world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Kapcsolat keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Katherine Pierce
welcome to my world
Katherine Pierce

► Age :
550
► Total posts :
20

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolat keresõ Kapcsolat keresõ EmptyVas. Jan. 10, 2016 11:02 am

Halihó hmm?
Gondolkodtam magamon és mivel már van egy médiumom is, ezért úgy döntöttem, szükségem lenne egy férfi jelöltre az életembe, akivel aztán komolyabb dolgok is történhetnének a két karakter között. Elképzeléseimet PM-ben majd megbeszéljük és persze semmit nem szeretnék megkötni, szóval várom az ötleteket én is. ^^
Annyi, hogy lehetőleg ne vámpir legyen az illető dansz
Várom nááá
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolat keresõ Kapcsolat keresõ EmptyVas. Jan. 03, 2016 3:42 pm

Keresek egy ellenséget, akinek a múltban megkeserítettem az életét. Azt, hogy hogyan PM-ben ledumáljuk, de igazából az lenne a legfontosabb, hogy ez az illető bosszúból végezne velem. (plstudomhogyélveznéd) Szóval, ha felkeltettem az érdeklődésedet, PM-ben megtalálsz. Cool Twisted Evil nááá

Alkut kötöttem az Ördöggel...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolat keresõ Kapcsolat keresõ EmptyPént. Jan. 17, 2014 12:29 pm


helló New Orelans...!


Telhetetlen módon nekem több "kapcsolatra" is szükségem lenne, lehetőleg a new orleansi karakterek köréből. Cadie 14 évesen hagyta el a várost a családjával, és mindennel egyetemben, ami ezzel együtt jár egy oda született boszorkány számára, azonban lassan hazalátogatna a családi fészekbe, jó lenne, ha ehhez tudna társulni pár régi, vagy akár új ismerős is. Vagyis: jöhetnek sértett kamaszkori barátok, kebelbarátok, akik tudtak a szökési tervéről, családi ellenségek, akik nem fognak örülni neki, akár unokatestvérek, egykori mentor, tanító, még egy esetleg csírájában elfojtott néhai kamasz szerelem alanyának is örülnék. Vagy ezentúl is, igazából bármilyen kapocsnak, amivel a karaktert kicsit belevihetem a város életébe, vagyis a frissen a városba költözött karakterekhez is szívesen ötletelek, de esetleges utazótársat is szívesen látok. Igen, a plotokra szívesen építenék játékot is, és bár tudom nem vagyok nagy chatre járó, de lelkesen itt vagyok, el nem tűnök, szóval aki esetleg igényelné a társaságom, az PM-ben megtalál (:
U.I: fajban, nemben, korban nem válogatnék.
Vissza az elejére Go down



Chantal Frost
welcome to my world
Chantal Frost

► Residence :
✘ New Orleans
► Age :
27
► Total posts :
34

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolat keresõ Kapcsolat keresõ EmptyPént. Jan. 03, 2014 11:24 pm


who's gonna be my -


new orleansi fiatalok, nincs kedve valakinek megkeserítenie az életemet? jól jönne pár ellenség - ha lehet iskolatárs - aki kicsit felrázza az életem. no? senki?
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Kapcsolat keresõ Kapcsolat keresõ EmptyVas. Júl. 28, 2013 2:55 pm




Kapcsolat keresö

Szükséged lenne egy boszorkányra, de nincs kedved kivárni, míg valakinek megtetszik a hirdetése? Sebaj, hiszen vannak itt mások is, akik talán kapók lennének az ajánlatra már meglévő karaktereikkel. Dobd be az ötletedet ide, legyen az régi legjobb barát, elfeledett ellenség, vagy érdek kapcsolat, aztán várd meg míg valaki lecsap rá!


Kód:
<center><div class="hn">
<br><br><div class="hnch"><div class="hntit">Szeretnék egy...</div> <br><div class="grat1"><div class="grat2">Ide jön a megálmodott kapcsolat leírása. Ide jön a megálmodott kapcsolat leírása. Ide jön a megálmodott kapcsolat leírása.</div></div></center>
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolat keresõ Kapcsolat keresõ Empty

Vissza az elejére Go down

Kapcsolat keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Játékostárs kereső
» Játszótárs kereső
» Partner keresõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Szerepjáték A-tól Z-ig :: Hírek-