world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

A villa bejárata

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyHétf. Júl. 08, 2013 5:06 pm


I still can't believe it's true


Bármilyen különös is, Caroline nem lök el magától, nem húzódik el, nem sugallja a teste sem azt, hogy sok, hogy elég, hogy túlzásba estem. Ki gondolta volna, hogy ilyen véget érhet ez a kellemetlenül induló este? Viszonozza a szenvedélyemet, és ettől csak még nehezebbé válik az elválás. De ez nem azt jelenti, hogy képtelen lennék rá. Ezer évem volt már megtanulni, mi az az önuralom… bár Caroline közelében sokszor viselkedem magamtól idegenül. Nem akarom bár, de elengedem, és reakciójából úgy tűnik, ő sem akart még véget vetni a csóknak. Ettől észrevétlenül és felkúszik egy elégedett vigyor az arcomra, amit azonnal bamba, értetlen arckifejezés vált fel, ahogy megszólal majd a nyakamba veti magát. Nem értem meg azonnal, mire vonatkoznak a szavai. Mit űztem el? Túlságosan kettőnk alakuló viszonyának hatása alatt vagyok ahhoz, hogy képes legyek értelmesen gondolkodni is most. Aztán csak leesik. A vérszomja. Már nem láttam rajta azt a távolba merengést, azt a hívást… Mondjuk kicsit rosszul is érintett volna, ha a csókunk közben is inkább a vér hívó szavára figyelt volna.
Caroline végül kibontakozik az ölelésből, és menni készül. Nos… igen, így elég nehézkesen jutunk haza. De még mindig nehéz felocsúdnom az újonnan kialakult helyzetből. Nehéz elhinnem, ami az imént történt, és emiatt nem is akarom nagyon beleélni sem magam. Kemény esténk volt, súlyos következményekkel. Nem ártana megvárnom a holnapot, amíg kiderül, hogy mi lesz ennek a folytatása. Amikor már tisztábban látunk… amikor Ő tisztábban lát. Hisz én még soha nem voltam biztosabb az érzéseimben valaki iránt, mint most vele kapcsolatban. És ez nem ma este alakult ki. Ő viszont…
Nem… egyszerűen nem győzök rácsodálkozni, ahogy a karomba kapaszkodva lépdel mellettem. Újra és újra oldalra pillantok lopva valami gyermeki arckifejezéssel és örömmel. Mintha azt mondták volna, hogy a tündérek mégis léteznek, de hiába látom a saját szememmel is, képtelen vagyok felfogni. Még az anyámmal és miatta történő rémségek súlyát is alig érzem így, csak tompán, mintha nem is röviddel ezelőtt történtek volna, hanem pár napja. Tudom, hogy fel kellene ébrednem ebből a bárgyú, szerencsétlen állapotból, és egy részemmel legszívesebben alaposan bemosnék magamnak. Komoly dolgok várnak még ma rám, nem játszhatok kamasz szerelmest. Ez annyira nem én vagyok. De még nem akarok észhez térni, nem akarok kiszakadni ebből az álmodozásból, még egy kicsit csak élvezem azt az őszinte bizalmat, amivel Caroline belém karol.
Homlokomat ráncolva nézek utána meglepetten és értetlenül, amikor hirtelen közli az ötletét, majd eltűnik a szemem elől. Hitetlenül csóválom meg a fejemet, aztán elnevetem magam, és felvéve vele a versenyt szinte fél pillanat alatt a házunk elé érek. Nem sokkal előttem érkezik, de nem hagyom felocsúdni, sem azt, hogy észrevegyen engem, csak felkapom útközben a derekánál fogva, és ugyanazzal a lendülettel viszem tovább, majd teszem le a bejáratnál. Megint rajtam a sor, hogy meglepődjek, olyan hevesen és váratlanul csókol meg, de nem habozok sokat, hogy viszonozzam. A derekát ölelő karjaim külön utakra indulnak. Egyikkel közelebb vonom magamhoz, minél szorosabban, és ujjaim közben sebesen végigsimítanak a hátán is. Másik kezemmel félresodrom a vállára lógó tincseit, aztán tenyerembe fogom az arcát. Magával ránt a szenvedélye, és hirtelen azon kapom magam, hogy az ajtónak préselem őt a testemmel. Félek, hogy holnapra bánni fog minden egyes pillanatot, amit velem tölt, ha ilyen nagy léptekkel haladunk. Nem akarok helyet adni ennek a félelmemnek, de utat fúr magának, nem tehetek ellene. Hirtelen engedem el a lányt, és hátrálok egy fél lépést. Szemeimet lehunyva kapkodok levegő után. Uralkodj magadon, Klaus! Megy ez neked!
Nem nézek a szemeibe, csak megfogom Caroline egyik kezét, és magam után húzom az előtérbe. Még egyszer mély levegőt veszek, aztán megköszörülöm a torkomat.
- Mindjárt visszajövök – fordulok végre a lány felé. – El kell intéznem pár dolgot, addig helyezd magad kényelembe – legyintek egyet a nappali felé. Hangom nem hideg vagy közömbös, csak határozott és éles. De tekintetem jól ellensúlyozza ezt, továbbra is gyengédséggel pillantok rá. Épp csak szükségem van egy kis időre, mielőtt teljesen elveszíteném a fejemet. Még soha nem engedett magához ilyen közel, soha nem érintett, nem csókolt így meg, és ha ő nem állít meg, félek, hogy túlságosan elengedem magam, olyannyira, hogy végül nem tudok megálljt parancsolni majd a vágyaimnak. Így hát sarkon fordulok, és összeszorított ajkakkal indulok a hibridjeim keresésére. Anyám és Kyra testének elhelyezése, és az ezzel kapcsolatos intézkedések legalább kijózanítanak kicsit.




•• Words: 705 •• Music:  Wicked Game •• Note: Még gyakorolnom kell a szerelmes Klaust :')) ••

folyt. köv.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyVas. Jún. 16, 2013 1:05 pm



I don’t know how I feel for you….


Túl heves volt. Túl mohó. Túl őszinte.
Eszem ágában sem volt ellépni tőle. Forró csókja egyszerre égette fel a sebeim és űzte el a kételyeim. Miért kellene rettegnem attól, mit gondolnak majd mások? Miért kellene megtagadnom bármit is ami boldoggá tesz ebben a nyomorúságos életben? Ha Elena akárkivel játszhat mégsem ítéli őt el senki érte, akkor felém miért lógatnak kötelet? Éreztem, még a csókja közben is éreztem, ahogy a harag elönti a szívem, ahogy az ajka megperzselt, úgy vált bennem egyre vadabbá az érzés, hogy ez az én életem… s nekem élnem kell.
Hosszú, zaklatott sóhaj szakadt fel belőlem amikor eleresztett. Nem akartam, hogy abbahagyja. Úgy kapkodtam a levegőt mint aki több mérföldet futott. Mikor végre felfogtam szavait, úgy éreztem teljesen megsemmisít. Csak egy mosolyra futotta majd mikor rájöttem mi történt elnevettem magam.
- Elűzted Klaus! – ugrottam a nyakába örömömben. A vérvágy… teljesen oda lett, mintha valami nagyobb hatalom csapott volna le rá és száműzte volna a sötétségbe. Az éhség ami azóta gyötört, hogy annak a férfinek a nyakába vájtam a fogaimat, most hirtelen nem volt sehol. Mindketten olyat adtunk a másiknak amit nem is feltételeztünk volna. Amit talán nem is értettünk. Ami nem volt kőbe vésve, ami után nem járt fájdalom, ami nem kért és követelt áldozatot.
- Menjünk. – eresztettem el a nyakát és a Mikaelson villa felé indultam tovább.
Nem szóltam az út közben. Nem volt mit mondanom. Nem tartottam távolságot – karját ölelve lépdeltem de nem akartam megtörni azt a szép pillanatot ami megadatott kettőnknek. Tudom, hogy ez az illúzió egy vékony fátyol csupán amit edzett vámpír karmok szakítanak majd le ahogy kiderül az egész. Azt mondják majd, hogy a föld kifordult gyémántos tengelyéből. Túl törékeny volt mindez ahhoz, hogy a szavaimmal repesszem meg. Emellett pedig végtelen zavarban voltam.
Alig, hogy megérkeztünk a villához, tekintetem zavartam sütöttem le. Nem voltam benne egészen biztos, mit akarok. Távolságot? Semmiképp. Közelséget, igen de mennyit? Mellette aludni el, a karjaiban lelni némi nyugalmat, biztonságot… szeretetet? Vajh mivé válok akkor ha mellette hajtom álomra a fejemet? Miképp számolok el magammal holnap reggel? Az önmarcangolás egy új szintjére léptem. Tudtam, hogy szeretni valakit aki viszont szeret, nem bűnös dolog. Mégis úgy éreztem magam mint aki vétkezik. Le akartam dobni ezt a terhet és nem akartam másra gondolni mint az ajkaira az ajkamon. az ujjaira ahogy a tincseimbe marnak és… nagyot sóhajtva nyeltem egyet. Megráztam a fejem és eleresztve kezét fordultam vele szembe. Szükségem volt egy kis játékra.
- Aki előbb odaér, az nyer… - közel hajoltam – és ne hidd, hogy én nem csalok. – vigyorodtam el és eltűntem előle. Kacajom elnyelte az éjszaka és már a bejáratnál toporogtam. Nem tudtam melyikünk ért oda előbb de sejtettem, hogy egy ezer éves vámpír gyorsabb lesz nálam. Mosolyom széles volt és őszinte. Meg akartam csókolni és pár pillanat csend után meg is tettem. Túl hevesen.  Túl mohón. Túl  őszintén. 
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptySzer. Jan. 16, 2013 11:11 am

Folytatás: Társalgó
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyKedd Jan. 08, 2013 5:59 pm

Nicole, mon amour



Nem értettem Ava kirohanását. Ő jött ide panaszkodni és kuncsorogni, hogy had legyen Hibrid. Én csak megmondtam neki, hogy nem félek semmitől és hogy a családom többi tagja sem riad meg a kihívásoktól. Ha kell bárkivel szembenézünk és bárkit megölünk a fent maradásunk érdekében. Akár egymást is. Na jó ez a kijelentés lehet, hogy sántít. Egymást mindenféle bűntudat nélkül megkínoznánk de nem mennénk el a végletekig. A család mindenek felett. Elijah mindig ezt mondja de nem tudom, hogy mindenki valóban így gondolja- e?
Időm sem volt válaszolni a sértő, tőrös megjegyzésére megérkezett Nicole, és Ava már le is lépett kihasználva a pillanatnyi figyelmetlenségemet... Úgy fejezte be a búcsúzóját, hogy még találkozunk. Nagyon remélem, hogy így lesz. Akkor majd meg tudom tanítani arra, hogy hogyan is kell egy több mint 1000 éves vámpírral beszélni. Naiv, fiatal kis liba. Azt képzeli, attól hogy ő egy büdös vérfarkas majd mindjárt meg is tud ölni vagy megleckéztetni. Ezek a természet feletti lények egyre szánalmasabbak az évek múlásával.
Miután Ava kiviharzott, el kellett sétáljak becsukni az ajtót, mert nyilván a drámai kimenetelbe nem fért bele egy ajtó becsukás.
-Nem szeretek finomkodni, ezt már csak tudhatnád. – állok meg Nicole előtt. Egyből elvette tőlem a papírt és egyből fel is ismerte mi van rajta. Ezek a boszorkányok.. nincs velük bajom de annyira furák tudnak lenni miközben a kis varázsigéjüket kántálják 5-6 gyertyával körülvéve.
Közelebb léptem hozzá, és arcom az ő arcával helyeztem egy szintbe. Ilyen közelről még szebbnek tűnt meg kell hagyni csak sajnos Klaus boszorkányaként nem tudtam meddig mehettem el vele. Az okosok azt mondják, hogy próba szerencse. Miért ne próbáljam ki, hogy meddig léphetem át azt a bizonyos képzeletbeli határt?
-Mond meg te, minek nekem egy ilyen varázslat? Mi is ez a varázslat? – elvonom tekintetemet és a szemben lévő asztalkához indulok ahol két árva pohár várakozik a gazdáira. A félig üres whiskey-s üvegből töltök mind a kettőbe és az egyiket a lánynak adom. Átkarolom a szabad kezemmel és a kanapéhoz vezetem.
-Foglalj helyet, kérlek. Bátyám boszorkánya mindenből a legjobbat kapja. – jó... nem, de ha őt el tudom csábítani, akkor bárkit. Márpedig Kol Mikaelson nem ismer lehetetlent.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptySzomb. Jan. 05, 2013 12:07 pm



Kol&Nicole


- Igaz, az én hibám. – emelkedik meg ahogy a harag finoman szőni kezdi hálóit a nőben. – Milyen ostoba feltételezés, hogy valami ami képes végezni, egy ősi vámpírral aki hibriddé vált, képes végezni egy eredetivel is. – késő volt. A húrok elpattantak a nőben. A harag mi túl régóta lapult benne elszabadult, csápjai pedig a legközelebb állóra csaptak le.
- Nem hiszem, hogy kiröhög valaki aki tőrt szúrt a testvérei szívébe. – tapintott egy gyenge pontra s csak most jutott el addig kivel is beszél. Hátrálva egy lépést túrt tincseibe és összefogva őket készített szoros copfot, elhajtva az utolsó göndör fürtöket is. Szerencséjére ekkor érkezik meg a boszorkány, elterelve Kol figyelmét. Nem hezitál sokáig, ő megtette amit kellett, ideje visszaindulni Oliverhez arról nem is beszélve mennyire kényelmetlenül érzi magát a boszorkány jelenlétének hála de a tegnapiak után ezen nincs is miért csodálkozni. Sosem vették észre egész életében így könnyedén képes kiosonni. A hibridre tekintve bólint.
- Még találkozunk. * kacsint majd kitárva a kétszárnyú ajtót tűnik el a Mikaelson házból.
Lépteit felgyorsítja. Nem érzi jól magát. Zaklatott volt és nem volt benne biztos, hogy jót fog tenni ha a hibridhez megy... ugyanakkor haza sem mehetett... miért akart volna oda menni ahol minden szó arra emlékezteti, hogy miatta veszett oda a húga? Nem tartozott sehova. Ahogy erre rádöbbent egy könnycsepp gördült ki szeméből. Végigsimított arcán majd a földre hullva tűnt is el.
Megtorpant. Az erdő fái nyugalmat, az avartakaró gyöngédséget, a kopasz ágakon átívelő napsugarak meleget, a lágy szellő finom cirógatást ígérve hívogatták. Nagyot sóhajtott. Kezeit zsebre dugva indult meg az erdő felé. Még jót is fog tenni neki. A barlang falai túlélik a vérfarkasok dühét ebben biztos volt és a benne dúló harag számára tökéletes célpontnak számított. A láncok, a rács, a betonfal mi már hosszú évek óta sziklaszilárdan őrizte titkukat. Ahogy egyre beljebb haladt alakját elnyelték az északi szélben büszkén álló tölgyek, fenyők, az avar pedig elnyelte amúgy is nesztelen lépteit. Ragadozó volt így még emberként is könnyedén megtalálta az ösvények nélküli világban a helyét. Most először azt kívánta bár farkas alakban járhatna. Majd este visszatér Oliverhez.

//Köszi a gamet//
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:18 pm


Kol, Ava & Nic


Mióta Klaus boszorkánya lettem, kifejezetten feszült vagyok és ez meg is látszik rajtam. Régen a légynek sem ártottam volna, manapság viszont, ha rosszabb napjaimon nem kínzok meg valakit, egyszerűen úgy érzem felrobbanok. Néha képes lennék kifordulni magamból, bűntudat nélkül kitépni bárki tüdejét és ez megrémiszt. Én nem ilyen voltam, én nem akarok ilyen lenni.
De dühös vagyok, s ezt le kell vezetnem valahol, azt nem hagyhatom, hogy felemésszen. A legmegfelelőbb módja talán, ha lenyúzom egy vámpírról az élet utolsó szikráját is, akár átvitt értelemben, akár szó szerint.
Rossz napom volt, persze, hogy épp most kellett belémkötnie valami elmeháborodottnak. Nem volt szerencséje, ilyenkor szívesen játszom. Ujjaim közt egy karót forgatva már épp végeztem volna vele, mikor Klaus egyik hibridje megjelent mögöttem.
- Azonnal velem kell jönnie, kisasszony. – szólalt meg hivatalos hangon.
- Már miért mennék? – kérdeztem kimérten, de a vámpírt továbbra sem engedtem el. Láttam az imént érkező férfi arcán az undor és félelem keveredését a „kezeim közt” vergődő másik láttán – Most meg mit nézel? Ő kezdte. – vontam vállat és elengedtem, mire az a saras földön rogyott össze.
- Kol Mikaelson hívatja. Sürgős. – a mondat befejeztével megragadta a karom és az úti cél irányába rántott. Ránézve szemeim villámokat szórtak. Mégis mit képzel ez magáról? Kettőnk közül én vagyok a boszorkány, ő pedig egy hibrid a sok közül. Végigsimítottam combjain, oly annyira lelassítva ezzel a vér áramlását lábaiban, hogy térdre csuklott előttem.
- Ezt meg ne próbáld mégegyszer. – szóltam rá hidegen, fájó karom fogva. Az eddig szorongatott karót a vámpír elé dobtam, ezt most megúszta, s elindultam abba az irányba, merre néhány másodperce próbált elhúzni a hibrid. – Mikaelsonok… - jegyeztem meg magamnak halkan, enyhe gúnnyal a hangomban.
Hamar a villához értünk, ahol grimaszolva sétáltam be az ajtón, s köszöntem.
- Mit ne mondjak, finomabban is a tudtomra adhattad volna, hogy szükséged van rám, Kol.
Egyből kiszúrtam kezében azt a papírt, s kihúztam ujjai közül, hogy szemügyre vehessem.
- Minek neked egy ilyen varázslat? – húztam fel a szemöldököm, tekintetem ráemelve – Ehhez szükségem lesz egy pohár whisky-re. – mosolyodtam el.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyPént. Jan. 04, 2013 1:29 pm

Ava and Nicole, mon amour



Nagyot kortyoltam a poharamból és kiélveztem a Whiskey kesernyés ízét. Mindig megnyugtat ha lehörpintek egy két pohárral. Mostanában eléggé szétszórt vagyok főleg az alkoholnak köszönhetően ezért csak kisebb adagokban fogyasztom.
A lányra pillantottam. A szemeiben megbánást, sajnálatot és félelmet láttam. Ő nem az a tipikus vérfarkas ha jól sejtem. A szeme és a testtartása mindent elárult. Ujj tördelés, érdekes ülő helyzet. Számomra ő már az első pillanattól kezdve nyitott könyv volt. Ahogy belépett a ház ajtaján már tudtam, hogy előbb utóbb ide fogunk kilyukadni.
Elvettem tőle a papírt amit olyan erősen szorongatott. Nem mostani darab volt, mert a lap szélei kezdtek besárgulni és már a tinta is kezdett helyenként elfolyni. A rajta lévő szöveg számomra idegen volt. Valami varázsige lehetett én meg nem vagyok boszorkány, hogy kitaláljam mi az.
-Klaus erősebb mint a sima Hibridek. Neki nincs félnivalója. Ez a ti problémátok. – néztem rideg tekintettel felé. Leraktam a barna kis asztalkára a poharamat és az épp megérkező Hibrid felé intettem. Ő azonnal odajött és leste minden kívánságom. Megvannak az előnyei ha a testvéred az Alfa Hibrid...
Közelebb hajoltam hozzá és odasúgtam neki, hogy azonnal kerítse elő Nicole-t, Nik boszorkányát és hozza ide. Ha kell erőszakkal. A férfi sarkon is fordult és remélhetőleg hamarosan vissza is tér.
Lassú de magabiztos léptekkel igyekeztem a kanapé elé. A kandallónak háttal álltam meg és egyik karomat az oldalához támasztottam.
-Némi bizonytalanságot látok az arcodon, kedves. Had mutatkozzak be újra. Nem tudtam, hogy nem lesz nyilvánvaló. – előre nyújtottam a kezem, kézfogásra – Kol Mikaelson. Ősi vámpír, Klaus testvére. Remélem az információ kielégítő volt.
Ő is a kezét nyújtotta felém és miután túlestünk a formalitásokon egy enyhe mosoly ült ki az arcomra. Nem tudtam, hogy most komolyan gondolta vagy csak viccelt a Hibriddé válásával kapcsolatban. Végignéztem rajta de nem úgy tűnt egy percig sem mintha csak szórakozna. A mosoly eltűnt és szánalom vette át a helyét, gúnnyal egybevéve.
-Lehet nem mondták még, de ez nem úgy működik, hogy te idejössz mert Hibrid akarsz lenni. Ez egy komplexebb dolog, de beszélned kéne Klaus-al. Csak reméld, hogy nem fog kiröhögni. – ahogy befejeztem a kioktatást az átváltozással kapcsolatban megérkezett a küldöttem a boszorkánnyal az oldalán. Gyorsan végigmértem és megállapítottam, hogy azóta mióta utoljára találkoztunk csak még szebb lett. Nik mindig is értett ahhoz, hogyan vegye magát körül gyönyörű nőkkel.
- Áh, itt is van. – szóltam a lány felé fordulva.


// Itt lép be Nicole
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptySzer. Jan. 02, 2013 10:53 am


Kol – I want to be strong



- Kérnék egy pohárral. – sütötte le tekintetét de egy ilyen éjszaka után, sejtette, hogy ez csak segíteni fog... remélte, hogy fog. Ha Kol nem töltött volna, akkor gondoskodott magáról és mintha csak vizet inna, hajtotta le az egész pohárral. Ahogy az utolsó csepp aranyló ital is végigmart torkán, köhögni kezdett. Sosem ivott, ha eltekint attól, hogy szilveszter éjszakáin koccintott egy pohár pezsgővel. Arca fintorba torzult.
- Ez rémes...- nagyot nyelve tette az asztalra a poharat és megköszörülve torkát pillantott fel. Tekintete megacélosodott, testtartása megfeszült. Nagy levegőt vett.
- Tegnap este meghalt egy barátom. Mint kiderült boszorkány volt. Vadászok voltak. Kettétörtem azt aki kardot szegezett rám. – nem hangzott úgy mint aki büszke tettére. Inkább mint aki szégyelli, hogy megtörtént. Ava megtört lélek volt akin nem segített, hogy élvezte a gyilkolást, hogy örömöt lelt abban a hatalomban ami erőt adott az emberi élet elvételére. Egy perc hezitálással folytatta.
- A másikkal egy hibrid végzett. – Nem akarta bajba keverni Olivert így nem mondta a nevét – de mindketten kaptunk valami mérget. – bontotta tovább a szálat. – Valamit ami elég erős volt ahhoz, hogy kiüssön mindkettőnket. – persze inkább azon volt a hangsúly, hogy egy hibridet is maga alá temetett a méreg, akkor lehetséges, hogy az ősi vámpírokat is képes megfogni. Ava felpillantott. Ajkai megremegtek és testén is végigvágott egy ismeretlen érzés. Az alkohol hamar elkezdte kifejteni hatását.
- A lényeg azonban, hogy utána megtaláltam ezt. – emelkedett meg és farzsebéből előhúzva egy összehajtott papírdarabot nyújtotta át Kolnak majd kicsit megszédülve foglalt újra helyet.
- Ezek a vadászok biztos, hogy egy boszorkánynak dolgoztak. Tisztában vannak a hibridekkel és Klaussal. A tegnapiak után úgy vélem mindegy mi az, a lényeg, hogy kiiktassanak bennünket. – Azt érezte, hogy a férfi nem vérfarkas és nem is hibrid. Tartásából, szavaiból és abból ítélve, hogy ő nyitott ajtót, sejtette, hogy vámpír de azt nem, hogy ő Klaus testvére. Annyira nem ismerte a családot bár tény, hogy mostanában valósággal megszállottja lett annak, hogy hibriddé válhasson.
- Azért keresem Klaust, hogy figyelmeztessem... és mert hibrid akarok lenni. – pillantott le kezeire. Ujjait idegesen tördelte és őszintén bízott benne, hogy nem teszik ki a szűrét.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyKedd Jan. 01, 2013 9:00 pm

Ava, mon amour


Sosem hittem volna, hogy ilyen jó lesz a viszonyom Nik-el. Azok után, hogy tőrt szúrt a szívembe és egy koporsóban tartott több mint száz évig, dühösnek kéne legyek, és bosszút kéne rajta álljak. Ez lenne a leglogikusabb dolog a világon. Valaki elárul te pedig megbosszulod. Igen ám, de a logika és én nem voltunk a legjobb barátok, hogy szerényen fogalmazzak.
Végül is ráhagytam az egészet és nem fárasztottam magam haditervek készítésével, hogy hogyan pusztítsam el bátyámat.
Amikor Anne és Nik magamra hagytak, ledőltem egy kicsit pihenni. A kicsapongó életmódnak is megvannak a maga hátrányai még akkor is ha az „ember” vámpír. Most egy ideig nem tervezem, hogy újra beállítok valami kis bárba és leiszom magam ameddig csak tudom. Inkább körbenézek Mystic Falls-ban és megismerem az itt élőket közelebbről.
Mikor már kezdtem ellazulni és kényelemben érezni magam kopogást hallottam az ajtó felől. Vártam hátha majd valaki ajtót nyit, de úgy tűnt, hogy megint én vagyok egyedül itthon. Ilyenkor hol vannak Klaus kis Hibridjei? A második kopogásra felkeltem és az ajtó felé indultam. Jellemző. Mindig akkor zavarnak amikor épp jól érzem magam, vagy pihenni próbálok.
Ajtót nyitottam és egy szőkés barna hajú lány állt előttem. Valami okból kifolyólag nagyon sürgős volt neki hogy beszéljen Klaus-al. Nem is ismertem és ő se engem ebben biztos vagyok mégis felajánlott valamit azért cserébe ha itt megvárhatja.
-Kol Mikaelson. Gyere be és érezd otthon magad, de ha nem fog érdekelni az amit felajánlasz akkor hamar kint fogod magad találni kedves. – Ava... semmit sem mondott ez a név. Senki sem említette akivel eddig találkoztam. – mellesleg Nik nincs itthon, szóval várnod kell. Ha egyáltalán haza jön.. – jegyeztem meg halkan. Kettőnk közül én voltam az, aki többször kimaradt de vele is előfordult már, hogy az éjszakát nem otthon töltötte.
Semeddig sem tartott, hogy bejöjjön és leüljön a kanapéra. Becsuktam mögötte az ajtót és töltöttem magamnak egy pohár whiskey-t. Mit ne mondjak, bátyám egész mutatós kis italkészletet gyűjtött össze az évek során. Belekortyoltam a poharamba és rögtön utána a lányra szegeztem tekintetemet aki tűkön ülve várt a kanapén.
-Mi is az a dolog ami engem érdekel?

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyHétf. Dec. 31, 2012 4:41 pm


Kol - I want to be strong


Nem maradt sokáig Oliver lakásán. Amint felébredt, összeszedte magát annyira, hogy tovább tudjon állni. Egy levelet hagyott maga után csupán amiben újra megköszönte a férfi segítségét és amiben ott volt a neve, címe és telefonszáma. Bár jobbnak látta még azt is beleírni a levélbe, hogy a ház címén valószínűleg nem fogja megtalálni. Képtelen volt hazatérni... nem is nagyon volt olyan hely amit otthonnak nevezhetett volna. Tudta, hogy hova kell mennie és még ha félt is tőle kit vagy kiket talál a házban, meg kellett kockáztatnia. Összeszedte a törött bögre darabjait, reggelit készített és az mellé téve levelét hagyta el a lakást; bezárta Olivert és a kulcsot az ajtó postának szánt résén át dobta vissza a lakásba.
A Mikaelson villát aligha lehetett összekeverni bármelyik mással. Nem volt túl nehéz megtalálni bár út közben muszáj volt beugrani egy kis pékáruért, hogy ne éhezzen tovább. Nem is tudta, hogy bírta ki az egész napos nem evés után, hogy csak egy hamburgert egyen este a grillben némi sültkrumplival. Farkaséhesen jött ki az apró boltból ahol egy rakat pizzás aprósüteményt vásárolt. Görcs volt ugyan a gyomrában de ennek ellenére olyan gyorsan falta fel mind a 12 darab pékárut mintha még sosem evett volna. Onnantól már gyerekjáték volt eljutni a villáig ami csendesen magasodott ki a többi ház közül.
Az első, bátortalan kopogtatásra senki nem nyitott ajtót... a második alkalommal azonban már kattant a zár... de fogalma sem volt róla, ki nyitott ajtót. Hallott már Elijahról, őt felismerte volna ahogy Rebekaht is hiszen ő volt az egyetlen lány testvér... de aki felette magasodott azt nem tudta volna megnevezni. Zavartan sütötte le tekintetét és hirtelen nem tudta mit kellene mondania. Arcát pír öntötte el és idegesen kezdte tördelni ujjait.
- Hello... én Klaust keresem. A nevem Ava Mitchell. – fonta karjait maga köré ahogy végre vette a bátorságot, hogy felpillantson. – Nekem muszáj beszélnem vele... ha nincs itthon, megvárhatnám? Bármit megteszek cserébe. Tudok olyat mondani ami érdekelheti.


A hozzászólást Ava Mitchell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 02, 2013 10:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptySzomb. Okt. 20, 2012 9:51 am

Játék vége
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyPént. Okt. 19, 2012 10:52 pm




Klaus & Kol

Lehet, hogy nem így kellett volna beszélnem.. A végén még tényleg letépné Klaus fejemet. Tudom, hogy veszteni valóm már nincs, de valahogy érzem, hogy nem kéne még feladnom. Majd túlteszem magam a Kollal történteken is. Csak idő kérdése, és türelemé. Na meg persze kell valaki, akivel tudok erről beszélni, és jelenleg nincs senkivel ilyen viszonyom, csak Annával. Időm viszont már nincs, hogy bocsánatot kérhessek Klaustól.. Nem tudom, hogy mi ütött belém. Ő már itt áll előttem, és tekintetéből következtetve, én már nem leszek itt sokáig. Már épp szidni kezdem magam, mikor meghallom azt a bizonyos szót. Bemehetek Annához. Azt hiszem, ennél jobbat nem is tehetne velem Klaus. Nem nagyon izgat, hogy semmit sem vihetek be, mert alig van cuccom.. Fél óra? Ez most komoly? Akkor már egyből azzal kezdem majd, hogy mi a bajom. A hibrid ügyet majd megbeszélem Annával később.. Tényleg, még arról sem tud, hogy hibrid lettem.. Remélem, hogy nem fog ezen fennakadni, mert az a fél óra szerintem épp elég lesz arra, hogy meg tudjam nyugodtan beszélni vele a Kollal történteket. Lehet, hogy még érzek valamit iránta, és ott van bennem egy apró szikra, mely csak arra vár, hogy Kol viszonozza azokat az érzéseket. Nem tudom, hogy miért van még bennem remény, hiszen Kol egyértelműen közölte velem, hogy semmit sem érzett irántam.. Fölösleges lenne ezért hajtanom magam. Nem lenne semmi értelme..
- Rendben Klaus. Köszönöm, nagyon. Tényleg, ezer hála.. – mondom mosolyogva, s elindulok a házba. Hátra sem nézek, nem akarom, hogy ismét találkozzon tekintetem Koléval. Nem akarom látni, vagyis egy ideig biztos nem. Amíg túl nem lépek a történteken.. Ebben pedig remélem, hogy Anna tud majd segíteni. Ha a múlton túl tudtam lépni, akkor ez is menni fog, csak nehezebben. Kol ugyanis a közelemben van, Lilian viszont több millió kilométerre innen. De már megyek is befelé az ajtón a villába, és megkeresem Anna szobáját.






Részemről vége, köszönöm a játékot! Smile

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyPént. Okt. 19, 2012 3:15 pm

Kérésemet még ey vigyorral is koronáztam, nem voltam szégyenlős, ha valamire szükségem volt, akkor kinyitottam a számat és hangot adtam a kérésemnek. Egyébként sem gondoltam azt, hogy ez olyan nagy kérés lenne, végül is, Klaus tehet arról, hogy évszázadokon keresztül egy koporsóban hevertem, ő miatta van az, hogy nem tudtam tehetősebb vagyonra szert tenni, ami egyébként nem viselt meg lelkileg, hisz mindig feltaláltam magam, s ha ő nem támogatna és nem lenne hajlandó fizetni a dorbézolásomat, úgyis megtalálnám a módját annak, hogy temérdek összegre tegyek szert. Oly sok gazdag özvegyasszony él a nagyvilágban, nem esne nehezemre vigasztalni egyiket-másikat , ha azzal együtt kényelem és milliárdok járnak...

Eszmefuttatásomat követően - mely csak saját elmémben zajlott le- továbbra is vigyorral figyeltem bátyámat, aki most is tanúbizonyságot tett testvériességéről és bebizonyította, hogy nem garasoskodik, ha a fivéreiről van szó.
- Bátyám, mintha az ikrem lennél, megérzed belső gondolataimat - Feleltem nevetve a bankszámlás megjegyzésére. Ugyan még nem tapasztaltam ki minden új technikai vívmányt, de elég hamar tanultam, és ez okozta a legkisebb problémát.
- Ne aggódj, majd megkérem Bekaht, hogy magyarázza el. A sok kistáskából ítélve rendszeresen vásárolgatni jár. - Elmosolyodtam húgunk szokásain, mert ő tényleg képes volt túlzásokba esni, ha ruhavásárlásról volt szó.
- Köszönöm Klaus. - Biccentettem felé, s mivel már ott ácsorgott Anne is, úgy döntöttem, inkább elhúzom a csíkot, csak hogy ne kelljen végig hallgatnom egy újabb hisztériát. A téma mégis felkeltette a figyelmemet, megtorpanva hallgattam végig beszélgetésüket, és ami leginkább meglepett, az nem más volt, mint az a hír, miszerint Anna jelenleg nálunk raboskodik. Még a homlokom is összeráncoltam a hírre, hisz Annával családunk mindig jó kapcsolatot ápolt, úgy tudtam, hogy Klaus is kedveli őt, ezért is éreztem úgy, mint aki nagyon sok mindenről maradt le az elmúlt napokban. Figyeltem, hogy Anne magyaráz, Klaus meg távozik, de mikor éreztem, hogy bátyám viselkedése változik és gyorsan Anne előtt terem, úgy éreztem, ott helyben kitöri a csaj nyakát. Egy pillanatig még az is megfordult a fejemben, hogy közéjük suhanjak, nehogy Klaus meggondolatlanul cselekedjen, de mivel láttam, hogy még sem tépi le Anne fejét, úgy véltem, már nincs semmi szükség arra, hogy az udvaron maradjak. Miután megtudtam, hogy Anna mit tett, csak a fejemet csóváltam, de inkább nem szóltam egy szót sem. Engem nem igen zaklatott fel a hír, hogy Anna meg akarta ölni a Gilbert lányt, szívesen végig néztem volna, de a bátyám fanatizmusából kiindulva érthető, hogy ő mindezt árulásként fogta fel. Egy pillanatig még az is átfutott a fejemben, hogy segíthetnék Annának, mert én azért nem repestem annyira az örömtől, hogy Klaus kisebb hadsereget akar maga mellé állítani. Vajon mit adna Anna azért cserébe, hogy kiszabadítsam?Kósza gondolat futott végig a fejemben, majd halvány mosoly húzódott az ajkaimra, ahogy elhagytam az udvart. Minél előbb meg kell keresnem Kirát, kíváncsi lennék, miért olyan fontos láncszem ő ebben a történetben.
- Rendben bátyám , velem bármikor elmehetsz szórakozni, tudnék néhány csajt a számodra. - Vigyorogva válaszoltam, majd távoztam az udvarról és bevetettem magam az ágyamba, hogy kipihenjem az őrült délutánt.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyPént. Okt. 19, 2012 12:39 pm



;; to Anne & Kol

H
árom dögös bige? Magasba szöknek ismét a szemöldökeim. Lassan tényleg nem tudom követni az öcsém észjárását. Mármint nem a három csaj nem illik a képbe, hisz pontosan ez az, ami Kolra vall. Inkább a tegnap esti események, és a másik két hölgyeménnyel történő kavarodás az ami különös, és hogy másnap Kol már három másik társaságában tölti a délelőttöt. Hmm... Lehet az elmúlt 2-3 száz évet akarja bepótolni. A lényeg, hogy egyáltalán nem kell az öcsit félteni... az őt övező hölgykoszorút már annál inkább. De ez sem az én reszortom.
- Köszönöm, fivérem - bólintok egy apró mosollyal nyugtázva a lelkesedését. Továbbindulok, de ha azt hiszem, hogy ennyivel végeztünk is, akkor tévedtem. Megtorpanok, ahogy Kol a maga kérését felvázolja előttem. Kicsit felhúzom az orrom a célozgatásra. Igaza van, és bár bűntudatot nem érzek, attól még szívesen teljesítem a kérését. Hisz a bátyja vagyok, és lehetünk vagy ezer évesek, olykor akkor is gondoskodnom kell róla, és ez nem esik nehezemre. Mindazt, amit összegyűjtöttem az elmúlt évszázadok alatt - és ami nem csak egy szerényebb vagyon - örömmel osztom meg a testvéreimmel. Egy család vagyunk, és bár nem az érzelgősségünkről vagyunk híresek, jó ha tudják, hogy számíthatnak rám. Ahogy a villát sem magamnak építettem, hanem magunknak Igaz, először úgy tűnt, nem akarják használatba venni, szerencsére mára lassan benépesül.
- Persze, nem gond. Sőt! Azt hiszem, nyitnom kellene neked egy bankszámlát is... - mondom kicsit eltűnődve, aztán a homlokomat ráncolva fordulok ismét vissza felé. - Ugye tudod, hogy működik a bankkártya? - A testvéreim látszólag hamar belerázódtak a 21. századba, de annyi apróság van, ami még az átlagembereken is kifog, nem tudhatom, mivel vannak immár tisztában, és mivel nem.
Elsőre meg sem akarom hallani Anne lázadó szavait. Ez nem az a pillanat, amikor türelmem lenne a női hisztire. Hátamat mutatva felé folytatom az utat a hosszú feljárón, elengedve a fülem mellett amiket mond, bár egyre jobban bosszant a nyavalygása. Hogy egyáltalán nem ért a szép szóból. Meg akar halni, ha? Nos, kitörhetem a nyakát, ha attól megnyugszik. Dühös tekintettel fordulok vissza, és suhanok közvetlenül elé. De végül ahelyett, hogy egy ujjal is hozzáérnék, vagy szitokszavakkal illetném, elgondolkodva meredek rá pár pillanatig. Nem mindig sikerül betartanom az efféle bölcsességeket, mint hogy "fő a higgadtság!" de most igyekszem megfontoltan dönteni, és felülkerekeni a bosszúságomon.
- Rendben - bököm ki végül. Nem, nem a rimándkodása hatott meg. Annál csavarosabb, ravaszabb okom van rá, hogy összeeresszem a két nőt. Talán kezdetnek nem árt, ha Anna nem egy elkülönített rabnak érzi magát. Nem lesz ettől sokkal otthonosabb a környezet, de nem baj, ha nem tudja, mi mindenre számíthat tőlem. Kedvesség, megértés, egy újabb esély... vagy kínok, bosszú, türelmetlenség, kegyetlenség... halál. Talán mind, már csak a sorrend kérdéses.
- Thomas őrzi a szobáját, mondd, hogy én küldtelek! De semmit nem vihetsz be, még a mobilodat, vagy táskát sem. És maximum fél óra. Ez nem teadélután - kötöm ki a feltételeimet, majd oldalra lépek, hogy utat engedjek Anne előtt a villa felé. Aztán ismét Kol mellé lépek.
- Jól hallottad, öcsém. Anna jelenleg nálunk vendégeskedik - az utóbbiakat némi gúnnyal ejtem ki. - Sosem gondoltam volna, hogy egyszer ilyesmire vetemegik, de nyíltan hátba támadott. Kevésen múlt, hogy végezzen Elenával - árulom el a nő vétkét.
- Ha megszerezted az infókat, elmehetnénk kicsit lazítani valahová - ajánlom aztán Kolnak. Jót tenne nekünk egy közös görbe este, azt hiszem. Kollal mindig élmény volt szórakozni. Bekahval ellentétben érte nem kell aggódnom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptySzer. Okt. 17, 2012 9:23 pm




Klaus & Kol

Ahogy Klaus végignéz rajtam, érzem a megvetést a pillantásában.. Gondolom, csalódott bennem. Nem ilyen hibridekre van szüksége, mint én. Én csak hátráltatom az érzéseimmel. De úgy gondolom, hogy ha már a jövőm nem olyan lesz, mint terveztem, legalább az érzéseim maradhassanak meg. Ettől legalább kicsit embernek érzem még magam. Miközben beszélek Klaushoz, Kol tekintetét is érzem magamon. Nem tudom, hogy mi ez. Vagyis, hogy mi van vagy volt köztünk. Szerintem utál engem, én pedig még mindig nem tudom eldönteni, hogy mit érzek. Csalódottságot, féltékenységet vagy azt, hogy egy bábu vagyok.. Talán mindet együtt. Az pedig, amit Kol iránt éreztem, összetörve hever a porban. Már semmi sem lesz olyan, mint előtte vagy este. Akkor még reménykedtem, de mostanra az a remény kezd eltűnni.. Amikor meghallom Klaus válaszát, az arcomra a csalódottság és a düh érzései kerülnek. Hangomon is kiérződik, hogy mennyire fontos lenne nekem ez a beszélgetés. Klaus viszont nem akarja, hogy megnyugodjak. Ilyen állapotomban már az sem érdekelne, ha megölne.. Legalább találkozhatnék apuval.. Nem értem, hogy miért olyan nagy baj, ha beszélnem kellene Annával..
- Ugye tisztában vagy vele, hogy ha jelen pillanatban nem beszélhetek Annával, akit mellékesen már két éve ismerek, és ő az egyetlen barátom, aki igazán megért, akkor akár meg is ölhetsz? Tudod, már nem nagyon érdekel bármi is.. Minden szétesett körülöttem, beleértve engem is, tehát muszáj, beszélnem vele! Tudom, hogy számodra csak egy hibrid vagyok, de Anna a legjobb barátom és szükségem van rá. Elég csak beengedned, nem akarom kiszabadítani, mielőtt még arra gondolnál. Csak halaszthatatlanul beszélnem kell vele..
Közben teljesen kiment a fejemből, hogy Kol is itt van. Ijedten pillantok rá, a srácra, aki iránt olyant éreztem, mint előtte még soha. A srácra, aki kihasznált. A srácra, aki miatt beszélni akarok Annával. Nem tudom, hogy mit gondolhat Kol vagy Klaus az előző mondataimról. Talán nem is tudják elképzelni, hogy mi lehet nekem ennyire fontos.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptySzer. Okt. 17, 2012 6:38 pm

Klaus and Anne

Részegségem szerencsére nem döntött le a lábamról, azt viszont éreztem, hogy nem ártana pár órát pihennem, ha nem akarom kidobni a taccsot bátyám előtt. Nem hiszem , hogy díjazná, ha az öltözetét vagy a cipőjét átszínezném, szerintem csak rontana az összképen.
- Jaja, nagyon szuper volt, főleg az a három dögös bige a Grillben. - Húzódtak mosolyra ajkaim, végül a lényegre tértem, nem akartam őt fölösleges részletekkel untatni, Klaus nem volt hülye, úgyis ki tudta találni, hogy miféle szórakozásban részesítettem azokat a csajokat, akik most valamelyik sikátorban éledezhetnek harapásom után.
- Rendben, ezeket nem lesz nehéz kiderítenem, és talán még mellette remekül szórakozom majd. - Mosolyogva veregettem vállon bátyámat, ezzel jelezve, hogy vállalom a feladatot. Nem tekintettem nagy kihívásnak, inkább csak időtöltésként fogtam fel.
- Viszont, nekem is lenne egy kérésem. Kéne egy kocsi, de lopott furgonnal nem szívesen járkálnék, pénzem meg...nos, úgy nagyjából a 19. század eleje óta nincs. - Vigyorogva céloztam neki arra, hogy az ő hibájából nincs elég pénzem ahhoz, hogy egy jó kis kocsit szerezzek magamnak. Éppen válaszát vártam, mikor váratlanul felbukkant mellettünk Anne. Rosszallóan néztem rá, ő meg úgy viselkedett, minta ott sem lennék. Figyeltem őt, míg Klaushoz beszélt, először úgy gondoltam, nem ártana beszólnom neki valamit, de később meggondoltam magam. A témára azonban felkaptam a fejem.
- Annna Petrova itt van? - Kérdeztem mosollyal Klaustól, régi kedves ismerősünk, bár fogalmam sem volt arról, hogy vendég a házban.
- Lemaradtam valamiről Klaus? - kérdeztem még tőle, ezzel is reméltem, nem hagy ott az udvaron a hibridjével.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptySzer. Okt. 17, 2012 1:10 am



;; to Anne & Kol

K
özelebb lépdelek az öcsémhez, és közben igyekszem rájönni, hogy vajon mi a fene baja lehet. Az addig oké, hogy egy rakás hülyeséggel traktál. Ezt már megszoktam, és kár tagadni, hogy az esetek többségében szórakoztat is. De most... egyrészt sietnék, mert temérdek még a tennivalóm, másrészt kicsit még magához képest is zakkant, amit nem tudok hová tenni. A furcsábbnál furcsább beszólások közben egyre méllyebbek és méllyebbek lesznek a ráncok a homlokomon, ahogy összevont szemöldökkel figyelem őt. Delet kíván, aztán meg homár bárt akar, hm?
- Izgalmas napod lehetett, ha már így fel vagy dobva, és az alkohol szinted is este előtt is már az eget veri... - ingatom a fejem, de mégis megjelenik egy apró mosolyféle a szám sarkában.
Megvárom, amíg a maga módján eldicsekszik az újabb szerzeményével, esetleg ódákat zengene arról, hogy milyen jól megvolt előző este a farkaslánnyal. Igazából szemernyit sem érdekelne a történetnek ezen része, de gondolom fivérként kötelességem meghallgatni, ha már szívességet szeretnék kérni. Aztán sikerül kicsit meglepnie azzal, hogy mégsem történt közöttük semmi. Ismét eszembe jut Anne, és a szappanoperába illő pofozkodós jelenetük. Kár hogy nem láttam a műsor végét, érdekelne a végkimenetel, de nem most van itt az ideje annak, hogy erről faggassam. Aztán szerencsére ő is hamar rájön, hogy mit is akarok tulajdonképpen, és maga ajánlja fel a segítségét. Fantasztikus!
- Ami azt illeti, igen. Jól jönne a szakértelmed - eresztek meg egy cinkos mosolyt. - Érdekelne a neve, kora, tartózkodása, családi háttér... bármi, amit ki tudsz deríteni róla, hasznos lehet. De a legfontosabb, hogy hol találhatom meg. Amilyen harciasnak tűnt... azt hiszem, még összebarátkozhatnánk... - mivel a villa körül gyakran tartozkodik pár a hibridjeimből, nem akartam ennél konkrétabban megfogalmazni, hogy a magánseregemben jól jönne egy ilyen nő. Szükségem lenne még pár eltökélt bajtársra... és ezen érzésemet csak növeli a következő pillanat, amikor Anne lép oda hozzánk erősen megviselt formába öntve, gyászos tekintettel. Nem először gondolkodtat el, hogyan tudtam ilyen mimózalelkű hibridre szert tenni? Persze okos lány, és igazi művészlélek, amiért hamar megkedveltem, ráadásul a gyermeki bája is hasznára tud válni. De valahogy gatyába kellene ráznom, megmutatni, mit jelent kikapcsolni az érzéseinket, és csak az ösztönökre hallgatni. Ha így folytatja, talán már hónapokig sem húzza, összeroppan a saját érzései alatt.
Kérése egyszerre döbbent meg, és háborít fel. Kezdjük ott, hogy fogalmam sem volt róla, mennyire jóban vannak Annával. Persze gondolhattam volna, hogy az az álnok perszóna már megpróbált beférkőzni a hibridjeim közé is... ami eszerint egész jól ment.
- Nem tudom, mi dolgod neked Anna Petrovával, de szó sem lehet róla! - mondom határozott fejrázással, majd folytatom is utamat a villa felé, jelezve, hogy részemről ez a téma ennyivel lezárva. Anna az enyém, én fogom őt hamarosan kezelésbe venni, és nem adom át az elsőbséget senkinek.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptySzer. Okt. 17, 2012 12:08 am




Klaus & Kol

A ma délután történtek óta teljesen magamba fordultam. Itthon ülök, egy farmerben, és apa régi hatalmas pulcsijában a kanapén, és közben csak sírok. Mindig ezt a pulcsit veszem fel, ha bánt valami. Igaz méreteiben még mindig hatalmas rám, de nem zavar, mert legalább el tudok veszni benne. Megnéztem a Micimackót, gondolván, hogy akkor majd felvidulok.. De nem jött össze. Csak az jár a fejemben, amit Kol mondott. Szinte visszhangoznak bennem a szavai az érzésekről, melyeket éreztem iránta, és az, hogy semmi értelme sincs a beszélgetésünknek. Teljesen idiótának érzem magam a múlt éjszaka miatt. Mégis mit vártam? Hogy esetleg az érzéseim nem viszonzatlanok? Igazán sejthettem volna, hogy Kol az a fajta srác, aki csak játszik a lányokkal. Majd ha megkapta, amit akart, akkor meg bunkón kikosarazza. Ez történt velem is. Muszáj megbeszélnem ezeket valakivel, egy baráttal. Klaussal ugyanis nem lehetne ilyenekről beszélni.. Kol az öccse, én meg csak a hibridje vagyok.. Egyértelmű, hogy ki mellé állna.. Klausról jut eszembe Anna, ő most épp a Mikaelson villa pincéjében van. A hibrid apuci bezárta. Talán ha könyörgök neki, akkor beengedne Annához. Muszáj beszélnem vele, különben ki tudja, hogy miket csinálnék. Belebújok egy csizmába, majd vetek egy pillantást magamra a tükörben. Elégé szánalmasan festek. Az arcomon látszik, hogy egy csomót sírtam, a ruhámhoz meg nem fűzök semmit.. A hajam az oké. Mondjuk, szerintem Klaust nem igazán fogja érdekelni, hogy hogy nézek ki.. Mikor a házhoz érek Klaus kocsija még nincs ott, ezért leülök az ajtó mellé a falhoz és elkezdek játszani az Angry Birds-el a mobilomon. Elég gagyi játék, de legalább nem unatkozom.. Ügyelek arra, hogy ne kezdjek el sírni, mert nem akarom, hogy Klaus úgy lásson. Kol jön a villába.. Bármit, csak ezt ne! Kicsit elbújok, hogy ne vegyen észre, de szerencsére már Klaus is érkezik. Beszélgetésük hallatán összeszorul bennem a levegő.. Mi ez a pápás szöveg és a vérfarkas lány? Amint Klaus válaszolni tudna, én felállok a földről, majd megpróbálok úgy beszélni, mintha Kol ott sem lenne.. Érzem, hogy az arcom ismét falfehérre sápad, és még az is látszik, rajta, hogy mennyit sírtam.
- Szia, Klaus! Muszáj beszélnem Annával.. Csak most épp bezártad, viszont ez nekem nagyon fontos.. – mondom remegő hangon, s közben egy pillanatra sem nézek Kolra. Nem bírnám ki.. még a jelenlététől is sírnom kell, de valahogy sikerül visszafognom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyKedd Okt. 16, 2012 11:13 pm

Klaus and Anne

Igazán remekül sikerült az éjszakám a bál után, mondhatom, minden úgy történt, ahogy elképzeltem, vagy tán egy kicsit másképp, ennek ellenére rettentően jól éreztem magam, de az azt követő délután maga volt a rémálom. Csak egy kicsit tértem be a Grillbe szórakozni, Anne azonban letámadott, úgy viselkedett velem, mint egy fúria, mint egy féltékeny feleség, amit nem tudtam mire vélni. Természetesen felbosszantott, kiakasztott és nem tudtam megállni,hogy ne szóljak be neki. Sajnos, talán túllőttem a célon, mert nagyon csúnyán beszéltem vele, és úgy tűnt, vérig sértettem őt. El is tűnt a szórakozóhelyről, én pedig ott maradtam egyedül a három csaj társaságában. Ők jól érezték magukat, meg a pénztárcámból fizetett söröket, de nekem már egyikhez sem volt kedvem és tényleg nem értem, hogy mi ütött belém, de ott hagytam őket. Egyedüllétre vágytam, ezért le is léptem és még kora délután megindultam hazafelé. Fújt a szél, még egy galamb is lepottyantott, amire morgolódtam egyet és belerúgtam a porba. éppen csak hazaértem, kicsit álmosan nyújtózkodtam a Mikaelson villa előtt, mikor motor zúgására figyeltem fel, majd megláttam bátyámat behajtani a kapun. Volt már bennem pár üveg sör, és ilyenkor nem voltam jó formában, vagy túl bunkó voltam, vagy a humorom teremtett kaotikus hangulatot.
- Neked is szép reggelt Nick..vagy delet. - Vigyorogtam testvéremre és közelebb lépve hozzá a kezemet nyújtottam, ez szokásos testvéri kézrázás volt, amit néha elfelejtettünk, néha meg műveltünk.
- Szép kis pápa lett volna belőlem, éjjel -nappal nőztem volna. - Mondtam inkább keservesen, mint sem vigyorogva, valahogy totál felcseszett Anne a hülyeségével.
- Te viszont eléggé úgy festesz, mint akivel már egy hete padlót törölnek, mi történt? - Nos, valójában nem volt ennyire rossz a helyzet, de Klaus már megszokhatta tőlem, hogy beszólogatok, ha a helyzet úgy kívánja.
- Mond, hogy nem homár bárt akarsz nyitni! - Színleltem megdöbbenést, s mielőtt még Klaus a földbe döngölt volna, felröhögtem, és megpaskoltam a vállát, ez utóbbi már a sörnek tudható be, nem pedig a rosszkedvemnek.
- Bocs-bocs, túlságosan is elememben vagyok ma kora délután. Viccet félretéve, mesélj, mi a helyzet?- Kérdésemre hamar érkezett válasz, amit kicsit meglepetten hallgattam.
- A méreteire vagy kíváncsi, vagy arra ,hogy milyen az ágyban? - Mosolyogva folytattam, mielőtt szegény brother még fennakad.
- Utóbbi még nem volt meg, méretei nem túl ideálisak, és igen, farkas lány, ezt biztosan tudom. Viszont nem volt több időm rá, a hisztis feleségem kisebb balhét kavart, így kénytelen voltam távozni és megszakítani vele a társalgást. - sóhajtva pillantottam magam elé, majd visszanéztem Klausra.
- Miért, kéne info? Szerezzek? - kérdeztem , mindig is imádtam az ilyen nyomozgatós dolgokat ,és igazán még kérni sem kellett, hogy cselekedjek.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyKedd Okt. 16, 2012 10:38 pm



;; to Anne & Kol

K
i gondolná, egyetlen este mennyi új feladatot hoz magával? Annyi a dolgom, hogy nem tudom, mit kellene előbb csinálnom, és mit hagyhatok későbbre. Panaszkodásnak hangozhat, de igazából régen éreztem magam ennyire elememben. Mióta elkezdtem a békés - nek szánt - életemet itt, Mystic Fallsban, mintha a dolgok lelassultak volna, másrészt persze az ördög sosem alszik, az meg végképp nem, mely bennem bujkál már pár száz éve. Fontosabb teendőimnek élén áll többek között kideríteni az öcsémmel táncoló farkaslány kilétét. Alapvetően ez nem lenne nehéz feladat, hisz ez egy kisváros, mindenki tud mindent, én meg egyébként is jól értek ahhoz, hogy kiszedjem a számomra fontos információkat másokból. De mióta a hibridek sorai végre gyarapodni kezdtek, egyre nehezebb előkeríteni az új farkasokat. Rejtőzködnek, mind tartanak tőlem. Pedig ha tudnák! Erőt, hatalmat, szabadságot a hold alól, és nem utolsó sorban örök életet kínálok nekik, és eddig még ugye senki nem panaszkodott. Mindenezért csak a hűségüket kérem, amit önszántukból adnak nekem, így valóban nem nagy az ár. Nem igaz?
A bál óta próbálom elkapni Kolt, hogy kifaggathassam, és igaz, hogy annak még csak alig egy napja, mégis meglepő, hogy mennyire elfoglalt, pedig csak most érkezett vissza a városba. A telefonja gyakran foglalt, vagy csak nem veszi fel, a hibridek pedig azt rebesgetik, hogy Anne körül legyeskedik... ami a báli terveik ellenére is meglep. Mióta érdekli Kolt egy lány pár óránál tovább?
Végül egyszerre érkezünk haza kora délután, és a villa előtt sikerül elcsípnem, amikor a kocsimból kiszállok.
- Öcsém! Elfoglaltabb vagy, mint maga a pápa! - rázom a fejem nevetve. - Ráérnél a bátyádnak két szóra? Érdekelne mennyit tudsz arról a farkaslányról, akivel tegnap este flörtöltél a bálon... - Nem kertelek, azonnal a lényegre térek, mielőtt ismét azon kapnám magam, hogy már nincs sehol.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyKedd Okt. 16, 2012 12:54 am




Szabad játéktér!


Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyVas. Május 13, 2012 6:08 pm

To Dim, William and Faith

Amióta lefeküdtem Faithel teljesen másképp érzem magam. Fiatalabbnak, vagy nem is tudom... minden estre feltöltött. Még megismételhetnénk azt a felejthetetlen estét, de őt már nem érdeklem. Mostanában elég hűvös velem, mint aki ott se van. Lehet azért, mert rájött arra, hogy mi vagyok és mit tettem vele. De az is lehet, hogy nem tudja, hogyan reagáljon a történtetekre. Minden esetre ez az ügy nem hagy nyugodni, hisz ha tudja, hogy mi vagyok tud őrültségeket csinálni, és azt nem szeretném. Annyira elmerültem a gondolataimban, hogy észre se vettem, de már Faith távozott az ünnepségről. Ha csak ketten lennénk és a fiúk nem lennének körülöttem talán még utána szaladnék, de így nem. Nem szeretném, ha valaki is előnyt kovácsolna a megmaradt érzéseimből. Igaz, szerintem még sokan nem is tudják, hogy nemi viszonyt folytattam a lánnyal, de jobb is ha nem tudják. Hamar elszállt minden gondolatom, hisz ott várt rám William és szemlátomást nem helyeselte azt, hogy megváratom.
- Dim, te itt maradsz vagy hazamész. Felőlem bármit csinálhatsz, de ma többet ne találkozz Faithal! - parancsoltam rá, majd odafordultam Willhez, aki már nagyon unta magát.
- Bocsáss meg, hogy megvárattalak. Nos, akkor elmegyünk egyet bulizni? - kérdeztem és látszólag benne volt az ötletben. Mit se habozva bepattantunk egy taxiba és elmentünk a Grillbe.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyVas. Május 13, 2012 3:01 pm

To; Dimitri, Klaus and Will


Ami először feltűnt, az az volt, hogy Klaus ismeri Dimet. Próbáltam a helyére tenni a dolgokat, de végül inkább csak félretettem. Majd később kikérdezem Dimitrit... Klaus bemutatott egy másik srácot, akit Willnek hívtak. Biccentettem felé, majd visszafordultam Nikhez. Nem tudtam, mit mondhatnék neki... Valami olyasmi fogalmazódott meg bennem, mint a "Tudom, hogy megharaptál, te szemét, és aztán elfelejtetted velem". Vagy az, hogy "Tudom, hogy vámpír vagy. Kol mindent elmondott". De meggondoltam magam, nem biztos, hogy Dim jelenlétében kéne ilyenekről beszélnem, bár az, hogy ismeri Klaus-t és úgy tűnik a másik srácot is, elég furcsa. Oké, már biztos, hogy ki fogom faggatni erről.
- Ohh, nem akartunk megzavarni semmit... - mondtam azonnal, amikor Will azt kérdezte, velük megyünk-e. Igazából azt sem tudtam, hová készülnek, de az biztos, hogy nem akarok együtt mutatkozni Nikkel. Kol még a végén idegrohamot kap, mint aznap este az erődben. Az szép volt... ez pedig egy bál, nem kéne megismételni. Egyébként is, kezdett rámjönni a hányinger. Lehet, hogy valami rosszat ettem...
- Dim, szerintem én hazamegyek - néztem rá. Nagyon meg akartam találni Kolt, de ettől a tömegtől nem kaptam levegőt, és tényleg fel volt fordulva a gyomrom, szóval ideje lenne hazamenni.
- Ha megtalálod, szólsz neki, hogy hívjon fel? - kérdeztem Dim-et, majd intettem Klausnak és Will-nek, és otthagytam őket. Kimentem a kocsimhoz, beleültem, és hazaindultam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptySzer. Május 09, 2012 9:40 pm

To Faith, William, Klaus


Klaus mögül feltűnt egy szintén ismerős arc: William... hogy is? Hudson, azt hiszem. Ugyanaz, mint én. Úgy mutatott be egymásnak teremtőnk, mintha nem is tudná, hogy rajtakeresztül találkozutk már.
- Will. - felé kaptam fejem. - Micsoda öröm téged látni. - ércelődtem, pusztán "tesóságból". Nem hinném, hogy egy ilyen kis butaságot pont ő venne sértőnek. Ha meg annak veszi... akkor hát így jártam. De biztosan nem fogja.
- Igazat megvallva én magam sem tudtam, hogy jövök. Aztán mégis betoppantam. Csak körbelestem a palotát, és készültem is menni, amikor összefutottam Faith-tel. - mutattam magam mellé a lányra. Nem tudtam, hogy mi a terve a továbbiakban, továbbra is kutatni Kol után. Ha akar, úgyis jelzi majd, hogy lépjünk le. Bár William ebben a pillanatban Klaus-hoz intézett mondata alapján talán ők válnak le tőlünk előbb.
- Faith..? - kérdeztem a szőkeségtől csak óvatosan, hogy mi jön ezután. Maradunk, megyünk..? Nekem végülis teljesen mindegy, ő tudja, hisz miatta indultunk útnak.
- Igazán nem akarunk zavarni, amúgy is volna itt valami, amit el kellene intéznünk. Szóval eszünk ágában sincs feltartani benneteket. - szólaltam fel egyből, szinte azonnal a kérdés után, ám most Klaushoz beszéltem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata EmptyHétf. Május 07, 2012 9:34 pm

Klaus, Faith, Dimitri



A, ez most komoly? Bevallom, egy kicsit csalódott vagyok, mert a jó öreg Klaus barátom, aki egyébként mindig benne van minden rosszban, most képes visszakozni az anyja miatt, és engem is rendre int. Várjak az udvaron. Hát jó, még mindig alakulhat jól az este, ha egy kicsit leleményesek vagyunk. Csak bosszantó, hogy Esthernek ekkora hatalma van itt, még a saját gyermekeire is. Valakinek az öreg banyát is rendre kéne utasítania már, mielőtt bevezeti a magándiktatúráját. Klausnak bármikor szívesen járok a kedvében, de az anyja szavát nem fogom lesni, még csak ne is álmodjon róla.
- Rendben. Kint az udvaron - bólintok, és meg is indulok. Mivel még mindig se vodka, se wiskey, ismét szerzek magamnak egy pohár pezsgőt, aminek gyorsan az aljára nézek. Csak hogy szépen lassan megfűszerezzem valamivel ezt az estét.
Kifelé tartunk Klausszal, de egy kis "koccanás" megzavarja az utunkat. Érdeklődve figyelem a jelenetet barátom és a zavart tekintetű hölgy között. Csak nem egy ex? Ah, mindig le vagyok egy lépéssel maradva. Bosszantó.
- Helló. - Köszönök a szőkének, és leplezetlenül végigmérem. Ismerős valahonnan, Dimet pedig nem is kellene bemutatni. Tudom, hogy hibrid, akárcsak én.
- Dimitri - biccentek neki. - Nem is tudtam, hogy te is itt leszel - jegyzem meg egy kisebb vigyorral, aztán ismét Klaushoz fordulok.
- Nos akkor megyünk vagy maradunk? Vagy ők is velünk jönnek? - kérdezem a másik kettőre utalva. Végül is Faith az illata alapján ember, szóval cseppet sem bánnám, ha őt is bevennénk a buliba.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: A villa bejárata A villa bejárata Empty

Vissza az elejére Go down

A villa bejárata

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Mikaelson Villa-