world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha EmptyVas. Május 18, 2014 3:17 pm


Jasmine & Tony
You put me through hell

Nem akartam itt lenni, nem akartam vele lenni. Bármennyire is örültem az első pillanatban pontosan annyira utáltam most őt. Régen volt egy bátyám, aki vigyázott rám, de mostanra csak egy szörnyeteget láttam benne. Tudtam jól, hogy nem könnyű dolgom, hiszen a tekintette és a szavai elárultál őt. Rideg és kegyetlen volt minden ami elhagyta az ő száját, de nagyon is téved, ha azt hiszi, hogy csak úgy kedve szerinte irányíthat majd engem. Nem vagyok erős, de gyenge se. Jól tudom azt, hogy mi nem akarok lenni. Nem akarok gyilkos lenni, vagy olyan személy akinek nincs szíve, érzelme. Talán nem tudok túl lépni a múlton, vagy egyszerűen csak nem akarok még nagyobb szörnyeteggé válni, mint amilyen most vagyok. Hiszen nem vagyok ember, nem vagyok már jó kislány se. Egyszerűen csak vámpír vagyok, ami nem akarok lenni. Rendes életet szeretnél élni és boldog lenni, de most minden annyira messzinek tűnik.
Még ebben a pár órában az is átfutott az agyamon, hogy lehet a kriptában is jobb helyem lenne, hiszen akkor nem kellene attól tartania a világnak, hogy egy újabb gyilkos rohangászik az utcákon. Nem lesz könnyű dolga Tony-nak se, hiszen engem soha se volt könnyű megtörni, vagy mások akaratát teljesíteni, hiszen mindig is pontosan tudtam, hogy mit akarok és ki is tartottam amellett. Nem fogok megtörni és nem hagyom, hogy gyilkost csináljon belőlem.
Egyáltalán nem volt kellemes érzés az amikor kést döfnek az ember hasába, de tudtam jól, hogy mire vár és ezért se adtam annak jelét, hogy mennyire fáj. Lesz még időm utána sírnom, amikor nem látja. Nem leszek gyenge előtte, hiszen az talán egyenlő lenne a halállal. Gondolkodás nélkül nyomtam a kést beljebb a hasamba, hiszen ezt akarta, hogy fájjon. Én meg meg akartam mutatni, hogy nem vagyok gyenge és nem riadok vissza kis játékaitól. - Egyáltalán nem hasonlítok rád.- mondtam neki dühösen minden egyes kis szót, majd amikor kivette a kést belőlem, akkor a hasamra tettem a kezemet és próbáltam továbbra is erős maradni. Mondani akartam neki valamit, üvölteni valamit azért amit az apánkkal tett, de esélyem se volt rá, hiszen nem sokkal később kitörte a nyakamat, én pedig hosszú "álomba" merültem.

ઈ Zene: -
ઈ Note: Köszi a játékot (:
ઈ Words: 354



Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha EmptyVas. Május 18, 2014 12:22 am

To my sister

Ha valamit soha nem fogok megérteni az a női logika. Lehet, hogy képes vagyok irányítani az elméjüket. Kiolvasni a mozdulataikból, hogy mire gondolnak s miket szeretnek.. De azt soha nem leszek képes megérteni, hogy mégis mit miért csinálnak. S a számomra a legkevésbé érthető nő a húgom. Annyira törékeny és ugyanakkor annyira erős is. Makacs, mint egy öszvér. Annyira ragaszkodik ahhoz a személyhez, aki több évtizede volt, hogy az már nevetséges. Sőt már bő egy százada nem létezik Jasmine Adkins. Csak ő ezt képtelen elfogadni. Nem hiszem el, hogy nem tűnt fel neki abban a poros kriptában, hogy az idő igen is telik. Ha eddig nem jött rá most, hogy kihoztam onnan és látta a világot, hallotta az új zenéket.. Igazán rájöhetne, hogy épp itt az ideje, hogy maga mögött hagyja a múltat és új életet kezdjen. Mert mindenkinek sokkal jobb lenne így. Neki is és nekem is. Szeretném ha mellettem állna a döntéseimben és nem azt próbálná nézni, hogyan tehet nekem keresztbe. Mennyivel egyszerűbb lenne az életünk, ha támogatnánk a másikat ahelyett, hogy egymás torkának esünk. De ez talán soha nem fog megtörténi. A kapcsolatunk, már rég nem olyan, mint egykoron volt. Megváltoztunk. Én jobban, mint Ő az egyszer biztos és nem is bánom. Csak sokkal jobban érezném magam, ha tudnám, hogy van remény ezen a világon a húgom számára is. Mert, ha ilyen önfejű kislány lesz nem tudom mihez kezdek vele..
Ő volt az utolsó személy, akit bántani akartam ezen az elcseszett világon mégis előhozta belőlem azt, hogy megtegyem. Dühített, hogy semmibe veszi a szavaimat. Egyáltalán nincs ínyemre, hogy ellenszegül az akaratomnak. Nem vagyok hozzászokva ehhez, hiszen a nők megtörnek a karjaim között. Ő pedig mégis csak a vérem. A testvérem. Benne is megvan az a kitartás, ami bennem. Ugyanakkor meglátjuk, hogy ki fogja előbb vagy utóbb megtörni a másikat. Mert lehet, hogy nem áll mellém sőt ellenem szegül.. De már nem egyszer bebizonyítottam, hogy rosszabb dolgok is vannak a halálnál és most a húgom lesz az áldozatom. Boldog, emberi életre vágyik? Hát próbálja megszerezni. Én ott leszek, hogy tönkretegyem. Leromboljam a világát, amit szépen lassan felépít. Újra és újra kudarcba fullad az egész s csakis miattam.
Elmosolyodtam, mikor a kést egy kicsit beljebb tolta magában. Hm.. Talán egy kicsit még büszke is voltam rá jelen pillanatban. – Nem is tudod, hogy mennyire hasonlítasz most rám. – Végigsimítottam az arcán egy hatalmas vigyorral a képemen. Mert boldoggá tett, hogy nem riad meg a fájdalomtól. Ugyanakkor ez még nem jelenti azt, hogy nem tudom őt megtörni. – De el kell keserítenem téged. Ha azt akarom, hogy szenvedj szenvedni fogsz. Ezt jól jegyezd meg húgocskám. Miután magadhoz térsz lesz egy választásod. Mellém állsz vagy ellenem, de fogalmad nincs arról, hogy mire vagyok képes egy ellenséggel szemben. Nézd csak apánk helyzetét. Elhagyott minket és én abban a tudatban égettem el élve, hogy az összes gyereke halott. Gondold ezt át. S dönts. – Rákacsintottam, majd kihúztam a hasából a kést és kezeim a feje köré fonódtak, majd egy határozott mozdulattal kitörtem a nyakát és hagytam, hogy elterüljön a konyha padlóján. Bőven lesz min gondolkoznia, mikor felébred. Én pedig nem leszek itt. Ezt a döntést most már nélkülem is meg tudja hozni.




▷Music: - ▷ Note: részemről záró. köszöntem (: :▷ Words: 525
©
Vissza az elejére Go down



Jasmine Adkins
welcome to my world
Jasmine Adkins

► Residence :
๕ Mystic Falls
► Age :
211
► Total posts :
58

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha EmptyVas. Május 04, 2014 2:24 pm

To my brother


Tudtam jól, hogy részben magam alatt vágom a fát, de ha egyszer nem bírtam elviselni, vagyis nem vele volt a baj, hanem azzal amit csinált. 200 évre bezárt, majd utána hagyott megégni és előtte meg embert kellett ölnöm nem is egyszer. Komolyan, nem értem őt. Fogalmam nincs, hogy mit szeretne, de mit hit, hogy a bezártságom alatt gyilkoló gép lett belőlem? Nos, akkor nagyot téved. Soha se leszek olyan személy, aki bűntudat nélkül tudna ölni, hiszen akkor elveszteném az emberségemet és azt, ami engem különlegesebbé tesz, vagy talán fura vámpírrá. Nem akarok ölni és biztos vagyok abban, hogy ennek van másik megoldása is, mint állandóan embereket ölve táplálkozni vagy legalább ne ártatlan embereket kellene ölnöm, hanem gyilkosokat. Mondjuk azzal se tudnék megbékélni, hiszen milyen jogon veszem el mások életét.
Nem érdekelt most Tony se, egyszerűen nagyon felhúzott és éreztem, hogy még mindig egy-két sebem nem gyógyult be. Nem értem, hogy miért nem monda el, hogy már nem sétálhatok a napon valami csecsebecse nélkül. Így most már tényleg olyan, mintha halott lennék, hiszen csak éjszaka járkálhatok vagy még akkor se, hiszen ki tudja milyen elvetemült dolgokra képes még. Tudtam jól, hogy nem bírja azt, ha valaki hisztizik, de azért az se várhatta el, hogy 200 év bezártság után mindenhez mosolyogni fogok és tűrni fogom azokat a dolgokat amiket velem művel.
Majd mit sem törődve elrohantam mellette, le a konyhába. Kell valami piának itt lennie. Nem vágytam gyümölcslére, se vízre, illetve még a véres hiányzott most. Egyszerűen csak inni akartam. Majd alig, hogy megfordulok a piával a kezembe Tony áll előttem és hamarosan egy kés döf a hasamba. Az ujjaim automatikusan engedik el az üveget, ami milliónyi darabra törik. Levegő után kapkodok és a kezemmel oda kapok, de Tony erősebb így esélyem sincsen megmozdítani a kést. Felnézek rá és érzem, amint egy könnycsepp végig csordul az arcomon, nem attól a fájdalomtól amit a késsel okoz, hanem attól, hogy nincs már meg semmi se abból a személyből aki egykoron a bátyám volt és ez mindennél jobban fáj. - Én nem változtattam meg. Te lettél szívtelen és könyörtelen gyilkos. Te vagy akit nem hatnak meg mások halála. - mondom neki kicsit szaggatottan, hiszen nem valami kellemes az, hogy úgy kell beszélnem, hogy egy kés van bennem, majd érzem, hogy ahogyan megforgatja bennem, mire bólintottam egyet, hiszen nem kellene tovább húznom őt, de egy hirtelen ötlettől vezérelve elkapom a kezét és még beljebb lököm a kést és őt figyelem.- Szenvedni szeretnél látni? Gyerünk tedd meg, de nem fogok lelketlen lenni. Nem fogok ártatlan embereket gyilkolni. - mondom neki rezzenéstelen arccal, pedig legszívesebben ordítanák, de nem fogom megadni neki ezt az örömet. Tartani fogom magamat és nem leszek a játékszere. Megtörni szeretne? Állok elébe, hiszen én se vagyok gyenge jellem, vagyis nem annyira, mint azt ő hiszi.
 
▷Music: - ▷ Note: - :▷ Words: 462
©
Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha EmptyVas. Ápr. 27, 2014 3:26 pm

To my sister

Ha valami egyszer meg fog ölni engem az a húgom lesz. Egyszerűen a makacssága és a gyengesége kikészít idegileg. Ahhoz képest, ahogy az emberekkel, vámpírokkal szoktam bánni.. Vele gyengéd vagyok. Reménykedtem abban, hogy ezzel egy kicsit nagyobb hatással leszek rá, de pont az ellenkezője. 200 év rabságból sem volt hajlandó tanulni, akkor miből veszem azt, hogy egy kedves szóval el van intézve az egész és hallgatni fog rám? Komolyan nem vagyok normális. Ő is ugyanolyan, mint a többi. Meg kell törnöm. S, ha ehhez az kell, hogy újra a kriptába dugjam, ahol most gyakrabban fogom meglátogatni egyéb eszközök és verbéna társaságában, akkor legyen. Örömmel megteszem! Itt az ideje, hogy megtanulja végre miért kell rám hallgatnia.. Szépen lassan meg fogom őt törni. De egy pillanatra sem szabad eleresztenem. Azonban néha neki is kell a pihenő, amit meg is tehet, majd a kriptában. Hiba volt felhoznom ide.. Még nem áll rá készen. Először meg kell törnöm és csak utána jöhet elő a sötétségből, amiben már évtizedek óta rejtőzködött. Talán még egyszer ennyi idő kell ahhoz, hogy mindent megértsen. Csak most teljesen másképpen fognak telni ott az évek. Erről gondoskodnom. Semmi könyv, semmi. Majd, ha megérdemli és tisztában lesz azzal, hogy én igen is felette állok.
Úgy viselkedik, mint egy hisztérika. El volt zárva a külvilágtól és ez egyenlővé tette a dolgokat azzal, hogy nem tudott felnőni.. Komolyan a falnak tudnék rohanni a hisztijétől. Főleg, mivel Ő megmeri tenni.. Nem tudja, hogy mi mindenre vagyok képes. Az, hogy hagytam a napon egy kicsit megpörkölődni semmi ahhoz képest, amit másokkal teszek és ezt ők is nagyon jól tudják, de a húgom nem. Fogalma nincs arról, hogy mennyire ki tudok borulni, ha valami nem úgy megy, ahogy én akarom. De itt és most megígérhetem magamnak, hogy meg fogja tudni.. Senki nem szegülhet ellenem még a saját húgom sem. Ha végeztem vele azt fogja kívánni bárcsak hallgatott volna rám, már a kezdetektől. Utána megyek a konyhába és vámpírsebességgel kapok fel a kezembe egy kést és döföm egyenest a hasába. – Most pedig végighallgatsz. Befogod a szádat és nem nyavalyogsz, mint egy agyatlan liba. Neked egyedül én parancsolok. Azt teszed, amit mondok vagy itt és most aláírhatod a halálos ítéletedet. Bár.. A halál túl egyszerű. Nem is sejted mi mindenre vagyok képes. Egyetlen egyszer hisztiz vagy ellenkezz velem szemben és megtudod, hogy ki is vagyok valójában, hogy ki voltam mindig is. Csak olyan vak voltál húgocskám, hogy nem láttál keresztül rajtam. Lehet, hogy a régi Tony nem bántotta volna a régi Jas-t. De mindketten megváltoztunk és azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy mindketten negatív irányba. Most pedig bólints, ha megértetted. – Fordítottam egyet a késen és, már az sem érdekelt, hogy milyen szörnyetegnek tart. Az vagyok és ez nem is fog megváltozni. Akinek változnia kell az Ő maga.



▷Music: - ▷ Note: - :▷ Words: 458
©

Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Konyha Konyha EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 1:44 pm

**********
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha Empty

Vissza az elejére Go down

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Adkins ház és kripta-