world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Folyó mentén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 6:36 pm


Eric && Miranda


Nem tudom mennyire volt jó döntés eljönni vele. Ő egy teljesen idegen, aki még csak a városban sem lakik. Akkor mégis honnan a fenéből tudja, hogy nekem mi kell? Nem tudom... De szerintem azért annyira nem tűnik fel. Nem nézek ki egy drogos idiótának, nem szorulok rehabilitációra, nem vagyok rászokva, egyszerűen csak egy-egy buli alkalmával szeretem jól érezni magam. Ami ezt az egészet illeti, kezd nagyon furcsa lenni a helyzet. Nem értem... Talán csak az ital miatt jöttem el vele, vagy mert tényleg jól néz ki. Hülye vagyok? Bakker most tényleg! Már túl messze vagyunk mindenhez, hogy visszaforduljak, hiába tudom, hogy valószínűleg nem kellett volna eljönnöm vele. Azt hiszem, hogy is mondjam... kedves. De inkább abból a fajtából aki azért kedves mert valamit akar. Meg akar nyugtatni, ami végülis valamilyen szinten sikerül is neki, bár azért nyugtalanságom nem múlik el teljesen.
- Igen... Valószínűleg igazad van, nem kellene hogy bárki is meglásson minket. De azért remélem, hogy nem fogsz elrabolni... - Nevetek fel, bár némi komolyság mégis van benne. Kíváncsi vagyok reakciójára, és ha bármi feltűnő lesz benne, most rögtön fogom magam és visszafordulok egy árva szó nélkül.
Következő mondata hallatán ismét rápillantok. Nem tudom miért ilyen kíváncsi a nevemre, mikor holnap már emlékezni sem fog rá. Ahogy én sem az övére. Jobban mondva szinte már most nem emlékszem. Na jó, egyenlőre még igen... Eric. Viszont abban teljesen biztos vagyok, hogy holnapra nem fogom tudni. Hacsak nem írom fel. De azt minek?
- Még, hogy ez az illetlenség! Inkább az, hogy védtelen lányokat csalogatsz az erdőbe. Hát nem elég fizetség az, hogy eljöttem veled? - Nézek rá felvont szemöldökkel, miközben direkt kihagyom a nevemet, bár nem tervezem, hogy egyáltalán nem fogom neki elárulni. Csupán szeretek egy kicsit játszani. Ha már ő is ezt teszi velem, én miért tegyek másképp? Mondjuk erre azt hiszem kezd megfogalmazódni bennem egy válasz. Kezd elég ijesztő lenni, de most komolyan. Mégis mi a fenéért kezd el nekem mesélni ilyen hülyeséget? Engem ez nem érdekel... Bár, ha jobban belegondolok igencsak ismerős a történet. Mintha... Nem is tudom... olyan mintha az én életemet mesélné el, viszont nekem nincs fiú testvérem. Most akkor mi is van? Mi baja lett neki hirtelen? Csak rémülten pislogok rá, teljesen összezavarodva. Én nem ezért jöttem ide! De mégis ezt kapom. Most tényleg el fog rabolni?
- Úristen, normális vagy? - Sikoltok fel ijedten mikor az egyik fának csapódok, aztán pedig fel is emel. - Én nem vagyok a testvéred, az... - Nem tudom befejezni a mondatot, ugyanis a következő pillanatban ismét egy fánál találom magam, de ezúttal már fájdalmat is érzek. A fejem szédülni kezd, hirtelen azt sem tudom, hogy hol vagyok. Csak pislogok nagyokat egészen addig míg nem érzek szörnyű fájdalmat az arcomon is. Viszont attól aztán kicsit kitisztul a fejem.
- Mi a francot művelsz? Én nem ártottam neked soha semmit! Nem bánthatod a családom és engem sem! - Morgom el, miközben a fa segítségével felállok, és állítólagos testvérem szemeibe nézek. Tudtam, hogy valami itt nagyon nincs rendben. Még csak az hiányzik hogy apa után anyát is elveszítsem! Na nem... Azt már nem!
- Miért csaltál ide be? Ezt el lehetett volna mondani előbb is, anélkül hogy összetörnéd bármimet is! Ha ilyen elmebeteg vagy, nem csodálom hogy a szüleim kidobtak! Valószínűleg megvolt az oka, és most hagyj békén! - Ordítok ezúttal én arcába, majd elfordulok tőle és megindulok visszafelé, bár nem kétlem, hogy eltévedtem. Hogy az a...!


•• Words: 567 •• Music: Love Don't Die •• Note: áucs. Nyamm •• ©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptySzomb. Ápr. 19, 2014 2:32 pm

To: Miranda
Tudtam, tudtam, hogy ez a taktika be fog válni. Megfigyeléseim alatt annyira megismertem, hogy tudtam, hogy erre a csalira ráharap. A kiscsaj mindent megtenne egy kis anyagért és ezt tudva ki is használom. Megvárom, amíg utolér és és lassú emberi léptekkel megyek mellette.
- Ne aggódj, nem esik bajod. Csak egy kicsit benneb húzódunk, hogy a kjváncsi szemek ne érjenek utol…tudod, nem szeretnék lebukni, miközben rosszalkodunk. Mosolyodok el bizalomgerjesztőn és megsímogatom az arcát. – Csak egy kis hangulatfokozó tabletta van nálam, amitől biztos, hogy beindulunk és jól fogjuk érezni magunkat ezen a lapos bulin. Felpörgünk kicsit. Fogom suttogóra a hangom és kacsintok egyet. Csak egy kicsikét füllentettem, annyiban tért el a valóságtól amit mondtam, hogy én fogok felpörögni. Attól a perctől fogva, hogy verge megkóstolhatom a vérét felpörgök. Nekem ő a drogom, a kábítószerem, neki pedig én leszek a halál. Nem az a hagyományos halál, amit az emberek elképzelnek magukban: fekete csuklya, kasza s csontos kéz…én szexi leszek, ellenállhatatlan és kíméletlen. Nem álmában fogok lecsapni rá, hogy keveset szenvedjen, hanem akkor, amikor nem is számít rá, és jól megkínzom. A legfélelmetesebb halál leszek.
– Egzébként még nem is mondtad a neved! Illetlenség bemutatkozás nélkül elindulni egy vadifegennel, és várni tőle valamit….és még el sem árulod a neved. Időközben kellő távolságra kerültünk az emberektől. Szomjúságtól csillogó szemekkel nézek rá, és elvigyorodok.
- Hadd meséljek el neked egy történetet. Hosszú évekkel ezelőtt ebben a kisvárosban világra jött egy kisfiú. Szülei nem voltak rá felkészülve, ezért eldobták maguktól mint egy rongyot. Senkiháziként nevelkedett egy árvaházban. Mindig arra vágyott, hogy a szülei, ha lehet őket így nevezni felkeresik. De soha nem ment érte senki. Nyomorultúl érezte magát, cask tengődött egyik napról a másikra. Amikor betöltötte a tizenkét évet élete megváltozott. Egy gyermektelen házaspár örökbe vette és szerették. Életében először érezte azt, hogy fontos és kell valakinek. – villámokat szóró szemmel figyelem. Nekidőlök a fának és fenyegető pillantásokat küldök felé. – szóval, nagyon szép életét élt, de ahogy nőtt, úgy erősödött benne a bosszú vágya. Elhatározta, hogy megöli azt a nőt és férfit, akinek soha nem kellett. Mindenféle bosszúkat kitervelt a fejében, hogy hogzan fog végezni a hűtlen családdal. Addig kutatott, amíg rá nem jött, hogy hol találja meg őket. Az anyját, apját és két lányukat. A húgait. Visszatért tehát szülővárosába, hogy beteljesítse bosszúját. Sajnos apján, már nem állhat bosszút, mert a lángok martalékává vált, de kiélheti szadista vágyait az alkoholista anyján, a drogos húgán, és a másik védtelen kislányon, akinek cask családra lenne szüksége. Mire befejeztem a mondatot annyira eluralkodott rajtam a düh, hogy a karjátül fogva vágtam neki egy közeli fának. - nem ismered véletlen ezt az alkohlista nőt? Akit kerékbe fogok törni, kitépem a szívét és a saját kezemmel ásom el. A nőt, aki soha nem volt anya, a nőt, akinek nem kellettem. Felemelem a földről és a képébe üvöltök.
– Szia drága hugocskám…én vagyok a bátyád. Ismersz? Ismét nekivágom a fának és hallom a csontok reccsenését. - persze hogy nem…és már nem is fogsz megismerni. közelebb lépek hozza és pofon vágom. Úgy megkínozom, hogy a nevét is elfelejti.
music: - | note: - véged ^^ | words: 505-
Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyKedd Ápr. 08, 2014 11:26 pm


Eric && Miranda


Meglepetten állok meg, ahogy kikapja kezemből a poharat. Erre nem számítottam, ahogy szavaira sem. Azt hittem majd szó nélkül hagyni fogja, hogy én egyszerűen elsétáljak és véget vessek a mi kis ismerkedésünknek. Mondjuk ezzel a pár szóval igencsak sokat dobott a helyén azon a bizonyos ranglétrán, és talán még meg is fogom keresni az éjszaka folyamán, de először még... Más dolgom van, szóval nagyon remélem, hogy most nem szándékozik rámakadni, mert nem szeretném megbántani. Elvégre tényleg komolyan gondoltam, hogy még felkeresem... Persze csak ha nem találok még nála és érdekesebb srácot itt. Bár ha jobban belegondolok, még jól is járnék a hozzá hasonló bevándorlókkal, hiszen legalább biztos lehetek abban, hogy nem fogja az ablakomat dobálni kavicsokkal, és nem vall szerelmet. Mert erre most nekem nem igazán van szükségem. Egyenlőre örülök a magányomnak és csak élvezem az életet, anélkül, hogy érdekelne bárki véleménye. Lehet, hogy nagy ostobaság tőlem, de mégis milyen példát kellene követnem? Nincs jobb ötletem ennél, anyát pedig szemmel láthatóan nem zavarja... Mondjuk azon csodálkoznék is, elvégre ő még nálam is rosszabb.
- Köszönöm a bókot, de... - Következő szavai kissé belém folytják a szót. Úgy nézek rá, mintha szellem lenne. Meglepetten, de mégis beleegyezően, pedig még nem is bólintottam rá, és talán jobban tenném, ha ezután se bólintanék. Viszont igencsak sikerült neki felkeltenie az érdeklődésem. De vajon honnan tudhatta, hogy mire van szükségem, vagy miért nem akartam vele maradni? Ennyire látszik rajtam? Nem igazán tudom mit csináljak. Nem ismerem őt, habár éppen az előbb akasztottam rá a "nem veszélyes" táblát. Igaz, hogy akkor még nem tudtam mire számítsak tőle, de akkor is! Végülis éppen ezt akartam. Mi bajom lenne? Ha bántani akarna már megtette volna. Ha vámpír lenne, megigézett volna. Vagy megtette? Á, nem! Hiszen ha akarnék simán nemet tudnék mondani neki. És most bizonyosodott be, hogy én még csak nem is akarok nemet mondani. Vele akarok menni! Hát nagyon remélem, hogy nem a saját síromat ásom épp meg.
- Na jó! Várj meg! - Kiáltok utána, majd miután körülnéztem, hogy bebizonyosodjak arról, hogy senki különös kinézetű ember nem figyel, ez a bizonyos Eric után indulok. Csak megyek utána, nem szólok semmit, figyelem merre megy, mit csinál, látni akarom. Nem azért mert félek tőle, de mégis jobb félni mint megijedni.
- Egyébként hová is megyünk? - Kérdezem mikor már sikerül végre utolérnem. Nem igazán tetszik, hogy ennyire el akar távolodni a buli helyszínétől, de mostmár tényleg nagyon kíváncsi vagyok arra a valamire ami miatt most itt vagyok. - És mi is az amivel sikerült idecsábítanod? - Nevetek fel, miközben rápillantok és várakozó tekintettel figyelem arcát.


•• Words: 426 •• Music: Love Don't Die •• Note: áucs. Nyamm •• ©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:59 pm

To: Miranda
Nem merek levegőt venni, mert ahogy vérének illata megcírogatja orromat érzem, hogy nem tudok parancsolni magamnak és most azonnal rávetem magam. Ez pedig nem lenne méltó egy ragadozóhoz. Mi kecsesek, ravaszok, vérszomjasok és stratégák vagyunk. Előbb gondolkodunk, tervezünk s majd csak utána ölünk. Eddig csak messziről figyeltem őt, most van alkalmam először szemügyre venni, és nem akarok átsiklani a részleteken, ezért minden mozdulatára, szavára, rezzenésére figyelek. Kicsit sajnálom, hogy ezt a csinos pofikát bántani akarom, elrondítom, betöröm, szétverem....de hiszem azt, hogy akárhová kerül majd földi élete után ilyen szép marad. Ha emberként ismerem meg talán megszeretem, talán nem akarnám megölni, foglalkoznék is vele, sőt még a sorsa is érdekelne. Nem hagynám, hogy ezt a sorsot válassza magát. De így...nincs más választásom...de ha lenne, akkor sem választanék mást. Vesznie kell.
Belekortyolok a sörbe, ami még most sem ízlik, de az ital ízét elverik a fejemben zakatoló gondolatok és az orromat izgató emberi illatok. Nem tudom meddig bírom még anélkül, hogy vérengzést csinálnék. Ne akarok véres tetemeket, szétmarcangolt alakokat hagyni magam után. Ennél azért profibb vagyok. Eléggé szembeötlő, hogy keres valakit. Talán azt reméli, hogy Lily ide jön? Vagy azt a fura pasit keresi, akinek néha napján az ágyában köt ki? Vagy...vagy...szüksége van egy kis hangulatoldó szerre...? Gonosz mosoly jelenik meg arcomon és közelebb hajolok hozzá, aminek következtében még intenzívebben érzem az illatát. Nyelek egy nagyot és ujjaimat végighúzom a nyaki erein. Mondatai halk nevetést váltanak ki belőlem, és kicsit visszarángatnak a földre.
- Ugyan már. Az nem az én asztalom. Nem szokásom az ilyen feltűnően csinos fiatal hölgyeket ilyen szar, olcsó italra meghívni -vigyorodok el, és kiveszem kezéből a poharat  -Van egy jó ötletem arra, hogyan lazuljunk el enélkül az ocsmány ital nélkül. Az élvezet garantált, és másnapos sem leszel. Érdekel?-Természetesen semmi drog nincs nálam, de remélem, hogy ennyi elég ahhoz, hogy felkeltsem érdeklődését, és becsaljam magammal az erdőbe. Ahol végre megkóstolhatom az ereiben lüktető vért. Egyre szomjasabb vagyok és nem tudom meddig bírom még. Csak egy kicsit kell megszaporáznom a lépteimet, hogy elkerüljem. Ujjaimmal magamhoz intem és elindulok befele az erdőbe. Remélem, hogy önszántából követ majd, nem akarok mér így az elején piszkos módszereket használni. Direkt lelassítom lépteimet, hogy tudjon követni, és közben rágyújtok egy cigire. A füstből karikákat képezve hanyagul nekidőlök egy fának és várok. Érzem, hogy jönni fog. Hamarosan itt lesz.
-  Nem jössz? -kérdezem olyan hangnemben, hogy ő is hallja. Még mindig egy helyben áll, és engem bámul. Nem tudom miért gondolkodik ennyit. - te tudod, pedig igazán jó anyag, de nem akarok tolakodó lenni... vonok vállat és immár zsebre dugott kézzel megyek tovább.
music: - | note: - véged ^^ | words: -
Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyHétf. Ápr. 07, 2014 8:47 pm


Eric && Miranda


Meglepetten veszem tudomásul, hogy akibe belecsapódtam, egyáltalán nem bánja a dolgot, sőt még itt lelkizni is elkezd nekem. Bár nem tudom miért. Nem voltam rá kíváncsi, hogy miért van itt. Gondolom nem is kérdeztem. Nem is állt szándékomban megkérdezni. A legtöbb amit tehetek érte, hogy bocsánatot kérek amiért nekimentem, és szereztem neki egy szép kis foltot. Nem igazán szándékozok vele leállni beszélgetni. Mondjuk azt nem mondom, hogy nem tetszik, mert igazából semmi bajom nincs vele, még a mosolya is csodás. Illetve... mégiscsak van egy apró probléma vele. Méghozzá, hogy nem ő az akit keresek. Egyáltalán nem ő az. Nekem egy olyan személy kell aki tud nekem adni valamit. Valamit ami nélkül egy buli nem múlhat el. Egyszerűen kell a szórakozáshoz. Ez a srác pedig nem tud nekem segíteni, hiába mosolyog ilyen szépen.
- Örvendek, Eric. - Motyogom el miközben körbepillantok, mintha valakit keresnék, és valójában keresek is, majd felnézek rá, és ahelyett hogy én is bemutatkoznék, valami más bukik ki belőlem, amit remélem nem fogok megbánni. Bár nem néz ki valami hű de veszélyes alaknak, inkább egy egyszerű srácnak, aki ismerkedni akar egy idegen városban. De ez engem annyira nem érdekel. Nem érek rá elveszett lelkeket felkarolni. - Igen, helyi vagyok. Bár most nagyon remélem, hogy nem hívsz meg az amúgy is ingyenes italra. - Mosolyodom el kissé gúnyosan, majd hátralépek egyet, ezzel is jelezve, hogy nem igazán áll szándékomban túl sokáig társalogni vele. Remélem túléli, mert tényleg nem kérek abból a sörből amit már megvettek a fiatalok közös pénzből. Még azt is kinézem belőle, hogy ő tényleg csak idetoppant, és tényleg ingyen issza az italt. Na, nem vagyok én egy rendőr, és igazából annyira nem is érdekel a dolog de volt már rá példa, hogy meghívtak egy italra, úgy hogy az az ital ingyen volt. Persze most nem azt mondom, hogy elvárom a sráctól, hogy halmozzon el minden jóval, de ne így akarjon már elcsábítani...
- Na... Szóval sajnálom a pólód, meg minden, de most megyek mert keresek valakit. - Jelentem ki határozottan, hogy meg is erősítsem szándékomat, miszerint magára hagyom. Mondjuk még azon sem lepődnék meg ha akarattal lépett volna elébem az imént. Micsoda egy csajozási módszer ez? Undorító... De mindegy is, nálam ez nem jött be, még ha tényleg így is lett volna. Így tehát intek neki fejemmel, majd egyszerűen elsétálok mellette tovább kutatva a megfelelő embert.


•• Words: 389 •• Music: Love Don't Die •• Note: *-*•• ©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyHétf. Ápr. 07, 2014 6:16 pm

To: Miranda
A megfigyelésnek vége. Éppen eleget leselkedtem az én " édes családom " után ahhoz, hogy tőrt döfjek mindannyiuk szívébe. Nem gondoltam meg. Sőt, ahogy elteltek egymás után a napok, majd a hetek egyre biztosabb vagyok abban, hogy megérdemlik a halált. Anya egy alkoholista, kétszínű ribanc, akit soha életében nem érdekelt senki magán és a munkáján kívül. Igaz, hogy csak az utóbbi időből ismerem, de az bőven elég. Már nem is bánom, hogy nem ő nevelt fel és nem ismerhettem meg az " anyai szeretetét." Így legalább kölyök korom óta tudtam, hogy nincs anyám, és nem kellett csalódnom benne. Ellentétben a húgaimmal, akik saját szemük láttára kaptak anya helyett egy alkoholista munkafüggő nőt. Miranda húgocskámon a halál csak segíteni fog. Úgy látom, hogy jó úton van ahhoz, hogy olyan idétlen p*csa legyen, mint az anyja. Akinek nem számít senki, csak az alkohol meg a jó méretes szerszám. Megváltom őt saját bűnei alól, segítek abban, hogy ne legyen még bűnösebb. Fogom magam, elcsábítom és amikor már azt hiszi szegény hiszékeny libuska, hogy ez a félisten szerelmes belé kitépem a szívét és odadobom az első kóbor ebnek. Utána pedig kihűlt testét saját kezemmel fogom a szeretett apja mellé temetni. Hogy együtt legyenek. Az az őszinteség, hogy legjobban Lily után fáj a nem létező szívem. Olyan ártatlanka, nem élvezte még igazán az életet, nem tudja mi a jó és mi nem. Testvére és anyja szenvedélyének árnyékában él, és nincs semmi amibe kapaszkodjon csak a remény és néhány rég kép az apjáról. Hm...talán jobb lesz, ah vele végzek a leghamarabb, kíméletes leszek, álmában fogja érni a halál. Amúgy is olyan csábító illata van. Besurranok majd a szobájába és az utolsó csepp vérétől is megszabadítom. Nem fog érezni semmit. Izgalmas lesz. Tudom, hogy mindezen fantasztikus tervek megvalósításához idő kell, talán nem is kevés, de nem számít, mert előttem van az egész életem. Ez elég ironikus nem? Miután megtudtam a pontos információkat Miranda ma esti programáról elindultam a lakásom felé, hogy előkészítsem ördögi mivoltom valami idétlen drogos bulira. Úgy fogok becsöppenni az életében, mint...hogy is mondják...mint a szőke herceg fehér lovon...csak annyi különbséggel, hogy én fekete vagyok, és lovam sincs. De kinek kell egy ostoba négylábú állat ahhoz, hogy levegyem a saját húgomat a lábáról. Elég egy-két jókor elmondott bók, néhány mosoly, a természetes férfiasságom, és máris a lábaim előtt fog heverni a szerelemtől hevesen dobogó szívvel. S amikor azt hiszi, hogy ez a nevetséges dolog valóra válhat a puszta kezemmel tépem ki a szívé, ami soha többé nem fog dobogni. Arcomon gonosz mosoly jelenik meg, miközben szobám teraszán állok, kezemben egy cigivel és elképzelem családom véres tetemeit magam körül. Tökéletes. Eldobom a csikket és nekifogok készülni a bulira. Ne felejtsük el, hogy az alapnál is vonzóbb kell legyek ma éjjel. Ma rakom le ugyanis az alapokat. Ha elb*aszom, akkor más tervet kell kieszelnem, amit talán nem fogok ennyire élvezni. A gyilkolás nem pusztán hidegvérűség, hanem játék is. Olyan mint a sakk, mindig kell tudni előre, hogy az áldozatod milyen lépést akar tenni, és kellő időben kell kiütni a négyzetből. Minden lépésnek összefüggésszerűen kell következnie egymás után. Előre, hátra, jobbra, előre, jobbra, hátra, balra...és bummm. Elégedett mosoly fut végig az arcomon, amint végigpillantok magamon a tükörben. Elefántcsont színű póló, fekete dzseki, sötétkék farmer és teniszcipő. Egyszerűen szívdöglesztő vagyok. Odakint, már a hold világítja be az utcákat, tehát ideje indulnom. Bepattanok a a ház előtt álló kék Audimba és gázt adok. Bár még sose jártam ilyen bulihelyeken, de könnyen rábukkanok az erdőre, nem is kell mást tennem csak követem a sok részeg diákot, akik röhögve taszigálják egyre beljebb az erdőbe. Ha tudnák mennyi éhes ragadozó várja őket odabenn...talán még én is vacsorázom egyet...Elég nagy feltűnést keltek a járgányommal a sok koszos hippi között, de nem érdekel. Ők soha senkik nem lesznek az én szemeben, és talán máséban sem. Fél szemmel nyomon követem a húgom lépését, nem akarom, hogy más élvezze esetleg vérének csorgását. Ő az enyém, és csakis az enyém. Türelmesen megállok az italok mellet, hiszen ismerve Mirit, minden tíz lépés után ide köt ki. Kezemben egy pohár csapolt sör, aminek megmondom őszintén, hogy se íze se bűze. Emberként sem szerettem ezt a habos nedűt, de most még jobban taszít az íze. Ráadásul kétlem, hogy ez minőségi sör lenne, inkább valami olcsó mocsadék. Amikor végre látom közeledni felém a kiscsajt gonosz mosoly terül el az arcomon és kénytelen vagyok eljátszani az ügyetlen, embert. Óvatosan lépek kettőt az áldozatom felé, aminek következtében a pólómon landol a csaj gusztustalanul kinéző itala. Ártatlan pillantásokat vetek és meggyőző mosolyt küldök felé.
- Semmi baj...mindenkivel megesik - mondom félig nevetve és törölgetem a blúzomról a foltot, majd belenézek a szemeibe...amik majdnem olyanok mint az enyém.  - egyébként Eric vagyok... - mormolom és felé nyújtom a kezem - Te helyi vagy? Én csak átutazóban vagyok a nagynénémnél és gondoltam megnézem, hogy hogyan buliznak erre a fiatalok.  
music: - | note: - véged ^^ | words: -
Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyVas. Ápr. 06, 2014 12:13 pm


Eric && Miranda


Szünet van, végre... Vagyis igazából nincs szünet, inkább csak magamnak csináltam egyet. És ez nem lógás, csak annak hangzik. Mert én ezt sokkal inkább hívnám pihenésnek, mint lógásnak. Tudom, hogy az emberek a pihenés alatt nem a bulizást értik, de én így eresztem ki a gőzt. Szükségem van néha arra, hogy szórakozzak, és nem csak tanuljak. És nagy szerencsémre még mindig értesülök azokról a bulikról, amiket a gimnazisták rendeznek, az erdőben. Ezek igazából elég titkosak, bár én inkább mondanám nyílt titoknak. Mindenki tudja, hogy megszoktuk rendezni ezeket a bulikat. Pontosabban én már nem szervezek semmit, de amíg én is a gimnázium tanulója voltam, igenis rendeztem, és éppen ezért szólnak róla még mindig. Szeretem ezeket az éjszakákat, hiszen ilyenkor bármit megtehetünk, anélkül, hogy bárki ránk találna. A mostanit a folyó mentén tartják meg, elég messze a várostól. Igazából ezeknek az estéknek, csak a fiatalok örülnek. Pár hónappal ezelőttig még nem tudtam miért is ellenzik annyira a felnőttek. Mindent elkövettek annak érdekében, hogy ne tudjuk megcsinálni ezt az egészet... Persze sikertelenül. Viszont már én is azt mondom, hogy veszélyes. Ámde én szeretem a veszélyt, szóval még az sem tántorít el, hogy bármelyik pillanatban ránk támadhat egy vámpír. Mondjuk érdekes, hogy pont egy ilyen buliban ismerkedtem meg vele... Ó, bár ne történt volna meg! Mennyi időt és vért spóroltam volna meg, ha akkor Damon nem kezd el szórakozni velem. Na, de nézzük a pozitív oldalát: legalább mostmár tudok arról, ami körülöttem folyik. Legalábbis részben, de az is elég. És kicsit tartok tőle, hogy belesétálok mégegy ilyen csapdába, azért is próbálom elhúzni a dolgokat Oliverrel. Van egy olyan rossz érzésem, hogy ő sem ember. De nem zárom ki, hogy ez már csak paranoia.
Miközben kiszállok az autómból, megigazítom ruhámat, és magamra húzóm bőrkabátom, hiszen azt nem mondanám, hogy túl meleg van. Az első utam természetesen az italokhoz vezet, ahonnan rögtön szerzek is magamnak egy sört, a szokásos, piros műanyag pohárban. Mondjuk ezeket valamiért mindig viccesnek találtam. Nem is kell mondanom, hogy a második, sőt a harmadik és negyedik utam is az italokhoz vezetett, és csak utána kezdem szemügyre venni a terepet, esetleg ismerősök után kutatni. Lassan sétálok fiatalok között, bámészkodom és próbálom kiszűrni a legalkalmasabb személyt a társalgásra, mikor hirtelen valamibe beleütközöm. Vagy inkább valakibe. Felnézek a srácra, de hirtelen nem jön ki hang a torkomon, egészen addig, míg meg nem látom a foltot felsőjén, amit nagy valószínűséggel az én italom okozott.
- Ó, sajnálom! Ez nem volt szándékos! Csak nem figyeltem... - Hátra ugrok egyet, bár mintha kicsit megtámtorodnék a hirtelen mozdulattól. Ezt pedig valószínűleg a sör okozta. Legalább érzem, hogy kezd hatni!


•• Words: 429 •• Music: Love Don't Die •• Note: *-*•• ©️
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyVas. Márc. 16, 2014 5:01 pm


Blake & Virginia


Örülne neki, ha változtatnék a terveimen? Dehát miért? Ennyire szüksége van rám? Nem tudom megérteni, hogy egy embernek mi szüksége lenne egy vámpírra. Elvégre bármikor bánthatom, akár akaratomon kívül is. Meg is ölhetem, ki is használhatom, bármit meg tehetek vele amit csak akarok. És ezt ő is pontosan tudja. Akkor miért bízik bennem ennyire? Még én sem tudom azt mondani, hogy igenis vissza fogom majd magam, és soha nem harapom meg. Az eddigi életem másból sem állt, mint gyilkolás. És ezt nem tudom órák, napok alatt megváltoztatni. Ide sokkal több idő kell, és ő ezt nem fogja tudni lenyelni. Biztosan nem akarja, hogy megöljek majd embereket, sőt... Talán arra is meg fog kérni, hogy egyáltalán ne egyek emberből. Ilyesmit pedig soha nem tudnék betartani. Ha tényleg azt akarja, hogy mellette maradjak, nem szólhat bele a táplálkozási módszereimbe. Annyit tudok megígérni neki, hogy igyekezni fogok, de többet nem. Vagy mégis? Nem... Nem tudom. Fogalmam sincs. Már azt sem igazán értem miért nem akarom őt bántani. Olyan mintha valami megindult volna bennem... Valami olyan amit olyan régen éreztem, hogy már szinte nem is emlékszem milyen. Nem lehetek belé szerelmes, hiszen csak most ismertem meg. Egyelőre annyit tudok, hogy nem akarom bántani, és hogy meg akarok neki felelni. Ám de a második addig nem fog megtörténni, amíg én vámpír vagyok. És mivel ezen nem lehet változtatni, soha nem lehetek olyan, mint amilyet ő megérdemelne. Ráadásul ő ember. Hamarosan megöregszik. Én viszont nem. Tudom, hogy mi lenne a helyes... Illetve számomra helyes, de nem tehetem meg, hiába nyilvánvaló, hogy ő is akarja. Nem tudom átváltoztatni. Adhatok neki a véremből, de megölni nem tudom. Pedig máskor bárkit megölök szemrebbenés nélkül. Ez... Ez szörnyű. És idegesítő. Fogalmam sincs mi történik. Mit kellene tennem?
- Jó, de azt sem tehetem meg, hogy rajtad élősködöm. Nem akarom, hogy félreértsd. - Célzok ezzel arra, amit vele tett az a nő. Az a vámpír aki egyszerűen lelépett az összes pénzével. Nem akarom, hogy azt higgye, én is csak ezt akarom. Nekem nincs szükségem a pénzre, ami ezt illeti. Hiszen mindent megoldok egy kis igézés segítségével. Nincs lakásom... Mégis sikerül minden éjjel meghúznom magam valahol. Van mit ennem... Többnyire. És van mit innom is, elvégre bármelyik bárban kaphatok ingyen italt, a csodálatos képességemnek hála. Szóval hiányom éppen nincs semmiből.
Következő szavai hallatán igencsak meglepődök. Soha nem gondoltam volna, hogy bárki is így fog vélekedni rólam, rólunk. Azt hittem mindenki utál minket, és arra vagyunk jók, hogy megöljenek. Ő mégsem. De nem tudom, hogy ennek örüljek-e, hiszen nem akarom kihasználni. Nem akarok csalódást okozni neki, nem akarom bántani, pedig én máshoz nem értek. De nem volt kitől tanulni, semmilyen jó tulajdonságot. Azt mondta ő segít... De mi van akkor, ha ez nem fog menni? Félek! Ami már magában furcsa, elvégre én nem szoktam félni. Fogalmam sincs mit csináljak...
- Igen, a tápláléklánc csúcsa, de mi nen vagyunk természetesek. Nem kellene itt lennünk. Nekem pedig már évekkel ezelőtt meg kellett volna halnom. Ehelyett mások halnak meg miattam. Ez nem helyes, mondhatsz nekem bármit. - Mondom miközben megrántom a vállam. Nem tudom ő, hogy lehet tele ilyen pozitív gondolatokkal rólam, mikor előttem egy vámpír már alaposan kiszúrt vele. De elég... Nem kételkedhetek tovább benne, örülnöm kell annak, hogy hajlandó nekem esélyt adni. Mert az teljesen nyilvánvaló, hogy valami van közöttünk. Én nem tudom őt bántani, tehát már ez is egy olyan dolog, ami... ami valami mássá teszi az egész helyzetet. Azt persze nem tudom mondani,hogy szeretem, én csak... Valami más. Mindegy! Ebbe fogok belezavarodni, és belebolondulni, ha nem fejezem be ezt. Valami másra kell gondolnom! Mondjuk tengerpartra. Vagy... Vérre. Nem! Arra nem! A végén még megtámadom. A tengerpart tökéletes lesz.
- Igazából, közöd az van hozzá. Jogod van tudni, hogy mit csinálok, főleg, ha velem akarsz lenni. De hidd el, hogy nem akarod tudni. Egyenlőre nem. Viszont annyit meg tudok ígérni, hogy téged nem foglak bántani... És talán azt is meg tudom, hogy másokkal is megpróbálom visszafogni magam, ám de ez nem megy egyik napról a másikra. - Mondom teljesen komolyan, majd tekintetét látva legszívesebben sírva fakadnék. Pontosan látom, hogy ő éppen úgy cívódik belül, ahogyan én. Ez megnyugtat. Legalább tudom, hogy nem egy naiv idiótát találtam magamnak, aki simán képes belesétálni egy vámpír csapdájába. Kettőnk közül most én vagyok az idióta, hogy belesétáltam az ő csapdájába. Legszívesebben megcsókonám újra, és újra, és újra... És így tovább. De nem tehetem. Nem akarom megijeszteni.
Csak akkor térek észhez, mikor megragadja a karomat és húzni kezd. Én pedig megyek utána, mint valami kutya a gazdája után. Nem vagyok normális! De komolyan! Én vacsorázni jöttem ide, erre mit kapok? Valami egészen mást. Valami olyat amire azt merem mondani, hogy jobb, mint a vér. Pedig elhiheti mindenki, hogy én ilyet még soha nem mondtam, és még csak nem is gondoltam. Mindenesetre kíváncsi leszek mi lesz velünk...




•• Words: 799 •• Music: hey brother •• Note: Köszönöm a játékot! *-* ••
©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyKedd Márc. 11, 2014 3:01 pm

Virginia Stanson

Igaza van. Nem tudnám bántani, nem tudnám megölni. Képtelen lennék rá, hogy azt tegyem vele, amire most én kértem őt. Alig fél órája én magam gondolkodtam el azon, hogy miféle szörnyeteg volt képes a szemébe nézni, és elvenni az életét. Mert csakis az lehetett. Látom a szemében a félelmet és a fájdalmat, azokat az érzéseket, amik bennem is kavarognak. Látom rajta, hogy fáj neki amit elvettek tőle. Nem volt és nem is lesz lehetősége családot alapítani, és ez mintha fontos lenne neki. Nekem nem az, én valahogy sosem rajongtam a kölykökért, se a kakis pelenkáért. A gyerekekből egyedül az elkészítése, hogy úgy mondjam a gyártási folyamat az amit élvezek, a többit köszönöm szépen meghagyom a fanatikusoknak. Én utazgatni szeretek, drága éttermekbe járni, színházba, kiállításokra… ezt melyik kisgyerekes szülő teheti meg? Szerintem egy sem, szóval én inkább adom az egész világot, mint egy gyereket egy nőnek. Bár ő még nem tudja, nekem ebből a szempontból még kapóra is jón, hogy vele nem lehet közös családom. Az egész problémakört el is lehet felejteni. Mivel látom az arcán, hogy neki ez fontos, ezért a véleményemet megtartom magamnak, és inkább csak szorosan magamhoz ölelem. Szeretném ha tudná, és érezné, hogy mennyire fontos nekem.

Jobb tenyeremmel és ujjaimmal óvatos köröket írok le a lapockáin, és gondolkodom. Lehet, hogy ő mégsem olyan, mint amilyennek én látom, és egyszer csak én leszek az aznapi vacsorája főfogása, de nem érdekel. Tudom, hogy náluk mivel jár a táplálkozás, hogy sok ember belehal. Sőt, némelyikük élvezettel öl, de még ez sem tántorít el. Virginia ugyanolyan eséllyel lehet normális, kedves lány a maga vámpír módján, mint pszichopata gyilkos. Semmi közöm ahhoz, ami eddig volt vagy hogy miként intézi a dolgait. Fontosabb ő nekem annál, mint hogy nekiálljak játszani a macsót, aki majd mindent jól megmond neki. Mit szabad és mit nem – ezt mindketten el tudjuk dönteni saját magunk is, a másik nélkül.
- Eddig nem terveztél letelepedni, de most örülnék neki, ha kicsit változtatnál a terveiden. Vagy… ha mész, megyek veled. – mosolyodok el biztatón, miközben ujjaim a hajába túrnak. Tényleg meg kell tanítanom bízni őt bennem, és ez nem lesz könnyű. Egyáltalán sikerülhet-e ilyesmi bármikor is? – Ginny, szerintem… ha együtt járunk, alap, hogy egy helyen lakjunk. Legalábbis közel egymáshoz. A házamat most újítják fel, pár hét és készen is lesz. Ott bármikor szívesen látlak majd, de addig is szeretném ha a közelemben lennél. Biztonságban. – még mindig lenyűgöz, hogy mennyire puha és selymes a haja. Döbbenetes érzés, beszéd közben szórakozottan tekerem a tincseit az ujjaim köré. Bárcsak vele is olyan egyszerű lenne, mint a hajával. Egy-két mozdulat és már az ujjam köré is csavartam… de őt nem. Nehéz lesz, de ahogy most itt vagyunk, ebben a furcsán békés állapotban, azt hiszem tényleg nincs más akivel szívesen leélném az életemet, csak ő. Meg fogok küzdeni a bizalmáért, és tudom, hogy idővel el is nyerem majd. Elvégre enni jött, és talán meg is akart ölni, de mégsem tette. Van még esély arra, hogy majdnem normális legyen a kapcsolatunk.
Egy egészen röpke pillanatra kerekednek el a szemeim. Átszökni? Hirtelen nevetnem kell, és nem is tartom magamban. Bár ez inkább csak kuncogás, de olyan jól esik most ez! Saját magamon nevetek, mert tényleg elég ostoba voltam. Hagytam, hogy a fiatal külső megtévesszen, épp úgy ahogy az ártatlan babaarca. Jóval tapasztaltabb lehet, mint amilyennek gondoltam,de ez érthető is. Volt elég ideje gyakorlásra. Ugyanakkor rettentő jól esik, hogy egy ilyen gyönyörű nő át akar szökni a szobámba éjjel. Újabb bizonyítéka annak, hogy jól választottam. Nem immunis a Rayner-féle csáberővel szemben.
Amikor már végre mindketten állunk, magabiztosabbnak érzem magam. Mintha pusztán annyitól, hogy magasabb vagyok nála, több erőm lenne. Nem ellene, hanem arra hogy megvédjem. Jó néhány másodpercig csak némán bámulom, próbálok betelni a szépségével, de nem tudok. Meg fogom valaha is szokni ezt az angyali arcot? Már éppen mindkét kezem a vállára tenném, és engednék a kísértésnek, hogy újra megcsókoljam, amikor beavat a táplálkozási szokásaiba. Tudom, hogy én feszegettem a témát, de… miért kellett folytatnia?
Fájdalmasan nyögök fel, de igyekszem összeszedni magam és mellette maradni. Ehhez mind hozzá kell szoknom. A lesütött szeme szégyenre utal, pedig igazán nincs miért. Legalábbis szerintem.
- Elmondjam neked, hogy én miként tekintek rátok? Mint a tápláléklánc csúcsa. És ez nem olyan rossz dolog ám. Nem tudom, hogy te hogyan szoktál enni, remélem azért nem mindenkit ölsz meg, de még ha így is lenne… sokkal kevesebb élet szárad a lelkeden mint mondjuk az enyémen. Húsevő vagyok, vagyis eszem marhát, csirkét, disznót és a többi. Az én egy tányér kajámért is meghal valami. Te is így eszel. Nem értem miért lenne rosszabb amit csinálsz mint amit az emberek tesznek. – Az álla alá nyúlok, és felemelem a fejét, pont akkor amikor már magától is rám nézne. Csak azt akarom megakadályozni, hogy megint kerülje a tekintetem. Azt valahogy nem szeretem. Sóhajtok egy nagyot, aztán bólintok. – Igazad van… semmi közöm ahhoz, hogy mit és hogyan eszel. Nem is fogok beleszólni az ilyesmibe, ígérem. – halványan elmosolyodok, és jobb karommal átölelem a vállát. Lassan indulok el az örvény felé, és még egy pillanatra visszanézek erre a helyre. A sziklákkal, a folyóval és minden egyébbel ami itt van. Ez lesz a kedvenc helyem az egész városban, ez szinte biztos. Megtorpanok, mert egy pillanatra elkapott a bizonytalanság. Valamit még meg kell tennem, mielőtt hazamennénk. Mintha megerősítést keresnék ahhoz, amit tervezek, és talán így is van. Szeretném, ha biztos lehetnék abban, hogy működni fog ez a dolog köztünk.
Őszinte, nyílt tekintettel nézek le rá, és szám sarkában már mosoly bujkál. Az én kis törékeny virágszálam. Szeretnék rá így gondolni, és egyáltalán nem lesz nehéz dolgom. Egészen közel lépek hozzá, és csak némán bámulom. Hagyom, hogy az érzések kiüljenek az arcomra. A bizonytalanság, és a határozottság egyszerre. A félelem és a vonzalom, a kínlódás és a boldogság… az a rengeteg dolog, ami most kavarog bennem. De ott van a legfontosabb is, kristálytisztán kiolvashatja a szemeimből. Ő, Ginny. Csodálom ezt a lányt, és mindent el fogok követni, hogy minél jobban megismerjem, és vele élhessem le a hátralévő napjaimat, akármennyi legyen is. Arcára teszem a tenyerem, és hüvelykujjammal végigsimítok az ajkán. Minden bizonytalanságom eltűnt, ezzel az egyetlen mozdulattal. Megcsókolnám, mert vágyom rá, de nem teszem. A gondolat mosolyt csal az arcomra. Tudom mit csinálok, és ez a lehető legjobb a mi esetünkben. Várok ezzel a csókkal, és a többivel is, amíg haza nem érünk. Ha most megtenném, azzal olyan lavinát indítanék el, amit nem tudnék megállítani, és egyáltalán nem ez a tökéletes hely a folytatáshoz.
- Siessünk, jó? – mormolom rekedten, és tényleg kezd elhagyni az erőm és az önuralmam. A hangom mély és karcos, egészen elfúló. Bár a sötétben nem látszik, a szemeim már egészen elsötétedtek, egyértelmű jeleként, hogy mennyire érdeklődöm a lány iránt, és mik vele a szándékaim. Megfogom a kezét, és határozottan indulok meg az ösvényen újra. Hosszú, egyenletes léptekkel sietek a város és a hotel felé. Csak lennénk már ott!

words: 1138 music: Thomas Newman - Whisper of a Thrill notes: Köszönöm a játékot, imádtam!  *-* 
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyPént. Márc. 07, 2014 7:37 pm


Blake & Virginia


Úgy érzem valami megszakad bennem... Nagyon fájnak szavai, és ez részben megrémít, részben pedig lehangol. Azért ijesztő ez az egész helyzet, mert engem egyáltalán nem szokott érdekelni ilyesmi. Máskor bűntudat nélkül kínzok halálra embereket, őt meg még csak átváltoztatni sem tudom. De miért? Egyszerűen nem tudom bántani, mert... Mert nem tudom. És éppen ez az ijesztő az egészben. Hogy fogalmam sincs mi folyik itt. Mi történik velem, és vele. Ő csak egy ember... Ahh! Mégsem csak egy emberként gondolok rá, nem CSAK egy embert látok benne, hanem sokkal, de sokkal többet annál. És ezáltal hangolnak le szavai. Fáj, az amit mond. Szinte érzem ahogy összeugrik gyomrom. Mintha egy nagy kő lenne a szívemen, mintha a torkomban egy nagy szőrcsomó lenne. Hirtelen megszólalni sem tudok. Nem akarom őt megbántani, de... De én nem vagyok rá képes, hogy megöljem. Persze tudom, hogy utána vámpír lesz, viszont éppen ez a baj. Mindig gyűlöltem azt, ami vagyok, és ő azt várja tőlem, hogy tegyem őt is ezzé a szörnyeteggé. Nem fogja élvezni, és aztán pár év múlva gyűlölni fog azért, amiért megtettem. Viszont jól tudom, hogy szoros a kapcsolat a vámpír és teremtője között, és egyáltalán nem örülnék neki, ha más tenné meg, de még mindig jobb, mintha nekem kellene.
- De... Én értem. De te... Csak gondold végig. Te képes lennél engem átváltoztatni, ha a helyemben lennél? Én nem vagyok rá képes, mert egyszerűen utálom azt, ami vagyok és a teremtőmet is utálom, pedig emberként szerettem. Nem akarok kockáztatni. Ráadásul nem tudnálak megölni sem. Szerintem te sem ölnél meg, ha most alkalmad lenne rá, még akkor sem ha tudnád, hogy úgyis felébredek. Nem tudom elvenni tőled azt a boldogságot amire én is annyira vágyok. El sem tudod képzelni, hogy mennyire szerettem volna saját gyereket... Egy családot. Én ilyesmiről már nem is álmodhatok, viszont te igen. Ki vagyok én, hogy csak úgy összetörjek mindent, amit csak lehet? Csak érezd át a helyzetem, egy egészen kicsikét... Nem akarom, hogy haragudj. -Magyarázom neki, tekintetét kutatva. Látom rajta, hogy nagyon megbántottam, pedig egyáltalán nem volt szándékomban. Meg kellene neki is értenie, engem. Én még nem csináltam ilyet... Amióta vámpír vagyok, csakis a gyilkolásban, és a kínzásban kerestem a boldogságot. Azt sem tudtam mi az a kedvesség, vagy odafigyelés, vagy bármilyen szép gesztus. Ő mindent megmutat nekem, és úgy érzem talán át is ad valamit. Mert én... Én most igenis kedves vagyok vele. Pedig azt sem tudom már, hogy mi az, de mégis még mindig él, és továbbra is élve akarom látni. Ez pedig már magában furcsa, mert senkit nem akartam eddig látni. Őt miért akarom? Miben különbözik annyira a több milliárd embertől? Nem tudom, de ki fogom deríteni. Viszont semmiképp nem fogok vámpírt csinálni belőle! Legalábbis egyelőre biztos nem.
- Hogy hol lakom? Hát... Néha itt, néha ott. Nem tartottam túl fontosnak, hogy letelepedjek itt túl sokáig. Legalábbis eddig nem terveztem semmit. Nem volt oka annak, hogy letelepedjek itt. - Mondom egy vállvonással. Tényleg nem láttam értelmét annak, hogy itt maradjak huzamosabb ideig, elvégre ez a város valljuk be... Elég unalmas. Los Angeles, Madrid, Washington, vagy Peking sokkalta érdekesebb. A nagyvárosi életek mindig pörgősebbek, sokkal több emberrel, akik mind megfelelnek vacsorának is. Hiszen egy fővárosban ritkán tudnak a halandók rólunk. Az csak az ilyen kicsiny városokban fordulhat elő, mint Mystic Falls.
Szavai hallatán viszont sikerül igencsak meglepődnöm. Menjek vele? Hotel? Szoba? Fontos? Hát tényleg ennyire fontos lennék neki? De nem akarom, hogy azt higgye, hogy csak a pénze miatt megyek vele. Elmesélte, hogy mi történt vele a múltban, így rólam is simán azt gondolhatja, hiszen az első benyomása a vámpírokról, igencsak rossz volt. Ezt bizonyítja az is, hogy mennyire megijedt tőlem az imént. Nem értem, hogy tud bennem ennyire megbízni! Még okot sem adtam rá...
- Hát rendben. De azért... Ugye majd néha átszökhetek hozzád? - Kérdezem egy kis pimasz mosollyal arcomon, mintha csak valami csíntevésről lenne szó, miközben elfogadom segítségét és felkelek. Következő kérdése hallatán pedig elfordítom még fejemet is. Tehát pontosan tudja, hogy miért jöttem ide, és mit akartam eredetileg csinálni vele. Ez mondjuk nem túl biztató.
- Én még rendben vagyok. Kibírom nyugi. Nekem nem kell napi három étkezés, elég pár naponta is, bár az tény, hogy akkor nem vagyok olyan erős. - Mondom, miközben végig a földet bámulom. Nem vagyok képes szemeibe nézni, amikor arról beszélek, hogy éhes vagyok, vagy hogy mennyit eszek, vagy bármi ilyesmiről. Mégis ismét meglep kijelentésével. Mit akar kitalálni? Őt nem fogom bántani, mást pedig biztosan nem adna a kezeim közé. Nincs mit találgatni! Egyszerűen csak nem akarom, hogy beleszóljon a táplálkozásomba. Nem akarom, hogy tudja, mikor és kit eszek éppen meg, hogy mikor ölök meg valakit. Ez mind, az én dolgom.
- Blake, hidd el, nagyszerűen vagyok! Nem kell kitalálni semmit sem... Ha éhes leszek, megyek és... Feltalálom magam. - Pillantok fel rá kissé idegesen. Megindulok kifelé az erdőből. Aztán majd ő úgyis átveszi a vezetés, mert ugye én aligha tudom merre kell menni.




•• Words: 816 •• Music: hey brother •• Note: hűű... ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyHétf. Márc. 03, 2014 12:50 pm


Virginia Stanson

Bosszankodva ráncolom a homlokom, nem értem, hogy miért változott hirtelen ekkorát. Mi ütött belé? Jó, elhiszem, hogy azt gondolja ő a főnök, de nehezen viselem, ha uralkodnak fölöttem. Meg egyébként is, majd én eldöntöm, hogy mi akarok lenni. Ugyanúgy, ahogyan most megismertük egymást, és elkezdődött valami, úgy eredeti tervei szerint meg is ölhetett volna. Azért ez nem vicces, egyáltalán nem az. Miért nem érti meg, hogy vámpírként több lehetőségem lenne megvédeni őt is és magamat is. Veszélyes ez a város, ez a világ, ő pedig védtelenül akar hagyni benne?
- Akkor majd keresek mást aki megteszi. Csak nehogy megbánd. – mormogom sértetten, és elfordulok tőle. Megáll az eszem, hogy ilyeneket mond nekem. Én a világot kínáltam neki, ő meg ilyen rondán hátba támad. Ha ez nem lett volna elég, úgy érzem nekem is bántanom kell, ahogyan ő megbántott engem az imént. – Ginny, azért nem vagyok teljesen naiv, tudom, hogy a vámpír és a teremtője között erős a kapocs. Jobb szerettem volna, ha te lehetnél az, de nem fogok habozni, ha lehetőségem lesz valaki mással. Ugye megértetted, hogy ez mit jelent? Azért akarom csinálni, mert most se magamat nem tudom megvédeni, se téged. Tényleg ezt akarod?
Próbálom kizárni, hogy itt van, ennyire közel hozzám. A bőre illata, és az, hogy mennyire puha és selymes, teljesen elvonja a figyelmem. Nem lenne szabad ilyen könnyedén elengednem a dühömet, ez az, amibe még kapaszkodhatok. Mellette elveszítem a józan eszem, és találnom kell valamit, ami a felhők közül a földre ránt. Tényleg nem normális, amit tervezek vagy amit akarok. De ő teszi ezt velem! Egyetlen épelméjű gondolatom sem marad, ha rám néz azokkal a gyönyörű szemekkel. Hogyan is tudna bárki mérlegelni, ha ilyen gyönyörű arcra, bársonyos ajkakra néz?

Rendbe kell tennem az életem, mielőtt beleugranánk ebbe az egészbe. Tudom, hogy rég nem volt már senkim, és nagyon vágyom egy kapcsolatra, de nem hiszem, hogy ez befolyásolja a mostani eseményeket. Ugyanakkor ott van a tény, hogy ember vagyok, ő meg vámpír. Én függő vagyok, és ő az én "drogom". Nem lenne biztonságos egy ilyen kapcsolat, egyikünknek sem. Őt is hatalmába kerítheti az éhség, akár annyira, hogy komolyan kárt tegyen bennem. Meg is ölhet, ha arról van szó, a fenébe is! Másfelől ennie kell, és enni is fog. Nem várhatom el, hogy zacskós vért igyon, vagy állatokra vadásszon. Elvégre nem állat, és szüksége van a friss vérre. Gyönyörű nő, és végül is engem is azért csalt közel magához, hogy táplálkozzon, és talán meg is öljön. Evidens, hogy majd, ha tényleg lesz köztünk egy amolyan kapcsolat féle, akkor is találkozni fog férfiakkal, elcsábítja őket, aztán eszik. Talán gyilkolni is fog. Ezt akarom? Tudnék ezzel a tudattal élni megint?
És a másik: ha én is vámpír lennék, ő sem várhatná el, hogy gyenge legyek. Ennem kell majd, és nőkre fogok vadászni. Őket kell majd elcsábítanom. Lehet, hogy a lány ettől fél? Féltékeny volna? Túl sok kérdés már megint, és nem találok válaszokat. Veszélyes ez a játék, talán beszélnem kellene a döntés előtt Grahammel. Ő igazi jó barát, és nem mellesleg vámpír Chicagoban. Biztosan többet tud, mint én ezekről a dolgokról.

Ginny elvonja a figyelmem ezekről a sötét gondolatoktól. Hát lehet neki ellenállni? Nem.
- Tudom, hogy veszélyes, de te is értsd meg, hogy veled akarok lenni. Csak veled. Nem érdekel mi az ára. – megint szorosan magamhoz ölelem, mert az iménti haragom már el is párolgott. Nem örülnék neki, ha ez így menne köztünk, ha vitázással indulna az egész. Akkor bedöglene ami el se indult.
A csók után teljesen elborul az agyam, kizár mindent és csak Ginny marad benne. Még akarok! Sőt, mindent akarok most azonnal. Döbbenet, hogy mennyire elveszi az eszem. Most azonnal hazakísérem, és aztán…
- Hogy érted, hogy nincs otthonod? Akkor hol laksz? – kerek szemekkel bámulok rá. Hát ezért ilyen amilyen. Nem akar ragaszkodni senkihez, ezért még állandó lakása sincs. Helytelenítve csóválom a fejem. Ha komolyan gondolja ezt a dolgot köztünk, akkor bizonyos témákban el kell fogadnia a döntésem. – Nna jó. – mosolyodok el végül, és egy cuppanós csókot nyomok az arcára. – Ez esetben velem jössz. És ne is akarj ellenkezni, mert fölösleges. – óvatosan felsegítem, aztán én is talpra állok. Eléggé elzsibbadtak a tagjaim, de hamar kimozgom majd a hotel felé menet. – Nem kell semmi rosszra gondolnod. A szomszédos szobában leszel, de ehhez ragaszkodom. Tudni akarom, hogy biztonságban vagy, rendes körülmények között. Ez fontos nekem. – teszem hozzá, hogy tényleg ne akarjon ellenkezni. Egyébként is, megengedhetem magamnak, hogy kivegyek neki egy szobát. Sőt, ha kérné, akkor egy egész házat is vennék neki.
Végignézek rajta, aztán elgondolkodva biccentem oldalra a fejem.
- Te nem enni jöttél ide? …elég sápadt vagy. Enned kell. – állapítom meg könnyedén, mintha csak tálka leves megoldhatná a problémát. Pedig tudom, hogy ennél bonyolultabb az ügy. – Majd a hotelban kitalálunk valamit. Rendben?
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyVas. Márc. 02, 2014 12:32 pm


Blake & Virginia


Ezt most jól hallotam? Vagy inkább csak a képzeletem játszik velem? Mi az, hogy tehetünk ellene?! Mivel én nem változhatok emberré, valószínűleg ezt úgy értette, hogy ő vámpírrá igen. És képes lenne megtenni, értem? De hiszen alig pár órája ismerjük egymást, vagy még annyi se. Hülye lennék átváltoztatni, ennyi idő után. Részben mert lehet, hogy két nap múlva már nekem sem tűnne olyan jó ötletnek, és a nyakamon maradna, részben pedig azért, mert lehet, hogy éppen neki nem tetszene két nap után ez az egész, és én maradnék a nyakán. Igazából tényleg nem tudom mit gondoljak, róla, magamról, és úgy mindenről amiben mi ketten benne vagyunk. Még mindig azt mondom, hogy ő csak egy ember... De ő mégis másmilyen ember. Néhány órával ezelőtt még azért jöttem ide, hogy megöljem őt. De egyszerűen nem tudtam megtenni. Miért nem? Pedig annyira akartam, viszont nem ment. És már ez is furcsa, mert soha nem esik meg senkin a szívem. Főleg, hogy olyanom nincs is... Legalábbis eddig azt hittem, nincs. Valami nagyon különös dolog történik itt és nem tudok tenni ellene, de talán már nem is akarok. Nem tudom, hogy volt képes arra, hogy a vérszomjam szó szerint a földbe tiporja. Ez még senkinek nem sikerült, csakis neki. De hogy? Egyre inkább növekedik a bennem felmerülő kérdések száma. Ez nem jó. Ideges leszek. Vagy nem? Nem biztos... Ő valamiért megnyugtat.
- Te most arra gondolsz, hogy... Szerinted én át tudnálak változtatni? Az olyan mintha megölnélek! Veled ezt nem tudom megtenni... Nem akarhatsz az lenni, ami én! - Nézek rá hatalmas szemekkel, kissé riadtan. Tőlem nem kérheti, hogy változtassam át. Pontosabban kérheti, de azt ne várja, hogy meg is teszem. Ha vámpír akar lenni, akkor keres magának szépen egy másik vámpírt, és majd az átváltoztatja.
Vigyorog? Ez most komolyan vigyorog? Kinevet engem? Na szép! Én itt totál megnyílok előtte, és életemben először kimondom amit gondolok, ő meg kinevet. Na jó... Szavai hallatán én is késztetést érzek az iránt, hogy felnevessek. Még, hogy ő véd meg... ENGEM? Hát ezt szívesen megnézném. Ha jól sejtem nem egészen van tisztában az erőviszonyokkal. Vagy csak nem akar tudomást szerezni arról, hogy kettőnk közül, jelen pillanatban igenis én vagyok az erősebb, hiszen egy vámpír vagyok. Egy százhúsz éves vámpír. Legalábbis majdnem százhúsz. De egy-két év ide vagy oda, már azt hiszem mindegy egy halhatatlan életében.
- Mitől akarsz megvédeni? - Nem akarom teljesen összetörni büszkeségét és önbizalmát, dehát amitől ő meg tud védeni, attól valószínűleg én is meg tudom magamat. Viszont amitől én nem tudom magamat, attól bizony ő sem fog tudni. Nem is hagynám, hogy másik vámpír közelébe menjen, még csak az kéne, hogy feláldozza magát miattam, értem. Ilyesmi meg sem fordulhat a fejében, és az a legidegesítőbb, hogy nem tudom megigézni. Ha meg tudnám akkor most megtenném, hogy ne tudjon ostobaságot csinálni. Nem tudom miért féltem ennyire... Jobban megtudná magát védeni ha átváltoztatnám, de én mégsem teszem meg, mert nem fogom elvenni a boldogságát önzőségből. Azt már nem! Ha kell inkább én tűnök el a városból, és majd elfelejt.
Nem értem, hogy bízhat meg ennyire bennem. Nem kellene! Bármikor elveszíthetem a fejem, éppen úgy, mint az imént. Csak az előbb éppen meg tudtam állni, most viszont mi lesz ha nem? Megint félni fog tőlem? Hát nagyszerű! Tudnia kell, hogy mire vállalkozik! Csak tudnám miért akar még nekem is segíteni! Most tényleg ennyire szüksége van rám? Nem is emlékszem mikor hallottam ilyet utoljára bárkitől is! Lehet, hogy nem is hallottam. És még csodálkozik, hogy ennyire bizonytalan vagyok?
- Én adok esélyt, de ez nagyon veszélyes játék, ugye tudod? - Még ha éppen őt nem is bántom, azzal tisztában kell, hogy legyen, hogy mást igenis bántani fogok. Nem vagyok és nem is leszek egy jótét lélek, attól, hogy most egy ember lesz mellettem. Ezt meg kell értenie, és nem várhatja el, hogy állatokon éljek, vagy bármi. Elvégre én sem tiltok meg neki semmit!
Csendben tűröm amit velem művel, bár nem tagadom, legszívesebben megharapnám. Nagyon nehéz vissza tartani vérszomjamat, és átadni magam ezeknek a csókoknak. De persze ezt eszem ágában sincs kimutatni neki. Egyáltalán nem akarom, hogy tudomást szerezzen róla. Mélyeket sóhajtok, amiről ő talán azt hiszi, hogy azért, mert kívánom. Vagyis... kívánom, csak nem úgy, ahogy azt ő gondolja. Nyelek egy nagyot, aztán belevetem magam abba a csókba. Kiűzök minden nem ide illő gondolatot, érzést és ugyanolyan szenvedéllyel csókolok vissza, hozzábújva, akár egy kiscica. Mikor elszakad tőlem természetesen mennék én utána, és újra letámadnám ajkait, de mivel nem akarom megijeszteni sem, csak vágyakozva nézek utána, egészen addig, míg meg nem szólal.
- Ez... Nagyon kedves tőled, de tudod... Nekem, nem igazán van otthonom. - Rázom meg szégyellősen a fejem, mintha valami rosszat tettem volna a tűzre. Dehát tényleg nincs. Nem láttam értelmét annak, hogy vegyek magamnak egy házat, mert úgyis tovább fogok állni. Legalábbis eddig így voltam vele... Most lehet, hogy kicsit másképp gondolom a dolgokat.



•• Words: 806 •• Music: hey brother •• Note: hűű... ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyKedd Feb. 25, 2014 12:18 am

Virginia Stanson

Hát igen… amire én csak gondoltam, ő ki is mondta. Ember vagyok. Élek, megöregszem aztán meghalok. Ez a dolgok rendje. És ha nem akarom, hogy így legyen? Ha van már választásunk?
- Erre gondoltam már én is, de… de az még olyan távoli. És tehetünk is ellene. Hm? – préselek ki magamból egy bizakodó mosolyt, de a szívem kezd sötétbe zuhanni… elmosolyodok.
Hiszen épp az előbb kértem, hogy legyen a sötétségem. Nincs mitől tartanunk. Tápláljuk egymás érzéseit. Sőt, talán idővel… ha már tudom majd kezelni a függőségemet…

Képtelen vagyok visszatartani a vigyorom. Csináljak úgy mintha törődnék? Csináljak úgy? Mintha? Ó, Ginny, Ginny! Eszem azt a cseppnyi okos kis szád, amin most ekkora butaság szaladt ki.
-Te most provokálsz? Persze, hogy nem a pénzem érdekel téged. Amúgy sincsenek a millióim a homlokomra tetoválva. És másodszor: én nem csak úgy csinálok, mint aki törődik veled. Én tényleg gondoskodni fogok rólad! És megvédelek amíg csak tudlak. Nem a levegőbe beszélek, értsd meg szükségem van rád!
Ennyit a melodrámáról. Utálom, hogy a legjobb pillanatokat tönkre tudja tenni egyetlen rossz mondat is. A jó pillanatokat pedig csak bonyolítja. Dédelgetem a lányt, az ölembe húzom és úgy ringatom. Drága, elveszett kis lélek! Ó, hogy mennyire szeretném most, mindig, örökké a közelemben tudni. Miért ilyen bizonytalan? Miért nem hisz abban, hogy ez működhet? Igen, mások vagyunk, de attól még ez az egész lehetne tökéletes!
- Segítek neked. – mormolom gyengéden, és közben szorosabban magamhoz húzom. – Nem fogsz bántani. Bízz magadban! Ha én meg tudom tenni, neked is meg kell próbálnod. – ismét a kezembe fogom az arcát, és nagyon komolyan nézek a szemébe. – Nem baj, nem számít, hogy mi volt eddig. Kérlek adj nekünk egy esélyt! – homlokom az övének támasztom, és mély lélegzetet veszek. Nem is olyan nehéz. Időt akarok adni a lánynak, hogy megszokja a közelségem, de úgy vonz mint a világ legerősebb mágnese. És azok a rózsás ajkai! De még nem fedezem fel magamnak. Előbb meg kell szoknia, el kell hinnie, hogy mindez megtörténik.
Oldalra fordítom a fejét, és az orcáját rövid, puha csókokkal halmozom el. Aztán a csókok útja egy re lejjebb vándorol, ám a szája sarkánál megállok. Orrom az orrához érintem, finoman összedörzsölöm őket. Vajon mikor játszott legutóbb? Igazi, szívből jövő, gyermeki játékot? Azt akarom, hogy ő is úgy kívánjon engem ahogyan én őt. Az átkozott biológia megint kezd működni, szemeim egészen elsötétednek. Vágyom erre a nőre, minden porcikájára. A magaménak akarom tudni, az ágyamban akarom látni most azonnal. Vagy ha nem, hát itt és most… Nem! Behunyom a szemem, és próbálok tiszta fejjel gondolkodni.
Inkább folytatom amit elkezdtem, csak ezúttal a másik orcáját borítom be forró csókokkal. Ismét megállok a szája sarkánál, de épp csak egy pillanatra.
- Bízz bennem! – súgom szinte a szájába, majd óvatosan megcsókolom. Gyengéden, ismerkedve ízlelem őt, előbb csak ajkaimmal, aztán ha nem tapasztalok ellenállást, akkor a nyelvem is beszáll a játékba. Felfedező útra indul benne, és ahogy a csók mélyül, úgy zuhanok én is bele ebbe az érzésbe. A hatalmába kerít, és képtelenség megállni, de még lassítani is. Ó, milyen finom! Milyen édes, mennyire csodálatos! Egyre hevesebbé, követelőzőbbé válok, míg végül kénytelen vagyok elszakadni tőle. Csodálkozva nyögök fel, és csalódottan tapasztalom, hogy egyik pillanatról a másikra meglehetősen szűk lett a nadrágom. Remélem nem veszi észre, vagy ha mégis akkor nem teszi szóvá. Nem akarom leteperni, egyszerűen csak ilyen hatással van rám. Vágyakozva pillantok az ajkára ismét, de tudom, hogy nem akarhatok hirtelen ennyire sokat. Nem volna helyes az itt és most módszer. Nem Ginnyvel.
- Hazakísérlek. Túl sok ez egy napra. –suttogom elveszetten. El kell engednem, ha nem akarom végérvényesen elijeszteni magam mellől. Neki is át kell gondolnia, nem ronthatok ajtóstul a házba.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyHétf. Feb. 24, 2014 12:20 am


Blake & Virginia


Azért nem utál, mert nem lenne fair? Na, ezt meg hogy értheti? Miért nem lenne fair? Honnan tudja, hogy nem én akartam az lenni, ami vagyok? Ennyire feltűnő lenne? Nem hiszem, elvégre... Ahh! Nem értem mi folyik itt. Én azzal a céllal jöttem ide, hogy majd találok magamnak egy finom vacsorát, erre tessék. Pedig még magamhoz is sikerült csalogatni, de egyszerűen most úgy érzem, hogy inkább éhezek tovább, minthogy megharapjam. Nem tudom megtenni, és fogalmam sincs, hogy miért nem! Én egy ragadozó, gyilkos vámpír vagyok, az ég szerelmére! Most pedig úgy csinálok, mintha... mintha... Hogy? Mit csinálok? Ezaz, hogy én sem tudom! Hiába is próbálom megmagyarázni magamnak a dolgokat, egyszerűen nem megy, mert én magam sem tudom mi folyik körülöttem, és mi zajlik le bennem. Azt tudom csak, hogy ez a férfi igenis vonz engem... Van egyfajta vonzereje, és nem győzhetem le. Legszívesebben megölelném, és soha el nem engedném! Soha! Ez pedig egy olyan szó, amit egy vámpír, a szó szoros értelmében használ. Tehát azt akarom, hogy mellettem maradjon. Bolond vagyok! Ez már egészen biztos! Ép eszű ember még csak nem is gondol ilyesmikre. Mióta lettem én ilyen mazochista, hogy magamat akarom kínozni egy emberrel, egy tiltott gyümölcsel? Mert igen... Ha azt akarom, hogy a közelemben legyen, akkor nem bánthatom, mert egyszerűen, egyik üti a másikat. Nem tudnak megférni egymás mellett. Így vagy őt választom, vagy a vérét. Mindkettőt nem kapom, hiába vagyok ilyen nagyravágyó.
- Jól állt? - Mosolyodom el, miközben visszabújok hozzá, és jólesően felsóhajtok simogatására. Annyira... Aranyos. És rendes, és törődő, és jóképű, és és és... És minden! Minden ami jó! Ő nem olyan, mint a többi idióta. Benne megfogott valami, és úgy érzem kell nekem. Éppen ezért nyugszom meg, mikor kimondja következő szavait. Örülök, hogy ennyire befogadó. Más talán már elküldött volna a fenébe. De ő nem. Ugyanúgy karjai között tart, pedig már tisztában van vele, hogy valójában mi is vagyok. Meglepetten vonom fel a szemöldököm mikor megérzem, hogy fülemmel játszik, de persze ő ez a kisebb mozdulatot nem láthatja, mivel a fülem szórakoztatásával van elfoglalva.
- Mostantól amíg csak lehet? És aztán? Te megöregedsz, meghalsz, ahogy ennek lennie kell... Én pedig emészthetem magam az idők végezetéig? - Teszem fel a kérdést, talán kicsit rémülten, majd felegyenesedek és úgy nézek két szép szemébe. Én nem akarom tőle elvenni az életét, viszont ez így nem igazán tud működni. Ha átváltoztatom, valójában ugyanolyan önző dolgot teszek mint amilyet velem tett Kol. Nem tehetem meg vele is ugyanazt! Azt hiszem, félek, hogy majd a folytatás is ugyanaz lenne. Én akkor... Száz évvel ezelőtt, megijetem, ezért elmenekültem. Mi van ha vele is ez történik? Nem kockáztatok! Ő marad ember, én vámpír. A többi meg majd kiderül... De milyen többi is?
Szavai hallatán, már pontosan tudom mi az a többi. Azt hiszem most legszívesebben sírnék örömömben. Ő annyira más. Soha nem gondoltam volna, hogy ez tetszeni fog. Szinte egy romantikus filmbe illik ez a jelenet. Soha nem szerettem az ilyesmit... És most mégis tetszik.
- De én... Nekem nem a pénzed kell. Nekem csak arra van szükségem, hogy mellettem legyél és csinálj úgy, mintha törődnél velem. - Na jó... Ez már tényleg olyan, mint valami film. Mi az, hogy "tégy úgy mintha törődnél velem!"? Hol tanultam én ilyen szöveget? Ó, te jó ég! Egyre inkább belezavarodok ebbe a sok hülyeségbe. Nem értek semmit. Egyszerűen úgy érzem, megbolondulok... Vagy elolvadok. Egyik rosszabb, mint a másik. És még azt a kérdést is felteszi, amire még én sem tudom a választ. Kell ő nekem? Azt hiszem igen. Kell! De túl kockázatos. Viszont ő tudja mivel jár ez... És mégis felvállalja. Ennek nekem örülnöm kellene! Döntenem kell...
- De én nem tudom milyen ez... Nekem soha nem volt normális kapcsolatom senkivel, még emberként se. Ha nem félsz attól, hogy talán meg foglak bántani, és megígéred, hogy segítesz nekem... - Bólintok egyet, és ezzel vissza is dobom neki a labdát, így ismét rajta áll az egész helyzet. Ha még így is neki rendben van, akkor hát legyen. Próba, szerencse. Az is lehet, hogy valami jó sül ki a végéből. Egyenlőre viszont, csak közelebb hajolok hozzá, amivel jelzem, hogy nem bánom ha megcsókol, és innentől rajta áll minden.



•• Words: 691 •• Music: hey brother •• Note: hűű... ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptySzomb. Feb. 22, 2014 10:11 pm

Virginia Stanson

Ginny, Ginny! Csóválom a fejem, de közben mosolygok. Hogyan is utálnálak? Legalább olyan elveszett lélek vagy, mint én. Azt hiszem, ő megért engem. Abszurd, hogy neki a vérem kell, nekem a harapása, elvileg tökéletes pár lennénk, és mégis… Mindketten éppen ezeket akarjuk kihagyni a kapcsolatunkból. Egyáltalán, kapcsolat ez? Én sem haverkodok a tehénnel amiből a steakem lesz, ő miért tenné? Nevezhető lesz-e akármi is alakuljon köztünk kapcsolatnak? Barátság elképzelhető ragadozó és prédája közt?
De talán nem is így kell felfogni a témát. Legyünk csak Blake és Virginia, két idegen, akik teljesen véletlenül futottak össze minden hátsó szándék nélkül. Igen, talán ezt tudom vállalni.
Lapockám a fa törzsének támasztom, és pár másodpercig csak élvezem, hogy a lány feje a mellkasomon pihen. Akármilyen korú is legyen, és erősebb is nálam, azért… talán szüksége van az érzésre, hogy valaki vigyáz rá. Igen, vigyázni akarok rá. Védelmezni, gondoskodni róla amíg csak élek.
Hogy aztán ha megöregszek és meghalok még nagyobb űrt hagyjak magam után? A gondolat fájdalmasan suhan át az arcomon is Aggódva csókolom meg Ginny homlokát. Nem, nem hagyom magára, ha szüksége van rám.
- Tudom, hogy nem akarsz bántani, és tudom, hogy bízhatok benned. – mosolyodok el halványan miközben veszi le a kabtomat. – És egyáltalán nem utállak. Az nem lenne fair. – csóválom a fejem, és visszahúzom őt az ölelésbe. Azt akarom, hogy itt maradjon. Velem. A kabátot kettőnkre terítem,mint egy pokrócot és  gondosan eligazgatom rajta is.
- Kár, hogy levetted. Jól állt! – kacsintok rá incselkedve, és szórakozottan simogatom a haját. El tudom képzelni a párnámon… Glóriaként szétterülve, ragyogó keretbe foglalva azt a csinos kis pofiját. Nyelnem kell egy nagyot, ez a gondolat már túl messzire szalad, olyan messze, amit ő talán nem is akar. Rémisztő! Bennem pedig már beindult a biológia, a testem döntéseket hoz helyettem, fészkelődnöm kell egy kicsit, hogy lehűtsem magam.

Örülök, hogy megérti, Monique milyen aljas dolgot tett velem. Magához láncolt, csaknem egy életre. Ha nem lépett volna le a pénzemmel, tényleg egész életemre.
- Ne aggódj már ezen. Mondtam, hogy bízok benned. Bíznom kell benned. – dörmögöm lágyan a hajába, és orrommal megbökdösöm a fülét. Aztán forró leheletem a nyakába fújom, fülcimpája ingerlőn az ajkam előtt lebeg. Óvatosan előbb apró csókokkal halmozom el, aztán finoman, incselkedve a fogaim közé veszem, és… ó, miket tudnék én tenni ezzel a lánnyal, akár itt és most!

Riadtan kapom fel a fejem a félve kimondott kérdésére.
- Persze, hogy találkozunk! – vágom rá határozottan, és szorosan magamhoz ölelem. Micsoda ostobaság! Még hogy ne találkozzunk?! Nem, nem, tiltakozom! – Fogalmad sincs mennyire veled akarok lenni, mostantól amíg csak lehet! – nem mondhatom el neki, hogy mit akarok, és azt (te jó ég!) mennyire akarom! Azzal teljesen elriasztanám. Elvégre öt percnyi ismeretség alapján… zavartan az ajkamba harapok. Hmm… el kell neki mondanom. El kell mondanom, amit gondolok róla. Elveszettnek látom, és nem akarom, hogy így maradjon.
- Virginia! – mondom jelentőségteljesen, miközben mélyen a szemébe nézek. – Én akarok lenni neked a fény, az otthon és a biztonság. – zavartan félrepillantok, talán túl sok ez neki most. A fenébe is, nekem is sok! – Ahogyan te lennél nekem az éjszaka, a puha meleg sötétségem, akire vigyázhatok. – elpirulok, pedig nem szokásom, és nagyon remélem, hogy nem látja a sötétben. – Tudod… gondoskodó természet vagyok. – mormogom halkan – Szeretem biztonságban tudni aki fontos a számomra, és elhalmozni minden jóval. A világot tenném a lábaid elé. Megtehetem. – teszem hozzá nem kevés önelégültséggel, és röviden rá is kacsintok. Ó, de még mennyire megtehetem! Az a nőstényördög az apai örökségem elvitte, ez igaz. De egész csinos kis magánvagyont halmoztam fel, igaz nem teljesen törvényes eszközökkel. Tudnék róla gondoskodni és anyagi biztonságot adni neki. Sőt, a kapcsolataimban el is várom az ilyesmit.
- A kérdés mostantól az, hogy te akarsz-e velem lenni. Neked kell ezt eldöntened, én már tudom, hogy mivel jár kapcsolatban élni egy vámpírral. Ismerem a hátrányait is, és tisztában vagyok vele, hogy mikről kell végérvényesen lemondani. Csak a magad nevében dönts, mert én részemről már tudom, hogy mit akarok, és az Te vagy.
Puha babaarcát a tenyerembe veszem, és hüvelykujjammal végigsimítok az alsóajkán. Milyen bársonyos! Csókolni való. Igen, erre teremtették. Másik kezem a tarkójára teszem, és finoman megtámasztom őt, majd kérdőn pillantok rá. Nem akarok erőszakosnak tűnni, ezért neki kell eldöntenie, hogy hagyja-e hogy megcsókoljam. Vágyakozva nézek rá, abba a csodás szempárba, az okos kis pofijára. El tudnám nézegetni egész életemen át! Igen, azt hiszem meg tudnám szokni!
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptySzomb. Feb. 22, 2014 2:06 am


Blake & Virginia


Ha tudja, hogy nem akarom bántani, akkor miért fél tőlem? Én nem akarom megijeszteni! Ó, hogy a fene egye már meg, de komolyan! Ha most ember lehetnék, nem lenne ilyen gondom. Nem félne tőlem, és lehet, hogy már éppen valahol teázgatnánk, beszélgetnénk. Hogy én mit meg nem adnék ezért! Viszont ha nem lennék vámpír, akkor erre az egész találkozásra sem került volna sor, hiszen akkor én már réges-régen halott lennék. Megöregedtem volna, még azelőtt, hogy ő megszületett volna. De miért kell félnie? Nem csináltam semmit! Ha megharaptam volna most megérteném a helyzetet, de így nem tudom. Nagyon rossz élményei lehetnek a vámpírokkal.
- Tudod milyen nehéz megállni? Akkor hát... Nem utálsz engem? - Teszem fel a kérdést kissé idegesen. Nem akarom hogy utáljon engem, és ez szörnyen bosszant. Miért nem akarom, hogy egy ember... Kihangsúlyozom, egy EMBER, ne utáljon? Engem soha nem érdekelt az ilyesmi. És akkor most miért? Mi ütött belém? Valamiért nagyon megfogott ez a férfi. Talán most úgy jártam, mint annak idején Kol, velem. Átváltoztatott mert úgy gondolta érez valamit irántam és maga mellett akart tudni. Én pedig elmenekültem. Most itt van ez a férfi, és egyszerűen padlót fogok tőle! De lehet csak tévedek, és ő is ugyanígy össze van zavarodva, és ugyanilyen ostobaságok járnak fejében, mint nekem. Talán ő nem bánná annyira ha vámpírt csinálnék belőle. De nem tudnám megtenni. Vele nem. Nem tudom elvenni az életét, a boldogságát. Neki még lehetnek gyerekei, de tőlem nem. Mi nem lehetünk egymásnak valók, én csak simán hülye vagyok. Nem kellene ilyesmin gondolkodnom. Nem szabadna! Én egy vérszívó vagyok, és az is maradok. És pont! Nincs mit magyarázni ezen.
Következő mondata hallatán kicsit felengedek, sőt, még egy mosolyt is megengedek magamnak, viszont mikor magához húz ismét, hatalmas szemekkel meredek rá. Nem igazán értem, hogy most mi is történik. Hogy mer visszahúzni magához? Én... Én a helyében nem tenném. Mi van ha ismét meg akarom harapni? Nincs rá garanci, hogy nem teszem meg. Én egy hatalmas nagy zsákutca vagyok... Nem tudok normális érzelmeket táplálni senki iránt. De most mégis úgy érzem, hogy felé igen. Vagy csak tényleg megbolondultam. Az tény és való, hogy nem vagyok normális.
- Csak ne félj tőlem... Én tényleg nem akarok rosszat. - Rázom meg lassan a fejem, miközben hozzá bújok. - És... Most, hogy tudod, valószínűleg azt is tudod, hogy nincs szükségem kabátra. Én nem fázhatok, szóval vissza is adom. De igazán kedves volt tőled... Köszönöm. - Mondom kissé szégyellősen, majd kicsit elhúzódok tőle és leveszem vállamról azt a kabátot amit ő terített rám az imént, majd felé is nyújtom. Mindenesetre, tényleg nagyon kedves volt tőle. Szinte el sem tudom mondani mikor volt ilyesmihez szerencsém. Talán még amikor ember voltam... Valószínűleg mert utána már nem volt szükségem rá.
Mikor elkezd mesélni, én meglepetten pillogok rá, és szinte alig akarom felfogni amit mond. Az a valaki jól kiszúrt vele, mit ne mondjak... Sajnálom! De igazából jobb ez így, hiszen legalább tudja, hogy mi folyik körülötte. És nem nekem kell leecsetelnem, hogy mik is azok a vámpírok. Bár egy másik szempontból meg megintcsak nem jó, mivel elég rossz képet kapott rólunk. Na, nem mintha hű de jók lennénk, de... Én nem akarom, hogy rossznak gondoljon, és gyűlöljön. Bár ez nyilvánvalóan nem fog megtörténni, legalábbis addig nem, amíg nem bántom.
- Igen, megértem, és sajnálom! De én nem akarom a nyakadat csócsálni... Meg tudok állni ha akarok, csak néha nehezebb, mint azt bárki gondolná. De most is megtettem! És máskor is meg fogok... Már ha... Már ha, még találkozunk. Aminek én örülnék... - Mondom kissé zavartan, tekintete után kutatva. Már nagyon régen nem csináltam ilyet, így el kell néznie nekem, ha nem vagyok tökéletes. Nagyon régen nem beszéltem senkivel, ennyire mélyre hatóan, fogalmam sincs, hogy kellene viselkednem.



•• Words: 618 •• Music: hey brother •• Note: csak összehoztam :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptySzer. Feb. 12, 2014 11:54 pm

Virginia Stanson

Próbálom felfogni, megérteni, és valahogy kezelni a helyzetet. Saját rémültségem is még korlátoz a józan gondolkodásban, és a helyzet is. Elvégre egy átlagos embernek az ilyesmi, a vámpírok azonnali sokkot okoznak. Nem tehetek róla, még így is, hogy tudok róla mindent, amire jelen helyzetben szükségem van, még így is vonzónak találom. Talán túl rég kerültem közelebb egyetlen nőhöz sem, és ezért érzem így, de az is lehet, hogy valami megfogott ebben a lányban. Bámulatosan bájos az arca, és apró termete is beletartozik abba a kategóriába, amitől általában elvesztem a fejem.  De akarnék-e újra egy vámpír privát éléskamrája lenni? Tudnék-e megint kapcsolatban élni egy vérszívóval úgy, hogy nem én vagyok az? Ahogy őszintebűnbánattal áll előttem, a válasz már meg is fogalmazódott bennem. Nem leszek többé senki vacsorája.
- Tudom, hogy nem akartad. – szólalok meg halkan, megértően. Valójában, ebből a tekintetből szerintem úgy működnek, mint az állatok, legalábbis a táplálkozási szokásaik. Olyan számukra az ember, mint oroszlánnak az antilop. Nem tehetnek róla, ha az orruk előtt a kaja, akkor rávetik magukat.
Nagyot sóhajtok, és annyira elveszettnek látom a lányt, hogy legszívesebben átölelném. De meg kell értenie, hogy ilyet nem csinálhat. Rosszallón csóválom a fejem, és fürkészőn emelem rá tekintetem. Az este sötétje, és az évszaknak megfelelő hideg kezd eluralkodni a folyóparton. Már tudom, hogy Ginnynek abszolúr de semmi szüksége a kabátomra, mégse állok neki lerángatni róla. Kifejezetten tetszik nekem, ahogy saját, fiatalosan csinos ruhái fölött ott van egy totálisan oda nem illő darab, ami lelóg egészen a combja közepéig. Vállain úgy áll, mintha egy óriásról vette volna le. Legszívesebben az ölembe kapnám, és ringatnám akárcsak egy gyereket, miközben lágyan a fülébe súgnám, hogy minden rendbe jön. Abszurd az egész, egyáltalán hány éves lehet ez a nő? Lehet, hogy öregebb nálam vagy ötszáz évvel… elég nevetséges, hogy mégis törékenyként tekintek rá.
Újból elkezd mentegetőzni, úgy látszik akármilyen rég vált az éjszaka teremtményévé, azért még maradt valamicske lelkiismerete. Képtelen vagyok megállni, hogy halványan el ne mosolyodjak.
- Csss! – súgom, miközben egyre szélesedik a mosolyom. – Semmi baj, tudom milyen nehéz megállni ilyenkor. – még éppen nem húztam le magamhoz, hogy átöleljem és ringassam ahogy korábban elterveztem. Leguggol, velem szemben, körülbelül egy magasságba kerültünk. Bólintok mikor ismét elhallgat, és mélyen a szemébe nézek. Nem, most nem tudna amúgy sem megigézni a gyűrűm miatt. Ezt most nem a vámpírereje teszi, hanem ő maga. Őt akarom látni, anélkül, hogy befolyásolna a kiléte.
És meg is látom, a meleg tekintetét, a magányt és a kínlódást, ami mögötte lappang. Ha még beszélgetni sem tud, akkor szörnyen egyedül érezheti magát. Ismerem az érzést, bár már majdnem elfeledtem. Amióta tizenkét évesen bevett a banda, és befogadtak maguk közé még Bronxban, azóta soha nem voltam igazán magányos. A családom voltak, sok kellemes emlékkel, és persze néhány kellemetlennel együtt. Aztán a költözés persze új barátokat, újfajta családot adott. Rég nem éreztem azt, amit Virginia, amivel nyilvánvalóan hosszú ideje küzd. Nyújtom felé a kezem, és hirtelen ötlettől vezérelve megfogom a kezét. Ujjait, azokat a puha, meleg ujjakat tenyerembe szorítom, majd ha nem áll ellen magamhoz húzom őt finoman.
- Ne rágd magad ezen… és engem se! – kacsintok rá játékosan, miközben igyekszem a néhány perccel ezelőtti állapotba vergődni magunkat. Fogalmam sincs, hogyan magyarázzam el neki, hogy miért reagáltam ilyen hevesen. Sóhajtok egy hatalmasat, aztán lassan közelítem a kezem az arca felé, hogy ki tudjon térni előle ha akar. Terveim szerint tenyerem az orcájára simítom, és hüvelykujjammal apró köröket írok le a bőrén. Nem egyszerű belekezdeni egy történetbe, ami arról szól, hogy miként tettek tönkre. Annak ellenére, hogy úgy érzem bizalmasan beszélhetek vele, szeretném ha minél meghittebben lehetnénk, Pusztán azért, mert így kényelmesebb ilyesmiről beszélni, és kevésbé érzi tőle magát kínban az ember. Az érzelgősen rinyáló és picsogó pasiktól mindig kirázott a hideg, az az érzésem velük kapcsolatban, hogy valami átalakulás lehet bennük… a rosszabbik fajtából. Nem húzom tovább az időt, összeszedem a gondolataim és belekezdek a történetbe.
- Ismerem a fajtádat és az éhségedet is. Nehéz megállni ha rád tör, és a vér jobban csábít mint a függőket a drog. – megállok pár másodpercre, mert nem könnyű ennyire kiadnom magam neki. – Akivel együtt éltem, a volt barátnőm… a menyasszonyom… ő is vámpír volt, és szörnyű dolgokat művelt velem. Én meg élveztem. A harapásotok nekem olyan mint neked a vér. Megrészegít, és nagyon nehéz ellenállni neki. Aztán a nő elhagyott, vitte a pénzem, a becsületem… én meg ott maradtam a függőségemmel, szenvedve a harapás hiányától, teljesen összetörten. Szerettem őt. – pillantok a lányra, és kicsit összébb húzom magam.
- Ezért ijedtem meg tőled, mert nem akarom megint kezdeni előröl, hogy szükségem legyen arra, hogy valaki a nyakam csócsálja időről időre. Nem tudom megérted-e, hogy ez milyen nehéz nekem. – fordítom félre a fejem bánatosan, mert nem akarom, hogy így lásson, sajnáljon. Nem azt akarom tőle hogy ápolja a lelki világom, hanem valami egészen mást.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyHétf. Feb. 10, 2014 1:18 am


Blake & Virginia


Csak mosolyogva hallgatom, ahogy a munkájáról beszél, elvégre nem igazán tudok mit hozzáfűzni. Nem értek hozzá... Ahogy sokmindenhez nem értek, pedig bőven van és volt is időm tanulni. De hát nincs mit tagadni... Egyáltalán nem arra használom el az időmet, hogy gazdaságról, vagy földrajzról, vagy bármi másról tanuljak. Ám de egy valamiben mégiscsak jó vagyok... A történelem. Bár az is csak az elmúlt százhúsz év. Igazából, nincs semmi diplomám, nincs semmi a kezemben, amivel igazolni tudnám, hogy valaki vagyok. De valószínűleg ostobaság is lenne beülni az iskolapadba, hiszen én nem öregszem, így nem lehet állandó munkám,ráadásul dolgoznom se kellene, mert nincs szükségem semmilyen emberi dologra. Maximum unaloműzésnek lenne jó minden. Ez az egyik igen nagy hátránya a vámpírlétnek. Nem szeretem azt ami vagyok, viszont nem tudok mit tenni. Próbálom élvezni az életét, néha olyan módon, ami nem túl szép, és nem mondható helyesnek se. Mint például az ölés. Egyáltalán nem helyes, de kétségkívül nagyon jó szórakozás, és az egyetlen dolog, amiből haszon is van. Mert ugye a vérre szükségem van, de másra már nincs is. Mi vámpírok tényleg csak azért vagyunk, hogy gyilkoljunk. Mi másért? Egyre jobban kezdem utálni magamat...
- Érdekesen hangzik... Bár nem igazán értek az ilyesmihez. - Rázom meg szégyenlősen a fejem, majd mikor visszakérdez, pár pillanatba beletelik mire válaszolni tudok. Hiszen csak nem mondhatom neki azt, hogy egy ingyenelő vámpír vagyok, akinek nincs szüksége pénzre, mert ha akarná, a világ összes pénzét meg tudná szerezni. Elég bizarr lenne számára. Nekem pedig furcsamód, most nem az a célom, hogy halálra ijesszem. Mondjuk ezt tényleg elég érdekes, mert máskor viszont pontosan erre megyek. A félelemre! Most mégis jól esik csak simán beszélgetni valakivel.
- Én? Hát igazából a kettő között. Az iskola kész, de munkát iszonyat nehéz találni, egy ilyen kis városban. - Ami még igaz is. A legtöbb állást gyorsan betöltik, a többi meg nézelődhet. Na nem mintha én olyan sokat kerestem volna munkát, de ezt neki nem muszáj tudnia.
A következő pillanatban viszont minden elromlik. Túl közel kerültem hozzá, és nem kellett volna hagynom magam. El kellett volna húzódnom, és akkor talán még mindig valami sokkal vidámabb témáról beszélgetnénk. Rossz látnom, hogy ennyire fél tőlem, de nem közelítek felé, mert jól tudom, hogy csak még jobban megijedne. Így tehát, kizárólag szavakkal tudom megnyugtatni. Nem akarom bántani, ha akarnám megtettem volna, és nem ugrok el tőle. Ezt már csak vele kell megértetnem valahogy.
- Nem tehetek róla... Nem tudom hogyan, és miért. Sajnálom... - Pillantok szemeibe szomorúan. Nem akarom, hogy féljen tőlem, folytatni akarom a beszélgetést... De nem lehet. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy van valami ékszere ellenem, mint például az a gyűrű. Következő szavaival olyan mintha egy kést forgatna a gyomromban. Szörnyen rosszul esik amit mond, főleg mert most tényleg nem akartam bántani, és ő mégis azt hiszi. Egyszer tudok kedves lenni valakivel, és így járok... Hát nem nagyszerű? Nem hagyhatom így itt, viszont nem is vihetem magammal, de nem is ölhetem meg. Fogalmam sincs mit kellene tennem most, hiszen egyáltalán nem vagyok jártas az ilyesmiben.
- Én nem akartalak bántani! Hiszen nem haraptalak meg... És nem is akarlak. Én csak... túl régóta nem jutottam vérhez, és te túl közel kerültél hozzám. De megálltam! Ne félj! Kérlek... - Közelebb lépek hozzá, remélve, hogy nem rémül halálra. Leguggolok mellé, de csak szemeit nézem, és próbálok valamit kiolvasni belőlük. Nem érek hozzá, tudom, hogy az még korai lenne neki. - Csak beszélgetni akarok... Már nagyon régen nem tudtam senkivel beszélni. Hiányzott, és veled most... Nem akartalak bántani, hidd el! - Mondom egy lassú fejrázás kíséretében.



•• Words: 588 •• Music: hey brother •• Note: nyáá *_* ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyKedd Feb. 04, 2014 9:23 am

Virginia Stanson

A lány egyre inkább kezd feloldódni a társaságomban. Látom, ahogy halványan szinte már egyfolytában mosolyog. A Rayner-féle csáberő mégsem lett még teljesen az enyészeté! Ahogy karom a vállán pihen, egyre inkább megnyugszom én is. Már nem vágyakozással vagy fájdalommal jut eszembe rég volt kedvesem, hanem a kellemes emlékek. Amikor még minden jól működött, és vele is ugyanígy ültem egy kis folyó partján, átöleltem, hallgattam ahogy szuszog. Talán soha nem is szeretett engem. Talán mindig csak a pénzem kellett neki, nem tudom. Ahogyan azt sem értem, hogy miért nem álltam neki keresni őt én magam, vagy miért nem uszítottam rá a bandát, hogy cafatokban kerüljön csak elő. Ha bárki más lépett volna le minden vagyonommal, az illetőt azt hiszem személyesen intéztem volna el, de vele képtelen voltam ezt tenni.
Virginia annyira más. Ő törékeny, apró, fiatal és szép. Szinte teljes ellentéte Moniquenak, még színeiben is. Benne megbízhatok, egy ilyen ártatlan kis teremtéstől nem kell félnem.
- Milyen üzlet? Hát… ingatlanokkal foglalkozom. Befektetési tanácsadó vagyok, de volt idő mikor a saját tőkémmel is játszottam. Az ingatlannal az a baj, hogy ha egy másik ügynök is szemet vet arra amit te akarsz megvenni akkor bajban vagy mert fölé kell ígérned. Azt meg az ügyfél nem akarja, így kereshetsz másikat. Idegesítő egy helyzet…  - sóhajtok egy rövidet. Ez tulajdonképpen részigazság. Épp csak a lényeg maradt ki belőle, hogy kik az ügyfeleim és nekik honnan és miből jön a pénzük. De egy ilyen angyalka elé mégse állhatok azzal, hogy „ingatlanbefektetési tanácsadó vagyok, annyi mint én mosom tisztára a maffia heroinnal megkeresett millióit”. Azt hiszem ezt az információt Ginny az ártatlan kis arcával nem tudná feldolgozni.
- És te? Tanulsz még, vagy már dolgozol? – folytatnám a kedélyes locsogást, de valami elromlik kettőnk közt. Érzem, ahogy a teste megfeszül, és elkezdődik benne egyfajta belső harc. Kicsit elhúzódok tőle, hogy meg tudjam kérdezni, hogy mi a baj. Olyat látok, amit soha többé nem akartam. Az arca eltorzult, bőre sápadtabb lett még a korábbinál is. Dermedten figyelem, ahogy szeme, tekintete megváltozik, és ahogyan küzd. Csak egy pillanat az egész, mégis pontosan tudom, hogy mivel van dolgom.

Csalódott vagyok. Azt hittem végre egy rendes lányt találtam, egy normálist akivel akár valami jövő félén gondolkodhatok. Nem azt mondom, hogy Ginny mellett szándékoztam megöregedni, de azért egy ideig nem bántam volna, ha mellettem marad. De így…? Így semmi esélyünk nincs arra, hogy akár egy hajszálnyival is közelebb kerüljünk egymáshoz. Nekik, a fajtájának mi emberek csak táplálék vagyunk. Préda, amit le kell vadászni. A vacsora, ami néha házhoz jön, csak macerás eltűntetni az üres „edényeket” azaz a hullákat. Tudom én, hogy hogyan működnek náluk a dolgok. Virginia számára valószínűleg kezdetektől semmi más nem voltam, csak kaja. Táplálék.
Azzal a lendülettel ahogy ő felpattant mellőlem, én már túlélési ösztöntől vezetve menekülök is. Hátrálok az avarban, amilyen gyorsan csak tudok de a szerencsém ismét elhagyott. Hátam egy fa törzsének csapódik, megállásra kényszerítve engem. Na meg persze nem utolsó sorban kiszolgáltatottá téve egy ragadozó kényének kedvének.
- Mi a szar?! – a hangom nem csak egy árnyalatnyit lett magasabb. Döbbenten meredek az előttem álló lányra, aztán átrendeződnek a vonásaim. Hiszen ő csak egy lány, egy fiatal nő. Ki volt az a szörnyeteg aki ezt tette vele? Ki volt képes belenézni ebbe a hatalmas meleg szempárba, és végezni vele, hogy aztán másnap már így ébredjen? – Ginny, hogyan? Miért? – kérdezem már halkabban és jóval higgadtabban. Elengedem a fülem mellett a bocsánatkérését. Tudom, hogy nem szándékosan akart az artériámnak ugrani, de azért nem esett jól, hogy egyáltalán megfordult a fejében ilyesmi. Légzésem már kezd visszaállni a normálisba, és a pulzusom sem olyan mint egy energiaitalon tartott kísérleti egéré. Lehajtom a fejem, két térdem közé fogom pár másodpercre, aztán újabb sóhaj következik, és lassan ingatom jobbra-balra az üstököm.
- Miért Ginny? Te végig csak ezt akartad? Képes lettél volna megölni csak azért mert éhes vagy? Nektek mindenki kaja, az nem számít, hogy mi is gondolkodunk, mi is érzünk? – nézek rá őszintén. Pontosan tudom, hogy az életem a kezében van. Teljesen fölöslegesen jár az ember konditerembe, az izmok kiépítése szinte csak jelzés értékű. Ez a nálam vagy egy fejjel alacsonyabb lány ugyanis ha akar bármikor utolér, felemel, leszakítja a karom vagy bezúzza a mellkasom és kitépi a bordáim közül a szívemet. Képesek rá, mert már láttam. Elvégre milyen lenne egy ragadozó a fegyvertára nélkül? Mégis képtelen vagyok elhinni, hogy ő is az ellenségem, és tőle is félnem kell.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyVas. Feb. 02, 2014 11:30 am


Blake & Virginia


Hős megmentő haver! Nekem miért nem volt soha, hős megmentő haverom? Miért nem volt olyan ember körülöttem, aki a pofámba mondja, hogy rossz "emberben" bízok, és rossz "embert" szeretek. Persze nem mondom, hogy Kol nem volt velem rendes, a maga módján, de azért jobb lett volna ha nem csinál belőlem is egy szörnyeteget. Pedig addig igenis szerettem, de az tény, hogy nagyon önző dolog volt tőle, hogy vámpírt csinált belőlem, saját maga miatt. Még nem voltam rá felkészülve, viszont ha várt volna egy kis időt még, akkor talán most együtt lennénk, és nem menekültem volna el. Nekem nem volt olyan barátom, aki figyelmeztet azokra, amiket én nem láttam a nagy rózsaszín ködtől, ami leszállt rám. Túl későn vettem észre, és ennek ára is lett. Végignéztem ahogy szépen sorjában minden családtagom meghalt, anélkül, hogy legalább elköszönhettem volna tőlük. Évekig menekültem, és úgy megváltoztam, hogy szinte nem is emlékszem, arra az örökké mosolygós aranyhajú lányra, aki valaha voltam. Bár az is tény, hogy még mindig szeretek mosolyogni, ám de nem azért mert esetleg valaki elszór egy bókot, sokkal inkább azért, mert valakit megölök. Pedig jól tudom, hogy ez nem normális, és mégsincs elég erőm ahhoz, hogy leálljak. Viszont ez a fickó valamiért más. Úgy érzem őt nem akarom bántani. De miért? Miért más? Talán mert túl kedves. A régi énemnek ez nagyon tetszene, és valószínűleg ez vált ki belőlem mindent. Valahol még mindig bennem van a a régi Virginia Stanson, akinek volt szívverése, és rendes emberi ételeket evett, nevetett! szórakozott, tanult, és élvezte ahogy. udvarolnak neki. Mert ugye akkoriban nem az volt a szokás, hogy egy szórakozóhelyen megfogjuk valakinek a fenekét és másnap már kézenfogva mászkálunk. Szerettem azt az életet, és Blake pontosan arra emlékeztet. De annyira szomjas vagyok... Nem fogom kibírni!
- Hatalmas szerencséje van a lánynak, hogy ilyen jó barátja van. - Mondom egy halvány mosoly kíséretében, és kezdem úgy érezni, hogy már nem is teljesen szerepet játszok. Már nem kell megerőltetnem, hogy kedves vagyok, sokkal inkább tényleg az vagyok. Nagyon régen nem történt velem ilyesmi, és nagyon szerencsésnek mondhatja magát ez az ember, hiszen eredetileg azért jöttem ide, hogy megöljem, erre most itt beszélgetek vele, és arról jár az eszem, hogy mennyire kedves. Na meg, hogy én mennyire kedves vagyok. -Milyen üzletedbe kavart bele? Mármint... Mit dolgozol? Ha szabad kérdeznem. - Nézek rá érdeklődve, bár megvallom őszintén, ez annyira nem érdekel. Legjobban a vére érdekelne, de nem tehetem meg, hogy csak úgy a nyakának ugorjak. Várnom kell, és inkább a munkája felől érdeklődni. Addig is elterelem a figyelmem a nyakáról, meg a vörös nedűről, ami már annyira hiányzik szervezetemnek, hogy lassan felemészt. Örülök, hogy összefutottam itt vele, de sokkal jobb lett volna, hogyha nem éheznék.
- De bűntudatom lenne, ha aztán miattam betegednél le... - Motyogom el, miközben a kabátot nézegetem. El sem tudom mondani, hogy mikor kaptam én utoljára bárkitől is kabátot, azért hogy melegedjek. Őszintén szólva, elég szívszorító érzés most. És nekem ez nem tetszik. Inkább el kellene húznom innen, mielőtt még kárt tennék benne, vagy éppen teljesen átváltozok valami érzelmes kislánnyá. Mert ugye ha túl akarom élni a vámpírlétet, kell egy maszk, amit ez a férfi most levesz rólam.
A következő pillanatban meglepetten veszem tudomásul, hogy karja körém fonódik. Fogalmam sincs mit kellene ilyenkor csinálnom. Nagyon régen nem ölelt meg senki. Ráadásul túl közel került hozzám. Ez nem jó! Szemeim csak nyakát pásztázzák, szemfogaim megnyúlnak, szemeim körül pedig megjelennek azok a sötét erek, amiket én annyira utálok. Már szinte fogaim között érzem bőrét, viszont az utolsó pillanatban elrántom fejem majd egyből fel is ugrok, vámpírsebességgel. Nem tudom megtenni, és ráadásnak valószínűleg le is buktattam magam. Legalábbis, ha tud a vámpírokról, most pontosan tudja, hogy mi történt, hogy igenis meg akartam harapni, de nem tettem... És ha tud rólunk, akkor tudni fogja, azt is hogy hogyan voltam képes ilyen gyorsan felugrani.
- Sajnálom! Nem akartalak bántani... Én csak... - Pillantok le rá, ahogy visszaváltozik arcom emberivé, majd leguggolok mellé, hogy megigézzem, ám de kíváncsiságom erősebb, így először megvárom, hogy mit fog reagálni.




•• Words: 664 •• Music: hey brother •• Note: lesz jobb is :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 8:03 pm

Virginia Stanson

Halványan mosolyogva ülök mellette az avarban. Különös érzés egy potenciálisan veszélyes lány mellett lenni, de talán éppen ez a kis veszély hiányzott már nekem. Rég nem éreztem már ezt, és talán erre van most szükségem. Volt idő, mikor a mosolyomnak olyan mellékhatásai voltak, hogy a lányok hanyatt homlok dobták le magukról a bugyijukat, és szép idők is voltak azok! Oh, de még milyen szépek! Számos kellemes emlék fűz nőkhöz, akiknek soha nem kérdeztem a nevét, és épp csak a pillanatnyi gyönyört kerestem náluk. Igen, szerettem én lenni a csábító, a környék macho-ja, aki után borultak a nők, de egyáltalán nem bánom, hogy ebben a városban nincs ilyen vonzerőm. Talán már el is felejtettem a régi iskolát, hogy hogyan is kell csábítani, miként kell bevarázsolni magam egy hölgy ágyába. Talán.
- Hát, eltaláltad. – vigyorodok el őszintén. – Szeretek a hős megmentő haver szerepében tetszelegni. Meg aztán a lány pasija nem egy üzletembe kavart bele, így megérdemli, hogy lenyúljam a csaját. – kacsintok Ginnyre – Persze ő csak azt hiszi, hogy van köztünk valami, de ki vagyok én, hogy felvilágosítsam mekkorát téved?
Minden erőfeszítésem ellenére a lány gondolatai elkalandoztak. Nem szeretném kizökkenteni, elvégre ha valaki ennyire magába fordul, az nem törődik azzal, hogy milyennek látszik. Így sokkal többet megtudhatok róla, mint amennyit amúgy az orromra kötne. Az állítólag sérült bokáját nézegetem, aztán tekintetem mégis inkább az arcán állapodik meg. Kellemes vonásai vannak, szája vonala egészen bámulatos. Mindig az ilyen egyszerű szépséget kerestem, az olyan nőket, akik már eleve, minden cicoma nélkül is jól néznek ki. Szerintem Ginny is ilyen lehet.
- Nem fogok fázni, ne aggódj. Neked most melegedned kell, képtelenül hideg az arcod. – kissé közelebb csúszok hozzá, de igyekszem nem tolakodónak tűnni. Igen, Virginia tényleg egy csinos lány, de nem lenne szabad csak így megfeledkeznem arról, hogy veszélyes is lehet. Annyira azért nem vagyok egoista, hogy azt képzeljem csak miattam játszotta meg a bokaficamot. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de nem alaptalanul. Chicagoban, amikor megismerkedtem Monique-al, rájöttem, hogy a rosszfiúk (vagy rosszlányok) nem feltétlen néznek ki tömeggyilkosnak.
„Angyal arcú gyilkos”
Ezt a becenevet adtam a barátnőmnek, miután egyszer láttam amint egy másik férfit megölt. Ragaszkodott hozzá, hogy az egész úgymond vadászatot nézzem végig, szerinte ugyanis csak így érthettem meg, hogy mi ő valójában. Úgy játszott azzal a szegény ördöggel, mint macska a gombolyaggal. Előbb szemérmesen kuncogott, szemét lesütötte, iskolás lány módjára flörtölt vele. Aztán kicsalta a bár mögé, megcsókolta, pihegett mint egy madárfióka. S aztán lecsapott, szemei megteltek azzal a különös fénnyel, az arca egészen eltorzult, hatalmas szemfogai áldozata húsába mélyedtek. Ó, igen. Tudom, hogy milyen veszélyes jószág a nő, ha valami más is lakozik benne.

De Ginny még mindig ártalmatlannak tűnik. Képtelen vagyok rá úgy tekinteni, mint potenciális veszélyforrásra. Minden hátsó szándék nélkül nyújtom felé a kezem, hogy átkarolhassam. Rohamosan hűl az idő, és szó ami szó, nem biztos, hogy jó ötlet volt lovagiasságból levenni a kabátomat. Ha nem ellenkezik, akkor finoman átkarolom a vállát, és egészen közel húzom magamhoz. Állam selymes hajába fúrom, és mélyen beszippantom az illatát. Teljesen ilyenre számítottam, pontosan erre az enyhe, kellemesen parfümös aurára. Megfeledkezve az esetleges veszélyről az által, hogy a hajába bújtattam az arcom, az övé valahol a vállam és a nyakam környékén tud megpihenni.
- Ha majd eleget pihent a bokád, segítek elmenni innen. – mormogom, és hagyom, hogy tincsei körbefonják az arcomat. – És… ha van kedved, megihatnánk egy teát is valahol, attól biztosan átmelegednél. – jó lenne egyszerűen csak együtt lenni a lánnyal, flörtölni, és hagyni, hogy ez az egész különös találkozás egy átlagos, normál spontán randivá alakuljon.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptySzomb. Jan. 25, 2014 5:55 pm


Blake & Virginia


Szavai azt erősítik meg, hogy elhiszi nekem ezt az egész kamu balesetet, viszont valami nekem itt bűzlik. Valami nincs rendben. Talán ő nem olyan hülye, mint a többi ember. Nem vagyok benne biztos, hogy nem kell óvatosnak lennem vele. Más esetben azt mondanám "A fenébe!", viszont most talán örülnék neki, ha végre találkoznák egy normális emberrel. Nem tudom mi a fene történik velem, de szívesen elbeszélgetnék valaki olyannal, aki tényleg megérdemli, és nem csak a vacsorám szerepére alkalmas. Hiszen én is emberi lény vagyok, még ha már halott is, és szükségem van a kommunikációra. Nekem viszont az elmúlt száz évben nem igazán volt kivel beszélgetni. Talán ezért is lettem ilyen... Nem is tudom milyen. Karótnyelt? Rideg? Gonosz? Őrült? Azt hiszem ezt mindet össze kell gyűrni és megkapjuk a végeredményt, azaz engem. Már nem egyszer gondolkodtam ezen el, de mindig ráhagytam végül és nem túl sok időt pazaroltam az érzéseimmel, és hogy mit miért teszek.
- Igen, az mindig segít! - Mondom, mintha csak annyira értenék a dologhoz. Pedig már több mint egy évszazada nem történt velem ilyesmi. Vagy ha mégis, az pillanatok alatt begyógyult, szóval már fogalmam sincs mi segíthet rajtam. Azaz... Egy olyan emberen akinek tényleg kibicsaklott a bokája. Kicsit félve pillantok fel szemeibe, nem tudom mennyire hisz nekem. Valamiért olyan érzésem van, hogy bizony nem hülye. Ám de nem kerüli el figyelmemet az a gyűrű sem, amit piszkál. Nem tűnik semmiféle házassági ékszernek. Vajon van valami köze a vámpírokhoz, vagy csak én vagyok már túl paranoiás? Sajnos mostanában egyre több verbénás emberrel találkozok, így már nem lehetek teljesen biztos magamban. Nem akarom magam lebuktatni, szóval kénytelen leszek kivárni a megfelelő pillanatot. Csak ne lennék ennyire éhes! Nem vagyok biztos abban, hogy nem fogok idő alatt a nyakának rontani. Viszont ha megteszem, talán rosszul járok, mivel a verbénával a szervezetemben csak mégjobban legyengülök.
- Óh... Értem! Sajnálom, én nem akartam belepofátlankodni semmibe. Csak azt hittem a feleséged. De, mint kiderült, nem az. Nagyon jó barát lehetsz, ha így befogadod. Nekem soha nem voltak ilyen barátaim. - Vagy épp semmilyen barátaim. De tőle tényleg elég szép gesztusnak bizonyul, hogy csak úgy befogad valakit. Mikor nekem kellett menekülnöm, valahogy mindenki bevágta előttem az ajtót. Egészen Chrisig. Ő volt az aki befogadott egy időre és az első barátom lett, új életemben. Bár vele se tudom mi is lett az utolsó találkozásunk óta. Remélem nem halt meg... Sajnálnám!  
Gondolataim közül, közeledő keze riaszt ki. Nem igazán tudom hová tenni ezt sem. Mit nyúlkál ez? Nem húzódok el érintése elől, de arcomra kiül a meglepettség. Az első gondolatom az volt, hogy talán ő egy vadász és már rég tudja mi vagyok. Szerencsémre ezt nagyon jól álcáztam és nem kaptam el rögtön a kezét, hogy eltörjem azt. Hagyom, hogy megérintsen, bár akkor sem értem mire jó ez. Nagyon régen nem hagytam, hogy emberek érjenek hozzám, hacsak nem potenciális vacsoráról van szó. Viszont egyre inkább azt érzem, hogy őt nem akarom megölni. Mikor pedig kijelenti, hogy fázom, halvány mosoly jelenik meg arcomon. Talán azért mert én egyáltalán nem fázhatok, talán csak udvariassága miatt. Viszont azt remélem, hogy ez nem egy újabb csel. Rá fog jönni, hogy mi vagyok. Ráadásul mivel nem házas ember, másért nem is lehet rajta az a gyűrű, csak azért, hogy védelmet nyújtson neki. Ó, bár nem így lenne! Túl okos! Veszélyes!
- Köszönöm! Tényleg kicsit hűvös kezd lenni, de nem szeretném ha most te fagynál meg. Szóval csak szólj ha fázol. - Húzom most őszinte mosolyra ajkaimat, bár mégis ott bújkál bennem egyfajta pánik, hogy rájön mi vagyok. Nem akarom, hogy tudja. Vagy nem bánná? Ugyan! Minket mindenki utál, kivétel nélkül.  




•• Words: 599 •• Music: hey brother •• Note: lesz jobb is :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyPént. Jan. 17, 2014 9:16 am

Virginia Stanson

Bármennyire is kedvemre való a helyzet, az, hogy egy fiatal lányt ápolhatok azért kicsit gyanús a dolog.  Mert nem kifejezetten kocogó ruhában van, és egyáltalán nem hiszem, hogy futni indult el otthonról. Azok a nők, akik az erdő szélén futkároznak, azok mindig pulóvert, edzőcipőt és valamilyen szövetnadrágot viselnek. Virginia pedig nem kifejezetten sportoláshoz öltözött.
De lehet, hogy csak paranoiás vagyok, és valójában egy rendes csaj aki hazafelé úgy döntött inkább kocog egy kicsit. Kicsit tesztelem, abból baj nem lehet. Mivel elég sokszor fordult már ki a bokám foci közben, ezért pontosan tudom, hogy mi és hol fáj. Igyekszem úgy megtapogatni, hogy még ha valóban sérült is a lány lába, ne fájjon neki. Elgondolkodva fújom ki a levegőt, amikor felszisszent. Szóval jól sejtettem: nem is ütötte meg magát, csak azt akarta, hogy idejöjjek hozzá. De miért?
Miközben leülök mellé a fűbe, végig ezen gondolkodom. Miért akarhatja egy fiatal lány magára vonni a figyelmet? Nem teljesen hétköznapi jelenség, legalábbis ott nem, ahonnan én jöttem.
- Egy kis pihentetés biztosan segít majd rajta. – bólintok, aztán visszamerülök a gondolataimba. Monique is milyen ártalmatlan volt, mennyire védtelen, aztán mi lett a vége! Jobb vigyázni, bárkiről is legyen szó. Nem ismerem még ezt a helyet, és bár még nem találkoztam egyetlen vérszívóval sem, azért előfordulhatnak a környéken. Morcosan vonom össze a szemöldököm, mikor eszembe jut, hogy hónapok óta nem fogyasztottam verbénát. Kénytelen leszek már holnap beszerezni belőle egy nagyobb adagot. Nem akarok megint függő lenni, megint kívánni, hogy én legyek valamelyik vámpír vacsorája. Azoknak az időknek vége. Egy rövid sóhaj mellett fordítok egyet a gyűrűmön. Mindig ezt csinálom vele, amióta csak megvan és viselem. Pótcselekvésnek ez sem rossz, ráadásul könnyebb tudatosítani magamban, hogy védve vagyok, mert ez a kis ékszer bizonyos mértékig megvéd.
Aztán újra a lány felé tekintek, az ártatlan tiszta arcába, az értelemtől csillogó szemeibe. Képtelenség, hogy ő ártani tudna nekem. Nem az a fajta. Az olyanoknak az összes aljas hátsó szándéka már a homlokára van írva. Ginny pedig nem ilyen. Sőt! Annyira bájos, ahogy egy ilyen egyszerű és olcsó trükkel akarja megtudni, hogy foglalt vagyok-e. Ez már komolyan mondom, hízelgő! Hogy egy ilyen fiatal, és egészen csinos lány ilyen eszközökhöz folyamodik… cuki! Szám sarka már görbül is felfelé, mosolyra húzódik. Tulajdonképpen nem muszáj nekem a Grillben leinni magam minden este, főleg ha esetleg lenne valami más választásom is. Ha mondjuk beesne valami sokkal jobb program.
- Szóval csak Ginny! – nézek rá a tőlem telhető legártalmatlanabbul. Elvégre fiatalabb nálam, és nem akarom elijeszteni. Nem mintha olyan félelmetes jelenség lennék, sőt! De azért nem árt az óvatosság, főleg ha még terveim vannak a lánnyal. Legalábbis mára.
Röviden bólintok. Tudtam én, hogy emlékezni fog a nevemre! A boltban is elég nagyokat vigyorgott rám. Halkan, mély hangon kuncogok, majd jókedvtől csillogó szemekkel nézek rá.
- Ő nem a feleségem. De még csak nem is akar az lenni, meg én sem akarom elvenni. Csak egy barát. Egy nagyon jó barát. – kacsintok rá röviden, és kicsit elkényelmesedek. Nem törődök azzal, hogy esetleg összekoszolom magam. Lábaimat kinyújtom és hátradőlök, felsőtestem súlyát két könyökömre támasztom. Ránézek a lányra, és mivel azt mondta üldögél még itt egy ideig, elkezdem elregélni neki az egész történetet. – A lány akinek vásároltam Deirdre. Holnap fog érkezni Chicagoból, még onnan ismerem. Elhagyta a… hát mondjuk a barátját, de nem hozhatott magával szinte semmit amikor eljött a közös lakásból. Tudom, hogy milyen, és én fogom a gondját viselni egy darabig amíg talpra nem áll. Szóval gondoltam kap tőlem pár ruhát, mert szeret csinosan öltözni. Ebben hasonlít rád egy kicsit. – nézek a szemébe őszintén, és halványan elmosolyodok. A hidegben persze minden másnak tűnik, mint ami, de Ginny arca most olyan sápadt és fehér akár a fal. Óvatosan nyúlok felé, és ha nem húzódik el kezem elől akkor tenyerembe veszem az orcáját.
- Te fázol. – jelentem ki, mintha tudnám mit érez. Igazság szerint tudom is, mert az nem létezik, hogy valaki ennyire sápadt, és hideg a bőre mint a jég az nem fázik. Összeszedem magam a túlontúl kényelmes pozitúrámból, és leveszem a kabátom. Egy úriember sosem hagyja, hogy a társaságában lévő hölgy fagyoskodjon. Kérdőn pillantok rá, keresem a tekintetét, és szemeimmel kérdezem, hogy szabad-e. Aztán rövid habozás után a vállára terítem a kabátomat. Mert egy úriember kifejezetten szeret inkább megfagyni, ha közben csinos lányokat nézhet a saját ruhájába bugyolálva.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyCsüt. Jan. 16, 2014 5:26 pm


Blake & Virginia


Ahogy sejtettem is, a férfi egyből a segítségemre siet. De hát miért is ne tenné? Elvégre nő vagyok... A férfiak pedig minden alkalmat próbálnak megragadni az ismerkedésre. Na jó... Még ha nem is mind, de a legtöbb. Az pedig tény és való, hogy a nők többsége, általában beleszeret a megmentőjükbe. Bár ezt most nem mondanám megmentésnek, na meg én abba a többségbe se tartozom bele, szóval halál nyugott vagyok. Mondjuk azt igazán nem is lenne miért félnem. Ha kettőnk közül valamelyikünknek félnie kellene, akkor az ő lenne. De hát ez azt hiszem logikus, elvégre én vámpír, ő pedig ember, áldozat, vacsora, szerencsétlen... Ki hogy nevezi. Én jobb szeretem az "ember" kifejezést, hiszen az ésszerűen magába foglalja a többit is. Ha az ember szóval kellene asszociációs játékot játszani, valószínűleg mindet felsorolnám. Szerencsére már sokkal jobb játékokat ki tudok találni. Sokkal szórakoztatóbbat és még az éhségemen is könnyít... Általában. Mert mondjuk a verbéna pontosan az ellenkezőjét teszi. Nagyon remélem, hogy ebben a fickóban egy csepp sincs. Különben nem valószínű, hogy megkegyelmezek neki. Viszont így, hogy idejött hozzám, talán azt gondolom ő mégis megérdemelné az életet, legalábbis addig amíg rá nem talál egy másik vámpír és meg nem öli. Na de az már nem az én felelősségem lesz. Nem azt mondom, hogy élete végéig vigyázni fogok rá, csupán azt, hogy én nem ölöm meg. Ennyit megérdemel az után, hogy ilyen kedvesen és segítőkészen rohant ide hozzám. Ráadásul biztosan annak is van oka, hogy itt van. Általában az emberek azért jönnek a folyóhoz, hogy kicsit magukba fordulhassanak, elgondolkozzanak és egyedül legyenek. Tudom, mert annak idején én is ide menekültem a világ elől. Ráadásul valahonnan ismerős. Csak tudnám honnan!
- Nyugalom! Semmi bajom. Biztosan meghúztam valamimet. Csak üldögélek még itt egy kicsit, aztán jobb lesz. - Pillantok rá egy hatalmas nagy mű mosoly kíséretében. De mikor kezei közé fogja lábamat, felszisszenek. Persze nem a fájdalomtól, sokkal inkább azért, hogy hihetőbb legyen az én kis színjátékom. Elvégre ez most egy embernek fájna, ráadásul sose árt ha törékenynek gondol. Annál nagyobbat fog majd szegény koppanni. Szinte már sajnálom is... Szinte! Bár annyira azért nem, hogy meg se kóstoljam. Hiszen napok óta nem ettem és egyre szörnyűbben érzem magam. Nincs is rosszabb érzés az éhségnél. És sajnos az éhség mellé még párosul az is, hogy érzem ahogy gyengülök. Jelen pillanatban még egy tíz éves vámpír is simán elbánna velem.
Gondolatmenetemből szavai rángatnak ki. Ez tudja a nevem!? Ó! Így már tudom miért olyan szörnyen ismerős nekem. Ő volt az aki tegnap segítséget kért tőlem a női ruhák választásánál. Mondjuk nem nagyon örültem neki, de hát végülis segítettem neki, mivel nem akartam feltűnést az üzletben. Micsoda pech!
- Öhh... Igen! De inkább csak Ginny. Jobb szeretem ha így hívnak, ezt nem említettem? - Hát persze, hogy nem. Tegnap még azt hittem soha nem fogom látni, mert a vacsorám lesz. Az áldozataimmal pedig nem osztom meg a becenevem, hiszen úgyis meghalnak. Na de akkor most miért árultam el neki? A végén tényleg élve hagyom... - Te pedig... Blake, ugye? - Tettetem a hülyét, akinek meg kell erőltetnie magát, hogy emlékezzen a névre. Ám de még szép, hogy emlékszem. Szerencsére nagyon jó a memóriám. De ezen nincs mit csodálkozni. - Hogy tetszettek a ruhák a feleségednek? - Teszem fel a kérdést, mikor letelepedik mellém. Azt hiszem meg akarom ismerni őt. Túl okosnak néz ki... Olyan érzésem van, hogy nem teljesen verbénamentes.




•• Words: számolgass •• Music: counting stars •• Note: bocsi a késésért :$ ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  EmptyVas. Jan. 12, 2014 1:30 am

Virginia Stanson

Nem nevezhető szerencsésnek, hogy az erdő közepén sikerült ennyire belemerülnöm a gondolataimba. Nem mintha bármitől is félnék, de azért mégis előfordulhat errefelé akármilyen állat vagy akár ember is aki csak úgy rám törhetett volna. A nagy magányoskodásnak is megvan az ára, és ez a védtelenség. Bár az aki engem teljességgel védtelennek néz az általában meg szokta bánni, hogy túl korán ítélt. Mert nem csak a genetikának köszönhetem a széles vállaimat. Sok órányi edzés áll a hátam mögött, meg aztán… Bronxban nőttem fel. Azt hiszem ennél többet az önvédelemről nem is kell mondanom.
A léptek ahogy közeledtek egyszer csak gyorsulni kezdtek, mintha valaki kocogna. Felé fordítottam a tekintetem, és a lány éppen akkor esett egy közepesen nagyot. Bár arányaiban lehet nagynak is minősíteni, aprócska méretéhez viszonyítva. Nem sokat tétováztam, egyből felpattantam a szikláról és odasiettem hozzá.
- Jól vagy? Nem esett bajod? – kedves és segítőkész mint  mindig. De már kezd frusztrálni, hogy mindig ilyen szemlátomást orcátlanul fiatal lányokkal találkozom. Előbb vagy utóbb becsavarodok és rávetem magam az egyikre. Nem hiszem el, hogy nincs ebben a városban egyetlen korban hozzám illő, felnőtt nő akivel esetleg kicsit… barátkozhatnék. Ez a lány is jóval fiatalabb lehet nálam, kívül esik a területemen. Pedig egészen helyes arca van. Olyan kislányosan bájos és cserfes.
De hisz én ismerem őt! Jó hogy a homlokomra nem csapok a felismeréstől, inkább csak elvigyorodok és a bokáját finoman kézbe veszem. Így már mindjárt más a dolog. Tegnap akartam venni pár dolgot Deenek mielőtt megérkezik. Azt mondta Zach nem sok holmit engedett magával hozni, szóval gondoltam meglepem néhány ruhával. Ez a lány segített kicsit a válogatásban. De mi is a neve? Valamilyen virág, de milyen virág? Nem. Nem virág. De akkor mi is volt?
- Virginia, ugye? Tegnap találkoztunk egy boltban. Tudod, a balek aki női ruhákat vásárolt. –kacsintok rá, és elengedem a lábát. Így első ránézésre semmi baja, kis pihentetés után haza tud majd menni. Leülök mellé az avarba, és nézem a folyót ahogy lassan csörgedezik mellettünk. Különös, hogy egy perce még hogy be voltam pánikolva Monique miatt, most meg teljesen nyugodt lettem. Pedig az előbb még semmi vészhelyzet nem volt. Jó, egy bokaficam sem a világ vége, de azért mégis valami ami eltereli a gondolataim. Remélem a lánynak jobb a kedve mint nekem, és átragad rám is valami különben ma is a grillben fogom magam leinni. Mint az elmúlt pár nap estéjén.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Folyó mentén Folyó mentén  Empty

Vissza az elejére Go down

Folyó mentén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Folyó az erdő szélén

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-