world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Veranda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Veranda Veranda      EmptySzer. Dec. 26, 2012 11:28 pm




to: my dear matt
you were there impossibly alone

Vannak jellemvonások, amik örökre rajtunk maradnak. Mindenkit megkülönböztet egy jelző, jelen esetbe engem a lobbanékonyság. Nem sokan tudják kezelni, szinte minimális az ilyen emberek száma, aki tudja, hogy itt csak az segít, ha adnak időt lenyugodni. Nik már fel se veszi az általában hisztinek titulált kitöréseim, bár mondjuk Elijah néha megpróbál a lelkemre hatni. De Kol... ő más eset. Inkább kihasználja a kínálkozó alkalmat, és tovább hergel, csakhogy kedvére szórakozhasson. Alig egy évezred alatt többet kaptunk össze, mint azt valaha bárki is megbírná számolni. Bármiről volt szó, mi képesek voltunk egymásnak esni, törni, zúzni míg egyszer csak ki nem aludt a tűz, és abbahagytuk. Bevallom, a végére már szinte élveztem. Kiengedni a haragot, tettekbe kifejezni mennyire idegesít egy-egy beszólása igazán jó terápiának bizonyult. Csak a környezetünk bánta, de ez sose számított igazán. Kit érdekel egy ház, vagy egy kitört fal, ha végre érezhetem az életet?
De ez az eset más. Most olyasmit akarsz tönkretenni ami fontos nekem. Nem úgy mint egy ruha, vagy épp aktuális bál, nem. El akart tőlem venni valakit, akit megakarok védeni. Vicces nem? Sose gondoltam volna, hogy a családomon kívül bárki más elérheti ezt nálam, hogy az élete értékes legyen számomra. És láss csodát; kifogtam egy teljesen átlagos, mégis pont ezért különleges férfit. Aki pont az egyszerűsége miatt nyűgöz le annyira.
Valami megváltozott bennem. Tudom. Kol is tudja. Az árcáról egyértelműen leolvasható, nem is próbálja tagadni, hogy nem engem lát, a húgát akit ismert. Csak valakit, akit régen emberként ismert.
Újabb tőr hasít a szívembe, de ez az összes többinél mélyebbre hatol. Mindig is tudta mit kell mondani ahhoz, hogy védtelennek érezzem magam. Ha valaki túl jól ismer, az veszélyes lehet, és az én helyzetembe most pontosan így van. Utálom. Utállak! ordítanám legszívesebben, de nem hagyom, hogy érzelmeim elragadjanak. Mindig ezt teszem. Belülről hagyom, hogy égessen a fájdalom, de az arcomon egy csepp érzelmet se hagyok. Mintha ezzel képes lennék áthatolhatatlanná tenni az álarcom, amit viselek; miközben mindketten tudjuk, hogy felesleges. De akkor se adom meg neki azt az örömöt, hogy igaza legyen. A testem minden porcikája ellenkezik, hogy elfogadjam amit mond, de mélyen tudom, hogy igaza van. Nem vagyok más csak egy kislány, aki túl korán nézett szembe a világgal és vesztette el azt, amire igazán szüksége lett volna még a jövőben; a törődést. A feltétel nélküli szeretet. Olyan alapvető dolgokat, amik másnak talán nem jelentenek annyit, én viszont csak áhítoztam rá ezidáig. Kol megtanult enélkül élni. Én viszont nem vagyok képes vagyok rá... Pont ezért nem bírok félreállni, és önző módon csak magammal foglalkozni. Képtelen lennék azzal a ténnyel tovább élni ezen a világon, hogy megszegtem az ígéretem. Már csak a tudat is elviselhetetlen sebet ejtene a lelkemen.
- Nem tudod mit beszélsz. - a dühtől szinte remeg a testem, de nem tudom eldönteni pontosan, hogy tényleg rá vagyok e mérges, vagy csak saját magamra, amiért ennyire elárultam a korábbi önmagam. Legszívesebben most is azt tenném amit régen; gyökerestül ragadnám ki a földből az alig öt méterre lévő fát, és hajítanám a bátyámhoz. Tettekbe akarom levezetni az indulatom, de most még mozdulni se bírok. A szavak is csak nagy nehezen jönnek ki a torkomon. - Fogalmad sincs róla... - emelem meg kicsit a hangom, és a szemébe nézzek. Lehet köztünk rövid távolság, alig pár méter, most mégis egy egész szakadékot érzek magam előtt. Messzebb érzem magamtól mit bármikor ezelőtt. Pedig itt van előttem, alig egy kéznyújtásra. Ki érti ezt? Újabb olyan emberi érzés lángja lobban fel bennem, ami idegen lett mára.
Elszántan állom a tekintetét, mert azt akarom, hogy tudja, hogy minden egyes betűt komolyan gondolok. Hogy lehet ő bárkim is, a családom, a fivérem attól még fogalma sincs róla - hogy milyen vagyon én. - szinte hátborzongató a hangulat, a csöndet pedig már tapintani lehet. Elfordítom a fejem, ezzel is tudtára adva, hogy nem kívánok több időt pocsékolni rá. Látni se bírom. Nem akarok újra, és újra szembesülni a ténnyel, hogy megvet, és soha többet nem tud úgy nézni rám, mint régen.
Alig lehet érezni suhanást, amit maga mögött hagy. Ketten maradtunk, és a hajnal derengő fénye ami lassacskán megfesti a pázsitot. Máris ennyi idő lenne? Hiszen amikor elindultam még jócskán az éjszakát éltük. Úgy tűnik az időérzékem se a régi már. Mintha minden arra próbálna emlékeztetni, hogy Kolnak igaza van, és tényleg megváltoztam. Amit el is ismerek. Csak azt nem tudom, hogy vajon ez a változás vajon mennyire lesz előnyömre... és legfőképpen hátrányomra.
- Jól vagy? - nézek rá végül, megtörve ezzel a feszült némaságot. Amikor alig pár napja megkért, hogy szerezzem meg neki az ellenszert, korántsem gondoltam volna, hogy két bátyám között is ennyire megváltozik majd a kapcsolatunk. Először Nik, most Kol... Tényleg ennyire nehezükre esik elfogadni, hogy boldog vagyok? Pont ilyenkor akarnak akár egy szavukkal, vagy egy tettükkel ellökni maguktól? Így most még jobban szükségem van Mattre, és ahhoz a megmagyarázhatatlan tulajdonságára, hogy mellette önmagam lehetek.
Csak akkor szembesülök a ténnyel, hogy az előző kérdésem mennyire hangzik hülyén, mikor újra megérzem a lázát, és a gyengeségét. Mennyire ostoba vagyok! Képes vagyok a saját lelki világomat fejtegetni, miközben Ő pedig a halál küszöbéről tekint rám. Pedig pont azért vagyok itt, hogy ezt megakadályozzam.
Kivettem a fiolát a zsebemből, majd lassú léptekkel - tényleg ennyire nem fogtam volna fel a dolog súlyosságát? - odaléptem hozzá, amikor éreztem, hogy a lábai megremegnek, és alig bírja tartani magát. Olyan rég gondoskodtam valakiről. Most mégis, mintha csak az ösztönösen jött volna; megragadtam a karját, majd a hátát támogatva a tornác első lépcsője felé vezettem. Felrémlett előttem ugyan ez a kép, csak sokkal régebbről, mikor Niklaust cipeltem be a házba ugyanígy egy veszélyes vadászat után. Ugyanezt a félelmet éreztem akkor is. Hogy talán most láthatom utoljára.
- Idd ezt meg. - nyomtam a kezébe az üveget, miközben leültem mellé, majd rövid hezitálás után továbbra is ott tartottam a kezemet a hátán. Szigorúan támogatás szempontjából. Legalábbis erről próbálom meggyőzni magam.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Veranda Veranda      EmptyHétf. Dec. 24, 2012 9:27 pm

Kol amilyen sebesen végigszántotta a pázsitot, hogy megállapodjon a túlsó felén, ugyanilyen gyorsasággal fel is pattan, amint földet ér. Egy fajta harci állást vesz fel, úgy méregeti húgát és legújabb udvarlóját. Az indulatok olyan módon elragadják, hogy talán észre sem veszi a szeme alatt kidudorodó ereket, majd a szemfogai is elővillannak. Fenyegető, vészjósló, lassú léptekkel közelíti meg a párost. Nagyjából két méterre előttük áll csak meg. Az arca újra emberivé válik, tekintetében pedig többféle érzés is fellelhető, és egyik sem sugall nyugalmat, vagy kedvességet.
- Te őt választod a bátyád helyett? - sziszegi a szavakat Rebekeh felé. Hangja halk, de könyörtelenül hideg. - Képes voltál megtámadni az egyik fivéredet, csak hogy megvédj egy semmirekellő újszülött vámpírt? - kérdi megvetően, majd gúnyos nevetést hallat.
- Megváltoztál, Rebekah. Mindig is tudtam, hogy olykor nagyon érzékeny és gyenge tudsz lenni, de most egyenesen szánalmas vagy. - Húzza el a száját. Talán a düh mondatja ezt vele, vagy a sértett büszkesége, amiért a húga leterítette. De minden szava kimért és rideg.
- Te pedig, Donovan... - mutat Mattre, és a tekintete ha lehet, még inkább elsötétül. - Ne hidd azt, hogy ennyivel megúsztad! Bekahnak már van családja. Biztos lehetsz benne, hogy a bátyáimmal rajtad tartjuk majd a szemünket. - Ha a szemeivel ölni tudna, Matt valószínűleg már nem is élne. Szíve szerint azonnal karót mártana a srác szívébe, a korábbi baseball ütő egy darabja éppen alkalmas lenne erre. Talán egy nyaktöréssel is megelégedne. De nem most van itt az ideje annak, hogy szembeszálljon a húgával és rajongásának legújabb tárgyával. Még egy fenyegető pillantás a párosra, aztán fél pillanat alatt eltűnik az éjszakában.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Veranda Veranda      EmptyVas. Nov. 04, 2012 5:08 pm



Kol & Rebekah & Matt


Egy röpke pillanat erejéig elgondolkodtam azon, hogy egykor mennyire ostoba, és naiv voltam. Pláne, ha Elenáról volt szó. Vakon bíztam benne, és a boldogságáért kész voltam feláldozni minden apróságot, amit magaménak tudhattam, de neki ez koránt sem volt elég. Istenemre esküszöm, hogy nem voltam óvatlan azon az éjszakán. Elena valamiféle megmagyarázhatatlan oknál fogva mégis teherbe esett, ráadásul képes volt eltitkolni, húzván az amúgy is sürgető időt. Viszont az, hogy kilenc hónapnyi gyötrődés után képes volt olyan egyszerűen lemondani a kislányunkról, ledöbbentett. Pedig most, hogy visszagondolok, nem is volt ebben semmi meglepő, ahogy az egyre jobban romló kapcsolatunkban sem. Tulajdonképpen nem is tetszett annyira, mint ahogy azt akkor hittem. Ezzel ellentétben, Rebekah szó szerint beindítja a kémiámat, s képtelen vagyok harcolni ellene. Már, ha egyáltalán kéne harcolnom. Hagynom kéne, hogy legyőzzön, majd a maga oldalára állítson ez az érzés, ami szétszaggatja a szívemet. Tisztában vagyok azzal, hogy ez még nem jogosít fel semmire, de biztosíthatok mindenkit: - ezt nevezik köteléknek, nem azt, amiről Kol zagyvál.
- Kötelék? - Nevettem fel újra. - Mondd csak, Kol Mikaelson, voltál te valaha szere.... - mielőtt olyat mondtam volna, ami másnak is bajt okozhat - jelen esetben Rebekah-ra gondolok -, időben sikerült elharapnom a szó végét - .....tve? - Gyorsan hozzátettem, majd elkaptam a tekintetem. Volt legalább ezer olyan szó, amit most hozzávágtam volna, de folyton Rebekah lebegett lelki szemeim előtt. Szomorúság tükröződött a szemeiből, hisz abban az esetbe, ha bármi sértőt mondanék a családról Kol-nak, azt akaratom ellenére, rejtve neki is címezném. Egyáltalán ... ki vagyok én? Ki a fészkes fene vagyok én ahhoz, hogy Kol fölött ítélkezzek, miközben az én helyzetem sem jobb? Foghatnám ezt is Elenára, vagy az irritáló ex-barátnőmre, de az a szívemben lüktető bűntudaton mit sem változtatna. Bűnös vagyok. Bűnös vagyok, hisz öltem. Megöltem valakit, s most már tudom, hogy nem számít ember volt-e vagy sem. Végeztem Rebekah bátyjával, akiről csöndben megjegyzem, hogy öngyilkos hajlamú volt, s saját magával együtt a testvéreit is kész volt a halálba küldeni, de ugyanúgy megérdemelte az életet, mint én, Kol, s végtére Elena is, habár jelenleg őt jobb szeretném a föld alatt látni, egy gránáttal a kezében, vészhelyzet esetére. Nevezz paranoiásnak, de Elena valamiért mindig megússza. Dühös vagyok, nagyon dühös, s ezt kár titkolnom. Miért mindig Elena? Miért él túl mindent, miért mentik meg folyton, ha úgy is tudják, hogy halálra van ítélve? Miért nincs bűntudata azért, amiért idegen kezekbe adta a kislányunkat? Miért ...? Ezernyi kérdés cikázik most bennem, de a válaszok valahol messze járnak, túl messze, épp ahogy az életemet, vagy épp halálomat illető apró szócska is. Túl fogom élni ezt, vagy sem? Elnézve Kol-t, s a nyakamat szorító kezét, az utóbbira voksolnék. Felsóhajtottam, amikor fölém emelte a karót, de szemeim egy pillanat erejéig sem rebbentek meg. Félni a halált? Ugyan! Épp eleget féltem mindez idáig ahhoz, hogy tudjam, a halál folyton szórakozik velünk ... nem ér utol, csak kedvére szórakozik.
Időm sem volt, hogy pontot tegyek a gondolatom végére. Kol a gyepre zuhant. Mintha minden elmosódott volna, nem láttam semmit Rebekah szőke haján kívül. Gyönyörű volt, ahogy mindig. Szívesen nevezném természetfeletti jelenségnek, de ... Mindannyian tudjuk, hogy ez így is van. Rebekah maga a csoda, az a csoda, akiről egykor azt hittem, hogy egy szörnyeteg. Viszont mára már rájöttem, hogy minden szörnyeteg ember, s minden ember szörnyeteg, így - minket - a vámpírokat nem fenyegeti ez a jelző. Ironikus. Fogalmam sem volt arról, hogy valahol irónia is van bennem.
- Provokáltam - köhögtem halkan, de minden jel arra mutatott, hogy Rebekah nem vett észre. Azonban én nagyon is észrevettem őt, hisz lássuk be, megmentett, újra, s meghallván a szemrehányását, amit Kol felé intézett, úgy tűnik titkon ő is észrevett engem. Mi másért kérte volna Kol-tarra, hogy tartsa távol magát tőlem? Mielőtt megpróbálnál eltántorítani jobb, ha figyelmeztetlek, hogy nem fog menni. Újra meg fogom nyerni a bizalmát, magamra fogom vonni a figyelmét, még akkor is, ha mindez puszta ábránd. Régóta nem élek már a valóságban, ami voltaképpen nem is volt igazi.
- Köszönöm - szólaltam meg, most már hangosabban, majd elindultam Rebekah felé. Eközben viszont újabb gondolat bukkant fel előttem, miszerint a lány más okból van itt, s biztosan nem leselkedett ránk, hogy a megfelelő pillanatban megmentsen. Kétlem. Ez nem rá vall.





A hozzászólást Matt Donovan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 03, 2013 1:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Veranda Veranda      EmptySzomb. Okt. 20, 2012 11:27 pm




to: matt and kol
what the hell is going on here?

Megszorítottam a kezemben lévő fiolát. Olyan érzésem volt, mintha valami felbecsülhetetlen kincset hordanák magamnál. Mondjuk nem is állt messze az igazságtól, hiszen ebből alig pár csepp, megment ma egy életet. Ironikus, hogy bár hasonló vér csörgedezik bennünk, a bátyámé olyan gyógyító hatásokra képes amiért talán egyesek ölnének is. Milyen hírhedt lenne; a hibrid vére, amin hatására el is tűnik a vérfarkas harapás, mintha ott se lett volna. Igazi tömeggyártmány lenne - még a gondolataimban is mennyire megy az irónia.
Miután eljöttem a villából, az első tervem az volt, hogy rögtön oda megyek, ahol várnak rám. Aztán valahogy képtelen voltam. Ki akartam használni az alkalmat, hogy elgondolkozzak, hogy mi is lesz ezután. Szívességet tettem neki - rám nem jellemző módon, egyszer valaki másra is gondoltam - és azt hiszem közben rendesen meg is kedveltem Matt-et. Eddig is volt benne valami, ami miatt tiszteltem őt. talán mert nem ítélt el senkit első látásra. Bár a hírem erre felé megelőzött, ő még is elkísért volna a szalagavatóra - de ugye, Elena páratlan incidense miatt ez nem történt meg - és még a Mikaelson bálon is megjelent velem, ahol Kol szavaival élve '5 másodperc figyelmet szentelt nekem'. És legyek akkor kiszámítható, de igen is akarom hogy végre valakit érdekjen mi van velem. Nem Niklaus, és a tervei, és szintén nem az ő világmeghódító hadjáratai, vagy még több legenda a családomról. Ezek olyan dolgok, amik persze fontosak nekem, de olyan régen volt már, hogy valakit azt érdekel volna, hogy egyszerűen hogy érzem magam. Csak egy egyszerű, jól vagy?, ami nagyon hiányzik. De most Matt; ő ezeket megadta nekem, és amilyen önzően vágytam rá az elmúlt időben, nem akarom elengedni. Mindig van kiút, minden egyesség alól. Beleuntam már, hogy a bátyám elvárásai szerint alakítsam az életem. Lehet, hogy szerinte a vámpírok csak gyengeségül tekinthetnek az ilyen érzelmekre, de ő még sose látta a jó oldalát ennek. Tapasztalat híján, pedig alig ha beszélhet megbízhatóan a dolgokról.
Stefant annak idején akartam. Mert olyan volt, mint valaki aki mellett sose kell félnem attól, hogy unatkozni fogok. De most így nézve, ő is csak egy volt a sok közül - noha igen kiemelkedő szerepben. Ha én úgymond szerelemben estem az gyorsan jött, és gyorsan is ment. Talán ez volt az első alkalom, hogy kiakartam élvezni, míg ismét továbbállunk. Most viszont úgy vagyok vele, hogy nem akarok elmenni. Itt akarok maradni, hogy megtudjam igazi e, és vajon tényleg olyan mint amilyennek azt beállítják. Míg 1920-ban tudtam, hogy vége lesz, most nem békélek meg ezzel a lehetőséggel.
Nem is tudom mikor sétáltam már utoljára, csak így egyedül. Összehúztam magamon a kabátot, noha semmi szükség nem volt rá. Nevetséges mennyire kezdek hozzászokni ezekhez a gesztusokhoz. Az iskolában már megtanultam alkalmazkodni, és meglepő mennyire bennem maradnak a szokások. ha most valamelyik testvérem látna, talán Elijah kivételével, biztos azt gondolnák, hogy rossz hatással van ráma város. Eddig mindig többre tartottam magam az embereknél. Most pedig csak szeretnék elvegyülni köztük. És egy egyben ijesztő is.
A távolból ütések zaját hallottam. Ki a fene aki ennyire elemébe lenne ilyen későn? A látvány egyértelműen meglepett. Alig tíz méterre álltam tőlük, a gyér hajnali fényben, pedig kirajzolódott Kol sziluettje, ahogy egy elég gyér karóval célozza meg Matt szívét. A meglepettség, ami hirtelen eluralkodott rajtam, semmivé lett. Olyan tettvágy kerített hatalmába, amilyet még sose éreztem. Előbb cselekedtem, és csak aztán gondolkodtam.
Bátyám mögé suhanva, hirtelen ragadtam hátra a kezét, ügyesen kikapva belőle a karót, és egy ütéssel löktem hátra a pázsitra. Kissé ziháltam is, miközben pislogva magam elé felfogtam mit tettem. Kol gyorsabban rájön majd mint én. talán olyan előítéletet von le, ami koránt sem lesz igaz - vagy rosszabb esetben pontosan átlátja majd a helyzetet, olyan szinten, amennyire még én se jöttem rá, most ez miért tettem.
Most viszont a düh beszélt belőlem.
- Mi a fészkes fenét csinálsz te itt?! - sziszegtem felé, figyelembe se véve a mögöttem lévő Matt-et. Pedig éreztem őt, és a belőle áradó hőséget, a lázat ami egyre jobban terjedt. Próbálok nem figyelni rá, de akaratlanul is egyre erősebben markolom az üvegcsét. Csak pár csepp kéne... - Mégis mire volt ez jó, Kol? Megmondtam neked, hogy hagyd őt békén!
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Veranda Veranda      EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 11:10 am

Matt and Kol

Az egyetlen hiba, ami felróható nekem, az, hogy nem vagyok tisztában Mystic Falls lakosaival, és családjaik történetével, legbelsőbb titkaikkal. Mégis, az átlag és sablonos emberi érzésekből indultam ki, mikor fenyegetni próbáltam Donovant, aki meglepően jól vette az akadályokat , sőt, nem jajgatott úgy, mint egy kislány, mikor eltörtem a lábát. Valami történt vele, ez egészen biztos.
- Te most szórakozol velem?- Gúnyos vigyora és közömbös viselkedése még inkább arra sarkallt, hogy ne csak fenyegessem, hanem meg is mutassam, mire vagyok képes, de váratlanul ellökött magától, én pedig távolabb estem, le a földre. A szánalom köbe, hogy én a földön fetrengek egy ilyen gyurmajankó lökésétől, mi ez , ha nem...? Ráncoltam homlokomat, s hamar rá is jöttem arra, hogy ez már nem az a fickó, aki szimplán csak döngetni akarja a húgomat. Ez már az a fickó, aki valahogy rávette, hogy közénk tartozhasson. Nem is tudtam, hirtelen mire gondoljak, hogyan lehetséges az, hogy Matt Donovan is egy lehetne közülünk, hisz ki az a barom, aki éppen őt akarná vámpírrá változtatni. Ezek a dolgok, s már eleve a Donovan jelenség csak még inkább irritált és hirtelen kedvem támadt őt megölni.
- Már értem, miért lett nagy a szád, Donovan. Behülyítetted a húgomat, mi? Ne hidd azt, hogy senki nem védi meg őt, rosszul hiszed, ha úgy gondolod,hogy a családunkban nincs semmi kötelék! - Vágtam hozzá a szavakat, majd vámpírsebességgel ugrottam neki, kezéből kicsavartam a karót és felé fordítottam, másik kezemmel a torkát szorítottam.
- Ha ennyire nem számítanak neked a barátaid, akkor a húgom sem várhatna tőled semmit. Ne aggódj, kérésedet teljesítem, utánad küldök mindenkit. - Ezután kiragadtam kezéből a karót és szíven akartam szúrni, hogy végre egy gonddal kevesebb legyen és ne kelljen azért aggódnom, hogy a húgomra mikor leselkedik veszély.

/szerintem most léphetne be Bekah ^^/
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Veranda Veranda      EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 1:08 am



Kol & Matt


Hirtelen hangos üvegtörés töri meg az utcán uralkodó csöndet, s térdeim közt, tenyereimben nyugvó fejemet azonnal fel is kapom, de mire sikerülne felocsúdnom, Rebekah öccse, Kol terem előttem, s egy gyors mozdulattal a házam előtt parkoló kocsimhoz csap, aminek nem mellesleg az imént betörte az ablakát. Kárörvendő kérdése hallatán elképedve ráncolom össze a homlokomat, majd hallgatagon nézem végig számomra nevetséges, fennhéjázó mutatványát.
- Igazán örülök, haver, de mondd csak, mi szüks.. - kezdek bele közönyösen, de alig érek el a kérdésem közepéig, erős fájdalom hasít a lábamba, s még időm sincs kétségbeesni, Kol máris könnyedén markolja meg ruhámat, s szorít a kocsimhoz ismét. Miközben tekintetét fürkészem érzem, hogy a lábamon keletkezett seb lassan, de biztosan kezd begyógyulni, s habár a mellkasomon tátongó farkasharapásról ez nem mondható el, nem érzem magam annyira megalázottnak, amilyennek épp kinézek. Valahol legbelül mégis tisztában vagyok azzal, hogy ismét sikerült a nevetség tárgyává válnom, még akkor is, ha nem igazán értem, hogy Kol milyen indokkal támadt rám az imént. Azonban, időm sincs egészen végig gondolnom szándékait, a férfi hamar felvázolja az okot, amiért az életemre tört. Meglepettségemet jelezvén sóhajtok, de bármennyire is próbálom leplezni, hogy a szememben mennyire nevetségessé vált, a derű mégis előtör belőlem.
- Kétlem, hogy valaha is megtalálod az anyámat - húztam gúnyos mosolyra az ajkaim szélét, kezemmel pedig az autóra tapadva próbáltam kapaszkodni. Anno Stefan mesélt arról, hogy vámpírként minden érzés felerősödik bennünk, de nem gondoltam volna, hogy valahol, nagyon mélyen elrejtve van bennem némi humorérzék is. Viszont az tény, hogy anyámat akár a föld alatt is keresheti, úgy sem fogja megtalálni, hisz arról a nőről beszélünk, aki semmiféle nyomot hagyva maga után, egyszerűen csak lelép, s csak akkor bukkan fel, ha valamire szűksége van. Ugyanez elmondható a barátaimnak hitt álszent emberekről is, szóval mondhatni szerencsés helyzetben vagyok Kol fenyegetésével szemben. - Kérlek tégy nekem egy szívességet - nem tudom, hogy az imitált fölényességgel védem, vagy épp a halálba taszítom magam, de ebben a pillanatban úgy érzem, hogy mielőtt az átkozott harapás megöl, muszáj legalább utoljára megvédenem magam -, és mészárold le őket! Máskülönben én fogom megtenni - vigyorodtam el alantasan, majd egy hirtelen mozdulattal ellöktem magamtól, s felkaptam a földön heverő baseball ütő egyik darabját. Mi tagadás, legszívesebben átszúrtam volna a szívét, de egyrészt nincs elég erőm hozzá, másrészt pedig képtelen volnék egy másodpercig is azzal a teherrel élni, hogy nem csak Rebekah legidősebb bátyjával, hanem az öccsével is végeztem. Elvégre épp ma könyörögtem a bocsánatáért, amit látszólag el is nyertem, s most, hogy minden bizonnyal bízik bennem, nem szúrhatom ismét hátba. Nem tehetem, de nem is tudnám megtenni, hisz bármennyire is hangzik hihetetlenül, Rebekah fontos számomra. Fontosabb, mint a testi épségem, vagy az eddig soha meg nem mutatkozó büszkeségem, így képes vagyok elviselni érte bármilyen fájdalmat, de ezzel ellentétben végre azt is szeretném megmutatni neki, hogy nem vagyok annyira elesett és szerencsétlen, hogy ne tudjam megvédeni magam.
- Mellesleg, nincs kutyám - bár kissé bizonytalanabbul, de oldalra billentettem a fejemet, majd erősen megszorítottam az imént felvett ütőt. Az, hogy szerintem puszta szórakozásból jött ide, jelenleg mellékes, s kész vagyok elhinni, hogy csak óvni próbálja az egy szem nővérét, de ki kell, hogy ábrándítanom, mert jelenleg nem ő az egyetlen, aki küzd a lányért.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Veranda Veranda      EmptySzer. Okt. 17, 2012 9:55 pm

Matt&Kol

Egy jó ideje már szemmel tartottam Bekaht és a szőke hercegét, egyáltalán nem tetszett az, hogy Rebekah egy hozzá nem illő, egyszerű ember társaságát keresi, akiről tudhatná, hogy csak táplálék, egy két lábon járó vértasak, aki csak arra jó, hogy a szomjunkat oltsa. Többször láttam őket , hogy kettesben találkozgattak és hosszasan beszélgettek, csöpögős dolgokról. Kár , hogy túl jó a hallásom, néha már falat akartam fejelni az unalmas flörtöléseiket hallva. Az, hogy Rebekah ezt a Donovan gyereket szemelte ki ipi-apacs hancúrozáshoz, több okból is zavart. Egyrészt, alapból nem volt szimpatikus a srác, másrészt jóban volt a Gilbert-őrült boszi lány- csitri szőke-lepkéket kergetünk Salvatore párossal, akik köztudottan utálják a famíliánkat és mindent megtennének azért , hogy vissza küldjenek minket a koporsóinkba. Köszönöm, én ebből nem kérek, épp eleget szívtam a hülye bátyám miatt és most már sokkal jobban kell taktikáznom, ha élvezni akarom a vámpír léttel együtt járó életet. Visszatérve húgom és Matt Donovan kapcsolatához. Nem is értem, Rebekah hogyan gondolta azt, hogy Mi majd engedélyezzük neki ezt a románcot. Jó, lehet, hogy Klaus nem foglalkozik vele, mert a saját farka után kotor és amúgy is lefoglalja őt a hibrid gyártás, de miből gondolta azt, hogy Én majd nem szólok ehhez az őrültséghez egy szót sem?

Sokan talán nem ismerik Rebekaht, de ő egy érzékeny teremtés, még ha ezt nagyon is jól leplezi. Egyedüli lány volt a családban és neki is sok megpróbáltatáson kellett keresztülmennie, amiről sokan semmit sem tudnak. Egyikünknek sem volt könnyű, de amellett, hogy mindannyian vámpírok vagyunk drága anyámnak köszönhetően, ő elsősorban mégis csak nő. Egy nő,aki érzelmekre, érzésekre vágyik. Nem volt nehéz észrevennem, elég volt csak a szemeibe pillantanom néha, mikor szomorúság gyűlt tekintetébe, ahogy másokat boldognak látott. Elég, ha csak megfigyelem, hogyan virul Matt közelében. Sajnos , bármennyire is eszes és ügyes az én húgocskám, még az ő fejét is el lehet csavarni. Ezt pedig nem hagyhatom egy olyan alaknak, aki a Salvatorekkal cimborál, aki bármikor képes lenne feláldozni a húgomat azért, hogy mindannyiunkkal végezzenek.

Ezekkel a gondolatokkal követtem a szőke herceget, kifigyeltem, hogy melyik háznál parkol le, majd közelebb suhanva, az egyik bokorból figyeltem őt. Tenyereim már viszkettek és ütésre várakoztak, de nem is tudtam, mit verjek előbb szét. A fejét, vagy a kocsiját, amivel Rebekaht hurcolja. Ahogy ránéztem, gyűlölet támadt bennem, mert féltettem a testvéremet és a családunkat. Már túl sokat szenvedtünk , nincs szükség arra, hogy újra porszem kerüljön a gépezetbe! Láttam, ahogy Matt szerencsétlenkedik az ajtónál, egy vigyort is megérdemelt a szituáció, majd vonásaim rendeződtek , tekintetem pedig szigorúvá vált, ahogy figyelemmel követtem további mozdulatait. Nem is tétlenkedtem tovább, a baseball ütőmet kezembe véve elindultam a járdán, majd egy erős mozdulattal elhajítottam az ütőt, ami az autó ablakán fúródott be, ezzel ripityára törve a sofőr ülés melletti üveget. Erre bizonyára felkapta a fejét a lépcsőn ücsörgő vértasak, de mielőtt még rádöbbenhetett volna, hogy nem E.T hagyta el a kulacsát, vámpírsebességgel előtte termettem, felrángattam a földről és neki vágtam az autónak.
- Gyerünk, állj fel, vagy még ennyit sem tudsz?- Negédes vigyor húzódott az ajkaimra ,ahogy lassú léptekkel sétáltam felé, majd megállva az autó mellett kihúztam a baseball ütőt az ablakon.
- Eredeti amerikai márka, tökéletes ,csiszolt nyél. Tudod, mióta kimásztam a koporsóból, azóta imádom a baseballt. - Ekkor nagy erővel vágtam rá a lábaira, még az ütő is ketté tört, majd darabjai a földre hullottak, én meg újra felrántottam a földről és erővel nyomtam a motorháztetőnek.
- Szállj le a húgomról, különben kitépem a szíved, de előtte megölöm az anyádat és mindenkit, aki közel áll hozzád. Kezdve a Gilbert lánytól az ostoba szőkén keresztül a kutyádig. - Vigyorogtam a képébe , miközben óhatatlanul is elfogott a vágy, hogy megfojtsam őt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Veranda Veranda      EmptyKedd Okt. 16, 2012 12:33 am



Kol & Matt


Keserves életem során nem egyszer játszadoztam már el a halál gondolatával, így azon az átkozott estén, amikor meggondolatlanul, ostoba mód felajánlottam a már említett, nyomorult életemet egy olyan lehetőségért, aminek az esélye csekélyebb volt, mint a Szamoa válogatott nyerése, egyáltalán nem féltem - s ezt nem csak azért mondom, mert tisztában voltam azzal, hogy úgy is megmenekülök. Azonban, nem számítottam arra, hogy kétszer kell átélnem a halált, ha fogalmazhatok így. Ezúttal minden más, hisz ahogy a többi érzés, s érzelem, a fájdalom is felerősödött. Szorongok, de ismét nem a halál riaszt meg ennyire, hanem a tudat, hogy Rebekah végig fogja nézni a gyalázatomat. Pedig most az egyszer reménykedtem, tényleg.
Mondhatnám azt, hogy a látogatásom, a gesztusaim, és nem utolsó sorban a bál is a semmiért volt, de azzal talán életem legnagyobb hazugságát ejteném ki a számon. Elvégre, minden egyes kimondott, vagy elfojtott szó igaz volt. Igaz volt minden, amit azokban a nagyszerű pillanatokban éreztem. Végre láthattam úgy igazán mosolyogni. Erőteljesen. Ettől kicsit én is erősebbnek, s a mosolya által boldogabbnak éreztem magam. Annyi semmittevéssel eltöltött év után, végre azt éreztem, hogy vagyok valaki. Úgy éreztem nem számít, hogy milyen kocsim van, vagy mennyire vagyok kiközösítve, s kizárva a lényegesebb dolgokból. Nem számított más, csak a tény, hogy mindketten reménykedünk: - én abban, hogy túlélem, s hálámmal az örökkévalóságig üldüzni fogom a megmentőmet, s habár látszólag Ő is ezt remélte, legbelül éreztem, hogy valami teljesen másra vágyik. Elég volt csak végig néznem rajta, máris rájöttem, hogy nincs minden rendben vele. Erősnek és elérhetetlennek mutatja magát, míg legbelül legalább annyira meggyötört, mint én. Viszont ... ki vagyok én ahhoz, hogy ítélkezzek fölötte?
Senki, s egyszerre mindenki. Hisz, ha én nem teszem meg, akkor ki fogja? Ki fog rá figyelni, ki fog bókolni neki? Leszámítva pár száz kanos férfit, vagy kétszínű vámpírt -, mint például Damon -, senki. Elítélendő minden, amire most gondolok, ez nem kétség. Úgy látszik, hogy a bennem rejlő önzőség végre a felszínre tört. Nevezhetjük gonoszságnak is, mert lássuk be, valóban gonosszá váltam. Kétségbeesetten kapkodok a levegőért, s hiún ábrándozok egy számomra valóban elérhetetlen nőről, miközben végre a sarkamra kéne álljak, majd visszaforduljak, s reggelig könyörögjek azért az átkozott vérért, ha kell.
Ennek ellenére, én csak haladok tovább, üveges tekintettel bámulva magam elé. Lépteim egyenesen a verandára vezetnek, ahol rutinos mozdulattal nyúlok a lábtörlő alá. Nem túl előnyös hely, de befásult amerikai módjára még mindig itt tartom a kulcsokat. Miután kattan a zár, megkönnyebbülten próbálom átlépni a küszöböt, de mintha falba ütköznék, az nem enged beljebb.
- Fenébe! - Rúgok dühösen az ajtóba, majd magam mögött erősen becsapva azt, leülök a számomra már jól ismert, kedves lépcsőkre. Dühömben fejemhez kapok, s párszor meg is ütöm tenyeremmel a homlokomat, mintha bármit is segíthetnék ezzel a helyzeten.


Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Veranda Veranda      EmptyHétf. Okt. 15, 2012 11:16 pm

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Veranda Veranda      Empty

Vissza az elejére Go down

Veranda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Udvar és veranda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Donovan ház-