world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

∞ Ezra Havelock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: ∞ Ezra Havelock ∞ Ezra Havelock EmptySzomb. Dec. 05, 2015 11:24 pm




Ezra Havelock
BECENEVEK
Ezra
KOR
Ébren töltve tizenkilenc
SZÜLETÉSI DÁTUM
1813. 01. 24.
SZÜLETÉSI HELY
York (Toronto); Kanada
FOGLALKOZÁS
Vadásztanonc
CSALÁDI ÁLLAPOT
Nőtlen
FAJ
Vadász/ember
PLAY BY
Hayden Christenen
A sors fintora lehet, hogy született vadászképességekkel lettem, nos... nem feltétlenül megáldva, de tény, hogy jöjjön bármi, talpon maradok. Alkalmazkodom a környezetmhez és arra használom minden rezdülését, hogy a saját javamra fordítsam. Szenvedélyesen élek, az adott pillanatban, nem túl sok előrelátással, vagy tervezéssel. Ha nem lenne olyan gyors az észjárásom, amilyen, meglehet, hogy már hosszú ideje halott lennék.
Rémesen büszke természetem van, akár az anyámnak. Ez a tulajdonság gyerekként még egészen édes lehetett, de az idő múlásával, mintha ésszerűtlen akaratossággá formálódott volna. S bár használhatnám a fejem, intelligencia ide, vagy oda, hajthatatlanul a szívem szava dönt, az pedig, hogy nem vagyok hajlandó elnyomni az érzéseimet, elkerülhetetlenül vezet a sötétebbik ösvényre, tekintve, hogy mennyi indulat dolgozik bennem, elnyomva.
De visszatérve az észre, általában, amit teszek, céllal teszem. Nem az érdekel, hogyan működik, hanem hogy működik-e valami. Ugyanakkor, sokakkal szemben, én hajlandó vagyok hátrébb lépni. Hátrébb lépek, hogy lássam a nagyobb képet, a nagyobb jó érdekében. A folyamatban talán hajlandó vagyok megszegni néhány szabályt, de ne tévesszen meg. Jó vagyok.
S ha egyetlen stabil dolog van az életemben, akkor az az, hogy az anyámat bármitől megvédem. Még az apámtól is, ha kell.

A külsőségeket nem szeretném hosszasan ecsetelni. Anyám elbeszélései alapján, az egynyolcvanötös magasságom apai ágról származik. Az már sokkal inkább magamnak köszönhető, hogy az erőnlétem a helyén van. A hajam szőkés barna, hol így áll, hol úgy, a szemeim pedig inkább kékek, mint zöldek. Jellegzetes és maradandó vonás az arcomon – pontosítva a jobb szemem felett és alatt húzódva – egy függőleges heg.
USER NEVE
KOR
MULTI(K)
A gyermekkorom milyen voltja pusztán perspektíva kérdése. Az, hogy a vámpírrá vált apám vérengzései miatt egy boszorkány az alig két-három éves énemen töltötte ki a dühét, felfoghatnám akár pozitívumként is. Amíg álomszerű állapotba voltam kényszerítve, megúsztam néhány háborút, néhány ronda, akkor még gyógyíthatatlan betegséget, mapanság meg van internet, Netflix, és nem vágják le a töködet, ha összefekszel a polgármester lányával.
Ha másfelől nézzük a dolgokat, verhetném magam a földhöz, hogy kétszáz évet elvettek tőlem... ami egyrészt alaptalan lenne, tekintve, hogy akkoriban az átlagéletkor harminchét év volt, másrészt meg nem én vagyok az, aki az egész levét megitta, hanem Rowena, az anyám, aki kétszáz évig volt ébren, az alig lélegző gyermekéhez kötve. Hogy dühös vagyok-e azért, amit velem tettek? Nem különösebben. És azért, amit vele? Válaszolnom sem kell, ugye?
Anyám sosem titkolta előlem a vámpírok és boszorkányok világának létezését, így az is magától értetődő, hogy tűzoltó és katona helyett, én világ életemben vadásznak készültem. Nos, többé kevésbé. Ám mindezek ellenére, valahogy mindig sikerült hétköznapi csonkacsaládnak maradnunk. Eleven, de átlagos kissrác voltam. Egyszer például legurultam a tetőről és eltört a karom, három héttel azután, hogy a nagy játszótéri csata hevében hasba lőttek szögesnyíllal.
A pubertásba belépve azonban valami megváltozott, szoros kötelék az anyámmal ide, vagy oda. Had magyarázzam el egy egyszerű példával.
- Haver! – Pisszentettem oda a régi furgon mellett guggoló barátomnak. Ő tizenhat volt, én meg ahhoz közeledtem. Azt hiszem november végén jártunk, baromi hideg volt. Az ajkaimhoz emeltem a lefagyott kezeim, meglehelgettem, tekintetemmel a környéket firtatva, majd hangosabban morrantam hátra. – Mi a francért tart eddig ledugni egy csövet abba a cseszett tankba?
- Ezra, nem hiszem, hogy ez jó ötlet... – Szólt bizonytalanul, de végszóra sikerült a csövet a tartályba juttatnia, a kanna pedig már mellette várt.
- Menj arrébb. – Szisszentem rá, szaporán fogyó türelemmel, s szinte arrébb lökve guggoltam mellé, a gumicsövet a kezembe véve. A srác egy puhány volt. Egy fogorvos fia, aki még a niggerektől is félt. Szerintem még Will Smithtől is, nem is értem, miért akart benne lenni a balhékban. Talán hogy a felsőbb évesek ne gyűrjék a szekrénybe. Én mindenesetre kedveltem.
Tehát kezembe vettem a csövet, majd a számhoz emeltem. Tudtam, hogy kell benzint lopni, csináltam már máskor is. El akartam adni, hogy a részemből karácsonyra megvegyem anyának azt a fülbevalót, amire titkon annyira vágyott. Nem tudta volna meg. Nem, ha elég gyors vagyok és nem nyelem le a benzint. De lenyeltem és a mindig sugárzó Rowena Havelock virraszthatott mellettem napokig, amíg magamhoz nem tértem a kórházban.
Szóval igen, anyai szeretet ide, vagy oda, a vér nem válik vízzé. Ehhez képest a következő év már semmi volt, amikor egy vámpírral összeakadva kis híján leégettem az iskola tornatermét... de mindegy is, a középiskolának egy éve vége, én meg az egyetemre gyűjtve tengettem napjaimat szorgos autószerelőként.
Aztán egy nap anyámra néztem és elgondolkodtam. Meddig próbálok még a kedvéért az az ember lenni, aki nem vagyok? Csak hogy megóvjam az aggodalomtól... amiben egyértelműen rémes vagyok. Miért gürizek egy műhelyben, amikor teljesen mást akarok?
Vadász akarok lenni. Vadász leszek. A tűzkeresztségen rég átestem, egyet már begyújtottam, de ideje magasabb szintre lépni.
Ezzel a gondolattal kerültem New Orleansba, hogy az apám végre értem is tegyen valamit.
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: ∞ Ezra Havelock ∞ Ezra Havelock EmptyVas. Dec. 06, 2015 6:16 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Drága kis fiam!
Nagyon-nagyon örülök, hogy itt vagy, és hogy ez a karakter mellett döntöttél! Very Happy Nem voltak kimondottan nagy elvárásaim Ezrát illetően, mert úgy gondoltam, és gondolom most is, hogy a kapcsolatuk dinamikája majd játékok közben fog kialakulni. Egy enyhén problémás tinire számítottam, mert hát melyik tini nem az, főleg a felnőtté válás küszöbén, gyilkos, vadász ambíciókat dédelgetve? Az elképzeléseimet azonban nem csak megvalósítanod sikerült, hanem túl is szárnyalni azzal, ahogyan életet, színt, izgalmat, egyéniséget loptál ebbe a fiúba. Egy kicsit izgulva vártam, hogy mit fogsz kihozni belőle, de nagyon tetszik ez a balhés vonulat, és mindaz, amit leírtál.
A foglalózás még rád vár, aztán indulhat is a játék! Very Happy
Vissza az elejére Go down

∞ Ezra Havelock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Rowena Drusilla Havelock
» Sétány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Brave warriors-