world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Elena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyHétf. Május 06, 2013 4:55 pm



Elena & Damon

Nem tudja. Biztos vagyok benne, hogy fogalma sincs arról, mennyi mindent lennék képes megtenni érte... értünk... a kapcsolatunkért. Azért, hogy minden így maradjon és soha többé ne kelljen Stefannel látnom, de valamilyen oknál fogva úgy érzem, eljön még az idő, mikor ismét az öcsém karjaiba omlik. A kérdés csak az, van-e értelme így vele lenni? Van-e értelme halasztani a halaszthatatlant? Eszemben sincs olyasmit a fejéhez vágni, hogy neki könnyű, mert csak választania kell, de végtére is ez az igazság. Megkapja, akit szeret. Engem mindig megkapna és remélem, ennek tudatában van. Remélem, pedzegeti olykor magában, mekkora a tét és hogy valakit megint meg kell bántania, ha esetleg kiderül, tényleg igaz ez a kötődéses dolog.
Látom, ahogy az apró hajszálerek megjelennek szeme alatt, majd fokozaton egész arcán. Rossz látni, hogy szégyenli azt, akivé vált. Belülről mardossa a bűntudat, pedig senki más nem hibás rajtam és Stefanön kívül. Ha nem jövünk a városba, ha nem hozzuk a nyakára Klaus-t, Katherine-t és Rebekah-t, akkor talán még mindig ember lenne. És még mindig Stefannel lenne. Kegyetlennek érzem magam, amiért örülök annak, hogy átváltozott, de ez van. Nem tudok mit tenni az öröm és a megkönnyebbülés ellen. Elena vámpír és emellett engem akar. Így vagy úgy, de én lettem az első, a nyertes, a legfontosabb. Azt hiszem.
- Ne sajnáld! Ez most már természetes - ráncolom homlokomat próbálva mogyoró színű íriszeit keresni, de elfordítja fejét és nekem rá kell döbbennem, előttem sem képes felvállalni azt, ami - Hidd el, idővel majd lecsillapodik benned. Átmeneti érzések... össze vagy zavarodva, új az egész és most sebtében egy legyet is lecsapolnál, ha tudnál. Bízz bennem, türelmesnek kell csak lenned! - nagyot sóhajtok. Miért érzem azt, hogy ez az ő esetében nem megy majd ilyen egyszerűen?
A kötődésről egy ideje nem beszéltünk. Sem Elena, sem én. Én személy szerint nem éreztem úgy, hogy ennek lenne valóságalapja és merészen jelentettem ki Stefan előtt is, hogy a mi szerelmünk valódi, nem kell ahhoz semminek sem befolyásolnia Elenát, hogy engem akarjon. Mostanra viszont összezavarodtam és hallván a lány szavait elbizonytalanodok. Mi van, ha tényleg igaza van? Mi van, ha csak azért van velem, mert én azt szeretném? Képtelenségnek tartottam eddig, de napról napra közelebb kerülök a száraz tényhez, miszerint Elena akarata ellenére van velem. Legalábbis mélyen legbelül nem ezt szeretné... nem így szeretné.
- Nem tudom, mi van akkor, Elena - kicsit feldúlt lettem, nem tagadom és a hangom is keményebb, mint általában. Zavartan kiegyenesedek az ágy szélén és fekete tincseimbe túrok - Lehet, hogy így van. Lehet, hogy jobban tenném, ha elküldenélek, de nem tudlak... Talán könnyebb lenne, ha rájönnék, valóban szeretsz-e és nem csak muszájból vagy velem. Egyáltalán érzel még valamit az öcsém iránt? Szereted még őt? - elfordítom a fejemet, nem tudnék ránézni, amint igent formáz ajkaival.
Összerezzenek, izmaim megfeszülnek, mikor azt kéri, segítsek neki kikapcsolni az érzéseit. Fogalma sincs róla, hogy mibe akar belemászni. Hát nem látta, mi történt Stefannel, mikor Klaus erre kényszerítette? Gyávaság kikapcsolni az érzéseinket és ha egyszer netalán tán vissza szeretnénk állítani őket, akkor tetteink súlya akkora erővel nehezedik majd mellkasunkra, hogy abba beleőrülhetünk. Elena beleőrülne és lehet, hogy nem tudnék neki segíteni. Talán senki sem tudna.
- Kikapcsolni az érzéseidet nem megoldás. Menekülés... gyávaság... olyan, mintha visszavonulót fújnál egy időre, aztán csak még nagyobb problémákkal kell szembesülnöd majd - fölé hajolok, hogy közelebb lehessek hozzá és láthassam vonásainak minden rezdülését, szeretnék beleveszni a mogyoró színű íriszekbe - Miért akarsz megszabadulni mindentől és mindenkitől? Képes lennél itt hagyni... Jeremy-t? - valójában egész másra, konkrétan magamra akartam célozni, de helyette az öccsét említettem. Úgy érzem, engem a reméltnél könnyebben és bűntudatmentesebben hagyna a háta mögött, mint bárki mást ebben a városban.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyHétf. Május 06, 2013 11:39 am


damon & elena

Nem bírom tovább.
Ép ésszel nem. A fájdalom lassan emészti fel a testemet, úgy mar engem belülről, mint egy élés penge. Mellkasomra rátelepszik, alig engedi, hogy tüdőm megtöltődjön az éltető levegővel. Ki akarom magamból engedni. Hadd sírjak, míg már csak vér fog folyni szemeimből. Gondolkodni se bírok rendesen, az életem olyan semmilyen. Már hetek óta átváltoztam, de még mindig úgy érzem magam, mintha sokkban lennék, mely alól nem tudok kilábalni, bármennyire is próbálkozok..
Mi értelme van az életnek, ha újabb, s újabb zsákutcába ütközik az ember? Minek kell ennyit szenvedni?
Halál. Mennyiszer átfutott már a gondolat az elmémen, hogy egyszerűen könnyebb lenne véget vetnem a nyomorult életemnek, s legalább nem kéne tovább szenvednem. Mindenkinek jobb lenne nélkülem, hisz rengeteg dologgal ártottam a világnak. Kezdjük is a halál esetek számával. Szüleim, Jenna, John, Isobel, és még rengeteg ártatlan embernek, s természetfeletti lénynek egyaránt okoztam a vesztét. Nem akarom ezt tovább. Ezt a.. soha véget nem érő szenvedést, egyszer, s mindenkorra véget szeretnék neki vetni. De hogyan? Vegyem le a gyűrűt, és fedjem fel magamat a napnak, önnön szúrjak szívembe egy tőrt..? Annyi sok választéka van egy vámpírnak, s igazából eltervezhetem, de sosem tudnám végre hajtani. Jeremy miatt nem. Muszáj miatta életbe maradnom, még túl fiatal, hogy a saját gondját viselje. Talán, ha Alaric élne.. Ők ketten mindig is remekül kijöttek, de már ő sincs köztünk. Mindenki.. meghalt. Miattam.
Damon gyengéden cirógatja a karomat, és megengedek magamnak egy gyengéd mosolyt. Fejemet felé fordítom, és elveszek jeges tekintetébe. Magába szippant, nem bírok elszakadni tőle, olyan, mintha elvesznék az óceánba, úszok bármerre, de sehol se látok földet. De legbelül, egészen mélyen nem akarok kiszabadulni.. - Tudom, Damon. - hangom halk, és rekedt. Egy fancsali képet vágok, és a nyakán kidudorodó érre kalandozik el a pillantásom. Nagyot nyelek, és nagy önkontroll kell ahhoz, hogy ne vessem rá rögtön magam. Éhes vagyok, pedig nem rég táplálkoztam, egyszerűen nem bírom ezt a szörnyeteget lecsillapítani, állandóan éhes, mar engem belülről, nem vagyok képes.. a leállásra. Nem veszem észre, hogy szemeim alatt a vérerek behálózzák arcomat, hogy szemem vörösben izzik, és szemfogaim is megnőttek. Derékszögben felülök, és elfordítom tekintetemet. - Sajnálom. - húzom el a számat, és lehunyom a szememet. Pár nyugtató lélegzetvétel után, minden a régi. - Bármit megtennék, hogy ne kelljen így éreznem. - dőlök vissza az ágyra, és felsőmből kisimítom az esetleges gyűrődéseket. Egy hirtelen ötletem támadt, de erősen viaskodok önmagammal. Megkérdezzem, vagy ne? Hülyeség, vagy teljesen ésszerű? Alsó ajkamra harapok, beszívom, majd lassan kiengedem. - Mi van, ha nem hülyeség az, amit Caroline mondott a kötődésről? Mi van, ha tényleg igaz? - fordulok az oldalamra, és kézfejemmel megtartom a fejemet. Egy pillanatra se emelem le róla a pillantásomat, akarom, hogy lássa, hogy minden egyes szavam komoly, és én így gondolom. - Segíts nekem.. - könyörgök, és tekintetem enyhül. - Segíts kikapcsolni.. az érzéseimet..

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 7:38 pm



Elena & Damon

Csak boldoggá akarom tenni. Katherine óta az első nő az életemben, akiért bármit és tényleg bármit megtennék, valamint akit előrébb helyezek a saját érdekeimnél. Pár hónapja még csak egy ember létezett számomra, aki a mindent jelentette és akinek igényeit ki akartam elégíteni: saját magam. Ha Damon Salvatore éhes volt, hát evett... mindegy volt, pontosan kiből és akkor még nem is igazán érdekelt, mennyire sérti ez Elena törékeny kis lelkét. Emellett azzal a nővel feküdtem össze, akivel kedvem tartotta, mert nem túlzottan hatott meg, hogy ki nézi ezt rossz szemmel. És most? Minden mozdulatomra olyan igényesen odafigyelek, mint régen arra, hogy Katherine-nek a megfelelő módon udvaroljak és ne szúrjak el semmit. Igaz, hogy Elena külsőre kiköpött mása Miss Pierce-nek, viszont belsőleg olyasmivel rendelkezik, amije Katherine-nek talán sosem volt: szívvel és lélekkel.
Valójában már nem is tudom, minek jöttem ide. Persze, azért mert már megint csak magamra gondoltam és látni akartam őt. Vagy talán ellenőrizni? Az igazság az, hogy még mindig nem bízom meg benne teljes mértékben és nem tudok belenyugodni a múltjába Stefan-nel. Az öcsém valószínűleg máig bele van esve teljes testsúlyával és szerintem Elena ezt máig tudja. Hogy törölhetném ki két ember múltját, akik még most is naponta összefutnak és olykor talán titkos pillantásokat váltanak egymással? Belülről felemészt a féltékenység és ezt nem szabadna hagynom. Nem szabad elrémisztenem magamtól a lányt, akit végre valahára megkaptam, mert azzal bebizonyítanám, hogy tényleg mekkora balfék vagyok.
Amikor Elena megjelenik a szobában, hirtelen minden figyelmem rá összpontosul és mosolyba szaladnak ajkaim is. Hihetetlen, hogy az enyém. Bár nem az volt a szándékom, hogy ráijesszek, végül is örülök, hogy sikerült meglepnem. Ha rajtam múlna, sosem laposodna el a kapcsolatunk.
- Ezek szerint még egy kicsit legalább a régi vagyok - szélesedik vigyorrá mosolyom és tekintetemmel végigkísérem mozdulatait, amint mellém telepszik, kezeit pedig összefonja mellkasán.
Nem tudom nem észrevenni, hogy milyen gondterhelt, feszült és... furcsa. Összevonom szemöldökömet, így bámulok rá és próbálom kitalálni, mi lehet a probléma. Jó, persze. Vámpír, ez már önmagában is elég nagy baj, de meg lehet szokni. Én vagyok az élő példa erre. Mellesleg, az elmúlt pár napban szinte eszébe sem jutott, most pedig már megint ezen rágódik - biztos beszélt Stefan-nel.
- Én pedig nem tudok nélküled élni. És mivel, tudod... én vagyok az önzőbbik tesó, muszáj magam mellett tartanom téged - kézfejemmel végigcirógatom karját, de ezen felül nem moccanok, nem szeretnék belerondítani elmélkedésébe - Szeretnélek boldoggá tenni, Elena. És hidd el, ha lehetséges volna, keresnék rá valami gyógymódot - aggodalmas ábrázattal figyelem őt, nézem, hogy mennyit változott, de a szememben semmit. Számomra még mindig ugyanaz a törékeny, érzékeny lelkű halandó, akiért tűzbe tenném a kezemet.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyKedd Ápr. 02, 2013 5:35 pm


damon & elena

Kezeim remegnek, szívem hevesen dobog, homlokomon gyöngyöznek az izzadság cseppek...
Nem bírom tovább! Erősen megragadom a mosdó két oldalát, és dühös, szikrázó tekintettel figyelem az előttem lévő szörnyeteget. A visszatükrözött kép az én vagyok. Én.. a szörnyeteg, a vérszívó, az állat, ki megölt egy ártatlan embert. - Nem! - kiáltok föl, és megfordulok. Remegő ujjaimat hosszú, csomókban álló hajamba szántom, s próbálom kiegyenesíteni a szálakat, de semmire se megyek vele. Egyedül én vagyok itthon. Jeremy, hogy hol van? Fogalmam sincs, de remélem, hogy nincs semmi baja. Egy nyamvadt üzenetet se hagyott nekem, most pedig nem tudom utolérni. Táplálkoztam.. Egyedül mentem el az erdőbe, mert nem bírtam már tovább, és meg is lett az eredménye. Egy halandó élete. Nem bírtam leállni, túlságosan elragadott a mámor, a hév, ahogy mondani szokták. Könyörgött, próbált kiszabadulni szorításom alól, de csak jobban magamhoz öleltem, és az életet is kiszipolyoztam belőle. Fiatal nő volt még, a harmincas évei elején, talán lehet családja, ki most őrülten keresik őt, vagy talán egyedül él. Mindenesetre biztos van valakije, aki hiányolja őt, én pedig elvettem tőle.. Nem volt semmilyen okom rá, semmit sem vétett ellenem, de az éhségnek nem lehet egyszer parancsolni.
A térdeim elengedik magukat, s a földre rogyok. Meleg könnycseppek szántják ketté az arcomat, és összekuporodok. Undorodok magamtól, a lénytől, amivé váltam. Én nem ezt az életet akartam. Készen álltam meghalni, békében, nyugalomban. Nem akartam, hogy más döntsön helyettem, azzá váltam, akivé egyáltalán nem akartam. És miért? Mi jó származik a vámpír létből? Egyszerűen semmi! Az ég világon semmi. Az érzelmeim a százszorosukra felnövekedtek, és semmit se tudok tenni, ami megkönnyítené a dolgomat. Az állandó éhség marja testemet, a vér sem tud könnyíteni rajta. Pár óra múlva kezdődik minden elölről, és egy olyan átok, vagy mi a szösz van rajtam, amely csak emberi nyakból, közvetlenül a vénából enged engem táplálkozni.
Egy pár perc után, feltápászkodok, és hideg vízzel lemosom az arcomat. Semmi nyoma sincs, hogy én valaha sírtam, rezignált pillantással meredek saját íriszeimbe. Ennyi. Ez nem én vagyok, én már rég meghaltam. Ez előttem.. csak egy szörnyeteg, ki a bőrömbe férkőzött.
Hirtelen léptekre, a padló recsegésére leszek figyelmes. Megtörlöm az arcomat, és óvatosan, nesztelenül kilépek a fürdőből. Szerencsére megnyugszok mikor csak Damon-t pillantom meg az ágyamon feküdve. - Szia. - fújom ki a levegőt megkönnyebbülve. - A frászt hoztad rám. - mászok be mellé az ágyba, a fejemet a párnámra helyezve, és a plafont fürkészem tekintetemmel. Kezemet hasamra teszem, s lehunyom szemeimet. - Nem bírom ezt már ép ésszel. Mit tegyek? Én.. - fordulok az oldalamra, megtámasztva a fejemet. -, nem akarok így tovább élni.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyVas. Márc. 17, 2013 11:30 pm

Elena és Damon
Gondolataim Elena körül forogtak, miközben az erdőben róttam a köröket, és próbáltam meggyőzni magam, hogy inkább állatvért igyak, mint tasakost, nem sok sikerrel. Mikor aztán egy róka tetemével találtam szembe magam, el is ment a kedvem a nyamvadt dögöktől, és inkább hazafelé vettem az irányt. Nem telt bele öt perc, már az ágyam szélén ültem, egy vértasakkal a kezemben, és mohón szürcsöltem, mint aki legalább egy hónapja nem táplálkozott már, pedig ez ma már nem az első zacskó. Hamar kiürült a zacskó, de a nagy sietségben sikeresen ráfolyattam a skarlát folyadékot a pólómra, a kezeim is vérfoltosak lettek, ennek köszönhetően pedig elhatározom, hogy le kell nyugtatnom magam, és nem szabad tovább idegeskednem. Ami késik, nem múlik, Elenával még találkoznom kell, tudnom kell, hogy viseli a vámpírlétet, és segíthetek-e neki valamiben.
A fürdőbe sétálok, gyorsan lekapom a ruháimat, beállok a zuhanyrózsa alá, és hagyom, hogy a víz lemossa felsőtestemre, és kezeimre folyt vért. A csapot csaknem forróra tekerem, és próbálok a kellemes gőzben lenyugodni, próbálom kiüríteni az elmém, és nem gondolni sem Elenára, sem senki, és semmi másra, mert csak túlterhelődik az agyam, és elmehibbant leszek. Elzárom a csapot, kimászok a kádból, tiszta ruhát rángatok magamra, a véreset a szennyesbe hajítom, és mozdulatom után megtorpanok.Lehet, hogy érzéketlen akarok lenni, nem foglalkozni semmivel, és senkivel, de ez nem megy. Nem tudom figyelmen kívül hagyni őt, pedig akadályoz. Nem tehetem azt, amihez kedvem van, nem játszhatok az emberekkel, nem gyilkolhatom őket tömegszámra, mert azt Ő nem díjazná, én pedig nem akarom őt megsebezni. Nem akarom bántani, pedig a legelején annyiszor megtettem de nem bántam meg semmit. Mert ha máshogy tettem volna, most nem ez az ember lennék, s talán máshol rontanám a levegőt. Eszembe jutna néha a múlt, átkoznám Katherine-t, amiért átvert, és nem tudnám milyen érzés, amikor valakinek szüksége van rád, s ha az a valaki egy ilyen ártatlan és bájos teremtés, mint Elena... megéri szenvedni, s türtőztetni magam. Végül eldöntöm, hogy elmegyek Elenahoz, felvettem a bőrkabátomat és elindultam a kocsimhoz. Beültem a kocsimba, és elindulok, néhány perc múlva már Elenáék házánál voltam, az ablakon át mentem be Elena szobájába és lehuppantam az ágyára.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyKedd Dec. 11, 2012 2:34 pm




Damon && Elena


Komolyan gondolom, Elena.” Evvel az egy mondatával sikerült kivernie az összes kétséget belőlem. Vagyis, hát a nagy részét, mivel még mindig bennem él a pesszimizmus, miszerint talál majd egy szebb lányt, akinek nincs annyi problémája, mint nekem. Aki nem volt együtt az öccsével, és aki egyszer vámpír akar lenni – ha még nem vámpír az illető -. Egyszer biztosan rám fog unni, lehet évek múlva, vagy hónapok. Az ember sosem tudja, de én öregedni fogok, lassan majd fel fognak tűnni az erre utaló tényezők. Még egy pár év, egyre ráncosabb leszek, bőröm nem lesz olyan selymes, mint most, barna hajam pedig majd lassan elkezd kiőszülni. Akkor már kelleni fogok neki? Nem várhatom el, hogy míg én ötven éves vagyok, s kiöregedett, hogy ott legyen mellettem. Törékenyebb leszek, mint valaha, és biztos, hogy nem tudunk olyan reggeliket szervezni, mint például a mai nap. Nem bírnám ki. És Damon nem egy olyan férfi, aki sokáig bírná ki, ráadásul idősebb koromban már elvesztem a vonzerőmet.
Az lenne a helyes, ha most engedném el őt, hogy ne élje bele magát feleslegesen. De önző vagyok, és nem bírom őt. Nem tudok egyszerűen lemondani róla. Annyit szenvedtünk közösen, próbáltuk eltitkolni a másik iránt érzelmeinket. Végre beteljesült a szerelmünk, alig telt el huszonnégy óra, és máris véget akarok ennek vetni? Nem.. Damon-t teljesen összetörném, és ismét kezdődne minden elölről. A gyilkosságok, a féktelen csajozás. Sikerült végre a jó út felé terelnem őt, nem véthetek hibát.
- Ennek nagyon örülök. – mosolyogtam, és végigsimítottam kezén. De amit utána mondott, azt nem teljes egészében értettem. Mi van? Hogy én beszéljek vele kettesben? Halkan elnevettem magam, és Damon tekintetébe véstem a sajátomat.
- Ne próbálj kilábalni ez alól. Egy pár vagyunk, nem én fogom vállalni a felelősséget, hogy bevalljam mi van köztünk. Hanem együtt. – szorítottam meg a kezét. Ne minden nehezebb feladat rám háruljon.. – Neked ott kell lenned, mert ez kettőnkről szól. Mind a ketten így döntöttünk, és ezt a tudatára kell adnunk. – bólintottam. Egyrészt ezért akartam ott látni Damon-t, másrészt pedig tartottam Stefan-tól. Féltem tőle, nehogy eldurvuljon a helyzet, és a ripper énje átvegye a hatalmat fölötte. Már hónapok óta nem ittam verbénát, tehát senki se tudna engem megvédeni. Nem néztem ki belőle, hogy ő olyan lenne, ha ő nem kaphat meg engem, akkor senki más sem, de nem árt, ha az ember elővigyázatos.
Pont, ahogy gondoltam, úgy lepte őt meg az a tudat, hogy Elijah oldalán fogok mutatkozni a bálon. De egy hölgy nem vonhatja vissza az ajánlatát, az udvariatlan. Majd Damon megtanulja, hogy máskor hamarabb fog szólni nekem.
- Rendben, szia. – köszöntem el, és elterültem az ágyon. Nos, így kell elüldözni egy férfit. Hozd szóba az exedet, bár.. Damon semmit sem sejt arról, hogy mi történt köztünk Elijah-val a múltban. Addig jó, amíg ez így is marad.
VÉGE!
Játéktér szabad.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyHétf. Dec. 10, 2012 7:43 pm

Elena and Damon


Megértettem, hogy Elena miért nem csókolt vissza. Nekem sem lett volna hozzá kedvem és erőm, ha valaki a nyakamba zúdította volna, hogy szeretné, ha vámpírrá változzak, de azért bevallom, meglepődtem. Nem akartam elrontani a hangulatot, ezért gyorsan kutattam a fejemben valami elfogadható téma után, de Elena megelőzött.
- Hát... nem muszáj, de akkor neked sem kellene törülküző. - mosolyogtam rá én is és mikor odajött, hogy nekem dőljön, még jobban magamra húztam, majd ugyanolyan szenvedélyesen csókoltam meg, ahogyan ő engem. Vonakodva engedtem el, majd gyorsan elkaptam a törülközőt, amit felém dobott.
- Köszi. - tekintetemmel még egyszer végigmértem, mielőtt magára tekerte a törülközőt, majd a sajátomat én is a derekamra tekertem. Követtem Elenát vissza a szobájába, majd törökülésben helyet foglaltam vele szemben.
Elmosolyodtam a kérdésére. Örültem neki és kicsit szomorú is voltam miatta egyaránt. Örültem, mert az, hogy megkérdezi, azt jelenti, hogy ő komolyan gondolja és nem szeretné, hogy annak, ami most kialakult kettőnk között egyhamar vége legyen. Egy kicsit elkeserített viszont, hogy azt feltételezi, ha már ennyit küzdöttem érte, csak úgy, egyhamar elengedném.
- Komolyan gondolom, Elena. - nyúltam a kézfeje után, majd lassan a számhoz emeltem azt, hogy megpusziljam.
_ Tudom, Stefan... - sóhajtottam nagyot. Annyi gondolat szaladt át a fejemen hirtelen, hogy már én magam is alig tudtam követni őket. Stefan csalódott lesz, szomorú, valószínűleg lelkileg összeroppan, de... nem engedhetem el Elenát, akkor sem, ha Stefan mostantól kitagad a családból. Szeretem. - Az nehéz lesz. Fogalmam sincs, hogyan fog reagálni, de az biztos, hogy szüksége lesz rád, barátként. Nem mondom, hogy ebbe olyan szívesen beleegyezek, mármint, hogy kettesben legyetek és beszélgessetek... kettőtökről, de... bízom benned. És így talán Stefan is kevésbé fog engem utálni. - pillantottam a plafon felé, mert már előre féltem, hogy az öcsém valahogy visszahódítja magához Elenát. De amint mondtam, Elenában bízom.
Gondolataimból Elena "Már van párom"[i] mondata zökkentett ki. Mi?! Kivel megy? Stefannal?! Már éppen akartam kérdezni, de megválaszolta a ki nem mondott kérdésemet.
- Elijahval? - a döbbenettől csak ennyit tudtam kinyögni. Mi a francot keres Ő Elijah oldalán?! Hamar felvettem a "nem-nagy-ügy" álcámat, majd felálltam és megcsókoltam.
- Nem számít. A bálon találkozunk. - erőltettem mosolyt az arcomra. Jobb elmennem, mielőtt nagyon ideges lennék.
- Most viszont mennem kell. Szia. - néztem rá még az ajtóból, majd már ott sem voltam.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyVas. Nov. 25, 2012 9:25 am




Damon && Elena


Csak az járt a fejemben, amit mondott az átváltozásról. Ő ezt szeretné, viszont én nem. Ebbe bele kell törődnie, de miért neki kell hozni az áldozatot, és miért nem nekem? Nem tudom.. De akkor is szeretne, ha vámpírrá változnék, és a vér kihozná belőlem a legrosszabbat? Tudna nekem segíteni, kontrollálni a szomjamat, hogy ne öljek meg mindenkit, aki csak az utamba kerül? Óvna engem, vigyázna rám, vagy megunna? Ezernyi gondolatok cikáznak át rajtam, és mégis egyikre se találok választ. Örökkévalóságig együtt lenni Damon-nel nem is hangzik rosszul, de mi van ha tényleg többé már nem kellek neki. Még tudnám sorolni a mi van ha? kérdéseket, de úgy érzem ez aggaszt engem leginkább. Most még úgy véli, hogy tudna velem egy örökkévalóságig élni. De ha tényleg vámpír lennék, és állandóan költöznünk kéne, hogy ne tűnjön fel az embereknek, hogy nem öregedünk.. Mindenhol új életet kezdünk, akár még iskolába is fogunk járni. Nem.. nem akarok valaki más lenni. Önmagam szeretnék lenni, én Elena Gilbert. Nem valaki más. Itt helyben eldöntöttem. Sosem leszek vámpír, még Damon kedvéért sem.
Kezeim egy kicsit elidőztek a hasán, és teljesen váratlanul ért a csókja. De most nem viszonoztam, valamiért teljesen ledermesztette a hangulatomat, az előző téma. Meglepődött, én is ezt tenném. Egy mosollyal jutalmaztam, nehogy elkezdjen rosszra gondolni. Szeretem őt, és bármit megadnék érte. Nem akarom elveszíteni Damon-t.
Én is kiléptem utána, nem lehetett látni a saját tükörképemet a tükörbe annyira befedte a pára. A szobába nagyon meleg volt, szinte égett a bőröm.
- Nem is tudom? Tényleg annyira szükséges lenne az a törölköző? Jobban nézel ki nélküle.. – egy ravasz mosoly suhant végig az arcomon, és rásimultam, a pultnak döntve. Meg fogtam a tarkóját, és a vizes hajával kezdtem el játszadozni. Lábujjhegyre álltam, hogy elérjem őt és egy szenvedélyes csókban részesítettem, bepótolva az előbbit. Oldalra nyúltam, kinyitottam a fiókot, és kihúztam belőle két tiszta törölközőt.
- Nesze. – dobtam oda hozzá, és vizes testem köré csavartam a sajátomat. Hajamat egy oldalra söpörtem át, és kisétáltam a fürdőből. A szobámba érve egyből megcsapott a hideg. A hideg teljesen kirázott, mindenhol libabőrös lettem. Leültem az ágyra, és Damon-t vártam. Mikor megpillantottam őt, arcom komollyá vált.
- Komolyan gondolod ezt az egészet? Hogy te és én? – nyeltem egy nagyot, és kérdőn felszaladt a szemöldököm. Én biztos vagyok benne, hogy akarom őt. Nem fogom hónapok múlva leváltani őt, de döntenie kell. Nem azt kérem tőle, hogy kötelezze el magát mellettem, hanem azt, hogy a végén ne bánjon velem úgy, mintha csak egy rongy lennék, és bármikor eldobhat. Tudom, rég volt komoly párkapcsolatban, én viszont ezt kérem tőle. Sosem volt részem futókalandokban, és nem most akarom elkezdeni.
- Mert, ha igen, akkor.. – pillantottam el, és hajamba túrtam. Ismét visszamerészkedtem ránézni. -, el kéne mennünk Stefan-hoz, bejelenteni a hírt. Neki kell először elmondanunk, utána jönnek a többiek. Tudom, itt lesz az Alapítók Bálja, de Stefan megérdemli azt, hogy hamarabb szembesüljön az igazsággal. A többieknek majd ráér akkor rázúdítanunk mindezt. – halványan elmosolyodtam, és a szekrényemhez léptem. Megtöröltem a testemet, és kivettem tiszta fehérneműt, melyet nyomban felkaptam magamra.
- Apropó Alapítók Bálja. – pillantottam hátra rá. – Már van párom, de remélem, táncolunk, és el tudsz majd tőle „rabolni”. – kacsintottam rá. Felhúztam magamra egy nadrágot, és kikerestem egy bordó felsőt.
- Elijah Mikaelson hívott el rá. – félve pillantok rá gyorsan, majd elkezdtem törölgetni a csuromvizes hajamat.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptySzomb. Nov. 24, 2012 9:39 pm

Elena and Damon


Nem akartam fájdalmat okozni Elenának, mégis megtettem. Már akkor tudtam, hogy fájni fog neki, mielőtt beleharaptam volna, mégsem tudtam ellenállni neki. Túl csábító volt, hogy önmagától ajánlotta fel, igézés nélkül és... ő Elena. Ő mindig túl csábító.
Nem tudtam, hogyan vegyem rá, hogy igyon. Nem bírtam nézni a szenvedését, tudtam volna neki segíteni, de nem hagyta és ez volt az egészben a legrosszabb. Mikor megmozdította a nyakát, a fájdalomtól megrándult az arca és szorosan lehunyta a szemét. Kinyújtottam a karom és végigsimítottam a nyakán. Bűntudatom volt, pedig nem jellemző rám.
Nagyot sóhajtottam és megtámasztottam a kezemmel Elenát, aki úgy tűnt, nyomban elájul. Szerencsére ő is belátta, hogy szüksége van a véremre, ezért inni kezdett. Amint szája rátalált a csuklómra, magamhoz öleltem és a haját kezdtem el simogatni a szabad kezemmel. Ahhoz képest, hogy mennyire nem akart inni, abbahagyni sem akarta, nekem kellett elhúznom tőle a csuklóm, amiből vékony csíkban még mindig szivárgott a vér.
- Tudom, hogy nem akarsz vámpír lenni. Én sem akarom, vagyis... tudod, hogy akarom, mert akkor örökre együtt lehetnénk, de... nem akarok neked rosszat, viszont hazudni sem akarok. - sóhajtottam gondterhelten. Tudtam, hogy ebben a témában nagyon eltér a véleményünk és nem akarom, hogy már most veszekedjünk a jövő miatt, mert még csak most jöttünk össze.
Örültem, mikor témát váltott, amikor elkezdte bedörzsölni a testem a tusfürdővel, már teljesen elterelte a figyelmem. Felsóhajtottam, mikor meg éreztem kezeit a hasamon és csukott szemmel élveztem, amint a kezei fel-alá járnak felsőtestemen.
- Arra gondoltam, ma még maradhatnánk itt. - húztam mosolyra a szám - de ha szeretnéd, elmehetünk bárhova... - válaszoltam, majd megcsókoltam és egyik kezemmel elzártam közben a csapot.
- Gyere, mert már szétázunk. - húztam el a zuhany ajtaját, majd mikor kiléptünk tekintetem bejárta a szobát törölköző után kutatva.
- Adnál egy törölközőt? - álltam meg a fürdőszoba közepén, tetőtől talpig meztelenül és féloldalas mosolyra húztam ajkaimat.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 8:26 pm


Damon && Elena

Bíztató tekintettel jutalmaztam őt. Remélem ezzel a nézésemmel az igen felé fogom őt terelni. Muszáj, nem éhezhet, és azt sem akarom, hogy kellemetlenül érezze magát amikor velem van. Még csak az kéne, ha most elmenne az éhínsége miatt. Pedig csak most kezdtünk neki a dolgoknak.
- Nem is fogsz. Bízom benned. – kezem válláról lesiklik, és összekulcsolom ujjainkat. Egy aprót szorítok, és megcsókoltam mellkasát. Sosem fogok betelni ezekkel az izmokkal. Ha tehetném, éjjel-nappal lágy csókokkal hinteném be. Még jobban oldalra döntöttem a fejem, hogy a bőröm megfeszüljön. Talán evvel csökkenteni fogom a fájdalmat. Voltam már megharapva, nem is egyszer, és eléggé kellemetlen az érzés. Főleg, amikor nem egyeztél bele. De talán most más lesz, vagy nem. Kezemet visszaengedtem derekam mellé, és lehunytam a szemeimet. Először ajkát éreztem meg a nyakamon, és azt hittem már végeztünk. Ellazultam, már majdnem fellélegeztem mikor egy hasító fájdalom járta át a testemet. A hideg végigfutkosott a gerincem vonalán, és halkan felsziszegtem. Tenyereimet ökölbe szorítottam, és körmömet a húsomba vájtam. Majdnem összeestem, és megéreztem, ahogyan a vér áramolt ki a szervezetemből. Elveszi tőlem, megfoszt a saját véremtől. De a negatív élmények mellett feltűnt a pozitív is. Belőlem táplálkozik, én adok neki életerőt. Miattam lesz ereje, kedve, és jobban fogja magát érezni. A végére már megszoktam, és egy halk sóhaj hagyta el az ajkaimat.
Kihúzta belőlem agarait, és én nyomban kinyitottam a szememet. Rosszabbra számítottam. Fájt, de mégis az érzés, ami elkapott közbe. Jó volt. Véres csuklójával találtam szembe magamat. Kérdőn felpillantottam rá.
- Damon nem. – ellenkeztem, és megcsóváltam a fejemtől. A fájdalom ismét átjárta a testemet, mikor megmozgattam nyakamat. Ismét összeszorítottam szemeimet, és nyilvánvaló volt számára, hogy szenvedek. Pedig nem akartam kimutatni. Nem akarok vámpír lenni. Az életem egy nagy roncs, mindig történik velem valami baj. Ha véletlenül ebben az egy napban történne valami, akkor visszatérnék. Vámpírként. Azt pedig egyáltalán nem szeretném. Soha nem akarok egy vérszívóvá válni. Öregedni akarok, és leélni az életemet, s nem másokét elvenni.
De nem tehettem mást. Muszáj volt, mert a szoba kezdett körülöttem összemosódni, és Damon hangját is egyre távolabbról hallottam. El fogok ájulni, nem..
Kinyújtottam kezeimet, és úgy tapogatóztam, mintha elvesztettem volna a látásomat. Hamar megtaláltam a csuklóját, és óvatosan az ajkaimhoz emeltem. Először nyelvemmel ízleltem meg a számomra rozsdás ízű folyadékot, majd tágabb ajkakkal elkezdtem szívni. A fürdőszoba falához nyomtam őt, és minden egyes másodpercet kiélveztem. Egyre több erőm lesz, mindjárt kicsattanok a bőrömből. Többet akarok, nem akarok vele leállni. Így akarom érezni magamat a nap huszonnégy órájában.
De mikor látta, hogy már eleget ittam elvette tőlem. Beletörődtem, és az arcomat lemostam a meleg vízzel. Figyeltem, ahogy a lábainknál a víz néhol piros volt. A gyomrom fel is fordult tőle egy pillanatra.
- Nem akarom elrontani a hangulatot, de valamit szeretnék már az elején tisztázni. – hagyta el az ajkaimat egy keserves sóhaj. – Nem szeretnék, és nem is leszek vámpír. Nem nekem van feltalálva ez a fajta életmód. – egy egyenes csíkba húztam a számat, és tekintetem elvándorolt. Muszáj volt vele ezt közölnöm, hogy ne élje bele magát feleslegesen a dolgokba. Lehet közös jövőnk, de nem fog az évszázadokon keresztül tartani. Mert én addigra már halott leszek, a föld alatt fog heverni a testem.
- Most rajtam van a sor. – fogtam meg a tusfürdőt, és hirtelen témát váltottam. A kezembe nyomtam egy nagy adagot, és először a hátát kezdtem bekenni. Mikor végeztem, előrenyúltam és a hasán masszíroztam be.
- Van valami terved mára, vagy itt maradunk egészen addig, míg össze nem fonnyadunk? – súgtam a fülébe, és egy apró puszit nyomtam az arcára.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptySzer. Nov. 21, 2012 9:28 pm

Elena and Damon


Nem akartam, hogy Elena tudjon róla, hogy majdnem megharaptam. Nem akartam, hogy azt higgye, bántani akarom, hiszen elvileg meg kellene őt védenem. Furcsa volt a zuhany alatt állni vele meztelenül, így, hogy tudtam, bármelyik pillanatban megcsókolhatom és megérinthetem ott, ahol csak akarom és én mégis a vérére szomjaztam.
Idejét sem tudtam, mikor vadásztam utoljára, de az biztos, hogy nem mostanában. Nem is tudom, mikor hanyagoltam így el utoljára az ivást, de mostanában mindig akadt jobb dolgom is.
- Minden rendben, csak... - éhes vagyok - fejeztem volna be a mondatot, de felemelte az arcom, így számára is nyilvánvalóvá vált. Szörnyű volt. Bár Elena próbálta leplezni, láttam rajta, hogy megijedt. Tőlem ijedt meg, pedig éppen azt terveztem, hogy mindig mellette állok majd és megvédem mindenkitől.
- Nem akarlak bántani. - nagyon meglepett, amit mondott. Persze tudtam, hogy Stefan is ivott belőle, mikor megpróbált rászokni az embervérre, de akkor is, éri Elenát elég veszély és veszteség mostanában, nem kellene elviselnie még több fájdalmat.
Azonban hiába gondoltam így, már mikor kimondtam, hogy nem akarom bántani, tudtam, hogy meg fogom tenni. Túl csábító volt az ajánlat és az, hogy áttörhetek a magam által megszabott szabályokon. Van az a mondás, miszerint a szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket. Nos, én pont így éreztem, utáltam a korlátokat.
Mikor elseperte a haját, hogy láthatóvá váljon a nyaka, már nem tudtam ésszerűen gondolkodni, mert láttam, ahogy a halványlila erek lüktetnek selymes, hófehér bőre alatt. Ahogy hozzám simult, átöleltem és lehajtottam a fejem, ám mielőtt inni kezdtem volna vérét, egy csókot leheltem nyakára.
Megharaptam. Tudtam, hogy nem kellett volna, de megtettem, tűhegyes fogaim a nyakába mélyesztettem és csak szívtam a mézédes vérét. Minden korttyal éreztem, ahogyan erőm növekszik és csökken a vérszomjam. Sosem múlik el teljesen, de legalább nem érzem olyan erősen, ahogyan ég a torkom a vágytól, hogy végre táplálkozhassak.
Nem akartam, hogy Elena legyengüljön, ezért igyekeztem minél hamarabb véget vetni a táplálkozásnak, csak annyi vért vettem tőle, amennyire feltétlenül szükségem volt. Felemeltem a fejem és letöröltem a vért az ajkamról és az államról.
- Köszönöm. - suttogtam a fülébe, majd egy lépéssel hátrébb léptem tőle. Megharaptam a csuklóm és felé nyújtottam.
- Igyél, Elena. tudom, hogy nem szereted ezt, de én szeretném, ha innál. Nem csak azért, hogy bepótold, amit most elvettem tőled, hanem azért is, mert szeretném, ha biztonságban lennél. Nem akarlak elveszíteni. Félek, hogy valami ismét történik majd és esetleg nem tudlak megóvni. Minden pillanatban melletted leszek, csak a biztonság kedvéért. Légyszíves. - könyörögni is hajlandó lettem volna, mert tényleg nem bírnám ki, ha elveszíteném. tudom, hogy egyáltalán nem akar vámpír lenni, sőt, még a gondolatáról sem akar hallani, de én örülnék neki, hogyha egy örökkévalóságon át vele lehetnék.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptySzer. Nov. 21, 2012 8:38 pm


Damon && Elena

+16?
A vágy ismét csak fokozódott bennem. Mit művel velem, hogy ilyen érzelmek lobbannak fel bennem? Hátat fordítottam neki, és lehunytam a szememet. Éreztem, ahogy a meleg víz a bőrömhöz ér, és alig várom már, hogy Damon kezét érezhessem ismét magamon, ahogy bejárja a testemet..
Automatikusan oldalra döntöttem a fejemet, és élveztem minden egyes mozdulatát. Gyengéden bánt velem, és felkeltette bennem a kellő hatást. Halk sóhajok törték meg a víz folyását, és annyira belemerültem az egészbe, hogy majdnem elvesztettem az egyensúlyomat, és hátra estem. De sikerült időben észbe kapnom, és felegyenesednem. Lemosta a hátamról, és csókjait éreztem magamon. Azok a mennyei ajkak, olyan húsosak, íveltek, és milyen remekül csókol..
Azt tettem, amit kérte, bár nem mindig vagyok egy szófogadó lány. Most épp jó kedvemben kapott el. De majd lesz olyan is, amikor én fogok neki utasítgatni, és nem fordítva. Kíváncsi vagyok, hogy ahhoz hogyan fog viszonyulni.
Felemeltem pillantásomat rá, és kisöpörtem tekintetéből egy kósza vizes hajtincset. Dereka köré fontam a karjaimat, és még közelebb öleltem őt magamhoz csókunk közepette. Remélem, ez nem csak ilyen kezdetleges fellángolás, hanem hónapok múlva is így fogunk egymásra pillantani. Ilyen szerelmesen, majd kicsattanunk az örömtől, a vágytól, amikor megpillantjuk egymást. Nem szeretném, ha szerelmünk elavulna, és már azért lennék csak együtt, mert nem akarjuk megbántani a másikat. Nem akarok rá unni, ezért is félek, hogy attól, hogy talán hirtelen szaladunk előre. Viszont úgyis van még pár akadály, melyet át kell ugranunk, ami újabb és újabb kihívásokat jelent. Mellkasára döntöttem a fejemet, és élveztem kezének minden egyes mozdulatát.
- Persze.. – súgtam alig hallhatóan válaszomat, de hirtelen abbahagyta. Kezei lefagytak, és egy lépéssel hátrált. – Minden rendben van? – hangom aggódott volt, és megfordultam, hogy jobban szemügyre vehessem őt. Nagy nehezen sikerült tekintetemet elszakítanom a csodálatos felsőtestéről, és az arcát figyeltem.
- Damon.. mi a baj? – nyomatékosabban tettem fel immár a kérdésemet. Közelebb léptem hozzá, kezeim birtoklásba vették az arcát, és felemeltem, hogy többé ne tudja előlem elrejteni. Nagyot nyeltem, mikor megpillantottam vérben izzó tekintetét, hosszú tépőfogát, és az ereit melyek behálózták az arcát. Mikor ehetett utoljára? Az egész tegnapi estét itt töltötte nálam, és ha jól sejtem este egyszer se kelt fel mellőlem. Azt pedig nem szeretném, ha egy ártatlan embertől venne el vért, majd megigézné. Ha éhes, akkor inkább.. inkább.. tőlem. Igen. Felajánlom, nem hagyhatom őt éhezni. Engem úgysem fog bántani – remélhetőleg -.
- Figyelj.. – húztam egy apró mosolyra az ajkaimat. -, nem bánom. Nyugodtan, ilyen a természeted. Nem fog fájni. – mutatóujjammal megérintettem a kidudorodó erét, és végigsimítottam arcán. Közben próbáltam kordában tartani az érzelmeimet, hogy a félelem ne tükröződjön rajtam. Hajamat az egyik oldalamra söpörtem, és oldalra biccentettem a fejemet, s testéhez simultam, hogy csak egy választása legyen: A táplálkozás.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyKedd Nov. 20, 2012 9:43 pm

Elena and Damon


Lepocsoltam egy kis vízzel, mikor húzta az időt hogy beálljon mellém a zuhany alá. Alig vártam már, hogy magamhoz ölelhessem, de az a kis játék csak egyre értékesebbé tette a pillanatot.
- Kipihentem magam, sőt... nagyon jól aludtam. Melletted. - mosolyogtam rá, majd mikor a mellkasomra tette kezeit fenekére tettem a kezeim és közel húztam magamhoz, így ágyékom összeért medencéje alatti részével. Már ettől az apró mozdulattól is bizseregni kezdtem és ez még csak fokozódott, mikor megcsókoltam.
- Add csak ide! - nyúltam a szivacs után, majd a tusfürdőt is megragadtam és nyomtam egy adagot a kezembe. - Ha nem bánod.... - lóbáltam meg a kezeimben a szivacsot - Én e nélkül csinálnám. - ejtettem le a földre a kezemben tartott szivacsot, majd óvatosan megfordítottam Elenát és bekentem a hátát, majd körkörösen kezdtem mozgatni a kezemet, így a sampon felhabzott a hátán. Végighúztam tenyerem Elena hátán úgy, hogy alig érintettem a bőrét. Ezzel általában elérem a kívánt hatást a nőknél. Tagadhatnám, hogy szeretem elcsábítani őket, de az igazság, hogy 145 év alatt így is-úgy is megtanulom, mi van rájuk izgató hatással. Kezembe vettem a zuhanyfejet és lemostam a hátáról a habot, ahol már kilátszott a bőre oda egy-egy csókot nyomtam.
- Fordulj meg. - utasítottam, de hangom lágy volt. Mikor megfordult, mutatóujjamat álla alá helyeztem, magamra emeltem a tekintetét és ismét megcsókoltam a száját, majd a nyakát, a mellkasát és a melle közti területet. Ismét beszappanoztam a kezem és a derekától indulva a hónaljáig végighúztam a kezem, majd vámpírsebességgel a háta mögé kerültem és magamhoz húztam, miközben két kezemmel melleit masszíroztam.
- Te kipihented magad? - suttogtam a fülébe, majd játékosan megharaptam fülcimpáját és egyik kezem lefelé vándorolt a testén és végigsimított intim részén.
Hirtelen vámpírfogaim kiélesedtek és már hajoltam Elena nyakához, hogy megharapjam, mikor észhez tértem. Meglepetten hátrébb léptem egy lépést és lehajtottam a fejem, hogy Elena ne láthassa az igazi arcom.
Mi a fene van velem?
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyHétf. Nov. 19, 2012 10:59 pm




Damon && Elena


+16?
Nyugodt volt az estém, egyszer se keltem fel. Rég aludtam ki magamat ilyen jól. Az álmomban Damon-nel töltöttem az estét, és még ott is minden olyan valószerűtlennek tűnt. Nem akartam hinni a saját álmomnak.
Megfordultam a hasamra, és magamhoz öleltem a párnámat. Olyan ismerős illat áradt belőle. Kinyitottam a szememet, és felültem az ágyra. Megcsapott a hideg, és ekkor vettem észre, hogy semmi nem takarja a testemet. Magam köré csavartam a plédet, és körbe néztem. Ruhák hevertek mindenhol a mellettem lévő helyen is aludt valaki az este. Akkor tényleg megtörtént? Nem csak egy álom volt?
Felálltam, szorosan magamhoz tartva a plédet, és kinéztem az ablakon. Damon kocsija még mindig itt van, tehát nem lépett le. Fellélegeztem, és megnyugodtam. Tehát ő is komolyan gondolja. Víz folyására lettem figyelmes, és a fürdőszoba elé léptem. Pár másodperc után benyitottam, a meleg egyből jött kifelé, melytől libabőrös lettem. Bezártam magam mögött az ajtót, és Damon-t pillantottam meg. A zuhanyzó alatt. Meztelenül. Egyből egy kacér mosoly jelent meg az arcomon, és közelítettem feléje.
- Ezt kérdésnek szántad? – kérdeztem felvont szemöldökkel, és már a zuhanyzó mellett voltam. – Lehet még kéne egy kis gondolkodási idő.. – húztam az agyát, és levetettem magamról a plédet és bemásztam mellé. Lábujjaimat összehúztam mikor megéreztem a meleg vizet. Damon már csupa víz volt, hajából csurgott le a víz.
- Remélem kipihented magad a tegnapi este után. Ha nem.. így jártál. – kezeim a felsőtestére tévedtek, és elkezdtem masszírozni őt. Legközelebb majd a kádat is ki kell próbálnunk, de ehhez hozzá tudnék szokni. Nem egyedül kell felkelnem, és nem ugyanazt a megszokott napi rutint kell követnem.
A párás levegő kezdte belepni a kicsi szélességű és hosszúságú helyiséget. A nagyjából tíz négyzetcentiméterű fürdőszobában egyre fülledtté vált a levegő. A zuhanyzó üvegén egy foltban ott volt Damon kezének a nyoma, és onnan folyt le a hab. Jeremy ismerős samponja megcsapta az orrom illatát.
- Bekensz, vagy magamnak kell ezt megcsinálnom? – incselkedtem, és kezembe vettem a fürdőszivacsot.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyHétf. Nov. 19, 2012 9:38 pm

Elena and Damon


Olyan boldog voltam. Ez egy olyan este volt, amit soha nem fogok elfelejteni, míg élek. Fantasztikus volt, nem csak a szex, de az egész este. Féltem, hogy reggelre meggondolja magát és mégsem akar velem lenni, de mikor azt mondta, "én is" akkor a kétségeim szertefoszlottak.
- Te is fantasztikus vagy. - suttogtam, halkan, de ahhoz elég hangosan, hogy az emberi fül is hallja és mosolyát viszonoztam.
- Én is boldog vagyok veled, de hisz ezt tudod. - csókoltam vissza ugyanolyan szenvedéllyel, ahogyan ő engem, de testem egyetlen részem sem akart elhúzódni tőle. A vágy újra kezdett feltámadni bennem és végül örültem, mikor vége szakadt a csóknak, mert féltem, hogy Elenának túl gyors lenne a tempó. Ő ember, több pihenésre van szüksége, mint nekem, ezért csak hagytam, hogy visszafeküdjön a mellkasomra és addig simogattam a hátát és az arcát, míg el nem ragadta az álom, majd én is lehajtottam a fejem és elaludtam.

***

Reggel mosolyogva ébredtem. Ilyen is rég fordult már elő velem, de amint megéreztem Elenát magam mellett, semmivel sem lehetett volna lehervasztani ezt a mosolyt az arcomról. Egyszerűen... boldog voltam. Rég éreztem már így, de úgy gondolom,végre megérdemlem.
Kikászálódtam Elena mellől és a fürdő felé indultam. Annak ellenére, hogy nem aludtam még itt korábban, pontosan tudtam, mit hol találok. Megnyitottam a csapot, majd beálltam alá. Jól esett, ahogy a kellemesen meleg víz csorgott le a testemen. Megragadtam Jeremy tusfürdőjét, majd lassan bedörzsöltem vele magam, aztán néztem, ahogy a habos víz lefolyik a lefolyón.
Hirtelen arra lettem figyelmes, hogy az ajtó nyitódását, majd záródását hallottam. Letöröltem egy foltban a párát az üvegről, majd egy mosollyal nyugtáztam, hogy szerelmem is felébredt és csak egy pléd volt magára tekerve amitől egy pillanat alatt megszbadulhat.
- Jössz te is? - kérdeztem huncut mosollyal ajkaimon.
Újra végignéztem rajta, csupasz vállával kezdve gyönyörű lábáig és ismét nyugtáztam magamban, hogy minden egyes nap egyre gyönyörűbb és gyönyörűbb lesz.
És immár a barátnőmnek nevezhetem.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyHétf. Nov. 19, 2012 6:46 pm


Damon && Elena


+18
Olyan érzés fogott el, mintha újra, s újra élném át vele az első csókomat. Félelmetes, hogy milyen hatást kelt bennem. Egyszerre izgató, és rémisztő is. Egyre csak fokozta bennem az iránta érzett vágyamat. Nem tudom hányszor képzeltem ezt a pillanatot már el, és végre.. meg fogjuk tenni. Rengeteg akadályon kell majd átvészelnünk magunkat, de ha szeretjük egymást, és hiszünk benne, hogy sikerülni fog, akkor könnyű lesz az egész. Remélem, hogy Damon tényleg komolyan gondolja ezt az egészet, és nem csak egy pár hétre fogok neki kelleni. Mert ugye nekem vannak elvárásaim, neki is lehetnek, de ragaszkodok azokhoz, amik már megfogalmazódtak bennem. Például zokon veszem, ha megcsal. Második esélyért ne könyörögjön nálam, mert ha egyszer megtette, akkor ismét be fog következni. Megértem, hogy emberekből táplálkozik, csak majd ne előttem, és próbáljon meg ösztönei felett uralkodni, és nem megölni az illetőt.
Várjunk.. hova tévedtek a gondolataim? Épp most készülök lefeküdni a kedvelt férfival, akiért már hónapok óta dobog a szívem. Nem szabadna ennyire előreugornom, mert ha már az elején felállítok szabályokat azzal csak elijesztem magamtól. És ezt a legkevésbé sem szeretném.
Mikor felült, a nyaka köré fontam ismét a karjaimat, hogy jobban meg tudjam magam tartani. Hátát kezdtem el simogatni, és elengedtem őt annyira, hogy sikeresen kibújjak a felsőm alól. Ó Istenem.. El sem hiszem, hogy már itt tartunk. Halk sóhajok törtek fel belőlem mikor lágy csókjaival testemet kezdte kényeztetni. Ahol csak érintette a szája olyan érzés kapott el, mintha lángolnék, perzselődne a bőröm. Lehámozta rólam a maradék ruhámat, egészen addig míg testemet egyetlenegy fehérnemű borította. Kezeimet végig húztam kidolgozott mellkasán, körkörözve. Amikor a nadrágjához értem, ott akadt némi probléma. Egy kicsit elidőztem övének kikapcsolásával, s mikor sikerrel kikapcsoltam benyúltam és keményedő férfiasságát kezdtem el simogatni. Az utolsó darab ruha is lekerült rólam, és ismét végigment az egész testemen. Kezemmel a paplanba markoltam, és erősen gyűrögettem. Egyre hangosabb, és hangosabb nyögések törték meg a szexuális túlfűtöttségtől tele szobát. Mennyire örülök, hogy rajtunk kívül nem tartózkodik senki se a házban. Ha Jeremy ezt hallaná, és tudomást szerezne róla, akkor..
Egyre gyorsabban kezdtem el venni a levegőt. Érzem, közel állok a csúcshoz, már csak egy kicsi kell.. De abbahagyta, és a gyönyörtől sugárzó arckifejezésemnek nyoma veszett. Ajkai ismét rá találtak a sajátoméra, és belém hatolt. Körmeimet hátába mélyesztettem, és felvettem tempóját. Először lassú tempóba kapcsolt, majd egyre gyorsult. És őszintén szólva nekem már gyors volt, de rengeteg izgalmat nyújtott. Ismét ugyanaz az érzés járta át a testemet, és elértem. Átléptem a mennyország kapuját, ezáltal testem megfeszült, és beleborzongott. Egy utolsó csókot leheltem ajkaira, és lezuhant mellém. Pár másodpercig elkapott a némaság, nem tudtam mit felelni. Fantasztikus volt. Nagyon, sőt..
Bebugyoláltam magamat a takaró alá, és Damon mellkasára hajtottam a fejemet. Lehunytam a szemeimet és szívverésének ütemére összpontosítottam. Kellemes érzés kapott el. Meglepett mikor kimondta a „Szeretlek” szót. Igazából én is ezt érzem iránta, de nem érzem még olyan bátornak magamat, hogy kimondjam. Ez mégis egy komoly lépés.
- Én is. – csak ennyit feleltem, és egy puszit nyomtam a mellkasára. Összekulcsoltam ujjainkat, és egy sóhaj hagyta el a számat. – Fantasztikus vagy. – görbültek az ajkaim egy féloldalas mosolyra. – Nem érdekel, hogy mit mondanak. Én boldog vagyok veled. – könyököltem fel az ágyra, és egy újabb szenvedélyes csókban részesítettem őt. Majd ismét elhelyezkedtem úgy, ahogy az előbb voltam, és hagytam, hogy elragadjon magával az álom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyVas. Nov. 18, 2012 10:14 pm

Elena and Damon


+18

Mikor Elena kimondta, hogy ő is akarja, mintha villám cikázott volna át a testemen és kellemes bizsergés futott át rajtam, különösen egy testrészemben összpontosulva, főleg a következő csókunk után. Úgy csókoltuk egymást, mint eddig még soha, szenvedélyesen, gyengéden, mégis hevesen. Annál jobb érzést még soha nem tapasztaltam, mint mikor ajkai az enyémre tapadtak. Minden gondolatom Elena körül forgott és akörül, amire éppen készültünk.
El sem hiszem, hogy a lány, akire mindeddig vártam, most az enyém lehet. Ahol megérintette a testem, mindenütt bizseregtem a vágytól. Mikor az ingemet kezdte el kigombolni, biztatóan rámosolyogtam és kezemet formás fenekére helyzetem.
Meglepett, mikor én kerültem alulra, de tetszett is ugyanakkor, ezért egy apró mosollyal jutalmaztam. Amint kigombolta az ingem, már nyúltam is felsőjéért, de elterelte a figyelmemet, mikor a hasam kezdte csókolgatni. Felültem, de vigyáztam arra, hogy Elena az ölemben maradjon és lehúztam róla a pólót. Nagyot nyeltem, ugyanis így már csak egy melltartó takarta el melleit a szemem elől. Megemeltem a fenekénél fogva, majd újra az ágyra fektettem és nyakát, arcát, száját kezdem el csókolni, miközben kezeim a nadrágja gombjaival vacakoltak. Mikor sikerült kigombolnom, lecsúsztattam róla, majd valószínűleg a szoba másik végében kötött ki, ezzel már nem igazán foglalkoztam. Kikapcsoltam a melltartóját, majd azt is levettem róla. Rajta már csak egy bugyi volt, amitől könnyen megszabadíthatom, rajtam viszont még mindig rajtam volt a nadrágom, de mikor megéreztem Elena kezeit az ágyékomnál, pár pillanat múlva már megszabadultam tőle az alsónadrágommal együtt.
Végigcsókoltam Elena nyakát, mellkasát, melleit, egészen a hasa aljáig, majd lehúztam róla a bugyit és lejjebb haladtam, számmal, nyelvemmel kezdtem kényeztetni őt intim testrészén, miközben kezeim a combja belső oldalát cirógatták. Elena halk sóhajai jelezték, hogy élvezi, amit csinálok, majd mikor már a gyönyör kapujába ért, abbahagytam amit épp csináltam és újra visszatértem a szája csókolásához, és ágaskodó férfiasságomat a bejárathoz vezettem, majd először lassú mozgásba kezdtem, minden percét élveztem, ahogyan a csípőnk egy ritmusra mozog először lassú, majd egyre gyorsabb és gyorsabb tempóban. Egyszerre értük el a mennyországot, majd kicsusszantam belőle és lefeküdtem mellé.
Kitártam a karom, alig vártam, hogy odabújjon hozzám. Ez csodás volt. Sosem élveztem még ennyire a szeretkezést senkivel sem, talán azért, mert Elena iránt tényleg éreztem valamit. Szerettem őt.
- Szeretlek, Elena. - mondtam ki végre hangosan is, majd adtam egy puszit a homlokára és magunkra húztam egy takarót és alatta kezem mezítelen felsőtestét cirógatta. Most, hogy már tényleg ismertem a teste minden porcikáját, még jobban szerettem őt, még jobban akartam őt, mint valaha.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyVas. Nov. 18, 2012 12:00 pm


Damon & Elena



Az érzelmek teljesen felerősödtek bennem, s tetszett az, amit Ő vált ki belőlem. Kíváncsi lennék arra, hogy ő mit érez, hisz neki mindez felerősödik, mivel vámpír, én pedig csupán egy egyszerű halandó vagyok. Tüzeltem belülről, majdnem szét fogok robbanni. Akarom őt, de vajon helyes lenne? Nem tudom. Fel tudnék sorolni érveket, mely mellette, és mely ellene szól. Teljesen elvesztem világoskék tekintetében. Olyan, mintha magába szippantana, és nem akarna engem kiengedni. Mintha úsznék az óceánban, egyre mélyebbre sodorna, és nem lenne kiút. De nem is bánom.
- Remélem, hogy a többiek is tisztában lesznek ezzel. Mert én tényleg törődök veled Damon. – mosolyogtam, és most esett le a mondatom értelme. Evvel, amit mondtam konkrétan beleegyeztem. Bólintottam arra, hogy igen, mi alkothatunk egy párt. El sem hiszem, annyi hónap szenvedés után végre átvészeltük az akadályokat, és most itt vagyunk. Egy fura, de mégis kellemes érzés fogott el. A boldogság, melyet már rég nem éreztem. És ő visszahozta ezt nekem, hogy igen is van kiért felkelnem minden reggel, van kiért áthidalnom a nehézségeket.
Ujjaimat végig húztam arcán, majd mutatóujjamat az állkapcsán. Olyan, mint egy álom. Nem is merem azt hinni, hogy ez a valóság, mert félek attól, hogy hirtelen mindennek vége lesz. Egy rossz mozdulat, vagy mondás és bumm. Vége. De ha tényleg olyan szerencsétlen vagyok, hogy egy álomvilágban vagyok, akkor.. senki se csípjen meg!
Monológján meglepődtem, és egy pillanatra elgondolkoztam. Mennyiszer álmodtam, fantáziáltam már róla. Mind olyan könnyű volt, de most, hogy döntés elé vagyok állítva, lefagytam. Nem tudom, hogy mit cselekedjek. Ha nem megyek bele, akkor lőttek az egésznek. Azt fogja vélni, hogy csak kihasználtam, és megromlik a kapcsolata. De, ha belemegyek – amit szeretnék is – attól tartok, hogy csalódást fogok neki okozni. Nekem nincs annyi tapasztalatom, mint neki. Az is lehet, hogy rám fog unni egy idő után, hogy már nem leszek neki kívánatos. És ettől félek, nagyon, sőt rettegek.
De mégis annyi ideig vártunk már, és végre úgy néz ki, hogy szerelmünk be fog teljesülni. Itt az ideje, hogy cselekedjünk, és ne csak szavakba öltsünk az érzelmeinket. Igaza van Damon-nek. Most az egyszer ne érdekeljen mások véleménye, a lényeg, hogy mi boldogok vagyunk. Együtt. Damon és Elena. Elena és Damon.
Válaszként hosszasan megcsókoltam, és végigsimítottam hátán a sötétingjén keresztül.
- Ezt kérdésnek szántad? Mert, ha igen.. Akarom. – súgtam az ajkaira, melyek ismét összeforrtak az enyémmel. Nyelvünk életre keltek, táncra perdültek. Kezeim a mellkasára siklottak, és remegő kézzel végighúztam izmos, kidolgozott hasfalán, majd mikor ismét a nyakához tértem lassan elkezdtem kigombolni a felsőjét. El sem hiszem, hogy meg fogjuk tenni. Ilyenkor örülök, hogy Jeremy nincs itthon..
Hirtelen a vágytól felpezsdülve, fordítottam az állásunkon. Magam alá nyomtam, és egy elégedett mosollyal jutalmaztam őt. Meglepetések mindig akadnak. Csípőjére ültem, és az utolsó pár gombot is kigomboltam. Lehajoltam ismét hozzá és apró csókokkal hintettem be testét egészen a nyakától a hasa aljáig.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptySzomb. Nov. 17, 2012 11:57 pm

Elena and Damon


Legszívesebben megmondtam volna neki, hogy ő az életem, de akkor már nem ismertem volna magamra. Így is eléggé romantikusra, csöpögősre sikeredett ez a találkozás Elenával, nem szeretném, ha azt hinné, ennyire megváltoztam. Még mindig ugyanaz vagyok, csak mellette más. Ő az egyetlen, akit nem akarok megbántani, nem akarom elijeszteni magamtól.
- Nem vagy Katherine és soha nem is leszel olyan, mint ő. Ő kezdettől fogva csak játszott velem és mindig is az öcsém érdekelte. De ez más, te más vagy, érzem. - ha Elena olyan lenne, mint Katherine, már rég az ágyába kötöttem volna ki. Akkor már lefeküdtünk volna, nem is egyszer és nem beszélgetnénk most itt. Ő nem volt velem őszinte. Ő nem mondta el a gondjait, p nem bízott bennem.
Percegik, órákig tűnő ideig néztünk farkasszemet Elenával. Kíváncsi voltam, megcsókol-e vagy marad önmaga, választja a nehezebb, de könnyebb utat és kihátrál a helyzetből. Mindennél jobban vágytam arra, hogy édes ajkai az enyémhez tapadjanak, de neki kellett döntenie. Nem akarom tönkretenni az életét, tudom, hogy a legtöbben nem örülnének, ha egy párt alkotnánk. Oldalra döntötte a fejét és akár a tükörképe, én is oldalra döntöttem az enyémet. Lehunytam a szemem, majd megéreztem ajkait ajkaimon. Először éppen hogy csak hozzáértünk a másikhoz, majd ahogyan egyre jobban belemerültünk a csókba úgy lett az is egyre szenvedélyesebb.
Elena karajit a nyakam köré fonta és a hajamba túrt, én pedig még közelebb húztam magamhoz és egyik kezemmel a haját simogattam, másikkal pedig a derekát fogtam, majd benyúltam a pólója alá és a hátát kezdtem simogatni. Óvatosan a hátára fektettem, közben egy pillanatra sem szakítva meg csókunkat.
- Elena, nem érdekel, mások mit gondolnak. Mióta itt vagyok, csak rád várok és nem fogok meghátrálni. Lesz, aki nem fog örülni nekünk, de csak az számít, mi hogy állunk hozzá ehhez, mi mit szeretnénk. Ha te itt vagy nekem... nos, akkor nem igazán fog érdekelni, más mit gondol. Ha te akarod, akkor kettőnknek semmi akadálya. Akarod? - szinte égtem a vágytól, úgy éreztem, a testem lángol és ha nem tehetem magamé Elenát, fel fogok robbanni. Hihetetlen, milyen hatással bír felettem.


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 18, 2012 12:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptySzomb. Nov. 17, 2012 10:55 pm


Damon & Elena



Miért érzek így iránta? Miért holott teljesen tisztába vagyok vele, hogy nem szabadna? De miért is nem szabad? Csak azért, mert együtt voltam az öccsével, illetve azt sem szeretném, ha a történelem ismételné önmagát? Stefan és Katherine miatt nem hagyom, hogy szerelmünk beteljesedjen? Vagy talán, mert megrémiszt. Az a tudat, amit érzek iránta. Mert rég nem éreztem így valaki iránt. Amikor a lelked majd szétrobban az örömtől, a nap minden egyes percét vele akarod tölteni, az idő leáll mikor vele vagy.. Ideje lenne a saját érdekeimet előtérbe helyezni, és nem mindig azt nézni, hogy kinek nem lesz jó. Majd beletörődnek. De Damon is annyit szenvedett már, és végre lett egy esélyünk. A boldogsághoz. Hülye lennék, ha nem fogadnám el, hisz az élet egyszer ad ilyen lehetőséget.
- De nem hívhatlak állandóan, ha bajba vagyok. Neked is van életed, Damon. – hajtottam le a fejemet, és hagytam, hogy hosszú barna hajam az arcomba hulljon.
Minden mértékben igaza volt. Nem harcolhatok ellene, mert bármennyire is próbálkozok, sosem fogom őt kiverni a fejemből. Evvel csak jobban magamhoz láncolom, mert akkor erre törekszem, erre gondolok mindennap. Vagyis Rá.
- Nem lehet. – talán, ha többet tagadom, akkor rájövök, hogy igazam van. Vagy nem? Nem tudom. Valaki segítsen nekem! – Nem vagyok Katherine. És nem akarlak elveszíteni. – tekintetem ellágyult, és a fülem mögé söpörtem egy hajtincset, mely az arcomba lógott.
Megfogta a kezemet, és a szívére tette. Nagyot nyeltem, és a kezemet figyeltem. Éreztem a dobogását. Gyors volt, de nem gyorsabb az enyémnél, mely bármelyik percben kiugorhat.
- Érzem.. – súgtam, és pillantásomat felemeltem, és egyenesen az övével találtam magamat szembe. Kísértetiesen közel volt hozzám az arca, orrunk majdnem összeért. Van még visszaút, ha időben cselekszem. Választhatom a szenvedést, a boldogtalanságot. Vagy választom a kihívást, hogy mindenki elé álljunk, s bevalljuk az érzelmeinket. Nem kell többé titkolózni, elnyomni, mert úgyis mindig előjön, ha egy légtérbe kerülünk.
Kölnijének illata kellemesen cirógatta az orromat, kicsit oldalra biccentettem a fejemet, és már-már hunytam le a szememet. Még mindig hátrálni tudok. De nincs elég önkontrollom hozzá. A szemeim lecsukódtak, és ajkai súrolták az enyémet. A szívem, mintha egy ütemet kihagyott volna. Először apró, gyengéd csókokat váltottunk, mely egy szenvedélyes csókká forrt. Közelebb másztam hozzá, anélkül, hogy elszakadtam volna tőle. Karomat először félve a nyaka köré fontam, és ujjaim sötétbarna hajába túrtak bele. Nem akartam, hogy véget vessünk ennek a pillanatnak.
De mire észbe kaptam, már az ágyamon feküdtem, lábaim Damon köré voltak kulcsolva, és felettem volt. Egy utolsó csókot nyomtam ajkaira, és elhúzódtam tőle.
- Biztos vagy benne? Mármint, nem aggódsz, hogy mások mit fognak szólni? – kérdeztem kapkodva a levegőért. Teljesen elvesztem tőle az eszemet, fura érzelmeket vált ki belőlem, jó értelemben.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptySzomb. Nov. 17, 2012 9:01 pm


Elena and Damon


Mikor azt mondta, nem akarta, hogy feleslegesen aggódjak, nagyon meglepődtem. Hogy mondhat ilyet, hát nem tudja, hogy bármit megtennék érte? Ott voltam akkor, mikor Stefannal együtt voltak, végignéztem, ahogy megcsókolják egymást, ez most sem lesz másképp.
- Feleslegesen? Ugyan, Elena, tudod, hogy fontosabb vagy nekem... mindennél. Ha baj van, szólj. - szorítom meg kezeit. Mikor kimondja, hogy csoda, hogy túlélte, alig bírom fékezni idegeimet. Az a nő... nem tudom, mennyi esélyem van ellene, hisz még Katherinenél is idősebb, de biztos, hogy nem hagyom szó nélkül, amit csinált.
- Tudom. De itt vagy és ez a lényeg, ne is gondolj arra, mi történt. - tudom, milyen szörnyű érzés, ha valaki olyan kezében van a szíved, az életed, aki utál téged. Átéltem már párszor, és én is elmondhatom magamról, hogy csoda, hogy még élek, hisz van pár tucat ellenségem, akik mindennél jobban szeretnének halva látni, mellkasom helyén egy tátongó lyukkal, vagy egy szívemből kiálló karóval.
Egy kis reményt adott, mikor Elena összekulcsolta ujjainkat, de arckifejezéséből már tudtam, nem az következik, amit hallani szeretnék már azóta, hogy idejöttem a városba.
- De érzed. Én is érzem és nem tehetsz ellene semmit, nekem elhiheted. Annyit csinálhatsz, hogy magadba zárod és nem beszélsz róla senkinek, még magadnak sem. - elegem van már abból, hogy harcolok az ellen, amit érzek. Ideje leküzdenem azt - bármi is legyen - ami visszatart attól, hogy érezzek. A csalódástól félek? Talán. A visszautasítástól? Valószínű. De hogy fogom Elenát rávenni arra, hogy feledkezzem meg azokról a dolgokról, feledkezzen meg a félelmeiről, anélkül, hogy én is megtenném?
- De helyes, Elena. Azt hittem, most, hogy nem vagytok együtt Stefannal, megérted, hogy helyes, mert még mindig érzed, tudom, hogy érzed, hogy vonzzuk egymást. - szántam lelkesítő beszédnek, de hiába, elengedte a kezem és el akarta terelni a témát. Nem hagyhatom, hogy most eltérjünk a témától, mikor kezdünk ősszinték lennyi egymással.
Oké, akkor próbálom máshogy.
Újra a kezéért nyúltam, de ezúttal a mellkasomra helyeztem, a szívem főlé.
- Érzed ezt? Érzed, milyen hevesen dobog a szívem, ha a közelemben vagy? Ez helyes, Elena. Helyes, ha együtt vagyunk, különben nem éreznénk így. - közel hajoltam hozzá, az arcunk között alig volt 2 centiméternyi távolság. Lélegzetet sem mertem venni szinte, nehogy megtörjem a szoba meghitt, ugyanakkor szexuális feszültséggel teli csendjét. Magamon éreztem leheletét és egyre csak közelebb és közelebb hajoltam hozzá.


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 18, 2012 12:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptySzomb. Nov. 17, 2012 10:59 am


Damon & Elena



Kigomboltam derékig érő sötétkék blúzomat, és alaposan megvizsgáltam magamat a tükrömben. Alig egy héttel ezelőtt, alig pár nappal majdnem kitépték a szívemet.. És ami a legszörnyűbb, hogy ok nélkül, és egy Petrova. Tehát valamilyen távoli rokon lehetett. Bár mit lepődök meg ezen? Katherine is a rokonom, és a halálomat akarja. Ha nekem valaha lenne hasonmásom biztosan nem utálnám őt, sőt a legjobbat szeretném neki. Mert a család mindennél fontosabb. A család egy nagyon értékes kincs, vigyázni kell rájuk, mert ha egy pillanatra sem foglalkozol velük eltűnnek. Onnan már nincs visszaút, nem tudsz könyörögni, hogy jöjjenek vissza. Mert ez a vég számukra.
Mutatóujjammal megérintettem a sebhelyet, mára már eltűnt. Stefan-tól egyből kaptam vért, így nem esett komoly bajom. Fizikai bántalmazásnak nyoma sincs, de a lelkemről nem is szeretnék vitát nyitni. Ott kísért a szemem előtt Anna tűzben lobogó íriszei, ahogy a halálomat várja. Majdnem körül font engem a halál, és majdnem elragadott. Mindent az időzítésnek köszönhetek. Ha Stefan később jött volna, akkor már nem lennék itt. Hanem a Mystic Falls-i temetőbe lennék eltemetve a szüleim mellett, s Jeremy magára lenne hagyva. Ezt nem engedhetem.
Visszagomboltam felsőmet, és mélyen beszívtam a számomra éltető levegőt. A tüdőm megtelt oxigénnal, majd kifújtam. Ujjaimat hosszú sötétbarna hajamba túrtam, és végigszántottam rajta kiegyenesítve a kiálló szállakat.
Az ismerős csengő megtörte a szobám csendjét. Ki kereshet ilyenkor? Alig múlt el tíz óra. Kapkodva a lábaimat, kisétáltam a szobámból, és gyorsan levágtáztam a lépcsőfokokon. Megragadtam az ajtó kilincsét, és kinyitottam. Egyből egy mosolyra görbültek az ajkaim, mikor megpillantottam az illetőt. Nem rá számítottam, de örültem, hogy Ő van itt. Rég nem találkoztunk, viszont van egy sejtésem, hogy tud a bálról. Hisz Damon mindent tud.
- Helló, Damon. – köszöntöttem, és arrébb álltam az ajtóból, hogy be tudjon jönni. Vér szökdösött az arcomba, evvel halvány rózsaszín pírt varázsolva, mikor megéreztem tekintetét ahogy engem pásztázott. És jól gondoltam. Hallott a dolgokról.
- Már jól vagyok. – bólintottam. Jól esett, hogy valaki törődött velem. A fejemmel a lépcső felé intettem, hogy beszéljük inkább meg fent. Nem tudom miért pont a szobámat választottam a nappali helyett, de.. Szóval hamar kikötöttünk a szobámban. Az ágyamra ültem törökülésbe, és kihúztam a hátamat.
- Tudom. – egy újabb mosoly suhant végig az arcomon. – Azért nem kerestelek, mert nem akartam, hogy feleslegesen aggódj. – pillantottam az ágyneműmre, és egy szöszt lesöpörtem a földre.
Anna.. – tekintettem fel a plafonra. Gondolatban még meg tudom fogalmazni, de mindig elkap a keserűség, és a félelem, mikor hangosan beszélek róla. -, majdnem kitépte a szívemet. Egy csoda, hogy túléltem. – feszültem meg, és tekintetemet ismét csodálatos, magával ragadó pillantásába véstem.
Ne.. ne menj oda. Damon, kérlek ne.. De oda ment. Abba a témába keveredtünk bele, amit mindig próbálok mellőzni. Próbáltam elfelejteni őt, megparancsoltam az érzelmeimnek, hogy álljanak le. De nem sikerült, sőt csak egyre jobban erősödtek.. Pillantásom lejjebb vándorolt a kezünkre, és összekulcsoltam ujjainkat. A szívem a torkomban dobogott már, és tudtam, hogy nem helyes. Nem szabadna őt félrevezetnem, mert ami köztünk van, az sosem teljesedhet be. Nem akarok Katherine-né válni.
- Damon.. – kezdtem bele nagy nehezen, és már most utáltam magamat, amit mondani fogok neki. -, ezt nem szabadna. Nem kellene úgy éreznem irántad, ahogyan. – csóváltam meg a fejemet. „Nem szabadna szeretnem téged..” ~ tettem hozzá még a gondolatomban. De mégsem tudok uralkodni eme érzés felett. Teljesen magába szippantott, és nem akar elengedni engem.
- Nem lenne helyes.. – engedtem el a kezét, pedig még érezni akartam puha bőrét ahogyan cirógatja a sajátomat. Akartam őt annyira, hogy már a bensőm reszketett érte. Olyan számomra, mint egy drog. Soha nem lehet róla letenni, kell nekem a túléléshez.
- És veled minden rendbe? – tereltem el a témát egy nagyon bugyuta kérdéssel. Sosem voltam ebbe jó, és úgy látszik az idők során nem fejlődött ez a tulajdonságom. Még..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyPént. Nov. 16, 2012 11:46 pm


Elena and Damon


Nem tudtam már húzni az időt, nem találtam több kifogást arra, hogy miért ne menjek Elenához. Féltem a visszautasítástól és attól, hogy végül mégsem én kellek majd neki. Lehet, hogy jobb is lenne, ha eltűnnék, Stefannal, Klaussal és a többi természetfelettivel együtt és hagynánk, hogy normális életet éljen, olyat, amilyenre vágyik. Csak egy gond volt, szerettem és ezért képtelen voltam itt hagyni.
Még mindig aggódtam amiatt, hogy Anna mit tehetett vele. Bár sosem mondtam volna senkinek, hogy hálás vagyok Stefannak, mégis az voltam, mert megmentette a szeretett lányt. Elkeserített, hogy nem hívott még mindig.
Az ajtó előtt álltam, kezemet megemeltem, hogy kopogjak, ám mielőtt még tényleg megtettem volna, vettem egy mély lélegzetet. Hármat kopogtam, többre nem is volt szükség, mert Elena már az ajtó előtt állt, ezt a kilincs lenyomódása is jelezte, meg a bentről kiszűrődő hangok.
- Szia. - mondtam, miután végignéztem rajta tetőtől talpig. Mindig lenyűgöz, mikor látom. Lenyűgöz, ahogyan kinéz, a kisugárzása, ő maga.
- Hallottam, mi történt veled. Sajnálom, hogy nem voltam ott segíteni. Mit csinált Anna? Annyira aggódtam, nem hívtál, nem üzentél. Jól vagy? Akarsz beszélni? - bólintott, majd elindult fel a lépcsőn a szobájába. beléptem a házba, becsuktam magam mögött az ajtót, majd utána indultam.
- Szóval minden rendben veled? Tudod, hogy rám számíthatsz, mindig. - ültem le az ágyára.
- És... azért is vagyok itt, hogy megbeszéljük a dolgokat. Nem igazán tudom, hogy állunk, most mi ketten. Vagyis... tudod, hogy én... - fejeztem be itt a mondatot, majd a kezéért nyúltam. Nem akartam kimondani, hogy szeretem, amíg nem vagyok biztos benne, hogy ő is így érez. Nem akarom tovább bonyolítani a dolgokat feleslegesen, mikor önmagukban is elég komplikáltak már.
Idegesen rámosolyogtam. Ezért nem akartam idejönni, mert tudtam, hogy a szerencsétlen alak bőrébe kell majd bújnom, aki nem találja a szavakat és akinek láthatatlan korlátok között kel tapogatóznia. Utálom, mikor sebezhető vagyok, márpedig Elena közelében sajnos az vagyok.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyPént. Nov. 16, 2012 11:18 pm



Játék lezárva!
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája EmptyHétf. Május 28, 2012 6:36 pm


To; Damon


A felsőmtől, és a melltartómtól pár másodperc alatt megszabadított egyaránt. Szuper, már csak a nadrág és az alsóneműk maradtak hátra, utána pedig végre átélhetjük a testi gyönyört. Damon fekete hajába túrtam, a testemet erősen hozzányomva az övéhez. Akartam érezni minden egyes porcikáját, kívántam őt, annyira, hogy majd szétrobbantam. Nyelvünk vad táncra perdültek, kezeim pedig hátát cirógatták. Sosem éreztem magam még így.. Ilyen szabadnak, és őszintén szólva tetszik. Olyan, mintha lebegnék, elfeledkeznék minden egyes problémámról. És ezt Neki köszönhetem.
Megszakította szenvedélyes csókunkat, és egy másodpercre egymás tekintetét álltuk. Jéghideg kék szemeiben égett a vágy, ajkai a sok csóktól megduzzadt, az arccsontjáról nem is beszélek inkább. A nyakamat apró csókokkal hintette be, miközben erősen a párnához szorította a kezeimet. Nem is próbáltam ellenkezni, mert.. Egy: Erősebb nálam, jóval. Kettő: Az csak nekem fájna. Három: Azért én is élvezem.. Lehunytam a szememet, s alig bírtam már ki a várakozással. Akarom őt, úgy mint még soha senkit. Meg is lepett saját viselkedésem, hisz így még sosem éreztem. Persze az együttlét Stefan-nal jó volt, hisz ő volt számomra az első, de Damon-nel még csak az előjátéknál tartunk, és majdnem felrobbanok.. Egy kéjes nyögés hagyta el az ajkaimat, és élveztem a csókjait a nyakamon. A nyakam mindig is egy erogén zóna volt..
A köztünk egyre forróbbá alakuló hangulat közepette egy apró, de mégis erős szúrást éreztem a nyakamon. Beleremegtem, szemeim egyből kinyíltak, s Damon-nel találtam magamat szembe. Egy vérfolt jelent meg ajkai szélén, és rémülten tekintettem vissza a szemeibe. Hirtelen hátrált, és a szemeiben felfedeztem a megbánást, az ijedtséget. Valamiért ez a jelenet tisztára az Alkonyatra emlékeztet. Magamra húztam a takarómat, ujjaimmal megérintve a sebet. Nem volt nagy, alig pár csepp vér hagyta el a nyakamat, kell egy-két perc és el is fog állni. Persze, próbált bocsánatot kérni, de alig bírtam felfogni a történteket. Gyorsan magamra kapkodtam a ruháimat, s leraktam az ingét. A csókját a hirtelen jött soktól nem bírtam viszonozni, és ott hagytam az ágyamon őt.
- Csak egy perc.. - csóváltam meg a fejemet, de így még jobban fájt, ahogy megnyúlt a bőröm.Halkan felsziszegtem, és gyors léptekkel a fürdőszobába mentem. A tükörbe tekintve egy halál sápadt, riadt tekintettel találtam magamat szembe. Homlokom gyöngyözött, és elhúztam a hajamat. Egy kis karcolás volt a nyakamon, pár kósza csepp vér volt csak körülötte. Semmi gáz.. nem veszélyes egyáltalán, mindjárt elmúlik, de akkor miért félek ennyire? "Ilyen bárkivel előfordulhat." ~ nyugtattam meg magamat. Elvégre Damon egy vámpír, anno Stefan is belém harapott, és az fájdalmasabb volt.. Bár, hozzá kell tenni, hogy akkor Klaus igézése alatt állt. Hát igen, ilyen apró dolgok is tönkre tudnak tenni egy tökéletesnek induló estét. Hisz vámpír, ez benne van a pakliban. Biztos megkívánta a véremet, és nem tudott ellenállni. De a lényeg az, hogy leállt, és nem bántott. Lehunytam a szememet, és pár másodpercig nyugtató jóga légzéseket gyakoroltam. Ez mindig is leszokott nyugtatni. De mit ácsorgok itt? Miért reagálom túl, amivel tönkre tehetem a kapcsolatunkat? Hisz egy férfi fekszik ott az ágyamon, bűntől égve, s szeret.. Megigazítottam a felsőmet, és siettem vissza Hozzá.
- Minden rendben, csak egy kis horzsolás. - húzom egy mosolyra a számat, és mellé fekszek. Tekintetem nem hagyja el az övét, s egy gyors csókot nyomok ajkaira, kárpótolva őt az előző hülyeségemért. Szeretem őt.. szívemből, s nem engedem el őt. Közelebb fekszek hozzá, és a vállára hajtom a fejemet.
- Tudom, hogy a mai estéből nem lesz semmi, de.. - harapom el a mondatomat, és a tekintetébe vésem a sajátomat. - Nem maradsz itt az estére? - teszem fel a kérdést. Persze, megértem, ha dolga van, vagy úgy gondolja, hogy ez még korai számunkra, csak nincs kedvem egyedül lenni.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája Elena szobája Empty

Vissza az elejére Go down

Elena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Elena és Caroline szobája
» Ava szobája
» Kol szobája
» Will szobája
» Elena Gilbert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Gilbert Ház-