world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Gyerekszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Gyerekszoba Gyerekszoba EmptySzomb. Márc. 07, 2015 11:52 am

Conrad & Maria
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem kellene üres kézzel hazamennem. Valamit vennem kell, különben soha többet nem jöhetek ki a házból, hiszen azzal az ürüggyel léptem át a küszöböt, hogy vásárolni megyek. Igazából csak egy kis friss levegőre volt szükségem, egy kis egyedüllétre, hogy át tudjam gondolni ami velem történt a napokban. Néha kicsit elbizonytalanodom azzal kapcsolatban, hogy jól döntöttem... Most először hazamehettem volna, de én nem tettem meg. Jó, persze az ár túl nagy lett volna. Semmiképp sem szerettem volna meghalni amikor újra összefutottam volna Alexel. De ettől függetlenül még kíváncsi lettem volna arra, hogy milyenek a szüleim. Nagyon szeretném megtudni, de ez nyilvánvalóan örökre rejtély marad. Valószínűleg gondolkoznom sem kellene már rajta. Csak mégjobban fájdítom a szívem. Ha Alex tényleg azt akarja hogy vele maradjak, muszáj lesz bele piszkálnia a fejembe, hiába is nem akar.
Hirtelen állok fel a padról, mikor megpillantok egy ismerős arcot közeledni. A fenébe is! Valahogy sejtettem, hogy még mindig utánam szaglásznak Alex emberei. Biztosan gyanús neki, hogy itt üldögélek lassan fél órája, miközben vásárolni jöttem. Mielőtt még elmehetnék, a fickó megjelenik előttem, és csak annyit kérdez, jól vagyok-e. Ó, tehát aggódott értem! Már azt hittem most vissza fog rángatni a házba, és beszámol Alexandernek... Mondjuk nem tudom mit mondana. "Azért hoztam haza mert túl sokáig üldögélt egy padon." Hát vicces lett volna. De azt még mindig nem tartom viccesnek, hogy egy lépést sem tehetek ezek a vámpírok nélkül... Végül csak bólintok neki egyet, majd elvonulok mellette. Nem indul utánam, mint egy testőr. Biztosan messziről akar figyelni. Na majd meglátjuk! Le kell ráznom... Utálom ezt!
Bevonulok New Orleans egyik legnagyobb bevásárlóközpontjába, de mielőtt még esetleg eszembe jutna venni valamit, az egyik kijárat felé indulok. Szerencsére van egy pár belőle, így tehát az izomembernek fogalma sincs arról, hogy épp melyiken megyek ki. Miután azt hiszem sikeresen leráztam, máris sokkalta jobb lesz a kedvem. Már majdnem ugrándozni kezdek örömömben az utca kellős közepén, mikor a szél elém fúj egy kis papírzacskót, amit pedig egy kisfiú követ. Nem egészen tudom, hogy mit csinál egy üres zacskóval, de mindenesetre mosolyogva nyújtom át neki, viszont nem hagyom ott. Gyanús nekem, hogy miért van egyedül itt egy ilyen kicsi fiúcska. Nagyon szép arca van, nem lenne túl jó ha valaki elrabolná. Éppen ezért kérdezem meg tőle, hogy hol vannak a szülei. Aztán mikor elpityeredik, már főleg nem tudok mellette csak úgy elmenni. Segítenem kell neki... Úgyis ráérek bőven. Talán most jobb is lenne ha nem mennék haza egy ideig, hanem megleckéztetném Alexandert. Hm... Nem is olyan rossz ötlet ez! Végül tehát vele megyek, segítek megtalálni a szüleit. Kettőnk közül legalább egyikünk találja őket meg, ha már én nem kereshetem őket többet.
Sajnos hamar kiderült, hogy nem volt jó ötlet elmenni vele. Dehát ki gondolta volna, hogy egy alig tíz évesnek kinéző gyerek veszélyes lehet? Viszont ő már nagyon érthet ehhez. Eléri hogy megöleljem, én pedig megteszem. Hogy is ne tenném? Mikor megérzem azt az éles fájdalmat amit a nyakamba harapással okoz, természetesen próbálok elhúzódni tőle. Mindent megteszek annak érdekében, hogy eltoljam őt, de minden hiába. Kicsi a bors de erős. Túlságosan is erős! - Neeee! - Kiáltok fel már rémülten, de ez is hiába. Érzem ahogy megy ki belőlem szépen lassan az erő. Először a kezeim, aztán a lábaim, majd a szemeim mondják fel a szolgálatot. Teljes sötétség vesz körül. Most meghalok!

Nagy nehezen kinyitom a szemem. Tényleg nagyon nehezen. Mindenemet nehéznek érzem. Ráadásul fogalmam sincs, hogy mégis hol vagyok. Csak akkor jövök rá, hogy mi történt velem, mikor már megszólal a kisfiú. Hirtelen minden beugrik. El akarok menni innen! Nem tudok... Már hogy is tudnék? A kezeim olyan szorosan le vannak kötözve, hogy megmozdítani sem tudom. Végül rémülten nézek a fiúra...
- Miért hoztál ide? Kérlek szépen engedj el... Könyörgöm! Én csak segíteni akartam neked... Ne bánts, kérlek! - Rámeredek, nagyon kevés kell hozzá, hogy sírva ne fakadjak itt. Ő egy vámpír. És van egy olyan érzésem, hogy ő veszélyesebb mint Alex. Legalábbis rám nézve. Fájó belegondolni, hogy Alex is ezt szokta tenni az áldozataival... A végén mindig meghalnak azok az emberek. Most én is meghalok? Nem kellett volna leráznom a nyomkövetőmet.. Akkor most nem lennék bajban.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Δ hüpp-hüpp :$ Δ [You must be registered and logged in to see this link.] Δ kevés szócska
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Gyerekszoba Gyerekszoba EmptyCsüt. Márc. 05, 2015 6:28 pm

Maria & Conrad
Mindig találkozom vidám turistákkal, akiket elvihetek játszani magamhoz és az utcák, hmm! A szép, színes utcák! Tetszik itt nekem, még ha néha szomorú is vagyok és sírdogálok. Ma is nyűgös voltam és magányosnak éreztem magam, még Buborék Urasággal sem volt kedvem foglalkozni, azt akartam, hogy hagyjon. De már besötétedett és nem szomorkodom, ideje új játszópajtit keresni, akiből hamizhatok is, mert lassan már korog a pocakom. Biztosan nagyon fogja élvezni ő is a játékot, egy ilyen barátságos kisfiúval, mint én.
Buborék Uraság azt tanácsolta, hogy változtassam a helyeket, ahol új barátokat keresek, nehogy valakinek szemet szúrjak, mert nem mindenki szereti az olyan gyerekeket, amilyen én vagyok. Emiatt sokszor eltévedtem és olyankor nagyon szomorú voltam, de tudom, hogy kell a biztonságomért. Így ma este, miután elkéredzkedtem otthonról, arra mentem, amerre már régen jártam.
Bóklásztam és bóklásztam, még egy adag finom cukorkát is vettem magamnak, amit kis mókusként tömködtem a pofazacskómba. De hát olyan finom volt! Kis ideig vittem magammal a kiürült, színes papírtasakot és mikor megláttam egy szemetest, felé vettem az irányt, hogy kidobjam. Út közben sajnos elvitte a szél a kezemből, de egy kedves néni elé fújta, aki felvette és ideadta nekem. Szépen megköszöntem. Ekkor akadt meg rajta a szemem. Vajon szeretne velem játszani? Én szeretnék vele. Szeretem azokat, akik kedvesek hozzám. Bár azt hittem máris tovább fog menni, de nem tette, előbb megkérdezte, hogy hol vannak a szüleim, vagy valaki, aki vigyáz rám. Hamar elpityeredtem.
Elveszetten szipogva, könnyes kis szemeimmel mondtam el neki, hogy nem találom őket. Felajánlotta, hogy segít megkeresni az utca forgatagában, annyi ideje még épp van. Elfogadtam hát. Megfogtam a kezét és feltűnésmentesen, de céltudatosan vezettem egy kietlenebb utca felé, biztosan állítva, hogy arra láttam őket.
Ugye milyen ravasz kisfiú vagyok? A megszeppent, elveszett gyerek és a pityergés mindig beválik. Ezt a tanácsot is Buborék Uraságtól kaptam, mint azt, hogy ne mindig ugyanott keressek új barátokat, és sok okos dolgot mondott még. Buborék Uraság olyan bölcs.

Valójában nem én láttam el tanácsokkal, mindezt magától tudja, csak épp szereti azt hinni, hogy van egy apafigura az életében, aki megmondja, mit tegyen. Ez a helyzet az esti kimenőjével is. Mindig megkérdez, hogy elmehet-e játszani, én pedig igent mondok. De ez csak formaság. Ezt a gyereket az ördög sem tudná láncon tartani.

A félreeső részre érve elértem, hogy a néni megöleljen. Édesen és ragaszkodóan öleltem a nyakát, finom illata volt, de engem már valami sokkal értékesebb dolog foglalkoztatott. Állatiasan mélyeztettem az éles kis fogaim a húsába, eleget ittam, hogy eléggé elkábuljon ahhoz, hogy hazahozhassam. Így is tettem. Megengedtem Buborék Uraságnak, hogy a szobában maradjon, de ő most nem játszhat velünk, a kedves nénivel szeretnék foglalkozni, akit nem rég, miután hazaértünk, a szobám karosszékébe ültettem – és a biztonság kedvéért oda is kötöztem, jó erősen, hisz nem szeretném, ha a kezdeti ijedtség miatt elmenne. Megbánná, hogy nem játszott velem.
Szóval adok neki egy keveset a vérecskémből, hogy jobban legyen, nem szeretném, ha rosszul érezné magát, aztán izgatottan ülök le törökülésbe az ágyam végébe, vele szembe fordulva, és csillogó szemekkel várom, hogy magához térjen. Olyan jól fogunk szórakozni. A szobám is kedves. Igaz, az ablak be van deszkázva, hogy véletlenül se süssön meg a Nap, és a világoskék fal is össze van kenve vérrel néhány helyen, meg a fotel is véres, ahol épp ül, de már megszáradt, nem lesz piszkos a ruhája, szóval remélem, nem zavarja.
- Jó reggelt, álomszuszék! – Vágom magam azonnal térdre, az ágy végébe kapaszkodva, ahogy nyújtogatom felé a nyakam mosolyogva, mikor a kedves néni kinyitja a szemeit.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Gyerekszoba Gyerekszoba EmptyCsüt. Márc. 05, 2015 6:21 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Gyerekszoba Gyerekszoba Empty

Vissza az elejére Go down

Gyerekszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gyerekszoba
» Gyerekszoba
» Gyerekszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Conrad lakása-