world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Sűrű rengeteg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:29 pm



Lily & Tyler

Lily Hepburn.. A kapcsolatunk egészen a gimnázium kezdetéig visszavezethető. Elsős voltam, amikor ő éppen érettségizett, négy év különbség, majdnem öt volt nálunk, vagyis még mindig van, de ne is ragadjunk le a legapróbb részleteknél.
Tisztán emlékszem az elsőre, főleg egy ilyen nővel.. Nem sokaknak adódott meg az a szerencse, hogy egy tapasztalt, idősebb, gyönyörű nő vezesse be őket a nagy világ rejtelmeibe. Ráadásul az embernek csak rá kell nézni, és rögtön eláll a lélegzete. Egy cseppet sem változott, talán csak még szebb lett. De vissza arra az
estére..
A szüleim már megint valamilyen ócska városi bált rendeztek, és már teljesen elegem volt a parancsolgatásaikból. Ebbe az öltönybe öltözzek, igazítsam meg a nyakkendőmet, jöjjek ki a szobámból, legyek udvariasabb, táncoljak, stb, a szokásos hülyeségek.
Lily-vel ismertük már egymást, baráti körből, viszont azt nem tudtam, hogy mi a kedvenc étele, itala, csak egy jó csajnak tartottam őt. Apám irodájából elcsentem egy üveg whisky-t, s bezárkóztunk a szobámban. Igazából az egész ártatlannak indult az este, sosem hittem volna, hogy az ágyban fogunk kikötni. De egy pillanatát sem bántam meg, sőt..
Utána még párszor lefeküdtünk egymással, míg be nem vallottam az érzelmeimet iránta. Igazából csodáltam őt, és fülig belezúgtam a lányba. Kamasz, s fiatal voltam, mindenkivel megesik ez. És talán akkor szereztem az első csalódásomat, mivel visszautasított. Nyilván a kor miatt, de tudom, hogy mélységesen megbántott.
A mai napra szerencsére elmúlt az iránta érzett érzelmeim, de azért a keserűséget sosem fogom elfelejteni, az mindig égni fog bennem.
- Klaus-tól nem kell tartanod. – vonom meg a vállamat. – Te is tudod, hogy nem engedném, hogy hozzád érjen, akár csak egy ujjal is. – feszülök meg, s kihúzom hátamat. Csak a holttestemen át.. Habár, ha Klaus megtudná, hogy titokban mit tervezgetek a hibridjeivel, ráadásul azt is, hogy segítek Lily-nek bosszút állni rajta, nos.. egészen biztos vagyok benne, hogy a fejemet venné. De nekem is vannak trükkjeim, ráadásul nem egy kis sereg áll a hátam mögött, támogatva engem.
Amikor hűvös ajkait az arcomra nyomja, a testem egyből elkezd rá reagálni. Basszus! Még mindig ilyen hatással bír felettem ez a nőszemély? Istenem, ráadásul vámpír, sosem fog megöregedni, nem lesznek ráncai, mindig ilyen csodálatos lesz.
- Drágám, csak szólnod kellett volna, van elég hely a Lockwood birtokon. Sőt tisztában vagy, hogy az ágyam elég terebélyes, ketten is bőven el lehet rajta férni. – kacsintok rá, és kiterül az arcomra az a tipikus Lockwood mosoly, ami már a védjegyemnek mondható. Evvel a csibész mosolyommal sikerült rengeteg lányt megkapnom. Szó szerint leolvasztottam róluk a bugyijukat.
- És mégis hogyan tervezed ezt az egészet? Oda sétálsz Klaus-hoz és egyszerűen leszúrod? – szalad fel kérdőn a szemöldököm, és egy lépést teszek hátrébb, mert túlságosan zavar a közelsége. A kis karcsú derekára akarom tenni a kezemet, felhúzni felsőjét, beletúrni dús, barna hajába, és itt az erdő kellős közepén magamévá tenni. „A fenébe Tyler!” ~ rázom meg a fejemet.
- Mindenhol ott vannak a pincsikutyái, egy jó tervet kell kieszelned, mert különben megöl téged. És ezáltal komolyan. – szigorú pillantást vetek rá. Egyszer már azt hittem, hogy elvesztettem ezt az angyali szépséget, nem akarok még egyszer ilyen pocsék helyzetbe kerülni.
- Az előző kérdésedre felelve, nincs semmi bajom, csak vadászok voltak a nyomomba. – pillantok hátra, és erősen koncentrálok, de nem hallok semmit. – S remélhetőleg lehagytam őket.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 12:31 pm


Lily & Tyler



Igazán elkeserítő dolog bujkálni egy olyan embernek, aki egész életében társasági lény volt, és sosem tudott megmaradni egy helyben a seggén. Hát én most pontosan ilyen helyzetben vagyok, ugyanis már nem igazán bírom, hogy a hotelszobában kuksoljak, mint valami bűnöző, aki folyton attól retteg, hogy mikor bukik le. Pont ezért történt az, hogy a város egy része már tudomást szerzett arról, hogy valamiféle módon mégiscsak élek, bár az okát sokan nem is sejtik. Jó páran már a Grillben láthattak, vagy éppen egy másik bárban, esetleg a bevásárló részlegen. Mondhatjuk azt is, hogy már csak azok nem vettek tudomást a létezésemről, akik igazán fontosan nekem. A családom és Jack valamiféle burokban élhet, hogy még mindig nem hallották vissza a pletykát, miszerint élek. De hát nagy valószínűséggel hülyeségnek tartanák az egészet…
A mai napon is mehetnékem van, de így szombat este eléggé tele van a Grill, és ahhoz azért túl merésznek kéne lennem, hogy ott mutatkozzam. És mi lenne, ha nem érdekelne, hogy ki lát meg?! Az sem, ha Klaus szembe jön velem az egyik utcasarkon, vagy bárhol máshol. Valószínűleg nem telne bele egy percbe, hogy újra megölne, hiszen hiába vagyok agyafúrt, ha egy ezeréves vámpír áll velem szemben. Érdekes egy helyzet ez az egész. Mindenesetre körülnézek a Grill körül, hiszen ennem kell,az egyszer biztos. A szórakozóhelyek melletti erdők pedig mindig tartogatnak meglepetéseket mind számunkra vámpírokra, és mind az emberek számára. Egy szerelmi csalódás vagy akár csak egy veszekedés nagyon sok embert vonz be az erdőbe. Én már csak tudom…
Felöltözöm –a biztonság kedvéért természetesen úgy, hogyha mégiscsak betévednék valahová, ne kelljen szégyenkeznem a külsőm miatt (nem mintha sokszor kellett volna, na de..)- és aztán lefelé indulok, de megtorpanok, amikor a portáról a nevemet hallom.
- Miss Hepburn! – kiált utánam a recepciós, és megfordulok. – Egy bizonyos Sylvia érdeklődött maga után. – mondja a férfi, az én szemeim pedig elkerekednek.
- És mit mondott neki? – kérdezem azt remélve, hogy valami oknál fogva letagadta, hogy itt vagyok.
- Hát mivel épp nem tartózkodott itt, ezért azt, hogy nincs itt, de átadom az üzenetet, ha kell. – von vállat a srác, én pedig odamegyek hozzá és mélyen a szemébe nézek.
- Ha még egyszer valaki keresne, én nem vagyok itt. Azt sem tudja, ki vagyok én, soha nem is látott. Érthető voltam? – igézem meg, és már bánom, hogy ez hamarabb nem jutott az eszembe. A recepciós bólint, én pedig megindulok az ajtó felé. Sylhez ezek szerint már eljutott a hír, hogy többen is láttak a városban. Hát ez fantasztikus. Remélem nem rohant rögtön a bátyámhoz a pletykával… Mindegy, a napokban akkor mindenképp fel kell őt keresnek, és vagy elfeledtetem vele is az egészet, vagy… Hát ehhez valószínűleg nem lenne szívem, úgyhogy titoktartási esküt tetetek le vele.
Bepattanok a kocsiba és körülbelül tíz perc alatt ott is vagyok a Grill előtt. Leparkolok, majd gyors tempóban az erdőbe suhanok, és ott az egyik fának támaszkodom. Várok egy kicsit…

Nem telik bele tíz perc, már hallom is, amint valaki mászkál. Viszont túl gyorsan… Ez nem ember lesz, ha jól sejtem. Pech. Kilépek a fa mögül, amire a falevelek megreccsennek a lépteim alatt, így elég hamar meg is torpanok. Ám nem telik sok időbe, mire már csak azon kapom magam, hogy valaki megragadja a nyakam, és a fának szorít. Kezem automatikusan a torkának esik, szemeim elsötétednek, ám pár pillanatra rá el is tűnik, és leengedem a kezem Tyler nyakáról. Arcomra mosoly ül ki.
- Még jó, hogy nem tépted ki a szívemet. Mi bajod van? Feldúltnak tűnsz… - mondom és érdeklődve szemlélem. Nem változott sokat, még mindig ugyanolyan jól néz ki, mint amikor először találkoztam vele, és hát… Nos, beavattam az élet egyik legjobb részébe. Meg kell hagyni, ahhoz képest, hogy először feküdt le bárkivel is, nem volt rossz menet.
- Jaj Ty, senkinek nem árultam el, de már a fél város tisztában van azzal, hogy élek. Komolyan mondom, csak azok a személyek nem tudnak rólam szinte, akik fontosan számomra. Az viszont félő, hogy Klausnak már a fülébe jutott. – húzom el a szám, de nem kell hozzá egy perc sem, hogy újra mosolyogjak, főleg amikor megölel.
- Te is nekem! – mondom, és egy puszit nyomok az arcára. - Ha tudnátok mennyire és, hogy milyen szar egy hotelszobában ülni egész nap… Tudod milyen vagyok! Fél percig nem tudok egy helyben maradni, nemhogy hetekig. – biggyesztem le a szám kislányosan, majd megvonom a vállam.
- De ez nem lesz sokáig így, mert jön a bosszú! – nyomom meg az utolsó szót és elnevetem magam.



A hozzászólást Lily Hepburn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 05, 2013 5:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptyPént. Feb. 01, 2013 8:39 pm



Lily & Tyler

Szombat van, s mi a fenét keresek otthon? A Grill-ben kéne lógnom, költenem a pénzt, és szebbnél szebb lányok agyát kellene elcsavarnom. Ezt teszik a magam korabeliek, nem pedig otthon ülnek, és unottan váltják a tv csatornát, pont úgy, ahogyan én teszem. Egy egyszerű mozdulattal kikapcsolom a tv-t, és a szekrényemhez sétálok. Egy sima fekete felsőt kapok magamra, a farmert magamon hagyom.
Lecammogok a lépcsőn, megfogom a kulcscsomót, a pénztárcát a farzsebembe teszem, megragadom a bőrdzsekimet, és már otthon sem vagyok.
Viszonylag hamar odaérek, körülbelül negyed órámba telik, max húsz perc, eléggé elvesztettem az idő érzékemet, amióta hibriddé váltam, hisz egyben az örökkévalósággal lettem megáldva. Most már nem kell aggódnom a rövid élet miatt, sosem kell harcot vívnom az állandóan múló idő ellen, mert ez mind már eltörpül, s nem érdekes.
Leparkolok a kocsival, nem gyakran szoktam ebbe a szórakozóhelyre járni, hisz a Grill-t pártolom.

Átvergődök a tömegen, és meg kell hagynom, hogy egész jó csajok vannak itt. Talán többször kéne megfordulnom itt. Néha a Grill dögunalmas, hisz ugyanazokat az arcokat látom, és ár a kis tinik uralják azt a helyet.
Az egyik megüresedett bárszékre vetem magam, s intek a pultosnak, aki le van foglalva egy lány sereggel. Megértem őt, hisz tényleg jó bőrök, fiatalok, naivak, és életrevalóak, de szomjas vagyok. Kiveszek egy ötvenest a tárcámból, és felé lengetem. Na ezzel már felkeltem a figyelmét. Mocskos, kis pénzéhes gyökér.
- A legjobb whisky-jükből. – adom le a rendelést, s az ingem zsebébe csúsztatom a bankjegyet. – Ezt pedig megtartom. Ha továbbá is úgy kezel, mint egy zsák sz*rt, akkor cseszheti a borravalót, s az utcára kerül. Remélem, érthető voltam.. – fenyegető hangnemben szólalok fel, csak úgy köpöm a szavakat. Meghátrál, s gyorsan is készíti az italomat. Biccentek mikor elém lerakja. Kezembe veszem, s körbe pillantok. Hmm.. az a párducmintás ruhájú bige többet mutat, mint amit kellene. Valakinek jól helyre kéne tennie őt.
Belekortyolok az italomba, éppen, hogy megízlelem, és egyből visszaköpöm a pohárba, s szinte gyorsan lecsapom az asztalra. Marja a nyelőcsövemet, terjed, mint a futótűz. Verbéna. Menekülnöm kell, ráadásul gyorsan, ha nem szeretném, hogy elkapjanak. Hangos köhécselések törnek fel a torkomból, de szerencsére a zaj elnyomja a szenvedésemet. Sietek a zölden villogó ember jel felé, ami a kijáratot jelzi. Kitérek a hátsó ajtón, s rohanok. Mögöttem páran elkezdenek kiabálni, és a következő hang, ami megcsapja a füleimet a… golyó ellövése. Súrolta a karomat, s a verbéna égeti a bőrömet. Összeszorítom fogaimat, halkan felsziszegek, és egyre gyorsabban kapkodom a lábaimat.
Mikor meggyőződök róla, hogy egy kellő távolságot állítottam magunk közé, egy kicsit lassítok tempómon. Egy fának támaszkodok, legörnyedek, gyorsan kapkodva a levegőt.
- Basszus. – fújok hangosan, s a tenyeremmel letörlöm az izzadságcseppeket a homlokomról. Mocskos vadászok. Meg is halhattam volna, a szemétládáknak köszönhetően. Máskor óvatosabbnak kell lennem. Hogy a…
A verbéna kezd kiürülni a szervezetemből, és a karom sem sajog már annyira, éppen, hogy csak egy kicsit ért hozzá, nem okozott maradandó károsulást, már be is forrt. Szerencsésnek mondom magamat, hogy csak egy kis adagot sikerült lenyelnem. Így is ártott a képességeimnek, nem is merek belegondolni, hogy mi lett volna, ha nem köpöm vissza a poharamba.
Falevelek reccsenésére kapom fel a fejemet, ami azt mutatja ki, hogy valaki erre jár. Nem csak egyedül vagyok, ebben az elhagyatott erdőben, hanem vendégem akadt.
Idáig követett a vadász? Na, meglátjuk, hogy mit fog egy hibridhez szólni..
A hang felé futok vámpír sebességgel, hirtelen megragadom ép kezemmel a torkát, s a legközelebbi fához szorítom őt. Készülök feltépni torkát, vagy szívét egyszerűen megragadom, és eltávolítom az egyik legfontosabb szervét. De megtorpanok.. Az előttem lévő lány arcába temetkezek, és a bosszúm, a haragom lassan elszáll. Lil… Lily..? Kizárt, ő meghalt. Valaki biztos szívat engem. És ekkor jutnak eszembe a hónapokkal ezelőtt lévő tárgyalásaink, mikor felkeresett engem, s elmesélte történetét. Kezem lecsúszik, és az oldalam mellé hullik le. Nem hülyéskedett, tényleg él.. Érzem, hogy nem ember, hanem vámpír, pont ahogy mondta.
- El sem merem hinni, hogy életben vagy. – állok tőle távolabb, hogy alaposabban szemügyre vehessem. Óó Lil, minek kell mindig ilyen piszok jól kinézned? Teljesen elcsavarod a férfiak agyát. – Miért nem árultad el, hogy a városban vagy? Azt hittem még mindig.. – hallgatok el, hisz azt sosem vallotta be, hogy hol tartózkodik, csak a történetét mesélte el. Klaus ezért meg fog fizetni, muszáj ezt megtennem Lily-ért, hisz gyakorlatilag megölte. Tekintetem enyhül, és magamhoz vonom a lányt.
- Hiányoztál, te bolond. – morgom a fülébe, s eltolom magamtól. Mintha, csak tegnap lett volna, hogy kamaszként fülig szerelmes voltam belé..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 2:40 pm


Lucia




Az ajánlata csábító volt. Elég rég öltem már vámpírt és a vágy, hogy egy jól kiélezett karót szúrjak a szívébe egyre csak nőtt és nőtt. De ha jól átgondolom, hogy miért nem tettem meg, akkor nem jut semmi értelmes magyarázat az eszembe. Pusztán csak a kíváncsiság? Vagy az, hogy ő se ölt meg, pedig nagyon egyszerűen megtehette volna? Nem tudom.. én ember vagyok nekem vannak érzéseim. Elég mélyek néha. Azt, hogy őt mi tartotta vissza, arról pedig fogalmam sincs.
A kérdésemre nem kaptam választ. Hogy is képzelhettem, hogy majd behódol nekem? A határozottságommal nem volt gond, de azt hiszem nem esett le neki, hogy kivel is van dolga. Az én meglátásom szerint azt hitte, hogy egy turista vagyok, aki arra tévedt és valamiféle csoda folytán tudok a vámpírok létezésről.
-Nem vagyok macsó hős, és nem játszok semmilyen szerepet. – elmosolyodtam a kis megjegyzésén. Macsó hős.. ugyan már. Hős nem vagyok, macsó meg még úgy se. Életemben ha eddig volt két három nő... nem vagyok az a méhecske típus, hogy egyik virágról száljak a másikra, és út közben mindet beporozzam. Én inkább a hűséges és szerető kategóriába sorolnám magam.
Éreztem, ahogy a szemfogai a bőrömhöz érnek és ahogy ujjai egyre szorosabban szorítják a nyakamat. Lehet, hogy pillanatok múlva már nem is fogok levegőt kapni vagy ha olyan merész, mint ahogy azt próbálja nekem bemesélni akkor lehet, hogy meg is fog ölni.
Nagyon közel állt, de egy gyors mozdulattal kicsúsztattam a kabát zsebemből a karót, és a hasába szúrtam. Benne hagytam, hogy szenvedjen és érezze a fájdalmat, ami egész testét átsugározta. Láttam, ahogy pupillái kitágulnak és az én tekintetemet fürkészik. Én magam, még mindig levegőért kapkodtam egészen addig, amíg hátrálni nem kezdett és így megszabadultam tőle.
Remegő hangon szólaltam meg.
-Talán nem kéne a levegőbe beszélned. Ha eddig nem jöttél volna rá, vadász vagyok. Olyanokra vadászok mint ami te vagy. Szörnyetegekre. És ha most megbocsájtasz... leráztam magamról a port és elindultam az erdő szélén parkoló autóm felé. – mivel tőled úgy sem tudok meg semmilyen infót, ezért csak mond meg a többi kis vérszívónak, hogy vigyázzanak mert ha kell egyesével fogom őket levadászni. – ezzel a befejező mondattal otthagytam őt, bepakoltam a kocsiba és elindultam a város felé.


Részemről lezárva.. Smile Köszönöm a játékot.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptySzomb. Dec. 29, 2012 10:50 pm


To Max



Nem tudom, hogy mi a tervem vele, lehet, hogy még kéne ölnöm, hiszen ha tudd a vámpírokról, akkor az veszélyes lehet a fajtámra nézve. Ahogy belepillantok a szemeibe, se félelem, se pánik, se semmi. Az emberek, logikus reakcióként elkezdenek pánikolni, rimánkodni az életükért, hogy ne öljem meg őket, vagy ne bántsam. De ő semmi, nyugodtan áll velem szemben... ami, valljuk be, kicsit idegesítő. Idegesítő, mert kapkodnia kéne a levegőt tőlem, vagyis a félelemtől, hogy talán engem lát az életében utoljára.
Életem során eddig nem sok ember életét oltottam ki, akikét igen, azok vagy megérdemelték, vagy csak nem bírtam ellenállni a vérüknek. Igaz utána mérhetetlen bűntudatot éreztem... Nissának köszönhetően, hiszen ő nevelt az emberségesebb vámpírlét módszerére. Viszont a vérem, anyám vére nem elégszik meg ennyivel. Hiába akartam magam, vagy akarom magam rászoktatni magam az állati vérre, nem megy, azon kívül, hogy elkap a hányinger a gondolatra, még gyenge is leszek tőle. Nem szeretek gyenge lenni, úgy nem tudnám megvédeni magam, de így igen, vagyis hát nem nagyon volt aki nagyon megtaníthatott volna vámpírként harcolni. Hiszen miután Denissa vámpírrá változtatott, nem sokra rá tudtam meg hogy hazudott anyámmal kapcsolatban. Így elindultam a megkeresésével, sok évembe- enyhén szólva- került mire eljutottam idáig. És nem fogom feladni a célnál, vagy hogy egy "ember", mint ez itt a kezeim között, megakadályozzon benne, ahhoz túl... emberi.
Igazából magam sem értem, hogy miért nem szívom szárazra, vagy valami, talán... talán segíthet nekem, nem árt ha van valaki ismerős ebben a porfészekben, aki segít eligazodni anyám életében. Meg be kellett vallanom, hogy jól esett valakivel "társalogni", tök mindegy ki az, de eddig bujkáltam. És nem áll szándékomban felfedni magam idő előtt.
Hangjára ujjaim szorosabban fogják a nyakát, picit közelebb lépek hozzá, de csak annyira, hogy egy centi válaszon el minket.
-Hát talán próbáld ki... és megtudod, hogy megbosszulnak vagy sem. Aki pedig megégetni magát nem én, hanem te leszel ha nem veszel vissza a macsó-hős szerepből, nem áll jól. Lehet, hogy még éhes vagyok...- válaszolom neki, de továbbra is kíváncsian fürkészem szemeimmel. Biztos vagyok-e abban, hogy megbosszulnának? Hát lássuk csak, mivel Katherine nem tudd, hogy ki is vagyok nem hinném... de Denissa. Igen, ő tudom, hogy szeret, a saját lányaként óvott, vigyázott rám. Olyan dolgokat kaptam tőle... amit a nevelő szüleimtől soha: szeretett.
Érzem ahogy a pici szíve egyenletesen ver, hallom ahogy dobog, noha legszívesebben újra innék, vissza fogom magam. Valahogy... mulattat és szórakoztat ez a Don Juan paródia.
-Először semmi okom választ adni neked. Semmi közöd hozzá, hogy vámpír él itt, vagy ki elől bujkálok, feltéve ha bujkálok valaki elől. Nem vagyok valami vámpír besúgó, vagy ilyesmi. - közel hajolok a nyakához, szem fogaim karcolják a bőrét ahogy megszólalok, de nem harapok belé, csak ráijesztek,- válaszolj vagy vacsora és desszert leszel egyszerre. Kiszívom a véred, majd mielőtt meghalnál adok az enyémből... hogy megkínozhassalak és hidd el van pár tippem, hogy én hogyan fogom élvezni és te hogyan nem.- majd eltávolodom a nyakától egy bűbájos mosoly kíséretében.
Mosolyára ujjaim még szorosabbá váltak, érzem, ahogy kapkodja a levegőt, nem akarom megölni, mert fölöttébb szórakoztató egyén, és a tetejébe még a segítségemre lehet. Bár ezek szerint nem rég jöhetett, és elég idióta lehet.
-Honnan tudsz a vámpírokról? Miért jöttél ide? Mystic Falls-ba? Talán keresel valamit? És hidd el, nem kell a kis módszerem használom-ahogy te fogalmaztál- mert vannak más módszereik is amivel szóra bírlak. A kérdés csupán annyi, hogy önszántadból... vagy sem...-várakozón pillantok rá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptySzomb. Dec. 29, 2012 2:05 pm


To Lucia



Erős szorítást éreztem a torkomnál. Egy szempillantás alatt egy fához szegezve találtam magam. Tipikus vámpír módszer, gondoltam. Az erőszakkal akarnak mindent elérni. Nem törődnek mások érzéseivel, vagy testi épségükkel. De miért is törődnének? Teszem fel magamban a kérdést. Ez a dolguk. A gyilkolás. Ez az egy módszere annak, hogy életben tudjanak maradni, és megtartsák az erejüket. Az évek elteltével egyre primitívebb módszerekhez folyamodnak. Lassacskán kivész belőlük az a kevéske emberség is ami átváltozásukkor megmaradt. A briliáns és ragyogó módszereik az idő eltettével egy sima mindennapi gyilkos szánalmas eszközeihez lesznek hasonlóak.
A vámpírokat mindig az tette különlegessé, hogy a természetfeletti képességeiket egy olyan módon tudják használni, amitől mindenki ámultan retteg. Mind ez kezd elveszni belőlük.
Nem féltem. Tudtam, hogyha meg akarna ölni, akkor már rég megtette volna. Nem vagyok hallhatatlan. Egyszerűen el tudná törni a nyakam, ki tudná tépni a szívem. Mégis úgy hiszem a naiv kíváncsisága az, ami életben tart. Szerencsémre ezek az érzések vámpírrá válásuk után is megmaradnak bennük. Kíváncsiság, vágy a tudás hatalma után, a düh és a fájdalom.
Pont ezeket láttam amikor a szemébe néztem. Láttam a fájdalmat, amikor azt említettem, hogy senkinek se hiányozna. A válaszában az utolsó kétségbeesés jeleit véltem felfedezni. Próbálta magával elhitetni, hogy ez nem így van, és legfőképpen engem próbált meggyőzni mivel magát már csak nehezen tudta.
-Egészen biztos vagy benne, hogy valaki bosszút állna érted? Biztos vagy benne, hogy valaki akár az életét adná csak hogy megfizessen nekem a halálodért? A helyedben nem dobálóznék ilyen halvány kifejezésekkel, nehogy a végén megégesd magad. – ettől csak még jobban felhúztam, tudtam már mikor megfogalmazódott bennem ez a pár mondat. Kíváncsi voltam mennyire megy el a kis játékával. Szeretek mások érzéseivel játszadozni. Ez amolyan pszichés hadviselés. Régen annak hívtam.
Nagy levegőt vettem, próbáltam. Éreztem ahogy a kezei egyre erősebben szorítják a torkomat. Éreztem a saját szívverésemet, és tudtam, hogy ő is érzi. Ebben az esetben, nem ment vele semmire, mert a nyugodtság teljesen elárasztott. Még az se fordult meg a fejemben, hogy elővegyem a kabátom alá rejtett karókat és egyenesen a szívébe szúrjam. A forró fejűsége miatt, könnyen megfoszthatnám kislányos bájaitól és véget vethetnék évszázadokon át tartó szenvedésének.
Most viszont úgy döntöttem, hogy akár még hasznomra is lehet. Keveset tudok a helyről és tőle biztos megtudhatnék pár dolgot. Csak jól kell forgassam a lapjaimat. Ez most nem macska egér játék, hanem pontosan olyan mint egy póker játszma, és a nyerő lapok jelenleg nálam vannak. Amíg nem válaszolok a kérdésére addig úgyse fog megölni. Megkínozni lehet hogy meg fog, de nincs bennem félelem.
-Először válaszolj te nekem. Hány vámpír él még a környéken rajtad kívül? Tudom, hogy nem lehetsz az egyetlen, mert akkor nem kéne itt vadásznod félve attól, hogy valaki erősebb rád támad. Ebből következtetve jön a következő kérdésem, ki is az az erősebb? – kérdezem kíváncsian. Nagy erőfeszítésbe esett mire elmondtam amit szerettem volna, és többször is meg kellett álljak levegőt venni, mert még mindig nem engedett el, ami kezdett egy kicsit idegesítő lenni.
-Ó, ja igen. Mielőtt megpróbálnál megigézni és úgy válaszra kényszeríteni, elmondom, hogy vasfű van a szervezetemben, tehát hatástalan a kis módszered ellenem. – tudattam vele egy szolid mosoly kíséretében.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptySzomb. Dec. 29, 2012 2:17 am


To Max



Igazából soha nem tartottam magam rossz embernek, vagy jelen esetben vámpírnak. Igazából soha senkit nem bántottam előre megfontolt szándékkal, de ha azon múlik, hogy választanom kéne egy másik személy és saját életem felett. Könnyűszerrel választom magam inkább, de ki ne tenné aki túl akarja élni ezt a világot.
Ahogy lehunyom a tekintetem, újra eszembe jut az a jelent, amikor az állítólagos bátyám, nem érdekelve, hogy pár perccel tette előtt még azt hitte, hogy édes testvérek vagyunk. Most meg könnyűszerrel erőszakol meg. És én hiába próbáltam tenni ez ellen bármit is, ő ment a vére után.
Kinyitom a szemeim, majd a kézfejemmel letörlöm az eddig észre nem vett könnycseppet. Mindig követni fog ez a kellemetlen emlék az életem során, ez segített ilyenné válnom, ilyen rideggé, hűvössé, nem érdekelve, hogy kit bántok meg és kit nem.
Következő percben Denissa nagynéném képe csúszik be az emlékek közé, megrázom a fejem, hogy eltűnjön a látomás, hiszen hatalmas bűntudat kerít hatalmába ahogy itt ülök ölemben egy ártatlan lélek, aki csak abban volt vétkes, hogy véletlenül erre tévedt, így az én szomjamnak esik áldozatául.
Egy percre eltávolodom, hogy belepillantsak a tekintetébe, ahol nem látok mást, csak félelmet. Nem akarom bántani, nem akarom megölni. Nem muszáj így élned, van másik megoldás is...-hallom Deni nyugodt, ugyan akkor félelemmel teli hangját. Félelem, de mitől félhet. talán attól, hogy olyanná válok, mint az anyám...
A következő pillanatban fogaim újra a nyakába mélyednek, lehunyt szemekkel élvezem a cseppeket, amik átfolynak a számba, minden egyes csepp új erővel ruház fel.
Már az utolsó cseppeket szívom, mikor mocorgást hallok a hátam mögül. Mikor meghallom a hangját pár másodperc alatt fordulok, állok fel a férfival a kezemben. Szám sarkából csöpög a vér. Oké, eléggé úgy néz ki, hogy sikerült lebuknom. Miért vagyok ilyen idióta? Több, mint 500 év távlatában lehetnék okosabb, is nem? Bár miután elhagytam Denissát, nem nagyon volt, ki megtanítson a vámpírlét eme formájára.
-Nem, köszi, de azt hiszem nem,- pillantok rá, miközben nem tudom mitévő legyek. Valóban nem akartam megölni, ha túl sokat szívtam volna, rápillantok, vagyis szívtam, tehát adtam volna egy kicsit a véremből, így nem hal meg. De így itt egy szemtanú. Ahogy látom tudd rólunk tehát biztos valami szörnyetegnek tart. Várjunk csak, hiszen az vagyok, nem...?
Elindul felém, biztos valami bolonddal van dolgom. Amint meghallom a hangját, picit mintha elfehérednék.
-Én ebben azért kételkednék, lenne aki keresne, és bosszút állna rajtam, veled ellentétben.- beleszimatolok a levegőbe, ember, azt hiszem.
Pár másodperc alatt ki töröm a bácsi nyakát, szívesen megmentettem volna, de így nem tehetem. Majd később eltemetem, gondoltam szomorúan. Majd hirtelen előtte termek, kezemet a nyakára fonom. Abban a percben a mögötte lévő fának nyomom a nyakánál fogva.
-Honnan tudsz a vámpírokról?- kíváncsian kezdem el méregetni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptyPént. Dec. 28, 2012 10:51 pm


To Lucia



Hogyan kezdődött? Már én sem tudom. Megbolondultam volna amiért vámpírokat üldözök? Talán. Az lettem aki mindig is lenni akartam? Kizárt. Ha a gyerekkori énem visszanézne rám, azt mondaná, hogy büszke rám? Nem valószínű. Megérte mindent feladni amim volt csak hogy ismeretlen emberek életét mentsem meg? Nem is lehetnék benne biztosabb, hogy igen.
Az embernek néha el kell veszíteni mindenét, hogy megtanulja értékelni a dolgokat. Az őt körülvevő embereket, a természetet, az érzéseket. Én már mindenemet elvesztettem. Akinek semmije sincs, az nem ismeri a félelmet. Félelem nélkül a vadászat könnyű. A fájdalom a barátom, az életem része. Már rég megtanultam hogyan fojtsam el az érzéseimet. Ezen tulajdonságok és az évek alatt megszerzett tudás segítségével lettem egy hidegvérű vadász.
Mystic Falls-ba érkezésem után, egy közeli motelben szálltam meg. Nem volt sok cuccom, úgyhogy nem kellett sokat pakolászni. Két darab bőrönddel érkeztem. Az egyikben a ruháim voltak, a másikban pedig a felszerelésem. Érthető okok miatt, az utóbbit szerettem magam mellett tartani. Éjszaka volt már, úgyhogy nem mászkáltam semerre. Nem ismertem a környéket így jobbnak tartottam, hogy ha ma még nem leszek olyan merész. Megvacsoráztam, és lefeküdtem, hogy kipihenjem a hosszú út fáradalmait és hogy újult erőre kapjak.

Másnap reggel frissen indultam útnak. Nem a városba indultam, hanem az erdő felé vettem az irányt, hogy gyakoroljak egy két távoli lövést az íjpuskámmal. Magamhoz vettem pár darab üres üveget meg flakont, és bedobtam mindent a hátsó ülésre.
Útközben arra lettem figyelmes, hogy szétszórva az út mentén autók parkolnak. Ennyien nem robbanhattak le, tehát vagy valami városi program volt, vagy csak mindenki hirtelen most ment el kirándulni. Fura... Nem volt olyan jó az idő és az erdőben mi olyan izgalmas, hogy meg kelljen külön nézni ? Nem értettem...
Leparkoltam egy viszonylag csendes helyen. Kivettem a táskát az ülésrő, lezártam az autót, és lassan de biztosan elindultam a rengetegbe. Sokat kellett sétálni amire találtam egy jó kis helyet a lövöldözésre. Elég távol van az úttól, hogy senki se tévedjen ide még véletlenül se. Nem lenne kellemes ha egy kis család épp arra sétálna, és meglátná hogy én mit is csinálok ott egyedül... Nem mondom, hogy nem tudnám magam kimagyarázni, mert biztos találnék valami okos kifogást, de jó ez így.
Sorba felállítottam az üvegeket, és kellő távolságra sétáltam tőlük. Egyik íj követte a másikat, egyik üveg dőlt le a másik után. Végig csináltam egy pár sorozatot. Újra és újra felállítgattam őket, és aztán újból ledöntöttem a többségét. Egyre messzebbről és messzebbről.
Ezt egészen addig folytattam, amíg különös hangokra nem lettem figyelmes. Először úgy tűnt, mintha valakik beszélgetnének, de aztán csend lett. Furcsa és kellemetlen csend. Gondoltam körülnézek.
Az íjpuskát leraktam a táska mellé, de óvatosságból a kabátom alá rejtettem egy éles fadarabot. Sose lehet tudni mi lesz, elven gondolkozva...
Sétáltam, és alaposan nyitva tartottam közben a szemem. Nem csodálkozom miért mondta mindenki, hogy furcsa egy kisváros ez. Örülök, hogy idejöttem. Végre valami izgalmas történik velem.
Egy sűrűbb, fás részhez érve, láttam, hogy egy fiatal lány a földön ül, vele szemben pedig egy férfi fekszik. Nem láttam többet, mert háttal voltak. Közelebb sétáltam, mert azt hittem baj van.
-Ne haragudj, tudok valamiben segíteni? ha tudtam volna.. amikor megfordult az arcát vér takarta. Mindenhol vér volt. A férfi magatehetetlenül feküdt ott, egy szikrányi kis élettel. Még lélegzett.
Szép mondhatom. Második nap már kifogok egy vámpírt.
Visszarohanni a cuccaimért hiába való lett volna, mert ő sokkal gyorsabb mint én. Azzal kellett megvédjem magam ami nálam volt. Nem szóltam semmit, hanem a lány felé indultam.
-Annyival egyszerűbb lenne neked holtan. Ne aggódj, senkinek se hiányoznál. – mondtam kissé gúnyosan. A kezeimet a mellkasom alatt keresztbe fontam, és vártam a következő mozdulatára.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptyPént. Dec. 28, 2012 9:44 pm

Maxim számára*.* (:

Már napok óta éhezem, és nem szeretek éhezni, főleg... mert morcos és dühös leszek tőle. Igazából nem nagyon mertem emberből táplálkozni, főleg mert nem akartam, hogy tudomást szerezzenek rólam, vagy arról, hogy ki is lehetek. Amint észrevettem, ebben a kis porfészekben elég sok mindent tudnak az anyámról.
De éhen sem maradhatok, mert legyengülök, így határoztam úgy, hogy talán nem ártana látogatást tenni a közeli erdőben. Ha mást nem, legalább eszek egy kis... mókust, vagy ilyesmit. Bár a gondolatra, hogy valami szőrös izének a vérét vegyem a számba, hát ha enyhén fogalmazok: undorító. Amellett, hogy sz@r íze van, és gyengít, még semmi izgalom sincs, az állatok olyan buták.- gondolom szem forgatva ahogy magassarkúmban belépek a sűrű fák közé. Igen, lehet nem a legjobb módja a vadászatnak, de másban nem érzem jól magam. Még magasban is gyorsabb vagyok, mint a legtöbb állat, sőt vámpírként még erősebb is vagyok. De én utálom az erdőt, bűdös és tele van az emberek számára veszéllyel. Nem is értem őket, miért szeretnek annyira az erdőben kirándulgatni, mint valami... nem is tudom mihez hasonlítani, nem értem mi poén lehet a számukra ebben. Főleg, ha nem is tudnak a természetfeletti világról, de az állatokról igen és arról tudnak, hogy mi veszélyt jelent rájuk... például egy medve.
Ahogy sétálgatok lépések zaját hallom, mire felpillantok egy negyvenes férfivel találom magam szemben.
-Óh, eltévedtél kislány?- mosolyog rám barátságosan, én pedig úgy gondolom rám mosolygott a szerencse.
-Jó estét.... öhm, igen, anyuék meg,- tárom ki a karom szomorúan,- halvány lila gőzöm sincs hogy hova lettek...- tekintetemből sugárzik a kétségbeesés.
-Segítsek valamit?- ajánlja fel ahogy közelebb lép, én pedig válasz helyett elé suhanok, majd azonnal belé mélyesztem szem fogaim. Kezem a hajába csúszik, majd éhesen élvezem ahogy a vére átszivárog az én testembe.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 EmptyPént. Dec. 28, 2012 1:49 am

***
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Sűrű rengeteg Sűrű rengeteg - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Sűrű rengeteg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Sűrű rengeteg
» Sûrû erdõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-