world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

● Elena és Klaus paródiája ●

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: ● Elena és Klaus paródiája ● ● Elena és Klaus paródiája ● EmptyPént. Márc. 30, 2012 6:09 am

● Elena és Klaus paródiája ● Tumblr_m0r3pwfnyo1rqpu5oo14_500
Elena szemlátomást először nem helyeselte, hogy elkezdtem sztriptízelni, ám belejött. A péniszem láttán igen csak ott ragadt a szeme. Mikor megfordultam még meg is paskolta a fenekem, igaz, hozzászólást is fűzött hozzá. Részegen nem törődtem vele, de ha nem lettem volna az biztosan lett volna hozzá pár szavam. Ismét cinikusan hozzám szólt, melyet fel se vettem igazán.
- Még nem, de hamarosan igen. - Jelentettem ki sármos hangnemen. Miközben kimondtam ezt Elena folyton a számat figyelte. Lehet, hogy csak a bűz miatt, de később a péniszemre nézett. Hirtelen melegség borított el és szédülni kezdtem, így készültem leülni és megfordultam. Ám ekkor oly csodás szót hallottam meg Elena szájából. Utánam kiáltott. Hátrafordultam, majd felé vettem az irányt. Mikor odaértem a szemébe néztem és így szóltam:
- Sose láttam még ilyen szép szemeket. - Sose mondtam még ilyen unalmas dumát, de hát részeg voltam. Ilyenkor megesik. Épp mondani készült valamit ám én mit se törődve evvel megcsókoltam. Tüzes csók volt, a testem minden ágazata bizserget. Elena az eleinte talán egy másodpercig ellenkezett, majd ő is beleélte magát az élvezetbe. Dúltak bennem az érzelmek. Mit se habozva felkaptam a lányt, s beviharzottunk egy hálószobába. Ott lelöktem őt az ágyra finoman, majd egy kis tétovázás után rávetettem magam a lányra. Csókviharok követték egymást. Pár perc után jött a többi. Megfogta középsőmet és elkezdtünk szeretkezni. Bár részeg voltam, mégis mai napig is emlékszek rá.
- Na, még mindig olyan puha? - Vontam kérdőre partnerem. Épp a csúcson voltunk, mikor én kerültem alulra és egy kis pillanat alatt elaludtam. Nagy csalódás lehettem Elena számára, de magamnak is csalódást okoztam. Épp a csúcson aludtam el. Nagyon nagy szégyen.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: ● Elena és Klaus paródiája ● ● Elena és Klaus paródiája ● EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 7:10 pm

● Elena és Klaus paródiája ● Tumblr_lt4i8qyXog1qdi1fko1_500

- Mi van? - kérdeztem tőle érthetetlenül, de már nem reagált vissza rám. Gyors berúgtam az ajtót, és rohantam utána, olyan gyors léptekkel haladt.
- Elment az eszed?! - kérdeztem tőle, majd én is meghallottam a számot. Ez tényleg nagyon jó. Anno ez is volt a sulis 70'-es évekbeli táncán.
- Nem.. Nem táánco... - nem is tudtam befejezni a mondatomat, erősen megfogott, és a nappalim közepére ráncigált. Felsziszegtem fájdalmamban. Ezt komolyan élvezi?! Részeg Klaus-nak elment az utolsó csepp esze. Elkezdtünk táncolni, én is beleadtam mindenemet, de mindig a lábamra lépett. Még élveztem volna, de a végén már annyira elzsibbadt a lábam, hogy már fájt. Hirtelen megfordított, így háttal voltam neki. Elkezdett motoszkálni a pulcsimban.
- Klaus. - szóltam rá nyomatékosan. - Állj le. - hangom már az indulatosságot sugallta. Tényleg elment az esze.. Tovább táncoltunk, majd a kezei a hátsómra tévedt. Rémülten tekintek fel rá. Olyan ez a helyzet, mintha egy mezei nyúl lennék, s épp futnék el a vadásztól. De sajnos a végén bekerített.. Na így érzem magam. Sehova nem tudok elmenekülni, mert Klaus mindenhol ott van.
- Ezek szerint még nem fogtál kemény dolgot? - kérdeztem felvonva a szemöldökömet, majd már nem izgatott nagyon, hogy a hátsómat fogdossa. Fogja, ha neki így jobb lesz a kedve. Egyik másodperctől a másikra, már a levegőben éreztem magam, és a kanapén landoltam.
- Klaus, mennyit ittál? Rosszul leszel ettől a sok pörgéstől. - figyelmeztettem. Nem szeretném a fél estémet a mosdóban tölteni, vigyázva Klaus-ra, amint épp a szervezete kilöki az alkoholt. Hirtelen elkezdett a Sexy and I know it szólni a hangszóróból. Csak ezt ne.. Az órára pillantottam, mindjárt fél 11. Este. A szomszédok megfognak őrülni. Felálltam a helyemről.
- Most pedig nyugodj le. Főzzek valamit? Esetleg teát? - kérdeztem tőle. Jobb, ha átmegy abba az állapotba, amikor már szenved a hatása miatt. Így berúgva.. kissé nehezen kezelhető állapotba van. Majd elővette azt az ijesztő tekintetét, s engedelmeskedtem neki. Szerintem, most simán megölne, ha bármi olyasmit tennék, ami neki nem jó. A mellkasom alatt összefontam a karomat, és elkezdtem bámulni Klaus-t ahogyan táncol. Egy mosoly csalogatott az arcom szélére, hisz röhejes volt. Az egyik kalappal is jól elbohóckodott. Néha néha halkan felkuncogtam. Majd elém állt, lekapta magáról a pulóverjét, és nekem dobta, felfedve izmos felsőtestét. Hangosan elkezdtem nevetni, és a felsőjébe temettem az arcomat. Most komolyan itt fogja nekem kéretni magát?
Következő pillanatban mikor felnéztem, már nadrág sem volt rajta, csak egy rózsaszín alsónadrág, melyen valami nagyon kidudorodott. Olyas mennyire, hogy majdnem szétszakította a ruhadarabot. A kezemet a szemem elé kapom, nem lesve, majd egy kis részre kinyitom. Klaus háttal állt nekem, s volt valami írás a boxer hátulján. "Hot stuff".. Elvettem a kezemet, és a hátsójára csaptam.
- A tiéd nem kemény. - nevettem fel. Bár, az előző villantása után elgondolkodtam azon, hogy AZ mennyire kemény lehet neki..
- Na, kitomboltad magad? - kérdeztem vidámabban, amikor leállt a szám.

● Elena és Klaus paródiája ● Tumblr_lrmwbanRqJ1qivndso1_500
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: ● Elena és Klaus paródiája ● ● Elena és Klaus paródiája ● EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 5:46 pm

● Elena és Klaus paródiája ● Tumblr_lthlez2Uj01r41qt6o1_500

Örömmel néztem végig Elena reagálást arra, amit mondtam neki. Szegény eléggé zavarba jött, de hozzá illően terelte el a témát. Elmosolyodtam, majd ácsorogtam a teraszon várva, hogy mondjon valamit. Nem akartam válaszolni. Egyszer csak a nappaliból meghallottam egy számot, melyre táncra perdültem. Kitágult szemmel szólaltam meg, szinte könyörögtem:
- Ez a kedvenc 70es évi számom. Gyere velem! - Majd megfogtam Elena kezét és beráncigáltam a nappaliba.
- Táncolsz velem? - Kérdem, majd tolakodásképpen megfogtam csuklóját és a szoba közepére ráncigáltam. Ott erőszakkal rávettem, hogy táncoljon velem. Látszott, hogy be vagyok rúgva, hisz eléggé ügyetlen voltam a "táncparketten". Mindig Elena lábára léptem, de mit se törődve evvel folytattam a táncolást. Elélvezve a dolgot elkezdtem a derekáról lefele tartani, majd megfordítottam, hogy nekem háttal álljon és kezdtem belenyúlni lefele a szexi pulóverében. Ő rám szólt, ám én addigra elélveztem, majd folytattuk tovább a táncolást. Egyszer csak megpaskoltam Elena mindkét fenekét, majd látva, hogy kemény így szóltam:
- Ez kemény! - Ámulva mondtam, majd folytattuk a táncolást úgy, hogy közben Elena fenekét fogdostam. Bevallom, nem rossz élmény volt. Egy idő után meguntam partneremmel a táncolást, ezért megfogtam két vállát és a kanapéra dobtam. Szépen landolt, majd ezt követően a továbbiakban egyedül folytattam a táncolást. Elena teljesen ki volt akadva, de mit se törődve vele lóbáltam magam. Mivel rádión ment a zene, így a 70es évi zene után egy másik következett.
- Juj, ez a Sexy and I know it! Ez a mostani kedvencem! Ezt meg kell ünnepelni! - Kiáltottam ki. Elena rémült, taszító hangnemet váltott ki velem szembe de én simán elrendeztem:
- Azt mondtam, hogy lelele.... - nem tudtam kiejteni a szót, de majd sikerült - leülsz! - Rémülve ült le, engedelmeskedve nekem. A parancsoló hangnemből hamar átváltottam és elkezdtem táncolni a mai nagy slágerre. Kis idő után megláttam egy fekete kalapot a bútoron. Odamentem és feltettem a fejemre, majd folytattam a táncolást ezúttal extrákkal. Kiálltam és elkezdtem levenni a pulóverem, majd mikor sikerült levennem odadobtam a lányhoz. Elena nevetésbe kezdett és nem tudta hova nézzen. Mit se törődve evvel a nadrágomat is kezdtem lefele tolni. Úgy látszott feláll, de mit se törődve evvel és a rózsaszín színű bugyimmal teljesen lehúztam a nadrágom. A sztriptízelés közben egyfolytában ezt kiabáltam:
- Óh jeh, I`m sexy and I know it!
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: ● Elena és Klaus paródiája ● ● Elena és Klaus paródiája ● EmptyHétf. Márc. 26, 2012 9:05 pm

● Elena és Klaus paródiája ● Tumblr_lx6jrrrqVc1ql6ewao1_500

Otthon épp takarítottam, ráfért egy alapos porszívózás, mosás a házra. Eléggé összeettem mindent a mai nap folyamán, így a hasam morgott folyton. A hab a tortán, hogy megjött, így még görcsöl is. Úgy éreztem, beindult az anyagcsere. A hasamhoz kaptam, és elkezdtem rohanni a wc-re. Berontottam az ajtón, becsaptam magam után, letolva a nadrágomat, és ráültem a kényelmes fedélre. Elővettem a kedvenc újságomat, úgy tettem, mintha olvasnék, pedig csak a képekért lapozgattam át. Homlokom már gyöngyözött, így mély levegőkkel csillapítottam le magamat. Mikor végeztem, új betétet helyeztem fel, lehúztam a wc-t, majd megmostam a kezemet. A rádiót bekapcsolva hagytam, az egyik kedvenc számom ment elkezdtem kiabálni a dallamot hangosan, s rázni magamat. Meghallottam a csengőt.
- Ki zavar ilyenkor? - kérdeztem hangosan magamtól. Lecammogtam a lépcsőn, s a tükör elé álltam. Egy macinaci volt rajtam, és egy rózsaszín felső. A hajam össze-vissza állt. Sebaj, biztos csak a postás.. Kinyitottam az ajtót, mire megpillantottam Klaus-t.
- A fenébe. - morgok, rázárva az ajtót, de nem tudtam teljesen. Gyúrnom kell még, hogy erős izomzatom legyen.
- Mit keresel itt? - vetettem fel a kérdést a szemébe nézve. Eléggé bandzsa volt. Komolyan? Egy részeg vámpírral van dolgom? Nem válaszolt rá semmit, de nagyon szörnyen nézett ki. Épp időben elkaptam, miután elvesztette egyensúlyát.
- Fú, neked aztán van egy súlyod. - fújtam ki a levegőt. Szerencsére felállt, így már nem kellett őt fogni. Ha tovább kellett volna tartanom, én rogytam volna össze.
- A sok vérszívás miatt egy kicsit felhíztál Klaus. - paskolgattam meg a hasát. - Kérdésedre válaszolva.. Ha én nem lennék, nem tudnál hadsereget készíteni magadnak. - mondtam némi gúnnyal a hangnemembe.
- Nos, öröm volt veled találkozni Klaus, de nekem mennem kell. - néztem rá egy apró fintorral a szám szélén. Megfordultam, épp készültem belépni a házba, de valami visszatartott. Klaus büdös, alkoholszagú leheletét éreztem, ahogy csikizi a fülemet. Kitágult szemekkel bámultam magam elé.. Mindent hallott? Mióta álldogál a tornácon? Nagyot nyeltem, elrejtve a zavartságomat. Megfordultam a szemébe nézve.
- Neked meg nem ártana tictac-ot bevenni, drága Klaus. Egyáltalán miért vagy itt? - tértem rá a lényegre.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: ● Elena és Klaus paródiája ● ● Elena és Klaus paródiája ● EmptyHétf. Márc. 26, 2012 8:24 pm

● Elena és Klaus paródiája ● Tumblr_lsre4xWtB91r41qt6o1_500

Egész nap szórakoztam hölgyek társaságában, ám a jólét is véget ér egyszer. Meguntam, így legyilkoltam őket. Miután eltakarítottam magam után ismét unatkozni kezdtem. Egy kis idő elteltével erőt vettem magamon, majd elindultam a Grill felé. Ott találkoztam egyik régi ismerősömmel. Órákig mulatoztunk egymás társaságában, közben pedig erős italokat fogyasztottunk. Már a nap is lemenőben volt, mire megtaláltam a kijáratot a Grillből. Teljesen be voltam rúgva. Azon gondolkodtam, mit tehetnék a szórakozásért. A kórházba ma nem akarok menni. Kath nincs a közelben. -gondoltam. Pár perc tanakodás után eldöntöttem, hogy meglátogatom Elenát. Az út odáig hosszú volt számomra, hisz komplett részeg voltam. Út közben pár csitri akadt az utamba, ám nem sokáig éltek a közelemben. Az elő vacsora után ismét Elena háza felé indultam. Mikor odaértem csengettem. Miközben vártam, hogy kinyissák az ajtót előttem, hallottam miképp Elena a wcn ülve ürít, majd kicseréli a betétjét. A házban más nem volt, így megvártam amíg végez. Várakozás közben észrevettem egy cserepes virágot, mely részegen nagyon gusztának mutatkozott, hogy beleürítsek. Így is történt, mire Elena leért és ajtót nyitott én ott álltam az ajtóban, mint mi se történt volna. Mikor ajtót nyitott és meglátott azonnal becsapta az ajtót, ám kezemmel kinyitottam. Elena rémülten tette fel a kérdéseket, melyekre nem válaszoltam.
- Nocsak. Kedvenc ősödet ilyen szívélyesen fogadod? - ekkor megszédültem, majdnem elestem, azonban Elena megfogott.
- Mi lenne veled nélküled? Vagyis, mi lenne velem nélküled. - kavartam a szavakat és nem tudtam mit beszélek. Elena szokását betartva ismét gúnyolódni kezdett, ám ekkor a hátához suhantam és a fülébe súgtam:
- Olyan csinos vagy ma. Még úgy is kimondom ezt, hiába hallottam ahogy betétet cserélsz meg ürítesz. A többit fel se hozom.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: ● Elena és Klaus paródiája ● ● Elena és Klaus paródiája ● Empty

Vissza az elejére Go down

● Elena és Klaus paródiája ●

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» ● Elijah és Klaus paródiája ● Mikor két Ős bulizik és komplett be van rúgva●
» Klaus dolgozószobája
» Kira & Klaus
» Klaus hálója
» Klaus dolgozószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: A mi paródiánk-