world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Városszéli szórakozóhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptySzomb. Aug. 29, 2015 8:27 am

A legkevésbé se vágyom rá, hogy két tinivel legyek összezárva. Mégis itt vagyok valamiért. Talán mert érdekel a toll. És természetesen az, ha tényleg a vérfarkasok akarnak pusztulást a vámpírokra, hogyan teszik azt mágia nélkül?
Minden bizonnyal csak bennem fordulnak meg ezek a kérdések, de nem mondom ki hangosan. Sosem voltam csapatjátékos, ha mégis, akkor nyilván boszorkányokkal tettem.
Mély levegőt veszek, mikor felfigyelek a csendre, és hiába használnám az erőm, nem úgy működik, ahogy azt elvárnám. Mintha valami blokkolná, mintha egyszerűen csupán eltűnt volna. Gyűlölöm az erőtlenség érzését. Most pedig szembe kell néznem vele, és elhagynom a helyszínt. A fiatal lányok elrohannak, én pedig lassú léptekkel követem őket. Nyugodtan, mintha éppen csak egy esti sétát ejtenék. Együtt dolgozom velük, habár legszívesebben megölném mindkettőt. De nem teszem, porbálom türtőztetni magam, önuralmat gyakorlok.  
- Megitatni a véreddel, hogy egyel többet kelljen megölnöm? Igazán kedves, de szerintem már nem segítene... Szerencsére - ez utóbbi szót csak az orrom alatt mondom ki halkan, miközben gondolataimban többször elismétlem magamban a szöveget. Valaki tréfát űz velünk ez már egészen biztos, és már csak azért is tudni akarom, kicsoda, hogy megismertessem vele az erőmet. Habár még nem tért vissza mind, egyet tehetek csupán, egyetlen gondolat, ami megerőltető, de a tűzhöz nem kell nagy erő. A földön fekvő holttest meggyullad. Mindkettő, és lassan égett hús szaga ér el az orromba. - Miss Gilbertnek igaza van. Nem hagyhatjuk itt. Ami pedig az ötletet illeti, Miss Fray, mintha tudna gondolkodni, pompás - gúnyos mosoly jelenik meg az arcomon. Tisztában vagyok vele, hogy a hátuk közepére se kívánnak, de ez csak örömmel tölt el. Őszintén nem érdekel, mit gondolnak rólam, soha nem is érdekelt. A testek lángba borulva lassan szénné égnek, miközben felnézek az égre. Egy pillanatra előbukkan a hold. Ez miatt fordulok feléjük, tekintetem sürgető, és türelmetlen.
- Akkor? Elindulunk végre, vagy még gyönyörködünk az esti városban? - vonom fel a szemöldökömet kérdőn, miközben rájuk várok. Nem hiszem, hogy egyszerű utunk lesz, de talán képesek leszünk végre elindulni. Nem érünk rá örökké.




to; everybody
•• note •• music •• 402 ••

Vissza az elejére Go down



Ariana Fray
welcome to my world
Ariana Fray

► Residence :
» New Orleans
► Total posts :
59

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 11:30 pm

To: Elena & Silver
...
Fogalmam sincs, hogy minek hívtak engem ide, egyeltalán miért pont minket hívtak ide? Miért pont ennyien vagyunk, miért itt, miért most? Megannyi kérdés és nem kapunk választ egyik kérdésre sem, egyikünk sem tud semmit, mindannyian értetlenül állunk az egész dolog előtt, hiszen fogadok, senki sem tudja, hogy miért pont nekünk kell ezt végig csinálni, pont ebben a társaságban, hiszen kétlem, hogy az a bizonyos illető, aki ide hívott minket, szimplán csak találomra hívta volna ide az embereket. Nyomos oka volt/van annak, hogy mi vagyunk itt, csak hát szerintem egyikünk sem tudja.
Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy szép lassan minden elhalkul, mind a horror filmekben. Éppen megszólalni akartam, de felnéztem, hogy körbe nézhessek, hogy még is mi folyik körülöttünk. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy kicsit sem ijedtem meg. Egyből felállok a helyemről és a többiekre nézek. Mindannyian azt látjuk jónak, ha inkább kimegyünk az épületből. Abban reménykedtem, hogy itt kint kicsit nyugalom lesz, de tekintetem egyből az emberre vándorol, aki beszél, vélhetőleg hozzánk. Rossz érzés kerít hatalmába, s hamarosan ki is derül, hogy miért volt ilyen érzésem. Pár pillanatig semmit sem tudok csinálni, se megszólalni, se megmozdulni, csak nézem a holttestes és folyamatosan csak az az egy mondat jár a fejemben, amit még akkor mondott ez a számunkra idegen, mielőtt megölte magát.
- Nem hiszem, hogy itt már segítene a vámpír vér. - mondom halkan, s a holttestet figyelem még mindig. Hirtelen eszembe jutnak azok az emlékek amiket Silverstonnak köszönhetek... Az a sok halott... Alig láthatóan megrázom a fejemet, hogy sikerüljön elhessegetnem ezeket a gondolatokat, és csak is a jelenre koncentrálni.
- Nem véletlenül vagyunk itt. Nem véletlenül minket hívtak ide. Össze kéne fogni és kitalálni, hogy mi ez az egész. - mondom végül, mikor össze szedem az energiámat, s immáron az élőkre emelem a tekintetemet.
- Talán mehetnénk a temetőbe. Hisz ott nincsenek hangok, mikor valaki meghal, nem igaz? - nézek végig rajtuk.

©

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyHétf. Aug. 10, 2015 12:26 pm

Silver & Ariana & Care & Me
I would not put a thief in my mouth to steal my brains.


Nem értem miért hívtak ide minket, ennyi különböző személyiségű embert, akik nem is biztos, hogy együtt tudnak dolgozni a toll érdekében. Egyáltalán nem értem azt, miért pont minket keresett fel az a fura fickó. Talán mindez egy rossz vicc és nem sokára ki fog derülni, hogy a kandi kamera e heti átvágottjai vagyunk. De ez hülyeség vagy nem tudom, már komolyan nem értem mi folyik itt, ahogyan azt sem mi a feladatunk.
Vitatkozhatnánk napestig azon miért is hívtak ide minket, mi a feladatunk és miért pont minket kerestek fel ezzel az egésszel. De akkor sem mennénk előrébb, ahogyan az sem segít, ha csak ülünk ölbe tett kézzel és várjuk a sült galamb megérkezését.
-Lehetséges. Lehet az egész mögött maga áll, és a toll is itt van valahol a közelben. – mindez csak feltételezés, de szerintem nincs nála, másképp miért jött volna el? Hogy megöljön minket? Szerintem az menne anélkül, hogy itt kéne lennie a közvetlen közelünkben.
Gúnyosan elmosolyodtam mikor kitalálta melyik hasonmással is áll szemben, valamiért nem kedvelem az előttem álló fickót, de ez most nem szabad megakadályoznia abban, hogy megtaláljuk az elveszett tárgyat. A legtöbb vérfarkas sorsa nem érdekel, de mivel Tyler is oda tartozik nem szeretném, ha baja esne.
- Nem elég jó megoldás. Ahogyan az sem, hogy a vámpírok szeretnének tőlük megszabadítani a világot. – lehet ezek a fajok nincsenek jóban egymással, de valahogy felborulna a természet egyensúlya, ha hirtelen nem lennének vérfarkasok. Mindegyik fontos az összhang érdekében ezért is fontos számomra megtalálni ezt a tollat.
Már épp válaszolnék Dr. Silverston-nak mikor furcsa érzés önti el az egész testemet, s mikor felnézek annál is érdekesebb emberek vesznek körül. Ezért inkább amilyen gyorsan csak lehetett kimentünk onnan, nem szeretnék semmilyen komolyabb bajba kerülni ezen az estén. Főleg, hogy nem biztos az, hogy számíthatok a körülöttem lévő másik két személyre Caroline-on kívűl.
De kint sem volt épp rózsásabb a helyzet, egy sikolyt hallottunk majd egy vámpírt tűnt fel. Nagyot nyeltem, és figyeltem mi történik, mégis meglepetésünkre nem akart megölni minket, hanem feladványt hagyott ránk.
-Ez mégis mit jelent? A fejemben minden hang, elhallgat, ha meghaltam. – idézem újból, közben a lezuhant nőhöz fordulok. – Vele mit csináljunk? Nem hagyhatjuk itt… Esetleg megitathatom a véremből. – néztem a többiekre ötletért. Talán a temetőbe kéne mennünk? Elvégre ott tényleg minden hang elhallgat, ha valaki meghal.


Vissza az elejére Go down



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyHétf. Aug. 03, 2015 3:05 pm




Silver & Ariana & Elena & Care

DO YOU WANT A DRINK?

Napestig vívhatnátok a szócsatákat, de semmi értelme nem lenne. Soha nem lesz egyikőtöknek sem igaza, és mégis össze kell dolgoznotok, ha nem akarjátok, hogy az egyik faj erősebb legyen a többinél. És ha már itt tartunk, a nagy csevegés közepette észre sem veszitek, ami eddig körülöttetek volt. az emberek a bárban megváltoztak, és sem Ariana, sem Silverston professzor nem látta előre, ami most következik. A zene elhalkul, a zajok is elnémulnak. Ha végre felfigyeltek, láthatjátok az okát. A bárban lévők nem emberek, hanem egész más lények, az éj teremtményei, melyek éheznek a véretekre. Egészen körbevettek titeket, szemfogaikat kieresztve, és csak egyet tehettek. Elhagyjátok a helyet.
Egyikőtök sem képes ellenük harcolni, ha mégis megpróbálnátok, veszítenétek, nem tudjátok használni sem a természetfeletti erőtöket, sem a mágiát, mintha nem működne rendesen.
Amint kiértek, éles sikoly üti meg a fületeket a szemközti mellékutcából jön, kínkeserves női hang. Ha a hang irányába indultok, egy táplálkozó vámpírt láthattok, aki felétek fordul, közelebb megy, hagyva a nőt a földre zuhanni. Egy karó van a kezében, de nem támad rátok, csupán ördögi mosollyal áll meg tőletek pár lépésnyire.
- A fejemben minden hang, elhallgat, ha meghaltam - mondja ki ezt a pár szót, ami egy feladvány, majd keresztül szúrja a saját szívét. Vajon mit jelenthet? Hova vezet ez az egész? Egy biztos. Csapatként kell összedolgoznotok, de a mágus nehezen hajlik rá. Meggyőzhető? Nincs idő a tétlenkedésre.


SZÓSZÁM || ZENE || MEGJEGYZÉS

Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyPént. Júl. 31, 2015 8:38 pm

Nem is értem, mit keresek itt. Tulajdonképpen el sem akartam jönni, mint már említettem, de végül is ki tud ellenállni, egy olyan nagy erejű tárgynak, mint a toll, amivel aláírták a Függetlenségi Nyilatkozatot? Természetesen nem szó szerint nagy erejű, de sok pletyka kering róla, és ha esetlegesen csak egy sima toll, még tehetek is ellene, hogy ne az legyen. Talán megszerzem magamnak. Természetesen nem gondoltam volna, hogy ennek az az ára, hogy három tinédzserrel kell felkutatnom az egész várost. Arról sem volt szó, hogy Mystic Falls-ba kell jönnöm, de mégis itt vagyok.
Tulajdonképpen megtehetném, hogy elmenjek, de a világért sem hagynám ki ennek a három fiatalnak az okoskodását. Talán meg is ölhetném őket. Minden bizonnyal még azelőtt megtehetném, hogy pislognának, vagy védekezhetnének, de mégsem teszem, mert abban semmi érdekes nincs.
 - Oh, lehet, hogy azért vagyok itt, hogy megöljem mindannyiukat! - mosolyodom el gúnyosan, ahogy végignézek rajtuk. - De az a baj, hogy az túl egyszerű lenne - húzom el a számat színpadias sóhaj kíséretében, látszik rajtam, hogy nem nagyon élvezem ezt a kis társaságot. Nem az én világom, ráadásul minden percben egyre nagyobb a kísértés, hogy végezzek a vámpírokkal.
- Dr. Silverston, kedves Hasonmás... Melyik? Várj, hadd találjam ki - torzul arcom erősen gondolkodó fintorba, de nem tart sokáig. - Elena Gilbert - régebben érdekelt a hasonmások eredete végigkövettem, és mivel Silas-t is ismerem, többet megtudhattam tőle. Nem eleget, de ahhoz igen, hogy tudjam. Ráadásul ki ne ismerné az ősi család hibrid tagjának történetét? Akkoriban pont a városban jártam, egy régi tárgyat kutatva, és nem nehéz kideríteni az itt folyó eseményeket.
- Megoldás? Az nem elég jó megoldás, ha a farkasok ki akarják irtani a vámpírokat? - varázsolok egy kedves mosolyt az arcomra, de érdemileg egyelőre nem szóltam hozzá. - Ha a férfi többet mondott volna, egyszerűbb lenne, de gondolkozzunk abban, hogy ha tényleg ez a sztori, akkor mégis hogy tudnák a farkasok egy írószerszámmal elpusztítani a vámpírokat? Ez nem egy elcseszett fantasy, ehhez a művelethez minden bizonnyal sokkal több összetevő kell - jegyzem meg, miközben átszalad a gondolat az elmémen, amit gyanítok, de nem lehetséges. A farkasok nem rendelkeznek megfelelő erővel ehhez. Több van ebben, mint gondolnánk, és van egy olyan sejtésem, hogy nem csak ennyi lesz a problémám, hogy három tinivel vagyok összezárva.




to; everybody
•• note •• music •• 402 ••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyHétf. Júl. 27, 2015 11:52 pm

Silver & Ariana & Care & Me
I would not put a thief in my mouth to steal my brains.


Remekül kezdődött a napom ami, amúgy a tegnapinak a folytatása volt de nem számított, egy vérrel megtarkított kávé kíséretében szeltem át a kórház folyosóit egészen addig míg egy fura, számomra ismeretlen alak állta utamat. Hadart így figyelmemet teljesen rá kellett fókuszálnom, de a végére eljutott annyi a fülemig, hogy toll.
Gondolhattam volna, hogy valami ilyenről lehet szó, ha egy ilyen kaliberű férfi szegi utamat a kórházban. Csak úgy nem jelennek meg csuklyás emberek itt, nem normális mégis úgy tűnik, mintha a kórház ki lenne ürülve pedig az előbb hoztak be pár állatsérülést elszenvedett beteget. A beszélgetés jobban mondva a monológ nem tart sokáig és mire kettőt pislogtam már el is tűnt az idegen, így kérdések és kételyek között hagyott a semmi közepén. Viszont nem volt időm ezen töprengeni, még délig itt kell lennem a kórházban, majd csak később játszhatok Dóra a felfedezőt.
Eszembe jut útközben, hogy talán jó lenne Carelonet vagy Bonniet is belevenni ebbe az ügybe, de hamar elvetem eme ötletemet hiszen ez azzal járna, hogy az egész banda belekeveredne, és meg is sebesülhetne. Talán így alkalmam nyílik végre törleszteni valamennyit a sok önfeláldozásukból. Már a hátamon jön ki az a hatalmas kedvesség és szeretet, ami felőlük árad és ami arra készteti őket, hogy feladják az életüket értem. Nem, itt pontot tettem erre a kamikaze vonulatra.
Kissé késve érkezem meg a helyre és meglepettségemre nem csak én részesültem különös látogatásban. Rajtam kívül még két ismeretlen, és egy szőke lobonc rajzolódik ki a félhomályban. Nyugodtság tölt el, amiért Careline is itt van még is izgulok. Ekkor viszont megjelenik a sebhelyes idegen, és rébuszokban kezd el beszélni. Szinte semmivel nem lettünk előrébb az ügy megoldásában.
-Valami okból magát is idehívták, ahogy minket is. Tehát Ön is érintett Mr.... – valamiért nem bízok meg a csapatunk egyetlen férfi tagjába, és az előbbi megnyilvánulása sem keltett bennem szimpátiát irányába. – Bárki állhat a lopás mögött, megannyi vámpír lődörög Mystic Falls körül. Talán el kéne kezdenünk a megoldáson törni a fejünket, mintsem a miérten gondolkodni. Arra ráérünk később. – agytekervényeim buzgón dolgoznak, kiutat keresnek, valami nyomot, amin elindulhatunk, de nem jutok előrébb. Ugyanannyit tudok, mint itt mindenki. Tehát egyenlő a nullával.
- Caroline? Neked van valami ötleted? Nem láttál mostanában valamit?

Vissza az elejére Go down



Ariana Fray
welcome to my world
Ariana Fray

► Residence :
» New Orleans
► Total posts :
59

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyHétf. Júl. 27, 2015 10:45 pm

To: Elena & Care & Silver
...
A minap felkeresett engem egy vámpír, s ide hívott engem. Nem mondott el semmit sem, csak annyit közölt, hogy fontos. Jobb dolgom is lenne, mint utazgatni, hisz minek jönnék pont ide, Mystic Fallsba? Semmi célom nincs itt, amik fontosak azok New Orleansban vannak. Ott van Brandon és Winter. Ők maradtak már csak nekem, ő rájuk számíthatok már csak. Habár Brandon... Nos, nem tudom, hogy mi van most közte és köztem... Vagyis persze, abban teljesen biztos vagyok, hogy szeretjük egymást, de itt nem csak rólunk van szó és az érzéseinkről, hanem arról, hogy tönkre tettem egy tervet ami még bőven kidolgozás alatt állt, és ezzel nem csak magamat sodortam veszélybe, de Brandont is, aki nem csak a szerelmem, hanem a társam is ebben az egész SIlverston elleni dologban. Részben, az egyik énem nem hisz abban, hogy amit kiterveltünk azt véghez is tudjuk vinni, hogy sikeres lesz, hisz bármennyire is egy undorító féregnek tartom Silverstont, tudom, hogy hatalmas ereje van, és ellene mi ketten Brandonnal kevesek vagyunk. Nem tudom, hogy neki pontosan mekkora is az ereje, soha nem kérdeztem, de biztosra veszem, hogy gyengébb az apjánál. A másik énem, az optimistább énem hisz a tervünk sikerességébben, hiszi azt, hogy sikeresen véghez tudjuk vinni. Örlődök, nem tudom, hogy mi lesz... Se a tervvel, se azzal, hogy mi lesz Brandonnal, hisz így Silverston tudja, hogy Brandon fontos nekem, és ha kicsit jobban oda figyel a részletekre akkor a minimális részleteket is észre veheti közte, s a fia közte, ami valljuk be, nem lenne jó ránk nézve. Nem szabad tudnia, hogy ki a fia, hogy életben van, s igazából mindennap a közelében van. Nem, ez nem derülhet ki!
Végülis örülök annak, hogy kicsit kiszabadulhattam a megszokott környezettől. A Mystic Fallsig vezető úton legalább volt alkalmam kicsit gondolkodni mindenen, és arra jutottam, hpgy bármennyire is nehéz, de folytatom az eddigi megszokott életemet. Járok suliba - még Silverston óráira is - barátokkal találkozok, és kordában tartom az érzéseimet. Igen, ez így jó, így kell lennie.
Egy eléggé lepukkant bárban vagyunk, rajtam kívül 2 vámpír van. Illetve legnagyobb "örömömre" Silverston is itt van. Legszívesebben olyanokat mondanék neki amiket cenzúrázni kellene, de inkább vissza folytom az érzéseimet, nem adom meg neki azt az örömet, hogy lásson megint kiborulni.
- Mi sem tudunk többet, mint ön. Gondolom nem véletlenül vagyunk mindannyian itt. - mondom érzések nélküli hangon miközben Silverston szemeibe nézek.

©

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyHétf. Júl. 27, 2015 9:15 pm

Egy lepukkant városszéli szórakozóhelyre jövök. Nem tudom, mit keresek itt, és minek is jöttem el, de aki megkeresett, azt mondta, fontos. Nem tudom, hogy mi a fontos, hiszen nem törődöm más dolgával, vagy más bajaival. Nekem az erőm a fontos, az, hogy olyan helyem legyen, amit nem tudnak elvenni, mert a későbbiekben nagyobb terveim lesznek. Ez a kiruccanás pedig számomra kitérő, olyan út, amire igazából el sem akartam jönni, mégis itt vagyok, egy huszadrangú, mocskos helyen, ahol részegek, vámpírok és korcsok vannak.
Sosem teszem be ilyen helyre a lábam, maximum rájuk gyújtom, hogy ez a fertő ne terjedjen tovább, megtehetném, akár most is, és szívem szerint máris erős a késztetés rá. Hogy a lángok a magasba csapjanak, de mégis van bennem egy apró kíváncsiság, ami pontosan akkor száll el, mikor megérzem a két vámpírt, és a lányt. Miss Fray. Aki azt gondolta, legyőzhet, aki azzal a Brandon nevű hazuggal van együtt, és bizonyára feltett szándékuk, hogy közös erővel öljenek meg.
Szinte biztos vagyok benne, hogy ez az év legrosszabb vicce. Én két vámpírral, és egy vérfarkassal összezárva? Zseniális. Végül kénytelen vagyok leülni a mocskos ülőhelyre, ahová egy újabb vámpír érkezik, és valami tervről magyaráz. Szavai lassan jutnak el hozzám, és máris eszembe jut, hogy a toll az, amitől az újságok tele vannak napok óta, én mégsem foglalkozom vele, hiszen jobb dolgom is akad ennél. A férfi távozik, én pedig végigmérem a három nőt. Három fiatal nő, akik közül egyet ismerek, a másikról csak hallottam.
- Remek. Ha a vérfarkasokat akarják elpusztítani, akkor engem nem érint, igaz, Miss Fray? - mosolyodom el elégedetten, és már tudom, hogy ez az egész egy kész vicc. Nem hiszem, hogy maradnom kellene. - Miért nem bokszolják le egymás közt? Nem is értem, engem miért kevertek bele - tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok kedves, de mikor is voltam? Emlékszem. Semmikor. És soha nem is leszek, de ez részletkérdés. Tulajdonképpen egy ok miatt maradok, az pedig a toll, hiszen engem hidegen hagy a vérfarkasok veszte.


to; Everybody
•• note •• Music •• 329 ••

Vissza az elejére Go down



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptySzomb. Júl. 25, 2015 2:54 pm




Silver & Ariana & Elena & Care

DO YOU WANT A DRINK?

Egy vámpír hozott össze benneteket. A klub sötét, füstöt sarkában pihentek és várjátok, hogy megjelenjen a férfi aki felkeresett benneteket. Olyan információt ígért nektek az eltűnt tollról, amivel nem mehet a rendőrségre. Ami miatt fontos, hogy egy vérfarkas is közöttetek üljön. Az alak aztán késve de megérkezik ugyan. Arca sebhelyes, tekintete vérben forog és folyton ellenségek után kutat. Helyet foglal. Idegesen járnak lábai és ujjait tördeli ahogy végignéz rajtatok. - A tollat... - kezd bele és megköszörüli a torkát – a vérfarkasok elpusztításához lopták el. A vámpírok voltak, ebben szinte biztos vagyok. Annak a tollnak az ereje kisöpörheti a vérfarkasokat a történelemből. - körbenéz rajtatok és tekintete megállapodik a máguson. - Muszáj, hogy idejében megtaláljátok aki ezt tette. Ha nem sikerül... -  a férfi hirtelen emelkedik fel. - Nekem most mennem kell... - s magatokra hagy benneteket. A kérdés tehát... igazat beszél a férfi? Valóban vámpírok állnak a toll eltűnése mögött? S mit tehettek ti, hogy megtaláljátok és megakadályozzátok a tolvajokat?


SZÓSZÁM || ZENE || MEGJEGYZÉS

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyKedd Jan. 13, 2015 7:57 pm




River & Katherine

what do you want?

Rezzenéstelen arccal hallgattam ideges River hangját, és más esetben széles és százszázalékos gúnyos mosoly húzódott volna az arcomra, most pedig mégsem történt ez meg. Miért? Erre egyszerű a válasz. Ismerem River-t még ha ő nem is sejt semmit. Könyörületes, de ha tényleg felbosszantom akkor szemrebbenés nélkül szíven szúr vagy egyéb csinos dolgokat tesz velem, én pedig épp a túlélésemért küzdök nem pedig azért, hogy egy vadászlány nyilat lőjön a gégefőmbe. Na de mindegy, ameddig nem teszi meg nincs mitől félnem.. bár még simán bosszanthatom ezt a lányt, csak nem annyira, hogy gyilkoljon.
- Igazad van.. Tényleg nem csinálnám vissza. - bólintottam és egy vad grimaszt és vágtam hozzá. River okos lány, kár, hogy rosszul indítottunk, talán még egész jó csapat is lennénk ameddig nem leszek újra vámpír és kitöröm a nyakát vagy valami mást. Nincsenek barátaim, nemhogy legjobb barátaim, így River lemondhat arról a címről, hogy egy nap egy vele készített selfiet fogok kirakni az Instagramra és odaírom, hogy "#besties". Erről ennyit! - Van szíved? - vonom fel a szépen ívelt szemöldököm és apró "ó" betűt formálok ajkaimból mintha éppen roppant meglepett lennék. Természetesen tudom, hogy van szíve hiszen az emberi szervezet képtelen anélkül működni. Inkább arra céloztam, hogy jégszíve kiolvadt-e vagy mi történt vele, mert az előbb még játszotta a kemény legényt.. akarom mondani kemény asszonyt. Bár ha összerakom a mondatokat miszerint a szíve szerint megölne máris vastag jégpáncél képződik szíve köré a képzeletemben.
Figyelmesen hallgattam következő mondatait ahogy ecsetelte a helyzetem és inkább nem mondtam semmit, mert már láttam rajta, hogy elakar menni. Végre lelép én pedig nyugodtan lehetek. Erre várok kerek 15 perce, de az a negyedóra egy örökkévalóságnak tűnt ó nagy okosságával, szóval eléggé untam a kis pofiját. Eszemben sem volt feltartani, menjen csak amerre akar. Miután felállt és elindult csak elmosolyodtam angyalian és kezemet felemelve integettem neki igazán lányosan. Letettem a könyökömet az asztalra amikor az egyik szilánk beleállt és a fájdalomtól felszisszentem. Na persze.. A kis dög! Itt hagyta a szemetét, hogy majd én kifizetem. Meg a fenét! Gyorsan fel is pattantam és azzal a lendülettel mentem River után aki nem ment messzire azóta.
- Hé! - kiáltottam utána és mikor biztos voltam benne, hogy hall széttártam a karom. - Nem gondoltad, hogy én fogom fizetni a szemeted? - nézek rá kérdőn erősen gesztikulálva, mivel a távolság miatt nem biztos, hogy hallja. - Legalább ne élősködj. - fontam össze a karom mellkasom előtt és erős arcmimikával beszéltem. Reméltem nem annyira bunkó, hogy még velem fizettet miután elrontotta az estémet, legalább azt a kis üvegpohárka árát adja meg, mivel ő volt, nem én. Én pedig nem fogom senki helyett sem végezni a dolgát.. Inkább eszem meg a szilánkokat most az asztalról.


credit by lena


Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
33
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyPént. Dec. 26, 2014 4:37 pm


to kath


Azt hiszem ebben igaza van neki. Tényleg nem akarom megölni, hiszen akkor már megtettem volna jóval előbb. Az egyetlen nagy szerencséje, hogy ember. Semmi más. Mondjuk ha vámpír lenne, valószínűleg nehezebb dolgom is lett volna vele. Nem hagyta volna magát olyan könnyen, és azt a tényt sem zárom ki, hogy nem jártam volna sikerrel, hiszen egy több száz éves vérszívóval nehéz elbánni, bár nem lehetetlen. Szavai hallatán szemmel láthatóan, kissé felhúzom magam. Utálom ezt az álszentséget.
- Ha tudnád, sem csinálnád vissza. Ne is tégy úgy, mintha ez nem így lenne... Ismerlek Kath! Mindenki ismer! De igazad van, ha meg akarnálak ölni, már megtettem volna. Viszont hidd el, hogy ha a szívemre hallgatnék, már nem élnél - Morgom egyre idegesebben. Idegesítő ez a nő. Nagyon idegesítő. Nem fogja fel, hogy ő már nem vámpír, hanem egy védtelen célpont. És ha én nem ölöm meg, merthogy van annyi eszem, akkor majd más megteszi. Elvégre rengeteg ellenséget összeszedett az elmúlt évszázadok során.De legalább azt feléri ésszel, hogy tényleg haldoklik, és nincs is szüksége arra, hogy megöljem, elvégre pár év és kész.
- Így van. Öregszel. Éppen ezért nincs szükség arra, hogy én bemocskoljam veled a kezem... Sokkal lassabb és kínzóbb halálod lesz neked így. - Angyali mosolyt villantok felé, és szinte máris sokkal jobb a kedvem. Elég elégtétel ez, hogy így a szemébe tudtam ezt mondani. Hiszen szemmel láthatóan pontosan ez fáj neki is, hogy nem tehet semmit annak érdekében, hogy újra halhatatlan legyen. Csak szenved, és reménykedik abban, hogy majd egy boszorkány segít neki. Különleges boszorkány. Sajnos a különleges boszorkányok már kétlem, hogy segítenének pont neki. Szerintem mindenki azt gondolná, hogy megérdemli ezt a életet. Ráadásul le merem fogadni, hogy a vére fontos lehet Klausnak, elvégre hasonmás... Hibridek gyártásához kell. Biztosan nem hagyná, hogy átváltozzon. Na nem mintha ez nekem túl jó lenne vérfarkasként. Én is csak remélni tudom, hogy nem lesz belőlem kiszemelt, és nem változtat át. - Valóban nem sok esélyed van... Én mégis azt mondom, hogy sok szerencsét. - Mondom oldalra billentett fejjel, és ez most bármilyen hihetetlen is, de teljesen komoly volt. Bár a jókívánságom kétlem, hogy túl sokat érne nála.
- Nos, Katherine... Örülök, hogy összefutottunk, viszont azt hiszem mindketten jobban járunk ha én most távozom. - Felkelek az asztaltól, majd a törmelékekre pillantok, de végül úgy döntök nem foglalkozom vele... Majd a drága kifizeti helyettem ha kell. - További jó szórakozást... - Biccentek egyet felé, majd szó nélkül távozom a helyről, mielőtt még olyat tennék amit megbánnék.
▽▽▽



▷ 412 szó ▷ sun goes down ▷ Ugye lesz folytatás? *-*©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 10:03 pm




River & Katherine

what do you want?

Legalább drága River bevallotta, hogy nem vagyok féleszű, szóval az életem ezentúl sokkal szebb és jobb lesz, hogy egy senki szerint nem vagyok az. Megnyugtató a kis szívemnek. Talán ő is tudhatja, hogy tőlem nem fog olyan könnyen megszabadulni, már csak azért is, mert nem fogom hagyni, hogy hozzám érjen. Hiszen lehet már a régi erőmnek nem vagyok birtokában, de sikítani, segítségért jajgatni tudok. Ha pedig valaki meghall minket nem én leszek az aki hibázott.
- Ha eddig nem öltél meg, most sem fogsz. Én elhiszem, hogy fáj neked az, hogy eltörtem James nyakát, de túl kell lépned, mivel nem tudom visszacsinálni. - vontam vállat hanyagul, és nem nagyon érdekelt engem az a téma, hogy szemrebbenéssel vagy anélkül hogyan ölne meg. Úgysem öl meg, akkor minek ecseteli, hogy mennyire lelketlenül szedne szét engem?! Nem értem ezt a lányt, de úgyis csak a félelmet akarja bennem kelteni, kevés sikerrel. Nem az én hibám, hiszen én csak itt ülök, elvoltam egyedül, ő pedig megragadta az alkalmat és idejött fenyegetőzni. Most melyikünk zavarja a másik nyugalmát? Persze, hogy ő az enyémet! Ha békén hagyna talán James eszébe sem jutna már, de lehetne annyira okos, hogy én akár Elena is lehettem volna, nem csak én magam.
- Nem tudok róla, hogy visszafordítható lenne. Nincs már az ereimben a gyógyír, de egy életre megfosztott a halhatatlanságtól, így én magam is haldoklom. - vázoltam neki a helyzetet, hogy milyen nehéz most nekem. Hiszen vámpírból hirtelen emberbe váltani nehéz, akármennyire is tűnik pofonegyszerűnek. Senki sem tudja miket élek át, főleg, hogy őszülök, kezdek öregedni külsőleg is. - Szerintem egy erős boszorkány visszafordíthatja, de arra kevés az esély. Ahhoz tényleg kivételes erő kell. A szervezetem így nem fogadja be a vámpírvért. - mondtam el neki milyen mód lehetne ahhoz, hogy ez a méreg kikerüljön belőlem örökké és szervezetem befogadná azt a vért aminek segítségével ismét az lehetek ami akarok. Ezért is jöttem ide, hogy boszorkányok nyomára bukkanjak.
Most ha így belegondolok River nem lenne annyira rossz társaság, ha nem nézne rám úgy, mint aki annyira kiakarná oltani az élet lángját belőlem, és azt akarja, hogy szenvedjek, pont ahogy ő szenvedett mikor a társát megöltem. Sajnálom őt, én is elvesztettem sok embert, mégsem szállok szembe minden ellenséggel aki ártott nekem. Nagyon bátor, mert még emberként is fölényben vagyok, az pedig már mindegy ki az erősebb, ahogy a mondás is tartja, többet ésszel, mint erővel. Ez ebben az esetben lehet annyira nem igaz, de akár át is fordíthatom, hogy ne fizikai csata legyen, hanem csak szavakkal dobálózzunk. Bár eleget ettem kérésének, meséltem neki a gyógyírről, most már békén hagyhatna.


credit by lena


Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
33
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 5:44 pm


to kath


Az ész csakugyan fontos tényezőnek számít, két ember közötti harcban. Ámde közöttünk nem igazán számít. Ha én úgy döntök, hogy meg akarom őt ölni, akkor simán megölöm, mert közöttünk bizony sokkal többet számít az erőviszony. Ő gyenge, míg én erős. És ha nem ölöm meg, azt nem saját magának köszönheti, hanem annak a bizonyos hasonmásnak, Elena Gilbertnek. Ugyanis még mindig él az a bizonyos szabályom, hogy csakis kizárólag vámpírokat ölök. Ő pedig nem az... Nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy nem is ember már, de az egészen biztos, hogy nem regenerálódik, és nem is szupererős... Már nincs semmi képessége, amivel most megmenthetné magát. De mégsem ölhetem meg! A fenébe is! Pedig annyira megérdemelné... James miatt. Talán James is jobban örülne ha megtenném. Vagy nem? Azt hiszem a barátom soha nem ölt volna embert. Na most mit tegyek vele?
- Én egy szóval sem mondtam, hogy féleszű lennél! Viszont azok a vadászok nem tudták, hogy milyen leszel ha ember leszel. Hidd el, ha meg akarnálak ölni, meg tudnám tenni egy szempillantás alatt! Az egyetlen ok, amiért még életben vagy... Az valószínűleg a kis hasonmásod, akit te annyira utálsz. De vigyázz, ez még változhat! - Mosolyodom el, miközben oldalra billentem a fejem. Persze ebben a mosolyban az ég világon nincs semmi kedvesség.
Mikor elkezd válaszolni a kérdéseimre, kissé sikerül meglepnie, már csak azért is mert látom rajta, hogy nem hazudik. És tényleg mindenre válaszol. Kath-től ezt nem vártam volna. Csöndben hallgatom végig, még véletlenül sem szeretném belé fojtani a szót, mikor végre elkezd beszélni, anélkül, hogy folyamatosan beszólogatna, hogy én milyen ostoba vagyok, és magát fényezné, hogy ő még emberként is milyen csodálatos. Csodálatos... Ezt a szót talán úgy kell értelmezni, hogy egy mutáns! Biztosan jót nevetne rajtam, ha megtudná, hogy mégis mit gondolok róla. Legszívesebben én magam is nevetnék ezen a feltételezésen, bár annyi szent, hogy ő nem ember...
- És mond csak Katherine... Valamivel vissza lehet fordítani ezt a... Nem is tudom mit? Van valami módja, hogy újra vámpír legyél? - Kérdezem felvont szemöldökkel. Igazából nem tudom erről mit gondoljak. Biztos vagyok benne, hogy ha lenne valami módja, ő már biztos megcsinálta volna, hiszen szemmel láthatóan, nem áll a tíz éves tervei között, hogy meghaljon. Viszont nem tartom kizártnak, hogy valami bonyolult módja van ennek az egésznek... Amit például nem tud egyedül véghezvinni. Mindenesetre egyre kíváncsibb vagyok a végkimenetelre.
▽▽▽



▷ 390 ▷ sun goes down ▷ hjajjajj Nyamm©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyKedd Dec. 23, 2014 7:00 pm




River & Katherine

what do you want?

River nagyon nagylánynak érezheti magát attól, mert újat húz velem. Nem is csodálkozom, hiszen amióta én ember vagyok, mindenki csak azt látja bennem, hogy lehet felettem főnököset játszani, holott nagyon nem. Attól mert törékenyebb lettem, gyengébb, még az eszem a helyén van, és akár a legnagyobb ellenségeket kijátszanám olyan könnyen, hogy csak pislognának. Ezt River is tudhatná, hiszen ha minden igaz van pár história ami kering rólam. Kitudja, talán a gyerekeket velem riogatják a szülők mikor rosszak.
- Attól,mert ember vagyok, még egyáltalán nem vagyok féleszű. Talán azt hiszed most, hogy fölényben vagy, de ki kell ábrándítsalak. - beszéltem kissé lenézően, mivel megvan minden jogom hozzá, hogy ezt az elkényeztetett libát aki azt hiszi helyén van az esze szemrebbenés nélkül lenézzem. Nem is érdemli azt meg, hogy némi tiszteletet kapjon tőlem. - Kik tanítottak téged vadászatra? A vadászok okosabbak voltak pár évszázaddal ezelőtt, tudták, hogy Katherine Pierce akkor is előtted lesz egy lépéssel mikor éppen ember. Még akkor is amikor halálos ágyamon fogok feküdni, még akkor is romokba dönthetem az életem. - dőltem előre, karommal támaszkodtam az asztalon, és mélyen a szemeibe néztem, mondandóm végén pedig elejtettem egy gúnyos mosolyt. Nem fél tőlem, és ezt nagyon rosszul teszi. Akár a legrosszabb rémálma lehetnék. Azt ő nem akarja tapasztalni, de ez a fölényes stílus az agyamra megy már, és ideje lenne visszavennie abból az irgalmatlan nagy arcából.
Nem is csodálkozom, hogy nem jönne ide hozzám ha nem öltem volna meg azt a bambát, aki akkora nagy vadász de mégis egy vámpír félkézzel megölte. Tiszta szégyen. Az is csak egy zöldfülű volt, és talán meg is érdemelte a halált amit viszonylag még kegyesen hoztam el rá. Csak szimplán kitörtem a nyakát. Hiányzik ez a gyilkolászás, mivel jól levezetem rajta a stresszt. Na majd egyszer kiszedetem a véremből a gyógyírt, és üdvözöllek újra halhatatlanság!
- A gyógyír? - vontam fel a szemöldököm mintha rosszul hallottam volna amit mond. - Nem tudom az egész sztoriját, de egy szigeten volt, ott ahol Silas volt. Kicsi Gilbert hasonmásomnak akarták megszerezni, mivel ő nem bírta a halhatatlanságot. Régen Silas és Amara halhatatlanok voltak, tudod a legelső két hasonmás. Nekik készítették a halhatatlanság elleni gyógyírt, ámbár Amara nem itta meg azt, így egyetlen egy adag maradt meg az utókorra. - mesélgettem a múltját ennek, hogy hol volt, és mivel több kérdést tett fel még mesélnem kellett. - Elena volt az, aki kegyetlen módon lenyomta a torkomon ezt a mérget. Kicsit ideges voltam rá, ő pedig azt gondolta boldog életem lenne emberként. Ámbár azzal nem számolt, hogy mivel eléggé idős vagyok, öregszem is a halhatatlanságom elvételével. - dőltem hátra megint, és komoly arccal meséltem el neki mindent amit tudtam erről a gyógyírről. Nem értem minek akarja tudni, hiszen már nincs egy sem. - Ja, és mielőtt keresni kezdenél több példányt, el kell mondanom, hogy nincs. - ráztam meg a fejem és azt is elmeséltem neki, hogy csak egy adag volt. Az is most bennem van, és talán túl sok gonosz dolgot tettem és ver az ég. Majd egyszer jön jobb is, még emberként kell élnem, de egész túlélhető. Mindent túlélek.


credit by lena


Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
33
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyHétf. Dec. 22, 2014 12:17 am


to kath


Hát meg nem mondanám, hogy fél tőlem, és valószínűleg nem is fél. Másképp nem beszélne ilyen félvállról velem. Nem hiszi el, hogy valóban képes lennék ártani neki. Márpedig én képes vagyok megölni őt szemrebbenés nélkül. Az lehet, hogy már ember, de le merem fogadni, hogy nem teljesen... Ha megitta azt a gyógyírt, valóban olyan lesz mint egy ember, öregszik, és nem regenerálódik, viszont le merem fogadni, hogy ebben is van valami bukkanó. Vegyük példának azt, hogy Kath egészen biztos újra vámpírt csinált volna magából, ha lehetne... Tehát valószínűleg nem lehet. Ő inkább lehet egy mutáns, mint ember. Főleg ha a belsejét nézzük. A viselkedése cseppet sem változott, és igenis megérdemli a halált, méghozzá olyan halált, amiben szenvedés is van. Csak, hogy egy kicsit megérezze, milyen volt azoknak a embereknek akiket ő ölt meg. Ha már itt tartunk... Fogadok, hogy a vére sem lehet túl jó ízű, bár azt azért nem tervezem megkóstolni. Még rá gondolni is rossz.
- Szóval ember lettél. Ez aztán a meglepetés! És milyen az emberlét? Remélem élvezed... Sajnos nem túl hosszú. - Mondom annyi gúnnyal hangomban, amennyit ritkán tudnak beletuszkolni néhány rövidke mondatba. Igazából viccesnek találom ezt a helyzetet. Talán mégsem kellene megölnöm, hiszen ez neki éppen elég nagy büntetés. Ha jobban belegondolok ő jelenleg ezt az egész helyzetet haldoklásnak fogja fel. Elvették tőle az örök életet, öregedni fog, és meghal. Ezen pedig már nem tud változtatni. Szörnyű érzés lehet számára, de azt mondom, megérdemli. Ráadásul mindennek tetejében, még retteghet is attól, hogy valaki olyannal találkozik, mint én, vagy épp még rosszabbal. Mert azt hiszem én még kegyes vagyok. Vagy nem... Nézőpont kérdése.
- Igen, nagyon jó társaságom lennél, ha nem ölted volna meg Jamest. Mondjuk akkor semmilyen társaságom nem lennél, mert eszembe sem jutott volna idejönni hozzád. - És akkor mind a ketten sokkal jobban jártunk volna. Ezt pedig neki is be kell látnia. Kíváncsi lennék arra, hogy még így emberként is néha elmegy gyilkolászni már csak megszokásból is, vagy épp egy szent életet él, és próbálja meghúzni magát csöndben. Ha meg akarná húzni magát, azt hiszem már rég elhagyta volna Mystic Fallst, sőt az USA-t is. Én a helyében már rég valahol Európában tengetném a mindennapjaimat. Néha így is úgy érzem, hogy legszívesebben elhúznék innen jó messzire, és elhagynám a nyomorult farkasomat is.
- Nos hát... Először is, mesélj nekem erről a bizonyos gyógyírről. Mit tudsz róla? Honnan szerezted? Miért csináltak belőled embert? Mindent mondj amit tudsz! - Adom meg a választ kissé keményen, bár annyira nem érdekel a lelki állapota, meg úgy semmi. Őt sem érdekelte, hogy mi lesz velem James nélkül. Most akkor tessék válaszolni a kérdéseimre, és talán élve megússza.
▽▽▽



▷ 438 ▷ sun goes down ▷ hjajjajj Nyamm©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyVas. Dec. 21, 2014 1:22 pm




River & Katherine

what do you want?

Kelletlenül végighallgattam amit papol arról, hogy én miket tettem a múltban és, hogy nem hinné, hogy én nyeltem le a gyógyírt. Minden szava végén felsóhajtottam volna, hogy hátha észreveszi mennyire unom ezt az okoskodását, és a hülyeségeit, hogy hirtelenjében nem gyógyul a sebem, de még vámpír vagyok. Bárcsak ezt mondhatnám! Akkor az ő nyakát is mosolyogva kitörném, nem törődve azzal, hogy itt van pár ember, hiszen sima ügy lenne elfeledtetni velük ezeket a dolgokat. River pedig úgy ahogy volt megy a feledésbe, bár ezzel a természettel nem hiszem valaki fogja hiányolni. Bár ezt én mondom, akit maximum halálakor a lánya fogja hiányolni, de az is mélyen örül kicsit, hogy meghalt az anyja, aki régen akkora fájdalmat okozott neki. Na de visszatérve ehhez a lányhoz, most idegesít a legjobban az, hogy halandó vagyok. Nem ölhetem meg.
- Drágám, én azt hiszem eléggé jó magyarázatot adtam arra, hogy miért nem regenerálódik. Az már a te dolgod, hogy elhiszed-e vagy sem. Mindenesetre igazad van, nem magamtól döntöttem úgy, hogy ember leszek. Elena, tudod a hasonmásom gondolta ami hiányzik nekem az az emberlét. Tévedett. -
vontam vállat, és foglaltam össze röviden miért is váltam meg hirtelenjében vámpírlétemtől. Azóta is bosszús vagyok miatta, és most még jobban utálom azt az öntelt fruskát, aki tönkretette az életem. Rosszabb, mint én, de mindenki imádja. Az már egy más dolog, hogy én megöltem Caroline-t, és megpróbáltam Bonnie-t is, meg az egész baráti körét körülbelül. Ja, és az is, hogy Jeremy meghalt miattam, meg a bácsikája ujjait levágtam, meg persze az is csúnya volt amikor Jenna néni miattam szúrta hasba magát. Gonosz lennék? Az élet tett ilyenné.
Már kezdett az a kicsi égetés is elmúlni, így visszanyertem azt az egész jó hangulatom ami az előbb volt. Felemeltem a poharam és felvont szemöldökkel néztem rá.
- River, azért ne ölj meg, mert nagyon jó társaságod lennék, ha nem azzal indítottál volna, hogy az életemre törsz. - jelentettem ki nevetgélve, mivel jól éreztem már magam. Lehet a szesz, de lehet csak mert rájöttem, hogy megszegné a szabályt ha megölne engem és csak játszik, hogy elvágja a torkom. - Igyunk rád! - húztam le a maradék italt a mondatom után, és sajnálkozva néztem a szilánkokra, és rájöttem, hogy ő nem tud velem inni, mivel a kis pohárkáját aranyosan széttörte puszta kezével. - Na de legyünk komolyak.. Mit áruljak el ahhoz, hogy megkímélj? - töröltem le a mosolyt a képemről, és már én is ellenségesebb külsőt öltöttem magamra. Nem akarok meghalni és hamar akarok megszabadulni River-től, ezért inkább nyögje ki mit akar, aztán mehet amerre lát.


credit by lena


Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
33
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyVas. Dec. 21, 2014 12:22 am


to kath


Szavai hallatán legszívesebben egy az egyben karót állítanék a szívébe, de sajnos most nem vagyunk egyedül itt, és nekem nincs meg az a csodás képességem, hogy manipulálni tudjam az embereket, és el tudjak feledtetni velük dolgokat. Pedig bizony néha jól jönne egy ilyen képesség bármilyen hihetetlen is. Ahhoz, hogy el tudjak tenni láb alól egy vámpírt, sajnos sokszor ki kell várni, hogy ne legyen a környéken halandó, akinek esetleg sok lenne az a látvány. Talán egyszer majd keresek magam mellé egy vérszívót, akit zsarolhatok valamivel, és majd ő szépen segít az ilyesmiben. Nekik már valószínűleg ez is megváltás lenne... Hiszen legalább nem ölöm meg. Viszont Katherine-t nagyon szívesen megölném. Letörölném azt a hatalmas, öntelt vigyort a képéről. Mondjuk ezt azzal a vágással valamelyest el is értem. Már nincs olyan jó kedvében, mint néhány perccel ezelőtt. Sőt! Egyáltalán nem tetszik neki ez a helyzet, viszont nem kerüli el a figyelmem, hogy nem ellenkezik, és nem próbálja kitörni a nyakam. Márpedig Katherine Pierce nem ilyen. Ismerem, és ő maga a gonoszság. Bármire képes és bármeddig képes elmenni.
- Csak tudod... Elég hihetetlen, hogy pont te, megittad azt a gyógyírt. Te, aki örökké akart élni, és egy rakás ellenséget összeszedett. Mégis mi vett rá arra, hogy egy védtelen, gyenge emberkét csinálj magadból? - Kérdezem tőle oldalra billentett fejjel, és próbálok rájönni a válaszra. Leginkább csak arra tudok gondolni, hogy ezt inkább valaki tette vele, nem pedig ő saját magával. Nem merne ekkora kockázatot vállalni. Hiszen most teljesen védtelen. Pillanatok alatt megölhetem én is. És talán meg is teszem. Vagy nem... A fenébe! Hiszen ő ember. Embert nem ölhetek. A saját szabályaimat pedig nem szeghetem meg. - Most mégis mit tegyek veled? Megérdemelnéd, hogy kínok között halj meg! - Morgom mélyen szemeibe nézve. Talán nem kellene megölnöm, de megtudhatnék tőle dolgokat, erről az egész gyógyírről, hogy mégis mit tud róla, hol lehet szerezni, satöbbi. - Mit tudsz nekem ajánlani azért, hogy ne vágjam el a torkod, itt helyben? - Kérdezem tőle a lehető legúnyosabb mosollyal, amit csak elő tudtam szedni valahonnan jó mélyről.
▽▽▽



▷ 339 ▷ sun goes down ▷ megint nyomi ő.ő ▷ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptySzomb. Dec. 20, 2014 1:02 am




River & Katherine

what do you want?

Résnyire összehúztam szemeim amikor észrevettem, hogy szánalmasan próbál engem utánozni, azaz inkább gúnyolni. Szerintem teljesen jogosan szóltam le, hogy nem illik kérdés nélkül elfoglalni egy helyet, de egy illetlen és teljesen műveletlen lánynak hiába is magyaráznék eleganciáról, hiszen máris elővenné az efféle szánalomra méltó eszközeit. Inkább nem is mondok semmit, mert az okoskodását elkezdi, és csak mondja a hülyeséget. Bár tőle nem is vártam mást. Emlékszem rá, és talán elég meglepő, mégis teljesen normális ez. Koromhoz képest semmi baja sincs a memóriámnak, így nem értem miért olyan lenyűgöző ha emlékszem egy-két régi "kedves" ismerősre. Persze River-t nem sorolhattam azok közé. Nem is akarom azt állítani róla, hogy esetleg a barátom, vagy netán még ismerem. Eleve nem gyilkolás közben szerzem a legjobb barátaim, de így belegondolva, sehol sem szoktam legjobb barátokat szerezni. Nem mintha annyira számítana. Azon pedig, hogy ilyen szépen felhánytorgatta azt amit tettem a barátjával csak lenézően elmosolyodtam. Még mindig fáj neki, hogy Bob, vagy Joe, esetleg James vagy kicsoda szép nyaktörős halált szenvedett még mikor.. Túltehetné magát rajt, hiszen ez már a múlté, ha akarnám sem tudnám visszacsinálni.
- Persze, hogy emlékszem. - jelentettem ki egy apró bólintás kíséretében. - Egy ilyen arcot nehéz elfelejteni. - grimaszoltam, és azt hiszem ebből levette, hogy nem éppen a szépségét magasztaltam. Nem egy utolsó helyezett, de láttam már szebbet is, és mit ne mondjak, szerintem ezzel ő nincsen tisztában, mivel látom azt az egoizmust a szemében, bár lehet ez megtévesztés nála. Ebben az esetben nem tudom biztosra.
Hallottam amikor hangosan beszélt, de kicsit sem ijedtem meg, sőt, nem is érdekelt. Most inkább az izgatott, hogy mi a fenéért vágott meg, és mégis milyen jogon. Tudtommal csak úgy nem vagdosunk meg másokat, de valaki javítson ki ha netán tévednék. Fájt, mivel általában a kicsi sebek égetnek a legjobban, és olyan kellemetlen érzés volt, hogy nagyon felidegesített. Most letudnám tépni a fejét ember létemre a puszta kezemmel, de inkább nem teszem, sokan vannak itt ahhoz, bár nem mintha annyira feltűnő lenne a részeg embereknek, ahogy most látom azzal vannak elfoglalva, hogy az egyik a sarokba rókázott. Nagyon érdekes mondhatom, közben meg itt épp elönti az agyam a düh, és rám jön az a tipikus "gyilkolhatnék" érzés. Emberként ezt nem tehetem olyan könnyen, mint vámpírként, de attól függetlenül megtehetem. Csak nem most, és nem River lesz az.
- River, mit gondolsz miért nem gyógyul? - nevettem fel, bár nem azért mert olyan jól szórakozom, hanem azért, mert tényleg ennyire ostoba lenne? Nem tud ez semmit, de így akar nagy vadász lenni? - A vadászok akik képben vannak tudják, hogy van egy gyógyír a halhatatlanságra, és ha hirtelen megvágsz egy vámpírt és nem gyógyul, annak bizony nem valami járványa van, hanem megitta a gyógyírt. - avattam be a dologba, kicsit a szemére is hánytam, hogy lehetne kicsit figyelmesebb, hiszen ez eléggé egyértelmű, hogy már ember vagyok. Miért nem gyógyulna? Mindig regenerálódik egy vámpír sebe, ha pedig nem, akkor nem vámpír. Ez ennyire nehéz, hogy River képességeit meghaladta? Komolyan mondom ez a lány és az okoskodása holott semmi sincs az agyában.. Maga a megtestesült szánalom. Nem elég, hogy idejön, megzavarja a nyugalmam, még bánt is, és elég gondom van azzal, hogy rohamosan öregszem, ő is sanyargat. Az emberlét nagyon rossz, nem értem Elena mit evett rajta annyira, hogy vissza is sírta többször, aztán pedig az egyetlen módot arra, hogy visszatérhessen abba az életbe odaadta nekem.. Most meg kellene neki köszönnöm? Tönkretette az életem! A vadászok akikkel a múltban játszadoztam meg kezdenek feltűnni és mind az életemre tör. Ez igazán remek, River pedig megkegyelmezhetne, hiszen kicsit fölényben van, bár az eszemmel most is simán megszerzem amit akarok, még akkor is amikor a kondim nem ugyanolyan, mint régen mikor először találkoztunk.


credit by lena


Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
33
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyHétf. Dec. 15, 2014 10:43 pm


to kath


Szemmel láthatóan nem igazán örül nekem. Pontosabban, egyáltalán nem. Mondjuk ezen nem igazán csodálkozom, hiszem néhány évvel ezelőtt tett arról, hogy soha a büdös életben ne feledkezzek meg arról az éjszakáról. Igazából csodálom, hogy felismer. Persze tudom, hogy a vámpíroknak semmi baja nincs a memóriával és az emlékezettel sem... De azt hittem, hogy a jelentéktelen dolgokat gyorsan kiszelektálják. Persze nekem egyáltalán nem jelentéktelen dolog, hogy láttam meghalni az egyik legjobb barátomat, és egyben társamat. Viszont neki valószínűleg teljes mértékben az. Egy rakás hasonló helyzetben volt már, és nem gondoltam volna, hogy pont az én esetemre fog emlékezni. No, de annál jobb! Legalább nem kell elmesélnem neki azt a szörnyű estét, hogy felfrissítsem az ő emlékeit. Így mindenképp könnyebb!
- Ki mondta, hogy engem érdekel, hogy ez a szék szabad-e? - Ugyanolyan hangnemben szólok vissza neki, és ugyanúgy felhúzom a szemöldököm, mintha csak valami tükörképe lennék. Bár szerencsére ez nem így van. - Azt hiszem téged sem érdekelt különösebben az én véleményem, mikor egyszerűen kitörted James nyakát... -Szinte már attól elfog a rosszullét ha ránézek erre a nőre. Egyszerűen nem tudom elképzelni sem, hogy vajon mennyi gonoszság lehet benne, hogy menni ártatlan embert ölhetett már meg az elmúlt több száz év alatt. Nem hiába lettem vadász. Soha nem tudnék vámpírként élni. Pedig nem zárhatom ki annak a lehetőségét, hogy egyszer még hibrid lesz belőlem. Amit persze én soha nem hagynék, hogy megtörténjen. Na nem mintha sokat tehetnék ellene, ha véletlen oda kerülne a sor, de az egyszer biztos, hogy nem hagynám túl könnyen magam. Valószínűleg inkább meghalnék... Vagy nem. Mondjuk ha jobban belegondolok, lennének annak előnyei is... Áh, de inkább nem akarok túlzottan gondolkodni. Nem akarom, hogy bármi közöm is legyen a vámpírokhoz, azon kívül hogy karót döfök a szívükbe.
- Nagyszerű! Legalább a nevemre emlékszel! - Nevetek fel, bár a nevetésemben egy csepp jókedv sincs. Inkább csak keserűség és bosszú. - Mióta vallod magad embernek, Katherine?- Teszem fel a költői kérdést, majd csak ez után mutatom meg neki azt a fájdalmat, amit egy apró üvegszilánk tud okozni. Talán nem olyan sokára meg tudom mutatni azt is, hogy milyen ha egy tőr szúródik a gyomrába, majd pedig a szívébe is. Bizony nem lehet túl kellemes érzés, és én el fogom intézni, hogy ne essen túl rajta gyorsan, hogy sokáig tartson, hogy érezze milyen is az a fájdalom.
- Hogy mit csinálok? Azt hiszem pontosan azt, amit te tettél velem néhány éve. Mégis mi mást? - Kérdezek vissza kissé hangosabban a kelletinél, de szerencsére nem elég hangosan ahhoz, hogy bárki is felfigyeljen ránk. Na, nem mintha sokat számítana néhány részeg disznó figyelme. Ezek itt holnapra arra sem fognak emlékezni, hogy itt voltak, nemhogy másra. Ám de még nekem is igencsak sikerül meglepődnöm mikor az előttem ülő nő keze nem kezd el gyógyulni. Miért nem? Pedig ő Kath. Felismert! Mégis mi a jó fene történik itt? Ez valami vicc? Esetleg álom? - Miért nem regenerálódik? - Bökök a kezére értetlenül. Elbizonytalanodom, vagy inkább csak teljesen összezavarodom. Én sem tudom pontosan melyik. Választ várok...
▽▽▽



▷ 501 ▷ sun goes down ▷ megint nyomi ő.ő ▷ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyPént. Dec. 12, 2014 5:46 pm




River & Katherine

what do you want?

Minap elhatároztam, hogy az estét egy dohos szórakozóhelyen töltöm ami messze esik a belvárostól. Nehéz is lenne bármilyen boszorkányt találni egy zsúfolt helyen, tekintve, hogy okosak, ravaszak, így hát esélyem sem lenne előkeríteni egy profit ott ahol sokan vannak. Mindig a kevés tagú társaságokat keresik, főként inkább ott lehet velük találkozni. Nem vettem visszafogottra a megjelenésem, irgalmatlan magas sarkak, olyan nadrág és top ami kiemeli az alakom, és máris ha találkozok egy boszorkánymesterrel, oda lesz értem. Megvannak az előre végiggondolt terveim, hiszen nem én lennék aki vagyok, hogyha rögtönözve állnék valaki elébe.
Egy ideje ültem ennél a kétszemélyes asztalnál és figyeltem meg minden betévedőt, de általánosságban csak úton lévők ugrottak be a mosdóba. Aki pedig itt volt ténylegesen az hulla részegen rángatózik a földön, és azt hiszi táncnak nevezhető az a tipikus rángógörcs amit produkál. Néha elcsodálkozom, hogy nem hívják rájuk a mentőket, mivel mintha komoly problémákkal küzdenének úgy viselkednek. Nézni sem bírom, bár van egy-két józan elvetve, ők pedig szépen elszórakoznak rajtuk szemlátomást.
- Hozhatok valamit? - jött oda hozzám hirtelenjében a pincérsrác, aki úgy tűnik nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy igyak valamit, mert már harmadjára jön ide az este folyamán mégis mindig ide jön. Na de én inkább nem leszek semmi jó elrontója, megadom neki azt az apró boldogságot.
- Lepj meg! - mosolyogtam rá, de úgy, hogy simán levehette, hogy nem tartom létfontosságúnak, hogy itt legyen, így mehet útjára, és hozzon nekem valamit. Pár perc múlva pedig hozta is az elég erősnek tűnő italt. - Köszönöm! Elmehetsz. - legyintettem és ezennel le is ráztam, hogy tovább figyeljem az embereket, majd amikor hallottam, hogy a bejárati ajtónál új páciens érkezett máris odakaptam a fejem. Azok a vonások.. Roppantul emlékeztetnek.. River-re! Ez most komoly? Az egyik régebbi ellenség most tud az évek során először megtalálni megint? Ember vagyok, így egy vadász ellen semmit nem tudok tenni.. Főleg, hogy ő még abban a tudatban él, hogy vámpír vagyok. Közeledni kezdett, én pedig mozdulatlanul ültem ott, inkább nem futamodok meg, az a gyávákra vall.
- Ki mondta, hogy az a hely szabad? - vontam fel a szemöldököm és célozgattam arra, hogy nem látom szívesen. Eléggé udvariatlanság kérdés nélkül leülni valakihez, főleg ez a kedves köszönés.. Elragadó volt. Ez a kedves mosoly mögött rengeteg hátsó szándék bújik meg, szinte látszik a szemeibe amit készül tenni.
- River, én tisztában vagyok vele, hogy a szüleid nem olvastatták el veled az illemkönyvet, de azért magadtól is rájöhetnél, hogy egy embert nem szabad megzavarni amikor éppen az italát akarja megkóstolni - válaszoltam neki kérdésére és vetettem felé egy gúnyos mosolyt, majd felemeltem a poharam és jóízűen belekóstoltam. - Ami mellesleg nagyon finom! - jegyeztem meg milyen jó itallal illetett a fiú, majd egyből letörlődött az arcomról a mosoly, amikor a haragtól szétroppantotta a poharat. Emlékszem-e? Hogyne emlékeznék rá. Amit anno tettem még mindig a lelkét sérti, mint egy nyílt seb. Következő pillanatban felszisszentem a fájdalomtól és elkaptam onnan a karom. A kisebb karcolást néztem idegesen, mert nem volt kellemes érzés az, hogy itt egy szilánkkal vagdos engem. - Mi a fenét csinálsz? - ráncoltam a szemöldököm és kezemmel próbáltam eltakarni amit csinált velem. A reakciójából ítélve meglepte, hogy nem regenerálódik. - Mit akarsz tőlem? - morogtam felé, és cseppet sem voltam már cinikus, hanem azt akartam, hogy békén hagyjon. Nem tudom mit tervez, de biztosan nem én jövök ki belőle rosszul, az biztos. 


credit by lena


Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
33
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyKedd Dec. 09, 2014 10:31 pm


to kath


Egy szabadnap, mi másra is lenne jó, mint munkára? Bár ha jobban belegondolok, a vadászat nem teljesen számít nálam munkának. Viszont egyáltalán nem biztos, hogy sikerül is bármit levadásznom, de valaki miatt csak elindultam ebbe az átkozott városba. Mystic Falls. Ahhoz képest, hogy milyen ártalmatlannak és csendesnek gondolná az ember... Igencsak zajos, legfőképpen a vámpíroktól. Én jelenleg csak egyetlen vérszívóért jöttem ide, de ha így haladok, soha a büdös életben nem találom meg. Szerencsétlen egy idióta vagyok, ugyanis néhány kilométerrel a város előtt, természetesen lerobban az autóm. Már miért is lenne szerencsém? Na mindegy. Jó hosszú séta árán jutottam el idáig. Igazából fogalmam sincs mi ez a hely... Valami bár féleség lehet, de mindegy is. A lényeg, hogy ki tudom pihenni a sok-sok sétát, és még inni is tudok egyet.
Minden további gondolkozás nélkül lépek be ebbe a városszéli valamibe, ami szemmel láthatólag nem túl zsúfolt. Talán erős túlzás lenne azt mondani, hogy a helységben vannak tízen. Talán a kiszolgálókkal együtt. Lassan a pulthoz megyek, majd kérek magamnak egy tequilát. Mondjuk elég furcsa a pult másik oldalán állni. Szokatlan. Ahogy az is, hogy péntek délután nem dolgozom. Amikor megkapom az italom, rögtön le is húzom azt, majd ismét körülnézek, de most egy kicsit alaposabban. Mindenkit jól megnézek, hátha feltűnik valami... Valami olyan, ami más. Az egyik nőn meg is akad a tekintetem. Hirtelen beugrik egy emlékkép, amelyben ez a csinos és végtelenül ártatlannak tűnő fiatal nő egy szempillantás alatt kitöri a társam nyakát. Katherine. Ki gondolta volna, hogy éppen itt fogok újra összefutni vele. Azt hiszem ideje meglepni...
Fogom a poharam, amely időközben fel is lett töltve, majd megindulok a nő felé. Rezzenéstelen arccal közeledek felé, és csak remélem, hogy nem fog elmenekülni. Bár kétlem, hogy felugrana és elfutna. Nem így ismerem. Egyáltalán nem!
- Nocsak, kit látnak szemeim... Katherine Pierce. - Mondom, miközben kérdés nélkül elfoglalom a vele szemben lévő helyet, és csak kedvesen mosolygok rá. Na nem mintha bármi kedvesre is készülnek ebben a pillanatban. Semmi kedvesség, sőt még kegyelem sem lesz abban, amit neki szánok. Szerencséje, hogy nem azonnal döftem egy karót a szívébe, bár bevallom, hatalmas volt a kísértés.
- Mi járatban erre? - Kérdezem puszta udvariasságból, és valamilyen szinten talán játszadozás céljából is, majd ismét lehúzom a poharam tartalmát. Na nem mintha most nem lenne szükségem a józanságra. - Remélem emlékszel még rám... - Ebben a pillanatban, összeroppan ujjaim között az a bizonyos pohár, majd pedig nem törődve azzal a halvány fájdalommal, amelyet az üvegszilánkok okoznak, hiszen az én fájdalmam hamarosan úgyis elmúlik, fogom az egyik legélesebb szilánkot és egy hirtelen mozdulattal végighúzom azt a nő karján, ezzel is jelezve, hogy cseppet sem barátkozni jöttem ide. Persze ezzel nem okoztam túl mély sebet, nem is állt szándékomban, hiszen pontosan tudom, hogy pillanatokon belül kutya baja sem lesz. Ám de hiába várom azt a gyógyulást, nem történik semmi. Lassan megjelenik az a piros csík, de el nem tűnik. Hiába is várom. - Mi a...? - Bukik ki belőlem hitetlenkedve.
▽▽▽



▷ 493 ▷ sun goes down ▷ hát kicsit nyomi :$ ▷ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyHétf. Júl. 14, 2014 9:59 pm


Dominic && Blake


Nehéz lenne megmondani, hogy mi volt az ok, amiért Dominic és én elkezdtük utálni egymást. Mármint, azon kívül, hogy majdnem megölte egy barátomat. Elméletileg nekem is túl kellett volna lépnem a dolgon, amikor Dee békét kötött vele, de nehezemre esik elfogadni a lány döntését. Azt hiszem kölcsönösen nem igazán becsüljük nagyra egymást, és ez a diplomatikus verzió.
Talán, amikor Dee elment a házamból, át kellett volna értékelnem a barátságát a vámpírral, hiszen tőlem a szállodába kényszerült menni, míg Dom a lakásába engedte, hogy ott lakjon a vendégszobában. Nélküle lehet, hogy még mindig a szállodában lakna a lány ami részben az én hibám. Nem jöttek ki jól a barátnőmmel, ezért ment el a szöszi tőlem. Hálás is lehetnék Dominicnak, de az az igazság, hogy nem vagyok. Hiszen ahogy elrabolták a lányt amikor a lakásában lakott, ugyanúgy elrabolhatták volna a szállodából is. Ez patt helyzet, de ez van.
Ahogy a falhoz ken, kiszalad a tüdőmből a levegő, az ökle a gyomromban pedig kifejezetten kellemetlen érzés. Volt már hasonlóban részem még emberként, de azért most más a helyzet. Egy vámpír egy vámpírnak nagyobbat mer ütni, és ezt most tényleg meg is éreztem. Az ütés erejétől felnyögök, halkan és röviden, majd rá emelem a tekintetem. Elég zabosnak tűnik, de ezen már nem tudok változtatni.
- Tudja mit csinál, de most más a helyzet. – próbálnék elmagyarázni neki egy-két dolgot, de elég nehezen értettem vele szót mindig is. Meg aztán, tényleg úgy tűnik mint aki nem tud semmit a dologról, nem mint ha apránként akarnám csöpögtetni az infót, nehogy összeomoljon a lelke. Megkapja ömlesztve, nem érdekel.
- Te is vegyél vissza magadból. A barátom bajban van, és elvileg nálad lakik, a múltkor kioktattál, hogy te majd megvéded Zacktől. Gratulálok, nem sikerült. – nem tetszik a hang, amin beszél velem, se ez a hihetetlenül egoista modora. Engem simulékonynak neveltek, kellemesnek, udvariasnak. Ő általában előhozza belőlem az állatot, eléri, hogy bunkó legyek. De udvariaskodásra amúgy sincs időnk, és nincs is itt Dee, hogy lenne valaki, aki miatt megtennénk.
- Az van, hogy elrabolták, vissza akarják vinni Zacknek. Elkaptam a pasit, de elcsesztem és meghalt mielőtt mondhatott volna nekem bármit is róla. A nyomok ide vezettek, Deirdre vérét éreztem rajta. Szóval ha nem segítesz akkor akár vissza is mehetsz a kis szőkéhez kajálni. – megpróbálok ellépni mellőle, és keresem a lány illatát. Lehet, hogy néha lökött, és olykor igazi szőke nő, de nem ezt érdemli. Se azt, hogy elrabolják, se azt, hogy mi veszekedjünk míg ő bajban van. Nem tudom hol lehet, az illata eleve halvány volt, és most valamiért nem érzem. Jó lenne, ha meglebbenne a szél, mert tudom, hogy itt van valahol. Itt kell lennie!
Izgatottan kapom fel a fejem, és a parkoló felé fordulok. A szél onnan fúj, és mint ha megéreztem volna valamit. Ha még ott van, akkor Dom felé nézek kérdőn.
- Te is érzed? – nem tudom, hogy csak én hallucinálok-e már, velem van-e a baj. Lehet, hogy túlságosan meg akarom találni a barátomat ahhoz, hogy igazi nyomra bukkanjak?


•• Words: 489 •• Music: Flaws•• Note: végre... Cool •• ©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptySzomb. Júl. 12, 2014 3:39 pm

I tell you She is not a little child!
Dominic & Blake

Dirdret úgy hagytam a lakásomban, hogy megmondtam neki, ostobaság visszamennie a volt pasijához. Igaz, hogy nem tudok semmit sem adni neki, azon túl, hogy nálam lakik, a barátomnak tekintem, megvédem, ha kell, de érzelmeket, családot, és amit ő szeretne, azt nem tudom neki megadni. Viszont én nem bántom, nem alázom meg és ha talál egy rendes pasit aki a tenyerén hordozza nem állok az útjukba. Ma még nem jártam otthon, már mint a lakásomban nem, dolgom volt ami nem Mistyc Fallsba szólított, hanem egészen máshova, és el kellett mennem a lányt egyedül hagyva, de bíztam az ítélőképességében, hogy nem olyan őrült, hogy vissza menjen a volt pasijához. Nem értem meg őt, nem értem, miért hiszi azt, hogy könnyen el lehet engem tenni láb alól, nem volt ott New Orleansban is, mikor egy régi ismerős akart kinyírni, azt is túléltem, oké, némi segítséggel, de elég jól boldogulok és ott az ellenségeim vámpírok voltak, nem friss húsok.
Mind egy, a lány olyan amilyen és én is az vagyok aki, nem fogom bezárni sehova sem, már nem azért van a lakásomban, mert törölni akarom az emlékeit, hanem mert meghívtam oda mint a barátomat, ha menni akar, hát elmegy, nem fogom visszatartani, még akkor sem ha szerintem baromi nagy ostobaság amit tesz. Ez az ő élete és nem az enyém, nem szólok bele, de a véleményemet elmondtam neki. Egy dolog van csak, hogy a kutyámhoz ne nyúljon Zokni az enyém és nem ajánlom, hogy magával vigye, ha lelépett mire haza megyek. De mindenek előtt kell valami szórakozás, egy kis friss vér, és egy csinos lány, a zacskósból ma már ettem, de még éhes vagyok és még mindig jobba szeretem a testmeleg vért, mint a hideget amit a hűtőből húzok elő, tasakban.
A tömeget figyelem, azok között járok akik vagy kijöttek dohányozni, vagy sorban állnak a bejutás érdekében, a helyet kedvelem, többször is vadásztam már itt, a lányok ide nem csak inni járnak, nem véletlen van a többségen falatnyi szoknya és sokan fehérneműt sem viselnek alatta, találok is egy kedvemre való szőkét, is, szűk szabású, fehér mini ruhában, a ruhának egy -egy vékony kis pántja van, pont az a típus, amiből alul fölül könnyen ki lehet bújtatni egy nőt, nekem teljesen tökéletes.
Kezem a derekán, a nyakába hajolok bele és végig húzom az orrom a finom bőrön, éhes vagyok már minden tekintetben, elmerülök a lányban és a tömegben, így váratlanul ér a másik vámpír akciója, dühöm felizzik, tekintetem elfeketedik agyaraim kivillannak, és pillanatok alatt változtatok a felálláson, Blake-t a torkánál fogva préselem bele a falba és vicsorgok centikről a képébe. Gyomron öklözöm, engem egy friss hús, ne utasítgasson nem vagyok senki kutyája, sem macskája, ellépek tőle.
- Nem tudom, felnőtt nő, tudja mit csinál és hova megy, valakikkel ellentétben nem követem nyomon minden egyes lépését. – Szúrom oda Raynernek. Mondtam, a lánynak is, én nem ellenőrizgetem, arra megy amerre csak akar és azt is tesz, néhány szabály van csak, idegen nem óhajtok a lakásban, a kutyám nem viheti el ha elmegy, és ne piszkálja az én szobám és a nappalit, a vendégszobát úgy cicomázza ahogyan csak akarja, még az illatszereit is elkerülgetem a fürdőszobában, még az én holmimhoz nem nyúl ott.
- Vegyél vissza magadból. – Mordulok rá, nem kedvelem a fickót, egy kicsit sem és ebből nem csináltam titkot, nem tetszik, ahogy beszél velem, vagy amilyen nagyra tartja magát. Lehet emberként nagy volt, de most csak egy kezdő vámpír, jobb ha nem hergel fel.
- Helyette bökd ki mi van?! – Bár sejtem, hogy a lány ostobaságot tett. – Ha pedig az a bajod, hogy a lány elment, mert feltételezem, valami ilyen lehet a dologban, és önszántából ment, akkor fejezd be, ezt a baromságot, felnőtt nő, el tudja dönteni mit akar! – Nem értek egyet Dee döntésével, de elmondtam neki, én nem az a típus vagyok, aki elé áll és nem engedi el, ha menni akar megy.

367 ₰ Lesz jobb is ₰ The sound of madness (full)made by
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptySzomb. Júl. 05, 2014 11:04 pm


Dominic && Blake


Az elmúlt három-négy hét a legenyhébb kifejezéssel sem volt egyszerű. Először is meg kellett tanulnom életben maradni. Ginny szerzett nekem gyűrűt, ami megvéd a naptól, így már akkor mászkálok amikor nem szégyellek. A vérivás már nagyobb gond, egyszerűen nem tudom kontrollálni magam, már két ártatlan fiatal lány halála szárad a lelkemen. Pokoli nehéz kezelni az éhséget, és nem tudok megállni, akármennyire is akarok, nem megy. Pedig igyekszem, tényleg nagyon rajta vagyok, hogy ne nyírjak ki mindenkit úton útfélen. De ha egyszer ez nem ilyen egyszerű?! A harmadik dolog, ami nehezítette a vámpírok közé való beilleszkedésem, az maga a tény és mód, ahogyan átváltoztam. Véletlen szerencse, hogy épp volt vámpírvér a szervezetemben, amikor a maffia, a saját bandám két tagja megtámadott, és lelőttek. Hát, őket Virginia elintézte azonnal, de én pontosan tudom, hogy kihez vezetnek vissza a szálak, és enyhe kifejezés, hogy ezt rohadtul nem ússza meg!

És akkor, ez a ma esti hír is bekavar. Kaptam egy fülest, hogy a Szöszi eltűnt, Leigh határozott kívánságára elrabolták, és viszik vissza a szeles városba. Na, az kizárt, hogy megtegyék ezt vele! Megígértem neki, amikor idejött, hogy megvédem, és meg is teszem, még ha a barátnőm ellenzi is a dolgot. Tudom, hogy hogyan élt amellett a szemétláda mellett, hogy mennyit bántották, és ha kérné sem engedném vissza oda. Pedig, a héten már mondta nekem, hogy félti azt a vérszívót akivel együtt él, ezért vissza akar menni inkább Zackhez önként. Valahogy kivertem abból a szőke fejéből a gondolatot, mondván Dominic erősebb annál, mint hogy ilyen olcsó trükkökkel meg lehessen ölni. Azt már nem tettem hozzá, hogy én egyáltalán nem bánnám, ha a lakótársának valami maradandó baja esnék. Nem csípem a fazont, kicsit sem, amióta én is vámpír lettem azóta meg még annyira sem mint azelőtt. Szemrebbenés nélkül puffantanám le, ha Deirdre utána nem verne karót a mellkasomba. Ragaszkodik hozzá, mint ha valami félisten lenne az a pasi, és képtelenség elmagyarázni neki, hogy semmi értelme a dolognak. Ő csak kaja és ágymelegítő, semmi több a vámpír számára.

Ezt bizonyítja, hogy most amikor eltűnt a lány, egyedül keresem, Dominic a füle botját se mozdítja. Elmentem a lakásához, vertem az ajtót, de semmi válasz nem érkezett, csak a kutya kezdett el kaparászni odabent. Szóval elindultam körbe a városban, ahol csak felbukkanhat a lány, mielőtt végleg a nyomát veszteném. Meg is találtam egy fazont, úgy egy órával ezelőtt. Éreztem rajta a lány illatát, sőt, a lány vérének illatát is, és nekem több se kellett, hogy azon nyomban megharapjam és vérét vegyem. Addig ittam az éltető nedűt, míg holtan nem esett össze az a félkegyelmű. Csak ekkor jöttem rá, hogy előtte nem ártott volna kikérdezni, hogy mégis hol tartja fogva Dee-t. Oké, hát én se vagyok tökéletes, ez van. A szimatom után jöttem el ide, a város szélére ehhez a zajos táncoldához. Itt viszont annyira sok a szag, hogy elvész közte a lány halovány illata. Tudom, hogy bajban van, érzem. Ha ezek a mocskok megölték, én nem tudom mit csinálok velük!
Aztán, ahogy keresgélek, hirtelen megpillantom azt, akit pont most nem kellett volna. Tisztán látszik rajta a nyugalom, épp úgy ahogy rajtam a düh. Állkapcsom megfeszítve csörtetek felé, át a bejáratnál tolongó tömegen. Halkan lépek, a sportcipőm puha gumitalpa elnyeli a lépteim zaját. Látom, hogy mit csinál: kajára vadászik, talán már ki is szemelt magának valakit. Hogy nem sül le a bőr a képéről?! Miközben a barátom lehet, hogy valahol elásva haldoklik, ő itt nyugodtan falatozgat?!
Több se kell, hogy amikor végre közel kerüljek hozzá, szélsebesen rántsam be az épület melletti sikátorba, és taszítsam a falnak.
- Hol van Deirdre?! Neked kellett volna rá vigyáznod! Nem a kajával kellene törődnöd hanem azzal, hogy megvédd! – nem sok hiányzik, hogy megüssem, de annak most nem nagy haszna lenne. Amúgy is, mivel idősebb nálam, ezért az ereje az enyémnek a sokszorosa. Momentán nem nagyon érdekel, hogy erősebb nálam Dom, sokkal inkább izgat az, hogy hová dugták el Dee-t. Felőlem agyon verhet itt helyben, de valahogy megpróbálom rávenni, hogy mondja el mit tud a barátomról.


•• Words: 669 •• Music: Flaws•• Note: végre... Cool •• ©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely EmptyKedd Márc. 18, 2014 8:26 pm

Sarah & Ariana




Mostanában tény, hogy az életem a feje tetejére állt, de igazából ha a végeredményt nézem akkor egyáltalán nem zavar ez, hiszen a végkimenetel jó lett. Itt van nekem Daryl, szeretem, csak még ehhez az új helyzethez kell alkalmazkodnom, de biztosan idővel ez is menni fog majd, csak bele kell szoknom, hogy a szokásaimat a párkapcsolattal összebékítsem. Mint például a bulizást, de végül is a fejlődés útjára lépsz már akkor is, ha eldöntötted, hogy megteszed igaz? Ezért is mesélem el gond nélkül Sarahnak az egészet, hiszen rég láttam, és akármennyire és érdekel, hogy mi van vele, attól még úgy érzem muszáj világgá kürtölnöm, bár ez esetben csak neki elmondanom, hogy milyen jól érzem magam és milyen szerencsés vagyok. Az viszont tényleg érdekel, hogy vele mi történt, hiszen az lett, ami lenni szeretett volna, és láthatóan jól is érzi így magát.
- Akkor mesélj és ne hagyj ki egy részletet sem! - az elején még egész jónak tűnik a sztori, de ez a kínzás. Persze, hogy azonnal beugrik nekem az a nem épp csodás jelenet azokkal az üvegdarabokkal, amiket önként kellett a bőröm alá szúrnom csak azért, mert... Őszintén azt se tudom, hogy miért! Mintha csak a fickó attól érezte volna jól magát, hogy szenvedek. Én legalábbis totál így éreztem a reakcióiból és most is biztos vagyok benne, hogy erről lehetett szó. - Kínzott? És mégis örülsz neki, hogy egy ilyen valaki változtatott át? - tudom, hogy Sarah gondolkodásmódja kissé fura, de ez akkor is meglep és ez az arcomra is egyértelműen kiül. Határozottan furcsa, hogy ez neki tetszett, hogy örül annak, hogy egy ilyen valaki tette vámpírrá. És végül elhangzik az a név, amit őszintén szólva nagyon nem akartam hallani többet. Pislognom kell párat, hogy biztos legyek benne, hogy jól hallottam és mintha Sarah... fertőzött lenne tőle - valahol az is, hiszen ő teremtette - lépek hátrébb egyet. - Kol Mikaelson? Ő változtatott át? Az a pasi egy szadista állat... én ennek nem örülnék a helyedben kicsit sem. - értetlenkedve rázom meg a fejem. Nem vágom, hogy örülhet ennek, egyszerűen fel sem tudom fogni. Az, amit velem tett, eljátszotta, hogy más valaki, belenyúlt a fejembe és csak azért kínzott, mert épp ahhoz volt kedve, vagy tudom is én. Rémes, nem igazán szeretnék még csak a közelébe se kerülni soha többé. - Mondd, hogy nincs itt ebben a városban... és ugye nem ő küldött? Nem akarok vele találkozni soha többet! - akár meg is igézhette, hogy Sarah a közelembe férkőzzön, de én nem akarok azzal a fickóval többet találkozni, beszélni, még csak távolról látni sem. Felidézni sem akarom, ami történt, mert kiborít és arra sincs szükség, hogy ezt Daryl tudja, mert lenne olyan őrült, hogy nekimegy egy ősinek, amiből nem jöhet ki győztesen.

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Városszéli szórakozóhely Városszéli szórakozóhely Empty

Vissza az elejére Go down

Városszéli szórakozóhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-