world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Elhagyatott Ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház - Page 2 EmptyPént. Aug. 17, 2012 11:17 pm


To; Katherine


Riadtan tekintek körbe, de csakis a sötétséget látom. Semmi fény, egyedül apám küszködését hallom. Egyre szaporábban veszem a levegőt, fogalmam sincs mi történik körülöttem. Majd tudatosult bennem minden, egy rossz mozdulattal a kocsi a folyóban végzett, ami a Wickery híd alatt folyik. A hideg víz már majdnem ellepte a számat.
- Apa, mi történik? - kérdeztem remegve. Hisz hogyan viselkedhet egy 16 éves, aki előtt még ott van az egész élete? Nem állok készen a halálra, hisz annyi dolog vár még rám. Ott van a pompon lány csapatom, a barátaim, az egyetem.. Mi lesz Jeremy-vel, ha nem éljük túl? Biztosan tehetünk valamit. Így én is utánoztam apámat, de előtte egy mély levegőt vettem, és víz áramlott a kocsi belsejében. Erősen ütögettem az ablakot, hátha kitörik, de semmi esélyt nem láttam a menekülésben. A másik oldalról a részecskékkel tele víz hatalmas erővel nyomja. Hatás-ellenhatás törvénye fizikából, na valami mégis rémlik.. Beletörődtem, hogy nincsen kiút. Apu hátranézett, szemében a reménytelenséget fedeztem fel, kinyújtottam feléje a kezemet, amit megfogott. Egy aprót szorítottam rajta, és tátogtam. "Szeretlek." Persze így megszabadultam némi oxigéntől, ami nem a legjobb megoldás. De most mit számít, ha pár másodperccel tovább élek? Lehunytam a szememet. A tüdőmet lassan feltöltődik vízzel, és..

Hirtelen felültem a kanapén, és a szívemre tettem a kezemet, ami hevesen dobogott. Csak egy pár percre bóbiskoltam el, semmi baj... Csak egy rossz emlék köszöntött vissza. Megdörzsöltem a szemeimet, és gyorsan felpattantam. A konyhába átsétáltam, és öntöttem magamnak egy hatalmas pohár jéghideg vizet. Pár korty alatt le is görgettem, s a pultnak dőltem, magamhoz ragadva a poharat. Pár percre elbambultam, és Damon képe villant be előttem. Hogy néhány nappal ezelőtt bevallottam neki az érzelmeimet, mennyire boldognak látszott. De sajnos ott van Stefan, aki még nem értesült a döntésemről, hacsak valaki nem előzött meg engem. Nehéz lesz látni az arcát, miután megtudja, hogy nekem a bátya kell, és nem ő.. Gondolataimat a csengő szólása szakította meg. Szuper.. Ki keres engem szerda este fél 11-kor?
Nagy nehezen feltápászkodtam, és eltotyogtam az ajtóig. Mély levegőt vettem, megigazítottam a felsőmet, az ujjaimat végig húzom a hajamon, hogy úgy nézzek ki, mint aki él. Ki tudja talán Damon az.. Hisz Jeremy, se Alaric nincs itthon. Egyedül birtoklom ezt a nagy házat. Egy apró mosolyra húzom a számat, és ajtót nyitok. A mosoly persze egyből lehervadt az arcomról, mikor megpillantom a nőt előttem. Olyan, mintha egy tükörbe néznék, csak más ruhák lennének rajtunk.
- Katherine.. - nyögtem ki ennyit, és megmarkoltam az ajtófélfát. Arcom egyből vörös lett a dühtől. Mit keres itt? Nem tett már eleget? Senkinek nincs rá szüksége.. Klaus miért nem űzi el a városból? Bár, ha jobban belegondolok Klaus-ról alig hallottam valamit. Ami egy jó dolog, de ha nincs Klaus, akkor van Katherine.
- Mit akarsz? Ne mond, hogy megakarsz ismerni, mert nem veszem be ezt a dumát. - húzom egy féloldalas hamis mosolyra az ajkaimat.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház - Page 2 EmptyPént. Aug. 17, 2012 11:16 pm

***
Vissza az elejére Go down

Elhagyatott Ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Elhagyatott épület
» elhagyatott kórházépület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Közel s távol :: A határon túl...-