world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Founder's Day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 11:56 am

Késve is érkezem, sőt, még szép kosztümöm sincs a városnaphoz, hisz alig érkeztem meg Mystic Fallsba, de ha valaki így is elkapna egy játékra, pötyögjön PM-ben, vagy ahol elér.^^
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyKedd Nov. 27, 2012 7:07 pm


Egyenlőre, úgy tervezem, hogy egy csodás, daliás pasival mennék a bálba, de nem kapok szívbajt ha mégsem így lesz. Lényeg, hogy emlékezetes legyen, így egy szimpla játék is belefér, bákivel. Smile
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyHétf. Nov. 26, 2012 12:02 am

Noah Wright írta:
türürürüüüü

megint idetoltam a képem, szóval, szeretnék egy bájos kísérőt az Alapítók Napjára Very Happy

PM!

Énénénénén! Persze csak, ha te is benne vagy Very Happy
Ezenkívül bevállalnék még egy-két táncot, esetleg játékot, szóval írjatok csak bátran! Smile
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyVas. Nov. 25, 2012 10:40 pm

Khm...*megigazgatja a ruháját*...én egyedül érkezem a bálra, hogy egyedül távozom e, azt nem tudom.
Játékot egyelőre senkivel nem egyeztettem, ennek ellenére úgyis összefutok pár ismerős arccal, szóval nem tudom hogy alakul az estém, de ott kell lennem, mert jelölt vagyok. *húzza ki magát elégedetten*
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyVas. Nov. 25, 2012 6:14 pm

Na én is idebiggyesztem a menetrendet, és sikítson az, akit véletlenül kifelejtettem.
Tánc: Caroline; Nicole; Rebekah; Hayley ... aki esetleg el akar rabolni egy táncra, dobjon meg egy üzenettel, és megbeszéljük.
Játék: Caroline; Nicole; Hayley aki játszani szeretne egy hibriddel, az is dobjon meg egy pm-mel.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyVas. Nov. 25, 2012 6:09 pm

Mivel olyan feledékeny vagyok, nekem is csak hasznomra lehet ha feljegyzem kivel van találkám mint a bálon, mint napközben. Mert különben tuti kimarad valaki. ^^"
tánc: Zach, Matt, Elijah, Tyler
játék: Elena, Caroline, Matt, Nik, Nicole és Zach Razz + még talán Emma ha már mindketten jelöltek vagyunk.
...a változtatás jogát pedig fenntartom. mindenesetre. nááá
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyVas. Nov. 25, 2012 12:27 pm

Én is leírnám, hogy kivel játszom majd, már csak amiatt is, hogy ne felejtsem el o0 xD
tánc: Kathy, Bekah, Caro, April, Anne és remélem Elena Twisted Evil
játék: Kathy, Bekah, Nicole és Klaus
Remélem nem vállaltam túl magam, igaz szerintem ez még belefér, de táncból már nem szeretnék többet vállalni, de még esetleg egy játék belefér Very Happy
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptySzomb. Nov. 24, 2012 11:36 am

Már négy táncom foglalt Anne, Caroline, Pandora és Nicole kedveseimnek, szóval most mondom, hogy a tánctéren beteltem. Akikkel nyilvánvalóan játszom a nap folyamán: Zach, Nicole, Bekah, esetleg Caroline, talán még Elena és Kira. Ha még összefutok másokkal, az spontán lesz. Nem szeretnék több előre egyeztetést, mert félek hogy csak ígérgetek, aztán nem lesz idő kijátszani. What a Face


Oops:
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptySzomb. Nov. 24, 2012 1:48 am

Pandora S. Collins írta:
Klaus Mikaelson írta:
Ha szeretnél kísérőt magadnak a Városalapítók Napjára, valamint partnert, akár többet is, az esti táncra, akkor pötyögj ide, ne szalaszd el az alkalmat! ;P

Jövendőbeli hibrid faterom, szeretnék egy táncot magától, és közben megtárgyalni egy esetleges cserekereskedelmet is Razz Mit szól hozzá?

Lehet ilyen ajánlatra nemet mondani? Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down



Pandora S. Collins
welcome to my world
Pandora S. Collins

► Residence :
▽ richmond
► Age :
34
► Total posts :
82

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptySzomb. Nov. 24, 2012 1:13 am

Klaus Mikaelson írta:
Ha szeretnél kísérőt magadnak a Városalapítók Napjára, valamint partnert, akár többet is, az esti táncra, akkor pötyögj ide, ne szalaszd el az alkalmat! ;P

Jövendőbeli hibrid faterom, szeretnék egy táncot magától, és közben megtárgyalni egy esetleges cserekereskedelmet is Razz Mit szól hozzá?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyKedd Nov. 20, 2012 5:24 pm

Aki akar táncizni velem PM :-DD
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyKedd Nov. 20, 2012 8:40 am

Egy-két táncra én is eladó lennék valakinek Smile
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyKedd Nov. 20, 2012 12:42 am

Caroline Forbes írta:
Blondie is szeretne játszani. Se kísérőm, se táncpartnerem szóval most felajánlom magam. Ha van kedved hozzá, dobj meg egy PM-el. Very Happy

táncolni fogsz velem Aaron is horny; nááá
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyHétf. Nov. 19, 2012 7:43 pm

Blondie is szeretne játszani. Se kísérőm, se táncpartnerem szóval most felajánlom magam. Ha van kedved hozzá, dobj meg egy PM-el. Very Happy
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyHétf. Nov. 19, 2012 7:34 pm



Még új vagyok a városban, szóval ez lesz az első ilyen rendezvényem itt és sem partnerem, sem játszótársam, senkim nincs még... PM srácok :-DDD
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyVas. Nov. 11, 2012 10:09 pm

türürürüüüü

megint idetoltam a képem, szóval, szeretnék egy bájos kísérőt az Alapítók Napjára Very Happy

PM!
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyVas. Nov. 04, 2012 4:58 pm

Partner ügyileg most nem dobnám fel magam, ám az Alapítók Napján rengeteg szabadidőm lesz tehát ha valaki még nem talált magának programot keressen meg engem Wink
Mondjuk három táncom még vihető is... Razz
wúúúhúúú
PM-eket várok!
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyVas. Nov. 04, 2012 2:39 pm

Nekem partnerem már van, de játszótársaknak még nagyon örülnék.. Wink
Szóval, ha van kedved játszani egy gonosz boszival, csak írj egy PM-et.. Very Happy
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyPént. Nov. 02, 2012 8:32 pm

Én is keresek egy-két táncpartnert. Mivel az előző bálon a parketten nem voltam, emiatt arra gondoltam, hogy itt bepótolom Very Happy Akkor jelentkezéseket pm-ben várom Cool
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyPént. Nov. 02, 2012 7:56 pm




Sajnos egy ideje - szó szerint - magányos farkas vagyok ... azt hiszem változtatnunk kell ezen!
Mindketten tudjuk: - itt az ideje, hogy felvedd a legszebb öltönyöd ... de vigyázz, mellettem valamilyen formában biztosan be fogod piszkolni!
Szóval, akarsz táncolni?


Elkeltem!


A hozzászólást Kira M. O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 12:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyPént. Nov. 02, 2012 7:28 pm

Úgy döntöttem én is megjelenek..

Bár, a bálon nem volt olyan nagy jelentősége a karakteremnek, szeretném, ha ez változna. Nem feltétlenül kell partner, akivel belibbenhetek, de lehet jelentkezni egy-egy csevejre, táncra nálam. Vagy, ha van éppen valamilyen ötleted, akkor is szólj nyugodtan. Nyugodtan írj. Nem harapok... akkorát.. Cool
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptyPént. Nov. 02, 2012 6:29 pm

Anne, drágám, egy táncod az enyém. Cool

De keresek még táncpartnereket az estre, és a nap folyamán sem szeretnék egyedül bóklászni a városban, szóval aki szeretne hozzám csapódni egy-két rövidebb játék erejéig, tessék pötyögni. Very Happy
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day EmptySzer. Okt. 31, 2012 11:25 pm

Founder's Day Tumblrmagmoehxwb1re0ku6
Halihó!
Én párt keresek, na meg több táncpartnert is. Szeretném, ha ez a buli jobban sikerülne számomra, mint az előző.. Wink
Csak egy PM és megbeszéljük a részleteket Smile

Mindenben elkeltem párt és táncpartnereket is találtam Very Happy



A hozzászólást Anne Gibson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 04, 2012 5:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Founder's Day Founder's Day EmptySzer. Okt. 31, 2012 11:18 pm

Ha szeretnél kísérőt magadnak a Városalapítók Napjára, valamint partnert, akár többet is, az esti táncra, akkor pötyögj ide, ne szalaszd el az alkalmat! ;P
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Founder's Day Founder's Day Empty

Vissza az elejére Go down

Founder's Day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Érdekességek :: Események :: Párkeresõ-