world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Edzõterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem EmptyVas. Szept. 27, 2015 8:38 pm

Henry && Hazel

do you believe in the devil?

Ó basszus talán nem kellett volna olyan erősen lefejelnem őt, mert még mindig szédelegtem. De ha vissza fogtam volna magam, akkor lehet, hogy meg se érezte volna. Nem kockáztathattam, muszáj volt minden erőmet belevetnem, mert ezt akarta. Bevallom az előbb megijesztett engem, tudom, hogy ez mind a játék része volt, de mégis ijesztő volt ezt megkapnom a bátyámtól. Persze, a szó szoros értelmében nem volt az, hisz a vér nem kötött össze minket, de én még akkor se tudnék vele így bánni, ha én tanítanám őt. De szerencsére egyelőre nem kellett tőle tartanom, mert már én tartottam őt fogva. Igaz, tudnék neki nagyobb fájdalmat is okozni, de sajnos nem tudtam kizárni az érzelmeimet. Mindig is közel fog állni hozzám, és játék ide vagy oda, nem tudom őt bántani. Egyszerűen képtelen vagyok rá. Persze, ugyanezt gondoltam Henry apjáról is, aztán végül is meg lett annak is a következménye. Mondjuk azt a részeges alakot össze sem lehet vetni ezzel a csodálatos férfival itt előttem. Ég és föld.
Túl sokat agyaltam, túl sokat beszéltem, és hagytam magam kizökkenteni a jelenlegi szituációból. Ha élesben történne mindez egy erőszakos vadidegennel, vajon akkor is ilyen hülyeségeken agyalnék? "Térj észhez, Hazel!" ~ figyelmeztettem magam, de már túl késő. A pólóm egyik percben még rajtam volt, a másikban pedig már két darabban a földön. Időm se volt visszatámadni, úgy meglepett mozdulata. Na meg a következő is. Gyorsan a kemény padlóra vágott, és szerintem hallottam, ahogy megreccsent a hátam. Fel akartam tolni magamat, de térdét már a nyakamhoz préselte. Megijedtem. Kaptam levegőt, igaz nagy nehezen, de kaptam, de semmi esélyem nem volt megmozdulni, esetleg visszavágni annak az átkozottnak. Leszarom, hogy a bátyám, de basszus egy testvér nem viselkedik így! Mi ütött belé?
- He... - próbáltam kimondani a nevét, de nem bírtam. Láttam, ahogy a nadrágjához nyúl, majd könnyekkel teli szemeimet rá emeltem. Annyira ismerős volt ez az érzés, de mégse tudtam rájönni, hogy miért is. Rettegtem. Testem minden egyes porcikájával. Gyűlöltem őt, de magamat még jobban. Gyűlöltem magam, amiért ilyen érzelmeket váltott ki belőlem, vagy amiért hagytam, hogy idáig elfajuljanak a dolgok. Nem fogom hagyni, hogy tönkretegyen, nem adom meg neki ezt az örömöt. Testem remegett, de már nem a félelemtől, hanem a bennem növekvő dühtől. Képtelen vagyok visszafogni magam, robbanni fogok, és valamelyikünk ebbe meg fog sérülni. Lehunytam a szememet, próbáltam lecsillapítani magamat, valamennyire sikerült is. De nem sokáig. "Ne aggódj, a végére élvezni fogod." Egy mondat. Egy aprócska mondat, melytől teljesen kikészített. Vérben izzó tekintetemet rászegeztem, és nem lepődnék meg, ha íriszeim most sárgák lennének. Ez teliholdtól független, ha nagyon kiakasztanak, képes pár másodpercig más színnek látszani, mint ami valójában. Az összes erőmmel eltaszítottam őt magamtól, de nem is akárhogyan. A falnak csapódott, ezzel teljes mértékben lebuktattam magamat. Egy huszonhárom éves nő képtelen a padlóról úgy ellökni valakit, hogy lába ne érje a földet. Egy átlagos halandó erre nem lenne képes, de én, mint vérfarkas igen. Nagyobb erővel vagyok megáldva, mint az emberek, sőt egyes esetekben még egy vámpírnál is erősebb vagyok. Henry meg csupán egy halandó volt, semmi több. Ha lenne benne valami extra, arra már rég rájöttem volna. Úgy gondoltam, hogy nem törődök az előbbi kis mutatványommal, hátha elfelejti. Meg amúgy sem arra koncentráltam, még mindig iszonyat dühös voltam rá. Bántani akartam őt.. fizikailag. Azt akartam, hogy szenvedjen, és ez az érzés nem akart elmúlni.
- Mégis mi a francot képzelsz magadról? - üvöltöttem, majd erősen megragadtam a nyakát. Összeszorítottam, s nem érdekelt, hogy épp a légcsövét préseltem össze. Jól eső érzés fogott el, annak ellenére, hogy egy olyasvalakit bántottam, akiért tűzön-vízen át kelnék. - Elment a józan eszed? - szorítottam még egy kicsit, de nem nyugodtam le. Többet akartam. De muszáj volt leállnom, ha nem akarom, hogy Henry halálával végződjön a nap. Ellöktem őt magamtól, majd beleütöttem a falba. Sajnos ezt sem kellett volna, de nem bírtam visszafogni magam. Felkeltette a bennem lévő alvó oroszlánt, és most már nincs visszaút.. - Cseszd meg, Henry! - kiabáltam, ahogy megpillantottam ujjperceimen a vért, és a hatalmas mélyedést, amit hagytam a falban. Nem érdekelt. Hadd derüljön ki minden rólam, majd tagadom az egészet. Persze, azt már nehéz lesz megmagyarázni, mikor is pár perc múlva a kezemen lévő nyílt sebek beforrnak. Hogyan közölném vele? Ó bocsi Henry, de egy vérfarkas vagyok és jelen pillanatban egy csillapíthatatlan vágyat érzek arra, hogy megöljelek?
Ja persze. Vicces lenne. De amúgy tényleg meg akartam ölni azt a szemét mocskot, mert rohadtul nem volt poén, amit az előbb művelt. Még egy ilyen húzás, és elkezdheti ásni magának a sírját.

dangerous ||   ©


Vissza az elejére Go down



Henry Peterson
welcome to my world
Henry Peterson

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
35
► Total posts :
151

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem EmptyKedd Szept. 22, 2015 1:33 pm




Hazel && Henry

i will make you stronger. i will make you a fighter.

S végre valami felmordult benne! Igen, pontosan erre vártam, hogy az a fenevad a belsejében végre felébredjen, megrázza mocskos bundáját és a nyakamnak essen. Lefejel ami nem rossz ötlet de ezzel magát is megsérti. Még mindig nem az történik amire várok. Még mindig nem adja át magát annak a mélyre temetett haragnak, annak az ősi vad indulatnak ami benne most takaréklángon ég csupán. Azt akarom, hogy úgy törjön fel belőle, hogy mozdulni se tudjak, hogy esélyem se legyen, aztán pedig megragadja a pórázt és megfékezze a fenevadat, hogy megtanulja irányítani. A falhoz szegez. Elégedett. Elhibázza. Túl sokat figyel arra, hogy visszavágjon a szavakkal. Közben megkaparintom a felsőt amit visel. Megragadom és lerántom. Kifordulok. Nem játszhatok, nem kímélhetem. Undorodva magamtól rúgom ki a lábát és egyik karját amivel tartott saját erejével csavarom meg és taszítom a földre. Felé magasodom. Torkára térdelek. Ügyelek rá, hogy kapjon levegőt de elég szorosan tartom ahhoz, hogy ne akarjon nagyon ficánkolni. Karjait összefogva tartom a levegőben, másik lábam a mellkasán, elég nyomást kifejtve hozzá, hogy ne is nagyon akarjon mozdulni. - Nézzük mire lehet még használni azt a nagy szádat kislány. - muszáj megijesztenem. Muszáj előrángatnom belőle a farkast. El kell felejtenie kivel harcol. El kell engedni azt a rohadt pórázt, hogy aztán újra magához vegye az irányítást... ahhoz viszont először le kell mondania róla. Gyűlölve magam nyúlok a gatyám széléhez, hogy oldjam a rohadt köteleket. - Gyerünk, gyere már. - mormogom mintha csak Hazel szájához beszélnék de közben a benne élő farkast hívom. Elő kell törnie. Ezt nem engedheti, mikor képes megvédeni a nőt. Át kell adja magát a húgomnak. Fel s el kell töltenie őt erővel anélkül, hogy Hazel alakot váltana. Le kell győznie a húgom akaratát ami csontrácsok mögé temeti azt ami. - Ne aggódj, a végére élvezni fogod. - rántok egyet durván a karjain majd még szorosabbra fogva őket ragadom meg testvérem állkapcsát. - Gyerünk! - parancsolok rá a benne élő farkasra újra, remélve, hogy már végre elég. Hogy megállhatok. Legszívesebben arcom köpném magam. Ebben a pillanatban még annál a féregnél is jobban gyűlölöm magam, mint aki megerőszakolta őt. Azt ami az enyém. Az én húgom.

passz || workout mix || babygirl  Cool

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem EmptyCsüt. Szept. 17, 2015 12:19 am

Henry & Hazel


Izgatottan vártam a következő lépésére, kíváncsi voltam, hogyan fog rám..a húgára támadni. Reméltem, hogy nem fog finomkodni velem, mert azzal semmire se megyek a valós életben. Ott márpedig rengeteg fenyegetés ólálkodik, meg kell tanulnom megvédeni magamat. Nem ragadhatok le a paprika spréjnél, apropó szerintem el is hagytam múltkor, na mindegy. Szóval van hová fejlődnöm, mert könnyen elbánhatnak velem, hisz az utóbbi időkben teljesen elhanyagoltam a fiziai kondíciómat. Igaz egyszer egy hónapban nem kell tartanom senkitől, max a vadászoktól, de mivel általában az erdő mélyén egy eldugott barlangban töltöm magányos farkasként a teliholdat, ráadásul leláncolva, így nincs mitől, vagy kitől tartanom. Egyszer, az első átváltozásom után borult el az agyam, amikor még nem tudtam kontrollálni az egészet, és akkor sajnos egy ártatlan halandó esett áldozatul. De azóta megtanultam kezelni a helyzetemet. Vagyis...részben. A telihold közeledte ugyanolyan hatással van rám, mint régebben. Ha közeledik az átváltozásom, könnyen ki lehet verni nálam a biztosítékot, na nem mintha alapjában véve ez nem lenne rám igaz. Mindig is heves és forrófejű voltam. Első emlékem egészen óvodáig nyúlt vissza mikor is az egyik gyerek lenyúlta a müzli szeletemet, s cserébe a tejbegrízbe nyomtam a fejét. Mit mondhatnék..imádtak az óvonók. Számtalan alkalomkor hívták be nevelőanyámat, Henry édesanyját fogadóórára, de sosem változtam meg. A véremben van az ingerültség, ez egy velem született tulajdonság.
Nem akartam megbántani őt, hisz mégis szerettem őt teljes szívemből, s ez csak kevés emberről mondható el, de mégis akartam. Ahogy a falnak taszított, hirtelen nem tudtam mire vélni az egészet. Ez csupán színjáték vagy komolyan gondolta az egészet? Kétlem, mégis a bátyámról volt szó.. De csak folytatta, és innen tudtam, hogy halál komolyan gondolta ezt. Nem viccelt. A legelső érzelem, ami áthaladt rajtam az természetesen a félelem volt. Rémülten bámultam a falat, és kezeim elkezdtek remegni. Hirtelen déjavú érzésem támadt, amit nem tudtam mire vélni. Mégis miért félek tőle? Meg tudom saját magamat védeni, sokkal erősebb voltam, mint ő. Hisz ő csupán egy halandó, míg én sokkal több voltam annál: egy vérfarkas. Egyelőre úgy terveztem, hogy részt veszek az eszeveszett játékában.
- Na micsoda? - haraptam az ajkamba, s közelebb hajoltam hozzá. Egyedül a fejemet tudtam mozgatni, a testem többi részét fogságban tartotta. És az a legszörnyűbb az egészben, hogy egy kicsit élveztem is. Miféle beteg állat voltam én?? - Gyerünk akkor Henry, ne habozz - suttogtam alig pár centire tőle, és egy kósza pillanatra lenéztem ajkaira, majd hátradőltem a falnak döntve a fejemet. Egy olyan grimasz volt az arcomra kiülve, mellyel jeleztem, hogy ezt a harcot most megnyertem. Mert hát.. Én fogok kitérni győztesként, avagy ez a célom, melyet meg is fogok valósítani.
Összegyűjtöttem a maradék erőmet, és amilyen erősen tudtam lefejeltem őt. Hangosan koppant a fejem az övének, de így legalább ki tudtam szabadulni. A szédelgés egyből elkapott, mert tényleg beleadtam ebbe apait-anyait, gyorsan megtámaszkodtam egy másodpercre a falnak, de szerencsére hamar visszanyertem önmagamat. Gyorsan a falhoz szorítottam őt, úgy hogy háttal legyen nekem. Kezeit a falhoz préseltem, térdemmel pedig a lábát tartottam fogva.
- Vigyázz Henry, túl könnyen csapdába lehet ejteni  - suttogtam a fülébe - Lehet, hogy nekem kéne tanítani téged. Hmm.. mit gondolsz erről? - kérdeztem szórakozottan, és az összes erőmmel azon voltam, hogy ne tudjon elmozdulni. Ki tudja még mikre képes az előző mutatványa után. Mindenesetre én nem voltam rá kíváncsi, vagyis egy részem igen, na de az a rész biztos csak részeg a múltkori kiruccanás után. Henry a bátyám, semmi több. De ezek után fel kell tennem a kérdést: egy báty viselkedett volna úgy, ahogyan ő az előbb?
A válaszom gondolom egyértelmű. Hát persze, hogy nem.

✖ Henry.<3 ✖ dangerous ✖ xxx

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Henry Peterson
welcome to my world
Henry Peterson

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
35
► Total posts :
151

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem EmptyHétf. Szept. 14, 2015 11:31 am




Hazel && Henry

i will make you stronger. i will make you a fighter.

Nézem az előttem álló apró teremtést, a lehunyt szemű gyönyörű nőt akivé érett és közben azon gondolkodom, hogy mennyire cserben hagytam azon az éjszakán. Én, a bátyja, akire mindig számíthat, nem voltam ott. Csak nézem a hosszú szempillákat mik árnyékot vetnek bájos vonásaira. Egészen közel állok hozzá. Olyan közel, hogy leheletem csiklandozza bőrét de mozdulatlanul vár, a parancsom szerint. Mit meg nem adnék, hogy visszakapjam azt a nagyszájú, önfejű makacs libát aki már képen törölt volna amiért váratom és nem történik semmi. Ő azonban már nem az a vad Hazel aki volt. Betörték és csak egy boszorkánynak köszönhetően nem tudja, mitől szelídült meg. Mellkasa megemelkedik és egy kósza pillanatra elidőzök tökéletes mellein. Elférne a markomban és ettől olyan tökéletes. Elhúzódok kissé és hagyom,hogy megüssön. Szinte meg sem érzem. Van valami ami blokkolja, valami ami visszatartja. Megcsóválom a fejemet. Tudom mit kell tennem ahhoz, hogy előhozzam belőle az állatot, a szó szerinti bestiát de vonakodom megtenni. Más helyzetben már ezer éve megragadtam volna a karjait olyan erősen, hogy nyomot hagyjak magam után... most azonban még mindig az összetört testű kislányt látom magam előtt amivé a klubban zsugorodott miután az a rohadék megerőszakolta. Levegőért kapok és mintha csak ütése okozott volna fájdalmat, fordulok el tőle. Ha ezt viszont ennyire nyomorult módon folytatom, Hazel észre fogja venni, hogy baj van. Az én húgom nem hülye, sőt, meglehetősen eszes kislány és nem lehet becsapni hosszú távon. Jöhet a rúgás a csigolyákra, amit érthető okokból nem próbálunk ki. Elfogadom kezét és felugrok. Megnyújtom tagjaimat. Arra kér, hogy tanítsam meg megvédeni magát de egyelőre azt kellene megtanulnia, hogyan használja fel a benne élő vérfarkas erejét és ezt nekem úgy illene megtanítanom, hogy nem jön rá közben; pontosan tudom mi is ő és azért tudom, hogyan kell vele harcolni mert jó párat megöltem már a fajtájából. Nem biztos, hogy jó ötlet ezt most elmesélnem neki.
Megfordulok és közel lépek. Elhajtok a fülé mögé egy szemtelen tincset majd a következő pillanatnak már a falhoz taszítom. Egyik kezemmel keresztezem csuklóit és szorítom kezeit a falhoz még másikkal tökéletesen felgumizott tincseit ragadom meg és rántom oldalra fejét mindenféle finomkodás nélkül. Arcomat nyakához dugom és hangosan hümmögök egy jó ízűt. Azt akarom, hogy a vérfarkas ami benne pihen a húsbörtön rácsait kezdje feszegetni. Azt akarom, hogy ki akarjon törni, hogy szét akarjon tépni. Egyik térdemmel szétfeszítem lábait. - Tudom mi fog történni ha nem állítasz meg kislány? - kérdem és miközben próbálok nem undorodni magamtól, még keményebben tartom, hogy még mozdulni se tudjon. Ujjaim melyek tincseit fogták most nyakára vándorolnak. Tekintetébe vésem sajátomat. Most már nincs helye játéknak. Most először láthatja tekintetemben azt a távoli hideget amit azok látnak, akiknek ez az utolsó kép életükben.

passz || workout mix || babygirl  Cool

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem EmptySzomb. Júl. 18, 2015 4:57 pm

Henry & Hazel


Eddig még sosem kellett használni az erőmet, s pontosan ezért nem tudtam mit és hogyan kéne csinálnom. Ha gázos helyzetbe kerültem, futottam. Abban jó voltam, hisz a gimiben rengeteg versenyre jártam, de mint az előbb említettem már a futást is kezdtem elhanyagolni, már rég kijöttem a formámból. Mostanra már nem keresem a bajt, hisz nem is jártam el olyan helyekre, ahol könnyen abba kerülhetek. Buliban már nem is tudom mikor voltam utoljára, mostanság csak a munkámnak élek. De muszáj volt, hisz valamiből fizetnem kell a számlákat, s ha fizetésemelésre vágyok, akkor oda kell tennem magam 100%-osan. Mondjuk most sem ártana jobban teljesítenem.. Egy kis ütéstől már sikerült lesérülnöm, mondjuk ha most élesben lennék hasonló helyzetben, mit tennék? Ugyanígy nyávognék, s reménykednék abban, hogy az ellenfelem megsajnál engem? Ugyan már..
Kivételesen hallgattam Henry-re, ami egyáltalán nem volt tőlem megszokott és elé léptem. A mellkasára tette a kezemet, tekintetemmel pedig követtem. Napbarnított bőre puha volt, és csak később néztem fel rá, miután rájöttem, hogy túl sokat bámultam a testét. Jól nézett ki, azt meg kellett hagyni.
- Értem - bólogattam, mint egy bólogatós kutya, amit az Államok összes kis szuvenírboltjában lehetett kapni. Ha jól tudom még nekem is volt, valamelyik dobozom alján.. Szívem dobogását a torkomban éreztem. Komoly volt a helyzet, nem viccelődhettem, hanem igen is minden figyelmemet rá kellett összpontosítanom. De vajon honnan tudta mindezt? Ki se néztem volna belőle, hogy ennyit ért a verekedéshez. - Ha csukott szemmel harcolok, nem látom az ellenfelet - jegyeztem meg inkább magamnak, s végül is úgy döntöttem inkább kussolok és cselekszek. Ahogyan ő akarta. Mi van velem, hogy így követem a parancsait? Mindegy.. egyszer az évben neki is lehet gyereknap. Lehunytam a szemeimet, de előtte még a kezemet ökölbe szorítottam. Ott ütöttem meg úgy, ahogy az előbb elmagyarázta. Kicsit fájt nekem, de gondolom még az előző elbaltázott ütésem utáni fájdalmat is éreztem. - Bocsi - tátogtam és egy széles vigyorra görbültek az ajkaim. Ez jó érzés volt.. Sőt sokkal jobban érezném magam, ha nem Henryt kéne bántanom, hanem egy vadidegen őrültet.. Ezek után tényleg le kéne majd néznem a bárba a hajnali órákban, hátha hasznát tudom venni az újonnan megtanult mozdulatoknak.
A háta mögé léptem, és leguggoltam hozzá. A csigolyáit kitapogattam, de közben tekintetemet kidolgozott hátizmán legeltettem. Eszem ágában sem volt megrúgni, örültem is, hogy nem kellett ezt megtennem. De legalább már ezt is tudtam.
- Jó, támadni már nagyjából tudok, most térjünk át a védekezésre - ügyeltem a komolyságra, majd felnyomtam magamat a padlóról. A kezeimet Henrynek nyújtottam, s ha elfogadja őket, felhúzom őt is. - Támadj meg, fogj le, nyugodtan bánts is - ropogtattam meg az ujjaimat, s hol az egyik lábamra, hol a másikra helyeztem rá a testsúlyomat. Muszáj volt ezen is túlesnem, mert mi van akkor, ha egy nagy benga állattal kerülök szembe? Ott az ütéseim, rúgásaim mit sem érnek..  - Ó és ne fogd vissza magad!

✖ Henry.<3 ✖ enjoy the silence ✖ xxx

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Henry Peterson
welcome to my world
Henry Peterson

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
35
► Total posts :
151

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem EmptyKedd Júl. 14, 2015 5:54 pm




Hazel && Henry

i will make you stronger. i will make you a fighter.

Hazel visszabeszél. Istenem, mikor fog leszokni erről végre?! - Szerencsére azonban nem kérdeztem a kisasszony véleményét, igaz? - forgatom meg tekintetem és megnyújtózom – karjaim a magasba majd oldalra lendítem, végül ismét a magasban zárulnak. Jobb kezemmel megragadom a balt a könyök felett és magamhoz préselem párszor majd ugyan ezt eljátszom fordítva is. Szerencsére nem kell sokat várnom, hogy Hazel elszánja magát, sőt, előbb is képes rá, mint ahogy azt vártam volna tőle. Ajkam megrándul de kibírom, hogy ne röhögjem ki. Aztán nekem esik. Szó szerint. Nem tudom miben volt képes megcsúszni de úgy püföl mintha csak ezzel akarná megtartani az egyensúlyát. Nem esik el de az ütéseiben nincs erő. Akarat viszont bőven csak nem tudja, hova is kellene összpontosítani. Nincs különösebb fájdalmam mire végez és jól tudom miért. Abszolút nem engedi el azt ami benne él, azt az erőt és hatalmat amit ebbe az apró testbe gyömöszölt a sors...
Tekintetem végigvezetem testén. Zihálva veszi a levegőt, kis kacsóját fájlalja. Felvonom a szemöldököm. Mocsok vigyor kúszik pofámra. - Ah, megedződtem a hisztis libáknak hála. - kacsintok, hogy oldjam feszültségét és kérésére bólintok. - Gyere ide. - intem magamhoz és ha odalép megragadom kezét amit fájlalt. Könnyedén emelem a bordáimhoz. Hagyom, hogy ujjaival megszokja az érzést és kitapogassa a csontokat. Finoman csúsztatom lejjebb édes ujjait az utolsó borda alá. - Ökölbe. - utasítom. Ahogy az ujjait összeszorítja, öklét az oldalamhoz szorítom még az enyém az övének nyomódik, hogy magán is érezze, miről van szó. - A legtöbb rohadék az oldaladra megy rá. Sokan azonban a bordákat ütik. Azok pedig ha fájnak is, rohadt erősek. Ha azonban alattuk ütsz, felfele – szemléltetem saját öklömmel de nincs semmi erő az ütésben – nos, miről is beszélünk? - tekintetébe fúrom a sajátomat. - Hazel, ha valaki neked esik, nem lesz alkalmad gyakorolni. Nem fogod tudni azt mondani, hogy várj, meg kell keresnem azt a pontot. Támadnod kell. Azonnal. - egyet lépek hátra. - Hunyd le a tekinteted. Add át magad az ösztöneidnek. Azok fognak megmenteni és nem az agyad, ezt elhiheted. - amint ráveszi magát, amint megüt, úgy értem, teljes erejével, ösztöneitől vezérelve, átadva magát a benne élő bestia erejének, megérzem ütését. Ha nem lennék vadász, az ütés tuti a földre küldött volna. - Nagyon jó. - nyögök fel levegőért kapva – Most pedig... - a földre fekszem – Az ellenséged már a padlón van. A legtöbben megint a bordákra mennek. Hiába. Lépj mögém. - Nem mondom, hogy nem ég a gyomrom de túlélem. - Nézd meg a gerincem vonalát. Hajolj le. Tapintsd ki a csigolyákat. Ha tudod hova rúgj, elég egyetlen egy. - Folytatom mintha mi sem történt volna – rajta, keresd meg a leggyengébbet. - mondom – de a rúgást most felejtsük el, nem akarok egy életre tolószékbe kerülni.

passz || workout mix || babygirl  Cool

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem EmptyHétf. Júl. 13, 2015 12:48 am

Henry & Hazel


Henry bezzeg nem engedte el magát, a legjobb formáját mutatta, mint mindig. Izmos, kockás hasát ruha nem fedte, ha egy nyilvános konditeremben lennénk, nők tömegesével vennének minket körbe a látvány miatt. Ezért is volt jobb, hogy itthon, a házunkban, még ha egy kicsi is, de volt egy külön terem edzeni. Különböző gyúrásra alkalmas eszközök vettek engem körbe, amint beléptem a helyiségbe. Rég nem jártam itt, csupán takarítani járok be és olykor nem szoktam felmérni a terepet centiről centire. Egyből az egyik sarokhoz sétáltam, ahová letettem a törölközőmet, rá pedig a hideg vizemet. Henry egyszerűbben megoldotta az egészet, ő csak ide dobta a pólóját, én még azt is elrendeztem. Mióta váltam ilyen háziassá? Kicsit olyan, mintha teljesen kifordultam volna önmagamból.. Hová tűnt az a féktelenül bulis csaj, aki minden héten lent volt a bárban? Hiányzik az a lazaságom.. hiányzik az az érzés, talán ez a kapcsolat mégsem tesz jót nekem. Na de ne már.. Nem akarok már megint ezen agyalni, szóval most tiszta lappal fogom kezdeni.
Mélyen magamba szívtam a levegőt, lenyugtatva magamat és elűzve gondolataimat. Három rohadt másodperc. Eddig voltam nyugodt, ennyit érdemeltem meg. Henry szavai rögvest kirántottak ebből az átmeneti békességből és kitágult szemekkel meredtem rá.
- Hogy mit mondtál? - kérdeztem vissza, holott tisztán hallottam minden egyes szót. - Nem hiszem, hogy ez egy jó ötlet lenne - vakartam meg a tarkómat és kezdtem kényelmetlenül érezni magamat. Nem attól félek, hogy esetleg bántani fog engem, mert valljuk be.. Henry sosem nyúlna hozzám egy ujjal, ő az én bátyám, aki mindig is védelmezett engem. Én őt féltem, magamtól. Ha átengedem magam az "ösztöneimnek", az igazi állati ösztöneimnek, abban az esetben kár is érheti őt. Vérfarkas vagyok, hamar fel tudnak engem húzni és nem szeretném, ha ennek a levét Henry inná meg.
De!
Az is lehet, hogy pontosan erre a reakciómra számított. Mi van, ha rám támadnak az utcán, ugyanez lesz a kifogásom? Nem! Meg kell mutatnom neki, hogy igen is van vér a pucámban, én nem félek semmilyen kihívástól. Na.. ez a beszéd sokkal jobban illett a régi Hazel-re, tudtam, hogy nem vesztem el teljesen. - Én figyelmeztettelek, Henry. Ez fájni fog - egy angyali mosolyt villantottam felé, majd nekirontottam. Inkább ütöttem, mert sokkal jobban bíztam a kezeimben, mint a lábaimban. Próbáltam kizárni őt a fejemből, próbáltam nem arra gondolni, hogy a saját testvéremre támadtam rá. Nehezen ment, de..
Elkaptam a kezemet, majd elkezdtem tőle hátrálni. - Á, miből vagy te, acélból? - kezdtem el simogatni a kezemet, amelyikkel egy ütést mértem rá. Rettentően fájt. - Inkább tanítsd meg, mégis hová kéne ütnöm, hogy kiküszöböljük ezeket - kérleltem, miközben még mindig a kezemet ápolgattam, de hála a fájó érzés kezdett elmúlni.

✖ béna lett ✖ - ✖ xxx

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Henry Peterson
welcome to my world
Henry Peterson

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
35
► Total posts :
151

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem EmptySzomb. Júl. 11, 2015 1:11 am




Hazel && Henry

i will make you stronger. i will make you a fighter.

Rohadt. Meleg. Van. Folyik rólam a víz amikor belépek végre a ház ajtaján a szokásos hajnali futás után ami ezúttal is gyorsabban sikerült, mint terveztem. Nem hiába na, ha azért húzok el futni, hogy ne kelljen annak a mocskos árát látnom amit a húgom fejére hoztam, akkor egyre többet, egyre hergeltebben és egyre gyorsabban futok. Persze baromi jogos a kérdés; ki a franc, nem?! Szerencsémre Hazel nincs benn a fürdőben, szóval be is vetem magam a zuhany alá, hogy egy kicsit lehűtsem magam. Egyrészt jól tudom, hogy ma nem kerülhetem el Hazel látványát; ma is szembe kell vele néznem és a tudattal, hogy nem voltam képes megvédeni az egyetlen nőt a földön aki többet jelent nekem mint egy játékszer. Erre persze biztos ezer meg egy nő vágna szidalmakat a fejemhez de ez van. Sosem hazudtoltam meg magam. Sosem állítottam, hogy bármelyikük is több lenne annál a pár alkalomnál amikor a kedvemre és kedvemért játszottunk. Kölcsönösen. Bizalommal. Mert abban sosem volt hiány. Ismerem az összesnek a határait. Tudom melyik mennyire szereti ha megalázom vagy a fájdalmat... tudom, hogy szeretnek szolgálni s cserébe megóvom őket attól, hogy ezt a szolgálatot valaha is szégyennek érezzék. Mert ebben nincs szégyelleni való a szememben.
Bő húsz percig állok a hideg víz alatt. Magasról teszek rá, hogy az általános vélekedés szerint a meleg jobbat tesz. Kíváncsi lennék, hogy aki ezt kitalálta futott e már hajnali 32 fokban tíz kilométert. Addig amíg nem, addig ne pofázzon. Nekem viszont muszáj formában lennem. Ha nem teszem, kinyírnak. Ennyire egyszerű az egyenlet. Szerencsére a lakás légkondival felszerelt és ez alól a nem is olyan kicsi edzőtermem sem kivétel. Nincs sok gép benne... inkább boksz központú. Az milyen? Ugráló kötelek, medicin labdák, súlyzók, boksz zsák, kesztyűk... meg a többi. A hosszú zuhanyért cserébe nem készülődök sokat. Egy alsó és egy melegítőgatya, meg a sportcipő. Kész. A hajamon szinte nem is látszik, hogy víz érte és amúgy meg ki nem szarja le. Ahogy kilépek a szobán ajtaján és meglátom, azonnal görcsbe ugrik a gyomrom. Ő nem tudja, hogy tudom micsoda. Ahogy azt sem tudja, hogy tudom mit kért, hogy elvetette azokat a fájó emlékeket. Ő nem emlékszik arra az éjszakára. A teste olykor igen; néha akaratlanul is megrándul egy férfi érintésétől vagy ha valaki felemeli a hangját a közelünkben de többre nem. Nekem nem jár ez a luxus. Boszorkány lenne elég aki elintézné de nem engedem. Nem. Ez az én keresztem. S mikor a barna szempár rám tekint nem érdeklek mást, mint pokoli kínokat amiért nem voltam gyorsabb... amiért nem mentettem meg.
Kérésére azonban mégis úgy vigyorodok el mintha nem lángolna mindenem a fájdalomtól. A szokásos pofátlan vigyor ez. Az amitől a nők a falat kaparják. Tekintetemmel végigmérek és drámai sóhaj keretében vagyok hajlandó csak válaszolni. - Legyen. Kíméletes leszek. Cserébe pedig sipirc a terem közepe. - dobom a markomban pihenő pólót a sarokba és húgomra pillantok. - Azt akarom, hogy támadj. Szüntelenül. Ne érdekeljen mi lehet a reakcióm. Ne érdekeljen ha hasba rúglak, ha a hajad tépem. Támadj. Ne gondolkozz. Egyszerűen engedd át magad az ösztöneidnek. Hagyd, hogy azok vezéreljenek. - adom ki az utasítást ami számomra pofon egyszerű... kérdés, ő képes-e rá? Képes-e küzdeni az életéért?

passz || workout mix || babygirl  Cool

Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem EmptyPént. Júl. 10, 2015 8:12 pm

Henry & Hazel


Még egy kicsit előrébb. Ó nem, ez így fáj. Sőt.. nagyon. Na mindegy, még egy kicsikét.. óóóó..
Hátradőltem a polifonra, de a lábaim még mindig a levegőben voltak. Muszáj volt egy kicsit bemelegítenem, mert Henry-vel elterveztük, hogy a mai nap edzeni fogunk. Őszintén szólva mostanság eléggé elengedtem magam, nagyon rég csináltam bármilyen - itt simán előveheted a mocskos kis fantáziádat - fizikai megterhelést igénylő munkát. Nem akartam már lefáradni az első tíz percben, s ezért nyújtóztam egy keveset, illetve felüléseztem, amit most fejeztem be, mert a hasam már nem bírta tovább. Több kedvem lenne bebújni az ágyamba, egy nagy sonkás pizza társaságával, a Netflixet nézve egész éjjel. Fogalmam sincs mikor lustultam el ennyire, eddig minden hétvégén, sőt hétköznapokon is kimozdultam. De amióta van Jace, nem szívesen járogatok el. Igaz, lassan haladunk, és azt se tudom, hogy akarom-e ezt az egészet, de adok neki egy lehetőséget. Bármikor ki tudok belőle hátrálni, attól nem kell tartanom, hogy vele fogok megöregedni. Fú.. Inkább megyek lefoglalni magamat, egyáltalán nem akarok ilyeneken agyalni.
A tükör elé sétáltam és megigazítottam a már időközben szétesett lófarkamat. Egy fekete cicanacit és egy szürke testhezálló felsőt választottam ki magamnak. Igaz, az utolsó darabot a napokban vettem, mert mindig is akartam ilyen hasat megmutató sport felsőt. Igen, ez még nem sport melltartó volt, hanem felső. Így legalább szemmel követem az elért eredményeket. Nincs egy erős hasfalam, ahogyan kockáim se, de azért némi felesleg felkerült rám az utóbbi hónapokban. Mostantól heti háromszor minimum le kell mennem futni, és Henry-vel muszáj gyakorolnom, hogy erősebb legyek. Lekopogom, eddig nagyon még nem kellett használnom a testi erőmet, inkább csak természetfelettiekkel szemben, de azért nem árt, ha tudok egy-két mozdulatot. Ó, plusz kell némi izomzat is, mert a folyamatos gyors kaja zabálás nem tett jót nekem.
Miután megcsináltam a hajamat, kiléptem a szobámból. Szerencsére otthon volt egy "edzőtermünk", ami pár gépet takart egy kis szobában. Inkább Henry szokta használni, én annyira nem. Nem is lenne időm, ahogyan erőm se. Mielőtt még betévedtem volna oda, gyors a fürdőből szereztem egy kis törölközőt, majd a hűtőből kikaptam a már előre behűtött szénsavmentes vizemet. Az edzőteremhez érve az ajtó mellé dőltem a falnak és úgy vártam Henry-t. Amikor megpillantottam őt, egyből egy széles vigyorra húzódtak az ajkaim.
- Na kezdhetjük? - löktem el magamat a faltól. - Előtte egy valamit ígérj meg.. Légyszíves légy velem gyengéd, nagyon rég edzettem és nem szeretnék már az elején kifulladni - emeltem rá nagy barna szemeimet egy pár másodperc erejéig, majd beléptem a helyiségbe.

✖ hiányoltalak már.<3 ✖ ein teil ✖ xxx

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Edzõterem Edzõterem EmptyPént. Júl. 10, 2015 6:51 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Edzõterem Edzõterem Empty

Vissza az elejére Go down

Edzõterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Edzőterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Hollis lakás-