni, főleg miután lehuppant a földre, és amit azzal a szegény fűszállal művelt... - Most inkább nem ülnék le - válaszoltam neki kissé hűvös modorral.
Én és a hazugságok, vagy jobban mondva aprócska füllentések tökéletes baráti kapcsolatban állunk, na, meg a gonoszság is. Nem vagyok egy ijedős népség, sőt, én vagyok az, aki szereti okozni a libabőrt, s a félelmet.
Hát, ez a srác vagy nagyon unatkozik, miután kitépi szegény fűszálakat, aztán behajítja a folyóba őket, én csak pislogtam párat ekkor.  - Régen szoktam errefelé sétálni, mikor még... - kisebb vigyor mellett árultam el, és ez például az egyetlen mondat, aminek minden szava igaz tőlem, végül aztán folytattam, - ...ember voltam.
Utálom, ha rohangálással telik a napom, nem vagyok oda senkiért sem. Néha jól jön ez a gondtalan életvitel, ha csak percekre is. Ugyebár, ami most is megtörtént. Minden szépen alakult, bár nem épp úgy, ahogyan az el volt tervezve. Bár jelenleg erre a helyzetre még nem kellett haditerv. Egyelőre.
- Tudod mit? Szerintem is ingerszegény ez az egész - válaszoltam neki nemes egyszerűséggel, majd közben átfutott agyamon, mit is kellene tenni a nyomott hangulat ellen.
Most kezdjem el őt fizikailag bántalmazni, az nekem most nem igazán lenne ínyemre. Vagy talán egy kicsit az idegeire mászok, hogy aztán ne nagyon tudjon mit kezdeni önmagával sem.
- Jeremy... Jeremy... - sóhajtottam fel, s elkezdtem oda-vissza járkálni előtte, de nem mondtam semmi többet, csak a nevét említettem meg párszor. - Most bizonyára azt gondolod, hogy váratlanul rád fogok támadni, ugye? - gonoszan néztem rá. Most akár még meg is futamodhatna, ha szeretne, de nem fog úgysem, elég tökös egy fiatal srác ő.
- Mennyire vagy kitartó? - ott voltam egy pillanat alatt a közelében, majd egy fához szorítottam őt, de mivel nem szeretném őt bántani, így el is engedtem, majd tisztes távolságot megtartva arrébb léptem. - Miért gyűlölöd a vámpírokat? - miközben idegesítő arckifejezéssel kezdek átlépni a manipulatív énembe, ez a kérdés jutott eszembe, hiszen mindennek van valami oka. Ok és okozat. Én sem vagyok oda ezért, csak is a hatalom az, ami miatt szeretem ezen életet, semmi másért nem.


Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 9:20 am

Melissa és Jeremy

-Miért is érdekel ez téged? - Az, hogy mióta vadászom érdekeljen csak engem. Az meg, hogy felfedezte a karóim egy cseppet sem zavar. Látszólag csak szórakozik velem. Ha már szórakozásról van szó miért ne szálljak be én is?
-Mondd csak Melissa, mióta is vagy vámpír? -Ez a kérdés egy cseppet sem érdekelt. De hát kíváncsi vagyok meddig képes nyugodtan válaszolgatni a nevetséges kérdésekre. Próbálom a tűrőképességét feszegetni, én már csak ilyen vagyok. A karókat elővettem a zsebemből majd egyenesen a földre szórtam mind. Mivel úgy is tudott róluk a meglepetéses támadás elvetve, már nincs rájuk szükségem. Ha megtámadna akkor már mindegy, a karók így sem használtak volna. Fogtam és leültem a fűbe. Ha már így cseverészünk akkor miért ne legyen a beszélgetés kényelmes.
-Nem ülsz le? - Mutattam a velem szembe lévő üres helyre. Szórakozottan elkezdtem játszani egy hosszú fűszállal. Vámpír ide vagy oda ezt a napot nem teheti tönkre. Ma nincs kedvem egy vámpír hajkurászására sem.
-Gondolkodtam egy picit, ha olyan ördögi vagy akkor miért egy ilyen folyóparton töltöd a napot ahol a madár sem jár? - Na ez a kérdés is felesleges, de majd meglátjuk válaszol-e rá. Kitéptem egy csomó fűszálat majd feldobtam és a szél a folyóba fújta őket. Majd tovább sodorta és a partra vetette a szálakat. Vettem egy nagy levegőt majd kifújtam. Ez a csevegés kezd egy picit unalmassá válni. Már lassan az egész életét megismerem. És természetesen ő is mindent megtud rólam. Ami nem éppen előnyös számomra. Fel kéne dobni a csevejt. Ha ő nem teszi meg akkor  majd én.
-Nincs kedved témát váltani? Mert nekem már nagyon unalmas az élettörténetünk. - Felálltam a földről majd karba tett kézzel a válaszra vártam. Tudom nem kéne így kekeckednem egy vámpírral, de nagyon mulatságos. Eddig mindig csak a megölésük járt a fejemben, sose gondoltam volna, hogy mókás szócsatát kezdeményezni velük. De ez mit ne mondjak tetszik. Fegyver nélkül hülyeség egy vámpírral egy légtérben tartózkodni, csak én lehetek annyira bolond, hogy még szórakozok is vele.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:56 am

Jeremy&Melissa

Ilyen nincs, s sose lesz, vagy tán mégis? Most az a helyzet, hogy az utóbbi a a nyerő széria egyike. Mindig olyasvalakit sodor elém az élet, akit nem várnék, vagy éppenséggel szeretném, ha eltűnne az életemből, vagy csak simán kerülne engem.
S most pedig itt van ez a Gilbert gyerek, aki vadász. Hát, megáll az ész, ez most a véletlen műve, vagy a sors tette ezt szándékosan?!
- Jeremy Gilbert - hát, nem gondoltam volna, hogy idáig jutok én is, hogy ilyen kedvesség áradt belőlem, ez már tőlem nagyon, de nagyon rossz kezdés. - Nagyszerű név - na, nem mintha bókolni szeretnék neki, sőt egyáltalán nem áll ez a tervembe, esetlegesen kicsi kitérőnek sem ócska trükk.
Olyan kis fiatal, őt nem fogom bántani, mert már nem az én stílusom ez. Na, ez újra egy jókora hazugság... Mondjuk nem is olyan nagy dolog ez, hisz' gyilkoláshoz már nincs nagy kedvem, az már nagyon unalmas munka. Tehát más teendőt kell találnom magamnak, éppen erre eszményi valamit kell kitalálnom. Hogy mi lesz magam sem tudom, egyelőre, időközben kiderül.
Ezután megkérdezte azt, amire egyébként is számítottam, nem volt nagy meglepetés a számomra, biccentettem egyet, majd elkezdtem beszélni.
- Tudod, én már nem szeretnék megölni senkit sem, az túl gyors, olyan unalmas a vérontás - nevettem fel a mondatomon, próbáltam félig-meddig az igazságot felfedni, mert tényleg így van, már-már olyan szinten vagyok a gyilkolással, hogy az már nevetséges.
- Amikor rájössz az életben valamire, azon jobb, ha elgondolkodsz - egyszóval, ha ezt folytatom, akkor a végén egyikünk se fog jól járni, vagy nagyon fogunk a végén nevetni mindketten. - Nekem elhiheted az élet nem erről szól - de miről is szólna, ha nem erről. Az a sok macska-egér játék, aztán végül valaki prédaként végzi.
- Én tényleg nem foglak téged bántani - egyet mosolyogtam, mint aki nagyon jó kedvébe van, s mialatt kimondtam ezt, a közelébe osontam, és a fülébe suttogtam. - Ne is próbálkozz a karókkal - mondtam neki tök lazán, mert hát minek is kéne harcolnunk egymással, ha nem muszáj.
- Mondd csak, Jeremy, mióta is jársz te vadászatokra? - egyszerűen olyan vagyok, aki szeret olyan kérdéseket feltenni, amik valójában nem érdeklik.




Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 6:42 am

Melissa és Jeremy

Ez a kis túra nagyon jó lesz arra, hogy kiszellőztessem a fejem. Erre még nem nagyon jártam. A folyó túloldalán szoktam általában edzeni. De ez a rész is nagyon szép. Mostanában elég kevés időm maradt arra, hogy sétálgassak meg nézzem a körülöttem lévő természetet. Sűrű volt ez a hónap. Vámpírok hemzsegnek a városban. Volt pár sikeres akció no meg sikertelen is. De hát most végre itt vagyok és egy vérszívó se állja az utamat. Ráadásul igen szép vadrózsabokrot találtam. Hallom a víz csobogását. Valahol lesz itt egy part rész. Talán leülök és nézem a nagy semmit. Nyugalom vesz majd körül. De mi ez, hát csak nem lehetek egyedül. Oh, na ne. Ezt a vámpírcsajt már egyszer megakartam ölni úgy két vagy három hete. Még szerencse, hogy azért nem jöttem felszerelés nélkül. Egy két karó van nálam. Reméljük ennyi is elég lesz ha nekem támad. Most megkérdi, hogy emlékszem-e rá, már, hogy ne emlékeznék. Egy sikertelen akciómat se tudnám elfelejteni.  
-Jeremy Gilbert. - Válaszolok. Mi lesz ez? Kérdez felelek műsor? Tehát Melissanak hívják.
-De nyugodtan szólíts csak Jernek. - Ha már ilyen kedvesek és udvariasak vagyunk. Szörnyen rossz érzésem támadt. Ide nem lesz elég az a pár fogpiszkáló ami nálam van. Bosszúra szomjas. De hát melyik nem az. Rengetegen bosszút akartak már állni rajtam. Eddig sikertelenül. Kíváncsi vagyok, hogy Melissa mivel rukkol elő. Erősnek és megfontoltnak tűnik. Egy igazi harcos. Akár egy vadász aki játszik a zsákmányával. Jelen helyzetben én volnék a zsákmány. De én sem hagyom magam. Ebben biztos lehet. Állom a tekintetét. Csak, hogy lássa egy pillanatra sem rettentem meg a jelenlététől. Láttam én már elszánt vámpírt nem is egyet. De valahogy mindig ők húzták a rövidebbet.  
-Ha már így megismerkedünk egymással én is kérdeznék valamit, miért menekültél el a múltkor? Volt rá esélyed, hogy megölj, miért nem tetted meg? - Lényegében majdnem végzett velem pár hete. De egyszer csak elment. Szerencsémre épen megúsztam. Vajon most mire készül?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptySzer. Júl. 31, 2013 5:15 pm

Jeremy&Melissa

Nagyon élvezetes hely ez a Mystic Falls. Hemzsegnek az emberi lények, de elég nagy számmal a természetfeletti élőlények is, akik közé már én is tartozom. Mindig is kíváncsiság forrt bennem emiatt, hogy mégis miféle élet lehet, ha valaki nem ember. Tudom, ez most csak ilyen locsi-fecsi megint arról, hogy ki a hibás, mi miért történt. Egész egyszerűen megtörtént és kész, vége. Nem kell róla ódákat zengeni, mindenki beleesik valamibe, én éppenséggel ebbe estem bele.
A vámpírlétem kezdetén elkapott egyfajta hév, mégpedig a gyilkolási vágy, de ezt sikerült valamennyire csökkentenem. Nem szerettem, ha valaki utánam szimatol, aztán pedig az életéért könyörög, mint egy kölyökkutyus a nagy bociszemeivel. Ezt már nem igazán tudtam eddig sem megérteni, de ezután sem.
A városkától nem messze található a folyó is, ahol emberként is sokat andalogtam, legtöbbször egyedül. Magányosan, hiszen csendre és pihenésre vágytam. Távol mindentől, és mindenkitől. Ennél jobb érzés nem volt sosem. Most újfent itt lézengek, ahol mindig is jól éreztem magam.
Mindenki érzett olyat, hogy egymaga kell lennie, ki kell tisztítania a fejét, ha csak némileg is, viszont utána persze újból minden a régi lesz. Momentán is ezt próbáltam tenni, de valami apró neszre lettem figyelmes. Elindultam abba az irányba, ahonnan a zajt hallottam. Közeledett lassan, de semmi érdekes nem volt benne, mintha csak ő is csak bandukolni jött volna ide.
Hirtelen megpillantottam, és az arca ismerős volt. Megálljt parancsoltam magamnak. Honnan lehet ismerős ennyire? Ez lehetetlen, nem tudom, honnan is...
Kisebb gondolkodás után csettintettem egyet. Hát, persze, ő az, aki pár hete megpróbált megölni. Egy vadászfiú. Nagyszerű, megint csak összefutok vele. Nem fogom őt bántani, csak kicsit játszom vele, aztán mehet az útjára, és remélem, utána sokáig nem látom őt.
- Hé, Te - szólaltam meg a szokásos érzéketlen hangnemben, majd átváltottam egy fokkal jobb modorra. - Rég láttalak már, emlékszel még rám, ugye? - holtbiztos, hogy emlékszik rám, merthogy hát ő próbált engem eltenni láb alól nem olyan rég...
- Mi a neved? - kérdeztem tőle, pedig nem szokásom az ilyen, de hát szeretem tudni az áldozataim keresztnevét legalább, merthogy ez így lenne illő. - Én Melissa vagyok - na, ez nagyon kedves és udvarias kérdés volt tőlem már, ami nem is igaz, hogy én mondtam ki. Nos, hát, igen muszáj kellemes légkört alkotni, mert anélkül nem fog érni semmit a következő időszak, amit együtt fogunk eltölteni.

Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:57 pm

Phoebe & Zara


+16/+18 vért és bántalmazást tartalmaz
Vér és szenvedély. Ez számítható a két legfontosabb dolognak az életemben. Kezdjük a legalapvetőbbel, az utóbbival, nos szerintem erről nem kell részletes kiselőadást tartanom, hisz egy nőnek vannak igényei, amit, ha nem elégítenek ki.. Nem. Nem merek belegondolni mi van olyankor. S akkor a vér, amely nélkül nem tudnék élni már több, mint háromszáz éve. Naponta fogyasztom, ez ad erőt, egyfajta löketet, mondhatni azt is, hogy ez tartja bennem az életet. Már csak a bosszú és a vér éltet engem. Eléggé szánalmas, de néha már unom a földi létet. Ha egy vámpírimádó halandónak megemlítenék a halhatatlanság fogalmát, helyben összepisilné magát az izgalomtól. Amennyire kecsegtetőnek hangzik először ugyanannyi hátránnyal rendelkezik. Figyeled, ahogy sorra hullanak el mellőled a szeretteid - mily szerencse, hogy nekem nincs - gyakran kell változtatnod a lakhelyedet, és oda csak később, évtizedek múlva térhetsz vissza, nehogy gyanút fogjanak az emberek amiért nem öregedsz, és még sorolhatnám egész este.
Ennyire nehéz találni egy emberi lelket? Ez már a második estém, amit az erdőben töltök, de még mindig új számomra ez a rejtélyes kis város, és fogalmam sincs, hogy hova járnak a "jó vérű" emberek. Az ilyet nem lehet csak úgy feltenni egy közösségi oldalra, hogy megválaszolják.
Vér.. lehunyom szemeimet, és gyanút fogok. Igen, ha nem tévedek északról fújja a mennyei illatot a szél. Friss vér, tehát itt van az illető a közelben. Lassan, elkezdek mozogni, halkan, nesztelenül. Elég közel vagyok, hogy meghalljam ketten is vannak. Micsoda jó napom van!
- Anya, fáj! - halk magas gyermekhangra leszek figyelmes.
- Ne mozdulj kicsim, és minden rendben lesz. - egy mélyebb, idősebb női hang szólal meg nyugodtan, de hangjából kiveszem az aggodalmat is.
Felfedem magam, többé nem rejtőzködök a fa mögött, és mind a két szempár rám tapad. Nem szólalok semmit, csak közelebb lépegetek hozzájuk. Ki feltételezné rólam, hogy egy éhes vadállat vagyok? Angyali arcom, kecses mozdulataim nem arról árulkodnak.
- Elnézést, hogy megzavartam Önöket, csak nem hallottam, hogy a lánya megsebesült. - bökök a kislány felé. Alig lehetett tíz éves. Bőre makulátlan, fehér, érintetlen, tökéletes. A nő fejbúbján már zömében gyűlnek az őszhajszálak, arcát pedig számos ránc ékesíti.
- Csak egy kis vágás az egész. - mondja a nő habogva.
- Igen, persze. - szívom be mélyen a levegőt, és a vér illata erősebb lesz, mindent eláraszt, és csak a táplálásra tudok koncentrálni. Lehajtom fejemet, metszőfogaim a kétszeresükre nőnek, áttépve ínyemet, szemem alatt vérerek ágazódnak szét. Ezt is el kell viselni, de még mindig jobban nézünk ki, mint a telihold gyermekei.
- Mondja hölgyem, jól érzi magát? - felpillantok, és mindketten hátrahökölnek.
- Soha jobban. - egy halk kacaj, olyan édes, és ártatlan, mintha a mennyből csengetnének. Felsír a kislány, az anyja egyből maga mögé löki, mint egy védelmező tigris. A cselekedete kicsikar belőlem egy hangos nevetést.
- Komolyan azt hiszi, hogy megtudja védeni? Kérem.. maga vagyok az Ördög. - egy gúnyos mosolyra görbülnek az ajkaim, és továbbra is sétálok feléjük, egyre csökkentve a köztünk lévő távolságot. A nő nekem veti magát, mégis mit hitt, hogy nem számítok rá? Karom testébe mélyül, áttöröm bordáját, megragadom szívét, és kihúzom. A nő élettelenül hull a lábaimhoz, és a lánya elé dobom a szívét. Brutális? Ez a tervem.
- Ne is próbálkozz a menekülésen, hacsak nem szeretnéd úgy végezni, mint a mamád. - kiabál, sikong a kicsike, és felpattan, majd elkezd rohanni. Fél lábbal biceg, biztos onnan szivárog a vér. Hirtelen elé kerülök, elkapva, térdre ereszkedek, végig simítva selymes arcán.
- Nincs miért félned. - nyugtatom meg őt igézéssel, és egyből hat rá a dolog. - Maradj nyugton, csak egy kicsit fog fájni.. - ujjaimmal végigszántok haján, melyet az egyik oldalra söprök. Érintetlen. Egyedül ez az egy szó lobog a szemeim előtt. Ajkaimat tágra nyitom, készülök belé harapni, mikor hirtelen leállok. Ez nem mókás, olyan mindennapos.
Ismét a lány szemeibe meredek.
- Azt akarom, hogy érezz minden fájdalmat erősebben, rettegj, küzdj az életedért a végsőkig, s kiabálj, amennyire hangosan csak tudsz. - a mondatom végére már vigyorgok, nem is hagyom, hogy lereagálja, fogaimat már vékony bőrébe mélyesztem. Egy verőért, avagy artériát találok el szerencsémre. A kerek, vastag falú érből csak úgy jön a friss vér. Ez a legfinomabb, hisz nem itt folyik az elhasznált vér. Közben mindvégig próbál kapálódzni, kiabál torokhangon, próbálja magára vonni a figyelmet, de nem tartózkodunk rajtunk kívül itt senki. Ő csakis az enyém!

|| Words: 1010 || Music: hey mama|| Notes: Remélem tetszik ||
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Folyó mentén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Folyó az erdő szélén

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-