world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Benzinkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptyPént. Május 04, 2012 1:51 pm


Kol & Chels



Kol leállt gondolkozni... Legalább egy olyan fél percig meg sem szólalt, majd hirtelen „megadta magát”, azt hangoztatva, hogy menjünk oda, ahová én akarok. Na, ilyet ő is tud? Megengedni másnak, hogy megváltoztassa a haditervét? Nos, ezt bizony nem gondoltam volna, de kiszámíthatatlannak, elég kiszámíthatatlan a pasas. Mindegy is, túlzok... mint szinte mindig. Nem sokkal ezután elővette a zsebéből a kocsikulcsot és ezzel együtt megadta nekem az engedélyt, hogy vezessek. Látszik, hogy ő már hozzá van szokva a normális élethez és nem tud pár métert megtenni gyalog, mert egyébként az erdő egyáltalán nincs messze a benzinkúttól. Én viszont, szeretem kihasználni az, amim van. Minden téren, többek között ilyenkor is. Most miért kéne nekünk félni, hogy esetleg meglátják, hogy milyen gyorsan eltűnünk a kocsink nélkül? Szerintem semmiért, mert a személy, aki véletlenül megleste a vámpírgyors tettünket, vagy nem ért az egészből semmit, vagy nem is érdekli. Ha meg igen, nem gond, ahhoz sem kell két személy, hogy megigézzünk valakit pillanatok alatt. Igazából nem is ez a lényeg az egészben, szóval hagynám a témát...
Hirtelen kikaptam a fiú kezéből a kocsikulcsot, már szinte indulásra kész voltam, de eszembe jutott valami. Senkinek sem kell tudni arról, hogy mi volt ez a nagy ötlet, de annyit Kol is észrevehetett, hogy nagyon elgondolkoztam valamin.
- Várj csak... – néztem a fiú szemébe elvigyorodva – Talán mégis jobb ötlet abba az olasz „Nemtudommianeve” étterembe menni. – nyomtam vissza Kol kezébe a kulcsot – Tudod... kicsit megéheztem.
Kol olyan közel hajolt hozzám, amilyen közel csak tudott, majd a jobb kezével finoman megfogta az arcomat, és egy kis vigyort is vágott hozzá. Elkezdte azt mondogatni, hogy igazam van és bla-bla-bla, de nem igazán figyeltem rá. Inkább a különös, gyors személyiségváltása foglalkoztatott. Mi van ezzel? – Mert tényleg csak ennyi járt a fejemben, semmi más. Az meg, hogy ő mit gondol – hogy mennyire figyelek és izgulok, hogy most akkor mi lesz – már csak az ő dolga. Nincs igazam?
- Huh, már azt hittem, hogy ez a rosszul sikerült agyműtéted mellékhatása... – kezdtem cinikus vigyorral az arcomon, miután eltávolodott tőlem – De látom, semmi okom kétségbeesésre. – ezzel beültem a kocsija anyósülésére, hisz’ be se volt zárva – Még... – suttogtam már a kocsiban ülve.

*the hybrid bitch is back. ~
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 7:03 pm

Benzinkút    Tumblr_m0drb643Hv1qjp0h2o3_250Benzinkút    Tumblr_m0drb643Hv1qjp0h2o4_250

Chelsea & Kol


Nem csalódtam most se benne. Igaz, hogy most ismertem meg, és még szinte idegennek mondhatom, de azért ezt a stílusát már megszoktam. Bár már kezdett elegem lenni ebből a nagy szájúskodásból, és örökös visszabeszélésből. Megértem, hogy nem akarja azt mutatni, hogy gyenge, de azért már abba hagyhatná, mert ugye két dudás nem fér meg egy csárdában. Ezzel arra akartam célozni, hogy nyílván én se, és sajnos vagy nem sajnos, ő sem fogja magát hagyni.
Azt nem értettem, hogy mi baja van az étteremmel, de ha ő nem akar oda menni, én biztos nem fogom magammal ráncigálni. Az viszont jobban meglepett, hogy az erdőben akar velem beszélni. Igaz, hogy csendes hely, sőt, néha túl csendes, de ez akkor is bizarr egy kicsit. Én oda csak akkor megyek, ha vadászok, vagy egyéb elfoglaltságom van. Az egyéb elfoglaltság alatt pedig mindenki gondoljon arra, amire akar.
Jól van, vegye csak át az irányítást, és megnézzük hova jut vele, és meddig bírja. Mert nehogy azt higgye egy pillanatig se, hogy én olyan könnyű eset vagyok. Mert néha egy öt éves is érettebb nálam. A néha pedig elég gyakran-t jelent.
- Tudod mit? Menjünk oda, ahova akarsz.- Aztán felemeltem a kocsi kulcsokat, és kicsit meglengettem őket, majd folytattam.
- Sőt, ha szeretnél, még vezethetsz is. – ezzel azt akartam tudatni, hogy benne vagyok, bármit tervez. Feltéve, ha egyáltalán van terve, és nem csak a levegőbe beszél.
Mondjuk, abban, amit mondott, volt egy kis igazság. Egyik fülemen be, a másikon ki. Nem az ő hibája volt, én mindig ilyen vagyok. Ha épp érdekel amit mond, akkor oda figyelek, ha meg nem, akkor inkább nézek ki a fejemből, és úgy csinálok, mint aki tényleg kíváncsi a dolgokra. Pedig nem. Ebből pedig arra lehet következtetni, hogy rossz színész vagyok, mert ő egyből rájött a technikámra. Ha van nekem olyan egyáltalán.
Olyan közel mentem hozzá, amilyen közel csak tudtam, majd a jobb kezemmel finoman megfogtam az arcát, és egy kis vigyort is hozzá csaptam.
- Igazad van. Egyáltalán nem érdekel, hogy mit mondasz. Mondjuk úgy, hogy én inkább a tettek embere vagyok. – majd még közelebb hajoltam, és halkan belesúgtam a fülébe:
- Akkor esetleg indulhatnánk végre… édes? – majd azzal a hirtelen mozdulattal el is távolodtam tőle, mielőtt még nyeregben érezhette volna magát. Így is el van szállva, mi lenne, ha tudná, amit én tudok.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 2:35 pm

Benzinkút    Tumblr_m03f15AlGC1qfk9oyo1_r1_500
Kol & Chels

A pasas előjött azzal, hogy én még nem értek semmit. Jajj, ne menjen már az agyamra, szerintem ő is ugyanolyan jól tudja, mint én – kivéve persze, ha még nem esett volna le neki – ,hogy hogyha én meg akarok tudni valamit, megtudom. És egyébként is, mit kellene most értenem? Hogy el akar vinni egy olasz étterembe, hogy jól bekajáljon és a végén rámsózza a számlát? Nem, dehogy... Szerintem neki ennél frappánsabb tervei vannak, nem dőlök be ezeknek a kis kerülőknek, amik azért közelebb viszik a célhoz. És, hogy mi a cél? Gondolom az, hogy kiszedjen belőlem valamit. Hogy mit, arról jelenleg még sejtelmem sincs, de ha minden igaz, már nem kell sokat várni, hamar rátér majd a lényegre. Ezek a Kol fajták már csak ilyenek. Na igen, mondom én aki most tölti csak be a 19. életévét. Kolról nem is beszélve. Több ezer évesként lehet tapasztalata... És mi van? Hogy én kérdezősködök sokat? Na jó, lehet hogy igaza van. De csak egy nagyon picit. Joggal van ennyi kérdésem, meg ilyenkor még néhány emlék is beugrik a múltból, amikor apa azt mondta, hogy „Ne állj szóba idegenekkel!”, meg hogy „Semmiképpen ne ülj be idegenek autójába!”. Nyilván nem azért nem mentem bele ebbe az „együnk egyet” dologba, mert apuci azt mondta, tulajdonképpen régen sem tartottam be ezeket a hülye parancsokat. Vagy tanácsokat, kinek, hogy tetszik... De, akárhogy is vesszük, semmi kedvem nem volt enni egyet, közben meg a marhaságairól dumálni. Nem volt kedvem ételt enni, és semmiképpen nem olaszt.
- Ja persze... Nem értek semmit... Lehet, hogy ezt gondolod, de hidd el, tulajdonképpen nem így van. Ha pedig esetleg tévednék, igazat adok neked: Még. – magyaráztam Kol-nak a „még” szavacskát kihangsúlyozva – És nem hinném, hogy el fogunk indulni abba a szerencsétlen étterembe. Ha tényleg ennyire szeretnél beszélni velem, az erdő felé vesszük az irányt. – tartottam rövid hatásszünetet – Hmm? – billentettem kissé balra a fejem, az egyik szemöldökömet feljebb emelve.
Azt hiszi, hogy tényleg órákig akarok itt ücsörögni és, ahogyan ő fogalmazta „várni a csodára”. Itt csodára várni? A semmi közepén? Hát kétlem... Itt maximum egy olyan csoda történhet, hogy megjelenik egy ember, közelebb jön hozzánk és igézés nélkül felajánlja magát, hogy „Tessék itt vagyok, harapd át a nyakam, szívd ki az összes vérem és hagyj itt a semmi közepén.” És, hogy ennek mennyi a valószínűsége? Szerintem semennyi. Miután kiejtettem a következő szavakat, a mimikája kicsit megváltozott. Jelenleg nem tudni miért...
- De igen. – mondtam gúnyosan – Tudod, nekem ez a legfőbb életcélom...
Ezzel hirtelen rákérdezett, hogy mióta nevezem őt édesnek, és hogy mióta vagyunk mi ilyen jó viszonyban. Vagy valami ilyesmit hablatyolt. Jesszus, látszik, hogy még az ókorban született... Nem tétováztam túl sokat, reagáltam rá, bár még az is lehet, hogy ezt a megjegyzést csak viccből tette. Mindegy... ha már itt tartunk, ne csak ő érezze magát olyan jól, mint aki jól végezte dolgát. Igazam van, nem?
- Téged meg mióta érdekel annyira, hogy miket beszélek? Eddig úgy tűnt, mintha minden szavam csak, egyik füleden be, a másikon ki. – mutogattam felváltva a jobb, majd a bal fülemre – Egyébként meg ne vedd a szívedre... – folytattam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptySzer. Márc. 28, 2012 4:07 pm

Benzinkút    Tumblr_m0drb643Hv1qjp0h2o3_250Benzinkút    Tumblr_m0drb643Hv1qjp0h2o4_250

Chelsea & Kol


Honnan veszi, hogy be akarok nála vágódni? Igazán nem érdekelt, hogy mit gondol. Ez csupán én vagyok. Néha ilyen, néha olyan. Az egyik percben hihetetlenül figyelmes, de a másikban pedig rettentő bunkó, és beképzelt. Nem mintha nem lenne mire. Jól nézek ki, a lányok futnak utánam. Vagy akár előlem. Attól függ, hogy mi a célom velük. Egy kis esti szórakozás, vagy egy késői éjszakai vadászat. Vagy néha mind a kettő. Nem vagyok valami kiismerhető típus.
Gondoltam, hogy nem fázik, hiszen semmit se érez. De azért a helyében örültem volna, hogy ilyen figyelmes voltam. Különben is… kit akar átverni? Nagyon jól tudom, hogy mit gondol rólam. A kis cinikus megjegyzései pedig csak segítenek ebben megbizonyosodni.
Aztán persze egyből rátért a „közös dolgainkra”. Vajon mi lenne.. hát egyértelmű hogy a bátyám. Biztos, hogy nem az időjárásról szerettem volna bájcsevegni. Meg amúgy is érdekelt ez a Hibridség. Nik sose mesélt erről. Igazából, soha semmiről nem beszélt. Általában a lányokról, vagy az ilyen kis piti dolgokról beszéltünk, de ezekről se sokat. Állandóan rohan valahova. Nem is értem. Na de mindegy, nem körülötte forog a világ, hanem körülöttem. Legalábbis az én szemszögemből.
- Látod? Sok mindent nem értesz még. Ezért is javasoltam, hogy menjünk el egy csendesebb helyre, és ha nem kérdezősködnél annyit, akkor már rég el is indulhattunk volna.
Ezek után, végre elárulta a nevét. Chelsea Chamberlain. Hát, hallottam már jobb hangzású nevet is, de alapjában véve, semmi bajom nem volt vele. Persze, ezt is csak egy kis cinikus mondatban tudta elmondani. Lehet, hogy a nagy szája miatt változtatta át a bátyám. Ő sem szereti, ha valaki ilyen magabiztos vele szemben. Mondjuk, én annyira nem voltam ellene, de jobb lenne, ha egy kicsit vissza fogná magát. Hiába Hibrid, akkor se tud elbánni egy ősivel. Bár, lehet hogy ezt a drágalátos bátyám, elfelejtette neki megemlíteni. Nekem pedig nem állt szándékomban a tudtára hozni. Maradjon csak abban a hitben, hogy sokkal erősebb nálam. Csak aztán, nehogy halljam, ahogy koppan.
Ez után, egy olyan dolog történt, amire egyáltalán nem számítottam. Ahogy kinyitottam előtte a kocsiajtót, hirtelen elém állt, egész közel hozzám, és valami olyat mondott, aminek csak a vége volt érdekes. „Édes”. Nem tudtam, mire véljem a dolgot. Mondjuk, azt le se tudta volna tagadni, hogy tetszem neki, de azért ez váratlan dolog volt.
- Nem mondta senki, de gondolom, nem akarsz itt álldogálni órákig, és várni a csodára. – majd hirtelen eszembe jutott, hogy talán mást akar tőlem.
- Amúgy, mióta vagyok édes? Nagyon úgy tűnt, hogy ki nem állhatsz engem, akkor most hírtelen mi ez a nagy változás? – persze csak ugrattam, hisz ez a véremben van. Majd visszacsaptam az ajtót, neki dőltem az autó oldalának, és keresztbe tettem a kezem. Kíváncsi voltam, hogy mi lesz a következő lépése.


A hozzászólást Kol összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 29, 2012 7:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptyKedd Márc. 27, 2012 7:31 pm

Benzinkút    Tumblr_m03f15AlGC1qfk9oyo1_r1_500
Kol & Chels

Kol azt mondta, nem vagyok egy hétköznapi lány. Ezt bármire érthette, de a legnagyobb esélye annak van, hogy a hibridségemre mondta. Viszont, ezt nem emelte ki semmivel, így akár azt is hihetem, hogy a személyiségem ilyen különleges. És nyilván ezt is fogom hinni. Habár amilyen bunkónak ismertem meg, még simán kitelik belőle, hogy fél perc múlva, azt mondja, hogy azon kívül, hogy hibrid vagyok, semmi érdekes nincs bennem, nem érti Klaus miért pont engem változtatott át, meg amúgy bárki talál egy hozzám hasonló lányt az utcán rohangálni. Kétlem... De a kedvem még mindig a régi, hisz’ még egy ilyesfajta mondat sem hagyta el a száját. A mondatot azzal fejezte be, hogy „Várj egy percet, mindjárt visszajövök.”. Természetesen így is tettem, akármennyire is voltam kíváncsi vagy türelmetlen, hová is megy és mit csinál.
- Persze... – szóltam utána egyhangúan és egyáltalán nem a maximális hangerővel. Nem szerettem volna, hogy megsüketüljön szegény vámpír. Meg nagy a gyanúm, hogy meg sem hallotta halk szavaimat.
Hirtelen erősen fújni kezdett a szél, az ég is beborult, ha felnéztem az égre, végtelen szürkeséget láttam. A napsütés is átment múltidőbe, talán a felhők fölött még jó volt a hangulat. De nem vagyok se angyal, se sárkány, se bármilyen repülő izé, szóval sajnos ezt sem tudhatom biztosan. Pedig most szívesen lennék valami meleg helyen... Hawaii? Kol elindult az autója felé, én pedig csak messziről figyeltem. Betette a két üveg whiskyt, mert valószínűleg látta, hogy ez most nem fog elfogyni. Pedig legbelül azt éreztem, hogy legszívesebben az egészet eltüntetném. A pasas, csodák-csodájára egy dzsekit vett elő, amire legelőször tényleg azt hittem, hogy magának szedte elő. Miért gondolok én mindig rosszat róla? Hmm... Nem tudom, azt mondják, az első benyomás, sokat számít. Hirtelen becsapta a kocsi ajtaját és elindult felém. A dzsekit figyelmesen rám adta, én pedig csak ámulva figyeltem.
- Ezt most miért? – értetlenkedtem, hisz’ mi nem fázunk, azaz nem is érezzük a hideget – Igen tudom... Most ráfér a hírnevedre egy kis udvariasság, amivel kicsit feljebb húzhatnád magad nálam. – feleltem a saját magam által feltett kérdésre – De lehetnél ennél találóbb is. – tettem hozzá egy apró mosoly kíséretében, nehogy már elbízza magát a fiatalember.
A kedves Kol újabb ajánlattal rukkolt elő... Nem sok nekem ez egy kicsit egyetlen napra? Mindegy, a lényeg, hogy én nagyon élvezem a törődést.
- Van valami, amit nem értek. – mondtam elgondolkozva – Milyen dolgokról kellene nekünk beszélnünk? Vannak-e egyáltalán közös dolgaink? És... milyen kérdést tettem fel, amire még nem kaptam választ? – nos, ezek eléggé jogos kérdések voltak, személyem szerint – Legalábbis ezeken kívül... – toldottam hozzá egy kis idő múlva.
Kol a hírnevét szerette volna újból megvédeni, vagy csak egyszerűen ilyenje volt, nem tudom, de azt mondta, ő nem olyan, hogy azzal dicsekedik, hogy ki is ő. Ezt például nem is csodálom, mert van aki ezt le se sz*rja... Aztán jött a „Miss Titokzatos” dologgal. Mintha „véletlenül” nem mutatkoztam volna be. De ha már ennyire érdeklődik...
- Mr. Mikaelson... – kezdtem – ...attól, hogy még nem árultam el a nevemet, nem kell átkeresztelni. Amúgy Chelsea vagyok. Chelsea Chamberlain... – fedtem fel ezt az óriási titkot. Alighogy e szavak elhangzottak, magával rántott és elindultunk a kocsija felé. Nem állítottam meg, nem is lett volna miért, de amikor már épp az ajtót nyitotta volna, vámpírsebességgel elé álltam és megszólaltam.
- Mondta valaki, hogy mehetünk, édes? – kérdeztem elég közel kerülve hozzá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptyKedd Márc. 27, 2012 6:03 pm

Benzinkút    Tumblr_m0drb643Hv1qjp0h2o3_250Benzinkút    Tumblr_m0drb643Hv1qjp0h2o4_250

Chelsea & Kol


Nem mondom, hogy nem leptek meg a szavai, de valahol számítottam rá, hogy nem egy átlagos lány. Ha össze tud hozni egy vérfarkas és egy vámpírharapást is, az csak egyet jelenthet. Klaus bátyám őt is hibriddé változtatta. Gondolom nem éppen a szíve csücske a lánynak a bátyám, és lehet, most már én se leszek az.
- Valahogy tudtam, hogy nem vagy az a hétköznapi lány, de várj egy percet, mindjárt visszajövök. – azzal elindultam az autóm felé, és közben azon gondolkoztam, hogy a bátyámnak mi volt a szándéka a lánnyal. Ahogy oda értem, beraktam az üvegeket, és kivettem a dzsekimet a hátsó ülésről. Nem magamnak akartam, hanem neki akartam adni, mert kezdett beborulni, és a szél is feltámadt. Legalább ilyenkor legyen bennem egy kis udvariasság, mert már így is egy bunkónak tart.
Visszasétáltam hozzá, és lassan ráadtam a dzsekit, majd elé álltam, és próbáltam kitalálni, hogy milyen módon húzhatnám ki belőle, hogy miért változtatta át Klaus. Persze, csak finoman akartam szimatolni, nehogy túl tolakodó legyek, és megsejtsen valamit. Erre viszont, nem pont a benzinkút a legmegfelelőbb hely, hogy ezt megbeszéljük. Ahogy jöttem, útközben láttam egy olasz éttermet. Majdnem meg is álltam, de aztán elvetettem az ötletet, mert egyedül nem olyan jó étteremben üldögélni és eszegetni.
Már csak rá kell vegyem valahogy, hogy eljöjjön velem. Megidézni nem akartam, meg amúgy is, jó a beszélőkém. Ráadásul a meggyőző kepeségemmel sincs semmi gond. Viszont ha ez mind csődöt mondana, akkor is ott van még a kisfiús sármom, és a kivágott pólóm. Ennek már biztos nem tud ellenállni.
Mellé léptem, átkaroltam a derekát, és a kocsimra néztem.
- Út közben láttam egy éttermet. Nem lenne kedved ott meg beszélni a dolgokat? Ha gondolod, mehetünk az én kocsimmal is, és majd ott választ kapsz a kérdésedre. – hirtelen nem is jutott eszembe, hogy-hogy is hívják. Aztán rájöttem, hogy be sem mutatkozott, ezért egy kis finom célzást tettem erre.
- Nem szoktam azzal kérkedni, hogy egy Ősi vagyok. Viszont látom, te igazán bízol magadban. Kár hogy még a nevedet sem tudom, Miss Titokzatos. – majd finoman magammal húztam, és elindultunk az autó felé.


A hozzászólást Kol összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 28, 2012 4:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptyKedd Márc. 27, 2012 5:09 pm

Benzinkút    Tumblr_m03f15AlGC1qfk9oyo1_r1_500
Kol & Chels

A pasas persze rögtön megszólalt, nem gondolkodott el azon, hogy biztos ezt kéne-e válaszolni vagy sem. A válasza természetesen átlagon aluli volt, egy sima „Miért felejtettem volna el?”-el válaszolt. Mit lehet erre egyáltalán válaszolni? Azt, hogy „Csak nem szenilis vagy?”? Mindenesetre, ennek a lehetséges válasznak az elkerülése érdekében, a mondanivalójához még hozzátette, hogy jó a memóriája. Na igen... mert még komolyan is gondoltam. Persze, hogy menőbbnek látsszon, mint amilyen, ehhez az egészhez még egy cinikus mosolyt társított... Remek! Erre nem igazán fektettem nagy hangsúlyt, inkább csak egy pár szóval reagáltam rá:
- Ennek nagyon örülök, de azért simán kinéztem volna belőled. – mondtam egyhangúan, majd a mondat végére érve még hozzátettem egy viszonzó, cinikus mosolyt. Nem mintha, olyan rosszul nézett volna ki, sőt semmi probléma nem volt sem a kinézetével, sem a stílusával. Egy szó, mint száz, igazán sármos úriember volt. Még akkor is, ha nem ennek megfelelően viselkedett...
A pasas egy ideig eltöprengett valamin – sajnos, nem tudni, min – én pedig csak követtem lassú mozdulatait. Szerintem nemsokára ki is derült, hogy min gondolkodott el annyira, hisz’ egy átlagos embernek – aki persze nem egy alkoholista – az ötlete viszonylag furán hangzott volna. A kezében két teli üveg whiskyt tartott, majd hirtelen feldobta az ötletet, hogy hagyjuk az üres dumát, inkább szórakozzunk egyet. Ezzel nyilván a piára gondolt és... és talán még másra is. A biztonság kedvéért, nehogy félreértsem a dolgot, a két üveget megemelte és rápillantott. Nem mintha már nem lenne mindegy...
- Szórakozni akarsz? Hát jó... – kezdtem el a mondatot, de mint udvariatlan kölyök, félbevágta ezt. De ha belegondolok, talán jobb is, hogy nem mondtam végig, hogy az erdőben átharapom a nyakát, mert számomra meghökkentő dolgot mondott. És ebben a meghökkentő dologban Klaus neve is szerepelt. Innen következtettem, hogy Klaussal elég jó viszonya lehet, ha már együtt mentek volna a Grillbe sziesztázni egy picikét. És még valamit leszűrtem a kis mondatából. Hogy ő sem egy teljesen mindennapi „ember”, aki csak benzinért jön el egészen idáig... Meg amúgy is, ha az lenne, Klaus már rég kinyírta volna, ahogy ismerem.
- Felejtsd el, amit az előbb mondtam! – szóltam rá – Már ha hallottad egyáltalán a nagy dumálásban... – folytattam viszonylag halkan, a szememet forgatva – Dee... te ismered Klaust? – tettem végre fel, a talán életbevágó kérdést, amire nemsokára érkezett is válasz. Majdnem válasz... Fogalmazzunk inkább úgy, hogy egy név. „Kol Mikaelson”...
- Szóval, te vagy Kol... Először is üdvözöllek! – mondtam kultúráltan – Másodszor pedig, nem kellene felvágnod azzal, hogy ŐS vagy! – mondtam egyből más hangnemben, az „Ős” szót kihangsúlyozva – És, ha már így állunk, én is tudok valamit, amit te nem biztos... Képzeld, én össze tudok hozni egy vámpír- és egy farkasharapást is. – mondtam, mintha valami csodáról számolnék épp be neki.


A hozzászólást Chelsea Chamberlain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 27, 2012 7:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptyHétf. Márc. 26, 2012 8:11 pm

Benzinkút    Tumblr_m0uushhUki1qfk9oyo2_r1_250Benzinkút    Tumblr_m0drb643Hv1qjp0h2o4_250

Chelsea & Kol


Frappáns válasz… - gondoltam magamban. Nem túl szemtelen, de nem is valami kis nyámnyila beszólás. Nyílván nem felejtettem el, hogy merre van az autóm, és ő ezt pontosan tudta, de úgy volt vele szerintem, hogy nyugodtan kötözködhet velem, mert én úgy is az a szomszéd srác típus vagyok. Hát tévedett. Én minden vagyok, csak nem az. Persze ő honnan is tudhatná, hogy egy eredeti vámpírral beszél. Viszont, ha majd úgy tartja kedvem, ezt a tudtára fogom hozni.
- Miért felejtettem volna el? A memóriámra eddig még nem volt panasz. – feleltem egy kis cinikus arckifejezéssel.
Minden féle képpen szerettem volna folytatni a beszélgetést, de hát miről tudsz mesélni, vagy mit tudsz kérdezni egy idegentől?
Ekkor jutott eszembe, hogy épp most vettem két üveg italt. Talán szerencsém lesz, és ő nem az - az erkölcsös lány, aki soha semmilyen körülmények között nem iszik. Mert ilyennel már elég sokszor találkoztam. Ezek a tipikus „apuci kislánya” kategóriába tartoznak. Mindegy. Szerencsét kell próbáljak. Ha meg nem adja be a derekát, akkor a két szép szememmel megidézem, és már el is lesz kapálva a dolog.
Nem sokszor ijedek meg a kihívásoktól, azok után, amiken keresztülmentem. Ez pont olyan nekem, mint egy orvosnak egy rutin műtét.
- Szerintem hagyjuk ezt a felesleges mellébeszélést. Van nálam két üveg whiskey. Arra gondoltam, hogy elszórakozhatnánk egy kicsit. – felemeltem a két üveget, rájuk néztem majd folytattam.
- Igazából unatkozom. Úgy volt, hogy Klaus-al elmegyünk egyet inni a Grill-be, de úgy látszik más dolga akadt. – Klaus? Miért mondtam ilyet egy idegennek? Lehet már megártott ez a tűző nap. Bár, mit is akarok tagadni? Ilyen elég sokszor előfordul velem. Valami csak úgy hirtelen kicsúszik a számon, amit nem is akartam kimondani, csak gondoltam rá. De most már mindegy volt. Ha ismeri Klaus-t akkor engem is fel fog. Gondoltam akkor már bemutatkozok, hogy legalább tudja, melyik Mikaelson-al van dolga.
- Egyébként Kol vagyok. Kol Mikaelson. – nem tudtam, hogy mit fog erre felelni, lehet, hogy szóhoz se fog jutni, vagy az is előfordulhat, hogy felpofoz és elhajt olyan messzire amilyen messzire, csak tud. Akár hogy is alakuljon, érdekes kis nap elé nézünk…
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptyHétf. Márc. 26, 2012 6:56 pm

Benzinkút    Tumblr_m134qhH7xf1r8inhvo1_500
Kol & Chels

„Az alvás szépít.” – mondják egyesek. Azt is szokták mondani, hogy „A napsütés jót tesz a bőrnek.”, vagyis szépít. A két tényt viszont sosem hallottam még egymást követően elhangzani valaki száján. Nos, rám ne is számítsanak, tőlem se fogják hallani... Az egy dolog, hogy épp napozok, közben elszundikálok, élvezem a napsütést, a kellemes meleget enyhe szél társaságában, de emberek! Mi jogában áll a napnak az, hogy annyira vakítóan süt, hogy még aludni se hagy?! Épp a legszebb álmaim között repültem a felhőkkel és az ezerszínű szivárvánnyal, amikor... amikor felébredtem. Ez így elég hülyén hangzik, de igen, a nap tehet róla... Nem hagyta, hogy befejezzem a szépítő alvásom. Most a kígyóuborka vékony szeleteire kell bízzam az arcom frissességét. Remek... még ezzel is kell töltsem az időt. Nem hiába mondják, hogy „A szépségért meg kell szenvedni!”.
- Arg...! – pattantam fel a pihe-puha ágyikómból, mérgesen. Te jó ég... hogy lehet egy ember - esetleg egy hibrid, vámpír, boszorkány, vérfarkas vagy bármilyen lény - mérges a Napra?
Nem tétováztam, elkezdtem a reggeli szépítkezést, öltözködést – ami a nőknél igen sok időt igényel –, és lehet, hogy nem különlegesség, de a reggelit kihagytam. Valami igazán frissre és... élőre vágytam. Nem értem a mókusdiétásokat és azokat se igazán, akik kórházi véren élnek. Ha ennyire nem akarnak „ártatlan” embereket, kínozni, ölni, vagy a kórháztól lopni, akkor miért változtak egyáltalán át? Tudjátok, ott volt még az a lehetőség is, hogy nem isznak vért és bumm... meghalnak. Ilyen nehéz ez? Nagy nehezen elhessegettem ezeket a gondolatokat a fejemből, amik végülis jogosak voltak... szerintem. Elsétáltam az egyik szekrény mellett, amelyiken a kocsikulcsom csücsült, egy ideig csak „simogattam” a bútordarabot, végül a kezeim közé került az a bizonyos kulcs. Lazán nyitottam ki az ajtót, majd csaptam be magam után. A frissen mosott kocsimig sétáltam, beleültem és elindultam a külvárosba. Ott talán találok egy kis rágcsálnivalót, és jelen pillanatban nem egy kis chipsre vagy csokira gondolok...
- Itt is lennénk... – sóhajtottam fel a hosszú út után, majd egy ideig csak az autóban ültem és nézelődtem – Benzinkút! – csillant fel a szemem, mintha ez olyan nagy ötlet lenne. Csupán tankolnom kell. Elhajtottam a benzinkút parkolójáig, tankoltam, majd bementem fizetni. Valami érdekesebbre számítottam, de talán lesz még valami. Lett is... Amikor a kocsimhoz értem egy fiatalember szólított le. Az első benyomásom az volt, hogy hátha sikerül becsalogatni az erdőbe, majd belekóstolni, hátha nem olyan sós a vére, mint az átlagnak. A második viszont kicsit elrettentett...
- Igen az én kocsim, de nyugi, ezt bóknak veszem. – feleltem a pasasnak egy nagyon minimális szintem bunkóan – Amúgy... Elfelejtetted, hogy merre van a kocsit, hogy erre tévedtél? Hmm...? – gúnyolódtam az előbbi megjegyzéséért. Hisz’ a kölcsön kenyér visszajár, még akkor is ha csak részletekben...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    EmptyHétf. Márc. 26, 2012 5:39 pm

Benzinkút    Tumblr_m02osnVsS81r0dpqco2_250 Benzinkút    Tumblr_m0drb643Hv1qjp0h2o4_250


Chelsea & Kol


Meleg reggel volt Mystic Falls-ban, és ilyen csak nagyon ritkán fordul elő errefelé. A nappalok általában hűvösek és szelesek, de most sütött a nap, és egy szellőt se lehetett érezni. Az ég kék volt, minden fiatal kint mászkált az utcákon, én pedig egyedül ültem a kanapén. Nem is értettem, hogy a többieknek mi dolguk van, hogy ilyen korán el kelljen menniük, de az igazat megvallva, nem is érdekelt. Klaus biztos valamelyik kis játékszerével van elfoglalva, Elijah pedig valahol fekete öltönyben osztja az észt. Rebekah… őt inkább meg se akarom említeni, mert amit ő csinál, arra szavak nincsenek.
Na mindegy, a lényeg úgy is én vagyok. Legalább azt csinálok, amit akarok, és senkinek se lesz beleszólása. Nem mintha amúgy is lenne. Önfejűségem az egeket súrolja, ezért is fogok elmenni valamerre kocsikázni, és friss hús után nézni. Ilyenkor még az is jobban esik.
Nem vettem fel túl sok ruhát, csak egy eléggé kivágott pólót, farmert, meg egy pár cipőt. Nem akartam nagyon kitűnni a sorból. Elindultam a kocsi felé, és ahogy kitekintettem a kapun, egy kisgyerekre lettem figyelmes. Először azt se tudtam, hogy oda menjek-e, vagy csak várjam meg míg elmegy. Végül mielőtt beszálltam volna az autóba, oda mentem, és megkérdeztem, hogy mit akar. Valami férfit keresett, akit persze nem ismertem. Gyorsan el is hessegettem a bejáró elől. Nem mondom, hogy nem fordult meg a fejemben, hogy vele kezdjem-e az evést, de aztán elvetettem az ötletet. Nem azért, mert fiatal volt, hanem szimplán csak fél fogamra se lett volna elég, és feleslegesen nem akartam feltűnést kelteni.
Ezek után végre beszálltam az autóba, és elindultam. Első utam a benzinkúthoz vezetett, mert kifogyóban volt az üzemanyag, és nem akartam lerobbanni a város szélén. Az út nem volt túl hosszú, de az idő alatt amíg oda értem, simán meg tudtam volna nézni egy dokumentumfilmet a vérfarkasokról.
Amint oda értem, leparkoltam az autót a kút előtt, és kiszálltam. Akkor vettem észre, hogy ott parkol egy másik kocsi is. Eléggé szép volt, rendben volt tartva, semmi sérülést nem láttam. Első ránézésre, egy tipikus férfi autó, de nem is tétováztam tovább. Egyenesen a kút melletti boltba indultam, valami alkoholért. Nem akartam én inni, az áldozatomnak szántam, hogy könnyebb legyen elviselni a fájdalmat. Hisz egy jó vodka, vagy egy tequila bármin segít.
Ahogy beértem, levettem a polcról két üveg whiskey-t, mivel semmi mást nem láttam. Eléggé hiányos volt a készlet. Majd oda sétáltam a pulthoz, de előttem egy lány állt. Azt nem láttam, hogy mit vett, de egyből az autóra gondoltam, ami odakint parkolt. Lehet, hogy nem is férfi a tulajdonos? Gyors kifizettem az italt, és utána indultam, de mire kiértem, ő már kint állt a kocsi mellett. Gondoltam leszólítom, megenni úgysem fog talán.
- Szia, ne haragudj, hogy megzavarlak, de ez a te kocsid? Mert első ránézésre, arra tippeltem, hogy a tulajdonos egy férfi, már félre ne érts. – nem akartam megbántani, hisz bennem is van egy kis udvariasság, csak nem igazán volt más, amit meg tudtam volna tőle kérdezni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Benzinkút Benzinkút    EmptySzomb. Dec. 10, 2011 1:42 am

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Benzinkút Benzinkút    Empty

Vissza az elejére Go down

Benzinkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Közel s távol :: A határon túl...-