world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete EmptySzer. Júl. 23, 2014 2:16 pm

Játék lezárva!
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete EmptyVas. Márc. 23, 2014 1:19 pm

Davina and Elijah



Csak hallgatom a szavait, és egy pillanat múlva, mikor válaszolnék neki, már előttem van a tűvel megszúrt ujjával. Ahogy az ujját tartja felém, egy pillanatra kikapcsolok, de hamar erőt veszek az állatias ösztönökön. Hiszen az önmagamnak adott szó túl fontos ahhoz, hogy megszegjem holmi éhség miatt. Ezért emeltem a számhoz inkább a tűt tartó kezét, és ezért csak azt az egyetlen csepp vért juttattam a szervezetembe, ami egyelőre elég ahhoz, hogy vissza tudjam nyerni az emberibb külsőmet. Nem fogok vérengzeni. Ezer év alatt tökéletessé tettem a kontrollt, így nem vesztem el a fejem holmi vér szagára, vagy a látványára. Persze az éhség még mindig itt van a bensőmben, és soha nem fog elmúlni, de valahogy ez hozzá tartozik. elfogadtam, és ezzel élem az életemet.
De most más fontosabb dolgok kerültek előtérbe, ahogy az az egy csepp élettel töltötte meg a szervezetemet. - Ha nem bízol bennem, miért adtál a véredből? -  Vonom össze a szemöldököm, és próbálok kedvesebben hozzáállni ehhez a fiatal lányhoz, akinek engem el kell innen engednie. Akitől talán végre meg fogom tudni, hogy miért él egy tetőtérben, és mit hazudtak a boszorkányok, hogy azt tegyük, ami nekik jó. De sajnos nem tehetem fel a következő kérdésemet, mert lentről lépések közelednek, így elrejtőzöm a tetőtér rejtett zugába. Marcel léptei, felismerem őket, és megszólal. Davinával beszél, el akarja vinni, szóval nem sok időm van arra, hogy meggyőzzem őt, és beavasson abba, amit azóta tudni akarok, hogy betettem a városba a lábam. Hogy miért fontos nekik ez a lány, és milyen rejtegetni valójuk van. Mikor az ajtó záródik, még egy rövid pillanatig nem jövök elő, majd mikor a lépések teljesen elnémultak, akkor jelenek meg ismét.
- Nem mondtad el neki, hogy ébren vagyok?! Akkor mégsem olyan nagy a bizalom köztetek, nem igaz? - Adok hangot az észrevételeimnek kérdés formában, hiszen a feltétlen bizalom egyik ismertető jele, hogy mindent elmondunk a másiknak. Ha van valami, amit életem folyamán megtanultam, hogy a félelem minden kapcsolatot megingat, ahogy a harag és a harcok is. Marcel bezárva tartja őt, mint valami ereklye, és tudni akarom, miért?
- A boszorkányok a te családod, mégis ellenük fordultál, de mi okból? Mit tettek veled, ami miatt Marcelt választottad? - Értetlenkedek, miközben a hegedűhöz lépek. Felemelem, majd Davina felé fordulok. - Te játszol rajta? - Kérdezem, miközben jobban megnézve látom, hogy nem úgy van összetéve, ahogy kell, így míg válaszolok, megigazítom, a húrokat is bekötöm a megfelel helyre, ahová valók.
A reag Davinának íródott. A szavak száma 402. A reag megírása közben a Dark Beauty című számot hallgattam, és nagyon imádok veled játszani

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete EmptySzomb. Márc. 22, 2014 10:44 pm





Ellijah & Davina

why should I trust you?

Még mindig nem tudom, bízhatok-e Elijahban. Ilyen ügyekben úgy látszik, nem jeleskedem. Átvert a családom, fel akart áldozni, ezért elárultam őket. Most, hogy rátaláltam Marcelre és elfogadtam őt a családomként, újra el kellene árulnom őt? Ellene fordulni? Vagy ha nem is teljes mértékben ellene fordulni, de a háta mögött szövetkezni az Ősi családdal, mikor ő maga mondta, hogy veszélyesek, csak és kizárólag magukkal foglalkoznak és óvakodjak tőlük. Ez lenne a helyes választás? Az igazság az, hogy nem tudom már, hogy mi igaz és mi hazugság. Mióta a családom fel akart áldozni, az egész értékrendem felborult, az egész életem kiszakadt a normális kerékvágásból. Már mindennapivá vált, hogy ilyen helyzetekbe kerülök és csak saját magamra számíthatok.
- A családom ellen fordultam és most én vagyok az, aki miatt nem tudnak mágiát használni a Francia-negyedben. Én tartom sarokba szorítva őket. Ez emberségesnek hangzik neked? – kérdésére kérdéssel felelek, hangomban épp ugyanannyi gúny rejtőzik, mint az övében. Mindkettőnknek van ok arra, amit tettünk, egyikünket sem ez alapján kell megítélni. Különben is, mindenki követ el hibákat. Csak… az egyszerű emberek kisebb, míg mi nagyobb hibákat követünk el. Bár ez is csak viszonyítás kérdése. A mi világunkban ezek a dolgok teljesen normálisnak mondhatóak.
Szinte sugárzik Elijahból az értetlenség, hogy miért állok Marcel oldalára és miért segítem őt, mintha csak egy eszköz lennék. De… ő nem tudja, Marcel mit tett értem. Nem tudja, hogy megmentette az életemet és neki köszönhetően vagyok még most is biztonságban. Ha a boszorkányok rám találnának itt… valószínűleg életem utolsó perceit tölteném. Ha Marcel nem lenne, nem tudnék hol elrejtőzni és mára már én is egy sírban feküdnék a boszorkánytemetőben.
Davina, még a legnagyobb éhségem ellenére sem… táplálkozom egy gyermekből... - hallom Elijah szájából a szavakat, amik szinte azon nyomban értelmüket vesztik, hiszen pillanatokkal később a szájához emeli a tűt, amin vörösen csillog a vérem. – Már is sokkal jobb. – bólintok kimérten, azonban a következő pillanatban léptek dobogását hallom az ajtó felől. Marcel. Mikor tekintetem újra Elijahra vándorol, már csak hűlt helyét látom, én pedig a festőállványom elé állok, a szenet a kezembe véve rajzolni kezdek, mintha semmi érdekes nem történt volna és Elijah még mindig a koporsóban lenne. Marcel közli, hogy még ma este elköltözöm és hogy kezdjek el pakolni, illetve ki akarja nyitni a koporsót, de szerencsére még időben megállítom. Ahogy kilép az ajtón rögtön megfordulok és ismét Elijahval találom szembe magam. Biztosan furcsállja, hogy nem mondtam Marcelnek, már nem fekszik holtan a koporsóba, de… még nem mondhattam. Előbb nekem kell megtudnom, mit is akar pontosan elérni Elijah.


szavak: 415 zene: - megjegyzés: remélem nem baj, hogy ugrottam egy kicsit (:
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 9:27 am

Davina and Elijah



Egy pillanatra, vagy talán percekre is elvonja a figyelmem a lány ereiben száguldó vér lüktetése, egy pillanatig nem is vagyok képes másra koncentrálni, csak arra, hogy legyűrjem a bennem uralkodó hatalmas éhséget. Az ereimben olyan lassan folyik a vér, hogy szinte hallani lehet, ahogy serceg, és a szám is száraz, és a nyelés is nehézkesen megy, majd a hangja az, ami kirángat ebből a bűvkörből. Egy zavart mosoly jelenik meg az arcomon, miközben erősen megmarkolom a széknek a támláját.
- Igen, így neveznek - Válaszolom kurtán, miközben a tekintetét kutatom, de ahogy érzem, ez az egész kölcsönös. Ő sem bízik, és egyelőre én sem tudom eldönteni, hogy bízhatok-e benne. - És mégis itt vagyok, hogy segítsem a bátyámat egy harcban, szóval kérdezem és, ez emberségesen hangzik neked? - Mozdulok meg, és ülök le a székre, miközben az éhségemet enyhe gúny mögé bújtatom. Nem mondom, hogy könnyű, de mégis azzal, hogy tartom a szemkontaktust, könnyebb.
- Egészen ma reggelig egy misztikus tőr volt a mellkasomban, szóval nézd el nekem, hogy nem vagyok a legjobb formámban - vonom meg a vállam egy szimpla vállrándítással, majd egy pillanatra elnézek a válla fölött, de alig észrevehetően, majd ismét a tekintetét keresem, hogy felvehessem a szemkontaktust vele. Érzem rajta a tartást, és nem is csodálom, mégis Marcel önző érdekeit segíti, és magam sem értem, hogy miért. Hiszen biztos vagyok benne, hogy meg van az ereje ahhoz, hogy maga alá gyűrje a férfit pillanatok alatt.
- Davina, még a legnagyobb éhségem ellenére sem... táplálkozom egy gyermekből... -  Jelentem ki határozottan. Sosem tettem, és soha nem is szándékozom enni egy gyermeki lényből, mert ők még jobbak. Ők nem érdemlik ezt, és nem is érdemelnék egy vérszívótól sem. Majd felkelti a figyelmem, és végre helyet változtat, de az, amit tesz, az igazán meglepő. Elém lép, és ahogy megszúrja az ujját, a vér kicsordul, és én egy pillanatra érzem, hogy az erek behálózzák az arcomat. az ujját nézem, majd lassan a tűt tartó kezét érintem jeges ujjaimmal finoman, és a számhoz emelve a tűt, húzom le az ajkammal róla azt az egyetlen csepp vért, majd alig pár másodperc után, mintha valami életelixír lenne, érzem, ahogy az egész lényem oxigénhez jut.
A reag Davinának íródott. A szavak száma 361. A reag megírása közben a Dark Beauty című számot hallgattam, és nagyon sajnálom, hogy megvárattalak.

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete EmptyPént. Márc. 07, 2014 9:21 pm





Ellijah & Davina

why should I trust you?

Gondolatban átkozom magam, amiért ilyen felelőtlen voltam. Gondolhattam volna, hogy ez a tőr valamiért speciális és nem húzgálhatom ki-be Elijah mellkasából naponta számtalanszor. Már mindegy, késő bánat, mivel éppen itt áll előttem. Most sem érzem magam védetlennek, bajba sodortnak, mivel megvan az erőm, hogy megvédjem magam. Annak ellenére, hogy nem tanultam még meg megfelelően uralni, még meg tudom védeni magam, ez mindig is ment… kivéve aznap este, amikor Marcel mentett meg. De akkor még nem tudtam, hogy ennyi hatalommal rendelkezem, és… boszorkányok ellen – akik ráadásul a családom – nem olyan könnyű harcolni, mint vámpírok ellen, akiknek nem áll rendelkezésükre a mágia. Emellett pedig… akkor még nem tudtam volna bántani a családomat. Akkor még nem tudtam felfogni, milyen merényletet akartak elkövetni ellenem. Most azonban már eljutott az agyamig a tudat, hogy csak egyszerűen a halálba akartak küldeni engem, és a másik három családtagjukat a maguk önző érdeke miatt. Sosem tudnék megbocsájtani nekik, még ennyi idő után is képtelennek érzem magam rá, a düh a mai napig elevenen él bennem.
Végighallgatom Elijaht, nem tudom levenni a szemem szürkés arcáról. Nyilvánvaló, hogy az éhség megőrjíti, belülről kínozza. Nem csak sápadt bőrszíne, feszült arckifejezése és kisugárzása is árulkodik erről, a tőle telhető legjobban próbálja visszafogni magát. – És miért kellene bíznom benned? – kérdezem szigorú arckifejezéssel, bár valami azt súgja, bízhatok benne. – Bár… téged hívnak a méltóságos Elijahnak. – mondom ki hangosan is gondolataimat. Eddig mindenhol azt hallottam, hogy az ősiek közül csak és kizárólag Elijahban lehet bízni, azonban Marcel… ő azt mondta, egyikükben sem bízhatok, mert csak magukkal és a családjukkal törődnek az ostoba örökkön-örökké ígéret miatt. Én már megtanultam, hogy semmi sem tart örökké, legfőképp a család nem. Ők több, mint ezer évesen is annyira naivak, hogy elhiszik ezt a butaságot.
- Elnézést a megjegyzésért, de… borzalmasan festesz. – nem bírom ki, hogy ne jegyezzem meg arca halványságát. Tudom jól, vérre van szüksége, én pedig nem egyszer adtam már vámpírnak a véremből. Az én vérem… különleges, talán az erő miatt, ami a birtokomban van, de már egy cseppjétől is sokkal jobban lesz az adott vámpír. Nem mintha sűrűn osztogatnám, persze… de egy ősi úgy vélem, méltó hozzá. – Miért nem támadtál még rám? – oldalra billentem a fejem, karjaimat összekulcsolom a mellkasom előtt. A válasz valóban érdekel, hisz ha sikerülne neki leterítenie – amit száz százalékig elképzelhetetlennek tartok -, akkor nem tudná meg a világon senki.
A fésülködő asztalomhoz lépek és egy tűt veszek magamhoz. Megállok Elijah előtt, a tűt óvatosan beleszúrom az egyik ujjbegyembe és felemelem Elijah szája elé. Lássuk, képes lesz-e ellenállni a kísértésnek a nemes Elijah, vagy megadja magát a szükségleteinek.


szavak: 424 zene: - megjegyzés: bocsánat, amiért megvárattalak :$
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete EmptySzomb. Feb. 22, 2014 10:21 am

Davina and Elijah



Fájdalmas üres sötétség ölel körül, s érzem magam lebegni a nagy semmi közepén. Talán ez lenne a halál? Nem. Ezt biztosan tudom, nem vagyok halott. Mégsem tudtam eddig felébredni. Majd éreztem valamit, valamit, amit megkönnyebbülésnek neveznék, de ismét egy éles szúrás hasít a mellkasomba. De már nem ránt magával az az ismert érzés, amit ez húz maga után. Már érzem, hogy legyőzhetem a tőrt, amit Niklaus döfött belém rideg kegyetlenséggel ki tudja hanyadik alkalommal életem folyamán. Már le tudom győzni, hiszen valaki tudatlan kihúzta belőlem, kivonva ezzel az erejét, és én lassú éledésen megyek keresztül. Már nem vagyok halott, de még nem élek, és a kettő közt lebegek, ahogy eddig is, mégis valahogy a külvilág a távolból tompán a fülemig szökik. Először csak morajt hallok, és nem tudom kivenni a zajokat.  
Nincs annál gyűlöletesebb érzés, mikor a hosszú álomtalan sötétségből magamhoz térve először a koporsó belsejét pillantom meg. Reméltem, hogy a tetejét kinyitván a pince halovány sötétsége fogad majd, de a hely, cseppet sem pince. Hanem egy padlás. Klaus meggondolatlanul adott át Marcelnak, bár magam sem értem, mi célja volt vele. Enyhe halvány távoli érzés volt csupán, mikor először kihúzták belőlem a tőrt, majd ismét egy erősebb szúrás, ami azt jelezte, a tőr ismét a mellkasomba került. A használója felelőtlen módon cselekedett, mert nem tudta, hogy ezzel kivonja a tőr erejét. A fehértölgy hamvai nélkül a testem éledni kezdett, majd visszanyertem a életet. Persze ez nem teljes, hiszen ahogy az idő telt, a szervezetemből a vér is szinte elillant, mintha ott sem lett volna. Arcom, sőt talán egész testem szürkés árnyalata nem tűnik csak úgy tova, megmarad, s ezzel talán ijesztő fényt kap az arcom, mikor megjelenek az egyik sarokból Davina előtt.
- Kivontad az erejét a tőrnek azzal, hogy kihúztad. Így már nem volt elég erős, hogy holt állapotban tartson - Jelentem ki nemes egyszerűséggel, majd a mondatom befejezésével elfordítom a fejem, hogy egy pár pillanatig csend telepedhessen kettőnk közé. Mikor ismét kérdez, rá emelem a tekintetem, miközben érzem az éhséget, mégsem esek a torkának. Ki akarok innen jutni, és ezért mindent el fogok követni, hogy sikerülhessen. - Úgy hiszem, hogy neked és nekem megvan az erőnk, hogy véget vessünk a vámpírok és boszorkányok közti harcnak, mielőtt valóban elkezdődne... Csak arra van szükségem, hogy bízz bennem... - Jelentem ki, majd leülök a székre, amin eddig támaszkodtam. - A szavam adom, hogy a fivéremen tartom a szemem, ha te önmagad leszel, és nem valami játékszer leszel, akivel Marcel és a boszorkányok bármikor rendelkezhetnek - Ajánlok fel neki egy lehetőséget, és őszintén remélem, hogy valahogy egyezségre juthatunk, melynek az lesz a jótékony következménye, hogy kijutok innen...
A reag Davinának íródott. A szavak száma 436. A reag megírása közben a Dark Beauty című számot hallgattam, és nagyon sajnálom, hogy megvárattalak.

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:16 pm


Elijah & Davina

Gondterhelt arccal nézek magam elé, dühösen csapom le a nyitott koporsó fedelét. Muszáj egy kis szünetet tartanom, szükségem van a pihenőre. Már majdnem fél napja dolgozok folyamatosan azon, hogy végleg megöljem Elijaht. Fél nap pedig igen hosszú idő, valamint fárasztó is, ha mágiáról van szó, de megígértem Marcelnek, hogy rájövök, hogyan kell elpusztítani egy Ősit és be is tartom.
Marcel az egyetlen biztos pont az életemben, akire bármikor támaszkodhatok. Úgy kezel engem, mintha a lánya lennék mióta csak megmentett. Nekem pedig jól esik, hogy valaki a családtagjaként kezel, így boldogan viszonzom ezt. Nem hallgatok azokra, akik azt mondják, Marcel csak azért óv engem mindentől, mert szüksége van rám, hogy kordában tarthassa a boszorkányokat.
Egy pillanatra lehunyom a szemem, megmasszírozom a halántékom, majd veszek egy mély levegőt és kifújom. Kinyitom a szemem, felnyitom a koporsó fedelét, majd megmarkolom az Elijah mellkasából kiálló tőrt, és elkezdek egy varázsigét mormolni. Makacsul összepontosítok, egyre erősebben szorítom a kezeim között lévő tőrt, majd egy hirtelen mozdulattal kirántom Elijah mellkasából. Az eredmény sokadszorra is ugyanaz: semmi. Unom már, hogy ekkora erő van a birtokomban, mégsem vagyok képes uralni. Ezek a vámpírok, az Ősiek nagyon veszélyesek lehetnek, muszáj, hogy találjak egy módot a hatástalanításukra.
Dühösen lehuppanok az ágyamra, majd fáradtan a hátamra fekszek, a plafont bámulom. a kezemben forgatom a tőrt, ami nemrég még Elijah mellkasában díszelgett. Nem sokáig lehet nálam, mert Elijah bármelyik pillanatban magához térhet onnantól, hogy kihúztam belőle. Újra a koporsó felé veszem az irányt, gyengéd mozdulattal – már amennyire most gyengéd lehetek – ismét beleszúrom a tőrt, majd lehajtom a koporsó fedelét.
Ezúttal tényleg szükségem van pihenésre. Közbenézek a picurka padláson, ahol mindennapjaimat töltöm és jobb elfoglaltság híján a vászonhoz indulok, ami a padlás egyik oldalán van elhelyezve. Megragadom a szénből készült krétát, nem gondolok semmire, csak rajzolni kezdek. Ez vezeti le a legjobban a feszültségemet, mióta csak az eszemet tudom. Már kislány korom óta imádok rajzolni, anyám rengeteg időt töltött azzal, hogy segített fejleszteni a képességeimet.
Anyám. A szó gondolatára is undor és gyűlölet önti el a szívemet. Nem mintha nem szerettem volna őt, de azzal, hogy hagyta, hogy feláldozzanak a lehető legmélyebbre ásta magát nálam. Hisz milyen anya az, aki hagyja, hogy gyermeke torkát valamilyen bizarr rituálé keretében elvágják? Pocsék. Ha nekem gyermekem lenne biztosan nem küldeném önkényes érdekből mészárszékre. Egyszerűen… nem lennék rá képes.
Hirtelen abbahagyom a rajzolást, talán kevesebb, mint egy másodperc alatt fordulok meg 180 fokot, a koporsó felé indulok. Nem! Biztosan csak képzelődtem, Elijahnak abban dobozban kell lennie! Szívem úgy dübörög, mint még soha, holott nincs mitől tartanom. Könnyűszerrel elintézem őt is, ahogyan a testvérével is, Rebekahval tettem.
Ismét megpördülök magam körül, ahogy meghallom Elijah hangját mögöttem. – Elijah… Mégis hogyan…? – lényegtelen elmondanom a kérdést, mindketten pontosan tudjuk, mit akarok kérdezni. De van egy olyan sejtésem, hogy nem az most a legfontosabb, hogy Elijah hogyan jutott ki a koporsóból. – Miről akarsz beszélni? – teszem fel a kérdést kendőzetlen őszinteséggel.
szavak: 478 zene:- megjegyzés: bocsi a késésért <3

Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete EmptySzer. Feb. 12, 2014 7:36 am

Davina and Elijah



Fájdalmas üres sötétség ölel körül, s érzem magam lebegni a nagy semmi közepén. Talán ez lenne a halál? Nem. Ezt biztosan tudom, nem vagyok halott. Mégsem tudtam eddig felébredni. Majd éreztem valamit, valamit, amit megkönnyebbülésnek neveznék, de ismét egy éles szúrás hasít a mellkasomba. De már nem ránt magával az az ismert érzés, amit ez húz maga után. Már érzem, hogy legyőzhetem a tőrt, amit Niklaus döfött belém rideg kegyetlenséggel ki tudja hanyadik alkalommal életem folyamán. Már le tudom győzni, hiszen valaki tudatlan kihúzta belőlem, kivonva ezzel az erejét, és én lassú éledésen megyek keresztül. Már nem vagyok halott, de még nem élek, és a kettő közt lebegek, ahogy eddig is, mégis valahogy a külvilág a távolból tompán a fülemig szökik. Először csak morajt hallok, és nem tudom kivenni a zajokat.  
Először semminek nem érzem az értelmét. Talán ilyen lassan még nem tértem magamhoz. Nem tudom mennyi ideje vagyok a koporsó rabja, ahogy azt sem, hol vagyok. De attól tartok nem ott, amire számítok. Klaus ismét egyedül akar elintézni mindent, és ezzel felelőtlen döntéseket hoz. Egy pillanatra ismét megérzem a haragot, mely abban a percben elöntött, ahogy Niklaus akkor a szemembe nézett. Szívem szerint bosszúszomjasan rontanék neki, de azzal már nem oldanék meg semmit. legfőképpen, hogy Hayley-nek is baja eshet. Őt pedig meg kellene védenem, de így, egy koporsóban, valahol távol tőle arra is képtelen vagyok.
Hosszú idő után érzem megmozdulni az ujjaimat, ahogy a lábam is megrándul, jelezve, hogy valami élet visszatért beléjük. Tüdőm is lassan telik csak meg levegővel, mintha a víz alatt lettem volna, ahol nem tudtam lélegezni, de végre határozottan szívom magamba a levegőt, majd lassan kinyitom a szemem. A mellkasomra pillantva nem látom a tőrt, ami választ ad arra, hogy hogyan sikerült ismét visszatérni az élők sorába. Egy pillanatra halovány mosoly kúszik arcomra, majd kinyitom a koporsó tetejét. Egy tetőtéren találom magam, ami szobának van berendezve. Torkomat éhség marja, mégsem tudok kimenni a tetőtérről. Visszasétálok a a koporsóhoz, hogy lehajtsam a tetejét, nem tudok mást tenni, minthogy megvárjam a tetőtérben élő boszorkányt, aki kienged. Nem kell sokat várnom, mikor lépéseket hallok, majd nyílik az ajtó, de én rejtve maradok. Egy pillanatig figyelem őt, majd pár lépést teszek felé. talpam alatt megnyikordul a fa padló, s ezzel felhívom magamra a figyelmet. Léptei a koporsó felé viszik a lányt, talán fel akarja nyitni, de ekkor megszólalok.
- Minden rendben, Davina - Szólalok meg a háta mögött, majd megvárom, míg felém fordul. - Nem foglak bántani, de úgy érzem, beszélnünk kell! -  Szólalok meg higgadt felsőbbrendűséggel, miközben egyik kezem a zsebembe dugom. A Kínzó éhség ellenére úgy érzem, képes vagyok vele normálisan beszélgetni. Ideje egy kicsit a kezembe venni a dolgokat...
A reag Davinának íródott. A szavak száma 443. A reag megírása közben a Dark Beauty című számot hallgattam, és nagyon sajnálom, hogy megvárattalak a kezdővel.

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete Empty

Vissza az elejére Go down

New Orleans, A templom tetőtere - Alig pár hete

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» 2 hete - Mystic Falls
» 2003 - New Orleans
» 2004 - New Orleans
» Sír a leégett templom alatt
» 1915 - New Orleans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Emlékszel még, mikor...?-