world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

2010 - Jackson Hole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptySzomb. Május 17, 2014 2:48 pm


Tyler & Zach
ξ VALAR MORGULIS


Az este éjszakába torkollott, a tűz nagyobb lángcsóvákra bontakozott ki, a levegő frissessége pedig egyből magamhoz térített.
Szerettem kint lenni, itt minden olyan nyugodt, magába vonzó. De nem ma este, nem ma... Most a nyugodtság halvány jele sem volt fellelhető idegen szemeknek. A hangulat gyilkos volt, és a máskor oly friss levegő most feszültséggel volt tele.
Két erejében teljes férfi feszült össze egy ostoba kis vitán. Jobban is tudhatnánk... ismerjük egymást, és egymás határait, de ma este túlságosan is megfeszegettük azokat. Csúfos dolgok is történhettek volna itt, borzalmasabbak mint amit a legrosszabb álmaimban elképzelhetnék.
Ez a fájdalom, ez a pusztítás, de mégis minek? Bizonyítani akartunk egymásnak, vagy másoknak? Balgaság lenne, mert rajtunk kívül nincs itt senki, aki elmesélhetné eme nemes, és bugyuta harc történetét.- Barátok vagyunk. Mindig is azok leszünk. De ha ma egyikünk meghalna, ez a feltételezett mondat nem valósulhatna meg. Zach... túl sok mindenkit vesztettem már el, és nem akarom a véred ontani.  - felnéztem a felettünk lévő csillagokra, ahol megtalálom az igazamat. Gondolataim kusza sorozata szinte megbolondított. Annyi minden szökkent át az agyamon, hogy már nem is tudtam követni. Haza akartam menni, mindennél jobban vágytam Caroline ölelésére, anyám pillantására és kedves szavaira. Matt cimborámmal egy közös italozással töltött estére, egy kis Mystic Falls-i nyugodt éjszakára. Egy olyan életre, amiben mindez nem történt meg. Ahol én, Tyler Lockwood csak egy egyszerű srác volt nem több. Nem valami szörnyszülött akitől mindenki félt, akit a markában tartott néhány hataloméhes és felsőbbrendű lény. - Segíteni fogok neked. Együtt, közös erővel bosszút fogunk állni a családod miatt. Minden erőmet beleadom majd, mindenemet odaadom. - mondtam, miközben a hevesen kalapáló szívem apróként lelassult normál, megszokott tempójára.  A falkám is bele fog egyezni ebbe, hisz ők a vezetőjüket követik, nincs saját akaratuk ameddig életben van az Alfa. Zach is tudja ezt, így nincs szükség üres szavakra, ígéretekre. Szavamat adtam már neki korábban, be is fogom tartani, nem leszek egy hazug semmirekellő aki hátba szúrja a számára fontos embereket. Így is elég bűntudatot érzek Caroline és az otthoniak miatt, nincs szükségem még egy zavaró impulzusra.
Karomat nyújtom Zach felé, akinek orrából vér ömlik. Megerőltette magát, látszik mennyire megviselt. Pont mint én. Ideje lenne egy kis fegyverszünetnek és csendes pihenőnek azt hiszem...
zene: -- | megjegyzés: köszönöm a játékot : )  | szószám: 365 | ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptySzer. Ápr. 16, 2014 9:46 pm


Tyler & Zachary

► I can't. STOP!


Felemelő érzés volt, hogy ekkora hatalom van a kezemben, hogy azt csinálok, amit akarok. Én irányítom a játékot, én hozom a szabályokat. Senki sem szólhat bele. Hatalmas erő birtokában vagyok, amit mindenkinek meg akarok mutatni, megmutatni, hogy én vagyok a legerősebb. Attól sem riadok vissza, ha egy barátomat kell bántanom, nem érdekel, csak lássák, hogy mekkora hatalmam van. Mint egy drogfüggő.. Éhezem erre az érzésre, ez visz előre. Leírhatatlan, csak az értheti meg, aki egyszer már átélte.
A hold és az erdő energiája bennem teljesedik ki. Egész testemben érzem az erőmet, ezt pedig élvezem Tyler-ön használni. Nem hagyom, hogy bárki is ilyet mondjon rólam és a húgomról. Ez egy fájó téma számomra, ő pedig ezt nagyon jól tudja. Ezzel meg lehet gyengíteni, de erősebbé is lehet tenni. Most erősebbé tett, minden eddigi dühöm most tornyosult össze, ma éjszaka tört elő belőlem. Nem tudok uralkodni magamon. Még akkor sem, ha az egyik legjobb barátom van előttem a földön, nem megy. Kell valami, ami visszahoz, ami megállásra késztet, mert tudom, hogy rossz amit csinálok, de nem bírom abbahagyni. Kell valami, ami visszahúz. Már túllépte azt a határt, amikor élvezni tudom az erőmet. Elértem a csúcsot, de én továbbmentem, ahol nehéz megállni. Fejem a hold felé emelem, s egy mély levegőt veszek, de nem tudok fékezni magamon, pedig már testem is megállásra késztet. Orrom vérezni kezd, ami arra utal, hogy átléptem azt a határt, hogy biztonságosan használjam az erőmet. Ha nem állok le akkor bajom eshet, nem is kicsi...
Egy hatalmas füttyszó térített észhez, ekkor jöttem rá igazán, hogy mit tettem. Mennyire messze is mentem el. A holdról Lockwood-ra vetem tekintetem, aki előttem hever a földön. Az előbb még úgy gondoltam, hogy Arielle-el kapcsolatos kijelentése erősebbé tette, de ez nem igaz. Meggyengített, olyan gondolatokat hozott belőlem elő, amire a harc elején még nem is gondoltam volna. Azt hiszem jobb, ha egy ideig nem találkozunk, ez a barátság már nem az ami volt. Akkor is harcoltunk egymással, de ma este ez más volt.. Mindezek ellenére nem gondolom azt, hogy el kellene mennem. Azt hiszem, hogy még van annyi erőm, hogy megvédjem magam és ne marcangoljanak szét. - Akkor jöjjenek! - mondom erőtlenül, s leülök a farkas mellé. Ennek az estének még nem lehet vége, valakinek nyernie kell, aki valószínűleg nem én leszek, de nem hagyom annyiban azt amit elkezdtünk, végződjön bármilyen véresen is.

zene: up in the air | megjegyzés: sajnálom, hogy eddig tartott, de most semmire sem volt időm :/ | szószám: 389 | ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptyPént. Márc. 07, 2014 6:52 pm


Tyler & Zach
Look at. you..


Egy ember akkor válik a leggyengébbé, ha szeret valakit. Amit birtoklunk, az birtokba vesz. Hihetetlen, hogy a húga puszta említése is ekkora dühöt váltott ki belőle, ami arra késztette, hogy így bánjon velem, és ennyire kiforduljon saját magából. Ha akarnám bármilyen szörnyű dologra rá tudnám kényszeríteni, de azzal csak magamnak ártanék. Meghalni nem akarok ezen az estén, és gondolom ő sem így képzeli el a véget, ami lassan közeledik felé.
Az élet egy kiszámíthatatlan dolog. Folyton értelmet keresünk neki, miközben lehet, hogy sosem volt. Jeleket látunk minden kis apróságban, de aztán rájövünk, hogy saját magunkat próbáljuk becsapni.
Éles fájdalmat éreztem az irtó hangos csattanás után, ami a hátam és az éj sötétjében megbúvó fa közt történt. Szinte biztos, hogy meg is roppant a gerincem, az pedig, hogy Rhys még belém is rúgott nem sokat segített a helyzeten.
Ma este nagyon elemében van a kis boszorkány. Lassan fenségesnek is lehetne mondani, amit csinál. Csak egy pöpp elegancia hiányzik a repertoárjából.
Ez az értelmetlen harc is egy ilyen kis jelkép. Jelképe a hatalomnak, a birtoklásnak és mi egy s másnak. Nem tudok rá érthető, logikus választ adni, hogy miért. Miért pont Zach? Miért pont itt? Miért pont most? Kérdések halmaza, ami megválaszolatlanul fog keringeni az idők végezetéig.
Mindig is a szeszélyes dühkitöréseimről voltam híres. De amióta ez történt velem, ami, próbálok változtatni. Néha fel-felcsillan a szemem a méregben amit érzek, de olyankor valami megnyugtatóra gondolok, és próbálom kiverni a fejemből az olyan gondolatokat, ami annyira morbid, hogy már én is megijedek magamtól alkalmanként.
De hirtelen égető érzés ejt hatalmába. Az arcom mintha lángolna, mintha a tűzforró parazsat szórnák rám. Mindig is utáltam a forró dolgokat... farkasként pedig nem változott a helyzet.
Zachary arcán kaján vigyor ül, ami nyilván annak tudható be, hogy én a földön fekszek vicsorgó fogakkal, ökleimet magam mellett testemhez szorítva. Ordítanék legszívesebben, de nem adom meg neki ezt az örömöt, nem, nem. Sőt...
- Csak ennyire vagy képes, Rhys?  - üvöltök rá ahogy az a torkomból csak kifér. - Ennyi telik a nagy boszorkánytól? Ez neked show-time? - a jobb kezemet lassan és esetlenül az ajkaimhoz húzva füttyentek egy rettentő hangosat. - Mutasd meg mit tudsz egy falka ellen, mert hamarosan ideérnek. Vagy menj el, és egy ideig ne gyere többé a közelembe. - a füst gyorsan borítja be az erdőt, szinte már semmit nem látni öt-hat méternél távolabbra még farkas szemekkel sem. Vajon ez elég lesz, hogy elijessze vagy egy kicsit meg kell marcangoljam?  


395 this is war bocsi a késésért... :S ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptySzomb. Feb. 01, 2014 11:51 pm


Tyler & Zachary

► Burn, werewolf. BURN!


A tűz, a tűz amivel én igazán jól tudok bánni. Uralom ezt az elemet, ezzel teljesítem ki az erőmet. Szinte minden varázslatomhoz használom, ebből gyűjtöm az erőm nagy részét. Nem tudnám elképzelni, hogy ne használjam többet ezt az elemet. Most sem csak amiatt történt a tűz használata, hogy Tyler-t meggyengítsem, hanem, hogy magamat erősebbé tegyem. Sokan úgy gondolják, hogy ezzel  csak rombolni lehet, pedig hatalmas életerő van benne. Az élet ereje, nem véletlen, hogy a boszorkányok legfőbb erőforrása a tűz.
Gondolataimat Lockwood hangja zavarja meg. Mégis mit képzel? Nem gondolkozik ez a gyerek? Úgy látom nem. Nem tudja mibe tenyerelt most bele. Felállok a földről, kezemmel nem törődve, s a férfi felé indulok. Gondolataimat teljesen félreteszem, mindenemet a düh irányítja, ami nem érdekel, hagyom, hogy kibontakozzon.  - Ne játssz a tűzzel, mert könnyed megégethet! - nézek szemeibe, miközben a tűz lassan eltűnik. Szemeiben jelenik meg a tűz, a szikra, a gonoszság, ami akkor lesz látható, ha valaki a húgomat emlegeti. Senki sem veheti őt a szájára, senki.. Egy erőteljes kézmozdulattal egy fának repítem. Hatalmasat csattant, a földön is fekszik. Tyler elé lépek, óriásit rúgok belé, hogy arccal velem szemben legyen. A számon ördögi vigyor jelenik meg, majd a még használható kezemet a arcomra helyezem, s egy élő voodoo babává válok. A kezem forró lesz, melynek fájdalmát csak a farkas érzi, szinte már az égett bőre illatát érezni. Mondtam, hogy vigyázzon a tűzzel. - Show time. - vigyorgok rá. Egyáltalán nem érdekel, hogy milyen fájdalmai vannak. Kicsit sem hatnak meg. Meg fog bűnhődni azután, amit mondott, nem fogok elsiklani efelett. Ezt pedig ő is nagyon jól tudja. Nehéz életem volt, sokszor kínoztak már meg, szóval tudom, hogy mi az amivel nagy fájdalmakat lehet okozni, de az engem kínzók ezt nem tudták. Míg az emberek nagy részét fizikálisan lehet a padlóra küldeni, addig engem szavakkal. Ezt pedig Tyler nagyon jól tudja, ismeri a gyenge pontjaimat, de én is az övéit. Tudom, hogy fél a tűztől, ez pedig ki is fogom használni. Égni fog, a fájdalom mindenét fel fogja emészteni, megtanulja, hogy többet nem veszi a szájára Arielle-t.


zene: up in the air | megjegyzés: végre elkészültem | szószám: 346 | ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptyPént. Jan. 17, 2014 3:36 pm




I'ts a trap
Zach & Ty


Félek a tűztől, és mindentől amit tűz táplál. Nem, nem a farkas énem miatt, már az előtt sem rajongtam érte úgy kifejezetten. Túl forró, túl sértő. Egyszóval minden amit utálok egybegyúrva.
Zach most az egyszer ráhibázott a gyenge pontomra. Honnan tudhatta? Vagy csak puszta véletlen volt, hogy épp az utálatom tárgya közé taszított rabként? Talán... Sosem mondom, hogy mitől félek senkinek, mert tudom, hogy eljöhet az a pillanat, amikor visszaélnek vele. Egy olyan jelentéktelen pillanat mint ez a mostani. Mert nincs nagy jelentősége, az tény és való. Nincs semmi díj, semmi jutalom amit a végén a győztes kap. Nem kapunk babérkoszorút, nem lesz felírva a nevünk semmilyen falra. Csak a tudat lesz, mindkettőnké.
Ahogy a férfira nézek, aki hősiesen küzd ellenem, habár semmi esélye, eltűnődők. Hogy lehetünk mi barátok? Ő boszorkány, én pedig egy szörny vagyok... ennek semmi értelme sincs. De akkor mi értelme van Caroline-nak és nekem? Ő vámpír... nem szabadna, hogy ez történjen.
Egyszer egy bölcs ember viszont azt mondta, hogy talán a legelképzelhetetlenebb dolgok tartogatják a legjobb meglepetéseket. Nem hazudott sokat, de mi mégis egymás vérét ontjuk Rhys-al. Azt súgja itt bent az ösztönöm, hogy álljak le, hagyjam rá, ne üssek vissza, de a fejemben pedig egy kis hang pont ennek az ellentétét visszhangozza újra és újra. A köztes úton ahol ez a két érzelem találkozik, ott megtörik valami. Tudom, hogyha ezt a témát felhozom, azzal nem csak Zach-et sértem meg, de azt is amit képvisel. Tudom, mi a leggyengébb pontja, és használni is fogom. Mivel a tűzből nem tudok kimászni sehogy, ezért el kell érjem, hogy ő jöjjön be hozzám. Mi sem egyszerűbb... - Hé Rhys! - kiáltok felé, torkom szakadtából, hogy biztos meghallja amit mondani akarok. - A húgoddal is ezt csináltad? Fitogtattad az erődet rajta, mi? Miattad hallt meg, csak te vagy az oka. Gondolj bele. Ilyen szánalmas testvérrel nem lehetett neki könnyű, mint te, aki semmire sem jó. - felhúztam a szemöldököm, és úgy vártam a reakcióját erre. Nem lesz fájdalom mentes... de megéri.

△ words: 333
△ music: - &
credit: A & K & C & M

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptySzomb. Jan. 11, 2014 11:14 pm


Tyler & Zachary


Hatalom. Nehéz definiálni. Senki sem fogalmazta még meg, hogy konkrétan mit jelent ez a szó. Mindenkinek más, de mégis mindenkinek ugyan az. Érdekes.. Szerintem a hatalom egy drog, melyet ha valaki egyszer megízlelt, örökké azt fogja hajszolni. Ilyen a mi harcunk is Tyler-el, bizonyítani akarunk magunknak, hogy még mindig képesek vagyunk a másikat legyőzni, a földbe döngölni, akár a szó szoros értelmében. Nem futamodunk meg semmilyen módszertől, épphogy életben hagyjuk a másikat. Akik kívülről látnak minket, azok nem hiszem, hogy tudják mi folyik ilyenkor a kettőnk agyában. Sokan lehetetlennek tartják, hogy két barát ilyen fájdalmat okoz a másiknak, de én szemrebbenés nélkül vakítottam meg egyik szemére az előttem lévő vérfarkast.
Akkor is megtettem volna, ha ez nem csak ideiglenes állapot, nyerni akarok, nyerni is fogok...
Elmélkedésemből Lockwood hangja ébreszt fel. Néhány másodpercig nem figyeltem, s minden megváltozott. Jobb karom a hátam mögött, meglehetősen fájdalmas pozícióban. - Csak szeretnéd, még mindig azt gondolom, amit nemrég mondtam... - vágom oda, miközben a fájdalom egyre növekszik, hangom pedig elhalkul. A következő másodpercek szinte óráknak hatnak, a fájdalom lassan az egész testemet átjárja.
Fogaimat összeszorítom, szemeim becsukom, s próbálom elnyomni a fájdalmat, a kínt, ami abból adódik, hogy karom ketté vált, ketté tört, mint egy száraz faág, amire könnyedén rálépünk. Földre rogyok, s óvatosan jobb kezemre teszem a még egyben lévőt, s próbálok tenni a a gyötrelem ellen, de hiába. Ez hatalmasabb nálam, felemészt. - Ezt te sem.. - semmi hang sem jön ki a torkomon, de nem adhatom fel, nem győzhet ő, ma este biztos nem. Bal kezemmel egy kört rajzolok a levegőbe, s az előttem álló, győzelem ittas férfi egy tűzkarika közepén találja magát, ezzel nyerve magamnak néhány másodpercet. Valahogy össze kell szednem magamat, meg tudom csinálni.
Sosem voltam még ilyen helyzetben, mindig én vagyok az, aki kínozza a másikat, a halál közelébe taszítva. Persze jelenleg egyáltalán nincs élet-halál kérdés, de az egyik kezem használhatatlan - hasonlóan, mint Lockwood egyik szeme. Igaz én próbáltam kedves lenni, valamivel kisebb fájdalmat okozni neki - természetesen ez is megkérdőjelezhető -, de most biztos, hogy megváltozik minden, a fájdalom ellenére sikerült új erőre lelnem, habár még így is nehéz este elé nézek. Néhány perce azt gondoltam, hogy vége lesz, de csak most jövök rá, hogy ez az éjszaka még el sem kezdődött.


Δ 373 Δ Up in the air Δ --- Δ
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptyKedd Jan. 07, 2014 5:14 pm

Zach & Ty
 getting stronger
A fenségestől a nevetségesig csak egy lépés van. - ahogy azt Bonaparte Napoleon egyszer bölcsen megmondta. Igen... néha még én is oda figyeltem történelem órákon ha épp nem volt más elfoglaltságom amivel eltölthettem volna az időm a teremben.
Hatalmi harcot vívunk, a semmi miatt. Fenséges vagy nevetséges? Melyik kategóriába tartozunk, ahogy mi most egymás torkának esünk, szó szerint?
Kicsit mind a kettőbe, de nem hiszem, hogy ez most sok mindent befolyásolna. Látni úgy sem látja senki, és nem is egy ostoba Ki mit tudnak fogjuk fel ezt.
- Mégis min? - tettem fel a kérdést fölényes vigyorral az arcomon, de nem kellett sokat várjak a válaszra. A fájdalom a karomon a szívemig mart. Éreztem már ilyet korábban, és nem kellemes, egyáltalán nem az. Mintha véget nem érő kín törne elő a semmiből. Farkasméreg, annak kell lennie. A szemeim aranyberill színben ragyognak, de olyan keserves arcot vágok hozzá, hogy nem nagyon lehetne őket megcsodálni eme gyönyörű éjszakán. - Rhys, ezért még... - próbáltam befejezni a mondatot, de nem sikerült. Elengedtem Zach nyakát, a karom élettelenül zuhant lefelé. Mikor ránéztem még a vér is megfagyott bennem. Semmi... semmi nem volt ott. Még egy ártatlan sebhely sem. Hogy, ez hogy történhet meg? Csak beképzelem? Ő akarta, hogy elhiggyem? Én nem tudtam, hogy a boszorkányok ilyenre is képesek, hogy csak úgy a semmiből... na de legközelebbre jó lecke lesz. - Ügyes kis trükk, ami azt illeti. - mondom zihálva, még mindig kínok kínja közt. De ahogy egyre jobban elhittem, hogy ez csak az elmém játéka, annál jobban enyhült ez a förtelmesség.
Épp indultam volna letépni a fejét a nyakáról, de megelőzött, ismét. A földről felvett kődarabbal saját kezét sebezte meg, és a belőle kicsöppenő vért egyenesen a bal szemembe juttatta. Furfangos... roppantul ravasz. Semmit sem láttam, minden hangyás volt. Mint mikor rossz a tv-d, megrugdosod kétszer, és az egész képernyő kis szürke, fehér illetve fekete hangyákkal lesz tele. Na igen, én is pont így láttam. DE, a jobb szemem tökéletesen tükrözte a képet az agyamnak, és nekem ennyi is elég ahhoz, hogy megfizessek neki. - Kitéphetném a szíved, de az nem lenne annyira fájdalmas. Inkább eltöröm a csontod, az lehet jobban fog fájni. - felállva a földről -mert hogy időközben odáig is lecsúsztam - rontottam a férfinak teljes erőmből. Kellett egy kis akaraterő, hogy így fél rokkantam felálljak, de ha valaki egyszer felhergel, annak jajj.
- Add fel, és nem kell, hogy tovább szenvedj. - üvöltöttem a fülébe, miközben a háta mögé kulcsoltam a jobb karját. - Nem is kell feladd, csak vond vissza, amit az elején mondtál rólam, és a képességeimről. Akkor nem kell tovább fájjon. - csak egy pillanat, csak egy roppantás, csak egy... Éreztem ahogy a két csont ketté válik, és két különböző útra terelődik el.  Aucs, ez biztos fájt. Na most csepegtessen bármit is a szemembe, Mr. Óz a nagy varázsló.

credit

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptyVas. Jan. 05, 2014 6:12 pm


Tyler & Zachary


Kezdetét vette az erő fitogtatás. Mivel ez az, nem élet-halál harc, persze nem is egy baráti harc. Komolyan harcolunk, de arra próbálunk figyelni, hogy ne haljon meg a másik - ami azért nehéz, mert ilyenkor mind a kettőnknek átkapcsol az agya, az igazi valónk megmutatkozik.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem félek Tyler-től, igenis félek, de minden harcnál a félelmemet használom fel, abból nyerek igazi erőt.
A másodperc töredéke alatt kerül mögém a farkas, s nyakam köré fonja egyik karját. Szinte alig kapok levegőt, nehezen préselem tüdőmbe azt a kevés oxigént is, amihez sikerül a szorítás alatt hozzájutnom. Sosem értette igazán a varázslást, mindig is azt gondolta, hogy csak az igék léteznek. Lehet az ő boszorkány ismerősei csak dalolgatnak, de én keményen játszom. - Meglepődnél... - szenvedve válaszolok kérdéseire. Azt hiszem ideje megmutatni neki, hogy milyen is az, amikor varázsolok. Nem kellenek igék, csak egyszerűen kreatívnak kell lenni, az meg menni fog. A torkom körüli lévő kezét minden erőmmel megszorítom, s lassan ki is enged a szorításból. Az ordításból úgy hallom, hogy sikerült, amit szerettem volna. Farkasméreg, igaz nem az eredeti formájában, egyszerűen csak az elméje szórakozik vele. - Nincs szükségem semmiféle szöveg mormolására, gondolom ezt a példa is bizonyítja! - kaján vigyor jelenik meg az arcomon, mikor Lockwood szemeibe nézek. Könnyű volt felülkerekedni rajta, de ez még csak a kezdet.
Egy éles követ emelek fel a földről, amit a tenyeremen végighúzok, úgy hogy egy vérző sebet ejtsek magamon. A tenyerem erősen ökölbe szorítom, s Tyler bal szeme fölé helyezem. Csak néhány csepp, néhány csepp vért csöpögtettem bele, ezzel hatalmas fájdalmat okozva neki, valamint átmeneti időre egy szemére vak lesz..
Rég csináltam már ilyet, rég kínoztam meg bárkit is, nagyon rég. Rendben, nem leszek ennyire drámai.
Valójában egy hónapja egy csapat vámpírt öltem meg. Nem pusztán unalomból, csak az életemet védtem. A vezetőjük egy Shannen Wals nevű boszorkány volt, szeretett volna véget vetni az életemnek, hát én öltem meg a zsoldosait. Ha az előttem lévő farkasra nézek még mindig érzem a dühöt magamban, ezért sem leszek ma este olyan könyörületes.


Δ 337 Δ -- Δ -- Δ
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptyVas. Jan. 05, 2014 12:10 pm

Zach & Ty
 getting stronger
Zachary túl messzire mentél, ezt nem kellett volna... Attól, hogy az erdőben vagyunk, még nem lesz semmilyen előnyben. Lehet, hogy az ereje a természet lágy ölétől származik, de az én erőm pedig a természetben teljesen otthonosodni tud. Ha kell, el tudok rejtőzni egy-egy vastagabb fa mögött, és lesből lecsapni, vagy teljesen magamnak formálni a területet, és egyik törzstől a másikig repíteni, miközben nekem semmi bajom nem esik.
Ő mit tud csinálni? Meglobogtatni itt a tüzet? Hú, hogy el ne ájuljak, ez aztán erő. Ugyanezt megcsinálom én is, egy hordó kerozinnal meg öngyújtóval, semmilyen varázserő nem kell hozzá.
Ha akarnám másodpercek alatt szétszabdalhatnám a kis testét, egyik végtagtól a másikig haladva. Annyi ideje nem lenne, hogy pislantson, vagy nyeljen egyet én már ott lehelnék a nyakára, és alaposan megszorongatnám, de nem akarom megölni. Ez is csak egy olyan nézeteltérés, amit egy kis férfi erő fitogtatással megoldunk. Freud szép kis könyvet írhatna a kettőnk összecsapásaiból, és hatalommániájából ha még élne.
Soha nem haragudtam Zach-re, akkor sem ha kikaptam. Nehezen viseltem, és legszívesebben álmában fojtottam volna meg, de az régen volt. Azóta megtanultam kezelni a düh kitöréseimet, mert muszáj volt. De még mindig megtörténhet, ha ritkábban is, hogy teljesen kikelek magamból.
A hevesen lobogó lángokra néztem. A parázs egyre csak gyűlt a tűz mellett. Ha a többiek visszajönnek biztos nagyon kíváncsiak lesznek, hogy mégis mi a fene történt itt. Akkor majd elmagyarázom nekik, hogy egy nagyon erőteljes, de mégis túlságosan hiú boszorkány eljött az én táboromba segítségért, megkérdőjelezte az én befolyásomat és az én erőmet, aztán pedig pórul járt, ahogy annak lennie kellett.

Azt vártam, hogy mikor növeszt valami paszulyt a földből és fog le vele. Aztán jöhetett volna valami mérgező növény amit végighúz a mellkasomon és ilyen Joker féle kárörvendő kacajt ejt el, de ő csak állt, mint egy szobor.
- Többre lesz szükséged ennél, hogy megijessz drága barátom. - lenézően vizsgálgattam őt, meg a figyelmeztetését, de nem tudtam, hogy mitől kéne igazán féljek. Úgyhogy megtettem ami elsőnek az eszembe jutott.
Olyan gyorsan ahogy csak tudtam a háta mögé kerültem, és a karommal átszorítottam a torkát, hogy alig kapjon levegőt. Szinte minden egyes szívverését éreztem a nyaki ütőerénél. Szerencséje van, hogy nem vámpír vagyok, mert mostanra már elvérzett volna.
- Ha kitöröm a nyakad, akkor is olyan könnyen fog majd menni a latin szöveg mormolása, Rhys? - mondtam halkan, de a szorításból nem engedtem egy csöppet sem.

credit

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptySzomb. Jan. 04, 2014 9:23 pm


Tyler & Zachary


Ahogy látom nem igazán tetszik neki az, hogy megmondtam mit gondolok, de ez nem igazán érdekel. Egy kívülálló sokkal jobban látja a dolgokat, átlátja az egészet, olyanokat is észrevesz, amit mások nem. Persze azért is zavarhatja ennyire, mert szinte mindig ezt teszem, mindig kimondom amit gondolok. Habár ezzel csak neki akarok segíteni, de ez úgy tűnhet, mintha kioktatnám - na jó, az is benne van. Már egy ideje Tyler monológját hallgatom, egy szót sem szólok, ez az ő ideje, adja ki magából a dühöt, mert még a végén elfajulnak a dolgok, azt pedig nem tudom megmondani, hogy ő vagy én jönnék ki jól a dologból...

Lassan feláll, s ökölbe szorítja a kezét, érdekes fordulat. Nem reagálok semmit, de valójában egy kicsit megrémültem. Nem is ez a jó szó, inkább meglepődtem. Láttam már ilyennek, de velem szemben így még nem állt. Kezét hatalmas erőfeszítések árán sikerül nem meglendítenie, látom még képes gondolkodni, még ura a testének, de ez hamarosan nem lesz így. Hogy tartok-e ettől? Jelenleg még én sem tudom, de azt hiszem nem. Hűha, kecsegető ajánlat, megmutatja, hogy mi történik egy árulóval, azt hiszem most félnem kellene. De miért is? Az én terepemen vagyunk - attól, hogy ő ezt nem vette észre. A természet szolgája vagyok, onnan merítem az erőmet. Holnap éjszaka telihold, ami a legnagyobb erőforrás. Míg egy vérfarkasnak átok, addig nekem áldás az az éjszaka. Ma este észre fogja venni, ma megtudja, hogy miről beszélek. Ahogy ő, úgy én sem szeretem, ha valaki fenyegetőzik, meg fogom mutatni, hogy milyen is egy igazi vezető. Hogyan kell az erőddel bánni, hogyan mutasd meg, hogy te vagy a főnök, a legerősebb. - Lássuk! - nézek a farkas szemeibe. Remélem tudja, hogy most mi fog következni, véres lesz ez az éjszaka, ami nem lesz szép.
Lassan a tűz elé sétálok, s egy mély lélegzetet veszek, a tűz lángjai a magasba emelkednek, szemem lecsukódik. Minden elcsendesedik körülöttünk, minden megfagyott. - Már csak ketten vagyunk. Azt hiszem kezdhetjük! - senki sem tud közbeavatkozni, minden ember, minden élőlény élettelen körülöttünk. Ez csúnya lesz...


Δ 336 Δ -- Δ Nem lett a legjobb. Δ
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptySzer. Dec. 25, 2013 4:00 pm

Zach & Ty
Welcome to Lockwood camp.
Amint szóba került az, hogy mennyire, miért nem vagyok jó vezető egyéniség egyből kiment a fejemből a Petrova nő. Sosem szerettem ha kritizálnak, sosem tűrtem el, ha valakinek nem tetszik az amit csinálok, vagy épp nem bírja ki, hogy bele ne szóljon az én ügyeimbe. Minek jött ide? Kiselőadást tartani arról, hogy ő milyen úton-módon vezetne egy falka farkast akik türelmetlenek, makacsok, önfejűek és még sorolhatnám holnap estig... A kissé nem elég nagy jelző ahhoz, hogy kifejezzem mennyire megsértett, ezzel a kijelentésével. - Rhys, nem tudsz te semmit. Idejössz, hogy megszerezd a kis infódat a hülye bosszúdhoz, aztán pedig kritizálsz? - dühösen pislogok az előttem lévő férfira, aki legalább annyi borzalmon ment már keresztül mint én, ha nem többön. - Ha más nem, de te igazán tudhatnád, hogy milyen vagyok. - annyira régóta nem ismerem Zachary-t, de talán ő az, Caroline-on kívül aki szinte minden kis titkomat ismer. Megbízok benne, mert tudom, hogy úgy se árulna el, de ez azért nem volt szép, nagyon nem. - Próbáltál te már egy falkát vezetni, akik minden teliholdkor átalakulnak vérszomjas szörnyekké? Feltételezem nem, szóval nem ismered a körülményeket. - Felállok, és ökölbe szorítom a kezem. A düh egész testemet átjárja, és csak nagy erőfeszítések árán tudom magam visszafogni, mielőtt meglendíteném a karom, és telibe találnám Zach állkapcsát. Mindig ez a heves vérmérséklet... ez a temperamentumosság fog a sírba vinni, szinte érzem. - Arról nem is beszélve, hogy senki sem mer ellenem fordulni. Én vagyok az Alfa. Tudják, hogy bármilyen szövetkezés ellenem büntetést von maga után. Szeretnéd látni, hogy milyet? Esetleg demonstrálhatom rajtad. - Szikrázó szemeim csak nem hagynak alább, és egyre csak arra tudok gondolni, hogy megleckéztessem egy kicsit. A többiek nem lehetnek túl messze, csak egy hangosabb kiáltásba kerülne őket visszahívni, de akkor bebizonyosodna Zachary feltételezése miszerint: "Nem vagyok elég karizmatikus, és kemény." Hát ezen ne múljon, megmutatom én neki ki a kemény legény a gáton, csak győzze varázsigékkel, meg ősi humbugokkal, az úgy is olyan jól megy neki a száj jártatás mellett. - Szóval...?

338 Survival credit


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptyHétf. Dec. 23, 2013 12:31 am


Tyler & Zachary


Megkaptam a választ amiért jöttem, már biztos, hogy Anna Petrova a szülővárosomban van. Ott ahol az egész családomat kivégezte, ez pedig gusztustalan. - Bízz bennem, minden az időzítésen múlik. Tudom mit csinálok! - kaján vigyorral válaszolok Tyler-nek. Ha várni kell, akkor várok, ha pedig lépni, akkor lépek. Minden az időzítésen múlik. Vannak dolgok - mint ez -, ahol várnod kell, így lepheted meg az ellenfeledet. Habár gondolom ezt egy vérfarkas nagyon jól tudja.
Láthatóan nagyon zavarja az imént feltett kérdésem. Nagyon érdekelt a válasz, hiába vagyunk nagyon jó barátok a vezetéssel kapcsolatban nem igazán értünk egyet, mind a ketten más módszereket használunk. Többször dolgoztam már csoportban, nem egyszer töltöttem már be a vezetői szerepet. Én jobban szeretek mindenkit szem előtt tartani, tudni, hogy ki mit csinál.
Elegendő teret adok az embereknek, de nem annyit, hogy valaki felém tudjon kerekedni, arra azért nagyon figyelek. - Csak egy igazán kicsi.. - vágom kérdésére merészen. Én sem vagyok normális, hogy pont a telihold előtti estén tervezem kioktatni, de nem igazán találkozunk, szóval nem igazán lenne máskor alkalmam. Kemény vagyok, vállalom a következményeket.
- Nem vagy elég karizmatikus, a falkád hamarosan ellened fog fordulni.. - nézek szúró tekintettel a farkas tekintetébe. Többször próbáltam már felnyitni a szemét, hogy ideje lenne hatalmas döntéseket meghozni és megmutatni, hogy igenis ő az úr, ő irányít. Mindig is azt éreztem, hogy Tyler ezt nem tudja megtenni, egy falkáért nem tud kiállni, magáért igen. Magáért nagyon is, sőt néha túlságosan is -, de ez nem egy rossz dolog, ezért is kedvelem annyira, ebben nagyon is hasonlítunk. - Ideje bekeményítened! Sokszor mondtam már neked, remélem egyszer végre meg is fogadod.. - mondatom néhány lépést teszek a tűztől, szeretném látni, hogy mennyien is vannak még az erdőben kettőnkön kívül. Félő, hogy a fiúnak most fog megjönni az esze, mert a kritikus pont a ilyenkor szokott eljönni nála, még az átváltozás estéje előtt. Nem igazán örülnék, ha én lennék az a személy, akivel megmutatná a falkának, hogy ő az úr. Ilyenkor a vérfarkasoknál nem számít, hogy barát vagy ellenség vagy...


Δ 336 Δ -- Δ Remélem nem haragszol, hogy ennyit késtem..:/ Δ
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptySzomb. Nov. 23, 2013 4:38 pm

Zach & Ty
Welcome to Lockwood camp.
Egy kiugró kőszikla szélére ülök, szemben Zach-el. A tűz pislákolása hallatszik csak a férfi mély hangja mellett az erdei csendben, ami már jó ideje az egyetlen megbízható és megértő forrásom. Eltekintve a halvány fénytől, ami körül öleli a tábort nem sok látnivaló van erre, amit meg tudnék neki mutatni, és ha jól értelmezem nem is várost, vagy hegyeket nézni jött ide. Anna Petrova. Már meg is feledkeztem róla. Sokáig tartott kiderítenem, hogy mi is van a vámpír királynőnkkel, hogy merre járt, merre tengeti jelentéktelen perceit ezen a világon, amire sikerült valamit megtudnom. Annyira nem ástam bele magam a témába, hogy több oldalnyi aktát adjak Zach kezébe, de ennyi pont elég lesz, hogy lecsillapodjon, vagy éppen ellenkezőleg. - Nagyon jól vagy informálódva, kedves barátom. De a helyedben én sietnék azzal a bosszúval. Nem fog mindig ott lenni, hogy rád várjon - gúnyos mosoly húzódik végig az arcomon. Megértem Zach-et minden tekintetben, de azt azért mégiscsak viccesnek találom, hogy nem tudja saját magától kideríteni, amit szeretne. Tudom, hogy nagy ereje van, és ezért nem érdemes vele harcba szállni, de lehetne több esze is néha napján. Pl. ha olyan okos lenne, tudná, hogy holnap telihold lesz és nem jött volna ide felelőtlenül. - A farkasok felkészülnek a nagy napra, ami holnap jön el. Némelyiküknek ez lesz az első átváltozása. Elküldtem őket vadászni, hogy minél erősebbek legyenek mind fizikálisan, mind mentálisan. - felhúzom a szemöldököm lassan. Vajon azért kérdezősködik, mert nem bízik bennem, vagy mert nem bízik abban, hogy tudok a többieknek parancsolni? Talán ennyire lenézi a vezetői képességeimet? Csak egy informátor vagyok a szemében?
Példát statuálhatnék abból, hogy mennyire is figyelik a falkán belül az utasításaimat, de nem akarok vérfürdőt rendezni. Habár...de nem, mégse. Igaz hogy nem iszunk meg két sört a legközelebbi bárban minden hétvégén Zachary-vel, de az biztos, hogy inkább tekintek rá barátként, mint ellenségként. De ezt mégsem hagyhatom szó nélkül.
Hirtelen állok fel, felkavarva a kitaposott úton a port. Néhány szem a tűz martaléka lesz, a többi pedig visszahull az eredeti helyére. - Kétségeid vannak, Rhys?

338 Survival credit


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptyKedd Nov. 19, 2013 4:18 pm


Tyler & Zachary


A távolba mutatott, ahol valószínűleg egy kisebb tűz van, a fények erre utalnak. Bólintok, s el is indulunk a fény felé. Egy kisebb lépéssel Tyler mögött megyek, mert hiába adott egy zseblámpát, nem tudom, hogy mi van előttem és mi nem. Jobb, ha ő megy elől, mert ő egy ideje már itt van, szinte itt él. Miközben egyre világosabb lesz szétnézek, hogy hol lehetnek a farkasok. Nem igazán szeretném, ha bármelyik is hallaná, hogy kiről is fogok kérdezni. Ebben a témában nagyon óvatos vagyok. Nem szeretném, ha bármi balul sülne el, de ezt gondolom farkasbarátom is tudja. - Tudnom kell, hogy jól vagyok-e informálódva azzal kapcsolatban, hogy Anna Petrova Mystic Falls-ban van! - mondom kijelentésemet, miközben megérkezünk a fényt és meleget adó tűz mellé, s ülünk le egy nagyobb sziklára.
Tudnom kell, hogy valóban ott maradt-e a szülővárosomban, az aki mindenemet elvette. Szeretném, ha tudná, hogy milyen is az, amikor semmid nem marad, csak a bosszú, az, amikor minden porcikád azt szeretné, hogy ő is szenvedjen, tudja meg mit érzel, mit kell elviselned minden nap. Mert nekem csak a bosszú maradt, az, hogy megöljem Anna Petrova-t, hogy a halálának pedig minden egyes másodpercét kiélvezzem. Lássam szenvedni. - Egyébként a farkasok hol vannak? - kérdezem, gondolataimat ismét ide, Jackson Hole-ba irányítva. Fura, hogy egyedül van a vérfarkasok pedig nincsenek jelen. Azt gondoltam, hogy minden percben vele vannak. Mivel, ha nem figyel akár a leggyengébb el is szökhet, aki nem akarja ezt csinálni, de mégis kényszeríti rá. Mondjuk ez a gondolkodás lehet csak az én paranoiámnak tudható be, de azért sosem lehetsz senkiben biztos. Fontos több dolgot figyelembe venni. Itt pedig a legkönnyebb elmenekülni. A bujkálásra, a vadászatra tanítja őket, nem hiszem, hogy nem tudna elrejtőzni, majd úgy elmenni, hogy soha az életben nem találná meg. Én ezt csinálnám, nem szeretem, ha valaki uralkodik felettem. Igaz az a faj más, ők falkában élnek, úgy lesznek igazán erősek, nekik ez a természetes.



Δ 319 Δ -- Δ Rövid és béna, a köbvetkező jobb lesz. Δ
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptyVas. Nov. 17, 2013 4:36 pm

Zach & Ty
Welcome to Lockwood camp.
Már hónapok óta járom a hegyeket a többi farkassal, a falkámmal. Hónapok? Lehet már eltelt fél év is, mióta elhagytam Mystic Falls poros kis utcáit. Azóta mióta eljöttem, az időm nagy részét annak szenteltem, hogy olyanoknak segítsek, akik igazán kiérdemlik, akik keményen dolgoznak a változásért. Volt már dolgom szinte minden fajta farkassal. Vannak akik túl makacsak ahhoz, hogy a segítségemet kérjék, és vannak olyanok, akik túl büszkék hozzá. Őket legtöbbször úgy győzöm meg, hogy megmutatom mivé lennének képesek fejlődni, ha meg lenne bennük az alázat, amit megkövetelek. Büszkén mondhatom, hogy vezetővé értem. A kiforratlan, jellemtelen rossz fiúból mostanra felelősségteljes, céltudatos férfi lett. Így visszatekintve a Mystic Falls-ban eltöltött időkre, rájöttem, hogy az én életcélom ez. Ez, amit most is csinálok. Vannak olyanok, akik talpraesettebbek és egyedül is elboldogulnak mint Mason, de vannak olyanok is, akiknek kell valaki, aki ott áll mellettük a legrosszabb percekben. Pont ahogy Caroline tette, az első átváltozásom idején. El sem tudom mondani, hogy mennyire féltem, mennyire tartottam a dologtól. Amit Mason felvételein láttam még a halvány reményt is elkergették a szívemből, ami megmaradt. De Caroline nem adta fel, nem hagyott magamra. Nagyon fáj, hogy nem lehet most itt, hogy nem lehet velem, és nem láthatja, hogy mire vittem, hogy miket értem el azóta amióta gyáván megfutamodtam Klaus elől, amit nagyon szégyenlek.
Jelenleg egy tizenkét fős falkával bújtam meg a hegyek közt, egy városban, amit Jackson Hole-nak hívnak. Ide hoztam őket, mert itt biztonságban lesznek, és senki sem fogja őket keresni. Ráadásul az erdő, ami a város mellett húzódik jót tesz az elméjüknek. A friss levegő reggel életmentő tud lenni.
De most este van. A Napot már rég felváltotta a Hold, és többen is vadászni mentek az én utasításomra. Meg kell tanulniuk bujkálva is élni, ha muszáj. Nem lehetek lágyszívű, tudniuk kell, ki az Alfa. Ha most nem mutatom meg, hogy ki vagyok, és milyen fából faragtak, később már nem lesz lehetőségem rá, és biztos elvesztem a tekintélyemet köztük.
De nem pont ez a fő ok arra, hogy egyedül akartam maradni. A telefonom megállás nélkül csörgött egész nap. Zachary hívott, de nem igazán volt cseverészésre fordítható időm. A legutóbbi beszélgetésünk alkalmával elmondtam neki, hová készülök, és ha jól számolom, kb mostanra már meg is érkezett. Zach sosem a lassúságáról volt híres. Tudom, hogy nem jó ötlet megváratni, de azt akarom, hogy lássa, amit én, és Caroline-ról is ki akarom faggatni. Ő mindenről tud, ami Mystic Falls-ban történik, most itt az alkalom, hogy elmondja.
Már messziről éreztem a szagát. Már korábban is észrevettem, hogy a boszorkányokat hamarabb kiszagolom, mint bárki mást. Egyenesen az erdőbe jött, az én territóriumomba. Tudtam, hogy nem fogok csalódni a keresési módszereiben.
- Rhys! - mondom halkan előlépve az egyik fa mögül. Annyira sötét van, hogy szerintem semmit sem lát. Még jó, hogy előrelátó vagyok, és hoztam neki egy zseblámpát. A kis kapcsolót lenyomva világítok egyenesen a szemébe. - Nem kell magyarázkodjak. Tudod, miért vagyok itt. Van egy falkám, akik felett apáskodnom kell. - Odadobom neki a lámpát, és elmosolyodok azon, hogy úgy néz ki, mint aki hegyet mászni jött. Mint egy kiránduló turista. Hatalmas táska a háton, térkép a kézben. - A kérdés inkább az, hogy neked mi ilyen sürgős barátom? Azt hiszem megemlítettem már korábban is, hogy nekem idő kell. Nem tehetek róla, hogy én halhatatlan vagyok, te pedig nem. - a távolba mutatok, ahol fény szűrődik ki a fák mögül. Nem sok, de egy farkasokkal teli táborban felesleges a fáklyaparti. - Ott kényelmesebben tudnánk beszélni, ha gondolod.    

580 Survival credit


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole EmptyVas. Nov. 17, 2013 2:07 pm


Tyler & Zachary


Vedd fel. Tyler, vedd fel azt a rohadt telefont. Komolyan? Hát persze, pont akkor nincs meg, amikor már közel vagyok ahhoz, hogy kiderítsem hol él a családom gyilkosa. Miért is ne.. Már nagyon sok követ megmozgattam ahhoz, hogy most bukjam el, nem engedhetem, meg kell bosszulnom. Hosszú évek óta csak ez éltet, nem most fogom feladni, szóval irány Jackson Hole. Mikor legutóbb beszéltem Lockwood-al, azt mondta, hogy egy falkával utazik oda. Nagyon remélem, hogy nem történt semmi affér, illetve, hogy nem nekem kell kihúznom a gyereket valami zűrös ügyből. Jelenleg a legfőbb bizalmasom, nem hagyom, hogy baja essen. Minden fontos dolog bepakoltam a táskámba, már csak a kulcsokra van szükségem, aztán indulhatok is. Egy kereső varázslattal szűkítem a területet, amit át kellene néznem, mivel hatalmas és én nem vagy farkas, aki szaglás alapján megtaláljon bárkit is. Igaz nagyobb hatalmam van a szaglásnál, szóval nem lesz nehéz a keresés.
Ha belegondolok nem csak azért vagyok ennyire ideges, mert így nem tudom meg, hogy hol keressem a személyt, mivel azt bárki mástól megtudhatom, hanem azért is, mert hosszú ideje Tyler az az ember, akit a barátomnak mondhatok. Persze őt is könnyű szerrel megölném, ha arról lenne szó, de már az is haladás, hogy képes vagyok megbízni valakiben és nem csak a saját fejem után menni.
Bizalmat meg már nagyon rég nem éreztem, mivel ha valakiről azt éreztem, hogy ellenem szervezkedik megöltem, a legkisebb hibát sem engedhetem meg magamnak. Akkor is csak egy esélyem lesz, amikor Anna Petrova előtt fogok állni, s el kell vennem tőle az életet, látnom kell, ahogy az utolsó lehelet is elhagyja a száját. Végig kell néznem a szenvedését. Az utolsó pillanatban pedig rájön, hogy ki is vagyok én, többet senkivel sem fog szórakozni...
Megérkeztem. Hatalmas ez a hely, emberek pedig sehol, tökéletes terület egy falkának, az egész hegység az övék, senki sem zavarhatja őket, emiatt nem tudom, hogy mi tarthat eddig. Legalább valahogy üzent volna, nem hiszem, hogy olyan nehéz valamit kitalálni. Boszorkány vagyok, megkaptam volna..
A kocsi bezárva, a táska a hátamon, a térkép pedig - amin Tyler tartózkodási hely - a kezemben. Nem szívesen megyek a sötét erdőben, mivel most ismeretlen területen vagyok, méghozzá korom sötétben, mit csak a hold fénye világít meg, de nem szeretnék hatalmas feltűnést kelteni, szóval nem gyújthatok meg semmit, még egy lámpát se. Szinte a semmiből tűnt elő a jel, amit a farkasbarátom helyét mutatja, csak néhány méterre vagyok tőle, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért nem jelentkezett, amikor kellett volna.
- Tyler! - pár lépéssel később el is kiáltom magam, ezzel jelezve, hogy itt vagyok, de ez felesleges volt, mert már régóta érezhetik, hogy valaki közeledik. - Remélem van egy jó magyarázatod, hogy miért is vagy még itt! - szólítom fel, mikor még a látókörömben sem volt.


Δ 453 Δ -- Δ -- Δ
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: 2010 - Jackson Hole 2010 - Jackson Hole Empty

Vissza az elejére Go down

2010 - Jackson Hole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jackson Square

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Emlékszel még, mikor...?-