world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Régiségkereskedés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Régiségkereskedés Régiségkereskedés EmptyVas. Márc. 06, 2016 2:29 pm


Freya & Davina

Mikor tükörbe nézek, akkor szinte magamra sem ismerek. Emberek halálát okoztam én, mert megakartam mutatni, hogy következményei vannak azoknak a dolgoknak, amiket ezek a boszorkányok csinálnak. Rendet akartam teremteni, de még is ártatlan emberek vére tapad az én kezemre... Igaz, nem közvetlenül, de még is csak én tehetek róla, és mardos a bűntudat, főleg, hogy ennek következményében még több ellenséget sikerült szereznem magamnak. Nem tudom, hogy mit tudnék tenni, teljesen tanácstalan vagyok, az erőmet nehezen tudom uralni, sosem éreztem még ekkora erőt, nem képviseltem még ilyet. Régensnek lenni hatalmas felelősség, amit Vincent rám ruházott át, még csak most kezdem igazán felfogni, hogy milyen vezetőnek lenni, milyen az, amikor minden tettedért vállalnod kell a felelősséget, milyen az, amikor az ellenségeid száma egyre csak növekszik. Csak most kezdem belátni, hogy nem volt túl jó ötlet elvállalni ezt a "szerepet", mert nem hiszem, hogy tudnám képviselni normálisan ezt a kovent, nem vagyok rá alkalmas, kihátrálni viszont nem akarok, nem akarom, hogy gyávának tituláljanak, valahogy, - nem tudom hogyan - de felfogok nőni ehhez a feladathoz, és nem fogom engedni, hogy az ellenségek nyerjenek.
Freya felbukkanása csak azt jelentheti, hogy Klaus mesélt nekik a múltkori kis találkozásunkról, vagy Freya valahonnan megtudta. Azt sem tudom, hogy Klaus honnan szerzett erről tudomást, hiszen Marcel sem tudja még biztosan azt, hogy én ki ellen s mit forralok, meg tudom, hogy ő nem mártana be Klausnál. Nem tenne velem ilyet. Camille... Ő a legbiztosabb a terveimben, de ő a barátom, ő sem tenné meg azt, hogy elmondja bárkinek a tervemet, főleg nem Klausnak. Más meg... másnak nem mondtam el. Senki sem tud arról, hogy Kollal létrehoztunk egy tőrt, ami segíthet a tervünk elérésében. Szóval igazából fogalmam sincs róla, hogy a Mikaelson család honnan szerzett tudomást a Klaus-elleni tervemről. Vagy szimplán túlságosan is nyilvánvaló, hogy én bármit megtennék azért, hogy Klaust holtan lássam.
- Nem túl sok mindent tudsz rólam, Freya. - nézek a nő szemeibe, miközben gondosan átgondolom a mondanivalómat. - Nem tudhatod, hogy miken mentem keresztül, nem tudod, hogy Klaus miket tett, és azt sem tudhatod, hogy én most miken megyek keresztül. - közlöm, majd újra az egyik tárgy felé fordulok amit felveszek az asztalról és gondosan szemügyre veszem.
- Az életem fenekestül felfordult, egy ellenséggel több, vagy kevesebb, nem hiszem, hogy nagyon számítana. - mondom, miközben még mindig a kezemben lévő tárgyat nézem.

©
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régiségkereskedés Régiségkereskedés EmptyHétf. Feb. 29, 2016 3:17 pm

Davina & Freya







A várakozó mosoly továbbra sem tűnik el arcomról, ahogy Davina felém fordul. Először úgy tűnik, hogy nem is mer, amin nem csodálkozom, hisz tényleg nem tudtuk egymást bensőségesebben is megismerni, mert mindig volt valami fontosabb vagy elhalaszthatatlanabb dolog. De most itt vagyunk, és meg van a legtökéletesebb pillanat egy kis beszélgetésre. Ha másra nem, legalább arra megfelelő lesz, hogy megpróbáljam lebeszélni őrült tervéről. Van egy kis tapasztalatom már a bonyolult emberek kiismerésével, bár Davina nem tűnik túl bonyolultnak, olyannak tűnik, aki általában nyílt lapokkal játszik, mégis jól keveri azokat. Talán egy picit hasonlít is rám néhány dologban, hisz ő is csak azokat próbálja megvédeni, akiket szeret. Ez a fogalom pedig elég tág, hisz én sem ismertem a családomat, mégis képes lennék minden varázserőmet a védelmükre felhasználni. Úgy hiszem, hogy Davina érdekei is ugyanezek, csak hogy ő Marcel-t szeretné megvédeni, ami lényegében nem más.
A régiségek csak úgy ontották magukból azokat a különös energiákat, amiket a varázslattal átitatott tárgyak szoktak. Gondolom ide gyűjtötték a meghalt boszorkányok tárgyait, amiket varázslatokhoz használtak. Van amelyikből még mindig érződött előző tulajdonosának lelke, de a legtöbb olyan üres volt, mint egy feneketlen tó. Valami érződött, de csak halványan, mintha elnyomták volna, és arra vár, hogy valaki újra felélessze. Talán még vissza fogok ide jönni, vagy még most is elviszek innen valamit. Sosem árt, ha van egy álomfogó vagy hasonló tárgy a háznál.
- Azt hittem nyilvánvaló, arra, amelyikben az öcsém meggyilkolását tervezed. Persze, nem hibáztatlak, régensként elég nagy teher nehezedhet most a vállaidra - nézek rá türelmesen, majd egy faragott farkast veszek a kezembe az egyik polcról. Azt forgatom az ujjaim között, mielőtt újra felnézek rá. - Úgy hiszem kissé túlvállalod magad, Davina. Boszorkányokat akarsz vezetni, és közben ördögi terveket is szősz az egyik legrettegettebb hibrid ellen?- hangom nyugodt, és egyáltalán nem próbálok erőszakosan viselkedni vele. Persze arra is sor kerülhet, min azon múlik, hogy hogyan fog reagálni az elhangzottakra.
with love <3



Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Régiségkereskedés Régiségkereskedés EmptyVas. Feb. 28, 2016 9:52 pm


Freya & Davina
Camillel való találkozásom kicsit elgondolkodtatott, persze nem tettem le a tervemről, csak kicsit jobban belegondoltam ebbe az egészbe. Az már nem meglepő dolog, hogy az életemet a teljes zűrzavar jellemzi, sosem voltak körülöttem nyugodtak a történések, mindig volt valami. Először az Aratás, majd a padlástérbe "bezárás", utána jött egy kis szünet, mikor tudtam kicsit élvezni az életet, akkor kezdtem el megismerkedni másokkal is. Camille, Hayley és a többiek akikkel még jó viszonyt ápolok a mai napig is. Aztán olyan gyorsan történt minden, hogy szinte felfogni sem volt időm és most itt állok egy koven vezetőjeként akire hatalmas teher nehezedik úgyszintén hatalmas erővel, amit még nem tanultam meg használni, még az Aratás előtt sem volt ilyen nagy erőm, teljesen idegen számomra, az emberek felé viszont természetesen azt mutatom, hogy nagyon is ura vagyok a kialakult helyzetnek, tudom kezelni az embereket, a felkeléseket, viszályokat, és tudom használni az erőmet. Ami persze nem teljes mértékben igaz, de jobb, ha erről csak én tudok, és senki más. Még Hayley sem, pedig ő az az ember az életemben akinek tényleg, de tényleg mindent elmondok. Határok nélkül megbízok benne, és tudom, hogy ő sosem árulna el. Pont azért, mert őt is, mint engem; sokat bántották, sok fájdalmon kellett keresztül mennie.
A Francia negyedbe megyek, ott is az Üstbe, ahol egy régiség kereskedés található meg, mert az egyik varázslatomhoz szükségem van egy-két dologra, amit szerintem itt megtalálhatok.
Épp egy régi tárgyat nézek meg, amikor egy nő oda lép hozzám és megszólít. A fejemet felemelem és a tekintetét vizslatom, miközben az emlékeim között kutatok, hogy találkoztunk-e valaha. Valami rémlik, de nem túl világosan és nem túl biztosan.
- Jelen pillanatban elég sok dologra koncentrálok, melyikre gondolsz éppenséggel? - teszem fel neki a kérdésemet, miközben a tekintetemet nem veszem le az övéről, végig a szemeibe nézek. Ahaa, Freya Mikaelson, ő lesz az. A Mikaelsonok boszija, minő meglepetés, hogy mikor a legkevésbé akarok hallani arról a családról, akkor épp belebotlok az egyikőjükbe...

©
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Régiségkereskedés Régiségkereskedés EmptyVas. Feb. 28, 2016 8:48 pm

Davina & Freya






Hogy hogyan lehet a legegyszerűbben kiszúrni egy boszorkányt? Nos, biztosan nem egy csúcsos sapkáról fogod megismerni, mint ahogyan abban a filmben, amit este néztem. Sőt, még varázspálcánk sincs, mégis könnyen ki lehet szúrni minket a tömegből egy egészen egyszerű trükkel. Azzal, hogy figyelsz. Csak nyitva kell tartanod a szemed és meg fogod érezni, hogy ki az, aki feltehetően mágikus képességekkel rendelkezhet. Aztán el kell temetned az ítéleteidet és minden racionális gondolatot, majd odafordulni hozzájuk. Merthogy a boszorkányok elrejtik a kilétüket, rejtőznek, főleg itt New Orleans-ban, ahol semmilyen természetfeletti lénynek nem tanácsos jelen pillanatban tartózkodnia. Mégis úgy tűnik, hogy mindenki itt akar lenni.
Egy bizonyos boszorkányt megkeresni viszont annál nehezebb, főleg, hogyha csak hallottál róla, de még nem láttad. Azonban, szerencsére már volt alkalmam találkozni a kis boszorkánnyal, ugyan nem tudtunk sokat beszélni. Davina Claire elég nagy hírnévre tett már szert, és legújabb családom körében egyre többször hangzik el a neve. Ezért is voltam rá olyan kíváncsi, na meg persze azért, mert nyíltan az öcsém ellen van, és a halálát szeretné. Milyen nővér lennék, ha nem néznék ennek utána?
A kicsi fekete hajú lány felé haladtam, arcomról nyugodtság sugárzott, és még egy apró mosolyt is mutattam irányába, ahogy megálltam előtte.
- Davina Claire, ha jól hallom elég nagy terveken töröd mostanság a fejed - nagyon rég tévedtem utoljára, most is biztos vagyok benne, hogy jó boszihoz fordultam. Mint minden más boszorkány én is megérzem, ha természetfeletti van a közelben, ahogy most is. A lány energiája és aurája segítségével lőttem be, hogy mégis melyikük lehet az. Ha jól tudom nem rég ő lett a koven régense, ami nem kis szó, hiszen még nagyon fiatal, és sokat kell tanulnia. A nagy erővel nagy felelősség is jár, és kár lenne az öcsémre pazarolnia az erejét, ha mást is csinálhat vele. Életem során sok kovenbe tartoztam már Dahlia-val egyetemben, és amit megtanultam, hogy nagyon nagy felelősség a boszorkányok vezetőjének lenni.
with love <3



Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Régiségkereskedés Régiségkereskedés EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 12:38 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Régiségkereskedés Régiségkereskedés Empty

Vissza az elejére Go down

Régiségkereskedés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Francia negyed :: Az Üst - boszorkányok tere-