world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Bellissima Victoriana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Jonathan Barret Blackmore
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Bellissima Victoriana Bellissima Victoriana EmptyKedd Jún. 23, 2015 6:44 pm

1888, London

És most ismét útjára bocsátom rút ivadékomat, hadd boldoguljon. Szeretettel viseltetem iránta, lévén boldog napok sarja, amikor a halál és a bánat csupán szavak voltak, s nem leltek igazi visszhangra szívemben." (Mary Shelley)

Üdvözöllek London ködös, párás utcáin! Ne tévesszen meg az éj sötét csendje! Rémalakok járják a macskaköves utakat, a parkok buja zöldjében rejtőznek, s talán a Te véredre áhítoznak. Olykor a falakra festett halovány ködből kiemelkedik egy-egy sötét alak, szelíd hajnalfénnyé avanzsál a borult álomkép, s előlép az árnyakból, melyekből vétetett. Ha velőtrázó, éles sikoly riaszt, fuss! Talán csak Hasfelmetsző egy újabb áldozata, de az is megeshet, hogy védangyalod figyelmeztetése!
Hasfelmetsző? Hát persze! Ha a színfalak mögé kukucskálsz, magad is láthatod, hogy Jack nem emberi lény! Tudja ezt mindenki, akinek érzékei elég kifinomultak a láthatatlan meglátásához. Az Éjben Fogant, rejtett világ démonai köztünk élnek. Térj be egy fogadóba és igyál a királynő egészségére! Meglehet, jobban jársz, ha vakon lépsz ki egy elvakult világ színpadára... ám ha valóban tudni akarod, mit rejt a mély, szedd össze minden bátorságodat, csillapítsd kínzón lüktető szíved vad dallamait és kövesd a ködbe vesző árnyalak tompán visszhangzó lépteit, a város szelíd fényének, olvatag színeinek fel-felderengő látomását! És kerülj beljebb...
- Egy teát, esetleg?
Bellissima Victoriana Tumblr_ne2ntaO0TQ1tod76fo1_250
Most, hogy kényelembe helyezted magad, kedves barátom, engedd meg, hogy felkavarjam lelked nyugvó tavát! Így elnézve Téged, lehetsz Te ártalmatlan vagy kevésbé ártalmatlan halandó, de a rejtőzködő fajok valamelyikéhez éppúgy tartozhatsz! Ezért hát elővigyázatosságomért előre bocsánatodat kell kérjem! Itt elszabadult a pokol, magad is láthatod...
Többé senki sem érezheti magát biztonságban, az ipar forradalmának valamennyi képviselője új gyümölcsöt szakított a Tudás Fájáról, ám minél nyitottabb elménk, rájövünk, szemünket le kell csuknunk a túlélés reményében! Az elmúlt éjszakámat nyugtalan forgolódás kísérte, kitépte szemeimből az álmot, s gonosz, szuroksötét, pokolbéli látomások gyötörtek. Valós látomások ezek, azóta tudom, hogy az a Lény... AZ. A. LÉNY.
Beteg, gyarló testem kínzója megmutatta igaz valóját, feltépte a lelkembe vezető alagút végén a kerek, vérvörös ajtót, mérget lehelt összes sejtembe, egy leszek közülük, tudom, érzem, mert átok volt, átok és én nem kérhetek mást, mint...
Értem gyászba ne öltözzön,
Hogy megszentelt földbe ne temessenek,
Hogy a lélekharangot nekem meg ne húzzák,
Hogy holtomban meg ne látogassanak,
Hogy gyásznép a síromhoz ne kísérjen,
Hogy virágot a síromra ne ültessenek,
Hogy senki ember rám ne emlékezzék,
Ez végakaratom.

(Thomas Hardy)





Vissza az elejére Go down

Bellissima Victoriana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Szerepjáték A-tól Z-ig :: Társoldalak-