world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Raina Frankenstein

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Raina Frankenstein Raina Frankenstein EmptyVas. Jan. 10, 2016 2:34 am




Raina Z. Frankenstein
BECENEVEK
Rain, Ray
KOR
Száznegyvenöt
SZÜLETÉSI DÁTUM
1870. augusztus 20.
SZÜLETÉSI HELY
Odessza, Ukrajna
FOGLALKOZÁS
Akrobata, légtornász, artista
CSALÁDI ÁLLAPOT
Özvegy
FAJ
Boszorkány
PLAY BY
Margot Robbie
Azt gondolod rólam, hogy én is egy vagyok azok közül a szőke, rózsaszín és cukormázas, üresfejű cicababák közül. Azt gondolod, hogy én is olyan vagyok, aki hagyja magát elnyomni, kihasználni, megalázni. Talán valaha ilyen voltam. Rózsaszín és cukormázas. Csak egy bájos kis pofi a tömegből, akit alábecsül a társadalom, és legfőképpen a férfiak. Kihasználtak. Bántottak. Viccet csináltak belőlem. Azt hiszed, hogy én ez a lány vagyok, ugye? Hát tévedsz. Nagyon tévedsz. Az a lány már csak a múltam töredéke. És most… most nem tudnád elképzelni, hogy milyen veszélyes és kiszámíthatatlan vagyok. Úgy öllek meg, hogy közben nevetek – míg a kezemben dübörög a szíved, addig én könnyed eleganciával az arcodba mosolygok, negédesen. Mindeközben pedig képes vagyok veled elhitetni azt, hogy még te is élvezed mindezt. Ennyire veszélyes ez a szőke, rózsaszín cukormázba bugyolált nőszemély. Csupán a csomagolás ez, semmi több. A világ, valamint a néhai ellenségeim mind tudják már, hogy mennyi sötétség rejlik a cukormáztól ragacsos lelkem mélyén, és hogy milyen gyalázatos dolgokra vagyok képes. Ebből kifolyólag pedig egyáltalán nem érdemes az ellenségemnek lenni. De nem vagyok rossz. Nem, egyáltalán nem. Ok nélkül senkit sem szoktam bántani, hacsak éppen nincs idegösszeomlásom, mert hát az idők folyamán volt már rá példa, férfiasan nőiesen bevallom.
Olyan vagyok, akár egy hurrikán – váratlan, kíméletlen, vehemens. Úgy robbanok be az életedbe, hogy szinte észre sem veszed, de úgy távozok, hogy aztán sohasem felejtesz el. Mindeközben pedig felfordítok körülötted mindent, káoszt és összefüggéstelen masszát hagyva magam után. Az érzelmi világom is hasonlóan eleven, vehemens erővel bír, mindent intenzívebben élek meg, mint az átlagemberek; legyen az bánat, öröm és/vagy harag – esetleg mindezen érzések különös elegye. Nem létezik nálam középút, a végletek embere vagyok; fekete-fehérben látom a világot. Vagy szeretlek, vagy gyűlöllek. Vagy megölellek, vagy megöllek. Nevetek és sírok egyszerre. Őrült vagyok. Nyughatatlan vagyok. Torzszülött vagyok. Kitaszított vagyok. Száműzött vagyok. Szabad vagyok. Önmagam vagyok. (…) Egy ragadozóvá korcsosult rózsaszín cukormázas bestia vagyok.

Én, ki megjártam mind a hat világot,
megáldva és leköpve mindenütt.
 
Dr. Senkiházi
20+
None
A mélység a nővérem.
A magasság a szerelmem.
A fájdalom a legjobb barátom.

Bronz
Fájdalmas lassúsággal rebbenek a pilláim, ahogy az alattam terpeszkedő mélység csábítóan szólongat engem. Mintha csak annyit mondana; „Gyere, táncolj velem! Gyere, táncolj nekem!” És én neki táncolok. Ennek a végeláthatatlan, feneketlen mélységnek, amely már évtizedek óta a társamként kísér utamon. Nem is találhatnék nála jobb társat magamnak. Nem árul el, nem hűtlen hozzám, nem csap be, és nem árul zsákbamacskát – mert pontosan azt mutatja nekem, amit látnom kell. Mert pontosan azt mutatja nekem, amit adni tud. Se nem többet, se nem kevesebbet. Pontosan annyit. Végtelen űrt. Tátongó mélységet. És ahogy mozdulok a kötélen, úgy mozdul velem ő is; szinte a kezét nyújtja felém. Ez mindig megnyugtat, ugyanakkor egyaránt fel is élénkít; az adrenalin egyszeriben csak végigszánt a gerincem mentén, ami végezetül berágja magát az idegsejtjeimbe, minden egyes porcikámba, az egész lényembe. Vadul pulzál bennem ez a szilaj és láthatatlan erő; mintha szárnyakat adna nekem. Ilyenkor mindig azt érzem, hogy szabad vagyok, igazán szabad, és senki sem gátolhat meg ebben; senki sem veheti el tőlem ezt. Ezt a szabadságot. Mert ez a szabadság egyedül csakis az enyém. Senki, senki másé.

Ezüst
Miután Londonban az események olyan csúfos véget értek, nem volt hová mennem, nem volt kihez forduljak. Nem volt senkim sem az égvilágon, mert az egyetlen, az EGYETLEN olyan személy, aki többet jelentett nekem bárminél a világon, elárult. Végzett a családommal. Megölte őket. Megölt engem is. És ezért én is megöltem azt, aki fontos volt a számára – szemet szemért alapon, elvégre boszorka körökben így szokás ezt művelni. Persze sosem gondoltam volna, hogy majd pont ellene kell bevetnem azt a varázslatot, amit voltaképpen tőle tanultam. Mi együtt gyilkoltunk másokat, együtt gonoszkodtunk, együtt szórakoztunk. Együtt voltunk, jóban és rosszban egyaránt. És most… és most… és most semmi sincs. Csak az égett hús szagának az emléke, és a harag szította lángok, melyek szinte mindmáig a tudatomba égtek. Egyszerűen nem tudok szabadulni tőlük.
Azonban ez a vándorcirkusz befogadott, otthont adott nekem és felkarolt, amikor mindenki más elfordult tőlem. Ők lettek az én új családom; a szörnyek. Így van, itt mindnyájan kívülállók vagyunk. Avagy a társadalom furcsán különc söpredéke. Ugyanis ennek a cirkusznak a falai között egyáltalán nem számít az, hogy ki és mi vagy, sem pedig az hogy honnan jöttél, senkit sem érdekel, hogy mit tettél a múltadban. Egyáltalán nem érdekel senkit. Itt egyformák vagyunk mind: szörnyetegek, különcök, kitaszítottak, torzszülöttek. De ők az én családom. Ők és a feneketlen mélység.

Arany
Önfeledt mosoly feszül a hófehérre meszelt, bohóc-sminkes képemre, ahogy az egyik lábam ragaszkodva követi a másikat ezen a magasban lézengő kötélen. Ruganyos, macskákat megszégyenítő léptekkel mozgok, a csípőm pedig könnyed eleganciával ringatózik, ahogy töretlenül haladok előre a célom felé. Nem érzek félelmet. Nem érzek semmit sem. Ilyenkor a külvilág megszűnik számomra létezni. Valósággal megfagy körülöttem az élet – a tér, az idő; ész és értelem. Ilyenkor, amikor farkasszemet nézek a mélységgel, a nővéremmel, a leghűségesebb szeretőmmel.
És hallom, ahogy a közönség megvadulva őrjöng, amint véget ér ez a tünékeny csoda. Ez a szilánkjaira tört, jegesre égetett és tűzzé fagyasztott varázslat; az én haláltáncom kötéltáncom a mélységgel.

Ominózus pillanat ez.
Ominózus, mert talán sosem történik meg, ha akkor nem égetem fel magam körül a világot. Ha akkor nem árulom el én magam is a mesteremet, pontosan úgy, ahogyan ő is elárult engem. (…) Gyönyört keltő és gyötrelmet okozó ominózus pillanatok sokasága. Hmm. Hm.
Mily’ magasztos.
Mily’ költői.
Ó, illanva rebbenő, törékeny kicsi pillanatok…!
 
Vissza az elejére Go down



Rebekah Mikaelson
welcome to my world
Rebekah Mikaelson

► Residence :
new orleans ♢
► Age :
1022
► Total posts :
75

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Raina Frankenstein Raina Frankenstein EmptyPént. Jan. 15, 2016 8:12 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


*kell neki egy kis idő, mire összekapja  magát eme szép lap olvasása után*
Nos, mivel ez meg is történt, akkor hozzá is látnék. nááá  Hát nem véletlen, hogy a lélegzetem is elállt egy ilyen gyönyörű, és egyaránt tartalmas lap olvasása után, pláne, hogy egy ilyen szépséges hölgyemény tárul szemünk elé... hát le a kalappal!
Akkor kezdeném is azzal, hogy mennyire tetszett a karaktered leírása. Valóban, az ember azt hinné, hogy egy szelíd báránykáról van szó, s mint kiderül, itt is érvényesül a mese, hogy a farkas báránybőrbe bújt. Igazán felkeltette az érdeklődésemet, s mint említetted, a férfiak csak játszottak az érzelmeiddel. Biztos, hogy minden férfi szemet vet egy ilyen gyönyörű szépségre, aki nem csak hogy bájos, de mind e mellett még vad is.
A karakterlapodra rátérve, hadd tegyem hozzá, hogy igazán lenyűgöztél ezzel a példáddal. Még is csak leírtad ugyan történeted szakaszát, de még is tettél bele valami különlegességet, ami szerintem nagyon találó volt. S mint látható, egy igen különleges munkássággal megáldott karakterrel találhatjuk szembe magunkat, aki  egy igazi művészlélek, ha ilyenekhez vetemedik, pláne, hogy az ilyesfajta mutatványok nagyon nehezek. Bátor leányzó vagy Razz
No, de nem húznám az idődet Szépségem, menj, s foglald le ezt a szép arcot, és dúsgazdag játékokat kívánok  neked hug 


A hozzászólást Rebekah Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 15, 2016 8:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://fymalachaiparker.tumblr.com/



Camille O.Connell.
welcome to my world
Camille O.Connell.

► Residence :
❅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
43

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Raina Frankenstein Raina Frankenstein EmptyPént. Jan. 15, 2016 8:13 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Kedves Rain, üdvözöllek az oldalon! nááá
Hűha.. Igazából ez volt az első szó, ami eszembe jutott, miután végigolvastam a karakterlapodat. Csodálatosan felépítetted, minden apró kis pontot tökéletesen kidolgoztad. A legjobban az tetszett, ahogyan bánsz a szavakkal, fantasztikusan fogalmazol, élvezet volt olvasni. Valljuk be, nem egy mindennapos boszorkányt láthatunk személyedben, az angyali külső egy igazi bestiát rejt, ki nem néztem volna belőled, hogy előszeretettel gyilkolsz meg másokat. No, de ismered a szólást.. ne ítélj meg egy könyvet, a borítója alapján!
De nem is húzom tovább az idődet, kérlek foglald le az arcodat, illetve a nevedet, s aztán irány a játéktér! nááá
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Raina Frankenstein Raina Frankenstein Empty

Vissza az elejére Go down

Raina Frankenstein

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Raina szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: The spellcasters-