world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

● Sebastian Morgenstern

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: ● Sebastian Morgenstern ● Sebastian Morgenstern EmptySzomb. Okt. 29, 2016 11:08 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Üdv köztünk, Sebastian!
Hűűha, hát ez nem volt semmi, bár tőled már megszokhattam volna, de mégis mindig meglepsz jobbnál jobb írásokkal. Imádtam olvasni, izgultam, hogy mi fog történni a bátyáddal, bár sajnállak is amiért nem élhetsz saját életet. De egyben igaza volt apádnak, Leslie nem olyan rossz. Wink És már nagyon vár is rád, szóval elfogadlak, te pedig foglald le gyorsan ezt a szép arcot is, aztán irány a játéktér.  superhero
Vissza az elejére Go down



Sebastian Morgenstern
welcome to my world
Sebastian Morgenstern

► Residence :
● everywhere in the world
► Age :
408
► Total posts :
139

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: ● Sebastian Morgenstern ● Sebastian Morgenstern EmptySzer. Okt. 26, 2016 10:11 pm




Sebastian Morgenstern
BECENEVEK
Please, call me, Bash
KOR
Four hundred (twenty-three)
SZÜLETÉSI DÁTUM
1616. May. 16.
SZÜLETÉSI HELY
In the New York
FOGLALKOZÁS
I'm a hunter, sweety
CSALÁDI ÁLLAPOT
Married with Leslie
FAJ
The marked ones (Fire)
PLAY BY
Mr. Dominic Sherwood
» Unfortunately, my one true love remains myself..
● Valójából 180 cm magas vagyok, míg a testsúlyomat viszont el nem árulom.
● A hajam színe eredetileg barna, de a korok előrehaladtával egyre választékosabb lett, míg mostan szőke jellemez.
● A szemem színe kék és barna. Nem hiszed? Tekintsd meg önmagad!
● Izmos alkat vagyok, egyszóval túlléptem az átlagos kategórián, és megcéloztam a szexi feliratú részleget, amelybe egyedül csak mindez eddig én szereplek.
● Angyalra emlékeztető vonásokkal jellemeznek, és én persze nem tagadom ezt, hiszen egyet értek az állítás igazság értékével. Lélegzetelállítóan gyönyörű vagyok, kérlek szépen!
● Finom vonások, gyönyörű alkat... oh, mi kéne még nekem? Azt hiszem, miszerint pontosan ezért is vagyok, nos ennyire tökéletes!

» "I don’t know if you’ve noticed but those girls are staring at you."
"Of course they are. I’m stunningly attractive."

● A testem különböző helyeit hegek fedik be, illetve egy-két helyen tetoválás borítja a bőrömet, amelyet csak igen kevesek láthatnak.
● A homlokomon egy Hold alakzat, avagy jel mutatkozik meg, amit természetesen senki sem láthat. S hogy miért nem? A szüleim üzletemberek, és gonoszak, ezáltal pedig zsarnokiak, ezért is lehetséges azon helyzetkör, hogy én jó magam rendelkezek egy olyan gyűrűvel, amely ezen apró kis jelet sikeresen elfedi, a tetoválásaimmal együtt.
● A gyűrű a Morgenstern családi címer M betűjét ábrázolja, amit sohasem veszek le az ujjamról.
● A ruházatom vagány stílusra utaló, és a színek általában a fekete választásra esnek.
● Imádom a bőrdolgokat.
● Egy megjelölt vagyok igazából, aki a tűzet manipulálja. Különleges képességem pedig az utazó létkör kapcsán mozog. Hogy mi is az? Képes vagyok láthatatlanná válni, és megjelenni máshol. De persze a szépségem is az egyedi képességeim közé tartózik, ugyanis eléggé sok lánynak bejön. Csak engem nem igen vonzanak.

» My true self is dark..
● Ravasz észjárással áldott meg az ég. Szeretem a furfangosságot, és ha mindig az ellenfeleim előtt járhatok legalább három lépéssel.
● Bátor típusú vagyok. Nem ismerem a félelmet, vagy, ha mégis, akkor azt igencsak mélyen elnyomom magamban.
● Arrogáns, nagyképű jellem vonások lakoznak bennem.
● Lenéző vagyok az emberekkel, és a természetfelettiek sokaságával szemben.
● Illetve a szarkasztikus megjegyzésekkel sem fukarkodom.
● A szívem legmélyén viszont csak egy sebzett lelkű egyén vagyok, aki nagyon érzékeny. Ám, mindezt egy vadász, mint én nem mutathatja ki, nem de?
● Tudok színjátékot is űzni, ha azt kell, avagy csak szimplán átmehettek kegyetlenbe is, ha szeretném.
● Egészen mélyen sötét a lelkem, a szüleim rontottak meg, bár igazából... az apám.
● Talán lelkileg már nem is élek, ámbár ezen sohasem gondolkoztam..

» Mottóm:
● Szeretni egyet jelent a pusztítással, akit pedig szeretnek, az elpusztul..  
-
20
Kai
Emlékszem.. Emlékeznem kellene...
De a képek csak homályosan jelentkeznek az elmémben, és minden egyes szó, amely valaha elhangzott, nos csupán egy üres visszhang a fejemben. Nem találok az összefüggések között értelmet, és nem látom át, hogy voltaképpen mit is kellene tennem, viszont... viszont a válasz oly' egyszerű, egyedül csak számomra nem egyértelmű. S ahogy a napok telnek, nos végleg eltávozik a lelkem.


Könnycseppek, elfojtott fájdalom, üres tekintettek.. Látom magam előtt az egykori énem megtörtségének a jeleit, és hallom, ahogy keserves zokogások között önmagában imádkozik. Nem embernek születtem, és éppen ezért is gondolták úgy a szüleim, hogy nem tartózom közéjük. Nem lehettek barátaim, sőt nem kaphattam rendes életet sem.. S hogy mindezt bánnom-e?
Mindazt, amit tudok, nos nem az iskolában sajátítottam el, hanem az évek kemény munkája során. Apám nevelte belém a trükköket, amíg anyám éjjelente, nos esti mese gyanánt a sátán nevét suttogta a fülembe. Ha a nephilimek valóban választhatnak a jó és rossz oldal létezése között, akkor el kell árulnom azt a titkot, miszerint a saját családom Lucifer pártján áll. S vajon én magam is ott állok-e?
Nem egyedüli gyermek voltam a családban, hiszen előttem még született egy bátyám. Együtt nevelkedtem vele, és míg én fejet hajtottam apám akarata előtt, nos addig ő dacolt mindezzel szemben. Azt rebegte minden egyes alkalommal, hogy a jó oldalon áll, hogy az angyalok nevére esküszik. S kérded te, nos mi is történt vele?
Négyszáz év... négyszáz kegyetlen, és őrjítő év áll a hátam mögött. Mindvégig elnyomtam az érzelmeim, és megtartottam az elmém legmélyén a saját gondolataim. S tényleg kellemes volt mindent magamba fojtani?

Mit sem sejtve jöttünk haza a testvéremmel, a délutáni kis kirándulásunkkor. Élveztük egymás kölcsönös társaságát a vadászat során. Bár szüleink erősen tiltották az efféle kiruccanást, ugyanis szerintük időpocsékolás megölni az állatokat, hiszen majd az emberi teremtmények helyettünk is elvégzik a dolgukat. Amint beléptünk az ajtón, nos a szüleink velünk szembe álltak, rosszalló pillantással. Szinte lyukat tudtak égetni a vesénkbe - legalábbis mai kifejezéssel élve. Anyánk volt az első megszólaló egyén, és egyben az a személy is, aki közelebb lépett felénk.
- Hányszor megmondtam már, Christopher, hogy hagyd az öcsédet békén! - Emelte fel a hangját kemény szigorral. - Te pedig Sebastian, nos nem kellene, hogy élj ilyen badar lehetőségekkel.
- De hát nem is csináltam semmit, anyám.. - Kezdett el védekezni, Chris automatikusan. - ..ő is éppen úgy vétkes, mintsem én! Magától jött utánam!
- Hagyd ezt abba, de azonnal! - Üvöltötte le az apánk, mire a bátyám csendben meghátrált, és lehajtotta inkább a fejét. - Szégyelld el magad, amiért nem vagy sohasem engedelmes! Minden egyes alkalommal csak veled van a probléma, és még úgy merészelsz védekezni, mintha Sebastian bűne lenne az egész. Vegyél róla példát, ő legalább tudja, hogy mi az elvárás, és nem ellenkezik a rendeltetésével, mintsem te! Már sokszor elmondtam neked... nagyon sokszor, hogyha még egyszer átlépsz egy szabályt, és a kisebbet belerángatod a hülyeségeidbe, akkor megöllek! Bár talán élénkebb példa lenne a számodra, ha a testvéred tenné meg.. - Nézett felém az öreg kegyetlen pillantással, és én ekkor úgy éreztem, hogy a hátamon is szinte feláll a szőr. Nem tíz éves gyermekek voltunk már, hanem több, mint száz évesek. Száz? Mi ez nekünk, ha a szüleink folyton csak kamaszoknak néznek bennünket? Konkrétan úgy kellett viselkednünk, mintha éppen csak tíz évesek lennénk.
- Én... én.. - Kezdtem volna bele rebegve, valahol talán kissé remegő hangon, de ezen valós érzelmeim rögtön átcsaptak félelembe, ahogy apám erélyes hangon figyelmeztetett, miszerint jobb lesz, ha megteszem.
- Őrült vagy! - Ordította Christopher, ahogy anyám hátulról lefogta őt. Apám óvatosan közelebb lépett hozzám, és a jobb tenyerét a bal vállamra helyezte.
- Semmi gond, kisfiam. Tudom, hogy félsz... - Nyugtatott kellemes, sőt hízelgő hangon, ahogy a kezembe nyomta az eszközt. - De, csak akkor lehetsz igazán vakmerő, és bátor, ha a magadfajtákból kiirtod azon egyedeket, akik Istent dicsőítik, nem de? - Mosolyodott el szórakozottan, ahogy a bátyám felé lökött. Belenéztem a szemeibe, és ekkor lepergett előttem, nos az eddigiekben együtt leélt száz év.. Láttam, ahogy játszunk, ahogy egymás társaságai vagyunk, mint szerető testvérek.. Hallottam a könnyed kis nevetéseinket. S lám hirtelen mindennek vége szakadt, ahogy a padlólapon felcsendült a csattanás.

- Nem! - Szóltam erélyesen apámnak, ahogy a kezembe nyomta a szerződést. - Hány évig játsszuk még ezt, kérlek? Hányszor kell még elvennem feleségül gazdag nőket?
- Ahányszor azt nem mondom, hogy elég. Tehát fogd azt a tollat, és írd alá! Gyerünk, ha mondom! - Mondta kicsit sem kedves éllel.
- Nem! Már megmondtam számodra, hogy ez nem így megy, miszerint csak gondolsz egyet, és kerítesz egy mit tudom én milyen nőt, aztán én elveszem, és míg meg nem hal, nos mellette élek. Undorító! Undorodom tőled, és ettől az egésztől! Gyűlöllek! - Üvöltöttem fennhangon, ahogy apám máris felemelte a kezét, és arcon akart csapni, de én elkaptam a karjánál ekkor. - Jól van, most utoljára aláírom neked, de csak akkor, ha eltűnsz az életemből végre valahára! Rendben?
- Oh, kölyök. - Mondta nevetve végül. - Gyorsan tanulsz. Kezdesz olyan lenni, mint én. Nem azért lázadsz, mert gyűlölsz, hanem azért, mert sokkal rosszabbakat akarsz tenni. Ne aggódj, nem sokára ezen vágyad is teljesül, fiam, de előtte még most utoljára tedd meg ezt.
- Utoljára? - Emeltem meg a szemöldökömet.
- Igen, kérlek. - Mutatott a papírra. - Na meg annyira nem ronda Leslie. Mégis mikor kerítettem én számodra rondát? Mindig figyelembe vettem azt, hogy én kikkel feküdnék le, ha, khm... - Erősen köhögött. - ...tudnék.
- Rendben. De akkor is tűnj el az életemből! - Tettem le a papírokat az asztalra, miközben elengedtem őt, majd szépen aláírtam mindazon a helyeken, ahol csak kellett, aztán már itt sem voltam.
- Sosem szabadulhatsz tőlem, Sebastian Morgenstern! Hallod? Soha! - Ordította utánam fennhangon a szavakat, amíg én magam könnyedén kisétáltam az ajtón.  
Vissza az elejére Go down

● Sebastian Morgenstern

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Leslie Morgenstern

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: The marked ones-